Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne w skokach
Budzistowo/Kołobrzeg, 25.01.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:27:29
2020-01-23 18:17:40
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 1x 4/L/Konkurs egzaminacyjny
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:04:36
2020-01-23 17:55:43
Katarzyna Mundziel CHERRY
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:11:16
2020-01-23 17:55:13
Julia Chrostowska BORYS
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:11:14
2020-01-23 17:47:48
Hanna Suszek CALIDA
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:10:57
2020-01-23 17:46:08
Weronika Połomska IMPERIA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:10:54
2020-01-23 13:57:28
Tadeusz Kozakiewicz KOMES
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:10:51
2020-01-23 13:53:25
Anastazja Kaźmierczak SANTIAGO
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:10:44
2020-01-23 13:52:55
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:10:14
2020-01-23 12:52:34
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY PRE-APPROVED 2020-01-23 18:09:09
2020-01-23 10:00:11
Andrzej Pasek DUBAJ M.
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:08:39
2020-01-23 09:58:56
Monika Święcicka HOKS PK
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:08:34
2020-01-23 09:55:43
Tamara Wincel LIMONKA M
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:08:26
2020-01-23 09:50:57
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:08:21
2020-01-23 09:50:27
Patrycja Janicka WICHER
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:08:14
2020-01-23 09:46:22
Patrycja Janicka PROTON
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:08:10
2020-01-23 09:45:37
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:08:05
2020-01-23 09:44:43
Tamara Wincel LEXUS
  • 2x 4/L/Konkurs egzaminacyjny
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:07:26
2020-01-23 09:44:15
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:06:52
2020-01-23 09:43:05
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 18:06:37
2020-01-23 08:39:53
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 06:12:02
2020-01-23 02:10:00
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 06:11:52
2020-01-22 23:41:30
Jakub Kreft LUX
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:46:15
2020-01-22 22:44:39
Karolina Krajcer DAVI R
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:44:29
2020-01-22 22:44:17
Julia Gabrysiak KONSTANTIN
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:44:26
2020-01-22 22:43:58
Otylia Kopczyńska CHERRY
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:42:30
2020-01-22 22:42:07
Świec Konstancja ŁUNA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:42:27
2020-01-22 22:41:43
Nikola Pawlicka IZYDA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:42:21
2020-01-22 22:41:18
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:42:14
2020-01-22 22:40:56
Nadia Stachura NAGATO
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
43 ENTRY PRE-APPROVED 2020-01-22 22:42:07
2020-01-22 22:40:28
Julia Mycio NORKAN
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:40:09
2020-01-22 22:38:59
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:37:59
2020-01-22 22:37:47
Oliwia Walczak TORDIS ICASS
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:37:54
2020-01-22 22:37:20
Zuzanna Hana OLIMPIA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:37:47
2020-01-22 22:36:54
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:37:30
2020-01-22 22:36:31
Natalia Ignaczak NIKITA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:37:21
2020-01-22 22:35:31
Oliwia Pleban WERA-K
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:36:03
2020-01-22 22:27:56
Julia Pasternak SNOWBALL
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:35:48
2020-01-22 22:27:02
Maja Drozdowska ŁATKA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
34 ENTRY PRE-APPROVED 2020-01-22 22:35:29
2020-01-22 22:26:44
Patrycja Poremba PALOMA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:35:05
2020-01-22 21:40:07
Justyna Żagiel ALBI
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:34:59
2020-01-22 21:39:34
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 18:42:10
2020-01-22 18:38:01
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 18:35:57
2020-01-22 12:13:52
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY PRE-APPROVED 2020-01-22 17:19:17
2020-01-22 11:41:33
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 4/L/Konkurs egzaminacyjny
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:54:09
2020-01-22 07:32:34
Julia Starecka THOR
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 17:18:36
2020-01-21 20:33:28
Amelia Konopczyńska DONNATELLA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 17:18:28
2020-01-21 20:28:49
Kornelia Trzybinska PRINCESSA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 16:31:22
2020-01-21 15:42:22
Kira Matusiak PARYS
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 16:31:20
2020-01-21 15:39:26
Monika Kurtys WARTA
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 14:32:41
2020-01-21 14:24:23
Aleksandra Górka PRIMA BALERINA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 15:43:43
2020-01-21 14:23:22
Kalina Gigoło KALINECZKA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 14:32:29
2020-01-21 14:22:55
Dorota Kurtys LENA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 14:32:20
2020-01-21 10:29:27
Ines Niedźwiedź EROTICA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 14:32:13
2020-01-21 10:29:04
Nadia Michałek CYMES
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 12:03:05
2020-01-20 08:58:04
Maja Stępień ZAJA
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 12:02:56
2020-01-20 08:56:54
Magdalena Majewska CAMELIA
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 12:02:48
2020-01-20 08:55:49
Oliwia Wichucka SZLACHCIC
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 12:02:41
2020-01-20 08:54:42
Amalie Jensen FRIDA
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 12:02:35
2020-01-20 08:54:03
Zuzanna Biały FORIS
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 12:02:28
2020-01-20 08:53:00
Julia Szambelan WARKA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 17:00:18
2020-01-19 13:00:47
Martyna Chlebowska BRAVIA MK
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 19:21:56
2020-01-18 13:18:47
Wiktoria Rzążewska PŁOCHA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 19:21:53
2020-01-18 13:18:33
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 11:10:10
2020-01-18 09:31:04
Kornelia Kijaczko CHANELL
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 17:22:30
2020-01-17 15:08:55
Małgorzata Ciszek-Lewicka VINCENZO BORETTI
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 21:49:00
2020-01-16 21:36:42
Aleksandra Kosior ERIKA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 21:48:44
2020-01-16 20:06:38
Daria Sowińska ESTERA
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
5 ENTRY PRE-APPROVED 2020-01-16 21:48:20
2020-01-16 20:00:10
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/P/Runda Złota - Zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 16:47:23
2020-01-15 14:06:10
Sandra Bogdańska NIPA
  • 1x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Runda Srebrna - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 16:47:20
2020-01-15 14:03:57
Natalia Stankiewicz HALO
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 12:29:15
2020-01-15 09:43:14
Julia Brysiak PIRAT
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 19:15:29
2020-01-13 09:03:16
Elżbieta Wachuda CHICAGO
  • 2x 2/LL/Runda Brązowa - Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babij Nadia KJ Petrico Pony
2008 (JM.)
brak
2. Biały Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2002 (J.)
brak
3. Biliniewicz Hanna KJ „In-Tech”
2004 (J.)
O049950
4. Bogdańska Sandra Niezrzeszony
S
Brak
5. Borkowska Zuzanna BPK
2005 (JM.)
O037996
6. Brysiak Julia K&M Stajnia Sportowa
2008 (JM.)
Brak
7. Chlebowska Martyna brak
2007 (JM.)
brak
8. Chrostowska Julia JKS Neksico Kędzierzyn
2004 (J.)
Brak
9. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
10. Deskiewicz Julia LKS Dragon
2006 (JM.)
brak
11. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
12. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
13. Fijałkowska Kinga
14. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2001 (MJ.)
Brak
15. Gigoło Kalina UKJ Leonardo
2005 (JM.)
brak
16. Górka Aleksandra UKJ Leonardo
2006 (JM.)
brak
17. Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
O051855
18. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
19. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
20. Ignaczak Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2003 (J.)
xx
21. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
22. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
23. Jensen Amalie JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
brak
24. Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
S
brak
25. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
Brak
26. Kijaczko Kornelia Stajnia Komarowo
2002 (J.)
Brak
27. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
28. Konopczyńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
29. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
30. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
31. Kopczyńska Otylia Xx
2019 (Mł.)
Xx
32. Kosior Aleksandra brak
2000 (MJ.)
brak
33. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
34. Krajcer Karolina Xx
2019 (Mł.)
Xx
35. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
S
O014143
36. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
Brak
37. Kurtys Monika UKJ Leonardo
S
Brak
38. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
39. Łoś Maja BPK
2006 (JM.)
Brak
40. Majewska Magdalena JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
...
41. Matusiak Kira UKJ Leonardo
2005 (JM.)
Brak
42. Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
S
O003754
43. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
44. Mundziel Katarzyna KJ KOKO BRZEŹNIKI
2005 (JM.)
Cx
45. Murawska Marysia bpk
2008 (JM.)
BRAK
46. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
47. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
48. Nawojska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2001 (MJ.)
O042752
49. Niedźwiedź Ines UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
Brak
50. Pasek Andrzej Dragon Nowilice
S
O000478
51. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
52. Pasek Dawid LKS Dragon
53. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
54. Patalan Dominika bpk
S
O033904
55. Pawlicka Nikola KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
O058009
56. Pleban Oliwia Xx
S
Xx
57. Połomska Weronika JKS Neksico Kędzierzyn
2000 (MJ.)
brak
58. Poremba Patrycja Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
59. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
60. Rzążewska Wiktoria KJ „In-Tech”
2001 (MJ.)
Brak
61. Ślusarczyk Paulina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O039824
62. Sowińska Daria BPK
2005 (JM.)
Brak
63. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
64. Stankiewicz Natalia Niezrzeszona
2007 (JM.)
brak
65. Starecka Julia ULKJ Stajnia MANN
2004 (J.)
0051895
66. Stępień Maja JKS FARMA MODRZEWIE
2002 (J.)
BRAK
67. Suszek Hanna JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054397
68. Święcicka Monika KJ DERBY BUDZISTOWO
S
O009938
69. Szambelan Julia JKS FARMA MODRZEWIE
2009 (Mł.)
BRAK
70. Tofpik Patrycja
71. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
72. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
73. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
74. Wachuda Elżbieta KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O045786
75. Walczak Oliwia KJ Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O051349
76. Wichucka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
77. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
78. Winiarska Daria brak
2001 (MJ.)
O037267
79. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
80. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

ALBI KUC POL 2016 Wałach siwa/140 F: Angelo
M: NN
brak 616999640094416
2.

3

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
K026218 616014640133104
3.

82

ARAVEL WARO SP POL 1998 Ogier gniada/170 F: Luron
M: Atletyka
K006814
4.

77

Bachus F:
M:
5.

81

BALOU BOY BAYER GER 2006 Wałach kasztanowata F: Balou du Rouet
M: Zadora
brak DE481810037106
6.

69

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K022721 616006590024415
7.

74

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Biskwit
M: Batalia
BRAK
8.

18

BRAVIA MK Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/168 F: Frazes
M: Blezerka
brak
9.

73

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
10.

61

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
brak
11.

24

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999530214515
12.

92

Caravagio F:
M:
13.

16

CARRYBO II SP POL 2012 Wałach siwa/167 F: Carry Son
M: Ortega
Brak 616009640038012
14.

86

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
15.

15

CHANELL SP POL 2010 Klacz gniada F: Larron /
M: Cyrkonia /
K017677 61600964003910
16.

4

CHERRY SP POL 2010 Klacz gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
17.

5

CHICAGO HAN POL 2009 Wałach gniada/164 F: Chalet /
M: Pippi Lotta /
brak -
18.

14

CONCORD DE COEUR HOL NED 2011 Wałach siwa/170 F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Calrimo
K020781 DE421000001511
19.

26

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
brak
20.

91

Daisy F:
M:
21.

54

DAVI R XX POL Xx Klacz gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
22.

44

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
K015364 POL01364006030712576
23.

35

DONNATELLA MEKLEMBURG GER 2006-02-21 Wałach kasztanowata/170 F: D,Olympic
M: Rosanne
Brak DE 427270351306
24.

67

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
K024949 616009640043314
25.

93

Dyrektor F:
M:
26.

12

ERIKA KUC POL 2012 Klacz kara/kuc:123 F: NN
M: NN
Brak Brak
27.

27

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
K023747 999640005003
28.

11

ESTERA NN POL 2006 Klacz gniada/146 F: NN
M: NN
Brak 616999640098606
29.

84

Fala F:
M:
30.

100

FARMA MAŁOPOLSKA POL 1995 Klacz gniada F: ARDAHAN
M: FANTAZJA
BRAK 006640020395
31.

78

Feldorado F:
M:
32.

38

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
33.

21

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
brak 009520074207
34.

22

FRIDA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
K024387 007600220708
35.

37

FRUGO WIELKOPOLSK POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
K020692 616007610063912
36.

36

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
37.

57

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
38.

85

GLADIATOR KUC POLSKI POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
brak 616999610034715
39.

56

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
40.

50

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Chef Supreme
M: Grota
K011992 POL009610215608
41.

8

HALO TINKER POL 2011 Klacz srokata/155 F: Tinker
M: Tinker
brak brak
42.

87

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
brak
43.

79

Haris F:
M:
44.

95

Hensal F:
M:
45.

66

HOKS PK KUC POL 2015 Ogier siwa/131 F: ED
M: HISZPANKA
brak 6160136400319
46.

72

IMPERIA SP POL 2001 Klacz gniada/170 F: Druh
M: Pretoria
brak brak
47.

80

INDISSIMO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ekwador
M: Imberly
K023166 616009640079112
48.

51

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
K017981
49.

59

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
50.

58

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
51.

29

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/140 F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
Brak
52.

88

KING OF STORM SP POL - Wałach kara/mk:- F: -
M: -
- =
53.

71

KOMES XXX POL 2015 Wałach kasztanowata/165 F: Nnn
M: Nnnn
Brak 61699964084015
54.

53

KONSTANTIN HAN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
Zzj
55.

96

LAVANTUS FLY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Chacco Fly
M: Legia
616009640058413
56.

28

LENA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Armani
M: Lira II
brak
57.

60

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
58.

65

LIMONKA M SP POL 2016 Klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
BRAK BRAK
59.

64

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
60.

83

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili/Lennon
K023104 K023104
61.

47

LUBAR XX POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
62.

89

Lucky F:
M:
63.

55

LUX SP POL 2016 Wałach kara/162 F: Rumianek
M: Lena
bark --
64.

40

ŁATKA KUC POL 2003 Klacz srokata/123 F: nn / nn
M: nn / nn
K022316 -
65.

52

ŁUNA SP POL 2008pil Klacz srokata/166 F: Xx
M: Xx
Xxx Pol
66.

19

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
K023075
67.

49

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
68.

43

NIKITA SP POL 2007 Klacz gniada/Xx F: Kompan
M: Niwa
Xx Xx
69.

9

NIPA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: nn
M: nn
brak brak
70.

94

Niquito F:
M:
71.

48

NORKAN SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Woold
M: Nivea
K024477 POL009680018808
72.

10

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/brak F: Chacco-Fly
M: Nocka
K025472 616009640042913
73.

76

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara F: Campari M / Caprilli
M: Oklahoma / Weland
K008985 POL009611046004
74.

45

OLIMPIA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Santara Danny'S Bo
M: Olga
K024023 616007680018911
75.

2

PALOMA SP POL 2010 Klacz gniada/166 F: Bankiet
M: Panama
Brak
76.

32

PARYS KUC POL 2014 Wałach gniada/130 F: Santara Danny's Boy
M: Pipi
Brak
77.

7

PIRAT WIELKOPOLSKA POL 2009 Ogier siwa/149 F: Delgor
M: Pora
Brak
78.

17

PŁOCHA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata/162 F: Halogen
M: Plaga
brak 006550030905
79.

30

PRIMA BALERINA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/155 F: Audytor
M: Piękna Balerina
brak Brak
80.

33

PRINCESSA KUC WALIJSKI POL 2013 Klacz gniada/143 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
81.

62

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
82.

98

PYSIO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K015906 616999640099210
83.

97

Reality F:
M:
84.

75

Saladyn F:
M:
85.

70

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/128 F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
86.

6

SB MAFIJA NN POL NN Klacz gniada/NN F: NN
M: NN
Brak
87.

41

SNOWBALL KUC POL 2009 Wałach biała/134 F: X
M: X
K028384 O1234
88.

68

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
89.

23

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
90.

34

THOR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Ogier ciemnogniada/- F: QUAMIRO
M: THAIS
440000000018939
91.

46

TORDIS ICASS SP POL 2013 Ogier srokata/kuc:xx F: NN
M: NN
K026455 xx
92.

99

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
K024260 POL070000005408
93.

13

VINCENZO BORETTI HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Anaconda / Argentinus
K027227 DE431318802011
94.

20

WARKA NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
brak
95.

31

WARTA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Warka
Brak 61600761012591
96.

42

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/Xx F: Granilli S
M: Wega
Xx Xx
97.

63

WICHER TYP MAŁY KOŃ POL 2015 Wałach bułana/148 F: ZANDO
M: W-ANJA
brak brak
98.

25

ZAJA SP POL 2008 Klacz siwa/155 F: ELABORAT
M: ZELMA
brak POL999530228508
99.

90

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
. .
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babij Nadia
KJ Petrico Pony
PYSIO (98)
2020-01-25
26
2020-01-25
11
Biały Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
FORIS (21)
2020-01-25
42
2020-01-25
60
Biliniewicz Hanna
KJ „In-Tech”
2020-01-25
39
2020-01-25
18
Bogdańska Sandra
Niezrzeszony
NIPA (9)
2020-01-25
59
2020-01-25
32
Borkowska Zuzanna
BPK
GRACJA (56)
2020-01-25
10
2020-01-25
11
Brysiak Julia
K&M Stajnia Sportowa
PIRAT (7)
2020-01-25
33
2020-01-25
22
2020-01-25
2
Chlebowska Martyna
brak
2020-01-25
49
2020-01-25
54
Chrostowska Julia
JKS Neksico Kędzierzyn
BORYS (74)
2020-01-25
66
2020-01-25
28
2020-01-25
33
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2020-01-25
13
2020-01-25
1
Daisy (91)
2020-01-25
4
2020-01-25
6
Deskiewicz Julia
LKS Dragon
Reality (97)
2020-01-25
43
2020-01-25
9
Drozdowska Maja
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (40)
2020-01-25
21
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
2020-01-25
3
2020-01-25
2
Fijałkowska Kinga
Fala (84)
2020-01-25
44
2020-01-25
25
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2020-01-25
12
2020-01-25
3
2020-01-25
62
Gigoło Kalina
UKJ Leonardo
2020-01-25
38
2020-01-25
37
2020-01-25
68
Górka Aleksandra
UKJ Leonardo
2020-01-25
40
2020-01-25
23
2020-01-25
24
Hana Zuzanna
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (45)
2020-01-25
8
2020-01-25
67
2020-01-25
20
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
2020-01-25
18
2020-01-25
Hutek Nina
BPK
2020-01-25
6
2020-01-25
63
2020-01-25
Ignaczak Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NIKITA (43)
2020-01-25
55
2020-01-25
2020-01-25
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2020-01-25
5
2020-01-25
13
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (62)
2020-01-25
13
2020-01-25
65
2020-01-25
25
WICHER (63)
2020-01-25
56
2020-01-25
30
Jensen Amalie
JKS FARMA MODRZEWIE
FRIDA (22)
2020-01-25
30
2020-01-25
50
Kasicka Justyna
KJ Polonez Damnica
2020-01-25
14
2020-01-25
3
2020-01-25
1
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
2020-01-25
24
2020-01-25
15
Kijaczko Kornelia
Stajnia Komarowo
CHANELL (15)
2020-01-25
60
2020-01-25
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GROM (50)
2020-01-25
27
2020-01-25
3
Konopczyńska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2020-01-25
25
2020-01-25
52
2020-01-25
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
ŁUNA (52)
2020-01-25
2
2020-01-25
17
2020-01-25
53
Kopacka Julia
BPK
CELEBRA (86)
2020-01-25
32
2020-01-25
51
2020-01-25
56
Kopczyńska Otylia
Xx
CHERRY (4)
2020-01-25
57
Kosior Aleksandra
brak
ERIKA (12)
2020-01-25
19
2020-01-25
1
2020-01-25
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (69)
2020-01-25
12
2020-01-25
8
KOMES (71)
2020-01-25
34
2020-01-25
26
Krajcer Karolina
Xx
DAVI R (54)
2020-01-25
23
2020-01-25
55
2020-01-25
32
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
LUX (55)
2020-01-25
2020-01-25
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
LENA (28)
2020-01-25
2020-01-25
16
Kurtys Monika
UKJ Leonardo
WARTA (31)
2020-01-25
9
2020-01-25
16
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2020-01-25
31
2020-01-25
12
2020-01-25
13
Łoś Maja
BPK
2020-01-25
21
2020-01-25
57
Majewska Magdalena
JKS FARMA MODRZEWIE
CAMELIA (24)
2020-01-25
33
2020-01-25
11
Matusiak Kira
UKJ Leonardo
PARYS (32)
2020-01-25
27
2020-01-25
17
Miarka Adam
ULKJ Stajnia Mann
Bachus (77)
2020-01-25
20
2020-01-25
15
2020-01-25
29
2020-01-25
9
Haris (79)
2020-01-25
10
2020-01-25
3
2020-01-25
1
2020-01-25
5
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (26)
2020-01-25
36
2020-01-25
20
Mundziel Katarzyna
KJ KOKO BRZEŹNIKI
CHERRY (4)
2020-01-25
50
2020-01-25
Murawska Marysia
bpk
2020-01-25
44
2020-01-25
40
2020-01-25
58
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (48)
2020-01-25
8
2020-01-25
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (44)
2020-01-25
38
2020-01-25
31
2020-01-25
22
Nawojska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2020-01-25
16
2020-01-25
5
Niedźwiedź Ines
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (27)
2020-01-25
3
2020-01-25
34
Pasek Andrzej
Dragon Nowilice
2020-01-25
11
2020-01-25
7
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
Hensal (95)
2020-01-25
61
2020-01-25
30
Pasek Dawid
LKS Dragon
Niquito (94)
2020-01-25
64
2020-01-25
28
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
2020-01-25
42
2020-01-25
14
2020-01-25
19
Patalan Dominika
bpk
2020-01-25
12
2020-01-25
2
Pawlicka Nikola
KJ KOKO BRZEŹNIKI
IZYDA (51)
2020-01-25
6
2020-01-25
35
2020-01-25
Pleban Oliwia
Xx
WERA-K (42)
2020-01-25
37
2020-01-25
21
2020-01-25
2
Połomska Weronika
JKS Neksico Kędzierzyn
IMPERIA (72)
2020-01-25
14
2020-01-25
31
2020-01-25
46
Poremba Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
PALOMA (2)
2020-01-25
48
2020-01-25
15
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
URWIS (99)
2020-01-25
15
2020-01-25
47
Rzążewska Wiktoria
KJ „In-Tech”
PŁOCHA (17)
2020-01-25
58
2020-01-25
51
Ślusarczyk Paulina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FRUGO (37)
2020-01-25
1
2020-01-25
6
Sowińska Daria
BPK
ESTERA (11)
2020-01-25
4
2020-01-25
49
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NAGATO (49)
2020-01-25
22
2020-01-25
4
2020-01-25
5
Stankiewicz Natalia
Niezrzeszona
HALO (8)
2020-01-25
2020-01-25
53
Starecka Julia
ULKJ Stajnia MANN
THOR (34)
2020-01-25
43
2020-01-25
26
2020-01-25
34
Stępień Maja
JKS FARMA MODRZEWIE
ZAJA (25)
2020-01-25
27
2020-01-25
29
Suszek Hanna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (73)
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-25
10
Święcicka Monika
KJ DERBY BUDZISTOWO
HOKS PK (66)
2020-01-25
41
2020-01-25
47
Szambelan Julia
JKS FARMA MODRZEWIE
FARMA (100)
2020-01-25
48
2020-01-25
7
Tofpik Patrycja
2020-01-25
39
2020-01-25
9
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2020-01-25
23
2020-01-25
7
JAWA (59)
2020-01-25
7
2020-01-25
4
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (47)
2020-01-25
36
2020-01-25
24
2020-01-25
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2020-01-25
35
2020-01-25
6
2020-01-25
2020-01-25
51
2020-01-25
46
Wachuda Elżbieta
KJ Polonez Damnica
2020-01-25
5
2020-01-25
35
Walczak Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
2020-01-25
10
2020-01-25
18
2020-01-25
1
Wichucka Oliwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-01-25
4
2020-01-25
8
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
LEXUS (60)
2020-01-25
3
2020-01-25
2020-01-25
59
2020-01-25
29
Winiarska Daria
brak
HANGUS (87)
2020-01-25
41
2020-01-25
7
2020-01-25
17
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
ALBI (39)
2020-01-25
28
2020-01-25
45
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
2020-01-25
45
2020-01-25
54
2020-01-25
19
2020-01-25
14

Number of Riders: 80

Number of Horses: 99

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Baccara
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012020-1, FU CHO-MAR Marek Chojnacki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl