Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Modrzewie/Goleniów, 05.09.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:43:28
2020-09-03 20:43:28
Maja Wojcianiec E'GENTELMEN
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:23:46
2020-09-03 20:23:46
Wiktoria Budczenkow FABIANA
  • 1x 3/LL/ Business - Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:21:43
2020-09-03 20:18:37
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:14:06
2020-09-03 19:42:06
Wiktoria Buczek CELEBRA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:14:00
2020-09-03 19:39:52
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:13:54
2020-09-03 19:39:15
Wiktoria Płuciennik GLADIATOR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:13:48
2020-09-03 19:38:25
Julia Kopacka HANGUS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:35:20
2020-09-03 19:28:42
Izabella Stawarz LIZA
  • 2x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:28:15
2020-09-03 19:27:59
Maria Rybska TENERYFA
  • 2x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:27:28
2020-09-03 19:26:46
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:27:26
2020-09-03 19:25:36
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 1x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:24:02
2020-09-03 19:21:56
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 18:51:29
2020-09-03 18:37:33
Anna Żurek CASH FLOW LA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 18:44:37
2020-09-03 17:58:32
Paulina Kozakiewicz KOMES
  • 2x 11/L/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - konie - 100cm
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:18:20
2020-09-03 17:15:55
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 2x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:18:15
2020-09-03 17:14:50
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:18:09
2020-09-03 17:14:17
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:18:01
2020-09-03 17:14:06
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:17:56
2020-09-03 17:13:49
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:17:48
2020-09-03 17:13:12
Maja Sałapatek CASKADA
  • 2x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:17:44
2020-09-03 17:13:03
Justyna Żagiel ALBI
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:17:33
2020-09-03 16:45:26
Maria Ostojska CRAZY PRINCESS
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 13:25:19
2020-09-03 12:37:50
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 13:25:04
2020-09-03 12:29:59
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 13:24:54
2020-09-03 12:29:25
Andrei Akulich JAY JAY M.
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 13:24:45
2020-09-03 12:29:01
Andrei Akulich DAKATO GOLD M.
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:41:30
2020-09-03 11:39:48
Krzysztof Tarasek CARAVEL
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:41:42
2020-09-03 11:21:33
Krzysztof Tarasek CASIUS
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:41:48
2020-09-03 11:10:26
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:41:54
2020-09-03 10:59:51
Krzysztof Tarasek URANO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:37:17
2020-09-03 10:09:34
Magdalena Kwiatkowska AQUINUS
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:36:45
2020-09-03 09:11:36
Dawid Pasek AYLEEN
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:36:34
2020-09-03 09:02:36
Dawid Pasek JASON VDL
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:36:27
2020-09-03 09:00:55
Dawid Pasek VOODOO
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:36:16
2020-09-03 09:00:19
Dawid Pasek ZILENA
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:36:08
2020-09-03 08:59:54
Dawid Pasek HENSAL
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:35:25
2020-09-03 08:59:22
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:35:04
2020-09-03 08:58:38
Dawid Pasek KANCORA MELLONI Z
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:19:17
2020-09-02 22:04:15
Natalia Ignaczak NIKITA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 22:18:59
2020-09-02 21:57:42
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:50:58
2020-09-02 19:42:16
Milena Chorążewska LANZE
  • 2x 3/LL/ Business - Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:50:45
2020-09-02 19:41:47
Kornelia Trzybinska PYRALGINA S
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
76 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-04 20:55:56
2020-09-02 15:26:53
Klaudia Śmigórska BELATON
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
75 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-04 20:56:07
2020-09-02 15:26:32
Klaudia Śmigórska CARIS
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:30:09
2020-09-02 15:25:53
Paulina Świerzbin NADIA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:29:51
2020-09-02 14:38:26
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:29:44
2020-09-02 14:08:23
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:29:35
2020-09-02 14:08:02
Michalina Kulczewska ELDAR
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:29:07
2020-09-02 13:30:23
Katarzyna Karsznia NISZA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:29:01
2020-09-02 13:13:34
Sara Kędzierska-Bielowiec NISZA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:13:15
2020-09-02 13:12:14
Jagoda Grydziuszko WIRGINIA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:13:01
2020-09-02 13:10:13
Sylwia Barbarska AMBERA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/ Business - Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:12:49
2020-09-02 08:54:24
Klara Górajska SNIEŻKA
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:12:38
2020-09-02 08:44:22
Amelia Ćwik ISKIERKA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:12:29
2020-09-02 08:43:26
Wiktoria Hałabaty BASTYLIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 20:56:27
2020-09-02 08:42:39
Sandra Jasikowska CAWALIER
  • 1x 3/LL/ Business - Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:37:06
2020-09-01 21:32:38
Maja Stasik JUST RUBY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:36:56
2020-09-01 21:32:10
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:02:57
2020-09-01 19:47:09
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:02:28
2020-09-01 19:37:26
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 16:54:41
2020-09-01 14:54:24
Patrycja Pyclik ELZA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 16:53:49
2020-09-01 14:38:54
Martyna Paluch AKMA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:44:44
2020-09-01 12:36:28
Edmund Katner REWI-BU
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:44:23
2020-09-01 11:49:30
Martyna Chełstowska AMAROK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:44:12
2020-09-01 11:48:10
Neli Szczepanek FÜRST GRANDIOS 2
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:43:59
2020-09-01 11:45:01
Natalia Bacia FORTUNA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:43:50
2020-09-01 11:28:33
Martyna Chełstowska LEVISTA
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 22:17:34
2020-08-31 22:14:01
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 22:17:24
2020-08-31 22:13:21
Sara Piotrowska LOTNIK THE HELL S
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 22:17:14
2020-08-31 22:08:53
Natalia Kozłowska WIERZBINA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 22:16:58
2020-08-31 22:04:17
Julietta Trzeciak KORFINI
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 22:16:10
2020-08-31 21:33:08
Maja Zasada KURAŚ
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:09:23
2020-08-31 14:54:10
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 1x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:09:20
2020-08-31 14:52:38
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:24:58
2020-08-31 09:53:51
Joanna Żuk NALIDAD AVERTEN
  • 2x 3/LL/ Business - Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
43 ENTRY PRE-APPROVED 2020-08-30 22:07:08
2020-08-30 21:52:07
Krzysztof Zaręba CZINGIS
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 21:34:46
2020-08-30 21:11:43
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:02:08
2020-08-30 19:18:52
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
40 ENTRY PRE-APPROVED 2020-08-29 16:29:08
2020-08-29 15:46:36
Lilla Jasińska DONHUAN
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 16:27:51
2020-08-29 15:45:27
Marek Łatosz RIVERA
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 16:27:44
2020-08-29 15:41:01
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 16:25:25
2020-08-29 15:40:08
Julia Antoniak CHRISTINA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 16:25:06
2020-08-29 15:38:19
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:55:38
2020-08-29 12:07:02
Hanna Krzywoszańska EGON
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:55:23
2020-08-29 11:48:24
Nina Bogucka ELF
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 10:55:45
2020-08-29 11:23:45
Michał Cwajda GIBSON
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 10:41:04
2020-08-29 00:45:28
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:18:37
2020-08-28 21:23:36
Dominika Chojnacka PIOTRUŚ PAN
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:18:10
2020-08-28 21:23:05
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:18:02
2020-08-28 21:22:28
Laura Łożewska KAWIOR
  • 2x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:17:52
2020-08-28 21:21:45
Natalia Łożewska REALLY IMPORTANT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:17:43
2020-08-28 21:21:02
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:17:28
2020-08-28 21:20:34
Olga Zalewa NAWAHO
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:17:01
2020-08-28 21:19:21
Amelia Koralewska CASERES
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:15:55
2020-08-28 21:18:50
Emilia Frąckowiak WILBURG
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:19:21
2020-08-28 21:18:12
Michał Cwajda ODYS
  • 2x 3/LL/ Business - Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:15:37
2020-08-28 21:14:35
Aleksandra Lewandowska NERGAL
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 22:11:22
2020-08-27 20:27:49
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:30:19
2020-08-27 13:09:39
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 11/L/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - konie - 100cm
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:30:10
2020-08-27 13:07:35
Elżbieta Kret SNOWBALL
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:30:02
2020-08-27 13:06:14
Maja Drozdowska LADY
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:29:53
2020-08-27 13:04:45
Nadia Babij PYSIO
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 10/mLL/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - kuce - 60-70-80-90cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:29:42
2020-08-27 12:15:08
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:29:26
2020-08-27 12:03:02
Laura Wilczyńska CORRERO
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:29:11
2020-08-27 11:58:19
Beata Strzałkowska PEGAZ
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:29:02
2020-08-27 11:56:22
Jessica Liszniańska TELCO
  • 1x 7/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/Finał Projektu Stylowy Jeździec ZZJ - konie - 100cm
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:27:19
2020-08-27 11:55:46
Wiktoria Antoniewska KAMBER
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:54:45
2020-08-27 11:54:15
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:54:37
2020-08-27 11:53:55
Beata Strzałkowska COMME L’ETOILE
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:54:12
2020-08-27 11:53:44
Beata Strzałkowska CRANCHY
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:54:06
2020-08-27 11:53:31
Beata Strzałkowska CUSCO
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:54:30
2020-08-27 11:53:09
Beata Strzałkowska CASCADETTO
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:53:44
2020-08-27 11:52:42
Beata Strzałkowska ADAGIO
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
  • 1x 6/L1/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:12:04
2020-08-27 08:10:21
Magdalena Majewska PERŁA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:17:00
2020-08-27 08:06:18
Sylwia Barbarska CAMELIA
  • 1x 3/LL/ Business - Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:11:31
2020-08-27 08:05:36
Sylwia Barbarska MY LITTLE PONY
  • 2x 3/LL/ Business - Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:52:44
2020-08-27 05:23:19
Ada Rój ELISA
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1 O Puchar JUMPING TEAM
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:52:21
2020-08-26 22:08:50
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu -Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - O Puchar REGAMEX - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Akulich Andrei Klub Jeździecki Derby
S
O049003
10080260
2. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
Brak
3. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
4. Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2007 (JM.)
brak
5. Babij Nadia Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O056613
6. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
7. Bogucka Nina Brak
2005 (JM.)
O055211
8. Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
S
O040660
9. Buczek Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
10. Budczenkow Wiktoria Stajnia Lubkowice
S
O011304
11. Chojnacka Dominika JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
12. Chorążewska Milena LKlub Jeździecki Pegaz Reda
S
Brak
13. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
14. Ćwik Amelia bp
2005 (JM.)
brak
15. Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2003 (J.)
O028065
16. Drozdowska Maja UKJ Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
17. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (JM.)
O050560
18. Gadomska Julia BPK
19. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
20. Górajska Klara JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
BRAK
21. Grydziuszko Jagoda bzpk
2009 (Mł.)
brak
22. Hałabaty Wiktoria brak
2006 (JM.)
brak
23. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
brak
24. Ignaczak Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
xxx
25. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
26. Jasikowska Sandra JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
BRAK
27. Karsznia Katarzyna BRAK
2008 (JM.)
BRAK
28. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O057311
29. Kędzierska-Bielowiec Sara BPK
2005 (JM.)
BRAK
30. Kopacka Julia BPK
2005 (JM.)
Brak
31. Koralewska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (J.)
O058304
32. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
33. Kozakiewicz Paulina UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
brak
34. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
35. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
36. Kozłowska Natalia BRAK
2004 (J.)
BRAK
37. Kret Elżbieta UKJ PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
brak
38. Krzywoszańska Hanna Brak
2007 (JM.)
O055204
39. Kwiatkowska Magdalena bpk
S
O024364
40. Laskowska Maria JKS Folwark Podkowa Szczecin
2005 (JM.)
O037282
41. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O059672
42. Liszniańska Jessica KJ Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
O059164
43. Łoś Maja bpk
2006 (JM.)
brak
44. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
brak
45. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
46. Majewska Magdalena JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
...
47. Makszewska Aleksandra brak
2006 (JM.)
brak
48. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
49. Michalska Martyna JKS Rafi Gorzów
O024297
50. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
2000 (MJ.)
Brak
51. Orłowska Emilia bpk
2008 (JM.)
brak
52. Ostojska Maria Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2008 (JM.)
brak
53. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
0044962
54. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
55. Piotrowska Sara BRAK
2009 (Mł.)
BRAK
56. Płuciennik Wiktoria BPK
2009 (Mł.)
Brak
57. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
S
O028553
58. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
59. Pyclik Patrycja Brak
2006 (JM.)
41051/19
60. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
Brak
61. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
62. Stasik Maja KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2001 (MJ.)
O033319
63. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
64. Świerzbin Paulina KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2005 (JM.)
brak
65. Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O003022
66. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
67. Trzeciak Julietta BRAK
2007 (JM.)
BRAK
68. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
69. Wilczyńska Laura Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
Brak
70. Winiarska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2003 (J.)
O052082
71. Wojcianiec Maja JKS Melloni Horses
2010 (Mł.)
0
72. Zadka Zuzanna UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2004 (J.)
Brak
73. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
74. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
75. Zasada Maja BRAK
2006 (JM.)
BRAK
76. Żuk Joanna BPK
S
Brak
77. Żurek Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ADAGIO HOL POL 2016 ogier siwa/171 F: Adagio de talma
M: Hol
K029395 DE421000073316
2.

65

AKMA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/168 F: Marino
M: Alkiwia
K024892 616007610204914
3.

104

ALBI KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:140 F: Angelo
M: NN
brak 616999640094416
4.

63

AMAROK TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/165 F: Nuggets
M: Aurora
K030072 616999530230115
5.

74

AMBERA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz siwa/165 F: HEBAB
M: ARMILLA
BRAK POL006580235005
6.

94

AQUINUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Quinnius III
M: Atlanta
brak 616 009 64 00009 12
7.

133

ARMANDI HOL. Niemcy skarogniad. F: Armand
M: Sensea/Caretino
8.

93

AYLEEN O POL 2016 klacz gniada/0 F: 0
M: 0
0 0
9.

85

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
10.

97

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: BARACUDA
M: V-RUSAŁKA
K028291 DE421000528615
11.

71

BASTYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: nn
M: nn
brak 616009540119209
12.

82

BELATON KOŃ MAŁY POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Orion / Genius
M: Belissima / Logan
K023076 013640049007
13.

109

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
14.

13

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
15.

128

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:127 F: -
M: -
xxx xxx
16.

35

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 brak
17.

4

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999530214515
18.

79

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
19.

95

CARAVEL NIEM.SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: CALIDRIO
M: BANDERA
K023411 DE456570256213
20.

81

CARIS TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz kara F: NN
M: NN
K023074 616999640081113
21.

46

CARRYBO II SP POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
K028734 616009640038012
22.

18

CASCADETTO HOL POL 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello
M: Hol
K029390 DE421000001716
23.

33

CASERES WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872
24.

112

CASH FLOW LA Trotteur Francais FRA 2012 Wałach ciemnogniada/166 F: Scipion du Goutier
M: Rama Bourbon
brak
25.

96

CASIUS NIEM.SPORT. POL 2015 ogier ciemnogniada/172 F: CALEO
M: VIOLA XXI
K028290 DE456560485615
26.

10

CAWALIER HANOWER POL 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: NN
M: NN
K029690 43331582906
27.

121

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Egzamin
M: Celebra
Brak
28.

48

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada/159 F: Cejlon / Genius
M: Zuza / nn
K013006 POL009640001707
29.

45

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
K022426 DE 441410785309
30.

19

COMME L’ETOILE HOL POL 2016 ogier gniada/170 F: Comme il faut
M: Hol
K029374 DE421000016916
31.

24

CORRERO HOL POL 1996 ogier siwa/170 F: Claudio
M: Finia XIII
Brak Brak
32.

17

CRANCHY HOL POL 2016 ogier gniada/171 F: Crunch
M: Hol
K029373 DE421000103716
33.

103

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 klacz siwa/kuc:125 F: nn
M: nn
brak 616999610218513
34.

16

CUSCO HOLSZTYN POL 2016 ogier gniada/165 F: Casall
M: Hol
K029389 DE421000003016
35.

129

CZANDRA SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Brak
M: Brak
Brak 000
36.

50

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
K010923 11342
37.

99

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA
K027135 616009640020315
38.

8

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: NOE D'ISLE
M: DRACENA
K018620 12668
39.

124

E'GENTELMEN POL F:
M:
40.

43

EGON TYP SZLACHETNY POL 2001 wałach kasztanowata/1,72 F: NN
M: NN
Brak POL999640002901
41.

77

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
K020772 6169996400939
42.

42

ELF TYP SZLACHETNY POL 2002 wałach kasztanowata/1, 70 F: NN
M: NN
Brak POL 999640003102
43.

14

ELISA KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: Warrior Queen / French Buffet
K018858 528003200906823
44.

66

ELZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/155 F: Czos
M: Emi
Brak A0014605S
45.

123

FABIANA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Cento Sohn
M: Feola
brak 6160096400003811
46.

107

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
47.

61

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
Brak 616009610044910
48.

67

FRANCOIS LULU WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/161 F: Wolf's Panther
M: Frezja
K021451 616007640080809
49.

62

FÜRST GRANDIOS 2 HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Fürstenhof
M: Donata
Brak DE 431313311915
50.

108

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
51.

41

GIBSON SP POL 2013 wałach siwa F: Statut
M: Gilette
K026695
52.

119

GLADIATOR KUC POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610034715
53.

120

GREY RONNIE KUC POL 2012 Wałach inna/mk:144 F: Nn
M: Nn
Brak 372003005614174
54.

118

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
Brak
55.

89

HENSAL SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
56.

88

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: 0
M: 0
K029813 DE421000604215
57.

72

ISKIERKA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz siwa/165 F: SAPIECHA
M: ILWA
BRAK 007640017104
58.

92

JASON VDL KWPN NED 2014 Ogier siwa/- F: Dakar VDL /
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528210004162500
59.

101

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
60.

100

JAY JAY M. SP POL 2015 ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
61.

70

JUST RUBY HOLST GER 2015 klacz gniada/172 F: Lyjanero
M: Po Corrado I
Brak -
62.

130

KABA SP POL 2005 klacz skarogniada/160 F: Kamrat
M: nn
brak 616009520126905
63.

59

KALOE SP POL 2001 klacz siwa/- F: Spartakus /
M: Korsyka / Nidar
K019433 POL009600034601
64.

21

KAMBER SP POL 2015 wałach gniada/161 cm F: Larron
M: Kambera
Brak Brak
65.

87

KANCORA MELLONI Z 0 POL 0 klacz gniada/170 F: 0
M: 0
K029815 056015Z55877316
66.

58

KASZMIR SP POL 2006 wałach kasztanowata/159 F: Bohun /
M: Kasandra /
brak POL999 67 0169606
67.

111

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/mk:155 F: NN
M: NN
878/20 61699964084015
68.

54

KORFINI SP POL 2008 Wałach gniada/169 F: COTTONCLUB
M: KOBRA
K017488 POL009640067508
69.

57

KORSARZ DSP POL 2010 wałach kara/173 F: Con Sherry
M: Kolchida
K021012 DE456570235910
70.

20

KRONOS WKLP POL 2005 ogier gniada/171 F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia/ Mangan
K010587 POL007610135505
71.

53

KURAŚ KONIK POLSKI POL 2005 Wałach inna/kuc:155 F: JEHOL
M: KLAKA
BRAK POL 011640008605
72.

27

LADY KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:124 F: nn
M: nn
K026449 Xxxx
73.

69

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
K023756 421000245611
74.

84

LANZE MEKLEMBURG POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Lycon
M: Donatella
Brak DE427270279812
75.

60

LEVISTA OLDENBURSKA POL 2011 klacz siwa/169 F: Levisonn
M: Rocca
K022515 DE 433330704011
76.

29

LOGAN SP POL 2006 Wałach inna/mk:156 F: Liguster
M: Tangana
K028385 013840015206
77.

102

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
78.

56

LOTNIK THE HELL S TYP KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:110 F: NN
M: NN
brak 616999640080913
79.

127

MATRIX F:
M:
K022928
80.

2

MY LITTLE PONY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999661486012
81.

78

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
82.

80

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
K023075
83.

51

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/176 F: La Calidad
M: Nova
K029827 616009640085216
84.

34

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
brak
85.

40

NEFRYT WLKP POL 2003 wałach kara/165 F: Corofini / Corofino
M: Nostalgia / Arek
K026482 616007640026303
86.

31

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
87.

86

NIKITA SP POL 2007 klacz gniada/xxx F: Kompan
M: Niwa
xxx xxx
88.

132

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Nordyk
M: Netela
brak
89.

76

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
90.

5

ODYS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Salamon
M: Oriona
brak
91.

68

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara/170 F: xx
M: xx
xx
92.

125

OLIMPIA F:
M:
93.

49

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
brak
94.

23

PEGAZ WKLP POL 2015 wałach gniada/168 F: Larron
M: Polka
Brak Brak
95.

3

PERŁA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/160 F: KRREOL
M: POZA
K022610 0076003427
96.

39

PIOTRUŚ PAN KUC POL 2015 Wałach inna/kuc:142 F: Maneż
M: Pestka
Brak 616013610147515
97.

122

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
98.

83

PYRALGINA S MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Sword
M: Persja
Brak 616006580159314
99.

26

PYSIO KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K015906 616999640099210
100.

106

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
101.

36

REALLY IMPORTANT Rheinisches Reitpferd GER 2014 Wałach gniada F: Ribiano
M: Felina T
brak
102.

64

REWI-BU SP POL 2016 ogier siwa/172 F: Larron
M: Po Correro
Brak 616009640055716
103.

47

RIVERA SP. POL 2004 klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
K022858 POL 009 67 00371 04
104.

126

RODZYNEK F:
M:
105.

38

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Tizian
M: Rosenna K
K020033 de 435350022308 DE435350022308
106.

73

SNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: RAPER
M: ŚMIESZKA
BRAK 009670149304
107.

28

SNOWBALL KUC POL 2009 Wałach biała/kuc:134 F: X
M: X
K028384 O1234
108.

131

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
109.

22

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 Brak
110.

25

TICANOS SP POL 2013 gelding bay/167 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
111.

113

TROCZEK DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
K028318 POL616013640076711
112.

98

URANO HOL POL 2016 ogier siwa/166 F: URIKO
M: VELTIN
BRAK DE421000527116
113.

30

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola /
K025061 616009640042813
114.

44

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
115.

91

VOODOO WESTF GER 2014 Wałach kasztanowata/0 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 0
116.

55

WIERZBINA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata F: Banita
M: Wiflora
brak
117.

32

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663
118.

75

WIRGINIA PONY POL 2015 klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
BRAK DE498560074815
119.

90

ZILENA 0 POL 0 klacz siwa/0 F: 0
M: 0
K029817 0
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrei
Klub Jeździecki Derby
2020-09-05
4
150
2020-09-05
4
200
2020-09-05
10
2020-09-05
6
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
KAMBER (21)
2020-09-05
3
2020-09-05
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
ARMANDI (133)
2020-09-05
2020-09-05
5
Bąba Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
ROSANNA (38)
2020-09-05
3
100
2020-09-05
10
Babij Nadia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (26)
2020-09-05
2020-09-05
1
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-09-05
2
2020-09-05
2020-09-05
5
2020-09-05
30
AMBERA (74)
2020-09-05
17
2020-09-05
8
SZLACHCIC (131)
2020-09-05
6
Bogucka Nina
Brak
ELF (42)
2020-09-05
2020-09-05
16
Borecki Rafał
KJ AOJ ZUT SZCZECIN
KORSARZ (57)
2020-09-05
1
300
2020-09-05
3
250
Buczek Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
CELEBRA (121)
2020-09-05
26
2020-09-05
Budczenkow Wiktoria
Stajnia Lubkowice
FABIANA (123)
2020-09-05
1
2020-09-05
15
Chojnacka Dominika
JKS Tornado Szczecin
2020-09-05
15
2020-09-05
Chorążewska Milena
LKlub Jeździecki Pegaz Reda
LANZE (84)
2020-09-05
2020-09-05
4
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
ODYS (5)
2020-09-05
7
2020-09-05
GIBSON (41)
2020-09-05
3
200
2020-09-05
7
Ćwik Amelia
bp
2020-09-05
7
2020-09-05
17
Dobrowolska Martyna
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2020-09-05
8
2020-09-05
Drozdowska Maja
UKJ Petrico Pony Karlino
LADY (27)
2020-09-05
2020-09-05
6
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (32)
2020-09-05
14
2020-09-05
Gadomska Julia
BPK
RODZYNEK (126)
2020-09-05
18
2020-09-05
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (13)
2020-09-05
10
2020-09-05
24
Górajska Klara
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-09-05
27
2020-09-05
Grydziuszko Jagoda
bzpk
2020-09-05
21
2020-09-05
SZLACHCIC (131)
2020-09-05
Hałabaty Wiktoria
brak
2020-09-05
7
2020-09-05
28
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2020-09-05
17
2020-09-05
1
Ignaczak Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NIKITA (86)
2020-09-05
19
2020-09-05
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
FOLLOW ME (107)
2020-09-05
10
2020-09-05
Jasikowska Sandra
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-09-05
2020-09-05
Karsznia Katarzyna
BRAK
NISZA (76)
2020-09-05
11
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (108)
2020-09-05
20
2020-09-05
12
Kędzierska-Bielowiec Sara
BPK
NISZA (132)
2020-09-05
9
Kopacka Julia
BPK
HANGUS (118)
2020-09-05
16
2020-09-05
Koralewska Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
CASERES (33)
2020-09-05
4
2020-09-05
Kowalczyk Ewelina
bpk
NEFRYT (40)
2020-09-05
8
2020-09-05
6
Kozakiewicz Paulina
UKJ Karmen Niekłonice
KOMES (111)
2020-09-05
2020-09-05
1
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (109)
2020-09-05
1
200
2020-09-05
9
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
QUANDO N (106)
2020-09-05
7
2020-09-05
11
Kozłowska Natalia
BRAK
2020-09-05
2
2020-09-05
6
Kret Elżbieta
UKJ PETRICO PONY KARLINO
2020-09-05
12
2020-09-05
1
Krzywoszańska Hanna
Brak
EGON (43)
2020-09-05
2020-09-05
20
Kwiatkowska Magdalena
bpk
AQUINUS (94)
2020-09-05
2020-09-05
6
Laskowska Maria
JKS Folwark Podkowa Szczecin
2020-09-05
2
250
2020-09-05
1
450
Lewandowska Aleksandra
bpk
NERGAL (31)
2020-09-05
2020-09-05
Liszniańska Jessica
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (22)
2020-09-05
8
2020-09-05
2
Łoś Maja
bpk
2020-09-05
25
2020-09-05
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2020-09-05
20
2020-09-05
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
TICANOS (25)
2020-09-05
11
2020-09-05
5
100
Majewska Magdalena
JKS FARMA MODRZEWIE
PERŁA (3)
2020-09-05
21
2020-09-05
31
Makszewska Aleksandra
brak
2020-09-05
8
2020-09-05
14
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (35)
2020-09-05
9
2020-09-05
5
100
Michalska Martyna
JKS Rafi Gorzów
MATRIX (127)
2020-09-05
7
2020-09-05
Minko Natalia
KS Forrest Pony Club
TROCZEK (113)
2020-09-05
2
150
2020-09-05
4
Orłowska Emilia
bpk
KABA (130)
2020-09-05
Ostojska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2020-09-05
14
2020-09-05
22
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
AKMA (65)
2020-09-05
5
2020-09-05
22
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2020-09-05
18
2020-09-05
2020-09-05
12
2020-09-05
AYLEEN (93)
2020-09-05
11
2020-09-05
Piotrowska Sara
BRAK
2020-09-05
8
2020-09-05
Płuciennik Wiktoria
BPK
GLADIATOR (119)
2020-09-05
18
2020-09-05
29
2020-09-05
24
2020-09-05
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
CELESTA (48)
2020-09-05
4
50
2020-09-05
2
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (102)
2020-09-05
13
2020-09-05
13
Pyclik Patrycja
Brak
ELZA (66)
2020-09-05
13
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (128)
2020-09-05
2020-09-05
9
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
CARIS (81)
2020-09-05
26
2020-09-05
14
BELATON (82)
2020-09-05
12
2020-09-05
Stasik Maja
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2020-09-05
21
2020-09-05
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
ADAGIO (15)
2020-09-05
5
50
2020-09-05
15
CUSCO (16)
2020-09-05
16
2020-09-05
CRANCHY (17)
2020-09-05
10
2020-09-05
6
2020-09-05
6
2020-09-05
7
KRONOS (20)
2020-09-05
2
350
2020-09-05
2
450
PEGAZ (23)
2020-09-05
2
2020-09-05
Świerzbin Paulina
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (80)
2020-09-05
1
2020-09-05
25
Tarasek Krzysztof
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
CASIUS (96)
2020-09-05
19
2020-09-05
5
2020-09-05
11
2020-09-05
URANO (98)
2020-09-05
12
2020-09-05
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (101)
2020-09-05
8
2020-09-05
1
500
Trzeciak Julietta
BRAK
KORFINI (54)
2020-09-05
2020-09-05
23
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2020-09-05
9
2020-09-05
23
Wilczyńska Laura
Cavallo Szczecin
CORRERO (24)
2020-09-05
2020-09-05
13
Winiarska Weronika
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2020-09-05
2020-09-05
1
Wojcianiec Maja
JKS Melloni Horses
2020-09-05
4
2020-09-05
27
Zadka Zuzanna
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
CZANDRA (129)
2020-09-05
15
2020-09-05
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
ALBI (104)
2020-09-05
19
2020-09-05
Zalewa Olga
JKS Tornado Szczecin
NAWAHO (34)
2020-09-05
13
2020-09-05
3
Zasada Maja
BRAK
KURAŚ (53)
2020-09-05
3
2020-09-05
Żuk Joanna
BPK
2020-09-05
3
2020-09-05
Żurek Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2020-09-05
2020-09-05

Number of Riders: 77

Number of Horses: 119

The sum of prizes: 3 850.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl