Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
90 ACCEPTED 2021-10-16 12:50:24
2021-10-16 12:50:24
Adam Miarka DEVINO
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
89 ACCEPTED 2021-10-15 18:10:16
2021-10-15 18:10:01
Pauline Wieczorek ELISTON
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
88 ACCEPTED 2021-10-15 18:09:30
2021-10-15 18:06:49
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
87 ACCEPTED 2021-10-15 15:17:44
2021-10-15 15:16:18
Michał Zakrzewski MERCEDES
  • 2x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
86 ACCEPTED 2021-10-16 13:09:26
2021-10-15 15:13:43
Hania Piotrowska SZLACHCIC
  • 2x 9T/LL/Zwykły art. 238.2.1 - dla kuców - wys. 70cm, 80cm, 90 cm. - towarzyski
85 ACCEPTED 2021-10-15 15:17:35
2021-10-15 14:19:33
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2021-10-15 13:35:50
2021-10-15 13:00:05
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
83 ACCEPTED 2021-10-15 12:13:17
2021-10-15 11:48:27
Oliwia Radomska ARAVEL WARO
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
82 ACCEPTED 2021-10-15 12:12:59
2021-10-15 11:02:30
Natasza Kozak BARBOSSA
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
81 ACCEPTED 2021-10-15 12:13:07
2021-10-15 11:01:38
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-10-15 12:12:51
2021-10-15 11:01:14
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-10-15 10:56:25
2021-10-15 09:21:04
Martyna Hapka EUFORIA
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
78 ACCEPTED 2021-10-15 10:56:12
2021-10-15 09:20:10
Karolina Matusik NISZA
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
77 ACCEPTED 2021-10-15 08:59:57
2021-10-15 08:37:23
Marek Tomicki CAMILLO 197
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2021-10-14 22:51:10
2021-10-14 22:33:33
Lena Przybyszewska TROLL
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
75 ACCEPTED 2021-10-14 20:53:09
2021-10-14 20:35:49
Monika Wrzesińska DUBAJ M.
  • 2x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
74 ACCEPTED 2021-10-14 20:52:54
2021-10-14 20:35:08
Pola Krawczyk CALINECZKA
  • 2x 6T//Debiuty - konkurs zabawowy
  • 2x 15T//Debiuty - konkurs zabawowy
73 ACCEPTED 2021-10-14 20:52:41
2021-10-14 20:33:37
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-10-14 20:52:35
2021-10-14 20:33:10
Dawid Pasek KANCORA MELLONI Z
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2021-10-14 20:52:29
2021-10-14 20:32:41
Dawid Pasek LORO PIANO VDL
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
70 ACCEPTED 2021-10-14 20:09:07
2021-10-14 19:58:42
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-10-14 19:48:56
2021-10-14 19:43:16
Kornela Głuszkowska JULIAN
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
68 ACCEPTED 2021-10-14 19:48:38
2021-10-14 19:39:34
Sara Kozub DAJANA
  • 2x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
67 ACCEPTED 2021-10-14 19:31:28
2021-10-14 19:27:57
Patrycja Janicka B-MAJKA
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
66 ACCEPTED 2021-10-14 19:31:19
2021-10-14 19:15:26
Magdalena Tabiś-Liśkiewicz SAMUEL THC
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 19T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
65 ACCEPTED 2021-10-14 19:30:54
2021-10-14 19:14:02
Anna Kopeć BARKO FLY
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
64 ACCEPTED 2021-10-14 19:28:13
2021-10-14 19:09:50
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 13/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-10-14 19:08:27
2021-10-14 19:01:18
Anna Kopeć STAKKATO BLUE
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-10-14 19:07:48
2021-10-14 18:47:48
Jacek Polikowski COOLBOY
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
61 ACCEPTED 2021-10-14 19:07:34
2021-10-14 18:47:07
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
60 ACCEPTED 2021-10-14 19:07:25
2021-10-14 18:46:38
Jacek Polikowski CASSALITO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-10-14 19:07:18
2021-10-14 18:46:10
Sławomir Polikowski ELIO 4
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
58 ACCEPTED 2021-10-15 17:49:49
2021-10-14 18:25:40
Martyna Chwistek AKCENT
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
57 ACCEPTED 2021-10-14 19:06:39
2021-10-14 18:24:19
Zosia Witaszek SANTIAGO
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
56 ACCEPTED 2021-10-14 19:06:29
2021-10-14 18:23:49
Martyna Kowalczyk HATTIKA
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
55 ACCEPTED 2021-10-14 19:06:21
2021-10-14 18:19:15
Martyna Kowalczyk GRIXEL PK
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
54 ACCEPTED 2021-10-14 19:05:59
2021-10-14 18:18:32
Martyna Kowalczyk HALAMA
  • 2x 1/L/Konkurs egzaminacyjny
53 ACCEPTED 2021-10-14 19:05:48
2021-10-14 18:17:48
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-10-14 19:05:38
2021-10-14 18:17:15
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
51 ACCEPTED 2021-10-14 19:05:01
2021-10-14 18:16:45
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
50 ACCEPTED 2021-10-14 18:02:36
2021-10-14 17:31:39
Roma Puchalska IKAR
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
49 ACCEPTED 2021-10-14 17:00:57
2021-10-14 16:59:36
Joanna Grosicka HELIOS
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-10-14 17:00:52
2021-10-14 16:56:35
Michał Zakrzewski DUBAJ M.
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
47 ACCEPTED 2021-10-14 17:00:45
2021-10-14 16:55:21
Michał Zakrzewski JAY JAY M.
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-10-14 17:00:39
2021-10-14 16:54:32
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
45 ACCEPTED 2021-10-14 17:00:31
2021-10-14 16:54:01
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-10-14 17:00:25
2021-10-14 16:53:02
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-10-14 17:00:18
2021-10-14 16:52:24
Michał Zakrzewski DALIA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-10-15 15:17:28
2021-10-14 16:51:56
Michał Zakrzewski DAKATO GOLD M.
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-10-14 16:06:56
2021-10-14 15:42:28
Maria Pluta PYSIO
  • 1x 15T//Debiuty - konkurs zabawowy
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
40 ACCEPTED 2021-10-14 16:06:40
2021-10-14 14:17:19
Julia Konecko LUNA
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
39 ACCEPTED 2021-10-14 13:02:41
2021-10-14 12:33:03
Maciej Gużkowski I'M THE BEST RED WINE
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-10-14 12:24:21
2021-10-14 11:52:40
Julia Litewka KALA FLY
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-10-14 12:24:08
2021-10-14 11:51:15
Oliwia Gralińska KAROLINA
  • 1x 15T//Debiuty - konkurs zabawowy
36 ACCEPTED 2021-10-14 10:23:37
2021-10-14 10:18:40
Agnieszka Kiedrowska LARGO
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2021-10-14 10:23:32
2021-10-14 10:18:09
Agnieszka Kiedrowska KOOH I NOOR K
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-10-14 10:11:27
2021-10-14 09:41:19
Natalia Kuczyńska ROSA
  • 1x 15T//Debiuty - konkurs zabawowy
33 ACCEPTED 2021-10-14 10:05:28
2021-10-14 09:31:39
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-10-14 10:05:20
2021-10-14 09:31:04
Michał Cwajda GIBSON
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2021-10-14 17:50:22
2021-10-14 07:48:15
Lena Zielińska EROZJA
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
30 ACCEPTED 2021-10-14 17:49:53
2021-10-14 07:46:49
Laura Zielińska HOKS PK
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 9T/LL/Zwykły art. 238.2.1 - dla kuców - wys. 70cm, 80cm, 90 cm. - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 18T/LL/Zwykły art. 238.2.1 - dla kuców - wys. 70cm, 80cm, 90 cm. - towarzyski
29 ACCEPTED 2021-10-14 10:04:21
2021-10-14 07:39:40
Maja Piniawska CARDINA L
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-10-13 22:19:15
2021-10-13 22:08:13
Anna Swastek CELEBRA
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
27 ACCEPTED 2021-10-13 22:19:08
2021-10-13 22:02:02
Maja Talaczek HANGUS
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
26 ACCEPTED 2021-10-13 22:19:01
2021-10-13 22:01:20
Justyna Gełomej GLADIATOR
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 19T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
25 ACCEPTED 2021-10-13 22:18:52
2021-10-13 22:00:43
Jakub Budny DELGADO
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
24 ACCEPTED 2021-10-13 22:18:43
2021-10-13 22:00:09
Wiktoria Buczek SHERRY LADY
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
23 ACCEPTED 2021-10-13 22:18:12
2021-10-13 21:24:03
Michalina Błądek PYSIO
  • 1x 6T//Debiuty - konkurs zabawowy
  • 1x 7T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
22 ACCEPTED 2021-10-14 16:06:17
2021-10-13 21:21:35
Maria Murawska ANAPON ADAGIO
  • 1x 7T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
21 ACCEPTED 2021-10-14 16:05:58
2021-10-13 21:20:53
Małgorzata Miszczak ROKER
  • 1x 6T//Debiuty - konkurs zabawowy
  • 1x 7T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 15T//Debiuty - konkurs zabawowy
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
20 ACCEPTED 2021-10-14 16:05:49
2021-10-13 21:19:27
Magdalena Miszczak LADY
  • 1x 6T//Debiuty - konkurs zabawowy
  • 1x 7T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 15T//Debiuty - konkurs zabawowy
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
19 ACCEPTED 2021-10-13 22:16:30
2021-10-13 19:10:05
Mateusz Fujczak OLAN
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-10-13 22:16:19
2021-10-13 19:09:23
Mateusz Fujczak NATAL
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
17 ACCEPTED 2021-10-13 22:16:11
2021-10-13 15:33:58
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
16 PRE-APPROVED 2021-10-13 14:39:03
2021-10-13 13:06:22
Nikola Kupczyk TRICOLORE Z
  • 2x 1/L/Konkurs egzaminacyjny
15 ACCEPTED 2021-10-12 20:54:34
2021-10-12 20:38:15
Aleksandra Fabisiak SILVIA
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
14 ACCEPTED 2021-10-12 20:04:54
2021-10-12 15:14:07
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
13 ACCEPTED 2021-10-12 20:04:33
2021-10-12 12:31:09
Anna Maciejak REALNIJ
  • 2x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
12 ACCEPTED 2021-10-11 07:54:28
2021-10-10 23:44:36
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 11/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-10-11 07:54:19
2021-10-10 23:00:14
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-10-11 07:54:08
2021-10-10 22:57:50
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-10-11 07:54:01
2021-10-10 22:56:42
Zuzanna Melka APRILLA
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
8 ACCEPTED 2021-10-11 07:53:40
2021-10-10 22:56:19
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
7 ACCEPTED 2021-10-10 13:45:06
2021-10-10 12:56:28
Gaja Szymczak TARA
  • 2x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
6 ACCEPTED 2021-10-09 14:05:11
2021-10-08 17:37:07
Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA
  • 2x 9T/LL/Zwykły art. 238.2.1 - dla kuców - wys. 70cm, 80cm, 90 cm. - towarzyski
5 ACCEPTED 2021-10-10 13:44:57
2021-10-08 17:36:01
Małgorzata Ciszek-Lewicka O'KEY
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-10-16 17:06:05
2021-10-07 14:45:47
Wiktoria Tuleja LA PLATA
  • 2x 1/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 2x 11A/L/Konkurs egzaminacyjny
3 ACCEPTED 2021-10-07 10:48:23
2021-10-07 10:31:58
Martyna Makowska POLIA
  • 2x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 18T/LL/Zwykły art. 238.2.1 - dla kuców - wys. 70cm, 80cm, 90 cm. - towarzyski
2 ACCEPTED 2021-10-07 10:48:03
2021-10-07 08:47:44
Wiktoria Chartenowicz BALLASHAN DIAMOND
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
  • 1x 19T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
1 ACCEPTED 2021-10-06 22:21:17
2021-10-06 22:20:29
Maja Dzierżanowska SAKWA
  • 1x 16T/mLL/Dokładności art 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17T/LL/Z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 - wys. 80 cm - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Błądek Michalina Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
brak
2. Buczek Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
3. Budny Jakub Bpk
2005 (J.)
Brak
4. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
O059010
5. Chartenowicz Wiktoria Bez przynależności klubowej
2003 (J.)
Brak
6. Chwistek Martyna UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
O062188
7. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
.
8. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
9. Dzierżanowska Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
10. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
11. Fujczak Mateusz LKS Dragon Nowielice
O026882
12. Gełomej Justyna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
13. Gier Zuzanna bpk
2000 (MJ.)
O047084
14. Głuszkowska Kornela Kj Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
brak
15. Gralińska Oliwia Brak
2009 (JM.)
Brak
16. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
17. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
18. Hapka Martyna BRAK
2007 (JM.)
BRAK
19. Janicka Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
O051344
20. Karasińska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
21. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O057311
22. Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O040042
23. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
24. Konecko Julia brak
2007 (JM.)
O063387
25. Kopeć Anna JKS Pęczerzyno
S
O019589
26. Kowalczyk Martyna Ukj karmen nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
27. Kozak Natasza ULKJ Stajnia Mann
2010 (Mł.)
/
28. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
29. Kozub Sara Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
3741/21
30. Krawczyk Pola Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2010 (Mł.)
brak
31. Kuczyńska Natalia Brak
2008 (JM.)
Brak
32. Kujawa-Bieszke Iga UKJ Reiman Team Karlino
33. Kupczyk Nikola BPK
2004 (J.)
O046415
34. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
O062191
35. Litewka Julia Klub Jeździecki Derby
2007 (JM.)
O054180
36. Maciejak Anna bpk
S
O014106
37. Makowska Martyna Brak
2009 (JM.)
Brak
38. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2004 (J.)
O056639
39. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
40. Matusik Karolina brak
2008 (JM.)
brak
41. Melka Zuzanna Bpk
2007 (JM.)
Brak
42. Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
S
O003754
43. Miszczak Magdalena Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
2010 (Mł.)
brak
44. Miszczak Małgorzata Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
brak
45. Murawska Maria Reimann Team Karlino
2010 (Mł.)
O060585
46. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
47. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
48. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O056127
49. Piotrowska Hania Bpk
2008 (JM.)
Brak
50. Pluta Maria UKJ Reimann Team Karlino
2014 (Mł.)
brak
51. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
52. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
53. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
54. Przybyszewska Lena Klub Jeżdziecki Kaja
2008 (JM.)
O064445
55. Puchalska Roma Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2000 (MJ.)
O062934
56. Radomska Oliwia ULKJ Stajnia Mann
2005 (J.)
/
57. Swastek Anna Bpk
2007 (JM.)
Brak
58. Szczukiewicz Malwina JKS Tornado Szczecin
S
O011522
59. Szymczak Gaja Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O060798
60. Tabiś-Liśkiewicz Magdalena Brak
S
Brak
61. Talaczek Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
62. Tomicki Marek bpk
S
O033872
63. Tuleja Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O043166
64. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
65. Winiarska Weronika KJ AOJ ZUT Szczecin
2003 (J.)
O052082
66. Witaszek Zosia UKJ Karmen Niekłonice
2010 (Mł.)
O064207
67. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
68. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
69. Zielińska Laura CH Jaszkowo
2008 (JM.)
O063125
70. Zielińska Lena CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O063126
71. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

69

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
K028366
2.

11

ANAPON ADAGIO WELSH COB POL 2017 wałach bułana/kuc:145 F: MENAI MATADOR
M: LANARTH ORCHIDEA
0 UELN826046010104785
3.

25

APRILLA WLKP POL 2016 klacz kara/165 F: Antek
M: Arwena
Brak 616007530215016
4.

95

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
K025231 616009640064214
5.

94

ARAVEL WARO / POL / ogier ciemnogniada/// F: /
M: /
/ /
6.

91

AVALANO / POL / wałach kasztanowata// F: /
M: /
K030351 /
7.

78

B-MAJKA SP POL 2016 klacz kara/156 F: Brytan
M: Bajka
K032193 616 009 59 01931 16
8.

18

BALLASHAN DIAMOND Irlandzki Koń Spotrowy IRL 2007 klacz gniada/170cm F: Tadmus
M: Ballashan Belle
Brak 372414004556438
9.

92

BARBOSSA / POL / klacz kara// F: /
M: /
/ /
10.

76

BARKO FLY SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chacco Blue
M: Barycza
brak 616009640039912
11.

62

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
12.

28

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison /
M: Boliwia /
K031110 616009681011215
13.

20

BUBBA ZAGORKA KUC POL 2008 wałach izabelowata/kuc:138 F: nn
M: nn
K031028 616999610293408
14.

85

CALINECZKA SP POL 2003 klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
K027153
15.

46

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
16.

87

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
K019874 DE421000524210
17.

44

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
18.

99

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
1 De14810336217
19.

71

CASSALITO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Casalito
M: Zita IX
K032230 DE421000118814
20.

43

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Egzamin
M: Celebra
Brak
21.

56

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
22.

57

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
K030602 616098200130717
23.

29

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
K031572 616007610112309
24.

72

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
K025069 421000126312
25.

73

COOLBOY MECLENBURGER GER 2016 wałach siwa/168 F: Come and FLly
M: Charlott
K033000 DE427270214116
26.

79

DAJANA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/170 F: PIORUN
M: DAMA PIK
K032201 616009640083010
27.

14

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
28.

54

DALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
29.

40

DELGADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/180 F: Czarczaf
M: Daria L
Brak 616009520029416
30.

101

DEVINO POL F:
M:
31.

59

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
K024949 616009640043314
32.

70

ELIO 4 KWPN POL 2009 wałach gniada/172 F: Warrant
M: Winks
K031833 528003200909248
33.

100

ELISTON OLDENBURSKA POL 2017 wałach gniada/179 F: Eldorado van De Zeshoek
M: Lisa
Brak De418181130617
34.

13

EROZJA KUC POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Jambo
M: Eroika
brak 11865
35.

89

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
36.

24

FRANCOIS LULU SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Wolf's Panter
M: Frezja
K021451 616007640080809
37.

64

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
38.

45

GIBSON SP POL 2013 wałach siwa F: Statut /
M: Gilette /
K026695 616009040056713
39.

33

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
40.

41

GLADIATOR KUC POL 2015 wałach inna/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610034715
41.

66

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:137 F: Ed
M: Gryta
K031181 616 013 64 00794 17
42.

65

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
K031180 616009640005316
43.

42

HANGUS SP POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
Brak 616999640085215
44.

67

HATTIKA Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 klacz siwa/kuc:136 F: Ed
M: Hiszpanka
Brak 616013640085116
45.

60

HELIOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Hera
K027363 616007640020515
46.

84

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Cascadello
M: Made in Dream
K029813 DE421000604215
47.

12

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: Ed
M: Hiszpanka
K029866 616013640031915
48.

52

I'M THE BEST RED WINE OS POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: Sogivi Di Gloria / Corrado
K029909 DE418189121116
49.

61

IKAR TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Hindus
M: Ivana-a
K031891 POL732010063310
50.

93

INDISSIMO SP POL 2012 wałach siwa// F: Ekwador
M: Imberly
K023166 /
51.

58

JAY JAY M. SP POL 2015 ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
52.

80

JULIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/mk:159 F: Corde
M: Julka
K032202 POL 009590416104
53.

51

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/161 F: CHACCO FLY
M: KALA
K025295 616 009 64 00619 13
54.

83

KANCORA MELLONI Z 0 POL 2016 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Cornetta
K029815 056015Z55877316
55.

50

KAROLINA TYP KUC POL 2004 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Pol 999 63 04581 04
56.

26

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 Brak
57.

48

KOOH I NOOR K SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Farezzo B
M: Kleopatra-K
K029628 616009640091816
58.

2

LA PLATA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/165 F: Palrgro
M: Libra
K031839 POL 009640062606
59.

9

LADY KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
K026449 Xxxx
60.

49

LARGO SP POL 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Libretto xx
M: Loda Halama
K029627 616009640056816
61.

81

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
62.

55

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
63.

82

LORO PIANO VDL KWPN POL 2016 ogier gniada/170 F: 0
M: 0
K029814 528003201601335
64.

27

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
65.

5

LUNA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/162 F: Dżihad
M: Laguna
brak 616006590151215
66.

103

ŁATKA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc:123 F: nn / nn
M: nn / nn
K022316 -
67.

98

MERCEDES HOL POL 2013 klacz siwa/170 F: CAMPBELL
M: TEMPIC
K030603 DE421000525013
68.

34

NATAL SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Vulkan L
M: Nutella
K030857 616009640005616
69.

88

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
70.

4

O'KEY SP POL 2013 wałach skarogniada/167 F: Killian 88
M: Osama
K022680 616009600152213
71.

35

OLAN SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Olanda
K030858 A0002648S
72.

19

POLIA HUCULSKA POL 2014 klacz myszata/kuc:140 F: Miluś
M: Proza
Brak 6160126601690
73.

38

PYSIO KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K015906 616999640099210
74.

63

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
75.

3

REALNIJ Pełna Krew Angielska POL 2015 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Laminat
M: Rodimaya
Brak UKR01500133
76.

102

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2003 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:kuc:ku F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
K029876 427270090002
77.

10

ROKER KUC POL X wałach srokata/kuc:X F: X
M: X
Xxx Xxx
78.

47

ROSA NN POL 2015 klacz kasztanowata/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 00845 15
79.

17

SAKWA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/170 F: Czumen K
M: Sonia
Brak 616007610257010
80.

77

SAMUEL THC ANGLO EUROPEAN POL 2017 wałach gniada/168 F: Szamuraj XX
M: Dahlia
brak 826002170879322
81.

68

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Majk
M: Sasanka - k
K026965 616013640116009
82.

39

SHERRY LADY KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:135 F: Piorun
M: Osaka
Brak Brak
83.

30

SILVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/- F: Larron
M: Skarbnica
Brak 616009640068415
84.

75

SPARTAN SP POL 2012 wałach siwa/170 F: Vandamme
M: Space Girl
K021192 616009610140812
85.

74

STAKKATO BLUE WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/168 F: Seitensprung
M: Cimara
K028591 De441410851615
86.

96

SZLACHCIC KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:139 F: Verdi ponysport
M: Stokrotka
Brak Brak
87.

23

TARA SP POL 2006 klacz tarantowata/170 F: Nirkan
M: Terawita
K017443 POL009640073106
88.

31

TRICOLORE Z ZANGERSHEIDE BEL 2006 wałach gniada/- F: Triomphe De Muze
M: Cacharel Z
K010634 Z565906
89.

86

TROLL KM POL 2003 wałach kasztanowata/mk:156 F: MARKIES V
M: TARIA
K032203 616013640056303
90.

97

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
K027249 .
Rider Club
Competition
Prize
Burdzy Marta Brak
200
SUM:
200.00
Gużkowski Maciej KJ Bonin
250
250
SUM:
500.00
Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
50
SUM:
50.00
Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
50
SUM:
50.00
Kopeć Anna JKS Pęczerzyno
100
150
250
250
SUM:
750.00
Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
100
SUM:
100.00
Kupczyk Nikola BPK
100
SUM:
100.00
Litewka Julia Klub Jeździecki Derby
150
SUM:
150.00
Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
150
SUM:
150.00
Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
200
SUM:
200.00
Pasek Dawid JKS Melloni Horses
150
400
SUM:
550.00
Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
200
SUM:
200.00
Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
300
350
350
100
SUM:
1100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błądek Michalina
Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
PYSIO (38)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
RICARDA (102)
2021-10-17
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Buczek Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-17
1
2021-10-17
11
Budny Jakub
Bpk
DELGADO (40)
2021-10-17
16
2021-10-17
10
Burdzy Marta
Brak
2021-10-16
1
200
2021-10-16
1
2021-10-17
6
2021-10-17
1
Chartenowicz Wiktoria
Bez przynależności klubowej
2021-10-17
9
2021-10-17
2
Chwistek Martyna
UKJ Karmen Niekłonice
AKCENT (69)
2021-10-16
7
2021-10-16
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
O'KEY (4)
2021-10-16
18
2021-10-16
13
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
GIBSON (45)
2021-10-16
10
2021-10-16
12
Dzierżanowska Maja
Brak
SAKWA (17)
2021-10-17
1
2021-10-17
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
SILVIA (30)
2021-10-16
4
2021-10-16
6
Fujczak Mateusz
LKS Dragon Nowielice
NATAL (34)
2021-10-17
13
2021-10-17
5
OLAN (35)
2021-10-17
4
2021-10-17
14
Gełomej Justyna
Bpk
2021-10-17
7
2021-10-17
3
Gier Zuzanna
bpk
BLANT (28)
2021-10-17
9
2021-10-17
8
Głuszkowska Kornela
Kj Kaja Grzybowo
JULIAN (80)
2021-10-17
1
2021-10-17
6
Gralińska Oliwia
Brak
2021-10-17
1
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
HELIOS (60)
2021-10-17
2021-10-17
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2021-10-16
1
250
2021-10-16
2
250
Hapka Martyna
BRAK
EUFORIA (89)
2021-10-16
6
2021-10-16
Janicka Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
B-MAJKA (78)
2021-10-17
1
2021-10-17
5
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (64)
2021-10-16
3
50
2021-10-16
6
Keister Małgorzata
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
LEXUS (81)
2021-10-16
4
2021-10-16
13
2021-10-17
8
2021-10-17
12
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2021-10-17
5
2021-10-17
6
LARGO (49)
2021-10-17
3
50
2021-10-17
11
Konecko Julia
brak
LUNA (5)
2021-10-16
12
2021-10-16
Kopeć Anna
JKS Pęczerzyno
2021-10-17
2
100
2021-10-17
9
SPARTAN (75)
2021-10-17
3
150
2021-10-17
1
250
2021-10-17
10
2021-10-17
2
250
Kowalczyk Martyna
Ukj karmen nieklonice
HALAMA (65)
2021-10-16
2021-10-16
1
2021-10-16
10
2021-10-16
1
HATTIKA (67)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Kozak Natasza
ULKJ Stajnia Mann
2021-10-16
2
2021-10-16
5
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2021-10-16
3
100
Kozub Sara
Bez Przynależności Klubowej
DAJANA (79)
2021-10-17
1
2021-10-17
16
Krawczyk Pola
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2021-10-16
6
2021-10-16
1
Kuczyńska Natalia
Brak
ROSA (47)
2021-10-17
10
Kujawa-Bieszke Iga
UKJ Reiman Team Karlino
PYSIO (38)
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Kupczyk Nikola
BPK
2021-10-16
1
2021-10-16
2
100
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2021-10-16
2021-10-16
1
Litewka Julia
Klub Jeździecki Derby
2021-10-17
10
2021-10-17
2
150
Maciejak Anna
bpk
2021-10-17
16
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Makowska Martyna
Brak
POLIA (19)
2021-10-17
2021-10-17
19
2021-10-17
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
2021-10-16
10
2021-10-16
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (46)
2021-10-16
2
150
2021-10-16
9
Matusik Karolina
brak
NISZA (88)
2021-10-16
8
2021-10-16
Melka Zuzanna
Bpk
APRILLA (25)
2021-10-16
9
2021-10-16
Miarka Adam
ULKJ Stajnia Mann
AVALANO (91)
2021-10-16
14
2021-10-16
4
2021-10-16
7
2021-10-16
3
200
DEVINO (101)
2021-10-16
4
Miszczak Magdalena
Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
LADY (9)
2021-10-16
1
2021-10-16
11
ŁATKA (103)
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Miszczak Małgorzata
Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
ROKER (10)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
20
Murawska Maria
Reimann Team Karlino
2021-10-16
1
2021-10-16
2021-10-17
1
2021-10-16
3
2021-10-17
3
2021-10-17
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (27)
2021-10-16
11
2021-10-16
6
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2021-10-16
6
2021-10-16
7
2021-10-16
12
2021-10-16
3
150
2021-10-16
4
2021-10-16
1
400
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
2021-10-17
1
200
2021-10-17
7
Pluta Maria
UKJ Reimann Team Karlino
LADY (9)
2021-10-17
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
ROKER (10)
2021-10-17
1
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2021-10-16
9
2021-10-16
15
2021-10-16
14
COOLBOY (73)
2021-10-16
8
2021-10-16
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
ELIO 4 (70)
2021-10-16
5
2021-10-16
5
Prajwocki Adam
bpk
2021-10-16
12
2021-10-16
19
2021-10-17
5
2021-10-17
6
Przybyszewska Lena
Klub Jeżdziecki Kaja
TROLL (86)
2021-10-17
1
2021-10-17
14
Puchalska Roma
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
IKAR (61)
2021-10-16
5
2021-10-16
3
Radomska Oliwia
ULKJ Stajnia Mann
2021-10-16
13
2021-10-16
Swastek Anna
Bpk
CELEBRA (43)
2021-10-17
1
2021-10-17
8
Szczukiewicz Malwina
JKS Tornado Szczecin
KIRMINA (26)
2021-10-16
8
2021-10-16
8
Szymczak Gaja
Bez Przynależności Klubowej
TARA (23)
2021-10-17
2
2021-10-17
Tabiś-Liśkiewicz Magdalena
Brak
2021-10-17
4
2021-10-17
4
Talaczek Maja
Bez Przynależności Klubowej
HANGUS (42)
2021-10-17
1
2021-10-17
12
Tomicki Marek
bpk
2021-10-16
9
2021-10-16
10
Tuleja Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-17
1
2021-10-17
7
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
ELISTON (100)
2021-10-16
7
Witaszek Zosia
UKJ Karmen Niekłonice
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
2021-10-17
3
2021-10-17
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2021-10-16
11
2021-10-16
2
300
2021-10-17
1
350
DALIA (54)
2021-10-16
17
2021-10-16
1
350
2021-10-16
4
2021-10-16
5
CHACCA (56)
2021-10-16
7
2021-10-17
3
100
2021-10-17
4
2021-10-17
4
2021-10-16
13
2021-10-16
2
Zielińska Laura
CH Jaszkowo
HOKS PK (12)
2021-10-16
1
2021-10-16
4
2021-10-17
13
2021-10-17
1
Zielińska Lena
CH Jaszkowo
EROZJA (13)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
2
2021-10-17
1
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
ZARA (97)
2021-10-16
11
2021-10-16
16

Number of Riders: 71

Number of Horses: 90

The sum of prizes: 4 100.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl