Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Budzistowo/Kołobrzeg, 24.04.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
142 ACCEPTED 2021-04-23 13:32:24
2021-04-23 13:32:24
Aleksandra Lusina-Gołaś BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
141 ACCEPTED 2021-04-23 17:55:14
2021-04-23 13:29:25
Aleksandra Lusina-Gołaś CAMBEL I G
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
140 PRE-APPROVED 2021-04-22 20:33:07
2021-04-22 20:05:54
Pauline Wieczorek QUANDO
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
139 ACCEPTED 2021-04-22 20:32:01
2021-04-22 19:57:51
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
138 ACCEPTED 2021-04-22 19:21:02
2021-04-22 18:51:47
Beata Strzałkowska CUSCO
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
137 ACCEPTED 2021-04-23 18:50:56
2021-04-22 18:51:33
Jessica Liszniańska CASCADETTO
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ACCEPTED 2021-04-23 18:51:11
2021-04-22 18:51:13
Jessica Liszniańska TELCO
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
135 ACCEPTED 2021-04-22 19:17:01
2021-04-22 18:50:50
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
134 ACCEPTED 2021-04-22 19:16:34
2021-04-22 18:50:28
Joanna Chruściewicz COMME L’ETOILE
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
133 ACCEPTED 2021-04-22 19:14:26
2021-04-22 18:50:02
Wiktoria Antoniewska KRONOS
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
132 ACCEPTED 2021-04-22 18:02:19
2021-04-22 16:44:56
Justyna Żagiel ALBI
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
131 ACCEPTED 2021-04-22 18:01:26
2021-04-22 16:43:44
Justyna Żagiel CATTICK
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
130 ACCEPTED 2021-04-22 18:01:10
2021-04-22 16:43:08
Zofia Fic KAISER
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
129 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:59:40
2021-04-22 16:34:34
Natalia Fic LA CROUSE
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
128 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:59:24
2021-04-22 15:51:12
Natalia Sosnowska KNIAZIEWICZ
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
127 ACCEPTED 2021-04-22 17:56:57
2021-04-22 15:47:18
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
126 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:56:46
2021-04-22 13:42:16
Andrei Akulich CYGANERIA II
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
125 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:56:19
2021-04-22 13:40:16
Andrei Akulich CORLEONE
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
124 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:55:43
2021-04-22 13:37:01
Andrei Akulich KLIVIA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
123 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:54:59
2021-04-22 13:27:51
Andrei Akulich CASIUS
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
122 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:54:44
2021-04-22 13:27:16
Andrei Akulich CARAVEL
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
121 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:54:23
2021-04-22 13:26:07
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
120 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:53:36
2021-04-22 13:25:46
Krzysztof Tarasek URANO
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
119 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:53:10
2021-04-22 13:25:22
Krzysztof Tarasek KREMONA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
118 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:52:53
2021-04-22 13:24:50
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
117 PRE-APPROVED 2021-04-23 18:58:13
2021-04-22 11:29:08
Wiktoria Pawłowska THOR
  • 2x 2/L/Konkurs egzaminacyjny
116 PRE-APPROVED 2021-04-22 17:48:21
2021-04-22 11:28:42
Julia Starecka BARBOSSA
  • 2x 2/L/Konkurs egzaminacyjny
115 ACCEPTED 2021-04-22 17:47:27
2021-04-22 10:47:01
Marcelina Komorowska COLORADO SUNRISE
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
114 ACCEPTED 2021-04-23 19:19:25
2021-04-22 00:35:25
Nikola Żórawska PYSIO
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
113 ACCEPTED 2021-04-21 22:49:58
2021-04-21 22:33:25
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
112 PRE-APPROVED 2021-04-21 22:49:19
2021-04-21 22:32:55
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
111 ACCEPTED 2021-04-21 22:48:36
2021-04-21 22:31:12
Maria Rybska CHAMBERTINA
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
110 PRE-APPROVED 2021-04-23 19:17:19
2021-04-21 21:17:12
Oliwia Łekawska BORYS
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
109 PRE-APPROVED 2021-04-21 21:35:09
2021-04-21 20:47:43
Alva Zwolińska Svensson NEBRASKA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
108 PRE-APPROVED 2021-04-23 18:57:01
2021-04-21 20:46:42
Katarzyna Pawliczuk BORYS
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
107 PRE-APPROVED 2021-04-23 18:52:22
2021-04-21 20:45:18
Zosia Lubczyk ARNIKA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
106 PRE-APPROVED 2021-04-23 19:09:25
2021-04-21 20:43:48
Julia Trepka ARNIKA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
105 PRE-APPROVED 2021-04-21 21:30:29
2021-04-21 20:42:55
Lena Misza Czyżyk LIZA
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
104 PRE-APPROVED 2021-04-23 08:44:45
2021-04-21 20:42:04
Zuzanna Hernas LIZA
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
103 PRE-APPROVED 2021-04-21 19:50:55
2021-04-21 19:20:38
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
102 ACCEPTED 2021-04-21 17:39:02
2021-04-21 17:37:38
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
101 ACCEPTED 2021-04-21 17:38:41
2021-04-21 17:22:36
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2021-04-23 08:59:33
2021-04-21 17:14:42
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
99 ACCEPTED 2021-04-23 08:38:27
2021-04-21 17:11:08
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
98 ACCEPTED 2021-04-21 16:01:22
2021-04-21 15:35:29
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-04-21 16:01:11
2021-04-21 15:34:51
Michał Zakrzewski DAKATO GOLD M.
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
96 ACCEPTED 2021-04-21 16:01:02
2021-04-21 15:34:05
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2021-04-21 16:00:53
2021-04-21 15:33:30
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-04-21 16:00:37
2021-04-21 13:54:45
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
93 ACCEPTED 2021-04-22 09:05:58
2021-04-21 12:51:54
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-04-22 09:05:45
2021-04-21 12:51:06
Aleksandra Fabisiak CARTIGA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
91 ACCEPTED 2021-04-21 15:59:56
2021-04-21 11:57:17
Natalia Sobolewska NADIR
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
90 PRE-APPROVED 2021-04-21 15:57:00
2021-04-21 11:34:01
Wiktoria Fedorczak KARINA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
89 ACCEPTED 2021-04-21 15:55:22
2021-04-21 06:40:28
Julia Litewka KALA FLY
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
88 PRE-APPROVED 2021-04-20 23:02:08
2021-04-20 22:47:45
Agnieszka Kiedrowska TIM
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
87 ACCEPTED 2021-04-20 23:00:50
2021-04-20 22:47:18
Agnieszka Kiedrowska LARGO
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-04-20 23:00:38
2021-04-20 22:46:46
Agnieszka Kiedrowska KOOH I NOOR K
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
85 ACCEPTED 2021-04-20 22:59:13
2021-04-20 22:39:59
Monika Kurtys WARTA
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
84 PRE-APPROVED 2021-04-20 22:58:23
2021-04-20 22:33:30
Natalia Wiśniewska PEGAZ
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
83 ACCEPTED 2021-04-20 22:54:20
2021-04-20 22:32:52
Weronika Malinowska CZARINA
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
82 ACCEPTED 2021-04-20 22:52:34
2021-04-20 22:32:20
Oliwia Jędrej CAMEO CROSS
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
81 PRE-APPROVED 2021-04-20 22:50:22
2021-04-20 22:31:41
Dorota Kurtys PRIMA BALERINA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
80 ACCEPTED 2021-04-20 22:49:36
2021-04-20 22:31:12
Monika Kurtys LOKATA F
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-04-20 22:48:00
2021-04-20 22:30:32
Sara Chrzanowska VELVET
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
78 ACCEPTED 2021-04-20 22:35:40
2021-04-20 22:30:00
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
77 PRE-APPROVED 2021-04-21 15:10:40
2021-04-20 22:29:35
Martyna Krawiec ABIGEJ
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
76 PRE-APPROVED 2021-04-21 15:11:06
2021-04-20 22:26:56
Bartosz Adamus SIRE ONE
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
75 PRE-APPROVED 2021-04-21 15:11:22
2021-04-20 22:25:51
Piotr Kalinowski VENECIA RED WINE
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
74 PRE-APPROVED 2021-04-21 15:11:43
2021-04-20 22:25:22
Vitali Cherednik MORE THAN SPECIAL MG Z
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
73 PRE-APPROVED 2021-04-21 15:12:04
2021-04-20 22:19:01
Vitali Cherednik ERMITAGE RED WINE
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-04-23 19:04:45
2021-04-20 21:26:24
Zofia Suwała CALIDA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2021-04-20 21:19:45
2021-04-20 21:13:34
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 2/L/Konkurs egzaminacyjny
70 ACCEPTED 2021-04-20 20:59:57
2021-04-20 20:48:12
Julia Ostrówka LUCAS
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
69 PRE-APPROVED 2021-04-23 18:59:52
2021-04-20 20:29:07
Oliwia Sobczak SOLANDRIA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
68 PRE-APPROVED 2021-04-20 20:41:38
2021-04-20 19:41:35
Aleksandra Kolej ANIKO
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
67 PRE-APPROVED 2021-04-20 20:40:33
2021-04-20 19:40:16
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
66 PRE-APPROVED 2021-04-20 20:39:20
2021-04-20 19:37:43
Zosia Witaszek SANTIAGO
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
65 ACCEPTED 2021-04-20 20:38:41
2021-04-20 19:35:25
Kamil Zblewski HENRO
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-04-20 20:36:51
2021-04-20 19:34:54
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
63 ACCEPTED 2021-04-20 20:35:45
2021-04-20 19:34:21
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
62 ACCEPTED 2021-04-20 20:35:33
2021-04-20 19:33:53
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
61 ACCEPTED 2021-04-20 20:35:28
2021-04-20 19:33:26
Martyna Kowalczyk HALAMA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-04-20 20:32:43
2021-04-20 19:33:01
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-04-20 20:32:23
2021-04-20 19:32:43
Olga Karasinska CEDRYNEK WILLOWAY
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
58 ACCEPTED 2021-04-20 20:31:10
2021-04-20 19:32:25
Olga Karasinska BIRKUT
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-04-20 20:31:02
2021-04-20 19:32:01
Pola Stachura PEPPER N
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-04-20 19:37:32
2021-04-20 18:46:27
Anna Krupska SAURON
  • 2x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 4/N/Zwykły art.238.2.1
55 ACCEPTED 2021-04-20 17:58:39
2021-04-20 17:53:38
Maciej Żołądkiewicz HONKER
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-04-23 09:06:00
2021-04-20 17:52:23
Maciej Żołądkiewicz E-PRINCESS MARIE Z
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
53 ACCEPTED 2021-04-20 15:46:22
2021-04-20 15:44:41
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-04-20 15:46:32
2021-04-20 15:44:12
Alicja Żak HOKS PK
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
51 ACCEPTED 2021-04-20 14:56:12
2021-04-20 14:31:27
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2021-04-20 17:45:16
2021-04-20 13:35:04
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
49 ACCEPTED 2021-04-20 17:49:29
2021-04-20 11:40:33
Natalia Krawczak ROKFOR
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-04-20 13:28:48
2021-04-20 10:46:40
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-04-20 13:28:19
2021-04-20 10:46:20
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
46 PRE-APPROVED 2021-04-20 21:05:44
2021-04-20 10:45:49
Adam Miarka DIWINO
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-04-20 10:41:07
2021-04-20 10:25:32
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2021-04-20 10:06:41
2021-04-20 09:39:29
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2021-04-23 18:42:12
2021-04-20 08:11:23
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
42 ACCEPTED 2021-04-20 10:05:15
2021-04-20 07:50:16
Elżbieta Kret SNOWBALL
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
41 ACCEPTED 2021-04-21 21:29:14
2021-04-19 22:38:45
Amelia Szymańska LEXUS
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-04-19 19:39:58
2021-04-19 18:50:01
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-04-19 18:35:12
2021-04-19 17:53:02
Kamil Rajnert GO JACK
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-04-19 18:34:57
2021-04-19 17:50:47
Jacek Rajnert HORATA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-04-19 18:34:47
2021-04-19 17:50:14
Jacek Rajnert ODESSA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
36 PRE-APPROVED 2021-04-23 08:47:39
2021-04-19 13:50:44
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
35 PRE-APPROVED 2021-04-19 17:19:24
2021-04-19 13:15:39
Dawid Pasek HENSAL
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-04-19 17:18:38
2021-04-19 13:15:03
Dawid Pasek KARDINARD MELLONI
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-04-19 17:14:16
2021-04-19 13:11:36
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
32 PRE-APPROVED 2021-04-19 17:14:01
2021-04-19 13:10:59
Dawid Pasek CASPARO
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2021-04-19 17:13:07
2021-04-19 13:10:27
Dawid Pasek KANCORA MELLONI Z
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-04-19 17:12:51
2021-04-19 13:00:39
Konstancja Świec ŁUNA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-04-19 17:12:30
2021-04-19 10:06:51
Amelia Koralewska CASERES
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-04-22 21:24:23
2021-04-19 10:06:24
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2021-04-19 17:09:58
2021-04-19 10:05:49
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2021-04-19 17:09:11
2021-04-19 10:05:19
Amelia Bąba FOR PASSION
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
25 ACCEPTED 2021-04-23 09:01:24
2021-04-18 16:37:37
Marek Tomicki CAMILLO 197
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-04-18 15:57:10
2021-04-18 15:49:47
Amelia Rojek BUCEFAL
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
23 ACCEPTED 2021-04-23 18:35:25
2021-04-18 15:48:45
Kaja Bernat SKY ZAGORKA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
22 ACCEPTED 2021-04-18 15:55:39
2021-04-18 15:47:56
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
21 ACCEPTED 2021-04-18 15:55:26
2021-04-18 15:45:04
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-04-18 15:55:15
2021-04-18 15:44:19
Zosia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
19 ACCEPTED 2021-04-18 15:53:28
2021-04-18 15:35:15
Zosia Reimann RICARDA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
18 PRE-APPROVED 2021-04-18 15:53:00
2021-04-18 14:54:56
Ksenia Kuczera NAMBO
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
17 ACCEPTED 2021-04-18 09:45:58
2021-04-18 08:54:15
Zofia Suwała NUTA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
16 ACCEPTED 2021-04-20 17:46:12
2021-04-17 22:05:26
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-04-23 08:37:32
2021-04-17 21:24:44
Hanna Bacia STELLA
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
14 ACCEPTED 2021-04-17 22:12:23
2021-04-17 21:20:35
Natalia Bacia FORTUNA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-04-20 20:30:22
2021-04-17 17:40:41
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N1/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-04-17 21:03:48
2021-04-17 17:38:21
Maciej Sobótka NURIA SZ
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-04-17 15:17:32
2021-04-17 09:59:13
Nadia Michałek BIBA
  • 1x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
10 PRE-APPROVED 2021-04-23 08:46:22
2021-04-17 09:58:03
Natalia Karolak CYMES
  • 2x 6/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm
9 ACCEPTED 2021-04-21 22:28:54
2021-04-17 08:29:49
Zuzanna Lewandowska DALIA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-04-17 08:31:53
2021-04-17 08:19:17
Zuzanna Lewandowska HANNA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - wys. 80 cm
7 ACCEPTED 2021-04-17 08:31:43
2021-04-17 07:48:38
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-04-23 08:34:12
2021-04-16 22:09:00
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-04-23 08:39:00
2021-04-16 22:07:42
Julia Chanaj ENYA
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2021-04-23 09:03:51
2021-04-16 22:05:46
Michalina Wyrostek CASTOR
  • 2x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2021-04-23 08:41:07
2021-04-16 22:04:58
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-04-23 08:39:13
2021-04-16 22:04:27
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-04-16 12:31:58
2021-04-16 10:44:22
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 1/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczewska Julia STAJNIA SMOGOLICE
2006 (JM.)
O039433
2. Adamus Bartosz KS Verso La Natura
S
O001451
3. Akulich Andrei Klub Jeździecki Derby
S
O049003
4. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
5. Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2007 (JM.)
O057559
6. Bacia Hanna BPK
2009 (JM.)
O061428
7. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
O061426
8. Bernat Kaja UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2020 (Mł.)
O063661
9. Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
S
O040660
10. Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
2005 (J.)
O037996
11. Chanaj Julia STAJNIA SMOGOLICE
2004 (J.)
O042760
12. Cherednik Vitali Klub Sportowy Verso La Natura
S
Brak
13. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
14. Chrzanowska Sara UKJ Leonardo
2007 (JM.)
O062719
15. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
16. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
O002228
17. Czyżyk Lena Misza JKS Neksico Kędzierzyn
2009 (JM.)
brak
18. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
19. Fedorczak Wiktoria UKJ PETRICO PONY KARLINO
2012 (Mł.)
O060344
20. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
21. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (Mł.)
brak
22. Hamerska Ewa Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2010 (Mł.)
O063714
23. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
24. Hernas Zuzanna Jks Neksico Kędzierzyn
2009 (JM.)
O063627
25. Jędrej Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
2009 (JM.)
O062720
26. Kalinowski Piotr Klub Sportowy Verso La Natura
S
O002660
27. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
28. Karolak Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2009 (JM.)
O061803
29. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O057311
30. Kolej Aleksandra UKJ Karmen Niekłonice
2010 (Mł.)
Brak
31. Komorowska Marcelina Kj Bonin
2005 (J.)
O054408
10229742
32. Koralewska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (J.)
O058304
33. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
O060675
34. Kowalczyk Martyna Ukj karmen nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
35. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
36. Krawczak Natalia KJ Koko Brzeźniki
S
O034906
37. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (MJ.)
O041317
38. Kret Elżbieta UKJ PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O060346
39. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
40. Kuczera Ksenia Stajnia Czernin
2010 (Mł.)
O062562
41. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
42. Kujawa Wiktoria UKJ Petrico Pony Karlino
2005 (J.)
O042947
43. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (JM.)
O060672
44. Laskowska Maria BPK
2005 (J.)
O037282
45. Lewandowska Zuzanna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2003 (J.)
O030658
46. Liszniańska Jessica KJ Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
O059164
47. Litewka Julia Klub Jeździecki Derby
2007 (JM.)
O054180
48. Lubczyk Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (J.)
O063696
49. Lusina-Gołaś Aleksandra Klub Jeździecki Bonin
S
O000883
50. Łekawska Oliwia JKS NEKSICO KĘDZIERZYN
2006 (JM.)
O063653
51. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O045784
52. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O056639
53. Makszewska Aleksandra KJ Bonin
2006 (JM.)
O057270
54. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
O056611
55. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
56. Miarka Adam ULKJ Stajnia MANN
S
O003754
57. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
58. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O042379
59. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
60. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
61. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
62. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
63. Paszkowska Oliwia brak
2006 (JM.)
O048631
64. Pawliczuk Katarzyna JKS Neksico Kędzierzyn
2019 (Mł.)
O063694
65. Pawłowska Wiktoria ULKJ stajnia MANN
2004 (J.)
O062933
66. Płuciennik Wiktoria LKS Dragon Nowielice
2009 (JM.)
O050557
67. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (J.)
O051411
68. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (J.)
O054410
69. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
70. Reimann Zosia UKJ PETRICO PONY KARLINO
2013 (Mł.)
O060358
71. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (J.)
O047927
72. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
2009 (JM.)
O060529
73. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
74. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
75. Sobczak Oliwia KJ Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O046410
76. Sobolewska Natalia KJ Koko Brzeźniki
S
O026893
77. Sobótka Maciej JKS BALOTADE
S
O025060
78. Stachura Pola UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O054409
79. Starecka Julia ULKJ Stajnia MANN
2004 (J.)
0051895
80. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
81. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
82. Świec Konstancja KJ Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O044200
83. Szczukiewicz Malwina JKS Tornado Szczecin
S
O011522
84. Szymańska Amelia Klub Jeździecki Derby
2007 (JM.)
O062194
85. Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O003022
86. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
87. Tomicki Marek bpk
S
O033872
88. Trepka Julia Jks Neksico Kędzierzyn
2007 (JM.)
O063684
89. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
90. Winiarska Weronika KJ AOJ ZUT Szczecin
2003 (J.)
O052082
91. Wiśniewska Natalia Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
2007 (JM.)
Brak
92. Witaszek Zosia UKJ Karmen Niekłonice
2010 (Mł.)
Brak
93. Wyrostek Michalina STAJNIA SMOGOLICE
2007 (JM.)
O048651
94. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
95. Żak Alicja Klub Jeździecki Derby
2008 (JM.)
O062190
96. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
97. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
98. Zblewski Kamil UKJ Karmen Niekłonice
S
O013654
99. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
100. Żórawska Nikola UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2009 (JM.)
O059279
101. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
Brak
102. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

15

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
K010102 5280030505557 103EW78
2.

58

ACAPULCO SP POL 2009 wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
3.

55

ADMIRAŁ MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
K009296 10470 104BS29
4.

136

ALBI KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:kuc:14 F: Angelo
M: NN
K028831 616999640094416
5.

21

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
6.

80

ANIKO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:kuc:12 F: Nano super
M: Abberthome judith
Brak 616013520127912
7.

76

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
K025231
8.

110

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
9.

61

AVALANO / POL / wałach kasztanowata// F: /
M: /
K030351 616009610049913
10.

97

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
11.

120

BARBOSSA / POL / klacz kara// F: /
M: /
/ /
12.

125

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: BARACUDA
M: V-RUSAŁKA
K028291 DE421000528615
13.

27

BIBA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc:12 F: NN
M: NN
K019920 999640084704
14.

70

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
15.

111

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Biskwit
M: Batalia
BRAK
16.

147

BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z ZANG BEL 2014 Gelding Chestnut F:
M: /
K027130 056015Z55737914 106KH86
17.

39

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: -
M: -
K026766 61699961021781
18.

85

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
19.

43

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
20.

146

CAMBEL I G PZHK (SP) POL 2011 klacz siwa F: CANOSO (HOLST)
M: CALIENTA (HOLST)/BAJOU DU ROUET (HOLST)
K020232 616009640064911 105DZ28
21.

90

CAMEO CROSS TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz gniada/160 F: Cape Benedict
M: Cameo Brooch
K028386 616999610203613
22.

40

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
K019874 DE421000524210
23.

51

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
K025517 DE456570206313
24.

126

CARAVEL NIEM.SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: CALIDRIO
M: BANDERA
K023411 DE456570256213
25.

84

CARNOT NN POL NN wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K020323 616 999 61 13254 03
26.

17

CARTIGA SP POL 21.02.2017 klacz jasnogniada/. F: Telco
M: Cartagene
K030634 616009640045017
27.

141

CASCADETTO HOL. POL 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello hol.
M: A-Lady Lancer hol. / Lancer II hol.
K029390 DE421000001716
28.

44

CASERES WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872 61600753000835
29.

127

CASIUS NIEM.SPORT. POL 2015 ogier ciemnogniada/172 F: CALEO
M: VIOLA XXI
K028290 DE456560485615
30.

79

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
31.

47

CASPARO 0 POL 0 ogier gniada/0 F: 0
M: 0
0 0
32.

22

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
K011970 DE421000273906
33.

135

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
K020270 DE418180107011
34.

71

CEDRYNEK WILLOWAY Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Falk
M: Chelseas miss
K031182 616 013 52 0037317
35.

103

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
36.

113

CHAMBERTINA OLD POL 2011 klacz gniada/165 F: Chamberland
M: Santa
K026858 DE433331708111
37.

100

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
K030602 616098200130717
38.

119

COLORADO SUNRISE HOL GER 2014 wałach ciemnogniada// F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
K027422 DE421000059614
39.

138

COMME L’ETOILE HOL. POL 2016 ogier gniada/170 F: Comme il faut westf.
M: Ratina R hol. / Acord II hol.
K029374 DE421000016916
40.

129

CORLEONE Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornfire
M: Cyganka
K031064 DE 456560367816
41.

139

CRANCHY HOL. POL 2016 ogier gniada/171 F: Crunch hol.
M: Nasa hol./ Caretino hol.
K029373 DE421000103716
42.

142

CUSCO HOL. POL 2016 ogier gniada/165 F: Casall hol.
M: Zaida hol. / Cassini II hol.
K029389 DE421000003016
43.

130

CYGANERIA II Deutsches Sportpferd POL 2015 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyganka
K031063 DE 456560387715
44.

28

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc:kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
K024252
45.

83

CZANDRA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: ..
M: ..
K030968 ..
46.

91

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
K030179 616009640086314
47.

102

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
48.

3

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
49.

143

DIVA -W Rheinisches Reitpferd GER 2015 klacz gniada/170 F: Latour VDM
M: Hauptstubuch Cassandra
K031429 De 431436918816
50.

10

DIWINO - POL - wałach skarogniada/- F: -
M: -
- -
51.

66

E-PRINCESS MARIE Z SP POL 2017 klacz gniada/. F: Ekwador
M: PRINCESSA
K030714 056015Z55368117
52.

23

ENYA OLD POL 2005 klacz gniada/- F: Palegro
M: Evita
K010144 418181110105
53.

11

ERMITAGE RED WINE OLD POL 2015 ogier gniada/170 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Cartania / Cartani
K028398 DE418180103915
54.

41

FOR PASSION HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: CONNOR
M: RATINA V
K022696 DE421000525213
55.

30

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
K023598 616009610044910
56.

106

FRANCOIS LULU SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Wolf's Panter
M: Frezja
K021451 616007640080809
57.

35

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 wałach ciemnokasztanowata/kuc:kuc:13 F: Den Bramel's Baye
M: Ayubowans Suan
K030515 DE410101018904
58.

20

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
59.

72

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
60.

54

GO JACK HANNOVERANER POL 2011 wałach kasztanowata/171 F: Gavi
M: Hauptstutbuch Antonia
K022996 DE 431310184111
61.

131

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
62.

62

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
63.

18

GREY RONNIE . POL 07.06.2012 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: .
M: .
K030625 372003005614174
64.

73

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
K031180 616009640005316
65.

26

HANNA SP POL 2007 klacz gniada/mk:mk:mk:1 F: CYPR
M: HANIA
K018629 616999610304207
66.

77

HENRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: If du Reverdy
M: Honorata
K030696 616 009 64 00317 17
67.

50

HENSAL SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
68.

48

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: 0
M: 0
K029813 DE421000604215
69.

64

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:kuc:14 F: ED
M: HISZPANKA
K029866 6160136400319
70.

67

HONKER SP POL 2012 wałach gniada/. F: Sorbie Tower
M: Turbud Quirinus
K025067 .
71.

53

HORATA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
72.

60

INDISSIMO / POL / Wałach siwa// F: /
M: /
K023166 /
73.

122

INTURANA M KW POL 2013 klacz gniada/174 F: Don`t Touch It M
M: Daphne M
K027198 UELN: 8260021308721
74.

63

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
75.

25

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 616009640021115
76.

134

KAISER / POL / wałach kasztanowata/kuc:kuc:/ F: /
M: /
Brak 616999640091807
77.

16

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/161 F: CHACCO FLY
M: KALA
K025295 616 009 64 00619 13
78.

46

KANCORA MELLONI Z 0 POL 0 klacz gniada/170 F: 0
M: 0
K029815 056015Z55877316
79.

49

KARDINARD MELLONI WESTF. POL 2015 wałach gniada/173 F: Kannan
M: Daylight
K028952 DE441410320615
80.

98

KARINA SP POL 2013 Klacz gniada/Brak F: Nn
M: Nn
Brak 0000
81.

105

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 Brak
82.

128

KLIVIA Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Cornfire
M: Kolonia
brak DE 456560371117
83.

132

KNIAZIEWICZ Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Irocco
M: Księżniczka
K031440 616POL12007783T
84.

94

KOOH I NOOR K SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Farezzo B
M: Kleopatra-K
K029628 616009640091816
85.

104

KORSARZ DSP POL 2010 wałach kara/173 F: Con Sherry
M: Kolchida
K021012 DE456570235910
86.

123

KREMONA NIEM.SPORT. POL 2012 klacz siwa/170 F: LASPARI
M: KRYMKA
K023410 DE45670196512
87.

137

KRONOS WKLP POL 2005 ogier gniada/171 F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia/ Mangan
K010587 POL007610135505
88.

133

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
89.

95

LARGO SP POL 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Libretto xx
M: Loda Halama
K029627 616009640056816
90.

9

LEXUS SP POL 2010 wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
91.

101

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
92.

109

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
93.

36

LOGAN SP POL 2006 Wałach inna/mk:mk:mk:m F: Liguster
M: Tangana
K028385 013840015206
94.

88

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir
M: Lena
K029808 A0007499S
95.

107

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
96.

82

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
97.

45

ŁUNA SP POL 2008 klacz srokata/X F: Limeryk
M: Łatka
K030443 009680047308
98.

12

MORE THAN SPECIAL MG Z KWPN POL 2017 ogier ciemnogniada/175 F: I’m Special de Muze
M: Cento x Heartbreaker
Brak Brak
99.

4

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
100.

99

NADIR SP POL 2014 wałach inna/X F: Arcygraf
M: Nowina
K027871 6160099100935
101.

33

NAMBO KUC POL 2007 Wałach bułana/kuc:kuc:14 F: Nando
M: Taria
K017723
102.

112

NEBRASKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:kuc:14 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 0119008
103.

29

NURIA SZ SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Socrates
M: Nubia
K030578 616009610057416
104.

32

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K029861 BRAK
105.

52

ODESSA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: LANVESTER L EX LANSVESTER L
M: OLIVIA PLUS-S
K028437 616009670038115
106.

37

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:14 F: brak
M: brak
K030414 528000110082311
107.

75

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc:12 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
108.

92

PEGAZ SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Grosz
M: Doskonała
Brak 009660217207
109.

69

PEPPER N DEUTSCHES PFERD GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
K027378 DE 410100502915
110.

86

PERŁA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K030176 616999520140811
111.

145

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
112.

89

PRIMA BALERINA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/155 F: Audytor
M: Piękna Balerina
brak Brak
113.

117

PYSIO KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:kuc:12 F: nn / nn
M: nn / nn
K015906 616999640099210
114.

144

QUANDO OLDENBURGER GER 2016 wałach kasztanowata/170 F: Quadimodo ban de Molendreef
M: Carrica
Brak DE 418180123816
115.

74

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
116.

5

RABATA WLKP POL 2014 klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass hol.
M: Robertina wlkp/Quamiro hol.
K027362 616007610073914
117.

34

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2003 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:kuc:ku F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
K029876 427270090002
118.

65

ROKFOR X POL X wałach kara/X F: X
M: X
K018468 009530011402
119.

42

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tizian
M: Rosenna K
K020033 de 435350022308 DE435350022308
120.

78

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
121.

68

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
122.

24

SAVINA SP POL 2010 klacz gniada/- F: Hetman
M: Savona
K017232 616009540066210
123.

14

SIRE ONE MIPAAF ITA 2007 wałach siwa/167 F: Silverstone /
M: Sephora M /
bral -
124.

38

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/kuc:kuc:14 F: brak
M: brak
K031486 616009681038414
125.

116

SMOLL BOY FOREST DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
K030795 616013640006610 Brak
126.

56

SNOWBALL KUC POL 2009 wałach biała/kuc:kuc:ku F: X
M: X
K028384 O1234
127.

81

SOLANDRIA X POL X klacz inna/X F: X
M: X
X X
128.

31

STELLA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:kuc:13 F: NN
M: NN
K031448 616999640083511
129.

7

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: -
M: -
- -
130.

115

SZEFOWA FOREST DRP POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
K030794 616013640004108
131.

57

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: Top Evita
M: Farsa
K014263 POL013630041605
132.

140

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 POL009610101206
133.

121

THOR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Ogier ciemnogniada/- F: QUAMIRO
M: THAIS
440000000018939
134.

96

TIM KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Durello Top
M: Tina
12027 013640015905
135.

114

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
Brak
136.

124

URANO HOL POL 2016 ogier siwa/166 F: URIKO
M: VELTIN
K030053 DE421000527116
137.

87

VELVET SP POL 2006 wałach gniada/168 F: Egzotyk
M: Venessa
K030279 616009670005060
138.

59

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola /
K025061 616009640042813
139.

13

VENECIA RED WINE OLDENBURG POL 2015 klacz gniada/172 F: Latour TN
M: Newton
K028313 DE418180104015
140.

93

WARTA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Warka
K024982 61600761012591
141.

19

WISAŁKA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
K021191 009640063908
142.

108

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko hol.
M: Zmyłka sp / Dounba xx
K027515 Brak
Rider Club
Competition
Prize
Adamus Bartosz KS Verso La Natura
350
350
SUM:
700.00
Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
150
SUM:
150.00
Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
200
SUM:
200.00
Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
250
SUM:
250.00
Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
100
SUM:
100.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
300
SUM:
300.00
Sobótka Maciej JKS BALOTADE
300
SUM:
300.00
Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
250
SUM:
250.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
300
250
SUM:
550.00
Winiarska Weronika KJ AOJ ZUT Szczecin
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
STAJNIA SMOGOLICE
SAVINA (24)
2021-04-24
38
2021-04-24
4
Adamus Bartosz
KS Verso La Natura
2021-04-24
1
350
2021-04-24
1
350
Akulich Andrei
Klub Jeździecki Derby
CARAVEL (126)
2021-04-24
7
CASIUS (127)
2021-04-24
36
2021-04-24
27
KLIVIA (128)
2021-04-24
22
2021-04-24
CORLEONE (129)
2021-04-24
28
2021-04-24
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (137)
2021-04-24
35
2021-04-24
5
Bąba Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2021-04-24
11
2021-04-24
40
ROSANNA (42)
2021-04-24
2
150
2021-04-24
36
Bacia Hanna
BPK
STELLA (31)
2021-04-24
1
2021-04-24
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (30)
2021-04-24
20
2021-04-24
11
Bernat Kaja
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2021-04-24
2021-04-24
Borecki Rafał
KJ AOJ ZUT SZCZECIN
KORSARZ (104)
2021-04-24
3
200
2021-04-24
18
Borkowska Zuzanna
SKJ Barłomino
GRACJA (62)
2021-04-24
4
2021-04-24
13
Chanaj Julia
STAJNIA SMOGOLICE
FUKS (20)
2021-04-24
22
2021-04-24
19
ENYA (23)
2021-04-24
21
2021-04-24
33
Cherednik Vitali
Klub Sportowy Verso La Natura
2021-04-24
20
2021-04-24
29
2021-04-24
45
2021-04-24
22
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2021-04-24
27
2021-04-24
43
CRANCHY (139)
2021-04-24
14
2021-04-24
12
Chrzanowska Sara
UKJ Leonardo
VELVET (87)
2021-04-24
1
2021-04-24
27
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2021-04-24
24
2021-04-24
Czapska Alicja
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2021-04-24
17
2021-04-24
6
Czyżyk Lena Misza
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (109)
2021-04-24
29
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CARTIGA (17)
2021-04-24
37
Fedorczak Wiktoria
UKJ PETRICO PONY KARLINO
KARINA (98)
2021-04-24
21
2021-04-24
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
LA CROUSE (133)
2021-04-24
2021-04-24
24
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (134)
2021-04-24
2021-04-24
1
Hamerska Ewa
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
TAMIZA (57)
2021-04-24
1
2021-04-24
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2021-04-24
25
2021-04-24
10
Hernas Zuzanna
Jks Neksico Kędzierzyn
LIZA (109)
2021-04-24
Jędrej Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
2021-04-24
2021-04-24
1
Kalinowski Piotr
Klub Sportowy Verso La Natura
2021-04-24
14
2021-04-24
7
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (70)
2021-04-24
10
2021-04-24
4
2021-04-24
1
2021-04-24
19
Karolak Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (28)
2021-04-24
1
2021-04-24
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (72)
2021-04-24
30
2021-04-24
Kolej Aleksandra
UKJ Karmen Niekłonice
ANIKO (80)
2021-04-24
2021-04-24
Komorowska Marcelina
Kj Bonin
2021-04-24
23
2021-04-24
46
Koralewska Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
CASERES (44)
2021-04-24
15
2021-04-24
10
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
PERŁA (86)
2021-04-24
1
2021-04-24
Kowalczyk Martyna
Ukj karmen nieklonice
HALAMA (73)
2021-04-24
6
2021-04-24
5
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2021-04-24
16
2021-04-24
Krawczak Natalia
KJ Koko Brzeźniki
ROKFOR (65)
2021-04-24
9
2021-04-24
2
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
ABIGEJ (15)
2021-04-24
19
2021-04-24
28
Kret Elżbieta
UKJ PETRICO PONY KARLINO
2021-04-24
16
2021-04-24
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (68)
2021-04-24
16
Kuczera Ksenia
Stajnia Czernin
NAMBO (33)
2021-04-24
1
2021-04-24
34
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2021-04-24
1
2021-04-24
12
2021-04-24
2021-04-24
33
Kujawa Wiktoria
UKJ Petrico Pony Karlino
LOGAN (36)
2021-04-24
1
2021-04-24
6
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
2021-04-24
25
2021-04-24
31
Laskowska Maria
BPK
2021-04-24
10
2021-04-24
Lewandowska Zuzanna
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
DALIA (3)
2021-04-24
2021-04-24
26
Liszniańska Jessica
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (140)
2021-04-24
18
2021-04-24
17
2021-04-24
26
2021-04-24
19
Litewka Julia
Klub Jeździecki Derby
2021-04-24
2021-04-24
Lubczyk Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (110)
2021-04-24
3
Lusina-Gołaś Aleksandra
Klub Jeździecki Bonin
2021-04-24
8
2021-04-24
4
Łekawska Oliwia
JKS NEKSICO KĘDZIERZYN
BORYS (111)
2021-04-24
1
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (5)
2021-04-24
2
250
2021-04-24
4
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
2021-04-24
13
2021-04-24
Makszewska Aleksandra
KJ Bonin
2021-04-24
33
2021-04-24
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
CZARINA (91)
2021-04-24
8
2021-04-24
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (43)
2021-04-24
3
100
2021-04-24
7
Miarka Adam
ULKJ Stajnia MANN
2021-04-24
20
2021-04-24
9
AVALANO (61)
2021-04-24
15
2021-04-24
10
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (27)
2021-04-24
1
2021-04-24
30
Miś Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-04-24
8
2021-04-24
32
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2021-04-24
1
2021-04-24
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (82)
2021-04-24
42
2021-04-24
6
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2021-04-24
9
2021-04-24
9
CASPARO (47)
2021-04-24
10
2021-04-24
12
2021-04-24
23
2021-04-24
24
2021-04-24
11
2021-04-24
6
HENSAL (50)
2021-04-24
11
2021-04-24
16
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
2021-04-24
18
2021-04-24
Paszkowska Oliwia
brak
CARNOT (84)
2021-04-24
1
Pawliczuk Katarzyna
JKS Neksico Kędzierzyn
BORYS (111)
2021-04-24
27
Pawłowska Wiktoria
ULKJ stajnia MANN
THOR (121)
2021-04-24
Płuciennik Wiktoria
LKS Dragon Nowielice
2021-04-24
2021-04-24
7
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (107)
2021-04-24
31
2021-04-24
47
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ODESSA (52)
2021-04-24
28
2021-04-24
8
HORATA (53)
2021-04-24
5
2021-04-24
24
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
GO JACK (54)
2021-04-24
2
300
2021-04-24
5
Reimann Zosia
UKJ PETRICO PONY KARLINO
RICARDA (34)
2021-04-24
22
2021-04-24
1
2021-04-24
2021-04-24
25
Rodź Natalia
KJ Aromer
2021-04-24
31
2021-04-24
23
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (39)
2021-04-24
20
2021-04-24
13
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2021-04-24
1
2021-04-24
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2021-04-24
23
2021-04-24
Sobczak Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
2021-04-24
11
2021-04-24
7
Sobolewska Natalia
KJ Koko Brzeźniki
NADIR (99)
2021-04-24
25
2021-04-24
Sobótka Maciej
JKS BALOTADE
2021-04-24
9
2021-04-24
2
300
2021-04-24
7
2021-04-24
15
Stachura Pola
UKJ Karmen Niekłonice
2021-04-24
24
2021-04-24
3
Starecka Julia
ULKJ Stajnia MANN
BARBOSSA (120)
2021-04-24
2
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
CUSCO (142)
2021-04-24
2021-04-24
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (32)
2021-04-24
32
2021-04-24
CALIDA (85)
2021-04-24
4
2021-04-24
Świec Konstancja
KJ Koko Brzeźniki
ŁUNA (45)
2021-04-24
34
2021-04-24
34
Szczukiewicz Malwina
JKS Tornado Szczecin
KIRMINA (105)
2021-04-24
2021-04-24
29
Szymańska Amelia
Klub Jeździecki Derby
LEXUS (9)
2021-04-24
25
2021-04-24
12
Tarasek Krzysztof
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
2021-04-24
8
KREMONA (123)
2021-04-24
3
250
URANO (124)
2021-04-24
12
2021-04-24
44
2021-04-24
35
2021-04-24
15
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (63)
2021-04-24
1
300
2021-04-24
3
250
Tomicki Marek
bpk
2021-04-24
39
2021-04-24
41
Trepka Julia
Jks Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (110)
2021-04-24
17
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
DIVA -W (143)
2021-04-24
17
2021-04-24
6
QUANDO (144)
2021-04-24
18
2021-04-24
Winiarska Weronika
KJ AOJ ZUT Szczecin
2021-04-24
1
200
2021-04-24
Wiśniewska Natalia
Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
PEGAZ (92)
2021-04-24
22
2021-04-24
Witaszek Zosia
UKJ Karmen Niekłonice
2021-04-24
1
2021-04-24
Wyrostek Michalina
STAJNIA SMOGOLICE
CASTOR (22)
2021-04-24
13
2021-04-24
37
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
CATTICK (135)
2021-04-24
2
2021-04-24
14
ALBI (136)
2021-04-24
2021-04-24
20
Żak Alicja
Klub Jeździecki Derby
HOKS PK (64)
2021-04-24
26
2021-04-24
1
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
CHANEL M (100)
2021-04-24
15
2021-04-24
11
2021-04-24
32
2021-04-24
21
2021-04-24
5
2021-04-24
13
CHACCA (103)
2021-04-24
30
2021-04-24
21
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT (108)
2021-04-24
20
2021-04-24
22
Zblewski Kamil
UKJ Karmen Niekłonice
HENRO (77)
2021-04-24
8
2021-04-24
13
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2021-04-24
5
2021-04-24
HONKER (67)
2021-04-24
9
2021-04-24
Żórawska Nikola
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
PYSIO (117)
2021-04-24
1
2021-04-24
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
CASKADA (79)
2021-04-24
1
2021-04-24
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
NEBRASKA (112)
2021-04-24
2021-04-24
1

Number of Riders: 102

Number of Horses: 142

The sum of prizes: 3 000.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl