Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne Zawody w skokach przez przeszkody
Modrzewie/Goleniów, 13.06.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 09:05:12
2020-06-13 09:05:12
Zuzanna Drobniak IMPULS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 09:04:12
2020-06-13 09:04:12
Aleksandra Rogoda ZIGUR
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:39:00
2020-06-12 10:02:18
Maria Rybska SMOLL BOY FOREST
  • 2x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:38:35
2020-06-12 10:01:15
Natalia Minko TROCZEK
  • 2x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:37:56
2020-06-12 09:59:56
Izabella Stawarz SHY LADY FOREST
  • 2x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:38:00
2020-06-12 09:58:08
Izabella Stawarz LIZA
  • 2x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:37:11
2020-06-12 09:57:22
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:36:44
2020-06-12 09:56:30
Hanna Kuczkowiak FOCUS
  • 2x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:36:05
2020-06-12 08:37:11
Jagoda Grydziuszko SZLACHCIC
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:27:11
2020-06-12 08:36:07
Sandra Jasikowska CAWALIER
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:26:55
2020-06-12 08:28:19
Sylwia Barbarska BASTYLIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:26:52
2020-06-12 08:27:07
Magdalena Majewska CHARIEN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:26:50
2020-06-12 08:22:41
Oliwia Wichucka EUFORIA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:26:46
2020-06-12 08:22:04
Oliwia Wichucka FANAGOR
  • 2x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:26:43
2020-06-12 08:16:58
Amelia Ćwik LADY SONIA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:26:39
2020-06-12 08:15:54
Weronika Pawlak TUNDRA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:26:36
2020-06-12 08:14:48
Wiktoria Hałabaty FORIS
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:26:34
2020-06-12 08:04:16
Sara Kędzierska-Bielowiec NISZA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:22:02
2020-06-11 20:21:44
Anna Kołek LOTKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:07:16
2020-06-11 19:51:02
Karolina Cesarczyk BRATKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:07:15
2020-06-11 19:49:26
Alicja Klimowicz AJRA
  • 2x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:07:15
2020-06-11 19:46:39
Emila Suszczyńska NEDA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 17:08:58
2020-06-11 17:07:09
Nikola Kupczyk CESOTHO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 16:44:33
2020-06-11 16:06:55
Kacper Tyszkiewicz KALIFORNIA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 15:45:03
2020-06-11 15:43:06
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 15:44:33
2020-06-11 15:41:38
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Business - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 15:44:25
2020-06-11 15:40:59
Justyna Żagiel ALBI
  • 2x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 15:33:50
2020-06-11 14:42:06
Julia Majewska STELLA
  • 2x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 15:33:22
2020-06-11 14:38:53
Martyna Chełstowska AMAROK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 13:30:52
2020-06-11 12:39:01
Laura Czapla DONNATELLA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
80 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-11 15:33:05
2020-06-11 12:37:52
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:59:45
2020-06-11 11:54:51
Kornelia Trzybinska PYRALGINA S
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:14:33
2020-06-11 10:18:01
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 09:49:27
2020-06-11 09:30:32
Rafał Borecki DOBOSZ
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 09:49:06
2020-06-11 08:44:27
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:52
2020-06-10 21:30:08
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:45
2020-06-10 21:10:02
Aleksandra Zdrowska KALSHOI
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:36
2020-06-10 21:09:28
Sara Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:30
2020-06-10 21:09:03
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:26
2020-06-10 21:08:39
Olga Zalewa NAWAHO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:23
2020-06-10 21:08:07
Amelia Bąba ROSANNA
  • 2x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:16
2020-06-10 21:07:10
Laura Łożewska KAWIOR
  • 2x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:13
2020-06-10 21:06:12
Natalia Łożewska REALLY IMPORTANT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:10
2020-06-10 21:04:35
Michał Cwajda ODESSA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:07
2020-06-10 21:04:04
Michał Cwajda GIBSON
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:45:02
2020-06-10 20:23:58
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 20:17:28
2020-06-10 19:24:39
Julia Ostrówka LUCAS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 18:45:50
2020-06-10 18:38:34
Wiktoria Budczenkow FABIANA
  • 1x 3/LL/Business - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:21:44
2020-06-10 18:35:10
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 14:27:59
2020-06-10 14:08:39
Martyna Bindas SILVIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 12:46:55
2020-06-10 12:12:20
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:41:49
2020-06-10 11:11:12
Marika Szablewska BIBA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:41:40
2020-06-10 11:07:13
Hanna Głuśniewska BUTTERFLY
  • 2x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:41:33
2020-06-10 11:06:26
Gabriela Ślifińska HOLLYWOOD
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:41:27
2020-06-10 11:05:52
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 3/LL/Business - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 11:42:03
2020-06-10 11:05:04
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 10:48:57
2020-06-10 10:07:58
Klaudia Śmigórska CARIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:19:17
2020-06-10 00:08:36
Amelia Symonowicz ZIMNY WIATR
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:16:38
2020-06-09 23:59:34
Tadeusz Kozakiewicz HALAMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Business - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 14:40:27
2020-06-09 23:58:39
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:16:24
2020-06-09 23:57:52
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:16:16
2020-06-09 23:57:13
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:16:33
2020-06-09 22:57:01
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:14:14
2020-06-09 22:33:54
Emilia Kaminska HANGUS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:14:09
2020-06-09 22:31:38
Julia Kopacka CELEBRA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:14:02
2020-06-09 22:30:43
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 08:26:42
2020-06-09 22:27:36
Ewa Kubiak JURA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:13:56
2020-06-09 22:27:28
Marysia Murawska GLADIATOR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:13:53
2020-06-09 22:26:27
Nina Hutek KING OF STORM
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:13:49
2020-06-09 22:25:40
Nina Hutek DRAGON
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 22:09:26
2020-06-09 22:09:02
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 22:09:15
2020-06-09 21:55:39
Emilia Bobruk HESTIA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 19:39:40
2020-06-09 19:33:42
Tadeusz Kozakiewicz KOMES
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 19:39:37
2020-06-09 19:28:18
Paulina Kozakiewicz KOMES
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:53:12
2020-06-09 16:17:22
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:53:07
2020-06-09 15:16:25
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:53:00
2020-06-09 14:38:32
Anna Żurek CASH FLOW LA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:52:52
2020-06-09 09:49:16
Katarzyna Olejniczak ATROPINA S
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:32:57
2020-06-09 09:39:42
Lena Zarzeka APASJONATA SOPRANO
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 16:52:20
2020-06-09 09:39:26
Olga Urbaniak RENA LUNA
  • 2x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:34:09
2020-06-09 09:30:41
Patrycja Pyclik ENTER
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/mLL/Stylowy Jeździec ZZJ kuce - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm.
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 07:38:58
2020-06-08 22:51:02
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 23:34:49
2020-06-08 19:41:37
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
  • 1x 6/L/Stylowy Jeździec ZZJ konie - 100cm.
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 14:45:17
2020-06-08 14:16:42
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
  • 1x 6/L/Stylowy Jeździec ZZJ konie - 100cm.
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 11:10:47
2020-06-08 10:42:57
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:21:31
2020-06-07 22:18:12
Kacper Tyszkiewicz WALTHER
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:21:22
2020-06-07 22:17:44
Hanna Samek WALTHER
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:21:16
2020-06-07 22:14:47
Marta Burdzy GALA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:21:02
2020-06-07 22:13:52
Alicja Stachera GALA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:18:00
2020-06-07 22:09:00
Laura Dzirba FINEZJA
  • 2x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:18:41
2020-06-07 22:07:34
Eryk Słowicki KALIFORNIA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 22:17:30
2020-06-07 17:07:08
Hanna Mycka EMET
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 15:31:46
2020-06-07 14:22:38
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:51:05
2020-06-07 14:21:48
Michalina Kulczewska ELDAR
  • 1x 3/LL/Business - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 15:31:32
2020-06-07 12:29:06
Anna Maciejak CORRINA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 15:31:25
2020-06-07 12:25:22
Anna Maciejak GINGER GIRL
  • 1x 3/LL/Business - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 20:15:30
2020-06-07 06:35:55
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:53:39
2020-06-06 17:58:46
Vanessa Bartczak HIKUS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:31:25
2020-06-05 16:02:26
Natalia Cegielska RAKSA
  • 2x 7/L/Konkurs Egzaminacyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 17:25:17
2020-06-05 15:56:12
Milena Sołtysiak FIOŁEK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:44:20
2020-06-04 21:00:37
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-09 17:51:15
2020-06-04 14:51:33
Jessica Liszniańska TELCO
  • 1x 7/L/Konkurs Egzaminacyjny
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 17:52:41
2020-06-04 14:50:31
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 8/P/ Speed and Music szybkości art. 239 Tab. C
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:56:38
2020-06-04 14:48:24
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:56:34
2020-06-04 14:47:01
Joanna Chruściewicz COMME L’ETOILE
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:43:22
2020-06-04 14:44:43
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:55:16
2020-06-04 14:41:47
Wiktoria Antoniewska CASCADETTO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:55:13
2020-06-04 14:39:41
Beata Strzałkowska ADAGIO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:55:08
2020-06-04 14:35:32
Beata Strzałkowska CUSCO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 21:06:53
2020-06-03 20:35:19
Sandra Lodahl FARBELLA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski O Puchar Jumping Team
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
Brak
2. Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2007 (JM.)
brak
3. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
4. Bartczak Vanessa bpk
2001 (MJ.)
brak
5. Bindas Martyna Brak
2003 (J.)
O043767
6. Bobruk Emilia bzk
2005 (JM.)
brak
7. Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
S
Brak
8. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
Brak
9. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
10. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (J.)
O042760
11. Chełstowska Martyna BPK
2002 (J.)
Brak
12. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
13. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo
14. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
15. Ćwik Amelia bp
2005 (JM.)
brak
16. Czapla Laura Bez przynależności klubowej
2004 (J.)
Brak
17. Dowgiałło Anita KJ Bonin
S
O030972
18. Drobniak Zuzanna SK Przekolno
2002 (J.)
brak
19. Dzirba Laura Brak
2011 (Mł.)
Brak
20. Fąfara Anastazja JKS Farma Modrzewie
21. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
22. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
23. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
24. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
25. Grydziuszko Jagoda bzpk
2009 (Mł.)
brak
26. Hałabaty Wiktoria brak
2006 (JM.)
brak
27. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
28. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
29. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
30. Jasikowska Sandra JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
BRAK
31. Kaminska Emilia bkp
2003 (J.)
brak
32. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
33. Kędzierska-Bielowiec Sara BPK
2005 (JM.)
BRAK
34. Klimowicz Alicja Brak
S
Brak
35. Kołek Anna niezrzeszona
2005 (JM.)
brak
36. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
37. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
38. Kozakiewicz Paulina UKJ Karmen Niekłonice
2007 (JM.)
brak
39. Kozakiewicz Tadeusz UKJ Karmen Niekłonice
S
O001405
40. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
41. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
42. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
43. Kubiak Ewa BPK
S
brak
44. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
45. Kulczewska Michalina JKS DOBRE SIODŁA
S
brak
46. Kupczyk Nikola BPK
2004 (J.)
O046415
47. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2005 (JM.)
O037282
48. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
49. Lewszyk Aleksandra FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
S
O033323
50. Liszniańska Jessica KJ Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
Brak
51. Lodahl Sandra JKS Farma Modrzewie
2003 (J.)
Brak
52. Łoś Maja BPK
2006 (JM.)
Brak
53. Łożewska Laura Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2010 (Mł.)
Brak
54. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
brak
55. Maciejak Anna bpk
S
O014106
56. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
57. Majewska Julia BZK
2009 (Mł.)
Brak
58. Majewska Magdalena JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
...
59. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
60. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
2000 (MJ.)
Brak
61. Murawska Marysia bpk
2008 (JM.)
BRAK
62. Mycka Hanna JKS Robir Chwalęcice
2002 (J.)
O042313
63. Nawojska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2001 (MJ.)
O042752
64. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
65. Olejniczak Katarzyna Brak
S
O026552
66. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
67. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
Brak
68. Pawlak Weronika JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
69. Płuciennik Wiktoria BKP
2009 (Mł.)
O050557
70. Pyclik Patrycja Brak
2006 (JM.)
41051/19
71. Rogoda Aleksandra SK Przekolno
2006 (JM.)
brak
72. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
73. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
74. Samek Hanna brak
2006 (JM.)
brak
75. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
76. Słowicki Eryk Brak
2006 (JM.)
Brak
77. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
78. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
79. Sołtysiak Milena JKS Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
brak
80. Sozzo Sara JKS Tornado Szczecin
2001 (MJ.)
O037272
81. Stachera Alicja -
2010 (Mł.)
-
82. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
O050211
83. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
Brak
84. Suszczyńska Emila Brak
S
Brak
85. Symonowicz Amelia BPK
2005 (JM.)
brak
86. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
brak
87. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
88. Tyszkiewicz Kacper brak
2001 (MJ.)
brak
89. Urbaniak Olga Nz
2004 (J.)
Brak
90. Wichucka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
91. Winiarska Weronika AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2003 (J.)
brak
92. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
93. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O033326
94. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
95. Zarzeka Lena Brak
2006 (JM.)
O052521
96. Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
1999 (MJ.)
brak
97. Żurek Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

20

ADAGIO HOL POL 2016 Ogier siwa/171 F: Adagio de talma
M: Hol
Brak Brak
2.

87

AJRA SP POL 2005 klacz gniada/155 F: .
M: .
Brak Brak
3.

83

ALBI KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:140 F: Angelo
M: NN
brak 616999640094416
4.

81

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
K026218 616014640133104
5.

82

AMAROK SP POL 2015 wałach siwa/168 F: Nuggets
M: Aurora
Brak 616999530230115
6.

12

APASJONATA SOPRANO KUC WALIJSKI POL 27.04.2015 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Breeton dai
M: Thistledown lawrence of arabia
Brak 616013610104815
7.

37

ATROPINA S MAŁOPOLSKA POL 03.04.2014 klacz kasztanowata/165 F: Jurand
M: Arcus
Brak 6160065801594
8.

32

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
K019728 616009640097309
9.

97

BASTYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: nn
M: nn
brak 616009540119209
10.

58

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
11.

33

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
K015436 POL009530067208
12.

1

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
13.

89

BRATKA SP POL . klacz siwa/. F: .
M: .
Brak Brak
14.

57

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
brak
15.

64

C-CHANELLE OLDENBURSKA POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
K024015
16.

71

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
brak brak
17.

54

CARIS TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz kara F: NN
M: NN
K023074 616999640081113
18.

21

CASCADETTO HOL POL 2016 Ogier gniada/168 F: Cascadello
M: Hol
Brak Brak
19.

38

CASH FLOW LA Trotteur Francais FRA 2012 Wałach ciemnogniada/166 F: Scipion du Goutier
M: Rama Bourbon
brak
20.

51

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
21.

98

CAWALIER HANOWER POL 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: NN
M: NN
BRAK 43331582906
22.

47

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
23.

86

CESOTHO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Czandora
K018611 POL009640075007
24.

96

CHARIEN KWPN POL 2007 klacz gniada/170 F: SIVERSTONE
M: ROLIEN
BRAK 528003000700145
25.

72

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
K012710
26.

22

COMME L’ETOILE HOL POL 2016 Ogier gniada/170 F: Comme il faut
M: Hol
Brak Brak
27.

27

CORRINA SP POL 2016 Klacz siwa/170 F: Correro
M: Casablanca
Brak 616009640066616
28.

23

CRANCHY HOL POL 2016 Ogier gniada/171 F: Crunch
M: Hol
Brak Brak
29.

19

CUSCO HOLSZTYN POL 2016 Ogier gniada/165 F: Casall
M: Hol
Brak Brak
30.

34

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/167 F: Chef Supreme
M: Drwina
K017624 POL008610082808
31.

76

DOBOSZ SP POL 2016 wałach kara/mk:156 F: Poker
M: Dorra Querra
Brak Brak
32.

79

DONNATELLA MEKLEMBURG GER 2006-02-21 Wałach kasztanowata/170 F: D,Olympic
M: Rosanne
Brak DE 427270351306
33.

43

DRAGON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kara/170 F: Rotmistrz
M: Dama Pik
brak
34.

9

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
K020772 6169996400939
35.

7

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Cisoń / Czubaryk
M: Emet A / Emetyt
K027216 616006610095109
36.

11

ENTER TYP KUC POL 01.04.2015 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 59 0194 15
37.

55

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
brak 616007640072615
38.

26

ESTERA NN POL 2006 Klacz gniada/mk:146 F: NN
M: NN
Brak 616999640098606
39.

95

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
40.

62

FABIANA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Cento Sohn
M: Feola
brak 6160096400003811
41.

94

FANAGOR OO POL 2007 wałach gniada/148 F: Monar
M: Fanagoria
BRAK POL070000005443
42.

18

FARBELLA HANOWER POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: Fabriano
M: Feine Wolke
Brak
43.

29

FINEZJA NN POL 2007 Klacz ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
Brak 616999610314707
44.

24

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:143 F: Kabaret
M: Finka
K022338 616013640106808
45.

100

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
Brak
46.

85

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
47.

91

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
brak 009520074207
48.

77

FRANCOIS LULU WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/161 F: Wolf's Panther
M: Frezja
brak 616007640080809
49.

49

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
50.

30

GALA KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:123 F: Twix
M: Gwiazda
brak 616999590242212
51.

65

GIBSON SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Gilette
brak
52.

5

GINGER GIRL Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz gniada/160 F: Cascadello II
M: Oksana II
brak DE421000046614
53.

45

GLADIATOR KUC POLSKI POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
brak 616999610034715
54.

46

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 372003005614174
55.

53

HALAMA SP POL 2016 Klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
Brak 12345567789002
56.

48

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
brak
57.

41

HESTIA Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2011 klacz srokata/167 cm F: Nikon
M: Hamila
brak 616 009 63 01508
58.

25

HIKUS TYP POGRUBIONY POL 2016 Wałach kasztanowata/165 F: Diorr
M: Havana
brak 616999640071616
59.

56

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
60.

59

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
61.

107

IMPULS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 Wałach gniada/167 F: ILOCZYN
M: IRGA
brak 616009640004617
62.

108

Iskierka F:
M:
63.

17

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
64.

14

JURA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/170 F: Pas
M: Jenna
brak POL 009 64 00197 04
65.

10

KALIFORNIA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz tarantowata/158 F: Dixan
M: Kasta
brak 616006580129313
66.

73

KALSHOI SP POL 2014 Wałach gniada/161 F: Bolshoi
M: Kamża
brak brak
67.

68

KAWIOR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
brak
68.

44

KING OF STORM SP POL - Wałach kara/mk:- F: -
M: -
- =
69.

40

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/157 F: NN
M: NN
878/20 61699964084015
70.

101

KORAL HUCUŁ POL 2004 Wałach srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K013124 616999611597804
71.

84

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
72.

93

LADY SONIA MAŁY KOŃ POL 2004 Klacz kara/mk:140 F: LORD PIT
M: SHINA
BRAK POL013520102204
73.

2

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Larron
M: Sp
K025843 Brak
74.

103

LIZA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K028605
75.

39

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili/Lennon
K023104 K023104
76.

16

LOTKA SP POL 2014 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
brak
77.

63

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
78.

28

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
79.

70

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
brak
80.

88

NEDA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: X
M: X
Brak Brak
81.

74

NEGRA TYP POGRUBIONY POL 20.09.2009 Klacz siwa/165 F: Eldorado
M: Nastazja
brak 616999640095809
82.

90

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
83.

42

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
84.

4

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/brak F: Chacco-Fly
M: Nocka
K025472 616009640042913
85.

66

ODESSA SP POL 2014 Klacz gniada/173 F: Salamon
M: Oriona
K027163 616009640051514
86.

75

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
Brak 009611046004
87.

50

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
88.

78

PYRALGINA S MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Sword
M: Persja
Brak 616006580159314
89.

52

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
90.

6

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Mariensztat/
M: Rosa/
K016982 POL007680046408
91.

60

RAPINO Niemiecki Kon Sportowy GER 2011 Wałach gniada/160 F: Rapolino
M: Acadia
brak
92.

67

REALLY IMPORTANT Rheinisches Reitpferd GER 2014 Wałach gniada F: Ribiano
M: Felina T
brak
93.

36

RENA LUNA OLDENBURSKA POL 2014 Klacz skarogniada/163 F: Quaterback
M: Rena Aurora
brak brak
94.

69

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Tizian
M: Rosenna K
K020033 DE435350022308
95.

102

SHY LADY FOREST DRP POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Figaro
M: Szampanka
Brak
96.

61

SILVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/- F: Larron
M: Skarbnica
Brak 616009640068415
97.

105

SMOLL BOY FOREST DRP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:139 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
Brak Brak Brak
98.

80

STELLA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:136 F: Brak
M: Brak
Brak 616999640083511
99.

99

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
100.

3

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 Brak
101.

8

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
102.

104

TROCZEK DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
K028318 POL616013640076711
103.

92

TUNDRA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc:140 F: HAWRAŃ
M: TSUNAMI
BRAK 616013670109413
104.

35

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
105.

31

WALTHER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/157 F: Kaliniec
M: Wilamena
Brak POL 007 60 00879 05
106.

106

ZIGUR Czysta Krew Arabska POL 2014 Ogier siwa/150 F: Alwaro
M: Zira
brak 616POL14010087A
107.

13

ZIMNY WIATR MAŁOPOLSKA POL 22.04.2008 wałach gniada/165 F: Zachodni Wiatr
M: Zorza
brak 006530217308
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
2020-06-13
Bąba Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
ROSANNA (69)
2020-06-13
13
2020-06-13
2
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-06-13
1
2020-06-13
7
Bartczak Vanessa
bpk
HIKUS (25)
2020-06-13
2020-06-13
Bindas Martyna
Brak
SILVIA (61)
2020-06-13
28
2020-06-13
Bobruk Emilia
bzk
HESTIA (41)
2020-06-13
32
Borecki Rafał
KJ AOJ ZUT SZCZECIN
DOBOSZ (76)
2020-06-13
2020-06-13
Burdzy Marta
Brak
GALA (30)
2020-06-13
1
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
RAKSA (6)
2020-06-13
3
2020-06-13
3
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (49)
2020-06-13
8
2020-06-13
2
350
Chełstowska Martyna
BPK
AMAROK (82)
2020-06-13
12
2020-06-13
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2020-06-13
7
2020-06-13
1
550
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo
2020-06-13
29
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2020-06-13
3
2020-06-13
21
CRANCHY (23)
2020-06-13
8
2020-06-13
5
50
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
GIBSON (65)
2020-06-13
11
2020-06-13
ODESSA (66)
2020-06-13
1
200
2020-06-13
Ćwik Amelia
bp
2020-06-13
2020-06-13
1
Czapla Laura
Bez przynależności klubowej
2020-06-13
2020-06-13
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2020-06-13
6
2020-06-13
5
50
Drobniak Zuzanna
SK Przekolno
IMPULS (107)
2020-06-13
37
2020-06-13
24
Dzirba Laura
Brak
FINEZJA (29)
2020-06-13
1
2020-06-13
28
Fąfara Anastazja
JKS Farma Modrzewie
Iskierka (108)
2020-06-13
2020-06-13
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
2020-06-13
3
100
2020-06-13
2
Frey Lea
JKS Melloni Horses
2020-06-13
5
50
2020-06-13
6
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (1)
2020-06-13
1
2020-06-13
10
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-06-13
1
2020-06-13
1
Grydziuszko Jagoda
bzpk
2020-06-13
24
2020-06-13
13
Hałabaty Wiktoria
brak
FORIS (91)
2020-06-13
1
2020-06-13
11
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2020-06-13
14
2020-06-13
Hutek Nina
BPK
DRAGON (43)
2020-06-13
42
2020-06-13
25
2020-06-13
2020-06-13
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2020-06-13
1
2020-06-13
9
Jasikowska Sandra
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-06-13
5
2020-06-13
4
50
Kaminska Emilia
bkp
HANGUS (48)
2020-06-13
40
2020-06-13
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2020-06-13
1
2020-06-13
18
Kędzierska-Bielowiec Sara
BPK
NISZA (90)
2020-06-13
2
2020-06-13
20
Klimowicz Alicja
Brak
AJRA (87)
2020-06-13
1
2020-06-13
25
Kołek Anna
niezrzeszona
LOTKA (16)
2020-06-13
2020-06-13
Kopacka Julia
BPK
CELEBRA (47)
2020-06-13
44
2020-06-13
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-06-13
1
300
2020-06-13
1
450
Kozakiewicz Paulina
UKJ Karmen Niekłonice
KOMES (40)
2020-06-13
18
Kozakiewicz Tadeusz
UKJ Karmen Niekłonice
KOMES (40)
2020-06-13
9
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
HALAMA (53)
2020-06-13
15
2020-06-13
2
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2020-06-13
34
2020-06-13
26
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
RAPINO (60)
2020-06-13
1
2020-06-13
Kubiak Ewa
BPK
JURA (14)
2020-06-13
23
2020-06-13
20
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
FOCUS (100)
2020-06-13
5
2020-06-13
9
KORAL (101)
2020-06-13
1
2020-06-13
2
Kulczewska Michalina
JKS DOBRE SIODŁA
ELDAR (9)
2020-06-13
6
2020-06-13
16
Kupczyk Nikola
BPK
CESOTHO (86)
2020-06-13
47
2020-06-13
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2020-06-13
4
100
2020-06-13
3
250
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (55)
2020-06-13
5
2020-06-13
6
Lewszyk Aleksandra
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
NEGRA (74)
2020-06-13
18
2020-06-13
Liszniańska Jessica
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (3)
2020-06-13
1
2020-06-13
1
Lodahl Sandra
JKS Farma Modrzewie
2020-06-13
39
2020-06-13
Łoś Maja
BPK
2020-06-13
48
2020-06-13
Łożewska Laura
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
KAWIOR (68)
2020-06-13
5
2020-06-13
13
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2020-06-13
6
2020-06-13
Maciejak Anna
bpk
2020-06-13
4
2020-06-13
17
CORRINA (27)
2020-06-13
31
2020-06-13
29
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
2020-06-13
8
2020-06-13
9
Majewska Julia
BZK
STELLA (80)
2020-06-13
26
2020-06-13
1
Majewska Magdalena
JKS FARMA MODRZEWIE
CHARIEN (96)
2020-06-13
21
2020-06-13
8
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (71)
2020-06-13
4
2020-06-13
10
Minko Natalia
KS Forrest Pony Club
TROCZEK (104)
2020-06-13
11
2020-06-13
16
Murawska Marysia
bpk
2020-06-13
45
2020-06-13
Mycka Hanna
JKS Robir Chwalęcice
EMET (7)
2020-06-13
23
2020-06-13
27
Nawojska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2020-06-13
7
2020-06-13
9
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (17)
2020-06-13
12
2020-06-13
3
200
Olejniczak Katarzyna
Brak
2020-06-13
1
2020-06-13
43
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (63)
2020-06-13
35
2020-06-13
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2020-06-13
2020-06-13
3
Pawlak Weronika
JKS FARMA MODRZEWIE
TUNDRA (92)
2020-06-13
1
2020-06-13
46
Płuciennik Wiktoria
BKP
2020-06-13
2020-06-13
30
Pyclik Patrycja
Brak
ENTER (11)
2020-06-13
23
2020-06-13
1
Rogoda Aleksandra
SK Przekolno
ZIGUR (106)
2020-06-13
1
2020-06-13
19
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2020-06-13
2
2020-06-13
5
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (51)
2020-06-13
1
2020-06-13
5
Samek Hanna
brak
WALTHER (31)
2020-06-13
1
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-06-13
33
2020-06-13
Słowicki Eryk
Brak
2020-06-13
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
CARIS (54)
2020-06-13
17
2020-06-13
19
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2020-06-13
2
250
2020-06-13
4
100
Sołtysiak Milena
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (24)
2020-06-13
49
2020-06-13
Sozzo Sara
JKS Tornado Szczecin
2020-06-13
7
2020-06-13
Stachera Alicja
-
GALA (30)
2020-06-13
1
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
2020-06-13
19
2020-06-13
LIZA (103)
2020-06-13
16
2020-06-13
9
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
CUSCO (19)
2020-06-13
31
2020-06-13
7
ADAGIO (20)
2020-06-13
41
2020-06-13
13
Suszczyńska Emila
Brak
NEDA (88)
2020-06-13
38
2020-06-13
Symonowicz Amelia
BPK
2020-06-13
29
2020-06-13
22
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (58)
2020-06-13
1
2020-06-13
11
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2020-06-13
32
2020-06-13
AMARANT (81)
2020-06-13
22
2020-06-13
Tyszkiewicz Kacper
brak
2020-06-13
WALTHER (31)
2020-06-13
26
Urbaniak Olga
Nz
2020-06-13
2020-06-13
Wichucka Oliwia
JKS FARMA MODRZEWIE
EUFORIA (95)
2020-06-13
1
2020-06-13
12
Winiarska Weronika
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
2020-06-13
16
2020-06-13
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Melloni Horses
DANTE (34)
2020-06-13
2
150
2020-06-13
3
Wowk Zuzanna
JKS Melloni Horses
2020-06-13
27
2020-06-13
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
ALBI (83)
2020-06-13
1
2020-06-13
1
Zarzeka Lena
Brak
2020-06-13
26
2020-06-13
23
Zdrowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
KALSHOI (73)
2020-06-13
14
2020-06-13
15
Żurek Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2020-06-13
36
2020-06-13
23

Number of Riders: 97

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 3 200.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl