Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
33 ACCEPTED 2021-07-21 09:49:29
2021-07-21 09:28:29
Antonina Krzyżak DIAMOND DE LUXE
  • 1x 3KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR MŁODSZY KUCE
  • 1x 11/P- 3/Mistrzostwa w kategorii JUNIOR MŁODSZY KUCE
  • 1x 20/P - 4/Mistrzostwa w kategorii JUNIOR MŁODSZY KUCE
32 ACCEPTED 2021-07-21 09:49:12
2021-07-20 21:14:33
Justyna Stasiulewicz BIANCO
  • 1x 7KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii OPEN
  • 1x 2/Runda P/P - 1
  • 1x 13/Runda P/P - 2
  • 1x 24/Runda P/P - 3
31 ACCEPTED 2021-07-22 14:13:57
2021-07-20 21:13:51
Justyna Stasiulewicz HELIADAS
  • 1x 7KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii OPEN
  • 1x 1/Runda L/L-1
  • 1x 12/Runda L/L - 2
  • 1x 23/Runda L/L - 3
30 ACCEPTED 2021-07-22 14:12:11
2021-07-19 23:45:49
Sara Zielinska LARY
  • 1x 1KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii MŁODZIKI KUCE a
  • 1x 8/L - 6 Ra/Mistrzostwa w kategorii MŁODZIKI KUCE a
  • 1x 10/L - 1 Rb/Mistrzostwa w kategorii MŁODZIKI KUCE b
  • 1x 12/Runda L/L - 2
  • 1x 19/L - 2 Ra/Mistrzostwa w kategorii MŁODZIKI KUCE a
  • 1x 23/Runda L/L - 3
29 ACCEPTED 2021-07-20 19:38:46
2021-07-19 22:01:10
Marcelina Kacprzak DENARO PP
  • 1x 1KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii MŁODZIKI KUCE a
28 ACCEPTED 2021-07-21 13:04:52
2021-07-19 16:57:28
Zuzanna Obłoza BENTOS
  • 1x 7KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii OPEN
  • 1x 1/Runda L/L-1
  • 1x 12/Runda L/L - 2
  • 1x 23/Runda L/L - 3
27 ACCEPTED 2021-07-22 09:05:07
2021-07-19 16:56:17
Ksenia Olejniczak BAZYL
  • 1x 1KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii MŁODZIKI KUCE a
26 ACCEPTED 2021-07-20 19:38:02
2021-07-19 16:51:00
Lena Olejniczak FIGARO
  • 1x 1KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii MŁODZIKI KUCE a
25 ACCEPTED 2021-07-22 09:04:53
2021-07-19 16:50:35
Lena Kamińska CHRUPKA
  • 1x 1KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii MŁODZIKI KUCE a
24 ACCEPTED 2021-07-19 13:28:41
2021-07-19 10:03:54
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 6KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii SENIOR
  • 1x 5/Runda C/C - 1
  • 1x 16/Runda C/C - 2
  • 1x 27/C - 4/Mistrzostwa w kategorii SENIOR
23 ACCEPTED 2021-07-19 13:28:33
2021-07-19 10:01:24
Emilia Jackowska CHOU CHOU DREAM
  • 1x 1/Runda L/L-1
  • 1x 12/Runda L/L - 2
  • 1x 23/Runda L/L - 3
22 ACCEPTED 2021-07-19 13:28:26
2021-07-19 10:00:11
Wiktoria Celińska - Spodar ANGEL QUEEN
  • 1x 3KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR MŁODSZY KUCE
21 ACCEPTED 2021-07-19 13:28:08
2021-07-19 10:00:07
Zuzanna Kijowska TASSILO I
  • 1x 7KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii OPEN
  • 1x 2/Runda P/P - 1
  • 1x 5/Runda C/C - 1
  • 1x 13/Runda P/P - 2
  • 1x 16/Runda C/C - 2
  • 1x 24/Runda P/P - 3
20 ACCEPTED 2021-07-19 13:27:55
2021-07-19 09:59:38
Lena Kobylska JACKY 35
  • 1x 3KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR MŁODSZY KUCE
19 ACCEPTED 2021-07-19 13:27:47
2021-07-19 09:58:43
Lena Kobylska HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA
  • 1x 1KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii MŁODZIKI KUCE a
18 ACCEPTED 2021-07-19 13:27:38
2021-07-19 09:57:19
Eliza Butowska ROGER
  • 1x 5KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR
17 ACCEPTED 2021-07-19 13:27:20
2021-07-19 07:11:31
Bartosz Michałek ROXI
  • 1x 1/Runda L/L-1
  • 1x 12/Runda L/L - 2
  • 1x 23/Runda L/L - 3
16 ACCEPTED 2021-07-18 20:45:52
2021-07-18 11:38:12
Aleksandra Barwik-Turoń DON WELTINO
  • 1x 7KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii OPEN
15 ACCEPTED 2021-07-17 15:25:53
2021-07-17 13:51:33
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 6KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii SENIOR
14 ACCEPTED 2021-07-16 21:38:05
2021-07-16 21:37:20
Zuzanna Tomaszewska EPIKA
  • 1x 5KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR
13 ACCEPTED 2021-07-16 21:38:04
2021-07-16 21:36:50
Aleksandra Mindak PIKIETA AA
  • 1x 5KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR
12 ACCEPTED 2021-07-16 21:38:02
2021-07-16 21:35:39
Anna Podpora CALISTO
  • 1x 4/Runda N/N - 4
  • 1x 5/Runda C/C - 1
  • 1x 15/Runda N/N - 5
  • 1x 16/Runda C/C - 2
  • 1x 26/Runda N/N - 6
  • 1x 27/C - 4/Mistrzostwa w kategorii SENIOR
11 ACCEPTED 2021-07-16 21:38:01
2021-07-16 21:34:35
Zuzanna Tomaszewska CZAKRA
  • 1x 4/Runda N/N - 4
  • 1x 5/Runda C/C - 1
  • 1x 15/Runda N/N - 5
  • 1x 16/Runda C/C - 2
  • 1x 26/Runda N/N - 6
  • 1x 27/C - 4/Mistrzostwa w kategorii SENIOR
10 ACCEPTED 2021-07-22 14:16:17
2021-07-16 18:03:55
Kinga Rzepka MILESTONE
  • 2x 1/Runda L/L-1
  • 2x 12/Runda L/L - 2
  • 2x 23/Runda L/L - 3
9 ACCEPTED 2021-07-16 21:19:51
2021-07-16 17:48:55
Veronika Walter REMATADO
  • 1x 4/Runda N/N - 4
  • 1x 15/Runda N/N - 5
  • 1x 26/Runda N/N - 6
8 ACCEPTED 2021-07-22 14:15:50
2021-07-16 11:05:25
Lena Laskowska KAFEJKA
  • 1x 1KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii MŁODZIKI KUCE a
7 ACCEPTED 2021-07-22 14:15:59
2021-07-16 11:04:54
Lena Laskowska HAWEL
  • 1x 1KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii MŁODZIKI KUCE a
6 ACCEPTED 2021-07-15 19:56:54
2021-07-12 19:47:12
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 12/Runda L/L - 2
5 ACCEPTED 2021-07-22 14:14:37
2021-07-09 18:09:05
Angelika Kolarz SUERTE
  • 1x 5KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR
  • 1x 4/Runda N/N - 4
  • 1x 15/Runda N/N - 5
  • 1x 26/Runda N/N - 6
4 ACCEPTED 2021-07-10 22:17:47
2021-07-08 20:51:14
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 6KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii SENIOR
  • 1x 6/Runda CC/CC - 1
  • 1x 17/Runda CC/CC - 2
  • 1x 21/Runda CC/CC - 6
3 ACCEPTED 2021-07-09 10:32:57
2021-07-07 20:17:28
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x 4KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR MŁODSZY DUŻE KONIE
  • 1x 3/Runda D/D - 1
  • 1x 14/D - 2/Mistrzostwa w kategorii JUNIOR MŁODSZY na dużych koniach
  • 1x 25/D - 3/Mistrzostwa w kategorii JUNIOR MŁODSZY na dużych koniach
2 ACCEPTED 2021-07-09 10:35:45
2021-07-07 20:16:41
Aneta Gierszewska BERGS (EX AAD)
  • 1x 3KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR MŁODSZY KUCE
  • 1x 9/P - 6/Mistrzostwa w kategorii JUNIOR MŁODSZY KUCE
  • 1x 11/P- 3/Mistrzostwa w kategorii JUNIOR MŁODSZY KUCE
  • 1x 20/P - 4/Mistrzostwa w kategorii JUNIOR MŁODSZY KUCE
1 ACCEPTED 2021-07-09 12:38:32
2021-07-07 15:54:00
Zuzanna Merecka LEONARD
  • 1x 4KM/Klasyfikacja/Mistrzostwa Polski Północnej w kategorii JUNIOR MŁODSZY DUŻE KONIE
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
2. Barwik-Turoń Aleksandra Klub Jeździecki Arpav
S
O022241
3. Butowska Eliza Pegaz Reda
2005 (J.)
O053222
4. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
5. Galla Lilianna Klub Klinika Jeździecka
S
O050273
6. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
7. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
8. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O033660
9. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O056989
10. Kamińska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (Mł.)
O056684
11. Kijowska Zuzanna KJ AS Dream
S
O022795
12. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
O053219
13. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
14. Krzyżak Antonina Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
O055245
15. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
O056867
16. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
17. Merecka Zuzanna KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O059160
18. Michałek Bartosz KJ Classic
S
O017046
19. Mindak Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O050227
20. Naumovich-Shabovskaya Julia JKS Stajnia Jarużyn
S
O014082
21. Obłoza Zuzanna KJ Pegaz Reda
2007 (JM.)
O054965
22. Olejniczak Ksenia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (Mł.)
O056646
23. Olejniczak Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (Mł.)
O061070
24. Podpora Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024236
25. Rzepka Kinga KJ Stajnia Jarużyn
S
O028444
26. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
27. Stasiulewicz Justyna SJ Sokolnik
S
O011480
28. Tomaszewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2005 (J.)
O043811
29. Walter Veronika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O063205
30. Zielinska Sara Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2010 (Mł.)
O061941
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

26

ANGEL QUEEN Deutsches Reitpony POL 2009 klacz bułana/kuc:148 cm F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533 DE434340333409
2.

10

BAZYL KUC POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
K032656 616999520114315
3.

11

BENTOS WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Maaik
M: Bienica
K026673 616007610063414
4.

2

BERGS (EX AAD) KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
K030221 B0128926S
5.

33

BIANCO TRAKEŃSKA POL 2016 ogier gniada/171 F: Cargo trak
M: Bekesza trak Cugnot wlkp (poch trak)
K030137 616003010095716
6.

16

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa/178 F: Empire
M: Callie Z
K021977 616009610139011
7.

27

CHOU CHOU DREAM SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Le Vivaldi
M: Caryca/Machandel
K031747 Brak
8.

9

CHRUPKA KOŃ MAŁY POL 2009 klacz skarogniada/127 F: NN
M: NN
K032653 616999530357009
9.

15

CZAKRA SP POL 2011 klacz gniada/169 F: Lord Star
M: Czarina
K022162 616009530069111
10.

30

DENARO PP DRP GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:138 F: KELTS DE ANGELO / DE MERELS DEMIS
M: DAISY / DORNIK-DOUBLE
K014326 DE410100631107
11.

34

DIAMOND DE LUXE Deutsche Reit Pony GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Don Pedro
M: Po Oakley
K029184 DE ××××××
12.

20

DON WELTINO OLDENBURSKA POL 2014 wałach kara/176 F: De Niro
M: Donauwelt
K030385 DE433330699414
13.

13

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
14.

18

EPIKA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/167 F: Łyk Szampana
M: Era
K031353 616006580180116
15.

29

FIGARO KUC POL 2001 wałach siwa/kuc:120 F: Candy Man
M: Frania
K016171 Pol 013640051001
16.

28

FLAGGED BY DARK WESTFALSKA POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
K020221 DE441411560711
17.

19

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
K019561 616009520037611
18.

6

HAWEL KUC WALIJSKI POL 2013 wałach gniada/kuc:128 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
K030355 616 013 61 00942 13
19.

23

HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA KUC HOLENDERSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: De Gorde Ree Now Or Never
M: Heeterveen Twickel’s Julia
K028789 528017021200773
20.

32

HELIADAS TRAKEŃSKA POL 2012 ogier kara/170 F: Pyramus
M: Helestina
K025226 brak
21.

24

JACKY 35 GRP POL 1997 wałach bułana/kuc:kuc:12 F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
K014427 DE341412072897
22.

3

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
23.

7

KAFEJKA KUC POL 2009 klacz izabelowata/kuc:131 F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
K022282 013 52 00208 09
24.

31

LARY KOŃ MAŁY POL 2012 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K025870 616999680065112
25.

4

LEONARD KWPN POL 2016 wałach gniada/167 F: Ferdeaux
M: Karona
K028787 528003201604534
26.

8

MILESTONE KWPN POL 2017 wałach gniada/163 F: Hennessy
M: Tilly
K032645 528003201703793
27.

1

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
28.

17

PIKIETA AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Drop
M: Pikla
K031279 616006580229816
29.

14

REMATADO PRE ESP 2009 ogier kara/165 F: Belio
M: Lancera XIV
K031107 UELN 724015090252147
30.

22

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen
M: Rozeda
K016493 POL 009520132305
31.

21

ROXI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/171 F: TURBUD ALINO
M: RABKA
K029651 616009520066516
32.

35

SUCASHJA OLD GER 2006 klacz kara/168 F: Sil Donnerhall
M: Femme De la Rose
K032673
33.

5

SUERTE HANOVER DEU 2009 wałach ciemnogniada/172cm F: Souvenir
M: Wanja
K018999 DE431316602009
34.

25

TASSILO I HOLSZTYN POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
K014321 DE421000051909
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (13)
2021-07-24
6
Barwik-Turoń Aleksandra
Klub Jeździecki Arpav
2021-07-23
1
2021-07-23
1
2021-07-24
3
2021-07-23
3
2021-07-25
3
2021-07-24
2
2021-07-25
1
Butowska Eliza
Pegaz Reda
ROGER (22)
2021-07-23
2
2021-07-23
2
2021-07-24
6
2021-07-24
2
2021-07-25
2
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2021-07-23
2
rzeczowa
2021-07-23
1
2021-07-24
2
2021-07-25
2
Galla Lilianna
Klub Klinika Jeździecka
2021-07-23
5
2021-07-24
9
2021-07-25
7
2021-07-23
6
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2021-07-23
1
rzeczowa
2021-07-23
2
2021-07-24
1
2021-07-25
1
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (1)
2021-07-23
2
rzeczowa
2021-07-23
2
2021-07-24
1
2021-07-23
2
2021-07-25
2
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
2021-07-23
2
2021-07-24
1
2021-07-25
3
2021-07-23
2
Kacprzak Marcelina
KJ Stajnia Jarużyn
2021-07-24
2
2021-07-23
2
2021-07-23
2
2021-07-25
4
Kamińska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-07-23
3
rzeczowa
2021-07-23
3
2021-07-24
1
2021-07-25
3
Kijowska Zuzanna
KJ AS Dream
2021-07-23
2
2021-07-23
1
2021-07-24
4
2021-07-23
2
2021-07-24
2
2021-07-23
4
2021-07-24
1
2021-07-25
4
2021-07-25
2
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-07-24
3
2021-07-23
4
2021-07-25
5
2021-07-24
1
2021-07-23
1
2021-07-23
1
2021-07-25
1
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
SUERTE (5)
2021-07-23
1
2021-07-23
1
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-23
1
2021-07-23
2021-07-25
2
2021-07-23
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
Krzyżak Antonina
Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2021-07-23
3
rzeczowa
2021-07-24
3
2021-07-25
3
2021-07-23
3
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
HAWEL (6)
2021-07-24
4
2021-07-23
3
2021-07-23
3
2021-07-25
3
2021-07-24
6
2021-07-23
6
2021-07-25
2
Masłowska Olga
JKS Rywal
2021-07-23
2
2021-07-23
2
2021-07-24
2
2021-07-23
2
2021-07-25
2
Merecka Zuzanna
KJ Pegaz Reda
2021-07-23
1
rzeczowa
2021-07-23
1
2021-07-24
2
2021-07-25
1
2021-07-23
1
Michałek Bartosz
KJ Classic
ROXI (21)
2021-07-23
7
2021-07-24
8
2021-07-25
8
2021-07-23
7
Naumovich-Shabovskaya Julia
JKS Stajnia Jarużyn
HADES (19)
2021-07-23
3
2021-07-23
3
2021-07-24
3
2021-07-25
3
2021-07-23
3
Obłoza Zuzanna
KJ Pegaz Reda
BENTOS (11)
2021-07-23
3
2021-07-23
4
2021-07-24
5
2021-07-25
5
2021-07-23
3
2021-07-24
7
2021-07-23
4
2021-07-23
5
2021-07-25
2021-07-24
3
2021-07-25
Olejniczak Ksenia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BAZYL (10)
2021-07-23
2
rzeczowa
2021-07-23
2
2021-07-24
3
2021-07-25
2
Olejniczak Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
FIGARO (29)
2021-07-23
1
rzeczowa
2021-07-23
1
2021-07-24
2
2021-07-25
1
Rzepka Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
2021-07-23
8
2021-07-23
2021-07-24
3
2021-07-24
2021-07-23
2021-07-23
2021-07-25
4
2021-07-25
2021-07-23
5
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2021-07-23
1
2021-07-23
1
2021-07-24
1
2021-07-23
1
2021-07-25
1
Stasiulewicz Justyna
SJ Sokolnik
2021-07-23
1
2021-07-23
2
2021-07-24
2
2021-07-24
4
2021-07-23
2021-07-25
1
2021-07-25
1
2021-07-23
1
2021-07-23
1
BIANCO (33)
2021-07-23
3
2021-07-24
3
2021-07-25
2
2021-07-23
1
2021-07-24
4
2021-07-25
2
2021-07-23
3
2021-07-23
2
Walter Veronika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-07-23
2
2021-07-24
2
2021-07-25
1
2021-07-23
2
Zielinska Sara
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
LARY (31)
2021-07-23
6
2021-07-23
1
2021-07-24
5
2021-07-24
7
2021-07-23
4
2021-07-23
2021-07-23
5
2021-07-25
6
2021-07-25
6
2021-07-23
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1

Number of Riders: 30

Number of Horses: 34

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052020-1, Pomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl