Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA POMORZA W WKKW, CNC **
KWIEKI, 07-08.08.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
63 ACCEPTED 2021-07-28 12:00:13
2021-07-27 22:36:03
Joanna Czarnecka DEMETER
  • 1x 2/CNC 100/
62 ACCEPTED 2021-07-28 12:00:08
2021-07-27 22:17:51
Maja Roszczyk HARRISTOWN
  • 1x 3/CNC 80/
61 ACCEPTED 2021-07-27 21:38:47
2021-07-27 20:53:21
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 2/CNC 100/
60 ACCEPTED 2021-07-27 21:38:39
2021-07-27 20:10:55
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 2/CNC 100/
59 ACCEPTED 2021-07-27 18:57:30
2021-07-27 17:36:46
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 3/CNC 2*/
58 ACCEPTED 2021-07-27 18:57:23
2021-07-27 17:35:09
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 3/CNC 1*/
57 ACCEPTED 2021-07-27 18:57:13
2021-07-27 14:06:34
Otylia Żochowska DAHAR
  • 1x 3/CNC 80/
56 ACCEPTED 2021-07-27 18:57:06
2021-07-27 14:05:58
Zofia Pogodzińska Mj'99 NAOMI
  • 1x 3/CNC 1*/
55 ACCEPTED 2021-07-27 18:57:00
2021-07-27 14:05:14
Zofia Pogodzińska Mj'99 ALL'ARIA APORTA
  • 1x 2/CNC 100/
54 ACCEPTED 2021-07-27 18:56:55
2021-07-27 14:04:40
Hanna Pogodzińska Mj'01 SENEGAL M
  • 1x 3/CNC 2*/
53 ACCEPTED 2021-07-27 18:56:50
2021-07-27 14:04:02
Irmina Mozolewska THE DOCTOR
  • 1x 3/CNC 80/
52 ACCEPTED 2021-07-27 18:56:43
2021-07-27 14:03:17
Julianna Jaszczuk M’06 GLADIATOR
  • 1x 2/CNC 100/
51 ACCEPTED 2021-07-27 18:56:38
2021-07-27 14:02:46
Tadeusz Chmielik CARSANVARO
  • 1x 2/CNC 100/
50 ACCEPTED 2021-07-27 18:56:31
2021-07-27 12:45:55
Julia Osowiecka GUIDO
  • 1x 2/CNC 100/
49 ACCEPTED 2021-07-28 12:01:10
2021-07-27 08:02:48
Karolina Miś GO JACK
  • 1x 3/CNC 1*/
48 ACCEPTED 2021-07-26 21:59:50
2021-07-26 21:38:03
Hanna Kucharczyk WELUR
  • 1x 2/CNC 100/
47 ACCEPTED 2021-07-26 21:59:49
2021-07-26 21:37:40
Hanna Kucharczyk BALCORMO HECTOR GR. D
  • 1x 3/CNC 80/
46 ACCEPTED 2021-07-26 21:59:48
2021-07-26 18:22:21
Oliwia Sobczak SOLANDRIA
  • 2x 3/CNC 80/
45 ACCEPTED 2021-07-26 21:59:44
2021-07-26 17:42:26
Konstancja Szymacha ATAK
  • 1x 2/CNC 100/
44 ACCEPTED 2021-07-26 21:59:40
2021-07-26 17:17:40
Halszka Witkowska APOLLO
  • 1x 2/CNC 100/
43 ACCEPTED 2021-07-26 21:59:35
2021-07-26 17:04:08
Alicja Tropiło SENTENCJA M
  • 1x 2/CNC 100/
42 ACCEPTED 2021-07-26 21:59:31
2021-07-26 16:54:14
Nadia Niebieszczańska NIKE
  • 2x 2/CNC 100/
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-27 18:55:22
2021-07-26 15:18:48
Antoni Baran J'02 YASMINEE
  • 1x 3/CNC 80/
40 ACCEPTED 2021-07-26 16:52:02
2021-07-26 15:18:27
Antoni Baran J'02 ERUDYCJA
  • 1x 2/CNC 100/
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-27 18:55:05
2021-07-26 15:15:25
Michał Hycki HAJFA N
  • 2x 3/CNC 1*/
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-07-27 18:54:56
2021-07-26 15:14:37
Michał Hycki BLANCA
  • 2x 3/CNC 80/
37 ACCEPTED 2021-07-26 16:52:17
2021-07-26 15:14:02
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 2x 3/CNC 80/
36 ACCEPTED 2021-07-26 16:52:19
2021-07-26 15:13:26
Nadia Stachura NAGATO
  • 2x 2/CNC 100/
35 ACCEPTED 2021-07-26 16:52:23
2021-07-26 15:13:00
Aleksandra Kunert FILER
  • 2x 2/CNC 100/
34 ACCEPTED 2021-07-26 16:52:28
2021-07-26 15:08:49
Natalia Krawczak ROKFOR
  • 2x 3/CNC 80/
33 ACCEPTED 2021-07-26 16:52:33
2021-07-26 15:08:21
Konstancja Świec ŁUNA
  • 2x 2/CNC 100/
32 ACCEPTED 2021-07-26 16:52:40
2021-07-26 12:31:39
Michał Niczyporuk WINDHAYES
  • 1x 3/CNC 1*/
31 ACCEPTED 2021-07-26 16:52:46
2021-07-26 09:47:32
Jerzy Krukowski ISLEEN M
  • 1x 2/CNC 100/
30 ACCEPTED 2021-07-26 16:52:51
2021-07-26 09:47:01
Jerzy Krukowski DILONG M
  • 1x 2/CNC 100/
29 ACCEPTED 2021-07-26 16:53:01
2021-07-26 06:19:54
Marta Orłowska ASIANDI
  • 1x 2/CNC 100/
28 ACCEPTED 2021-07-26 16:53:05
2021-07-26 06:19:35
Marcin Orłowski DEJA VU 7
  • 1x 2/CNC 100/
27 ACCEPTED 2021-07-26 16:53:09
2021-07-26 06:19:06
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 2/CNC 100/
26 ACCEPTED 2021-07-26 16:53:12
2021-07-26 01:19:06
Ewa Lewandowska RAMZES
  • 1x 3/CNC 1*/
25 ACCEPTED 2021-07-25 21:18:38
2021-07-25 20:03:51
Jacek Rajnert HORATA
  • 2x 3/CNC 2*/
24 ACCEPTED 2021-07-25 21:18:30
2021-07-25 18:43:08
Mateusz Kiempa ALL NIGHT
  • 1x 2/CNC 100/
23 ACCEPTED 2021-07-25 21:18:26
2021-07-25 17:09:46
Wiktoria Redek ABSTYNENCJA M
  • 1x 3/CNC 2*/
22 ACCEPTED 2021-07-25 21:18:21
2021-07-25 16:20:01
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 3/CNC 2*/
21 ACCEPTED 2021-07-25 21:17:52
2021-07-25 11:44:29
Seweryna Afanasjew PAKIET
  • 1x 2/CNC 100/
20 ACCEPTED 2021-07-25 21:17:45
2021-07-25 11:44:08
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 1x 2/CNC 100/
19 ACCEPTED 2021-07-25 21:17:35
2021-07-25 11:41:45
Wojciech Kowalik Jm'04 CZERTO
  • 1x 3/CNC 1*/
18 ACCEPTED 2021-07-25 21:17:29
2021-07-25 11:41:20
Wojciech Kowalik Jm'04 MISTER BOND
  • 1x 2/CNC 100/
17 ACCEPTED 2021-07-25 21:17:24
2021-07-25 09:39:25
Oliwia Paździora QUINTUS JUNIOR
  • 1x 3/CNC 2*/
16 ACCEPTED 2021-07-24 13:27:03
2021-07-23 13:17:35
Justyna Staszak MISSUNI
  • 1x 3/CNC 80/
15 ACCEPTED 2021-07-24 13:26:58
2021-07-23 09:28:22
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 3/CNC 2*/
14 ACCEPTED 2021-07-24 13:26:53
2021-07-23 09:28:08
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 3/CNC 2*/
13 ACCEPTED 2021-07-24 13:26:46
2021-07-23 07:40:56
Weronika Wiśniewska STRONA II
  • 1x 2/CNC 100/
12 ACCEPTED 2021-07-24 13:26:41
2021-07-22 14:14:20
Helena Struss BONA FIDE
  • 1x 3/CNC 1*/
11 ACCEPTED 2021-07-22 09:11:42
2021-07-21 15:45:32
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 2/CNC 100/
10 ACCEPTED 2021-07-22 09:11:34
2021-07-21 15:16:55
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 3/CNC 2*/
9 ACCEPTED 2021-07-22 09:11:28
2021-07-21 14:53:11
Artur Gierlicz ELLENORA M
  • 1x 2/CNC 100/
8 ACCEPTED 2021-07-22 09:11:23
2021-07-21 14:51:41
Marta Dziak-Gierlicz SALWATION TIME M
  • 1x 3/CNC 1*/
7 ACCEPTED 2021-07-22 09:11:13
2021-07-21 11:12:26
Michalina Maleszewska NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 2/CNC 100/
6 ACCEPTED 2021-07-22 09:10:44
2021-07-21 09:46:02
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 2/CNC 100/
5 ACCEPTED 2021-07-22 09:10:34
2021-07-21 09:45:44
Magdalena Litaszewska BACHUS BH II
  • 1x 3/CNC 80/
4 ACCEPTED 2021-07-22 09:10:26
2021-07-21 09:45:25
Anna Królikowska FUDŻI BM
  • 1x 3/CNC 1*/
3 ACCEPTED 2021-07-22 09:10:17
2021-07-21 09:44:46
Piotr Piasecki ABS VINTELL
  • 1x 2/CNC 100/
2 ACCEPTED 2021-07-22 09:10:03
2021-07-21 07:10:38
Grażyna Niezgoda EL MORITZ
  • 1x 3/CNC 1*/
1 ACCEPTED 2021-07-22 09:09:55
2021-07-20 21:47:35
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 3/CNC 2*/
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
S
O014482
2. Baran J'02 Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (MJ.)
O025129
3. Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
2005 (J.)
O037996
4. Chmielik Tadeusz UKS AKADEMIA JEŹDZIECTWA
2003 (J.)
O034168
5. Czarnecka Joanna KJ Polonez
S
O028625
6. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
7. Gierlicz Artur UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002615
8. Hycki Michał KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
9. Jaszczuk M’06 Julianna UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O048621
10. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2003 (J.)
O043469
11. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
12. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
13. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O042380
14. Kowalik Jm'04 Wojciech SSKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O038819
15. Kowalski Marek BKP
S
O000282
16. Krawczak Natalia KJ Koko Brzeźniki
S
O034906
17. Królikowska Anna St. SKJ Grobice
S
O003192
18. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
19. Kucharczyk Hanna St. SKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
20. Kunert Aleksandra Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O060334
21. Lewandowska Ewa Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O014039
22. Litaszewska Magdalena SSKJ Grobice
S
O037460
23. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
24. Maleszewska Michalina JKS Niestępowo
S
O028317
25. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O042379
26. Mozolewska Irmina Uks AKADEMIA JEŹDZIECTWA w Dąbrowicy
2009 (JM.)
O062066
27. Niczyporuk Michał KJ Polonez Damnica
S
O003254
28. Niebieszczańska Nadia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
O059208
29. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
30. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
31. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
32. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
O040278
33. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
34. Paździora Oliwia Konie Sportowe Gillmaier
2002 (MJ.)
O031639
10174985
35. Piasecki Piotr St. SKJ Grobice
S
O000491
36. Pogodzińska Mj'01 Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
37. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
S
O013514
38. Polanek Zofia St.CSJ Coval Pogórze
2004 (J.)
O037296
39. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (J.)
O054410
40. Redek Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O031764
41. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (J.)
O047927
42. Roszczyk Maja BPK - MAZ
2007 (JM.)
O047408
43. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
44. Schweitzer-Wojcieszek Ewa
S
O000282
45. Sobczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O046410
46. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
47. Staszak Justyna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
S
O022027
48. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (MJ.)
O037425
49. Struss Helena Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (MJ.)
O024331
50. Świec Konstancja Kj Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O044200
51. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
52. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
53. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
54. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (MJ.)
O031302
55. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
O051812
56. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
57. Yavenka Stanislau
58. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
59. Zapała Paulina KJ Bachmat
S
O014145
60. Żochowska Otylia Uks AKADEMIA JEŹDZIECTWA w Dąbrowicy
2007 (JM.)
O056802
61. Żuchowicka Katarzyna St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

15

ABS VINTELL ISH IRL 2014 wałach gniada/170 F: Killnalahin Pride / Coevers Diamond Boy
M: Killnalahin Pride / Coevers Diamond Boy
K031478 372414010053637
2.

35

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Adoracja / In Camera
K024004 616POL11007380T
3.

22

ADMIRAŁ MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
K009296 10470 104BS29
4.

36

ALL NIGHT TRK. POL 2017 ogier gniada/168 F: Asago
M: Alana / Agar
K031770 616003010085917
5.

64

ALL'ARIA APORTA SP POL 2015 klacz siwa/173 F: Carivari
M: Anelle
K029971 DE455879070615
6.

32

AMARANT SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Amarita / Grand Presidum
K026775 616009510237215
7.

53

APOLLO SP POL 2016 wałach skarogniada/169 F: Maaik / Equador
M: Aluzja / Arad
K029433 A0008241S
8.

47

ASIANDI HOL GER 2015 wałach gniada/170 F: Adagio de Talm
M: Zolarina
K031599 DE421000010215
9.

54

ATAK WLKP POL 2017 wałach siwa/165 F: Argentyna / Corrado Son
M: Argentyna / Corrado Son
K031681 A0006078S
10.

17

BACHUS BH II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/162 F: Elf / Fanimo
M: Bila BH / Dietmar
K021963 616009661444211
11.

56

BALCORMO HECTOR GR. D NN IRL 2012 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K027742 372414005677664
12.

8

BLANCA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/x F: Herkules
M: Banika
K032750 616007610077415
13.

24

BONA FIDE WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/168 F: Czarownik
M: Benetta
K020056 61600761021909
14.

60

CARSANVARO OLDENBURG POL 2012 wałach gniada/185 F: Cartoon
M: Santinara
K023352 DE 418185004012
15.

81

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
K021925 616POL11007152T
16.

31

CZERTO SP POL 2014 wałach gniada/169 F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
K025146 616009640019514
17.

66

DAHAR MLP POL 2005 wałach gniada/165 F: Halogen
M: Daria
K013660 616006550021205
18.

48

DEJA VU 7 HANN GER 2015 wałach kasztanowata/180 F: Duke of Hearts
M: Anette
K032523 DE431316700515
19.

72

DEMETER Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz gniada/175 F: Love Affair
M: Deskaty
K024629 616009660658614
20.

18

DESERT GENERAL XX GBR 2008 wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
K015725 8260GB45116184T
21.

46

DILONG M XX POL 2015 wałach kara/165 F: Golden Tirol
M: Dawtony / Greinton
K032051 POL 009520011600
22.

75

DŻAGAS M 2012 ogier gniada F: Szkrab/ Arcus
M: Dżaga/ Grey
K021405
23.

76

DŻOKER SP 2016 wałach gniada/170 F: Harley VDL
M: Dżinger/Grand Presidum
K029064
24.

14

EL MORITZ M. POL 2016 ogier kara/161 F: San Moritz
M: Eureka / Plaster
K028857 616 006 55 00884 16
25.

73

ELIZABETH M 2015 klacz siwa/160 F: Dąbek/Emetyt
M: Elita/Banknot
K028146 616006510160515
26.

21

ELLENORA M SP POL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Rhodeesian Winner
M: Elegancja M
K032283 616009690056617
27.

38

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
K024727 616009510135814
28.

49

FIGA LITEWSKA LTU 2013 klacz kasztanowata/170 F: Charmeur
M: Frida
K026847 LTU005170140713
29.

41

FILER SP POL 2002 gelding dark bay/167 F: Contender Son
M: Fila
K007073 09045
30.

26

FLORENTINA WLKP POL 2008 klacz gniada/166 F: Izaurus
M: Florencja
K019539 POL007610179708
31.

16

FUDŻI BM SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L / Vulkano`
M: Fiona L / Pavory
K028037 616009610150915
32.

61

GLADIATOR XO POL 2008 wałach siwa/171 F: Nabucho du Serein
M: Gladiola
K021748 Brak
33.

11

GO JACK HANIWERSKA POL 2011 wałach jasnokasztanowata/171 F: GAVI
M: HAUPTSTUTBOCH ANTONIA
K022996 DE431310184111
34.

13

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
35.

59

GUIDO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
K025654 -
36.

7

HAJFA N SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Stakkato Top
M: Hopryna
K024420 616009660867013
37.

71

HARRISTOWN XX GBR 2010 wałach kasztanowata F: Bering / Arctic Tern
M: New Abbey / Sadler's Wells
K023872 8260GB45123824T
38.

37

HORATA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
39.

45

ISLEEN M XX POL 2016 klacz kara/166 F: Exciting Life / Titus Livius
M: Implikacja / Royal Court
K032052 POL 009520011601
40.

67

LUBAR Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
41.

43

ŁUNA SP POL 2008 klacz srokata/166 F: Limeryk
M: Łatka
K030443 POL 009680047308
42.

80

MAGIC BOY WLKP POL 2015 wałach gniada/173 F: Bolshoi
M: Megan
K027818 616 007 68 20103 15
43.

82

MILA FLY SP POL 28.0 Klacz gniada/157,5 F: Chocco Fly
M: Mila Mar
K023659 616009640036312
44.

28

MISSUNI WIEKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/158 F: Czarczaf
M: Madmłazel
K031399 616007520050513
45.

30

MISTER BOND KWPN POL 2010 wałach gniada/163 F: Vagabond de la Pomme / Vigo D'Arsouilles
M: Uptricia van Beek / Up and Down Celle Brodersbos
K030937 528003201012199
46.

40

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
47.

65

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Baldini II / Bachus
M: Niniwa / Izan
K014717 616007600458208
48.

23

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
49.

34

NESTOR S SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Nistria S / Grand de la Cour
K025580 616009520042114
50.

19

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 Klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
K030849 POL 732 01 00678 11
51.

51

NIKE SP POL 2006 klacz kasztanowata/164 F: Sprint
M: Nel
K017149 POL009540098606
52.

78

OLEANDER HOL RUS 2009 wałach ciemnogniada/177 F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
K023173 FEI104MM72 104MM72
53.

70

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
54.

33

PAKIET M. POL 2003 wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
K008560 POL006660123503
55.

83

PŁATEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/167 F: Sadam
M: Płataria
K023827 616006580515610
56.

29

QUINTUS JUNIOR HOL POL 2014 wałach kasztanowata/169 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Nanett I / Corofino I
K028633 DE421000141814
57.

50

RAMZES Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Lord Star
M: Rącza
K021461 616009530229012
58.

42

ROKFOR SP POL 2002 wałach kara/X F: Emetyt
M: Rawa
K018468 POL 009 53 00114 02
59.

68

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
60.

77

SAFRAN SP 2016 wałach jasnokasztanowata/165 F: Tjungske
M: Semantyka/Alywar
K031165
61.

20

SALWATION TIME M SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Salwa / Leandro
K029884 616009690057315
62.

63

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Montbard
M: Sofia
K015869 616009690066909
63.

52

SENTENCJA M SP POL 2012 klacz siwa/160 F: Corrado Boy
M: Sympathy M
K020910 0000
64.

55

SOLANDRIA SP POL 2003 mare grey/xx F: Insider
M: Sodoma
K012818 POL009670024704
65.

69

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
K009146 POL040000003110
66.

25

STRONA II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Cajero/ Caretino
M: Strzała/ Saphir
K011747 009610217107
67.

62

THE DOCTOR CONN IRL 2008 wałach skarogniada/kuc:149 F: Fairlyhill Howk
M: Anner Banana Boots
K027368 372100400006150
68.

27

UDINE SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
K026776 616009610161913
69.

39

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
70.

74

WATERLOO 2011 klacz F:
M:
71.

57

WELUR SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V / Guidam
M: Wolica / Life and Liberty
K023761 616009600164413
72.

44

WINDHAYES SP POL 2010 wałach siwa/173 F: Cantanis
M: Wasdfee / Wolkenstein
K018128 616009580256510
73.

6

YASMINEE XX FRA 2017 klacz gniada/172 F: Jest
M: Jest
123456 654321
74.

79

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko hol.
M: Zmyłka sp / Dounba xx
K027515 Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
AMARANT (32)
2021-08-08
21
PAKIET (33)
2021-08-08
9
Baran J'02 Antoni
KJ Aromer Józefin
2021-08-08
23
Borkowska Zuzanna
SKJ Barłomino
GRACJA (13)
2021-08-08
3
Chmielik Tadeusz
UKS AKADEMIA JEŹDZIECTWA
2021-08-08
26
Czarnecka Joanna
KJ Polonez
DEMETER (72)
2021-08-08
9
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-08-08
Gierlicz Artur
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-08-08
28
Hycki Michał
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-08-08
6
BLANCA (8)
2021-08-08
5
Jaszczuk M’06 Julianna
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2021-08-08
20
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2021-08-08
13
PŁATEK (83)
2021-08-08
6
Kiempa Mateusz
St.CSJ Coval Pogórze
2021-08-08
3
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2021-08-08
8
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (68)
2021-08-08
Kowalik Jm'04 Wojciech
SSKJ Bobrowy Staw
CZERTO (31)
2021-08-08
8
Kowalski Marek
BKP
2021-08-08
4
Krawczak Natalia
KJ Koko Brzeźniki
ROKFOR (42)
2021-08-08
11
Królikowska Anna
St. SKJ Grobice
2021-08-08
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2021-08-08
6
2021-08-08
10
Kucharczyk Hanna
St. SKJ Grobice
2021-08-08
3
WELUR (57)
2021-08-08
18
Kunert Aleksandra
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
FILER (41)
2021-08-08
12
Lewandowska Ewa
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
RAMZES (50)
2021-08-08
7
Litaszewska Magdalena
SSKJ Grobice
2021-08-08
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (70)
2021-08-08
5
Maleszewska Michalina
JKS Niestępowo
2021-08-08
27
Miś Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
GO JACK (11)
2021-08-08
5
Mozolewska Irmina
Uks AKADEMIA JEŹDZIECTWA w Dąbrowicy
2021-08-08
7
Niczyporuk Michał
KJ Polonez Damnica
2021-08-08
Niebieszczańska Nadia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NIKE (51)
2021-08-08
8
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
2021-08-08
2
Orłowska Marta
Sopocki KJ
ASIANDI (47)
2021-08-08
7
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
2021-08-08
FIGA (49)
2021-08-08
24
Osowiecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GUIDO (59)
2021-08-08
17
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2021-08-08
15
Paździora Oliwia
Konie Sportowe Gillmaier
2021-08-08
7
Piasecki Piotr
St. SKJ Grobice
2021-08-08
16
Pogodzińska Mj'01 Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2021-08-08
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2021-08-08
22
Polanek Zofia
St.CSJ Coval Pogórze
2021-08-08
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
HORATA (37)
2021-08-08
2
Redek Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-08-08
10
Rodź Natalia
KJ Aromer
2021-08-08
Roszczyk Maja
BPK - MAZ
2021-08-08
1
Rychlik Sylwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2021-08-08
4
UDINE (27)
2021-08-08
8
Schweitzer-Wojcieszek Ewa
2021-08-08
6
Sobczak Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
2021-08-08
2
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NAGATO (40)
2021-08-08
14
Staszak Justyna
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
MISSUNI (28)
2021-08-08
12
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2021-08-08
5
Struss Helena
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-08-08
Świec Konstancja
Kj Koko Brzeźniki
ŁUNA (43)
2021-08-08
11
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
ATAK (54)
2021-08-08
19
Titova Irina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-08-08
9
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (67)
2021-08-08
4
Tropiło Alicja
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-08-08
13
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2021-08-08
1
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
APOLLO (53)
2021-08-08
25
Yavenka Stanislau
DŻAGAS (75)
2021-08-08
1
DŻOKER (76)
2021-08-08
2
SAFRAN (77)
2021-08-08
3
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT (79)
2021-08-08
1
Zapała Paulina
KJ Bachmat
2021-08-08
Żuchowicka Katarzyna
St. SKJ Grobice
2021-08-08
4
2021-08-08
10

Number of Riders: 61

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052020-1, Pomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl