Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO 2* i ZR-B, elim. MPMK 4,5,6
Kołobrzeg, 12-14.08.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
158 ACCEPTED 2022-08-10 19:41:22
2022-08-10 19:41:22
Anna Kołek RAPINO
  • 2x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
157 ACCEPTED 2022-08-09 17:14:04
2022-08-09 17:13:39
Kornelia Trzybinska GREY LOTTA
  • 2x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
156 ACCEPTED 2022-08-09 17:11:31
2022-08-09 17:11:31
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
155 ACCEPTED 2022-08-08 22:37:52
2022-08-08 21:58:39
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
154 ACCEPTED 2022-08-08 22:37:44
2022-08-08 21:53:34
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
153 ACCEPTED 2022-08-08 22:37:00
2022-08-08 21:23:36
Jakub Szelangiewicz KARRAMBA Z
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Średnia Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
152 ACCEPTED 2022-08-08 22:36:46
2022-08-08 21:20:42
Jakub Szelangiewicz QUINTO II G
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Średnia Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
151 ACCEPTED 2022-08-08 22:36:32
2022-08-08 21:19:41
Jakub Szelangiewicz ERCO Z
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C/Finał RMK konie 6-letnie - dwufazowy art.274.1.5.3
150 ACCEPTED 2022-08-08 21:43:39
2022-08-08 20:13:06
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
149 ACCEPTED 2022-08-08 21:43:23
2022-08-08 20:12:37
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
148 ACCEPTED 2022-08-08 21:42:36
2022-08-08 19:29:18
Julia Litewka KALA FLY
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
147 ACCEPTED 2022-08-08 21:42:17
2022-08-08 17:12:45
Martyna Kowalczyk HALAMA
  • 2x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
146 ACCEPTED 2022-08-08 21:41:42
2022-08-08 17:12:15
Martyna Kowalczyk CEDRYNEK WILLOWAY
  • 2x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
145 PRE-APPROVED 2022-08-08 21:41:14
2022-08-08 16:04:19
Jagoda Skoneczna SAVINA
  • 2x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
144 ACCEPTED 2022-08-08 21:33:27
2022-08-08 15:00:42
Aleksandra Nowak CERTO
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
143 ACCEPTED 2022-08-08 21:31:59
2022-08-08 14:47:02
Aleksandra Lewicka PAINTED WHITE COURTIER
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
142 ACCEPTED 2022-08-08 21:31:47
2022-08-08 13:38:01
Zofia Suwała CALIDA
  • 2x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
141 ACCEPTED 2022-08-08 21:30:51
2022-08-08 13:37:20
Anna Krupska SAURON
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
140 PRE-APPROVED 2022-08-12 10:18:05
2022-08-08 13:35:34
Andrzej Pasek CARTIGA
  • 1x 1/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 6/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK konie 5-letnie, z oceną stylu konia
139 PRE-APPROVED 2022-08-08 21:27:10
2022-08-08 12:37:01
Aleksandra Leśniańska I’AM OF HERITAGE Z
  • 1x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
138 ACCEPTED 2022-08-10 14:51:06
2022-08-08 12:36:32
Angeliki Podgórna I’AM OF HERITAGE Z
S3-15
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
137 ACCEPTED 2022-08-08 21:24:34
2022-08-08 10:55:48
Joanna Chruściewicz CUSCO
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
136 ACCEPTED 2022-08-11 19:35:53
2022-08-08 10:41:31
Maciej Żołądkiewicz NASHIRA O
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
135 ACCEPTED 2022-08-08 21:20:54
2022-08-08 10:37:44
Maciej Żołądkiewicz ARCZELLA B
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
134 ACCEPTED 2022-08-07 22:26:09
2022-08-07 20:11:27
Karolina Matusik WHITNEY
  • 2x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
133 ACCEPTED 2022-08-07 22:25:38
2022-08-07 17:06:49
Karolina Gołek LOTAR
  • 1x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
132 ACCEPTED 2022-08-07 14:47:06
2022-08-07 14:03:39
Maciej Gużkowski SHARONA RED WINE
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
131 ACCEPTED 2022-08-10 10:30:11
2022-08-07 13:41:21
Victoria Ferjan CONTINIA
S2-35
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
130 ACCEPTED 2022-08-07 14:45:59
2022-08-07 11:02:21
Tadeusz Kozakiewicz KOMES
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
129 ACCEPTED 2022-08-07 10:53:55
2022-08-06 23:34:32
Jacek Polikowski CASSALITO
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
128 ACCEPTED 2022-08-07 10:53:45
2022-08-06 23:34:04
Jacek Polikowski COOLBOY
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
127 PRE-APPROVED 2022-08-12 15:27:09
2022-08-06 22:20:45
Klaudia Włodarczyk KATHARSIS
  • 2x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
126 ACCEPTED 2022-08-10 17:15:39
2022-08-06 18:15:37
Martin Rozynek MR. IT’S POSSIBLE SRK
S1-8
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
125 ACCEPTED 2022-08-09 18:26:42
2022-08-06 15:09:21
Weronika Wiśniewska CARLITOS IN GOMERA L
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
124 ACCEPTED 2022-08-06 14:50:39
2022-08-06 11:53:33
Igor Brzeziński SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ
  • 2x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
123 PRE-APPROVED 2022-08-06 14:50:23
2022-08-05 23:08:36
Zosia Pisarczyk VIRGINIA
  • 2x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
122 PRE-APPROVED 2022-08-06 14:49:30
2022-08-05 23:07:54
Aleksandra Pisarczyk SZLACHCIC
  • 2x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
121 ACCEPTED 2022-08-12 10:12:56
2022-08-05 20:57:44
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-08-12 10:23:26
2022-08-05 20:57:06
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 1x 1/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 6/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK konie 5-letnie, z oceną stylu konia
119 ACCEPTED 2022-08-06 14:47:33
2022-08-05 20:56:19
Pauline Wieczorek SOPHIA’S TWINKELING
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
118 ACCEPTED 2022-08-06 14:47:19
2022-08-05 20:55:33
Pauline Wieczorek ALICE
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
117 ACCEPTED 2022-08-05 22:45:26
2022-08-05 20:42:50
Zuzanna Kluczyk POLISH PEARL
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
116 ACCEPTED 2022-08-05 18:06:08
2022-08-05 16:50:41
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
115 ACCEPTED 2022-08-05 16:36:39
2022-08-05 15:44:00
Katarzyna Gałan FINAŁ
  • 1x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
114 ACCEPTED 2022-08-05 16:36:11
2022-08-05 15:43:41
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-08-05 16:36:04
2022-08-05 13:38:36
Dawid Pasek NUGAT
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
112 ACCEPTED 2022-08-05 13:06:12
2022-08-05 11:28:43
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
111 ACCEPTED 2022-08-05 08:52:08
2022-08-05 07:46:39
Weronika Hałgas CAREWICZ
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
110 ACCEPTED 2022-08-05 08:51:53
2022-08-05 07:45:21
Jacek Bobik CHANNA
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
109 ACCEPTED 2022-08-10 15:22:19
2022-08-04 00:09:33
Filip Lewicki SALIDO
S2-40
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
108 ACCEPTED 2022-08-10 15:22:36
2022-08-04 00:06:39
Filip Lewicki NICOLAS D’OR
S2-41
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
107 ACCEPTED 2022-08-10 15:21:23
2022-08-04 00:01:16
Filip Lewicki CONFEDRO
S2-39
  • 1x 1/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
106 ACCEPTED 2022-08-10 19:55:40
2022-08-04 00:00:45
Filip Lewicki HASHTAG
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
105 ACCEPTED 2022-08-10 17:15:45
2022-08-03 19:52:08
Martin Rozynek VIVALDI R
S1-7
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
104 ACCEPTED 2022-08-10 17:14:28
2022-08-03 19:51:49
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
S1-10
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
103 ACCEPTED 2022-08-10 17:14:44
2022-08-03 19:51:30
Martin Rozynek KADI
S1-9
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
102 ACCEPTED 2022-08-10 17:16:07
2022-08-03 19:51:08
Martin Rozynek GIBANTA
S1-6
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
101 ACCEPTED 2022-08-04 22:47:31
2022-08-03 18:54:13
Alicja Czapska KENZO-GL
  • 2x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
100 ACCEPTED 2022-08-10 19:45:46
2022-08-03 14:44:20
Daniel Kurpiński SION VAN DE DIEPEBEEK
  • 1x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
99 PRE-APPROVED 2022-08-03 17:39:44
2022-08-03 13:17:58
Lilianna Zalewska KOSTARYKA
  • 2x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
98 PRE-APPROVED 2022-08-03 17:39:17
2022-08-03 13:17:38
Zuzanna Zalewska MONET
  • 2x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
97 ACCEPTED 2022-08-11 10:41:12
2022-08-03 10:52:04
Julia Mycio HALLOUMI
S2-28
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
96 ACCEPTED 2022-08-02 23:38:05
2022-08-02 23:06:51
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
95 ACCEPTED 2022-08-02 23:37:59
2022-08-02 23:06:09
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-08-02 22:06:56
2022-08-02 14:20:32
Zuzanna Zadka NATAL
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-08-10 16:47:05
2022-08-02 12:29:51
Michał Kubiak CRAZY STAR PP
S3-8
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
92 ACCEPTED 2022-08-10 15:25:01
2022-08-02 09:51:19
Oliwia Nocko CONCORDIA
S2-31
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-08-01 23:10:56
2022-08-01 22:25:02
Maja Gniazdowska CRUMBLE MG
  • 2x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
90 ACCEPTED 2022-08-01 23:10:36
2022-08-01 22:23:52
Maja Gniazdowska MIGHTY MOLLY
  • 2x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
89 ACCEPTED 2022-08-10 14:53:25
2022-08-01 13:45:22
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
S3-25
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-08-01 14:18:33
2022-08-01 12:43:58
Wiktoria Antoniewska TICO NACA
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
87 ACCEPTED 2022-08-01 11:01:57
2022-08-01 10:15:27
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Średnia Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-08-01 11:01:44
2022-08-01 10:14:19
Maciej Sobótka NURIA - SZ
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
85 ACCEPTED 2022-08-10 16:37:57
2022-07-31 17:58:59
Katarzyna Nogalska RIWIERI
S3-3
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-08-10 15:35:50
2022-07-31 11:31:05
Weronika Wilska-Czarnecka CARMEN S
S1-24
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
83 ACCEPTED 2022-08-10 16:43:43
2022-07-31 11:26:55
Milena Sołtysiak CZART
S5-9
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
82 ACCEPTED 2022-08-10 17:11:14
2022-07-30 06:44:41
Jagoda Szejner DOMINO
S1-14
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
81 ACCEPTED 2022-08-10 17:11:06
2022-07-30 06:43:56
Jagoda Szejner DEKRET
S1-13
  • 1x 1/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 6/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK konie 5-letnie, z oceną stylu konia
80 ACCEPTED 2022-08-10 10:26:47
2022-07-28 21:21:02
Lesław Gerlaczyński GAZA
S3-20
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-08-10 14:44:39
2022-07-28 16:19:37
Sandra Jasikowska ELEAR
S3-9
  • 1x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
78 ACCEPTED 2022-08-10 15:27:36
2022-07-28 16:12:14
Natalia Potrzebowska NADAL
S2-30
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Średnia Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
77 ACCEPTED 2022-08-10 15:37:32
2022-07-28 11:49:33
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
S1-27
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-08-10 15:37:27
2022-07-28 11:49:14
Aleksandra Pobłocka FELLOW
S1-26
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2022-08-10 16:15:34
2022-07-28 11:48:05
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
S1- 30
  • 1x 10/CC/Duża Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/CC1/GRAND PRIX Duża Runda - dwunawrotowy art.273.2.2.2.2, 273.3.3.1
74 ACCEPTED 2022-08-10 17:08:14
2022-07-27 21:00:39
Adam Nicpoń CALL ME LUCK Z
S1-2
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-08-10 17:11:42
2022-07-27 16:08:42
Ida Twerdochlib LATINLOVER Z
S1-4
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
72 ACCEPTED 2022-07-27 17:20:28
2022-07-27 13:19:01
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
71 ACCEPTED 2022-08-10 15:39:45
2022-07-27 11:36:45
Alicja Maślana ZIDAN
S1-29
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
70 ACCEPTED 2022-08-10 15:39:30
2022-07-27 11:36:26
Alicja Maślana FULL SON
S1-28
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
69 ACCEPTED 2022-08-10 14:35:16
2022-07-27 06:05:06
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
68 ACCEPTED 2022-07-27 07:03:39
2022-07-26 23:46:28
Blanka Biedrzycka LEXUS
  • 2x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-08-10 17:36:12
2022-07-26 23:20:50
Agata Piastowska LILA LANI
S2-22
  • 2x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-08-10 17:36:05
2022-07-26 23:20:01
Agata Piastowska ANAWA
S2-21
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Średnia Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
65 ACCEPTED 2022-08-10 16:57:37
2022-07-26 22:49:38
Aleksandra Lewandowska ARMANI
S3-1
  • 1x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2022-08-10 16:57:42
2022-07-26 22:48:06
Aleksandra Lewandowska NERGAL
S3-2
  • 1x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-08-10 14:52:57
2022-07-25 23:15:58
Jakub Podgórny NAVARRA
S3-22
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
62 ACCEPTED 2022-08-10 14:52:41
2022-07-25 23:15:20
Jakub Podgórny LOLITA RED WINE
S3-21
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
61 ACCEPTED 2022-08-10 14:51:44
2022-07-25 23:14:50
Angeliki Podgórna NERRADO
S3-16
  • 1x 1/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
60 ACCEPTED 2022-08-10 14:50:53
2022-07-25 23:13:54
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
S3-14
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
59 ACCEPTED 2022-08-10 17:33:08
2022-07-25 23:04:35
Lena Falkiewicz CAALISTENIA
S1-17
  • 2x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 2x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-08-10 17:32:57
2022-07-25 23:03:52
Lena Falkiewicz HARD ROCK
S1-18
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2022-08-10 17:32:05
2022-07-25 23:03:03
Filip Falkiewicz GEPPETTO
S1-20
  • 2x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 2x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-08-10 17:32:13
2022-07-25 23:01:51
Filip Falkiewicz WILL DU REVERDY
S1-19
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
55 ACCEPTED 2022-08-10 15:28:20
2022-07-25 21:10:22
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
S3-10
  • 2x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-08-10 14:46:39
2022-07-25 19:51:25
Alan Miechowicz BARTONIA
S3-18
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-08-10 14:46:44
2022-07-25 19:49:41
Alan Miechowicz NITROX
S3-19
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-08-10 14:49:24
2022-07-25 19:41:01
Kamila Szuster HENSAL
S3-11
  • 2x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 2x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-08-10 12:33:20
2022-07-25 17:31:24
Lea Frey VOODOO
S3-17
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
50 PRE-APPROVED 2022-07-25 17:14:39
2022-07-25 17:14:18
Wiktoria Budczenkow FABIANA
  • 1x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-08-10 17:20:40
2022-07-25 15:35:47
Tomasz Miśkiewicz CARDHU
S2-13
  • 1x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
48 ACCEPTED 2022-08-10 17:21:41
2022-07-25 15:35:12
Tomasz Miśkiewicz VHS CASCATO DU ROUET
S2-15
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
47 ACCEPTED 2022-08-10 17:23:06
2022-07-25 15:34:32
Tomasz Miśkiewicz VHS CAIRA
S2-19
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
46 ACCEPTED 2022-08-10 17:22:48
2022-07-25 15:32:14
Tomasz Miśkiewicz VANILIA LAZAR
S2-18
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
45 ACCEPTED 2022-08-10 17:20:47
2022-07-25 15:31:48
Tomasz Miśkiewicz CASTIGO DE AMOR
S2-14
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-08-10 17:22:37
2022-07-25 15:31:19
Tomasz Miśkiewicz MASANDRA
S2-17
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-08-10 17:22:20
2022-07-25 15:30:49
Tomasz Miśkiewicz CAPINAEDA
S2-16
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-08-08 21:20:18
2022-07-25 07:24:51
Maja Talaczek CEOLA
  • 2x 5R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
41 ACCEPTED 2022-07-25 09:38:28
2022-07-24 23:35:58
Adam Nicpoń CLINT
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
40 ACCEPTED 2022-08-10 17:34:12
2022-07-24 23:08:54
Marta Romanowska GOOD-DAY
S1-16
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Średnia Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-08-10 17:12:29
2022-07-24 23:07:33
Krzysztof Seren DEAUVILLE S
S1-15
  • 2x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
38 ACCEPTED 2022-08-10 16:34:48
2022-07-24 20:29:33
Barbara Kościelska CACHADILLO
S1-12
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
37 ACCEPTED 2022-08-10 15:34:49
2022-07-24 19:52:24
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
S1-23
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Duża Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C1/Finał Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
36 ACCEPTED 2022-08-10 15:34:27
2022-07-24 19:51:48
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
S1-22
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Średnia Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-08-10 15:33:42
2022-07-24 19:51:20
Weronika Wilska-Czarnecka COOLIO S
S1-21
  • 1x 1/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 6/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK konie 5-letnie, z oceną stylu konia
34 ACCEPTED 2022-08-10 22:18:47
2022-07-24 19:50:44
Weronika Wilska-Czarnecka BIG SANTURIA PS
S1-25
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Średnia Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2022-07-24 22:50:12
2022-07-24 18:41:37
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
32 PRE-APPROVED 2022-08-10 16:45:52
2022-07-24 18:31:24
Nadia Liske LITANOS - STAR
S3-7
  • 1x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykł art.238.2.1
  • 1x 9R/LL/Dokładności art.238.1.1
31 PRE-APPROVED 2022-08-10 16:20:59
2022-07-24 18:10:32
Katarzyna Kaczmarek GLOBUS
S3-5
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
30 ACCEPTED 2022-08-10 16:21:04
2022-07-24 18:09:11
Katarzyna Kaczmarek JAKSON
S3-6
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 10R/L/Zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-08-10 16:59:25
2022-07-24 08:53:36
Ewelina Kowalczyk PIPPA DE GOEDEREEDE
S2-26
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
28 ACCEPTED 2022-08-10 16:59:31
2022-07-24 08:51:01
Ewelina Kowalczyk MIRA DE GOEDEREEDE
S2-27
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
27 ACCEPTED 2022-08-10 16:31:46
2022-07-24 00:27:40
Jan Bobik CELTA
S5-5
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
26 ACCEPTED 2022-08-10 16:31:54
2022-07-24 00:27:16
Jan Bobik HASALA
S5-6
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-08-10 10:23:14
2022-07-24 00:26:43
Jan Bobik ONASIS
S5-3
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
24 ACCEPTED 2022-08-10 16:31:51
2022-07-24 00:24:30
Jan Bobik ILANIA
S5-7
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
23 ACCEPTED 2022-08-10 10:19:58
2022-07-24 00:23:42
Jan Bobik CZUMI GR
S5-1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2022-08-10 10:21:02
2022-07-24 00:23:12
Jan Bobik HAWRO
S5-4
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
21 ACCEPTED 2022-08-10 10:20:04
2022-07-24 00:22:34
Jan Bobik HAVERDY
S5-2
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
20 ACCEPTED 2022-08-10 10:23:32
2022-07-24 00:21:48
Adrian Jaworski CZARIA
S2-8
  • 2x 2R/L/Zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-08-10 19:46:30
2022-07-23 14:37:04
Małgorzata Ciszek-Lewicka HELLO HAPPY COOLIO
S2-38
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-08-10 19:55:55
2022-07-23 14:33:53
Marek Lewicki COME
S2-32
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-08-10 15:23:11
2022-07-23 14:31:08
Marek Lewicki NARTHAGO VDL
S2-42
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
16 ACCEPTED 2022-08-10 15:23:36
2022-07-23 14:30:25
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
S2-43
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
15 ACCEPTED 2022-08-10 15:18:00
2022-07-23 14:29:49
Małgorzata Ciszek-Lewicka CANDY MAN EQUI-FASHION
S2-36
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 12/C/Finał RMK konie 6-letnie - dwufazowy art.274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-08-10 15:18:17
2022-07-23 14:28:20
Małgorzata Ciszek-Lewicka KING`S LADY DN
S2-37
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-08-10 22:16:22
2022-07-23 11:06:43
Joanna Chruściewicz BAROS
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
12 ACCEPTED 2022-07-23 21:20:11
2022-07-23 11:06:08
Joanna Chruściewicz HOLLYWOOD
  • 1x 1/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 6/P1/RMK konie 5-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 11/N/Finał RMK konie 5-letnie, z oceną stylu konia
11 ACCEPTED 2022-08-12 10:04:29
2022-07-23 11:05:45
Beata Strzałkowska CASCADETTO
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 12/C/Finał RMK konie 6-letnie - dwufazowy art.274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-07-23 21:19:30
2022-07-23 11:04:47
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 1x 2/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7/N1/RMK konie 6-letnie, kwalifikacje do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 12/C/Finał RMK konie 6-letnie - dwufazowy art.274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-08-10 16:40:03
2022-07-23 10:14:42
Laura Maciejkiewicz EUFORIA
S3-4
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
8 ACCEPTED 2022-08-10 10:18:47
2022-07-22 19:08:14
Filip Babiak IBLUE
S2-34
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
7 ACCEPTED 2022-08-10 10:18:41
2022-07-22 19:08:00
Filip Babiak GUSTIQUE
S2-33
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-08-02 22:03:15
2022-07-22 12:08:34
Anna Maciejak ZOLTHAN
  • 1x 1R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3R/L/RMK konie 4-letnie kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/L/RMK konie 4-letnie, kwalifikacja do MPMK - z oceną stylu konia
5 ACCEPTED 2022-08-10 17:08:31
2022-07-21 19:40:19
Adam Nicpoń CIQUENTO
S1-3
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-08-10 17:08:07
2022-07-21 19:38:39
Adam Nicpoń BIG BEN
S1-1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
3 ACCEPTED 2022-08-10 17:10:17
2022-07-20 04:56:08
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
S3-12
  • 1x 3/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Mała Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N1/Finał Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
2 ACCEPTED 2022-08-10 17:35:25
2022-07-19 21:12:07
Amelia Otlewska SOLERO K
S2-20
  • 1x 4R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-08-10 22:17:57
2022-07-19 19:50:24
Paulina Rybarczyk-Wiśniewska ROYAL CASSIN
S1-11
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Średnia Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/C1/Finał Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
3. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
4. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
5. Barbarska Sylwia Farma Modrzewie JKS
S
O025047
6. Biedrzycka Blanka KJ EQUITATION LUBKOWICE
2008 (JM.)
O057304
7. Biedrzycka Blanka KJ EQUITATION LUBKOWICE
2008 (JM.)
O057304
8. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
9. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
10. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
11. Brzeziński Igor JKS Melloni Horses
2011 (Mł.)
O058087
12. Brzeziński Igor JKS Melloni Horses
2011 (Mł.)
O058087
13. Budczenkow Wiktoria KJ EQUITATION LUBKOWICE
S
O011304
14. Budczenkow Wiktoria KJ EQUITATION LUBKOWICE
S
O011304
15. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
16. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
17. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
.
18. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
O002228
19. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
O002228
20. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
21. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (JM.)
O053528
22. Ferjan Victoria Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2008 (JM.)
O050021
23. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
24. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
25. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
26. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
27. Gier Zuzanna bpk
S
O047084
28. Gier Zuzanna bpk
S
O047084
29. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
S
O025049
30. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
S
O025049
31. Gołek Karolina JKS Dako-Galant Skibno
S
O010132
10145766
32. Gołek Karolina JKS Dako-Galant Skibno
S
O010132
10145766
33. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
34. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
35. Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
2005 (J.)
O066191
36. Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
2005 (J.)
O066191
37. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O057255
38. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
39. Kaczmarek Katarzyna KJ Stajnia Nowina
S
O049228
40. Karasińska Olga UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O053837
41. Karasińska Olga UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O053837
42. Kluczyk Zuzanna SKJ GROBICE
2002 (MJ.)
O050680
43. Kluczyk Zuzanna SKJ GROBICE
2002 (MJ.)
O050680
44. Kołek Anna bpk
2005 (J.)
O052317
45. Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
46. Kościelska Barbara Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039081
10217957
47. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
48. Kowalczyk Martyna Ukj karmen nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
49. Kowalczyk Martyna Ukj karmen nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
50. Kozakiewicz Tadeusz FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
S
O001405
51. Kozakiewicz Tadeusz FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
S
O001405
52. Koźlik Kornelia Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2007 (JM.)
O048154
53. Koźlik Kornelia Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2007 (JM.)
O048154
54. Król Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
55. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
56. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
57. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
58. Kurpiński Daniel KJ Dako-Galant Skibno
S
O001088
59. Leśniańska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
brak
60. Leśniańska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
brak
61. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (J.)
O059672
62. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O045783
63. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
O062191
64. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
O062191
65. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
66. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
67. Liske Nadia KJ Stajnia Nowia
2006 (J.)
0000
68. Litewka Julia KJ EQUITATION LUBKOWICE
2007 (JM.)
O054180
69. Litewka Julia KJ EQUITATION LUBKOWICE
2007 (JM.)
O054180
70. Maciejak Anna JKS Dako-Galant Skibno
S
O014106
71. Maciejkiewicz Laura JKS Contendros Barlinek
S
O036622
72. Maślana Alicja SKJ Leśna Podkowa
S
O022133
10226647
73. Matusik Karolina Farma Modrzewie JKS
2008 (JM.)
O065881
74. Matusik Karolina Farma Modrzewie JKS
2008 (JM.)
O065881
75. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
76. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
77. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
78. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
79. Nocko Oliwia KJ Czahary Pogorzelica
2003 (MJ.)
O032739
80. Nogalska Katarzyna JKS Contendros Barlinek
2001 (MJ.)
O036083
81. Nogalska Katarzyna JKS Contendros Barlinek
2001 (MJ.)
O036083
82. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
83. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
84. Otlewska Amelia KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O038379
10224852
85. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
86. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
87. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
88. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
89. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
90. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
91. Pisarczyk Aleksandra FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2010 (JM.)
.
92. Pisarczyk Aleksandra FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2010 (JM.)
.
93. Pisarczyk Zofia FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
brak
brak
94. Pisarczyk Zosia FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
brak
brak
95. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048153
96. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
97. Podgórna Angeliki Czachary Pogorzelica
S
O001664
98. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
99. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
100. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
101. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
102. Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice
S
O022425
103. Potrzebowska Natalia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
104. Przykucka Wiktoria Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2005 (J.)
O051411
105. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
106. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
107. Rybarczyk-Wiśniewska Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O009731
108. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
109. Seren Krzysztof KJ Michałówka
S
O045652
110. Skoneczna Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
O078020
111. Skoneczna Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
O078020
112. Sobótka Maciej JKS Balotade
S
O025060
113. Sobótka Maciej JKS Balotade
S
O025060
114. Sołtysiak Milena LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
O052916
115. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
116. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
117. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
118. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O037940
119. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
120. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
121. Szuster Kamila JKS Melloni Horses
2006 (J.)
O059671
122. Talaczek Maja LKS Dragon Nowielice
2008 (JM.)
O064088
123. Talaczek Maja LKS Dragon Nowielice
2008 (JM.)
O064088
124. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
125. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
126. Treczyńska Nadia JKS Barłomino
2005 (J.)
O054613
127. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
128. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
129. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
130. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
131. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
132. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
133. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (J.)
O051812
134. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (J.)
O051812
135. Włodarczyk Klaudia BPK
2010 (JM.)
Brak
136. Zadka Zuzanna Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
2005 (J.)
O060345
137. Zadka Zuzanna Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
2005 (J.)
O060345
138. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
139. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
140. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
141. Zalewska Lilianna Klub Jeździecki "Czahary"
2010 (JM.)
...
142. Zalewska Lilianna Klub Jeździecki Czahary
2010 (JM.)
...
143. Zalewska Zuzanna Klub Jeździecki "Czahary"
2010 (JM.)
...
144. Zalewska Zuzanna Klub Jeździecki Czahary
2010 (JM.)
...
145. Zapała Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O014145
146. Zapała Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O014145
147. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
148. Ziętara Zuzanna bpk
2005 (J.)
O054134
149. Ziętara Zuzanna bpk
2005 (J.)
O054134
150. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
151. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

166

ALICE OLDENBURGER GER 2018 klacz kasztanowata/170 F: Comme il faut
M: Carrica
K033237 DE418180152518
2.

120

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
3.

184

ARCZELLA B SP POL 2018 klacz kasztanowata/175 F: Uccello
M: Arwena/Castiglione L
K034413 616098200279278
4.

33

ARMANI OLDENBURG GER 2011 wałach gniada/183 F: Acantus GK
M: Naiti Bless
K024133 DE 418184046211
5.

78

BAROS SP POL 2018 ogier gniada/168 F: Larron
M: BIZERTA/ Avero
K034014 -
6.

110

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
K021456 616007610161912
7.

69

BIG BEN NIEM. SPORT. GER 2014 wałach gniada/173 F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
K024151 DE481810006414
8.

97

BIG SANTURIA PS OLDENBURSKA GER 2015 klacz gniada/179 F: Big Star
M: Santuria x Sandro Boy
K034156 Brak
9.

200

BIRKUT MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/160 F: Dżihad
M: Birma
K027683 616006590024415
10.

163

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison / Guidam ex Adagio IV
M: Boliwia / Polder
K031110 616009681011215
11.

115

CAALISTENIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Maaik /
M: Caroline / Gluosnis
K022902 616009600209113
12.

100

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
13.

190

CALIDA HAN GER 2010 klacz gniada/161 F: Catoki / Cambridge
M: Snow White / Colon
K019373 DE431316772110 Brak
14.

129

CALL ME LUCK Z Z BEL 2017 wałach siwa/174 F: Cardento
M: Catacombe van't Heike / Grandeur
K034286 056015Z55852017
15.

80

CANDY MAN EQUI-FASHION OLD GER 2016 klacz ciemnogniada/167 F: CRUNCH 3
M: QUIETSCHEENTCHEN/QUIDAM DE REVEL
K030596 DE418180336916
16.

104

CAPINAEDA HOL POL 2012 klacz skarogniada/170 F: Casall /
M: Valerie R / Lasino
brak -
17.

205

CARDHU SP POL 2018 ogier skarogniada/169 F: Million Dollar/Plot Blue
M: Po Cotton Club
Brak 13456
18.

158

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
K021019 616009640003311
19.

168

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
K033236 De14810336217
20.

64

CARLITOS IN GOMERA L WLKP POL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Vulkan L
M: Inwencja
K022798 616007610072813
21.

45

CARMEN S NIEM. SPORT. GER 2009 klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
K020255 DE456570217309
22.

188

CARTIGA SP POL 2017 klacz jasnogniada/. F: Telco
M: Cartagene
brak 616009640045017
23.

76

CASCADETTO HOL GER 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello hol. /
M: A-Lady Lancer hol. / Lancer II hol.
K029390 DE421000001716
24.

179

CASSALITO HOL GER 2014 wałach gniada/170 F: Casalito / Casall
M: Zita IX / Cormint
K032230 DE421000118814
25.

105

CASTIGO DE AMOR HOL GER 2013 ogier siwa/169 F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Laine / Con Air
K023882 DE421000071313
26.

195

CEDRYNEK WILLOWAY Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Falk
M: Chelseas miss
K031182 616 013 52 0037317
27.

92

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
28.

24

CEOLA PKS POL 2018 klacz gniada/165 F: Olan
M: Cejlonka
K034491 616999640082118
29.

192

CERTO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: CHACCO FLY/CHACCO BLUE
M: CELIETTA/OLIVETTO
K022825 616009640057713
30.

211

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
31.

9

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
32.

157

CHANNA OLDS GER 2016 klacz gniada/170 F: CHANCENREICH
M: CELINA
K032920 DE418180291716
33.

70

CIQUENTO HOLSTEINER POL 2012 wałach siwa/178 F: Colman
M: Lavitta
K025069 DE421000126312
34.

28

CLARIMA AZ HOL. POL 2015 klacz siwa/167 F: Clarimo
M: T-Nelly/ Newton
Brak 1235
35.

102

CLINT OLD GER 2016 wałach kara/170 F: Clintissimo / Clinton I
M: Laviva / Quality
K029772 DE418180075716
36.

83

COME OLD GER 2014 wałach gniada/180 F: Comme Il Fault / Cornet Obolensky
M: Parodie / Pilot
K030407 DE441411065114
37.

48

CONCORDIA NIEM. SPORT. POL 2016 klacz siwa/170 F: Cornfire / Colestus
M: Cacanka / Chap I
K031169 DE456560367416
38.

59

CONFEDRO HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Conthargos /
M: Fledermaus /
brak DE431430661117
39.

65

CONTINIA MECKL GER 2008 klacz ciemnogniada/162 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
K012128 DE427270058108
40.

178

COOLBOY MEKL GER 2016 wałach siwa/168 F: Come and Fly / Cornet Obolensky
M: Charlott / Cellestial
K033000 DE427270214116
41.

98

COOLIO S SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Comilfo Plus Z / Comme il Faut
M: Calvada S / Calvados Z
K031328 A0016203S
42.

81

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
K022732 DE441411086513
43.

75

CRANCHY HOL GER 2016 ogier gniada/171 F: Crunch / Clarimo
M: Nasa / Caretino
K029373 DE421000103716
44.

53

CRAZY STAR PP PKS POL 2017 ogier siwa/170 F: Olimpic star
M: Ceitara
K032793 616009670040117
45.

148

CRUMBLE MG MEKLEMBURSKA GER 2012 klacz ciemnogniada/173 F: Cumberland
M: Quo Vadis
K025425 DE 427270018812
46.

187

CUSCO HOL GER 2016 ogier gniada/165 F: Casall hol. /
M: Zaida hol. / Cassini II hol.
K029389 DE421000003016
47.

85

CZARIA SP POL 2017 klacz kara/168 F: Magnum vd Bisschop
M: Czara
K032543 A0023063S
48.

138

CZART SP POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
49.

88

CZUMI GR SP POL 2016 ogier kara/175 F: Salamon BWP/ Darco
M: Czumiza sp/ Lesotho hol.
K029409 616009680034716
50.

116

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
51.

23

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville
M: Driada z
K032108 616009520036815
52.

136

DEKRET SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Dora / Rotmistrz
K031937 A0019343S
53.

169

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
54.

137

DOMINO SP POL 2018 wałach gniada/168 F: Socrates /
M: Droga /
brak -
55.

216

DONOVAN Z ZANG POL 2017 ogier gniada/174 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Contessa I G / Turbud Quirinus
K032698 056015Z553652217
56.

68

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
57.

134

ELEAR SP POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris /
M: Ella Fama / For Leo
K028864 616009520106713
58.

207

ERCO Z ZANG POL 2016 wałach gniada/168 F: Ekwador / Elvis
M: Calma / Ciacomo
K030796 056015Z55849416
59.

74

EUFORIA MEKL POL 2013 klacz siwa/175 F: Calido / Cantus
M: Elegance / Arezzo VDL
K024957 DE427270301613
60.

103

FABIANA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Cento Sohn
M: Feola
K022932 616009640003811
61.

37

FELLOW KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Gentle’s
M: Cornelia
K023210 528003201012131
62.

162

FINAŁ SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Telco
M: Avero
brak 616009640044517
63.

130

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
64.

124

FULL SON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach siwa/166 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Fulda / Aviano
K034832 616009640025718
65.

135

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
K025949 616 009 64 00948 09
66.

113

GEPPETTO SP POL 2017 wałach kasztanowata/176 F: Uccello
M: Gaja
K031426 616009520049417
67.

55

GIBANTA KWPN NED 2011 klacz gniada/178 F: 528003201106593
M: Zibanta / Namelus R
K020276 528003201106593
68.

95

GLOBUS TRAK BLR 2003 ogier ciemnokasztanowata/165 F: Gross / Aureola
M: Barbara / Antira
K034435 00469
69.

101

GOOD-DAY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: nn /
M: nn /
K017464 616999610169110
70.

213

GREY LOTTA HANOWER GER 2014 klacz siwa/168 F: Grey Top
M: Candie
Brak DE431312007814
71.

72

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
72.

20

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
73.

196

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
K031180 616009640005316
74.

150

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/165 F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
75.

114

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
76.

91

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
77.

155

HASHTAG OS POL 2016 ogier siwa/166 F: Hickstead White / Hickstead
M: Gavara / Gavi
K028296 DE418181030516
78.

86

HAVERDY SP POL 2017 ogier gniada/169 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Halena / Tanos
K032545 A0023062S
79.

87

HAWRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K032544 A0023018S
80.

214

HEL SP POL 2015 ogier kara/175 F: Salomon
M: Hellada
Brak Pol55556666677
81.

217

HELIOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Hera
Brak 616007640020515
82.

84

HELLO HAPPY COOLIO OS POL 2016 wałach siwa/170 F: Casquido
M: Chimena / Contender I
K033761 ...
83.

108

HENSAL SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
84.

77

HOLLYWOOD SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Cotton Club /
M: Holly / Romualdo
K031449 616009640009117
85.

66

I’AM OF HERITAGE Z ZENGERSHEIDE POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Italo
M: Toltechi GP Z
K031147 056015Z55726915
86.

73

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
87.

89

ILANIA SP POL 2015 klacz gniada/173 F: Salomon
M: Ikea
K030856 616009640023015
88.

94

JAKSON WLKP POL 2018 ogier kasztanowata/169 F: Astil L / Baracuda
M: Jedyna / Gluckspilz
K033867 616007610076918/B0107830S
89.

126

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
90.

56

KADI NIEM. SPORT. GER 2014 wałach siwa/182 F: Korano B / Kolibri
M: Annabel / Askari
K027033 DE456560112114
91.

197

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/161 F: CHACCO FLY
M: KALA
K025295 616 009 64 00619 13
92.

57

KAMIR RED WINE OS POL 2015 ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
K030846 DE418180104215
93.

209

KARRAMBA Z Z POL 2014 ogier kasztanowata/175 F: Kannan
M: Goldika 2
K026754 056015Z55644014
94.

177

KATHARSIS AES POL 2017 klacz gniada/158 F: Farezzo B
M: Ksena
Brak 616093900261986
95.

218

KAYEN SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Nn
M: Nn
K032175 Brak
96.

154

KENZO-GL WLKP. POL 2017 wałach siwa/167 F: Con Spirito R
M: Kobra
K034376 616007610040917
97.

79

KING`S LADY DN KWPN NED 2015 klacz gniada/170 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Blue Lady / Chin Chin
K028821 528003201500440
98.

180

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/mk:155 F: NN
M: NN
K028210 61699964084015
99.

152

KOSTARYKA SP POL 2011 klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
100.

123

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
101.

127

LATINLOVER Z ZANG. NED 2011 wałach gniada/170 F: L'arc De Triomphe
M: Special Girl Sinea / Codexco
K034282 056015Z55676911
102.

122

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
103.

121

LILA LANI OLD POL 2017 klacz gniada/167 F: Lezard/ Landadel
M: Loomia/ Lonely Boy
K034152 De 456560531517
104.

210

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
105.

22

LITANOS - STAR HANOWERSKA GER 2004 wałach gniada/162 F: Litas-Star
M: Andoga MDM
LKPZJ/16499/22 DE431316724304
106.

96

LOLITA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616009640092309
107.

118

LOLITA RED WINE OS POL 2016 klacz gniada/170 F: Anhang / Vigo D'Arsouilles
M: Z-Ladycorrida / Corrido
K031138 DE418187417416
108.

47

LOLLYPOP DEL LAGHETTO SI ITA 2013 klacz gniada/163 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
109.

182

LOTAR TRAK POL 2014 wałach gniada/164 F: Massini / Dixieland
M: Lubeka / Ajbek
K034725 POL732010069814
110.

206

MASANDRA HOL POL 2016 klacz gniada/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: R-Mati / Acobat 2
K029424 DE421000753116
111.

147

MIGHTY MOLLY HANOWERSKA POL 2018 klacz gniada/165 F: Mighty Magic
M: Piroschka
brak DE 431316764418
112.

16

MIRA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2013 klacz skarogniada/170 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034229 056002W00303278
113.

133

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
114.

151

MONET KUC POL 2016 ogier izabelowata/kuc:146 F: ...
M: ...
... ...
115.

174

MR. IT’S POSSIBLE SRK KWPN NED 2017 wałach gniada/164 F: It's Possible SRK / Berlin
M: Aloma / Tygo
K032258 528003201708388
116.

144

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017 616009520016912
117.

215

N-JULY MORNING KWPN Bułgaria 2018 ogier sk.gn F: GRAND SLAM VDL/ CARDENTO
M: INCIA/ INCOLOR
K035072 528003201811255
118.

38

NADAL SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207
119.

82

NARTHAGO VDL KWPN NED 2018 ogier siwa/174 F: Inaico VDL
M: Carthagos Dream / Carthago
K034520 528003201804592
120.

186

NASHIRA O SP POL 2018 klacz gniada/175 F: Uccello
M: Nokia/Turbud Quirinus
: .
121.

149

NATAL SP POL 2016 wałach gniada/165 F: VULKAN L
M: NUTELLA
K030857 A0002641S
122.

119

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano / Chepetto
M: Noble Nature / Landjonker S
K031136 616098200161550 / A0007296S
123.

32

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
124.

117

NERRADO SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Number One / Numero Uno
M: Noble Nature / Landjonker S
K033394 616009640075617/A0023377S
125.

60

NICOLAS D’OR KWPN NED 2018 ogier ciemnogniada/174 F: Jardonnay VDL
M: Voulez Vous / Hors La Loi
KO34746 528003301806101
126.

109

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
127.

160

NUGAT SP POL 2018 wałach kasztanowata/. F: Magnum vd Bisschop
M: Nadia
K034266 B0101912S
128.

143

NURIA - SZ SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Socrates / Corrado I
M: Nubia / Louis
K030578 616009610057416/A0012056S
129.

90

ONASIS SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Calato Kama / Calato
M: Omonia / Alfaro
K017490 616009680013610
130.

191

PAINTED WHITE COURTIER BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Lordanos
M: Idefixe Courtier
K028983 056002W00310103
131.

99

PERFECT SMILE SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Ares / Elvis
M: P-Veronique / Colman
K028966 616009530207615
132.

93

PIPPA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Eldorado Van De Zeshoek Tn / Clinton
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034230 056002W00311578
133.

164

POLISH PEARL Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/162 F: GALILEO
M: PENANG PEARL
K029049 372IRE45217617T
134.

199

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 wałach gniada/166 F: Osharin's Peron
M: Quitta
K028651 DE 410100398215
135.

208

QUINTO II G SP POL 2015 ogier gniada/169 F: Cros / Chambertin
M: Quinta II G. / Turbud Quirinus
K028757 616009640004815
136.

161

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
K029863 616009640031516
137.

RAPINO NIEM. SPORT. GER 2011 wałach gniada/163 F: Rapolino
M: Acadia / Acadius
K028315 DE456370345811
138.

139

RIWIERI WLKP POL 2011 wałach siwa/178 F: Correro / Claudio
M: Rena / Hejnał
K031535 616007640041311
139.

67

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
K017484
140.

61

SALIDO HAN GER 2015 wałach gniada/169 F: Stakkato
M: Le Primeur
KO34433 DE431316007115
141.

173

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: NN
M: NN
K031388 056022000299886
142.

189

SAURON SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sonata / Kurant
K028610 616007610082814
143.

193

SAVINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/167 F: Hetman
M: Savona
K017232 616009540066210
144.

181

SHARONA RED WINE SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Untouchable /
M: -
K034849 616009640079917
145.

153

SION VAN DE DIEPEBEEK BELGIUM POL 2018 wałach gniada/170 F: Bisquet Balou
M: Crutzen van de diepebeek
K034389 056002W00319703
146.

6

SOLERO K HAN GER 2013 gelding bay/166 F: Stolzenberg / Stakkato
M: La Paz / Lancer III
K029774 DE431311327213
147.

212

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
K009146 POL040000003110
148.

159

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
149.

167

SOPHIA’S TWINKELING Belgijski Warmblud POL 2018 klacz gniada/160 F: IM SPECIAL DE MUZE
M: PAMELINDA
K034559 056002w00320075
150.

111

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Sturevallens Gentelmen
M: Juliette
K030406 752034123465
151.

171

SZLACHCIC HYCUŁ POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
. .
152.

145

TICO NACA PKS POL 2018 ogier siwa/161 F: Telco
M: / Correro
K034016 616009640064518
153.

106

VANILIA LAZAR OLD POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouilles
M: Velvet Lazar / Verdi
K032433 DE433330872616
154.

204

VHS CAIRA HANN POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Clinton Heart
M: Elory/ El Bundy
K034568 1357
155.

203

VHS CASCATO DU ROUET WESTF. POL 2016 wałach gniada/166 F: Balou Du Rouet /
M: VHS Castella / Castelan II
K033295 DE441411473316
156.

172

VIRGINIA SP POL 2013 klacz gniada/kuc:141 F: NN
M: NN
. .
157.

58

VIVALDI R OLD POL 2015 wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego De Prelet
M: Lobinna Z / Lawito
K030848 DE418180001615
158.

107

VOODOO WESTFALSKA GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
159.

183

WHITNEY HOL POL 2016 klacz gniada/167 F: Libero A /
M: Will Venice /
brak -
160.

112

WILL DU REVERDY SP POL 2018 wałach gniada/170 F: If Du Reverdy /
M: Wedding Sog / Song
K034600 616009530019918
161.

8

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
162.

125

ZIDAN WLKP. POL 2015 wałach gniada/170 F: Zinedine/Guidam
M: Dera/Harwest
K031012 616007610217515
163.

12

ZOLTHAN Brytyjski Koń Sportowy POL 2018 ogier kasztanowata/170 F: Fortino 12 / Fortissimo
M: Zenobia B / Padinus
K034254 826041000171164
Rider Club
Competition
Prize
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
200
640
160
SUM:
1000.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
325
SUM:
325.00
Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
100
SUM:
100.00
Frey Lea JKS Melloni Horses
80
SUM:
80.00
Gier Zuzanna bpk
150
SUM:
150.00
Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
400
SUM:
400.00
Kościelska Barbara Sopocki Klub Jeździecki
160
SUM:
160.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
625
500
SUM:
1125.00
Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
260
SUM:
260.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
1000
150
200
250
SUM:
1600.00
Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
250
300
SUM:
550.00
Otlewska Amelia KS Jumping Events Poznań
200
SUM:
200.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
520
SUM:
520.00
Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
150
SUM:
150.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
800
SUM:
800.00
Romanowska Marta KJ Bonin
500
SUM:
500.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
100
320
100
160
200
SUM:
880.00
Sołtysiak Milena LUKS Nysa Gubin
300
SUM:
300.00
Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
80
SUM:
80.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
150
SUM:
150.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
320
250
400
400
SUM:
1370.00
Ziętara Zuzanna bpk
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
TICO NACA (145)
2022-08-13
9
2022-08-12
6
Babiak Filip
KJ Kietlów
2022-08-12
15
2022-08-12
23
2022-08-13
IBLUE (73)
2022-08-12
14
2022-08-13
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CHANNA (157)
2022-08-12
1
2022-08-13
9
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
HAVERDY (86)
2022-08-12
22
2022-08-13
HAWRO (87)
2022-08-12
15
2022-08-12
12
2022-08-13
ILANIA (89)
2022-08-12
6
200
2022-08-13
ONASIS (90)
2022-08-12
3
640
HASALA (91)
2022-08-12
17
2022-08-13
CELTA (92)
2022-08-12
8
160
2022-08-13
Brzeziński Igor
JKS Melloni Horses
2022-08-12
2022-08-12
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
HEL (214)
2022-08-12
26
2022-08-12
16
KAYEN (218)
2022-08-13
5
2022-08-13
15
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
CRANCHY (75)
2022-08-12
1
2022-08-13
3
2022-08-14
2022-08-12
5
2022-08-13
1
2022-08-14
2022-08-14
3
BAROS (78)
2022-08-13
11
2022-08-12
5
CUSCO (187)
2022-08-12
12
2022-08-12
5
2022-08-13
20
2022-08-13
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-12
4
325
2022-08-13
2022-08-12
13
2022-08-13
1
2022-08-14
2022-08-12
9
2022-08-13
19
Czapska Alicja
KSJ Zagozd
KENZO-GL (154)
2022-08-14
2022-08-14
2022-08-14
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
2022-08-12
24
2022-08-13
10
2022-08-14
2022-08-12
7
GEPPETTO (113)
2022-08-12
10
2022-08-12
2022-08-13
25
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
HARD ROCK (114)
2022-08-12
11
2022-08-13
23
2022-08-14
2022-08-14
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-12
3
100
2022-08-13
4
2022-08-14
2022-08-12
13
2022-08-13
5
2022-08-14
Ferjan Victoria
Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2022-08-12
18
2022-08-13
2022-08-14
Frey Lea
JKS Melloni Horses
VOODOO (107)
2022-08-12
7
80
2022-08-12
21
2022-08-13
2022-08-14
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
RAINBOW (161)
2022-08-12
20
2022-08-12
19
FINAŁ (162)
2022-08-13
10
2022-08-13
8
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GAZA (135)
2022-08-12
19
2022-08-12
Gier Zuzanna
bpk
BLANT (163)
2022-08-13
2
150
2022-08-13
17
2022-08-14
2022-08-14
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
2022-08-12
2022-08-12
20
2022-08-14
2022-08-12
21
2022-08-12
1
2022-08-14
Gołek Karolina
JKS Dako-Galant Skibno
LOTAR (182)
2022-08-14
2022-08-14
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2022-08-12
23
2022-08-12
14
2022-08-14
2022-08-14
Hałgas Weronika
LKS Dragon Nowielice
CAREWICZ (158)
2022-08-12
2
400
2022-08-13
Jasikowska Sandra
JKS Melloni Horses
ELEAR (134)
2022-08-12
2022-08-13
4
2022-08-14
2022-08-14
2022-08-12
16
2022-08-13
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
CZARIA (85)
2022-08-12
22
2022-08-12
2022-08-13
15
2022-08-13
Kaczmarek Katarzyna
KJ Stajnia Nowina
JAKSON (94)
2022-08-13
3
2022-08-14
2022-08-12
3
GLOBUS (95)
2022-08-12
21
2022-08-13
8
2022-08-14
Karasińska Olga
UKJ Karmen Niekłonice
BIRKUT (200)
2022-08-14
2022-08-14
Kluczyk Zuzanna
SKJ GROBICE
2022-08-12
21
2022-08-12
15
Konecko Julia
Farma ModrzewieJKS
LUNA (175)
2022-08-14
2022-08-14
Kościelska Barbara
Sopocki Klub Jeździecki
2022-08-12
6
160
2022-08-13
Kowalczyk Ewelina
bpk
2022-08-12
12
2022-08-13
6
2022-08-14
2022-08-12
13
2022-08-13
2022-08-14
Kowalczyk Martyna
Ukj karmen nieklonice
2022-08-14
2022-08-14
HALAMA (196)
2022-08-14
2022-08-14
Kozakiewicz Tadeusz
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
KOMES (180)
2022-08-12
6
2022-08-12
17
Koźlik Kornelia
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
QUANDO N (199)
2022-08-14
2022-08-14
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (189)
2022-08-13
11
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-08-12
9
2022-08-13
2022-08-14
Kulik Maria
KJ Atrium Swarzędz
CETYNIAN (156)
2022-08-14
2022-08-14
Kurpiński Daniel
KJ Dako-Galant Skibno
2022-08-12
17
2022-08-12
11
Leśniańska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2022-08-12
19
2022-08-13
9
2022-08-13
3
Lewandowska Aleksandra
bpk
NERGAL (32)
2022-08-12
1
2022-08-12
8
2022-08-13
1
2022-08-13
24
2022-08-14
2022-08-14
ARMANI (33)
2022-08-12
1
2022-08-12
4
2022-08-13
6
2022-08-14
2022-08-14
Lewandowska Weronika
JKS Tornado Szczecin
2022-08-12
5
2022-08-12
4
2022-08-13
16
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-13
9
2022-08-13
14
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-12
2
2022-08-13
4
2022-08-14
1
2022-08-12
1
2022-08-13
2
SALIDO (61)
2022-08-12
13
2022-08-13
HASHTAG (155)
2022-08-12
1
2022-08-13
7
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-12
10
2022-08-13
2022-08-13
1
2022-08-12
2
2022-08-12
14
2022-08-13
11
Liske Nadia
KJ Stajnia Nowia
2022-08-12
11
2022-08-12
2022-08-13
2022-08-14
Litewka Julia
KJ EQUITATION LUBKOWICE
KALA FLY (197)
2022-08-12
31
2022-08-12
20
2022-08-14
2022-08-14
Maciejak Anna
JKS Dako-Galant Skibno
ZOLTHAN (12)
2022-08-12
1
2022-08-13
6
2022-08-12
7
Maciejkiewicz Laura
JKS Contendros Barlinek
EUFORIA (74)
2022-08-12
26
2022-08-13
2
2022-08-14
Maślana Alicja
SKJ Leśna Podkowa
FULL SON (124)
2022-08-13
6
2022-08-12
10
ZIDAN (125)
2022-08-12
27
2022-08-13
2022-08-14
Matusik Karolina
Farma Modrzewie JKS
WHITNEY (183)
2022-08-14
2022-08-14
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
NITROX (109)
2022-08-12
29
2022-08-13
10
BARTONIA (110)
2022-08-12
16
2022-08-12
18
2022-08-13
7
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-08-12
27
2022-08-12
2022-08-13
19
2022-08-13
13
CAPINAEDA (104)
2022-08-12
1
625
2022-08-12
1
500
2022-08-13
2022-08-12
9
2022-08-12
9
2022-08-13
2022-08-12
12
2022-08-13
4
2022-08-12
11
2022-08-13
10
VHS CAIRA (204)
2022-08-12
4
2022-08-13
4
MASANDRA (206)
2022-08-12
19
2022-08-12
12
2022-08-13
2022-08-13
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
HALLOUMI (150)
2022-08-12
4
260
2022-08-13
2022-08-14
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZERO Z (8)
2022-08-12
1
1000
BIG BEN (69)
2022-08-12
11
2022-08-12
13
2022-08-13
CLINT (102)
2022-08-12
17
2022-08-12
15
2022-08-13
2022-08-12
2
150
2022-08-12
10
2022-08-13
2
200
2022-08-13
1
250
Nocko Oliwia
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-12
7
2022-08-13
6
2022-08-14
Nogalska Katarzyna
JKS Contendros Barlinek
RIWIERI (139)
2022-08-12
9
2022-08-12
8
2022-08-13
8
2022-08-13
9
2022-08-14
Nowak Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
CERTO (192)
2022-08-12
1
250
2022-08-12
1
300
Otlewska Amelia
KS Jumping Events Poznań
2022-08-12
2
200
2022-08-13
12
2022-08-14
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
CARTIGA (188)
2022-08-13
5
2022-08-14
2022-08-14
6
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
CARTIGA (188)
2022-08-12
3
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
NUGAT (160)
2022-08-13
4
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
ANAWA (120)
2022-08-12
14
2022-08-12
18
2022-08-13
2022-08-14
LILA LANI (121)
2022-08-12
7
2022-08-12
2022-08-13
22
2022-08-13
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
2022-08-14
2022-08-12
4
520
AVALANCHE (131)
2022-08-14
Pisarczyk Aleksandra
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
SZLACHCIC (171)
2022-08-14
2022-08-14
Pisarczyk Zofia
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
VIRGINIA (172)
2022-08-14
2022-08-14
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o.
FELLOW (37)
2022-08-12
23
2022-08-13
10
2022-08-14
MISTERIO (133)
2022-08-13
3
150
2022-08-14
Podgórna Angeliki
Czachary Pogorzelica
2022-08-12
1
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-12
2
800
2022-08-13
NERRADO (117)
2022-08-12
4
2022-08-13
2
2022-08-14
2
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-12
7
2022-08-13
4
NAVARRA (119)
2022-08-12
10
2022-08-13
1
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
COOLBOY (178)
2022-08-13
11
2022-08-13
7
CASSALITO (179)
2022-08-12
11
2022-08-13
Potrzebowska Natalia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NADAL (38)
2022-08-12
2022-08-12
24
2022-08-13
2022-08-14
Przykucka Wiktoria
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
LOLITA (96)
2022-08-12
14
2022-08-13
8
2022-08-14
2022-08-14
Romanowska Marta
KJ Bonin
GOOD-DAY (101)
2022-08-12
2
500
2022-08-13
2022-08-14
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
GIBANTA (55)
2022-08-12
7
100
2022-08-12
11
2022-08-13
KADI (56)
2022-08-12
24
2022-08-12
19
2022-08-13
2022-08-12
16
2022-08-12
6
320
2022-08-13
2022-08-12
8
100
2022-08-12
7
160
2022-08-13
2022-08-12
5
200
2022-08-13
Rybarczyk-Wiśniewska Paulina
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-12
10
2022-08-14
2022-08-13
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2022-08-12
11
2022-08-12
25
2022-08-13
4
2022-08-13
12
2022-08-14
2022-08-14
Seren Krzysztof
KJ Michałówka
2022-08-12
18
2022-08-12
2022-08-13
14
2022-08-13
2022-08-14
Skoneczna Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
SAVINA (193)
2022-08-12
1
2022-08-12
11
2022-08-13
1
Sobótka Maciej
JKS Balotade
2022-08-12
25
2022-08-13
5
2022-08-14
2022-08-12
14
2022-08-13
2022-08-14
Sołtysiak Milena
LUKS Nysa Gubin
CZART (138)
2022-08-12
28
2022-08-13
3
2022-08-14
2022-08-12
12
2022-08-13
1
300
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
2022-08-12
4
2022-08-13
8
2022-08-14
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (190)
2022-08-13
21
2022-08-13
Szejner Jagoda
Budzyński KS Kłos
DEKRET (136)
2022-08-12
6
2022-08-13
6
2022-08-14
2022-08-12
29
2022-08-13
2022-08-14
5
DOMINO (137)
2022-08-13
14
2022-08-12
12
2022-08-12
11
2022-08-13
18
Szelangiewicz Jakub
KJ Bonin
ERCO Z (207)
2022-08-12
7
2022-08-14
2022-08-12
8
80
2022-08-12
20
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
DONOVAN Z (216)
2022-08-13
Szuster Kamila
JKS Melloni Horses
HENSAL (108)
2022-08-12
1
2022-08-12
13
2022-08-13
4
2022-08-13
17
2022-08-14
2022-08-14
2022-08-14
Talaczek Maja
LKS Dragon Nowielice
CEOLA (24)
2022-08-14
2022-08-14
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (126)
2022-08-12
3
150
2022-08-14
Treczyńska Nadia
JKS Barłomino
KUFONIA L (123)
2022-08-13
4
2022-08-14
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2022-08-13
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
2022-08-12
30
2022-08-13
1
2022-08-14
2022-08-12
2022-08-13
9
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
ALICE (166)
2022-08-13
4
2022-08-12
3
2022-08-12
30
2022-08-13
13
2022-08-13
CARLETTO (168)
2022-08-12
6
2022-08-13
3
2022-08-14
2022-08-14
4
DIVA -W (169)
2022-08-12
4
2022-08-13
11
2022-08-14
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2022-08-12
10
2022-08-12
22
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
3
320
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
5
250
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-12
1
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
2022-08-12
3
400
2022-08-12
5
400
2022-08-13
2022-08-14
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2022-08-12
28
2022-08-12
6
Włodarczyk Klaudia
BPK
KATHARSIS (177)
2022-08-12
2022-08-12
Zadka Zuzanna
Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
NATAL (149)
2022-08-13
10
2022-08-13
2022-08-14
2022-08-14
Żakowska Lena
KJ Grodno-Dwór
CINNAMON (128)
2022-08-14
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2022-08-12
7
2022-08-14
CHACCA (211)
2022-08-12
17
2022-08-12
11
2022-08-13
18
2022-08-14
Zalewska Lilianna
Klub Jeździecki Czahary
KOSTARYKA (152)
2022-08-12
1
2022-08-12
1
Zalewska Zuzanna
Klub Jeździecki Czahary
MONET (151)
2022-08-12
18
2022-08-12
1
Zapała Paulina
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-13
4
2022-08-13
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2022-08-12
20
2022-08-13
7
2022-08-14
Ziętara Zuzanna
bpk
SONATA N (159)
2022-08-13
3
100
2022-08-13
4
2022-08-14
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2022-08-12
15
2022-08-13
13
2022-08-12
9
2022-08-13
16
ARIZONA (185)
2022-08-12
12
NASHIRA O (186)
2022-08-13
8
2022-08-12
11

Number of Riders: 151

Number of Horses: 163

The sum of prizes: 10 800.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl