Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:09:28
2020-09-17 20:34:39
Karolina Miś ACAPULCO
  • 2x 19R/P/zwykły (238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:46:58
2020-09-17 20:34:14
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:58:41
2020-09-17 19:09:58
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:17:37
2020-09-17 19:06:15
Kamil Rajnert GOUVERNEUR
  • 2x 19R/N/zwykły (238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:17:35
2020-09-17 18:50:14
Jacek Rajnert ODESSA
  • 2x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:10:00
2020-09-17 16:51:22
Weronika Wiczling CALHEDRON
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:43:52
2020-09-17 14:35:06
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 13R/C/zwykły (238.2.1)
  • 1x 20R/C/zwykły (238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:59:57
2020-09-17 11:33:03
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:00:02
2020-09-17 11:32:44
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:00:07
2020-09-17 11:32:20
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:00:14
2020-09-17 11:32:01
Marta Bednarz ANKA LAZAR
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:00:18
2020-09-16 22:12:37
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 13R/C/zwykły (238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:10:29
2020-09-16 20:48:53
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 2x 1//MŁODZICY I półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 2x 2//MŁODZICY II półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 2x 14//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 55/55 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:09:03
2020-09-16 14:52:42
Roksana Reksa BAHARTA
  • 1x 4//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH II półfinał dokładności - wysokość 70 cm
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:11:25
2020-09-15 23:05:42
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:11:54
2020-09-15 23:04:33
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:11:51
2020-09-15 23:03:59
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:09:24
2020-09-15 20:34:22
Maja Piniawska NEVER MIND
  • 2x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:09:29
2020-09-15 15:30:39
Karolina Małgorzewicz CUKIEREK
  • 1x 3A//JUNIORZY MŁODSI NA DUŻYCH KONIACH I półfinał dokładności - wysokość 75 cm
  • 1x 4A//JUNIORZY MŁODSI NA DUŻYCH KONIACH II półfinał dokładności - wysokość 75 cm
  • 1x 15A//JUNIORZY MŁODSI NA DUŻYCH KONIACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 80/80 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:47:09
2020-09-15 14:25:58
Julia Kosior CHALLENGE
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 2x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:09:34
2020-09-15 12:21:44
Aleksandra Mindak LAND R
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:09:39
2020-09-15 12:18:34
Emilia Plata JAMAJKA
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:09:42
2020-09-15 12:15:48
Aleksandra Mindak KORYNTIA
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:25:35
2020-09-15 11:37:43
Zuzanna Łuczak KARMEN
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:32:59
2020-09-15 10:49:29
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 13R/C/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 20R/C/zwykły (238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:09:54
2020-09-15 10:08:46
Wiktoria Pałubicka SANTI
  • 2x 2//MŁODZICY II półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 4//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH II półfinał dokładności - wysokość 70 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:09:57
2020-09-14 23:31:16
Karolina Rybarczyk KORBA
  • 2x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:30:33
2020-09-14 21:53:50
Izabela Sitnik GORDON
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:30:33
2020-09-14 21:52:52
Klaudia Rajkowska FANTAZJA
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:19:20
2020-09-14 21:51:56
Lilla Jasińska DONHUAN
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:18:26
2020-09-14 21:50:16
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:17:38
2020-09-14 21:49:16
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:45:15
2020-09-14 21:48:17
Julia Gonciarz GO SILVER
  • 1x 1//MŁODZICY I półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 2//MŁODZICY II półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 14//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 55/55 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:18:39
2020-09-14 21:47:00
Julia Antoniak CHRISTINA
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:18:10
2020-09-14 19:52:10
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:43:46
2020-09-14 16:35:03
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:43:54
2020-09-14 16:34:38
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:40:06
2020-09-14 16:34:20
Aleksandra Pobłocka CZUCARLOS
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:23:16
2020-09-14 16:21:55
Wiktoria Ośmiałowska HERTI
  • 1x 3//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH I półfinał dokładności - wysokość 70 cm
  • 1x 4//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH II półfinał dokładności - wysokość 70 cm
  • 1x 15//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 75/75 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 22:41:50
2020-09-14 10:46:43
Agnieszka Walentyn FADO
  • 2x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:25:16
2020-09-14 08:09:31
Karolina Rosicka INKADENS
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:24:51
2020-09-14 08:08:53
Michalina Pazik SERWUS
  • 2x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 2x 11R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:12:39
2020-09-14 07:14:37
Amelia Bejer KOTILLA
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:20:43
2020-09-14 07:13:56
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 1//MŁODZICY I półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 2//MŁODZICY II półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 14//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 55/55 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:13:52
2020-09-13 20:54:39
Barbara Borys I.DŻIGIT
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:13:55
2020-09-13 20:53:58
Maria Golon NATA
  • 1x 1//MŁODZICY I półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 2//MŁODZICY II półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 14//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 55/55 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:13:22
2020-09-13 19:36:03
Paweł Czerniewicz BEST EDEN
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:16:06
2020-09-13 14:31:21
Jagoda Kazana DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:18:49
2020-09-13 14:28:16
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 2x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 2x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:35:32
2020-09-13 14:25:17
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:30:45
2020-09-13 13:54:27
Marcel Hiller EGON
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:33:25
2020-09-13 11:02:29
Alicja Sowińska-Walczak BŁYSZCZEK
  • 1x 1//MŁODZICY I półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 2//MŁODZICY II półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 14//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 55/55 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:23:48
2020-09-13 11:02:11
Julia Pawłowska NARNIA
  • 1x 3//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH I półfinał dokładności - wysokość 70 cm
  • 1x 4//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH II półfinał dokładności - wysokość 70 cm
  • 1x 15//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 75/75 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:04:11
2020-09-13 10:15:53
Anna Lenckowska JOWISZ
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:04:09
2020-09-13 10:14:51
Anna Lenckowska AGNESS J
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:10:00
2020-09-12 20:15:46
Justyna Żywicka NERMA
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 2x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:10:04
2020-09-12 20:13:06
Dominika Trzcińska ARWENA
  • 2x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:10:09
2020-09-12 20:12:44
Oliwia Brzozowska MAXYMA
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 2x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 18:40:12
2020-09-12 15:43:17
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 12:57:46
2020-09-12 12:44:00
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 12:57:45
2020-09-12 12:43:37
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:10:12
2020-09-12 09:59:00
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:24:26
2020-09-10 12:55:13
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:33:51
2020-09-10 11:59:40
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:22:00
2020-09-09 18:59:27
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:22:32
2020-09-09 10:28:52
Nel Kiedrowska ARWEST-H
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:31:40
2020-09-08 19:08:40
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:51:42
2020-09-07 21:30:03
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:24:19
2020-09-07 21:23:58
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:32:25
2020-09-07 18:47:49
Kacper Szatkowski PASJA
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:51:32
2020-09-07 14:24:10
Alia Szczerbicka LAMBORGHINI
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:55:28
2020-09-05 10:41:14
Gabriela Kurowska NIRWANA
  • 1x 3//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH I półfinał dokładności - wysokość 70 cm
  • 1x 4//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH II półfinał dokładności - wysokość 70 cm
  • 1x 15//DZIECI DO LAT 16 NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 75/75 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:16:40
2020-09-05 10:19:59
Krzysztof Zaręba CZINGIS
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:56:39
2020-09-02 20:37:45
Konstantin Iaroshenko CARTANA D'HOTOT
  • 1x 13R/C/zwykły (238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:05:38
2020-09-02 20:37:27
Amelia Kużel WALENTINO
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:56:41
2020-09-02 20:37:00
Konstantin Iaroshenko FETICHE GREENFIELD
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:58:21
2020-09-02 20:36:27
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:57:43
2020-09-02 20:36:02
Michał Przybecki LOARA
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:09:19
2020-09-02 08:05:54
Katarzyna Mucha RAWANA
  • 1x 1//MŁODZICY I półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 2//MŁODZICY II półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 1x 14//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 55/55 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:05:25
2020-09-02 08:04:49
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 5//JUNIORZY I półfinał dokładności - wysokość 80 cm
  • 1x 6//JUNIORZY II półfinał dokładności- wysokość 80 cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:28:27
2020-09-01 21:33:03
Agnieszka Kowalewska DEJZI
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:20:48
2020-09-01 20:05:02
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:55:26
2020-09-01 19:40:22
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 2x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 2x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:28:19
2020-09-01 19:21:58
Aleksandra Buczynska CHILLANDO BLUE
  • 1x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 17//OPEN 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 95/95 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:28:15
2020-09-01 09:22:30
Nina Raszke REMUS
  • 2x 1//MŁODZICY I półfinał dokładności - wysokość 50 cm
  • 2x 14//MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 55/55 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:28:13
2020-09-01 09:21:12
Aleksandra Grela APRILLA
  • 2x 7//OPEN I półfinał dokładności - wysokość 90cm
  • 1x 16//JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:15:25
2020-09-01 09:14:01
Joanna Jagoda KIMIA DVH
  • 2x 8//OPEN II półfinał dokładności - wysokość 90cm
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:14:13
2020-08-28 22:34:34
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 11R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 12R/N/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/P/zwykły (238.2.1)
  • 1x 19R/N/zwykły (238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:31:00
2020-08-28 22:31:14
Katarzyna Kromer CHARRO
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:30:52
2020-08-28 22:28:45
Dorota Lost KARRERAS
  • 1x 9//SENIORZY I półfinał dokładności- wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 10//SENIORZY II półfinał dokładności - wysokość 100 cm (konkurs otwarty)
  • 1x 18//SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy 100/105 cm (konkurs otwarty)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrukajtis Agata Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
O037986
2. Antoniak Julia KJ . POLONEZ DAMNICA
2001 (MJ.)
O042665
3. Bejer Amelia KJu Rychertów Kiełpino
2004 (J.)
Brak
4. Biliniewicz Hanna KJ. POLONEZ Damnica
2004 (J.)
O049950
5. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
6. Borkowska Zuzanna
7. Borys Barbara Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2003 (J.)
Brak
8. Brzozowska Oliwia Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2008 (JM.)
O 055105
9. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (Mł.)
0058495
10. Buczynska Aleksandra VitaSport Brachlewo
2003 (J.)
brak
11. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O053708
12. Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
brak
13. Głuszek Martyna KJ . POLONEZ Damnica
2001 (MJ.)
O039038
14. Golon Maria Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2010 (Mł.)
brak
15. Gonciarz Julia KJ. POLONEZ Damica
2009 (Mł.)
brak
16. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
17. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
18. Hiller Marcel Brak
2006 (JM.)
Brak
19. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
20. Jagoda Joanna St. VitaSport Brachlewo
S
O019056
21. Jasińska Lilla KJ POLONEZ DAMNICA
2005 (JM.)
O046638
22. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2003 (J.)
O043469
23. Kazana Jagoda Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2001 (MJ.)
O020469
24. Kiedrowska Nel brak
2004 (J.)
brak
25. Kluza Anna-Maria KJ Michałówka
S
O011445
26. Kosior Julia KJ Polonez
2006 (JM.)
brak
27. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
28. Kowalewska Agnieszka BPK
S
0035509
29. Kowalska Alicja
30. Kromer Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O032955
31. Kurowska Gabriela KJ Michałówka
2007 (JM.)
brak
32. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
Brak
33. Lenckowska Anna PLJ
2006 (JM.)
O039471
34. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
35. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
36. Łuczak Zuzanna Kj As Dream
2002 (J.)
Brak
37. Małgorzewicz Karolina Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
0
38. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
39. Mindak Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O050227
40. Miś Karolina UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O042379
41. Mucha Katarzyna Stajnia Karlikowo
2008 (JM.)
Brak
42. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
43. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
44. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
45. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
46. Pałubicka Wiktoria Stajnia jeździec młynki
2010 (Mł.)
Brak
47. Paprocka Aleksandra KJ In-Tech Świdwin
2000 (MJ.)
O031407
48. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
49. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
Brak
50. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
51. Pawłowska Julia brak
2008 (JM.)
brak
52. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
53. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
Brak
54. Plata Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036683
55. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2004 (J.)
O048153
56. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
57. Radowski Jonasz KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O040781
58. Rajkowska Klaudia KJ POLONEZ Damnica
2003 (J.)
Brak
59. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
O054410
60. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
Brak
61. Raszke Nina Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
62. Reksa Roksana Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2006 (JM.)
brak
63. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
Brak
64. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
65. Rybarczyk Karolina Brak
1999 (MJ.)
Brak
66. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
67. Sitnik Izabela KJ POLONEZ Damnica
2005 (JM.)
Brak
68. Sowińska-Walczak Alicja bbk
2010 (Mł.)
brak
69. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
70. Szatkowski Kacper Klub Jeździecki Polonez
2003 (J.)
O041256
71. Szczerbicka Alia Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
Brak
72. Trzcińska Dominika Stajnia Jeździec Młynki
2004 (J.)
Brak
73. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (J.)
O051182
74. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
75. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
76. Zaręba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O003917
77. Żywicka Justyna Stajnia jeździec
2006 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

103

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
2.

50

AGNESS J Polski Kóń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/163 F: Neo
M: Anneke
K028927 616009600025413
3.

98

ANKA LAZAR HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach siwa/166 F: Cachas
M: Why Not II
K020205 DE421000227711
4.

38

ANONIM MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
K028934 POL 006 52 00772 08
5.

23

APRILLA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz kara/165 F: Antek
M: Arwena
Brak Brak
6.

14

ARWENA TYP SZLACHETNY POL 2008 Klacz gniada F: Consensus
M: Agata
brak
7.

44

ARWEST-H WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/175 F: Harwest
M: Alaska-J
brak 616007610058010
8.

64

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
9.

75

BAHARTA Szlachetna Półkrew POL 01.05.2011 klacz tarantowata/163 F: Pathos
M: Bahara
brak 616 999 53 00329 11
10.

47

BELLA BELLISIMA HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
K020255 DE421000168609
11.

55

BEST EDEN WLKP POL 2009 wałach kara/180 F: Etos / Sambór
M: Bahama / Seul
K022788 616009530248009
12.

2

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 wałach izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
brak POL 013 67 00706 04
13.

3

C-DINETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
K016540 528003000808794
14.

101

CALHEDRON TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia
K017459 POL732010051910
15.

77

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
16.

59

CARRYBO II SP POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
K028734 616009640038012
17.

34

CARTANA D'HOTOT KWPN NED 2007 klacz siwa/169 F: Cartano /
M: Hautesse D'hotot /
K012164 528003000709281
18.

46

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836
19.

81

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759 POL 732 01 00199 06
20.

100

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:121 F: Jessyn
M: Cess
brak 528246001072360
21.

25

CHARRO Pełna Krew Angielska POL 2007 wałach gniada/164 F: Jape
M: Czarda / Eternity's Breath
K019714 POL070000005130
22.

29

CHILLANDO BLUE SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Rasch ex Rekrut / Ramirado
M: Carmen / Impuls
Brak 616009600241114
23.

62

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
K022426 DE 441410785309
24.

93

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/164 F: Concert / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
25.

80

CUKIEREK KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach srokata F: nn
M: nn
K023577
26.

33

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
K010923 11342
27.

66

CZUCARLOS WLKP POL 2013 Wałach siwa/. F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
28.

31

DEJZI TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz siwa/162 F: NN
M: NN
Brak 61699990640092310
29.

54

DIAMANTA BALOUBET OLDENBURSKA GER 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Darshan
M: Uwite Wenke
K029239 DE 418180205915
30.

8

DOLMAN SP POL 2013 gelding bay/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
31.

58

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: NOE D'ISLE
M: DRACENA
K018620 12668
32.

99

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
33.

53

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
K011853 POL006580095806
34.

96

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
35.

7

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
36.

68

FADO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
K015891 616009590125609
37.

57

FANTAZJA SP. POL 2006 Klacz kasztanowata/178 F: ARAVEL II
M: FAZETA
K018464 12515 POL 009 61 01632 06
38.

89

FETICHE GREENFIELD BWP POL 2007 klacz siwa/167 F: Berlin
M: Naomi Greenfield
. .
39.

42

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
40.

61

GO SILVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
KO24233 616 009 52 01351 10
41.

43

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
42.

56

GORDON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/174 F: CANTANIS
M: GRENADA
K016472 616 009 61 01368 05 104WZ93
43.

92

GOUVERNEUR KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/172 F: SIR SCANDIC
M: SAMBERINA/WILAWANDER
Brak 528003201105042
44.

1

Gracja F:
M:
45.

94

HERMUS PP KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Emerald van't Ruytershof /
M: Wadermie / Clinton
K022396 528003201205088
46.

67

HERTI KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:/ F: /
M: /
B /
47.

73

I.DŻIGIT TS POL 2009 wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
48.

69

INKADENS TRAKEN POL 2015 Wałach gniada/164 F: Emis
M: I
Brak Brak
49.

83

JAMAJKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Hindus
M: Joklahoma
K024433
50.

45

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
51.

51

JOWISZ SP POL 2014 wałach gniada/. F: nn
M: nn
K028926 .616 999 60 02505 14 616 999 60 02505 14
52.

60

KALAHARI MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
K024386 616 066 55 00334 08
53.

85

KARMEN WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cugnot
M: Kabała
brak
54.

24

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/- F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
K030095 616003010092615
55.

27

KIMIA DVH AES POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: FIBONACCI
M: GENTLY VD ZWINKHOEVE
brak 826002160876818
56.

88

KORBA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz siwa/163 F: Wicher
M: Kora
Brak POL 009 53 00432 08
57.

84

KORYNTIA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/167 F: Rytm
M: Korsyka
K024432 POL007530226408
58.

71

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
brak 616007530068911
59.

78

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
60.

40

LAMBORGHINI Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 wałach gniada/172cm F: Abke
M: Libra
Brak DE 456-5702363-10
61.

82

LAND R SP POL 2013 wałach gniada/155 F: As Trefl
M: Luna
0 616009590002913
62.

90

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
K028154 616009610086614
63.

48

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
K020941 .
64.

13

MAXYMA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz kara/170 F: Lord Pit
M: Mara
Brak 007520003204
65.

49

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/157,5 F: Chocco Fly
M: Mila Mar
K023659 616009640036312
66.

65

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
67.

52

NARNIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:148 F: For Leo/ For Feeling / For Pleasure
M: Naliba
K019332 616013520062710
68.

74

NATA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:142 F: Zefir /
M: Natasza v.d. Bielzentuin /
brak POL013680082510
69.

86

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
70.

15

NERMA Polski Koń Szlachetny POL 2002 klacz kasztanowata/168 F: Maram
M: Newis
Brak POL 009690079002
71.

79

NEVER MIND SP POL 2013 klacz gniada/mk:165 F: Sallust-s
M: Nirvana
Brak 616009670085713
72.

32

NIRWANA NN POL NN Klacz gniada/kuc:136 F: NN
M: NN
NN NN
73.

91

ODESSA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: LANVESTER L EX LANSVESTER L
M: OLIVIA PLUS-S
K028437 616009670038115
74.

41

PASJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz kara/163cm F: Song
M: Passa
Brak POL009520039105
75.

12

PŁATEK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Sadam
M: Płataria
K023827 616006580515610
76.

22

POLA MAŁY KOŃ POL 2009 klacz gniada/mk:148 F: Polar
M: Pestka
K019481
77.

30

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
78.

26

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
K013777
79.

76

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
80.

37

RAWANA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
Ko19032 POL 013 53 0226605
81.

28

REMUS TYP SZLACHETNA POL 12.03.2010 Wałach srokata/160 F: Mustang N.M.K.
M: Roksana
K018753 616999530164910
82.

95

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
83.

87

SANTI KUC POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:110 F: NN
M: NN
Brak Brak
84.

70

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
K016286 POL007600156506
85.

102

SOKRATES MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/160 F: HUZAR
M: SIMENA
K023084 616006570034013
86.

97

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
87.

36

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
K008557 0200654
88.

35

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
Brak 616009530044309
89.

63

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
90.

104

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374
91.

9

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
92.

72

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:127 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
brak 616013640081011
93.

11

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
K026722 616009640047112
94.

16

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
K013815
95.

105

Z BLUE F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
700
SUM:
700.00
Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
300
200
SUM:
500.00
Kazana Jagoda Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
100
SUM:
100.00
Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
100
SUM:
100.00
Radowski Jonasz KJ Michałówka
300
SUM:
300.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
150
400
SUM:
550.00
Wojtal Julianna Sopocki KJ
70
150
SUM:
220.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
100
300
300
200
400
700
SUM:
2000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrukajtis Agata
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
POLA (22)
2020-09-19
2020-09-19
2020-09-19
2020-09-20
Antoniak Julia
KJ . POLONEZ DAMNICA
2020-09-19
1
2020-09-19
8
2020-09-20
7
2020-09-19
8
Bejer Amelia
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (71)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-19
1
Biliniewicz Hanna
KJ. POLONEZ Damnica
2020-09-19
6
2020-09-19
6
2020-09-20
6
2020-09-19
7
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (99)
2020-09-19
5
2020-09-19
1
700
Borkowska Zuzanna
Gracja (1)
2020-09-20
Borys Barbara
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
3
2020-09-19
1
Brzozowska Oliwia
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
MAXYMA (13)
2020-09-19
17
2020-09-19
11
2020-09-19
2020-09-20
13
2020-09-19
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (100)
2020-09-19
2020-09-19
6
2020-09-20
4
2020-09-19
5
Buczynska Aleksandra
VitaSport Brachlewo
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-19
1
Chabowska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ANONIM (38)
2020-09-19
2020-09-19
2020-09-19
Czerniewicz Paweł
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2
2020-09-19
1
Głuszek Martyna
KJ . POLONEZ Damnica
2020-09-19
1
2020-09-19
8
2020-09-20
6
2020-09-19
8
Golon Maria
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
NATA (74)
2020-09-19
2020-09-19
4
2020-09-20
5
2020-09-19
4
Gonciarz Julia
KJ. POLONEZ Damica
2020-09-19
6
2020-09-19
5
2020-09-20
5
2020-09-19
5
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
APRILLA (23)
2020-09-19
12
2020-09-19
1
2020-09-20
3
PRIMERA (26)
2020-09-19
7
2020-09-19
9
2020-09-20
10
2020-09-20
12
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
2020-09-19
1
2020-09-19
Hiller Marcel
Brak
EGON (53)
2020-09-19
9
2020-09-19
9
2020-09-20
8
2020-09-19
9
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2020-09-19
2
2020-09-20
2
2020-09-19
1
300
2020-09-20
2
200
Jagoda Joanna
St. VitaSport Brachlewo
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2
Jasińska Lilla
KJ POLONEZ DAMNICA
DONHUAN (58)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
PŁATEK (12)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
3
2020-09-19
1
Kazana Jagoda
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2020-09-19
5
2020-09-19
10
2020-09-20
3
100
2020-09-20
11
Kiedrowska Nel
brak
2020-09-19
1
2020-09-19
14
2020-09-20
8
2020-09-19
6
Kluza Anna-Maria
KJ Michałówka
PRADA (30)
2020-09-19
13
2020-09-19
1
2020-09-20
11
2020-09-19
1
Kosior Julia
KJ Polonez
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
1
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (96)
2020-09-20
5
2020-09-20
6
Kowalewska Agnieszka
BPK
DEJZI (31)
2020-09-19
15
2020-09-19
1
2020-09-20
10
2020-09-19
9
Kowalska Alicja
ANONIM (38)
2020-09-20
Kromer Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
CHARRO (25)
2020-09-19
14
2020-09-19
8
2020-09-20
8
2020-09-19
8
Kurowska Gabriela
KJ Michałówka
NIRWANA (32)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2
2020-09-19
1
Kużel Amelia
Pegaz Reda
2020-09-19
1
2020-09-19
9
2020-09-20
4
2020-09-19
5
Lenckowska Anna
PLJ
2020-09-19
12
2020-09-19
1
2020-09-20
4
2020-09-19
6
JOWISZ (51)
2020-09-19
6
2020-09-19
1
2020-09-20
7
2020-09-19
5
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2020-09-19
2020-09-19
18
2020-09-20
9
2020-09-19
10
Lost Dorota
Pomorska Liga Jeździecka
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
9
2020-09-19
1
Łuczak Zuzanna
Kj As Dream
KARMEN (85)
2020-09-19
8
2020-09-19
9
2020-09-20
9
2020-09-19
8
Małgorzewicz Karolina
Pomorska Liga Jeździecka
2020-09-19
3
2020-09-19
4
2020-09-20
4
2020-09-19
4
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (8)
2020-09-19
4
2020-09-20
9
Mindak Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
LAND R (82)
2020-09-19
10
2020-09-19
12
2020-09-20
10
2020-09-19
10
2020-09-19
12
2020-09-19
14
2020-09-20
7
2020-09-19
8
Miś Karolina
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
SOKRATES (102)
2020-09-20
2
ACAPULCO (103)
2020-09-20
8
Mucha Katarzyna
Stajnia Karlikowo
RAWANA (37)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-19
1
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (45)
2020-09-19
8
2020-09-19
6
2020-09-20
6
2020-09-20
4
100
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2020-09-19
3
2020-09-19
1
2020-09-20
3
2020-09-19
3
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
HERTI (67)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-19
1
Ostapiuk Katarzyna
KJ Polonez Damnica
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
5
2020-09-19
1
Pałubicka Wiktoria
Stajnia jeździec młynki
SANTI (87)
2020-09-19
2020-09-19
7
2020-09-19
Paprocka Aleksandra
KJ In-Tech Świdwin
2020-09-19
15
2020-09-19
13
2020-09-20
14
2020-09-19
13
Paprocka Martyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (77)
2020-09-19
4
2020-09-19
7
2020-09-20
9
2020-09-20
5
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2020-09-19
1
2020-09-19
12
2020-09-20
3
2020-09-19
4
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (9)
2020-09-19
6
2020-09-20
12
2020-09-20
7
Pawłowska Julia
brak
NARNIA (52)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
3
2020-09-19
1
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (70)
2020-09-19
1
2020-09-20
7
2020-09-19
9
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
2020-09-19
1
2020-09-19
14
Plata Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
JAMAJKA (83)
2020-09-19
12
2020-09-19
12
2020-09-20
12
2020-09-19
12
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
3
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2020-09-19
8
2020-09-20
8
LOARA (90)
2020-09-19
2020-09-20
11
Radowski Jonasz
KJ Michałówka
2020-09-20
1
300
Rajkowska Klaudia
KJ POLONEZ Damnica
2020-09-19
1
2020-09-19
6
2020-09-20
2
2020-09-19
3
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ODESSA (91)
2020-09-20
1
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2020-09-20
10
Raszke Nina
Bez Przynależności Klubowej
REMUS (28)
2020-09-19
4
2020-09-19
4
Reksa Roksana
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
BAHARTA (75)
2020-09-19
2020-09-19
5
2020-09-19
2020-09-19
6
Rosicka Karolina
KJ AS Dream
2020-09-19
1
2020-09-19
6
2020-09-20
5
2020-09-19
3
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (43)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2
2020-09-19
1
Rybarczyk Karolina
Brak
KORBA (88)
2020-09-19
2020-09-19
2020-09-19
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
2020-09-19
1
2020-09-19
3
2020-09-20
3
2020-09-19
2
Sitnik Izabela
KJ POLONEZ Damnica
GORDON (56)
2020-09-19
3
2020-09-19
1
2020-09-19
3
2020-09-20
2
Sowińska-Walczak Alicja
bbk
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2
2020-09-19
1
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
2020-09-19
3
150
2020-09-19
3
2020-09-20
1
400
2020-09-20
3
Szatkowski Kacper
Klub Jeździecki Polonez
PASJA (41)
2020-09-19
1
2020-09-19
8
2020-09-20
10
2020-09-19
8
Szczerbicka Alia
Pomorska Liga Jeździecka
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
5
2020-09-19
1
Trzcińska Dominika
Stajnia Jeździec Młynki
ARWENA (14)
2020-09-19
2020-09-19
2020-09-19
Wiczling Weronika
JKS Niestępowo
CALHEDRON (101)
2020-09-19
11
2020-09-19
1
2020-09-20
6
2020-09-19
4
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2020-09-20
4
70
2020-09-20
3
150
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2020-09-19
3
100
2020-09-19
2
300
2020-09-20
2
300
2020-09-19
2
200
2020-09-19
1
400
2020-09-20
1
700
Zaręba Krzysztof
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZINGIS (33)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
4
2020-09-19
1
Żywicka Justyna
Stajnia jeździec
NERMA (15)
2020-09-19
12
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-19
1

Number of Riders: 77

Number of Horses: 95

The sum of prizes: 4 470.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052020-1, Pomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl