Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
146 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 23:10:51
2020-08-06 21:44:34
Natalia Rudol NADIR
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:41:14
2020-08-06 20:42:05
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
144 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 16:23:07
2020-08-06 15:08:31
Oskar Bielawski IVO
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
143 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:38:15
2020-08-06 10:39:46
Paulina Pellowska HEROS
  • 2x 1//MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm
  • 2x 2//MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 60 cm
  • 2x 18//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm
142 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:13:03
2020-08-06 07:19:00
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
141 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:15:19
2020-08-05 22:20:54
Alia Szczerbicka LAMBORGHINI
  • 2x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 2x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
140 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:06:03
2020-08-05 22:11:30
Paulina Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
139 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 18:59:40
2020-08-05 18:04:38
Oliwia Sobczak SOLANDRIA
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
138 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 18:59:49
2020-08-05 18:04:14
Julia Gabrysiak KONSTANTIN
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:59:10
2020-08-05 18:02:55
Katarzyna Mundziel ERAGON
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:46:37
2020-08-05 18:01:51
Natalia Krawczak NAZIR
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 13:55:03
2020-08-05 11:44:59
Karolina Ossowska GWIAZDA
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
134 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:19:15
2020-08-05 10:56:22
Judyta Szeremeta LANCIANO
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
  • 1x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
133 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:31:52
2020-08-05 05:24:35
Agnieszka Kiedrowska LARGO
  • 1x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:31:48
2020-08-05 05:24:04
Agnieszka Kiedrowska KOOH I NOOR K
  • 1x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:31:47
2020-08-04 22:49:15
Angelika Szewczyk MOHITO
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:34:53
2020-08-04 20:28:37
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:31:46
2020-08-04 19:24:58
Matylda Iglikowska - Cichosz WIN
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:31:35
2020-08-04 19:24:34
Matylda Iglikowska - Cichosz WERDO
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
127 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:31:33
2020-08-04 17:36:47
Julia Mycio NORKAN
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:47:20
2020-08-04 17:35:12
Katarzyna Kokowska NORKAN
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:48:25
2020-08-04 17:21:06
Katarzyna Kokowska AVATAR
  • 1x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:47:43
2020-08-04 17:20:39
Katarzyna Kokowska KEISER WALENTIN
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:02:19
2020-08-04 17:20:06
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
122 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:50:15
2020-08-04 17:19:34
Nikola Pawlicka SARATOW
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
121 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:00:48
2020-08-04 17:19:06
Nadia Stachura NAGATO
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
120 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:46:07
2020-08-04 17:18:37
Oliwia Walczak TORDIS ICASS
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:49:32
2020-08-04 17:17:41
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
118 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:48:58
2020-08-04 17:17:07
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
117 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:58:36
2020-08-04 17:16:15
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
116 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:31:01
2020-08-04 16:45:46
Tomasz Pastwa F-MATI AZ
  • 1x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:30:53
2020-08-04 16:08:50
Paula Flaga CHOGORI
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:30:51
2020-08-04 15:32:29
Marcelina Kieloch NABÓR
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:51:15
2020-08-04 13:04:03
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
112 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:30:45
2020-08-04 12:58:56
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:30:43
2020-08-04 12:58:22
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 09:24:41
2020-08-03 23:27:42
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:36:26
2020-08-03 22:14:07
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 2x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:07:35
2020-08-03 22:13:47
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:06:55
2020-08-03 22:13:24
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:06:53
2020-08-03 22:12:54
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
105 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 09:24:16
2020-08-03 20:10:07
Aleksandra Tykarska CELINE 254
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:01:04
2020-08-03 20:06:54
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
103 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 19:10:19
2020-08-03 18:38:31
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 19:10:24
2020-08-03 18:38:15
Julia Wutkowska CARMEN S
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 19:10:29
2020-08-03 18:37:56
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 19:10:34
2020-08-03 18:19:07
Paulina Kiempa ALBUMINA
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:29:33
2020-08-03 18:18:03
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
98 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:51:12
2020-08-03 17:51:11
Julia Cichal WHITE QUEEN
  • 2x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:51:39
2020-08-03 16:57:14
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:38:27
2020-08-03 15:03:37
Aleksandra Tyszka MARAVELLA
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
95 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:40:48
2020-08-03 15:03:09
Anna Bubnowska BASKIL
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 19:11:39
2020-08-03 13:19:49
Marta Borkowska JAGUŚ
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:53:43
2020-08-03 13:16:59
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:53:00
2020-08-03 13:16:19
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:48:02
2020-08-03 12:42:37
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:14:45
2020-08-03 12:09:03
Paulina Statkiewicz HAPPY NIGHT
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 19:12:10
2020-08-03 10:38:26
Kamila Piekarska ARNIKA
  • 1x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:07:08
2020-08-03 10:37:13
Katarzyna Pawliczuk ARNIKA
  • 1x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:24:40
2020-08-03 10:26:19
Natalia Kwiatkowska DANDYS
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 19:13:52
2020-08-03 10:25:31
Marika Szablewska CYMES
  • 1x 1//MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm
  • 1x 2//MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 60 cm
  • 1x 18//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 19:12:18
2020-08-03 10:24:34
Nadia Michałek BIBA
  • 1x 1//MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm
  • 1x 2//MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 60 cm
  • 1x 18//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:01:10
2020-08-03 09:22:50
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:44:26
2020-08-02 21:42:37
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:46:13
2020-08-02 21:41:29
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:44:51
2020-08-02 21:39:57
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:46:04
2020-08-02 21:38:56
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 17R/C/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 28R/C/zwykły (238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:04:21
2020-08-02 21:37:42
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 19:13:34
2020-08-02 19:04:00
Agnieszka Kowalewska DEJZI
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:15:26
2020-08-02 17:07:46
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:44:23
2020-08-02 15:32:18
Klaudia Barcikowska WALIA
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 13:54:09
2020-08-02 13:54:02
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:20:26
2020-08-02 09:16:34
Zofia Teper EMIR
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 17R/C/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 28R/C/zwykły (238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:20:16
2020-08-02 09:15:53
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:07:53
2020-08-01 22:28:57
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:24:05
2020-08-01 22:11:16
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:07:06
2020-08-01 20:00:04
Anna Krupska SAURON
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:41:48
2020-08-01 16:29:35
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:42:14
2020-08-01 16:28:21
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:27:33
2020-08-01 16:00:11
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:19:41
2020-08-01 15:58:26
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:22:13
2020-08-01 15:55:28
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:25:37
2020-08-01 15:54:32
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 12:44:21
2020-08-01 09:29:05
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 22:38:06
2020-07-31 16:48:27
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:23:06
2020-07-31 14:22:13
Hanna Głuśniewska BUTTERFLY
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:12:35
2020-07-31 13:03:48
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:12:05
2020-07-31 13:03:13
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:31:46
2020-07-31 00:57:01
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:31:40
2020-07-30 18:56:37
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:30:34
2020-07-30 18:53:44
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 22:39:00
2020-07-30 17:22:56
Aleksandra Buczynska CHILLANDO BLUE
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:21:23
2020-07-30 14:56:54
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:26:13
2020-07-30 14:49:26
Maja Antczak BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:10:26
2020-07-30 11:53:00
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:09:16
2020-07-30 11:50:39
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:29:11
2020-07-30 10:58:59
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:23:35
2020-07-30 10:58:18
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:26:26
2020-07-30 10:57:26
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:30:18
2020-07-30 10:56:02
Gabriela Ślifińska HOLLYWOOD
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:28:44
2020-07-30 08:26:27
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:24:33
2020-07-30 08:25:17
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:35:26
2020-07-29 21:33:05
Anna Lenckowska AGNESS J
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:21:55
2020-07-29 09:59:29
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:12:33
2020-07-28 22:09:04
Małgorzata Detmer GINGER J
  • 2x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:45:49
2020-07-28 22:03:32
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:04:30
2020-07-28 22:02:40
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:04:51
2020-07-28 22:02:15
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 1x 1//MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm
  • 1x 2//MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 60 cm
  • 1x 18//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:45:10
2020-07-28 22:01:37
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:45:05
2020-07-28 22:00:16
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:45:07
2020-07-28 21:59:51
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 1//MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm
  • 1x 2//MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 60 cm
  • 1x 18//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:09:13
2020-07-28 09:44:08
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:10:50
2020-07-28 09:43:30
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:29:42
2020-07-27 22:13:37
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 28R/C/zwykły (238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 09:26:56
2020-07-27 21:31:52
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:39:07
2020-07-27 19:21:03
Paweł Czerniewicz DANTE S
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:19:56
2020-07-27 17:30:00
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:43:36
2020-07-27 11:41:11
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:30:49
2020-07-27 09:41:31
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:23:04
2020-07-27 07:51:45
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:23:40
2020-07-27 07:51:13
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:42:38
2020-07-26 20:13:43
Anna Reglińska QUO VADIS
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:44:46
2020-07-26 20:01:11
Anna Reglińska EL SANTO
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:43:12
2020-07-26 20:00:37
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:11:44
2020-07-26 15:11:23
Marta Lizakowska DOMINICA
  • 2x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:30:42
2020-07-26 14:52:02
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:51:02
2020-07-25 23:13:13
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:40:37
2020-07-25 19:10:22
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:02:29
2020-07-25 19:09:17
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:01:22
2020-07-25 19:08:28
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:50:19
2020-07-25 17:49:17
Amelia Kużel WALENTINO
  • 1x 11//AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 12//AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 23//AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:40:05
2020-07-25 10:47:32
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 2x 13T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 24T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 25R/L/zwykły (238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:40:43
2020-07-25 10:06:14
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:48:07
2020-07-25 07:54:25
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:09:19
2020-07-24 14:27:45
Marta Bednarz ANKA LAZAR
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:48:15
2020-07-24 14:23:09
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 1x 1//MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm
  • 1x 2//MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 60 cm
  • 1x 18//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:40:27
2020-07-24 11:56:19
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:45:22
2020-07-24 09:48:16
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 16R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 27R/N/zwykły (238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:44:51
2020-07-24 09:47:16
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 12:03:55
2020-07-24 08:16:27
Roksana Wojtasik GOLDARETTE
  • 2x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 14:44:08
2020-07-23 17:18:26
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 15R/P/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
  • 1x 26R/P/zwykły (238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:46:32
2020-07-22 20:33:58
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 1//MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm
  • 1x 2//MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 60 cm
  • 1x 3//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 4//JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 80 cm
  • 1x 18//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm
  • 1x 19//JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:47:19
2020-07-22 20:32:51
Natalia Czech LEGENDA
  • 1x 5//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 6//JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca - wysokość 100 cm
  • 1x 20//JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 105/105cm
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:49:46
2020-07-22 20:32:01
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 9//SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 120 cm
  • 1x 10//SENIORZY 238.2.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 125 cm
  • 1x 22//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 125/130 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 11:48:07
2020-07-22 20:31:40
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 7//JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności) - wysokość 110 cm
  • 1x 8//JUNIORZY 238.1.1 II półfinał (zwykły) - wysokość 115 cm
  • 1x 21//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 115/120 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:37:44
2020-07-22 20:20:36
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 14R/L/zwykły (238.2.1)
  • 2x 25R/L/zwykły (238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Barcikowska Klaudia Stadnina koni Zajączkowo
2004 (J.)
brak
5. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
6. Bielawski Oskar Klub Sportowy Beniaminek 03
2002 (J.)
brak
7. Borkowska Marta HKS LOTNA SŁUPSK
2003 (J.)
brak
8. Bubnowska Anna Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
9. Buczynska Aleksandra VitaSport Brachlewo
2003 (J.)
brak
10. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
11. Cichal Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O037117
12. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
13. Czech Natalia SKJ
2008 (JM.)
O052440
14. Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
brak
15. Detmer Małgorzata KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
O048844
16. Drewka Viktoria Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
2004 (J.)
Brak
17. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
18. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
19. Flaga Paula Beniaminek 03
1999 (MJ.)
Brak
20. Frydel Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
brak
21. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2001 (MJ.)
Brak
22. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
23. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
24. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
25. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
26. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
27. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
28. Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
O051855
29. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O040907
30. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
31. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
32. Keister Małgorzata
33. Kiedkowska Nel
34. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
35. Kieloch Marcelina Brak
2003 (J.)
Brak
36. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
37. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
38. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
39. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
40. Kowalewska Agnieszka BPK
S
0035509
41. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
42. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
43. Krawczak Natalia KJ Koko Brzeźniki
S
Xx
44. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
45. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
46. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
47. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
Brak
48. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O043778
49. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
50. Laskowska Maria JKS Folwark Podkowa Szczecin
2005 (JM.)
O037282
51. Lenckowska Anna PLJ
2006 (JM.)
O039471
52. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
53. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
54. Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O041711
55. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
Brak
56. Maciejczyk Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O038542
57. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
58. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
59. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
60. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
61. Mundziel Katarzyna KJ KOKO BRZEŹNIKI
2005 (JM.)
Cx
62. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
63. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
64. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
65. Ossowska Karolina brak
2005 (JM.)
brak
66. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
67. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
68. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
69. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
70. Pawlicka Nikola KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
O058009
71. Pawliczuk Katarzyna JKS Neksico Kędzierzyn
2019 (Mł.)
Brak
72. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
73. Pellowska Paulina KJ Barlomino
2008 (JM.)
Brak
74. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
75. Piekarska Kamila JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
76. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
77. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2004 (J.)
O048153
78. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
79. Prajdowski Adam
80. Radowski Jonasz KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O040781
81. Reglińska Anna KJ ARPAV
2000 (MJ.)
O034383
82. Retzlaff Lenart
83. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
84. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
85. Rudol Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
S
O026893
86. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
87. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
88. Sobczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
ZZJ
89. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
90. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
91. Statkiewicz Paulina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O022595
92. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
93. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
94. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
brak
95. Szczerbicka Alia Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
Brak
96. Szeremeta Judyta Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O044330
97. Szewczyk Chabernal Angelika J. J. Darboven
S
O028499
98. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
99. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
100. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
101. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
102. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
103. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
104. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
S
O012417
105. Tyszka Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
106. Walczak Oliwia KJ Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O051349
107. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
108. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
109. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
110. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
111. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
112. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
113. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O035505
114. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
115. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
116. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

AGNESS J Polski Kóń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/163 F: Neo
M: Anneke
K028927 616009600025413
2.

107

ALBUMINA WIELKOPLSKA POL 2011 Klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 161007600268911
3.

112

ALCORA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alida / Day Dream II S
K026524 616009530056913
4.

9

ANKA LAZAR HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach siwa/166 F: Cachas
M: Why Not II
K020205 DE421000227711
5.

75

ANTARES SP POL 2013 ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
K023018 616009510252013
6.

129

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110
7.

117

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
8.

178

Arwest-H F:
M:
9.

153

AVATAR SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Xx
M: Xx
Xx Pol
10.

33

BANDON TS POL 2004 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K024527 POL999600166504
11.

145

BARBÓRKA SP POL 2014 klacz gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
12.

124

BASKIL WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/165 F: BOLIWAR
M: BUKWA
BRAK 616 007 52 00399 11
13.

106

BELLA BELLISIMA HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
K020255 DE421000168609
14.

118

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
15.

60

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
16.

79

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN NED 2006 Klacz gniada/170 F: Welt Hit II / Weltmeyer
M: Katoescha / Lancer II
K017138 5280030606496
17.

73

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
brak
18.

7

C-DINETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
K016540 528003000808794
19.

11

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
20.

89

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
brak 616009610134912
21.

140

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
22.

39

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
23.

88

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
24.

105

CARMEN S DS GER 2009 Klacz siwa/170 F: CANCOON
M: LUNA LLENA
K020255 DE456570217309
25.

111

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 wałach siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE 421000223507
26.

133

CELINE 254 OLD POL 2012 klacz gniada/174 F: -
M: -
brak DE418181085912
27.

67

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
28.

104

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836
29.

141

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K018082 616009520043209
30.

76

CHEOPS WLKP POL 2005 wałach kasztanowata/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Celinka / Cyceron
K011538 POL007600131405
31.

77

CHILLANDO BLUE SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Rasch ex Rekrut / Ramirado
M: Carmen / Impuls
Brak 616009600241114
32.

74

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
33.

142

CHOGORI Pełna Krew Angielska GBR 2005 Klacz gniada/162 F: Millkom
M: Astral Cake
Brak
34.

52

COLETTO Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach siwa/mk:157cm F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
Brak DE418181071413
35.

135

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/164 F: Concert / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
36.

56

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
37.

121

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
38.

131

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
brak
39.

122

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
K022162 616009530069111
40.

31

CZUCARLOS WLKP POL 2013 Wałach siwa/. F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
41.

86

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
42.

125

DANDYS SP POL 2015 Wałach kara/163 F: Dixan
M: Dafne
brak 616009660806215
43.

1

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
44.

21

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
K017218 DE455879005010
45.

165

DEJLI TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999640074612
46.

128

DEJZI TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz siwa/162 F: NN
M: NN
Brak 61699990640092310
47.

69

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
48.

139

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
K015364 POL01364006030712576
49.

47

DOMINICA NIEM. SPORT. GER 2013 klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L / Florestan I
K023562 DE455870137413
50.

175

Duranto Z F:
M:
51.

2

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
52.

45

EL SANTO HANOVER GER 2009 ogier ciemnogniada/172 F: El Bundy / Escudo I
M: Rasa S / Raphael
K019931 DE431311335609
53.

90

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
BRAK 616009520111910
54.

162

ERAGON SP POL 2010 Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
55.

85

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
brak 616007640072615
56.

99

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
K012969 POL007611510404
57.

143

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
58.

37

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
59.

100

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
60.

57

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulosuse
K020803 528003201010624
61.

29

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
62.

6

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
63.

61

GINGER J WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik / West
M: Good Girl / Sofix
K023331 007520040704
64.

177

GLADIATOR F:
M:
65.

38

GOLDARETTE SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Michael Angelo F
M: Gipsy Level Kg
K029708 616009610212616
66.

50

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
67.

172

GRAAL SP POL 2015 Gelding bay/0 F: Almanzor L
M: Gawona
0 0
68.

3

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
69.

159

GWIAZDA KUC POL 10.03.2005 klacz jasnokasztanowata/kuc:143 cm F: NEPOMUK
M: GRACJA
brak 013640019305
70.

40

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
71.

114

HAPPY NIGHT SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Happy Star / Louis
K025553 616009530081810
72.

169

HEROS KUC WALIJSKI POL 2015 Wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak
73.

82

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
74.

108

HIROCCO KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Zirocco Blue
M: Goodtimes
Brak 0
75.

84

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
76.

94

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 klacz siwa/167 F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
77.

54

HURYSSA SP POL 2008 klacz gniada/167 F: Lando
M: Humoreska
brak 009530086508
78.

138

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
79.

170

IVO Pełna Krew Angielska POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Generous (IRE)
M: Idea (POL)
brak 8260GB45142277T
80.

126

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
81.

113

JAGUŚ KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/kuc:146 F: Wasyl
M: Jagna
brak 616098100094200
82.

49

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207
83.

63

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
84.

78

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
85.

150

KEISER WALENTIN HANOWERSKA POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Kaiser Karl
M: Wioletta
xx DE 431310628711
86.

96

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
87.

164

KONSTANTIN HAN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
Zzj
88.

156

KOOH I NOOR K SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Farezzo B
M: Kleopatra-K
K029628 616009640091816
89.

130

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 gelding grey/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
90.

68

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados /
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
91.

87

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
92.

72

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
93.

166

LAMBORGHINI Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 wałach gniada/172cm F: Abke
M: Libra
Brak DE 456-5702363-10
94.

160

LANCIANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
brak POL 009540031803
95.

157

LARGO SP POL 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Libretto xx
M: Loda Halama
K029627 616009640056816
96.

43

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
97.

70

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
98.

5

LEGENDA HANOWERSKA POL 2010 klacz ciemnogniada/165 F: For Ever Jump
M: Kathleen
K016463 DE421000414710
99.

65

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
K028860 Brak
100.

176

LEXUS F:
M:
101.

55

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
102.

35

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
K020941 .
103.

144

LUBAR XX POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
104.

123

MARAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: ARAVEL WARO
M: MAGIA
BRAK POL 009 52 00422 07
105.

97

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108
106.

158

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
K024324
107.

102

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
108.

32

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
109.

80

MOEL MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Noel
M: Malia
K024706 616006530004513
110.

155

MOHITO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/161,5 F: Sex
M: Malina
Uzupelnie 616006550006814
111.

4

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
112.

136

NABÓR WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/161 F: Barasz
M: Nasada
Brak Pol007600140405
113.

132

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
114.

173

NADIR SP POL 2014 Wałach inna/170 F: Arcygraf
M: Nowina
xx xx
115.

147

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
116.

163

NAZIR WLKP POL 2003 wałach gniada/165 F: Britanic
M: Nana
Xx Xx
117.

81

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
K015414 POL009640002903
118.

174

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
119.

36

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
Brak 616009520030911
120.

116

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
121.

151

NORKAN SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Woold
M: Nivea
K024477 POL009680018808
122.

92

NUTA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
123.

168

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538
124.

46

PANCHO WLKP POL 2009 wałach gniada/167 F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
K015121 616007610218809
125.

64

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
K025043 616013610121713
126.

134

PAY BACK SIMONI Kłusak Francuski DEN 2007 Klacz gniada/mk: F: S J’S photo
M: Salut Frokjaer
None
127.

115

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
K024703 616999610072413
128.

58

PEPE HANOWERSKA GER 2014 Wałach gniada/181 F: Pius Paccelli / Prestige Pilot
M: Quinta / Quasi Roi
K029298 brak
129.

66

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
130.

95

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
K023465 616009640072511
131.

44

QUO VADIS Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach skarogniada/178 F: CARAMBOLE
M: Q GULANA B
K027873 616 009 51 02371 15
132.

42

ROCCO SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
K014079 POL009610019708
133.

149

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
134.

18

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
135.

98

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
136.

148

SARATOW XX POL 2000 wałach kasztanowata/xx F: xx
M: xx
xx xx
137.

93

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
138.

71

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
139.

161

SOLANDRIA SP POL 2008 Klacz siwa/xx F: xx
M: xx
xx xx
140.

167

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/kuc:138 F: Schönbrunn Landgraf
M: Ruzenka / Serif S. V.
K007887 203001924653103
141.

110

STICH HAN POL 2016 wałach skarogniada/173 F: S
M: S
Brak X
142.

171

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
K016708
143.

83

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
K021310 616POL12007488T
144.

101

TEDDY BEAR TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
145.

146

TORDIS ICASS SP POL 2013 Ogier srokata/kuc:xx F: NN
M: NN
K026455 xx
146.

17

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
147.

41

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola /
K025061 616009640042813
148.

62

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
149.

53

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
Brak 616009530044309
150.

127

WALIA Koń Wielkopolski POL 2014 Klacz gniada/163 F: Absurd
M: Wierna
brak
151.

12

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
Brak 616009530259510
152.

152

WERDO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Concord
M: Wadżima
brak 75595655454332
153.

91

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374
154.

109

WHITE QUEEN SP POL 2009 klacz ciemnogniada/160 F: Hetman
M: Wiklana
K018633 616009530219109
155.

103

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
156.

19

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
157.

154

WIN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: La Calidad
M: Wanilia
brak 5454343232
158.

48

WINTER LAKE SP POL 2011 wałach gniada F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Witara / Cavallo
K019448 616009640043611
159.

51

ZABAWA Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2015 Klacz gniada/168 F: Biscayo
M: Z Farina
K026918 616 009 51 02362 15
160.

119

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
161.

120

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
K022161 616009610131111
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
700
SUM:
700.00
Bąk Piotr KJ Profil Piła
350
SUM:
350.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
100
SUM:
100.00
Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
200
SUM:
200.00
Drewka Viktoria Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
50
SUM:
50.00
Grzywacz Jacek JKS Barłomino
500
200
500
300
350
200
SUM:
2050.00
Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Keister Małgorzata
150
SUM:
150.00
Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
200
SUM:
200.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2500
SUM:
2500.00
Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
500
SUM:
500.00
Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
50
100
100
SUM:
250.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1500
SUM:
1500.00
Radowski Jonasz KJ Michałówka
200
SUM:
200.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
150
SUM:
150.00
Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
100
SUM:
100.00
Statkiewicz Paulina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Szeremeta Judyta Pomorska Liga Jeździecka
300
SUM:
300.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
100
SUM:
100.00
Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
1000
100
SUM:
1100.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
1000
SUM:
1000.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
300
200
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-08-08
1
2020-08-08
5
2020-08-09
2
700
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (115)
2020-08-08
7
2020-08-08
8
2020-08-09
4
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
LACRIMA (72)
2020-08-08
1
350
2020-08-08
11
Barcikowska Klaudia
Stadnina koni Zajączkowo
WALIA (127)
2020-08-08
9
2020-08-08
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2020-08-08
8
2020-08-08
6
2020-08-09
4
2020-08-08
1
2020-08-08
11
Bielawski Oskar
Klub Sportowy Beniaminek 03
IVO (170)
2020-08-09
14
2020-08-09
Borkowska Marta
HKS LOTNA SŁUPSK
JAGUŚ (113)
2020-08-09
2020-08-09
Bubnowska Anna
Bez Przynależności Klubowej
BASKIL (124)
2020-08-08
6
2020-08-08
4
2020-08-09
7
Buczynska Aleksandra
VitaSport Brachlewo
2020-08-09
2
2020-08-09
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (76)
2020-08-08
2020-08-09
4
100
Cichal Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-08-08
21
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (103)
2020-08-08
2020-08-09
21
2020-08-09
15
Czech Natalia
SKJ
2020-08-08
6
2020-08-08
5
2020-08-09
2
Czerniewicz Paweł
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
DANTE S (21)
2020-08-08
6
2020-08-08
1
2020-08-09
2
200
Detmer Małgorzata
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2020-08-08
12
2020-08-08
2020-08-09
20
2020-08-09
Drewka Viktoria
Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
MEDRESA (102)
2020-08-09
5
50
2020-08-09
12
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
FAMORKUS (100)
2020-08-08
4
2020-08-08
2
2020-08-09
5
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2020-08-08
2
2020-08-08
3
2020-08-09
1
Flaga Paula
Beniaminek 03
CHOGORI (142)
2020-08-09
18
2020-08-09
Frydel Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Senny
HURYSSA (54)
2020-08-08
1
2020-08-08
2
2020-08-09
4
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2020-08-09
13
2020-08-09
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
7
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-08-08
10
2020-08-08
2020-08-09
14
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
2020-08-08
16
2020-08-08
16
2020-08-09
2020-08-09
16
Grzywacz Jacek
JKS Barłomino
2020-08-08
1
2020-08-08
12
2020-08-09
1
500
2020-08-09
1
200
ZETINA (120)
2020-08-08
1
2020-08-08
8
2020-08-09
8
CRUZ S (121)
2020-08-08
2
2020-08-08
1
500
2020-08-09
2
300
2020-08-09
4
CZAKRA (122)
2020-08-08
11
2020-08-08
8
2020-08-09
1
350
2020-08-09
7
ARNAT (129)
2020-08-08
2
200
2020-08-08
7
2020-08-09
2020-08-09
9
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (87)
2020-08-08
8
2020-08-08
2020-08-09
1
2020-08-09
11
Hana Zuzanna
KJ KOKO BRZEŹNIKi
BARBÓRKA (145)
2020-08-08
10
2020-08-08
11
2020-08-09
8
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (81)
2020-08-08
10
2020-08-08
13
2020-08-09
11
2020-08-09
2
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
WERDO (152)
2020-08-09
15
2020-08-09
WIN (154)
2020-08-09
1
2020-08-09
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2020-08-08
21
2020-08-09
4
50
Keister Małgorzata
LEXUS (176)
2020-08-08
1
2020-08-08
3
150
Kiedkowska Nel
Arwest-H (178)
2020-08-09
4
2020-08-09
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2020-08-09
17
2020-08-09
14
LARGO (157)
2020-08-09
20
2020-08-09
15
Kieloch Marcelina
Brak
NABÓR (136)
2020-08-08
13
2020-08-08
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
ALBUMINA (107)
2020-08-09
2020-08-09
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (149)
2020-08-08
2
2020-08-08
6
2020-08-09
4
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
2020-08-08
12
2020-08-08
2020-08-09
12
2020-08-09
NORKAN (151)
2020-08-08
24
AVATAR (153)
2020-08-08
1
2020-08-08
27
2020-08-09
3
2020-08-09
6
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-08-08
18
2020-08-08
3
200
2020-08-09
14
2020-08-09
8
Kowalewska Agnieszka
BPK
DEJZI (128)
2020-08-09
2020-08-09
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (49)
2020-08-08
1
2020-08-08
9
2020-08-09
6
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
GRAFFA (3)
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
5
NABAB (4)
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
1
2500
Krawczak Natalia
KJ Koko Brzeźniki
NAZIR (163)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
9
2020-08-09
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (93)
2020-08-08
17
2020-08-08
15
2020-08-09
8
2020-08-09
13
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
ROCCO (42)
2020-08-08
13
2020-08-08
8
2020-08-09
11
LASKANA (43)
2020-08-08
12
2020-08-08
7
2020-08-09
18
2020-08-09
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (69)
2020-08-08
1
2020-08-08
6
2020-08-09
5
Kużel Amelia
Pegaz Reda
2020-08-08
1
2020-08-08
4
2020-08-09
5
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
DANDYS (125)
2020-08-08
6
2020-08-08
4
2020-08-09
9
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2020-08-08
1
2020-08-08
2
2020-08-09
3
500
ZABAWA (51)
2020-08-08
3
2020-08-08
4
2020-08-09
13
2020-08-09
10
COLETTO (52)
2020-08-08
7
2020-08-08
3
2020-08-09
3
Laskowska Maria
JKS Folwark Podkowa Szczecin
2020-08-08
10
2020-08-08
13
2020-08-09
8
Lenckowska Anna
PLJ
2020-08-08
1
2020-08-08
10
2020-08-09
10
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (85)
2020-08-08
11
2020-08-08
26
2020-08-09
22
2020-08-09
20
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (39)
2020-08-08
11
2020-08-08
13
2020-08-09
10
Lizakowska Marta
KJ Rakowiec Kwidzyn
2020-08-08
25
2020-08-09
17
2020-08-09
Ludwig Edyta
Klub Jeździecki Polonez Damnica
WEKTOR (12)
2020-08-08
2020-08-08
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
ALCORA (112)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
11
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
DAFNE (86)
2020-08-08
23
2020-08-08
2020-08-09
3
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (118)
2020-08-08
7
2020-08-08
6
2020-08-09
5
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (82)
2020-08-08
1
2020-08-08
12
2020-08-09
10
Morawska Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HIROCCO (108)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
10
Mundziel Katarzyna
KJ KOKO BRZEŹNIKI
ERAGON (162)
2020-08-08
6
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (151)
2020-08-08
10
2020-08-09
18
2020-08-09
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (139)
2020-08-08
2020-08-08
6
2020-08-09
9
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
DANTE (1)
2020-08-08
6
2020-08-08
2020-08-09
Ossowska Karolina
brak
GWIAZDA (159)
2020-08-08
8
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Pakur Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (65)
2020-08-08
12
2020-08-08
8
2020-08-09
9
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
POLAR (66)
2020-08-08
6
2020-08-08
4
2020-08-09
7
CENNA (67)
2020-08-08
2
2020-08-08
5
2020-08-09
2
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-08-08
4
2020-08-08
25
2020-08-09
4
2020-08-09
8
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (19)
2020-08-08
2
2020-08-08
12
F-MATI AZ (143)
2020-08-08
7
2020-08-08
30
2020-08-09
19
2020-08-09
Pawlicka Nikola
KJ KOKO BRZEŹNIKI
SARATOW (148)
2020-08-08
6
2020-08-08
4
2020-08-09
6
Pawliczuk Katarzyna
JKS Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (117)
2020-08-08
2
2020-08-09
16
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
JOWISZ (63)
2020-08-08
3
2020-08-08
2
2020-08-09
2
2020-08-08
4
2020-08-08
3
2020-08-09
6
2020-08-08
5
Pellowska Paulina
KJ Barlomino
HEROS (169)
2020-08-08
5
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-08-08
4
50
2020-08-08
10
2020-08-09
6
2020-08-09
10
SANDOR (98)
2020-08-08
13
2020-08-08
4
100
2020-08-09
5
100
HIROCCO (108)
2020-08-09
19
Piekarska Kamila
JKS Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (117)
2020-08-08
5
2020-08-09
5
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2020-08-08
1
2020-08-08
3
2020-08-09
2
1500
2020-08-08
23
2020-08-09
12
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2020-08-08
14
2020-08-08
2020-08-09
9
2020-08-09
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (132)
2020-08-08
1
2020-08-08
10
2020-08-09
9
Prajdowski Adam
GLADIATOR (177)
2020-08-08
3
2020-08-08
22
Radowski Jonasz
KJ Michałówka
2020-08-09
2
200
2020-08-09
Reglińska Anna
KJ ARPAV
2020-08-08
14
2020-08-08
14
PANCHO (46)
2020-08-08
11
2020-08-08
9
2020-08-09
9
Retzlaff Lenart
Duranto Z (175)
2020-08-08
8
2020-08-08
5
2020-08-09
8
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
2020-08-08
15
2020-08-08
9
2020-08-08
1
2020-08-08
10
2020-08-09
10
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2020-08-08
14
2020-08-08
9
2020-08-09
3
150
2020-08-09
13
2020-08-08
1
2020-08-08
11
2020-08-09
11
Rudol Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NADIR (173)
2020-08-09
2020-08-09
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
VERONA (62)
2020-08-08
5
2020-08-08
1
2020-08-09
1
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-08-08
8
2020-08-08
10
2020-08-09
7
Sobczak Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
SOLANDRIA (161)
2020-08-09
6
2020-08-09
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (18)
2020-08-08
8
2020-08-08
9
2020-08-09
6
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NAGATO (147)
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
3
100
Statkiewicz Paulina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-08-08
7
2020-08-08
5
50
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (92)
2020-08-08
4
2020-08-08
9
2020-08-09
5
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
2020-08-08
10
2020-08-08
4
2020-08-09
7
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (131)
2020-08-08
6
2020-08-08
4
2020-08-09
4
Szczerbicka Alia
Pomorska Liga Jeździecka
2020-08-08
1
2020-08-09
4
2020-08-08
4
Szeremeta Judyta
Pomorska Liga Jeździecka
LANCIANO (160)
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
1
300
Szewczyk Chabernal Angelika
J. J. Darboven
MOHITO (155)
2020-08-08
4
2020-08-08
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2020-08-08
8
2020-08-08
5
100
2020-08-09
11
2020-08-09
2
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
2020-08-08
3
2020-08-08
2
2020-08-09
3
Teper Zofia
Klub Jeżdziecki Michelin
CALYPSO (89)
2020-08-08
1
2020-08-08
3
2020-08-09
1
1000
EMIR (90)
2020-08-08
1
100
2020-08-08
6
2020-08-09
6
2020-08-09
3
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2020-08-08
1
2020-08-08
5
2020-08-09
3
1000
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (144)
2020-08-08
13
2020-08-08
12
2020-08-09
11
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (56)
2020-08-08
3
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
8
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
2020-08-09
2020-08-09
21
Tyszka Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
MARAVELLA (123)
2020-08-08
10
2020-08-08
9
2020-08-09
8
Walczak Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
2020-08-08
9
2020-08-08
7
2020-08-09
6
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
HALNY (40)
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
1
ISGAAR (138)
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
3
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-08-08
20
2020-08-09
21
2020-08-08
19
2020-08-09
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-08-08
9
2020-08-08
7
2020-08-09
12
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2020-08-09
7
2020-08-09
7
CEVILLA S (141)
2020-08-09
5
2020-08-09
9
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2020-08-08
29
2020-08-08
7
Wołodkowicz Olimpia
bpk
2020-08-08
12
2020-08-08
13
ANTARES (75)
2020-08-08
12
2020-08-08
4
2020-08-09
7
Wostal Natasza
Pomorska Liga Jeździecka
MOEL (80)
2020-08-08
22
2020-08-08
24
SZABLON (83)
2020-08-08
20
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
CERSANIA (104)
2020-08-08
5
2020-08-08
6
2020-08-09
15
CARMEN S (105)
2020-08-08
9
2020-08-09
10
2020-08-08
11
2020-08-09
16
2020-08-08
19
2020-08-08
2
300
2020-08-09
3
200
Zduńczyk Sara
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-08-08
28
2020-08-09
17
2020-08-08
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2020-08-08
1
2020-08-08
7
2020-08-09
6
PEPE (58)
2020-08-08
18
2020-08-08
17
2020-08-09
12
2020-08-09
19

Number of Riders: 116

Number of Horses: 161

The sum of prizes: 12 100.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052020-1, Pomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl