Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
95 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:46
2021-07-01 23:22:31
Michał Niczyporuk WINDHAYES
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
94 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:44
2021-07-01 22:50:01
Iga Szostak GUIDO
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
93 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:43
2021-07-01 22:36:56
Weronika Kierska BACARDI MK
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
92 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:40
2021-07-01 21:19:17
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
91 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:39
2021-07-01 21:17:11
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
90 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:37
2021-07-01 19:59:14
Nikolina Czuchaj J'03 RIO
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
89 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:36
2021-07-01 18:41:34
Iga Szostak GREGORY S
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 4a/2*/Cross
88 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:32
2021-07-01 16:37:58
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
87 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:31
2021-07-01 15:17:34
Łukasz Sikorski WHISKY
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
86 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:30
2021-07-01 15:16:54
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
85 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:28
2021-07-01 15:15:57
Łukasz Sikorski MALAYSIA BEAT
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
84 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:23
2021-07-01 15:14:22
Agnieszka Kopka-Sikorska L.BANDERA-S
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-02 12:06:16
2021-07-01 14:56:06
Diego Pieniaszek LEO LEWINSKI
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
82 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:19
2021-07-01 14:55:45
Diego Pieniaszek AMBROZIO J
  • 2x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 4a/2*/Cross
81 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:16
2021-07-01 14:48:34
Agnieszka Kopka-Sikorska EMMA
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
80 ACCEPTED 2021-07-02 00:03:16
2021-07-01 14:47:38
Agnieszka Kopka-Sikorska BAZYLIA
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
79 ACCEPTED 2021-07-01 14:29:26
2021-07-01 12:53:20
Zuzanna Tomaszewska CZAKRA
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
78 ACCEPTED 2021-07-01 11:46:56
2021-07-01 11:41:28
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 2x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 2x 4a/2*/Cross
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-01 11:28:03
2021-07-01 10:28:15
Katarzyna Kokowska HAJFA N
  • 2x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 2x 2a/CNC 100/Cross
76 ACCEPTED 2021-07-01 11:28:16
2021-07-01 08:52:44
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-01 11:28:37
2021-07-01 08:35:27
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
74 ACCEPTED 2021-07-01 11:28:54
2021-07-01 00:12:20
Pauline Wieczorek QUEENS LAND
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
73 ACCEPTED 2021-07-01 11:29:18
2021-06-30 23:10:49
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
72 ACCEPTED 2021-07-01 11:29:26
2021-06-30 23:10:33
Wanessa Kasprzak PŁATEK
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-01 11:29:40
2021-06-30 22:42:37
Marta Orłowska CAPTAIN MORGAN
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
70 ACCEPTED 2021-07-01 11:29:50
2021-06-30 22:42:08
Marta Orłowska ASIANDI
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
69 ACCEPTED 2021-07-01 11:29:58
2021-06-30 22:41:49
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-01 11:30:16
2021-06-30 22:41:25
Marcin Orłowski DEJA VU 7
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
67 ACCEPTED 2021-07-01 11:30:50
2021-06-30 22:29:24
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
66 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:19
2021-06-30 15:14:34
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
65 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:17
2021-06-30 15:13:52
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
64 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:16
2021-06-30 13:55:44
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
63 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:14
2021-06-30 08:25:39
Ewa Lewandowska RAMZES
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
62 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:13
2021-06-29 18:17:42
Agata Żur OPUNCJA
  • 2x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 2x 2a/CNC 100/Cross
61 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:12
2021-06-29 18:10:03
Marcela Skowron SZIVUGI AK
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
60 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:09
2021-06-29 17:24:25
Emilia Tousty LUBAR
  • 2x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 2x 3a/1*/Cross
59 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:07
2021-06-29 17:23:38
Aleksandra Kunert FILER
  • 2x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 2x 2a/CNC 100/Cross
58 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:07
2021-06-29 17:22:58
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 2x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 2x 1a/CNC 80/Cross
57 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:05
2021-06-29 17:22:29
Nadia Stachura NAGATO
  • 2x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 2x 2a/CNC 100/Cross
56 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:04
2021-06-29 17:21:45
Nadia Niebieszczańska NIKE
  • 2x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 2x 2a/CNC 100/Cross
55 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:01
2021-06-29 17:00:20
Natalia Krawczak ROKFOR
  • 2x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 2x 1a/CNC 80/Cross
54 ACCEPTED 2021-06-30 16:46:00
2021-06-29 16:59:49
Konstancja Świec ŁUNA
  • 2x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 2x 2a/CNC 100/Cross
53 ACCEPTED 2021-06-30 16:45:58
2021-06-29 12:38:17
Julianna Fabijaniak GOUDELOUP
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
52 ACCEPTED 2021-06-30 16:45:56
2021-06-29 09:33:22
Hanna Krzyżanowska DEWOCJA
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
51 ACCEPTED 2021-06-30 16:45:54
2021-06-29 08:45:09
Jacek Rajnert HORATA
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
50 ACCEPTED 2021-06-30 16:45:53
2021-06-29 08:44:44
Jacek Rajnert ODESSA
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
49 ACCEPTED 2021-06-30 16:45:53
2021-06-28 23:19:04
Oliwia Soczewska DEBRA
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
48 ACCEPTED 2021-06-30 16:45:50
2021-06-28 23:03:25
Marta Krzemińska SCHARLOTTE
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
47 ACCEPTED 2021-06-30 16:45:49
2021-06-28 22:21:00
Hanna Bzowska SENTIDO
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
46 ACCEPTED 2021-06-28 18:41:03
2021-06-28 18:38:37
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 2x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
45 ACCEPTED 2021-06-28 18:40:41
2021-06-28 17:46:35
Zofia Dendek TANKRED
  • 2x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
44 ACCEPTED 2021-06-27 21:04:53
2021-06-27 11:24:00
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 4a/2*/Cross
43 ACCEPTED 2021-06-27 21:04:59
2021-06-27 11:23:43
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 4a/2*/Cross
42 ACCEPTED 2021-06-27 21:05:05
2021-06-26 22:00:08
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 2x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 2x 1a/CNC 80/Cross
41 ACCEPTED 2021-06-27 21:05:10
2021-06-26 19:34:13
Antonina Odzioba LIVELLO
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
40 ACCEPTED 2021-06-27 21:05:16
2021-06-26 17:06:52
Oliwia Paździora QUINTUS JUNIOR
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 4a/2*/Cross
39 ACCEPTED 2021-06-27 21:05:42
2021-06-25 21:16:42
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
38 ACCEPTED 2021-06-27 21:05:50
2021-06-25 16:00:39
Alicja Tropiło SENTENCJA M
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
37 ACCEPTED 2021-06-27 21:05:57
2021-06-25 15:27:47
Maja Roszczyk HARRISTOWN
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
36 ACCEPTED 2021-06-27 21:06:02
2021-06-25 15:27:23
Jerzy Krukowski ISLEEN M
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
35 ACCEPTED 2021-06-27 21:06:07
2021-06-25 15:26:50
Jerzy Krukowski DILONG M
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
34 ACCEPTED 2021-06-30 16:45:46
2021-06-25 10:56:33
Sara Tomków POTTER
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-27 21:06:35
2021-06-25 10:56:00
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
32 ACCEPTED 2021-06-27 21:06:40
2021-06-25 10:55:11
Daria Kobiernik HARIETT
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
31 ACCEPTED 2021-06-27 21:06:45
2021-06-25 10:54:37
Daria Kobiernik HICORA
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
30 ACCEPTED 2021-06-27 21:06:57
2021-06-25 10:54:09
Daria Kobiernik EUPHORIA
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
29 ACCEPTED 2021-06-27 21:07:02
2021-06-25 10:52:44
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
28 ACCEPTED 2021-06-27 21:07:07
2021-06-24 19:53:35
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
27 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-27 21:07:18
2021-06-24 19:21:48
Ann-Katrin Staege GS CARTHAGUS WAY
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-27 21:07:40
2021-06-24 19:21:39
Anne-Marie Weckwerth DOLINA LA DIVA
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
25 ACCEPTED 2021-06-27 21:07:49
2021-06-24 19:20:44
Anne-Marie Weckwerth JOLINA 10
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
24 ACCEPTED 2021-06-27 21:07:57
2021-06-24 19:20:44
Ann-Katrin Staege QUIDAM'S REBEL
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
23 ACCEPTED 2021-06-27 21:08:04
2021-06-24 19:13:22
Patricia Schultze-Petzold CALLAIOPE SP
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
22 ACCEPTED 2021-06-27 21:08:16
2021-06-24 16:52:14
Ewa Kesler ALFI ZAGORKA
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
21 ACCEPTED 2021-06-27 21:08:21
2021-06-24 14:58:02
Agnieszka Rąbca CA IRAH
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 4a/2*/Cross
20 ACCEPTED 2021-06-27 21:08:25
2021-06-24 14:57:24
Michalina Maleszewska NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-27 21:08:34
2021-06-24 13:57:12
Christiane Schröder GERONIMO
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
18 ACCEPTED 2021-06-27 21:08:39
2021-06-24 10:59:39
Katarzyna Brandys KIWI
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
17 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-27 21:10:46
2021-06-24 10:35:49
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
16 ACCEPTED 2021-06-27 21:11:15
2021-06-24 06:48:20
Katarzyna Goryszewska D-MIHRIMAH
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
15 ACCEPTED 2021-06-27 21:11:22
2021-06-24 06:47:51
Katarzyna Goryszewska DAGLEZJA AA
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
14 ACCEPTED 2021-06-23 22:20:00
2021-06-23 21:05:48
Krzysztof Zaręba CZINGIS
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
13 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-23 22:19:51
2021-06-23 20:54:08
Georg Koch LUX 147
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
12 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-23 22:19:43
2021-06-23 20:53:26
Patricia Schultze-Petzold MERLIN
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
11 ACCEPTED 2021-06-23 22:19:00
2021-06-23 20:40:16
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 4a/2*/Cross
10 ACCEPTED 2021-06-23 22:18:53
2021-06-23 18:54:29
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 4a/2*/Cross
9 ACCEPTED 2021-06-23 22:18:48
2021-06-23 15:16:05
Grażyna Niezgoda EL MORITZ
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
8 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-23 22:18:40
2021-06-23 11:18:14
Anna Titova AL NAOUWEE
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
7 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-23 22:18:31
2021-06-23 11:17:51
Irina Titova OLEANDER
  • 2x 4/2*/Czworobok piaszczysty
  • 2x 4a/2*/Cross
6 ACCEPTED 2021-06-23 22:18:10
2021-06-23 09:52:24
Katarzyna Mietus DING DONG
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
5 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-06-23 22:17:59
2021-06-23 09:51:39
Laura Gillmaier KORSYKA
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
  • 1x 1a/CNC 80/Cross
4 ACCEPTED 2021-06-23 22:17:34
2021-06-22 21:19:41
Nina Dubowska BURZAN
  • 1x 3/1*/Czworobok piaszczysty
  • 1x 3a/1*/Cross
3 ACCEPTED 2021-06-23 22:17:26
2021-06-22 19:54:05
Weronika Wiśniewska STRONA II
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
  • 1x 2a/CNC 100/Cross
2 ACCEPTED 2021-06-28 12:22:01
2021-06-22 14:04:08
Marta Dziak-Gierlicz SALWATION TIME M
  • 1x 2/CNC 100/Czworobok trawiawsty
1 ACCEPTED 2021-06-28 12:22:06
2021-06-22 14:03:29
Artur Gierlicz ELLENORA M
  • 1x 1/CNC 80/Czworobok trawiawsty
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bekiesz Monika
2. Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
2005 (J.)
O037996
3. Brandys Katarzyna UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O046446
4. Bzowska Hanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O046009
5. Czuchaj J'03 Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
6. Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
2006 (JM.)
O055257
7. Dubowska Nina UKS Vacat Eventing Sulbiny
2005 (J.)
O045589
8. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
9. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (MJ.)
O032393
10. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
11. Gierlicz Artur UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002615
12. Gillmaier Laura KS Gillmaier
2007 (JM.)
O050580
13. Goryszewska Katarzyna Klub Jeździecki u Doktorka
S
O025397
14. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
15. Janusz Małgorzata St. KJ Tradycja Siedlnica
2001 (MJ.)
O049356
16. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2003 (J.)
O043469
17. Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O040042
18. Kesler Ewa KJ Aromer, Józefin
2007 (JM.)
O051161
19. Kierska Weronika KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O054707
20. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
21. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
22. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O042380
23. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
24. Koch Georg Parkentiner RV am Hütte Wohld
S
345023
25. Kokowska Katarzyna KJ Koko
S
O001603
26. Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
27. Krawczak Natalia KJ Koko Brzeźniki
S
O034906
28. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
29. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
S
O027474
30. Krzyżanowska Hanna KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O047939
31. Kunert Aleksandra Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O060334
32. Lewandowska Ewa Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O014039
33. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
34. Maleszewska Michalina JKS Niestępowo
S
O028317
35. Mietus Katarzyna KS Gillmaier
S
O009606
36. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
2000 (MJ.)
O056277
37. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O042379
38. Niczyporuk Michał KJ Polonez Damnica
S
O003254
39. Niebieszczańska Nadia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
O059208
40. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
41. Odzioba Antonina KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O052186
Brak
42. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
43. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
44. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
45. Paździora Oliwia Konie Sportowe Gillmaier
2002 (MJ.)
O031639
10174985
46. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
47. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
48. Rąbca Agnieszka JKS Niestępowo
S
O009817
49. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (J.)
O054410
50. Roszczyk Maja BPK - MAZ
2007 (JM.)
O047408
51. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
52. Schröder Christiane RV Dersekow
S
1192384
53. Schultze-Petzold Patricia RV Parkentin
S
1863034
54. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
55. Skowron Marcela Kj Aromer
2006 (JM.)
brak
56. Soczewska Oliwia KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O042937
57. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
58. Staege Ann-Katrin Parkentiner Reitverein Am Hütter Wohld
2006 (JM.)
1856591
59. Świec Konstancja Kj Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O044200
60. Szostak Iga KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O029098
61. Szostak Iga KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O029098
62. Titova Anna Bpk
S
Brak
63. Titova Irina ROSJA
S
O044985
10069183
64. Tomaszewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2005 (J.)
O043811
65. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
66. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
67. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (MJ.)
O031302
68. Urbanowicz Agnieszka Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
S
O011406
69. Weckwerth Anne-Marie Reitverein Parkentin e.V.
S
1037396
70. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
O051812
71. Witkowska Julia Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2005 (J.)
O032986
10193390
72. Yavenka Stanislau
73. Zachary Elżbieta KJ Jaroszówka
O000710
74. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
75. Zapała Paulina KJ Bachmat
S
O014145
76. Zaręba Krzysztof Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
S
O003917
77. Żur Agata Kj Koko Brzeźniki
2001 (MJ.)
O034564
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

18

ACAPULCO SP POL 2009 wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
2.

16

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
Brak USA07022724
3.

45

ALFI ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2014 wałach siwa/kuc:147 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 6160130056914
4.

94

AMBROZIO J TRAKEŃSKA POL 2008 ogier kara/167 F: Czarczaf
M: Ambrozja
K012711 7320100371
5.

110

ARAGORN SP POL 2017 ogier ciemnogniada F: Rascin/ Ramiro Z
M: Anchois/ Chef Supreme
6.

85

ASIANDI HOL GER 2015 wałach gniada/170 F: Adagio de Talm
M: Zolarina
K031599 DE421000010215
7.

57

BABY YOU THINK Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2014 mare dark bay/165 F: So you think
M: Bravada
none 372IRE45229105T
8.

105

BACARDI MK SP POL 2009 klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein / Ryon d'Anzex
M: Bonita V (ex.Bonita)/ / Dantes
K023668 616009600378809
9.

9

BANDOS PKSP POL 2016 wałach gniada/174 F: Zinedine
M: Brawura
616009510184816
10.

92

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Nobody
M: Bretania
K020076 616009590286109
11.

12

BURZAN XX POL 2006 gelding bay/159 cm F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
K010700 POL060000004331
12.

46

CA IRAH WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Likwor
M: Centuria
K017364 616007530115910
13.

44

CALLAIOPE SP OLDENBURGER GER 2016 mare chestnut/163cm F: Chancenreich
M: Cassandra II
DE433330273016 DE433330273016
14.

84

CAPTAIN MORGAN Deutsches Sportpferd GER 2015 wałach gniada/175 F: Caleon
M: First Lady
K032521 DE473730026515
15.

73

CENTINO SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: If du Reverdy
M: Centina
brak 616009640023217
16.

103

CHESTER DRP GER 2000 wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
K015343 DE441410851900
17.

76

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
K015453 616009530201908
18.

38

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
19.

108

COMTA HAN DE 2013 klacz gniada F: COMTE
M: SUERTE
K027554 DE 431314406814
20.

90

CZAKRA SP POL 2011 klacz gniada/169 F: Lord Star
M: Czarina
K022162 616009530069111
21.

22

CZINGIS WLKP POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler / Limborat
M: Czacza / Eltor
K010923 11342
22.

50

D-MIHRIMAH TRAKEŃSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Linton
M: D-Kore
K029247 616003010081516
23.

51

DAGLEZJA AA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/172 F: Drop
M: Debata
K031382 616006592094117
24.

58

DEBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Marino / Zeoliet
M: Dorada / Revel
K024440 616009600115412
25.

87

DEJA VU 7 HANN GER 2015 wałach kasztanowata/180 F: Duke of Hearts
M: Anette
K032523 DE431316700515
26.

61

DEWOCJA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Dedykacja / Sorbie Power
K027929 616009610111915
27.

33

DILONG M XX POL 2015 wałach kara/165 F: Golden Tirol
M: Dawtony / Greinton
K032051 POL 009520011600
28.

14

DING DONG BAYER GER 2013 wałach gniada/163 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Roxy / Stalypso
K022843 DE481810293613
29.

99

DIVA -W Rheinisches Reitpferd GER 2015 klacz gniada/170 F: Latour VDM
M: Hauptstubuch Cassandra
K031429 De 431436918816
30.

41

DOLINA LA DIVA Mecklenburger Warmblut GER 2016 mare seal brown/mk:1,64 m F: D'Olympic
M: Pamina VIII
none DE427270175316
31.

111

DŻAGAS MP 2012 ogier gniada F: Szkrab/ Arcus
M: Dżaga/ Grey
K021405
32.

17

EL MORITZ M. POL 2016 ogier kara/161 F: San Moritz
M: Eureka / Plaster
K028857 616 006 55 00884 16
33.

104

EL SOVSKI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski / Sandro Hit
M: El Dżaha / Dżahil
K022730 616009690057813
34.

1

ELLENORA M SP POL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Rhodeesian Winner
M: Elegancja M
K032283 616009690056617
35.

93

EMMA SP POL 2010 klacz skarogniada/172 F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
K023844 616007600308510
36.

37

EUPHORIA Sachsen-Thüringen POL 2016 klacz gniada/165 F: Landskron
M: E-Seniorita
Reg DE 455550018216
37.

86

FIGA LITEWSKA LTU 2013 klacz kasztanowata/170 F: Charmeur
M: Frida
K026847 LTU005170140713
38.

68

FILER SP POL 2002 gelding dark bay/167 F: Contender Son
M: Fila
K007073 09045
39.

24

FLORENTINA WLKP POL 2008 klacz gniada/166 F: Izaurus
M: Florencja
K019539 POL007610179708
40.

53

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
K025949 616 009 64 00948 09
41.

5

GERONIMO Königliches Vereinigtes Warmbl NED 2011 Gelding grey/185cm F: Xx
M: Xx
NLD003201101201 Passport Netherlands
42.

89

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
43.

25

GOLDSTRIKE Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL
M: Contendro’s Girl
K032079 056015Z55787917
44.

62

GOUDELOUP KWPN POL 2011 wałach skarogniada/175 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
K021281 528003201101721
45.

113

Gracja F:
M:
46.

19

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
47.

100

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
K028233 616999530225515
48.

40

GS CARTHAGUS WAY NON GER 2009 gelding bay/168cm F: Carkoso
M: Arabella Way
DE498270041509 DE4p8270041509
49.

106

GUIDO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
K025654 -
50.

29

GWIAZDA SP POL 2010 klacz gniada F: Contendel L / Contender
M: Gaja / nn
K025893 616009680072610
51.

77

HAJFA N SP POL 2013 mare dark bay/170 F: Stakkato Top
M: Hopryna
xx 616009660867013
52.

35

HARIETT SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Ludger
M: Herbia
K029740 616009680016416
53.

31

HARRISTOWN XX GBR 2010 wałach kasztanowata F: Bering / Arctic Tern
M: New Abbey / Sadler's Wells
K023872 8260GB45123824T
54.

36

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor
M: Herbia
K025303
55.

60

HORATA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
56.

109

IN PERSONA 2011 F: TJUNGSKE
M: IN SHALLA
K019038 616007610114011
57.

88

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
58.

32

ISLEEN M XX POL 2016 klacz kara/166 F: Exciting Life / Titus Livius
M: Implikacja / Royal Court
K032052 POL 009520011601
59.

42

JOLINA 10 Hessisches Warmblut GER 2004 Mare grey/mk:1,60 m F: Joliot
M: Pia
DE461610025804
60.

48

KIWI LATWB POL 2017 klacz ciemnosiwa/163 F: Kolibri
M: Arsija / Aromats
K031543 0000028881
61.

13

KORSYKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
K011594 POL013670043205 105EB05
62.

95

L.BANDERA-S KWPN POL 2016 klacz kara/176 F: Barros
M: Barona
K031757 52801010741
63.

8

LEO LEWINSKI SP POL 2016 Wałach siwa/170 F: .
M: .
K029276 .
64.

79

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
65.

26

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/kuc:145 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
K019025 203001830257803 NN
66.

81

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili/Lennon
K023104 K023104
67.

69

LUBAR Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
68.

21

LUX 147 MECKLENBURGEE GER 2005 Gelding darkbay/172cm F: Luxor
M: Belladonna II
DE427270065005 Pferdepass verband pferdezücht
69.

63

ŁUNA SP POL 2008 klacz srokata/166 F: Limeryk
M: Łatka
K030443 POL 009680047308
70.

96

MALAYSIA BEAT Pełna Krew Angielska POL 2013 Wałach skarogniada/173 F: Electric Beat
M: Kedah
K027331 276GER000350110
71.

20

MERLIN MECKLENBURGER GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Marlesko XX
M: Dissandra
DE427270327305
72.

82

MILA FLY OLDENBURSKA POL 2012 klacz gniada/mk:157 F: Chacco Fly
M: Mila Mar
K023659 616009640036312
73.

66

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
74.

39

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
75.

47

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 Klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
K030849 POL 732 01 00678 11
76.

65

NIKE SP POL 2006 klacz kasztanowata/164 F: Sprint
M: Nel
K017149 POL009540098606
77.

59

ODESSA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: LANVESTER L EX LANSVESTER L
M: OLIVIA PLUS-S
K028437 616009670038115
78.

15

OLEANDER HOL RUS 2009 wałach ciemnogniada/177 F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
K023173 FEI104MM72 104MM72
79.

71

OPUNCJA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: Cantanis
M: Opcja
K014652 POL009640078408
80.

75

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
81.

83

PŁATEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/167 F: Sadam
M: Płataria
K023827 616006580515610
82.

34

POLAGRIS MAŁOPOLSKA POL 2013 Ogier gniada F: Sword
M: Polagra
Reg
83.

28

POLISH PEARL Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/162 F: GALILEO
M: PENANG PEARL
PZJ K029049 372IRE45217617T
84.

54

POTTER SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Ludger / Laptop
M: Paloma / Eskudo
K028779 616007682011114
85.

80

QUEENS LAND Oldenburger Springpferd GER 2016 wałach gniada/170 F: Queens King
M: Stutbuch 1 Lathania
K029981 DE41818276216
86.

43

QUIDAM'S REBEL Mecklenburger Warmblut GER 2009 gelding chestnut/163cm F: Quinchy
M: Donna Luisa
DE427270342209 DE427270342209
87.

27

QUINTUS JUNIOR HOL POL 2014 wałach kasztanowata/169 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Nanett I / Corofino I
K028633 DE421000141814
88.

72

RAMZES Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Lord Star
M: Rącza
K021461 616009530229012
89.

101

RIO Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2017 wałach gniada/175 F: Quaid
M: Henrieta
K032288 203 010 237961917
90.

64

ROKFOR SP POL 2002 wałach kara/X F: Emetyt
M: Rawa
K018468 POL 009 53 00114 02
91.

7

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
92.

2

SALWATION TIME M SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Salwa / Leandro
K029884 616009690057315
93.

56

SCHARLOTTE SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Lanvester L Ex Lansvester L / Lansing
M: Sepia / Stalypso
K029476 616009670021115
94.

30

SENTENCJA M SP POL 2012 klacz siwa/160 F: Corrado Boy
M: Sympathy M
K020910 0000
95.

55

SENTIDO M. POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Huzar / Jalienny
M: Sorbona / Emir
K020171 616006580294711
96.

49

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
K009146 POL040000003110
97.

11

STRONA II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Cajero/ Caretino
M: Strzała/ Saphir
K011747 009610217107
98.

70

SZIVUGI AK SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Rococo L
M: Szivugy III-7
Brak 616999610184415
99.

52

TANKRED WLKP POL 2015 wałach siwa/183 F: Czumen- K
M: Tejmor Kin / Dalipan
K030904 616007610061015
100.

78

TROCZEK Deutsches Reitpony POL 2011 gelding bay/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka / Durello Top
K028318 POL616013640076711
101.

23

UDINE SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
K026776 616009610161913
102.

10

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
103.

67

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
104.

74

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
K005969 POL009690008200
105.

112

WERA GOLD klacz F:
M:
106.

98

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
K028226 616009610107215
107.

107

WINDHAYES SP POL 2010 wałach siwa/173 F: Cantanis
M: Wasdfee / Wolkenstein
K018128 616009580256510
108.

97

WOULD LOVE SP POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Wendy / Ever For Pleasure
K022445 616009520095412
109.

102

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko hol.
M: Zmyłka sp / Dounba xx
K027515 Brak
Rider Club
Competition
Prize
Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
200
SUM:
200.00
Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
rzeczowa
Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
rzeczowa
rzeczowa
rzeczowa
rzeczowa
Gillmaier Laura KS Gillmaier
rzeczowa
Hosa Emilia ZKS Drzonków
700
SUM:
700.00
Janusz Małgorzata St. KJ Tradycja Siedlnica
rzeczowa
Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
rzeczowa
Kesler Ewa KJ Aromer, Józefin
rzeczowe
rzeczowa
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
rzeczowa
rzeczowa
rzeczowa
rzeczowa
rzeczowa
300
1000
1500
SUM:
2800.00
Koch Georg Parkentiner RV am Hütte Wohld
200
SUM:
200.00
Kokowska Katarzyna KJ Koko
rzeczowa
rzeczowa
rzeczowa
rzeczowa
Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Minko Natalia KS Forrest Pony Club
rzeczowa
Niebieszczańska Nadia KJ KOKO BRZEŹNIKI
rzeczowa
Odzioba Antonina KJ Aromer Józefin
rzeczowe
rzeczowa
Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
500
700
SUM:
1200.00
Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
500
1000
SUM:
1500.00
Schultze-Petzold Patricia RV Parkentin
rzeczowa
rzeczowa
Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
750
1000
750
SUM:
2500.00
Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
500
SUM:
500.00
Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
rzeczowa
Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
rzeczowa
Yavenka Stanislau
rzeczowa
rzeczowa
Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
300
SUM:
300.00
Zapała Paulina KJ Bachmat
rzeczowa
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bekiesz Monika
WERA GOLD (112)
2021-07-10
25
Borkowska Zuzanna
SKJ Barłomino
GRACJA (19)
2021-07-10
6
2021-07-11
5
200
2021-07-11
4
Brandys Katarzyna
UKS Vacat Eventing Sulbiny
KIWI (48)
2021-07-10
31
2021-07-11
24
2021-07-11
14
Bzowska Hanna
KJ Aromer Józefin
SENTIDO (55)
2021-07-10
21
2021-07-11
34
2021-07-11
4
Czuchaj J'03 Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
RIO (101)
2021-07-10
21
2021-07-11
17
Dendek Zofia
KJ Stajnia Anielin
TANKRED (52)
2021-07-10
15
2021-07-11
22
2021-07-11
2
rzeczowa
Dubowska Nina
UKS Vacat Eventing Sulbiny
BURZAN (12)
2021-07-10
17
2021-07-11
2021-07-11
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-07-10
13
2021-07-11
4
rzeczowa
2021-07-11
3
rzeczowa
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
2021-07-10
10
2021-07-11
13
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GAZA (53)
2021-07-10
19
2021-07-11
Gierlicz Artur
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-07-10
23
2021-07-11
Gillmaier Laura
KS Gillmaier
KORSYKA (13)
2021-07-10
4
2021-07-11
12
2021-07-11
4
rzeczowa
Goryszewska Katarzyna
Klub Jeździecki u Doktorka
2021-07-10
22
2021-07-11
2021-07-10
17
2021-07-11
18
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
COMTA (108)
2021-07-10
5
2021-07-11
9
2021-07-11
2
700
Janusz Małgorzata
St. KJ Tradycja Siedlnica
GWIAZDA (29)
2021-07-10
16
2021-07-11
5
rzeczowa
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2021-07-10
8
2021-07-11
PŁATEK (83)
2021-07-10
10
2021-07-11
1
rzeczowa
Keister Małgorzata
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
LEXUS (79)
2021-07-10
34
2021-07-11
32
2021-07-11
19
Kesler Ewa
KJ Aromer, Józefin
2021-07-10
18
2021-07-11
10
2021-07-11
2
rzeczowe
2021-07-11
3
rzeczowa
Kierska Weronika
KJ Aromer Józefin
2021-07-10
14
2021-07-11
30
2021-07-11
18
Klebba Natalia
KJ Arpav
2021-07-10
6
2021-07-11
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2021-07-10
26
2021-07-11
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2021-07-10
15
2021-07-11
15
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2021-07-10
2
2021-07-11
2
rzeczowa
2021-07-11
2
rzeczowa
HARIETT (35)
2021-07-10
5
2021-07-11
2
rzeczowa
HICORA (36)
2021-07-10
4
2021-07-11
4
300
2021-07-10
29
2021-07-11
19
2021-07-11
11
CHODÓW (38)
2021-07-10
2
2021-07-11
1
1000
2021-07-11
1
1500
Koch Georg
Parkentiner RV am Hütte Wohld
LUX 147 (21)
2021-07-10
7
2021-07-11
4
200
Kokowska Katarzyna
KJ Koko
HAJFA N (77)
2021-07-10
1
2021-07-11
1
rzeczowa
2021-07-11
1
rzeczowa
Kopka-Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (92)
2021-07-10
5
2021-07-11
7
2021-07-11
6
EMMA (93)
2021-07-10
16
2021-07-11
7
2021-07-10
25
2021-07-11
11
Krawczak Natalia
KJ Koko Brzeźniki
ROKFOR (64)
2021-07-10
14
2021-07-11
13
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2021-07-10
37
2021-07-11
2021-07-10
27
2021-07-11
2021-07-11
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
2021-07-10
3
2021-07-11
5
100
Krzyżanowska Hanna
KJ Aromer Józefin
DEWOCJA (61)
2021-07-10
19
2021-07-11
19
Kunert Aleksandra
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
FILER (68)
2021-07-10
12
2021-07-11
11
2021-07-11
5
Lewandowska Ewa
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
RAMZES (72)
2021-07-10
13
2021-07-11
14
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (75)
2021-07-10
16
2021-07-11
12
2021-07-11
6
2021-07-10
9
2021-07-11
25
2021-07-11
15
Maleszewska Michalina
JKS Niestępowo
2021-07-10
38
2021-07-11
29
2021-07-11
17
Mietus Katarzyna
KS Gillmaier
2021-07-10
11
2021-07-11
10
Minko Natalia
KS Forrest Pony Club
TROCZEK (78)
2021-07-10
24
2021-07-11
9
2021-07-11
2
rzeczowa
Miś Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-07-10
8
2021-07-11
6
2021-07-11
5
Niczyporuk Michał
KJ Polonez Damnica
WINDHAYES (107)
2021-07-10
15
2021-07-11
8
Niebieszczańska Nadia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NIKE (65)
2021-07-10
6
2021-07-11
10
2021-07-11
3
rzeczowa
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
2021-07-10
9
2021-07-11
6
Odzioba Antonina
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (26)
2021-07-10
1
2021-07-11
6
2021-07-11
1
rzeczowe
2021-07-11
1
rzeczowa
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2021-07-10
28
2021-07-11
21
2021-07-11
13
ASIANDI (85)
2021-07-10
3
2021-07-11
31
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
FIGA (86)
2021-07-10
18
2021-07-11
14
2021-07-11
8
2021-07-10
39
2021-07-11
27
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2021-07-10
17
2021-07-11
13
2021-07-11
7
Paździora Oliwia
Konie Sportowe Gillmaier
2021-07-10
13
2021-07-11
14
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2021-07-10
12
2021-07-11
7
2021-07-10
3
2021-07-11
3
500
2021-07-11
3
700
Prajwocki Adam
bpk
2021-07-10
36
2021-07-11
23
Rąbca Agnieszka
JKS Niestępowo
CA IRAH (46)
2021-07-10
14
2021-07-11
9
2021-07-11
8
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ODESSA (59)
2021-07-10
1
2021-07-11
11
HORATA (60)
2021-07-10
4
2021-07-11
2
500
2021-07-11
1
1000
Roszczyk Maja
BPK - MAZ
2021-07-10
11
2021-07-11
8
Rychlik Sylwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
UDINE (23)
2021-07-10
7
2021-07-11
12
2021-07-10
11
2021-07-11
8
2021-07-11
7
Schröder Christiane
RV Dersekow
2021-07-10
10
2021-07-11
8
Schultze-Petzold Patricia
RV Parkentin
MERLIN (20)
2021-07-10
4
2021-07-11
3
rzeczowa
2021-07-10
15
2021-07-11
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2021-07-10
1
2021-07-11
2
750
2021-07-11
2
1000
2021-07-10
10
2021-07-11
11
WHISKY (98)
2021-07-10
2
2021-07-11
1
750
Skowron Marcela
Kj Aromer
2021-07-10
20
2021-07-11
16
Soczewska Oliwia
KJ Aromer Józefin
DEBRA (58)
2021-07-10
7
2021-07-11
14
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NAGATO (66)
2021-07-10
8
2021-07-11
6
2021-07-11
4
Staege Ann-Katrin
Parkentiner Reitverein Am Hütter Wohld
2021-07-10
22
2021-07-11
15
2021-07-10
7
2021-07-11
7
Świec Konstancja
Kj Koko Brzeźniki
ŁUNA (63)
2021-07-10
24
2021-07-11
17
2021-07-11
10
Szostak Iga
KJ Polonez Damnica
GREGORY S (100)
2021-07-10
9
2021-07-11
13
2021-07-11
10
Szostak Iga
KJ Polonez Damnica
GUIDO (106)
2021-07-10
23
2021-07-11
16
2021-07-11
9
Titova Anna
Bpk
2021-07-10
35
2021-07-11
26
Titova Irina
ROSJA
2021-07-10
12
2021-07-11
10
2021-07-11
9
Tomaszewska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
CZAKRA (90)
2021-07-10
33
2021-07-11
33
2021-07-11
20
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
POTTER (54)
2021-07-10
26
2021-07-11
28
2021-07-11
16
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (69)
2021-07-10
8
2021-07-11
12
2021-07-11
3
500
Tropiło Alicja
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-07-10
9
2021-07-11
4
rzeczowa
Urbanowicz Agnieszka
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2021-07-10
20
2021-07-11
35
2021-07-11
21
Weckwerth Anne-Marie
Reitverein Parkentin e.V.
2021-07-10
13
2021-07-11
2021-07-10
2
2021-07-11
15
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2021-07-10
11
2021-07-11
9
2021-07-11
1
rzeczowa
Witkowska Julia
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
CHESTER (103)
2021-07-10
14
2021-07-11
2021-07-11
Yavenka Stanislau
ARAGORN (110)
2021-07-10
30
2021-07-11
18
DŻAGAS (111)
2021-07-10
5
2021-07-11
5
rzeczowa
Zachary Elżbieta
KJ Jaroszówka
2021-07-10
2021-07-11
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT (102)
2021-07-10
6
2021-07-11
3
300
Zapała Paulina
KJ Bachmat
2021-07-10
3
2021-07-11
3
rzeczowa
Zaręba Krzysztof
Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
CZINGIS (22)
2021-07-10
12
2021-07-11
Żur Agata
Kj Koko Brzeźniki
OPUNCJA (71)
2021-07-10
32
2021-07-11
20
2021-07-11
12

Number of Riders: 77

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 10 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052020-1, Pomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl