Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Budzistowo/Kołobrzeg, 24.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
94 ACCEPTED 2020-10-22 19:04:14
2020-10-22 18:53:54
Ewa Podhajna DEMPO L
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
93 ACCEPTED 2020-10-22 19:03:58
2020-10-22 18:52:34
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
92 ACCEPTED 2020-10-22 19:03:49
2020-10-22 18:52:04
Iga Pietruczyk INKA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
91 ACCEPTED 2020-10-22 19:03:42
2020-10-22 18:51:29
Amelia Pawlak IWETTA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
90 ACCEPTED 2020-10-22 19:03:33
2020-10-22 18:50:56
Maria Murawska DIMA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
89 ACCEPTED 2020-10-22 19:03:26
2020-10-22 18:50:25
Nikodem Gryciak FLORA PK
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
88 ACCEPTED 2020-10-22 19:03:20
2020-10-22 18:48:53
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
87 ACCEPTED 2020-10-22 19:03:12
2020-10-22 18:47:22
Igor Brzeziński FENIKS
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
86 ACCEPTED 2020-10-22 19:03:04
2020-10-22 18:38:01
Martyna Paluch IMPERATOR
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
85 ACCEPTED 2020-10-22 19:02:49
2020-10-22 18:30:51
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
84 ACCEPTED 2020-10-22 19:02:34
2020-10-22 18:30:48
Martyna Paluch IROS
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
83 PRE-APPROVED 2020-10-22 19:49:47
2020-10-22 17:57:42
Maciej Żołądkiewicz QUINTO II G
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
82 PRE-APPROVED 2020-10-22 19:49:20
2020-10-22 17:55:03
Maciej Żołądkiewicz CORNET’S GIRL
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
81 ACCEPTED 2020-10-22 18:25:23
2020-10-22 17:51:32
Maciej Żołądkiewicz WARTA
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
80 ACCEPTED 2020-10-22 18:25:15
2020-10-22 17:51:00
Maciej Żołądkiewicz LOKATA F
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
79 ACCEPTED 2020-10-22 18:25:07
2020-10-22 17:50:17
Julian Buchwał LUCKY
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
78 ACCEPTED 2020-10-22 18:24:51
2020-10-22 17:44:33
Jagoda Borowska LIBERATOR
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
77 ACCEPTED 2020-10-22 18:24:35
2020-10-22 16:47:02
Michał Zakrzewski DUBAJ M.
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
76 ACCEPTED 2020-10-22 18:24:28
2020-10-22 16:41:42
Jagoda Skoneczna IWAN
  • 2x 5T/mLL/Dokładności - Debiuty- Pierwszy krok art.238.1.1 - towarzyski
75 ACCEPTED 2020-10-22 18:24:20
2020-10-22 14:41:25
Aleksandra Lusina-Gołaś CORNET'S GIRL Z
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
74 PRE-APPROVED 2020-10-22 18:23:13
2020-10-22 14:36:38
Aleksandra Lusina-Gołaś QUINTO II G
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
73 ACCEPTED 2020-10-22 18:20:54
2020-10-22 14:32:29
Aleksandra Lusina-Gołaś BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
72 ACCEPTED 2020-10-22 18:19:54
2020-10-22 14:24:39
Aleksandra Lusina-Gołaś COMMANDOR Z
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
71 ACCEPTED 2020-10-22 18:19:00
2020-10-22 14:19:35
Aleksandra Lusina-Gołaś CALIDOR
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 4R/C/Dwufazowy - art.274.5.3
70 ACCEPTED 2020-10-22 18:17:31
2020-10-22 14:11:20
Justyna Żagiel QUITE DIFFERENT
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
69 ACCEPTED 2020-10-22 18:17:19
2020-10-22 14:06:12
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
68 ACCEPTED 2020-10-22 18:17:12
2020-10-22 14:05:03
Amelia Rojek BUCEFAL
  • 2x 5T/mLL/Dokładności - Debiuty- Pierwszy krok art.238.1.1 - towarzyski
67 ACCEPTED 2020-10-22 18:17:05
2020-10-22 14:04:38
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
66 ACCEPTED 2020-10-22 18:16:56
2020-10-22 14:01:18
Wiktoria Fedorczak KARINA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
65 ACCEPTED 2020-10-22 18:16:49
2020-10-22 13:58:36
Ewa Wintoch ALL'S FAIR
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
64 ACCEPTED 2020-10-22 18:16:42
2020-10-22 13:57:09
Julia Starecka SUMMER DREAM
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
63 ACCEPTED 2020-10-22 18:16:31
2020-10-22 13:56:48
Wiktoria Pawłowska MILTON
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
62 ACCEPTED 2020-10-22 18:16:24
2020-10-22 13:08:38
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
61 ACCEPTED 2020-10-22 18:16:06
2020-10-22 09:06:52
Adam Miarka DIWINO
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
60 ACCEPTED 2020-10-22 18:15:56
2020-10-22 09:04:01
Adam Miarka LUCYFER
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
59 ACCEPTED 2020-10-22 18:15:49
2020-10-22 09:03:02
Adam Miarka BALOU BOY
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
58 ACCEPTED 2020-10-22 18:15:40
2020-10-22 09:01:44
Adam Miarka HARIS
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
57 PRE-APPROVED 2020-10-22 18:14:26
2020-10-22 09:01:06
Andrzej Pasek SORENTO
  • 1x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
56 ACCEPTED 2020-10-22 18:13:32
2020-10-22 09:00:44
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
55 PRE-APPROVED 2020-10-22 18:13:26
2020-10-22 09:00:42
Andrzej Pasek ARON
  • 1x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
54 ACCEPTED 2020-10-24 07:15:09
2020-10-22 08:59:39
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
53 ACCEPTED 2020-10-22 18:09:28
2020-10-22 08:54:49
Nikola Miarka ARAVEL WARO
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
52 ACCEPTED 2020-10-22 18:09:22
2020-10-22 08:49:53
Natalia Borawska STRATFORD VAN DE SCHIMMELSTAL
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
51 ACCEPTED 2020-10-22 07:50:11
2020-10-22 07:43:38
Aleks Andrzejewski-Hołub LIZA SC
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
50 ACCEPTED 2020-10-21 23:11:38
2020-10-21 23:05:35
Michalina Iwasiów DELMA
  • 2x 5T/mLL/Dokładności - Debiuty- Pierwszy krok art.238.1.1 - towarzyski
49 ACCEPTED 2020-10-21 23:03:36
2020-10-21 23:02:56
Lena Silska DELMA
  • 2x 5T/mLL/Dokładności - Debiuty- Pierwszy krok art.238.1.1 - towarzyski
48 ACCEPTED 2020-10-21 23:03:32
2020-10-21 22:57:49
Gabriela Kaszuba URWIS
  • 2x 5T/mLL/Dokładności - Debiuty- Pierwszy krok art.238.1.1 - towarzyski
47 ACCEPTED 2020-10-21 22:53:57
2020-10-21 22:53:01
Wiktoria Buczek CELEBRA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
46 ACCEPTED 2020-10-21 22:53:47
2020-10-21 22:51:17
Julia Kopacka HANGUS
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
45 ACCEPTED 2020-10-21 22:50:37
2020-10-21 22:50:20
Dominika Wrzochal DRAGON
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
44 ACCEPTED 2020-10-21 21:59:44
2020-10-21 21:57:14
Ksenia Kuczera NAMBO
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
43 ACCEPTED 2020-10-21 21:36:41
2020-10-21 21:36:30
Zosia Lubczyk BORYS
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
42 ACCEPTED 2020-10-21 21:16:21
2020-10-21 20:58:59
Oliwia Pleban WERA K
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
41 ACCEPTED 2020-10-21 20:52:22
2020-10-21 20:41:38
Justyna Żagiel ALBI
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
40 ACCEPTED 2020-10-21 20:52:19
2020-10-21 20:37:30
Natalia Fic FOLLOW ME
  • 2x 5T/mLL/Dokładności - Debiuty- Pierwszy krok art.238.1.1 - towarzyski
39 ACCEPTED 2020-10-21 20:52:04
2020-10-21 20:37:12
Weronika Adamelak LA CROUSE
  • 2x 5T/mLL/Dokładności - Debiuty- Pierwszy krok art.238.1.1 - towarzyski
38 ACCEPTED 2020-10-21 20:32:16
2020-10-21 20:31:56
Julia Brysiak PIRAT
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
37 ACCEPTED 2020-10-21 20:32:08
2020-10-21 20:24:49
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
36 ACCEPTED 2020-10-21 19:58:07
2020-10-21 19:53:01
Natalia Bacia FORTUNA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
35 ACCEPTED 2020-10-21 18:45:24
2020-10-21 18:06:01
Andrzej Pasek DAKATO GOLD M.
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
34 ACCEPTED 2020-10-21 18:45:18
2020-10-21 18:03:32
Monika Wrzesińska LEXUS
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
33 ACCEPTED 2020-10-21 18:45:13
2020-10-21 18:03:04
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 4R/C/Dwufazowy - art.274.5.3
32 ACCEPTED 2020-10-21 18:45:08
2020-10-21 18:02:17
Patrycja Janicka HOKS PK
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
31 ACCEPTED 2020-10-21 18:45:00
2020-10-21 18:01:37
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
30 ACCEPTED 2020-10-21 17:10:08
2020-10-21 17:04:20
Agnieszka Kiedrowska LARGO
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
29 ACCEPTED 2020-10-21 17:10:03
2020-10-21 17:03:52
Agnieszka Kiedrowska KOOH I NOOR K
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
28 ACCEPTED 2020-10-21 17:00:58
2020-10-21 16:42:54
Aleksandra Kowala EL PASSINO
  • 1x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
27 ACCEPTED 2020-10-21 16:50:58
2020-10-21 15:09:04
Andrei Akulich LIAM
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
26 ACCEPTED 2020-10-21 16:50:53
2020-10-21 15:01:54
Andrei Akulich CARAVEL
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
25 ACCEPTED 2020-10-21 16:50:43
2020-10-21 14:21:13
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
24 ACCEPTED 2020-10-21 16:50:37
2020-10-21 14:11:33
Krzysztof Tarasek KREMONA
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
23 ACCEPTED 2020-10-21 16:50:31
2020-10-21 14:10:27
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
22 ACCEPTED 2020-10-24 07:10:50
2020-10-21 14:09:25
Krzysztof Tarasek URANO
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
21 ACCEPTED 2020-10-21 16:49:56
2020-10-21 12:11:24
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
20 ACCEPTED 2020-10-21 16:49:44
2020-10-21 09:34:37
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
19 ACCEPTED 2020-10-21 16:49:41
2020-10-21 08:40:56
Zuzanna Hernas LIZA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
18 ACCEPTED 2020-10-21 07:51:00
2020-10-21 07:43:56
Martyna Chełstowska AMAROK
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
17 ACCEPTED 2020-10-21 08:06:15
2020-10-20 23:46:08
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
16 ACCEPTED 2020-10-21 07:50:19
2020-10-20 23:45:37
Zuzanna Zadka CZANDRA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
15 ACCEPTED 2020-10-21 07:50:07
2020-10-20 23:45:07
Martyna Strzechmińska CESOTHO
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
14 ACCEPTED 2020-10-20 22:38:51
2020-10-20 22:14:42
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 2x 1R/L/Zwykły - art.238.2.1
13 ACCEPTED 2020-10-20 20:11:13
2020-10-20 19:34:26
Martyna Chlebowska AVENUE
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
12 ACCEPTED 2020-10-20 16:07:27
2020-10-20 14:27:06
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
11 ACCEPTED 2020-10-20 01:17:48
2020-10-19 22:57:45
Marcelina Komorowska COLORADO SUNRISE
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
10 ACCEPTED 2020-10-19 15:07:44
2020-10-19 13:57:56
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
9 ACCEPTED 2020-10-19 12:25:23
2020-10-19 10:45:48
Natalia Bontor ARIZONA
  • 1x 5T/mLL/Dokładności - Debiuty- Pierwszy krok art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60cm) Dod. S1 - towarzyski
8 ACCEPTED 2020-10-19 09:41:05
2020-10-19 09:13:55
Wiktoria Budczenkow FABIANA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80cm) Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
7 ACCEPTED 2020-10-19 09:40:58
2020-10-18 21:13:20
Anna Krupska SAURON
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
6 ACCEPTED 2020-10-19 09:40:54
2020-10-18 20:33:48
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
5 ACCEPTED 2020-10-19 09:40:50
2020-10-18 20:03:03
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
4 ACCEPTED 2020-10-17 22:28:54
2020-10-17 17:49:15
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
3 ACCEPTED 2020-10-12 17:31:01
2020-10-12 15:47:52
Zuzanna Stebnicka CORIDA
  • 2x 5T/mLL/Dokładności - Debiuty- Pierwszy krok art.238.1.1 - towarzyski
2 ACCEPTED 2020-10-12 15:16:44
2020-10-12 14:38:25
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
1 ACCEPTED 2020-10-20 21:13:55
2020-10-12 10:03:47
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x 2R/P/Zwykły - art.238.2.1
  • 1x 3R/N/Dwufazowy - art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamelak Weronika Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2007 (JM.)
Brak
2. Akulich Andrei Klub Jeździecki Derby
S
O049003
3. Andrzejewski-Hołub Aleks JKS Neksico Kędzierzyn
2010 (Mł.)
Brak
4. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
5. Bontor Natalia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
6. Borawska Natalia ULKJ STAJNIA MANN
2000 (MJ.)
brak
7. Borowska Jagoda KS Forrest Pony Club
2004 (J.)
brak
8. Brysiak Julia bpk
2008 (JM.)
brak
9. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
0000
10. Buchwał Julian Bpk
2009 (JM.)
Brak
11. Buczek Wiktoria Bkp
2006 (JM.)
Brak
12. Budczenkow Wiktoria KJ EQUITATION LUBKOWICE
S
O011304
13. Chełstowska Martyna KJ Cavallo Szczecin
2002 (MJ.)
Brak
14. Chlebowska Martyna brak
2007 (JM.)
brak
15. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
16. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (J.)
O033321
17. Fedorczak Wiktoria UKJ PETRICO PONY KARLINO
2012 (Mł.)
Brak
18. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
19. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
20. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
0000
21. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
22. Hernas Zuzanna Jks Neksico Kędzierzyn
2009 (JM.)
BRAK
23. Iwasiów Michalina Kj Derby Budzistowo
2011 (Mł.)
Brak
24. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
25. Kaszuba Gabriela Kj Derby Budzistowo
2010 (Mł.)
Brak
26. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
27. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
28. Komorowska Marcelina Kj Bonin
2005 (J.)
brak
29. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
30. Kowala Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
S
O031372
31. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
32. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
33. Kuczera Ksenia Stajnia Czernin
2010 (Mł.)
Brak
34. Kujawa Wiktoria UKJ Petrico Pony Karlino
2005 (J.)
O042947
35. Lewandowska Zuzanna BPK
2003 (J.)
O030658
36. Litewka Julia Derby Budzistowo
2007 (JM.)
O054180
37. Lubczyk Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (J.)
brak
38. Lusina Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
39. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
40. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
O056545
41. Makszewska Aleksandra KJ Bonin
2006 (JM.)
O057270
42. Miarka Adam ULKJ STAJNIA MANN
S
O003754
43. Miarka Nikola ULKJ STAJNIA MANN
2001 (MJ.)
Brak
44. Murawska Maria JKS AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O060585
45. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
46. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
47. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
48. Pasek Andrzej Dragon Nowilice
S
O000478
49. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
50. Paszkot Marcelina JKS AMICO Mołdawin
2020 (Mł.)
0000
51. Paszkowska Oliwia brak
2006 (JM.)
brak
52. Patalan Dominika bpk
S
O033904
53. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
54. Pawłowska Wiktoria ULKJ stajnia MANN
2004 (J.)
/
55. Pietruczyk Iga JKS AMICO Moldawin
2019 (Mł.)
0000
56. Pleban Oliwia KJ Koko Brzeźniki
S
O035050
57. Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
S
O007444
58. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
2020 (Mł.)
Brak
59. Silska Lena Kj Derby Budzistowo
2008 (JM.)
Brak
60. Skoneczna Jagoda Kj Derby Budzistowo
2012 (Mł.)
Brak
61. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
62. Starecka Julia ULKJ Stajnia MANN
2004 (J.)
0051895
63. Stebnicka Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
64. Strzechmińska Martyna bpk
2008 (JM.)
.
65. Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O003022
66. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
67. Tomicki Marek bpk
S
O033872
68. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
69. Wintoch Ewa ULKJ stajnia MANN
2008 (JM.)
-
70. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
71. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
72. Wrzochal Dominika BPK
2002 (MJ.)
O040892
73. Zadka Zuzanna Bpk
2005 (J.)
.
74. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
75. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
76. Zakrzewski Michał JKS Dako - Galant
S
O013655
77. Ziętara Zuzanna bpk
2005 (J.)
O054134
78. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

43

ALBI KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:140 F: Angelo
M: NN
brak 616999640094416
2.

71

ALL'S FAIR / POL / Klacz siwa// F: /
M: /
/ /
3.

18

AMAROK SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Nuggets
M: Aurora
Brak 616999530230115
4.

59

ARAVEL WARO -- POL -- ogier gniada/-- F: --
M: --
-- --
5.

11

ARIZONA KUC POL 2015 klacz jelenia/kuc:137 F: Nn
M: Nn
brak nn
6.

61

ARON OLD POL 2015 wałach gniada/. F: It’s Me du Mesnil
M: Grandina
brak DE 418182521815
7.

60

AVALANO -- POL -- wałach kasztanowata/-- F: --
M: --
-- --
8.

2

AVENUE SP POL 2003 klacz gniada/170 F: Don Cavallo
M: Armina
- -
9.

65

BALOU BOY -- POL 2006 wałach kasztanowata/-- F: BALOU DU ROULET
M: ZADORA
K014391 --
10.

68

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
11.

24

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: BARACUDA
M: V-RUSAŁKA
K028291 DE421000528615
12.

7

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
13.

49

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Biskwit
M: Batalia
BRAK
14.

79

BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z Z POL 2014 wałach jasnokasztanowata/165 F: Bamako De Muze
M: Evita Vant Roosakker
K027130 056015Z55737914
15.

106

BREITLEY F: BREITLING W
M: DEBBIE DEWDROP
K024724
16.

74

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:127 F: -
M: -
K026766 xxx
17.

77

CALIDOR HOLSZTYNSKA POL 2014 ogier gniada/169 F: Calido
M: Zauberfloete
K027420 DE421000039514
18.

32

CALINECZKA SP POL 2003 klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
K027153
19.

27

CARAVEL NIEM.SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: CALIDRIO
M: BANDERA
K023411 DE456570256213
20.

14

CARNOT NN POL NN Wałach gniada/mk:154 F: NN
M: NN
brak
21.

4

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 ogier siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE 421000223507
22.

53

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
23.

16

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Czandora
K018611
24.

109

CHANELL SP POL 2010 Klacz gniada F: Larron /
M: Cyrkonia /
K017677 61600964003910
25.

13

COLORADO SUNRISE HOL POL 2014 wałach ciemnogniada// F: Cormint
M: Wendy VI
brak DE421000059614
26.

78

COMMANDOR Z Z POL 2015 wałach siwa/176 F: Cornet Obolensky
M: Coni I G
K028759 056015Z55791415
27.

5

CORIDA KUC POL 2007 klacz dereszowata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak nn
28.

99

CORNET’S GIRL . POL 2015 klacz siwa/. F: Cornet Obolensky
M: .
Brak .
29.

81

CORNETS GIRL Z Z POL 2015 klacz siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Contessa
brak 056015Z55791315
30.

17

CZANDRA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: ..
M: ..
.. ..
31.

36

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
32.

89

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
33.

55

DELMA TYP POGRUBIONY POL 2013 Klacz srokata/168 F: NN
M: NN
brak brak
34.

98

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Decyma
K025114
35.

94

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
K020773 013610208706
36.

67

DIWINO -- POL -- wałach skarogniada/-- F: --
M: --
-- --
37.

51

DRAGON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kara/170 F: Rotmistrz
M: Dama Pik
brak
38.

83

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
K024949 616009640043314
39.

29

EL PASSINO SP POL 2016 wałach skarogniada/165 F: Salamon
M: Elianne
K029912 616009680011316
40.

10

FABIANA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Cento Sohn
M: Feola
K022932 616009640003811
41.

102

FALKON SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
42.

91

FENIKS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:135 F: Very Top
M: Frida
brak
43.

93

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2015 klacz dereszowata/kuc:131 F: ED
M: Finka
0000 0000
44.

42

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
45.

38

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
Brak 616009610044910
46.

52

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
brak
47.

64

HARIS -- POL 2008 wałach siwa/-- F: --
M: --
K017820 --
48.

33

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: ED
M: HISZPANKA
K029866 6160136400319
49.

90

IMPERATOR MECKL POL 2013 ogier ciemnogniada/170 F: Numero Uno
M: Ina IV
K022838 427270301313
50.

62

INDISSIMO -- POL -- wałach siwa/-- F: --
M: --
K023166 --
51.

96

INKA KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:143 F: Nn
M: Nn
0000 0000
52.

26

INTURANA M KW POL 2013 klacz gniada/174 F: Don`t Touch It M
M: Daphne M
K027198 UELN: 8260021308721
53.

88

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
54.

82

IWAN KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:143 F: NN
M: NN
Brak brak
55.

95

IWETTA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Chacco fly
M: Ifigenia
0000 0000
56.

34

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
57.

6

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
58.

1

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 616009640021115
59.

108

KAISER F:
M:
K029997
60.

105

KAJZER WALIJSKI KUC POL 2008 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
00000
61.

72

KARINA SP POL 2013 Klacz gniada/Brak F: Nn
M: Nn
Brak 0000
62.

97

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
63.

30

KOOH I NOOR K SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Farezzo B
M: Kleopatra-K
K029628 616009640091816
64.

25

KREMONA NIEM.SPORT. POL 2012 klacz siwa/170 F: LASPARI
M: KRYMKA
K023410 DE45670196512
65.

41

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
66.

31

LARGO SP POL 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Libretto xx
M: Loda Halama
K029627 616009640056816
67.

35

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
68.

28

LIAM DS POL 2013 ogier kasztanowata/167 F: Limasol
M: Cyganka
K023749 DE456570206913
69.

84

LIBERATOR MECKL POL 2013 ogier gniada/165 F: Calido
M: Libertina
K022839 DE427270301413
70.

20

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
71.

57

LIZA SC SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak POL 999520093001
72.

75

LOGAN SP POL 2006 Wałach inna/mk:156 F: Liguster
M: Tangana
K028385 013840015206
73.

86

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir wlkp
M: Lena sp/ Armani sp
K029808 616009640040016
74.

85

LUCKY WELSH PONY DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
DE427270342210
75.

66

LUCYFER -- POL -- wałach skarogniada/-- F: --
M: --
-- --
76.

69

MILTON / POL / Klacz gniada// F: /
M: /
/ /
77.

103

Monet F:
M:
78.

12

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
79.

50

NAMBO KUC POL 2007 Wałach bułana/kuc:147 F: Nando
M: Taria
K017723
80.

19

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
K008985 --
81.

73

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:145cm F: brak
M: brak
bram 01234
82.

22

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
K019946 DE418180118104
83.

40

PIRAT WIELKOPOLSKI POL 2009 wałach siwa/149 F: Delgor
M: Pora
brak 616007670137309
84.

15

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
85.

107

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
86.

80

QUINTO II G PZHK POL 2015 ogier gniada/169 F: Cros
M: Quinta II G
brak 616 009 64 00048 15
87.

100

QUINTO II G . POL 2014 ogier gniada/. F: Cros
M: Quinta II G
. .
88.

76

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
89.

9

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
90.

39

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
91.

63

SORENTO SP POL 01.05.2014 wałach gniada/. F: BOLSHOI
M: SOMATINA
Brak 616009610071914
92.

58

STRATFORD VAN DE SCHIMMELSTAL -- POL -- wałach skarogniada/-- F: --
M: --
-- --
93.

70

SUMMER DREAM / POL / wałach gniada// F: /
M: /
/ /
94.

92

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
K023754
95.

21

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
96.

23

URANO HOL POL 2016 ogier siwa/166 F: URIKO
M: VELTIN
BRAK DE421000527116
97.

54

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
K024260 POL070000005408
98.

8

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
99.

87

WARTA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Kingsten
M: Warka/Czandor
K024982 .
100.

46

WERA K X POL X klacz inna/X F: X
M: X
K022133 X
101.

104

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
K014996 POL013640061207
Rider Club
Competition
Prize
Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
225
200
SUM:
425.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
300
SUM:
300.00
Makszewska Aleksandra KJ Bonin
100
SUM:
100.00
Patalan Dominika bpk
125
SUM:
125.00
Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
150
SUM:
150.00
Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
175
250
SUM:
425.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
250
SUM:
250.00
Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
150
SUM:
150.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
75
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamelak Weronika
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2020-10-24
1
2020-10-24
1
Akulich Andrei
Klub Jeździecki Derby
CARAVEL (27)
2020-10-24
11
2020-10-24
8
LIAM (28)
2020-10-24
6
2020-10-24
Andrzejewski-Hołub Aleks
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA SC (57)
2020-10-24
10
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (38)
2020-10-24
1
2020-10-24
Bontor Natalia
Bez Przynależności Klubowej
ARIZONA (11)
2020-10-24
13
Borawska Natalia
ULKJ STAJNIA MANN
2020-10-24
23
2020-10-24
13
Borowska Jagoda
KS Forrest Pony Club
2020-10-24
17
2020-10-24
4
Brysiak Julia
bpk
PIRAT (40)
2020-10-24
14
2020-10-24
29
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
FENIKS (91)
2020-10-24
2
2020-10-24
30
Buczek Wiktoria
Bkp
CELEBRA (53)
2020-10-24
18
2020-10-24
Chełstowska Martyna
KJ Cavallo Szczecin
AMAROK (18)
2020-10-24
12
2020-10-24
13
Chlebowska Martyna
brak
AVENUE (2)
2020-10-24
10
2020-10-24
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
FALKON (102)
2020-10-24
11
2020-10-24
6
Monet (103)
2020-10-24
4
2020-10-24
7
2020-10-24
2
2020-10-24
Fedorczak Wiktoria
UKJ PETRICO PONY KARLINO
KARINA (72)
2020-10-24
9
2020-10-24
22
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2020-10-24
13
2020-10-24
1
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (7)
2020-10-24
3
2020-10-24
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2020-10-24
5
2020-10-24
9
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2020-10-24
2020-10-24
Hernas Zuzanna
Jks Neksico Kędzierzyn
LIZA (20)
2020-10-24
17
Iwasiów Michalina
Kj Derby Budzistowo
PROTON (107)
2020-10-24
1
2020-10-24
1
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
HOKS PK (33)
2020-10-24
7
2020-10-24
26
Kaszuba Gabriela
Kj Derby Budzistowo
URWIS (54)
2020-10-24
1
2020-10-24
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-10-24
1
225
2020-10-24
2
200
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2020-10-24
16
2020-10-24
LARGO (31)
2020-10-24
2020-10-24
17
Komorowska Marcelina
Kj Bonin
2020-10-24
19
2020-10-24
7
Kopacka Julia
BPK
HANGUS (52)
2020-10-24
21
2020-10-24
8
Kowala Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2020-10-24
10
Kuczera Ksenia
Stajnia Czernin
NAMBO (50)
2020-10-24
2020-10-24
15
Kujawa Wiktoria
UKJ Petrico Pony Karlino
LOGAN (75)
2020-10-24
12
Lewandowska Zuzanna
BPK
2020-10-24
10
2020-10-24
13
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2020-10-24
14
2020-10-24
Lubczyk Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
BORYS (49)
2020-10-24
13
2020-10-24
24
Lusina Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
BREITLEY (106)
2020-10-24
14
2020-10-24
5
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
CALIDOR (77)
2020-10-24
4
2020-10-24
1
300
2020-10-24
8
2020-10-24
2020-10-24
17
2020-10-24
9
Łoś Maja
Bpk
2020-10-24
9
2020-10-24
Makszewska Aleksandra
KJ Bonin
2020-10-24
2
100
2020-10-24
Miarka Adam
ULKJ STAJNIA MANN
AVALANO (60)
2020-10-24
12
2020-10-24
20
2020-10-24
16
2020-10-24
11
HARIS (64)
2020-10-24
18
2020-10-24
16
DIWINO (67)
2020-10-24
20
2020-10-24
9
Miarka Nikola
ULKJ STAJNIA MANN
2020-10-24
11
2020-10-24
14
Murawska Maria
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (94)
2020-10-24
4
2020-10-24
1
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (6)
2020-10-24
4
2020-10-24
14
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (88)
2020-10-24
8
2020-10-24
7
2020-10-24
3
2020-10-24
6
Pasek Andrzej
Dragon Nowilice
2020-10-24
6
2020-10-24
10
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
ARON (61)
2020-10-24
11
2020-10-24
21
SORENTO (63)
2020-10-24
4
2020-10-24
12
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
2020-10-24
6
2020-10-24
15
Paszkot Marcelina
JKS AMICO Mołdawin
KAISER (108)
2020-10-24
3
2020-10-24
Patalan Dominika
bpk
2020-10-24
3
125
2020-10-24
6
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
IWETTA (95)
2020-10-24
28
2020-10-24
Pietruczyk Iga
JKS AMICO Moldawin
INKA (96)
2020-10-24
19
2020-10-24
4
Pleban Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
WERA K (46)
2020-10-24
13
2020-10-24
Podhajna Ewa
JKS Amico Mołdawin
DEMPO L (98)
2020-10-24
10
2020-10-24
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (74)
2020-10-24
16
2020-10-24
Silska Lena
Kj Derby Budzistowo
DELMA (55)
2020-10-24
1
2020-10-24
1
Skoneczna Jagoda
Kj Derby Budzistowo
IWAN (82)
2020-10-24
1
2020-10-24
1
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2020-10-24
5
2020-10-24
3
150
Stebnicka Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
CORIDA (5)
2020-10-24
1
2020-10-24
1
Strzechmińska Martyna
bpk
CESOTHO (16)
2020-10-24
18
2020-10-24
Tarasek Krzysztof
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
URANO (23)
2020-10-24
7
2020-10-24
2020-10-24
5
2020-10-24
KREMONA (25)
2020-10-24
2
175
2020-10-24
1
250
2020-10-24
9
2020-10-24
12
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (34)
2020-10-24
15
2020-10-24
2
250
Tomicki Marek
bpk
2020-10-24
15
2020-10-24
Wąsowska Weronika
Jks AMICO Mołdawin
KIDNEY (97)
2020-10-24
2020-10-24
14
Wintoch Ewa
ULKJ stajnia MANN
2020-10-24
25
2020-10-24
15
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Melloni Horses
DANTE (89)
2020-10-24
1
150
2020-10-24
15
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
LEXUS (35)
2020-10-24
8
2020-10-24
Zadka Zuzanna
Bpk
CZANDRA (17)
2020-10-24
2
2020-10-24
11
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
ALBI (43)
2020-10-24
8
2020-10-24
27
2020-10-24
12
2020-10-24
5
Zakrzewski Michał
JKS Dako - Galant
2020-10-24
19
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
CHANELL (109)
2020-10-24
16
2020-10-24
Ziętara Zuzanna
bpk
2020-10-24
1
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2020-10-24
3
75
2020-10-24
WARTA (87)
2020-10-24
7
2020-10-24
17
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
13
2020-10-24

Number of Riders: 78

Number of Horses: 101

The sum of prizes: 2 000.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl