Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
133 ACCEPTED 2021-06-04 12:28:53
2021-06-03 20:46:37
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2021-06-04 12:28:44
2021-06-03 20:45:58
Jacek Polikowski CELTIC
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
131 ACCEPTED 2021-06-04 12:28:28
2021-06-03 20:45:28
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
130 ACCEPTED 2021-06-04 12:28:18
2021-06-03 20:44:50
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
129 ACCEPTED 2021-06-04 12:27:57
2021-06-03 20:44:22
Sławomir Polikowski ELIO 4
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
128 ACCEPTED 2021-06-04 12:27:50
2021-06-03 20:38:34
Jacek Polikowski CASSALITO
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
127 ACCEPTED 2021-06-04 12:26:37
2021-06-03 20:11:23
Daria Winiarska NIMFA
  • 1x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
126 ACCEPTED 2021-06-04 12:25:49
2021-06-03 20:06:40
Alicja Żak HOKS PK
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
125 ACCEPTED 2021-06-04 12:25:36
2021-06-03 20:01:45
Izabella Stawarz SMALL BOY
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 9/LL/Na styl jeźdźca 90 cm - kwalifikacje do OOM kuce
124 ACCEPTED 2021-06-04 12:25:30
2021-06-03 18:16:49
Maciej Gużkowski I'M THE BEST RED WINE
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-06-04 12:25:22
2021-06-03 16:56:02
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
122 PRE-APPROVED 2021-06-04 12:25:16
2021-06-03 14:37:45
Vitali Cherednik ERMITAGE RED WINE
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
121 PRE-APPROVED 2021-06-04 14:28:34
2021-06-03 14:37:06
Vitali Cherednik FISTON DE BO Z
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2021-06-04 12:23:05
2021-06-03 14:34:49
Piotr Kalinowski VENECIA RED WINE
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2021-06-04 12:22:57
2021-06-03 14:34:22
Martyna Krawiec ABIGEJ
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
118 ACCEPTED 2021-06-04 12:22:45
2021-06-03 14:33:35
Blanka Jarecka EURUTEC TOSIA
  • 1x 18T/mLL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
117 ACCEPTED 2021-06-04 12:22:30
2021-06-03 14:31:26
Aleksandra Kubisiak MAGIA
  • 1x 18T/mLL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
116 ACCEPTED 2021-06-04 12:22:24
2021-06-03 14:28:58
Laura Bawankiewicz FRANCESCO
  • 1x 20/LL/Na styl jeźdźca 90 cm - kwalifikacje do OOM kuce
  • 1x 21T/L/Zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2021-06-03 14:14:58
2021-06-03 13:38:00
Justyna Żagiel ALBI
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
114 ACCEPTED 2021-06-03 14:14:45
2021-06-03 13:25:17
Zofia Fic KAISER
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2021-06-03 14:14:39
2021-06-03 13:24:51
Natalia Fic FOLLOW ME
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
112 ACCEPTED 2021-06-03 14:14:29
2021-06-03 13:24:24
Weronika Adamelak LA CROUSE
  • 1x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
111 ACCEPTED 2021-06-03 10:10:41
2021-06-03 09:46:19
Jakob Bollman CHARLY BROWN
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
110 ACCEPTED 2021-06-03 10:10:35
2021-06-03 09:45:51
Jakob Bollman LARINO
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
109 PRE-APPROVED 2021-06-03 07:53:42
2021-06-03 07:06:35
Stanislau Yavenka ARAGORN
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2021-06-03 07:52:55
2021-06-03 06:55:24
Wiktoria Spisak DŻAGAS
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2021-06-02 23:10:09
2021-06-02 22:56:54
Ksenia Kuczera NAMBO
  • 1x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
106 ACCEPTED 2021-06-02 23:09:42
2021-06-02 22:10:22
Oliwia Łekawska BORYS
  • 1x 18T/mLL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
105 ACCEPTED 2021-06-02 21:39:25
2021-06-02 20:48:16
Maja Sałapatek HALAMA
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 2x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
104 ACCEPTED 2021-06-02 21:39:18
2021-06-02 20:41:36
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
103 ACCEPTED 2021-06-02 21:39:10
2021-06-02 19:51:36
Sara Kozub DAJANA
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2021-06-02 21:39:04
2021-06-02 19:22:27
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 2x 9/LL/Na styl jeźdźca 90 cm - kwalifikacje do OOM kuce
  • 2x 20/LL/Na styl jeźdźca 90 cm - kwalifikacje do OOM kuce
101 ACCEPTED 2021-06-02 21:38:50
2021-06-02 19:19:25
Dawid Pasek HENSAL
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2021-06-02 21:38:41
2021-06-02 19:18:43
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2021-06-02 21:38:32
2021-06-02 19:18:06
Dawid Pasek CASPARO MELLONI
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2021-06-02 21:38:18
2021-06-02 19:17:21
Dawid Pasek ZIRNET
  • 2x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-06-02 21:38:08
2021-06-02 19:15:44
Dawid Pasek TYSON
  • 2x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-06-02 21:37:55
2021-06-02 18:54:17
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2021-06-02 21:37:42
2021-06-02 17:45:42
Kornela Głuszkowska JULIAN
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
94 ACCEPTED 2021-06-02 21:37:34
2021-06-02 17:10:47
Zosia Witaszek SANTIAGO
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
  • 2x 18T/mLL/Dokładności art.238.1.1
93 ACCEPTED 2021-06-02 21:37:27
2021-06-02 17:09:57
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
  • 2x 18T/mLL/Dokładności art.238.1.1
92 ACCEPTED 2021-06-02 21:37:20
2021-06-02 17:09:16
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
  • 2x 18T/mLL/Dokładności art.238.1.1
91 ACCEPTED 2021-06-02 21:37:11
2021-06-02 17:08:37
Olga Karasinska CEDRYNEK WILLOWAY
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 2x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
90 ACCEPTED 2021-06-04 12:20:52
2021-06-02 17:07:57
Martyna Chwistek AKCENT
  • 1x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 18T/mLL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
89 ACCEPTED 2021-06-02 21:35:41
2021-06-02 17:07:14
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-06-02 21:35:19
2021-06-02 17:06:47
Olga Karasinska BIRKUT
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-06-02 21:35:08
2021-06-02 17:06:18
Kamil Zblewski HENRO
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-06-02 21:34:48
2021-06-02 17:05:42
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
85 ACCEPTED 2021-06-04 14:22:54
2021-06-02 17:05:07
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
84 ACCEPTED 2021-06-02 21:32:57
2021-06-02 16:52:32
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2021-06-02 16:35:59
2021-06-02 16:33:53
Joanna Chruściewicz HOLLYWOOD
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 2x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-06-02 16:35:43
2021-06-02 16:33:23
Beata Strzałkowska PEGAZ
  • 2x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-06-02 16:35:31
2021-06-02 16:29:43
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2021-06-02 16:35:19
2021-06-02 16:29:14
Wiktoria Antoniewska KRONOS
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2021-06-02 16:34:55
2021-06-02 16:28:26
Jessica Liszniańska TELCO
  • 1x 3/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 5/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
  • 1x 14/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 16/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
78 ACCEPTED 2021-06-02 16:34:47
2021-06-02 16:28:05
Jessica Liszniańska CASCADETTO
  • 1x 3/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 5/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
  • 1x 14/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 16/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
77 ACCEPTED 2021-06-02 16:34:32
2021-06-02 15:06:30
Lena Przybyszewska TROLL
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
76 ACCEPTED 2021-06-02 16:33:35
2021-06-02 14:35:47
Joanna Grosicka HELIOS
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
  • 1x 21T/L/Zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2021-06-02 16:33:22
2021-06-02 14:27:45
Weronika Wiśniewska STRONA II
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-06-05 07:11:14
2021-06-02 13:25:12
Patrycja Janicka B-MAJKA
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2021-06-02 16:33:05
2021-06-02 13:16:22
Anna Krupska SAURON
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-06-02 16:32:44
2021-06-02 13:15:07
Zofia Suwała CALIDA
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-06-04 12:42:53
2021-06-02 13:14:05
Alva Zwolińska Svensson NEBRASKA
  • 2x 18T/mLL/Dokładności art.238.1.1
70 ACCEPTED 2021-06-02 16:31:15
2021-06-02 11:39:05
Michalina Wyrostek CASTOR
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
69 ACCEPTED 2021-06-04 14:11:52
2021-06-02 11:38:25
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
68 ACCEPTED 2021-06-02 16:30:56
2021-06-02 11:38:14
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
67 ACCEPTED 2021-06-02 16:30:41
2021-06-02 11:37:35
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2021-06-02 16:30:28
2021-06-02 11:37:00
Julia Chanaj ENYA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
65 ACCEPTED 2021-06-02 16:29:34
2021-06-02 11:35:44
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
64 ACCEPTED 2021-06-02 16:30:09
2021-06-02 11:01:24
Gaja Szymczak TARA
  • 2x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
63 ACCEPTED 2021-06-02 16:29:21
2021-06-02 10:15:49
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-06-02 16:28:33
2021-06-02 09:43:38
Michał Zakrzewski MERCEDES
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-06-02 16:28:20
2021-06-02 09:42:49
Michał Zakrzewski DAKATO GOLD M.
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2021-06-02 16:28:15
2021-06-02 09:42:13
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-06-02 16:28:05
2021-06-02 09:41:38
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-06-02 16:27:57
2021-06-02 09:38:41
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-06-05 10:06:34
2021-06-02 09:36:51
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-06-04 12:14:09
2021-06-02 09:35:10
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2021-06-02 08:29:41
2021-06-02 06:17:24
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-06-03 13:07:14
2021-06-02 06:14:17
Maryia Mikhailava CORNET'S DIAMOND SN
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2021-06-02 00:23:18
2021-06-01 23:25:44
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-06-01 22:46:41
2021-06-01 21:58:22
Justyna Gełomej GLADIATOR
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
51 ACCEPTED 2021-06-01 22:46:35
2021-06-01 21:55:21
Julia Kopacka DELGADO
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
50 ACCEPTED 2021-06-01 22:46:28
2021-06-01 21:54:56
Jakub Budny HANGUS
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
49 ACCEPTED 2021-06-01 22:46:20
2021-06-01 21:40:37
Dominika Felusiak KOWBOJ
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 18T/mLL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
48 PRE-APPROVED 2021-06-01 22:45:56
2021-06-01 20:29:51
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2021-06-01 19:31:55
2021-06-01 18:32:18
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-06-01 19:31:46
2021-06-01 18:28:56
Francie Siegmund BERTI BALISTO
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2021-06-01 19:31:37
2021-06-01 18:24:51
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
44 ACCEPTED 2021-06-01 19:31:26
2021-06-01 18:22:48
Francie Siegmund LITTLE PEPPER
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/LL/Na styl jeźdźca 90 cm - kwalifikacje do OOM kuce
  • 1x 21T/L/Zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-06-01 19:31:19
2021-06-01 18:12:01
Francie Siegmund HEIDI
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/LL/Na styl jeźdźca 90 cm - kwalifikacje do OOM kuce
  • 1x 21T/L/Zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2021-06-01 15:36:41
2021-06-01 14:42:04
Kamil Rajnert GO JACK
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-06-01 15:36:24
2021-06-01 14:41:34
Jacek Rajnert ODESSA
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-06-01 07:59:09
2021-05-31 22:55:52
Aleksandra Zdrowska KALSHOI
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
39 ACCEPTED 2021-06-01 07:58:53
2021-05-31 22:54:18
Amelia Bąba FOR PASSION
  • 2x 3/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
38 ACCEPTED 2021-06-01 07:58:46
2021-05-31 22:53:55
Amelia Bąba ROSANNA
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-06-01 07:58:31
2021-05-31 22:53:05
Emilia Frąckowiak WILBURG
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-06-01 07:58:21
2021-05-31 22:52:15
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 2x 7T/mLL/Dokładności art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-06-01 07:58:15
2021-05-31 22:51:18
Oliwia Markowska CALINKA
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
34 ACCEPTED 2021-06-01 07:58:07
2021-05-31 21:56:28
Małgorzata Barbarska GALETTE
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
  • 1x 21T/L/Zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-06-01 07:57:58
2021-05-31 21:52:46
Maja Stępień VENTUS
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 2x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
32 ACCEPTED 2021-06-01 07:57:42
2021-05-31 21:51:42
Lilla Jasińska DONHUAN
  • 2x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21T/L/Zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-05-31 20:20:35
2021-05-31 17:49:42
Wilhelm Schröter LOOK AT LOU
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-05-31 20:20:23
2021-05-31 15:55:48
Łukasz Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-05-31 15:24:45
2021-05-31 15:01:31
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
28 ACCEPTED 2021-05-31 20:20:08
2021-05-31 14:45:15
Łukasz Kaźmierczak STICH
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
27 ACCEPTED 2021-05-31 20:19:59
2021-05-31 14:44:01
Łukasz Kaźmierczak MAD MAX
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
26 ACCEPTED 2021-06-04 12:41:23
2021-05-31 14:42:59
Kalina Kamińska BRANCO
  • 2x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
25 ACCEPTED 2021-05-31 13:59:14
2021-05-31 12:52:25
Maciej Sobótka ROMA
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-05-31 13:59:07
2021-05-31 12:52:12
Maciej Sobótka NURIA - SZ
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-05-31 13:58:59
2021-05-31 12:51:45
Maciej Sobótka ADONIS
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-06-01 11:02:18
2021-05-31 08:43:10
Sarah Mohseni CALLE DOERK
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2021-05-31 08:09:27
2021-05-31 07:12:36
Aleksandra Lewandowska NERGAL
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
  • 1x 21T/L/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-05-29 22:02:27
2021-05-29 20:22:24
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-05-29 22:02:22
2021-05-29 20:21:39
Zuzanna Lewandowska DALIA
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2021-06-04 12:14:02
2021-05-29 20:20:32
Zuzanna Lewandowska HANNA
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
  • 1x 21T/L/Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-05-29 22:02:08
2021-05-29 16:27:33
Steffen Lubahn STELLA L
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-05-29 22:02:00
2021-05-29 16:26:05
Steffen Lubahn CLOONEY L
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2021-05-29 22:01:43
2021-05-29 16:24:34
Steffen Lubahn CATINA L
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-05-29 21:59:59
2021-05-29 16:12:51
Antje Lubahn-Löwe STELLA L
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-05-29 21:59:43
2021-05-29 16:09:57
Antje Lubahn-Löwe CERA L
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 19T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5
12 ACCEPTED 2021-06-04 12:40:13
2021-05-27 16:02:42
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-05-27 23:06:50
2021-05-27 15:45:18
Victoria Ferjan CONTINIA
  • 1x 3/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 5/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
  • 1x 14/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 16/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
10 ACCEPTED 2021-05-27 23:06:19
2021-05-27 11:27:27
Marek Tomicki CAMILLO 197
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-05-27 23:06:11
2021-05-27 07:22:43
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST
  • 2x 9/LL/Na styl jeźdźca 90 cm - kwalifikacje do OOM kuce
  • 2x 20/LL/Na styl jeźdźca 90 cm - kwalifikacje do OOM kuce
8 ACCEPTED 2021-05-27 23:06:01
2021-05-27 07:21:42
Maria Rybska CHAMBERTINA
  • 1x 3/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 5/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
  • 1x 14/P/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM kuce/ duże konie
  • 1x 16/N/Na styl jeźdźca - kwalifikacje do OOM duże konie
7 ACCEPTED 2021-05-27 23:05:29
2021-05-27 07:09:59
Josefine Siegmund DAGOBERT
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-05-27 23:05:21
2021-05-27 07:08:46
Julian Sass PASSCUS
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-05-27 23:05:10
2021-05-27 07:08:14
Julian Sass DIANE
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-05-27 23:04:54
2021-05-27 07:07:43
Julian Sass DAGOBERT
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
3 ACCEPTED 2021-05-27 23:04:37
2021-05-27 07:07:15
Julian Sass CHACCO-MAX
  • 1x 6/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2021-05-27 07:04:13
2021-05-26 22:58:56
Wilhelm Schröter CLAIRE DE LUNE 38
  • 1x 8T/LL/Z trafieniem w normę czasu Reg. B Aneks 5 - 80 cm
  • 1x 10T/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-05-25 13:51:23
2021-05-25 13:02:53
Angelika Szewczyk MOHITO
  • 2x 21T/L/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczewska Julia St. Stajnia Smogolice
2006 (JM.)
O039433
2. Adamelak Weronika Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2007 (JM.)
Brak
3. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
4. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
5. Barbarska Małgorzata KJ POLONEZ DAMNICA
S
O019420
6. Bawankiewicz Laura KS Verso La Natura
2006 (JM.)
O042744
7. Budny Jakub Bpk
2005 (J.)
Brak
8. Chanaj Julia St. Stajnia Smogolice
2004 (J.)
O042760
9. Charadnik Vitali Klub Sportowy Verso La Natura
S
Brak
10. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
11. Chwistek Martyna UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
O062188
12. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
13. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
O002228
14. Felusiak Dominika KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2006 (JM.)
Brak
15. Ferjan Victoria JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2008 (JM.)
O050021
16. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
17. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (Mł.)
brak
18. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O050560
19. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
20. Gełomej Justyna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
21. Głuszkowska Kornela Kj Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
brak
22. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
23. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
24. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O063714
25. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
26. Janicka Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2016 (Mł.)
O051344
27. Jarecka Blanka KS Verso La Natura
2008 (JM.)
brak
28. Jasińska Lilla KJ POLONEZ DAMNICA
2005 (J.)
O046638
29. Kalinowski Piotr Klub Sportowy Verso La Natura
S
O002660
30. Kamińska Kalina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
O059660
31. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
32. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O057311
33. Kaźmierczak Łukasz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O001045
34. Kopacka Julia BPK
2005 (J.)
Brak
35. Kowalczyk Martyna Ukj karmen nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
36. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
37. Kozub Sara Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
3741/21
38. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (MJ.)
O041317
39. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
40. Kubisiak Aleksandra Klub Sportowy Verso La Natura
2003 (J.)
Brak
41. Kuczera Ksenia Stajnia Czernin
2010 (Mł.)
O062562
42. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
43. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O059672
44. Lewandowska Zuzanna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2003 (J.)
O030658
45. Liszniańska Jessica KJ Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
O059164
46. Lubahn Steffen PSV Schmarsow-Ausbau
S
None
47. Lubahn-Löwe Antje PSV Schmarsow-Ausbau
S
none
48. Łekawska Oliwia JKS NEKSICO KĘDZIERZYN
2006 (JM.)
O063653
49. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O056639
50. Makszewska Aleksandra KJ Bonin
2006 (JM.)
O057270
51. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
52. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
53. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
2000 (MJ.)
Brak
54. Mohseni Sarah Lübbenower Reitverein
S
725627
55. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
56. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (MJ.)
O037295
57. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
58. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
59. Płuciennik Wiktoria LKS Dragon Nowielice
2009 (JM.)
O050557
60. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
61. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
62. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
63. Przybyszewska Lena Klub Jeżdziecki Kaja
2008 (JM.)
O064445
64. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (J.)
O051411
65. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (J.)
O054410
66. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
67. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
68. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
69. Sass Julian PSV Schmarsow-Ausbau e. V.
S
789663
70. Schröter Wilhelm Lübbenower Reitverein e.V.
S
559100
71. Siegmund Francie RSV Rothenburg.de
S
530608
72. Siegmund Josefine PSV Schmarsow-Ausbau e.V.
S
777612
73. Sobótka Maciej JKS BALOTADE
S
O025060
74. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001 (MJ.)
O042322
75. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (JM.)
O050211
76. Stępień Maja KJ POLONEZ DAMNICA
2002 (MJ.)
brak
77. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
78. Suwała Zofia JKS NEKSICO KARLINO
2008 (JM.)
O054398
79. Szymczak Gaja Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O060798
80. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
81. Tomicki Marek bpk
S
O033872
82. Winiarska Daria brak
2001 (MJ.)
O037267
83. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
O051812
84. Witaszek Zosia UKJ Karmen Niekłonice
2010 (Mł.)
Brak
85. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
86. Wyrostek Michalina STAJNIA SMOGOLICE
2007 (JM.)
O048651
87. Yavenka Stanislau BLR
2000 (MJ.)
brak
88. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
89. Żak Alicja Klub Jeździecki Derby
2008 (JM.)
O062190
90. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
91. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
92. Zapała Paulina KJ Bachmat
S
O014145
93. Zblewski Kamil UKJ Karmen Niekłonice
S
O013654
94. Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O034305
95. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
96. Zubko Patrycja Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O020587
97. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
Brak
98. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O063728
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

122

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
K010102 5280030505557 103EW78
2.

33

ADONIS SP POL 2015 ogier gniada/170 F: First Fighter
M: Aida
K032111 616009640039015
3.

13

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
K028366
4.

118

ALBI KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Angelo
M: NN
K028831 616999640094416
5.

11

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
6.

93

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
K025231
7.

112

ARAGORN SP POL 2017 wałach ciemnogniada/174 F: Rascin
M: Anchois
xxx 616009600114517
8.

80

B-MAJKA SP POL 2016 klacz kara/156 F: Brytan
M: Bajka
K032193 616 009 59 01931 16
9.

99

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik kwpn/ Equador
M: Bagazja wlkp / Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
10.

55

BERTI BALISTO MV GER 2013 gelding bay/1.65m F: Ulixe
M: Leviscal
DE 427270292913 DE 427270292913
11.

92

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
12.

109

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Biskwit
M: Batalia
BRAK
13.

8

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
K009100 POL009640036804
14.

36

C-DINETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
K016540 528003000808794
15.

78

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
16.

44

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
17.

6

CALLE DOERK HOLSTEINER GER 2008 gelding bay/167 F: Callado 2
M: Rimini
DE421000082108 DE421000082108
18.

23

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
K019874 DE421000524210
19.

84

CASCADETTO HOL. POL 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello hol.
M: A-Lady Lancer hol. / Lancer II hol.
K029390 DE421000001716
20.

96

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K026979
21.

102

CASPARO MELLONI 0 POL 0 ogier gniada/0 F: 0
M: 0
K031060 0
22.

130

CASSALITO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Casalito
M: Zita IX
K032230 DE421000118814
23.

39

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 ogier siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE 421000223507
24.

75

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
K011970 DE421000273906
25.

27

CATINA L OLDENBURGER GER 2015 mare light chestnut/167 F: Casallco
M: Charlin
DE418180123615 276020000378008
26.

94

CEDRYNEK WILLOWAY Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Falk
M: Chelseas miss
K031182 616 013 52 0037317
27.

134

CELTIC HOLSZTYNSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: Casalito
M: Celtin
K027133 DE421000529115
28.

25

CERA L OLDENBURGER GER 2014 mare light chestnut/165 F: C-Trenton Z
M: Skala L
DE418180232914 276020000166877
29.

65

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
30.

17

CHACCO-MAX HANNOVER GER 2008 gelding chestnut/1,68 F: Chacco Blue
M: Emotion
DE431319681708 2764313196817082
31.

21

CHAMBERTINA OLD POL 2011 klacz gniada/165 F: Chamberland
M: Santa
K026858 DE433331708111
32.

67

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
K030602 616098200130717
33.

114

CHARLY BROWN MECKLENBURGER GER 2008 ogier kasztanowata/- F: Cypriano
M: Candle
- -
34.

132

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
K023755 616009610115211
35.

133

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
K025069 421000126312
36.

16

CLAIRE DE LUNE 38 MECKLENBURG GER 2014 mare bay/172 F: Cristofin
M: Corwetta Lady
DE427270224914 276020000429140
37.

28

CLOONEY L OLDENBURGER GER 2014 gelding light chestnut/166 F: Clueso
M: Charlin
DE418180123014 276020000166368
38.

24

CONTINIA MECKL GER 2008 klacz ciemnogniada/168 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
K012128 DE427270058108
39.

9

CORNET'S DIAMOND SN SWB SWE 2011 stallion grey/168 F: Cornet Obolensky
M: Melrose Diamond SN/Cuper
K031862 752004041101129
40.

87

CRANCHY HOL. POL 2016 ogier gniada/171 F: Crunch hol.
M: Nasa hol./ Caretino hol.
K029373 DE421000103716
41.

3

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
K014793 POL009611535004
42.

18

DAGOBERT MECKLENBURGER GER 2016 gelding chestnut/173 F: D'Olympic
M: Miss Mona
DE427270035616 2764272700356168
43.

106

DAJANA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/170 F: PIORUN
M: DAMA PIK
K032201 616009640083010
44.

68

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
45.

30

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
46.

60

DELGADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/180 F: Czarczaf
M: Daria L
Brak 616009520029416
47.

19

DIANE HOLSTEINER GER 2014 mare dark bay/169 F: Diarado
M: Ulla V
DE421000544614 276020000420549
48.

41

DONHUAN SP POL 2008 wałach kasztanowata/173 F: Noe D'lsle
M: Dracena
K018620 POL 0096000011908
49.

111

DŻAGAS MŁP POL 2012 ogier gniada/166 F: Szkrab
M: Dżaga
K021405 616006690016612
50.

131

ELIO 4 KWPN POL 2009 wałach gniada/172 F: Warrant
M: Winks
K031833 528003200909248
51.

72

ENYA OLD POL 2005 klacz gniada/- F: Palegro
M: Evita
K010144 418181110105
52.

124

ERMITAGE RED WINE OLD POL 2015 ogier gniada/170 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Cartania / Cartani
K028398 DE418180103915
53.

121

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2009 klacz gniada/kuc:143 F: Figaro
M: Tola
K021828 616013610166511
54.

107

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
55.

14

FISTON DE BO Z ZANG. BEL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Flipper d’Elle SF/
M: Indochine De Bourguignow BWP/ Calvaro Z hol.
K029396 056015255818416
56.

116

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
57.

48

FOR PASSION HOL. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
58.

119

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
K017102
59.

73

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
60.

43

GALETTE TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz jasnokasztanowata/165 F: NN
M: NN
brak 616999662021008
61.

89

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
62.

125

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
63.

61

GLADIATOR KUC POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610034715
64.

51

GO JACK HANNOVERANER POL 2011 wałach kasztanowata/171 F: Gavi
M: Hauptstutbuch Antonia
K022996 DE 431310184111
65.

105

GREY RONNIE . POL 07.06.2012 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: .
M: .
K030625 372003005614174
66.

108

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
K031180 616009640005316
67.

59

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
Brak
68.

5

HANNA SP POL 2007 klacz gniada/mk:mk:mk:m F: CYPR
M: HANIA
K018629 616999610304207
69.

52

HEIDI OS GER 2015 mare red dun/1.60m F: Untouchable
M: Stakkato
DE 418180180915 DE 418180180915
70.

82

HELIOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Hera
K027363 616007640020515
71.

91

HENRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: If du Reverdy
M: Honorata
K030696 616 009 64 00317 17
72.

104

HENSAL SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
73.

103

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: 0
M: 0
K029813 DE421000604215
74.

128

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: ED
M: HISZPANKA
K029866 6160136400319
75.

76

HOLLYWOOD SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Cotton club
M: /Romualdo
K031449 Brak
76.

126

I'M THE BEST RED WINE OL POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: I'm Specjal De Muze /
M: Sogivi Di Gloria / Corrado
K029909 DE418189121116
77.

10

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
78.

31

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 616009640021115
79.

98

JULIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/mk:159 F: Corde
M: Julka
brak POL 009590416104
80.

117

KAISER / POL / wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: /
M: /
Brak 616999640091807
81.

49

KALSHOI SP POL 2014 Wałach gniada/161 F: Bolshoi
M: Kamża
K029579 brak
82.

63

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
83.

58

KOWBOJ WLKP. POL 2016 wałach gniada/163 F: Rumianek
M: Korina
Brak 616 007 61 02019 16
84.

86

KRONOS WKLP POL 2005 ogier gniada/171 F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia/ Mangan
K010587 POL007610135505
85.

115

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
86.

113

LARINO Deutsches Reitpferd GER 2002 ogier ciemnogniada/- F: Leoni
M: Dinella
- -
87.

66

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
88.

53

LITTLE PEPPER WESTFALEN GER 2015 mare bay/1.68m F: Latour VDM
M: Chin Quin
DE 441410328315 DE 441410328315
89.

64

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
90.

40

LOOK AT LOU BAYER GER 2012 mare bay/1,68 F: Boston
M: Fürst Schölling
DE481810251412 DE481810251412
91.

62

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
92.

37

MAD MAX KWPN POL 2017 ogier kasztanowata/170 F: G
M: G
Brak Brak
93.

120

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
K014736
94.

69

MERCEDES HOL POL 2013 klacz siwa/170 F: CAMPBELL
M: TEMPIC
K030603 DE421000525013
95.

15

MOHITO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/161,5 F: Sex
M: Malina
K025019 616006550006814
96.

110

NAMBO KUC POL 2007 Wałach bułana/kuc:kuc:ku F: Nando
M: Taria
K017723
97.

12

NEBRASKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 0119008
98.

32

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
99.

129

NIMFA SP POL 2017 klacz kasztanowata/160 F: IF DU REVERDY
M: NOSTRA
brak 616009640031117
100.

34

NURIA - SZ SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Socrates
M: Nubia
K030578 616009610057416
101.

50

ODESSA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: LANVESTER L EX LANSVESTER L
M: OLIVIA PLUS-S
K028437 616009670038115
102.

74

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
K017563 009640033003
103.

95

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
104.

20

PASSCUS MECKLENBURGER GER 2014 gelding bay/166 F: Pasco
M: Quibell
DE 427270267514 276020000429474
105.

77

PEGAZ WKLP POL 2015 wałach gniada/168 F: Larron
M: Polka
K029371 Brak
106.

54

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
107.

90

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
108.

56

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
K029863 616009640031516
109.

35

ROMA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Rytm
M: Radża
K025063 616009520083313
110.

47

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
K020033 de 435350022308 DE435350022308
111.

97

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
112.

79

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
113.

71

SAVINA SP POL 2010 klacz gniada/- F: Hetman / Trawant
M: Savona / Corgial
K017232 616009540066210
114.

127

SMALL BOY DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
K030795 616013640006610 Brak
115.

88

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
K009146 POL040000003110
116.

26

STELLA L OLDENBURGER GER 2012 mare white/165 F: Stylist
M: Krocket
DE418180041412 54446557
117.

29

STELLA L OLDENBURGER GER 2012 mare white/165 F: Stylist
M: Krocket
DE418180041412 276020000042434
118.

38

STICH HAN POL 2016 wałach skarogniada/173 F: S
M: S
K031607 X
119.

81

STRONA II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Cajero/ Caretino
M: Strzała/ Saphir
K011747 009610217107
120.

22

SZEFOWA FOREST DRP POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
K030794 616013640004108
121.

45

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
K014263 POL013630041605
122.

1

TARA SP POL 2006 klacz tarantowata/170 F: Nirkan
M: Terawita
K017443 POL009640073106
123.

85

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 POL009610101206
124.

137

TROCZEK DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
K028318 POL616013640076711
125.

83

TROLL KM POL 2003 wałach kasztanowata/mk:156 F: MARKIES V
M: TARIA
K032203 616013640056303
126.

100

TYSON 0 POL 2017 wałach gniada/170 F: 0
M: 0
0 0
127.

135

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
128.

123

VENECIA RED WINE OLDENBURG POL 2015 klacz gniada/172 F: Latour TN
M: Newton
K028313 DE418180104015
129.

42

VENTUS SP POL 2015 wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Arconit
K028112 616009610147015
130.

46

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663 380007000140896
131.

70

WISAŁKA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
K021191 009640063908
132.

136

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
. .
133.

57

ZELT SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Lasko
M: Zmyłka
Brak Brak
134.

101

ZIRNET 0 POL 0 wałach siwa/170 F: 0
M: Zicora
0 0
Rider Club
Competition
Prize
Adamczewska Julia St. Stajnia Smogolice
50
SUM:
50.00
Charadnik Vitali Klub Sportowy Verso La Natura
250
SUM:
250.00
Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
150
SUM:
150.00
Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
250
SUM:
250.00
Kalinowski Piotr Klub Sportowy Verso La Natura
200
SUM:
200.00
Kaźmierczak Łukasz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
400
SUM:
400.00
Lewandowska Zuzanna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
100
200
SUM:
300.00
Lubahn Steffen PSV Schmarsow-Ausbau
350
SUM:
350.00
Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
100
SUM:
100.00
Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
300
SUM:
300.00
Ostrówka Julia Brak
200
SUM:
200.00
Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
50
150
SUM:
200.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
350
300
SUM:
650.00
Sass Julian PSV Schmarsow-Ausbau e. V.
200
400
SUM:
600.00
Siegmund Francie RSV Rothenburg.de
150
SUM:
150.00
Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
250
100
150
250
SUM:
750.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
St. Stajnia Smogolice
SAVINA (71)
2021-06-05
3
50
2021-06-05
8
Adamelak Weronika
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
LA CROUSE (115)
2021-06-05
1
2021-06-05
16
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (86)
2021-06-05
6
2021-06-06
13
2021-06-05
5
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
ROSANNA (47)
2021-06-05
7
2021-06-05
2021-06-06
11
2021-06-06
2021-06-05
4
2021-06-05
8
2021-06-06
10
2021-06-06
6
Barbarska Małgorzata
KJ POLONEZ DAMNICA
GALETTE (43)
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
1
Bawankiewicz Laura
KS Verso La Natura
FRANCESCO (119)
2021-06-06
2
2021-06-06
4
Budny Jakub
Bpk
HANGUS (59)
2021-06-05
18
2021-06-05
Chanaj Julia
St. Stajnia Smogolice
ENYA (72)
2021-06-05
11
2021-06-05
24
FUKS (73)
2021-06-05
17
2021-06-05
16
Charadnik Vitali
Klub Sportowy Verso La Natura
2021-06-06
18
2021-06-06
1
2021-06-06
2
250
2021-06-06
5
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2021-06-05
3
2021-06-06
17
2021-06-06
2021-06-05
CRANCHY (87)
2021-06-05
6
2021-06-05
7
2021-06-06
16
2021-06-06
3
150
Chwistek Martyna
UKJ Karmen Niekłonice
AKCENT (13)
2021-06-05
1
2021-06-05
19
2021-06-06
8
2021-06-06
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2021-06-06
26
2021-06-06
27
Czapska Alicja
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2021-06-05
8
2021-06-05
1
2021-06-06
2021-06-06
1
Felusiak Dominika
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
KOWBOJ (58)
2021-06-05
2021-06-05
15
2021-06-06
1
2021-06-06
Ferjan Victoria
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2021-06-05
2
2021-06-05
3
2021-06-06
7
2021-06-06
3
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
FOLLOW ME (116)
2021-06-05
1
2021-06-05
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (117)
2021-06-05
1
2021-06-05
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (46)
2021-06-05
13
2021-06-05
2021-06-06
30
2021-06-06
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
RAINBOW (56)
2021-06-06
24
2021-06-06
19
Gełomej Justyna
Bpk
2021-06-05
2021-06-05
20
Głuszkowska Kornela
Kj Kaja Grzybowo
JULIAN (98)
2021-06-05
1
2021-06-05
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
HELIOS (82)
2021-06-06
10
2021-06-06
5
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2021-06-06
14
2021-06-06
18
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (45)
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
1
2021-06-06
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2021-06-05
13
2021-06-05
2
250
Janicka Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
B-MAJKA (80)
2021-06-05
1
2021-06-05
Jarecka Blanka
KS Verso La Natura
2021-06-06
1
2021-06-06
7
Jasińska Lilla
KJ POLONEZ DAMNICA
DONHUAN (41)
2021-06-05
5
2021-06-05
2021-06-06
1
2021-06-06
Kalinowski Piotr
Klub Sportowy Verso La Natura
2021-06-06
8
2021-06-06
3
200
Kamińska Kalina
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BRANCO (8)
2021-06-05
9
2021-06-05
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (92)
2021-06-05
16
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
9
2021-06-05
2021-06-05
15
2021-06-06
2021-06-06
4
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (89)
2021-06-05
14
2021-06-05
6
2021-06-06
10
2021-06-06
2
Kaźmierczak Łukasz
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
MAD MAX (37)
2021-06-05
2021-06-05
26
STICH (38)
2021-06-05
22
2021-06-05
23
2021-06-05
13
2021-06-05
1
400
Kopacka Julia
BPK
DELGADO (60)
2021-06-05
23
2021-06-05
Kowalczyk Martyna
Ukj karmen nieklonice
HALAMA (108)
2021-06-06
27
2021-06-06
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2021-06-05
10
2021-06-05
3
2021-06-06
21
2021-06-06
4
Kozub Sara
Bez Przynależności Klubowej
DAJANA (106)
2021-06-05
2021-06-05
1
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
ABIGEJ (122)
2021-06-06
12
2021-06-06
10
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (79)
2021-06-06
9
Kubisiak Aleksandra
Klub Sportowy Verso La Natura
MAGIA (120)
2021-06-06
10
2021-06-06
2
Kuczera Ksenia
Stajnia Czernin
NAMBO (110)
2021-06-05
1
2021-06-05
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2021-06-05
1
2021-06-05
3
2021-06-06
4
2021-06-06
2
FALCO (107)
2021-06-05
2021-06-05
6
Lewandowska Aleksandra
bpk
NERGAL (32)
2021-06-05
22
2021-06-05
6
2021-06-06
9
2021-06-06
3
Lewandowska Zuzanna
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
HANNA (5)
2021-06-05
4
2021-06-05
2021-06-06
3
2021-06-06
2
DALIA (30)
2021-06-05
4
2021-06-05
19
2021-06-06
3
100
2021-06-06
1
200
2021-06-05
26
2021-06-05
2021-06-06
20
2021-06-06
8
Liszniańska Jessica
KJ Cavallo Szczecin
2021-06-05
6
2021-06-05
2021-06-06
2
2021-06-06
TELCO (85)
2021-06-05
1
2021-06-05
4
2021-06-06
8
Lubahn Steffen
PSV Schmarsow-Ausbau
CERA L (25)
2021-06-06
25
2021-06-05
22
2021-06-06
26
2021-06-05
5
2021-06-05
5
2021-06-06
20
2021-06-05
1
350
2021-06-06
Lubahn-Löwe Antje
PSV Schmarsow-Ausbau
CERA L (25)
2021-06-05
13
2021-06-06
32
2021-06-05
1
Łekawska Oliwia
JKS NEKSICO KĘDZIERZYN
BORYS (109)
2021-06-06
2021-06-06
1
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
2021-06-05
2021-06-05
6
2021-06-06
5
2021-06-06
Makszewska Aleksandra
KJ Bonin
2021-06-05
18
2021-06-05
8
2021-06-06
4
2021-06-06
9
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (44)
2021-06-05
2
100
2021-06-05
28
2021-06-06
7
2021-06-06
8
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
2021-06-05
9
2021-06-05
20
2021-06-06
14
2021-06-06
11
2021-06-05
10
2021-06-05
2
300
2021-06-06
9
2021-06-06
4
Minko Natalia
KS Forrest Pony Club
TROCZEK (137)
2021-06-06
2021-06-06
1
Mohseni Sarah
Lübbenower Reitverein
2021-06-05
17
2021-06-05
10
2021-06-06
10
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
1
2021-06-06
Ostapiuk Katarzyna
KJ Polonez Damnica
2021-06-05
12
2021-06-05
16
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (62)
2021-06-05
1
200
2021-06-05
12
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
TYSON (100)
2021-06-05
7
2021-06-05
ZIRNET (101)
2021-06-05
8
2021-06-05
2021-06-06
6
2021-06-06
7
HENSAL (104)
2021-06-06
19
Płuciennik Wiktoria
LKS Dragon Nowielice
2021-06-05
2
2021-06-05
3
2021-06-06
5
2021-06-06
1
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
CASSALITO (130)
2021-06-05
2021-06-05
24
CHMARA (132)
2021-06-05
19
CIQUENTO (133)
2021-06-05
21
CELTIC (134)
2021-06-05
9
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
ELIO 4 (131)
2021-06-05
8
2021-06-05
29
URUGWAJ (135)
2021-06-05
14
2021-06-05
4
Prajwocki Adam
bpk
GLADIATOR (125)
2021-06-06
15
2021-06-06
Przybyszewska Lena
Klub Jeżdziecki Kaja
TROLL (83)
2021-06-05
2021-06-05
1
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (64)
2021-06-05
18
2021-06-05
2021-06-06
18
2021-06-06
21
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ODESSA (50)
2021-06-06
3
50
2021-06-06
2
150
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
GO JACK (51)
2021-06-06
1
350
2021-06-06
2
300
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2021-06-05
5
2021-06-05
1
2021-06-06
10
2021-06-06
2
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
HALAMA (108)
2021-06-05
17
2021-06-05
Sass Julian
PSV Schmarsow-Ausbau e. V.
2021-06-05
3
200
2021-06-06
1
400
2021-06-05
20
DIANE (19)
2021-06-05
15
2021-06-05
27
2021-06-06
23
PASSCUS (20)
2021-06-05
14
2021-06-05
11
2021-06-06
14
Schröter Wilhelm
Lübbenower Reitverein e.V.
2021-06-05
25
2021-06-05
8
2021-06-06
33
2021-06-05
9
2021-06-05
12
2021-06-06
4
2021-06-06
15
Siegmund Francie
RSV Rothenburg.de
HEIDI (52)
2021-06-05
14
2021-06-05
7
2021-06-06
31
2021-06-05
12
2021-06-05
4
2021-06-06
25
2021-06-05
2
150
2021-06-05
4
2021-06-06
6
2021-06-06
5
Siegmund Josefine
PSV Schmarsow-Ausbau e.V.
2021-06-05
21
2021-06-06
29
Sobótka Maciej
JKS BALOTADE
ADONIS (33)
2021-06-05
25
2021-06-05
2021-06-06
34
2021-06-06
2021-06-05
24
2021-06-05
ROMA (35)
2021-06-06
22
2021-06-06
Spisak Wiktoria
JKS Dako-Galant Skibno
DŻAGAS (111)
2021-06-06
13
2021-06-06
12
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
SMALL BOY (127)
2021-06-05
10
2021-06-05
Stępień Maja
KJ POLONEZ DAMNICA
VENTUS (42)
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
6
2021-06-06
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
PEGAZ (77)
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
12
2021-06-06
22
Suwała Zofia
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (78)
2021-06-05
5
2021-06-05
Szymczak Gaja
Bez Przynależności Klubowej
TARA (1)
2021-06-06
5
2021-06-06
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (10)
2021-06-05
18
2021-06-05
5
2021-06-06
16
2021-06-06
6
Tomicki Marek
bpk
2021-06-05
19
2021-06-05
25
2021-06-06
19
2021-06-06
15
Winiarska Daria
brak
NIMFA (129)
2021-06-06
2021-06-06
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2021-06-06
16
2021-06-06
Witaszek Zosia
UKJ Karmen Niekłonice
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
1
2021-06-06
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (74)
2021-06-05
3
2021-06-05
Wyrostek Michalina
STAJNIA SMOGOLICE
CASTOR (75)
2021-06-05
21
2021-06-05
15
Yavenka Stanislau
BLR
ARAGORN (112)
2021-06-06
23
2021-06-06
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
ALBI (118)
2021-06-05
2021-06-05
1
Żak Alicja
Klub Jeździecki Derby
HOKS PK (128)
2021-06-05
11
2021-06-05
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT (57)
2021-06-05
17
2021-06-06
4
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
CHACCA (65)
2021-06-05
1
250
2021-06-05
15
2021-06-06
5
2021-06-06
17
2021-06-05
5
2021-06-05
7
2021-06-06
6
2021-06-06
7
2021-06-05
4
2021-06-05
11
2021-06-06
4
2021-06-06
24
2021-06-05
3
100
2021-06-05
3
150
2021-06-06
1
250
Zapała Paulina
KJ Bachmat
2021-06-05
2
2021-06-05
2
Zblewski Kamil
UKJ Karmen Niekłonice
HENRO (91)
2021-06-05
23
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
13
Zdrowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
KALSHOI (49)
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
28
2021-06-06
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
ZARA (136)
2021-06-06
2
100
2021-06-06
11
Zubko Patrycja
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
CYKLON (3)
2021-06-06
20
2021-06-06
17
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
CASKADA (96)
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
1
2021-06-06
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
2021-06-06
2021-06-06
1

Number of Riders: 98

Number of Horses: 134

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl