Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
65 ACCEPTED 2021-09-30 20:38:48
2021-09-30 20:21:39
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 19/P/Regionalny zwykły
  • 1x 20/N/Regionalny zwykły
64 ACCEPTED 2021-09-30 13:02:16
2021-09-30 07:25:26
Maja Piniawska CARDINA L
  • 1x 29/L/Regionalny L
  • 1x 30/P/Regionalny P
63 ACCEPTED 2021-09-30 13:02:18
2021-09-29 21:22:41
Oskar Bielawski IVO
  • 2x 28/LL/Regionalny LL
62 ACCEPTED 2021-09-30 13:02:22
2021-09-29 21:11:01
Weronika Wiczling CHIRON
  • 1x 11/Open/I półfinał dokładności 100 cm
  • 1x 12/Open/II półfinał na styl 100 cm
  • 1x 29/L/Regionalny L
  • 1x 30/P/Regionalny P
61 ACCEPTED 2021-09-30 13:02:24
2021-09-29 21:10:39
Emilia Kuśnierz KRAB
  • 2x 28/LL/Regionalny LL
60 ACCEPTED 2021-09-30 13:02:26
2021-09-29 20:29:39
Natalia Witkowska TABAL
  • 2x 28/LL/Regionalny LL
59 ACCEPTED 2021-09-29 20:27:50
2021-09-29 17:28:13
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 2x 18/L/Regionalny zwykły
  • 2x 29/L/Regionalny L
58 ACCEPTED 2021-09-29 20:27:53
2021-09-29 17:27:57
Wanessa Kasprzak PŁATEK
  • 2x 18/L/Regionalny zwykły
  • 2x 29/L/Regionalny L
57 ACCEPTED 2021-09-29 17:18:03
2021-09-29 16:02:03
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 29/L/Regionalny L
  • 1x 30/P/Regionalny P
56 ACCEPTED 2021-09-29 13:53:47
2021-09-29 08:52:47
Milena Rąbca LITTLE BEAUTY
  • 1x 1/A1 kuce/I półfinał na styl 50 cm
  • 1x 2/A1 kuce/II półfinał na styl 50 cm
  • 2x 22/kuce A1/Finał dwunawrotowy 55 cm
55 ACCEPTED 2021-09-28 21:10:52
2021-09-28 21:08:59
Anna Bielasz EPIKA
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
54 ACCEPTED 2021-09-28 21:10:50
2021-09-28 21:08:29
Emilia Plata MORWA AA
  • 2x 17/LL/Regionalny dokładnosci
  • 2x 28/LL/Regionalny LL
53 ACCEPTED 2021-09-28 21:10:49
2021-09-28 21:06:50
Wiktoria De Lubicz - Szeliska LAGUNA R
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
52 ACCEPTED 2021-09-28 21:10:48
2021-09-28 21:06:02
Wiktoria De Lubicz - Szeliska CUKIEREK
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
51 ACCEPTED 2021-09-28 20:54:45
2021-09-28 19:53:49
Marta Józefowicz WHISPER
  • 1x 18/L/Regionalny zwykły
  • 1x 19/P/Regionalny zwykły
50 ACCEPTED 2021-09-28 18:25:00
2021-09-28 17:00:24
Julia Kancerz BOLIWIA
  • 1x 18/L/Regionalny zwykły
  • 1x 19/P/Regionalny zwykły
49 ACCEPTED 2021-09-28 18:24:57
2021-09-28 15:46:16
Amelia Klimaszewska DEMON
  • 1x 28/LL/Regionalny LL
  • 1x 29/L/Regionalny L
48 ACCEPTED 2021-09-28 13:12:19
2021-09-28 12:57:33
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 11/Open/I półfinał dokładności 100 cm
  • 1x 12/Open/II półfinał na styl 100 cm
47 ACCEPTED 2021-09-28 13:12:16
2021-09-28 12:56:18
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 13/Juniorzy/I półfinał na styl 115 cm
  • 1x 14/Juniorzy/II półfinał na styl 120 cm
  • 1x 26/Juniorzy/Finał dwunawrotowy 120/125 cm
46 ACCEPTED 2021-09-28 11:32:09
2021-09-27 20:35:00
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 11/Open/I półfinał dokładności 100 cm
  • 1x 12/Open/II półfinał na styl 100 cm
45 ACCEPTED 2021-09-27 16:24:58
2021-09-27 11:23:21
Barbara Tomasik SZMULA
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
  • 1x 28/LL/Regionalny LL
44 ACCEPTED 2021-09-26 21:29:54
2021-09-26 19:31:07
Filip Falkiewicz GEPPETTO
  • 2x 17/LL/Regionalny dokładnosci
  • 2x 28/LL/Regionalny LL
43 ACCEPTED 2021-09-26 21:29:57
2021-09-26 19:29:46
Lena Falkiewicz VELVET
  • 1x 9/Juniorzy Młodsi/I półfinał na styl 100 cm
  • 1x 10/Juniorzy Młodsi/II półfinał na styl 100 cm
  • 1x 25/Junirzy Młodsi/Finał dwunawrotowy 105 cm
42 ACCEPTED 2021-09-26 21:29:59
2021-09-26 19:28:01
Lena Falkiewicz FIGA
  • 1x 5/Juniorzy Młodsi Kuce/I półfinał na styl 75 cm
  • 1x 6/Juniorzy Młodsi Kuce/II półfinał na styl 75 cm
  • 1x 24/Junirzy Młodsi Kuce/Finał dwunawrotowy 85 cm
41 ACCEPTED 2021-09-26 08:29:50
2021-09-25 22:06:34
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 2x 5/Juniorzy Młodsi Kuce/I półfinał na styl 75 cm
  • 1x 6/Juniorzy Młodsi Kuce/II półfinał na styl 75 cm
  • 1x 24/Junirzy Młodsi Kuce/Finał dwunawrotowy 85 cm
40 ACCEPTED 2021-09-26 08:29:53
2021-09-25 19:41:09
Maria Sternicka WANDER
  • 1x 28/LL/Regionalny LL
  • 1x 29/L/Regionalny L
39 ACCEPTED 2021-09-26 08:29:56
2021-09-25 19:23:22
Krzysztof Zaręba CZINGIS
  • 1x 29/L/Regionalny L
  • 1x 30/P/Regionalny P
38 ACCEPTED 2021-09-26 08:29:58
2021-09-25 19:22:37
Krzysztof Zaręba HIT
  • 2x 29/L/Regionalny L
37 ACCEPTED 2021-09-26 14:29:08
2021-09-25 00:12:21
Paulina Gilgacz LAST MOONLIGHT
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
36 ACCEPTED 2021-09-24 20:42:45
2021-09-24 18:27:40
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 1x 3/A2 kuce/I półfinał na styl 65 cm
  • 1x 4/A2 kuce/II półfinał na styl 65 cm
  • 1x 23/kuce A2/Finał dwunawrotowy 70 cm
35 ACCEPTED 2021-09-24 20:42:43
2021-09-24 18:12:45
Paulina Piosik KALANI
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
34 ACCEPTED 2021-09-24 00:47:01
2021-09-23 22:48:55
Zuzanna Golicka CHANTILLY
  • 2x 18/L/Regionalny zwykły
  • 2x 29/L/Regionalny L
33 ACCEPTED 2021-09-24 00:47:00
2021-09-23 22:48:35
Zuzanna Golicka BRATISLAVIA
  • 1x 19/P/Regionalny zwykły
  • 1x 20/N/Regionalny zwykły
  • 1x 30/P/Regionalny P
  • 1x 31/N/Regionalny N
32 ACCEPTED 2021-09-24 00:46:58
2021-09-23 22:47:58
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 15/Seniorzy/I półfinał 125 cm
  • 1x 16/Seniorzy/II półfinał 130 cm
  • 1x 27/Seniorzy/Finał dwunawrotowy 130/135 cm
31 ACCEPTED 2021-09-24 00:46:57
2021-09-23 12:36:32
Agata Stachowska MARCO POLO
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
30 ACCEPTED 2021-09-24 00:46:54
2021-09-23 12:34:52
Kalina Tarnowska ARROW
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
29 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:17
2021-09-22 11:50:10
Adela Moss PIASTUN
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
28 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:16
2021-09-22 06:24:28
Nikola Woźniak LOWENA DF
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
27 ACCEPTED 2021-09-24 00:46:53
2021-09-21 21:38:35
Zuzanna Drechnowicz B.APPLE JACK Z
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
26 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:08
2021-09-21 14:15:48
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 1x 9/Juniorzy Młodsi/I półfinał na styl 100 cm
  • 1x 10/Juniorzy Młodsi/II półfinał na styl 100 cm
  • 2x 25/Junirzy Młodsi/Finał dwunawrotowy 105 cm
25 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:07
2021-09-21 11:40:12
Lena Kamińska FIGARO
  • 1x 1/A1 kuce/I półfinał na styl 50 cm
  • 1x 2/A1 kuce/II półfinał na styl 50 cm
  • 1x 22/kuce A1/Finał dwunawrotowy 55 cm
24 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:06
2021-09-21 11:39:45
Elżbieta Łaga CONTIKI
  • 1x 11/Open/I półfinał dokładności 100 cm
  • 1x 12/Open/II półfinał na styl 100 cm
23 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:04
2021-09-21 11:37:45
Lena Kobylska HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA
  • 1x 3/A2 kuce/I półfinał na styl 65 cm
  • 1x 4/A2 kuce/II półfinał na styl 65 cm
  • 1x 23/kuce A2/Finał dwunawrotowy 70 cm
22 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:03
2021-09-20 21:34:05
Paula Flaga SPARTAKUS
  • 2x 17/LL/Regionalny dokładnosci
  • 1x 28/LL/Regionalny LL
  • 1x 29/L/Regionalny L
21 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:02
2021-09-20 20:01:55
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 2x 18/L/Regionalny zwykły
  • 2x 29/L/Regionalny L
20 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:01
2021-09-20 18:58:17
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 13/Juniorzy/I półfinał na styl 115 cm
  • 1x 14/Juniorzy/II półfinał na styl 120 cm
  • 1x 26/Juniorzy/Finał dwunawrotowy 120/125 cm
19 ACCEPTED 2021-09-22 12:39:00
2021-09-20 18:57:38
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 13/Juniorzy/I półfinał na styl 115 cm
  • 1x 14/Juniorzy/II półfinał na styl 120 cm
  • 1x 26/Juniorzy/Finał dwunawrotowy 120/125 cm
18 ACCEPTED 2021-09-22 12:38:59
2021-09-20 14:34:42
Klementyna Kowalczyk CHARLIE
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
17 ACCEPTED 2021-09-22 12:38:58
2021-09-20 14:34:06
Natasza Alicja Tomaszewicz KLASYKA
  • 1x 11/Open/I półfinał dokładności 100 cm
  • 1x 12/Open/II półfinał na styl 100 cm
16 ACCEPTED 2021-09-22 12:38:57
2021-09-20 14:32:24
Justyna Kopko BONO
  • 1x 19/P/Regionalny zwykły
  • 1x 20/N/Regionalny zwykły
  • 1x 31/N/Regionalny N
15 ACCEPTED 2021-09-22 12:38:56
2021-09-20 14:31:55
Justyna Kopko QUERY DU BUISSON Z
  • 1x 15/Seniorzy/I półfinał 125 cm
  • 1x 16/Seniorzy/II półfinał 130 cm
  • 1x 27/Seniorzy/Finał dwunawrotowy 130/135 cm
14 ACCEPTED 2021-09-22 12:38:55
2021-09-20 14:31:27
Justyna Kopko FEVER 5
  • 1x 15/Seniorzy/I półfinał 125 cm
  • 1x 16/Seniorzy/II półfinał 130 cm
  • 1x 27/Seniorzy/Finał dwunawrotowy 130/135 cm
13 ACCEPTED 2021-09-30 20:10:08
2021-09-19 22:12:26
Natasza Tworek POKUSA
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
  • 1x 29/L/Regionalny L
12 ACCEPTED 2021-09-20 11:22:11
2021-09-19 22:11:44
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 1x 13/Juniorzy/I półfinał na styl 115 cm
  • 1x 14/Juniorzy/II półfinał na styl 120 cm
  • 1x 26/Juniorzy/Finał dwunawrotowy 120/125 cm
11 ACCEPTED 2021-09-20 11:22:14
2021-09-19 19:25:07
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 1x 18/L/Regionalny zwykły
  • 1x 19/P/Regionalny zwykły
  • 1x 29/L/Regionalny L
  • 1x 30/P/Regionalny P
10 ACCEPTED 2021-09-20 11:22:17
2021-09-19 17:17:30
Laila Siekaj SARA
  • 1x 1/A1 kuce/I półfinał na styl 50 cm
  • 1x 2/A1 kuce/II półfinał na styl 50 cm
  • 1x 22/kuce A1/Finał dwunawrotowy 55 cm
9 ACCEPTED 2021-09-19 13:01:59
2021-09-19 12:51:16
Łucja Wasilewska CALHEDRON
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
  • 2x 28/LL/Regionalny LL
8 ACCEPTED 2021-09-19 13:02:04
2021-09-18 15:57:07
Julia Nazarewicz TANGO
  • 1x 1/A1 kuce/I półfinał na styl 50 cm
  • 1x 2/A1 kuce/II półfinał na styl 50 cm
  • 1x 22/kuce A1/Finał dwunawrotowy 55 cm
7 ACCEPTED 2021-09-19 13:02:06
2021-09-18 15:56:41
Nela Dampc LA'MARCELL
  • 1x 1/A1 kuce/I półfinał na styl 50 cm
  • 1x 2/A1 kuce/II półfinał na styl 50 cm
  • 1x 22/kuce A1/Finał dwunawrotowy 55 cm
6 ACCEPTED 2021-09-18 08:59:48
2021-09-17 13:19:26
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 1/A1 kuce/I półfinał na styl 50 cm
  • 1x 2/A1 kuce/II półfinał na styl 50 cm
  • 1x 22/kuce A1/Finał dwunawrotowy 55 cm
5 ACCEPTED 2021-09-18 08:59:50
2021-09-17 13:17:20
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 9/Juniorzy Młodsi/I półfinał na styl 100 cm
  • 1x 10/Juniorzy Młodsi/II półfinał na styl 100 cm
  • 1x 25/Junirzy Młodsi/Finał dwunawrotowy 105 cm
4 ACCEPTED 2021-09-20 11:22:19
2021-09-17 09:01:35
Liwia Banach NESTO
  • 1x 7/Amatorzy/I półfinał dokłądności 80 cm
  • 1x 8/Amatorzy/II półfinał dokładności 80 cm
  • 2x 28/LL/Regionalny LL
3 ACCEPTED 2021-09-18 08:59:55
2021-09-17 08:27:27
Zuzanna Czub KOLORADO CHERRY D
  • 1x 13/Juniorzy/I półfinał na styl 115 cm
  • 1x 14/Juniorzy/II półfinał na styl 120 cm
  • 1x 26/Juniorzy/Finał dwunawrotowy 120/125 cm
2 ACCEPTED 2021-09-18 08:59:57
2021-09-17 08:25:22
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 9/Juniorzy Młodsi/I półfinał na styl 100 cm
  • 1x 10/Juniorzy Młodsi/II półfinał na styl 100 cm
  • 1x 25/Junirzy Młodsi/Finał dwunawrotowy 105 cm
1 ACCEPTED 2021-09-18 09:00:00
2021-09-16 23:13:52
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 5/Juniorzy Młodsi Kuce/I półfinał na styl 75 cm
  • 1x 6/Juniorzy Młodsi Kuce/II półfinał na styl 75 cm
  • 1x 24/Junirzy Młodsi Kuce/Finał dwunawrotowy 85 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banach Liwia JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O056773
2. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
3. Bielasz Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
O039629
4. Bielawski Oskar Klub Sportowy Beniaminek 03
2002 (MJ.)
brak
5. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (JM.)
O058495
6. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (JM.)
O049370
7. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
8. De Lubicz - Szeliska Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O057689
9. Drechnowicz Zuzanna Stajnia Karlikowo
2008 (JM.)
O056640
10. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
11. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
12. Flaga Paula Pomorska Liga Jeździecka
S
O045255
13. Gilgacz Paulina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
brak
14. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
15. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
16. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
17. Józefowicz Marta KJ Młyńska Struga
S
O012571
18. Kamińska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (Mł.)
O056684
19. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (JM.)
O056852
20. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2003 (J.)
O043469
21. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
22. Klimaszewska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O050315
23. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
24. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
O053219
25. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
26. Kowalczyk Klementyna Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2003 (J.)
O062202
27. Kuśnierz Emilia Klub Sportowy Beniaminek 03
2007 (JM.)
O060284
28. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
29. Łaga Elżbieta KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
O048754
30. Moss Adela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2000 (MJ.)
Brak
31. Nazarewicz Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062418
32. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
O062196
33. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
34. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
35. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O056127
36. Piosik Paulina Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O063193
37. Plata Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036683
38. Rąbca Milena JKS Niestępowo
2012 (Mł.)
O062613
39. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
40. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
41. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
42. Stachowska Agata JKS OLSZA
S
O031934
43. Sternicka Maria BPK kuj-pom
2009 (JM.)
O059691
44. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
45. Talaga Zofia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O057626
46. Tarnowska Kalina JKS OLSZA
2007 (JM.)
Brak
47. Tomasik Barbara JKS OLSZA
O050307
48. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS OLSZA
2003 (J.)
O031778
49. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (J.)
O054613
50. Tworek Natasza BPK
2009 (JM.)
Brak
51. Wasilewska Łucja JKS Niestępowo
2004 (J.)
O048758
52. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (MJ.)
O051182
53. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O035164
54. Woźniak Nikola KJu Rychertów Kiełpino
2005 (J.)
O062201
55. Zaręba Krzysztof Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
S
O003917
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

36

ARROW SP POL 2001 wałach siwa/161 F: Rubin
M: Akita
brak pol009660005401
2.

5

B.APPLE JACK Z Z POL 2015 wałach gniada/171 F: Black Jack
M: Afera
K031597 056015Z55000515
3.

33

BOLIVAR SP POL 2011 wałach skarogniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
4.

55

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/175 F: Figlarz
M: Bruna
K028477 616006530094514
5.

24

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
6.

39

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Torado 2 / It's Morado
M: Baja / Cachas
K028980 A0022531S
7.

70

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
8.

16

CALHEDRON TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia
K017459 POL732010051910
9.

64

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
10.

38

CARILO HOL GER 2012 wałach gniada/184 F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
11.

42

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
K030403 528015120120320
12.

40

CHANTILLY SP POL 2016 klacz gniada/171 F: Sergio L /
M: Charyzma /
brak 616009520065316
13.

26

CHARLIE IRISH TB IRL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Gentlewave
M: Karello Bay
Brak 372IRE45243657T
14.

66

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
15.

31

CONTIKI SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: Dilajda
K030494 616009640000516
16.

53

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
17.

58

CUKIEREK KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach srokata F: nn
M: nn
K023577
18.

45

CZINGIS WLKP POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler / Limborat
M: Czacza / Eltor
K010923 11342
19.

28

DACYT SP POL 2013 wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991 616009600163913
20.

56

DEMON NN POL 2004 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K015823 .
21.

52

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
22.

61

EPIKA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/167 F: Łyk Szampana
M: Era
K031353 616006580180116
23.

20

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
24.

22

FEVER 5 HAN GER 2008 klacz kasztanowata/165 F: For Edition I / For Pleasure
M: Chicca / Contendro I
K029927 DE431313326708
25.

50

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Zefir
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616 013 61 01426 15
26.

32

FIGARO KUC POL 2001 wałach siwa/kuc:120 F: Candy Man
M: Frania
K016171 Pol 013640051001
27.

43

G'MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:139 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
K020548 616013661480610
28.

48

GEPPETTO SP POL 2017 wałach kasztanowata/176 F: Uccello
M: Gaja
K031426 616009520049417
29.

71

Hard Rock F:
M:
30.

30

HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA KUC HOLENDERSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: De Gorde Ree Now Or Never
M: Heeterveen Twickel’s Julia
K028789 528017021200773
31.

46

HIT SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: CANTERO
M: HESTJA
K028054 616009530038715
32.

65

IVO Pełna Krew Angielska POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Generous (IRE)
M: Idea (POL)
brak 8260GB45142277T
33.

41

KALANI KWPN POL 2015 klacz kasztanowata/172 cm F: Anemoon
M: Firestone
brak 528003201501217
34.

14

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
35.

25

KLASYKA SP POL 2009 Klacz gniada/164 F: Rubin
M: Kwinta
K017773 616028237343909
36.

13

KOLORADO CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
37.

12

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
38.

67

KRAB XX POL 2008 wałach skarogniada/163 F: GENEROUS
M: KASTYLIA
K020424 8260GB45143436T
39.

19

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
40.

18

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
41.

59

LAGUNA R SP POL 2012 Klacz gniada/152 F: As Trefl
M: Luna
K024430
42.

47

LAST MOONLIGHT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach kara/169 F: nn
M: nn
brak 616999640082315
43.

62

LITTLE BEAUTY NRPW POL 1999 wałach kara/118 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
44.

34

LOWENA DF SP POL 2008 klacz gniada/160 F: Trefl
M: Laskala
K030988 616009530344308
45.

37

MARCO POLO SP POL 2012 wałach siwa/171 F: Liberado
M: Dolmet Miranda
K031431 616009540103112
46.

9

MILA FLY OLDENBURSKA POL 2012 klacz gniada/mk:157 F: Chacco Fly
M: Mila Mar
K023659 616009640036312
47.

60

MORWA AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Drop
M: Maira
K031304 616 006 58 02291 16
48.

1

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
49.

27

PEARL NIGHT SP POL 2009 klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455 616009530093609
50.

35

PIASTUN MAŁOPOLAK POL 2017 wałach tarantowata/171 F: Fuks
M: Paskuda
Brak 616999580302517
51.

8

PŁATEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/167 F: Sadam
M: Płataria
K023827 616006580515610
52.

4

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
53.

23

QUERY DU BUISSON Z ZANGERSHEIDE BEL 2010 wałach gniada/171 F: Quartz II Adelheid Z/ Quality Touch
M: Valetta Du Buisson/ Numero Uno
K030754 056015Z55760310
54.

15

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: Chantal
K030651 616999530188417
55.

54

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
56.

21

SARA TYP SZLACHETNY POL 2004 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030808 POL999611052404
57.

3

SPARTAKUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2016 wałach gniada/175 F: Libero A
M: Santa
K032190 616 009 61 00661 16
58.

51

SZMULA SP POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
K024178 616009640050413
59.

68

TABAL Czysta Krew Arabska POL 2004 Wałach kasztanowata/mk:148 F: Metropolis NA
M: Tarnawa
K023752 -
60.

17

TANGO KUC POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Timo
M: Shira
K030537 POL013610199407
61.

49

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
62.

44

WANDER WLKP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: Bumerang
M: Warmia
K032139 007600307207
63.

63

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
64.

57

WHISPER SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin / Rhytmus S
M: Winona II / Love Affair
K027374 616009661261614
65.

29

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
66.

11

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
K030563 616013640081011
Rider Club
Competition
Prize
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
200
200
400
SUM:
800.00
Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
300
SUM:
300.00
Klasa Marcelina KJ La Scalla
1500 zł
Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
1000 zł
Kopko Justyna JKS Olsza
1900 zł
300
400
SUM:
700.00
Tomaszewicz Natasza Alicja JKS OLSZA
500 zł
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Liwia
JKS Niestępowo
NESTO (1)
2021-10-02
1
2021-10-02
6
2021-10-03
4
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
5
Bielasz Anna
Pomorska Liga Jeździecka
EPIKA (61)
2021-10-02
1
2021-10-02
7
2021-10-03
3
Bielawski Oskar
Klub Sportowy Beniaminek 03
IVO (65)
2021-10-03
5
2021-10-03
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (42)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
1
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2021-10-02
5
2021-10-02
4
2021-10-03
4
2021-10-02
2
2021-10-02
3
2021-10-03
1
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-10-02
2
2021-10-02
2021-10-03
5
De Lubicz - Szeliska Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
2
2021-10-02
1
2021-10-02
8
2021-10-03
Drechnowicz Zuzanna
Stajnia Karlikowo
2021-10-02
1
2021-10-02
13
2021-10-03
6
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
VELVET (49)
2021-10-02
4
2021-10-02
1
2021-10-03
3
FIGA (50)
2021-10-02
2
2021-10-02
3
2021-10-03
3
2021-10-02
2
2021-10-02
2021-10-03
6
2021-10-03
Flaga Paula
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-02
3
2021-10-02
2021-10-03
8
2021-10-03
Gilgacz Paulina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-10-02
1
2021-10-02
8
2021-10-03
11
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (33)
2021-10-02
3
2021-10-02
4
2021-10-03
4
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CARILO (38)
2021-10-02
3
2021-10-02
2
2021-10-03
2
2021-10-02
2
200
2021-10-02
2
2021-10-03
2
200
2021-10-03
1
400
2021-10-02
2
2021-10-02
2021-10-03
4
2021-10-03
5
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (52)
2021-10-02
3
2021-10-02
1
2021-10-03
2
Józefowicz Marta
KJ Młyńska Struga
WHISPER (57)
2021-10-02
1
2021-10-02
4
Kamińska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
FIGARO (32)
2021-10-02
5
2021-10-02
3
2021-10-03
4
Kancerz Julia
JKS SENNY NOWĘCIN
BOLIWIA (55)
2021-10-02
5
2021-10-02
5
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2021-10-02
7
2021-10-03
9
2021-10-03
1
300
2021-10-02
3
2021-10-02
3
2021-10-03
6
2021-10-03
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2021-10-02
3
2021-10-02
2
2021-10-03
1
1500 zł
Klimaszewska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
DEMON (56)
2021-10-03
1
2021-10-03
7
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (28)
2021-10-02
2
2021-10-02
3
2021-10-03
2
1000 zł
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-10-02
2
2021-10-02
2
2021-10-03
2
Kopko Justyna
JKS Olsza
FEVER 5 (22)
2021-10-02
2
2021-10-02
1
2021-10-03
1
1900 zł
2021-10-02
1
2021-10-02
3
2021-10-03
2
BONO (24)
2021-10-02
1
300
2021-10-02
1
400
Kowalczyk Klementyna
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
CHARLIE (26)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
10
2021-10-03
Kuśnierz Emilia
Klub Sportowy Beniaminek 03
KRAB (67)
2021-10-03
2021-10-03
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (12)
2021-10-02
1
2021-10-02
2
2021-10-03
2
Łaga Elżbieta
KJ Pegaz Reda
CONTIKI (31)
2021-10-02
2021-10-02
5
Moss Adela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
PIASTUN (35)
2021-10-02
2021-10-02
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-10-02
3
2021-10-02
1
2021-10-03
2
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (29)
2021-10-02
4
2021-10-02
2021-10-03
3
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
2021-10-03
1
2021-10-03
6
Piosik Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
KALANI (41)
2021-10-02
1
2021-10-02
8
2021-10-03
8
Plata Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-02
1
2021-10-02
2021-10-03
2
2021-10-03
Rąbca Milena
JKS Niestępowo
2021-10-02
1
2021-10-02
2
2021-10-03
1
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-02
6
2021-10-03
2
2021-10-03
4
2021-10-02
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SARA (21)
2021-10-02
4
2021-10-02
4
2021-10-03
3
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (54)
2021-10-02
2021-10-02
4
2021-10-03
4
Stachowska Agata
JKS OLSZA
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
5
Sternicka Maria
BPK kuj-pom
WANDER (44)
2021-10-03
4
2021-10-03
12
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (43)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
1
Talaga Zofia
JKS Niestępowo
RÓŻA (15)
2021-10-02
3
2021-10-02
2
2021-10-03
2
Tarnowska Kalina
JKS OLSZA
ARROW (36)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
7
Tomasik Barbara
JKS OLSZA
SZMULA (51)
2021-10-02
1
2021-10-02
8
2021-10-03
8
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS OLSZA
KLASYKA (25)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
1
500 zł
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
2021-10-02
4
2021-10-02
5
2021-10-03
3
Tworek Natasza
BPK
POKUSA (4)
2021-10-02
5
2021-10-02
5
2021-10-03
7
2021-10-03
Wasilewska Łucja
JKS Niestępowo
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
1
Wiczling Weronika
JKS Niestępowo
CHIRON (66)
2021-10-02
1
2021-10-02
3
2021-10-03
3
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
WHISKY (63)
2021-10-03
11
2021-10-03
3
TABAL (68)
2021-10-03
3
2021-10-03
Woźniak Nikola
KJu Rychertów Kiełpino
2021-10-02
1
2021-10-02
8
2021-10-03
9
Zaręba Krzysztof
Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
CZINGIS (45)
2021-10-03
5
2021-10-03
7
HIT (46)
2021-10-03
10
2021-10-03

Number of Riders: 55

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 1 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052020-1, Pomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl