Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W SKOKACH
Niepołomice, 22-24.07.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczyk Sonia BPK
2009 (JM.)
Brak
2. Bach Dominika BPK
2004 (J.)
Brak
3. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
4. Baran Kalina brak
2008 (JM.)
0070322
5. Barczyk Martyna Bpk
S
O011531
6. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
7. Bartosz Julia stajnia pod topolą
2005 (J.)
brak
8. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O063834
9. Bigaj Alicja KS Faruk
2012 (Mł.)
O059676
10. Brzyska Nadia LZJ Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
11. Bucka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
12. Budzyńska-Calik Martyna bpk
S
O006478
13. Bugaj Martyna BPK
2005 (J.)
Brak
14. Bukowska Magdalena BPK
2005 (J.)
Brak
15. Bularska Oliwia KJK pod Żubrem Niepołomice
2001 (MJ.)
Brak
16. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
17. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O056699
18. Ciszek Maria BPK (SLA)
2011 (Mł.)
O059973
19. Cywicka Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
S
O020334
20. Czapski Rafał KS Szwadron Jawornik
S
Brak
21. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
22. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
23. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
24. Dobrzycka Hanna KS Faruk
2013 (Mł.)
O068898
25. Dolińska Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O038322
26. Dudzińska Helena Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2008 (JM.)
O062559
9811
27. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
28. Filipowska Patrycja Bpk
2003 (MJ.)
Brak
29. Frączek Katarzyna Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
30. Gaczorek Grzegorz BPK
S
O051083
31. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
32. Gałczyńska Aleksandra Klub Sportowy Faruk
S
O024368
33. Gancarz Kinga Stajnia w Przyborowie
S
Beak
34. Gardeła Emilia Bpk
2007 (JM.)
-
35. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
36. Gomoluch Agnieszka Bpk
S
-
37. Gomulec Mila KJ Facimiech
2008 (JM.)
O058634
38. Górnikowska Helena Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
39. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
40. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
41. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
42. Hałucha Amelia Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
43. Hanusiak Katarzyna Stajnia w Przyborowie
S
Brak
44. Hernik Maja Klub Jeździecki Cheval
2005 (J.)
brak
45. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (MJ.)
O053033
Brak
46. Jaromin Klaudia RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
O048946
47. Jędrusińska Jagoda bpk
2009 (JM.)
O055171
48. Juszkiewicz Zofia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O044805
49. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
50. Kamecka Amelia Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
51. Kamecka Karolina Klub Jeździecki Cheval
2010 (JM.)
brak
52. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
53. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
O043783
54. Knap Patrycja KJ Facimiech
2006 (J.)
O058755
55. Kobiela Emilia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
56. Kolber Katarzyna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O030780
57. Kolińska Amanda KJ Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O036860
58. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
59. Kopczyńska Marta KJ Perrin Rudawa
2001 (MJ.)
O042728
60. Korczyńska Lidia Wiślany Zakątek
2005 (J.)
O057817
61. Kosowska Gabriela Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
2005 (J.)
O042039
62. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
63. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
64. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (MJ.)
O034818
65. Król Justyna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
brak
66. Krupa Justyna KJ Facimiech
2006 (J.)
O043322
67. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
68. Kubica Zuzanna bpk
S
brak
69. Kurek Natalia KS Szwadron Jawornik
2005 (J.)
brak
70. Kurek Oliwia KS Szwadron Jawornik
2004 (J.)
brak
71. Kwolek Julia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
brak
72. Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
S
O000877
73. Łuczak Julia Klub Sportowy Faruk
2002 (MJ.)
O040028
74. Łukaszczyk Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
S
O020694
75. Machno Karolina KS Team Rancho Pcim
2006 (J.)
O061041
-
76. Maj Justyna Ks Faruk
2009 (JM.)
O067333
77. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
78. Marcinkiewicz Alicja Stajnia Level Up
S
Brak
79. Marcinkiewicz Maja Stajnia Level Up
2009 (JM.)
Brak
80. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
81. Mitka Maria Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2007 (JM.)
O050887
82. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (J.)
O046343
83. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
84. Najdzionek Szymon Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
brak
85. Nigbor Nikola Stajnia Level Up
2001 (MJ.)
Brak
86. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
87. Nowak Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O063888
88. Okrzesik Adrianna Klub Jeździecki Facimiech
S
O049666
89. Oleksy Kamil Wlks Krakus Swoszowice
S
O052608
90. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
91. Orłowska Zuzanna KS Team Rancho Pcim
2007 (JM.)
O059585
92. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
93. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O048722
94. Pasińska Maria Klub Jeździecki Cheval
2005 (J.)
brak
95. Pawlik Berenika BPK
S
O010178
96. Pawlik Berenika Bpk
S
O010178
97. Piątkowski Paweł KJ LEŃCZE
S
O000941
98. Piechowicz Wiktoria Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
2007 (JM.)
0061190
99. Pierz Barbara Soymax Lublin Team
2001 (MJ.)
O048543
100. Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian
S
O001661
101. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
102. Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem
S
O058842
103. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
104. Profic Monika bpk
S
brak
105. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
106. Pustuła Mariusz KS Szwadron Jawornik
S
brak
107. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
10224161
108. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
109. Radwańska Konstancja Wiślany Zakątek
2006 (J.)
O060698
110. Rajca Julia Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
O048900
111. Rębalska Barbara Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
112. Rejman Jagoda Bez przynależności klubowej
2001 (MJ.)
Brak
113. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
114. Rybowicz Magdalena KJ Facimiech
2009 (JM.)
O059408
115. Serafin Michalina Klub Jeździecki Cheval
2010 (JM.)
brak
116. Serafin Weronika KJ Facimiech
2004 (J.)
O048234
117. Seremak Daria Wiślany Zakątek
2008 (JM.)
O068669
118. Skoczeń Sara Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
O064718
119. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
120. Słabiak Bartosz brak
2007 (JM.)
brak
121. Śmietana Hanna bpk
2010 (JM.)
x
122. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (J.)
O041620
10229478
123. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
124. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
125. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
126. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
127. Szanser-Smagacz Joanna Klub Jeździecki Facimiech
S
brak
128. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
S
O018920
129. Talaga Emilia KS Team Rancho Pcim
2009 (JM.)
O064485
130. Talaga Nikola KS Team Rancho Pcim
2008 (JM.)
O060043
131. Tatara Zofia OJK Lawenda
2010 (JM.)
Brak
132. Toporek Hanna Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O039981
133. Turaj Kinga BPK
O053540
134. Tyrańska Aleksandra brak
S
O039902
135. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O020407
136. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
137. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
138. Wańczyk Maciej OJKBarcice
2005 (J.)
Brak
139. Wąsik Witold Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
S
O000678
140. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
141. Wicher Zofia
2004 (J.)
142. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
143. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
144. Wolna Marta brak
2004 (J.)
O035285
145. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
O056608
146. Wszołek Zuzanna BPK
2007 (JM.)
Brak
147. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
148. Załoga Ewa RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
0061223
149. Zborowska Emilia Brak Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O070272
150. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
O019611
151. Zielińska Gabriela Wiślany Zakątek
2010 (JM.)
O064488
152. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
153. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
154. Zontek Milena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2007 (JM.)
O059455
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

76

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBUD ARIA
K032470 A0009872S
2.

18

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
3.

157

ALBERJIM SP POL 2011 wałach gniada/-0 F: -
M: -
K021541 616009540057011
4.

152

ALWARO AA ANGLOARABSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Barnaba
M: Armenia
- -
5.

89

AMARETTO SBK Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/170 F: ATOMIC Z
M: SALITTA/COLMAN
K030775 056015Z556343315
6.

151

AMAZING Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/159 F: Hipoliner
M: Amazonia
x 616POL17010071T
7.

90

AMETYS Czeska Gorącokrwista CZE 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
8.

199

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
9.

35

AQUA XIMA-NOOR SP POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Auforta
K032861 616009540078616
10.

79

AQUA XIMA-NOOR SP POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Auforta
K032861 616 009 54 00786 16
11.

191

BACARDI SP POL 2008 wałach ciemnogniada/175 F: Campari M
M: Baszta
K032020 POL009630140908
12.

112

BAILANDO SP POL 2010 wałach kara/172 F: Salazar
M: Bardsey
brak 616009610219010
13.

80

BAJER SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Alvarez 17
M: Bagatela
KO20517 616003670006610
14.

37

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap de B'Neville
M: Bigoteria
K016505 POL 007610181607
15.

62

BALANTAJ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/162 F: Pentagram
M: Bretania
brak 616006550033113
16.

155

BALLINACLOUGH VIARDOT KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:- F: Fairyhill Tomboy
M: Groumna Misty
- M3-3720040029038
17.

181

BATUCADA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/173 F: TJUNGSKE
M: BEBEL GILBERTO
K030247 616007590171316
18.

163

BELINDA AES POL 2015 klacz jasnokasztanowata/162 F: BALPAR DE TREBOX Z
M: SUNLIGHT/ Quidam de Revel
K034095 .
19.

154

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
K028227 616009600116412
20.

170

BIARRITZ AA MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach skarogniada/165 F: Szkrab
M: Belissa/Emetyt
K033363 616006 59 21091 18
21.

197

BOHEMMA X POL x klacz gniada/x F: x
M: x
x x
22.

25

BORUSSIA ZK SP POL 2014 klacz siwa/163 F: Landino / Landgraf I
M: Bryza / Palant
K025276 616009591005314
23.

39

BRISTO-DE MUR MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/ok.165 F: DEVIN DU MAURY
M: BARIHARA
brak 616006580445710
24.

30

CALISTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz siwa/170 F: Bolero De Ravel
M: Charli Z
K031256 616009600209014
25.

85

CALMIRA 7 RHEINLAND POL 2012 klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
26.

113

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
27.

142

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
28.

139

CARRERA PKSP POL 2016 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I Noor
M: Carmen du Rouet / Bajou du Rouet
K031670 616 009 63 00763 16
29.

36

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
30.

193

CHANEL ELIZAR HOLST POL 2018 klacz gniada/164 F: Dicapo /diament de semily
M: Carla/canoso
K034466 De418181035318
31.

128

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
32.

144

COCO LADY HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz siwa/175 F: Cancara
M: Lassandra
Brak DE421000014810
33.

168

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
34.

105

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
35.

29

CORNET BLANCHE Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Dame Blanche van Overis Z / Darco
K028782 056015Z55772515
36.

190

CORNET’S BAMBINO MZ Z ZAN POL 2016 wałach siwa/164 F: Cornet Obolensky
M: W- quinett
Brak Brak
37.

42

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
K033429 DE421000601713
38.

87

CYPIS Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach gniada/168 F: Limit
M: Celna Dama
K019497 POL 009 67 00097 09
39.

14

CYRUS SP POL 2008 wałach siwa/173 F: Ogar
M: Ceta
K020432 616009600459608
40.

24

CZUMIZ SP POL 2013 wałach gniada/x F: Literat
M: Czumiza
brak 616009680025813
41.

135

DANTON BWP POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Stew Boy
M: Jenny
Brak BEL-W-220390-BWP
42.

22

DIALEKTYKA HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Koh-I-Noor
M: Duńska Queen
K033558 616009570192614
43.

52

DIOMEDES SP POL 2007 wałach skarogniada/168 F: Dionizos
M: Diuna
brak 616009600304307
44.

146

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
45.

165

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
46.

104

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
47.

123

DRUH TYP KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:ok 130 F: nn
M: nn
brak 616999580447116
48.

122

DUMNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/ok 167 F: In Camera
M: Deutche Vita
brak POL 009 63 01788 07
49.

126

DUNA-MI SP POL 2012 klacz ciemnogniada/163 F: Galileusz
M: Dewiza
Brak 616009640080912
50.

195

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
51.

138

EHROS KWPN NED 2009 wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka / Ovidius
K029429 528003200900871
52.

38

EL UNICO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: E-STAR
M: ZICORA h
K031195 056015Z55598418
53.

49

EMERALD SP POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Talent Charboniere
M: Erisa
K033874 616009570060618
54.

20

ENJOY KWPN NED 2009 klacz gniada/165 F: CANTOS
M: CILEA Z
K033694 528003200903275
55.

188

ENLARGE PC X POL 2018 wałach gniada/x F: Przedświt
M: Egreta
x x
56.

189

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
57.

73

EROS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/162 F: Hektor
M: Erotyka
brak 616 007 69 00659 15
58.

40

EUFAMIA Pełna Krew Angielska POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Tempelwächter
M: Ermengarda
Brak 112/2014
59.

184

EUFORIA KUC POL 2009 Klacz srokata F: El-Jad
M: Fiola
brak
60.

148

EVIVA L'ARTE WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz jasnokasztanowata/180 F: Midas
M: Etna
K031714 616007530232012
61.

201

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa F: LEXICON
M: TEREDIE
K017389
62.

176

FELICJA KUC FERIŃSKI POL 2016 klacz gniada/kuc:136 F: Emos
M: Fantazja
K030868 616013570121716
63.

169

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
64.

81

FOR FUN 7 OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For pleasure
M: Chacco Star
K032169 -
65.

183

FUKS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
K022752 616009591054713
66.

17

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
67.

164

GALERIA SP POL 2005 klacz gniada/157 F: Louis
M: /Lwow
brak brak
68.

182

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
LKRWZJ/5667/21 POL013540130807
69.

5

GENTLEMAN V.D.WOESTENHAIDE --- POL 2018 wałach gniada/---- F: ----
M: ----
---- -----
70.

33

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: CASANOVA
M: ROSITA W
K019692 528003201111872
71.

44

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
72.

172

GLENN LANDINO Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/170 F: Landino
M: Mary Glenn
brak 0
73.

158

H-BATAGLLIO Polski Koń Szlachetny Półkrw POL 2015 wałach siwa/167 F: Hippica Andiamo
M: Bolera De Ravel
LKRWZJ/6039/21 616009570166215
74.

116

HAVIER TRAKEŃSKA POL 2014 wałach kasztanowata/158 F: Cedrus
M: Hava
Brak POL732010070414
75.

58

HIGH FANTASTIC Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/173 F: Folio
M: Hossa
Brak POL009530172003
76.

156

HOREST SP POL 2009 wałach siwa/167 F: -
M: -
- -
77.

78

HUBAL Polski Koń Szlachetny P?łkrwi POL 2018 wałach jasnokasztanowata/166 F: Amadeusz
M: Haidi
K034236 616009570012718
78.

117

HYPNODANCER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.02.2016 wałach gniada/183 F: Quinar
M: Gilette
brak 616 009 59 00226 16
79.

100

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
80.

196

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
K023975 616009610011613
81.

132

INAMORATA #188 ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/170 F: Iron Man van de padenbore
M: vaya con dios
zz 056015Z55870516
82.

88

INCREDIBLE KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/166 F: Etoulon VDL
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
83.

109

INES WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/169 F: Jaz
M: Iris
brak 007610192208
84.

110

INES WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/169 F: Jaz
M: Iris
brak 007610192208
85.

185

IRON SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Ida
K034783 616009630146013
86.

180

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
K029677 056-002-W00293652
87.

140

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
88.

50

JET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: If Du Reverdy
M: Jata
brak 616009520045016
89.

179

JOHNY BRAVO SP POL 2014 wałach kasztanowata/160 F: Caretino K / Caretino
M: Juna / Ulco
K028867 616009670050514
90.

57

JOSEPHINE D’ECAUSSINNES SBS POL 2015 klacz siwa/170 F: Malito de Reves
M: Bea de papignies/ Kashmir vs
- 056007000J56421
91.

153

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
K013045 POL009530138503
92.

150

KAISER I WESTF. UKR 2012 wałach gniada/mk:156 F: Kalaska de Semilly
M: Run Away/Heartbreaker
Brak DE441411469412
93.

129

KAMI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/163 F: RAMMSTEIN
M: KARMEN
brak POL 009 58 02245 07
94.

120

KANDY PROGRES KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda/ Negro
K027772 528003201508971
95.

16

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Arnold
M: Kapirinia
K031690 616006670106912
96.

167

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
97.

71

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz siwa/kuc:135 F: WEZYR
M: KOLIA
K027971 616013580742109
98.

101

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
99.

108

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
100.

149

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
K017499 372414004804471 105IC22
101.

186

KELVIN KWPN NED 2015 wałach gniada/165 F: Everglade VDL
M: X Zapatero VDL
K031405 528003201506635
102.

83

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/- F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
103.

121

KLEOPATRA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz gniada/172 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Geldorane/ Eldorado van de Zeshoek
K027702 528003201508162
104.

102

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
105.

145

KONOOR BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/160 F: Hippica Koh I Noor
M: Air Quinta Z
Brak 05615Z55593318
106.

26

KOSMICZNY PRZYPADEK TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach gniada/168 F: NN
M: Kopciuszek
K014367 POL999670131904
107.

175

KRYSA TYP KOŃ MAŁY POL 2017 klacz ciemnokasztanowata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Brak 616999630169017
108.

27

L.S. ELEKTRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Long Star
M: Emanuel Wan
brak 616009630060214
109.

187

LA LANA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: La Calidad
M: Aida VI
K032173 DE421000752116
110.

21

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
111.

174

LAMELKA HUCULSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:139 F: Piaf
M: Lawenda
Brak 616 012 57 00118 10
112.

28

LANDORO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
Brak 616009520048413
113.

45

LEANDRO VERTE AES NED 2016 wałach kasztanowata/173 F: ARD VDL Douglas
M: Hylan Verte / Caramba Verte
K032475 826002160877097
114.

115

LEVEL MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach kara/162 F: Boston
M: Ł-Tessa
Brak 616006550136013
115.

4

LIBIA WESTFALSKA POL 2005 Klacz gniada F: Landstreicher
M: Lambada
K011439
116.

60

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
117.

178

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
118.

15

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
119.

137

LUKRECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz kasztanowata/166 F: Erato
M: Landrynka
bark 616 009 63 00574 18
120.

82

LUNA KG SP POL 2016 klacz gniada/- F: La Calidad
M: Law Baja KG
K031470 616009610187016
121.

111

MARSZAŁEK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Derkacz
M: Matura
Brak
122.

32

MISS MALLIE KWPN POL 2017 klacz siwa/162 F: UP TO DATE
M: TALLINAGONDA
Brak 528003201702336
123.

75

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K / Caretino
M: Misi sp / Barros KWPN
K029137 616009610013616
124.

162

MOKAR OO POL 2010 Wałach kasztanowata F: Wadi Nur
M: Marabia
brak
125.

72

MUSTAFA WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Torado 2
M: Mela
Brak 616007610109015
126.

160

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
K028451 /
127.

171

NOWIN OO POL 2015 wałach siwa/153 F: Ar-Rahman
M: Nowina/Wermut
brak 0
128.

200

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
129.

77

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
130.

46

ONTARIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/167 F: Cajero
M: Orchidea
brak 616 009 53 02822 07
131.

59

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender Son
M: Oseina
K029214 616009600242413
132.

41

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
133.

19

PERFECT ONE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/175 F: Casino-L
M: Parada
K030585 616007610104213
134.

161

PETHRA OO POL 2011 Klacz gniada/mk:150 F: Esculap
M: Pilawa
K019500 brak
135.

103

PORANEK SP POL 2000 wałach kasztanowata/175 F: Jim
M: Platyna
brak POL009570028500
136.

118

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
137.

86

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
138.

51

PROMOCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz kara/170 F: Polonus
M: Pogoń
brak 009520103108
139.

143

QUO VADIS DE BRUCOM BWP POL 2016 wałach skarogniada/177 F: Iron Man Van De Padenborre
M: Kelly
056-002-W00314243 981100004376590
140.

114

RACJO Szlachetna Pólkrew POL 2015 wałach gniada/164 F: Ormuz
M: Raca II
Brak 61600961011315
141.

125

REA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz siwa/165 F: Quidam De Revel II Z
M: Rafa
brak 616009610071318
142.

136

REXONEA-P SP POL 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410
143.

1

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
K032246 981100004448082
144.

107

ROSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/166 F: Ares
M: Rachela
Brak POL009570108405
145.

134

SACHARINE Z ZANG POL 2017 klacz siwa/168 F: Sir Obolensky
M: Holly M
Xxx Xxx
146.

13

SAKE ALANDI Pełna Krew Angielska CZE 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Alandi/ Galileo
M: Stromboli/ Enjoy Plan
K030866 203CZE000089160
147.

177

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:kuc F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
148.

92

SANTORINI L HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE4210000142111
149.

119

SILVER DAKAR VDL KWPN POL 2018 wałach siwa/---- F: ----
M: ---
---- ----
150.

31

SILVER STAR TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/160cm F: nn
M: nn
brak B0124350S
151.

106

SIMBA ZK SP POL 2015 klacz gniada/165 F: LANDINO
M: SANTA STAR ZK
K034601 616009590057115
152.

133

SINGULORD SAPHIR HOLSZTYŃSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Singulord Jot
M: Toskania
K011133 DE421000203607
153.

127

SPARTA DE BETZE Z ZANGERSCHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Socrates H M Z
M: Ayade Hero Z
brak 056015Z551444118
154.

192

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato Gold
M: Columbia
K024205 DE431310121210
155.

91

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
156.

131

SUPREMO #188 SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Hippica Koch-J-Noor
M: Soplica
nnn 616009570145316
157.

48

SYMEON M SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Symona M / Faust Z
K029915 616009690054216
158.

130

T-ANGELO #188 Z POL 2017 wałach skarogniada/169 F: t
M: y
000 0000
159.

198

TANGO PONY SPORT SP KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K030282 616999570181915
160.

166

TEST WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: Delgor
M: Tersja
K016791 POL 007670139107
161.

47

URANA MELODY KUC CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: Mors / Kumys
M: Urania Melody / Ares
K030943 616013670100711
162.

194

V-POWER ELIZAR HAN GER 2018 klacz gniada/170 F: Hickstead White
M: V-Pine
K034465 DE431310064118
163.

74

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 A0013005S
164.

141

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
165.

23

WIKTORIUS SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CORVUS Z
M: WIKTORIA
K032174 616 009 53 01149 16
166.

159

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
167.

124

ZACK Polski Koń Szlachetny POL 2017 wałach gniada/170 F: Magnum bd Bisschop
M: Zorza
brak A0019474S
168.

173

ZIP CODE SWB POL 2016 wałach gniada/165 F: Armani Code
M: Melanie C
K033750 04161023
169.

84

ZORAN - POL - wałach siwa/185 F: -
M: -
K032619 -
Rider Club
Competition
Prize
Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
500
800
SUM:
1300.00
Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
300
SUM:
300.00
Gumulak Julia OJK Barcice
100
SUM:
100.00
Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
150
SUM:
150.00
Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
700
SUM:
700.00
Kolińska Amanda KJ Vena Rogoźnik
250
SUM:
250.00
Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
700
SUM:
700.00
Piątkowski Paweł KJ LEŃCZE
300
SUM:
300.00
Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
250
200
SUM:
450.00
Sondej Zofia Kielecki KJ
200
250
200
SUM:
650.00
Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
200
SUM:
200.00
Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
600
SUM:
600.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
250
300
SUM:
550.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Sonia
BPK
ROSA (107)
2022-07-22
10
2022-07-22
39
2022-07-23
12
2022-07-23
26
2022-07-24
14
2022-07-24
26
Bach Dominika
BPK
DUNA-MI (126)
2022-07-22
26
2022-07-22
33
2022-07-23
9
2022-07-23
20
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SIMBA ZK (106)
2022-07-22
29
2022-07-22
2022-07-23
3
2022-07-23
32
2022-07-24
10
Baran Kalina
brak
INES (109)
2022-07-22
3
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
REXONEA-P (136)
2022-07-23
11
2022-07-24
2022-07-23
13
2022-07-24
12
Bartosz Julia
stajnia pod topolą
EUFAMIA (40)
2022-07-24
13
2022-07-24
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ENJOY (20)
2022-07-24
8
2022-07-22
14
2022-07-22
2022-07-23
12
2022-07-23
LA LUNA (21)
2022-07-22
2
2022-07-23
1
2022-07-24
1
Bigaj Alicja
KS Faruk
JUTA (153)
2022-07-22
23
2022-07-23
7
2022-07-24
17
SAMBOR (177)
2022-07-22
2022-07-22
25
2022-07-24
1
LOTOS (178)
2022-07-23
5
2022-07-23
1
2022-07-24
13
2022-07-24
Brzyska Nadia
LZJ Drama Zbrosławice
2022-07-22
1
2022-07-22
9
2022-07-23
2022-07-24
2022-07-24
4
Bucka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
PORANEK (103)
2022-07-22
5
2022-07-22
1
2022-07-23
6
2022-07-23
6
2022-07-24
4
2022-07-24
7
Budzyńska-Calik Martyna
bpk
2022-07-22
2022-07-22
2022-07-24
24
2022-07-24
2022-07-23
19
Bugaj Martyna
BPK
LAMELKA (174)
2022-07-24
2
2022-07-24
31
Bukowska Magdalena
BPK
DANTON (135)
2022-07-22
35
2022-07-23
15
2022-07-24
10
Bularska Oliwia
KJK pod Żubrem Niepołomice
ZACK (124)
2022-07-22
2022-07-22
16
2022-07-23
13
2022-07-23
2022-07-24
6
2022-07-24
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2022-07-23
4
2022-07-23
2
500
2022-07-24
1
800
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-07-23
4
2022-07-23
8
2022-07-24
12
2022-07-24
3
Ciszek Maria
BPK (SLA)
2022-07-22
1
2022-07-22
21
2022-07-23
18
2022-07-24
1
Cywicka Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
HUBAL (78)
2022-07-23
2022-07-23
24
Czapski Rafał
KS Szwadron Jawornik
NOWIN (171)
2022-07-22
31
2022-07-22
Czarnek Oliwia
RC Riding Center Sosnowice
2022-07-22
6
2022-07-22
23
2022-07-23
17
2022-07-24
21
2022-07-23
24
2022-07-24
29
2022-07-24
2022-07-22
25
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
LIBIA (4)
2022-07-22
20
2022-07-22
14
2022-07-23
12
2022-07-24
8
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
LA LANA (187)
2022-07-22
3
2022-07-22
12
Dobrzycka Hanna
KS Faruk
2022-07-23
15
2022-07-23
2022-07-24
19
2022-07-24
Dolińska Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-07-22
13
2022-07-22
2022-07-23
7
2022-07-23
6
2022-07-24
4
Dudzińska Helena
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
CARANDO 3 (142)
2022-07-22
3
2022-07-23
4
2022-07-24
3
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VIGGO (74)
2022-07-22
18
2022-07-22
5
2022-07-23
4
2022-07-23
5
2022-07-24
19
2022-07-24
10
2022-07-22
9
2022-07-22
4
2022-07-23
9
2022-07-24
9
2022-07-23
3
300
2022-07-24
Filipowska Patrycja
Bpk
2022-07-22
6
2022-07-22
19
2022-07-23
9
2022-07-23
18
2022-07-24
17
2022-07-24
29
Frączek Katarzyna
Klub Jeździecki Cheval
2022-07-23
4
2022-07-23
12
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (196)
2022-07-24
5
2022-07-24
17
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARMEN AA (101)
2022-07-22
30
2022-07-22
9
2022-07-23
2
2022-07-24
34
2022-07-24
Gałczyńska Aleksandra
Klub Sportowy Faruk
CYRUS (14)
2022-07-22
8
2022-07-23
14
2022-07-24
25
Gancarz Kinga
Stajnia w Przyborowie
RACJO (114)
2022-07-23
16
2022-07-24
25
Gardeła Emilia
Bpk
ALWARO AA (152)
2022-07-24
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2022-07-24
16
2022-07-24
2022-07-24
29
2022-07-24
Gomulec Mila
KJ Facimiech
FELICJA (176)
2022-07-22
27
2022-07-22
36
Górnikowska Helena
Klub Jeździecki Cheval
BAILANDO (112)
2022-07-23
23
2022-07-23
23
2022-07-24
27
2022-07-24
20
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (77)
2022-07-22
24
2022-07-22
26
2022-07-23
4
2022-07-23
10
2022-07-24
10
2022-07-24
20
Gumulak Julia
OJK Barcice
2022-07-22
27
2022-07-23
3
100
2022-07-24
4
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
LUKRECJA (137)
2022-07-22
6
2022-07-22
28
2022-07-23
26
2022-07-24
32
EHROS (138)
2022-07-22
15
2022-07-23
5
2022-07-23
3
150
2022-07-24
12
CARRERA (139)
2022-07-22
29
2022-07-23
8
2022-07-23
13
2022-07-24
15
Hałucha Amelia
Klub Jeździecki Cheval
JET (50)
2022-07-22
11
2022-07-22
6
2022-07-24
2022-07-24
Hanusiak Katarzyna
Stajnia w Przyborowie
RACJO (114)
2022-07-22
40
2022-07-22
23
2022-07-24
23
2022-07-23
22
Hernik Maja
Klub Jeździecki Cheval
2022-07-22
9
2022-07-22
1
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
KARISMA (167)
2022-07-23
5
Jaromin Klaudia
RC Riding Center Sosnowice
AMAZING (151)
2022-07-22
29
2022-07-22
2022-07-23
3
2022-07-24
2022-07-24
12
Jędrusińska Jagoda
bpk
2022-07-24
11
2022-07-24
19
Juszkiewicz Zofia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (80)
2022-07-22
15
2022-07-22
9
2022-07-23
18
2022-07-23
21
2022-07-24
11
2022-07-24
31
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (37)
2022-07-22
5
2022-07-23
1
700
2022-07-24
Kamecka Amelia
Klub Jeździecki Cheval
2022-07-24
4
2022-07-24
16
Kamecka Karolina
Klub Jeździecki Cheval
JET (50)
2022-07-23
18
2022-07-23
Klimczyk Weronika
KJK Pod Żubrem
IKAR (100)
2022-07-22
15
2022-07-22
30
2022-07-23
31
2022-07-23
2022-07-24
2022-07-24
9
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
NAIROBI (160)
2022-07-23
Knap Patrycja
KJ Facimiech
2022-07-22
7
2022-07-22
26
Kobiela Emilia
Bez Przynależności Klubowej
MUSTAFA (72)
2022-07-22
24
2022-07-22
28
Kolber Katarzyna
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARAT (16)
2022-07-23
2022-07-23
2022-07-24
8
Kolińska Amanda
KJ Vena Rogoźnik
2022-07-22
2
2022-07-22
8
2022-07-23
13
2022-07-24
2
250
Kopczyńska Magdalena
KJ Perrin Rudawa
2022-07-23
2022-07-23
2022-07-24
14
2022-07-24
Kopczyńska Marta
KJ Perrin Rudawa
EMERALD (49)
2022-07-23
21
2022-07-23
2022-07-24
26
2022-07-24
Korczyńska Lidia
Wiślany Zakątek
DRUH (123)
2022-07-23
3
Kosowska Gabriela
Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
KAMI (129)
2022-07-23
14
2022-07-23
2022-07-24
28
2022-07-24
Koszucka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
KELVIN (186)
2022-07-22
13
2022-07-22
5
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (17)
2022-07-22
24
2022-07-22
19
2022-07-23
22
2022-07-24
20
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (91)
2022-07-22
13
2022-07-22
13
2022-07-23
6
2022-07-24
5
Król Justyna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-07-22
34
2022-07-22
2022-07-23
2022-07-23
2022-07-24
15
2022-07-24
Krupa Justyna
KJ Facimiech
2022-07-22
21
2022-07-22
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (182)
2022-07-23
16
2022-07-23
Kubica Zuzanna
bpk
ONTARIO (46)
2022-07-22
41
2022-07-22
2022-07-23
21
2022-07-23
Kurek Natalia
KS Szwadron Jawornik
PETHRA (161)
2022-07-22
8
2022-07-22
37
Kurek Oliwia
KS Szwadron Jawornik
MOKAR (162)
2022-07-22
4
2022-07-22
35
Kwolek Julia
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-22
14
2022-07-22
Leśniak Krzysztof
Wkls Kraków Swoszowice
2022-07-22
7
2022-07-24
7
2022-07-22
2
2022-07-24
Łuczak Julia
Klub Sportowy Faruk
CYRUS (14)
2022-07-22
18
2022-07-23
30
2022-07-24
18
Łukaszczyk Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
IRON (185)
2022-07-23
9
2022-07-23
25
Machno Karolina
KS Team Rancho Pcim
2022-07-23
2022-07-23
2022-07-24
2022-07-24
Maj Justyna
Ks Faruk
JUTA (153)
2022-07-22
28
2022-07-23
2
2022-07-24
1
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2022-07-22
24
2022-07-23
10
2022-07-24
12
Mielcarek Alicja
BPK
2022-07-23
16
2022-07-23
12
2022-07-24
7
Mitka Maria
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
CALISTA (30)
2022-07-22
20
2022-07-23
2022-07-23
2022-07-24
2022-07-22
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (183)
2022-07-23
16
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2022-07-22
10
2022-07-24
2
700
Najdzionek Szymon
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-07-22
21
2022-07-22
Nowak Anna
KJ Facimiech
2022-07-22
8
2022-07-22
4
2022-07-23
2022-07-24
19
Nowak Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BACARDI (191)
2022-07-22
25
2022-07-22
15
Okrzesik Adrianna
Klub Jeździecki Facimiech
TEST (166)
2022-07-23
15
2022-07-23
Oleksy Kamil
Wlks Krakus Swoszowice
REA (125)
2022-07-23
2022-07-23
2022-07-24
2022-07-24
24
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-07-22
3
2022-07-22
11
2022-07-23
2022-07-24
26
POWIEW (118)
2022-07-22
4
2022-07-22
22
2022-07-23
11
2022-07-24
16
Orłowska Zuzanna
KS Team Rancho Pcim
2022-07-23
16
2022-07-23
2022-07-24
18
2022-07-24
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2022-07-23
14
2022-07-23
20
2022-07-24
22
2022-07-24
18
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-07-22
14
2022-07-22
6
2022-07-23
17
2022-07-23
2022-07-24
21
Pasińska Maria
Klub Jeździecki Cheval
2022-07-24
16
2022-07-24
Pawlik Berenika
Bpk
2022-07-22
18
2022-07-22
27
2022-07-23
11
2022-07-24
18
2022-07-22
7
2022-07-22
31
2022-07-23
20
2022-07-24
16
Pawlik Berenika
BPK
2022-07-22
15
2022-07-23
19
2022-07-24
15
Piątkowski Paweł
KJ LEŃCZE
EXICON (201)
2022-07-24
1
300
Piechowicz Wiktoria
Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
DOLLY (146)
2022-07-22
16
2022-07-22
21
2022-07-23
12
2022-07-23
2022-07-24
5
Pierz Barbara
Soymax Lublin Team
2022-07-23
29
2022-07-23
8
2022-07-24
14
2022-07-24
9
2022-07-23
28
2022-07-23
21
2022-07-24
33
2022-07-24
14
Pindur-Antosz Karolina
St. KS Sentio Equestrian
KAISER I (150)
2022-07-22
36
2022-07-22
2022-07-23
11
2022-07-24
15
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-07-22
16
2022-07-23
11
2022-07-23
2022-07-24
30
2022-07-24
Piwowarczyk Justyna
KJK Pod Żubrem
2022-07-22
11
2022-07-22
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2022-07-22
2022-07-23
14
2022-07-24
8
Profic Robert
WLKS Krakus
BELINDA (163)
2022-07-22
9
2022-07-24
23
2022-07-22
22
2022-07-24
28
2022-07-24
Pustuła Mariusz
KS Szwadron Jawornik
2022-07-22
32
2022-07-22
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2022-07-24
2
2022-07-24
10
2022-07-24
11
2022-07-24
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
JACKSON (180)
2022-07-22
12
2022-07-22
10
2022-07-23
1
250
2022-07-23
8
2022-07-24
3
200
2022-07-24
6
BATUCADA (181)
2022-07-22
12
2022-07-22
10
2022-07-23
9
2022-07-24
11
2022-07-23
15
2022-07-24
6
Radwańska Konstancja
Wiślany Zakątek
DUMNA (122)
2022-07-22
9
2022-07-24
18
DRUH (123)
2022-07-24
5
Rajca Julia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-07-23
10
Rębalska Barbara
Klub Jeździecki Cheval
2022-07-23
8
2022-07-23
22
Rejman Jagoda
Bez przynależności klubowej
2022-07-22
4
2022-07-22
26
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2022-07-22
20
2022-07-23
14
2022-07-24
8
2022-07-23
4
Rybowicz Magdalena
KJ Facimiech
EPOX (189)
2022-07-22
37
2022-07-22
Serafin Michalina
Klub Jeździecki Cheval
2022-07-22
1
2022-07-22
2
Serafin Weronika
KJ Facimiech
PRIMA (86)
2022-07-24
28
2022-07-24
CYPIS (87)
2022-07-24
22
2022-07-24
3
Seremak Daria
Wiślany Zakątek
DUMNA (122)
2022-07-22
22
2022-07-23
1
2022-07-23
17
2022-07-24
2
Skoczeń Sara
Klub Jeździecki Facimiech
2022-07-22
2022-07-22
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
JEDI G (140)
2022-07-22
17
2022-07-22
11
2022-07-24
11
VIVIANO (141)
2022-07-22
14
2022-07-22
1
2022-07-24
4
Słabiak Bartosz
brak
2022-07-24
6
2022-07-24
19
Śmietana Hanna
bpk
BOHEMMA (197)
2022-07-23
17
2022-07-23
2022-07-24
2022-07-24
Sondej Zofia
Kielecki KJ
OPIUM (59)
2022-07-22
6
2022-07-23
6
2022-07-23
2
200
2022-07-24
2
250
2022-07-22
2
2022-07-22
4
2022-07-24
3
200
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
2022-07-22
2022-07-22
2022-07-23
3
2022-07-23
19
2022-07-24
4
2022-07-24
2
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (168)
2022-07-22
2022-07-24
23
Stanowska Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
FINE LINE (169)
2022-07-22
12
2022-07-22
19
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (41)
2022-07-22
2
2022-07-22
10
2022-07-23
23
2022-07-23
2
200
2022-07-24
25
CORNO (42)
2022-07-22
11
2022-07-22
8
2022-07-23
7
2022-07-23
7
2022-07-24
13
2022-07-24
9
Szanser-Smagacz Joanna
Klub Jeździecki Facimiech
CZUMIZ (24)
2022-07-22
30
2022-07-22
2022-07-23
25
2022-07-23
2022-07-24
30
2022-07-24
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
2022-07-22
17
2022-07-22
16
2022-07-23
5
2022-07-23
9
2022-07-24
17
2022-07-24
Talaga Emilia
KS Team Rancho Pcim
2022-07-23
7
2022-07-23
5
2022-07-24
10
2022-07-24
20
Talaga Nikola
KS Team Rancho Pcim
LANDORO (28)
2022-07-23
13
2022-07-23
2022-07-24
8
2022-07-24
Tatara Zofia
OJK Lawenda
KRYSA (175)
2022-07-23
13
2022-07-23
2022-07-24
7
2022-07-24
Toporek Hanna
Kielecki KJ
2022-07-22
25
2022-07-22
2022-07-23
27
2022-07-23
18
2022-07-24
13
Turaj Kinga
BPK
2022-07-24
6
2022-07-24
Tyrańska Aleksandra
brak
EROS (73)
2022-07-22
13
2022-07-22
34
2022-07-23
2022-07-24
11
2022-07-23
25
Wachowicz Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
BERGAMO (154)
2022-07-22
1
2022-07-23
2
2022-07-24
6
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARAT (16)
2022-07-22
2022-07-22
5
2022-07-22
23
2022-07-23
1
2022-07-24
24
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
ZIP CODE (173)
2022-07-23
15
Wańczyk Maciej
OJKBarcice
2022-07-22
5
2022-07-22
27
2022-07-23
2022-07-23
2022-07-24
27
Wąsik Witold
Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
2022-07-22
11
2022-07-22
31
2022-07-24
2022-07-24
9
Wdaniec Joanna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2022-07-22
7
2022-07-22
7
2022-07-24
7
2022-07-24
5
Wicher Zofia
KAISER I (150)
2022-07-23
10
2022-07-24
9
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2022-07-22
6
2022-07-22
3
2022-07-24
3
600
Wójcikiewicz Milena
RC Riding Center Sosnowice
AMETYS (90)
2022-07-22
17
2022-07-23
10
2022-07-24
21
2022-07-23
11
2022-07-24
5
2022-07-22
12
2022-07-23
2
2022-07-24
15
Wolna Marta
brak
2022-07-22
33
2022-07-22
2022-07-23
20
2022-07-23
2022-07-24
14
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
2022-07-23
24
2022-07-23
Wszołek Zuzanna
BPK
DANTON (135)
2022-07-22
20
2022-07-23
19
2022-07-24
22
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-07-22
3
2022-07-24
13
Załoga Ewa
RC Riding Center Sosnowice
KARMEN (71)
2022-07-22
1
2022-07-22
38
2022-07-23
6
2022-07-23
8
2022-07-24
3
Zborowska Emilia
Brak Przynależności Klubowej
INES (110)
2022-07-22
42
Zielińska Gabriela
Wiślany Zakątek
DRUH (123)
2022-07-22
1
2022-07-22
32
2022-07-23
14
2022-07-24
7
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
COCO LADY (144)
2022-07-22
1
2022-07-23
1
250
2022-07-24
1
300
2022-07-22
17
2022-07-23
17
2022-07-24
13
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
2022-07-22
1
2022-07-22
8
2022-07-24
12
2022-07-24
2022-07-24
27
2022-07-22
18
2022-07-22
22
2022-07-24
21
2022-07-24
Zontek Milena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-07-22
2022-07-22
19
2022-07-23
10
2022-07-23
7
2022-07-24
17

Number of Riders: 154

Number of Horses: 169

The sum of prizes: 6 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl