Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO DiM i ZR w skokach przez przeszkody
Budzistowo, 18-20.06.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
177 ACCEPTED 2021-06-16 20:47:16
2021-06-16 20:47:16
Lilla Jasińska DONHUAN
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
176 ACCEPTED 2021-06-16 19:50:53
2021-06-16 16:31:00
Jacek Bobik O-STAR
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
175 PRE-APPROVED 2021-06-16 19:50:47
2021-06-16 16:30:14
Jacek Bobik LE FABIUS
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
174 PRE-APPROVED 2021-06-16 19:50:07
2021-06-16 16:29:19
Jacek Bobik CHANNA
  • 2x R6/L/Zwykły art.238.2.1
173 PRE-APPROVED 2021-06-15 21:59:39
2021-06-15 21:54:08
Michał Zakrzewski LOLI POLI M.
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ACCEPTED 2021-06-15 21:58:42
2021-06-15 20:39:08
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R12/N/Zwykły art.238.2.1
171 ACCEPTED 2021-06-15 21:58:35
2021-06-15 20:37:56
Zuzanna Lewandowska DALIA
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R12/N/Zwykły art.238.2.1
170 ACCEPTED 2021-06-15 21:58:13
2021-06-15 20:35:51
Zuzanna Lewandowska HANNA
  • 1x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R9/LL/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
169 ACCEPTED 2021-06-15 21:57:58
2021-06-15 20:34:02
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
168 PRE-APPROVED 2021-06-15 20:02:45
2021-06-15 19:35:18
Helena Korzeniowska TIARA
  • 2x R9/LL/Dwufazowy art.274.1.5.3
167 PRE-APPROVED 2021-06-15 20:01:35
2021-06-15 19:33:06
Dorota Kurtys WARTA
  • 2x R9/LL/Dwufazowy art.274.1.5.3
166 ACCEPTED 2021-06-15 20:00:41
2021-06-15 19:32:50
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
165 ACCEPTED 2021-06-15 20:00:14
2021-06-15 18:38:39
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
164 ACCEPTED 2021-06-15 20:00:05
2021-06-15 17:02:31
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
163 ACCEPTED 2021-06-15 19:56:57
2021-06-15 17:01:34
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 13/C/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 130 cm
162 PRE-APPROVED 2021-06-15 19:56:42
2021-06-15 16:44:08
Marzena Chociej KAYEN
  • 1x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
161 ACCEPTED 2021-06-15 19:56:08
2021-06-15 16:43:21
Marzena Chociej FALCON
  • 1x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
160 ACCEPTED 2021-06-15 19:49:29
2021-06-15 14:19:56
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 2x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
  • 2x 23/L/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 100 cm
  • 2x 31/L1/Finał grupy D bis - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 105 cm
159 ACCEPTED 2021-06-15 19:48:11
2021-06-15 13:46:49
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
158 ACCEPTED 2021-06-15 19:48:04
2021-06-15 13:46:25
Dawid Pasek AYLEEN D'IVE Z
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
157 PRE-APPROVED 2021-06-15 19:47:58
2021-06-15 13:45:49
Dawid Pasek KWIBUS
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R4/N/Zwykły art.238.2.1
156 PRE-APPROVED 2021-06-15 19:47:14
2021-06-15 13:45:24
Dawid Pasek TYSON
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
155 PRE-APPROVED 2021-06-15 19:42:30
2021-06-15 13:44:58
Dawid Pasek ZIRNET
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
154 ACCEPTED 2021-06-15 19:40:04
2021-06-15 12:03:47
Michał Hycki VIEDŹMIN
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
153 ACCEPTED 2021-06-15 19:38:45
2021-06-15 12:02:16
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 1x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
152 ACCEPTED 2021-06-15 19:38:24
2021-06-15 10:00:25
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
151 ACCEPTED 2021-06-15 19:38:17
2021-06-15 09:05:53
Zofia Suwała CALIDA
  • 1x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
150 PRE-APPROVED 2021-06-15 19:37:53
2021-06-14 19:34:46
Aleksandra Kunert FILER
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R6/L/Zwykły art.238.2.1
149 ACCEPTED 2021-06-14 19:15:27
2021-06-14 18:57:10
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
148 ACCEPTED 2021-06-14 19:15:18
2021-06-14 18:55:43
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
147 ACCEPTED 2021-06-14 19:15:11
2021-06-14 18:54:13
Michał Zakrzewski DAKATO GOLD M.
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R12/N/Zwykły art.238.2.1
146 ACCEPTED 2021-06-14 19:15:04
2021-06-14 18:48:31
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R12/N/Zwykły art.238.2.1
145 ACCEPTED 2021-06-14 19:14:55
2021-06-14 18:46:35
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
144 PRE-APPROVED 2021-06-14 13:22:19
2021-06-14 11:47:31
Agata Nowak KONSTANTIN
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
143 PRE-APPROVED 2021-06-14 13:23:01
2021-06-14 10:46:18
Natalia Ignaczak NIKITA
  • 1x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
142 ACCEPTED 2021-06-14 10:35:39
2021-06-14 09:53:04
Hanna Bacia STELLA
  • 1x 18//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 50 cm
  • 1x 19//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 60 cm
141 ACCEPTED 2021-06-14 10:35:20
2021-06-14 09:51:47
Natalia Bacia FORTUNA
  • 1x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
140 ACCEPTED 2021-06-14 09:08:42
2021-06-14 08:11:39
Julia Mycio HALLOUMI
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
139 PRE-APPROVED 2021-06-14 09:07:15
2021-06-14 07:53:54
Helena Kolikow CORIDA
  • 2x Z1//Zabawowy wys. 50 cm
  • 2x Z2//Zabawowy - wys. 50 cm
  • 1x Z3//Zabawowy
138 PRE-APPROVED 2021-06-14 09:06:26
2021-06-14 07:53:34
Julia Kaczorowska CARETINA
  • 2x Z1//Zabawowy wys. 50 cm
  • 2x Z2//Zabawowy - wys. 50 cm
  • 1x Z3//Zabawowy
137 ACCEPTED 2021-06-14 09:04:47
2021-06-14 00:59:27
Nadia Niebieszczańska NIKE
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R6/L/Zwykły art.238.2.1
136 ACCEPTED 2021-06-14 09:01:11
2021-06-13 22:15:28
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 2x R4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 2x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
135 PRE-APPROVED 2021-06-14 09:00:58
2021-06-13 21:05:49
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
134 PRE-APPROVED 2021-06-14 08:59:13
2021-06-13 21:02:53
Julia Gabrysiak VISCONTI
  • 1x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
133 ACCEPTED 2021-06-13 23:27:59
2021-06-13 20:58:33
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
132 ACCEPTED 2021-06-13 20:35:21
2021-06-13 18:05:37
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
131 ACCEPTED 2021-06-13 20:35:14
2021-06-13 17:33:46
Nadia Stachura NAGATO
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R6/L/Zwykły art.238.2.1
130 ACCEPTED 2021-06-13 20:32:20
2021-06-13 17:31:42
Natalia Krawczak ROKFOR
  • 1x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
129 ACCEPTED 2021-06-12 23:03:05
2021-06-12 22:55:07
Joanna Grosicka HELIOS
  • 1x R9/LL/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
128 ACCEPTED 2021-06-12 22:43:49
2021-06-12 22:17:30
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
127 PRE-APPROVED 2021-06-12 22:43:40
2021-06-12 20:15:52
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x R4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
126 PRE-APPROVED 2021-06-12 19:15:59
2021-06-12 18:59:12
Karolina Grajper DELMA
  • 2x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
125 ACCEPTED 2021-06-12 19:14:53
2021-06-12 18:38:02
Gaja Szymczak TARA
  • 2x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
124 ACCEPTED 2021-06-16 13:59:08
2021-06-12 17:41:26
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
123 PRE-APPROVED 2021-06-16 14:27:54
2021-06-12 11:11:48
Natalie Buzar ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 1x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 22//Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 31/L1/Finał grupy D bis - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 105 cm
122 ACCEPTED 2021-06-12 16:26:26
2021-06-12 10:42:45
Maja Sałapatek HALAMA
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
121 PRE-APPROVED 2021-06-12 16:25:49
2021-06-12 10:27:39
Nikola Mora CHEN ZK
  • 2x 1//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 50 cm
120 ACCEPTED 2021-06-12 16:24:59
2021-06-12 06:48:57
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 1x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
  • 2x 23/L/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 100 cm
  • 1x 36//Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60/70/80/90/100 cm
119 ACCEPTED 2021-06-13 15:22:51
2021-06-12 01:13:17
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 2x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
118 ACCEPTED 2021-06-16 14:14:57
2021-06-11 21:25:06
Alan Miechowicz CARTAGO M
  • 2x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 2x 14/L/Duże konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 100 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
117 ACCEPTED 2021-06-16 14:22:18
2021-06-11 18:47:10
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2021-06-15 21:57:47
2021-06-11 17:48:45
Marcelina Komorowska COLORADO SUNRISE
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
115 ACCEPTED 2021-06-16 14:32:36
2021-06-11 17:36:17
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R12/N/Zwykły art.238.2.1
114 PRE-APPROVED 2021-06-11 15:39:09
2021-06-11 15:30:06
Martyna Chwistek AKCENT
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2021-06-16 14:19:15
2021-06-11 12:55:03
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 37//Konkurs pocieszenia Duże Konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 100/110/120 cm
112 ACCEPTED 2021-06-11 15:37:55
2021-06-11 11:37:41
Roma Puchalska IKAR
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
111 ACCEPTED 2021-06-11 15:37:46
2021-06-10 23:48:16
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
110 ACCEPTED 2021-06-11 15:37:06
2021-06-10 23:47:46
Zosia Witaszek SANTIAGO
  • 1x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
109 ACCEPTED 2021-06-11 15:36:06
2021-06-10 23:47:05
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
108 ACCEPTED 2021-06-11 15:35:52
2021-06-10 23:46:20
Olga Karasinska CEDRYNEK WILLOWAY
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2021-06-11 15:35:40
2021-06-10 23:45:32
Kamil Zblewski HENRO
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2021-06-11 15:35:17
2021-06-10 23:44:46
Pola Stachura PEPPER N
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2021-06-11 15:31:25
2021-06-10 23:44:09
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2021-06-11 15:31:18
2021-06-10 23:43:29
Olga Karasinska BIRKUT
  • 2x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
103 ACCEPTED 2021-06-16 14:09:09
2021-06-10 23:42:52
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 2x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
102 ACCEPTED 2021-06-11 15:30:29
2021-06-10 23:42:14
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
101 ACCEPTED 2021-06-11 22:22:29
2021-06-10 23:15:08
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 2x R6/L/Zwykły art.238.2.1
100 ACCEPTED 2021-06-16 14:12:55
2021-06-10 19:44:36
Aleksandra Lewandowska NERGAL
  • 1x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R9/LL/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
99 PRE-APPROVED 2021-06-10 19:10:24
2021-06-10 18:53:35
Julia Brysiak PIRAT
  • 2x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
98 ACCEPTED 2021-06-10 11:30:53
2021-06-10 10:54:15
Nikodem Gryciak JAŚMIN
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
97 ACCEPTED 2021-06-10 17:04:12
2021-06-10 10:53:33
Nikodem Gryciak FLORA PK
  • 1x 28//Finał grupy A-1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 70 cm
96 ACCEPTED 2021-06-17 14:31:35
2021-06-10 10:53:01
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 2x 22//Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 30//Finał grupy C - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 95 cm
95 ACCEPTED 2021-06-16 13:58:24
2021-06-10 10:51:49
Igor Brzeziński SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ
  • 2x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
94 ACCEPTED 2021-06-16 14:15:24
2021-06-09 23:43:13
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
93 ACCEPTED 2021-06-16 14:13:30
2021-06-09 18:45:40
Laura Maciejkiewicz LIBERATOR
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
92 ACCEPTED 2021-06-16 14:13:46
2021-06-09 18:43:19
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R12/N/Zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2021-06-16 14:18:09
2021-06-09 17:33:13
Paulina Pellowska CHIORT POBERI
  • 1x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 33/N/Grand Prix gr. D i E - wys. 120 cm
90 ACCEPTED 2021-06-16 14:18:16
2021-06-09 17:31:59
Paulina Pellowska CZARDŻIL
  • 1x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 14/L/Duże konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 100 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
89 ACCEPTED 2021-06-16 14:18:24
2021-06-09 17:30:42
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
88 ACCEPTED 2021-06-16 14:18:35
2021-06-09 17:27:53
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 7//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 110 cm
  • 1x 8//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 120 cm
  • 1x 24/P/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 110 cm
  • 1x 25/N/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 120 cm
  • 1x 33/N/Grand Prix gr. D i E - wys. 120 cm
87 ACCEPTED 2021-06-16 14:08:13
2021-06-09 10:58:50
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 2x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
86 ACCEPTED 2021-06-16 14:00:42
2021-06-09 08:17:42
Nela Dampc DURANTO Z
  • 2x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
85 ACCEPTED 2021-06-16 14:02:55
2021-06-09 08:16:45
Nela Dampc LA'MARCELL
  • 2x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
84 ACCEPTED 2021-06-16 14:17:06
2021-06-09 08:16:24
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
83 ACCEPTED 2021-06-16 14:23:21
2021-06-09 05:47:54
Natalia Łożewska REALLY IMPORTANT
  • 1x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2021-06-16 14:22:58
2021-06-09 05:47:20
Laura Łożewska KAWIOR
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
81 ACCEPTED 2021-06-16 14:14:05
2021-06-09 05:46:29
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-06-16 14:09:28
2021-06-09 05:45:53
Amelia Koralewska CASERES
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2021-06-16 14:08:19
2021-06-09 05:45:21
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 2x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
78 ACCEPTED 2021-06-16 14:31:56
2021-06-09 05:43:42
Emilia Frąckowiak WILBURG
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ACCEPTED 2021-06-16 13:59:22
2021-06-09 05:42:50
Amelia Bąba FOR PASSION
  • 2x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
76 ACCEPTED 2021-06-16 13:59:39
2021-06-09 05:42:10
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
  • 1x 7//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 110 cm
75 ACCEPTED 2021-06-16 14:31:02
2021-06-08 23:59:06
Zuzanna Przybylska WESTERVELD’S OLIEVIER
  • 2x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
  • 2x 23/L/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 100 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
74 ACCEPTED 2021-06-16 14:31:27
2021-06-08 23:49:35
Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYAL Z
  • 2x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 2x 14/L/Duże konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 100 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
73 ACCEPTED 2021-06-16 20:08:05
2021-06-08 23:48:45
Martyna Kruś LILLY ROSE V.D. STEINE
  • 2x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 2x 14/L/Duże konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 100 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
72 ACCEPTED 2021-06-16 14:17:30
2021-06-08 22:25:52
Martyna Paluch IMPERATOR
  • 2x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2021-06-16 14:17:15
2021-06-08 22:24:02
Martyna Paluch CASTELLO
  • 2x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
70 PRE-APPROVED 2021-06-16 14:17:54
2021-06-08 22:20:00
Martyna Paluch IROS
  • 2x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 13/C/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 130 cm
69 ACCEPTED 2021-06-16 14:25:30
2021-06-08 18:11:52
Aleksandra Kłodawska FIONA
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 1x 20//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 70 cm
  • 1x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
68 ACCEPTED 2021-06-08 17:27:30
2021-06-08 15:51:40
Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA
  • 1x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
  • 1x 19//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 60 cm
  • 1x 20//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 70 cm
67 ACCEPTED 2021-06-16 14:09:48
2021-06-08 15:13:59
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 2x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-06-16 13:56:21
2021-06-08 15:13:15
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 20//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 70 cm
  • 1x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
65 PRE-APPROVED 2021-06-16 14:18:41
2021-06-08 12:17:58
Zofia Pisarczyk TUNDRA
  • 1x 1//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 50 cm
  • 1x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
  • 1x 18//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 50 cm
  • 1x 19//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 60 cm
  • 1x 36//Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60/70/80/90/100 cm
64 ACCEPTED 2021-06-16 14:10:20
2021-06-08 12:15:46
Anna Kołek PERŁA
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R9/LL/Dwufazowy art.274.1.5.3
63 PRE-APPROVED 2021-06-16 14:11:54
2021-06-08 12:14:32
Leticia Lachowicz SZLACHCIC
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 1x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 22//Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 30//Finał grupy C - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 95 cm
62 ACCEPTED 2021-06-16 14:07:39
2021-06-08 12:10:35
Klara Górajska URINA -K
  • 1x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 14/L/Duże konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 100 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
61 PRE-APPROVED 2021-06-16 14:11:07
2021-06-08 12:09:20
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 1x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 14/L/Duże konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 100 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
60 ACCEPTED 2021-06-16 14:05:14
2021-06-08 11:31:02
Lea Frey VOODOO
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R8/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-06-16 14:09:55
2021-06-07 15:55:24
Paulina Kozakiewicz KOMES
  • 1x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
  • 1x 24/P/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
58 ACCEPTED 2021-06-16 14:12:19
2021-06-07 15:37:25
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 1x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R3/P/Zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-06-16 14:21:15
2021-06-07 15:36:42
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-06-16 13:57:11
2021-06-07 15:36:11
Marta Bronnenberg FESTA
  • 2x R2/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2021-06-16 13:57:06
2021-06-07 15:35:40
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-06-16 14:00:03
2021-06-07 15:35:12
Klementyna Cajske HASIRO
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2021-06-16 14:12:25
2021-06-07 15:34:21
Aleksandra Lauk CARROSO AK
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-06-16 14:08:59
2021-06-07 15:33:04
Weronika Kamińska WALENCJA
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
51 ACCEPTED 2021-06-16 14:08:42
2021-06-07 15:29:55
Weronika Kamińska LAWENDA
  • 2x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
50 ACCEPTED 2021-06-16 14:22:33
2021-06-07 15:29:19
Aleksandra Wylegała JUBEL
  • 1x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
49 ACCEPTED 2021-06-16 13:56:56
2021-06-07 15:28:38
Julia Bronnenberg KARA
  • 2x 1//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 50 cm
48 ACCEPTED 2021-06-16 14:18:56
2021-06-07 12:44:52
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 13/C/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 130 cm
  • 1x 17/C/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 130 cm
  • 1x 35/C/C1/Finał gr Jr i Mł - wys. 130/135 cm
47 ACCEPTED 2021-06-17 14:29:28
2021-06-07 09:58:54
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 1x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
46 ACCEPTED 2021-06-17 14:29:36
2021-06-07 09:58:25
Maria Michalska GINO BOY N
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 1x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
45 ACCEPTED 2021-06-16 14:14:45
2021-06-06 18:14:37
Zuzanna Michalska MY LUCKY PENNY
  • 2x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 2x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
44 PRE-APPROVED 2021-06-16 14:04:51
2021-06-06 16:16:12
Victoria Ferjan CONTENDROS
  • 1x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
43 ACCEPTED 2021-06-16 14:05:03
2021-06-06 16:14:11
Victoria Ferjan CONTINIA
  • 2x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
42 ACCEPTED 2021-06-06 12:04:06
2021-06-05 23:27:09
Pola Salwin WIERUSZ
  • 2x R9/LL/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-06-16 14:19:04
2021-06-04 19:36:54
Zofia Reimann RICARDA
  • 1x 27//Finał grupy A-0 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 50 cm
40 PRE-APPROVED 2021-06-16 14:10:36
2021-06-03 23:03:07
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 2x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
39 ACCEPTED 2021-06-16 16:36:11
2021-06-02 07:18:30
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 7//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 110 cm
  • 1x 8//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 120 cm
  • 1x 24/P/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 110 cm
  • 1x 25/N/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 120 cm
  • 1x 33/N/Grand Prix gr. D i E - wys. 120 cm
38 PRE-APPROVED 2021-06-02 08:33:43
2021-06-01 23:21:03
Zuzanna Zielony-Sokalska LIWIA
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 2x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
37 ACCEPTED 2021-06-15 21:57:36
2021-06-01 23:19:01
Elżbieta Kret SNOWBALL
  • 2x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 2x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 36//Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60/70/80/90/100 cm
36 ACCEPTED 2021-06-02 08:30:41
2021-06-01 23:16:30
Amelia Rojek BUCEFAL
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 2x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
35 ACCEPTED 2021-06-02 08:30:35
2021-06-01 23:15:30
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 2x 22//Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 30//Finał grupy C - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 95 cm
34 ACCEPTED 2021-06-12 16:22:27
2021-06-01 23:14:06
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 1x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
  • 1x 31/L1/Finał grupy D bis - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 105 cm
33 ACCEPTED 2021-06-15 21:57:14
2021-06-01 23:12:43
Kaja Bernat SKY ZAGORKA
  • 1x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
  • 2x 19//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 60 cm
  • 1x 36//Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60/70/80/90/100 cm
32 ACCEPTED 2021-06-16 14:06:46
2021-06-01 15:37:27
Weronika Gumienna CHAMPION DE FALC
  • 2x R1/LL/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2021-06-17 14:30:09
2021-05-31 14:55:44
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
30 ACCEPTED 2021-06-16 14:27:09
2021-05-31 12:15:21
Hanna Sieracka ANAPON PROXIMO 82378
  • 2x 1//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 50 cm
  • 2x 18//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 50 cm
  • 1x 27//Finał grupy A-0 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 50 cm
29 ACCEPTED 2021-06-16 14:21:58
2021-05-31 11:55:58
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 2x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
28 ACCEPTED 2021-06-16 14:21:27
2021-05-30 13:41:01
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 2x 22//Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 30//Finał grupy C - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 95 cm
27 ACCEPTED 2021-05-29 22:06:09
2021-05-29 20:24:19
Nell Sówka LEXUS
  • 1x 7//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 110 cm
  • 1x 8//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 120 cm
26 ACCEPTED 2021-06-16 14:33:46
2021-05-29 20:23:45
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 13/C/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 130 cm
  • 1x 17/C/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 130 cm
  • 1x 34/N1/Grand Prix Dzieci - wys. 125 cm
25 ACCEPTED 2021-06-16 14:23:54
2021-05-29 20:23:12
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 8//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 120 cm
  • 1x 9//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 130 cm
  • 1x 26/C/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 130 cm
  • 1x 33/N/Grand Prix gr. D i E - wys. 120 cm
24 ACCEPTED 2021-06-16 14:03:13
2021-05-29 20:21:49
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
23 ACCEPTED 2021-06-16 14:04:06
2021-05-29 20:21:25
Zuzanna Dąbrowska V-STAR D'LVE Z
  • 2x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 34/N1/Grand Prix Dzieci - wys. 125 cm
22 ACCEPTED 2021-06-16 14:00:19
2021-05-29 20:20:44
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 28//Finał grupy A-1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 70 cm
21 ACCEPTED 2021-05-29 22:05:05
2021-05-29 20:20:17
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 1x 28//Finał grupy A-1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 70 cm
20 ACCEPTED 2021-06-16 14:13:20
2021-05-29 20:19:16
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 2x Z1//Zabawowy wys. 50 cm
  • 2x Z2//Zabawowy - wys. 50 cm
19 ACCEPTED 2021-06-16 14:00:28
2021-05-29 20:18:47
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 2x 22//Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
18 ACCEPTED 2021-06-16 14:00:11
2021-05-29 20:18:21
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 2x 23/L/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 100 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
17 ACCEPTED 2021-06-16 14:16:53
2021-05-29 20:17:50
Nina Musiał SHUGARKA
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
16 ACCEPTED 2021-06-16 14:05:52
2021-05-29 20:15:42
Zofia Gendera DIANDRO RED WINE
  • 2x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 34/N1/Grand Prix Dzieci - wys. 125 cm
15 ACCEPTED 2021-06-16 14:06:26
2021-05-29 20:15:17
Helena Gola CARBONARA MK
  • 2x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 2x 14/L/Duże konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 100 cm
14 ACCEPTED 2021-06-16 14:06:39
2021-05-29 20:12:24
Helena Gola MERNIE
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 1x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
  • 2x 23/L/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 100 cm
  • 1x 31/L1/Finał grupy D bis - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 105 cm
13 ACCEPTED 2021-06-16 14:33:27
2021-05-28 21:28:45
Agata Stasiak MACHO
  • 2x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
12 ACCEPTED 2021-06-16 14:33:33
2021-05-28 21:27:40
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 1x 6//Kuce i małe konie - zwykly art.238.2.1- wys. 100 cm
  • 1x 22//Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 23/L/Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 100 cm
  • 1x 30//Finał grupy C - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 95 cm
11 ACCEPTED 2021-06-16 14:16:18
2021-05-27 19:00:33
Aleksandra Morel OSKARD
  • 2x R5/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 2x R9/LL/Dwufazowy art.274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-06-16 14:15:34
2021-05-27 19:00:07
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 2x R6/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x R10/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x R11/P/Zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-06-16 14:23:34
2021-05-27 07:37:55
Izabella Stawarz SMALL BOY
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 1x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 22//Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
8 ACCEPTED 2021-06-16 14:21:36
2021-05-27 07:36:52
Maria Rybska CHAMBERTINA
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
7 ACCEPTED 2021-06-16 14:10:51
2021-05-27 07:35:57
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST
  • 1x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 1x 5//Kuce i małe konie - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 90 cm
  • 1x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 22//Kuce i małe konie - na styl jeźdźca - wys. 90 cm
  • 1x 30//Finał grupy C - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 95 cm
6 ACCEPTED 2021-06-16 14:25:41
2021-05-26 09:18:22
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 34/N1/Grand Prix Dzieci - wys. 125 cm
5 ACCEPTED 2021-06-16 14:25:36
2021-05-26 09:17:39
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 12/N/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 120 cm
  • 1x 13/C/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 130 cm
  • 1x 16/N/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 120 cm
  • 1x 17/C/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 130 cm
  • 1x 35/C/C1/Finał gr Jr i Mł - wys. 130/135 cm
4 ACCEPTED 2021-06-16 14:31:13
2021-05-26 08:20:41
Martyna Murawa PASJONATA RAMZES
  • 2x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
  • 2x 20//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 70 cm
  • 1x 36//Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 50/60/70/80/90/100 cm
3 ACCEPTED 2021-06-16 14:12:11
2021-05-26 08:19:47
Aleksandra Lara URWIS
  • 1x 2//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 60 cm
  • 1x 3//Kuce - dokładności art. 238.1.1- wys. 70 cm
  • 1x 19//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 60 cm
  • 1x 20//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 70 cm
  • 1x 28//Finał grupy A-1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 70 cm
2 ACCEPTED 2021-06-16 14:12:00
2021-05-26 08:19:23
Aleksandra Lara APIS
  • 2x 4//Kuce - dwufazowy art 274.1.5.3 - wys. 80 cm
  • 2x 21//Kuce - na styl jeźdźca - wys. 80 cm
  • 1x 29//Finał grupy A-2 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 85 cm
1 ACCEPTED 2021-06-16 14:26:32
2021-05-26 08:12:13
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 10/L/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 100 cm
  • 1x 11/P/Duże konie - na styl jeźdźca- wys. 110 cm
  • 1x 14/L/Duże konie - dokładności art.238.1.1 - wys. 100 cm
  • 1x 15/P/Duże konie - zwykły art.238.2.1 - wys. 110 cm
  • 1x 32/P/Finał grupy MK DK i JM - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - wys. 110/115 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
2. Bacia Hanna BPK
2009 (JM.)
O061428
3. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
O061426
4. Bernat Kaja UKJ Petrico Pony Karlino
2009 (JM.)
O063661
5. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
6. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos SJ
S
O006429
7. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
8. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos SJ
S
O026923
9. Brysiak Julia BPK
2008 (JM.)
Brak
10. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
O058087
11. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
O059010
12. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
13. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O034621
14. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
15. Chwistek Martyna UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
O062188
16. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
17. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
18. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
19. Ferjan Victoria JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2008 (JM.)
O050021
20. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O050560
21. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
22. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2001 (MJ.)
Brak
23. Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
24. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
25. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
26. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O057412
27. Górajska Klara Farma Modrzewie JKS
2007 (JM.)
O057257
28. Grajper Karolina bpk
2002 (MJ.)
brak
29. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
30. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O059112
31. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O035165
32. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O063714
33. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
34. Hycki Michał KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
35. Ignaczak Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2003 (J.)
xx
36. Jasińska Lilla KJ POLONEZ DAMNICA
2005 (J.)
O046638
37. Kaczorowska Julia BPK
2010 (Mł.)
none
38. Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
2009 (JM.)
O059032
39. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
40. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O057311
41. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
42. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O042380
43. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O058055
44. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
45. Kołek Anna Farma Modrzewie JKS
2005 (J.)
O052317
46. Komorowska Marcelina KJ Bonin
2005 (J.)
O054408
10229742
47. Koralewska Amelia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O058304
48. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
O060675
49. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O038495
50. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
51. Kozakiewicz Paulina FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
O058319
52. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
53. Krawczak Natalia KJ Koko Brzeźniki
S
O034906
54. Kret Elżbieta UKJ PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O060346
55. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
56. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
57. Kujawa Wiktoria UKJ Petrico Pony Karlino
2005 (J.)
O042947
58. Kunert Aleksandra Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O060334
59. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (JM.)
O060672
60. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (JM.)
O043664
61. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
62. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos SJ
2004 (J.)
O026920
63. Lauk Aleksandra Budzyński KS Kłos
S
O002251
64. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O059672
65. Lewandowska Zuzanna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2003 (J.)
O030658
66. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
O062191
67. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
brak
68. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O060321
69. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
O050563
70. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
71. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O056639
72. Makszewska Aleksandra KJ Bonin
2006 (JM.)
O057270
73. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
74. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
75. Michalska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Rafi
S
O024297
76. Michalska Zuzanna KJ Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
O053142
77. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
78. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
2000 (MJ.)
O056277
79. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
80. Mora Nikola UKJ Karmen Niekłonice
2010 (Mł.)
O060714
81. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
2000 (MJ.)
O038052
82. Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O062944
83. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
84. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
85. Nazarewicz Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062418
86. Niebieszczańska Nadia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
O059208
87. Nowak Agata KJ Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
x
88. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
89. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
90. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
91. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
92. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
93. Pasternak Julia KJ Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
94. Paszkowska Oliwia brak
2006 (JM.)
O048631
95. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
96. Pisarczyk Zofia brak
2007 (JM.)
brak
97. Płuciennik Wiktoria LKS Dragon Nowielice
2009 (JM.)
O050557
98. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
99. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
100. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
101. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (J.)
O051411
102. Puchalska Roma Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2000 (MJ.)
O062934
103. Reimann Zofia UKJ Petrico Pony Karlino
2013 (Mł.)
O060358
104. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (J.)
O031657
105. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
2009 (JM.)
O060529
106. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
107. Salwin Pola brak
2005 (J.)
O047487
108. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
109. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
110. Sieracka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
2013 (Mł.)
O063675
111. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
112. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
113. Stachura Pola UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O054409
114. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
115. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (JM.)
O050211
116. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
117. Świec Konstancja Kj Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O044200
118. Szymczak Gaja Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O060798
119. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
120. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
121. Urbanowicz Agnieszka KJ Koko Brzeźniki
S
O011406
122. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club Tomaszkowo
2006 (JM.)
O048484
123. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
124. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
125. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2007 (JM.)
O052924
126. Witaszek Zosia UKJ Karmen Niekłonice
2010 (Mł.)
O064207
127. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
128. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
129. Wylegała Aleksandra Budzyński KS Kłos SJ
2010 (Mł.)
O060605
130. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
131. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
132. Zblewski Kamil UKJ Karmen Niekłonice
S
O013654
133. Zielony-Sokalska Zuzanna UKJ PETRICO PONY KARLINO
2009 (JM.)
O059904
134. Zubko Patrycja Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O020587
135. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

127

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
K028366
2.

73

AKT SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
3.

52

ANAPON PROXIMO 82378 KUC WAL. POL 2008 ogier kasztanowatodereszowata/kuc:121 F: STEEHORST FREELANCE 63285
M: ROCKBURY ROMANCE / EYARTH
K029309 826046010082378
4.

32

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
5.

118

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
K025231
6.

167

AYLEEN D'IVE Z O POL 2016 klacz gniada/0 F: 0
M: 0
K031059 0
7.

53

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik kwpn/ Equador
M: Bagazja wlkp / Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
8.

48

BEN GUN KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Bunia / Bolero
K021760 616013640053309
9.

117

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
10.

104

BOLIVAR SP POL 2011 wałach skarogniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
11.

86

BUBBA ZAGORKA KUC POL 2008 wałach izabelowata/kuc:138 F: nn
M: nn
K031028 616999610293408
12.

56

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:128 F: -
M: -
K026766 61699961021781
13.

162

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
14.

98

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
15.

81

CAMELIA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: nn / nn
M: nn / nn
K030052 616999530214515
16.

171

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
17.

40

CARBONARA MK HAN. POL 2012 klacz gniada/169 F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
18.

75

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
19.

148

CARETINA KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Dante
M: Coco
brak nn
20.

174

CARNOT NN POL NN wałach gniada/mk:mk:156 F: NN
M: NN
K020323 616 999 61 13254 03
21.

71

CARROSO AK SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: -
M: -
K026765 DE421000603515
22.

130

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: Centurion
M: Wichita
K029404 DE 421000010613
23.

97

CASERES WLKP POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872 61600753000835
24.

124

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K026979
25.

89

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
26.

121

CEDRYNEK WILLOWAY Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Falk
M: Chelseas miss
K031182 616 013 52 0037317
27.

126

CELADINE N WESTFALSKA POL 2011 klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
K020342 DE441411169511
28.

156

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
29.

4

CHAMBERTINA OLD POL 2011 klacz gniada/165 F: Chamberland
M: Santa
K026858 DE433331708111
30.

54

CHAMPION DE FALC KUC POL 2017 wałach siwa/kuc:148 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Chealsima / Chelsea London
K032265 616013520037417
31.

158

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
K030602 616098200130717
32.

182

CHANNA OLDS GER 2016 klacz gniada/170 F: CHANCENREICH
M: CELINA
1 DE418180291716
33.

65

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
34.

135

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
K031572 616007610112309
35.

132

CHEN ZK KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Odys
M: Cherry
Brak 616013590057415
36.

1

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
37.

108

CHIORT POBERI HANOWERSKA GER 2006 wałach kasztanowata/168 F: Chacco Blue
M: Ramiros Girl
K030810 De 431310006906
38.

23

COLORADO SUNRISE HOL GER 2014 wałach ciemnogniada// F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
K027422 DE421000059614
39.

63

CONTENDROS HOL POL 2008 ogier gniada/- F: Contender / Calypso II
M: N-Libertina / Libertino I
K014325 DE421000377508
40.

62

CONTINIA MECKL GER 2008 klacz ciemnogniada/168 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
K012128 DE427270058108
41.

149

CORIDA KUC POL 2007 klacz dereszowata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak nn
42.

76

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
43.

138

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
K014793 POL009611535004
44.

107

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada/168 F: Dżahil
M: Czarina
K017544
45.

35

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Gelding darkbay/171 F: Czuwaj /
M: Dama /
K029058 616009681030414
46.

157

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
47.

179

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
48.

51

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
49.

136

DELMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sorbie Tower
M: Delimara
Brak
50.

58

DIABLO LAZAR OLD. POL 2013 wałach kara/mk:mk:?? F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
K023372 DE433334047413
51.

41

DIANDRO RED WINE OS. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
52.

172

DIVA -W Rheinisches Reitpferd GER 2015 klacz gniada/170 F: Latour VDM
M: Hauptstubuch Cassandra
K031429 De 431436918816
53.

186

DONHUAN SP POL 2008 wałach kasztanowata/173 F: Noe D'lsle
M: Dracena
K018620 POL 0096000011908
54.

103

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
K031581 DE 427270089609
55.

59

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
56.

6

FALCON SP POL 2016 wałach gniada/mk:158 F: Vulkan L
M: Farma
K032176 616009640006016
57.

74

FESTA SP POL 2010 klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
58.

161

FILER X POL x wałach kara/x F: x
M: x
x x
59.

87

FIONA KUC POL 2004 klacz kara/kuc:148 F: Pietrek
M: Fela / Elpar
K023954 POL 013600182904
60.

20

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2016 klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: ED
M: Finka
K030590 616013640092316
61.

94

FOR PASSION HOL. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
62.

151

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
K023598 616009610044910
63.

116

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
64.

22

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
K025949 616 009 64 00948 09
65.

64

GINO BOY N DRP POL 2013 wałach kasztanowata/149 F: Gino Brown N / Nebo General Pride
M: Alicia N / Highway N
K030760 DE422220060813
66.

173

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
67.

169

GREY RONNIE . POL 07.06.2012 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: .
M: .
K030625 372003005614174
68.

133

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
K031180 616009640005316
69.

150

HALLOUMI PZHK POL x klacz kara/x F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
70.

178

HANNA SP POL 2007 klacz gniada/mk:mk:mk:m F: CYPR
M: HANIA
K018629 616999610304207
71.

72

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
72.

139

HELIOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Hera
K027363 616007640020515
73.

120

HENRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: If du Reverdy
M: Honorata
K030696 616 009 64 00317 17
74.

189

HERA DE LUX NIEM. SPORT. klacz gn. F: Hermes De Lux
M: Lilly / Levistano
K032354 DE45656003114
75.

168

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: 0
M: 0
K029813 DE421000604215
76.

125

IKAR TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Hindus
M: Ivana-a
K031891 POL732010063310
77.

90

IMPERATOR MECKL POL 2013 ogier ciemnogniada/170 F: Numero Uno
M: Ina IV
K022838 427270301313
78.

88

IROS KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific
M: Rosita W
K025245 528003201309097
79.

2

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
80.

112

JAŚMIN KUC POL 2012 wałach gniada/149 F: Nn
M: Nn
K021920 616999600217912
81.

143

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
82.

180

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 616009640021115
83.

68

JUBEL KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:- F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy
K019226 616013670044104
84.

185

JULIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/159 F: Corde
M: Julka
K032202 POL 009590416104
85.

49

JURANDA SP POL 2008 klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata
K015375 POL009630051908
86.

67

KARA KUC POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K021103 616999610260505
87.

84

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
88.

99

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
K030167 616013640078212
89.

170

KAYEN SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
90.

111

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:13 F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
91.

188

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 Brak
92.

77

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/mk:155 F: NN
M: NN
K028210 61699964084015
93.

153

KONSTANTIN HAN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
Zzj
94.

166

KWIBUS 0 POL 2015 wałach kara/0 F: 0
M: 0
0 0
95.

106

LA COCO 3 HOLSTYŃSKA POL 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo
M: Rassala
K030809 De421000138608
96.

102

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
97.

69

LAWENDA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:134 F: Stougjeshoeve Energy / Mintfield Aristocrat
M: Lady / nn
K031377 616013610106515
98.

183

LE FABIUS Deutsches Sportpferd GER 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Levkoi
M: Fabienne
1 DE456570019113
99.

43

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
100.

110

LIBERATOR MECKL POL 2013 Ogier gniada F: Calido / Cantus
M: Libertina / Libertino
K022839 DE427270301413
101.

17

LILLY ROSE V.D. STEINE BWP POL 2011 klacz gniada/170 F: Thunder van de Zuuthoeve / Argentinus
M: Calluna Rose Z / Chicago Z
K032123 056002W00298837
102.

159

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
103.

57

LIWIA KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:148 F: brak
M: brak
brak brak
104.

13

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:148 F: Liguster
M: Tangana / Angelo
K028385 013840015206
105.

181

LOLI POLI M. SP POL 2017 klacz gniada/164 F: Hikchtet Wite
M: Lolita
Brak 616009640079617
106.

155

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
107.

163

LUBAR Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
108.

144

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
109.

141

ŁUNA SP POL 2008pil Klacz srokata/166 F: Xx
M: Xx
Xxx Pol
110.

38

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/- F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
111.

105

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
K020711 DE435350017509
112.

128

MATRIX HOL POL 2007 Wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
K022928 009640085307
113.

39

MERNIE KUC POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
K028557 528008060065306
114.

37

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:- F: Santara Dannys Boy /
M: Mona /
K016405 POL616013680076009
115.

15

MY LUCKY PENNY KUC IRL 2005 klacz siwa/kuc:133 F: NN
M: NN
K030359 372414005312031
116.

66

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
117.

142

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
118.

114

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
119.

147

NIKE SP POL 2006 klacz kasztanowata/164 F: Sprint
M: Nel
K017149 POL009540098606
120.

154

NIKITA SP POL 2007 klacz gniada/Xx F: Kompan
M: Niwa
Xx Xx
121.

18

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
122.

129

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
123.

184

O-STAR SP POL 2015 wałach siwa/167 F: E-STAR
M: OQURINA
K028253 616009640045915
124.

55

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
K030414 528000110082311
125.

177

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
K017563 009640033003
126.

47

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion / Genius
M: Oriona / Turbud Quirinus
K024904 616013640030713
127.

36

OSKARD SP POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Libero A
M: Opuszna
K031605 616009680032016
128.

122

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
129.

34

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jelenia/kuc:kuc:ku F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien /
K027021 616013610016311
130.

119

PEPPER N DEUTSCHES PFERD GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
K027378 DE 410100502915
131.

80

PERŁA WLKP POL 2007 klacz siwa/160 F: Kreol /
M: Poza / Huan
K022610 007600342707
132.

113

PIRAT WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Delgor
M: Pora
K023491 616007670137309
133.

24

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
134.

187

PYRALGINA S MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Sword
M: Persja
Brak 616006580159314
135.

115

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
136.

44

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
137.

100

REALLY IMPORTANT Rheinisches Reitpferd GER 2014 wałach gniada F: Ribiano
M: Felina T
K030312
138.

60

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2003 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:kuc:ku F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
K029876 427270090002
139.

140

ROKFOR SP POL 2002 wałach kara/X F: Emetyt
M: Rawa
K018468 POL 009 53 00114 02
140.

134

ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET British Riding Pony GBR 2011 gelding dark bay/kuc:140 F: Jackets pipe dream
M: Heavenly surprise
None Brodnica 12977c
141.

146

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
142.

93

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
K020033 de 435350022308 DE435350022308
143.

45

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
144.

123

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
145.

19

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K031388 056022000299886
146.

91

SHOKOLAITIQUE ROYAL Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
147.

42

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
K030583 LTU005170128112
148.

12

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/kuc:140 F: Medison
M: Flora
K031486 616009681038414
149.

5

SMALL BOY DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
K030795 616013640006610 Brak
150.

14

SNOWBALL KUC POL 2009 wałach biała/kuc:kuc:ku F: X
M: X
K028384 O1234
151.

152

STELLA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K031448 616999640083511
152.

50

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Sturevallens Gentelmen
M: Juliette
K030406 752034123465
153.

3

SZEFOWA FOREST DRP POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
K030794 616013640004108
154.

82

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
155.

8

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
156.

96

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
K014263 POL013630041605
157.

101

TANGO KUC POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Timo
M: Shira
K030537 POL013610199407
158.

21

TARA SP POL 2006 klacz tarantowata/170 F: Nirkan
M: Terawita
K017443 POL009640073106
159.

176

TIARA SP POL 2011 klacz siwa/163 F: Nn
M: Nn
Brak 616
160.

109

TICANOS SP POL 2013 gelding bay/167 F: Canoso/Contact Me
M: Timbaly/Calido I
K024577 616009640005713
161.

131

TROCZEK Deutsches Reitpony POL 2011 gelding bay/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka / Durello Top
K028318 POL616013640076711
162.

83

TUNDRA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc:140 F: HAWRAŃ
M: TSUNAMI
BRAK 616013670109413
163.

165

TYSON 0 POL 2017 wałach gniada/170 F: 0
M: 0
0 0
164.

79

URINA -K SP POL 2014 klacz gniada/172 F: vulkan L
M: ULENA-K
K026789 616009610018314
165.

33

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
166.

190

UTTELLO OLD. ogier gn. F: Up To Date
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
167.

46

V-STAR D'LVE Z Z POL 2014 wałach gniada/170 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D'Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
168.

29

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
169.

145

VISCONTI X POL x wałach inna/x F: x
M: x
x x
170.

78

VOODOO WESTFALSKA POL 2012 wałach kasztanowata/177 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
171.

70

WALENCJA KUC POL 1111 klacz siwa/kuc:- F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
K019089 616013610101109
172.

175

WARTA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Warka
K024982 61600761012591
173.

92

WESTERVELD’S OLIEVIER NEW FOREST PONY POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:148 F: berktzicht rob he
M: westerveld's karline
K028999 528018020101106
174.

61

WIERUSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/163 cm F: Rashim
M: Wideta
K012974 POL 009690100608
175.

95

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663 380007000140896
176.

85

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
177.

31

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
178.

137

ZELT SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Lasko
M: Zmyłka
Brak Brak
179.

164

ZIRNET 0 POL 0 wałach siwa/170 F: 0
M: Zicora
0 0
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
ROSANNA (93)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
Bacia Hanna
BPK
STELLA (152)
2021-06-19
2021-06-19
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (151)
2021-06-19
2021-06-19
Bernat Kaja
UKJ Petrico Pony Karlino
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CHANNA (182)
2021-06-19
2021-06-19
LE FABIUS (183)
2021-06-19
2021-06-19
O-STAR (184)
2021-06-19
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos SJ
CAREA (75)
2021-06-18
2021-06-18
Bronnenberg Julia
Budzyński KS Kłos SJ
KARA (67)
2021-06-18
2021-06-18
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos SJ
AKT (73)
2021-06-18
2021-06-18
FESTA (74)
2021-06-18
2021-06-18
Brysiak Julia
BPK
PIRAT (113)
2021-06-19
2021-06-19
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Burdzy Marta
Brak
2021-06-18
2021-06-18
Buzar Natalie
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
HASIRO (72)
2021-06-18
2021-06-18
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
FALCON (6)
2021-06-18
2021-06-18
KAYEN (170)
2021-06-18
2021-06-18
Chwistek Martyna
UKJ Karmen Niekłonice
AKCENT (127)
2021-06-18
2021-06-18
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (8)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
LEXUS (43)
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-19
RAMIRO (44)
2021-06-20
2021-06-20
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
ORINOKO (47)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-06-18
2021-06-18
DURANTO Z (103)
2021-06-18
2021-06-18
Ferjan Victoria
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (95)
2021-06-18
2021-06-18
Frey Lea
JKS Melloni Horses
VOODOO (78)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-18
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
VISCONTI (145)
2021-06-18
2021-06-19
Gendera Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GAZA (22)
2021-06-19
2021-06-19
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (104)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Gola Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
MERNIE (39)
2021-06-18
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Górajska Klara
Farma Modrzewie JKS
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Grajper Karolina
bpk
DELMA (136)
2021-06-20
2021-06-20
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
HELIOS (139)
2021-06-20
2021-06-20
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2021-06-20
JAŚMIN (112)
2021-06-20
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (96)
2021-06-18
2021-06-18
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2021-06-18
2021-06-18
Hycki Michał
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-06-19
2021-06-19
Ignaczak Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NIKITA (154)
2021-06-19
2021-06-19
Jasińska Lilla
KJ POLONEZ DAMNICA
DONHUAN (186)
2021-06-20
2021-06-20
Kaczorowska Julia
BPK
CARETINA (148)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Kamińska Weronika
Budzyński KS Kłos SJ
LAWENDA (69)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (117)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (116)
2021-06-18
2021-06-18
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2021-06-18
2021-06-18
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (146)
2021-06-19
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
FIONA (87)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Kolikow Helena
Bez Przynależności Klubowej
CORIDA (149)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Kołek Anna
Farma Modrzewie JKS
PERŁA (80)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Komorowska Marcelina
KJ Bonin
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Koralewska Amelia
JKS Tornado Szczecin
CASERES (97)
2021-06-18
2021-06-18
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
TIARA (176)
2021-06-20
2021-06-20
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team
WOODY (85)
2021-06-19
2021-06-19
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Kozakiewicz Paulina
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
KOMES (77)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
QUANDO N (115)
2021-06-18
2021-06-18
Krawczak Natalia
KJ Koko Brzeźniki
ROKFOR (140)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Kret Elżbieta
UKJ PETRICO PONY KARLINO
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Kruś Martyna
JKS Fer Więckowice
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
FALCO (59)
2021-06-18
2021-06-18
Kujawa Wiktoria
UKJ Petrico Pony Karlino
LOGAN (13)
2021-06-18
2021-06-20
2021-06-18
Kunert Aleksandra
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
FILER (161)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
WARTA (175)
2021-06-20
2021-06-20
Lachowicz Leticia
Farma Modrzewie JKS
CAMELIA (81)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (32)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
URWIS (33)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos SJ
2021-06-18
2021-06-18
Lauk Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2021-06-18
2021-06-18
Lewandowska Aleksandra
bpk
NERGAL (114)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Lewandowska Zuzanna
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
HANNA (178)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
DALIA (179)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
JAY JAY M (180)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (44)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
KAWIOR (99)
2021-06-18
2021-06-18
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2021-06-18
2021-06-18
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
TICANOS (109)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
LIBERATOR (110)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
ARABELLA (118)
2021-06-18
2021-06-18
Makszewska Aleksandra
KJ Bonin
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (98)
2021-06-18
2021-06-18
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
Michalska Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Rafi
MATRIX (128)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Michalska Zuzanna
KJ Sport Zamysłowo
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
NITROX (18)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
CARTAGO M (130)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Minko Natalia
KS Forrest Pony Club
TROCZEK (131)
2021-06-18
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-18
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Mora Nikola
UKJ Karmen Niekłonice
CHEN ZK (132)
2021-06-18
2021-06-18
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
OSKARD (36)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Murawa Martyna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
HALLOUMI (150)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Nazarewicz Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
TANGO (101)
2021-06-18
2021-06-18
Niebieszczańska Nadia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NIKE (147)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Nowak Agata
KJ Koko Brzeźniki
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2021-06-18
2021-06-18
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (144)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (88)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
ZIRNET (164)
2021-06-18
2021-06-18
TYSON (165)
2021-06-18
2021-06-18
KWIBUS (166)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
Pasternak Julia
KJ Petrico Pony Karlino
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
Paszkowska Oliwia
brak
CARNOT (174)
2021-06-20
2021-06-20
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
MAKUBA21 (105)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
LA COCO 3 (106)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
CZARDŻIL (107)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
UTTELLO (190)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Pisarczyk Zofia
brak
TUNDRA (83)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Płuciennik Wiktoria
LKS Dragon Nowielice
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-19
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (66)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Prajwocki Adam
bpk
GLADIATOR (173)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-19
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (155)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Puchalska Roma
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
IKAR (125)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Reimann Zofia
UKJ Petrico Pony Karlino
RICARDA (60)
2021-06-20
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (56)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Salwin Pola
brak
WIERUSZ (61)
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
HALAMA (133)
2021-06-18
2021-06-18
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
Sieracka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Remi
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
LEXUS (43)
2021-06-18
2021-06-18
BEN GUN (48)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
JURANDA (49)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NAGATO (142)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Stachura Pola
UKJ Karmen Niekłonice
PEPPER N (119)
2021-06-18
2021-06-18
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
MROCZEK (37)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-18
MACHO (38)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (162)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Świec Konstancja
Kj Koko Brzeźniki
ŁUNA (141)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Szymczak Gaja
Bez Przynależności Klubowej
TARA (21)
2021-06-19
2021-06-19
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (143)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-18
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (163)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Urbanowicz Agnieszka
KJ Koko Brzeźniki
VISCONTI (145)
2021-06-18
2021-06-19
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club Tomaszkowo
WOTAN (31)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Wąsowska Weronika
Jks AMICO Mołdawin
KIDNEY (111)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (171)
2021-06-18
2021-06-18
DIVA -W (172)
2021-06-18
2021-06-18
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
DANTE (51)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Witaszek Zosia
UKJ Karmen Niekłonice
SANTIAGO (123)
2021-06-18
2021-06-18
Wowk Zuzanna
JKS Melloni Horses
NOCTURNO (129)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (177)
2021-06-18
Wylegała Aleksandra
Budzyński KS Kłos SJ
JUBEL (68)
2021-06-18
2021-06-18
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT (137)
2021-06-19
2021-06-18
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
CHACCA (156)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
CHANEL M (158)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-18
Zblewski Kamil
UKJ Karmen Niekłonice
HENRO (120)
2021-06-18
2021-06-18
Zielony-Sokalska Zuzanna
UKJ PETRICO PONY KARLINO
LIWIA (57)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Zubko Patrycja
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
CYKLON (138)
2021-06-18
2021-06-18
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
CASKADA (124)
2021-06-18
2021-06-18

Number of Riders: 135

Number of Horses: 179

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl