Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
59 ACCEPTED 2021-07-09 16:28:47
2021-07-09 16:28:47
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
58 ACCEPTED 2021-07-09 16:27:24
2021-07-09 16:27:24
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 1x 4/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
57 ACCEPTED 2021-07-08 19:46:38
2021-07-08 19:31:35
Aleksandra Fabisiak CARTIGA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
56 ACCEPTED 2021-07-08 19:12:45
2021-07-08 19:07:12
Amelia Sobaniec FAUSTYNA
  • 1x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
55 ACCEPTED 2021-07-08 18:24:06
2021-07-08 18:22:15
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs egzaminacyjny
54 ACCEPTED 2021-07-08 18:21:04
2021-07-08 18:15:22
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
53 ACCEPTED 2021-07-08 18:20:50
2021-07-08 18:15:19
Łukasz Cieślak NEMEZIS LE VOLTAIRE
  • 2x 4/L/Konkurs egzaminacyjny
52 ACCEPTED 2021-07-08 15:06:51
2021-07-08 14:26:09
Wiktoria Tuleja LA PLATA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
51 ACCEPTED 2021-07-11 12:48:40
2021-07-08 10:00:16
Nikola Jagodzińska QUITE DIFFERENT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
50 ACCEPTED 2021-07-08 11:34:11
2021-07-08 09:59:57
Natalia Fic LA CROUSE
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
49 ACCEPTED 2021-07-08 11:33:58
2021-07-08 09:59:34
Zofia Fic KAISER
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
48 ACCEPTED 2021-07-08 11:33:45
2021-07-08 09:59:17
Zofia Fic ALBI
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
47 ACCEPTED 2021-07-08 11:33:37
2021-07-08 07:40:16
Raman Kastsetski JELENA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
46 ACCEPTED 2021-07-08 11:33:30
2021-07-08 07:39:33
Raman Kastsetski CORAB
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
45 ACCEPTED 2021-07-08 11:32:55
2021-07-08 07:39:02
Andrei Akulich CASIUS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
44 ACCEPTED 2021-07-08 11:32:28
2021-07-08 07:38:35
Andrei Akulich CORLEONE
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
43 ACCEPTED 2021-07-08 11:31:41
2021-07-07 23:31:14
Joanna Żuk NALIDAD AVERTEN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
42 ACCEPTED 2021-07-08 11:31:04
2021-07-07 21:47:19
Kornelia Kijaczko QUINA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
41 ACCEPTED 2021-07-08 11:30:44
2021-07-07 21:36:32
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dokładności art.238.1.1
40 ACCEPTED 2021-07-08 11:30:22
2021-07-07 21:23:47
Dawid Pasek HENSAL
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-07-08 11:30:17
2021-07-07 21:23:20
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-07-08 11:30:10
2021-07-07 20:39:06
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
37 ACCEPTED 2021-07-08 11:30:00
2021-07-07 15:55:51
Noemi Błaszkowska ZUMBA
  • 1x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
36 ACCEPTED 2021-07-08 11:29:39
2021-07-07 15:54:32
Zuzanna Baran ZUMBA
  • 1x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
35 ACCEPTED 2021-07-08 11:29:22
2021-07-07 15:49:58
Jessica Liszniańska CASCADETTO
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
34 ACCEPTED 2021-07-08 11:29:17
2021-07-07 15:49:37
Wiktoria Antoniewska COMME L’ETOILE
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
33 ACCEPTED 2021-07-08 11:29:11
2021-07-07 15:49:06
Joanna Chruściewicz COUPERTINO
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
32 ACCEPTED 2021-07-08 11:29:02
2021-07-07 15:48:46
Beata Strzałkowska PEGAZ
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
31 ACCEPTED 2021-07-08 11:28:53
2021-07-07 15:48:26
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-07-08 11:28:46
2021-07-07 15:48:09
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-07-08 11:28:38
2021-07-07 15:16:17
Nina Bogucka KREZUS
  • 1x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
28 ACCEPTED 2021-07-08 11:28:22
2021-07-07 15:08:01
Hanna Krzywoszańska EGON
  • 1x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
27 PRE-APPROVED 2021-07-11 12:49:40
2021-07-07 11:58:21
Maja Piniawska CARDINA L
  • 2x 4/L/Konkurs egzaminacyjny
26 ACCEPTED 2021-07-07 12:26:38
2021-07-07 11:49:01
Marcelina Kita HORTENSJA
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
25 ACCEPTED 2021-07-07 12:26:25
2021-07-07 09:52:00
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dokładności art.238.1.1
24 ACCEPTED 2021-07-06 22:29:49
2021-07-06 22:28:30
Wiktoria Rzążewska DESPICABLE ME
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
23 ACCEPTED 2021-07-06 22:29:40
2021-07-06 22:28:10
Julia Gajdel ESCORT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
22 ACCEPTED 2021-07-08 11:40:40
2021-07-06 18:30:35
Olli Drabsch CATCH ME
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
21 ACCEPTED 2021-07-06 17:55:59
2021-07-06 10:10:56
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
20 ACCEPTED 2021-07-06 17:55:48
2021-07-06 08:56:09
Dawid Golema LIVERPOOL
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-07-06 08:01:17
2021-07-05 23:28:38
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dokładności art.238.1.1
18 ACCEPTED 2021-07-06 08:01:12
2021-07-05 23:28:16
Weronika Szydełko DOBOSZ
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
17 ACCEPTED 2021-07-05 22:55:53
2021-07-05 22:41:08
Kinga Malinowska AZGARD EUROMILLION
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
16 ACCEPTED 2021-07-05 22:55:40
2021-07-05 20:36:40
Lucja Zeuge LOTKA
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
15 ACCEPTED 2021-07-05 20:14:25
2021-07-05 20:02:14
Zuzanna Karsznia ZANE
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
14 ACCEPTED 2021-07-05 20:14:16
2021-07-05 18:58:19
Olga Urbaniak RENA LUNA
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
13 ACCEPTED 2021-07-11 12:49:17
2021-07-05 17:57:15
Justyna Karkoszka WERISA
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
12 ACCEPTED 2021-07-11 12:48:15
2021-07-05 17:56:50
Maja Dzierżanowska SAKWA
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
11 PRE-APPROVED 2021-07-05 12:36:20
2021-07-05 09:22:15
Natalia Bacia FORTUNA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
10 ACCEPTED 2021-07-04 21:29:24
2021-07-04 21:16:32
Fritzi Drabsch PIANO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
9 ACCEPTED 2021-07-11 12:47:19
2021-07-04 08:31:55
Adrianna Budzyńska HAPPIE
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
8 ACCEPTED 2021-07-04 08:17:59
2021-07-03 19:54:13
Martyna Chełstowska AMIGO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
7 ACCEPTED 2021-07-04 08:17:51
2021-07-03 11:02:06
Nikola Zielińska SHIRRA
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
6 ACCEPTED 2021-07-04 08:17:43
2021-07-03 10:59:12
Katarzyna Buiłek QUINTEN VAN DE BROUWERSHOEVE
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
5 ACCEPTED 2021-07-04 08:17:36
2021-07-03 10:54:07
Milena Zielińska ROWOL’S DAAN
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
4 ACCEPTED 2021-07-08 19:46:11
2021-07-03 10:53:08
Katarzyna Buiłek SHADOW
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
3 ACCEPTED 2021-07-04 08:17:14
2021-07-03 10:52:48
Katarzyna Buiłek LILI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Reg. B Aneks 5 - towarzyski
2 ACCEPTED 2021-06-26 19:26:56
2021-06-26 18:04:49
Marcelina Kita SZEKLA
  • 2x 1/mLL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
1 ACCEPTED 2021-06-17 21:30:19
2021-06-16 10:37:00
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Szybkości art.239
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akulich Andrei Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O049003
2. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
3. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
O061426
4. Baran Zuzanna Brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
5. Biliniewicz Hanna KJ. POLONEZ Damnica
2004 (J.)
O049950
6. Błaszkowska Noemi Brak przynależności klubowej
2000 (MJ.)
Brak
7. Bogucka Nina brak
2005 (J.)
Brak
8. Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
S
O040660
9. Budzyńska Adrianna brak
S
O012223
10. Buiłek Katarzyna JKS Silver Komarowo
S
O018603
11. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
O059010
12. Chełstowska Martyna KJ Cavallo Szczecin
2002 (MJ.)
O041313
13. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
14. Cieślak Łukasz Stajnia Opal Jaglisko
S
O014386
15. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
16. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (Mł.)
2067256
17. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
18. Dzierżanowska Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
19. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
20. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
21. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (Mł.)
brak
22. Gajdel Julia JKS Silver Komarowo
2008 (JM.)
Brak
23. Golema Dawid JKS Silver Komarowo
S
O020605
24. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (J.)
O059465
25. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
26. Kałużny Zbigniew Stajnia Opal Jaglisko
S
O014393
27. Karkoszka Justyna Brak
S
Brak
28. Karsznia Zuzanna JKS SILVER KOMAROWO
2008 (JM.)
brak
29. Kastsetski Raman Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
BRAK
30. Kijaczko Kornelia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O058123
31. Kita Marcelina Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
32. Krzywoszańska Hanna Brak
2007 (JM.)
Brak
Brak
33. Liszniańska Jessica KJ Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
O059164
34. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
35. Malinowska Kinga Brak
2007 (JM.)
Brak
36. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
37. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
brak
38. Rzążewska Wiktoria JKS Silver Komarowo
2001 (MJ.)
O041305
39. Sobaniec Amelia bez przynależości klubowej
2007 (JM.)
O063385
40. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
41. Szczukiewicz Malwina JKS Tornado Szczecin
S
O011522
42. Szydełko Weronika KJ AOJ ZUT Szczecin
S
Brak
43. Tuleja Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O043166
44. Winiarska Weronika KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
2003 (J.)
brak
45. Zielińska Milena JKS Silver Komarowo
2006 (JM.)
brak
46. Zielińska Nikola JKS SILVER KOMAROWO
2005 (J.)
Brak
47. Żuk Joanna JKS Melloni Horses
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

52

ALBI KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Angelo
M: NN
K028831 616999640094416
2.

14

AMIGO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/168 F: Bolshoi
M: Atrakcja po Vandamme
K031838 616007610161815
3.

23

AZGARD EUROMILLION WELSH COB POL 2015 ogier perłowa/kuc:142 F: Hillgarth Top-Dollar
M: Rhyfeddol Yipee Yah
Brak 826046010100814
4.

32

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
5.

42

CARRYBO II PKS POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
K028734 616009640038012
6.

60

CARTIGA SP POL 2017 klacz jasnogniada/. F: Telco
M: Cartagene
K030634 616009640045017
7.

40

CASCADETTO HOL. POL 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello hol.
M: A-Lady Lancer hol. / Lancer II hol.
K029390 DE421000001716
8.

49

CASIUS NIEM.SPORT. POL 2015 ogier ciemnogniada/172 F: CALEO
M: VIOLA XXI
K028290 DE456560485615
9.

3

CATCH ME HOLSTEINER GER 2014 gelding white/164 F: Cascavelle NT
M: Ilandra
DE421000127414 DE421000127414
10.

27

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
K031572 616007610112309
11.

39

COMME L’ETOILE HOL. POL 2016 ogier gniada/170 F: Comme il faut westf.
M: Ratina R hol. / Acord II hol.
K029374 DE421000016916
12.

50

CORAB DSP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: CORNFIRE
M: KOMEDIANTKA
BRAK DE456560371817
13.

48

CORLEONE Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornfire
M: Cyganka
K031064 DE 456560367816
14.

38

COUPERTINO HOL POL 2017 ogier gniada/- F: Cornetino
M: / Calido I
Brak Brak
15.

36

CRANCHY HOL. POL 2016 ogier gniada/171 F: Crunch hol.
M: Nasa hol./ Caretino hol.
K029373 DE421000103716
16.

6

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
K031910 616 999 64 00789 15
17.

29

DESPICABLE ME WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/162 F: Czumen K
M: Dakini
brak 616007610102117
18.

24

DOBOSZ SP POL 2016 wałach kara/mk:156 F: Poker
M: Dorra Querra
K031573 Brak
19.

33

EGON TYP SZLACHETNY POL 2001 wałach kasztanowata/170 F: NN
M: NN
Brak 999640002901
20.

28

ESCORT Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach siwa/172 F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Stella Pack Ganda
K031836 616009640095609
21.

59

FAUSTYNA SP POL 2006 klacz gniada/169 F: KUBA
M: FAUNA
KO19542 009610004206
22.

16

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
K023598 616009610044910
23.

62

FRANCOIS LULU WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Wolf`s Panter
M: Frezja
brak
24.

15

HAPPIE KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/161 F: Manno
M: Briljantha
Brak 528003201201892
25.

44

HENSAL SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Salamon /
M: Henrietta /
K029807 616009640022615
26.

43

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Cascadello
M: Made in Dream
K029813 DE421000604215
27.

31

HORTENSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz siwa/164 F: Correro
M: Harfa
Brak 614 009 64 00390 16
28.

51

JELENA HOLSZTYN POL 2017 klacz siwa/164 F: ZUCCERO
M: VELTIN
BRAK DE421000701017
29.

53

KAISER / POL / wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: /
M: /
Brak 616999640091807
30.

61

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 Brak
31.

25

KORSARZ DSP POL 2010 wałach kara/173 F: Con Sherry
M: Kolchida
K021012 DE456570235910
32.

34

KREZUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 ogier gniada/170 F: Sponsor
M: Kreta
Brak 009640032798
33.

54

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
34.

56

LA PLATA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/165 F: Palrgro
M: Libra
K013817 POL 009640062606
35.

10

LILI SP POL 2015 klacz ciemnokasztanowata/167 F: Salamon
M: Lilia
brak 616009640037915
36.

26

LIVERPOOL SP POL 2002 wałach skarogniada/164 F: Efez
M: Lora
K031842 POL009640052102
37.

22

LOTKA SP POL 2014 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
brak
38.

58

MAGIC BOY SP POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Ramirez /
M: Mika /
K029996 616009640037314
39.

45

MATRIX HOL POL 2007 Wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
K022928 009640085307
40.

47

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/176 F: La Calidad
M: Nova
K029827 616009640085216
41.

57

NEMEZIS LE VOLTAIRE WIELKOPOLSKA POL 11.02.2014 klacz srokata/167 F: Le Voltaire
M: Nita
K029993 616007640010814
42.

9

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
43.

37

PEGAZ WKLP POL 2015 wałach gniada/168 F: Larron
M: Polka
K029371 Brak
44.

2

PIANO Deutsches Sportpferd GER 2006 gelding seal brown/185 F: Pessoa VDL
M: Heike
DE437000043406 DE437000043406
45.

46

QUINA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/171 F: Corleolord L
M: A-Quina
K031841 DE 441 411 255 114
46.

12

QUINTEN VAN DE BROUWERSHOEVE Belgian Warmblood POL 2016 wałach jasnokasztanowata/176 F: George Z
M: Tosca
Brak 056-002-W00317625
47.

55

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
48.

20

RENA LUNA OLDENBURSKA POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Quaterback
M: Rena Aurora
K032185 DE433330683714
49.

11

ROWOL’S DAAN KUC WESTFALSKI POL 2010 Wałach biała/kuc:126 F: Kulltrops Juventus /
M: Rowol's Divine
brak
50.

18

SAKWA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/170 F: Czumen K
M: Sonia
Brak 616007610257010
51.

17

SELENA SP POL 2016 mare dark grey/166 F: Clinton’s heart
M: Santa Monika
None POL616009610172016
52.

5

SHADOW SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Shirra / Rabiates Turbud Z
K017678 POL616007610053212
53.

13

SHIRRA SP POL 2004 klacz gniada/166 F: Rabiates Turbud Z
M: Sheffield
Brak POL009640005504
54.

8

SZEKLA HUCULSKA POL 2013 klacz myszata/kuc:132 F: Hasan z Sadyby
M: Spacja
Brak 616 012 57 01451 13
55.

35

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 POL009610101206
56.

30

TICANOS SP POL 2013 gelding bay/167 F: Canoso/Contact Me
M: Timbaly/Calido I
K024577 616009640005713
57.

19

WERISA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz siwa/150 F: Halo Shy Musik
M: Wyprawka
Brak 616999640083016
58.

7

WISAŁKA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
K021191 009640063908
59.

21

ZANE TINKER POL 2013 wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
BRAK 826073001854824
60.

41

ZUMBA KUC POL 2015 klacz gniada/138 F: Dasti Man
M: Zula
Brak 616013640041515
Rider Club
Competition
Prize
Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
150
SUM:
150.00
Buiłek Katarzyna JKS Silver Komarowo
200
SUM:
200.00
Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
100
150
SUM:
250.00
Pasek Dawid JKS Melloni Horses
200
300
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrei
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
2021-07-10
11
2021-07-10
CASIUS (49)
2021-07-10
15
2021-07-10
10
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
2021-07-10
13
2021-07-10
7
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (16)
2021-07-10
1
2021-07-10
Baran Zuzanna
Brak przynależności klubowej
ZUMBA (41)
2021-07-10
1
Biliniewicz Hanna
KJ. POLONEZ Damnica
2021-07-10
17
2021-07-10
5
Błaszkowska Noemi
Brak przynależności klubowej
ZUMBA (41)
2021-07-10
1
Bogucka Nina
brak
KREZUS (34)
2021-07-10
20
2021-07-10
18
Borecki Rafał
KJ AOJ ZUT SZCZECIN
KORSARZ (25)
2021-07-10
3
150
2021-07-10
1
Budzyńska Adrianna
brak
HAPPIE (15)
2021-07-10
14
2021-07-10
Buiłek Katarzyna
JKS Silver Komarowo
SHADOW (5)
2021-07-10
2
2021-07-10
1
200
LILI (10)
2021-07-10
20
2021-07-10
2021-07-10
1
2021-07-10
8
Burdzy Marta
Brak
2021-07-10
7
2021-07-10
Chełstowska Martyna
KJ Cavallo Szczecin
AMIGO (14)
2021-07-10
10
2021-07-10
6
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (35)
2021-07-10
3
100
2021-07-10
6
CRANCHY (36)
2021-07-10
2
150
2021-07-10
5
2021-07-10
18
2021-07-10
Cieślak Łukasz
Stajnia Opal Jaglisko
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2021-07-10
8
2021-07-10
8
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
PIANO (2)
2021-07-10
9
2021-07-10
16
Drabsch Olli
RV Lieberose
2021-07-10
3
2021-07-10
4
Dzierżanowska Maja
Brak
SAKWA (18)
2021-07-10
20
2021-07-10
1
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CARTIGA (60)
2021-07-10
6
2021-07-10
5
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2021-07-10
1
2021-07-10
12
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
ALBI (52)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
KAISER (53)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Gajdel Julia
JKS Silver Komarowo
ESCORT (28)
2021-07-10
13
2021-07-10
Golema Dawid
JKS Silver Komarowo
2021-07-10
9
2021-07-10
4
Jackowiak Weronika
KJ Caris Kamień Pomorski
2021-07-10
2
2021-07-10
1
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2021-07-10
1
2021-07-10
Kałużny Zbigniew
Stajnia Opal Jaglisko
2021-07-10
20
2021-07-10
13
Karkoszka Justyna
Brak
WERISA (19)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Karsznia Zuzanna
JKS SILVER KOMAROWO
ZANE (21)
2021-07-10
2021-07-10
22
Kastsetski Raman
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
CORAB (50)
2021-07-10
5
2021-07-10
JELENA (51)
2021-07-10
3
2021-07-10
Kijaczko Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
QUINA (46)
2021-07-10
2021-07-10
15
Kita Marcelina
Bez Przynależności Klubowej
SZEKLA (8)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-10
2021-07-10
1
Krzywoszańska Hanna
Brak
EGON (33)
2021-07-10
19
Liszniańska Jessica
KJ Cavallo Szczecin
2021-07-10
9
2021-07-10
4
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
TICANOS (30)
2021-07-10
7
2021-07-10
1
Malinowska Kinga
Brak
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2021-07-10
2
200
2021-07-10
6
HENSAL (44)
2021-07-10
1
300
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
2021-07-10
4
2021-07-10
Rzążewska Wiktoria
JKS Silver Komarowo
2021-07-10
19
2021-07-10
Sobaniec Amelia
bez przynależości klubowej
2021-07-10
1
2021-07-10
16
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
PEGAZ (37)
2021-07-10
10
2021-07-10
11
Szczukiewicz Malwina
JKS Tornado Szczecin
KIRMINA (61)
2021-07-10
12
2021-07-10
12
Szydełko Weronika
KJ AOJ ZUT Szczecin
DOBOSZ (24)
2021-07-10
11
2021-07-10
Tuleja Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-10
17
2021-07-10
19
Winiarska Weronika
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
2021-07-10
2021-07-10
Zielińska Milena
JKS Silver Komarowo
2021-07-10
22
2021-07-10
1
Zielińska Nikola
JKS SILVER KOMAROWO
SHIRRA (13)
2021-07-10
22
2021-07-10
21
Żuk Joanna
JKS Melloni Horses
2021-07-10
7
2021-07-10
14

Number of Riders: 47

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 1 100.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl