Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CNC** WKKW
KWIEKI, 15-16.05.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
94 ACCEPTED 2021-05-05 14:34:33
2021-05-05 14:17:16
Diana Jaroszkiewicz Jm'06 INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
93 ACCEPTED 2021-05-07 12:59:19
2021-05-05 13:30:02
Ewelina Falkowska Jm'05 FLORENTINA GS
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-05 12:08:45
2021-05-04 23:19:51
Maurycy Wyżykowski SERGIO "M"
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
91 ACCEPTED 2021-05-05 12:14:02
2021-05-04 22:33:27
Anna Podpora PARYS
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
90 ACCEPTED 2021-05-05 12:14:07
2021-05-04 22:23:31
Zuzanna Tomaszewska JUST CENTO
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
  • 1x -//
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-05 12:14:22
2021-05-04 22:20:20
Adam Gumiński MORWA AA
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
  • 1x -//
88 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-05 12:15:26
2021-05-04 21:32:18
Freya Schaepe PEPPINA S
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
87 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-05 12:15:41
2021-05-04 21:31:52
Freya Schaepe BASKET 3
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
86 ACCEPTED 2021-05-05 12:15:46
2021-05-04 21:26:32
Piotr Piasecki MISTER BOND
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
85 ACCEPTED 2021-05-05 12:15:51
2021-05-04 21:19:21
Wojciech Kowalik Jm'04 CZERTO
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
84 ACCEPTED 2021-05-11 09:45:04
2021-05-04 21:18:37
Seweryna Afanasjew PAKIET
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
83 ACCEPTED 2021-05-05 12:16:23
2021-05-04 21:18:07
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
82 ACCEPTED 2021-05-04 20:49:46
2021-05-04 20:49:36
Hanna Kucharczyk WELUR
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
81 ACCEPTED 2021-05-05 12:07:31
2021-05-04 20:07:25
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
  • 1x -//
80 ACCEPTED 2021-05-04 20:50:00
2021-05-04 20:06:47
Natalia Krawczak ROKFOR
  • 2x 1/80/CNC 80 (mały plac)
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-04 20:50:17
2021-05-04 20:06:28
Oliwia Sobczak SOLANDRIA
  • 2x 1/80/CNC 80 (mały plac)
78 ACCEPTED 2021-05-04 20:50:39
2021-05-04 19:43:14
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-04 19:09:08
2021-05-04 18:34:59
Irina Titova HEBRA
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
76 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-04 19:09:24
2021-05-04 18:33:09
Irina Titova AL NAOUWEE
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-04 19:09:31
2021-05-04 18:28:58
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-05 22:47:26
2021-05-04 17:53:14
Bürenheide Helene QUINTUS
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
73 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-04 19:09:46
2021-05-04 17:52:44
Marianne Bürenheide CALOMINI
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
72 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-04 19:09:52
2021-05-04 17:52:07
Emelie Bürenheide CHANEL K
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
71 ACCEPTED 2021-05-04 19:10:00
2021-05-04 17:29:45
Marta Orłowska ASIANDI
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
70 ACCEPTED 2021-05-04 19:10:06
2021-05-04 17:28:21
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
69 ACCEPTED 2021-05-04 14:24:06
2021-05-04 14:18:24
Iga Szostak MILANO
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
68 ACCEPTED 2021-05-04 14:24:16
2021-05-04 14:17:58
Iga Szostak GREGORY S
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
67 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-04 14:08:19
2021-05-04 13:04:29
Zuzanna Jankowska TAJFUN
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
66 ACCEPTED 2021-05-04 14:08:32
2021-05-04 13:04:12
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
65 ACCEPTED 2021-05-04 14:08:45
2021-05-04 12:21:56
Michał Niczyporuk WINDHAYES
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
64 ACCEPTED 2021-05-04 14:08:56
2021-05-04 12:19:33
Patrycja Kubicka PUARO
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
63 ACCEPTED 2021-05-04 14:09:02
2021-05-04 11:43:03
Weronika Król LOOK AT HER
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
62 ACCEPTED 2021-05-04 14:09:09
2021-05-04 11:42:31
Weronika Król PEREZ
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
61 ACCEPTED 2021-05-04 14:09:23
2021-05-04 11:42:09
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
60 ACCEPTED 2021-05-04 14:09:30
2021-05-04 10:14:41
Dagmara Wilczewska DULANA
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
59 ACCEPTED 2021-05-04 14:10:09
2021-05-04 09:11:50
Katarzyna Kokowska HAJFA N
  • 2x 2/100/CNC 100 (mały plac)
58 ACCEPTED 2021-05-04 14:10:43
2021-05-04 08:56:27
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
57 ACCEPTED 2021-05-04 14:11:18
2021-05-04 08:55:48
Agnieszka Kopka Sikorska EMMA
  • 2x 2/100/CNC 100 (mały plac)
56 ACCEPTED 2021-05-04 08:53:00
2021-05-04 08:50:27
Zuzanna Tomaszewska CZAKRA
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
55 ACCEPTED 2021-05-04 08:53:08
2021-05-04 08:50:01
Alia Szczerbicka LAMBORGHINI
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
54 ACCEPTED 2021-05-04 14:11:33
2021-05-04 08:46:49
Ada Wołąs LOCO GR. D
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
53 ACCEPTED 2021-05-04 14:11:46
2021-05-04 08:29:41
Nikolina Czuchaj J'03 TRIK
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
52 ACCEPTED 2021-05-04 14:11:54
2021-05-04 00:30:41
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
  • 1x -//
51 ACCEPTED 2021-05-04 14:11:59
2021-05-03 23:33:08
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
50 ACCEPTED 2021-05-04 14:12:07
2021-05-03 22:06:26
Hanna Kucharczyk BALCORMO HECTOR GR. D
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
49 ACCEPTED 2021-05-04 14:12:13
2021-05-03 22:05:50
Marta Pieńkowska SELFIE J
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
48 ACCEPTED 2021-05-04 14:12:20
2021-05-03 21:08:35
Emilia Tousty LUBAR
  • 2x 2/100/CNC 100 (mały plac)
47 ACCEPTED 2021-05-04 14:12:27
2021-05-03 21:06:24
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 2x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
46 ACCEPTED 2021-05-04 14:12:52
2021-05-03 21:05:57
Oliwia Mycio HEDORA
  • 2x 2/100/CNC 100 (mały plac)
45 ACCEPTED 2021-05-04 14:13:00
2021-05-03 21:05:31
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 2x 1/80/CNC 80 (mały plac)
44 ACCEPTED 2021-05-04 14:13:21
2021-05-03 19:20:30
Piotr Piasecki ABS VINTELL
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
43 ACCEPTED 2021-05-04 14:13:28
2021-05-03 19:15:34
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
42 ACCEPTED 2021-05-04 14:13:34
2021-05-03 19:15:05
Anna Królikowska FUDŻI BM
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
41 ACCEPTED 2021-05-04 14:13:39
2021-05-03 19:14:36
Magdalena Litaszewska BACHUS BH II
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
40 ACCEPTED 2021-05-04 14:14:22
2021-05-03 18:58:03
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
  • 1x -//
39 ACCEPTED 2021-05-04 14:16:00
2021-05-03 16:55:31
Agnieszka Gmyrek-Świderska MONITO
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
  • 1x -//
38 ACCEPTED 2021-05-04 14:14:53
2021-05-03 15:46:27
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
37 ACCEPTED 2021-05-04 14:15:00
2021-05-03 13:30:17
Diego Pieniaszek AMBROZIO J
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
36 ACCEPTED 2021-05-04 14:15:13
2021-05-03 11:56:38
Helena Struss BONA FIDE
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
35 ACCEPTED 2021-05-04 14:15:35
2021-05-03 00:55:37
Agnieszka Rąbca CA IRAH
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
  • 1x -//
34 ACCEPTED 2021-05-04 14:16:12
2021-05-02 16:31:41
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
33 ACCEPTED 2021-05-04 14:16:21
2021-05-02 15:55:53
Michalina Maleszewska NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
  • 1x -//
32 ACCEPTED 2021-05-11 09:44:20
2021-05-02 15:48:10
Hanna Krzyżanowska Jm'05 DEWOCJA
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
31 ACCEPTED 2021-05-04 14:16:39
2021-05-02 15:40:29
Jacek Rajnert HORATA
  • 2x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
30 ACCEPTED 2021-05-04 14:16:46
2021-05-02 15:40:10
Jacek Rajnert ODESSA
  • 2x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
29 ACCEPTED 2021-05-04 14:16:53
2021-05-02 15:37:08
Lena Kurzyńska SOPLICA
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
28 ACCEPTED 2021-05-04 14:16:59
2021-05-02 14:33:24
Tadeusz Chmielik CARSANVARO
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
27 ACCEPTED 2021-05-04 14:17:05
2021-05-02 12:48:29
Julia Biedrzycka NOREK
  • 2x 2/100/CNC 100 (mały plac)
26 ACCEPTED 2021-05-04 14:17:11
2021-05-02 12:48:13
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
25 ACCEPTED 2021-05-04 14:17:17
2021-05-02 12:47:45
Maria Krzywda NOVEMBER RAIN
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
24 ACCEPTED 2021-05-04 14:17:32
2021-05-02 12:02:24
Kalina Kasak PRIMAVERA
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
23 ACCEPTED 2021-05-07 12:40:03
2021-05-02 09:12:53
Zofia Palczewska JJ AVICII
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
  • 1x -//
22 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-04 14:18:03
2021-05-02 08:42:55
Adrian Seliga NADIR
  • 2x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
21 ACCEPTED 2021-05-04 14:18:51
2021-05-02 08:42:28
Jan Kamiński UNKNOWN FLYING OBJECT
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
20 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-04 14:19:08
2021-05-02 07:44:31
Klara Krasnodębska BETTY BARCLAY
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
  • 1x -//
19 ACCEPTED 2021-05-04 14:19:14
2021-05-01 21:09:40
Nadia Stachura NAGATO
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
18 ACCEPTED 2021-05-11 09:43:53
2021-05-01 20:24:34
Konstancja Szymacha ATAK
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
17 ACCEPTED 2021-05-07 12:35:08
2021-05-01 20:24:34
Halszka Witkowska APOLLO
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
16 ACCEPTED 2021-05-04 14:19:55
2021-05-01 20:08:14
Konstancja Świec ŁUNA
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
15 ACCEPTED 2021-05-04 14:20:03
2021-05-01 18:47:54
Gabija Siwak M'08 VANCOUVER
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
14 ACCEPTED 2021-05-04 14:20:20
2021-05-01 16:23:03
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
  • 2x 1/80/CNC 80 (mały plac)
13 ACCEPTED 2021-05-07 12:34:55
2021-05-01 16:22:39
Zofia Pogodzińska Mj'99 NAOMI
  • 2x 1/80/CNC 80 (mały plac)
12 ACCEPTED 2021-05-04 14:21:21
2021-05-01 16:21:53
Zofia Pogodzińska Mj'99 CHIPS
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
11 ACCEPTED 2021-05-04 14:21:13
2021-05-01 16:21:05
Hanna Pogodzińska Mj'01 SENEGAL M
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
10 ACCEPTED 2021-05-07 12:34:40
2021-05-01 16:20:25
Hanna Pogodzińska Mj'01 RAJTAR
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
9 ACCEPTED 2021-05-04 14:07:36
2021-05-01 06:53:32
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
8 ACCEPTED 2021-04-30 22:43:21
2021-04-30 21:56:04
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
7 ACCEPTED 2021-04-30 22:43:32
2021-04-30 21:43:15
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
6 ACCEPTED 2021-05-15 10:11:28
2021-04-30 15:22:55
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
5 ACCEPTED 2021-04-30 22:44:02
2021-04-30 13:36:21
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 4/2*/CNC 2* ( duży plac )
4 ACCEPTED 2021-05-04 14:07:18
2021-04-30 10:56:00
Natalia Sysiak DIAMANT BOY
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
3 ACCEPTED 2021-04-30 22:44:34
2021-04-30 10:48:07
Ewa Kesler ALFI ZAGORKA
  • 1x 1/80/CNC 80 (mały plac)
2 ACCEPTED 2021-04-30 22:45:03
2021-04-30 10:45:56
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 3/1*/CNC 1* (duży plac )
1 ACCEPTED 2021-04-30 22:45:08
2021-04-30 10:45:23
Katarzyna Steczowicz INDI DU MESNIL
  • 1x 2/100/CNC 100 (mały plac)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SSKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Biedrzycka Julia Stowarz. SKJ Grobice
2005 (J.)
O048340
3. Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
2005 (J.)
O037996
4. Bürenheide Emelie RV Güstrow
2005 (J.)
none
5. Bürenheide Helene RV Güstrow e.V.
2009 (JM.)
1656510
6. Bürenheide Marianne RV Güstrow
S
none
7. Chmielnik Tadeusz UKS AKADEMIA JEŹDZIECTWA
2003 (J.)
O034168
8. Czuchaj J'03 Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
9. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
10. Durka Joanna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
S
O027147
10214965
11. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (MJ.)
O032393
12. Falkowska Jm'05 Ewelina Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
O041596
13. Gadaś Andrzej St. Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O005003
14. Gąsiorek Julia Equikam Sp. z o.o.
2004 (J.)
O040083
15. Gmyrek-Świderska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O050568
16. Gudzińska Julia Fundacja Horse Sport
2007 (JM.)
O058629
17. Gumiński Adam Pomorska Liga Jeździecka
S
-
18. Jankowska Zuzanna UKS SJK PATATAJ
S
O003743
19. Jaroszkiewicz Jm'06 Diana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2006 (JM.)
O047175
20. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
21. Kasak Kalina Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
O053329
22. Kesler Ewa KJ Aromer
2007 (JM.)
O051161
23. Kiempa Mateusz Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O007043
24. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
25. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O042380
26. Kopka Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
27. Krasnodębska Klara Equikam Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
none
28. Krawczak Natalia KJ Koko Brzeźniki
S
O034906
29. Król Weronika SKSK Stare Babice
2004 (J.)
O033577
10189131
30. Królikowska Anna SSKJ Grobice
S
O003192
31. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (JM.)
O054321
32. Krzyżanowska Jm'05 Hanna KJ Aromer
2005 (J.)
O047939
33. Kubicka Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O050628
34. Kucharczyk Hanna St. SKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
35. Kurzyńska Lena Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
O043680
36. Litaszewska Magdalena SSKJ Grobice
S
O037460
37. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
38. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (J.)
O042053
39. Maleszewska Michalina JKS Niestępowo
S
O028317
40. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O042379
41. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O040933
42. Niczyporuk Michał KJ Polonez
S
O003254
43. Okupny Wiktoria Equikam Sp. z o.o.
2004 (J.)
O037547
44. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
45. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
46. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
10218000
47. Palczewska Zofia Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O037690
48. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
49. Piasecki Piotr SSKJ Grobice
S
O000491
50. Piasecki Piotr Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
S
O000491
51. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
52. Pieńkowska Marta Equikam Sp. z o.o.
S
O039367
53. Podpora Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024236
54. Pogodzińska Mj'01 Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
55. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
S
O013514
56. Popiel M'06 Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
57. Rąbca Agnieszka JKS Niestępowo
S
O009817
58. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (J.)
O054410
59. Schaepe Freya PSV Mühle Altkalen e.v.
2003 (J.)
1422052
60. Seliga Adrian Equikam Sp. z o.o.
S
brak
61. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
62. Siwak M'08 Gabija Equikam Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O053630
63. Sobczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O046410
64. Spisak Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
2001 (MJ.)
O042322
65. Stachura Nadia KJ Koko Brzeźniki
2003 (J.)
O051538
66. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
67. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (MJ.)
O037425
68. Struss Helena Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (MJ.)
O024331
69. Świec Konstancja KJ Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O044200
70. Sysiak Natalia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2004 (J.)
O038607
71. Szostak Iga Klub Jeździecki Polonez
2003 (J.)
O029098
72. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
73. Titova Irina ROSJA
S
O044985
10069183
74. Tomaszewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2005 (J.)
O043811
75. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
76. Urbanowicz Agnieszka Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
S
O011406
77. Waśniewska Pola Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
O043918
78. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
79. Wiśniewska Weronika Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
80. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
81. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
82. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2003 (J.)
brak
83. Yavenka Stanislau
84. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka
S
O034607
85. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O042652
86. Żuchowicka Katarzyna St.SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

46

ABS VINTELL ISH IRL 2014 wałach gniada/170 F: Martell
M: Killnalahin Pride
K031478 372414010053637
2.

11

ACAPULCO SP POL 2009 wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
3.

85

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
Brak USA07022724
4.

15

ALFI ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2014 wałach siwa/kuc:147 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 6160130056914
5.

110

All Night TRK 2017 ogier F:
M:
K031770
6.

117

ALL'ARIA APORTA-WM SP DE 2015 KLACZ siwa F: Carivari/ Cachas
M: Anelle/ Al Cantino
K029971 DE455879070615
7.

104

AMARANT SP POL 2015 gelding bay/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
K026775 616009510237215
8.

52

AMBROZIO J TRAKEŃSKA POL 2008 ogier kara/167 F: Czarczaf
M: Ambrozja
K012711 7320100371
9.

75

APOLLO SP POL 2016 wałach skarogniada/169 F: Maiik
M: Aluzja
K029433 A0008241S
10.

115

Aragorn F:
M:
11.

89

ASIANDI HOL GER 2015 wałach gniada/170 F: X
M: X
K031599 DE421000010215
12.

74

ATAK WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Tanos
M: Argentyna
K031681 A0006078S
13.

64

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Avia
K021386 616007610102811
14.

49

BACHUS BH II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/162 F: Elf
M: Biła BH
K021963 616009661444211
15.

40

BALCORMO HECTOR GR. D NN IRL 2012 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K027742 372414005677664
16.

71

BANKIET MAŁ. POL 2012 wałach siwa/167 F: Frazes
M: Biesiada
K024036 616006590203912
17.

100

BASKET 3 MECKLENBURGER GER 2009 gelding dark bay/1,67 F: Bellario
M: Sissy Top
DE 427270133709 DE 427270133709
18.

72

BETTY BARCLAY DEUTSCHES PFERD GER 2014 mare chestnut/165 F: Bangkok GN
M: Fiona
none DE 410100780614
19.

54

BONA FIDE WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/168 F: Czarownik
M: Benetta
K020056 61600761021909
20.

55

CA IRAH WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Likwor
M: Centuria
K017364 616007530115910
21.

87

CALOMINI DSP GER 2014 Gelding grey/165 F: Ciacominio
M: Helma
DE 456560332014 DE 456560332014
22.

62

CARSANVARO OLDENBURG POL 2012 wałach gniada/185 F: Cartoon
M: Santinara
K023352 DE 418185004012
23.

112

CESJA 2012 F:
M:
K02085 616013682003812
24.

88

CHANEL K MECKLENBURGER GER 2010 mare white/164 F: Celistial
M: Dorena
DE 427270356910 DE 427270356910
25.

16

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
K021925 616POL11007152T
26.

81

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
K026177 616009610105313
27.

39

CYNA TRAKEŃSKA POL 2007 klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
K014733 POL732010030707
28.

19

CZAKRA SP POL 2011 klacz gniada/169 F: Lord Star
M: Czarina
K022162 616009530069111
29.

102

CZERTO SP POL 2014 gelding bay/169 F: Farmer
M: Czurina
K025146 616009640019514
30.

56

DAMASZEK SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Imequyl
M: Dekada
K021698 616009660588710
31.

50

DAR-S Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/- F: Vandamme/Guidam s.f.
M: Canadian Winter xx
K018837
32.

32

DEMETER Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz gniada/175 F: Love Affair
M: Deskaty
K024629 616009660658614
33.

47

DESERT GENERAL XX GBR 2008 wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
K015725 8260GB45116184T
34.

58

DEWOCJA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor
M: Dedykacja
K027929 616009610111915
35.

3

DIAMANT BOY WESTFALE POL 2013 wałach skarogniada/180 F: Diarado s boy
M: Loreana
K024519 DE 441410969013
36.

111

DO RE MI F:
M:
37.

31

DULANA HANOWERSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Hot Shot xx
M: Hauptstuthbuch Delight
K017307 DE431316692111
38.

113

DŻAGAS 2012 ogier F:
M:
K021405
39.

67

EL MORITZ MAŁOPOLSKA POL 2016 ogier kara/161 F: San Moritz
M: Eureka po Plaster
K028857 616 006 55 00884 16
40.

35

EMMA SP POL 2010 klacz skarogniada/172 F: Etos
M: Etolia
K023844 616007600308510
41.

10

EMPEROR'S HILL XX POL 2012 wałach gniada/169 F: SCORPION
M: WATERMELON
K025845 372IRE45198525T
42.

90

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
K026847 Xxxx
43.

107

FLORENTINA GS HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/175 F: Lucio Silla
M: Be my Girl
K030720 DE421000207113
44.

48

FUDŻI BM SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L
M: Fiona L
K028037 616009610150915
45.

38

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Riant
M: Ornate
K021281 528003201101721
46.

12

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
47.

83

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
K028233 616999530225515
48.

33

HAJFA N SP POL 2013 mare dark bay/170 F: Stakkato Top
M: Hopryna
xx 616009660867013
49.

84

HEBRA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/172 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
50.

43

HEDORA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Duke of Hearts
M: Hatteria
K029466 616009610081416
51.

59

HORATA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
52.

21

IMIRO VDH KWPN POL 2013 wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
53.

17

INDI DU MESNIL OLDENBURSKA POL 2016 ogier skarogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Casablanca
K024399 DE 418188080116
54.

109

INTERIA M POL 2008 klacz gniana F: Irak / Hippies
M: Hawajka / NN
K017943 POL006590034008
55.

105

INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc:13 F: Very Top
M: Idylla
K020962 B0109035S
56.

68

JJ AVICII Irish Sport Horse POL 2010 wałach gniada/165 F: Oberon van Flandria
M: Kilnamora myway
K020420 372414005621354
57.

97

JUST CENTO SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Alczento
M: Jesi
K030496 616009530129017
58.

20

LAMBORGHINI Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 wałach gniada/172 F: Abke
M: Libra
K023340 DE 456-5702363-10
59.

30

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 gelding chestnut/- F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
K023670 372414004955830 106HG00
60.

36

LOCO GR. D LUSITANO ESP 2009 wałach izabelowata/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
61.

14

LOGOS SP POL 2002 wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
K007817 616009661015202
62.

28

LOOK AT HER HOLST GER 2014 mare bay/- F: RiscalLaSilla/Risueno I. Sil
M: Bajana I/Larimar
K030413 421000103714
63.

18

LUBAR Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
64.

77

ŁUNA SP POL 2008 klacz srokata/X F: Limeryk
M: Łatka
K030443 009680047308
65.

45

MAGIC BOY WLKP POL 2015 wałach gniada/173 F: Bolshoi
M: Megan
K027818 616 007 68 20103 15
66.

116

MAJKA KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz srokata/kuc:139 F: Norylsk
M: Mrzawka
K029316 616013610134214
67.

53

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
68.

82

MILANO MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
K023117 616006530000711
69.

101

MISTER BOND KWPN POL 2010 gelding bay/163 F: vagabond de la pomme
M: Uptricia van Beek
K030937 528003201012199
70.

4

MONITO AA POL 2012 wałach siwa/168 F: San Louis
M: Moldau III
K022640 616006580249512
71.

98

MORWA AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Drop
M: Maira
K031304 616 006 58 02291 16
72.

69

NADIR SP POL 2016 wałach gniada/173 F: Lanvester L hol.(ex Lansvester L)
M: Notebook xx/Double Alleged
K029763 K029763
73.

73

NAGATO SP POL 2007 wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma
K022014 009600058207
74.

8

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Baldini II / Bachus
M: Niniwa / Izan
K014717 616007600458208
75.

24

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa/Lord Hippo
K030750 616009600238116
76.

57

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 Klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
K030849 POL 732 01 00678 11
77.

63

NOREK WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/173 F: JUNUS
M: NATILLA
K014846 616 007 61 01163 09
78.

65

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 wałach gniada/BRAK F: Lenon L
M: Novocaina
K024026
79.

60

ODESSA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: LANVESTER L EX LANSVESTER L
M: OLIVIA PLUS-S
K028437 616009670038115
80.

86

OLEANDER HOL RUS 2009 wałach ciemnogniada/177 F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
K023173 FEI104MM72 104MM72
81.

51

ORION WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
82.

103

PAKIET MAŁOPOLSKA POL 2003 gelding black F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
K008560 POL006660123503
83.

96

PARYS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/168 F: Łyk Szampana
M: Primiera
K029609 616006580180016
84.

99

PEPPINA S Deutsches Reitpony GER 2015 mare light chestnut/kuc:1,48 F: Sergeant Pepper I
M: Sontolina
DE 427270189315 DE 427270189315
85.

29

PEREZ MAŁOPOLSKA POL 2012 gelding chestnut/- F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
K022045 616006580084112 106HG01
86.

66

PRIMAVERA OLDENBURG POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Prinzenadel
M: Granstina
K022724 DE 433330606011
87.

27

PUARO TRAKEŃSKA POL 2005-09-27 Ogier ciemnogniada F: Cugnot
M: Planeta
K011059 POL 732 01 00178 05
88.

108

QUINTUS DSP GER 2011 Gelding grey/166 F: Quintus Gold
M: Ginger
DE 456-5702979-11 DE 456-5702979-11
89.

25

RABATA WLKP POL 2014 klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass hol.
M: Robertina wlkp/Quamiro hol.
K027362 616007610073914
90.

22

RAJTAR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: Viscount
M: Ratafia
K028221 616009610111115
91.

106

RAMZES Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Lord Star
M: Rącza
K021461 616009530229012
92.

76

ROKFOR X POL X wałach kara/X F: X
M: X
K018468 009530011402
93.

92

ROKFOR SP POL 2002 wałach kara/X F: Emetyt
M: Rawa
K018468 POL 009 53 00114 02
94.

42

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
95.

41

SELFIE J SP POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Karbon
M: Serwantka
K030074 616009600255614
96.

80

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Montbard
M: Sofia
K015869 616009690066909
97.

95

SERGIO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 07.04.2014 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
brak 616 009 69 00680 14
98.

93

SOLANDRIA SP POL 2008 mare grey/xx F: xx
M: xx
POL009670024704 xx
99.

61

SOPLICA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Pauillac de Meia Lua
M: Skadena
K025161 616009540081811
100.

114

Strona II 2007 klacz F:
M:
K011747
101.

23

TAJFUN XX POL 2012 Ogier kara F: Jazzman
M: To Ta
brak
102.

37

TRIK Czeska Gorącokrw. POL 2012 wałach gniada/170 F: Tiznit
M: Veronika
K028700 203009224928112 106BT71
103.

70

UNKNOWN FLYING OBJECT HAN. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Uccello
M: Zita K
K027668 DE 431313308113
104.

94

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K027039
105.

78

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
106.

44

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
107.

13

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
K005969 POL009690008200
108.

91

WELUR SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V / Guidam
M: Wolica / Life and Liberty
K023761 616009600164413
109.

26

WINDHAYES SP POL 2010 wałach siwa/173 F: Cantanis
M: Wasdfee / Wolkenstein
K018128 Brak
110.

34

WOULD LOVE Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin
M: Wendy
K022445 616009520095412
111.

79

ZAPOLATA GR. D KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K025929 826608200170234
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SSKJ Bobrowy Staw
PAKIET (103)
2021-05-15
4
AMARANT (104)
2021-05-15
36
Biedrzycka Julia
Stowarz. SKJ Grobice
NOREK (63)
2021-05-15
28
Borkowska Zuzanna
SKJ Barłomino
GRACJA (12)
2021-05-15
9
Bürenheide Emelie
RV Güstrow
2021-05-15
11
Bürenheide Helene
RV Güstrow e.V.
QUINTUS (108)
2021-05-15
19
Bürenheide Marianne
RV Güstrow
2021-05-15
10
Chmielnik Tadeusz
UKS AKADEMIA JEŹDZIECTWA
2021-05-15
12
Czuchaj J'03 Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
TRIK (37)
2021-05-15
6
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-05-15
Durka Joanna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2021-05-15
4
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
2021-05-15
Falkowska Jm'05 Ewelina
Equikam Sp. z o.o.
2021-05-15
15
Gadaś Andrzej
St. Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
CZERTO (102)
2021-05-15
32
Gąsiorek Julia
Equikam Sp. z o.o.
INTERIA (109)
2021-05-15
32
Gmyrek-Świderska Agnieszka
BPK (MAZ)
MONITO (4)
2021-05-15
26
Gudzińska Julia
Fundacja Horse Sport
DO RE MI (111)
2021-05-15
3
Gumiński Adam
Pomorska Liga Jeździecka
2021-05-15
15
Jankowska Zuzanna
UKS SJK PATATAJ
TAJFUN (23)
2021-05-15
7
Jaroszkiewicz Jm'06 Diana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2021-05-15
21
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
2021-05-15
3
Kasak Kalina
Equikam Sp. z o.o.
2021-05-15
5
Kesler Ewa
KJ Aromer
2021-05-15
Kiempa Mateusz
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
All Night (110)
2021-05-15
17
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2021-05-15
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
HAJFA N (33)
2021-05-15
18
ROSALIE (42)
2021-05-15
7
Kopka Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
EMMA (35)
2021-05-15
34
Krasnodębska Klara
Equikam Sp. z o.o.
2021-05-15
28
Krawczak Natalia
KJ Koko Brzeźniki
ROKFOR (92)
2021-05-15
Król Weronika
SKSK Stare Babice
2021-05-15
14
PEREZ (29)
2021-05-15
7
2021-05-15
5
Królikowska Anna
SSKJ Grobice
2021-05-15
14
Krzywda Maria
LKS Stragona
2021-05-15
17
Krzyżanowska Jm'05 Hanna
KJ Aromer
DEWOCJA (58)
2021-05-15
10
Kubicka Patrycja
KJ Polonez Damnica
PUARO (27)
2021-05-15
10
Kucharczyk Hanna
St. SKJ Grobice
2021-05-15
4
WELUR (91)
2021-05-15
Kurzyńska Lena
Equikam Sp. z o.o.
SOPLICA (61)
2021-05-15
8
Litaszewska Magdalena
SSKJ Grobice
2021-05-15
8
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (51)
2021-05-15
16
Mączyńska Dominika
LKS Stragona
AVENIDO (64)
2021-05-15
Maleszewska Michalina
JKS Niestępowo
2021-05-15
14
Miś Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-05-15
6
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
HEDORA (43)
2021-05-15
30
Niczyporuk Michał
KJ Polonez
2021-05-15
1
Okupny Wiktoria
Equikam Sp. z o.o.
LOGOS (14)
2021-05-15
10
Orłowska Marta
Sopocki KJ
ASIANDI (89)
2021-05-15
5
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
FIGA (90)
2021-05-15
21
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2021-05-15
8
Palczewska Zofia
Equikam Sp. z o.o.
2021-05-15
11
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2021-05-15
2
Piasecki Piotr
SSKJ Grobice
2021-05-15
Piasecki Piotr
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2021-05-15
12
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2021-05-15
9
Pieńkowska Marta
Equikam Sp. z o.o.
2021-05-15
1
Podpora Anna
Pomorska Liga Jeździecka
PARYS (96)
2021-05-15
5
Pogodzińska Mj'01 Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
RAJTAR (22)
2021-05-15
12
2021-05-15
16
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
CHIPS (81)
2021-05-15
2
2021-05-15
Popiel M'06 Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2021-05-15
Rąbca Agnieszka
JKS Niestępowo
CA IRAH (55)
2021-05-15
11
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
HORATA (59)
2021-05-15
1
ODESSA (60)
2021-05-15
2
Schaepe Freya
PSV Mühle Altkalen e.v.
2021-05-15
9
BASKET 3 (100)
2021-05-15
1
Seliga Adrian
Equikam Sp. z o.o.
NADIR (69)
2021-05-15
20
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2021-05-15
12
Siwak M'08 Gabija
Equikam Sp. z o.o.
2021-05-15
14
Sobczak Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
2021-05-15
Spisak Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
DŻAGAS (113)
2021-05-15
37
Stachura Nadia
KJ Koko Brzeźniki
NAGATO (73)
2021-05-15
8
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2021-05-15
6
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2021-05-15
13
Struss Helena
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-05-15
26
Świec Konstancja
KJ Koko Brzeźniki
ŁUNA (77)
2021-05-15
35
Sysiak Natalia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2021-05-15
3
Szostak Iga
Klub Jeździecki Polonez
MILANO (82)
2021-05-15
3
2021-05-15
18
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
ATAK (74)
2021-05-15
2
Titova Irina
ROSJA
HEBRA (84)
2021-05-15
21
2021-05-15
7
2021-05-15
19
Tomaszewska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
CZAKRA (19)
2021-05-15
13
2021-05-15
MAJKA (116)
2021-05-15
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (18)
2021-05-15
4
Urbanowicz Agnieszka
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2021-05-15
10
Waśniewska Pola
Equikam Sp. z o.o.
2021-05-15
24
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
DULANA (31)
2021-05-15
6
Wiśniewska Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
Strona II (114)
2021-05-15
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
APOLLO (75)
2021-05-15
9
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
2021-05-15
31
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2021-05-15
21
Yavenka Stanislau
Aragorn (115)
2021-05-15
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka
DAR-S (50)
2021-05-15
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (39)
2021-05-15
24
Żuchowicka Katarzyna
St.SKJ Grobice
2021-05-15
19

Number of Riders: 86

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052020-1, Pomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl