Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Budzistowo/ Kołobrzeg, 17-18.07.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
134 ACCEPTED 2021-07-18 14:10:00
2021-07-17 19:41:34
Aleks Andrzejewski-Hołub IMERIA
  • 1x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
133 ACCEPTED 2021-07-18 14:10:37
2021-07-17 19:39:44
Weronika Połomska IMERIA
  • 1x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
132 ACCEPTED 2021-07-17 18:04:27
2021-07-17 18:04:27
Jacek Bobik CHANNA
  • 2x 10/L/Zwykły art.238.2.1
131 ACCEPTED 2021-07-17 13:49:58
2021-07-17 13:22:53
Pauline Wieczorek ADONIS
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
130 ACCEPTED 2021-07-17 13:20:48
2021-07-17 13:20:48
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
129 ACCEPTED 2021-07-16 18:48:24
2021-07-16 18:48:24
Beata Pawłowska LUETT BEEK AKKITA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
128 ACCEPTED 2021-07-16 18:45:44
2021-07-16 18:45:44
Jacek Polikowski CASALITO
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
127 ACCEPTED 2021-07-15 23:14:39
2021-07-15 23:14:39
Roma Puchalska IKAR
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
126 ACCEPTED 2021-07-15 23:11:13
2021-07-15 20:30:00
Maria Rybska CHACCA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
125 ACCEPTED 2021-07-15 23:10:43
2021-07-15 19:42:09
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
124 ACCEPTED 2021-07-15 23:10:18
2021-07-15 19:41:18
Julia Bieganowska WINNER MM
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
123 ACCEPTED 2021-07-15 23:10:12
2021-07-15 19:40:20
Pauline Wieczorek ORCHID’S THARINA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
122 ACCEPTED 2021-07-15 23:10:01
2021-07-15 19:39:16
Martyna Kowalczyk HALAMA
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
121 ACCEPTED 2021-07-15 23:09:47
2021-07-15 19:38:14
Weronika Hałgas HARNAŚ
  • 1x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
120 ACCEPTED 2021-07-15 23:09:40
2021-07-15 19:32:25
Weronika Hałgas LE FABIUS
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
119 ACCEPTED 2021-07-15 23:09:16
2021-07-15 19:31:58
Pauline Wieczorek QUEENS LAND
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
118 ACCEPTED 2021-07-15 23:08:35
2021-07-15 19:31:15
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
117 ACCEPTED 2021-07-16 16:32:18
2021-07-15 19:14:21
Laura Zielińska HOKS PK
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
116 ACCEPTED 2021-07-15 23:08:00
2021-07-15 18:53:49
Marta Telak GITANO
  • 1x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
115 ACCEPTED 2021-07-15 23:07:54
2021-07-15 18:53:18
Marta Telak ROSS
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
114 ACCEPTED 2021-07-15 23:07:44
2021-07-15 18:44:03
Kamil Zblewski HENRO
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art.238.2.1
113 ACCEPTED 2021-07-15 23:07:36
2021-07-15 18:43:23
Julia Tołłoczko PEPPER N
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
112 ACCEPTED 2021-07-15 23:06:22
2021-07-15 18:42:46
Martyna Kowalczyk GRIXEL PK
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
111 ACCEPTED 2021-07-15 23:06:11
2021-07-15 18:42:15
Zosia Witaszek SANTIAGO
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
110 ACCEPTED 2021-07-15 23:06:04
2021-07-15 18:41:44
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
109 ACCEPTED 2021-07-15 23:05:47
2021-07-15 18:41:28
Martyna Chwistek AKCENT
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
108 ACCEPTED 2021-07-15 23:05:32
2021-07-15 18:03:00
Gaja Szymczak TARA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
107 ACCEPTED 2021-07-17 19:45:24
2021-07-15 17:24:54
Julia Świta FLORIN
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
106 ACCEPTED 2021-07-15 23:04:55
2021-07-15 17:09:27
Maciej Żołądkiewicz HONKER
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
105 ACCEPTED 2021-07-15 23:04:42
2021-07-15 17:08:48
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
104 ACCEPTED 2021-07-15 17:01:45
2021-07-15 16:51:06
Marzena Chociej WRANGLER FOREST
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
103 PRE-APPROVED 2021-07-15 17:01:22
2021-07-15 16:50:38
Marzena Chociej WU WEI
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
102 ACCEPTED 2021-07-15 17:00:37
2021-07-15 16:49:22
Marzena Chociej KAYEN
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
101 ACCEPTED 2021-07-15 17:00:20
2021-07-15 16:45:03
Marzena Chociej HEL
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
100 ACCEPTED 2021-07-15 17:00:04
2021-07-15 16:44:29
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
99 ACCEPTED 2021-07-15 16:59:56
2021-07-15 16:43:49
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
98 ACCEPTED 2021-07-15 16:59:49
2021-07-15 16:41:13
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-07-15 16:33:38
2021-07-15 16:22:12
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
96 ACCEPTED 2021-07-15 16:32:01
2021-07-15 16:21:41
Julia Litewka KALA FLY
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
95 ACCEPTED 2021-07-18 14:11:28
2021-07-15 15:18:21
Katarzyna Sztorc ARNIKA
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
94 ACCEPTED 2021-07-15 16:31:28
2021-07-15 15:16:04
Katarzyna Pawliczuk ARNIKA
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
93 ACCEPTED 2021-07-15 16:31:16
2021-07-15 15:06:17
Natalia Minko TROCZEK
  • 2x 1/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 9/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
92 ACCEPTED 2021-07-18 08:08:19
2021-07-15 14:01:46
Joanna Żuk NALIDAD AVERTEN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 10/L/Zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2021-07-15 16:29:45
2021-07-15 12:49:37
Barbara Borys NATA
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
90 ACCEPTED 2021-07-15 16:29:32
2021-07-15 12:28:26
Michał Zakrzewski DAKATO GOLD M.
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
89 ACCEPTED 2021-07-15 16:29:25
2021-07-15 12:21:28
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
88 ACCEPTED 2021-07-15 16:29:09
2021-07-15 12:17:55
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-07-15 16:29:02
2021-07-15 12:15:05
Michał Zakrzewski LOLI POLI M.
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
86 ACCEPTED 2021-07-15 16:28:36
2021-07-15 12:13:21
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
85 ACCEPTED 2021-07-15 16:28:12
2021-07-15 12:11:02
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
84 ACCEPTED 2021-07-15 16:28:06
2021-07-15 09:34:41
Magdalena Tabiś SAMUEL THC
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
83 PRE-APPROVED 2021-07-15 16:27:49
2021-07-15 08:25:02
Łukasz Kaźmierczak STICH
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
82 ACCEPTED 2021-07-15 23:03:45
2021-07-15 08:24:36
Łukasz Kaźmierczak MAD MAX
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
81 ACCEPTED 2021-07-15 16:24:53
2021-07-15 08:24:12
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-07-15 16:24:28
2021-07-15 07:41:03
Maciej Gużkowski I'M THE BEST RED WINE
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-07-15 16:24:18
2021-07-15 07:03:19
Hanna Bacia STELLA
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
78 ACCEPTED 2021-07-15 16:24:03
2021-07-15 00:38:54
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
77 ACCEPTED 2021-07-15 16:23:58
2021-07-15 00:36:30
Zuzanna Lewandowska DALIA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
76 ACCEPTED 2021-07-15 16:23:22
2021-07-14 23:11:57
Adam Miarka BALOU BOY
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-07-15 16:21:32
2021-07-14 23:03:59
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-07-15 16:21:27
2021-07-14 23:01:33
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2021-07-15 16:21:13
2021-07-14 22:58:04
Izabella Stawarz SMALL BOY
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
72 ACCEPTED 2021-07-15 16:14:06
2021-07-14 22:50:42
Victoria Ferjan CONTINIA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
71 ACCEPTED 2021-07-15 11:40:10
2021-07-14 22:49:24
Victoria Ferjan CONTENDROS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
70 ACCEPTED 2021-07-15 16:20:56
2021-07-14 22:37:34
Ewa Wintoch ARAVEL WARO
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
69 ACCEPTED 2021-07-15 16:20:42
2021-07-14 22:33:47
Alicja Wicik SALLADYN
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
68 ACCEPTED 2021-07-15 16:20:29
2021-07-14 22:25:56
Natasza Kozak BARBOSSA
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
67 ACCEPTED 2021-07-15 16:20:04
2021-07-14 21:12:36
Julia Chanaj ENYA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-07-15 16:19:53
2021-07-14 21:11:52
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
65 ACCEPTED 2021-07-15 16:19:30
2021-07-14 21:08:19
Michalina Wyrostek CASTOR
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-07-15 16:19:21
2021-07-14 21:07:57
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-07-15 16:19:09
2021-07-14 19:50:21
Jakub Budny HANGUS
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
62 ACCEPTED 2021-07-15 16:18:55
2021-07-14 19:49:50
Iga Uchnast CELEBRA
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
61 ACCEPTED 2021-07-15 16:18:41
2021-07-14 19:48:21
Justyna Gełomej GLADIATOR
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
60 ACCEPTED 2021-07-15 16:18:25
2021-07-14 19:16:29
Adrianna Łopucka HARRON
  • 2x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
59 ACCEPTED 2021-07-15 11:39:49
2021-07-14 19:10:50
Gabor Hanke DIEGO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-07-15 16:17:46
2021-07-14 18:25:34
Tadeusz Kozakiewicz KOMES
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-07-15 16:17:33
2021-07-14 18:25:06
Paulina Kozakiewicz KOMES
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-07-15 16:15:33
2021-07-14 14:15:11
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
55 ACCEPTED 2021-07-15 16:15:24
2021-07-14 14:14:26
Dawid Pasek CASPARO MELLONI
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-07-18 14:11:56
2021-07-14 14:00:21
Veronika Hoffmann LIZA
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
53 ACCEPTED 2021-07-15 16:14:50
2021-07-14 13:52:06
Alva Zwolińska Svensson NEBRASKA
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
52 ACCEPTED 2021-07-15 16:13:52
2021-07-14 13:51:21
Anna Krupska SAURON
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2021-07-14 12:04:07
2021-07-14 10:51:49
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
50 ACCEPTED 2021-07-14 12:03:50
2021-07-14 10:29:50
Sandra Nawojska MIO GUSTO OJK
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
49 ACCEPTED 2021-07-14 12:03:33
2021-07-14 09:58:56
Marcelina Kita SZEKLA
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
48 ACCEPTED 2021-07-14 12:02:42
2021-07-14 09:25:50
Marcelina Kita HORTENSJA
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
47 ACCEPTED 2021-07-13 23:32:59
2021-07-13 22:48:17
Sandra Nawojska FFALD GOLDEN GIRL
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
46 ACCEPTED 2021-07-13 23:32:46
2021-07-13 22:02:23
Jacek Bobik O-STAR
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
45 ACCEPTED 2021-07-13 23:32:34
2021-07-13 22:01:18
Anna Trzeciak OLIMP FLY
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-07-13 23:32:16
2021-07-13 20:53:09
Martyna Paluch IROS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
43 ACCEPTED 2021-07-13 23:31:24
2021-07-13 20:34:31
Natalia Bacia FORTUNA
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-07-13 23:29:56
2021-07-13 18:49:02
Weronika Malinowska CZARINA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-07-13 23:27:42
2021-07-13 17:49:24
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-07-13 23:26:19
2021-07-13 17:49:05
Katarzyna Gałan INFINI-TO
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
39 ACCEPTED 2021-07-13 23:26:01
2021-07-13 17:48:42
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-07-14 00:25:07
2021-07-13 13:52:20
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-07-13 14:04:54
2021-07-13 11:25:00
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-07-13 10:54:03
2021-07-13 10:44:32
Martyna Konicer I.DŻIGIT
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
35 ACCEPTED 2021-07-12 19:04:48
2021-07-12 18:44:52
Angelika Szewczyk MOHITO
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-07-12 19:04:25
2021-07-12 18:43:51
Karolina Szewczyk RUMMENIGA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
33 ACCEPTED 2021-07-12 15:56:02
2021-07-12 14:27:21
Alan Miechowicz CARTAGO M
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
32 ACCEPTED 2021-07-12 12:24:20
2021-07-12 10:01:11
Maciej Sobótka NURIA - SZ
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
31 ACCEPTED 2021-07-12 12:23:24
2021-07-12 10:00:54
Maciej Sobótka ROMA
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-07-12 12:23:17
2021-07-12 10:00:12
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-07-17 19:44:53
2021-07-12 09:56:47
Sandra Sadowska RIDOR
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
28 ACCEPTED 2021-07-12 12:22:14
2021-07-12 00:21:25
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-07-11 23:06:16
2021-07-11 22:40:04
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
26 ACCEPTED 2021-07-11 18:44:58
2021-07-11 17:30:00
Laura Maciejkiewicz LIBERATOR
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-07-11 18:44:41
2021-07-11 17:28:42
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-07-11 18:44:31
2021-07-11 16:31:01
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
23 ACCEPTED 2021-07-11 13:00:26
2021-07-10 21:06:06
Adrian Jaworski HAWRO
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
22 ACCEPTED 2021-07-11 13:00:20
2021-07-10 21:05:35
Adrian Jaworski HAWERDY
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 15/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
21 ACCEPTED 2021-07-16 09:46:05
2021-07-10 14:24:12
Kinga Malinowska AZGARD EUROMILLION
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
20 ACCEPTED 2021-07-11 12:58:30
2021-07-10 13:16:19
Martyna Paluch CASTELLO
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-07-15 22:53:37
2021-07-10 07:14:53
Klaudia Burdzy ALFA
  • 1x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
18 ACCEPTED 2021-07-11 12:52:20
2021-07-09 19:31:25
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
17 ACCEPTED 2021-07-11 12:51:20
2021-07-09 18:26:22
Sophie Rohner DORCY L
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-07-11 12:51:13
2021-07-09 18:21:34
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-07-11 12:51:01
2021-07-09 18:18:25
Sophie Rohner CALINKA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
14 ACCEPTED 2021-07-11 12:50:52
2021-07-09 18:13:50
Lisa Hoffmann COLESTRA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
13 ACCEPTED 2021-07-09 16:51:02
2021-07-09 14:27:05
Lea Frey VOODOO
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-07-17 19:44:22
2021-07-09 11:40:14
Sandra Jasikowska ELEAR
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 2x 14/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
11 ACCEPTED 2021-07-09 16:50:04
2021-07-09 11:15:46
Aleksandra Jagielak BORA BORA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-07-09 16:49:24
2021-07-09 10:45:10
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 15/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
9 ACCEPTED 2021-07-11 12:56:11
2021-07-09 09:29:55
Paulina Gilgacz LAST MOONLIGHT
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
8 ACCEPTED 2021-07-11 12:50:39
2021-07-07 21:32:59
Weronika Miś EMET
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys.80 cm - Aneks 5 - towarzyski
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w normę czasu wys. 80 cm - Aneks 5 - towarzyski
7 ACCEPTED 2021-07-14 19:01:00
2021-07-07 21:32:56
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x 2/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-07-08 12:14:05
2021-07-07 18:59:21
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-07-08 12:13:57
2021-07-07 18:58:57
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
4 ACCEPTED 2021-07-08 12:13:30
2021-07-07 18:03:51
Agnieszka Kiedrowska OLYMPUS-K
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-07-08 12:13:23
2021-07-07 18:03:02
Agnieszka Kiedrowska MAVERICK-K
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-07-16 09:40:09
2021-07-07 18:02:09
Agnieszka Kiedrowska LARGO
  • 1x 10/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-07-08 12:12:46
2021-07-07 10:44:31
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C/Dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewski-Hołub Aleks JKS Neksico Kędzierzyn
2010 (Mł.)
Brak
2. Bacia Hanna BPK
2009 (JM.)
O061428
3. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
O061426
4. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
5. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
6. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
7. Borys Barbara Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2003 (J.)
O042974
8. Budny Jakub Bpk
2005 (J.)
Brak
9. Burdzy Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
10. Chanaj Julia St. Stajnia Smogolice
2004 (J.)
O042760
11. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
12. Chwistek Martyna UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
O062188
13. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
O002228
14. Ferjan Victoria Klub Jeździecki Forrest Pony Club
2008 (JM.)
O050021
15. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
16. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
17. Gełomej Justyna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
18. Gilgacz Paulina Stajnia Appaloza
S
brak
19. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
20. Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
2005 (J.)
1
21. Hanke Gabor RFV Altranft
S
none
22. Hoffmann Lisa RVF Alt Zeschdorf e.V.
S
640758
23. Hoffmann Veronika JKS Neksico Kędzierzyn
2009 (JM.)
Brak
24. Jagielak Aleksandra Alt Zeschdorf
S
brak
25. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
brak
26. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
27. Kaźmierczak Łukasz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O001045
28. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
29. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
30. Kita Marcelina Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
31. Konicer Martyna KJ Stajnia Anielin
2005 (J.)
O057080
32. Kowalczyk Martyna Ukj karmen nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
33. Kozakiewicz Paulina FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
O058319
34. Kozakiewicz Tadeusz FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
S
O001405
35. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
36. Lewandowska Zuzanna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2003 (J.)
O030658
37. Litewka Julia Klub Jeździecki Derby
2007 (JM.)
O054180
38. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (MJ.)
O033931
39. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
40. Makszewska Aleksandra KJ Bonin
2006 (JM.)
O057270
41. Malinowska Kinga Brak
2007 (JM.)
Brak
42. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
O042045
43. Michalska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Rafi
S
O024297
44. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
45. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
2000 (MJ.)
O056277
46. Miś Weronika Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2005 (J.)
O061969
47. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
48. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
49. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
50. Pawliczuk Katarzyna Jak Neksico Kędzierzyn
2017 (Mł.)
Brak
51. Pawłowska Beata JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
brak
52. Polikowski Jacek JKS Agropol Trzebiatów
S
O002497
53. Połomska Weronika JKS Neksico Kędzierzyn
2000 (MJ.)
brak
54. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (J.)
O051411
55. Puchalska Roma Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2000 (MJ.)
O062934
56. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
57. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (J.)
O031657
58. Rohner Sophie RFV Alt Zeschdorf e. V.
S
1082724
59. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
60. Sadowska Sandra Jeździecki Klub Sportowy " Remi "
S
Brak
61. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
62. Schanze Katja 1893 Forst e.V.
S
none
63. Sołtysiak Milena Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
64. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (JM.)
O050211
65. Świta Julia UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
brak
66. Szewczyk Angelika J. J. Darboven
S
O028499
67. Szewczyk Karolina Stajnia Appaloza
2009 (JM.)
O059197
68. Sztorc Katarzyna Jks Neksico Kędzierzyn
2006 (JM.)
brak
69. Szymczak Gaja Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O060798
70. Tabiś-Liśkiewicz Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
71. Telak Marta Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
S
O025536
72. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (J.)
brak
73. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
74. Trzeciak Anna LKS DRAGON NOWIELICE
S
O001991
75. Uchnast Iga Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
76. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
77. Wieczorek Pauline LKS DRAGON W NOWIELICACH
2002 (MJ.)
O025065
78. Witaszek Zosia UKJ Karmen Niekłonice
2010 (Mł.)
O064207
79. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
80. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
81. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
82. Wyrostek Michalina STAJNIA SMOGOLICE
2007 (JM.)
O048651
83. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
84. Zblewski Kamil UKJ Karmen Niekłonice
S
O013654
85. Zielińska Laura CH Jaszkowo
2008 (JM.)
O063125
86. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
87. Zubko Patrycja Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O020587
88. Żuk Joanna JKS Melloni Horses
S
O003753
89. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
90. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O063728
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

139

ADONIS BAYER GER 2008 wałach gniada/170 F: Acolydor
M: Bonita
K029723 1
2.

117

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
K028366
3.

4

ALFA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/166 F: Emaks
M: Asatia
brak 616006661312013
4.

75

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
5.

100

ANAPON PROXIMO 82378 KUC WAL. POL 2008 ogier kasztanowatodereszowata/121 F: STEEHORST FREELANCE 63285
M: ROCKBURY ROMANCE / EYARTH
K029309 826046010082378
6.

81

ARAVEL WARO / POL / ogier ciemnogniada/// F: /
M: /
/ /
7.

103

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
8.

84

AVALANO / POL / wałach kasztanowata// F: /
M: /
K030351 /
9.

29

AZGARD EUROMILLION WELSH COB POL 2015 ogier perłowa/kuc:142 F: Hillgarth Top-Dollar
M: Rhyfeddol Yipee Yah
Brak 826046010100814
10.

85

BALOU BOY / POL 2006 wałach kasztanowata// F: /
M: /
K014391 4818100037106
11.

79

BARBOSSA / POL / klacz kara// F: /
M: /
/ /
12.

15

BELLA BELLISIMA HOLSZTYŃSKA GER 2009 mare seal brown/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
K020255 DE421000168609
13.

20

BORA BORA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz siwa/165 F: nn
M: nn
brak 616999590306810
14.

106

C-CHANELLE OLD POL 2009 klacz gniada F: Chekandino / Contender
M: C-Alabama-Kopacz / Avero
K024015 DE433332152309
15.

24

CALINKA HOLSTEINER GER 2010 mare bay/1,76 F: Clintord I
M: Uljana
1082724 DE421000011610
16.

138

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
17.

41

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: Centurion
M: Wichita
K029404 DE 421000010613
18.

136

CASALITO POL F:
M:
19.

118

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K026979
20.

68

CASPARO MELLONI 0 POL 2016 wałach gniada/0 F: Coupe d Or
M: Little Lancade
K031060 0
21.

90

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 ogier siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE 421000223507
22.

28

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
23.

76

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
K011970 DE421000273906
24.

60

CELADINE N WESTFALSKA POL 2011 klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
K020342 DE441411169511
25.

73

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Egzamin
M: Celebra
Brak
26.

16

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836
27.

134

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
28.

96

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
K030602 616098200130717
29.

140

CHANNA OLDS GER 2016 klacz gniada/170 F: CHANCENREICH
M: CELINA
1 DE418180291716
30.

23

COLESTRA Deutsches Sportpferd GER 2011 mare chestnut/167 F: Colestus
M: Crazy Bina
DE456-5701835-11 DE456-5701835-11
31.

63

CONTENDROS OLD POL 2008 ogier gniada/170 F: Contendro I
M: Nn
K014325 Brak
32.

62

CONTINIA HOL POL 2008 klacz ciemnogniada/170 F: Nn
M: Nn
K012128 Pół 7777777777
33.

27

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
K014793 POL009611535004
34.

51

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
K030179 616009640086314
35.

32

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
36.

98

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
37.

86

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
38.

61

DIEGO DSP GER 2015 gelding grey/173 F: Discar
M: Cornelia
none DE456560476115
39.

126

DIVA -W Rheinisches Reitpferd GER 2015 klacz gniada/170 F: Latour VDM
M: Hauptstubuch Cassandra
K031429 De 431436918816
40.

26

DORCY L MECKLENBURGER GER 2009 mare bay/1,85 F: Daddy Cool
M: Kornblume
1082724 DE427270060009
41.

142

ELEAR Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris
M: Ella Fama
K028864 6160095201067
42.

21

ELEAR Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris
M: Ella Fama
K028864 616009520106713
43.

1

EMET MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/160 F: Cisoń
M: Emeta
K027216 616006610095109
44.

78

ENYA OLD POL 2005 klacz gniada/- F: Palegro
M: Evita
K010144 418181110105
45.

107

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
46.

56

FFALD GOLDEN GIRL WELSH COB POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kiron Jacobite
M: Ffald Autumn Gold
brak 826046020178206
47.

115

FLORIN HANOWERSKA POL 2002 klacz skarogniada/171 F: for feeling
M: wiebke
brak DE 431314010702
48.

52

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
K023598 616009610044910
49.

77

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
50.

124

GITANO SP POL 2014 wałach kasztanowata/167 F: Libretto
M: Gitane do Furnes
K025102 616009640059114
51.

72

GLADIATOR KUC POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610034715
52.

120

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:137 F: Ed
M: Gryta
K031181 616 013 64 00794 17
53.

130

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
K031180 616009640005316
54.

74

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
Brak
55.

129

HARNAŚ SP POL 2014 ogier gniada/167 F: Farmer
M: Heliana
1 6160096400731
56.

71

HARRON OO POL 2005 wałach siwa/mk:154 F: Włodarz
M: Harara
K018905 050000003837
57.

30

HAWERDY SP POL 2017 ogier gniada/169 F: If Du Reverdy
M: Halena
Brak C
58.

31

HAWRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy
M: Hanoi
Brak Z
59.

109

HEL SP POL 2015 ogier kara/175 F: Salomon
M: Hellada
Brak Pol55556666677
60.

122

HENRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: If du Reverdy
M: Honorata
K030696 616 009 64 00317 17
61.

69

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Cascadello
M: Made in Dream
K029813 DE421000604215
62.

125

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: ED
M: HISZPANKA
K029866 6160136400319
63.

114

HONKER SP POL 2012 wałach gniada/. F: Sorbi'z Tower /
M: Holana / Turbud Quirinus
K025067 616009610015112
64.

57

HORTENSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz siwa/164 F: Correro
M: Harfa
Brak 614 009 64 00390 16
65.

45

I.DŻIGIT TS POL 2009 wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
66.

89

I'M THE BEST RED WINE OS POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: Sogivi Di Gloria / Corrado
K029909 DE418189121116
67.

135

IKAR TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Hindus
M: Ivana-a
K031891 POL732010063310
68.

141

IMERIA POL F:
M:
69.

83

INDISSIMO SP POL 2012 wałach siwa// F: Ekwador
M: Imberly
K023166 /
70.

49

INFINI-TO HOLST POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Uriko
M: Diuna-To/Casall
brak DE421000712216
71.

53

IROS KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific
M: Rosita W
K025245 528003201309097
72.

93

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
73.

87

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 616009640021115
74.

44

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Nowator
M: Kolizja
K024848 POL 013 58 08307 07
75.

104

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/161 F: CHACCO FLY
M: KALA
K025295 616 009 64 00619 13
76.

110

KAYEN SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
77.

11

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
78.

70

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/mk:155 F: NN
M: NN
K028210 61699964084015
79.

12

LARGO SP POL 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Libretto xx
M: Loda Halama
K029627 616009640056816
80.

17

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
81.

18

LAST MOONLIGHT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach kara/169 F: nn
M: nn
brak 616999640082315
82.

128

LE FABIUS Deutsches Sportpferd GER 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Levkoi
M: Fabienne
1 DE456570019113
83.

34

LIBERATOR MECKL POL 2013 Ogier gniada F: Calido / Cantus
M: Libertina / Libertino
K022839 DE427270301413
84.

97

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
85.

67

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
86.

95

LOLI POLI M. SP POL 2017 klacz gniada/164 F: Hikchtet Wite
M: Lolita
K032473 616009640079617
87.

94

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
88.

36

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
89.

137

LUETT BEEK AKKITA HOLSZTYŃSKA POL 2008 Klacz gniada/171 F: Cristo
M: Piratin
K027178 DE421000085408
90.

10

MAD MAX KWPN POL 2017 ogier kasztanowata/170 F: G
M: G
Brak Brak
91.

46

MATRIX HOL POL 2007 wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
K022928 009640085307
92.

13

MAVERICK-K SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
K024324 009640035706
93.

59

MIO GUSTO OJK HOL. POL 2017 wałach gniada/167 F: MillionDollar
M: Uschara
brak 276421000700517
94.

25

MISS POMPADURE BRANDENBURG GER 2009 Klacz gniada F: Monte Bellini
M: Go Go Girl
DE456370113009
95.

43

MOHITO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/161,5 F: Sex
M: Malina
K025019 616006550006814
96.

38

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
97.

101

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/184 F: La Calidad
M: Nova
K029827 616009640085216
98.

99

NATA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:142 F: Zefir /
M: Natasza v.d. Bielzentuin /
K031596 POL013680082510
99.

66

NEBRASKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 0119008
100.

47

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
101.

19

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
102.

40

NURIA - SZ SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Socrates
M: Nubia
K030578 616009610057416
103.

55

O-STAR SP POL 2015 gelding grey/168 F: E-STAR
M: OQURINA
K023339 616009640040013
104.

54

OLIMP FLY SP POL 2011 gelding dark chestnut/186 F: Chacco-Fly
M: Oqurina
K020812 616009640052711
105.

14

OLYMPUS-K WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/178 F: Powój /
M: Omega-K / Lwów
K024320 K024320
106.

105

ORBITAL SP POL 2003 wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola/ Cabrol
K017563 009640033003
107.

131

ORCHID’S THARINA PONY POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: 1
M: 1
Brsk 528008140014814
108.

121

PEPPER N DEUTSCHES PFERD GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
K027378 DE 410100502915
109.

50

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
110.

127

QUEENS LAND Oldenburger Springpferd GER 2016 wałach gniada/170 F: Queens King
M: Stutbuch 1 Lathania
K029981 DE41818276216
111.

48

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
K029863 616009640031516
112.

37

RIDOR Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach siwa/180 F: Correro
M: Romea
K032166 616009640055417
113.

39

ROMA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Rytm
M: Radża
K025063 616009520083313
114.

123

ROSS SP POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Libretto
M: Regina
brak 616007640037815
115.

42

RUMMENIGA Deutsches Reitpony GER 2007 klacz siwa/kuc:kuc:13 F: Nuts
M: Ginsterhof's ronja
K030666 DE 435350325507
116.

80

SALLADYN / POL / wałach gniada// F: /
M: /
/ /
117.

92

SAMUEL THC ANGLO EUROPEAN POL 2017 wałach gniada/168 F: Szamuraj XX
M: Dahlia
brak 826002170879322
118.

119

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
119.

65

SAURON SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 616007610082814
120.

82

SMALL BOY DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
K030795 616013640006610 Brak
121.

88

STELLA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K031448 616999640083511
122.

91

STICH HAN POL 2016 wałach kara/173 F: Stakkato
M: Donja
K031607 431317002316
123.

35

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Sturevallens Gentelmen
M: Juliette
K030406 752034123465
124.

58

SZEKLA HUCULSKA POL 2013 klacz myszata/kuc:132 F: Hasan z Sadyby
M: Spacja
Brak 616 012 57 01451 13
125.

116

TARA SP POL 2006 klacz tarantowata/170 F: Nirkan
M: Terawita
K017443 POL009640073106
126.

33

TICANOS SP POL 2013 gelding bay/167 F: Canoso/Contact Me
M: Timbaly/Calido I
K024577 616009640005713
127.

108

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
Brak
128.

102

TROCZEK Deutsches Reitpony POL 2011 gelding bay/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka / Durello Top
K028318 POL616013640076711
129.

22

VOODOO WESTFALSKA POL 2012 wałach kasztanowata/177 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
130.

133

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
K016850 616007640064507 104WD72
131.

132

WINNER MM SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Magnum van den Bisschop
M: Wektra
Brak 616009640011217
132.

112

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
K014996 POL013640061207
133.

111

WU WEI SP POL 2012 wałach biała/166 F: Xxx
M: Xxx
Brak POL765876543
134.

113

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
. .
Rider Club
Competition
Prize
Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
300
SUM:
300.00
Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
100
SUM:
100.00
Hoffmann Lisa RVF Alt Zeschdorf e.V.
100
SUM:
100.00
Lewandowska Zuzanna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
150
SUM:
150.00
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
150
300
SUM:
450.00
Minko Natalia KS Forrest Pony Club
200
SUM:
200.00
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
250
250
SUM:
500.00
Pasek Dawid JKS Melloni Horses
200
SUM:
200.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
350
400
400
SUM:
1150.00
Rybska Maria KS Forrest Pony Club
50
SUM:
50.00
Sołtysiak Milena Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
200
SUM:
200.00
Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
100
SUM:
100.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
250
200
SUM:
450.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
150
150
250
350
SUM:
900.00
Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
100
50
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewski-Hołub Aleks
JKS Neksico Kędzierzyn
IMERIA (141)
2021-07-18
1
Bacia Hanna
BPK
STELLA (88)
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (52)
2021-07-18
12
2021-07-18
14
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
WINNER MM (132)
2021-07-17
1
2021-07-17
4
2021-07-18
14
2021-07-18
WIARUS (133)
2021-07-17
8
2021-07-17
2
300
2021-07-18
7
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
O-STAR (55)
2021-07-17
8
2021-07-18
4
2021-07-18
14
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CHANNA (140)
2021-07-18
7
2021-07-18
Borys Barbara
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
NATA (99)
2021-07-17
1
2021-07-17
18
Budny Jakub
Bpk
HANGUS (74)
2021-07-17
14
2021-07-17
8
Burdzy Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
ALFA (4)
2021-07-18
20
2021-07-18
11
2021-07-18
Chanaj Julia
St. Stajnia Smogolice
FUKS (77)
2021-07-17
25
2021-07-18
21
ENYA (78)
2021-07-17
2021-07-18
26
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
HEL (109)
2021-07-18
7
2021-07-18
5
KAYEN (110)
2021-07-17
2
100
2021-07-17
30
WU WEI (111)
2021-07-17
11
2021-07-17
15
Chwistek Martyna
UKJ Karmen Niekłonice
AKCENT (117)
2021-07-17
5
2021-07-17
2021-07-18
15
2021-07-18
Czapska Alicja
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2021-07-17
10
2021-07-18
Ferjan Victoria
Klub Jeździecki Forrest Pony Club
2021-07-17
16
2021-07-17
13
2021-07-18
15
2021-07-18
18
2021-07-17
12
2021-07-17
9
2021-07-18
23
2021-07-18
9
Frey Lea
JKS Melloni Horses
VOODOO (22)
2021-07-17
26
2021-07-17
23
2021-07-18
12
2021-07-18
12
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
2021-07-18
5
2021-07-18
Gełomej Justyna
Bpk
2021-07-17
9
2021-07-17
9
Gilgacz Paulina
Stajnia Appaloza
2021-07-17
22
2021-07-17
16
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2021-07-17
13
2021-07-17
12
Hałgas Weronika
LKS Dragon Nowielice
LE FABIUS (128)
2021-07-17
2021-07-17
HARNAŚ (129)
2021-07-17
1
2021-07-17
13
Hanke Gabor
RFV Altranft
DIEGO (61)
2021-07-17
18
2021-07-17
34
2021-07-18
8
2021-07-18
Hoffmann Lisa
RVF Alt Zeschdorf e.V.
2021-07-17
8
2021-07-17
5
2021-07-18
3
100
2021-07-18
15
Hoffmann Veronika
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (67)
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Jagielak Aleksandra
Alt Zeschdorf
2021-07-17
5
2021-07-17
12
2021-07-18
4
2021-07-18
7
Jasikowska Sandra
JKS Melloni Horses
ELEAR (21)
2021-07-17
2021-07-17
20
2021-07-18
1
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
HAWERDY (30)
2021-07-18
10
2021-07-18
6
HAWRO (31)
2021-07-18
3
2021-07-18
7
Kaźmierczak Łukasz
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
MAD MAX (10)
2021-07-17
15
2021-07-17
2021-07-18
10
STICH (91)
2021-07-17
24
2021-07-18
22
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2021-07-17
6
2021-07-17
5
2021-07-18
16
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2021-07-18
13
2021-07-18
25
2021-07-18
9
2021-07-18
24
Kita Marcelina
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-17
SZEKLA (58)
2021-07-17
Konicer Martyna
KJ Stajnia Anielin
2021-07-17
1
2021-07-17
15
Kowalczyk Martyna
Ukj karmen nieklonice
GRIXEL PK (120)
2021-07-17
1
2021-07-17
21
2021-07-18
1
2021-07-18
1
HALAMA (130)
2021-07-17
2
2021-07-17
2021-07-18
15
2021-07-18
Kozakiewicz Paulina
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
KOMES (70)
2021-07-17
19
Kozakiewicz Tadeusz
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
KOMES (70)
2021-07-17
11
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
FALCO (107)
2021-07-18
8
2021-07-18
2
2021-07-17
17
2021-07-17
11
Lewandowska Zuzanna
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
DALIA (86)
2021-07-17
2
150
2021-07-17
7
2021-07-18
24
2021-07-17
25
2021-07-17
11
2021-07-18
19
Litewka Julia
Klub Jeździecki Derby
KALA FLY (104)
2021-07-17
10
2021-07-17
6
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
HARRON (71)
2021-07-17
2021-07-17
16
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
TICANOS (33)
2021-07-17
31
2021-07-17
22
2021-07-18
26
2021-07-17
21
2021-07-17
20
2021-07-18
9
Makszewska Aleksandra
KJ Bonin
2021-07-18
16
Malinowska Kinga
Brak
2021-07-17
23
2021-07-17
1
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
CZARINA (51)
2021-07-17
9
2021-07-17
22
Michalska Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Rafi
MATRIX (46)
2021-07-17
23
2021-07-17
26
2021-07-18
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2021-07-17
5
2021-07-17
28
2021-07-18
21
2021-07-18
5
NITROX (47)
2021-07-17
3
150
2021-07-17
6
2021-07-18
2
300
ELEAR (142)
2021-07-18
1
Minko Natalia
KS Forrest Pony Club
TROCZEK (102)
2021-07-17
1
2021-07-17
17
2021-07-18
1
200
2021-07-18
Miś Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
EMET (1)
2021-07-17
3
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (36)
2021-07-17
7
2021-07-17
4
2021-07-18
17
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
2021-07-17
1
250
2021-07-17
16
2021-07-18
1
250
2021-07-18
8
IROS (53)
2021-07-17
14
2021-07-17
4
2021-07-18
5
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2021-07-17
9
2021-07-18
6
2021-07-17
27
2021-07-17
3
200
2021-07-18
9
Pawliczuk Katarzyna
Jak Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (103)
2021-07-18
16
Pawłowska Beata
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2021-07-17
8
2021-07-17
5
Polikowski Jacek
JKS Agropol Trzebiatów
CASALITO (136)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Połomska Weronika
JKS Neksico Kędzierzyn
IMERIA (141)
2021-07-18
1
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (94)
2021-07-17
13
2021-07-17
27
2021-07-18
10
2021-07-18
18
Puchalska Roma
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
IKAR (135)
2021-07-17
11
2021-07-17
3
2021-07-18
13
2021-07-18
3
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
2021-07-17
1
350
2021-07-17
1
400
2021-07-18
11
2021-07-18
1
400
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2021-07-17
Rohner Sophie
RFV Alt Zeschdorf e. V.
CALINKA (24)
2021-07-17
18
2021-07-17
29
2021-07-18
19
2021-07-18
10
DORCY L (26)
2021-07-17
32
2021-07-17
24
2021-07-18
10
2021-07-18
25
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
CHACCA (134)
2021-07-17
3
50
2021-07-17
33
2021-07-18
22
Sadowska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy " Remi "
RIDOR (37)
2021-07-17
12
2021-07-17
10
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2021-07-17
2021-07-18
2
2021-07-18
4
2021-07-17
Schanze Katja
1893 Forst e.V.
2021-07-17
14
2021-07-18
5
Sołtysiak Milena
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2021-07-17
1
200
2021-07-17
29
2021-07-18
6
2021-07-18
8
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
2021-07-17
2
2021-07-17
7
Świta Julia
UKJ Karmen Niekłonice
FLORIN (115)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Szewczyk Angelika
J. J. Darboven
MOHITO (43)
2021-07-18
16
2021-07-18
Szewczyk Karolina
Stajnia Appaloza
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Sztorc Katarzyna
Jks Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (103)
2021-07-18
1
Szymczak Gaja
Bez Przynależności Klubowej
TARA (116)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Tabiś-Liśkiewicz Magdalena
KJ Derby Budzistowo
2021-07-18
9
2021-07-18
Telak Marta
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
ROSS (123)
2021-07-18
1
2021-07-18
1
GITANO (124)
2021-07-18
1
2021-07-18
12
Tołłoczko Julia
UKJ Karmen Niekłonice
PEPPER N (121)
2021-07-17
4
2021-07-17
2021-07-18
2
100
2021-07-18
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (93)
2021-07-17
15
2021-07-17
7
2021-07-18
2
250
2021-07-18
3
200
Trzeciak Anna
LKS DRAGON NOWIELICE
2021-07-18
11
2021-07-18
20
Uchnast Iga
Bez Przynależności Klubowej
CELEBRA (73)
2021-07-17
1
2021-07-17
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
DIVA -W (126)
2021-07-17
20
2021-07-17
18
2021-07-17
17
2021-07-17
19
2021-07-17
2021-07-17
6
Wieczorek Pauline
LKS DRAGON W NOWIELICACH
CAMPINO (138)
2021-07-18
7
2021-07-18
8
ADONIS (139)
2021-07-18
4
2021-07-18
13
Witaszek Zosia
UKJ Karmen Niekłonice
SANTIAGO (119)
2021-07-18
1
2021-07-18
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Wowk Zuzanna
JKS Melloni Horses
2021-07-17
4
2021-07-18
14
2021-07-18
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (105)
2021-07-18
1
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2021-07-18
3
150
2021-07-18
2
150
2021-07-17
7
2021-07-17
2
250
2021-07-18
1
350
Wyrostek Michalina
STAJNIA SMOGOLICE
CASTOR (76)
2021-07-17
28
2021-07-18
11
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2021-07-17
7
2021-07-17
2021-07-18
6
2021-07-17
8
2021-07-17
3
100
2021-07-18
3
50
2021-07-18
13
2021-07-17
9
2021-07-17
10
2021-07-18
6
2021-07-18
20
2021-07-17
4
2021-07-18
4
2021-07-18
6
Zblewski Kamil
UKJ Karmen Niekłonice
HENRO (122)
2021-07-17
6
2021-07-17
2021-07-18
5
2021-07-18
Zielińska Laura
CH Jaszkowo
HOKS PK (125)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
2021-07-18
4
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
ZARA (113)
2021-07-17
6
2021-07-17
21
HONKER (114)
2021-07-17
19
2021-07-17
17
Zubko Patrycja
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
CYKLON (27)
2021-07-18
23
2021-07-18
17
Żuk Joanna
JKS Melloni Horses
2021-07-17
14
2021-07-17
2021-07-18
17
2021-07-18
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
CASKADA (118)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
2021-07-18
1
2021-07-18
1

Number of Riders: 90

Number of Horses: 134

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl