Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
86 ACCEPTED 2021-09-11 10:12:00
2021-09-10 22:09:28
Nastja Kurka SERUM THE HELL'S
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
85 ACCEPTED 2021-09-11 10:11:51
2021-09-10 21:05:41
Hanna Sieracka BONNIE
  • 2x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
84 ACCEPTED 2021-09-11 10:11:43
2021-09-10 20:58:26
Maja Kacprzak WENDIA
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
83 ACCEPTED 2021-09-11 10:11:37
2021-09-10 20:51:04
Aleksandra Rogoda ZIGUR
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
82 ACCEPTED 2021-09-11 10:11:28
2021-09-10 20:48:50
Maja Kacprzak ZEUS
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
81 ACCEPTED 2021-09-11 10:11:21
2021-09-10 20:45:26
Zuzanna Miciul ZEUS
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
80 ACCEPTED 2021-09-11 10:11:14
2021-09-10 20:44:54
Zuzanna Miciul DARPOL
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
79 ACCEPTED 2021-09-11 10:11:08
2021-09-10 20:04:10
Zbigniew Kałużny APOLLO
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
78 ACCEPTED 2021-09-11 10:11:03
2021-09-10 20:00:28
Łukasz Cieślak NEMEZIS LE VOLTAIRE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
77 ACCEPTED 2021-09-11 10:10:59
2021-09-10 19:59:42
Zbigniew Kałużny NEVADA
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
76 ACCEPTED 2021-09-11 10:10:54
2021-09-10 19:58:58
Łukasz Cieślak CON-SPIRITA
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
75 ACCEPTED 2021-09-11 10:10:34
2021-09-10 19:53:19
Joanna Chruściewicz CUPERTINO
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
74 ACCEPTED 2021-09-11 10:10:29
2021-09-10 19:50:07
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
73 ACCEPTED 2021-09-11 10:10:25
2021-09-10 19:49:39
Ewelina Wasiak KASZMIR
  • 2x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
72 ACCEPTED 2021-09-11 10:10:21
2021-09-10 19:48:00
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
71 ACCEPTED 2021-09-11 10:10:17
2021-09-10 19:41:23
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
70 ACCEPTED 2021-09-10 19:11:33
2021-09-10 18:14:29
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
69 ACCEPTED 2021-09-10 15:46:10
2021-09-10 15:21:32
Zofia Plucińska BOLEK
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
68 ACCEPTED 2021-09-10 15:46:05
2021-09-10 15:19:05
Florencja Paluch BELISSIMA
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 2x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
67 ACCEPTED 2021-09-10 15:45:57
2021-09-10 15:18:31
Emilia Jończyk LUIS
  • 2x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
66 ACCEPTED 2021-09-10 15:45:39
2021-09-10 15:18:06
Alicja Szubartowska LOLEK
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
65 ACCEPTED 2021-09-10 09:37:11
2021-09-10 08:43:17
Marta Telak ROSS
  • 2x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
64 ACCEPTED 2021-09-10 09:36:59
2021-09-10 08:42:42
Marta Telak GITANO
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
63 ACCEPTED 2021-09-09 22:45:13
2021-09-09 22:07:52
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
62 ACCEPTED 2021-09-09 22:02:48
2021-09-09 21:35:12
Kalina Stężalska RENI
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
61 ACCEPTED 2021-09-09 22:02:42
2021-09-09 21:34:50
Kalina Stężalska DELICJA
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
60 ACCEPTED 2021-09-09 22:02:35
2021-09-09 21:34:28
Patrycja Siwek DELICJA
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2021-09-09 22:02:28
2021-09-09 21:34:04
Patrycja Siwek SALEM
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
58 ACCEPTED 2021-09-09 22:02:24
2021-09-09 21:33:30
Inga Ostojska DELICJA
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
57 ACCEPTED 2021-09-09 22:02:19
2021-09-09 21:33:09
Inga Ostojska NIPA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
56 ACCEPTED 2021-09-09 22:02:11
2021-09-09 21:32:45
Zuzanna Kamińska SALEM
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
55 ACCEPTED 2021-09-09 22:02:03
2021-09-09 21:30:06
Zuzanna Kamińska RENI
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
54 ACCEPTED 2021-09-09 22:01:56
2021-09-09 21:29:36
Marta Mróz SALEM
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
53 ACCEPTED 2021-09-09 22:01:49
2021-09-09 21:29:05
Martyna Kordyńska NIPA
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
52 ACCEPTED 2021-09-09 22:01:43
2021-09-09 21:28:44
Oliwia Graniszewska HALO
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-09-09 22:01:36
2021-09-09 21:27:40
Estera Huk RENI
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-09-09 22:01:31
2021-09-09 21:27:02
Estera Huk HALO
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2021-09-09 22:01:13
2021-09-09 21:25:43
Amelia Krysińska GONIA
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2021-09-09 22:01:04
2021-09-09 21:24:01
Julia Ochlik HALO
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2021-09-09 22:00:57
2021-09-09 21:23:41
Julia Ochlik GONIA
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-09-09 22:00:52
2021-09-09 21:22:43
Hanna Michałowska GONIA
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2021-09-09 19:18:50
2021-09-09 18:18:50
Daria Sowińska CHARRO
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
44 ACCEPTED 2021-09-09 19:18:41
2021-09-09 18:18:32
Dorota Lost KARRERAS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
43 ACCEPTED 2021-09-09 19:18:25
2021-09-09 18:16:39
Katarzyna Kromer CHARRO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
42 ACCEPTED 2021-09-09 19:18:04
2021-09-09 17:49:25
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
41 ACCEPTED 2021-09-09 19:17:52
2021-09-09 16:41:41
Laura Chłopińska SIWA
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-09-09 19:17:37
2021-09-09 15:16:46
Aleksandra Sury JAŚMIN
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
39 ACCEPTED 2021-09-09 14:41:10
2021-09-09 13:05:27
Jagoda Łopuszyńska CARBON
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
38 ACCEPTED 2021-09-09 11:46:44
2021-09-09 09:27:32
Hanna Sieracka ANAPON PROXIMO 82378
  • 2x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
37 ACCEPTED 2021-09-09 09:02:21
2021-09-08 23:50:52
Maja Dziagiel NADIA
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
36 ACCEPTED 2021-09-09 09:02:13
2021-09-08 23:50:21
Pola Kłosowska SERUM THE HELL'S
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-09-09 09:01:57
2021-09-08 23:49:14
Nadia Podoba PROMYS
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-09-09 09:01:51
2021-09-08 23:48:48
Wiktoria Szczęsna PROMYS
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2021-09-09 09:01:33
2021-09-08 23:47:55
Klaudia Śmigórska KAMIR
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
32 ACCEPTED 2021-09-09 09:01:17
2021-09-08 23:47:27
Klaudia Śmigórska NOTMISTRZ PP
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
31 ACCEPTED 2021-09-08 20:39:05
2021-09-08 18:54:42
Monika Wiśniewska DIVA
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
30 ACCEPTED 2021-09-08 20:38:55
2021-09-08 18:53:52
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
29 ACCEPTED 2021-09-08 17:22:47
2021-09-08 16:58:51
Oliwia Wieliczko JUST RUBY
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
28 ACCEPTED 2021-09-08 17:22:39
2021-09-08 16:58:23
Dominika Felusiak KOWBOJ
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
27 ACCEPTED 2021-09-08 14:10:56
2021-09-08 14:01:10
Natasza Więzowska KONSTANCJA
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
26 ACCEPTED 2021-09-08 14:09:45
2021-09-08 13:39:20
Karolina Budawska NO LIMIT
  • 2x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
25 ACCEPTED 2021-09-08 14:09:36
2021-09-08 12:32:47
Laura Chłopińska JAGODA
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-09-08 11:20:19
2021-09-08 10:52:19
Sandra Sadowska RIDOR
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
23 ACCEPTED 2021-09-08 11:20:02
2021-09-08 10:08:43
Magdalena Kwiatkowska AQUINUS
  • 2x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
22 ACCEPTED 2021-09-08 11:19:42
2021-09-08 10:07:44
Kalina Ciemielewska PSZCZÓŁKA POLCIA
  • 2x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-09-08 11:19:29
2021-09-08 09:42:35
Patrycja Strama ODI
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2021-09-10 09:36:48
2021-09-06 22:46:17
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-09-07 09:35:19
2021-09-06 22:09:32
Sławomir Bramowicz JUST DO IT
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
18 ACCEPTED 2021-09-07 09:35:10
2021-09-06 22:08:58
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
17 ACCEPTED 2021-09-07 09:35:01
2021-09-06 22:06:36
Nina Bramowicz HETMAN
  • 2x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
16 ACCEPTED 2021-09-07 09:34:56
2021-09-06 22:05:40
Nina Bramowicz ISKIERKA
  • 2x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2021-09-06 09:11:02
2021-09-06 07:51:46
Wiktoria Marcinkiewicz LUX
  • 2x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
14 ACCEPTED 2021-09-08 20:38:42
2021-09-04 17:59:48
Alicja Królak ŁATKA
  • 1x 1/mLL/DEBIUTY w przebraniach - dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2021-09-04 21:52:55
2021-09-04 17:59:28
Amelia Królak KALIFORNIA
  • 2x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2021-09-04 21:52:45
2021-09-04 17:59:14
Nela Kawczyńska GALA
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2021-09-04 21:52:40
2021-09-04 17:58:51
Laura Dzirba GALA
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2021-09-04 21:52:19
2021-09-04 17:58:30
Alicja Stachera POLIA
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
9 ACCEPTED 2021-09-04 21:52:05
2021-09-04 17:57:52
Martyna Makowska POLIA
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2021-09-04 15:28:03
2021-09-04 14:24:19
Martyna Chełstowska AMIGO
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
7 ACCEPTED 2021-09-04 15:27:58
2021-09-04 10:15:51
Hanna Bacia STELLA
  • 1x 2/mLL/Konkurs dla kuców - 60cm - dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
6 ACCEPTED 2021-09-05 20:43:45
2021-09-03 18:43:44
Klaudia Kozłowska KANTATA
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
5 ACCEPTED 2021-09-11 11:10:05
2021-09-02 09:57:44
Klaudia Śmigórska JUMPER
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
4 ACCEPTED 2021-08-31 22:17:00
2021-08-31 20:34:31
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2021-09-04 21:51:29
2021-08-25 21:15:21
Paulina Wichucka WARNA
  • 2x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2021-08-27 18:31:51
2021-08-25 21:14:39
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 5/L/L - dwufazowy Art. 274.5.3.
  • 1x 6/L1/L1 - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
1 ACCEPTED 2021-08-24 16:09:16
2021-08-24 09:32:24
Maja Dzierżanowska SAKWA
  • 1x 3/mLL/MINI LL - 70cm - zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 4/LL/LL - z trafieniem w normę czasu, aneks 5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
2. Bacia Hanna BPK
2009 (JM.)
O061428
3. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (JM.)
BRAK
4. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
5. Budawska Karolina Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
6. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
O059010
7. Chełstowska Martyna KJ Cavallo Szczecin
2002 (MJ.)
O041313
8. Chłopińska Laura Bez Przynależności Klubowej
2014 (Mł.)
brak
9. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
10. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
11. Ciemielewska Kalina bpk
2012 (Mł.)
brak
12. Cieślak Łukasz Stajnia Opal Jaglisko
S
O014386
13. Dziagiel Maja KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2010 (Mł.)
brak
14. Dzierżanowska Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
15. Dzirba Laura Brak
2011 (Mł.)
Brak
16. Felusiak Dominika KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2006 (JM.)
Brak
17. Graniszewska Oliwia JKS BUKOWIE
2012 (Mł.)
brak
18. Huk Estera JKS BUKOWIE
2009 (JM.)
brak
19. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (J.)
O059465
20. Jadacka Lena
21. Jończyk Emilia SKJ Karisma Benice
S
Brak
22. Kacprzak Maja KJ GRAN Torino
2007 (JM.)
Brak
23. Kałużny Zbigniew Stajnia Opal Jaglisko
S
O014393
24. Kamińska Zuzanna JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2005 (J.)
BRAK
25. Kawczyńska Nela Brak
2009 (JM.)
Brak
26. Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O040042
27. Kłosowska Pola KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2011 (Mł.)
brak
28. Kordyńska Martyna JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2009 (JM.)
O063866
29. Kozłowska Klaudia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
Brak
30. Królak Alicja Brak
2012 (Mł.)
Brak
31. Królak Amelia Brak
2005 (J.)
Brak
32. Kromer Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
33. Krysińska Amelia JKS BUKOWIE
2009 (JM.)
brak
34. Kurka Nastja KJ Caris Kamień Pomorski
2010 (Mł.)
Brak
35. Kwiatkowska Magdalena bpk
S
O024364
36. Laskowska Maria BPK (Szczecin)
2005 (J.)
O037282
37. Lost Dorota Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
38. Łopuszyńska Jagoda Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
2005 (J.)
brak
39. Makowska Martyna Brak
2009 (JM.)
Brak
40. Marcinkiewicz Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
41. Michałowska Hanna JKS BUKOWIE
2012 (Mł.)
brak
42. Miciul Zuzanna SK Przekolno
2005 (J.)
brak
43. Mróz Marta JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2007 (JM.)
O063864
44. Ochlik Julia JKS BUKOWIE
2010 (Mł.)
brak
45. Ostojska Inga JEZDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2007 (JM.)
O061715
46. Paluch Florencja KJ Karisma Benice
2005 (J.)
Brak
47. Plucińska Zofia SKJ Karisma Benice
2005 (J.)
Brak
48. Podoba Nadia KJ Caris Kamień Pomorski
2009 (JM.)
Brak
49. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
50. Rogoda Aleksandra SK Przekolno
2006 (JM.)
brak
51. Sadowska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Remi
S
O048653
52. Sieracka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
2013 (Mł.)
O063675
53. Siwek Patrycja JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2004 (J.)
O063865
54. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (MJ.)
O039431
55. Sowińska Daria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
56. Stachera Alicja -
2010 (Mł.)
-
57. Stężalska Kalina JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2008 (JM.)
O060597
58. Strama Patrycja bpk
2009 (JM.)
brak
59. Szczęsna Wiktoria KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2011 (Mł.)
brak
60. Szubartowska Alicja SKJ Karisma Benice
2006 (JM.)
Brak
61. Wichucka Paulina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
62. Wieliczko Oliwia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2007 (JM.)
BRAK
63. Więzowska Natasza Jeździecki Klub Sportowy Remi
2009 (JM.)
O062561
64. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2007 (JM.)
O052924
65. Wiśniewska Monika Brak
2000 (MJ.)
Brak
66. Ziętara Zuzanna bpk
2005 (J.)
O054134
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

17

AMIGO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/168 F: Bolshoi
M: Atrakcja po Vandamme
K031838 616007610161815
2.

41

ANAPON PROXIMO 82378 KUC WAL. POL 2008 ogier kasztanowatodereszowata/kuc:121 F: STEEHORST FREELANCE 63285
M: ROCKBURY ROMANCE / EYARTH
K029309 826046010082378
3.

73

APOLLO QUARTER HORSE POL 2013 wałach kara/mk:151 F: MR Mercutio
M: Alaska
Brak 616014640091107
4.

28

AQUINUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Quinnius III
M: Atlanta
brak 616 009 64 00009 12
5.

9

BEAUTY TYP KUC POL 1995 Klacz srokata/kuc: F: Bass
M: Brandy
brak POL 999530042495
6.

59

BELISSIMA Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2007 klacz ciemnogniada/163 F: Louis
M: Babia
Brak 009540036407
7.

56

BOLEK PRYMITYWNA POL 2008 wałach myszata/mk:142 F: NN
M: NN
Brak 616999640118208
8.

11

BONNIE KUC POL 2016 klacz kara/kuc:139 F: Nn
M: Nn
Brak 826073001853764
9.

42

CARBON Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach siwa/166 F: Cornfire
M: Pianca
brak DE 456560468716
10.

46

CHARRO Pełna Krew Angielska POL 2007 wałach gniada/164 F: Jape
M: Czarda / Eternity's Breath
Brak POL070000005130
11.

13

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
K031572 616007610112309
12.

70

CON-SPIRITA HOLSZTYŃSKA POL 2017 klacz gniada/170 F: Con Spirito R
M: E-Campaniera
K032610 DE421000751717
13.

65

CUPERTINO HOL GER 2017 ogier gniada/- F: Cornetino /
M: Tellus / Calido I
K032524 DE421000084517
14.

35

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
K031910 616 999 64 00789 15
15.

7

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
16.

74

DARPOL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 wałach gniada/170 F: Caprioland
M: Damy sobie radę
brak 009580324505
17.

53

DELICJA KOŃ SZLACHETNY POL 2013 Klacz gniada/173 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
18.

36

DIVA TYP SZLACHETNY POL 07.07.2015 klacz kasztanowata/160 cm F: NN
M: TIANA
BRAK A0006251S
19.

24

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Domingo
M: Draska
brak POL009640041405
20.

66

FENIKS KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Very Top
M: Frida
K029061 013640016607
21.

68

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2016 klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: ED
M: Finka
K030590 616013640092316
22.

19

GALA KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:123 F: Twix
M: Gwiazda
brak 616999590242212
23.

54

GITANO SP POL 2014 wałach kasztanowata/167 F: Libretto
M: Gitane do Furnes
K025102 616009640059114
24.

60

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
25.

48

GONIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz bułana/mk:146 F: NN
M: NN
K031672 616999610263811
26.

49

HALO TINKER POL 2011 Klacz srokata/mk:155 F: Tinker
M: Tinker
brak brak
27.

23

HETMAN SP POL 1999 wałach siwa/170 F: Cantanis
M: Humoreska
07132 POL009530040199
28.

22

ISKIERKA TYP KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: NN
M: NN
brak POL999640057103
29.

30

JAGODA KUCYK POL 2011 klacz kara/kuc:105 F: nn
M: nn
brak w zgłoszeniu
30.

43

JAŚMIN TRAKEŃSKA POL 2008 Wałach siwa F: Cedrus
M: Jodła
brak
31.

5

JUMPER WIELKOPOLSKA POL // ogier gniada/177 F: Harwest
M: Juta
brak 007611060404
32.

25

JUST DO IT Deutsches Sportpferd GER 2005 Klacz gniada/156 F: Collini
M: Jil Sun
brak DE457570017805
33.

34

JUST RUBY HOLST GER 2015 klacz gniada/172 F: Lyjanero
M: Po Corrado I
Brak -
34.

20

KALIFORNIA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz tarantowata/158 F: Dixan
M: Kasta
brak 616006580129313
35.

38

KAMIR WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach izabelowata/165 F: Aramir
M: Kalina
brak 616007610121914
36.

15

KANTATA SP POL 2009 klacz skarogniada/167 F: Literat
M: Kamela
Brak 6160096400679
37.

47

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/162 F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
Brak 616003010092615
38.

63

KASZMIR SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Correro
M: /Winner
. .
39.

67

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
40.

32

KONSTANCJA SP POL 2003 klacz gniada/164 F: ELLIOT
M: KONSTYTUCJA
K018111 POL009640031303
41.

33

KOWBOJ WLKP. POL 2016 wałach gniada/163 F: Rumianek
M: Korina
Brak 616 007 61 02019 16
42.

62

KRONOS WKLP POL 2005 ogier gniada/171 F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia/ Mangan
K010587 POL007610135505
43.

61

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
44.

57

LOLEK PRYMITYWNA POL 2009 Wałach inna/mk:140 F: NN
M: NN
Brak Brak
45.

58

LUIS TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
brak
46.

21

LUX SP POL 2016 wałach kara/165 F: Rumianek
M: Lena
brak 616009680056316
47.

6

ŁATKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:125 F: nn/nn
M: nn/nn
brak
48.

69

MR.BOJANGLES KOŃ WESTFALSKI POL 2008 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K022669 0000
49.

40

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
K023075
50.

72

NEMEZIS LE VOLTAIRE WIELKOPOLSKA POL 11.02.2014 klacz srokata/167 F: Le Voltaire
M: Nita
K029993 616007640010814
51.

71

NEVADA SP POL 2017 klacz tarantowata/165 F: Quentin Z
M: Nimfadora
Brak 61600964004317
52.

51

NIPA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: NIELS
M: HAWITA
K026019 009520022108
53.

31

NO LIMIT SP POL 2016 wałach gniada/162 F: nn
M: nn
brak DE 456560185516
54.

37

NOTMISTRZ PP SP POL 2016 wałach ciemnogniada/mk:150 F: Rotmistrz
M: Nadia
brak 616009640030916
55.

26

ODI KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc: F: Dirty Man/
M: Osaka/
brak
56.

18

POLIA HUCULSKA POL 2014 klacz myszata/kuc:140 F: Miluś
M: Proza
Brak 6160126601690
57.

39

PROMYS KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:124 F: -
M: -
brak -
58.

27

PSZCZÓŁKA POLCIA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 616999640088011
59.

50

RENI TYP SZLACHETNA POL 2008 Klacz gniada/168 F: Nn
M: Nn
616999610328108 616999610328108
60.

29

RIDOR Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach siwa/180 F: Correro
M: Romea
K032166 616009640055417
61.

55

ROSS SP POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Libretto
M: Regina
brak 616007640037815
62.

1

SAKWA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/170 F: Czumen K
M: Sonia
Brak 616007610257010
63.

52

SALEM Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 wałach gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: SELENA
K016404 009640027309
64.

10

SERUM THE HELL'S Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Apostrof
M: Sekwana
brak
65.

44

SIWA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:115 F: Nn
M: Nn
Brak W trakcie wyrabiania
66.

14

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
67.

16

STELLA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K031448 616999640083511
68.

64

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 POL009610101206
69.

45

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/169 F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
70.

3

WARNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz tarantowata/151 F: Dixan
M: Volta
Brak 616006580432311
71.

77

WENDIA MAŁY KOŃ POL 2017 klacz gniada/mk:135 F: NN
M: NN
BRAK 616999640081419
72.

75

ZEUS NN POL 2017 wałach siwa/mk:mk:143 F: NN
M: NN
brak 616999640084617
73.

76

ZIGUR Czysta Krew Arabska POL 2014 Ogier siwa/150 F: Alwaro
M: Zira
brak 616POL14010087A
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (62)
2021-09-12
5
200
2021-09-12
7
100
Bacia Hanna
BPK
STELLA (16)
2021-09-12
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
BEAUTY (9)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
2021-09-12
HETMAN (23)
2021-09-12
2
2021-09-12
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (24)
2021-09-12
3
2021-09-12
19
2021-09-12
7
100
2021-09-12
3
450
Budawska Karolina
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-12
2021-09-12
Burdzy Marta
Brak
2021-09-12
17
2021-09-12
8
100
Chełstowska Martyna
KJ Cavallo Szczecin
AMIGO (17)
2021-09-12
12
2021-09-12
Chłopińska Laura
Bez Przynależności Klubowej
JAGODA (30)
2021-09-12
SIWA (44)
2021-09-12
8
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
KASZMIR (63)
2021-09-12
5
2021-09-12
8
100
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (64)
2021-09-12
1
450
2021-09-12
2
500
2021-09-12
17
2021-09-12
10
Ciemielewska Kalina
bpk
2021-09-12
2021-09-12
13
Cieślak Łukasz
Stajnia Opal Jaglisko
2021-09-12
2
2021-09-12
20
2021-09-12
9
Dziagiel Maja
KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (40)
2021-09-12
4
2021-09-12
Dzierżanowska Maja
Brak
SAKWA (1)
2021-09-12
16
2021-09-12
4
Dzirba Laura
Brak
GALA (19)
2021-09-12
Felusiak Dominika
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
KOWBOJ (33)
2021-09-12
9
2021-09-12
19
Graniszewska Oliwia
JKS BUKOWIE
HALO (49)
2021-09-12
8
Huk Estera
JKS BUKOWIE
HALO (49)
2021-09-12
8
RENI (50)
2021-09-12
8
Jackowiak Weronika
KJ Caris Kamień Pomorski
CYGANKA (35)
2021-09-12
20
2021-09-12
12
Jadacka Lena
SIWA (44)
2021-09-12
8
Jończyk Emilia
SKJ Karisma Benice
LUIS (58)
2021-09-12
10
2021-09-12
Kacprzak Maja
KJ GRAN Torino
ZEUS (75)
2021-09-12
15
WENDIA (77)
2021-09-12
6
2021-09-12
13
Kałużny Zbigniew
Stajnia Opal Jaglisko
2021-09-12
APOLLO (73)
2021-09-12
7
2021-09-12
21
Kamińska Zuzanna
JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
RENI (50)
2021-09-12
18
SALEM (52)
2021-09-12
11
Kawczyńska Nela
Brak
GALA (19)
2021-09-12
7
Keister Małgorzata
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
LEXUS (61)
2021-09-12
14
2021-09-12
9
Kłosowska Pola
KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2021-09-12
8
Kordyńska Martyna
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
NIPA (51)
2021-09-12
6
Kozłowska Klaudia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
KANTATA (15)
2021-09-12
3
2021-09-12
22
Królak Alicja
Brak
ŁATKA (6)
2021-09-12
1
2021-09-12
12
Królak Amelia
Brak
2021-09-12
2021-09-12
Kromer Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
CHARRO (46)
2021-09-12
13
Krysińska Amelia
JKS BUKOWIE
GONIA (48)
2021-09-12
3
Kurka Nastja
KJ Caris Kamień Pomorski
2021-09-12
13
2021-09-12
Kwiatkowska Magdalena
bpk
AQUINUS (28)
2021-09-12
10
2021-09-12
6
150
Laskowska Maria
BPK (Szczecin)
2021-09-12
3
350
2021-09-12
5
250
Lost Dorota
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-12
15
2021-09-12
10
Łopuszyńska Jagoda
Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
CARBON (42)
2021-09-12
4
2021-09-12
9
Makowska Martyna
Brak
POLIA (18)
2021-09-12
Marcinkiewicz Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
LUX (21)
2021-09-12
19
2021-09-12
Michałowska Hanna
JKS BUKOWIE
GONIA (48)
2021-09-12
Miciul Zuzanna
SK Przekolno
DARPOL (74)
2021-09-12
8
2021-09-12
11
ZEUS (75)
2021-09-12
7
Mróz Marta
JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
SALEM (52)
2021-09-12
8
Ochlik Julia
JKS BUKOWIE
GONIA (48)
2021-09-12
11
HALO (49)
2021-09-12
1
Ostojska Inga
JEZDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
NIPA (51)
2021-09-12
4
250
DELICJA (53)
2021-09-12
Paluch Florencja
KJ Karisma Benice
2021-09-12
15
2021-09-12
2021-09-12
Plucińska Zofia
SKJ Karisma Benice
BOLEK (56)
2021-09-12
2021-09-12
14
Podoba Nadia
KJ Caris Kamień Pomorski
PROMYS (39)
2021-09-12
13
Prajwocki Adam
bpk
2021-09-12
18
2021-09-12
4
350
Rogoda Aleksandra
SK Przekolno
ZIGUR (76)
2021-09-12
1
2021-09-12
11
Sadowska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Remi
RIDOR (29)
2021-09-12
18
2021-09-12
22
Sieracka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Remi
BONNIE (11)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
2021-09-12
2021-09-12
Siwek Patrycja
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
SALEM (52)
2021-09-12
DELICJA (53)
2021-09-12
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
JUMPER (5)
2021-09-12
16
2021-09-12
20
2021-09-12
KAMIR (38)
2021-09-12
2021-09-12
Sowińska Daria
Bez Przynależności Klubowej
CHARRO (46)
2021-09-12
5
2021-09-12
13
Stachera Alicja
-
POLIA (18)
2021-09-12
10
Stężalska Kalina
JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
RENI (50)
2021-09-12
16
DELICJA (53)
2021-09-12
Strama Patrycja
bpk
ODI (26)
2021-09-12
1
2021-09-12
5
Szczęsna Wiktoria
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
PROMYS (39)
2021-09-12
1
2021-09-12
2
Szubartowska Alicja
SKJ Karisma Benice
LOLEK (57)
2021-09-12
9
2021-09-12
17
Wichucka Paulina
Bez Przynależności Klubowej
WARNA (3)
2021-09-12
2021-09-12
Wieliczko Oliwia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2021-09-12
12
2021-09-12
14
Więzowska Natasza
Jeździecki Klub Sportowy Remi
2021-09-12
1
2021-09-12
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
DANTE (7)
2021-09-12
21
2021-09-12
6
200
Wiśniewska Monika
Brak
DIVA (36)
2021-09-12
21
2021-09-12
23
Ziętara Zuzanna
bpk
2021-09-12
2
400
2021-09-12
1
550

Number of Riders: 66

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 4 500.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl