Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
58 ACCEPTED 2021-10-09 19:50:43
2021-10-09 19:50:43
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
57 ACCEPTED 2021-10-09 19:49:23
2021-10-09 19:49:23
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
56 ACCEPTED 2021-10-09 18:56:26
2021-10-09 18:56:26
Aleksandra Kosior PIPI
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art. 274.1.5.3 – wys. 60 cm - Dla Kuców - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
55 ACCEPTED 2021-10-09 14:12:17
2021-10-09 14:12:17
Jarosław Kossowski CORANDOSS
  • 2x 6/L/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
54 ACCEPTED 2021-10-09 16:22:49
2021-10-09 14:11:12
Natasza Misiorna HUR
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
53 ACCEPTED 2021-10-09 14:08:41
2021-10-09 14:08:41
Jarosław Kossowski PIKMEN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
52 ACCEPTED 2021-10-08 19:33:05
2021-10-08 18:57:57
Nina Nowicka LADY SONIA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
51 ACCEPTED 2021-10-08 19:33:17
2021-10-08 18:56:05
Julia Jeż WIRGINIA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
50 ACCEPTED 2021-10-08 20:47:39
2021-10-08 18:45:58
Wiktoria Antoniewska CASCADETTO
  • 1x 7/P/„Speed and Music”–szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/Grand prix Modrzewia zwykły z rozgrywką 238.2.2
49 ACCEPTED 2021-10-08 20:47:58
2021-10-08 18:45:36
Wiktoria Antoniewska COMME L’ETOILE
  • 1x 7/P/„Speed and Music”–szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/Grand prix Modrzewia zwykły z rozgrywką 238.2.2
48 ACCEPTED 2021-10-08 20:49:05
2021-10-08 18:45:11
Wiktoria Antoniewska CRANCHY
  • 1x 7/P/„Speed and Music”–szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/Grand prix Modrzewia zwykły z rozgrywką 238.2.2
47 ACCEPTED 2021-10-08 18:54:18
2021-10-08 18:43:46
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 7/P/„Speed and Music”–szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8/N/Grand prix Modrzewia zwykły z rozgrywką 238.2.2
46 ACCEPTED 2021-10-08 18:13:07
2021-10-08 18:12:43
Magdalena Tabiś-Liśkiewicz SAMUEL THC
  • 1x 4/LL/BUSINESS – zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
45 ACCEPTED 2021-10-08 12:59:41
2021-10-08 11:51:39
Pola Pocałuńska SAINT ETIEN
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
44 ACCEPTED 2021-10-08 10:42:39
2021-10-08 10:42:30
Anna Bieniek CARTEMOR
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
43 ACCEPTED 2021-10-08 10:13:41
2021-10-08 10:10:31
Amelia Konopczyńska MILO
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
42 ACCEPTED 2021-10-08 10:19:50
2021-10-08 10:09:05
Iwona Fogt- Busler BAJER
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 4/LL/BUSINESS – zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
41 ACCEPTED 2021-10-08 18:59:47
2021-10-08 09:01:40
Nina Wójcik FANAGOR
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
40 ACCEPTED 2021-10-08 10:14:18
2021-10-08 08:30:32
Julia Litewka KALA FLY
  • 1x 6A/L1/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
  • 1x 7/P/„Speed and Music”–szybkości art. 239 tab. C
39 ACCEPTED 2021-10-07 22:00:33
2021-10-07 21:51:53
Anna Kołek RAPINO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
38 ACCEPTED 2021-10-07 08:21:43
2021-10-07 06:41:24
Gaja Szymczak TARA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
37 ACCEPTED 2021-10-06 21:52:46
2021-10-06 21:11:19
Zuzanna Kamińska RENI
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
36 ACCEPTED 2021-10-06 21:52:30
2021-10-06 21:07:21
Zuzanna Kamińska DELICJA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
35 ACCEPTED 2021-10-06 21:52:07
2021-10-06 21:06:53
Kalina Stężalska RENI
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
34 ACCEPTED 2021-10-06 21:52:02
2021-10-06 21:06:19
Kalina Stężalska DELICJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
33 ACCEPTED 2021-10-06 21:51:55
2021-10-06 21:05:56
Patrycja Siwek RENI
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
32 ACCEPTED 2021-10-06 21:51:49
2021-10-06 21:05:25
Patrycja Siwek DELICJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
31 ACCEPTED 2021-10-06 21:51:42
2021-10-06 21:04:42
Inga Ostojska NIPA
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
30 ACCEPTED 2021-10-06 21:51:35
2021-10-06 21:04:16
Julia Ochlik GONIA
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art. 274.1.5.3 – wys. 60 cm - Dla Kuców - towarzyski
29 ACCEPTED 2021-10-06 21:51:10
2021-10-06 21:02:31
Amelia Krysińska GONIA
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art. 274.1.5.3 – wys. 60 cm - Dla Kuców - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
28 ACCEPTED 2021-10-06 21:50:20
2021-10-06 20:25:04
Zofia Kurkierewicz IRVING
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
27 ACCEPTED 2021-10-06 21:50:05
2021-10-06 20:15:17
Maria Małecka JASPIS
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
26 ACCEPTED 2021-10-06 21:49:51
2021-10-06 19:40:43
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 8/N/Grand prix Modrzewia zwykły z rozgrywką 238.2.2
25 ACCEPTED 2021-10-06 21:49:45
2021-10-06 19:40:24
Dawid Pasek KANCORA MELLONI Z
  • 1x 8/N/Grand prix Modrzewia zwykły z rozgrywką 238.2.2
24 ACCEPTED 2021-10-06 21:49:37
2021-10-06 19:39:45
Dawid Pasek KUCINDA MELLONI
  • 1x 6A/L1/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
  • 1x 7/P/„Speed and Music”–szybkości art. 239 tab. C
23 ACCEPTED 2021-10-06 21:48:51
2021-10-06 19:31:08
Dawid Pasek LORO PIANO VDL
  • 1x 6A/L1/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
  • 1x 7/P/„Speed and Music”–szybkości art. 239 tab. C
22 ACCEPTED 2021-10-06 21:48:46
2021-10-06 13:12:13
Aleksandra Pisarczyk TUNDRA
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art. 274.1.5.3 – wys. 60 cm - Dla Kuców - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
21 ACCEPTED 2021-10-06 21:48:34
2021-10-06 13:09:26
Lena Zalewska WARKA
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art. 274.1.5.3 – wys. 60 cm - Dla Kuców - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
20 ACCEPTED 2021-10-06 21:48:24
2021-10-06 13:07:59
Karolina Matusik NISZA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
19 ACCEPTED 2021-10-06 21:47:55
2021-10-06 13:05:09
Sara Kędzierska-Bielowiec ISKIERKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
18 ACCEPTED 2021-10-06 21:47:45
2021-10-06 13:04:23
Hania Piotrowska SZLACHCIC
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art. 274.1.5.3 – wys. 60 cm - Dla Kuców - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
17 ACCEPTED 2021-10-06 21:47:28
2021-10-06 13:03:16
Maja Stępień WHITNEY
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
16 ACCEPTED 2021-10-06 21:47:14
2021-10-06 12:57:56
Sylwia Barbarska MY LITTLE PONY
  • 1x 4/LL/BUSINESS – zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
15 ACCEPTED 2021-10-08 18:59:52
2021-10-06 12:57:07
Amelia Sobaniec IGMA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
14 ACCEPTED 2021-10-06 21:45:23
2021-10-06 11:56:25
Joanna Żuk NALIDAD AVERTEN
  • 1x 6A/L1/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
  • 1x 7/P/„Speed and Music”–szybkości art. 239 tab. C
13 ACCEPTED 2021-10-06 21:45:13
2021-10-06 11:55:35
Jagoda Grydziuszko NOVARIS AVERTEN
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
12 ACCEPTED 2021-10-06 21:45:06
2021-10-06 10:22:39
Michalina Żurowska LENY X
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
11 ACCEPTED 2021-10-06 21:44:53
2021-10-06 10:20:04
Michalina Żurowska KAROLINA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
10 ACCEPTED 2021-10-06 21:44:40
2021-10-06 09:15:06
Klara Kazimierczak PERŁA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
9 ACCEPTED 2021-10-05 18:06:10
2021-10-05 17:42:35
Wiktoria Marcinkiewicz LUX
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
8 ACCEPTED 2021-10-05 18:05:56
2021-10-05 16:01:12
Klara Górajska ŚNIEŻKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
7 ACCEPTED 2021-10-05 18:05:47
2021-10-05 15:40:25
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 6/L/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
  • 1x 6A/L1/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
6 ACCEPTED 2021-10-05 15:31:38
2021-10-05 14:30:31
Klaudia Kozłowska KANTATA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 4/LL/BUSINESS – zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
5 ACCEPTED 2021-10-04 17:58:11
2021-10-04 17:16:40
Julia Konecko LUNA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
4 ACCEPTED 2021-10-04 09:26:41
2021-10-04 07:59:26
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 2x 6/L/Zwykły art.238.2.1 – towarzyski
3 ACCEPTED 2021-10-02 21:44:27
2021-10-02 15:51:23
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
2 ACCEPTED 2021-10-02 21:43:52
2021-10-02 15:51:00
Monika Wiśniewska DIVA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 – 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
1 ACCEPTED 2021-09-23 18:43:27
2021-09-23 14:28:50
Wiktoria Hałabaty SEKWANA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu -Aneks 5 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
2. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
3. Bieniek Anna FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2003 (J.)
Brak
4. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
O059010
5. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo
6. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
7. Fogt- Busler Iwona BRAK
S
BRAK
8. Górajska Klara FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
O057257
9. Grydziuszko Jagoda BPK
2009 (JM.)
Brak
10. Hałabaty Wiktoria Farma Modrzewie JKS
2005 (J.)
Brak
11. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (J.)
O059465
12. Jeż Julia BRAK
2008 (JM.)
BRAK
13. Kamińska Zuzanna JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2005 (J.)
BRAK
14. Kazimierczak Klara bpk
2003 (J.)
brak
15. Kędzierska-Bielowiec Sara BPK
2005 (J.)
BRAK
16. Kołek Anna FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2005 (J.)
O052317
17. Konecko Julia brak
2007 (JM.)
O063387
18. Konopczyńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O051556
19. Kosior Aleksandra brak
2000 (MJ.)
O043471
20. Kossowski Jarosław UKJ Jakoss
S
R0021/70
21. Kozłowska Klaudia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
Brak
22. Krysińska Amelia JKS BUKOWIE
2009 (JM.)
brak
23. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
24. Kurkierewicz Zofia JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
Brak
25. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (JM.)
O043664
26. Litewka Julia Klub Jeździecki Derby
2007 (JM.)
O054180
27. Małecka Maria brak
2008 (JM.)
brak
brak
28. Marcinkiewicz Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
29. Matusik Karolina brak
2008 (JM.)
brak
30. Misiorna Natasza Brak
2007 (JM.)
Brak
31. Nowicka Nina brak
2009 (JM.)
brak
32. Ochlik Julia JKS BUKOWIE
2010 (Mł.)
brak
33. Ostojska Inga JEZDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2007 (JM.)
O061715
34. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
35. Piotrowska Hania brak
2008 (JM.)
brak
36. Pisarczyk Aleksandra brak
2010 (Mł.)
brak
37. Pisarczyk Zofia brak
2007 (JM.)
brak
38. Pocałuńska Pola Niezrzeszony
0065871
39. Siwek Patrycja JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2004 (J.)
O063865
40. Sobaniec Amelia bzp
2007 (JM.)
0063385
41. Stępień Maja JKS FARMA MODRZEWIE
2002 (MJ.)
BRAK
42. Stężalska Kalina JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2008 (JM.)
O060597
43. Szymczak Gaja Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O060798
44. Tabiś-Liśkiewicz Magdalena Brak
S
Brak
45. Wiśniewska Monika Brak
2000 (MJ.)
Brak
46. Wójcik Nina BPK
2008 (JM.)
BRAK
47. Zalewska Lena brak
2007 (JM.)
brak
48. Żuk Joanna JKS Melloni Horses
S
O003753
49. Żurowska Michalina Brak
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

6

BAJER SP POL 2007 wałach kara/163 F: Rabiates Turbud Z
M: Baśka - Łobzanka
BRAK POL009640142
2.

2

CAMELIA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Acapulco
M: Chanel
K030052 616999530214515
3.

42

CARTEMOR WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/182 F: Cassis
M: Lalelu
K0322097 441410817912
4.

46

CASCADETTO HOL GER 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello hol. /
M: A-Lady Lancer hol. / Lancer II hol.
K029390 DE421000001716
5.

12

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
K031572 616007610112309
6.

48

COMME L’ETOILE HOL GER 2016 ogier gniada/170 F: Comme il faut westf. /
M: Ratina R hol. / Acord II hol.
K029374 DE421000016916
7.

53

CORANDOSS SP POL 2007 Ogier siwa F: KORDAKOSS
M: WANILIA
brak
8.

47

CRANCHY HOL GER 2016 ogier gniada/171 F: Crunch hol. /
M: Nasa hol. / Caretino hol.
K029373 DE421000103716
9.

9

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
K031910 616 999 64 00789 15
10.

36

DELICJA KOŃ SZLACHETNY POL 2013 Klacz gniada/173 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
11.

8

DIVA TYP SZLACHETNY POL 07.07.2015 klacz kasztanowata/160 cm F: NN
M: TIANA
BRAK A0006251S
12.

5

FANAGOR OO POL 2007 wałach gniada/148 F: Monar
M: Fanagoria
BRAK POL070000005443
13.

34

GONIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz bułana/mk:146 F: NN
M: NN
K031672 616999610263811
14.

31

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Cascadello
M: Made in Dream
K029813 DE421000604215
15.

52

HUR POL F:
M:
616999680096906
16.

4

IGMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: BAKALAR
M: IRMA
BRAK 616007610063011
17.

33

IRVING SP POL 2011 wałach gniada/162 F: Lombard
M: Ingrid
brak 616009610194111
18.

24

ISKIERKA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz siwa/165 F: SAPIECHA
M: ILWA
BRAK 007640017104
19.

32

JASPIS KUC POL 12.12.2006 wałach bułana/mk:148 F: DASTI MAN
M: JASNA
Brak POL 013 64 00757 06
20.

41

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/161 F: CHACCO FLY
M: KALA
K025295 616 009 64 00619 13
21.

30

KANCORA MELLONI Z 0 POL 2016 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Cornetta
K029815 056015Z55877316
22.

11

KANTATA SP POL 2009 klacz skarogniada/167 F: Literat
M: Kamela
Brak 6160096400679
23.

15

KAROLINA TYP KUC POL 2004 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Pol 999 63 04581 04
24.

29

KUCINDA MELLONI KWPN NED 2016 klacz gniada/170 F: Zirocco Blue
M: /Baloubet du Rouet
K033048 .
25.

3

LADY SONIA MAŁY KOŃ POL 2004 Klacz kara/mk:140 F: LORD PIT
M: SHINA
BRAK POL013520102204
26.

16

LENY X KONIK POLSKI POL 2016 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: Humin P
M: Leśna
Brak 616 011 64 00014 16
27.

28

LORO PIANO VDL KWPN POL 2016 ogier gniada/170 F: 0
M: 0
K029814 528003201601335
28.

10

LUNA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/162 F: Dżihad
M: Laguna
brak 616006590151215
29.

1

LUX SP POL 2016 wałach kara/165 F: Rumianek
M: Lena
brak 616009680056316
30.

40

MILO KWPN POL 2017 wałach kara/172 F: Hennessy
M: Berlinda
K032554 528003201704161
31.

21

MY LITTLE PONY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999661486012
32.

18

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/184 F: La Calidad
M: Nova
K029827 616009640085216
33.

35

NIPA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: NIELS
M: HAWITA
K026019 009520022108
34.

25

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
35.

17

NOVARIS AVERTEN Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/mk:155 F: Quvee Prestige
M: Nova
Brak B0131459S
36.

14

PERŁA WLKP POL 2007 klacz siwa/160 F: Kreol /
M: Poza / Huan
K022610 007600342707
37.

51

PIKMEN SP POL 2007 Ogier gniada F: Kordakoss
M: PALOMA
brak
38.

54

PIPI POL F:
M:
39.

39

RAPINO Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/163 F: Rapolino
M: Acadia
K028315 DE456370345811
40.

37

RENI TYP SZLACHETNA POL 2008 Klacz gniada/168 F: Nn
M: Nn
616999610328108 616999610328108
41.

43

SAINT ETIEN SP POL 2012 wałach gniada/164cm F: Le Voltaire
M: Salsa D’Eronville
KO32915 616009680024212
42.

45

SAMUEL THC ANGLO EUROPEAN POL 2017 wałach gniada/168 F: Szamuraj XX
M: Dahlia
brak 826002170879322
43.

7

SEKWANA SP POL 2017 klacz gniada/mk:160 F: Bajkał
M: Samara
Brak Brak
44.

13

ŚNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/168 F: Raper
M: Śmieszka
4450/20 009670149304
45.

55

SZEFOWA FOREST DRP POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
K030794 616013640004108
46.

23

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
47.

38

TARA SP POL 2006 klacz tarantowata/170 F: Nirkan
M: Terawita
K017443 POL009640073106
48.

49

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 POL009610101206
49.

56

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
Brak 616013640030511
50.

27

TUNDRA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc:140 F: HAWRAŃ
M: TSUNAMI
BRAK 616013670109413
51.

26

WARKA NN POL 2008 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
brak
52.

22

WHITNEY HANOWER POL 2016 klacz gniada/165 F: LIBERO
M: WILL VPNICE
BRAK 826002160876645
53.

50

WIRGINIA PONY POL 2015 klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
BRAK DE498560074815
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
2021-10-10
4
100
2021-10-10
5
50
2021-10-10
3
200
2021-10-10
6
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2021-10-10
1
Bieniek Anna
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2021-10-10
2021-10-10
Burdzy Marta
Brak
2021-10-10
4
50
2021-10-10
4
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
CRANCHY (47)
2021-10-10
1
250
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo
CRANCHY (47)
2021-10-10
2
400
TELCO (49)
2021-10-10
2
200
2021-10-10
1
500
Fogt- Busler Iwona
BRAK
BAJER (6)
2021-10-10
1
2021-10-10
4
Górajska Klara
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2021-10-10
8
2021-10-10
Grydziuszko Jagoda
BPK
2021-10-10
2021-10-10
Hałabaty Wiktoria
Farma Modrzewie JKS
2021-10-10
2
2021-10-10
Jackowiak Weronika
KJ Caris Kamień Pomorski
2021-10-10
14
2021-10-10
2
100
Jeż Julia
BRAK
2021-10-10
1
2021-10-10
1
Kamińska Zuzanna
JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
DELICJA (36)
2021-10-10
RENI (37)
2021-10-10
1
Kazimierczak Klara
bpk
PERŁA (14)
2021-10-10
12
2021-10-10
Kołek Anna
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
RAPINO (39)
2021-10-10
15
2021-10-10
Konecko Julia
brak
LUNA (10)
2021-10-10
1
2021-10-10
17
Konopczyńska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
MILO (40)
2021-10-10
1
2021-10-10
Kosior Aleksandra
brak
PIPI (54)
2021-10-10
1
2021-10-10
17
Kossowski Jarosław
UKJ Jakoss
PIKMEN (51)
2021-10-10
17
2021-10-10
2021-10-10
1
150
Kozłowska Klaudia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
KANTATA (11)
2021-10-10
1
2021-10-10
2
Krysińska Amelia
JKS BUKOWIE
GONIA (34)
2021-10-10
5
2021-10-10
1
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2021-10-10
4
2021-10-10
5
50
Kurkierewicz Zofia
JKS Robir Chwalęcice
IRVING (33)
2021-10-10
19
2021-10-10
Lachowicz Leticia
Farma Modrzewie JKS
2021-10-10
3
75
2021-10-10
7
Litewka Julia
Klub Jeździecki Derby
2021-10-10
5
2021-10-10
3
150
Małecka Maria
brak
JASPIS (32)
2021-10-10
1
2021-10-10
24
Marcinkiewicz Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
LUX (1)
2021-10-10
1
2021-10-10
2021-10-10
Matusik Karolina
brak
NISZA (25)
2021-10-10
1
2021-10-10
5
Misiorna Natasza
Brak
HUR (52)
2021-10-10
17
2021-10-10
1
Nowicka Nina
brak
2021-10-10
17
2021-10-10
22
Ochlik Julia
JKS BUKOWIE
GONIA (34)
2021-10-10
4
Ostojska Inga
JEZDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
NIPA (35)
2021-10-10
2021-10-10
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2021-10-10
3
2021-10-10
4
100
2021-10-10
1
2021-10-10
8
2021-10-10
5
100
2021-10-10
6
Piotrowska Hania
brak
2021-10-10
2
2021-10-10
10
Pisarczyk Aleksandra
brak
TUNDRA (27)
2021-10-10
6
2021-10-10
17
Pocałuńska Pola
Niezrzeszony
2021-10-10
1
2021-10-10
7
Siwek Patrycja
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
DELICJA (36)
2021-10-10
18
RENI (37)
2021-10-10
1
Sobaniec Amelia
bzp
IGMA (4)
2021-10-10
3
2021-10-10
7
Stępień Maja
JKS FARMA MODRZEWIE
WHITNEY (22)
2021-10-10
25
Stężalska Kalina
JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
DELICJA (36)
2021-10-10
9
RENI (37)
2021-10-10
13
Szymczak Gaja
Bez Przynależności Klubowej
TARA (38)
2021-10-10
11
2021-10-10
Tabiś-Liśkiewicz Magdalena
Brak
2021-10-10
3
2021-10-10
6
Wiśniewska Monika
Brak
DIVA (8)
2021-10-10
1
2021-10-10
16
Wójcik Nina
BPK
2021-10-10
1
2021-10-10
6
Zalewska Lena
brak
WARKA (26)
2021-10-10
3
2021-10-10
1
Żuk Joanna
JKS Melloni Horses
2021-10-10
2
2021-10-10
9
Żurowska Michalina
Brak
2021-10-10
22
2021-10-10
LENY X (16)
2021-10-10

Number of Riders: 49

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 2 475.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl