Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

MP-A, PP-A, MP-PA, ZO-A, el.MPMK Sopot 2022

17-19.06.2022

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MP, PP Młodzików, Juniorów Mł, Juniorów w Ujeżdżeniu oraz Juniorów i Seniorów w Paraujeżdżeniu
MP-A, PP-A, MP-PA, ZO-A, el.MPMK Sopot 2022
Hipodrom Sopot, 17-19.06.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
80 PRE-APPROVED 2022-06-15 10:34:33
2022-06-14 16:53:30
Izabela Kowalska FIRST WILLIAM-P
  • 1x 12/D-1/ZO
  • 1x 18/D-2/ZO
  • 1x 35/D-3/ZO
79 ACCEPTED 2022-06-17 07:52:09
2022-06-13 19:22:39
Dominik Ast FEMME DE MATCHO
  • 1x 11/Para Drużynowy/I półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 31/Para Mistrzowski/II półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 45/Para dowolny/Finał MP Paraujeżdżenia Seniorów
78 PRE-APPROVED 2022-06-14 14:55:20
2022-06-13 19:21:28
Dominik Ast SAFIAN
  • 1x /koń treningowy/
77 PRE-APPROVED 2022-06-12 21:51:49
2022-06-12 21:03:16
Anna Rogalska BESARIAN
  • 1x 13/N-4/ZO
  • 1x 19/N-5/ZO
  • 1x 36/N-6/ZO
76 ACCEPTED 2022-06-15 10:35:29
2022-06-12 20:58:36
Nina Touściuk HAGGIS
  • 1x 7/L-9 MP Mł DK/I półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 27/L-11 MP Mł DK/II półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 39/P-7 MP Mł DK/Finał MP Młodzików na Koniach
75 ACCEPTED 2022-06-14 08:48:25
2022-06-12 20:55:28
Zofia Dąbrowska PICOLO
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
74 ACCEPTED 2022-06-14 13:17:38
2022-06-11 10:30:52
Dominika Pączek CHOU-CHOU
  • 1x 11/Para Drużynowy/I półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 31/Para Mistrzowski/II półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 45/Para dowolny/Finał MP Paraujeżdżenia Seniorów
73 ACCEPTED 2022-06-11 13:00:10
2022-06-10 12:47:29
Jarosław Poręba DON MATCHO'S
  • 1x 16/CS-1/ZO (RUNDA CS)
  • 1x 22/CS-3/ZO (RUNDA CS)
  • 1x 47/CS-5/ZO (RUNDA CS)
72 ACCEPTED 2022-06-17 07:52:43
2022-06-10 10:54:17
Maciej Bigaj LIVERPOOL
  • 1x 11/Para Drużynowy/I półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 31/Para Mistrzowski/II półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 45/Para dowolny/Finał MP Paraujeżdżenia Seniorów
71 ACCEPTED 2022-06-14 08:56:13
2022-06-10 08:18:18
Nelly Solecka HARNAŚ
  • 1x 4/N-2 MP J K/I półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 24/N-3 MP J K/II półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 38/N-7 MP J K/Finał MP Juniorów na Kucach
70 ACCEPTED 2022-06-11 12:49:48
2022-06-09 18:58:10
Ann Van Den Broeck BON BAILADOR
  • 1x 14/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
  • 1x 37/C-4/ZO
69 ACCEPTED 2022-06-14 08:40:35
2022-06-08 19:43:13
Aleksandra Semeryło CONVERSANO XII-2 SK
  • 1x 7/L-9 MP Mł DK/I półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 27/L-11 MP Mł DK/II półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 39/P-7 MP Mł DK/Finał MP Młodzików na Koniach
68 ACCEPTED 2022-06-15 13:59:52
2022-06-07 22:55:00
Aleksandra Koszałka INANA
  • 1x 13/N-4/ZO
  • 1x 19/N-5/ZO
  • 1x 36/N-6/ZO
67 ACCEPTED 2022-06-08 15:54:33
2022-06-07 08:50:01
Lena Laskowska KAFEJKA
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
66 ACCEPTED 2022-06-08 15:54:35
2022-06-07 08:48:47
Lena Laskowska HAWEL
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
65 ACCEPTED 2022-06-08 15:55:05
2022-06-06 22:33:53
Zuzanna Pranczk MELANTHO'S DILANO
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
64 ACCEPTED 2022-06-07 07:38:59
2022-06-06 21:35:00
Marcelina Kacprzak DENARO PP
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
63 ACCEPTED 2022-06-11 12:50:20
2022-06-06 20:55:03
Julia Gibas GRETA
  • 1x 4/N-2 MP J K/I półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 24/N-3 MP J K/II półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 38/N-7 MP J K/Finał MP Juniorów na Kucach
62 ACCEPTED 2022-06-15 13:57:43
2022-06-06 10:17:45
Dominika Cirocka TERA QUICK
  • 1x 11/Para Drużynowy/I półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 31/Para Mistrzowski/II półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 45/Para dowolny/Finał MP Paraujeżdżenia Seniorów
61 ACCEPTED 2022-06-11 14:20:28
2022-06-06 07:19:06
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x 12/D-1/ZO
  • 1x 18/D-2/ZO
  • 1x 35/D-3/ZO
60 ACCEPTED 2022-06-11 14:20:30
2022-06-06 07:18:23
Aneta Gierszewska BERGS (EX AAD)
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
59 ACCEPTED 2022-06-15 14:15:44
2022-06-05 22:24:30
Tola Wawrzkiewicz ZALVO
  • 1x 7/L-9 MP Mł DK/I półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 27/L-11 MP Mł DK/II półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 39/P-7 MP Mł DK/Finał MP Młodzików na Koniach
58 ACCEPTED 2022-06-15 14:15:54
2022-06-05 22:20:04
Tola Wawrzkiewicz FUEGO CN
  • 1x 7/L-9 MP Mł DK/I półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 27/L-11 MP Mł DK/II półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 39/P-7 MP Mł DK/Finał MP Młodzików na Koniach
57 PRE-APPROVED 2022-06-14 18:37:05
2022-06-05 20:26:32
Rinel Libman MAYAMI
  • 1x 13a/N-2 kuce/ZO
  • 1x 19a/N-3 kuce/ZO
  • 1x 36a/N-7 kuce/ZO
56 PRE-APPROVED 2022-06-05 20:16:57
2022-06-05 20:15:12
Daniela Kuczkowska KUNANDA
  • 1x 12/D-1/ZO
55 PRE-APPROVED 2022-06-15 10:39:33
2022-06-05 20:13:50
Natalia Plata DOLCETTO
  • 1x 14/C-2/ZO
54 ACCEPTED 2022-06-10 08:08:28
2022-06-05 06:51:12
Karolina Markowska UNE PETITE FLEUR
  • 1x 2/el.MPMK 5 latki/ZR
  • 1x 33/el.MPMK 5 latki/ZR
53 ACCEPTED 2022-06-15 12:20:30
2022-06-04 00:20:10
Nina Kapela GALEON
  • 1x 14/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
52 ACCEPTED 2022-06-14 08:47:13
2022-06-03 15:40:40
Karolina Zielińska NESKA
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
51 ACCEPTED 2022-06-14 08:44:52
2022-06-03 07:24:00
Julia Wiencek FIRST FABIOLA
  • 1x 14/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
  • 1x 37/C-4/ZO
50 ACCEPTED 2022-06-14 08:38:42
2022-06-02 19:22:35
Monika Bartyś CASPAR
  • 1x 11/Para Drużynowy/I półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 31/Para Mistrzowski/II półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 45/Para dowolny/Finał MP Paraujeżdżenia Seniorów
49 ACCEPTED 2022-06-15 10:40:33
2022-06-02 19:20:10
Lena Sławek GLUCKSPILZ
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
48 PRE-APPROVED 2022-06-14 15:13:50
2022-06-02 11:22:24
Veronica Pawluk GOLDEN DIAMOND W
  • 1x 4/N-2 MP J K/I półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 24/N-3 MP J K/II półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 38/N-7 MP J K/Finał MP Juniorów na Kucach
47 ACCEPTED 2022-06-10 08:08:30
2022-06-01 23:10:44
Karolina Markowska BUENOS AIRES
  • 1x 15/CC-2/ZO
  • 1x 21/CC-3/ZO
46 PRE-APPROVED 2022-06-02 08:52:05
2022-06-01 15:00:58
Natalia Wisiałkowska DANDY’S BLUE DIAMOND EC
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
45 ACCEPTED 2022-06-15 10:58:10
2022-06-01 14:47:16
Iga Fizia VENUS
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
44 ACCEPTED 2022-06-12 20:12:06
2022-06-01 11:56:22
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x 15/CC-2/ZO
  • 1x 21/CC-3/ZO
43 ACCEPTED 2022-06-02 15:21:56
2022-06-01 08:38:20
Zuzanna Kołodziejczak VINKENHOVE ZARAH
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
42 ACCEPTED 2022-06-07 07:38:32
2022-05-31 18:36:03
Karolina Szczepańska JAGER
  • 1x 18/D-2/ZO
  • 1x 12/D-1/ZO
  • 1x 35/D-3/ZO
41 ACCEPTED 2022-06-15 10:43:44
2022-05-31 15:50:07
Agata Gietka CZEREMCHA
  • 2x 1/el.MPMK 4 latki/ZR
  • 2x 32/el.MPMK 4 latki/ZR
40 ACCEPTED 2022-06-01 07:46:27
2022-05-31 09:44:06
Lila Kulesza ODYSEUSZ
  • 1x 8/L-6 PP Mł DK (8-10)/I półfinał PP Młodzików na Koniach
  • 1x 28/L-8 PP Mł DK (8-10)/II półfinał PP Młodzików na Koniach
  • 1x 42/L-10 PP Mł DK (8-10)/Finał PP Młodzików na Koniach
39 PRE-APPROVED 2022-05-31 14:26:18
2022-05-31 09:35:46
Joanna Tragarz MAGICALLY PAINTED BLACK EVO
  • 2x 2/el.MPMK 5 latki/ZR
  • 2x 33/el.MPMK 5 latki/ZR
38 ACCEPTED 2022-06-15 14:03:20
2022-05-30 21:16:26
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 1x 9/L-6 PP Mł K (8-10)/I półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 29/L-8 PP Mł K (8-10)/II półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 43/L-10 PP Mł K (8-10)/Finał PP Młodzików na Kucach
37 ACCEPTED 2022-06-15 14:03:30
2022-05-30 21:15:26
Maja Głoskowska APASJONATA AUREUS
  • 1x 9/L-6 PP Mł K (8-10)/I półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 29/L-8 PP Mł K (8-10)/II półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 43/L-10 PP Mł K (8-10)/Finał PP Młodzików na Kucach
36 PRE-APPROVED 2022-05-30 21:31:08
2022-05-30 20:25:35
Agata Rosak JESSI
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
35 PRE-APPROVED 2022-05-30 21:31:01
2022-05-30 20:24:45
Agata Rosak LADY OF WINSTON
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
34 ACCEPTED 2022-06-14 08:47:36
2022-05-30 20:18:36
Marta Walczak EXEDRO
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
33 ACCEPTED 2022-06-15 10:44:11
2022-05-30 19:13:09
Mia Pietkiewicz BOND
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
32 ACCEPTED 2022-06-01 07:46:36
2022-05-30 19:09:21
Antonina Krzyżak DIAMOND DE LUXE
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
31 PRE-APPROVED 2022-05-30 21:15:50
2022-05-30 19:05:31
Julia Moczak RUBINA 395
  • 1x 17/CS-1/ZO (RUNDA U25)
  • 1x 23/CS-2/ZO (RUNDA U25)
  • 1x 48/CS-5/ZO (RUNDA U25)
30 PRE-APPROVED 2022-06-13 20:58:23
2022-05-30 16:33:38
Wiktoria Cwalina DIARADOS
  • 1x 7/L-9 MP Mł DK/I półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 27/L-11 MP Mł DK/II półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 39/P-7 MP Mł DK/Finał MP Młodzików na Koniach
29 ACCEPTED 2022-06-07 07:37:59
2022-05-30 14:41:10
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 9/L-6 PP Mł K (8-10)/I półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 29/L-8 PP Mł K (8-10)/II półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 43/L-10 PP Mł K (8-10)/Finał PP Młodzików na Kucach
28 ACCEPTED 2022-06-07 07:38:02
2022-05-30 14:39:04
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
27 ACCEPTED 2022-05-31 06:30:23
2022-05-30 14:22:05
Kalina Kopczewska M'08 LITTLE BEAR
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
26 ACCEPTED 2022-06-15 14:18:34
2022-05-30 08:10:49
Aleksandra Semeryło LAK GR. D
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
25 ACCEPTED 2022-06-10 08:11:04
2022-05-29 20:39:21
Maria Olejniczak ANGEL QUEEN
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
24 ACCEPTED 2022-06-15 11:00:24
2022-05-29 19:05:10
Nina Całka DOLLY
  • 1x 9/L-6 PP Mł K (8-10)/I półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 29/L-8 PP Mł K (8-10)/II półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 43/L-10 PP Mł K (8-10)/Finał PP Młodzików na Kucach
23 ACCEPTED 2022-06-15 11:00:47
2022-05-29 19:00:19
Aleksandra Machniewicz WICEK
  • 1x 9/L-6 PP Mł K (8-10)/I półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 29/L-8 PP Mł K (8-10)/II półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 43/L-10 PP Mł K (8-10)/Finał PP Młodzików na Kucach
22 ACCEPTED 2022-06-15 11:02:07
2022-05-29 18:57:56
Wiktoria Poręba DONALD TT
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
21 ACCEPTED 2022-06-14 13:18:57
2022-05-29 18:53:40
Julia Maksajda DULCAMERO
  • 1x 4/N-2 MP J K/I półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 24/N-3 MP J K/II półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 38/N-7 MP J K/Finał MP Juniorów na Kucach
20 ACCEPTED 2022-06-15 11:04:01
2022-05-29 18:52:59
Hanna Laskowska VENTUS
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
19 ACCEPTED 2022-06-15 11:03:00
2022-05-29 18:52:00
Jagoda Czop MUPPET
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
18 ACCEPTED 2022-06-15 10:50:26
2022-05-29 18:49:49
Jagoda Czop GASPAR
  • 1x 7/L-9 MP Mł DK/I półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 27/L-11 MP Mł DK/II półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 39/P-7 MP Mł DK/Finał MP Młodzików na Koniach
17 ACCEPTED 2022-06-15 14:06:55
2022-05-29 18:48:35
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 15/CC-2/ZO
  • 1x 21/CC-3/ZO
  • 1x 46/CC-6/ZO
16 ACCEPTED 2022-06-14 08:41:47
2022-05-28 07:00:15
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 4/N-2 MP J K/I półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 24/N-3 MP J K/II półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 38/N-7 MP J K/Finał MP Juniorów na Kucach
15 ACCEPTED 2022-06-15 11:11:07
2022-05-27 22:19:17
Marta Wolnik SAM
  • 1x 11/Para Drużynowy/I półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 31/Para Mistrzowski/II półfinał MP Paraujeżdżenia Seniorów
  • 1x 45/Para dowolny/Finał MP Paraujeżdżenia Seniorów
14 ACCEPTED 2022-05-31 09:42:49
2022-05-27 21:55:10
Lila Kulesza NANDINA
  • 1x 9/L-6 PP Mł K (8-10)/I półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 29/L-8 PP Mł K (8-10)/II półfinał PP Młodzików na Kucach
  • 1x 43/L-10 PP Mł K (8-10)/Finał PP Młodzików na Kucach
13 PRE-APPROVED 2022-06-13 20:58:14
2022-05-27 21:54:07
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
12 PRE-APPROVED 2022-06-13 20:58:16
2022-05-27 21:53:17
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
11 ACCEPTED 2022-06-15 11:05:19
2022-05-27 15:56:41
Ignacy Ceran DEINHARD S
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
10 ACCEPTED 2022-06-15 10:52:25
2022-05-27 14:29:45
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 4/N-2 MP J K/I półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 24/N-3 MP J K/II półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 38/N-7 MP J K/Finał MP Juniorów na Kucach
9 ACCEPTED 2022-06-07 07:38:44
2022-05-27 14:29:14
Ivette Czok TICET
  • 1x 4/N-2 MP J K/I półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 24/N-3 MP J K/II półfinał MP Juniorów na Kucach
  • 1x 38/N-7 MP J K/Finał MP Juniorów na Kucach
8 ACCEPTED 2022-06-01 07:46:55
2022-05-27 14:18:54
Karolina Rybicka MR. BROWN
  • 1x 2/el.MPMK 5 latki/ZR
  • 1x 33/el.MPMK 5 latki/ZR
7 ACCEPTED 2022-06-01 07:46:57
2022-05-27 14:17:33
Karolina Rybicka LORD LE
  • 1x 3/el.MPMK 6 latki/ZR
  • 1x 34/el.MPMK 6 latki/ZR
6 PRE-APPROVED 2022-06-15 10:51:26
2022-05-27 14:08:07
Aleksandra Rozesłańska DELICIOUS PP
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
5 PRE-APPROVED 2022-05-28 07:28:05
2022-05-27 14:07:19
Aleksandra Rozesłańska SATURN
  • 1x 7/L-9 MP Mł DK/I półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 27/L-11 MP Mł DK/II półfinał MP Młodzików na Koniach
  • 1x 39/P-7 MP Mł DK/Finał MP Młodzików na Koniach
4 ACCEPTED 2022-06-12 16:06:53
2022-05-27 13:27:53
Dominika Siudzińska KNOXVILLE
  • 1x 15/CC-2/ZO
  • 1x 21/CC-3/ZO
3 ACCEPTED 2022-06-14 08:45:21
2022-05-27 13:26:59
Hanna Karwowska NICPOŃ NAD STAWAMI
  • 1x 5/P-1 PP Jmł K/I półfinał PP Juniorów młodszych na Kucach
  • 1x 25/P-3 PP Jmł K/II półfinał PP Juniorów Młodszych na Kucach
  • 1x 40/P-4 PP Jmł K/Finał PP Juniorów Młodszych na Kucach
2 PRE-APPROVED 2022-05-28 07:23:56
2022-05-27 12:54:37
Zofia Chrostowska PEPE
  • 1x 6/L-9 MP Mł K/I półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-11 MP Mł K/II półfinał MP Młodzików na Kucach
  • 1x 41/P-8 MP Mł K/Finał MP Młodzików na Kucach
1 ACCEPTED 2022-06-09 08:58:32
2022-05-27 10:02:53
Joanna Miłosz-Kropiwiec FERRERO ROCHER
  • 1x 13/N-4/ZO
  • 1x 19/N-5/ZO
  • 1x 36/N-6/ZO
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Bartyś Monika KS Centurion
S
O022661
3. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
4. Całka Nina KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
O062300
5. Ceran Ignacy KJ Kapitan
2007 (JM.)
O059498
6. Chrostowska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O062723
7. Cirocka Dominika KJ AS Dream
S
O056173
8. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
9. Cycak Magdalena BPK
S
10. Czerwińska Pola KS Centurion
2007 (JM.)
O045767
11. Czok Ivette K.S. Centurion
2006 (J.)
O040263
12. Czop Jagoda KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O059295
13. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
14. Fizia Iga JKS Equi Verso
2011 (Mł.)
O061498
15. Gibas Julia UKJ Pony Club Płochocin
2007 (JM.)
O064650
16. Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
17. Gierszewska Kamila KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O053471
18. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
19. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
20. Gruca-Rucińska Marlena PZJ
21. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O056989
22. Kapela Nina Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2006 (J.)
O053367
23. Karwowska Hanna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2009 (JM.)
O058247
24. Kołodziejczak Zuzanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2009 (JM.)
O058169
25. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
26. Koszałka Aleksandra CSJ Coval
S
O022249
27. Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O021349
28. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
29. Krzyżak Antonina Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
O055245
30. Kuczkowska Daniela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006233
31. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
32. Laskowska Hanna Klub Jeździecki Golden Dream
2009 (JM.)
O062244
33. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (JM.)
O056867
34. Libman Rinel .
2006 (J.)
.
35. Machniewicz Aleksandra KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
O058623
36. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O049354
37. Markowska Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
021656
38. Miłosz-Kropiwiec Joanna WKJ Lublin
S
O003770
39. Moczak Julia KJ Cheval Mariampol
S
O004795
40. Olejniczak Maria KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O062041
41. Operacz Magdalena PZJ
42. Pączek Dominika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2003 (MJ.)
O051946
43. Pawluk Veronica Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2007 (JM.)
O063006
10228840
44. Piasecka Anna PZJ
45. Pietkiewicz Mia KJ Aldragho Piaseczno
2010 (JM.)
O064335
46. Plata Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O038133
47. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O000520
48. Poręba Wiktoria KJ Golden Dream
2010 (JM.)
O063008
49. Pranczk Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O063523
50. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
51. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
52. Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O004466
53. Rosak Agata Klub Jeździecki Cheval Mariampol
2010 (JM.)
O054343
54. Rozesłańska Aleksandra SKJ Golden Dream
2010 (JM.)
O059700
55. Rybicka Karolina JKS Equita
S
O008571
56. Seliga Adrian HTE marketing
57. Semeryło Aleksandra WkjJ Lublin sj For Pleasure
2011 (Mł.)
O064742
58. Semeryło Aleksandra WKJ Lublin SJ For Pleasure
2011 (Mł.)
0064742
59. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (MJ.)
O032998
60. Sławek Lena KS Centurion
2011 (Mł.)
O060434
61. Solecka Nelly KS.Centurion
2007 (JM.)
O052311
62. Szczepańska Karolina SKJ Bajardo
2005 (J.)
O052844
63. Touściuk Nina Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2011 (Mł.)
O069808
64. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
65. Van Den Broeck Ann UKJ Pony Club Plochocin
2006 (J.)
O037288
66. Walczak Marta KJ Cheval Mariampol
2010 (JM.)
O056869
67. Walter Łukasz PZJ
68. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
69. Wiencek Julia JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O050556
70. Wisiałkowska Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2008 (JM.)
O063240
71. Wolnik Marta BPK SLA
2003 (MJ.)
O066340
72. Zielińska Karolina Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (Mł.)
O059207
73. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

16

ANGEL QUEEN Deutsches Reitpony POL 2009 klacz bułana/kuc:148 F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533 DE434340333409
2.

62

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 ogier bułana/kuc:136 F: Linde Hoeves Optimist / Shamrock Mr. Oliver
M: Frankenhoehs Aura / Bonsay
K012069 POL013610111106
3.

103

APASJONATA AUREUS / ROSENBACHS TAJO F:
M:
4.

41

BERGS (EX AAD) KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
K030221 B0128926S
5.

91

BESARIAN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Bonasera
K030690 616007610106115
6.

58

BIRBANT KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
7.

46

BON BAILADOR HANNOVERANER POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Bon coeur / Benetton Dream
M: S-klasse / Shalimaro
K031141 DE 431310156516
8.

25

BOND KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:127 F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
K019241 616013690065709
9.

22

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
K032795 528018020091208
10.

33

BUENOS AIRES OLDENBURG GER 2014 klacz kara/172 F: Bordeaux
M: Day’s Light
K026426 DE433330590214
11.

70

CASPAR WLKP POL 2007 wałach gniada/166 F: Landos
M: Clasica
K012390 105MN08
12.

87

CHOU-CHOU TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach siwa/172 F: NN
M: NN
K023188 616999540103910
13.

52

CONVERSANO XII-2 SK LIPICAN SVN 2009 Ogier siwa F: 3723 Conversano XII Amata
M: 4069 Betalka XXXVII
K021130
14.

68

CZEREMCHA SP POL 2018 klacz skarogniada/163 F: Sommerhit
M: Czelsi
K034174 616009610031318
15.

69

DANDY’S BLUE DIAMOND EC AES BEL 2017 wałach cremello/kuc:148 F: Biebosschen Dandy Lion
M: Golden Gini
K033670 826002170879113
16.

3

DEINHARD S DRP POL 2001 Wałach gniada/kuc:141 cm F: Diskus
M: Ninka
K010190 DE 441 410468501 103FB90
17.

57

DELICIOUS PP KUC POL 2006 klacz ciemnokasztanowata/kuc:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
K010730 POL013670111906
18.

47

DENARO PP DRP GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:138 F: KELTS DE ANGELO / DE MERELS DEMIS
M: DAISY / DORNIK-DOUBLE
K014326 DE410100631107
19.

26

DIAMOND DE LUXE Deutsche Reit Pony GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Don Pedro
M: Po Oakley
K029184 DE ××××××
20.

24

DIARADOS OS GER 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado / Diamant De semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
21.

74

DOLCETTO HANN POL 2007 wałach kasztanowata/173 F: Don Frederico
M: Weldone
K024383 Brak
22.

17

DOLLY KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dolar
M: Donna
Brak 4690875324676
23.

53

DON MATCHO'S OLDENBURSKI POL 2008 wałach kasztanowata/168 F: Don Romantic
M: Wenecia
K022020 DE433331149808
24.

19

DONALD TT TINKER POL 2015 wałach srokata/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K034089 63910448101
25.

97

DRUZYNA 1 F:
M:
26.

98

DRUZYNA 2 F:
M:
27.

100

DRUZYNA 3 F:
M:
28.

101

DRUZYNA 4 F:
M:
29.

99

DRUZYNA 5 F:
M:
30.

107

DRUZYNA 6 F:
M:
31.

20

DULCAMERO PONY POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Dimension AT
M: Baroness
K027367 DE441411142214
32.

2

ELDOM NRPS POL 2011 wałach gniada/kuc:149 F: Empire
M: Mireille
K023924 528008110032611
33.

64

EXEDRO KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:137 F: Emir
M: Epoka
K029739 616013570081710
34.

93

FEMME DE MATCHO OLD. POL 2004 klacz kasztanowata/162 F: Furst Heinrich
M: Marusha
K028811 DE443430161404
35.

10

FERRERO ROCHER WESTFALSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Franziskus
M: Rock Revolution I
K030668 DE441410147315
36.

72

FIRST FABIOLA OLDENBURSKA POL 2010 klacz kasztanowata/178 F: Furst Wilhelm
M: Fabia
K019817 DE 433330927310
37.

94

FIRST WILLIAM-P SP POL 2015 wałach kara/175 F: Ron William
M: Fay II Texel
K027798 616009670052515
38.

77

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy ESP 2016 wałach gniada/170 F: Verdi TN
M: MME Pompadour
K033438 724016116045180
39.

73

GALEON SP POL 2009 wałach gniada/- F: Lord Z/Lord
M: Gama/Garanite
K016932 616009510416
40.

13

GASPAR MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/175 F: Bartnik
M: Gracja
K013138 POL006510089807
41.

35

GLUCKSPILZ KUC POL 2012 wałach izabelowata/kuc:145 F: Brak
M: Brak
K022569 DE441411033512
42.

71

GOLDEN DIAMOND W DRP GER 2013 klacz inna/kuc:- F: Hesselteichs Golden Dream
M: Danny's Doughter / Danny Gold
K032235 DE441411061913
43.

49

GRETA KUC POL 2005 klacz skarogniada/kuc:147 F: Mistral
M: Groszka
K025736 616013640066905
44.

90

HAGGIS Szlachetna Półkrew (Polski Koń POL 2002 wałach siwa/172 F: GOOD LUCK
M: HAGADA
K007090 009520024602
45.

84

HARNAŚ KON MALY POL 2010 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K028709 616999661768610
46.

51

HAWEL KUC WALIJSKI POL 2013 wałach gniada/kuc:128 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
K030355 616 013 61 00942 13
47.

105

HAWEL / KAFEJKA F:
M:
48.

80

INANA FRYZYJSKA POL 2010 klacz kara F: Banshee
M: Tjarda Gepke L.
K024838
49.

29

JAGER Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach skarogniada/174 F: Baldnini II
M: Jenixa
K032292 POL009600428308
50.

66

JESSI KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028448 528019090008527
51.

104

JESSI / LADY OF WINSTON F:
M:
52.

50

KAFEJKA KUC POL 2009 klacz izabelowata/kuc:131 F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
K022282 013 52 00208 09
53.

9

KNOXVILLE KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Dream Boy KWPN
M: Arina KWPN / Paganini KWPN
K027431 528003201504339
54.

75

KUNANDA KWPN POL 2016 klacz gniada/173 F: Feel Good
M: Unanda
Brak Brak
55.

65

LADY OF WINSTON RIJPONY POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:144 F: Leuns Velds Winston
M: Miss You
NRPS 52800811003361
56.

15

LAK GR. D M. POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
K022923 616006580676610
57.

4

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
58.

21

LITTLE BEAR KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029534
59.

85

LIVERPOOL SP POL 2006 Wałach siwa/180 F: Long Star
M: Pik Dame Z
ParajeździeckaPara/2/19 11930
60.

8

LORD LE KWPN NED 2016 ogier kasztanowata/168 F: Guardian S
M: Watradin /San Remo
K033108 528003201602309
61.

67

MAGICALLY PAINTED BLACK EVO KWPN NED 2017 ogier kara/169 F: Sir donnerhall
M: Alliante
K032548 52801046562
62.

40

MAYAMI DRP LTU 2011 klacz izabelowata/kuc:146 F: .
M: .
. DE 434340154111
63.

48

MELANTHO'S DILANO KUC WAL. POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bloklands Hoeve's Mr. Silvano
M: Melantho's Myla
K033341 528017201000094
64.

7

MR. BROWN KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Guardian S /Bodyguard Moorland
M: Doryke S
K033625 528003201703043
65.

14

MUPPET KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:kuc:14 F: Atlantic Magic
M: Muffin
K019486 616013610228209
66.

6

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/mk:145 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
K026584 616013520102614
67.

37

NESKA KUC POL 2004 klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
KO21849 POL013520044804
68.

55

NICPOŃ NAD STAWAMI KUC POL 2012 wałach kara/kuc:kuc:14 F: Stougjeshoeve Energy
M: Nigra
K028800 616013610057812
69.

42

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
70.

27

ODYSEUSZ SP POL 2007 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Obia / Bienis
K011922 616013610100507
71.

54

PEPE KUC POL 2010 wałach kara/kuc:121 F: Santana Danny's Boy
M: Pipi
K030698 616013680063310
72.

89

PICOLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: SANWAN
M: VIVIERROLAND PECHE
K028839 616013520039210
73.

59

RAFAELL BH SP POL 2011 wałach gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
K022946 616009661563611
74.

23

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
75.

63

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 wałach izabelowata/kuc:130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
K029554 Brak
76.

61

RUBINA 395 OLDENBURG GER 2008 Klacz kara/164 F: Hoftanz / His Highness
M: Ramona / Furst Heinrich
K022766 DE433330973008 106AE59
77.

92

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
78.

28

SAM TINKER POL 2016 wałach kara/kuc:130cm F: NN
M: NN
K032922 826073001852961
79.

56

SATURN SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Lampart
M: Sauna
K021150 POL 009580658306
80.

31

SUMMER HIT HANOWERSKA GER 2009 wałach ciemnogniada/174 F: Sandro Hit
M: Wenni
K019407 DE 431316843009
81.

95

SYBILLA SP 2008 klacz gniada F: Quamiro
M: Shakira
82.

5

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
83.

106

SZOGUN / LEXUS F:
M:
84.

96

SZTAFETA F:
M:
85.

79

TERA QUICK Kłusak Francuski POL 2007 klacz ciemnogniada/158 F: Jasmin de Flore
M: Kienne / And Arifant
K028327 07318337K
86.

1

TICET KUC POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bolero
M: Totu
K021286 616013680092109
87.

102

TICET / ELDOM F:
M:
88.

38

UNE PETITE FLEUR OLDENBURSKA GER 2017 klacz kara/169 F: Indian Rock KWPN
M: Une Gribaldi trk Gribaldi trk.
K031944 DE433332244917
89.

60

VENTUS KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:kuc:13 F: NN
M: Sara
K009245 POL999690068804
90.

32

VENUS KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:kuc:13 F: NN
M: NN
K030704 616999540055615
91.

30

VINKENHOVE ZARAH KUC WAL. POL 2013 klacz kara/kuc:145 F: Nia Domo's Bolero
M: Vinkenhove Fallon
K031439 056013W020K1312
92.

18

WICEK KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
K021884 Brak
93.

78

ZALVO KWPN NED 2004 ogier kasztanowata/170 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
Rider Club
Competition
Prize
Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
400
SUM:
400.00
Bartyś Monika KS Centurion
500
SUM:
500.00
Bigaj Maciej KS Faruk
150
SUM:
150.00
Całka Nina KJ Golden Dream
200
SUM:
200.00
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
450
600
SUM:
1050.00
Cycak Magdalena BPK
300
SUM:
300.00
Czerwińska Pola KS Centurion
300
SUM:
300.00
Czok Ivette K.S. Centurion
200
SUM:
200.00
Czop Jagoda KJ Golden Dream
150
SUM:
150.00
Fizia Iga JKS Equi Verso
450
SUM:
450.00
Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
450
SUM:
450.00
Gierszewska Kamila KJ Stajnia Jarużyn
400
SUM:
400.00
Gietka Agata KJ Młyńska Struga
150
100
150
SUM:
400.00
Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
450
SUM:
450.00
Kołodziejczak Zuzanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
300
SUM:
300.00
Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
150
SUM:
150.00
Koszałka Aleksandra CSJ Coval
300
SUM:
300.00
Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
400
SUM:
400.00
Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
300
SUM:
300.00
Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
300
600
SUM:
900.00
Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
100
SUM:
100.00
Machniewicz Aleksandra KJ Golden Dream
600
SUM:
600.00
Maksajda Julia KJ Golden Dream
150
SUM:
150.00
Markowska Karolina Bez Przynależności Klubowej
100
150
SUM:
250.00
Miłosz-Kropiwiec Joanna WKJ Lublin
400
SUM:
400.00
Moczak Julia KJ Cheval Mariampol
400
SUM:
400.00
Olejniczak Maria KJ Golden Dream
300
SUM:
300.00
Pączek Dominika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
100
SUM:
100.00
Pawluk Veronica Ludowy Klub Jeździecki Lewada
600
SUM:
600.00
Rodziak Nadia KJ Cavallino
150
SUM:
150.00
Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
200
SUM:
200.00
Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
250
SUM:
250.00
Rozesłańska Aleksandra SKJ Golden Dream
600
200
SUM:
800.00
Rybicka Karolina JKS Equita
50
150
150
SUM:
350.00
Semeryło Aleksandra WkjJ Lublin sj For Pleasure
300
SUM:
300.00
Sławek Lena KS Centurion
600
SUM:
600.00
Solecka Nelly KS.Centurion
450
SUM:
450.00
Szczepańska Karolina SKJ Bajardo
250
SUM:
250.00
Touściuk Nina Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
150
SUM:
150.00
Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
150
100
50
SUM:
300.00
Van Den Broeck Ann UKJ Pony Club Plochocin
300
SUM:
300.00
Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Wiencek Julia JKS Melloni Horses
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
2022-06-17
1
2022-06-18
3
2022-06-19
2
2022-06-19
2
400
Bartyś Monika
KS Centurion
CASPAR (70)
2022-06-17
4
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
1
500
Bigaj Maciej
KS Faruk
2022-06-17
2
2022-06-18
4
2022-06-19
4
2022-06-19
4
150
Całka Nina
KJ Golden Dream
DOLLY (17)
2022-06-17
4
2022-06-18
5
2022-06-19
4
2022-06-19
4
200
Ceran Ignacy
KJ Kapitan
2022-06-17
10
2022-06-18
11
2022-06-19
7
2022-06-19
9
Chrostowska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
PEPE (54)
2022-06-17
4
2022-06-18
11
2022-06-19
7
2022-06-19
9
Cirocka Dominika
KJ AS Dream
2022-06-17
6
2022-06-18
6
2022-06-19
6
2022-06-19
6
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
LEXUS (4)
2022-06-17
2
2022-06-18
9
SZOGUN (5)
2022-06-17
1
2022-06-18
2
2022-06-19
1
2022-06-17
4
2022-06-18
2
2022-06-19
2
2022-06-19
2
450
2022-06-19
1
600
Cycak Magdalena
BPK
SYBILLA (95)
2022-06-17
3
2022-06-18
2
2022-06-19
3
2022-06-19
3
300
Czerwińska Pola
KS Centurion
BIRBANT (58)
2022-06-17
3
2022-06-18
3
2022-06-19
3
2022-06-19
3
300
Czok Ivette
K.S. Centurion
TICET (1)
2022-06-17
4
2022-06-18
4
2022-06-19
4
ELDOM (2)
2022-06-17
6
2022-06-18
5
2022-06-19
4
200
Czop Jagoda
KJ Golden Dream
GASPAR (13)
2022-06-17
3
2022-06-18
6
2022-06-19
5
2022-06-19
6
MUPPET (14)
2022-06-17
7
2022-06-18
6
2022-06-19
5
2022-06-19
5
150
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
PICOLO (89)
2022-06-17
8
2022-06-18
8
2022-06-19
6
2022-06-19
6
Fizia Iga
JKS Equi Verso
VENUS (32)
2022-06-17
10
2022-06-18
1
2022-06-19
2
2022-06-19
2
450
Gibas Julia
UKJ Pony Club Płochocin
GRETA (49)
2022-06-17
7
2022-06-18
7
2022-06-19
6
2022-06-19
1
Gierszewska Aneta
KJ Stajnia Jarużyn
2022-06-17
3
2022-06-18
2
2022-06-19
2
2022-06-19
2
450
Gierszewska Kamila
KJ Stajnia Jarużyn
NÓTA (42)
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-19
2
2022-06-19
1
400
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2022-06-17
1
150
2022-06-17
2
100
2022-06-18
1
150
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-06-17
2
2022-06-18
2
2022-06-19
2
2022-06-17
6
2022-06-18
4
2022-06-19
2
450
Kacprzak Marcelina
KJ Stajnia Jarużyn
2022-06-17
4
2022-06-18
2
2022-06-19
12
2022-06-19
8
Kapela Nina
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
GALEON (73)
2022-06-17
Karwowska Hanna
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2022-06-17
13
2022-06-18
10
2022-06-19
13
2022-06-19
13
Kołodziejczak Zuzanna
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2022-06-17
2
2022-06-18
4
2022-06-19
4
2022-06-19
3
300
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2022-06-17
5
2022-06-18
7
2022-06-19
5
2022-06-19
5
150
Koszałka Aleksandra
CSJ Coval
INANA (80)
2022-06-17
2
2022-06-18
3
2022-06-19
2
2022-06-19
2
300
Kotowicz Tamara
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2022-06-17
3
2022-06-18
3
2022-06-19
1
2022-06-19
1
400
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2022-06-17
2
2022-06-18
3
2022-06-19
1
2022-06-19
2
300
Krzyżak Antonina
Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2022-06-17
12
2022-06-18
9
2022-06-19
11
2022-06-19
11
Kuczkowska Daniela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KUNANDA (75)
2022-06-17
4
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-06-17
3
2022-06-18
3
2022-06-19
1
2022-06-19
3
300
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
1
600
Laskowska Hanna
Klub Jeździecki Golden Dream
VENTUS (60)
2022-06-17
9
2022-06-18
13
2022-06-19
9
2022-06-19
10
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
KAFEJKA (50)
2022-06-17
6
2022-06-18
5
HAWEL (51)
2022-06-17
5
2022-06-18
7
2022-06-19
8
2022-06-19
6
100
Libman Rinel
.
MAYAMI (40)
2022-06-17
1
Machniewicz Aleksandra
KJ Golden Dream
WICEK (18)
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-19
3
2022-06-19
1
600
Maksajda Julia
KJ Golden Dream
2022-06-17
5
2022-06-18
6
2022-06-19
5
2022-06-19
5
150
Markowska Karolina
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-17
2
100
2022-06-18
1
150
Miłosz-Kropiwiec Joanna
WKJ Lublin
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
1
400
Moczak Julia
KJ Cheval Mariampol
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
1
400
Olejniczak Maria
KJ Golden Dream
2022-06-17
3
2022-06-18
3
2022-06-19
4
2022-06-19
3
300
Pączek Dominika
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2022-06-17
5
2022-06-18
5
2022-06-19
5
2022-06-19
5
100
Pawluk Veronica
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
1
600
Pietkiewicz Mia
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (25)
2022-06-17
8
2022-06-18
4
2022-06-19
9
2022-06-19
7
Plata Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-06-17
1
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
2022-06-17
2022-06-18
Poręba Wiktoria
KJ Golden Dream
2022-06-17
2022-06-18
Pranczk Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2022-06-17
7
2022-06-18
6
2022-06-19
8
2022-06-19
7
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2022-06-17
4
2022-06-18
2022-06-19
4
2022-06-19
5
150
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2022-06-17
9
2022-06-18
8
2022-06-19
3
2022-06-19
4
200
Rogalska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2022-06-17
2
2022-06-18
2
2022-06-19
3
2022-06-19
3
250
Rosak Agata
Klub Jeździecki Cheval Mariampol
2022-06-17
13
2022-06-18
13
2022-06-19
11
JESSI (66)
2022-06-17
12
2022-06-18
2022-06-19
11
Rozesłańska Aleksandra
SKJ Golden Dream
SATURN (56)
2022-06-17
2
2022-06-18
4
2022-06-19
1
2022-06-19
1
600
2022-06-17
6
2022-06-18
5
2022-06-19
3
2022-06-19
4
200
Rybicka Karolina
JKS Equita
2022-06-17
3
50
2022-06-18
4
2022-06-17
1
150
2022-06-18
1
150
Semeryło Aleksandra
WKJ Lublin SJ For Pleasure
2022-06-17
11
2022-06-18
10
2022-06-19
6
2022-06-19
8
Semeryło Aleksandra
WkjJ Lublin sj For Pleasure
2022-06-17
1
2022-06-18
5
2022-06-19
4
2022-06-19
3
300
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
2022-06-17
4
2022-06-18
4
Sławek Lena
KS Centurion
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
1
600
Solecka Nelly
KS.Centurion
HARNAŚ (84)
2022-06-17
2
2022-06-18
2
2022-06-19
2
2022-06-19
2
450
Szczepańska Karolina
SKJ Bajardo
JAGER (29)
2022-06-17
3
2022-06-18
2
2022-06-19
3
2022-06-19
3
250
Touściuk Nina
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
HAGGIS (90)
2022-06-17
5
2022-06-18
1
2022-06-19
6
2022-06-19
5
150
Tragarz Joanna
Klub Sportowy Centurion
2022-06-17
4
2022-06-17
1
150
2022-06-18
2
100
2022-06-18
2
50
Van Den Broeck Ann
UKJ Pony Club Plochocin
2022-06-17
3
2022-06-18
2
2022-06-19
2
2022-06-19
2
300
Walczak Marta
KJ Cheval Mariampol
EXEDRO (64)
2022-06-17
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
ZALVO (78)
2022-06-17
6
2022-06-18
3
2022-06-19
3
2022-06-19
4
200
Wiencek Julia
JKS Melloni Horses
2022-06-17
2
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
1
400
Wisiałkowska Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2022-06-17
11
2022-06-18
12
2022-06-19
10
2022-06-19
12
Wolnik Marta
BPK SLA
SAM (28)
2022-06-17
7
2022-06-18
7
2022-06-19
7
Zielińska Karolina
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
NESKA (37)
2022-06-17
14
2022-06-18
12
2022-06-19
10
2022-06-19
10
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2022-06-17
2
2022-06-18
2

Number of Riders: 73

Number of Horses: 93

The sum of prizes: 15 350.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl