Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
92 ACCEPTED 2022-05-11 20:35:32
2022-05-11 20:35:32
Anna Kołek RAPINO
  • 2x 8R/L/Zwykły - art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-05-12 09:59:50
2022-05-11 19:47:41
Lena Przybyszewska TROLL
  • 2x 02R/LL/Dokładności art.238.1.1
90 ACCEPTED 2022-05-11 19:38:42
2022-05-11 18:22:36
Michał Zakrzewski LUCAS
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
89 ACCEPTED 2022-05-11 17:47:13
2022-05-11 17:27:31
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 4R/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
88 PRE-APPROVED 2022-05-11 17:46:58
2022-05-11 16:26:44
Sara Kozub DAJANA
  • 2x 02R/LL/Dokładności art.238.1.1
87 ACCEPTED 2022-05-11 17:46:16
2022-05-11 15:37:19
Patrycja Janicka B-MAJKA
  • 1x 02R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4R/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
86 ACCEPTED 2022-05-11 13:34:15
2022-05-11 09:40:54
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 26/70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
85 PRE-APPROVED 2022-05-11 09:18:15
2022-05-11 08:51:32
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 1x 4R/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 9R/P/Zwykły - art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-05-10 22:55:14
2022-05-10 22:53:59
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 10R/N/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 11R/C/Zwykły - art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-05-12 17:58:21
2022-05-10 22:51:43
Pauline Wieczorek GLENMORANGIE
  • 2x 04R/LL/Dokładności art.238.1.1
82 ACCEPTED 2022-05-10 22:51:42
2022-05-10 22:41:19
Pauline Wieczorek ALICE
  • 1x 01R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-05-10 22:50:45
2022-05-10 22:39:47
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art.238.2.1
80 PRE-APPROVED 2022-05-12 17:49:58
2022-05-10 22:35:47
Jagoda Grydziuszko NOVARIS AVERTEN
  • 2x 01R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 02R/LL/Dokładności art.238.1.1
79 ACCEPTED 2022-05-10 22:49:19
2022-05-10 18:25:08
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
78 ACCEPTED 2022-05-10 13:52:50
2022-05-10 09:07:24
Jagoda Borowska COUGAR
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/N/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia DK - zwykły - art.238.2.1 - 90/100/110/120 cm
77 PRE-APPROVED 2022-05-12 17:45:27
2022-05-10 05:03:37
Marta Burdzy TENERYFA
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
76 PRE-APPROVED 2022-05-12 10:47:04
2022-05-10 05:02:44
Marta Burdzy HERMIONA
  • 2x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
75 ACCEPTED 2022-05-11 21:48:23
2022-05-09 22:58:50
Jakub Szelangiewicz QUINTO II G
  • 1x 6R/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7R/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
74 ACCEPTED 2022-05-11 21:48:35
2022-05-09 22:57:37
Jakub Szelangiewicz CARLO
  • 1x 6R/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7R/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
73 ACCEPTED 2022-05-11 21:48:46
2022-05-09 22:57:03
Aleksandra Lusina-Gołaś CULLIA Z
  • 1x 6R/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7R/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
72 ACCEPTED 2022-05-11 21:48:57
2022-05-09 22:55:59
Aleksandra Lusina-Gołaś NATUZZI VAN HET SCHAECK
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6R/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
71 ACCEPTED 2022-05-11 21:49:11
2022-05-09 22:54:42
Aleksandra Lusina-Gołaś BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z
  • 1x 6R/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7R/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
70 ACCEPTED 2022-05-12 10:34:02
2022-05-09 20:19:06
Adrian Jaworski CZARIA
  • 2x 01R/LL/Dokładności art.238.1.1
69 ACCEPTED 2022-05-12 10:33:57
2022-05-09 20:18:28
Jan Bobik Q.DU REVERDY
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-05-09 23:00:57
2022-05-09 18:32:57
Nelly Szczepanek ARES
  • 2x 4R/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
67 ACCEPTED 2022-05-09 10:57:33
2022-05-09 08:44:37
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 36/95 cm/Finał C - dwufazowy specjalny art.274.2.5
66 ACCEPTED 2022-05-12 17:55:13
2022-05-09 08:43:04
Julia Szymańska DORAEMON L3B Z
  • 2x 02R/LL/Dokładności art.238.1.1
65 ACCEPTED 2022-05-11 13:30:52
2022-05-09 08:42:05
Zofia Suwała CALIDA
  • 2x 4R/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
64 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:33
2022-05-08 19:46:40
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x 3R/N/Zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-05-09 07:11:07
2022-05-08 19:40:05
Michał Zakrzewski DALIA
  • 1x 3R/N/Zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-05-09 07:11:02
2022-05-08 19:39:32
Michał Zakrzewski DAKATO GOLD M.
  • 1x 6R/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
61 ACCEPTED 2022-05-09 07:10:54
2022-05-08 19:38:24
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-05-09 07:10:48
2022-05-08 19:37:49
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x 2R/P/Zwykły art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-05-12 10:33:44
2022-05-08 19:36:37
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia DK - zwykły - art.238.2.1 - 90/100/110/120 cm
58 ACCEPTED 2022-05-09 07:10:22
2022-05-08 19:35:37
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 6R/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7R/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
57 ACCEPTED 2022-05-10 22:48:00
2022-05-08 16:36:03
Maja Piniawska CARDINA L
  • 1x 8R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 9R/P/Zwykły - art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-05-08 17:40:55
2022-05-08 15:58:22
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 25/60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
55 ACCEPTED 2022-05-08 17:40:25
2022-05-08 15:57:47
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
54 ACCEPTED 2022-05-11 22:40:39
2022-05-08 14:33:58
Joanna Chruściewicz CORASSONE
  • 2x 8R/L/Zwykły - art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-05-08 17:40:07
2022-05-08 14:33:25
Beata Strzałkowska CASCADETTO
  • 1x 9R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 10R/N/Zwykły - art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-05-08 17:40:00
2022-05-08 14:33:06
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 1x 9R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 10R/N/Zwykły - art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-05-08 17:39:52
2022-05-08 14:32:36
Joanna Chruściewicz COMME L’ETOILE
  • 1x 9R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 10R/N/Zwykły - art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-05-08 17:39:44
2022-05-08 14:32:08
Joanna Chruściewicz HOLLYWOOD
  • 1x 8R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 9R/P/Zwykły - art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-05-11 22:38:08
2022-05-08 14:31:41
Wiktoria Antoniewska TICO NACA
  • 2x 8R/L/Zwykły - art.238.2.1
48 ACCEPTED 2022-05-12 11:20:28
2022-05-08 14:30:56
Julia Duszyńska MR.BOJANGLES
  • 2x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia DK - zwykły - art.238.2.1 - 90/100/110/120 cm
47 PRE-APPROVED 2022-05-12 17:48:46
2022-05-08 14:28:21
Nikodem Gryciak GALAHAD
  • 2x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
46 ACCEPTED 2022-05-08 09:21:44
2022-05-08 08:49:52
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x 10R/N/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 11R/C/Zwykły - art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-05-09 22:31:47
2022-05-07 21:40:57
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 01R/LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
44 ACCEPTED 2022-05-07 22:13:34
2022-05-07 17:08:25
Julia Litewka KALA FLY
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
43 PRE-APPROVED 2022-05-12 17:43:48
2022-05-07 15:24:34
Hanna Bacia MERCI
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 42/50/60/70 cm/Pocieszenia kuce - zwykły - art.238.2.1 - 50/60/70 cm
42 ACCEPTED 2022-05-12 11:03:27
2022-05-07 15:22:41
Natalia Bacia FORTUNA
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
41 ACCEPTED 2022-05-07 22:12:24
2022-05-07 14:32:20
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
40 ACCEPTED 2022-05-12 11:28:07
2022-05-07 11:21:59
Rozalia Ciołek QUINNY LINNY
  • 1x 1R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4R/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9R/P/Zwykły - art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-05-06 11:35:52
2022-05-06 10:58:56
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 2x 8R/L/Zwykły - art.238.2.1
38 ACCEPTED 2022-05-12 11:36:18
2022-05-06 07:33:21
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
37 ACCEPTED 2022-05-12 11:37:29
2022-05-06 07:32:54
Agata Przybyła NANCY PONYSPORT
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
36 ACCEPTED 2022-05-12 11:37:24
2022-05-06 07:32:28
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 3/60 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
35 ACCEPTED 2022-05-11 09:39:58
2022-05-06 06:21:44
Amelia Koralewska CASERES
  • 1x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
34 ACCEPTED 2022-05-12 11:35:15
2022-05-05 22:39:06
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 1x 3/60 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 25/60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
33 ACCEPTED 2022-05-12 11:29:37
2022-05-05 22:12:05
Hanna Pszkit PASJONATA NADIA
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
32 ACCEPTED 2022-05-11 09:39:27
2022-05-05 06:53:05
Laura Łożewska ROSANNA
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
31 ACCEPTED 2022-05-11 09:39:18
2022-05-05 06:52:25
Laura Łożewska KAWIOR
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
30 ACCEPTED 2022-05-11 09:40:03
2022-05-05 06:51:35
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
29 ACCEPTED 2022-05-11 09:35:16
2022-05-05 06:50:41
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 2x 27/80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/90cm/Z oceną stylu jeźdźca
28 ACCEPTED 2022-05-11 22:41:42
2022-05-05 06:49:47
Emilia Frąckowiak KALSHOI
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
27 ACCEPTED 2022-05-11 09:33:35
2022-05-05 06:49:04
Amelia Bąba CLIVIA
  • 2x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
26 PRE-APPROVED 2022-05-12 11:32:53
2022-05-04 19:05:52
Paulina Kozakiewicz KOMES
  • 1x 29/L/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/P/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 39/110/115 cm/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
25 ACCEPTED 2022-05-12 11:18:26
2022-05-04 09:57:11
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 8R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 9R/P/Zwykły - art.238.2.1
24 PRE-APPROVED 2022-05-12 17:51:54
2022-05-03 09:04:18
Helena Kolikow CAVALIADA
  • 1x 3/60 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 25/60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
23 ACCEPTED 2022-05-11 09:29:23
2022-05-02 12:53:44
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia DK - zwykły - art.238.2.1 - 90/100/110/120 cm
22 ACCEPTED 2022-05-12 11:30:02
2022-05-01 22:50:36
Amelia Pawlak QUEEN OF IRELAND
  • 2x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia DK - zwykły - art.238.2.1 - 90/100/110/120 cm
21 ACCEPTED 2022-05-12 11:24:36
2022-05-01 22:49:17
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/L/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/L1/Finał D-bis - dwufazowy specjalny - art.274.2.5
20 ACCEPTED 2022-05-12 11:19:08
2022-05-01 22:47:28
Nikodem Gryciak G’MEDYK
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
19 ACCEPTED 2022-05-12 11:18:14
2022-05-01 22:46:03
Olivia Czaplińska PRINCESKA
  • 2x 3/60 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 2x 25/60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 42/50/60/70 cm/Pocieszenia kuce - zwykły - art.238.2.1 - 50/60/70 cm
18 ACCEPTED 2022-05-12 11:20:50
2022-04-29 14:22:30
Victoria Ferjan LI'QUEEN
  • 2x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2022-05-12 11:20:45
2022-04-29 14:21:57
Victoria Ferjan ASCOT
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
16 ACCEPTED 2022-05-11 09:24:50
2022-04-27 22:28:06
Igor Brzeziński FENIKS
  • 1x 3/60 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 25/60cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
15 ACCEPTED 2022-05-11 09:25:57
2022-04-26 17:36:21
Sandra Jasikowska ELEAR
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/LL/DK dokładności art. 238.1.1 - wys. 90 cm
  • 1x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
  • 2x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia DK - zwykły - art.238.2.1 - 90/100/110/120 cm
14 ACCEPTED 2022-05-11 09:27:51
2022-04-26 08:35:05
Martyna Paluch IROS
  • 1x 15/C/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/CC/DK z oceną stylu jeźdźca
13 ACCEPTED 2022-05-11 09:27:45
2022-04-26 08:34:29
Martyna Paluch CASTELLO
  • 1x 15/C/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/CC/DK z oceną stylu jeźdźca
12 ACCEPTED 2022-05-12 11:01:20
2022-04-24 16:10:46
Julia Mycio HALLOUMI
  • 2x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/N/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia DK - zwykły - art.238.2.1 - 90/100/110/120 cm
11 ACCEPTED 2022-05-12 11:00:21
2022-04-24 13:02:45
Natalia Potrzebowska DIARADOS 7
  • 1x 15/C/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/C/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 41/130/135 cm/Finał R. Juniorskiej i Młodziezowej - zwykły - art.238.2.1
10 PRE-APPROVED 2022-05-12 11:40:44
2022-04-23 07:36:59
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x 7/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29/L/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/P/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia kuce - zwykły - art.238.2.1 - 80/90/100/110 cm
9 ACCEPTED 2022-05-12 10:40:53
2022-04-22 21:37:42
Agata Buczek LARA
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 28/90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/95 cm/Finał C - dwufazowy specjalny art.274.2.5
8 ACCEPTED 2022-05-12 10:42:32
2022-04-22 21:36:30
Agata Buczek ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 28/90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/95 cm/Finał C - dwufazowy specjalny art.274.2.5
7 ACCEPTED 2022-05-12 10:45:32
2022-04-22 21:35:34
Agata Stasiak GABONA
  • 2x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
6 ACCEPTED 2022-05-12 10:45:20
2022-04-22 21:34:20
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 28/90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/95 cm/Finał C - dwufazowy specjalny art.274.2.5
5 ACCEPTED 2022-04-25 13:15:00
2022-04-21 21:06:32
Piotr Bąk STARSTORM S
  • 2x 4R/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-05-11 09:31:09
2022-04-21 12:59:03
Igor Brzeziński SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ
  • 2x 4/70 cm/Dokładnośći art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 26/70cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/80cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2 - dwufazowy specjalny art.274.2.5
3 ACCEPTED 2022-05-11 09:30:16
2022-04-21 12:58:00
Weronika Wąsowska HELLIA TG
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/L/DK dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2022-05-12 11:31:00
2022-04-17 13:01:09
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/P/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N/DK zwykły art. 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia DK - zwykły - art.238.2.1 - 90/100/110/120 cm
1 ACCEPTED 2022-05-12 11:31:52
2022-04-17 12:58:39
Izabella Stawarz MY LITTLE PONY
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 28/90cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia kuce - zwykły - art.238.2.1 - 80/90/100/110 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
2. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
3. Bacia Hanna BPK
2009 (JM.)
O061428
4. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
O061426
5. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
6. Barbarska Małgorzata FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
S
O019420
7. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
8. Borowska Jagoda JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O033325
9. Brzeziński Igor JKS Melloni Horses
2011 (Mł.)
O058087
10. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O064901
11. Burdzy Marta Klub Jeździecki Forrest
2010 (JM.)
O059010
12. Chodorowska Zuzanna UKJ Karmen
2006 (J.)
O062192
13. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
14. Ciołek Rozalia Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O042737
15. Czaplińska Olivia JKS AMICO Mołdawin
2012 (Mł.)
O068158
16. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
S
O002228
17. Duszyńska Julia JKS AMICO Mołdawin
2006 (J.)
O065641
18. Ferjan Victoria Klub Jeździecki Forrest
2008 (JM.)
O050021
19. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O050560
20. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
21. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (JM.)
O059112
22. Grydziuszko Jagoda BPK
2009 (JM.)
O052545
23. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
24. Janicka Patrycja Klub Jeździecki Kaja
2006 (J.)
O051344
25. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O057255
26. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
27. Karasińska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
28. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O064348
29. Kołek Anna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O052317
30. Komorowska Marcelina KJ Bonin
2005 (J.)
O054408
10229742
31. Kopeć Anna JKS PĘCZERZYNO
S
O019589
32. Koralewska Amelia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O058304
33. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (JM.)
O060675
34. Kozakiewicz Paulina FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
O058319
35. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
36. Kozub Sara Klub Jeździecki Kaja
2008 (JM.)
O064229
37. Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O046461
38. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (J.)
O043664
39. Litewka Julia KJ EQUITATION LUBKOWICE
2007 (JM.)
O054180
40. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
41. Łoś Maja bpk
2006 (J.)
O056545
42. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O060321
43. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
44. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
S
O056277
45. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
46. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
47. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (J.)
O046439
48. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O056127
49. Potrzebowska Natalia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
50. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
51. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
52. Przybyszewska Lena Klub Jeździecki Kaja
2008 (JM.)
O064445
53. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (J.)
O051411
54. Pszkit Hanna BPK WIE
2011 (Mł.)
O063801
55. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
56. Stawarz Izabella FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2009 (JM.)
O050211
brak
57. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O044632
58. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
59. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
60. Szczepanek Nelly Klub Jeździecki Bonin
2007 (JM.)
O060807
61. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
62. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
63. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
64. Wąsowska Weronika JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O059111
65. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
66. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
67. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
68. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
69. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
70. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby
S
O013655
71. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

91

ALICE OLDENBURGER GER 2018 klacz kasztanowata/170 F: Comme il faut
M: Carrica
K033237 DE418180152518
2.

61

ALL MY HEART SP POL 2012 wałach gniada/- F: Ekwador
M: Argenta
K024450 616009640065212
3.

54

APASJONATA CON AMORE KUC POL 2008 wałach gniada/128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
A1 K020178 POL013610175508
4.

19

ARES SP POL 2012 wałach skarogniada/173 F: SIR ROBIN
M: AURA
K028427 61600959010312
5.

5

ASCOT SP POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Chacco Fly
M: Ashanti / Caretino K
K024955 B0121238S
6.

98

B-MAJKA SP POL 2016 klacz kara/156 F: Brytan
M: Bajka
K032193 616 009 59 01931 16
7.

59

BIRKUT M (AA) POL 2015 wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
8.

20

BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z ZANG BEL 2014 wałach jasnokasztanowata/165 F: Bamako De Muze / Darco
M: Evita Van't Roosakker / Nabab De Reve
K027130 056015Z55737914
9.

18

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
10.

50

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
11.

28

CAMELIA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Acapulco
M: Chanel
K030052 616999530214515
12.

16

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
13.

90

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
K033236 De14810336217
14.

23

CARLO HOL GER 2015 ogier kasztanowata/173 F: Casall / Caretino
M: W-Ciara / Clearway
K028758 DE421000046115
15.

68

CASCADETTO HOL GER 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello hol. /
M: A-Lady Lancer hol. / Lancer II hol.
K029390 DE421000001716
16.

53

CASERES WLKP POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872 61600753000835
17.

56

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
18.

71

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/125 F: Nn
M: Nn
A1 K026979 616999640096107
19.

36

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
20.

44

CAVALIADA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
A1 K034311 616999640091512
21.

106

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
22.

75

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
23.

76

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
K030602 616098200130717
24.

47

CLIVIA HOLSTEINER POL 2010 klacz siwa/170 F: Clinton I
M: Ravenna II
K018413 DE421000595110
25.

113

COLORADO SUNRISE HOL GER 2014 wałach ciemnogniada// F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
K027422 DE421000059614
26.

66

COMME L’ETOILE HOL GER 2016 ogier gniada/170 F: Comme il faut westf. /
M: Ratina R hol. / Acord II hol.
K029374 DE421000016916
27.

69

CORASSONE HOL POL 2018 ogier gniada/170 F: Cascadello I
M: / Diarado
K034017 421000116518
28.

87

COUGAR HOL POL 2008 ogier siwa/170 F: Carthago/ Capitol I
M: T-Calazia/ Calato
K016442 DE421000540708
29.

67

CRANCHY HOL GER 2016 ogier gniada/171 F: Crunch hol. /
M: Nasa hol. / Caretino hol.
K029373 DE421000103716
30.

22

CULLIA Z ZANG POL 2015 klacz skarogniada/174 F: Caius / Carentino
M: Calma / Ciacomo
K032876 056015Z55670515
31.

84

CZARIA SP POL 2017 klacz kara/168 F: Magnum vd Bisschop
M: Czara
K032543 A0023063S
32.

99

DAJANA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/170 F: PIORUN
M: DAMA PIK
K032201 616009640083010
33.

77

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
34.

78

DALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
35.

34

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado
M: Chella Girl
K025388 DE418185063412
36.

93

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
37.

80

DORAEMON L3B Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach kara/162 F: Dominator 2000 Z
M: Karima Z
brak 056015255491218
38.

38

ELEAR Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris
M: Ella Fama
K028864 6160095201067
39.

112

ERCO Z ZANG POL 2016 wałach gniada/168 F: Ekwador / Elvis
M: Calma / Ciacomo
K030796 056015Z55849416
40.

42

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/148 F: Tupet
M: Felina
D K026828 616013540087714
41.

39

FENIKS KUC POL 2007 wałach gniada/131 F: Very Top
M: Frida
A1 K029061 013640016607
42.

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2016 klacz dereszowata/kuc:kuc:13 F: ED
M: Finka
A1 K030590 616013640092316
43.

13

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
K023598 616009610044910
44.

41

G’MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/139 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
C K020548 616013661480610
45.

32

GABONA SP POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Gladiola / Widam
K032616 6160096100529
46.

88

GALAHAD KUC POL 2012 wałach czerwonobułana/144 F: Trzy Po Trzy
M: Gracja
D K034324 616013640007804
47.

92

GLENMORANGIE OLDENBURG POL 2016 wałach gniada/173 F: Sandro Hit
M: Grappa
Brak 124
48.

35

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/165 F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
49.

107

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
50.

4

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 gelding bay/154 F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
E K025206 616007610105214
51.

29

HELLIA TG WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/mk:154 F: Number One
M: Helcia
E K030609 616007610206917
52.

85

HERMIONA SP POL 2011 klacz kasztanowata/174 F: Cento Son
M: Helga
K020535 POL009530025409
53.

65

HOLLYWOOD SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Cotton Club /
M: Holly / Romualdo
K031449 616009640009117
54.

57

ILIA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Idol /
M: Etna /
K022497 616999610066912
55.

37

IROS KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific
M: Rosita W
K025245 528003201309097
56.

73

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
57.

60

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/161 F: CHACCO FLY
M: KALA
K025295 616 009 64 00619 13
58.

48

KALSHOI SP POL 2014 wałach gniada/161 F: Bolshoi
M: Kamża
K029579 616009610164014
59.

111

KARRAMBA Z 2014 ogier c.kaszt F:
M:
Ko26754 056015Z55644014
60.

51

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/139 F: Dasti Man
M: Karina
C K030167 616013640078212
61.

46

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/157 F: NN
M: NN
E K028210 61699964084015
62.

3

LARA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: nn /
M: Sarka /
C K023103 203011993083511
63.

6

LI'QUEEN MECKL POL 2015 klacz siwa/170 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Libertina / Libertino
K033962 DE427270257015
64.

74

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
65.

101

LUCAS SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
66.

62

MERCI KUC POL 2017 klacz gniada/148 F: NN
M: NN
D K034319 616999600229217
67.

63

MR.BOJANGLES KOŃ WESTFALSKI POL 2008 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K022669 DE441413133509
68.

31

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/140 F: Santara Dannys Boy /
M: Mona /
C K016405 POL616013680076009
69.

1

MY LITTLE PONY MAŁY KOŃ POL 2011 klacz kara F: NN
M: NN
K022611 616999661486012
70.

14

NADAL SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207
71.

55

NANCY PONYSPORT KUC POL 2005 klacz srokata/138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana / Witalis
C K019967 POL013570009205
72.

21

NATUZZI VAN HET SCHAECK BWP POL 2013 klacz gniada/169 F: Cardento
M: Gin Fizz De Muze
K027281 056-002-W00305789
73.

43

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
74.

89

NOVARIS AVERTEN Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/mk:155 F: Quvee Prestige
M: Nova
Brak B0131459S
75.

81

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/141 F: NN
M: NN
C K029861 616999640086411
76.

94

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
K008985 POL009611046004
77.

27

ORBITAL SP POL 2003 wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola/ Cabrol
K017563 009640033003
78.

9

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/136 F: Wolling's Lion King
M: Nata
C K031837 POL013610018408
79.

97

PERŁA KUC POL 2011 klacz kasztanowata F: NN
M: NN
K030176 616999520140811
80.

40

PRINCESKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/124 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
A1 K030115 616013610106611
81.

83

Q.DU REVERDY SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K031294 A0021891S
82.

70

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 wałach gniada/166 F: Osharin's Peron
M: Quita
K028651 DE 410100398215
83.

82

QUEEN OF IRELAND INNA POL 2013 klacz gniada/165 F: QUINTENDER
M: ZUSETTE
K033964 011030004619
84.

58

QUINNY LINNY WURTTEMBERGER GER 04.03.2004 klacz gniada/170 F: Quattro B
M: Lilvana
K033557 DE 473730969404
85.

24

QUINTO II G SP POL 2015 ogier gniada/169 F: Cros / Chambertin
M: Quinta II G. / Turbud Quirinus
K028757 616009640004815
86.

15

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
K029863 616009640031516
87.

104

RAPINO Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/163 F: Rapolino
M: Acadia
K028315 DE456370345811
88.

33

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET KUC POL 2011 wałach kara/kuc:141 F: Jackets Pipe Dream /
M: Heavenly Surprise / Willowdena Corlander
C K031828 826037011087561
89.

52

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/149 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 de 435350022308 DE435350022308
90.

30

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/145 F: NN
M: NN
D K031388 056022000299886
91.

110

SHANGRI-LA OLD. 2009 klacz F:
M:
K020308 DE418184082709
92.

109

STAKKATO BLUE WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/168 F: Seitensprung
M: Cimara
K028591 De441410851615
93.

2

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: Contendus / Contender
M: Syriana / Tanos
K033983 616009610057618/B0107561S
94.

49

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
C K014263 POL013630041605
95.

86

TENERYFA DRP POL 2006 klacz siwa/145 F: Twister drp
M: Titania drp
D K026465 013670084005
96.

64

TICO NACA PKS POL 2018 ogier siwa/161 F: Telco
M: / Correro
K034016 616009640064518
97.

45

TROCZEK KUC POL 2011 gelding bay/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka / Durello Top
D K028318 POL616013640076711
98.

105

TROLL KM POL 2003 Wałach kasztanowata/mk:- F: Markies
M: Tiara
-
99.

TROLL KM POL 2003 wałach kasztanowata/156 F: MARKIES V
M: TARIA
K032203 616013640056303
100.

10

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
101.

108

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
D K014996 POL013640061207
102.

79

ZELT SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Lasko hol.
M: Zmyłka sp / Dounba xx
K027515 616009520009115
Rider Club
Competition
Prize
Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
300 n.rz
Bacia Hanna BPK
80
SUM:
80.00
Bacia Natalia Bpk
150 n.rz
Bąk Piotr KJ Profil Piła
50
SUM:
50.00
Barbarska Małgorzata FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
200
SUM:
200.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
150
SUM:
150.00
Borowska Jagoda JKS Melloni Horses
150 n.rz
Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
100 n.rz
200 n.rz
50 n.rz
150 n.rz
Burdzy Marta Klub Jeździecki Forrest
100 n.rz
50 n.rz
Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
100
100
250
SUM:
450.00
Ciołek Rozalia Klub Jeździecki Sokół Damasławek
50
100
SUM:
150.00
Czaplińska Olivia JKS AMICO Mołdawin
100 n.rz
Ferjan Victoria Klub Jeździecki Forrest
80 n.rz
Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
50 n.rz
Gałan Katarzyna KJ Bonin
200
150
SUM:
350.00
Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
50 n.rz
150 n.rz
Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
100 n.rz
Karasińska Olga Ukj Karmen Nieklonice
200 n.rz
50 n.rz
Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
150 n.rz
Komorowska Marcelina KJ Bonin
150
SUM:
150.00
Kozakiewicz Paulina FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
350 n.rz
Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
100 n.rz
Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
100 n.rz
120
SUM:
120.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
150
350
250
200
150
SUM:
1100.00
Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
100 n.rz
200 n.rz
Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
150 n.rz
Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
200 n.rz
120 n.rz
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
300 n.rz
200 n.rz
Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
50
SUM:
50.00
Potrzebowska Natalia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
100
200 n.rz
150 n.rz
SUM:
100.00
Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
200 n.rz
100 n.rz
Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
100 n.rz
200 n.rz
Pszkit Hanna BPK WIE
50 n.rz
100 n.rz
Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
150 n.rz
150 n.rz
300 n.rz
300 n.rz
Stróżyńska Agata St. J Baborówko
150 n.rz
Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
150
300
SUM:
450.00
Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
200
300
350
SUM:
850.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
100
250
SUM:
350.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
200
150
SUM:
350.00
Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
100
250
300
150
SUM:
800.00
Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
200
SUM:
200.00
Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby
250
SUM:
250.00
Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
50 n.rz
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
2022-05-15
5
2022-05-15
1
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
CLIVIA (47)
2022-05-13
3
2022-05-13
2
2022-05-14
2022-05-15
1
300 n.rz
Bacia Hanna
BPK
MERCI (62)
2022-05-13
1
2022-05-13
10
2022-05-14
3
2022-05-14
9
2022-05-15
2
80
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (13)
2022-05-13
2
2022-05-13
8
2022-05-14
5
2022-05-15
3
150 n.rz
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2022-05-14
3
50
2022-05-14
Barbarska Małgorzata
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
ILIA (57)
2022-05-15
1
200
2022-05-15
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
2022-05-15
11
2022-05-15
10
CELTA (106)
2022-05-14
7
2022-05-15
4
HASALA (107)
2022-05-14
3
150
2022-05-15
5
Borowska Jagoda
JKS Melloni Horses
COUGAR (87)
2022-05-13
1
2022-05-14
2
150 n.rz
2022-05-15
5
Brzeziński Igor
JKS Melloni Horses
2022-05-13
9
2022-05-13
5
2022-05-14
2022-05-14
FENIKS (39)
2022-05-13
1
2022-05-13
1
2022-05-14
5
2022-05-14
7
2022-05-15
Buczek Agata
KJ Stajnia Bukowiec
LARA (3)
2022-05-13
7
2022-05-13
2
100 n.rz
2022-05-14
8
2022-05-14
6
2022-05-15
2
200 n.rz
2022-05-13
6
2022-05-13
3
50 n.rz
2022-05-14
5
2022-05-14
4
2022-05-15
3
150 n.rz
Burdzy Marta
Klub Jeździecki Forrest
2022-05-13
1
2022-05-13
4
2022-05-14
7
2022-05-15
4
100 n.rz
2022-05-13
8
2022-05-13
5
2022-05-15
6
50 n.rz
2022-05-14
1
2022-05-14
2
Chodorowska Zuzanna
UKJ Karmen
2022-05-14
2022-05-14
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2022-05-15
2
100
2022-05-15
7
2022-05-15
3
100
2022-05-15
8
CRANCHY (67)
2022-05-15
1
250
2022-05-15
5
2022-05-15
9
2022-05-15
4
Ciołek Rozalia
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2022-05-13
3
50
2022-05-14
2
100
2022-05-14
4
2022-05-15
Czaplińska Olivia
JKS AMICO Mołdawin
2022-05-13
1
2022-05-13
1
2022-05-14
4
2022-05-14
6
2022-05-15
3
100 n.rz
Czapska Alicja
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2022-05-15
2022-05-15
Duszyńska Julia
JKS AMICO Mołdawin
2022-05-13
6
2022-05-13
6
2022-05-14
7
2022-05-14
1
2022-05-15
7
Ferjan Victoria
Klub Jeździecki Forrest
ASCOT (5)
2022-05-13
6
2022-05-13
12
2022-05-14
8
2022-05-15
7
2022-05-13
2022-05-13
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
2
80 n.rz
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
KALSHOI (48)
2022-05-13
2
2022-05-13
1
2022-05-14
1
2022-05-14
3
2022-05-15
3
50 n.rz
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
RAINBOW (15)
2022-05-13
1
200
2022-05-13
2
150
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2022-05-13
3
50 n.rz
2022-05-13
4
2022-05-15
2
150 n.rz
GALAHAD (88)
2022-05-13
2022-05-14
9
Grydziuszko Jagoda
BPK
2022-05-13
1
2022-05-13
4
2022-05-14
2022-05-14
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (49)
2022-05-14
3
2022-05-14
3
2022-05-15
3
100 n.rz
Janicka Patrycja
Klub Jeździecki Kaja
B-MAJKA (98)
2022-05-14
2022-05-14
Jasikowska Sandra
JKS Melloni Horses
ELEAR (38)
2022-05-13
3
2022-05-13
2
2022-05-14
3
2022-05-14
6
2022-05-15
10
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
CZARIA (84)
2022-05-15
3
2022-05-15
2
Karasińska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (59)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
200 n.rz
2022-05-15
5
50 n.rz
Kolikow Helena
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-13
1
2022-05-13
5
2022-05-14
7
2022-05-14
4
2022-05-15
2
150 n.rz
Komorowska Marcelina
KJ Bonin
2022-05-15
3
150
Kopeć Anna
JKS PĘCZERZYNO
2022-05-15
5
2022-05-15
4
Koralewska Amelia
JKS Tornado Szczecin
CASERES (53)
2022-05-13
6
2022-05-13
2
2022-05-14
7
2022-05-14
1
2022-05-15
11
Kozakiewicz Paulina
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
KOMES (46)
2022-05-14
2
2022-05-14
2
2022-05-15
1
350 n.rz
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2022-05-14
1
2022-05-14
3
100 n.rz
2022-05-15
8
Kozub Sara
Klub Jeździecki Kaja
DAJANA (99)
2022-05-14
1
2022-05-14
Kuczkowiak Hanna
JKS AMICO Mołdawin
FALCO (42)
2022-05-13
2
100 n.rz
2022-05-15
2022-05-14
3
2022-05-14
4
GALAHAD (88)
2022-05-14
7
2022-05-13
6
2022-05-15
1
120
Lachowicz Leticia
Farma Modrzewie JKS
CAMELIA (28)
2022-05-13
4
2022-05-13
5
2022-05-14
6
2022-05-14
4
2022-05-15
9
Litewka Julia
KJ EQUITATION LUBKOWICE
2022-05-13
2022-05-13
2022-05-14
2022-05-14
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
2022-05-14
3
150
2022-05-14
5
2022-05-15
4
2022-05-15
1
350
2022-05-14
5
2022-05-14
9
2022-05-15
7
2022-05-15
2
250
2022-05-15
2
200
2022-05-15
3
150
Łoś Maja
bpk
2022-05-14
6
2022-05-14
5
2022-05-15
8
2022-05-15
9
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
KAWIOR (51)
2022-05-13
1
2022-05-13
2
100 n.rz
2022-05-14
8
2022-05-14
2022-05-15
1
200 n.rz
ROSANNA (52)
2022-05-13
1
2022-05-13
4
2022-05-14
3
2022-05-14
6
2022-05-15
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (50)
2022-05-13
1
2022-05-13
1
2022-05-14
2
150 n.rz
2022-05-15
4
Minko Natalia
KS Forrest Pony Club
TROCZEK (45)
2022-05-15
7
2022-05-15
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2022-05-13
4
2022-05-13
2
2022-05-14
1
200 n.rz
2022-05-15
1
120 n.rz
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
2022-05-13
2
2022-05-13
1
2022-05-15
1
300 n.rz
IROS (37)
2022-05-13
1
2022-05-13
2
2022-05-15
2
200 n.rz
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
2022-05-13
10
2022-05-13
8
2022-05-14
11
2022-05-14
2022-05-15
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
2022-05-15
3
50
2022-05-15
8
Potrzebowska Natalia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NADAL (14)
2022-05-13
1
2022-05-13
2
100
2022-05-14
1
200 n.rz
2022-05-15
3
150 n.rz
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
2022-05-15
1
200 n.rz
2022-05-14
1
2022-05-14
2
2022-05-14
4
2022-05-14
1
2022-05-15
4
100 n.rz
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-05-14
4
2022-05-14
3
100 n.rz
2022-05-15
2
200 n.rz
Przybyszewska Lena
Klub Jeździecki Kaja
TROLL (105)
2022-05-14
2022-05-14
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (74)
2022-05-13
7
2022-05-14
9
2022-05-14
2022-05-15
6
Pszkit Hanna
BPK WIE
2022-05-13
5
2022-05-13
9
2022-05-14
7
2022-05-14
5
2022-05-15
5
50 n.rz
2022-05-13
1
2022-05-13
5
2022-05-14
2
2022-05-14
1
2022-05-15
4
100 n.rz
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
MROCZEK (31)
2022-05-13
1
150 n.rz
2022-05-13
1
150 n.rz
2022-05-14
6
2022-05-14
1
2022-05-15
1
300 n.rz
GABONA (32)
2022-05-13
11
2022-05-13
4
2022-05-14
7
2022-05-15
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
1
300 n.rz
Stawarz Izabella
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2022-05-13
2022-05-13
2022-05-14
3
2022-05-14
2022-05-15
Stróżyńska Agata
St. J Baborówko
2022-05-13
1
150 n.rz
2022-05-14
2022-05-13
2022-05-14
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
2022-05-15
2
150
2022-05-15
1
300
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (18)
2022-05-14
5
2022-05-14
NUTA (81)
2022-05-13
5
2022-05-13
7
2022-05-15
Szczepanek Nelly
Klub Jeździecki Bonin
ARES (19)
2022-05-14
4
2022-05-14
Szelangiewicz Jakub
KJ Bonin
CARLO (23)
2022-05-14
2
200
2022-05-14
4
2022-05-14
1
300
2022-05-14
1
350
KARRAMBA (111)
2022-05-15
6
2022-05-15
4
ERCO Z (112)
2022-05-15
6
2022-05-15
6
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (73)
2022-05-14
8
2022-05-14
8
Wąsowska Weronika
JKS Melloni Horses
2022-05-13
2
2022-05-13
12
2022-05-14
2022-05-15
6
2022-05-14
1
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
2022-05-13
2022-05-13
4
2022-05-14
3
100
2022-05-14
4
ALICE (91)
2022-05-13
3
2022-05-13
4
DIVA -W (93)
2022-05-14
7
2022-05-14
2
250
Wowk Zuzanna
JKS Melloni Horses
2022-05-13
11
2022-05-13
8
2022-05-14
7
2022-05-14
10
2022-05-15
8
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (27)
2022-05-14
1
200
2022-05-14
2
150
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
CHACCA (75)
2022-05-13
4
2022-05-13
3
100
2022-05-14
1
250
2022-05-15
10
2022-05-13
1
300
2022-05-14
6
DALIA (78)
2022-05-13
3
150
2022-05-14
6
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT (79)
2022-05-13
2
200
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby
LUCAS (101)
2022-05-13
1
250
2022-05-15
9
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
CASKADA (71)
2022-05-14
2
2022-05-14
4
2022-05-15
5
50 n.rz

Number of Riders: 71

Number of Horses: 102

The sum of prizes: 6 200.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl