Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

II kwalifikacja Leśna Wola Cup 2016
Głogów Małopolski, 16-17/07/2016

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
85 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:29:40
2016-07-14 21:24:00
Adam Kaźmierczak EMILLI
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:30:19
2016-07-14 21:22:52
Damian Zmorek TILEXA
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
83 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:30:50
2016-07-14 21:22:46
Adam Kaźmierczak BABY LOVE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:31:22
2016-07-14 21:21:34
Adam Kaźmierczak ISIS
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:31:52
2016-07-14 21:20:51
Damian Zmorek DAYTON
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
80 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:32:28
2016-07-14 21:20:29
Adam Kaźmierczak RAFAELLO
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:33:09
2016-07-14 21:20:11
Adam Kaźmierczak ORLI BAJA KG
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
78 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:33:40
2016-07-14 21:18:07
Damian Zmorek VALENTINE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:34:11
2016-07-14 21:17:27
Damian Zmorek CORRIDA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:35:09
2016-07-14 21:15:33
Julia Gaweł BYRON EX BARONG
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:36:17
2016-07-14 21:10:43
Zachary Motyl GWIZDEK LA FERRARI VON BAYERN
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:34:41
2016-07-14 21:00:58
Aleksandra Kiliańska HETMAN
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:36:44
2016-07-14 19:48:59
Siergei Lavrov CONTIZO B
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:37:12
2016-07-14 19:48:38
Angelina Chalimova GLENDANA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 22:37:42
2016-07-14 19:48:04
Mihailo Pavlichenko GLENDANA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 18:31:11
2016-07-14 15:52:09
Ewa Walas WIKI
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 19:14:37
2016-07-14 15:51:49
Ewa Walas ADELANO
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 19:14:58
2016-07-14 15:51:25
Tomasz Plewa CERA
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 19:15:47
2016-07-14 15:49:56
Tomasz Plewa MILADY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 19:16:15
2016-07-14 15:49:30
Tomasz Plewa J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 19:16:36
2016-07-14 15:49:08
Tomasz Plewa FEBRO MESKALINA
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
64 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 19:17:42
2016-07-14 15:48:28
Tomasz Plewa BONIEK
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 19:17:19
2016-07-14 15:48:07
Tomasz Plewa ALLEGRO
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 19:16:59
2016-07-14 15:47:39
Wiktoria Hojda DARMA
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 19:15:24
2016-07-14 15:47:13
Nikola Gburyk MILADY
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 18:30:48
2016-07-14 15:46:32
Natalia Gaik LEXUS
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2016-07-14 11:10:06
2016-07-14 09:47:55
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 23:00:07
2016-07-13 17:44:56
Natalia Magierło LABRADOR
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 09:13:52
2016-07-12 23:49:17
Erika Caunerová NANETTE
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 09:13:40
2016-07-12 23:46:40
Erika Caunerová BOLIVER
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 09:13:31
2016-07-12 23:45:24
Milan Pribula FALERIO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 09:13:20
2016-07-12 23:44:19
Lucia Borisová ISKRA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 09:13:10
2016-07-12 22:42:44
Marta Musiałek WICHEREK
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 09:12:49
2016-07-12 22:29:24
Michał Bekiesz HAWANA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 09:12:41
2016-07-12 22:24:08
Michał Bekiesz SYLWEK
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 09:12:32
2016-07-12 21:58:08
Marta Musiałek BĄCZEK
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 21:34:00
2016-07-12 15:27:25
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
48 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:48:53
2016-07-12 13:24:28
Michał Wróbel COWBOY
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:48:43
2016-07-12 13:10:49
Klaudia Gudz IDAHO W
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:48:31
2016-07-12 13:09:41
Joanna Gudz IDAHO W
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:48:22
2016-07-12 13:05:18
Wiktoria Warchoła BOSTON
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:48:13
2016-07-12 13:03:12
Jagoda Borczyk BOSTON
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:48:01
2016-07-12 12:57:33
Oliwia Pawłucka SERENADA W
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:47:51
2016-07-12 12:55:56
Patrycja Tomaszewska SERENADA W
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:47:42
2016-07-12 12:29:44
Kamil Musiał LINDY HOP
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:47:32
2016-07-12 12:22:58
Tomasz Zelek GALANT
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:47:21
2016-07-12 12:19:48
Tomasz Zelek WIENA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:47:11
2016-07-12 12:19:06
Tomasz Zelek ISTANBUL
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
37 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:47:00
2016-07-12 12:18:26
Sławomir Uchwat GUZZI-V
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:46:49
2016-07-12 12:15:57
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
35 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:46:38
2016-07-12 12:15:21
Katarzyna Uchwat GRAND BEAU
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:46:19
2016-07-12 12:14:49
Katarzyna Uchwat VIGO`S LADY
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 13:45:58
2016-07-12 12:14:15
Katarzyna Uchwat CASSAL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 12:00:27
2016-07-12 11:26:16
Magdalena Plapis FIOLA LG
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2016-07-12 09:57:56
2016-07-12 09:42:30
Barbara Chmura OLANDIA
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2016-07-11 22:31:45
2016-07-11 22:19:05
Piotr Mroczka WOTAN
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
27 ENTRY ACCEPTED 2016-07-11 22:32:25
2016-07-11 14:29:37
Aleksandra Sobocka ESTERA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2016-07-11 22:32:41
2016-07-10 14:24:33
Jagoda Dyga BABY LOVE
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2016-07-11 22:32:58
2016-07-09 21:55:56
Marta Bednarz KASABLANKA R
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2016-07-11 22:31:17
2016-07-08 21:12:49
Milena Pelc ENJOY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 19:57:43
2016-07-08 18:01:03
Natalia Gunia EHROS
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:58:57
2016-07-08 17:51:50
Alicja Gunia DOLAR
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:58:49
2016-07-08 15:12:01
Róża Dominik DAZ
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2016-07-13 09:12:20
2016-07-07 23:25:08
Jagoda Strzępek BUMBLE BEE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:58:34
2016-07-07 13:50:38
Bartosz Groele GABBANA STH
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:58:26
2016-07-07 10:41:18
Michal Marta EKSAJTER
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:58:18
2016-07-07 08:15:48
Agnieszka Futera VALMOUT FEIVEL
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:58:08
2016-07-06 21:38:40
Martyna Kawalec MAGNUS
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:58:00
2016-07-06 21:20:29
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
14 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:57:50
2016-07-06 12:13:34
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:57:33
2016-07-05 22:36:57
Wiktoria Owsiak DAMASCENKA
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N1 125cm/Dwufazowy, art. 274.5.6
11 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:57:24
2016-07-05 20:02:10
Herbert Szrajer JUST RIDING OHIO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:57:15
2016-07-05 19:59:23
Wiktoria Coleman COOL BOY 16
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:57:06
2016-07-05 16:10:52
Agnieszka Kołodziej ARGENTO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:56:56
2016-07-04 16:06:06
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:56:47
2016-07-04 16:05:33
Ilona Turowska CALINDA PJ
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:56:30
2016-07-04 15:44:06
Magdalena Mękal CABEXAL LATENIGHT
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:56:21
2016-07-04 15:00:43
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:56:13
2016-07-04 13:59:29
Matylda Lenard DRAWA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:56:03
2016-07-02 13:27:17
Maria Derżko AKIRA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N 120cm/Zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2016-07-08 17:55:52
2016-07-02 13:26:26
Paweł Antoszak OLAF BASTION
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Sibal Jaroslav SLOVAK JUMPING ACADEMY PRESOV
S
2. Antoszak Paweł Szwadron Niepołomice
S
LZRWZJ/1039/16
3. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O033555
4. Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
S
O032548
5. Bekiesz Michał WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O018523
6. Borczyk Jagoda UKJ Stubno
2002 (J.)
brak
7. Borisová Lucia JK Reitgroup Pribula Prešov
S
brak
8. Caunerová Erika JK Reitgroup Pribula Prešov
2003 (J.)
brak
9. Chmura Barbara UKJ Promyk
2001 (J.)
0036602
10. Coleman Wiktoria Kielecki Klub Jeździecki
S
O039389
11. Derżko Maria Szwadron Niepołomice
S
LZRWZJ/1048/16
12. Duszkiewicz Marek BPK
S
brak
13. Frajtková Natália SLOVAK JUMPING ACADEMY PRESOV
1998 (MJ.)
14. Futera Agnieszka JKS Pogórze Glnik Zaborowski
S
Brak
15. Gaik Natalia KJ Leśna Wola
S
brak
16. Gaweł Julia BPK
2005 (JM.)
O038036
17. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
18. Groele Bartosz BPK
S
O020677
19. Gudz Joanna UKJ Stubno
2003 (J.)
brak
20. Gudz Klaudia UKJ Stubno
2002 (J.)
brak
21. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
1998 (MJ.)
0014016
22. Gunia Natalia BPK
S
brak
23. Hanková Klaudia SLOVAK JUMPING ACADEMY PRESOV
2001 (J.)
6706
24. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
25. Jabcoń Zuzanna kj equistro wiarzawice
2002 (J.)
brak
26. Kawalec Martyna BPK
2000 (MJ.)
brak
27. Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola
S
1570/16
28. Kaźmierczak Adam Kj Leśna Wola
S
brak
29. Kiliańska Aleksandra BPK
2001 (J.)
O041850
30. Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy Presov
O12345
31. Krasnowska Magdalena WKJ LUBLIN
S
O003541
32. Kundrikowa ERIKA
33. Lenard Matylda BZK
1999 (MJ.)
brak
34. Magierło Natalia bpk
2001 (J.)
brak
35. Marta Michal Ucznowski Klub Sportowy Ostoja przy bylym Stadzie Ogierow Klikowa
MZJ
36. Mękal Magdalena LKJ Klikowa
2000 (MJ.)
O028754
37. Motyl Zachary KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O033310
38. Mroczka Piotr JKS Pogórze
1998 (MJ.)
O025333
39. Musiał Kamil Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
1999 (MJ.)
O026039
40. Musiałek Marta WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O041703
41. Owsiak Wiktoria JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2000 (MJ.)
O035218
42. Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1998 (MJ.)
O022168
43. Pawłucka Oliwia UKJ Stubno
2003 (J.)
brak
44. Pelc Milena Klub Jeździecki Leśna Wola
S
O008361
45. Pietrzak Oskar KJ Leśna Wola
-
46. Plapis Magdalena WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
S
O027163
47. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
brak
48. Pribula Milan JK Reitgroup Pribula Prešov
S
brak
49. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022740
50. Sobocka Aleksandra niezrzeszona
2004 (JM.)
0040954
51. Strzępek Jagoda Klub Jeździecki Leśna Wola
S
brak
52. Szlachta Sławomir ,
,
53. Szrajer Herbert Kielecki Klub Jeździecki
S
O000827
54. Tomaszewska Patrycja UKJ Stubno
2002 (J.)
brak
55. Turowska Ilona EquiClub Zamłyniec
S
O004175
56. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
57. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
58. Walas-Kaźmierczak Ewa KJ Leśna Wola
S
brak
59. Warchoła Wiktoria UKJ Stubno
2003 (J.)
brak
60. Wróbel Michał UKJ Stubno
S
brak
61. Zelek Tomasz JKS POGÓRZE
S
O004072
62. Zmorek Damian Fkjk Zatoka
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

61

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
----
2.

51

AKIRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz F: Player
M: Aqua
O: Szepielak Stanisław
B: Szepielak Stanisław
LKRWZJ/1587/16
3.

67

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ustinov
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
-----
4.

89

Arcadia S slowacka SVK 2006 Klacz F: Marco Polo
M: Kremona
O: Jarosław Sibal
B: Jaroslav Sibal
K12345
5.

72

BABY LOVE - POL 2008 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: -
B: -
-
6.

11

BĄCZEK KUC POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Katarzyna Bekiesz
B: Andrzej Kania
K015257 616999580351603
7.

57

Belladona S 2007 F:
M:
O:
B:
8.

54

Bellisario De Beaux S 2007 F:
M:
O:
B:
7944
9.

4

BOLIVER Svk Tk SVK 2007 Wałach gniada F: Baldini/
M: Jet Set/
O: Erika Caunerová
B: Erika Caunerová
brak
10.

66

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
-----
11.

15

BOSTON MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Wifon
M: Bassara
O: Michał Weresiński
B: Wróbel Marek
brak
12.

8

BUMBLE BEE HUN HUN 2005 Wałach siwa F: 3531 Faust Fellini
M: Zsóka
O: Paweł Strzępek
B: Gyeraj Lovastanya
brak
13.

79

BYRON EX BARONG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2001 Wałach bułana/143 F: Mister- Man
M: Bourette
O: Marcin Gaweł
B: *
K006853
14.

48

CABEXAL LATENIGHT Hanowerska GER 2000 Wałach gniada F: Lafontaine / Landgraf I
M: Farina / Alme Star
O: Grzegorz Faber
B: 023338 Broeker, Karl-Heinz
K011323 DE431316944700
15.

47

CALINDA PJ Hanoverian GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Santa Baby / Simply Spruce Meadows
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017736
16.

25

CASSAL KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago
M: Balou / Balou Du Rouet
O: Omer Karaevli
B: Omer Karaevli
K019473 826002090022338 104ZY15
17.

62

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
18.

59

Charisma Jašim 2011 F:
M:
O:
B:
19.

92

Connery F:
M:
O:
B:
20.

44

COOL BOY 16 HAN GER 2003 Wałach gniada F: Contendro
M: Comtess
O: Wiktoria Coleman
B: Dieter Hartleff
K012891
21.

78

CORRIDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Corrido
M: Jill
O: Lesław Sarachman
B: -
K017012
22.

14

COWBOY HOL. GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Cormint
M: Haselbluete
O: Michał Wróbel
B: Thamling Soene Wilhelm
brak
23.

58

Crown Royal S 2008 F:
M:
O:
B:
24.

42

DAMASCENKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Faust Z
M: Damka / Kamrat
O: Jarosław Owsiak
B: Adam Omen
K019006 616009660293909
25.

68

DARMA SP POL 2009 Klacz siwa/166 F: ---
M: ---
O: ---
B: ---
---
26.

74

DAYTON KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: -
M: -
O: Lesław Sarachman
B: -
-
27.

88

Diamond VAL F:
M:
O:
B:
28.

34

DOLAR SP POL 2010 Wałach gniada F: Leandro
M: Dziwela
O: Małgorzata Wajda
B: Koźdra Lucyna
brak 616 009 63 01981 10
29.

50

DRAWA Małopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Emetyt
M: Drwęca
O: Tomasz Kiliański
B: Zdzisław Szczepanek
brak
30.

33

EHROS KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka
O: Gunia Adam
B: H. Jansen
brak
31.

38

EKSAJTER Malopolska POL 2004 Ogier F: Ben
M: Estera
O: Michal Marta
B: Michal Kuczera
MZHKM
32.

70

EMILY ROSE POL 2012 Klacz siwa F: -
M: -
O: -
B: -
-
33.

32

ENJOY Hanowerska POL 2003 Wałach ciemnogniada/163 F: El Bundy
M: Devil's Daughter
O: Milena Pelc
B: Assassin's Piniu Niemcy
K007636 DE431311308503 103KB77
34.

87

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach F: Veneur
M: LYDwien
O: Adam,Michał Kaźmierczak
B: -
O017426
35.

85

ERATO , POL 0000 Ogier F: ,
M: ,,
O: ,
B: ,
,
36.

29

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey
M: Elmoda
O: Władysław Sobocki
B: Józef Babiś
brak
37.

5

FALERIO KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Warrant/
M: nn/nn
O: Milan Pribula
B: Milan Pribula
brak
38.

65

FEBRO MESKALINA SP POL 2010 Klacz siwa/165 F: ---
M: -----
O: -----
B: ------
---
39.

26

FIOLA LG PKSP POL 2006 Klacz gniada/167 F: Las Minas
M: Fergie
O: Magdalena Plapis
B: Stadnina Koni Leśna Góra
K012062 POL009600008906
40.

37

GABBANA STH KWPN NLD 2011 Klacz F: Ultimo/ Phin Phin
M: Kirsten S / Voltaire
O: Bartosz Groele
B: J.A. Dekker
K021269
41.

18

GALANT Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: CHARDONNAY L
M: GAMA / CELT
O: EWA GRUDZIEŃ
B: EWA GRUDZIEŃ
K021348
42.

90

GLITTER KWPN NLD 2011 Wałach kasztanowata F: Carambol/ Cassini
M: Wepezwiggy/ Voltaire
O: Jan Greve/ Sławomir Uchwat
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
43.

23

GRAND BEAU KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Chello III VDL / Contender
M: Plus Belle / Celano
O: Sławomir Uchwat
B:
K019361 528003201101060
44.

21

GUZZI-V KWPN NLD 2011 Wałach kasztanowata F: INDOCTRO
M: / INDORADO
O: ROBERT KĘDZIOR
B: HOL
K021378
45.

80

GWIZDEK LA FERRARI VON BAYERN KUC POL 2008 Wałach kara F: Chrupek Pony Sport
M: Grażyna
O: *
B: *
*
46.

9

HAWANA PKSP POL 2004 Klacz siwa F: Czempion
M: Hetera
O: Katarzyna Bekiesz
B: Jerzy Thiede
K015258 POL009580068104
47.

81

HETMAN SP POL 2008 Wałach siwa/167 F: Hrubieszów
M: Heroina
O: Tomasz Kiliański
B: Jan Ignaciuk
K021877
48.

13

IDAHO W SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ever for Pleasure
M: Indiana
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
brak
49.

73

ISIS - POL 2012 Klacz jelena F: -
M: -
O: -
B: -
-
50.

6

ISKRA Svk Tk SVK 2011 Klacz siwa F: Charisma
M: Bony
O: Erika Kundrikova
B: Erika Kundrikova
9565
51.

20

ISTANBUL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve
M: Balou / Balouet du Rouet
O: Omer Karaevli
B:
K021368 104CJ47
52.

64

J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/182 F: Ferro
M: -
O: SK Leśna Wola
B: -
brak
53.

43

JUST RIDING OHIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Quo Vadis
M: Optima-E
O: Wiktoria Coleman
B: Grzegorz Buchwał
K012891 616009640015512
54.

31

KASABLANKA R Małopolska POL 2011 Klacz gniada/156 F: Arioso / Hebab
M: Keysi
O: Marta Bednarz
B: Ewa Józefowska
K020112
55.

2

LABRADOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Lando
M: Laponka
O: Ryszard Magierło
B: Jan Jurkiewicz
brak
56.

35

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163
57.

69

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Alvarez17
M: ---
O: SK Leśna Wola
B: ---
brak
58.

17

LINDY HOP HOLST GER 2010 Ogier gniada F: Lasino
M: Mira / Corrado
O: Mariusz Musiał
B: Niemcy
K021872
59.

49

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider
M: Larissa
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212
60.

46

LORDANZ Hanoverian POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
61.

40

MAGNUS Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach kasztanowata F: Limak
M: Miria
O: Urszula Kawalec
B: Małgorzata Wajda
brak
62.

63

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Ildago
M: Mirabel
O: Nikola Gburyk
B: SK Leśna Wola
-
63.

91

Milady SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Ildago
M: Mirabel
O: ,
B: KJ Leśna Wola
,
64.

3

NANETTE Svk Tk SVK 2011 Klacz ciemnogniada F: Charisma
M: Niagara
O: Prepelicova Danica
B: Prepelicova Danica
9224
65.

53

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko
M: Nanellie
O: Magdalena Krasnowska
B: Jacek Mierzwiński
K018932 616009670114110
66.

52

OLAF BASTION SP POL 2009 Wałach gniada F: Opar
M: Baza
O: Stanisław Szepielak
B: Stanisław Szepielak
0000000
67.

27

OLANDIA Małopolska POL 2006 Klacz kasztanowata F: Plaster
M: Orega
O: Stanisław Chmura
B: Dalka Jolanta
brak POL 006 58 02687 06
68.

76

ORLI BAJA KG SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou du Rouet
M: Orala
O: Tomasz Plewa
B: Karol Komin
1
69.

12

PEGAZ Kuc/pksp POL 2009 Wałach tarantowata/164 F: platon
M: miranda sp
O: zuzanna jabcoń
B: marta cząstka
brak
70.

22

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat
B:
K019363 DE421000509510
71.

75

RAFAELLO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Elf
M: 1
O: 1
B: 1
1
72.

16

SERENADA W SP POL 2011 Klacz gniada F: Awans
M: Surprise
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
brak
73.

10

SYLWEK Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Emerson
M: Salwa
O: Tadeusz Klęk
B: Marian Granda
K016245 POL006580081908
74.

71

TILEXA Z NED 2007 Klacz gniada F: -
M: -
O: Lesław Sarachman
B: -
-
75.

77

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino
M: Cocco
O: Lesław Sarachman
B: -
K019709
76.

41

VALENZIA HAN. POL 2011 Klacz kara/167 F: Now or Never
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617
77.

39

VALMOUT FEIVEL Slovenský Teplokrvník SVK 2005 Wałach siwa F: Feivel Fynn
M: Viarella
O: Małgorzata Futera
B: MVDr. Ján Novotný
Brak 104CK17
78.

84

VERNON OS POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing
M: Funny Affair
O: Marek Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
brak
79.

7

WICHEREK Huculska POL 2006 Ogier gniada F: Baca
M: Wiza
O: Tadeusz Klęk
B: Tadeusz Klęk
K020433 POL012580020506
80.

19

WIENA HOLST DEU 2011 Klacz siwa F: Clamiro
M: Wachtel/ Canto
O: Józef Buczyński
B: Niemcy
K021948
81.

60

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Landino
M: Whoopy
O: SK Leśna Wola
B: ---
----
82.

28

WOTAN Małopolska POL 2005 Wałach kara F: Sir Laryks
M: Wiedza
O: Tadeusz Mroczka
B: Tadeusz Jedynak
K015896
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Sibal Jaroslav
SLOVAK JUMPING ACADEMY PRESOV
2016-07-16
4
2016-07-16
26
2016-07-17
14
2016-07-17
19
2016-07-16
1-14
2016-07-16
8
2016-07-17
11
2016-07-17
2016-07-16
1
2016-07-16
23
2016-07-17
16
2016-07-17
3
150
Antoszak Paweł
Szwadron Niepołomice
2016-07-16
27
2016-07-16
5
2016-07-17
15
2016-07-17
24
Barwińska Daria
WKJ Lublin
LONDON (49)
2016-07-16
2016-07-16
2016-07-17
6
2016-07-17
24
Bednarz Marta
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2016-07-16
7
2016-07-16
24
Bekiesz Michał
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
HAWANA (9)
2016-07-16
24
2016-07-16
26
2016-07-17
23
SYLWEK (10)
2016-07-16
8
2016-07-16
28
2016-07-17
15
2016-07-17
22
Borczyk Jagoda
UKJ Stubno
BOSTON (15)
2016-07-16
1-14
2016-07-17
13
Borisová Lucia
JK Reitgroup Pribula Prešov
ISKRA (6)
2016-07-16
2016-07-16
2
Caunerová Erika
JK Reitgroup Pribula Prešov
2016-07-16
1-14
2016-07-16
1-14
2016-07-17
1
2016-07-17
1
2016-07-16
6
2016-07-16
2016-07-17
4
2016-07-17
Chmura Barbara
UKJ Promyk
OLANDIA (27)
2016-07-16
1-14
2016-07-16
16
2016-07-17
9
2016-07-17
Coleman Wiktoria
Kielecki Klub Jeździecki
2016-07-16
10
2016-07-17
6
2016-07-17
Derżko Maria
Szwadron Niepołomice
AKIRA (51)
2016-07-16
9
2016-07-16
23
2016-07-17
23
2016-07-17
5
Duszkiewicz Marek
BPK
VERNON (84)
2016-07-16
14
2016-07-16
10
Frajtková Natália
SLOVAK JUMPING ACADEMY PRESOV
2016-07-16
15-16
2016-07-16
19
2016-07-17
2016-07-17
18
Futera Agnieszka
JKS Pogórze Glnik Zaborowski
2016-07-16
2016-07-17
21
Gaik Natalia
KJ Leśna Wola
LEXUS (69)
2016-07-16
17
2016-07-16
2016-07-17
22
2016-07-17
9
Gaweł Julia
BPK
2016-07-16
1-14
2016-07-16
1-14
2016-07-17
1
2016-07-17
12
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
Milady (91)
2016-07-17
1
2016-07-17
4
Groele Bartosz
BPK
2016-07-16
21
2016-07-16
2016-07-17
11
2016-07-17
11
Gudz Joanna
UKJ Stubno
IDAHO W (13)
2016-07-16
1-14
2016-07-17
1
Gudz Klaudia
UKJ Stubno
IDAHO W (13)
2016-07-16
2016-07-17
1
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
DOLAR (34)
2016-07-16
14
2016-07-16
23
2016-07-17
21
2016-07-17
Gunia Natalia
BPK
EHROS (33)
2016-07-16
12
2016-07-16
2016-07-17
5
2016-07-17
Hanková Klaudia
SLOVAK JUMPING ACADEMY PRESOV
2016-07-16
5
2016-07-16
18
2016-07-17
7
2016-07-17
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
DARMA (68)
2016-07-17
8
2016-07-17
Jabcoń Zuzanna
kj equistro wiarzawice
PEGAZ (12)
2016-07-16
27
2016-07-16
4
2016-07-17
26
2016-07-17
Kawalec Martyna
BPK
MAGNUS (40)
2016-07-16
4
2016-07-16
2016-07-17
3
2016-07-17
Kaźmierczak Adam
KJ Leśna Wola
EMILY (70)
2016-07-16
3
2016-07-16
2016-07-17
15
2016-07-17
2016-07-16
10
2016-07-16
11
2016-07-17
10
2016-07-17
21
ISIS (73)
2016-07-16
2016-07-16
24
2016-07-17
2016-07-17
13
2016-07-16
9
2016-07-16
25
2016-07-17
19
2016-07-17
19
2016-07-16
9
2016-07-16
1
300
2016-07-17
10
2016-07-17
9
Kaźmierczak Adam
Kj Leśna Wola
ENRICO (87)
2016-07-16
8
2016-07-16
2
250
2016-07-17
8
2016-07-17
10
Kiliańska Aleksandra
BPK
HETMAN (81)
2016-07-16
2016-07-16
1-14
2016-07-17
1
Knazikova Magdalena
Slovak Jumping Academy Presov
2016-07-16
18
2016-07-16
7
2016-07-17
7
2016-07-17
Krasnowska Magdalena
WKJ LUBLIN
2016-07-16
20
2016-07-16
17
2016-07-17
7
2016-07-17
4
Kundrikowa ERIKA
ISKRA (6)
2016-07-17
2016-07-17
17
Lenard Matylda
BZK
DRAWA (50)
2016-07-16
21
2016-07-16
2016-07-17
20
2016-07-17
Magierło Natalia
bpk
2016-07-16
14
2016-07-16
2016-07-17
22
2016-07-17
25
Marta Michal
Ucznowski Klub Sportowy Ostoja przy bylym Stadzie Ogierow Klikowa
2016-07-16
3
150
2016-07-16
25
2016-07-17
11
2016-07-17
17
Mękal Magdalena
LKJ Klikowa
2016-07-16
2016-07-16
22
2016-07-17
2016-07-17
Motyl Zachary
KJ Leśna Wola
2016-07-16
1-14
2016-07-16
1-14
2016-07-17
1
2016-07-17
1
Mroczka Piotr
JKS Pogórze
WOTAN (28)
2016-07-16
12
2016-07-16
12
2016-07-17
2
250
2016-07-17
1
300
Musiał Kamil
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2016-07-16
16
2016-07-16
21
2016-07-17
17
2016-07-17
16
Musiałek Marta
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
2016-07-16
2016-07-16
20
2016-07-17
14
2016-07-17
BĄCZEK (11)
2016-07-16
15-16
2016-07-16
2016-07-16
2016-07-17
1
2016-07-17
Owsiak Wiktoria
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2016-07-16
1
300
2016-07-16
5
2016-07-17
4
2016-07-17
12
Pakosz Natalia
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2016-07-16
17
2016-07-16
6
2016-07-17
8
2016-07-17
5
Pawłucka Oliwia
UKJ Stubno
2016-07-16
1-14
2016-07-17
Pelc Milena
Klub Jeździecki Leśna Wola
ENJOY (32)
2016-07-16
8
2016-07-16
20
2016-07-17
16
Pietrzak Oskar
KJ Leśna Wola
CERA (62)
2016-07-17
1
2016-07-17
1
Plapis Magdalena
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2016-07-16
11
2016-07-16
26
2016-07-17
2016-07-17
23
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
CERA (62)
2016-07-16
2016-07-16
2
MILADY (63)
2016-07-16
2
250
2016-07-16
22
2016-07-16
25
2016-07-16
16
2016-07-17
15
2016-07-17
14
2016-07-16
3
150
2016-07-16
6
2016-07-17
2
250
2016-07-17
7
BONIEK (66)
2016-07-16
20
2016-07-16
27
2016-07-17
5
2016-07-17
10
ALLEGRO (67)
2016-07-16
13
2016-07-16
15
2016-07-17
20
2016-07-17
Pribula Milan
JK Reitgroup Pribula Prešov
2016-07-16
16
2016-07-16
15
2016-07-17
19
2016-07-17
8
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2016-07-16
13
2016-07-16
9
2016-07-17
25
2016-07-17
2
250
Sobocka Aleksandra
niezrzeszona
ESTERA (29)
2016-07-17
Strzępek Jagoda
Klub Jeździecki Leśna Wola
2016-07-16
6
2016-07-16
7
Szlachta Sławomir
,
ERATO (85)
2016-07-16
15
2016-07-16
14
2016-07-17
20
2016-07-17
18
Connery (92)
2016-07-16
24
2016-07-16
7
2016-07-17
5
2016-07-17
6
Szrajer Herbert
Kielecki Klub Jeździecki
2016-07-16
2016-07-16
19
2016-07-17
4
2016-07-17
Tomaszewska Patrycja
UKJ Stubno
2016-07-16
1-14
Turowska Ilona
EquiClub Zamłyniec
LORDANZ (46)
2016-07-16
19
2016-07-16
6
2016-07-17
12
2016-07-17
20
2016-07-16
1
2016-07-16
2016-07-17
10
2016-07-17
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2016-07-16
3
2016-07-16
5
2016-07-17
8
2016-07-17
9
CASSAL (25)
2016-07-16
4
2016-07-16
4
2016-07-17
13
2016-07-17
17
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
GUZZI-V (21)
2016-07-16
12
2016-07-16
5
2016-07-17
1
300
2016-07-17
3
150
Q 7 (22)
2016-07-16
19
2016-07-16
3
150
2016-07-17
14
2016-07-17
3
150
GLITTER (90)
2016-07-16
12
2016-07-16
1
300
2016-07-17
12
2016-07-17
18
Walas-Kaźmierczak Ewa
KJ Leśna Wola
WIKI (60)
2016-07-16
10
2016-07-16
7
2016-07-17
13
ADELANO (61)
2016-07-16
23
2016-07-16
2016-07-17
18
2016-07-17
Warchoła Wiktoria
UKJ Stubno
BOSTON (15)
2016-07-16
1-14
2016-07-17
1
Wróbel Michał
UKJ Stubno
COWBOY (14)
2016-07-16
17
2016-07-16
22
2016-07-17
1
2016-07-17
2
Zelek Tomasz
JKS POGÓRZE
GALANT (18)
2016-07-16
13
2016-07-16
17
2016-07-17
2
2016-07-17
14
WIENA (19)
2016-07-16
11
2016-07-16
18
2016-07-17
13
2016-07-17
6
2016-07-16
11
2016-07-16
10
2016-07-17
12
2016-07-17
11
2016-07-16
15
2016-07-17
16
Zmorek Damian
Fkjk Zatoka
TILEXA (71)
2016-07-16
2
250
2016-07-16
11
2016-07-17
21
2016-07-17
13
DAYTON (74)
2016-07-16
18
2016-07-16
8
2016-07-17
22
2016-07-17
1
300
2016-07-16
9
2016-07-16
22
2016-07-17
3
2016-07-17
9
CORRIDA (78)
2016-07-16
13
2016-07-16
21
2016-07-17
7
2016-07-17
6

Number of Riders: 62

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 4 200.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl