Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
104 ACCEPTED 2022-07-20 08:46:42
2022-07-17 16:05:10
Jakub Kulej PROMYK
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
103 ACCEPTED 2022-07-16 09:14:40
2022-07-14 11:05:57
Myrzat Sabitov AZZARO
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
102 ACCEPTED 2022-07-16 09:03:03
2022-07-14 09:26:52
Emilia Maciejczyk EDWARD I
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
101 ACCEPTED 2022-07-15 20:33:02
2022-07-14 09:26:06
Emilia Maciejczyk BRUTUS
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
100 ACCEPTED 2022-07-16 07:51:25
2022-07-14 07:55:23
Klaudyna Pisarska RAFAELLO PG
  • 1x 16/CS-4/
99 ACCEPTED 2022-07-19 13:02:29
2022-07-13 22:25:32
Natalia Kozłowska NIRVANA JAGODNE
  • 1x 6/el.MPMK 4 latki/
98 ACCEPTED 2022-07-16 09:40:06
2022-07-13 22:19:58
Natalia Kozłowska EMANOS
  • 1x 9/program koni 7-8 lat/program półfinałowy Mistrzostw Polski Koni 7-8 lat
97 ACCEPTED 2022-07-19 12:35:32
2022-07-13 13:51:56
Kaja Dembińska TANZGOLD II
  • 1x 6/el.MPMK 4 latki/
  • 1x 22/el. MPMK 4 latki/
96 ACCEPTED 2022-07-13 12:23:07
2022-07-13 12:10:40
Maria Przybylak INGABERG HOPE
  • 1x 2/L-9 MWŁ Młodzik/Konkurs półfinałowy MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
  • 1x 18/L-11/MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
95 ACCEPTED 2022-07-13 09:27:26
2022-07-13 06:47:47
Karolina Ratajska LABAMBA
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
94 ACCEPTED 2022-07-13 00:50:56
2022-07-12 21:07:13
Grażyna Kozłowska CHARL VAROS
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
93 ACCEPTED 2022-07-12 20:37:37
2022-07-12 20:15:43
Szymon Górski AVENTADOR-L
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
92 ACCEPTED 2022-07-12 20:37:44
2022-07-12 20:15:23
Sandra Górska JULIETTE
  • 1x 1/L-8/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
  • 1x 17/L-10/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
91 ACCEPTED 2022-07-12 20:37:46
2022-07-12 20:14:45
Sandra Górska KENZO BOY
  • 1x 1/L-8/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
  • 1x 17/L-10/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
90 ACCEPTED 2022-07-18 07:28:24
2022-07-12 12:51:56
Renata Bąk H-ZHIVARA
  • 1x 12/N-4/
  • 1x 30/N-5/
89 ACCEPTED 2022-07-12 11:56:15
2022-07-12 10:51:16
Nina Całka LOLEK
  • 1x 1/L-8/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
  • 1x 17/L-10/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
88 ACCEPTED 2022-07-16 07:50:33
2022-07-12 09:56:03
Julia Janecka JULIOVANCK PP
  • 1x /TRENINGOWO/
87 ACCEPTED 2022-07-15 09:04:40
2022-07-12 09:50:09
Amelia Marciniak DOMINUS -P
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
86 ACCEPTED 2022-07-17 18:24:51
2022-07-12 00:31:26
Aleksandra Głowacka AMAZONKA
  • 1x 12/N-4/
  • 1x 30/N-5/
85 ACCEPTED 2022-07-17 19:32:30
2022-07-11 23:56:39
Klaudia Nalepa LORD OF HOLLAND
  • 1x 8/el.MPMK 6 latki/
  • 1x 24/el. MPMK 6 latki/
84 ACCEPTED 2022-07-18 14:54:51
2022-07-11 21:27:59
Adrian Seliga NEGUERO
  • 1x 6/el.MPMK 4 latki/
83 ACCEPTED 2022-07-11 19:52:39
2022-07-11 19:39:09
Gabriela Jaworska BOMBASTIK
  • 1x 6/el.MPMK 4 latki/
  • 1x 25/ZR 4 latki finał/program finałowy MPMK koni 4-letnich
82 ACCEPTED 2022-07-11 19:52:44
2022-07-11 19:33:02
Gabriela Jaworska JACKPOT
  • 1x 13/C-1/
  • 1x 31/C-2/
81 ACCEPTED 2022-07-11 19:52:56
2022-07-11 19:27:57
Gabriela Jaworska DREAM BOY
  • 1x 13/C-1/
  • 1x 31/C-2/
80 ACCEPTED 2022-07-17 18:24:38
2022-07-11 17:15:00
Oliwia Laferi-Sapiej FÜRSTIN FRANCESCA G
  • 1x 8/el.MPMK 6 latki/
  • 1x 24/el. MPMK 6 latki/
79 ACCEPTED 2022-07-12 17:36:51
2022-07-11 17:13:39
Wiktoria Andrzejewska CORONA 123
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
78 ACCEPTED 2022-07-11 19:28:13
2022-07-11 17:11:46
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
77 ACCEPTED 2022-07-11 15:30:53
2022-07-11 15:14:09
Marzena Chentkowska QUO VADIS
  • 1x 16a/CS-1/
  • 1x 34a/CS-1/
76 ACCEPTED 2022-07-11 15:31:00
2022-07-11 15:13:18
Marzena Chentkowska WINNER
  • 1x 13/C-1/
  • 1x 31/C-2/
75 ACCEPTED 2022-07-11 15:31:28
2022-07-11 15:12:03
Paulina Tomczak DONATAN
  • 1x 8/el.MPMK 6 latki/
  • 1x 24/el. MPMK 6 latki/
74 ACCEPTED 2022-07-11 15:31:50
2022-07-11 14:57:24
Nina Malicka CZANDRA
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
73 ACCEPTED 2022-07-11 15:31:54
2022-07-11 13:07:46
Zofia Lasoń TILLY
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
72 ACCEPTED 2022-07-16 07:46:33
2022-07-11 00:11:42
Agnieszka Binkowska FORREST GUMP
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 29/P-3/
71 ACCEPTED 2022-07-11 04:45:16
2022-07-10 21:57:56
Katarzyna Sabitov EDYCJA PP
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 29/P-3/
70 ACCEPTED 2022-07-10 10:18:36
2022-07-09 21:27:14
Weronika Lewandowska BOSS
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
69 ACCEPTED 2022-07-10 10:18:48
2022-07-09 15:54:00
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 16/CS-4/
  • 1x 34/CS-8/
68 ACCEPTED 2022-07-11 15:54:51
2022-07-09 14:53:31
Julia Kamont ATREYU Z TARTAKU
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
67 ACCEPTED 2022-07-08 12:45:28
2022-07-08 12:20:28
Natasza Kozłowska COLORIS-M
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
66 ACCEPTED 2022-07-08 12:44:22
2022-07-08 11:53:44
Alina Zamiesova NEO
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 29/P-3/
65 PRE-APPROVED 2022-07-16 07:45:38
2022-07-08 11:52:44
Maria Olejniczak ANGEL QUEEN
  • 1x 2/L-9 MWŁ Młodzik/Konkurs półfinałowy MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
  • 1x 18/L-11/MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
64 ACCEPTED 2022-07-08 11:53:32
2022-07-08 10:56:57
Urszula Krzewicka RASCO
  • 1x 16a/CS-1/
  • 1x 34a/CS-1/
63 ACCEPTED 2022-07-08 07:52:01
2022-07-07 20:22:52
Ivette Czok IRWIS
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 29/P-3/
62 ACCEPTED 2022-07-08 07:51:46
2022-07-07 19:39:53
Julia Górska FRANCI
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
61 ACCEPTED 2022-07-08 07:51:29
2022-07-07 16:44:38
Wiktoria Kuśmierek GOLDEN DREAM
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
60 ACCEPTED 2022-07-08 07:50:46
2022-07-07 16:39:44
Adrian Seliga NIGEL
  • 1x 6/el.MPMK 4 latki/
  • 1x 22/el. MPMK 4 latki/
59 ACCEPTED 2022-07-17 10:30:49
2022-07-07 16:38:24
Wiktoria Szwajkiewicz HANNIBAL
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
58 ACCEPTED 2022-07-08 07:49:09
2022-07-07 16:35:44
Nadia Peruga GASPAR
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
57 ACCEPTED 2022-07-08 07:49:02
2022-07-07 16:33:55
Hanna Laskowska VENTUS
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
56 ACCEPTED 2022-07-08 07:48:09
2022-07-07 16:33:21
Zofia Witczak FAROLERO XLVI
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
55 ACCEPTED 2022-07-08 07:46:44
2022-07-05 23:40:26
Maria Lorens ANCYMONKA
  • 1x 1/L-8/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
  • 1x 17/L-10/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
54 ACCEPTED 2022-07-11 16:01:41
2022-07-05 23:35:06
Julia Gaszewska CHILI
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
53 ACCEPTED 2022-07-20 07:28:00
2022-07-05 23:33:39
Marta Walczak VEXI D
  • 1x 2/L-9 MWŁ Młodzik/Konkurs półfinałowy MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
  • 1x 18/L-11/MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
52 ACCEPTED 2022-07-08 07:44:45
2022-07-05 20:40:25
Zofia Leśniewska ABSOLUT
  • 1x 13/C-1/
  • 1x 31/C-2/
51 ACCEPTED 2022-07-08 07:43:42
2022-07-05 20:40:16
Michalina Cieślar SCOOBY DOO
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 29/P-3/
50 ACCEPTED 2022-07-08 07:43:29
2022-07-05 19:56:39
Amelia Czop DONNA
  • 1x 13/C-1/
  • 1x 31/C-2/
49 ACCEPTED 2022-07-11 16:00:20
2022-07-05 15:27:51
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
48 ACCEPTED 2022-07-11 15:58:52
2022-07-05 15:27:21
Maria Michalska GINO BOY N
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
47 ACCEPTED 2022-07-08 07:42:06
2022-07-05 14:24:40
Jagoda Czop MUPPET
  • 1x 2/L-9 MWŁ Młodzik/Konkurs półfinałowy MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
  • 1x 18/L-11/MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
46 ACCEPTED 2022-07-08 07:41:17
2022-07-05 14:23:45
Nina Całka DOLLY
  • 1x 1/L-8/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
  • 1x 17/L-10/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
45 ACCEPTED 2022-07-08 07:36:35
2022-07-05 14:23:12
Blanka Osińska WIKTORIA
  • 1x 1/L-8/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
  • 1x 17/L-10/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
44 ACCEPTED 2022-07-12 19:23:38
2022-07-05 14:22:34
Aleksandra Machniewicz WICEK
  • 1x 1/L-8/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
  • 1x 17/L-10/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
43 ACCEPTED 2022-07-08 07:30:35
2022-07-05 14:20:40
Natalia Szataniak KRAFTER
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
42 ACCEPTED 2022-07-08 07:30:21
2022-07-05 14:20:08
Bianka Wicher KADAFFI P
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
41 ACCEPTED 2022-07-14 06:16:17
2022-07-05 14:19:31
Adrian Seliga DON HENRY
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
40 ACCEPTED 2022-07-17 13:10:48
2022-07-05 14:10:06
Urszula Krzewicka REQUIEM
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
39 ACCEPTED 2022-07-10 10:22:11
2022-07-05 14:07:12
Adrian Seliga NE0GEEN
  • 1x 6/el.MPMK 4 latki/
  • 1x 22/el. MPMK 4 latki/
38 ACCEPTED 2022-07-10 10:21:56
2022-07-05 14:03:43
Urszula Krzewicka DIACONTINA
  • 1x 7/el.MPMK 5 latki/
  • 1x 26/ZR 5 latki finał/program finałowy MPMK koni 5-letnich
37 PRE-APPROVED 2022-07-10 10:21:37
2022-07-05 14:02:41
Urszula Krzewicka BE MY LOVE
  • 1x 7/el.MPMK 5 latki/
  • 1x 23/el. MPMK 5 latki/
36 ACCEPTED 2022-07-08 07:29:30
2022-07-05 14:00:12
Urszula Krzewicka REVEL DREAM
  • 1x 6/el.MPMK 4 latki/
35 ACCEPTED 2022-07-08 07:29:25
2022-07-05 13:59:43
Aleksandra Szulc ROMEO VON FÜRSTENBALL
  • 1x 7/el.MPMK 5 latki/
34 ACCEPTED 2022-07-08 07:29:13
2022-07-04 16:44:00
Oliwia Milczarek MALIBU
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
33 ACCEPTED 2022-07-03 08:47:39
2022-07-03 08:26:37
Katarzyna Sabitov MYNOVA
  • 1x 12/N-4/
  • 1x 30/N-5/
32 ACCEPTED 2022-07-03 08:47:34
2022-07-03 08:00:59
Jakub Czerwiński NEGRITA PP
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 29/P-3/
31 ACCEPTED 2022-07-18 14:08:10
2022-07-01 21:29:43
Maja Głoskowska APASJONATA AUREUS
  • 1x 1/L-8/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
  • 1x 17/L-10/MWŁ Młodzików 8-10 (20x40)
30 ACCEPTED 2022-07-11 15:58:09
2022-06-30 22:17:40
Aleksandra Pacholczyk VIVUS
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 29/P-3/
29 ACCEPTED 2022-06-26 15:04:35
2022-06-26 14:02:24
Weronika Krysztofiak FREDI
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
28 ACCEPTED 2022-06-26 15:04:31
2022-06-25 11:49:46
Maja Gąsiorowska FRYSCO FEJKIE R
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
27 ACCEPTED 2022-06-26 15:04:08
2022-06-25 11:45:06
Michalina Sierakowska ESTRELIA MK
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
26 ACCEPTED 2022-06-26 15:03:12
2022-06-25 11:44:28
Marianna Polińska RUBINT
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
25 ACCEPTED 2022-06-26 13:59:04
2022-06-25 11:43:56
Monika Lisowska DIABLO
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
24 ACCEPTED 2022-06-26 13:58:26
2022-06-25 11:43:25
Grażyna Kozłowska SILVER STAR
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
23 ACCEPTED 2022-06-26 13:57:57
2022-06-25 11:42:50
Hanna Kosińska KSIĄŻĘ BALOU M
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
22 ACCEPTED 2022-07-11 15:56:54
2022-06-25 11:41:53
Julia Fabisiak LISSA
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
21 ACCEPTED 2022-06-26 13:57:45
2022-06-25 11:41:25
Julia Fabisiak HENRIETTE
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
20 ACCEPTED 2022-07-12 17:34:29
2022-06-24 13:10:41
Renata Bąk MEMORIAL DEL JARAMA
  • 1x 6/el.MPMK 4 latki/
  • 1x 22/el. MPMK 4 latki/
19 ACCEPTED 2022-06-26 13:56:44
2022-06-24 09:09:29
Anna Michaś BLUE BERRY
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
18 ACCEPTED 2022-06-26 13:56:33
2022-06-23 19:17:13
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
17 ACCEPTED 2022-06-26 13:56:31
2022-06-23 19:16:48
Maja Juśkiewicz DIALOG
  • 1x 13/C-1/
  • 1x 31/C-2/
16 ACCEPTED 2022-06-23 17:11:25
2022-06-23 13:55:17
Karolina Szczepańska JAGER
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 29/P-3/
15 ACCEPTED 2022-06-23 07:48:03
2022-06-22 17:10:22
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
14 ACCEPTED 2022-06-23 07:48:00
2022-06-22 17:10:05
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
13 ACCEPTED 2022-06-23 07:48:25
2022-06-22 14:07:41
Antonina Marcińczak BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 2/L-9 MWŁ Młodzik/Konkurs półfinałowy MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
  • 1x 18/L-11/MWŁ Młodzików 8-12 (20x40)
12 ACCEPTED 2022-06-21 20:48:53
2022-06-20 21:49:47
Katarzyna Wosik LILITH
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
11 ACCEPTED 2022-07-12 17:33:55
2022-06-20 21:39:19
Katarzyna Wosik ROSALY
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
10 ACCEPTED 2022-06-23 17:10:51
2022-06-20 21:29:38
Urszula Frankiewicz LEWIATAN
  • 1x 3/D-1 MWŁ Junior/Konkurs półfinałowy MWŁ Juniorzy
  • 1x 19/D-2 MWŁ Junior/Konkurs finałowy MWŁ Juniorzy
9 ACCEPTED 2022-06-21 20:47:44
2022-06-17 10:23:07
Aleksandra Minkina ARGENTO
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
8 ACCEPTED 2022-06-21 20:46:50
2022-06-16 20:51:27
Alicja Hadryś HAPPY DANCER
  • 1x 15/CC-4/
  • 1x 33/CC-5/
7 ACCEPTED 2022-07-10 10:20:19
2022-06-16 20:51:05
Alicja Hadryś BE HAPPY
  • 1x 8/el.MPMK 6 latki/
  • 1x 24/el. MPMK 6 latki/
6 ACCEPTED 2022-07-12 17:33:05
2022-06-14 21:10:54
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
5 ACCEPTED 2022-06-21 20:46:16
2022-06-14 08:29:27
Magdalena Gibała POPEYE
  • 1x 28/L-3 KUCE/
4 ACCEPTED 2022-06-05 08:50:30
2022-06-04 22:15:06
Dominika Stańczak SAGART
  • 1x 5/L-2 MWŁ Amator/Konkurs półfinałowy MWŁ Amatorów
  • 1x 21/L-3 MWŁ Amatorów/Konkurs finałowy MWŁ Amatorów
3 ACCEPTED 2022-07-17 13:10:56
2022-06-02 13:30:07
Aleksandra Lota SUPER HERO
  • 1x 10/L-2/
  • 1x 28/L-3 KUCE/
2 ACCEPTED 2022-07-11 15:57:18
2022-06-01 09:15:28
Ada Bryszewska LA GRAN
  • 1x 11/P-2/
  • 1x 29/P-3/
1 ACCEPTED 2022-05-31 07:58:35
2022-05-30 19:10:02
Marta Biniek NERRADO
  • 1x 4/C-2/MWŁ Seniorzy
  • 1x M5/MWŁ Seniorzy/Klasyfikacja końcowa MWŁ Seniorzy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria Klub Jeździecki Wiki
2005 (J.)
O046548
2. Bąk Renata Stowarzyszenie R&S Stables
S
O006022
3. Biniek Marta Jeździecki Klub Sportowy Salio
S
O024066
4. Binkowska Agnieszka Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
O067042
5. Bryszewska Ada Kj Lider Radzionków
S
O012513
6. Całka Nina KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
O062300
7. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
8. Chmaj Julia SKJ Salio Besiekierz Rudny
2003 (MJ.)
O025961
9. Cieślar Michalina Klub Jeździecki Golden Dream
S
O007540
10. Czerwiński Jakub Klub Sportowy Centurion
S
O027418
11. Czok Ivette K.S. Centurion
2006 (J.)
O040263
12. Czop Amelia KJ Golden Dream
2005 (J.)
Brak
13. Czop Jagoda KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O059295
14. Dembińska Kaja SKJ Salio
S
O003501
15. Fabisiak Julia St. R&S Stables
2007 (JM.)
brak
16. Frankiewicz Urszula Bpk
2009 (JM.)
Brak
17. Gąsiorowska Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2006 (J.)
O063014
18. Gaszewska Julia KJ Cheval Mariampol
2007 (JM.)
O059094
19. Gibała Magdalena Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O042456
20. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
21. Głowacka Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
O018433
22. Górska Julia St.R&S STABLES
2005 (J.)
Brak
23. Górska Sandra TKJ Garbówek
2013 (Mł.)
Brak
24. Górski Szymon TKJ Garbówek
2007 (JM.)
Brak
25. Hadryś Alicja SKJ Golden Dream
S
O003652
26. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (J.)
O044306
27. Jaworska Gabriela Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O001467
28. Juśkiewicz Maja KJ Janowice
2005 (J.)
O060435
29. Kamont Julia KJ Golden Dream
2002 (MJ.)
O056431
30. Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2009 (JM.)
O063245
31. Kozłowska Grażyna Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O065595
32. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
brak
33. Kozłowska Natasza KJ WIKI
2006 (J.)
O052454
34. Krysztofiak Weronika Klub Jeździecki Cheval Mariampol
2004 (J.)
O058889
35. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
S
O012224
36. Kulej Jakub Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
S
O026122
37. Kuśmierek Wiktoria KJ Golden Dream
2009 (JM.)
Brak
38. Laferi-Sapiej Oliwia KJ Golden Dream
S
O040391
39. Laskowska Hanna Klub Jeździecki Golden Dream
2009 (JM.)
O062244
40. Lasoń Zofia KJ Fun Farma
2009 (JM.)
O068879
41. Leśniewska Zofia Klub Jeździecki Golden Dream
S
0055132
42. Lewandowska Weronika SKJ Golden Dream
2005 (J.)
O038650
43. Lisowska Monika Stow. R&S Stables Kębliny
S
O056172
44. Lorens Maria KJ Cheval Mariampol
2013 (Mł.)
O074348
45. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
46. Machniewicz Aleksandra KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
O058623
47. Maciejczyk Emilia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
48. Malicka Nina Bpk
2008 (JM.)
Brak
49. Marcińczak Antonina Tuszyński KJ Garbówek
2011 (Mł.)
O059714
50. Marciniak Amelia KJ Golden Dream
2010 (JM.)
Brak
51. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
52. Michaś Anna Klub Jeździecki Cheval Mariampol
2006 (J.)
O043951
53. Milczarek Oliwia KJ Golden Dream
2006 (J.)
O074122
54. Minkina Aleksandra Klub Jeździecki Champion
S
O008043
55. Nalepa Klaudia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019822
56. Olejniczak Maria KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O062041
57. Osińska Blanka KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
Brak
58. Pacholczyk Aleksandra SKJ Horseprofi
S
O012468
59. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O042239
60. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
61. Polińska Marianna Stowarzyszenie R&S Stables
2010 (JM.)
Bark
62. Przybylak Maria Skj HORSEPROFI
2011 (Mł.)
0066361
63. Ratajska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Salio
S
brak
64. Sabitov Katarzyna KJ Lider Radzionków
S
O024583
65. Sabitov Myrzat KJ Janowice
S
O006244
66. Seliga Adrian KJ Golden Dream
S
Brak
67. Seliga Adrian Klub Jeździecki Golden Dream
S
-
68. Sierakowska Michalina Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O047679
69. Stańczak Dominika Łódzki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
O038620
70. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
71. Szataniak Natalia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O057580
72. Szczepańska Karolina SKJ Bajardo
2005 (J.)
O052844
73. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
74. Szwajkiewicz Wiktoria Klub Jeździecki Golden Dream
2005 (J.)
Brak
75. Szybka Irmina Walewicki KJ Gabon
2001 (MJ.)
O044404
76. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
77. Walczak Marta KJ Cheval Mariampol
2010 (JM.)
O056869
78. Weigt Agata SKJ Golden Dream
S
O023367
79. Wicher Bianka KJ Golden Dream
S
Brak
80. Witczak Zofia KJ Golden Dream
2009 (JM.)
Brak
81. Wosik Katarzyna KJ Golden Dream
S
O019313
82. Zamiesova Alina Klub Jeździecki Wiki
2005 (J.)
O067571
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

173

ABSOLUT MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/- F: Kamp
M: Ascona
K012453 POL006540007107
2.

132

AMAZONKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/170 F: Burgund
M: Akacja
K019796 POL009590147308
3.

174

ANCYMONKA HAFLINGER POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/kuc:140 F: Srebrny Rumak
M: Alaska
K032657 616013610188909
4.

121

ANGEL QUEEN Deutsches Reitpony POL 2009 klacz bułana/kuc:148 F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533 DE434340333409
5.

110

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 ogier bułana/kuc:136 F: Linde Hoeves Optimist / Shamrock Mr. Oliver
M: Frankenhoehs Aura / Bonsay
K012069 POL013610111106
6.

143

ARGENTO MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Baryt
M: Aurelia
K025511 616006580030013
7.

193

ATREYU Z TARTAKU FRYZYJSKA POL 2016 wałach kara/175 F: Alwin 469
M: Joanne
K032879 52801024659
8.

200

AVENTADOR-L WLKP POL 2015 wałach kara/170 F: Ron William
M: Alpina
K027409 616007670053415
9.

212

AZZARO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Rubin / Rabiano
M: Aza / Montevideo
K011283 616009590161705 103YK65
10.

104

BE HAPPY HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/176 F: Buckingham KWPN
M: Frida Gold Foundation han.
K032076 DE 431311401916
11.

111

BE MY LOVE OLD NED 2017 wałach kasztanowata/167 F: Borsalino westf.
M: Manira han De Niro han.
- DE433330155617
12.

152

BLUE BERRY MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/170 F: Liwiec
M: Baszara
K014812 616006590178508
13.

145

BOLGHERI ZK SP POL 2013 wałach siwa/173 F: Nice Boy / Lancer II
M: Bryza / Palant
K023105 616009590014513
14.

226

BOLGHERI ZK / GINARETTI H F:
M:
15.

195

BOMBASTIK SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Escolar
M: Bobbi Brown
034828 034828
16.

185

BOSS OLDENBURG GER 2016 wałach gniada/166 F: Beniro
M: Fideria
K031282 DE 433332102016
17.

147

BOUWERSHOF RIFALCO KUC HOLENDERSKI NED 2009 wałach bułana/kuc:146 F: Heitrak's Marvin / De Goede Ree Now or Never
M: Bouwershof Diamand / Bokkesprong Czardas
K025258 528017200900620
18.

208

BRUTUS Polski Koń Sportowy POL 2009 wałach siwa/160 F: Arianin
M: Burgundia
brak 616009580253309
19.

117

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
20.

203

CHARL VAROS HOLSZTYŃSKA GER 2018 wałach siwa/178 F: Charleston (Casscadello I)
M: Davana (Cannavaros)
11 DE421000055218
21.

118

CHILI KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:138 F: NicpoN
M: Cinder Baynet
K030516 616013590136514
22.

184

COLORIS-M SP POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Nimmerdor I
M: Charlota
K030346 6160096900574
23.

129

CORONA 123 WESTFALSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
24.

191

CZANDRA TYP SZLACHETNY POL 2007 klacz siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
- -
25.

156

DIABLO SP POL 2011 wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina / Antek
K029487 616999610223911
26.

112

DIACONTINA HANNOVER POL 2017 klacz gniada/170 F: Diacontinus han.
M: Count's Campina han Count Grannus han.
K030915 DE431317900117
27.

150

DIALOG Niemiecki Koń Sportowy POL 2006 wałach gniada/168 F: Laurentio
M: Deila
K018007 DE 437-0001721-06
28.

169

DOLLY KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dolar
M: Donna
Brak 4690875324676
29.

206

DOMINUS -P SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Kaiser Karl
M: Diva P
Brak 64892036291073
30.

133

DON HENRY OLDENBURG POL 2014 wałach ciemnogniada/180 F: Antango
M: Donna Belinda
Brak 649207462
31.

190

DONATAN SP POL 2016 ogier kara/164 F: Bon Coeur han
M: Dream Girl sp/ Rhytmus S westf.
K029804 616009660520616
32.

171

DONNA OLDENBURG POL 2010 klacz kara/175 F: Detroit
M: Vartheja
Brak DE433330120510
33.

194

DONNA AGATHA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
K018558
34.

197

DREAM BOY WESTFALSKA POL 2015 Ogier kasztanowata/165 F: Destano han
M: Fleury’s Girl westf/ Fleury westf
K027686 DE441410538715
35.

211

EDWARD I Polski Koń Sportowy POL 2011 wałach kara/165 F: Ulco
M: Eshley
- -
36.

187

EDYCJA PP WLKP POL 2017 klacz gniada/163 F: Bankiet
M: Epoka
Brak A0015414S
37.

213

EMANOS M POL 2015 wałach kasztanowata/163 F: Huzar m (AA)
M: Emarilla m Decoration xo
K028117 616006580254515
38.

158

ESTRELIA MK SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria / Landos
K030595 616009600207815
39.

175

FAROLERO XLVI P.R.E POL 2005 ogier ciemnogniada/167 F: Violin II
M: Bolera XXXI
Brak Brak
40.

128

FORREST GUMP HANOVERSKA POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: FAHRENHEIT
M: WHITNEY
K033470 BRAK
41.

181

FRANCI Węgierski Koń Sportowy POL 2006 klacz siwa/164 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
42.

160

FREDI SP POL 2014 wałach ciemnogniada/173 F: Klasyk
M: Fiona
K030344 6160096100357
43.

159

FRYSCO FEJKIE R FRYZYJSKA POL 2010 Wałach kara/165 F: DOAITSEN 420
M: F
K026402 Holenderski
44.

130

FÜRSTIN FRANCESCA G OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/165 F: Franziskus han
M: Sandra G old/Sieger Hit old
K029647 DE433330854116
45.

177

GASPAR MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/175 F: Bartnik
M: Gracja
K013138 POL006510089807
46.

146

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
K023910 52800321106486
47.

116

GINO BOY N DRP POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Gino Brown N / Nebo General Pride
M: Alicia N / Highway N
K030760 DE422220060813
48.

180

GOLDEN DREAM SP POL 1999 wałach kasztanowata/173 F: Lais
M: Gama
K004861 POL06950
49.

218

H-ZHIVARA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz skarogniada/175 F: Zhivago
M: Wavinja
Brak DE421000164915
50.

178

HANNIBAL TRAKEN POL 2003 wałach gniada/173 F: Gipsy King
M: Hekate III
Brak DE409090075303
51.

142

HAPPY DANCER HAN DEU 2011 wałach ciemnogniada F: Heinrich Heine / Hochadel
M: Siri / Sugunas
K021610 DE431311210811
52.

153

HENRIETTE HOL. GER 2015 klacz gniada/167 F: New Quidam
M: Unique Fleur / Doamant
K030478 DE421000087715
53.

205

INGABERG HOPE WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:129 F: HOPE CADFRIDOG
M: HENFYNYW MATILDA
BRAK 826046020160454
54.

182

IRWIS Wielkopolska/ Poch.trakeńskie POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Olivier
M: Iliada
K02371 616007600220612
55.

196

JACKPOT KWPN POL 2015 wałach gniada/180 F: Harley VDL
M: Andante VERA
1234 1234
56.

149

JAGER Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach skarogniada/174 F: Baldnini II
M: Jenixa
K032292 POL009600428308
57.

103

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
K021728 616006590203412
58.

201

JULIETTE NN POL 2014 klacz gniada/149 F: Nn
M: Nn
Brak 528008140091514
59.

209

JULIOVANCK HANN POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Julian
M: Julia
Brak 4689653258965
60.

166

KADAFFI P SP POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:17 F: Ron William
M: Kalipso - P
Brak 616009670019411
61.

202

KENZO BOY NN POL 2014 wałach ciemnogniada/141 F: Nn
M: Nn
Brak 616999592031514
62.

167

KRAFTER SP POL 2005 wałach ciemnogniada/167 F: Mars / Avero
M: Karafka / Eltor
Brak 724002012426241
63.

154

KSIĄŻĘ BALOU M SP POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Balou
M: Kastelka
K030728 616009590163516
64.

101

LA GRAN SP POL 2013 wałach jelenia/168 F: Granilli S
M: La Scala L
PZJ:K027867 616009530164813
65.

204

LABAMBA KWPN NED 2016 klacz kasztanowata/170 F: Johnson
M: BE Cool
brak 528003201608107
66.

148

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach ciemnogniada/kuc:- F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
67.

144

LILITH DEUTSCHES PFERD GER 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Larioso
M: Alraune
K017542 DE 410103005209
68.

108

LISSA TINKER POL 2014 klacz tarantowata/kuc:147 F: nn /
M: nn /
brak 826073001751200
69.

198

LOLEK KUC WALIJSKI POL 2012 wałach siwa/122 F: Bolek
M: Lola
Brak Brak
70.

216

LORD OF HOLLAND KWPN POL 2016 ogier kara/173 F: Hero of Holland KWPN
M: Canoeska KWPN/Lord Loxley reń.
K029558 528003201604178
71.

163

MALIBU KWPN POL 2017 wałach ciemnogniada/180 F: Zonik
M: Vienna Nova
brak 52801049139
72.

107

MEMORIAL DEL JARAMA Pura Raza Espaniola POL 2018 wałach gniada/165 F: Cobalto Del Jarama
M: Fragata Del Jarama
Brak 724015180338391
73.

170

MUPPET KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:kuc:14 F: Atlantic Magic
M: Muffin
K019486 616013610228209
74.

162

MYNOVA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/170 F: Impression KWPN
M: Ulinda KWPN Olivi KWPN
K030977 52801047225
75.

113

NE0GEEN KWPN POL 2018 wałach ciemnogniada/163 F: Grand Galaxy Win
M: Anneatrade
Brak 528003201803756
76.

161

NEGRITA PP HANN POL 2015 klacz kara/169 F: Negro
M: Rubin Fleur/Rotspon
K032345 DE431316983215
77.

131

NEGUERO VON EUROPE SP POL 2018 wałach kara F: Sir Europe
M: Nadir / Pistolet
K034845 616009592011318
78.

183

NEO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Pegaz
M: Newada
K027341 616999590062910
79.

139

NERRADO HOLSZTYŃSKA GER 2006 wałach inna/167 F: Nekton
M: Patrizia II
K010094 DE421000132506
80.

179

NIGEL KWPN NED 2018 wałach ciemnogniada/165 F: Icellie
M: Cinderella
Brak 528003201805858
81.

138

NIRVANA JAGODNE PKS POL 2018 klacz gniada/170 F: Furst Sav
M: Newa
Brak Brak
82.

151

PANDA KUC POL 2004 klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
83.

141

POPEYE TYP POGRUBIANY POL 2012 wałach gniada/175 F: Futer
M: Popea
K034062 616999520090712
84.

215

PROMYK SP POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Hetman
M: Premiera
K032569 616009580269213
85.

188

QUO VADIS HANOWER GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
K017412
86.

210

RAFAELLO PG SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: For Leo / For Feeling
M: Rosanta / Santiego
K013706 POL009520058707
87.

120

RASCO HANOWERSKA POL 2006 wałach gniada/167 F: Rascalino
M: La Toya
Brak DE 431314504206
88.

214

REQUIEM SP POL 2014 wałach kara/166 F: Clavius
M: Ramona
K026388 616009610165114
89.

165

REVEL DREAM Polski Koń Sportowy POL 2018 wałach gniada/165 F: Dream Boy
M: Romanza
Brak 616009592066218
90.

164

ROMEO VON FÜRSTENBALL SP POL 2017 ogier kara/167 F: Fürsteball old
M: Rozalinda Wood sp/Bretton Woods KWPN
K030518 616009592094217
91.

105

ROSALY OLDENBURSKA POL 2012 klacz skarogniada/175 F: Hotline
M: Roxane
K029183 DE433330465112
92.

157

RUBINT KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
93.

140

SAGART FRYZYJSKA POL 2013 wałach kara/169 F: Bertil Fan D'Ald Loop
M: Tulina
K026432 616014690119113
94.

172

SCOOBY DOO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2016 wałach gniada/168 F: Accuse
M: Sepia
K029911 616009670069216
95.

155

SILVER STAR PKS POL 2017 wałach siwa/167 F: Tjungske
M: po Nice Boy
brak 616 009 59 20265 17
96.

186

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
K015385 616009610218709
97.

102

SUPER HERO HANOWERSKA POL 2015 ogier ciemnogniada/- F: Stakkato
M: Claire Po Calypso
K029095 -
98.

134

TANZGOLD II TRAKEŃSKA POL 2018 ogier skarogniada/172 F: Schwarzgold
M: Tacana
brak 616003010091618
99.

192

TILLY KUC / TINKER POL 2011 klacz srokata/kuc:132 F: nn
M: nn
K034694 826069000225699
100.

176

VENTUS KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:kuc:13 F: NN
M: Sara
K009245 POL999690068804
101.

225

VEXI D Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2002 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Benetton
M: Vidi D
K007308 DE434340139602
102.

109

VIVUS SP POL 2016 wałach siwa/168 F: Castle Rock
M: Vicky
K032192 616009520080816
103.

199

WICEK KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
K021884 Brak
104.

168

WIKTORIA KUC POL 2003 klacz srokata/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K015661 616999590248903
105.

189

WINNER SP POL 20015 ogier gniada/170 F: Weltstein
M: Winona II
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Biniek Marta Jeździecki Klub Sportowy Salio
1000
SUM:
1000.00
Chmaj Julia SKJ Salio Besiekierz Rudny
500
SUM:
500.00
Górski Szymon TKJ Garbówek
150
SUM:
150.00
Kamont Julia KJ Golden Dream
150
SUM:
150.00
Kozłowska Natasza KJ WIKI
50
SUM:
50.00
Krysztofiak Weronika Klub Jeździecki Cheval Mariampol
50
SUM:
50.00
Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1500
SUM:
1500.00
Kuśmierek Wiktoria KJ Golden Dream
100
SUM:
100.00
Laferi-Sapiej Oliwia KJ Golden Dream
2500
SUM:
2500.00
Laskowska Hanna Klub Jeździecki Golden Dream
250
SUM:
250.00
Lewandowska Weronika SKJ Golden Dream
350
SUM:
350.00
Lisowska Monika Stow. R&S Stables Kębliny
50
SUM:
50.00
Maciejczyk Emilia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
50
SUM:
50.00
Michaś Anna Klub Jeździecki Cheval Mariampol
100
SUM:
100.00
Minkina Aleksandra Klub Jeździecki Champion
250
SUM:
250.00
Polińska Marianna Stowarzyszenie R&S Stables
50
SUM:
50.00
Ratajska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Salio
350
SUM:
350.00
Sabitov Myrzat KJ Janowice
3500
SUM:
3500.00
Wicher Bianka KJ Golden Dream
500
SUM:
500.00
Witczak Zofia KJ Golden Dream
50
SUM:
50.00
Wosik Katarzyna KJ Golden Dream
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
Klub Jeździecki Wiki
2022-07-23
8
2022-07-24
3
2022-07-24
8
2022-07-23
7
2022-07-24
3
Bąk Renata
Stowarzyszenie R&S Stables
H-ZHIVARA (218)
2022-07-23
3
Biniek Marta
Jeździecki Klub Sportowy Salio
NERRADO (139)
2022-07-23
5
2022-07-24
4
1000
2022-07-24
5
Binkowska Agnieszka
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2022-07-23
7
2022-07-24
6
Bryszewska Ada
Kj Lider Radzionków
LA GRAN (101)
2022-07-23
2
2022-07-24
2
Całka Nina
KJ Golden Dream
DOLLY (169)
2022-07-23
3
2022-07-24
1
2022-07-24
2
LOLEK (198)
2022-07-23
4
2022-07-24
2
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
QUO VADIS (188)
2022-07-23
1
2022-07-24
1
WINNER (189)
2022-07-23
3
2022-07-24
2
Chmaj Julia
SKJ Salio Besiekierz Rudny
2022-07-23
9
2022-07-24
4
2022-07-23
6
2022-07-24
4
2022-07-24
5
500
Cieślar Michalina
Klub Jeździecki Golden Dream
2022-07-23
6
2022-07-24
5
Czerwiński Jakub
Klub Sportowy Centurion
2022-07-23
1
2022-07-24
3
Czok Ivette
K.S. Centurion
IRWIS (182)
2022-07-23
3
2022-07-24
1
Czop Amelia
KJ Golden Dream
DONNA (171)
2022-07-23
5
2022-07-24
6
Czop Jagoda
KJ Golden Dream
MUPPET (170)
2022-07-23
1
2022-07-24
1
2022-07-24
1
Dembińska Kaja
SKJ Salio
2022-07-23
5
2022-07-24
2
Fabisiak Julia
St. R&S Stables
HENRIETTE (153)
2022-07-23
15
2022-07-23
13
Frankiewicz Urszula
Bpk
LEWIATAN (148)
2022-07-23
12
2022-07-24
12
2022-07-24
12
2022-07-23
2
2022-07-24
2
Gąsiorowska Maja
Stowarzyszenie R&S Stables
2022-07-23
8
2022-07-24
11
2022-07-24
9
2022-07-23
7
2022-07-24
11
Gaszewska Julia
KJ Cheval Mariampol
CHILI (118)
2022-07-24
3
2022-07-23
4
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-07-23
1
2022-07-24
2
2022-07-24
1
Głowacka Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
AMAZONKA (132)
2022-07-23
2
2022-07-24
2
Górska Sandra
TKJ Garbówek
JULIETTE (201)
2022-07-23
7
2022-07-24
1
KENZO BOY (202)
2022-07-23
5
2022-07-24
3
2022-07-24
4
Górski Szymon
TKJ Garbówek
2022-07-23
4
2022-07-24
4
2022-07-24
3
150
2022-07-23
3
2022-07-24
4
Hadryś Alicja
SKJ Golden Dream
BE HAPPY (104)
2022-07-23
3
2022-07-24
3
2022-07-23
1
2022-07-24
1
Jaworska Gabriela
Stowarzyszenie KS Chojnów
BOMBASTIK (195)
2022-07-23
2
2022-07-24
4
JACKPOT (196)
2022-07-23
1
2022-07-24
1
DREAM BOY (197)
2022-07-23
2
2022-07-24
3
Juśkiewicz Maja
KJ Janowice
DIALOG (150)
2022-07-23
4
2022-07-24
5
Kamont Julia
KJ Golden Dream
2022-07-23
6
2022-07-24
2
2022-07-24
3
150
2022-07-23
5
2022-07-24
2
Kosińska Hanna
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2022-07-23
10
2022-07-24
11
2022-07-24
10
2022-07-23
9
2022-07-24
10
Kozłowska Grażyna
Stow. R&S Stables Kębliny
2022-07-23
16
2022-07-23
14
2022-07-23
10
2022-07-24
13
2022-07-24
12
2022-07-23
9
2022-07-24
12
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
2022-07-23
3
EMANOS (213)
2022-07-23
Kozłowska Natasza
KJ WIKI
COLORIS-M (184)
2022-07-23
7
2022-07-24
2
2022-07-24
6
50
2022-07-23
6
2022-07-24
2
Krysztofiak Weronika
Klub Jeździecki Cheval Mariampol
FREDI (160)
2022-07-23
2
2022-07-24
10
2022-07-24
7
50
2022-07-23
2
2022-07-24
9
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2022-07-23
3
2022-07-24
1
2022-07-23
2
2022-07-24
1
RASCO (120)
2022-07-23
2
2022-07-24
2
2022-07-23
1
REQUIEM (214)
2022-07-23
2
2022-07-24
3
1500
2022-07-24
3
Kuśmierek Wiktoria
KJ Golden Dream
2022-07-23
4
2022-07-24
6
2022-07-24
4
100
2022-07-23
3
2022-07-24
6
Laferi-Sapiej Oliwia
KJ Golden Dream
2022-07-23
1
2022-07-24
1
2022-07-23
3
2022-07-24
2
2500
2022-07-24
1
Laskowska Hanna
Klub Jeździecki Golden Dream
VENTUS (176)
2022-07-23
3
2022-07-24
6
2022-07-24
2
250
2022-07-23
1
2022-07-24
1
Lasoń Zofia
KJ Fun Farma
TILLY (192)
2022-07-23
13
2022-07-24
12
2022-07-24
13
2022-07-23
2
2022-07-24
2
Leśniewska Zofia
Klub Jeździecki Golden Dream
ABSOLUT (173)
2022-07-24
9
2022-07-23
10
2022-07-24
10
Lewandowska Weronika
SKJ Golden Dream
BOSS (185)
2022-07-23
1
2022-07-24
1
2022-07-24
1
350
2022-07-23
1
2022-07-24
1
Lisowska Monika
Stow. R&S Stables Kębliny
DIABLO (156)
2022-07-23
5
2022-07-24
7
2022-07-24
7
50
2022-07-23
4
2022-07-24
7
Lorens Maria
KJ Cheval Mariampol
ANCYMONKA (174)
2022-07-23
6
2022-07-24
6
2022-07-24
5
Lota Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-07-23
3
2022-07-24
2
Machniewicz Aleksandra
KJ Golden Dream
WICEK (199)
2022-07-23
1
2022-07-24
4
2022-07-24
3
Maciejczyk Emilia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
BRUTUS (208)
2022-07-23
7
2022-07-24
3
2022-07-24
5
50
2022-07-23
6
2022-07-24
3
EDWARD I (211)
2022-07-23
12
2022-07-23
11
2022-07-24
10
Malicka Nina
Bpk
CZANDRA (191)
2022-07-23
13
2022-07-24
13
2022-07-24
13
2022-07-23
3
2022-07-24
3
Marcińczak Antonina
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-23
5
2022-07-24
4
2022-07-24
5
Marciniak Amelia
KJ Golden Dream
2022-07-23
4
2022-07-24
3
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2022-07-24
1
2022-07-23
1
2022-07-24
2
2022-07-23
3
Michaś Anna
Klub Jeździecki Cheval Mariampol
2022-07-23
6
2022-07-24
5
2022-07-24
4
100
2022-07-23
5
2022-07-24
5
Milczarek Oliwia
KJ Golden Dream
MALIBU (163)
2022-07-23
14
2022-07-24
8
2022-07-24
11
2022-07-23
12
2022-07-24
8
Minkina Aleksandra
Klub Jeździecki Champion
ARGENTO (143)
2022-07-23
1
2022-07-24
5
2022-07-24
2
250
2022-07-23
1
2022-07-24
5
Nalepa Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2022-07-23
4
2022-07-24
4
Olejniczak Maria
KJ Golden Dream
2022-07-23
2
2022-07-24
3
2022-07-24
2
Osińska Blanka
KJ Golden Dream
WIKTORIA (168)
2022-07-23
8
2022-07-24
5
2022-07-24
6
Pacholczyk Aleksandra
SKJ Horseprofi
VIVUS (109)
2022-07-23
8
2022-07-24
8
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
GASPAR (177)
2022-07-23
11
2022-07-24
9
2022-07-24
11
2022-07-23
10
2022-07-24
8
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2022-07-23
1
Polińska Marianna
Stowarzyszenie R&S Stables
RUBINT (157)
2022-07-23
3
2022-07-24
10
2022-07-24
6
50
2022-07-23
1
2022-07-24
1
Przybylak Maria
Skj HORSEPROFI
2022-07-23
3
2022-07-24
5
2022-07-24
3
Ratajska Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Salio
LABAMBA (204)
2022-07-23
2
2022-07-24
1
2022-07-24
1
350
2022-07-23
2
2022-07-24
1
Sabitov Katarzyna
KJ Lider Radzionków
MYNOVA (162)
2022-07-23
1
2022-07-24
1
EDYCJA PP (187)
2022-07-23
5
2022-07-24
7
Sabitov Myrzat
KJ Janowice
AZZARO (212)
2022-07-23
1
2022-07-24
1
3500
2022-07-24
2
Seliga Adrian
KJ Golden Dream
NE0GEEN (113)
2022-07-23
4
2022-07-24
1
Seliga Adrian
Klub Jeździecki Golden Dream
2022-07-23
6
2022-07-24
5
Seliga Adrian
KJ Golden Dream
DON HENRY (133)
2022-07-23
2
2022-07-24
1
NIGEL (179)
2022-07-23
7
2022-07-24
3
2022-07-23
1
Stańczak Dominika
Łódzki Klub Jeździecki
SAGART (140)
2022-07-23
11
2022-07-24
4
2022-07-24
8
2022-07-23
10
2022-07-24
4
Suchan Hanna
JKS Cwał
STERNIK (186)
2022-07-23
2
2022-07-24
1
Szataniak Natalia
KJ Golden Dream
KRAFTER (167)
2022-07-23
11
2022-07-24
9
2022-07-24
8
Szczepańska Karolina
SKJ Bajardo
JAGER (149)
2022-07-23
4
2022-07-24
4
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2022-07-23
1
Szwajkiewicz Wiktoria
Klub Jeździecki Golden Dream
HANNIBAL (178)
2022-07-23
9
2022-07-24
9
2022-07-24
10
2022-07-23
8
2022-07-24
9
Szybka Irmina
Walewicki KJ Gabon
PANDA (151)
2022-07-23
2
2022-07-24
1
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
DONATAN (190)
2022-07-23
2
2022-07-24
1
Walczak Marta
KJ Cheval Mariampol
VEXI D (225)
2022-07-23
4
2022-07-24
2
2022-07-24
4
Weigt Agata
SKJ Golden Dream
2022-07-23
7
2022-07-24
8
2022-07-24
10
Wicher Bianka
KJ Golden Dream
KADAFFI P (166)
2022-07-23
4
2022-07-24
6
500
2022-07-24
7
Witczak Zofia
KJ Golden Dream
2022-07-23
5
2022-07-24
7
2022-07-24
5
50
2022-07-23
4
2022-07-24
6
Wosik Katarzyna
KJ Golden Dream
ROSALY (105)
2022-07-23
5
2022-07-24
4
LILITH (144)
2022-07-23
8
2022-07-24
7
500
2022-07-24
6
Zamiesova Alina
Klub Jeździecki Wiki
NEO (183)
2022-07-23
9
2022-07-24
8
2022-07-24
9
2022-07-23
8
2022-07-24
7

Number of Riders: 82

Number of Horses: 105

The sum of prizes: 12 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl