Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Budzistowo/Kołobrzeg, 20.02.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
51 PRE-APPROVED 2021-02-19 18:29:33
2021-02-19 11:37:19
Maciej Żołądkiewicz HONKER
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-02-19 12:14:37
2021-02-19 11:36:23
Maciej Żołądkiewicz E-PRINCESS MARIE Z
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
49 ACCEPTED 2021-02-18 22:20:28
2021-02-18 21:42:58
Paula Kijko NIKO
  • 2x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
48 ACCEPTED 2021-02-18 22:20:19
2021-02-18 21:40:40
Olga Karasinska CEDRYNEK WILLOWAY
  • 2x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
47 ACCEPTED 2021-02-18 20:54:49
2021-02-18 20:36:44
Roma Puchalska IKAR
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
46 ACCEPTED 2021-02-18 19:37:33
2021-02-18 19:32:04
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
45 ACCEPTED 2021-02-18 19:37:24
2021-02-18 19:31:46
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 2x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
44 ACCEPTED 2021-02-18 19:37:02
2021-02-18 19:27:35
Olga Karasinska BIRKUT
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
43 ACCEPTED 2021-02-18 19:36:49
2021-02-18 19:26:42
Antoni Nowak SANTIAGO
  • 2x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
42 ACCEPTED 2021-02-18 19:19:31
2021-02-18 18:00:29
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
41 PRE-APPROVED 2021-02-18 19:19:18
2021-02-18 17:31:52
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-02-18 19:16:16
2021-02-18 17:31:42
Oliwia Nakielska MONTOJA
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
39 ACCEPTED 2021-02-18 19:16:09
2021-02-18 17:27:04
Klaudia Meger MONTOJA
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
38 ACCEPTED 2021-02-18 19:16:03
2021-02-18 17:20:45
Klaudia Meger WADI AKBAR
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
37 ACCEPTED 2021-02-18 19:15:55
2021-02-18 17:18:27
Kalina Zielińska WADI AKBAR
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
36 ACCEPTED 2021-02-18 19:15:46
2021-02-18 17:06:50
Karmen Podlipny SPAMIMA
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
35 ACCEPTED 2021-02-18 19:15:39
2021-02-18 17:03:19
Wiktoria Skalska SPAMIMA
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
34 ACCEPTED 2021-02-18 15:25:30
2021-02-18 15:20:57
Martyna Ramotowska SARAH
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
33 ACCEPTED 2021-02-18 11:53:22
2021-02-18 11:44:08
Adam Miarka DIWINO
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
32 ACCEPTED 2021-02-17 18:07:59
2021-02-17 17:52:09
Amelia Szymańska LEXUS
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
31 ACCEPTED 2021-02-17 17:33:12
2021-02-17 13:17:38
Michał Zakrzewski MERCEDES
  • 2x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
30 ACCEPTED 2021-02-17 17:33:07
2021-02-17 12:07:49
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-02-17 17:33:01
2021-02-17 12:06:32
Michał Zakrzewski DAKATO GOLD M.
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-02-16 20:04:38
2021-02-16 17:22:33
Zuzanna Lewandowska WICHER
  • 2x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
27 ACCEPTED 2021-02-16 20:04:01
2021-02-16 17:16:25
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 2x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
26 ACCEPTED 2021-02-16 20:03:13
2021-02-16 17:13:33
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-02-16 20:02:34
2021-02-16 17:10:22
Lena Silska PROTON
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
24 ACCEPTED 2021-02-17 18:07:54
2021-02-16 17:07:25
Kamila Dziubka URWIS
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
23 ACCEPTED 2021-02-16 20:00:31
2021-02-16 17:03:52
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-02-16 20:00:24
2021-02-16 16:45:36
Amelia Koralewska CASERES
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
21 ACCEPTED 2021-02-16 20:00:13
2021-02-16 13:37:15
Maria Ostojska CRAZY PRINCESS
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
20 PRE-APPROVED 2021-02-16 19:59:27
2021-02-16 12:45:21
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-02-16 19:55:37
2021-02-15 21:03:08
Sandra Kotwicka SANCHO Z. JASKÓŁKA
  • 2x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
18 ACCEPTED 2021-02-11 15:20:24
2021-02-11 11:01:10
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 2x 4/L/konkurs egzaminacyjny
17 ACCEPTED 2021-02-11 15:19:33
2021-02-11 11:00:37
Aleksandra Fabisiak CARTIGA
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
16 ACCEPTED 2021-02-11 08:36:02
2021-02-10 22:35:27
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
15 ACCEPTED 2021-02-16 20:08:35
2021-02-10 22:35:00
Julia Ostrówka LUCAS
  • 2x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
14 ACCEPTED 2021-02-16 20:08:19
2021-02-10 22:34:37
Zuzanna Zadka CZANDRA
  • 2x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
13 ACCEPTED 2021-02-11 08:32:40
2021-02-10 22:34:03
Gaja Szymczak TARA
  • 2x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
12 ACCEPTED 2021-02-11 08:30:59
2021-02-10 22:23:37
Alicja Żak HANNA
  • 2x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
11 ACCEPTED 2021-02-10 21:29:56
2021-02-10 20:44:56
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-02-10 21:28:20
2021-02-10 20:44:18
Adam Miarka BALOU BOY
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-02-16 20:08:00
2021-02-10 20:43:54
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-02-10 21:22:08
2021-02-10 20:33:39
Konstancja Świec ŁUNA
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-02-10 16:49:25
2021-02-09 21:41:19
Michał Cwajda ODYS
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
6 ACCEPTED 2021-02-09 15:48:52
2021-02-09 10:35:35
Marcelina Komorowska COLORADO SUNRISE
  • 2x 4/L/konkurs egzaminacyjny
5 ACCEPTED 2021-02-18 08:27:07
2021-02-08 12:59:25
Zuzanna Lewandowska DALIA
  • 1x 3T/L/Runda Srebrna - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-02-07 18:25:08
2021-02-07 15:28:16
Aleksandra Lewandowska NERGAL
  • 2x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
3 ACCEPTED 2021-02-04 21:11:07
2021-02-04 19:42:24
Karolina Szewczyk RUMMENIGA
  • 1x 1T/mLL/Dokładności art.238.1.1 - wys. 50-60 cm (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/Runda Brązowa - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - 80 cm (towarzyski)
2 ACCEPTED 2021-02-04 15:06:02
2021-02-03 23:15:02
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x 5/P/Runda Złota - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-01-30 10:31:22
2021-01-29 20:41:02
Angelika Szewczyk MOHITO
  • 2x 4/L/konkurs egzaminacyjny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
2. Dziubka Kamila Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2008 (JM.)
O062560
3. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
4. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
5. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O057311
6. Kijko Paula UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
Brak
7. Komorowska Marcelina Kj Bonin
2005 (J.)
O054408
8. Koralewska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (J.)
O058304
9. Kotwicka Sandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2001 (MJ.)
Brak
10. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O059672
11. Lewandowska Zuzanna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2003 (J.)
O030658
12. Lewandowska Zuzanna Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2003 (J.)
O030658
13. Litewka Julia Derby Budzistowo
2007 (JM.)
O054180
14. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
O056545
15. Meger Klaudia Stajnia LuSpinka
2008 (JM.)
brak
16. Miarka Adam ULKJ Stajnia MANN
S
O003754
17. Nakielska Oliwia Stajnia LuSpinka
2008 (JM.)
brak
18. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
19. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
20. Ostojska Maria Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2008 (JM.)
brak
21. Ostrówka Julia BPK
2004 (J.)
O040908
22. Płuciennik Wiktoria LKS Dragon Nowielice
2009 (JM.)
O050557
23. Podlipny Karmen Stajnia LuSpinka
2009 (JM.)
brak
24. Puchalska Roma Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2000 (MJ.)
brak
25. Ramotowska Martyna BPK
2005 (J.)
brak
26. Silska Lena Kj Derby Budzistowo
2008 (JM.)
O062935
27. Skalska Wiktoria Stajnia LuSpinka
2005 (J.)
brak
28. Świec Konstancja KJ Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O044200
29. Szewczyk Angelika J. J. Darboven
S
O028499
30. Szewczyk Karolina Stajnia Appaloza
2009 (JM.)
O059197
31. Szymańska Amelia Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2007 (JM.)
O062194
32. Szymczak Gaja Bpk
2009 (JM.)
O060798
33. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
34. Zadka Zuzanna UKJ Petrico Pony Karlino
2005 (J.)
O060345
35. Żak Alicja Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2008 (JM.)
O062190
36. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
37. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
38. Zielińska Kalina Stajnia LuSpinka
2006 (JM.)
brak
39. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

8

AVALANO / POL / wałach kasztanowata// F: /
M: /
K030351 616009610049913
2.

24

BALOU BOY / POL 2006 wałach kasztanowata// F: /
M: /
K009455 4818100037106
3.

52

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
4.

50

CALINECZKA SP POL 2003 klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
K027153
5.

29

CARTIGA SP POL 21.02.2017 klacz jasnogniada/. F: Telco
M: Cartagene
K030634 616009640045017
6.

34

CASERES WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872 61600753000835
7.

56

CEDRYNEK WILLOWAY Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach siwa/kuc:144 F: Falk
M: Chelseas miss
Brak 616 013 52 0037317
8.

37

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
9.

38

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
K030602 616098200130717
10.

21

COLORADO SUNRISE HOL GER 2014 wałach ciemnogniada// F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
K027422 DE421000059614
11.

33

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 klacz siwa/kuc:125 F: nn
M: nn
brak 616999610218513
12.

11

CZANDRA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: ..
M: ..
.. ..
13.

40

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
14.

1

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
15.

44

DIWINO - POL - wałach skarogniada/- F: -
M: -
- -
16.

58

E-PRINCESS MARIE Z SP POL 2017 klacz gniada/. F: Ekwador
M: .
. .
17.

53

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
18.

30

GREY RONNIE . POL 07.06.2012 wałach siwa/kuc:147 F: .
M: .
K030625 372003005614174
19.

26

HANNA SP POL 2007 klacz gniada/mk:154 F: CYPR
M: HANIA
K018629 616999610304207
20.

59

HONKER SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Sorbie Tower
M: Turbud Quirinus
. .
21.

55

IKAR TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/162 F: Hindus
M: Ivana-a
brak POL 732010063310
22.

25

INDISSIMO / POL / Wałach siwa// F: /
M: /
K023166 /
23.

35

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
24.

32

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
25.

18

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 616009640021115
26.

43

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
27.

41

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
28.

12

LUCAS SP POL 2010 wałach gniada/168 F: .
M: .
K019442 11111111
29.

23

ŁUNA SP POL 2008 klacz srokata/X F: Limeryk
M: Łatka
K030443 009680047308
30.

42

MERCEDES HOL POL 2013 klacz siwa/170 F: CAMPBELL
M: TEMPIC
K030603 DE421000525013
31.

17

MOHITO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/161,5 F: Sex
M: Malina
K025019 616006550006814
32.

48

MONTOJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz gniada/158 F: Literat
M: Montana
brak 616009681003214
33.

20

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
34.

57

NIKO TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach gniada F: Nn
M: Nn
K029862 616999640134704
35.

2

ODYS SP POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Salamon
M: Oriona
K028853 616009640051515
36.

28

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
K008985 --
37.

36

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
K030906 616POL13009943A
38.

54

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
39.

19

RUMMENIGA Deutsches Reitpony GER 2007 klacz siwa/kuc:135 F: Nuts
M: Ginsterhof's ronja
K030666 DE 435350325507
40.

31

SANCHO Z. JASKÓŁKA TINKER NLD 2007 Wałach srokata/mk: F: nn
M: nn
brak
41.

51

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc:12 F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
42.

45

SARAH MAŁY KOŃ POL 2007 klacz siwa/mk:150 F: brak
M: brak
brak DE 498-5700207-07
43.

46

SPAMIMA FIORDZKA POL 2009 klacz czerwonobułana/mk:150 F: Myrkvid
M: Stokrotka
brak 013690010109
44.

27

TARA SP POL 2006 klacz tarantowata/165 F: Nirkan
M: Terawita
K017443 .
45.

16

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
K024260 POL070000005408
46.

47

WADI AKBAR Czysta Krew Arabska POL 2010 wałach gniada/155 F: Sanago
M: Wadi Sana
brak 538/2011
47.

39

WICHER TYP MAŁY KOŃ POL 2015 Wałach bułana/mk:148 F: ZANDO
M: W-ANJA
brak brak
48.

49

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko hol.
M: Zmyłka sp / Dounba xx
K027515 Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
ODYS (2)
2021-02-20
9
2021-02-20
14
Dziubka Kamila
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
URWIS (16)
2021-02-20
13
2021-02-20
5
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CARTIGA (29)
2021-02-20
6
2021-02-20
6
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (52)
2021-02-20
7
2021-02-20
7
2021-02-20
1
2021-02-20
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (53)
2021-02-20
5
2021-02-20
Kijko Paula
UKJ Karmen Niekłonice
NIKO (57)
2021-02-20
1
2021-02-20
Komorowska Marcelina
Kj Bonin
2021-02-20
1
Koralewska Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
CASERES (34)
2021-02-20
8
2021-02-20
13
Kotwicka Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2021-02-20
13
2021-02-20
Lewandowska Aleksandra
bpk
NERGAL (20)
2021-02-20
1
2021-02-20
Lewandowska Zuzanna
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
DALIA (1)
2021-02-20
11
2021-02-20
2
2021-02-20
3
2021-02-20
7
Lewandowska Zuzanna
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
WICHER (39)
2021-02-20
12
2021-02-20
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2021-02-20
16
2021-02-20
Łoś Maja
Bpk
2021-02-20
8
2021-02-20
Meger Klaudia
Stajnia LuSpinka
MONTOJA (48)
2021-02-20
1
Miarka Adam
ULKJ Stajnia MANN
2021-02-20
6
2021-02-20
4
2021-02-20
6
2021-02-20
4
2021-02-20
3
DIWINO (44)
2021-02-20
13
2021-02-20
12
Nakielska Oliwia
Stajnia LuSpinka
MONTOJA (48)
2021-02-20
1
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2021-02-20
2021-02-20
1
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (32)
2021-02-20
5
2021-02-20
2
Ostojska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2021-02-20
1
2021-02-20
10
Ostrówka Julia
BPK
LUCAS (12)
2021-02-20
10
2021-02-20
Płuciennik Wiktoria
LKS Dragon Nowielice
2021-02-20
1
Podlipny Karmen
Stajnia LuSpinka
SPAMIMA (46)
2021-02-20
13
Puchalska Roma
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
IKAR (55)
2021-02-20
1
2021-02-20
11
Ramotowska Martyna
BPK
SARAH (45)
2021-02-20
13
2021-02-20
14
Silska Lena
Kj Derby Budzistowo
PROTON (36)
2021-02-20
13
2021-02-20
Skalska Wiktoria
Stajnia LuSpinka
SPAMIMA (46)
2021-02-20
Świec Konstancja
KJ Koko Brzeźniki
ŁUNA (23)
2021-02-20
9
2021-02-20
10
Szewczyk Angelika
J. J. Darboven
MOHITO (17)
2021-02-20
3
Szewczyk Karolina
Stajnia Appaloza
2021-02-20
1
2021-02-20
Szymańska Amelia
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
LEXUS (43)
2021-02-20
1
Szymczak Gaja
Bpk
TARA (27)
2021-02-20
1
2021-02-20
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (35)
2021-02-20
1
2021-02-20
1
Zadka Zuzanna
UKJ Petrico Pony Karlino
CZANDRA (11)
2021-02-20
15
2021-02-20
Żak Alicja
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
HANNA (26)
2021-02-20
1
2021-02-20
4
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
CHACCA (37)
2021-02-20
1
2021-02-20
9
2021-02-20
3
2021-02-20
2021-02-20
11
2021-02-20
4
2021-02-20
7
2021-02-20
2
2021-02-20
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT (49)
2021-02-20
5
Zielińska Kalina
Stajnia LuSpinka
2021-02-20
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2021-02-20
1
2021-02-20
3
HONKER (59)
2021-02-20
2
2021-02-20
8

Number of Riders: 39

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl