Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne w skokach
Budzistowo/Kołobrzeg, 29.02.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 20:51:27
2020-02-28 20:51:27
Maria Rybska PUREGENIUS II
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 20:50:13
2020-02-28 20:50:13
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 20:48:45
2020-02-28 20:48:45
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FORREST
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 20:47:50
2020-02-28 20:47:50
Izabella Stawarz LIZA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 19:59:14
2020-02-28 19:59:14
Adam Miarka HARIS
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/klasa N - Zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 19:58:00
2020-02-28 19:58:00
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/klasa N - Zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 19:56:49
2020-02-28 19:56:49
Kazimierz Dmiterczuk PLEJADA
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 18:59:26
2020-02-28 18:59:26
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 18:58:14
2020-02-28 18:58:14
Martyna Chlebowska BRAWIA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 15:58:57
2020-02-28 15:58:57
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 15:37:50
2020-02-28 15:37:50
Maja Drozdowska ŁATKA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 15:36:59
2020-02-28 15:36:59
Aleksandra Kowala HEKTOR
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:57:26
2020-02-27 20:57:09
Katarzyna Stankiewicz SALADYN
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:55:37
2020-02-27 20:55:37
Weronika Banasiak FALA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 18:54:03
2020-02-27 19:59:56
Jacek Bobik CARTHAGO M
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:52:56
2020-02-27 19:52:56
Pauline Wieczorek ADONIS
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:32:54
2020-02-27 17:47:35
Kira Matusiak PRIMA BALERINA
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:32:52
2020-02-27 17:47:15
Kira Matusiak PARYS
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:32:47
2020-02-27 17:46:58
Weronika Malinowska CAMEO CROSS
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:32:44
2020-02-27 17:46:42
Dorota Kurtys LENA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:32:40
2020-02-27 17:46:26
Monika Kurtys WARTA
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:32:36
2020-02-27 17:46:08
Kalina Gigoło KALINECZKA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
66 ENTRY PRE-APPROVED 2020-02-27 19:32:32
2020-02-27 17:44:09
Andrzej Pasek DAKATO GOLD M.
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:32:05
2020-02-27 17:43:03
Andrzej Pasek DUBAJ M.
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/klasa N - Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:56
2020-02-27 17:41:52
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:54
2020-02-27 17:41:23
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:52
2020-02-27 17:40:51
Alicja Kołodziejczyk URWIS
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:49
2020-02-27 17:40:14
Monika Święcicka HOKS PK
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 19:07:35
2020-02-27 17:39:14
Patrycja Janicka LEXUS
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:32
2020-02-27 17:38:42
Patrycja Janicka WICHER
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:26
2020-02-27 17:38:00
Patrycja Janicka PROTON
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:22
2020-02-27 17:37:12
Tamara Wincel DELMA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:19
2020-02-27 17:36:31
Tamara Wincel LIMONKA M
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:15
2020-02-27 17:35:11
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/klasa N - Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:07
2020-02-27 17:34:35
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 17:22:15
2020-02-27 17:15:50
Justyna Żagiel ALBI
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 17:22:13
2020-02-27 17:15:32
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 17:09:30
2020-02-27 16:24:18
Amelia Rojek SNOWBALL
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 17:09:24
2020-02-27 15:52:29
Martyna Bindas SILVIA
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 17:09:20
2020-02-27 15:32:33
Julia Deskiewicz REALITY
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 17:09:07
2020-02-27 15:25:41
Dawid Pasek CZAVERDY
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 17:08:59
2020-02-27 12:49:17
Wiktoria Chartenowicz BALLASHAN DIAMOND
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:32:24
2020-02-27 09:52:35
Julia Starecka ALL'S FAIR
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:32:19
2020-02-27 09:49:58
Ewa Wintoch MILTON
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:00:56
2020-02-27 09:19:31
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:00:30
2020-02-27 08:43:28
Karolina Grajper BAMBINO
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:00:23
2020-02-27 08:43:08
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:00:17
2020-02-27 08:42:44
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:31:00
2020-02-26 22:29:33
Paulina Kozakiewicz KOMES
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:57:06
2020-02-26 22:27:40
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:56:56
2020-02-26 22:27:13
Anastazja Kaźmierczak SANTIAGO
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:56:39
2020-02-26 22:26:39
Maja Sałapatek CASKADA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:56:31
2020-02-26 22:26:16
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
35 ENTRY PRE-APPROVED 2020-02-26 22:56:17
2020-02-26 22:25:53
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY PRE-APPROVED 2020-02-26 22:55:48
2020-02-26 22:05:31
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:54:40
2020-02-26 22:02:02
Aleksandra Makszewska TROCADERO K
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:54:26
2020-02-26 22:01:11
Katarzyna Gałan RIKI-MITA
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:24:03
2020-02-26 21:09:25
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:24:01
2020-02-26 20:39:34
Oliwia Walczak TORDIS ICASS
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:23:56
2020-02-26 20:39:11
Kaja Socha PEGAZ
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:23:47
2020-02-26 20:38:49
Nikola Pawlicka IZYDA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:23:33
2020-02-26 20:38:09
Julia Gabrysiak KONSTANTIN
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:23:19
2020-02-26 20:37:41
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:23:08
2020-02-26 20:37:22
Oliwia Pleban WERA-K
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:21:40
2020-02-26 20:36:17
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:21:36
2020-02-26 20:35:49
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:21:31
2020-02-26 20:35:30
Oliwia Sobczak SOLANDRIA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:21:29
2020-02-26 20:34:43
Julia Mycio NORKAN
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:21:21
2020-02-26 20:34:02
Nadia Stachura NAGATO
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:20:51
2020-02-26 20:33:30
Natalia Rudol NADIR
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:20:31
2020-02-26 20:32:58
Zuzanna Hana MY LITTLE PONY
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:20:24
2020-02-26 20:31:56
Zuzanna Hana OLIMPIA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 19:50:51
2020-02-26 19:33:03
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N/klasa N - Zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 17:25:09
2020-02-25 18:39:31
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 22:44:15
2020-02-24 22:29:40
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 22:44:03
2020-02-24 22:29:16
Julia Kopacka CELEBRA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 22:43:48
2020-02-24 22:28:45
Marysia Murawska GLADIATOR
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 22:43:26
2020-02-24 22:28:11
Nina Hutek DRAGON
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 22:43:23
2020-02-24 22:27:16
Nina Hutek KING OF STORM
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 22:43:16
2020-02-24 21:46:47
Daria Sowińska ESTERA
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:44:28
2020-02-22 23:15:25
Nadia Babij LADY
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:01:50
2020-02-22 23:14:56
Julia Pasternak MROCZEK
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 21:49:33
2020-02-22 20:11:52
Nina Nowicka ERIKA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 21:49:27
2020-02-22 20:11:38
Aleksandra Kosior ERIKA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
4 ENTRY PRE-APPROVED 2020-02-20 21:09:08
2020-02-20 13:42:25
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 23:14:01
2020-02-15 07:22:20
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:02:17
2020-02-10 22:30:37
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - klasa LL - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 21:32:18
2020-02-10 21:25:57
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - klasa L - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1- towarzyski
  • 1x 4/P/Runda Srebrna - klasa P - Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babij Nadia UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2008 (JM.)
Brak
2. Banasiak Weronika ULKJ Stajnia Mann
2000 (MJ.)
3. Bindas Martyna Brak
2003 (J.)
O043767
4. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
5. Chartenowicz Wiktoria Bez przynależności klubowej
2003 (J.)
Brak
6. Chlebowska Martyna brak
2007 (JM.)
brak
7. Deskiewicz Julia LKS Dragon Nowielice
2007 (JM.)
Brak
8. Drozdowska Maja UKJ Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
9. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2001 (MJ.)
Brak
10. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
11. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
brak
12. Gigoło Kalina UKJ Leonardo
2005 (JM.)
brak
13. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
14. Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
O051855
15. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
16. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
17. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
18. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
19. Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
S
brak
20. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
Brak
21. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
22. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
23. Kołodziejczyk Alicja Klub Jeździecki Derby
2009 (Mł.)
brak
24. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
25. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
brak
26. Kosior Aleksandra brak
2000 (MJ.)
brak
27. Kowala Aleksandra SKJ Hippica Benice
1999 (MJ.)
brak
28. Kozakiewicz Paulina UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
Brak
29. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
30. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
31. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
32. Kuczkowiak Hanna KJ Forrest Pony Club
2007 (JM.)
brak
33. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
Brak
34. Kurtys Monika UKJ Leonardo
S
Brak
35. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
36. Makszewska Aleksandra brak
2006 (JM.)
brak
37. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
Brak
38. Matusiak Kira UKJ Leonardo
2005 (JM.)
Brak
39. Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
S
O003754
40. Murawska Marysia bpk
2008 (JM.)
BRAK
41. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
42. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
43. Nawojska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2001 (MJ.)
O042752
44. Nowicka Nina Brak
2009 (Mł.)
Brak
45. Pasek Andrzej Dragon Nowilice
S
O000478
46. Pasek Dawid LKS Dragon Nowielice
S
Brak
47. Pasternak Julia UKJ Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
48. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
O048631
49. Pawlicka Nikola KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
O058009
50. Pleban Oliwia Xx
S
Xx
51. Płuciennik Wiktoria BKP
2009 (Mł.)
O050557
52. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
53. Radowski Jonasz KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O040781
54. Rojek Amelia UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
Brak
55. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
56. Rudol Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
S
O026893
57. Rybska Maria KJ Forest Pony Club
2006 (JM.)
Brakf
58. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
59. Ślusarczyk Paulina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O039824
60. Sobczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
ZZJ
61. Socha Kaja KJ KOKO BRZEŹNIKI
2003 (J.)
xx
62. Sowińska Daria BPK
2005 (JM.)
Brak
63. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
64. Stankiewicz Katarzyna ULKJ Stajnia Mann
2004 (J.)
Brak
65. Starecka Julia ULKJ Stajnia MANN
2004 (J.)
0051895
66. Stawarz Izabella KJ Forest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
67. Święcicka Monika KJ DERBY BUDZISTOWO
S
O009938
68. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
69. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
O026895
70. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
71. Walczak Oliwia KJ Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O051349
72. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
73. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
74. Wintoch Ewa ULKJ stajnia MANN
2008 (JM.)
-
75. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
76. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
77. Zielony- Sokalska Zuzanna bpk
2009 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

73

1 F:
M:
2.

74

ADONIS F:
M:
3.

53

ALBI KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:140 F: Angelo
M: NN
brak 616999640094416
4.

46

ALL'S FAIR / POL / Klacz siwa// F: /
M: /
/ /
5.

47

BALLASHAN DIAMOND Irlandzki Koń Spotrowy IRL 2007 Klacz gniada/170cm F: Tadmus
M: Ballashan Belle
Brak 372414004556438
6.

43

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
brak
7.

37

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K022721 616006590024415
8.

1

BLANT SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
brak 616 009 68 10112 15
9.

2

BRAVIA MK Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/168 F: Frazes
M: Blezerka
brak
10.

81

BRAWIA F:
M:
11.

64

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
brak
12.

70

CAMEO CROSS TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz gniada/160 F: Cape Benedict
M: Cameo Brooch
Brak
13.

44

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
K019874 DE421000524210
14.

82

CARNOT MAŁY KOŃ POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
K020323 616999611325403
15.

90

CARTAGO M HOL. F: CENTURION
M:
16.

79

CARTHAGO N F:
M:
17.

39

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
18.

15

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
19.

18

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/164 F: Concert / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
20.

48

CZAVERDY SP POL 2015 Wałach gniada/. F: IF DU REVERDY
M: CZARA
Brak 616009640022415
21.

66

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA
brak 616009640020315
22.

57

DELMA TYP POGRUBIONY POL 2013 Klacz srokata/168 F: NN
M: NN
brak brak
23.

25

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
K015364 POL01364006030712576
24.

13

DRAGON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kara/170 F: Rotmistrz
M: Dama Pik
brak
25.

65

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
K024949 616009640043314
26.

9

ERIKA KUC POL 2012 Klacz kara/kuc:123 F: NN
M: NN
Brak Brak
27.

11

ESTERA NN POL 2006 Klacz gniada/mk:146 F: NN
M: NN
Brak 616999640098606
28.

75

Falla F:
M:
29.

52

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
30.

7

FRUGO WIELKOPOLSK POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
K020692 616007610063912
31.

8

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
32.

14

GLADIATOR KUC POLSKI POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
brak 616999610034715
33.

17

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
34.

16

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 372003005614174
35.

28

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Chef Supreme
M: Grota
K011992 POL009610215608
36.

85

Haris F:
M:
37.

78

HEKTOR F:
M:
38.

61

HOKS PK KUC POL 2015 Ogier siwa/kuc:131 F: ED
M: HISZPANKA
brak 6160136400319
39.

84

INDISSIMO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ekwador
M: Imberly
K023166 616009640079112
40.

30

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
K017981
41.

55

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
42.

54

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
43.

67

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
Brak
44.

12

KING OF STORM SP POL - Wałach kara/mk:- F: -
M: -
- =
45.

5

KOMES XXX POL 2015 Wałach kasztanowata/165 F: Nnn
M: Nnnn
Brak 61699964084015
46.

29

KONSTANTIN HAN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
Zzj
47.

88

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
K013124 616999611597804
48.

10

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:124 F: nn
M: nn
01234
49.

69

LENA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Armani
M: Lira II
brak
50.

60

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
51.

56

LIMONKA M SP POL 2016 Klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
BRAK BRAK
52.

86

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
53.

63

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
54.

26

LUBAR XX POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
55.

77

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata/kuc:123 F: nn / nn
M: nn / nn
K022316 -
56.

45

MILTON / POL / Klacz gniada// F: /
M: /
/ /
57.

42

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
brak
58.

4

MROCZEK BRAK POL Brak Wałach kasztanowata/kuc:Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
59.

20

MY LITTLE PONY KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:xx F: xx
M: xx
xx xx
60.

21

NADIR SP POL 2014 Wałach inna/170 F: Arcygraf
M: Nowina
xx xx
61.

22

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
62.

23

NORKAN SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Woold
M: Nivea
K024477 POL009680018808
63.

6

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/brak F: Chacco-Fly
M: Nocka
K025472 616009640042913
64.

19

OLIMPIA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Santara Danny'S Bo
M: Olga
K024023 616007680018911
65.

71

PARYS KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:130 F: Santara Danny's Boy
M: Pipi
Brak
66.

38

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
67.

31

PEGAZ SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
68.

80

PERŁA F:
M:
69.

83

PLAJADA F:
M:
70.

72

PRIMA BALERINA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/155 F: Audytor
M: Piękna Balerina
brak Brak
71.

58

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
72.

89

PUREGENIUS II F:
M:
73.

41

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
74.

49

REALITY FOLBLUT POL 2010 Klacz gniada/162 F: Saddex
M: Royal Topas
Brak .
75.

34

RIKI-MITA SP POL . Klacz siwa/. F: .
M: .
brak brak
76.

33

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
77.

76

SALADYN SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Correro
M: Sulima
Brak 009611206203
78.

40

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
79.

50

SILVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/- F: Larron
M: Skarbnica
Brak 616009640068415
80.

51

SNOWBALL KUC POL 2009 Wałach biała/kuc:134 F: X
M: X
K028384 O1234
81.

24

SOLANDRIA SP POL 2008 Klacz siwa/xx F: xx
M: xx
xx xx
82.

87

SZEFOWA FORREST DRP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
Brak
83.

32

TORDIS ICASS SP POL 2013 Ogier srokata/kuc:xx F: NN
M: NN
K026455 xx
84.

35

TROCADERO K SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Calato Kama
M: Tracja
brak brak
85.

62

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
K024260 POL070000005408
86.

68

WARTA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Warka
Brak 61600761012591
87.

27

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/Xx F: Granilli S
M: Wega
Xx Xx
88.

36

WICHER MAŁY KOŃ POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
K026097 616098200089602
89.

59

WICHER TYP MAŁY KOŃ POL 2015 Wałach bułana/mk:148 F: ZANDO
M: W-ANJA
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babij Nadia
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
LADY (10)
2020-02-29
17
2020-02-29
3
Banasiak Weronika
ULKJ Stajnia Mann
Falla (75)
2020-02-29
27
2020-02-29
30
Bindas Martyna
Brak
SILVIA (50)
2020-02-29
46
2020-02-29
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2020-02-29
23
2020-02-29
9
Chartenowicz Wiktoria
Bez przynależności klubowej
2020-02-29
9
2020-02-29
6
Chlebowska Martyna
brak
2020-02-29
2020-02-29
5
Deskiewicz Julia
LKS Dragon Nowielice
REALITY (49)
2020-02-29
45
2020-02-29
31
Drozdowska Maja
UKJ Petrico Pony Karlino
ŁATKA (77)
2020-02-29
38
2020-02-29
18
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2020-02-29
28
2020-02-29
12
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
2020-02-29
15
2020-02-29
32
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (1)
2020-02-29
40
Gigoło Kalina
UKJ Leonardo
2020-02-29
42
2020-02-29
Grajper Karolina
bpk
BAMBINO (43)
2020-02-29
20
2020-02-29
20
Hana Zuzanna
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (19)
2020-02-29
10
2020-02-29
38
2020-02-29
33
2020-02-29
30
Hutek Nina
BPK
2020-02-29
2020-02-29
40
2020-02-29
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2020-02-29
24
2020-02-29
11
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (58)
2020-02-29
8
2020-02-29
41
WICHER (59)
2020-02-29
41
2020-02-29
15
LEXUS (60)
2020-02-29
27
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2020-02-29
14
2020-02-29
11
Kasicka Justyna
KJ Polonez Damnica
2020-02-29
34
2020-02-29
20
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
2020-02-29
7
2020-02-29
1
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (33)
2020-02-29
21
2020-02-29
4
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GROM (28)
2020-02-29
13
2020-02-29
4
Kołodziejczyk Alicja
Klub Jeździecki Derby
URWIS (62)
2020-02-29
39
2020-02-29
4
Kopacka Julia
BPK
CELEBRA (15)
2020-02-29
33
2020-02-29
32
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
PERŁA (80)
2020-02-29
44
2020-02-29
43
Kosior Aleksandra
brak
ERIKA (9)
2020-02-29
12
Kowala Aleksandra
SKJ Hippica Benice
HEKTOR (78)
2020-02-29
2020-02-29
33
Kozakiewicz Paulina
UKJ Karmen Niekłonice
KOMES (5)
2020-02-29
32
2020-02-29
29
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (37)
2020-02-29
14
2020-02-29
3
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2020-02-29
8
2020-02-29
27
Kret Ela
Bpk
2020-02-29
16
Kuczkowiak Hanna
KJ Forrest Pony Club
2020-02-29
17
2020-02-29
34
KORAL (88)
2020-02-29
16
2020-02-29
17
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
LENA (69)
2020-02-29
2020-02-29
34
Kurtys Monika
UKJ Leonardo
WARTA (68)
2020-02-29
14
2020-02-29
37
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2020-02-29
19
2020-02-29
Makszewska Aleksandra
brak
2020-02-29
2020-02-29
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
2020-02-29
2
2020-02-29
22
Matusiak Kira
UKJ Leonardo
PARYS (71)
2020-02-29
6
2020-02-29
36
2020-02-29
37
2020-02-29
35
Miarka Adam
ULKJ Stajnia Mann
2020-02-29
6
2020-02-29
3
Haris (85)
2020-02-29
9
2020-02-29
2
Murawska Marysia
bpk
2020-02-29
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (23)
2020-02-29
1
2020-02-29
7
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (25)
2020-02-29
8
2020-02-29
18
Nawojska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2020-02-29
24
2020-02-29
11
Nowicka Nina
Brak
ERIKA (9)
2020-02-29
Pasek Andrzej
Dragon Nowilice
2020-02-29
10
2020-02-29
4
2020-02-29
36
2020-02-29
8
Pasek Dawid
LKS Dragon Nowielice
2020-02-29
38
2020-02-29
21
Pasternak Julia
UKJ Petrico Pony Karlino
2020-02-29
9
2020-02-29
18
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (82)
2020-02-29
10
2020-02-29
7
Pawlicka Nikola
KJ KOKO BRZEŹNIKI
IZYDA (30)
2020-02-29
22
2020-02-29
4
Pleban Oliwia
Xx
WERA-K (27)
2020-02-29
28
2020-02-29
5
Płuciennik Wiktoria
BKP
2020-02-29
45
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (63)
2020-02-29
47
2020-02-29
10
Radowski Jonasz
KJ Michałówka
2020-02-29
2
2020-02-29
5
Rojek Amelia
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2020-02-29
37
2020-02-29
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (17)
2020-02-29
2020-02-29
Rudol Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NADIR (21)
2020-02-29
7
2020-02-29
30
Rybska Maria
KJ Forest Pony Club
2020-02-29
35
2020-02-29
3
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (39)
2020-02-29
19
2020-02-29
29
Ślusarczyk Paulina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FRUGO (7)
2020-02-29
15
2020-02-29
12
Sobczak Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
2020-02-29
2020-02-29
22
Socha Kaja
KJ KOKO BRZEŹNIKI
PEGAZ (31)
2020-02-29
2020-02-29
35
Sowińska Daria
BPK
ESTERA (11)
2020-02-29
44
2020-02-29
43
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NAGATO (22)
2020-02-29
5
2020-02-29
6
Stankiewicz Katarzyna
ULKJ Stajnia Mann
SALADYN (76)
2020-02-29
21
2020-02-29
31
Starecka Julia
ULKJ Stajnia MANN
2020-02-29
28
2020-02-29
28
Stawarz Izabella
KJ Forest Pony Club
LIZA (86)
2020-02-29
13
2020-02-29
39
Święcicka Monika
KJ DERBY BUDZISTOWO
HOKS PK (61)
2020-02-29
1
2020-02-29
31
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2020-02-29
2
2020-02-29
5
JAWA (55)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
Tomicka Małgorzata
bpk
2020-02-29
16
2020-02-29
12
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (26)
2020-02-29
42
2020-02-29
19
Walczak Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
2020-02-29
3
2020-02-29
12
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
ADONIS (74)
2020-02-29
11
2020-02-29
25
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
2020-02-29
36
2020-02-29
26
DELMA (57)
2020-02-29
25
2020-02-29
25
Wintoch Ewa
ULKJ stajnia MANN
MILTON (45)
2020-02-29
2
2020-02-29
23
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (36)
2020-02-29
26
2020-02-29
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
ALBI (53)
2020-02-29
26
2020-02-29
24
Zielony- Sokalska Zuzanna
bpk
2020-02-29
23

Number of Riders: 77

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl