Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Budzistowo/Kołobrzeg, 10-11.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
128 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:56:58
2020-10-08 18:45:01
Julia Brysiaj PIRAT
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:38:03
2020-10-08 18:36:16
Jacek Bobik CARTAGO M
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:37:52
2020-10-08 18:34:34
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:26:33
2020-10-08 18:23:12
Nadia Ilin JULIAN
  • 1x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
124 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:21:29
2020-10-08 18:11:58
Gabriela Plichta ROSSA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:17
2020-10-08 16:25:11
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:10
2020-10-08 16:24:49
Dorota Kurtys PRIMA BALERINA
  • 1x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:32:55
2020-10-08 16:24:13
Oliwia Jędrej PRIMA BALERINA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:32:26
2020-10-08 16:23:14
Monika Kurtys PRIMA BALERINA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:32:17
2020-10-08 16:22:02
Natalia Wiśniewska LENA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:31:40
2020-10-08 16:20:22
Monika Kurtys LENA
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:31:28
2020-10-08 16:19:02
Weronika Malinowska CZARINA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:31:21
2020-10-08 15:58:07
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 15:34:14
2020-10-08 14:56:29
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 15:34:10
2020-10-08 14:56:07
Justyna Żagiel ALBI
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
113 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-08 15:34:05
2020-10-08 14:18:57
Nina Hutek CORNELL
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:28:19
2020-10-08 13:11:55
Maciej Żołądkiewicz CLAUDIUS
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:28:09
2020-10-08 13:07:54
Maciej Żołądkiewicz HONKER
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 15:46:42
2020-10-08 13:07:24
Maciej Żołądkiewicz WARTA
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:27:57
2020-10-08 13:07:06
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/C/Dwufazowy art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:27:48
2020-10-08 13:06:08
Sławomir Polikowski ROSI
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:27:39
2020-10-08 13:06:03
Maciej Żołądkiewicz LOKATA F
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:27:30
2020-10-08 13:04:49
Julian Buchwał LUCKY
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:27:20
2020-10-08 13:04:35
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/C/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:27:11
2020-10-08 13:04:12
Jacek Polikowski LECTOR
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:27:01
2020-10-08 13:03:49
Jacek Polikowski ASARI
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:26:55
2020-10-08 13:03:23
Jacek Polikowski LYJABALOU
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 13:26:48
2020-10-08 13:02:34
Jacek Polikowski CASSANO
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 11:17:45
2020-10-08 10:58:38
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 11:17:31
2020-10-08 10:57:43
Tomasz Jasiński DASIRO
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:43:44
2020-10-08 08:20:18
Julia Kosior CHALLENGE
  • 2x 1R/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:41:13
2020-10-08 07:25:49
Klara Górajska SNIEŻKA
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:26:58
2020-10-07 20:09:39
Julia Kopacka HANGUS
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:26:50
2020-10-07 20:09:06
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:26:39
2020-10-07 20:08:42
Wiktoria Płuciennik GLADIATOR
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:26:28
2020-10-07 20:06:56
Dominika Wrzochal DELGADO
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:26:05
2020-10-07 20:04:47
Jorn Bollmann LE FABIUS
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:25:46
2020-10-07 20:02:48
Dominika Wrzochal DRAGON
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:25:30
2020-10-07 20:02:26
Oliwia Rajnerowicz JURA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:25:09
2020-10-07 19:39:34
Magdalena Pisula BELISSIMA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:24:47
2020-10-07 19:35:12
Aleksandra Rybakowicz GAJA
  • 2x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:24:33
2020-10-07 19:35:06
Amelia Symonowicz ZIMNY WIATR
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:23:41
2020-10-07 19:34:55
Róża Klein NEGATYW
  • 2x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:48:45
2020-10-07 18:43:56
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
84 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 18:47:53
2020-10-07 18:37:05
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:42:45
2020-10-07 17:41:55
Natalia Borawska STRATFORD VAN DE SCHIMMELSTAL
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:42:12
2020-10-07 17:34:02
Anita Misiewicz TROCADÉRO K
  • 2x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:41:26
2020-10-07 17:32:30
Nikola Miarka ARAVEL WARO
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:41:17
2020-10-07 17:29:38
Sara Brodzińska FALLA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:41:09
2020-10-07 17:27:41
Ewa Wintoch ALL'S FAIR
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:41:03
2020-10-07 17:27:00
Julia Starecka SUMMER DREAM
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:40:57
2020-10-07 17:26:38
Wiktoria Pawłowska PROMYK
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:40:51
2020-10-07 17:26:13
Adam Miarka HARIS
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:40:36
2020-10-07 17:25:52
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 17:40:31
2020-10-07 17:25:22
Adam Miarka BALOU BOY
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:53:09
2020-10-07 14:33:54
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:52:57
2020-10-07 14:33:03
Paulina Jansens WARKA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:20:41
2020-10-07 14:20:08
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:20:17
2020-10-07 14:12:40
Dawid Pasek CORNESSIO
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:20:02
2020-10-07 14:11:25
Dawid Pasek KANULA
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:19:56
2020-10-07 14:08:02
Dawid Pasek KANCORA MELLONI Z
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:19:50
2020-10-07 14:07:12
Dawid Pasek AYLEEN
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:19:42
2020-10-07 14:06:29
Dawid Pasek ZILENA
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:19:33
2020-10-07 14:05:44
Dawid Pasek HENSAL
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:19:24
2020-10-07 14:05:01
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:19:10
2020-10-07 13:46:57
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/C/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 12:36:27
2020-10-07 11:19:18
Beata Pawłowska BRIONI
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 10:07:24
2020-10-07 10:03:26
Edmund Katner REWI-BU
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 20:23:22
2020-10-07 06:11:54
Zuzanna Lewandowska JAY JAY M
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:52:37
2020-10-06 18:41:19
Michalina Wyrostek MUSTANG
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:13:57
2020-10-06 17:36:11
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 1R/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:13:44
2020-10-06 17:34:16
Monika Wrzesińska LEXUS
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:13:32
2020-10-06 17:33:36
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/C/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:13:23
2020-10-06 17:32:48
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:13:12
2020-10-06 17:32:02
Andrzej Pasek DAKATO GOLD M.
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:13:01
2020-10-06 17:31:13
Patrycja Janicka HOKS PK
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 16:15:17
2020-10-06 16:05:21
Marika Gańska TROLL
  • 2x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
51 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-06 13:42:45
2020-10-06 12:04:22
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:50:42
2020-10-06 11:47:49
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:40:23
2020-10-06 11:47:24
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:40:15
2020-10-06 11:01:42
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 1R/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:39:11
2020-10-06 10:23:39
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 08:55:23
2020-10-06 00:27:28
Agnieszka Kiedrowska OLYMPUS-K
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 08:55:28
2020-10-06 00:26:59
Agnieszka Kiedrowska KLEOPATRA-K
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:47
2020-10-05 21:37:33
Zuzanna Zadka CZANDRA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
43 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-05 21:15:41
2020-10-05 20:39:27
Krzysztof Zaręba CZINGIS
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:15:03
2020-10-05 20:14:00
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 2x 1R/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:52:34
2020-10-05 20:13:08
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 08:55:24
2020-10-05 18:20:47
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 19:22:07
2020-10-05 18:20:30
Monika Wiśniewska CYGANKA
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 19:21:02
2020-10-05 18:05:00
Sonia Czerwińska-Ośka DAUGUST
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:52:04
2020-10-05 16:40:59
Martyna Chełstowska LEVISTA
  • 2x 1R/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 2x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 16:15:06
2020-10-05 16:27:08
Martyna Chlebowska AVENUE
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 13:00:40
2020-10-05 09:49:19
Joanna Żuk NALIDAD AVERTEN
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 13:00:19
2020-10-05 08:27:18
Kacper Tyszkiewicz CZAKO
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:50:20
2020-10-04 22:31:05
Anna Krupska SAURON
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:50:06
2020-10-04 22:07:07
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 15:33:03
2020-10-04 20:35:33
Maja Piniawska NEVER MIND
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 19:06:35
2020-10-04 17:58:47
Neli Szczepanek FÜRST GRANDIOS 2
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 19:06:23
2020-10-04 17:58:22
Natalia Bacia FORTUNA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 15:25:27
2020-10-04 13:28:51
Michalina Żurowska WALTHER
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 15:22:37
2020-10-04 12:58:33
Antonina Jasińska GABI
  • 1x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 15:22:08
2020-10-04 11:03:51
Milena Chorążewska LANZE
  • 2x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 15:21:12
2020-10-04 11:01:17
Kornelia Trzybinska PYRALGINA S
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:40:08
2020-10-03 17:52:08
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-03 20:39:10
2020-10-03 17:50:34
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 2x 1R/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
22 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-03 20:38:51
2020-10-03 17:49:43
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:51:08
2020-10-03 14:57:16
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:51:19
2020-10-03 14:56:23
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
19 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 13:14:24
2020-10-03 13:52:12
Andrzej Pasek ARON
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 13:13:35
2020-10-03 13:47:03
Andrzej Pasek SORENTO
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:35:33
2020-10-03 12:59:11
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:46:26
2020-10-02 20:45:15
Marcel Michalak PENELLOPA
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:27:46
2020-10-02 09:19:33
Olga Kiedrowska ASIENNE
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 07:11:07
2020-10-01 22:00:01
Marcelina Komorowska COLORADO SUNRISE
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 2x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:08:11
2020-10-01 09:54:34
Sandra Ogrenicz WALTHER
  • 1x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:06:34
2020-10-01 09:33:02
Laura Dzirba FINEZJA
  • 2x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:06:19
2020-10-01 09:32:33
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 6T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/mLL/Z trafieniem w normę czasu (60 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 21:42:03
2020-09-28 19:49:50
Lea Frey ASCOT
  • 2x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:14:58
2020-09-27 23:26:04
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:14:45
2020-09-27 23:24:41
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 1x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 19:42:00
2020-09-27 17:16:03
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 23:04:56
2020-09-26 22:33:18
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 23:04:46
2020-09-26 22:32:31
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 19:20:07
2020-09-26 16:50:18
Martyna Paluch IROS
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 15:50:35
2020-09-26 03:23:01
Wiktoria Budczenkow FABIANA
  • 1x 7T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) - Dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 8T/L/Zwykły art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14T/LL/Z trafieniem w normę czasu (80 cm) Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 15T/L/Zwykły art. 238.2.1 (towarzyski)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 23:02:48
2020-09-25 22:02:15
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 19:30:42
2020-09-24 18:58:29
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
2. Biliniewicz Hanna KJ. POLONEZ Damnica
2004 (J.)
O049950
3. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
4. Bollmann Jorn Schapow
S
brak
5. Borawska Natalia ULKJ STAJNIA MANN
2000 (MJ.)
/
6. Brodzińska Sara ULKJ STAJNIA MANN
S
/
7. Buchwał Julian Bpk
2009 (Mł.)
Brak
8. Budczenkow Wiktoria KJ EQUITATION LUBKOWICE
S
O011304
9. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
Brak
10. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (J.)
O042760
11. Chełstowska Martyna Bpk
2002 (J.)
O041313
12. Chlebowska Martyna brak
2007 (JM.)
brak
13. Chorążewska Milena LKlub Jeździecki Pegaz Reda
S
Brak
14. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
O002228
15. Czerwińska-Ośka Sonia KJ Skarb przy SK Kozienic
S
O042193
16. Dzirba Laura Brak
2011 (Mł.)
Brak
17. Fedorczak Wiktoria UKJ PETRICO PONY KARLINO
2012 (Mł.)
Brak
18. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
19. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
20. Gańska Marika Kaja Grzybowo
2007 (JM.)
Brak
21. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
22. Głuszek Martyna KJ . POLONEZ Damnica
2001 (MJ.)
O039038
23. Górajska Klara JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O057257
24. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
25. Hutek Nina LKS Dragon Nowielice
2006 (JM.)
O046406
26. Ilin Nadia Kj kaja grzybowo
2006 (JM.)
DAG 043219
27. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (J.)
Brak
28. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
29. Jansens Paulina Stajnia Bio Tine Gościnowo
2019 (Mł.)
Brak
30. Jasińska Antonina Klub Jeżdziecki Kaja
2006 (JM.)
brak
31. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
32. Jędrej Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
2009 (Mł.)
Brak6
33. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
34. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
35. Kiedrowska Olga brak
S
brak
36. Klein Róża Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
37. Komorowska Marcelina Kj Bonin
2005 (JM.)
brak
38. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
39. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
40. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
O060675
41. Kosior Julia KJ POLONEZ DAMNICA
2006 (JM.)
BRAK
42. Kowala Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
brak
43. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
44. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
45. Kret Elżbieta UKJ PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
brak
46. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
47. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
O060672
48. Kurtys Monika UKJ Leonardo
S
Brak
49. Laskowska Maria JKS Folwark Podkowa Szczecin
2005 (JM.)
O037282
50. Lewandowska Zuzanna BPK
2003 (J.)
O030658
51. Litewka Julia Derby Budzistowo
2007 (JM.)
O054180
52. Lusina Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
53. Łoś Maja bpk
2006 (JM.)
O056545
54. Makszewska Aleksandra KJ Bonin
2006 (JM.)
O057270
55. Miarka Adam ULKJ Stajnia MANN
S
O003754
56. Miarka Nikola ULKJ STAJNIA MANN
2001 (MJ.)
/
57. Misiewicz Anita Niezrzeszona
S
Brak
58. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
59. Ogrenicz Sandra Brak
2005 (JM.)
Brak
60. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
61. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
62. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
Brak
63. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
64. Pasek Andrzej Dragon Nowilice
S
O000478
65. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
66. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
67. Paszkowska Oliwia brak
2006 (JM.)
brak
68. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
brak
69. Pisula Magdalena BPK
2005 (JM.)
brak
70. Plichta Gabriela --------
2007 (JM.)
brak
71. Płuciennik Wiktoria BKP
2009 (Mł.)
O050557
72. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
73. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
74. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
75. Rajnerowicz Oliwia Brak przynależności
2006 (JM.)
Brak
76. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
Brak
77. Rudol Natalia KJ Koko
S
O026893
78. Rybakowicz Aleksandra BPK
S
Brak
79. Sobczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
ZZJ
80. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
81. Starecka Julia ULKJ Stajnia MANN
2004 (J.)
0051895
82. Świec Konstancja KJ Koko
83. Symonowicz Amelia BPK
2005 (JM.)
brak
84. Szczepanek Neli Bpk
2007 (JM.)
Brak
85. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
86. Tomicki Marek bpk
S
O033872
87. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
88. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
89. Tyszkiewicz Kacper brak
2001 (MJ.)
brak
90. Walczak Oliwia KJ Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O051349
91. Wintoch Ewa ULKJ stajnia MANN
2008 (JM.)
-
92. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
93. Wiśniewska Monika Brak
2000 (MJ.)
Brak
94. Wiśniewska Natalia Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
2007 (JM.)
Brak
95. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
96. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
97. Wyrostek Michalina JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
O048651
98. Zadka Zuzanna Bpk
2005 (JM.)
.
99. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
100. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
101. Zaręba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O003917
102. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
103. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
104. Żuk Joanna BPK
S
Brak
105. Żurowska Michalina Brak
2005 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

131

ALBI KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:140 F: Angelo
M: NN
brak 616999640094416
2.

70

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
3.

97

ALL'S FAIR / POL / Klacz siwa// F: /
M: /
/ /
4.

99

ARAVEL WARO / POL / Ogier gniada// F: /
M: /
/ /
5.

13

ARON OLD POL 2015 wałach gniada/. F: It’s Me du Mesnil
M: Grandina
brak DE 418182521815
6.

121

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
7.

42

ASCOT SP POL 2013 wałach gniada/175 F: Chacco-Fly
M: Ashanti
K024955 616009640072812
8.

46

ASIENNE Deutsches Sportpferd POL 2014 klacz gniada/162 F: Czarownik
M: Asa
Brak DE 455-8702776-14
9.

102

AVALANO / POL / Wałach kasztanowata// F: /
M: /
/ /
10.

25

AVENUE SP POL 2003 klacz gniada/170 F: Don Cavallo
M: Armina
- -
11.

85

AYLEEN O POL 2016 klacz gniada/0 F: 0
M: 0
0 0
12.

92

BALOU BOY / POL 2006 wałach kasztanowata// F: /
M: /
K014391 4818100037106
13.

37

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
K021193 616009640039912
14.

107

BELISSIMA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Louis
M: Babia
brak POL 009 54 00364 07
15.

57

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
16.

80

BRIONI OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/168 F: Burberry
M: Ceason Z
Brak DE433330706810
17.

156

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:127 F: -
M: -
xxx xxx
18.

133

C-CHANELLE OLDENBURSKA POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
K024015
19.

153

CALIDOR F:
M:
20.

78

CALINECZKA SP POL 2003 klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
K027153
21.

81

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
22.

140

CARA 199 BRANDENBURG GER 2014 klacz gniada/165 F: CHAP II
M: CELINA
K026730 DE 456560493614
23.

48

CARNOT NN POL NN Wałach gniada/mk:154 F: NN
M: NN
brak
24.

50

CARRYBO II SP POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
K028734 616009640038012
25.

141

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: CENTURION
M: WICHITA
K029404 DE 421000010613
26.

119

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo / Caretino
M: Wyanetta / Calato
K025070 421000505411
27.

32

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 ogier siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE 421000223507
28.

123

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
29.

116

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: IMPULS
M: CHIMERA
brak POL 732 01 00199 06
30.

43

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
Brak 616007610112309
31.

129

CLAUDIUS . POL 2015 wałach gniada/. F: Elvaro
M: Clarimo
Brak .
32.

45

COLORADO SUNRISE HOL POL 2014 wałach ciemnogniada/169 F: Cormint
M: Wendy VI
brak DE421000059614
33.

154

COMMANDOR Z F:
M:
K028759
34.

130

CORNELL BRAK POL brak wałach siwa/brak F: nn
M: nn
brak brak
35.

88

CORNESSIO 0 POL 2016 wałach gniada/170 F: 0
M: 0
0 0
36.

152

CORNETS GIRL F:
M:
37.

27

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
Brak 616 999 64 00789 15
38.

59

CZAKO SP POL 2010 wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytryna
Brak 616009520059810
39.

65

CZANDRA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: ..
M: ..
.. ..
40.

134

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
Brak 661
41.

64

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
K010923 11342
42.

74

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
43.

34

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
44.

117

DASIRO HOLSZTYN GER 2015 wałach gniada/172 F: Darkodello
M: .
. .
45.

61

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
46.

111

DELGADO SP POL 2016 wałach kasztanowata/178 F: -
M: -
Brak -
47.

109

DRAGON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kara/170 F: Rotmistrz
M: Dama Pik
brak
48.

145

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
K024949 616009640043314
49.

143

EL PASSINO SP POL 2016 wałach gniada/168 F: 1
M: 1
1 1
50.

35

FABIANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Cento Sohn
M: Feola
brak 616009640003811
51.

98

FALLA / POL / klacz gniada// F: /
M: /
/ /
52.

44

FINEZJA NN POL 2007 Klacz ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
Brak 616999610314707
53.

55

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
Brak 616009610044910
54.

69

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
55.

56

FÜRST GRANDIOS 2 HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Fürstenhof
M: Donata
Brak DE 431313311915
56.

54

GABI SP POL 2005 klacz biała/165 F: Corde
M: Taria
brak nn
57.

106

GAJA SP POL 2011 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
Brak
58.

112

GLADIATOR KUC POLSKI POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
brak 616999610034715
59.

151

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
60.

66

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
61.

113

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 372003005614174
62.

114

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
brak
63.

94

HARIS / POL 2008 wałach siwa// F: /
M: /
K017820 /
64.

83

HENSAL SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
65.

82

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: 0
M: 0
K029813 DE421000604215
66.

73

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: ED
M: HISZPANKA
K029866 6160136400319
67.

128

HONKER SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Sorbie Tower
M: Turbud Quirinus
. .
68.

93

INDISSIMO / POL / Wałach siwa// F: /
M: /
K023166 /
69.

36

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
70.

76

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
71.

71

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
72.

30

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
K027136 616009640021115
73.

139

JULIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/mk:160 F: Corde
M: Julka
Brak POL 009590416104
74.

108

JURA Polski Koń Szlachetnej Połkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/170 F: Pas
M: Jenna
Brak POL 009640019704
75.

49

KALAHARI MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
K024386 616 066 55 00334 08
76.

86

KANCORA MELLONI Z 0 POL 0 klacz gniada/170 F: 0
M: 0
K029815 056015Z55877316
77.

87

KANULA AES POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Bonula N
K029816 826002150874141
78.

157

KARINA SP POL 2013 Klacz gniada/Brak F: Nn
M: Nn
Brak 0000
79.

18

KLEOPATRA-K SP POL 2008 klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
K024318 009640044408
80.

40

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
81.

132

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
82.

53

LANZE MEKLEMBURG POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Lycon
M: Donatella
Brak DE427270279812
83.

110

LE FABIUS Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach siwa/170 F: Levkol
M: Fablenne
brak
84.

122

LECTOR MECKLENBURGER POL 2014 wałach siwa/174 F: LIoyd George
M: Carina
K028288 DE427270003914
85.

135

LENA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Armani
M: Lira II
brak
86.

26

LEVISTA OLDENBURSKA POL 2011 klacz siwa/169 F: Levisonn
M: Rocca
K022515 DE 433330704011
87.

77

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
88.

15

LIBERIO SP POL 2012 wałach gniada/- F: Chaltaire Z
M: La Guarda / La Paz
K024144 616009610168212
89.

125

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir wlkp
M: Lena sp/ Armani sp
K029808 616009640040016
90.

75

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
91.

103

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili/Lennon
K023104 K023104
92.

124

LUCKY WELSH PONY DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
DE427270342210
93.

120

LYJABALOU OLDENBURGER POL 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero
M: Bellissima
K027154 418180238115
94.

9

ŁATKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:125 F: nn/nn
M: nn/nn
brak
95.

147

ŁUNA SP POL 2008pil Klacz srokata/166 F: Xx
M: Xx
Xxx Pol
96.

29

MUSTANG SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/- F: Jogurt
M: Morena
K011382
97.

89

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
98.

148

NADIR SP POL 2014 Wałach inna/170 F: Arcygraf
M: Nowina
xx xx
99.

60

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/176 F: La Calidad
M: Nova
K029827 616009640085216
100.

91

NEFRYT WLKP POL 2003 wałach kara/165 F: Corofini / Corofino
M: Nostalgia / Arek
K026482 616007640026303
101.

104

NEGATYW TRAKEŃSKA POL 2005 wałach gniada/178 F: Libretto xx
M: Niecka
brak 732010009905
102.

23

NEVER MIND SP POL 2013 klacz gniada/mk:164 F: sallust-s
M: nirvana
brak 616009670095713
103.

68

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach kara/170 F: xx
M: xx
K008985
104.

19

OLYMPUS-K WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/178 F: Powój /
M: Omega-K / Lwów
K024320 K024320
105.

155

OMBOS ZILVERSTAR F:
M:
106.

47

PENELLOPA MAŁY KOŃ POL 31.05.2001 klacz kasztanowata/mk:148 F: x
M: x
brak 616999640062501
107.

67

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
K019946 DE418180118104
108.

137

PERŁA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
K030176 616999520140811
109.

142

PIRAT WIELKOPOLSKI POL 2009 wałach siwa/149 F: Delgor
M: Pora
brak 616007670137309
110.

41

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
111.

63

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
112.

144

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman/Gracieux
K015239 616009640101009
113.

136

PRIMA BALERINA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/155 F: Audytor
M: Piękna Balerina
brak Brak
114.

95

PROMYK / POL / wałach kara// F: /
M: /
/ /
115.

52

PYRALGINA S MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Sword
M: Persja
Brak 616006580159314
116.

159

QUINTA II G SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Cantus
Brak .
117.

62

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
K029863 616009640031516
118.

14

RAPINO Niemiecki Kon Sportowy GER 2011 wałach gniada/160 F: Rapolino
M: Acadia
K028315
119.

79

REWI-BU SP POL 2016 ogier siwa/172 F: Larron
M: Po Correro
K028899 6160099640055716
120.

33

ROCK STAR / POL 2016 klacz gniada/165 F: //
M: //
Brak ///
121.

126

ROSI HANOWERSKA POL 2012 Klacz kara/172 F: Dressage Royal
M: Anuschka
K023448
122.

138

ROSSA HAFLINGER POL 2007 klacz jasnokasztanowata/kuc:156 F: Hans
M: Roza Van De Viersprong
brak POL 013530124107
123.

58

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
124.

115

SNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: RAPER
M: ŚMIESZKA
K025185 009670149304
125.

158

SNOWBALL KUC POL 2009 Wałach biała/kuc:134 F: X
M: X
K028384 O1234
126.

149

SOLANDRIA SP POL 2008 Klacz siwa/xx F: xx
M: xx
xx xx
127.

118

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
128.

12

SORENTO SP POL 01.05.2014 wałach gniada/. F: BOLSHOI
M: SOMATINA
Brak 616009610071914
129.

38

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
K021192 616009610140812
130.

101

STRATFORD VAN DE SCHIMMELSTAL / POL / wałach gniada// F: /
M: /
/ /
131.

96

SUMMER DREAM / POL / wałach gniada// F: /
M: /
/ /
132.

150

TORDIS ICASS SP POL 2013 Ogier srokata/kuc:xx F: NN
M: NN
K026455 xx
133.

100

TROCADÉRO K SP POL 2010 Stallion seal brown/170 F: Calato Kama
M: Tracja
Brak 616009640024010
134.

72

TROLL KOŃ MAŁY POL 2003 wałach kasztanowata/mk:150 F: Markies V
M: Taria
Brak 616013640056303
135.

127

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
136.

39

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola /
K025061 616009640042813
137.

51

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
138.

10

WALTHER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/157 F: Kaliniec
M: Wilamena
Brak POL 007 60 00879 05
139.

90

WARKA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa F: Inblanco
M: Wiga
616 007 61 00576 12
140.

31

WARTA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Kingsten
M: Warka/Czandor
K024982 .
141.

146

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko
M: Zmyłka
Brak Brak
142.

84

ZILENA 0 POL 0 klacz siwa/0 F: 0
M: 0
K029817 0
143.

105

ZIMNY WIATR MAŁOPOLSKA POL 22.04.2008 wałach gniada/165 F: Zachodni Wiatr
M: Zorza
brak 006530217308
Rider Club
Competition
Prize
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
250
275
SUM:
525.00
Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
100
SUM:
100.00
Gałan Katarzyna KJ Bonin
100
SUM:
100.00
Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
50
SUM:
50.00
Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
200
250
SUM:
450.00
Kopeć Anna KJ Bonin
200
200
SUM:
400.00
Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
150
SUM:
150.00
Lusina Gołaś Aleksandra KJ Bonin
225
SUM:
225.00
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
150
SUM:
150.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
225
175
275
SUM:
675.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
175
SUM:
175.00
Rudol Natalia KJ Koko
20
SUM:
20.00
Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
100
150
200
150
SUM:
600.00
Tomicki Marek bpk
100
125
SUM:
225.00
Zaręba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
125
SUM:
125.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (55)
2020-10-10
11
2020-10-10
2020-10-11
2
2020-10-11
Biliniewicz Hanna
KJ. POLONEZ Damnica
2020-10-10
2
2020-10-10
23
2020-10-11
2020-10-11
16
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CARA 199 (140)
2020-10-10
1
250
2020-10-10
1
275
CARTAGO M (141)
2020-10-10
19
2020-10-10
13
Bollmann Jorn
Schapow
LE FABIUS (110)
2020-10-10
24
2020-10-10
Borawska Natalia
ULKJ STAJNIA MANN
2020-10-10
14
2020-10-10
20
Brodzińska Sara
ULKJ STAJNIA MANN
FALLA (98)
2020-10-10
20
2020-10-10
7
Buchwał Julian
Bpk
LUCKY (124)
2020-10-10
2020-10-10
6
2020-10-11
3
2020-10-11
Budczenkow Wiktoria
KJ EQUITATION LUBKOWICE
FABIANA (35)
2020-10-10
2
2020-10-10
11
2020-10-11
1
2020-10-11
12
Burdzy Marta
Brak
ŁATKA (9)
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
4
2020-10-10
4
2020-10-11
4
2020-10-11
15
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (69)
2020-10-10
13
2020-10-10
9
2020-10-11
3
100
2020-10-11
16
Chełstowska Martyna
Bpk
LEVISTA (26)
2020-10-10
1
2020-10-10
7
2020-10-11
4
2020-10-11
Chlebowska Martyna
brak
AVENUE (25)
2020-10-10
1
2020-10-10
2020-10-11
6
2020-10-11
Chorążewska Milena
LKlub Jeździecki Pegaz Reda
LANZE (53)
2020-10-11
5
2020-10-11
3
Czapska Alicja
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2020-10-10
8
2020-10-10
18
2020-10-11
2020-10-11
13
Czerwińska-Ośka Sonia
KJ Skarb przy SK Kozienic
DAUGUST (61)
2020-10-10
16
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
11
Dzirba Laura
Brak
FINEZJA (44)
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
Fedorczak Wiktoria
UKJ PETRICO PONY KARLINO
KARINA (157)
2020-10-11
7
2020-10-11
Frey Lea
JKS Melloni Horses
ASCOT (42)
2020-10-10
3
2020-10-10
2020-10-11
16
2020-10-11
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
RAINBOW (62)
2020-10-11
2
100
2020-10-11
Gańska Marika
Kaja Grzybowo
TROLL (72)
2020-10-11
2020-10-11
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (57)
2020-10-11
11
2020-10-11
15
Głuszek Martyna
KJ . POLONEZ Damnica
2020-10-10
18
2020-10-10
27
2020-10-11
12
2020-10-11
13
Górajska Klara
JKS FARMA MODRZEWIE
SNIEŻKA (115)
2020-10-10
17
2020-10-10
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2020-10-10
3
50
2020-10-10
5
Hutek Nina
LKS Dragon Nowielice
CORNELL (130)
2020-10-10
2020-10-10
Ilin Nadia
Kj kaja grzybowo
JULIAN (139)
2020-10-11
6
2020-10-11
10
Jackowiak Weronika
KJ Caris Kamień Pomorski
CYGANKA (27)
2020-10-11
16
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
HOKS PK (73)
2020-10-10
1
2020-10-10
10
2020-10-11
2
2020-10-11
18
Jansens Paulina
Stajnia Bio Tine Gościnowo
WARKA (90)
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
9
Jasińska Antonina
Klub Jeżdziecki Kaja
GABI (54)
2020-10-11
2020-10-11
20
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
DASIRO (117)
2020-10-11
7
2020-10-11
Jędrej Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
2020-10-10
9
2020-10-11
13
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-10-10
1
200
2020-10-10
4
2020-10-11
1
250
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2020-10-10
2020-10-10
26
2020-10-10
9
Kiedrowska Olga
brak
ASIENNE (46)
2020-10-10
10
2020-10-10
2020-10-11
1
2020-10-11
Klein Róża
Bez Przynależności Klubowej
NEGATYW (104)
2020-10-11
17
2020-10-11
Komorowska Marcelina
Kj Bonin
2020-10-10
9
2020-10-10
2
2020-10-11
5
2020-10-11
9
Kopacka Julia
BPK
HANGUS (114)
2020-10-10
22
2020-10-10
19
Kopeć Anna
KJ Bonin
2020-10-10
15
2020-10-10
21
2020-10-11
5
2020-10-11
11
SPARTAN (38)
2020-10-10
2
200
2020-10-11
2
200
2020-10-10
5
2020-10-11
6
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
PERŁA (137)
2020-10-10
12
2020-10-10
2020-10-11
11
2020-10-11
Kosior Julia
KJ POLONEZ DAMNICA
CHALLENGE (116)
2020-10-10
4
2020-10-10
7
2020-10-11
2020-10-11
17
Kowala Aleksandra
BPK
2020-10-10
21
Kowalczyk Ewelina
bpk
WARKA (90)
2020-10-10
5
NEFRYT (91)
2020-10-10
23
2020-10-10
16
2020-10-11
4
2020-10-11
15
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
VINO 26 (51)
2020-10-10
11
2020-10-10
12
2020-10-11
2
150
2020-10-11
7
Kret Elżbieta
UKJ PETRICO PONY KARLINO
SNOWBALL (158)
2020-10-11
14
2020-10-11
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (58)
2020-10-10
14
2020-10-10
20
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
2020-10-11
Kurtys Monika
UKJ Leonardo
LENA (135)
2020-10-10
2
2020-10-11
15
2020-10-10
8
Laskowska Maria
JKS Folwark Podkowa Szczecin
2020-10-10
9
2020-10-10
22
2020-10-11
8
2020-10-11
19
Lewandowska Zuzanna
BPK
2020-10-11
4
2020-10-11
16
2020-10-10
4
2020-10-10
7
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2020-10-10
7
2020-10-10
4
2020-10-11
2020-10-11
18
Lusina Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
CALIDOR (153)
2020-10-11
9
2020-10-11
2
225
2020-10-11
9
2020-10-11
2020-10-11
8
2020-10-11
Łoś Maja
bpk
2020-10-10
4
2020-10-11
15
2020-10-11
2020-10-10
26
Makszewska Aleksandra
KJ Bonin
2020-10-10
3
2020-10-10
7
2020-10-11
7
2020-10-11
Miarka Adam
ULKJ Stajnia MANN
2020-10-10
10
2020-10-10
14
AVALANO (102)
2020-10-10
20
2020-10-10
20
Miarka Nikola
ULKJ STAJNIA MANN
2020-10-10
5
2020-10-10
12
Misiewicz Anita
Niezrzeszona
2020-10-11
2020-10-11
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (71)
2020-10-10
12
2020-10-10
8
Ogrenicz Sandra
Brak
WALTHER (10)
2020-10-11
7
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (36)
2020-10-10
2
150
2020-10-10
15
2020-10-11
7
2020-10-11
17
Paprocka Martyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (81)
2020-10-10
11
2020-10-10
4
2020-10-11
12
2020-10-11
4
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
LA CROUSE (132)
2020-10-10
15
2020-10-10
10
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
SORENTO (12)
2020-10-10
14
ARON (13)
2020-10-10
24
Pasek Andrzej
Dragon Nowilice
2020-10-10
4
2020-10-10
6
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2020-10-10
6
2020-10-10
16
2020-10-11
11
2020-10-11
11
HENSAL (83)
2020-10-10
24
2020-10-10
19
2020-10-11
10
2020-10-11
8
ZILENA (84)
2020-10-10
6
2020-10-10
17
2020-10-11
9
2020-10-11
6
AYLEEN (85)
2020-10-10
4
2020-10-10
2020-10-11
5
2020-10-11
KANULA (87)
2020-10-11
6
2020-10-11
2020-10-10
3
2020-10-10
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
2020-10-11
10
2020-10-11
Paszkowska Oliwia
brak
CARNOT (48)
2020-10-10
1
2020-10-10
2020-10-11
1
2020-10-11
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
2020-10-10
26
2020-10-10
18
Pisula Magdalena
BPK
BELISSIMA (107)
2020-10-10
Plichta Gabriela
--------
ROSSA (138)
2020-10-10
7
2020-10-10
Płuciennik Wiktoria
BKP
GLADIATOR (112)
2020-10-10
13
2020-10-10
14
2020-10-10
27
2020-10-10
22
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
CASSANO (119)
2020-10-10
7
2020-10-10
LYJABALOU (120)
2020-10-10
2020-10-10
25
2020-10-11
8
2020-10-11
ASARI (121)
2020-10-10
7
2020-10-10
2
225
LECTOR (122)
2020-10-11
10
2020-10-11
3
175
2020-10-11
4
2020-10-11
1
275
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
ROSI (126)
2020-10-10
15
2020-10-10
25
2020-10-11
6
2020-10-11
9
URUGWAJ (127)
2020-10-10
10
2020-10-10
3
175
2020-10-11
5
2020-10-11
7
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (75)
2020-10-10
10
2020-10-10
2020-10-11
13
2020-10-11
12
Rajnerowicz Oliwia
Brak przynależności
JURA (108)
2020-10-10
6
2020-10-10
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (156)
2020-10-11
12
2020-10-11
Rudol Natalia
KJ Koko
NADIR (148)
2020-10-10
5
2020-10-10
2020-10-11
3
20
2020-10-11
17
Rybakowicz Aleksandra
BPK
GAJA (106)
2020-10-11
16
2020-10-11
Sobczak Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
SOLANDRIA (149)
2020-10-11
8
2020-10-11
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2020-10-10
3
100
2020-10-10
3
150
2020-10-11
1
200
2020-10-11
3
150
Starecka Julia
ULKJ Stajnia MANN
2020-10-10
18
2020-10-10
9
Świec Konstancja
KJ Koko
ŁUNA (147)
2020-10-10
16
2020-10-10
2020-10-11
10
2020-10-11
Symonowicz Amelia
BPK
2020-10-10
11
2020-10-10
16
Szczepanek Neli
Bpk
2020-10-10
23
2020-10-10
2020-10-11
19
2020-10-11
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (76)
2020-10-10
5
2020-10-10
6
2020-10-11
18
2020-10-11
5
Tomicki Marek
bpk
2020-10-10
2
100
2020-10-11
1
125
GLADIATOR (151)
2020-10-10
13
2020-10-11
14
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
2020-10-11
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2020-10-10
17
2020-10-11
2
2020-10-11
2020-10-10
Tyszkiewicz Kacper
brak
CZAKO (59)
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
Walczak Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
2020-10-11
2020-10-11
13
Wintoch Ewa
ULKJ stajnia MANN
2020-10-10
8
2020-10-10
15
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Melloni Horses
DANTE (34)
2020-10-10
22
2020-10-10
18
2020-10-11
10
2020-10-11
18
Wiśniewska Monika
Brak
CYGANKA (27)
2020-10-11
17
Wiśniewska Natalia
Uczniowski Klub Jeździecki Leonardo Dargikowo
LENA (135)
2020-10-10
2020-10-11
5
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
LEXUS (77)
2020-10-10
3
2020-10-10
17
2020-10-11
3
2020-10-11
Wrzochal Dominika
BPK
DRAGON (109)
2020-10-10
8
2020-10-10
DELGADO (111)
2020-10-10
2020-10-10
Wyrostek Michalina
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (29)
2020-10-10
8
2020-10-10
28
Zadka Zuzanna
Bpk
CZANDRA (65)
2020-10-10
19
2020-10-10
21
2020-10-11
12
2020-10-11
14
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
ALBI (131)
2020-10-10
14
2020-10-10
21
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
DUBAJ M. (145)
2020-10-10
12
ZELT (146)
2020-10-10
17
2020-10-11
14
Zaręba Krzysztof
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZINGIS (64)
2020-10-10
1
125
2020-10-10
21
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
WARTA (31)
2020-10-10
19
2020-10-10
22
2020-10-11
15
2020-10-11
14
LOKATA F (125)
2020-10-10
11
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
4
HONKER (128)
2020-10-10
25
2020-10-10
6
2020-10-11
7
2020-10-11
6
CLAUDIUS (129)
2020-10-10
5
2020-10-10
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2020-10-11
14
2020-10-11
Żuk Joanna
BPK
2020-10-10
12
2020-10-10
13
2020-10-11
13
2020-10-11
Żurowska Michalina
Brak
WALTHER (10)
2020-10-10
13

Number of Riders: 105

Number of Horses: 143

The sum of prizes: 3 970.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl