Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
89 ACCEPTED 2021-06-11 22:20:14
2021-06-11 21:22:42
Zuzanna Mamczak NISZA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
88 ACCEPTED 2021-06-11 22:19:53
2021-06-11 21:20:41
Magdalena Kwiatkowska ATLANTA
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
87 ACCEPTED 2021-06-11 22:19:45
2021-06-11 21:19:39
Magdalena Kwiatkowska AQUINUS
  • 2x 4/LL/ Business - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
86 ACCEPTED 2021-06-11 16:51:52
2021-06-11 16:36:22
Justyna Żagiel BALOTELLI
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
85 ACCEPTED 2021-06-11 16:51:44
2021-06-11 16:33:35
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 1x 4/LL/ Business - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
84 ACCEPTED 2021-06-11 16:51:33
2021-06-11 16:33:13
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 8/N/Grand Prix Modrzewia - zwykły z rogrywką 238.2.2
83 ACCEPTED 2021-06-11 16:51:23
2021-06-11 16:32:55
Nikola Jagodzińska QUITE DIFFERENT
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
82 ACCEPTED 2021-06-11 15:28:56
2021-06-11 13:46:19
Martyna Kołodziejczak ROMARINA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
81 PRE-APPROVED 2021-06-11 15:28:37
2021-06-11 11:42:27
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
80 ACCEPTED 2021-06-11 15:27:44
2021-06-11 11:42:06
Julian Buchwał LUCKY
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
79 ACCEPTED 2021-06-11 15:27:20
2021-06-11 09:26:14
Hanna Sieracka ANAPON PROXIMO 82378
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
78 ACCEPTED 2021-06-11 15:26:49
2021-06-10 23:39:52
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
77 ACCEPTED 2021-06-11 15:26:38
2021-06-10 21:45:29
Weronika Malinowska CZARINA
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
76 ACCEPTED 2021-06-11 15:26:19
2021-06-10 20:41:05
Marcelina Kita SZEKLA
  • 2x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
75 ACCEPTED 2021-06-11 15:26:11
2021-06-10 19:48:16
Wiktoria Tuleja LA PLATA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
74 ACCEPTED 2021-06-10 14:25:46
2021-06-10 14:23:03
Maciej Gużkowski I'M THE BEST RED WINE
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 8/N/Grand Prix Modrzewia - zwykły z rogrywką 238.2.2
73 ACCEPTED 2021-06-10 17:03:22
2021-06-09 22:36:38
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
72 ACCEPTED 2021-06-09 22:33:45
2021-06-09 21:55:14
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
71 ACCEPTED 2021-06-09 22:33:33
2021-06-09 21:54:55
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 8/N/Grand Prix Modrzewia - zwykły z rogrywką 238.2.2
  • 1x 9/N/Dokładności - art.238.1.1
70 ACCEPTED 2021-06-09 22:33:21
2021-06-09 21:54:37
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
69 ACCEPTED 2021-06-09 22:33:15
2021-06-09 20:42:33
Beata Strzałkowska PEGAZ
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
68 ACCEPTED 2021-06-09 22:33:05
2021-06-09 20:41:46
Beata Strzałkowska CASCADETTO
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 8/N/Grand Prix Modrzewia - zwykły z rogrywką 238.2.2
67 PRE-APPROVED 2021-06-09 22:32:52
2021-06-09 20:41:21
Laura Wilczyńska CORRERO
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
66 ACCEPTED 2021-06-09 22:29:59
2021-06-09 20:40:54
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 8/N/Grand Prix Modrzewia - zwykły z rogrywką 238.2.2
65 ACCEPTED 2021-06-09 22:29:49
2021-06-09 20:40:34
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 8/N/Grand Prix Modrzewia - zwykły z rogrywką 238.2.2
  • 1x 9/N/Dokładności - art.238.1.1
64 ACCEPTED 2021-06-09 22:29:36
2021-06-09 20:40:16
Joanna Chruściewicz COUPERTINO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
63 ACCEPTED 2021-06-09 22:29:26
2021-06-09 20:37:35
Wiktoria Antoniewska KRONOS
  • 1x 8/N/Grand Prix Modrzewia - zwykły z rogrywką 238.2.2
  • 1x 9/N/Dokładności - art.238.1.1
62 ACCEPTED 2021-06-09 22:29:18
2021-06-09 20:04:30
Zuzanna Stebnicka FANTAZJA
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
61 ACCEPTED 2021-06-09 22:29:08
2021-06-09 20:04:08
Kornelia Kaźmierczak ARIZONA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
60 ACCEPTED 2021-06-09 18:22:54
2021-06-09 15:58:38
Jessica Komorowska JC-WOMONE W
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 4/LL/ Business - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
59 ACCEPTED 2021-06-09 18:22:41
2021-06-09 13:40:46
Natalia Bacia FORTUNA
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
58 ACCEPTED 2021-06-09 18:22:34
2021-06-09 11:55:44
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 1x 4/LL/ Business - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
57 PRE-APPROVED 2021-06-09 18:22:26
2021-06-09 11:52:40
Łukasz Cieślak CON-SPIRITA
  • 1x 4/LL/ Business - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
56 ACCEPTED 2021-06-09 18:21:43
2021-06-09 11:20:16
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
55 ACCEPTED 2021-06-09 10:31:42
2021-06-09 10:07:31
Pola Salwin WIERUSZ
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
54 ACCEPTED 2021-06-09 10:31:27
2021-06-09 09:37:12
Julia Kaczorowska CARETINA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
53 ACCEPTED 2021-06-09 10:31:08
2021-06-09 09:36:54
Agnieszka Maciejewska BUŹKA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
52 ACCEPTED 2021-06-09 10:30:31
2021-06-09 09:36:22
Sandra Nawojska BRATKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
51 ACCEPTED 2021-06-09 10:30:18
2021-06-09 09:35:50
Karina Łyżwińska IDALIS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
50 ACCEPTED 2021-06-09 07:42:40
2021-06-09 06:57:29
Lucja Zeuge LOTKA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
49 ACCEPTED 2021-06-09 07:42:34
2021-06-09 06:57:01
Natalia Norek LIBERIO
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
48 ACCEPTED 2021-06-09 07:42:27
2021-06-09 06:56:22
Anna Kołek RAPINO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
47 ACCEPTED 2021-06-09 07:42:10
2021-06-09 05:38:19
Aleksandra Zdrowska KALSHOI
  • 1x 4/LL/ Business - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
46 ACCEPTED 2021-06-09 07:41:56
2021-06-09 05:37:28
Dominika Chojnacka KATALEYA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
45 ACCEPTED 2021-06-09 07:41:39
2021-06-09 05:36:59
Gabriela Urbańska PIOTRUŚ PAN
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
44 ACCEPTED 2021-06-09 07:41:34
2021-06-09 05:36:13
Zuzanna Melka RANCHO
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
43 ACCEPTED 2021-06-09 07:41:28
2021-06-09 05:35:17
Klara Kaźmierczak RANCHO
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
42 ACCEPTED 2021-06-09 07:41:21
2021-06-09 05:34:48
Maja Jankowiak PIOTRUŚ PAN
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
41 ACCEPTED 2021-06-09 07:41:13
2021-06-09 05:34:04
Michał Cwajda ODYS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
40 ACCEPTED 2021-06-08 23:00:05
2021-06-08 22:42:18
Maria Fiuk HOLLYWOOD
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
39 ACCEPTED 2021-06-08 22:59:54
2021-06-08 22:41:36
Ines Niedźwiedź NEBASCO
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
38 ACCEPTED 2021-06-08 22:59:46
2021-06-08 22:23:22
Katarzyna Łosowicka RENI
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 4/LL/ Business - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
37 ACCEPTED 2021-06-08 22:59:37
2021-06-08 22:18:16
Kalina Stężalska RONA K
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
36 ACCEPTED 2021-06-08 22:59:08
2021-06-08 22:17:34
Patrycja Siwek SALEM
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
35 ACCEPTED 2021-06-08 22:58:10
2021-06-08 22:16:45
Inga Ostojska NIPA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
34 ACCEPTED 2021-06-08 22:57:58
2021-06-08 22:04:55
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
33 ACCEPTED 2021-06-08 22:57:31
2021-06-08 19:26:04
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
32 ACCEPTED 2021-06-08 17:44:34
2021-06-08 14:36:24
Martyna Hapka EUFORIA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
31 ACCEPTED 2021-06-08 17:44:18
2021-06-08 14:31:43
Bartosz Trzęsiel FORIS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
30 ACCEPTED 2021-06-08 17:44:11
2021-06-08 14:26:42
Sylwia Barbarska MY LITTLE PONY
  • 1x 4/LL/ Business - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
29 ACCEPTED 2021-06-08 17:44:04
2021-06-08 14:25:54
Julia Sładkiewicz FUNNY AFFAIR
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
28 ACCEPTED 2021-06-08 17:43:52
2021-06-08 14:24:52
Maja Głuszyk LADY SONIA
  • 2x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
27 ACCEPTED 2021-06-08 17:30:04
2021-06-08 14:23:34
Lena Zalewska WARKA
  • 2x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
26 ACCEPTED 2021-06-08 17:29:58
2021-06-08 14:22:18
Klara Górajska SNIEŻKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
25 ACCEPTED 2021-06-08 17:29:52
2021-06-08 14:21:42
Amelia Ćwik IGMA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
24 ACCEPTED 2021-06-08 17:29:45
2021-06-08 14:10:30
Nina Wójcik FANAGOR
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
23 ACCEPTED 2021-06-08 17:29:35
2021-06-08 14:09:33
Nina Nowicka WIRGINIA
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
22 ACCEPTED 2021-06-08 17:29:30
2021-06-08 14:08:28
Sara Kędzierska-Bielowiec ISKIERKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
21 ACCEPTED 2021-06-08 17:29:23
2021-06-08 14:07:48
Leticia Lachowicz SZLACHCIC
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
20 ACCEPTED 2021-06-11 22:31:28
2021-06-08 14:07:04
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
19 ACCEPTED 2021-06-08 17:28:43
2021-06-08 14:06:29
Klara Górajska URINA -K
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
18 ACCEPTED 2021-06-08 17:28:31
2021-06-08 14:05:51
Anna Bieniek CARTEMOR
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
17 ACCEPTED 2021-06-08 17:28:18
2021-06-08 14:05:10
Hania Piotrowska SZLACHCIC
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
16 ACCEPTED 2021-06-08 17:28:12
2021-06-08 14:04:01
Anna Kołek PERŁA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
15 ACCEPTED 2021-06-08 13:02:07
2021-06-08 12:58:03
Zofia Pisarczyk TUNDRA
  • 2x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
14 ACCEPTED 2021-06-07 23:12:17
2021-06-07 22:39:26
Marika Szablewska EROTICA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
13 ACCEPTED 2021-06-07 22:12:49
2021-06-07 19:58:18
Olga Urbaniak RENA LUNA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
12 ACCEPTED 2021-06-07 14:58:35
2021-06-07 13:48:24
Martyna Chełstowska AMIGO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
11 ACCEPTED 2021-06-06 20:36:41
2021-06-06 20:09:53
Aleksandra Lewandowska NERGAL
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
10 ACCEPTED 2021-06-09 22:28:52
2021-06-06 19:50:22
Aleksandra Kosior SUNSHINE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
9 ACCEPTED 2021-06-06 17:26:54
2021-06-06 13:06:34
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
8 ACCEPTED 2021-06-06 12:02:51
2021-06-06 10:00:14
Natalia Karolak CYMES
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
7 ACCEPTED 2021-06-05 23:08:57
2021-06-05 22:21:09
Aleksandra Morel OSKARD
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
6 ACCEPTED 2021-06-05 23:08:43
2021-06-05 20:41:48
Nadia Michałek BIBA
  • 1x 1/mLL/Dwufazowy art.274.1.5.3 - wys. 60 cm - Dla kuców - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
5 ACCEPTED 2021-06-05 23:08:24
2021-06-05 20:41:11
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
4 ACCEPTED 2021-06-05 23:08:05
2021-06-05 18:43:28
Kornelia Kijaczko QUINA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
3 ACCEPTED 2021-06-05 23:07:56
2021-06-05 15:16:59
Maja Liszczak DIVA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - 50-60 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - towarzyski
2 ACCEPTED 2021-06-04 14:16:01
2021-06-04 14:06:26
Dawid Golema LIVERPOOL
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
1 ACCEPTED 2021-06-04 14:15:42
2021-06-04 12:38:03
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
O061426
2. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
3. Bieniek Anna JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
4. Biliniewicz Hanna KJ. POLONEZ Damnica
2004 (J.)
O049950
5. Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
S
O040660
6. Buchwał Julian Bpk
2009 (JM.)
Brak
7. Chełstowska Martyna KJ Cavallo Szczecin
2002 (MJ.)
O041313
8. Chojnacka Dominika JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
O062378
9. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
10. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
11. Cieślak Łukasz Stajnia Opal Jaglisko
S
O014386
12. Cieślak Łukasz.
13. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
14. Ćwik Amelia bp
2005 (J.)
brak
15. Dowgiałło Anita KJ Bonin
S
O030972
16. Fiuk Maria UKJ Bukowiec Świdwin
2007 (JM.)
brak
17. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
O047084
18. Głuszyk Maja BRAK
2006 (JM.)
BRAK
19. Górajska Klara Farma Modrzewie JKS
2007 (JM.)
O057257
20. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
21. Hapka Martyna BRAK
2007 (JM.)
BRAK
22. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (J.)
O059465
23. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
24. Jankowiak Maja JKS Tornado
2008 (JM.)
Brak
25. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O054239
26. Kaczorowska Julia BPK
2010 (Mł.)
none
27. Kałużny Zbigniew Stajnia Opal Jaglisko
S
O014393
28. Karolak Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2009 (JM.)
O061803
29. Kaźmierczak Klara JKS Tornado
2003 (J.)
Brak
30. Kaźmierczak Kornelia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
31. Kędzierska-Bielowiec Sara BPK
2005 (J.)
BRAK
32. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
33. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
34. Kijaczko Kornelia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O058123
35. Kita Marcelina Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
36. Kołek Anna JKS FARMA MODRZEWIE
2005 (J.)
BRAK
37. Kołek Anna JKS Farma Modrzewie
2005 (J.)
O052317
38. Kołodziejczak Martyna Klub Jeździecki Cavallo
S
brak
39. Komorowska Jessica Rancho Drzecin
S
O039059
40. Kosior Aleksandra brak
2000 (MJ.)
O043471
41. Kwiatkowska Magdalena bpk
S
O024364
42. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (JM.)
O043664
43. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
44. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O059672
45. Liszczak Maja None
2001 (MJ.)
O025335
46. Łosowicka Katarzyna Jeździecki klub sportowy Bukowie
S
brak
47. Łyżwińska Karina bpk
2000 (MJ.)
brak
48. Maciejewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
49. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
O056611
50. Mamczak Zuzanna brak
2004 (J.)
brak
51. Melka Zuzanna JKS Tornado
2007 (JM.)
Brak
52. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
53. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
2000 (MJ.)
O038052
54. Nawojska Sandra Brak
2002 (MJ.)
O042752
55. Niedźwiedź Ines UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
Brak
56. Norek Natalia JKS TORNADO Szczecin
2007 (JM.)
brak
57. Nowicka Nina brak
2009 (JM.)
brak
58. Ostojska Inga JEZDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2007 (JM.)
O061715
59. Paprocka Martyna Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O011315
60. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
Brak
61. Piotrowska Hania brak
2008 (JM.)
brak
62. Pisarczyk Zofia brak
2007 (JM.)
brak
63. Salwin Pola brak
2005 (J.)
O047487
64. Sieracka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
2013 (Mł.)
O063675
65. Siwek Patrycja JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2004 (J.)
O063865
66. Sładkiewicz Julia BRAK
2006 (JM.)
BRAK
67. Sobaniec Amelia Brak
2006 (JM.)
Brak
68. Stebnicka Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
69. Stężalska Kalina JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
2008 (JM.)
O060597
70. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
71. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
brak
72. Szczukiewicz Malwina JKS Tornado Szczecin
S
O011522
73. Trzęsiel Bartosz BRAK
S
BRAK
74. Tuleja Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O043166
75. Urbańska Gabriela Jks Tornado
2007 (JM.)
Brak
76. Vinckier Izabela JKS Melloni Horses
S
O002112
77. Wilczyńska Laura Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
O060812
78. Winiarska Weronika KJ AOJ ZUT Szczecin
2003 (J.)
O052082
79. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2007 (JM.)
O052924
80. Wójcik Nina BPK
2008 (JM.)
BRAK
81. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
82. Zalewska Lena brak
2007 (JM.)
brak
83. Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O034305
84. Zeuge Lucja JKS Tornado Szczecin
2008 (JM.)
brak
85. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

16

AMIGO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/168 F: Bolshoi
M: Atrakcja
K031838 616007610161815
2.

77

ANAPON PROXIMO 82378 KUC WAL. POL 2008 ogier kasztanowatodereszowata/kuc:121 F: STEEHORST FREELANCE 63285
M: ROCKBURY ROMANCE / EYARTH
K029309 826046010082378
3.

85

AQUINUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Quinnius III
M: Atlanta
brak 616 009 64 00009 12
4.

61

ARIZONA KUC POL 2015 klacz jelenia/kuc:137 F: Nn
M: Nn
brak nn
5.

86

ATLANTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Cabrol /
M: Ankara /
K021678 009640016099
6.

84

BALOTELLI SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: /
M: /
Brak 616009640084317
7.

11

BIBA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K019920 999640084704
8.

6

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
K031110 616 009 68 10112 15
9.

52

BRATKA SP POL . klacz siwa/. F: .
M: .
Brak Brak
10.

53

BUŹKA KUC POL 2008 mare chestnut/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
none n
11.

76

C-CHANELLE OLDENBURSKA POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
K024015
12.

88

CALUA HAN. POL. 2016 klacz siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quinta / Quintender
K031604
13.

4

CAMELIA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: nn / nn
M: nn / nn
K030052 616999530214515
14.

89

CANDY MAN EQUI-FASHION NN POL n wałach gniada F: Crunch / Clarimo
M: Quietscheentchen / Quidam de Revel
K030596 n
15.

82

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
16.

54

CARETINA KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Dante
M: Coco
brak nn
17.

36

CARRYBO II PKS POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
K028734 616009640038012
18.

22

CARTEMOR WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/184 F: Cassis
M: Lalelu
brak 441410817912
19.

68

CASCADETTO HOL. POL 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello hol.
M: A-Lady Lancer hol. / Lancer II hol.
K029390 DE421000001716
20.

92

COMME L’ETOILE HOL. POL 2016 ogier gniada/170 F: Comme il faut westf.
M: Ratina R hol. / Acord II hol.
K029374 DE421000016916
21.

57

CON-SPIRITA HOLSZTYŃSKA POL 2017 klacz gniada/170 F: Con Spirator R
M: E-Campaniera
Brak DE421000751717
22.

91

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
23.

67

CORRERO HOL POL 1996 ogier siwa/170 F: Claudio
M: Finia XIII
Brak Brak
24.

64

COUPERTINO HOL POL 2017 ogier gniada/- F: Cornetino
M: / Calido I
Brak Brak
25.

66

CRANCHY HOL. POL 2016 ogier gniada/171 F: Crunch hol.
M: Nasa hol./ Caretino hol.
K029373 DE421000103716
26.

35

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
Brak 616 999 64 00789 15
27.

13

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc:kuc:ku F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
K024252
28.

75

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
K030179 616009640086314
29.

5

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
30.

8

DIVA TYP SZLACHETNY POL 2015 mare chestnut/163 F: NN
M: NN
None 61699961007715
31.

18

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K023747 999640005003
32.

10

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
K029869 616007640072615
33.

34

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
34.

26

FANAGOR OO POL 2007 wałach gniada/148 F: Monar
M: Fanagoria
BRAK POL070000005443
35.

62

FANTAZJA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tornado-G
M: Florika
brak nn
36.

33

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
brak 009520074207
37.

59

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
K023598 616009610044910
38.

72

FRANCOIS LULU SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Wolf's Panter
M: Frezja
K021451 616007640080809
39.

97

FRANCOIS LULU WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Wolf`s Panter
M: Frezja
brak
40.

31

FUNNY AFFAIR SP POL 2007 Klacz siwa/165 F: LOVE AFFAIR
M: FATMA
BRAK POL009630231907
41.

42

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
42.

73

I'M THE BEST RED WINE OL POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: I'm Specjal De Muze /
M: Sogivi Di Gloria / Corrado
K029909 DE418189121116
43.

51

IDALIS SP POL 2003 Ogier kara F: Qumball / Kimball
M: Iberia / Ilion
K008853 POL009640017403
44.

27

IGMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: BAKALAR
M: IRMA
BRAK 616007610063011
45.

24

ISKIERKA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz siwa/165 F: SAPIECHA
M: ILWA
BRAK 007640017104
46.

60

JC-WOMONE W KWPN POL 2014 klacz gniada/158 F: Dynamo
M: Cwomone/Tjungske
K031506 528003201404901
47.

47

KALSHOI SP POL 2014 Wałach gniada/161 F: Bolshoi
M: Kamża
K029579 brak
48.

46

KATALEYA SP POL 2012 klacz siwa/164 F: Catuzo
M: Kasjopea
K026675 616009640064412
49.

95

KIRA F:
M:
50.

70

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 Brak
51.

71

KORSARZ DSP POL 2010 wałach kara/173 F: Con Sherry
M: Kolchida
K021012 DE456570235910
52.

63

KRONOS WKLP POL 2005 ogier gniada/171 F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia/ Mangan
K010587 POL007610135505
53.

83

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
54.

3

LA PLATA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/165 F: Palrgro
M: Libra
K013817 POL 009640062606
55.

30

LADY SONIA MAŁY KOŃ POL 2004 Klacz kara/mk:140 F: LORD PIT
M: SHINA
BRAK POL013520102204
56.

49

LIBERIO SP POL 2012 wałach gniada/- F: Chaltaire Z
M: La Guarda / La Paz
K024144 616009610168212
57.

7

LIVERPOOL SP POL 2002 wałach skarogniada/164 F: Efez
M: Lora
K031842 POL009640052102
58.

50

LOTKA SP POL 2014 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
brak
59.

78

LUCKY WELSH PONY DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
DE427270342210
60.

58

MAGIC BOY SP POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Ramirez /
M: Mika /
K029996 616009640037314
61.

32

MY LITTLE PONY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999661486012
62.

90

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
63.

41

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
K015414 POL009640002903
64.

96

NEMEZIS LE VOLTAIRE WIELKOPOLSKA POL 11.02.2014 klacz srokata/167 F: Le Voltaire
M: Nita
3157/20 AB 616007640010814
65.

15

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
66.

37

NIPA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: NIELS
M: HAWITA
K026019 009520022108
67.

87

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
68.

43

ODYS SP POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Salamon
M: Oriona
K028853 616009640051515
69.

12

OSKARD SP POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Libero A
M: Opuszna
K031605 616009680032016
70.

56

PAVAROTTI SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
K021398 009640062707
71.

69

PEGAZ WKLP POL 2015 wałach gniada/168 F: Larron
M: Polka
K029371 Brak
72.

20

PERŁA SP POL 2007 klacz siwa/165 F: Kreol
M: Poza / Huan
K022610 007600342707
73.

44

PIOTRUŚ PAN KUC POL 2015 Wałach inna/kuc:142 F: Maneż
M: Pestka
Brak 616013610147515
74.

9

QUINA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/171 F: Corleolord L
M: A-Quina
K031841 DE 441 411 255 114
75.

81

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
76.

45

RANCHO SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Randka
brak
77.

48

RAPINO Niemiecki Kon Sportowy GER 2011 wałach gniada/160 F: Rapolino
M: Acadia
K028315
78.

17

RENA LUNA OLDENBURSKA POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Quaterback
M: Rena Aurora
K032185 DE433330683714
79.

40

RENI TYP SZLACHETNA POL 2008 Klacz gniada/168 F: Nn
M: Nn
616999610328108 616999610328108
80.

80

ROMARINA PKSP POL 2016 klacz siwa/165 F: Correro
M: Roma
brak A0014692S
81.

39

RONA K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2001 klacz gniada/172 F: CONTENDER SON
M: ROSOCHA
K006470 009611104001
82.

38

SALEM Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 wałach gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: SELENA
K016404 009640027309
83.

28

SNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: RAPER
M: ŚMIESZKA
K025185 009670149304
84.

2

SUNSHINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: Abisal BS
M: Safarina
K027411 616 009 68 20101 14
85.

74

SZEKLA HUCULSKA POL 2013 klacz myszata/kuc:132 F: Hasan z Sadyby
M: Spacja
Brak 616 012 57 01451 13
86.

21

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
87.

65

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 POL009610101206
88.

19

TUNDRA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc:140 F: HAWRAŃ
M: TSUNAMI
BRAK 616013670109413
89.

23

URINA -K SP POL 2014 klacz gniada/172 F: vulkan L
M: ULENA-K
K026789 616009610018314
90.

29

WARKA NN POL 2008 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
brak
91.

55

WIERUSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/163 cm F: Rashim
M: Wideta
K012974 POL 009690100608
92.

25

WIRGINIA PONY POL 2015 klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
BRAK DE498560074815
93.

14

WISAŁKA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
K021191 009640063908
94.

79

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
. .
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (59)
2021-06-13
3
75
2021-06-13
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2021-06-13
1
Bieniek Anna
JKS FARMA MODRZEWIE
2021-06-13
2021-06-13
Biliniewicz Hanna
KJ. POLONEZ Damnica
2021-06-13
19
2021-06-13
13
Borecki Rafał
KJ AOJ ZUT SZCZECIN
KORSARZ (71)
2021-06-13
1
500
2021-06-13
1
Buchwał Julian
Bpk
LUCKY (78)
2021-06-13
3
2021-06-13
Chełstowska Martyna
KJ Cavallo Szczecin
AMIGO (16)
2021-06-13
2021-06-13
Chojnacka Dominika
JKS Tornado Szczecin
2021-06-13
2021-06-13
1
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2021-06-13
7
2021-06-13
TELCO (65)
2021-06-13
7
2021-06-13
2
200
CRANCHY (66)
2021-06-13
1
250
2021-06-13
2
400
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2021-06-13
6
2021-06-13
6
Cieślak Łukasz
Stajnia Opal Jaglisko
2021-06-13
5
2021-06-13
2
Cieślak Łukasz.
2021-06-13
25
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
ODYS (43)
2021-06-13
2
2021-06-13
12
Ćwik Amelia
bp
IGMA (27)
2021-06-13
18
2021-06-13
24
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2021-06-13
Fiuk Maria
UKJ Bukowiec Świdwin
2021-06-13
1
2021-06-13
23
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (6)
2021-06-13
2021-06-13
Głuszyk Maja
BRAK
2021-06-13
9
2021-06-13
Górajska Klara
Farma Modrzewie JKS
2021-06-13
2
100
2021-06-13
11
2021-06-13
3
2021-06-13
21
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2021-06-13
10
2021-06-13
5
100
Hapka Martyna
BRAK
EUFORIA (34)
2021-06-13
1
2021-06-13
Jackowiak Weronika
KJ Caris Kamień Pomorski
CYGANKA (35)
2021-06-13
9
2021-06-13
27
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2021-06-13
8
2021-06-13
Jankowiak Maja
JKS Tornado
2021-06-13
1
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2021-06-13
8
2021-06-13
Kaczorowska Julia
BPK
2021-06-13
26
2021-06-13
Kałużny Zbigniew
Stajnia Opal Jaglisko
2021-06-13
6
2021-06-13
20
Karolak Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (13)
2021-06-13
5
2021-06-13
1
Kaźmierczak Klara
JKS Tornado
RANCHO (45)
2021-06-13
1
Kaźmierczak Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
ARIZONA (61)
2021-06-13
1
2021-06-13
Kędzierska-Bielowiec Sara
BPK
2021-06-13
27
2021-06-13
17
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2021-06-13
16
2021-06-13
16
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2021-06-13
2021-06-13
23
Kijaczko Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
QUINA (9)
2021-06-13
12
2021-06-13
Kita Marcelina
Bez Przynależności Klubowej
SZEKLA (74)
2021-06-13
11
2021-06-13
Kołek Anna
JKS FARMA MODRZEWIE
PERŁA (20)
2021-06-13
13
2021-06-13
Kołek Anna
JKS Farma Modrzewie
RAPINO (48)
2021-06-13
4
2021-06-13
Kołodziejczak Martyna
Klub Jeździecki Cavallo
2021-06-13
1
2021-06-13
19
Komorowska Jessica
Rancho Drzecin
KIRA (95)
2021-06-13
1
Kosior Aleksandra
brak
2021-06-13
1
2021-06-13
9
Kwiatkowska Magdalena
bpk
AQUINUS (85)
2021-06-13
2021-06-13
ATLANTA (86)
2021-06-13
15
2021-06-13
Lachowicz Leticia
Farma Modrzewie JKS
2021-06-13
22
2021-06-13
12
2021-06-13
10
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (10)
2021-06-13
26
2021-06-13
5
50
Lewandowska Aleksandra
bpk
NERGAL (15)
2021-06-13
14
2021-06-13
Liszczak Maja
None
DIVA (8)
2021-06-13
1
2021-06-13
26
Łosowicka Katarzyna
Jeździecki klub sportowy Bukowie
RENI (40)
2021-06-13
7
2021-06-13
2
Łyżwińska Karina
bpk
IDALIS (51)
2021-06-13
2021-06-13
5
50
Maciejewska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
BUŹKA (53)
2021-06-13
2021-06-13
1
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
CZARINA (75)
2021-06-13
10
2021-06-13
Mamczak Zuzanna
brak
NISZA (87)
2021-06-13
27
Melka Zuzanna
JKS Tornado
RANCHO (45)
2021-06-13
24
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (11)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
OSKARD (12)
2021-06-13
29
2021-06-13
Nawojska Sandra
Brak
BRATKA (52)
2021-06-13
15
2021-06-13
Niedźwiedź Ines
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (41)
2021-06-13
1
2021-06-13
21
Norek Natalia
JKS TORNADO Szczecin
LIBERIO (49)
2021-06-13
2021-06-13
1
Nowicka Nina
brak
2021-06-13
6
2021-06-13
25
Ostojska Inga
JEZDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
NIPA (37)
2021-06-13
6
2021-06-13
18
Paprocka Martyna
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CANNES (82)
2021-06-13
9
2021-06-13
6
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2021-06-13
3
2021-06-13
29
Piotrowska Hania
brak
2021-06-13
4
Pisarczyk Zofia
brak
TUNDRA (19)
2021-06-13
8
2021-06-13
14
Salwin Pola
brak
WIERUSZ (55)
2021-06-13
1
2021-06-13
17
Sieracka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Remi
2021-06-13
2
2021-06-13
1
Siwek Patrycja
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
SALEM (38)
2021-06-13
25
2021-06-13
28
Sładkiewicz Julia
BRAK
2021-06-13
1
2021-06-13
Sobaniec Amelia
Brak
2021-06-13
22
Stebnicka Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-06-13
7
2021-06-13
1
Stężalska Kalina
JEŻDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
RONA K (39)
2021-06-13
5
2021-06-13
13
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
2021-06-13
3
150
2021-06-13
4
100
PEGAZ (69)
2021-06-13
4
50
2021-06-13
4
100
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (18)
2021-06-13
1
2021-06-13
16
Szczukiewicz Malwina
JKS Tornado Szczecin
KIRMINA (70)
2021-06-13
11
2021-06-13
Trzęsiel Bartosz
BRAK
FORIS (33)
2021-06-13
11
2021-06-13
Tuleja Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2021-06-13
1
2021-06-13
20
Urbańska Gabriela
Jks Tornado
2021-06-13
1
Vinckier Izabela
JKS Melloni Horses
CALUA (88)
2021-06-13
14
2021-06-13
15
2021-06-13
17
2021-06-13
3
200
Wilczyńska Laura
Cavallo Szczecin
CORRERO (67)
2021-06-13
1
2021-06-13
7
Winiarska Weronika
KJ AOJ ZUT Szczecin
2021-06-13
2021-06-13
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
DANTE (5)
2021-06-13
2021-06-13
8
Wójcik Nina
BPK
FANAGOR (26)
2021-06-13
10
2021-06-13
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
2021-06-13
1
2021-06-13
24
Zalewska Lena
brak
WARKA (29)
2021-06-13
12
2021-06-13
13
Zdrowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
KALSHOI (47)
2021-06-13
4
2021-06-13
28
Zeuge Lucja
JKS Tornado Szczecin
LOTKA (50)
2021-06-13
1
2021-06-13
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2021-06-13
14
ZARA (79)
2021-06-13
1
150
2021-06-13
7

Number of Riders: 85

Number of Horses: 94

The sum of prizes: 2 475.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl