Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody - Pula nagród 20 000 PLN
RC Riding CenterSosnowice, 5-7.08.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
2. Bertoldi Maja Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2006 (J.)
brak
3. Bialik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
brak
4. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O035248
10210649
5. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
6. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
7. Bobkiewicz Wiktoria Klub Jeździecki Lavender
2004 (J.)
O057920
8. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (J.)
O045656
9. Bulanda Nikola Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O058740
10. Burliga Martyna RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
Brak
11. Cehulová Jasmine JK Mackovjak
2004 (J.)
08450
12. Černá Slavomíra JK Mirage Spišská Nová Ves
S
00182
13. Černý Jaroslav JK Mirage Spišská Nová Ves
S
01545
14. Chęcińska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
O061592
15. Cywicka Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
S
O020334
16. Czapla Urszula LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2011 (Mł.)
LZRWZJ/3913/22
17. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
18. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
19. Dolińska Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O038322
20. Dorková Tamara Greenfield Sport Horse Velký Slavkov
2007 (JM.)
8267
21. Drabczyk Martyna JKS Czanki
2009 (JM.)
O059247
22. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
23. Drewniak Katarzyna brak
S
O009671
24. Drewniany Kinga JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2007 (JM.)
O051070
25. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (JM.)
O062279
26. Drzyźdżyk Marek bpk
S
O031917
27. Dudkowska Lena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2010 (JM.)
brak
28. Duroňová Petra JK SLÁVIA Spišská Nová Ves
2003 (MJ.)
7263
29. Fabisz Julia Brak
2005 (J.)
O050294
30. Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O012829
31. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
32. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (JM.)
BRAK
33. Francuz Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2004 (J.)
O069310
34. Fudała Maria Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
Brak
35. Gaczorek Grzegorz BPK
S
O051083
36. Gałas Amelia Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2005 (J.)
O046091
37. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
O057241
38. Gradowska Aleksandra BPK (MAZ)
2009 (JM.)
---
39. Gronuś Alicja KJ Facimiech
S
O034714
40. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
41. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
42. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
S
none
43. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
S
O022400
44. Grycz Jarek KJK ELIZAR
S
O007333
45. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
46. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O033426
47. Hornik Jola Bpk
2006 (J.)
Brak
48. Jakubiec Wiktoria Klub Jeździecki Lavender
2004 (J.)
O046923
49. Janas Olga BPK
2004 (J.)
O047476
50. Janosz Wiktoria Plesówka
S
O025742
51. Jaromin Klaudia RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
O048946
52. Kajfasz Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055355
53. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
54. Kamoda Maja Konecki KJ Fullmet
2009 (JM.)
O068375
55. Kapała Justyna PLKJ Plessówka
S
O025744
56. Kapusta Anna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2003 (MJ.)
O048336
57. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
58. Kazmierczak Adam POL
S
10017954
59. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
60. Kloze Inga KJ Bachmat Pruszowice
S
O020716
61. Kluczyńska Ola Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2001 (MJ.)
0076518
62. Kmietowicz Lilla Klub Jeździecki ASSANYA
2010 (JM.)
brak
63. Kobylec Karolina JKS Desant
S
O025708
64. Kokoszka Hanna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
O045113
65. Kolber Katarzyna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O030780
66. Konsek Agata LJKS Eldorado Świerklany
S
O028101
67. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
68. Kopacz-Layer Izabela Brak
S
Brak
69. Kośnik Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
70. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
71. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (J.)
O044289
72. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
73. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (MJ.)
O034818
74. Kozak Maja KJ Leńcze
Brak
75. Kozioł Grażyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O045016
76080203185
76. Kozioł Piotr KJ PRERIA WILKOWICE
S
O047680
77. Kruczek Nikola Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O062363
78. Kubicka Joanna RC Riding Center Sosnowice
2008 (JM.)
brak
79. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (J.)
O038701
80. Kudelska Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
81. Kula Roma BPK
S
O001922
82. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
83. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
84. Kuźnik Alicja Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
2001 (MJ.)
Brak
85. Kwiatek Jakub Klub Jeździecki Perrin
2006 (J.)
O068250
86. Lamich Karel JK Opava
S
H0174
87. Lamich Ml. Karel JK Opava
2012 (Mł.)
J11UG
88. Lamichova Veronika
89. Layer Blanka KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O058633
90. Layer Marek KJ Leńcze
2011 (Mł.)
O054570
91. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
92. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
93. Łabucin Marcin RC Riding Center Sosnowice
S
brak
94. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
O035885
95. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
96. Malesza Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
0070510
97. Mamcarczyk Anna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
98. Matejka Samuel Greenfield Sport Horses Veľký Slavkov
S
4749
99. Michalska Anna KJ Leńcze
S
Brak
100. Michalska Anna WLKS Krakus Swoszowice
S
O002077
101. Michałek Marcin Klub Jeździecki Facimiech
O001132
102. Mikoś Agnieszka bzk
S
Brak
103. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
104. Mogieła-Morawiec Wiktoria LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2007 (JM.)
LZRWZJ/3912/22
105. Molo Aneta BPK
S
0052567
106. Molo Karolina BPK
2006 (J.)
0050382
107. Morawski Robert OJK Stajnia Pod Dębami
S
O019029
108. Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ
S
O035724
109. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (J.)
O050969
110. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
111. Nemčeková Ema Greenfield Sport Horses Veľlký Slavkov
S
05935
112. Nosal Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O051468
113. Nowak Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O063888
114. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (MJ.)
O031567
115. Okarmus-Dymanus Joanna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
116. Orłowska Zuzanna KS Team Rancho Pcim
2007 (JM.)
O059585
117. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
O012167
118. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
119. Pawłowska Martyna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2012 (Mł.)
Brak
120. Petruňáková Lýdia JK Mackovjak SNV
S
00913
121. Petruňáková Martina JK Mackovjak SNV
2009 (JM.)
06968
122. Petruňáková Michaela JK Mackovjak SNV
2005 (J.)
06967
123. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
124. Piechowicz Wiktoria Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
2007 (JM.)
0061190
125. Pietrzak Daria Klub Sportowy Adamus Equestrian
2006 (J.)
O044725
126. Pilch Anna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2010 (JM.)
brak
127. Pilch Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
brak
128. Pinocy Magdalena BPK
S
O006459
129. Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem
S
O058842
130. Pławecka Sylwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
131. Profic Rozalia Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2010 (JM.)
Brak
132. Pypłacz Adrianna KJ Laredo
2008 (JM.)
O057475
133. Radwańska Inga UKJ Lalin
2004 (J.)
O039721
134. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
135. Romanko Katarzyna KJ LEŃCZE
S
O009056
136. Rusyniak Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
137. Samson Wiktoria Konecki KJ Fullmet
2006 (J.)
O066205
138. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
139. Sęk Oliwia Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2002 (MJ.)
O043331
140. Serafin Julia Jeździecki Klub Sportowy Desant
2006 (J.)
O065587
141. Serafin Weronika KJ Facimiech
2004 (J.)
O048234
142. Skarbek Martyna BPK (MAZ)
2005 (J.)
O052501
143. Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim
S
O023503
144. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O038361
145. Skrzypczak Liliana Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
146. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
10231041
147. Słabiak Bartosz brak
2007 (JM.)
brak
148. Smalec Roksana Brak Przynależności Klubowej
S
Brak
149. Śmiałkowska Daria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
150. Sobecka Alicja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
151. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
152. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
153. Sowińska Zuzanna BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063053
154. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
155. Staroňová Viktória Hippoclub Liptovská Sielnica
2003 (MJ.)
7425
156. Stefańczyk Daria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
157. Stolarska Nina Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O068667
158. Strzałka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O036415
159. Suwała Aleksandra Kielecki KJ
2001 (MJ.)
O039980
160. Szanser-Smagacz Joanna Klub Jeździecki Facimiech
S
brak
161. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
O066386
162. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (J.)
O054718
163. Talaga Emilia KS Team Rancho Pcim
2009 (JM.)
O064485
164. Talaga Nikola KS Team Rancho Pcim
2008 (JM.)
O060043
165. Tutaj Michalina BPK (SWK)
2008 (JM.)
O058782
166. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
167. Tyrańska Aleksandra brak
S
O039902
168. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
169. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
170. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
171. Węgrzyn Martyna UKJ Lalin
2005 (J.)
O062354
172. Węgrzyn Mikołaj UKJ Lalin
2005 (J.)
O062353
173. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
174. Wójcik Lena brak
2008 (JM.)
O050885
175. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
176. Wojtyczka Olimpia JKS Desant
2009 (JM.)
O065406
177. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
178. Wyrobek Emilia Kjk Szary Michalowice
2007 (JM.)
o055313
179. Załoga Ewa RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
0061223
180. Zawadzka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
O063885
181. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
O019611
182. Zielińska Nina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
183. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
184. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
185. Żukowska Maria LKJ Deresz Siemianowice
2002 (MJ.)
LZRWZJ/2616/22
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

154

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBUD ARIA
K032470 A0009872S
2.

210

AGRA MAŁOPOSLKA POL 2009 Klacz gniada/161 F: Diabełek
M: Andora
brak 616098200259534
3.

89

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
4.

118

ALL IN MY HEART ZW Z WARMBLOOD POL 2015 mare chestnut/167 F: Hippica Andiamo
M: Ajka
K028923 056015Z55693615
5.

243

AMAZING Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/159 F: Hipoliner
M: Amazonia
x 616POL17010071T
6.

213

AMETYS Czeska Gorącokrwista CZE 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
7.

195

AMFORA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Salwiusz
M: Ancza
Brak A0019982S
8.

152

AQUA XIMA-NOOR SP POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Auforta
K032861 616 009 54 00786 16
9.

116

ARIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Sommer Hit / Sandro Hit
M: Abigail / Math Ilde
K033046 616009640081116
10.

155

ARIE D. D. H KWPN NED 2005 wałach gniada/168 F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
11.

147

ARYSTOKRATKA W SP POL 2017 klacz ciemnogniada/180 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Alexandria Ex Turbud Aria
K032667 616009540072817
12.

59

AURA N SP POL 2011 klacz skarogniada/175 F: Turbut Alino
M: Andaluzja
K027598 616009660569211
13.

15

AUTOMATIX DSP GER 2016 wałach gniada/163 F: All Music
M: Nyikita
K032028 DE 456560525016
14.

214

BACARDI SP POL 2008 wałach ciemnogniada/175 F: Campari M
M: Baszta
K032020 POL009630140908
15.

8

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
16.

106

BAJER SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Alvarez 17
M: Batela
K020517 616003670006610
17.

196

BALANTAJ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/162 F: Pentagram
M: Bretania
brak 616006550033113
18.

226

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510
19.

110

BENGRAF WIELKOPOLSKA POL 2010 gelding grey/175 F: Tjungske
M: Benneta
brak 616007610059110
20.

14

BRODWEY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 ogier gniada/168 F: Placido
M: Bianka
K016612 616009540063310
21.

217

BUNGEE WESTFALSKA NED 2015 klacz gniada/162 F: Blockbuster
M: Chocolate
K032247 DE 441410034515
22.

122

BUSTINOV SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Ustinov
M: Boni M
K029076 616009630151414
23.

256

CALAHARI ROCK F:
M:
24.

125

CAMPOLO Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/163 F: X
M: X
X X
25.

126

CARAVAGIO X POL 2018 ogier ciemnogniada/170 F: Etoulon VDL
M: X Carambole
Xxx Xxx
26.

63

CASPAR G Holsteiner Warmblut SVK 09.0 gelding bay/182 F: CON AIR
M: TINA XI
08549 105EJ92
27.

177

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
28.

88

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
29.

80

CASSINIA OLDENBURSKA POL 2009 klacz gniada/175 F: Cassini II
M: Bonita
K014104 DE 418180684909
30.

174

CASSIUS MAXIMUS PH HOLST SVK 2004 valach bay/180 F: Clarimo
M: Palm Beach
11500 nič
31.

73

CASTEL WESTF POL 2014 wałach gniada/167 F: Castelan II
M: Compromatik
K025174 DE441410826214
32.

101

CATANIA FORTIS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2015 klacz siwa/174 F: Cannavaro
M: Rimini
K032914 703002192110615
33.

172

CHACCATO DO IT GF OLDENBURGER SVK 2015 valach bay/180 F: Chaccato
M: Just Kidding
10575 nič
34.

234

CHACCOSTAR KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Chacco Blue /
M: Quick /
KD2877
35.

180

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
K030477 616009610064915
36.

203

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616 009 51 02942
37.

242

CHICA DE COEUR OLD GER 2015 klacz gniada/170 F: Coupie
M: Querella
Brak DE418181052315
38.

245

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
K032026 DE456570113512
39.

200

CHUCK NORRIS XX POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Carrico
M: Xx
K021321 DE431316780311
40.

220

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
41.

199

CINTIA Slovakian Warmblood SVK 2013 mare grey/mk:165 F: Grandcelano M
M: Chelan
10852 14750
42.

232

COCO LADY HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz siwa/175 F: Cancara
M: Lassandra
Brak DE421000014810
43.

62

COMANDER Slovenský Teplokrvník SVK 2009 valach bay/165 F: Cashman Can
M: Jasná
08774 8886
44.

130

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
45.

201

CONTENTO WESTWALSKA GER 2010 wałach ciemnokasztanowata/171 F: PR.H Calido
M: Jung Laissez Faier
K018339 DE441411589710
46.

134

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
47.

179

CORNET BLANCHE Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Dame Blanche van Overis Z / Darco
K028782 056015Z55772515
48.

65

CORRATINA K WESTFALSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Comme il faut
M: Parodie
K032957 DE441410095616
49.

115

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Fibonacci S / Flipper D'Elle
M: Calabria / Konkret 2
K029472 616009670094016
50.

249

COSTELLO KWPN POL 2007 wałach gniada/167 F: Luidam
M: Roxette
LKPZJ/9040/20 K012156
51.

184

CYPIS Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach gniada/168 F: Limit
M: Celna Dama
K019497 POL 009 67 00097 09
52.

96

CZEDAN WLKP POL 2007 Wałach siwa/163 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
K011805 POL007610028307
53.

168

CZUMIZ SP POL 2013 wałach gniada/x F: Literat
M: Czumiza
brak 616009680025813
54.

72

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
55.

211

DAKOTA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/163 F: Salazar
M: Debra
K015388 POL009590032607
56.

100

DE MARCO SP POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy Pg / Calderon
K014910 POL009660323007
57.

119

DEFENDER Z ZANG POL 2018 ogier kara/168 F: Dominator 2000 Z
M: M
K034576 Brak
58.

17

DEFINICJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: DEWIZA DE REVEL
brak 616009570096015
59.

240

DENERIS SP POL 2017 klacz srokata/168 F: Egzemus
M: Dosia
K031824 616009540061117
60.

113

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
61.

255

DIAMOND'S HEART F:
M:
62.

111

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
63.

151

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 wałach ciemnogniada/BRAK F: Sunday de Riverland / Quaprice Boimargot Quincy
M: Irisse / Quouglof Rouge
K025492 25000113326638Y
64.

2

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
65.

136

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
66.

218

DREAM MAGIC Niemiecki Koń Sportowy POL 2004 wałach kasztanowata/160 F: *
M: *
Brak *
67.

90

DUSHI W KWPN NED 2008 klacz skarogniada/mk:158 F: Verdi
M: Promesse
K030489 528003000808076
68.

251

E-SABER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Sabat
M: Erka
Brak 616006570183215
69.

105

EASTER FOR EVER HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach skarogniada/170 F: Ephebe F. Ever
M: Zarin XV
K028663 DE421000583012
70.

99

EL NINO KWPN POL 2009 wałach gniada/166 F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana
K024160 52800320091284
71.

224

ELBRA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz kara F: Bój
M: Elba
K019864 POL007520004506
72.

54

ELEKT SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Elman
M: Elta
K029632 616 009 63 00223 14
73.

202

EMANUEL WAN HANOWERSKA POL 2007 klacz skarogniada/173 F: Wendepunkt
M: Wanessa
Brak 009630128207
74.

182

ERBAS MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Sentender
M: Erka
Brak 616006570190613
75.

193

EROS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/162 F: Hektor
M: Erotyka
brak 616 007 69 00659 15
76.

169

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
K033181 616098200014730
77.

112

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro / Capitol I
M: Kamalve / G.Ramiro Z
K017816 528003201008875
78.

85

FAVORI DE RIVERLAND SF POL 2015 wałach gniada/170 F: L'arc de Triomphe / Landor
M: Story De Riverland / Diamant De Semilly
K028411 15239162S
79.

95

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
80.

22

FIGA TYP KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak B0116244S
81.

178

FINEZJA Koń Małopolski POL 2013 klacz gniada/162 F: Emerson
M: Fantazja
Brak 616006570125213
82.

250

FINLANDIA SP POL 2009 klacz gniada/164 F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
83.

153

FRITS KWPN NED 2010 wałach gniada/167 F: Opan
M: Vysokova
K029165 528003201009914
84.

79

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
85.

254

GENIE VAN PRINSENVELD HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz kara/170 F: Cormint
M: Victoria VA x Ephebe For Ever
K029682 DE421000554114
86.

219

GENUA M SP POL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Rodesian Winner
M: Genetyka M
K033323 616098200179187
87.

228

GOTHICO DE REVEL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2017 wałach gniada/160 F: HIPPICA KOH-J-NOR
M: GLIGENIA I
Brak 616009570082417
88.

223

GRECJAS G SP POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Lissaro
M: Grecja
K034237 616009520023518
89.

127

HALIFAX XXX POL 2017 wałach gniada/167 F: Fanlac
M: X Harley VDL
Xxx Xxx
90.

117

HARMAN GR SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Salamon
M: Po chacco fly
Brak Xxx
91.

222

HARRY CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K030901 826048000064586
92.

120

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/167 F: Drop
M: Hipnoza
K032245 616006540090605
93.

46

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
94.

86

HITCH KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
K032937 528003201208965
95.

60

HOLLAND MK WLKP POL 2014 wałach gniada/175 F: Marino
M: Huanita
K025005 616007600086514
96.

61

HOLY MK SP POL 2018 wałach gniada/168 F: Rasch
M: Huanita
K034936 B0105851S
97.

93

HUBAL Polski Koń Szlachetny P?łkrwi POL 2018 wałach jasnokasztanowata/166 F: Amadeusz
M: Haidi
K034236 616009570012718
98.

246

I SEE FIRE B POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: G
M: G
Brak 1
99.

49

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
K023975 616009610011613
100.

207

IMODEL WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach siwa/164 F: Sędzia
M: IMaruśka
Brak B0118514S
101.

75

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
102.

215

IPHONE KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador / Vigaro
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156 528003201307793
103.

188

IRINA TEPLOKRVNÍK SVK 2012 kobyla bay/180 F: nič
M: nic
10325 nič
104.

104

IRYS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/165 F: Castle Rock
M: Imperia
K034478 616007610056016
105.

128

IVY X POL 2013 klacz siwa/170 F: Kannan
M: X Carthago
Xx Cx
106.

237

IWAN TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: Leo
M: Indii
K034398 616 999 55 01557 10
107.

29

IWAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
108.

192

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius / Concorde
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
109.

91

JARREMEIN L.A.T KWPN NED 2014 klacz jasnokasztanowata/170 F: AREZZO VDL
M: POMEIN
K033546 528003201408084
110.

198

JAŚMIN BIAŁY MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/165 F: Karmel
M: Jaśminowa Noc
Brak 616006570155416
111.

107

JIONDA KWPN POL 2014 klacz kara/156 F: DELVIRO HBC
M: FIONDA
Brak 528003201408170
112.

38

JOKER KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:140 F: Kentacky
M: Jessi
brak 134/11
113.

171

JURATA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz srokata/165 F: Heban
M: Jawa
brak 616098100048289
114.

194

K OCH MY LADY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz ciemnogniada/165 F: Hippica K'OCH i Noor
M: Orchidea
K032690 056015Z55361017
115.

185

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528210004122343
116.

244

KANADA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Colox Cup
M: Kasandra
brak 616009600074916
117.

209

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
118.

52

KANNQUALITY OLDENBURSKA POL 2017 wałach gniada/176 F: Kanndarco
M: Quality
K033887 DE418184014417
119.

205

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Burgund
M: Kama
Brak 006630053209
120.

252

KARAT MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/- F: Arnold
M: Kapirinia
- -
121.

81

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Arnold
M: Kapirinia
K031690 616006670106912
122.

221

KARINA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/171 F: Erazm / Vis Versa
M: Karmela / Hiacynt
K032019 616006580392517
123.

1

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz siwa/kuc:135 F: WEZYR
M: KOLIA
K027971 616013580742109
124.

102

KAS VDL KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Freeman VDL
M: Penora/Wolfgang
K033556 528003201503098
125.

98

KASAFI SP POL 2009 wałach gniada/175 F: Guffi
M: Kasandra
K022153 616009670088809
126.

82

KASAN FEELY KES OLD POL 2018 wałach gniada/180 F: -
M: -
- ----
127.

129

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
128.

187

KATE VDM KWPN SVK 2015 kobyla light chestnut/170 F: AREZZO VDL
M: UNEKE C
11730 nič
129.

123

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL
M: Diana-Nita x Lanlord
K031406 528003201503515
130.

124

KING OF ROCK KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/172 F: E-Star
M: Rockella S/ Little Rock
K028767 528003201509632
131.

53

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
132.

92

KONETTA VDO KWPN NED 2015 klacz siwa/160 F: Carrera VDL
M: Gonetta V.D.O
K030036 528003201506111
133.

231

KONOOR BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/160 F: Hippica Koh I Noor
M: Air Quinta Z
Brak 05615Z55593318
134.

189

KROPELKA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:106 F: A
M: A
brak brak
135.

71

L.S. ELEKTRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Long Star
M: Emanuel Wan
brak 616009630060214
136.

204

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
137.

148

LA LANA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: La Calidad
M: Aida VI
K032173 DE421000752116
138.

69

LANDORO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
Brak 616009520048413
139.

5

LAVINA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Lantino
M: Havina
K026547 DE 421000533212
140.

150

LEDA NAJA W SP POL 2005 klacz siwa/168 F: Desant
M: Lukarna
K010307 11039
141.

241

LENY Czeskagorącokrwista POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: 2806 Ligoretto
M: 26/106 Rosabela
K029919 203009222743714
142.

55

LEONIDAS OLD POL 2014 wałach gniada/175 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
143.

230

LIVANO KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/173 F: Falaise De Muze / Wandor Van De Mispelaere
M: Ulisha Bella / Manhattan
K029461 528003201606770
144.

114

LIVINGSTONE KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/170 F: Kannan
M: EVA-DINE
528210004523849 528003201609388
145.

83

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
146.

131

LUIS NAZARIO DE LIMA Z WZ SP POL 2016 wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Ajka
K029470 056001Z55650916
147.

145

LUMAYA SB KWPN POL 2016 klacz siwa/168 F: Emir R
M: Umaya Ege
brak NLD036201600001
148.

175

M-HALNY MŁP POL 2018 wałach srokata/173 F: Hindus
M: Majka
K034759 616006570062918
149.

159

MADAME GAZELLE PP` KUC CONNEMARA FRA 2017 klacz siwa/146 F: Ice and Fire D' Albran / Dexter Leam Pondi
M: Rathlacken Fiona / Rathlacken Finnard
K033361 372004000100466
150.

87

MAKE A MESS HANOWERSKA POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Messenger
M: Emely
brak DE 431310795013
151.

239

MANHATTAN BLUE AK KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Vera/ Heartbreaker
K032649 528003201703378
152.

84

MARLEY PROGRES KWPN POL 2017 klacz kasztanowata/168 F: BERNICE
M: I IM LONDON APPLE
BRAK 52821OOO4593927
153.

66

MATTERHORN MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/165 F: Top Gun
M: Maracuja
K021441 616006590172912
154.

165

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez / Sulaatik's Versage
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
K029710 056011S201503
155.

197

METEOR SP POL 2015 wałach siwa/176 F: Fantazjer
M: Malwina
K034951 616009670102915
156.

191

MICHEL Slovenský Teplokrvník SVK 2004 kobyla white/170 F: Champion
M: Cantania
6682 nič
157.

47

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
158.

68

MISS MALLIE KWPN POL 2017 klacz siwa/162 F: UP TO DATE
M: TALLINAGONDA
Brak 528003201702336
159.

162

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K / Caretino
M: Misi sp / Barros KWPN
K029137 616009610013616
160.

183

MON AMI Slovenský Teplokrvník SVK 2008 kobyla bay/170 F: nič
M: Michel
8603 nič
161.

208

MORSPOT Ukraiński Koń Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak 000
162.

139

N-OLIMPIA HUCULSKA POL 2014 klacz srokata/140 cm F: Wigwam
M: N-Oliwia
Brak 616012660366114
163.

50

NAOMI BLH KWPN POL 2018 klacz kasztanowata/172 F: Gaspahr
M: Haila BLH
K034064 528003201804104
164.

132

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
brak POL 013 68 00096 05
165.

158

NETIA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K033857 616999520113913
166.

173

NEVADA NANCY GF KWPN SVK 2018 kobyla bay/168 F: Carrera VDL
M: Zaragoza
11840 nič
167.

70

NOTES KONIK POLSKI POL 2013 wałach bułana/kuc:146 F: Orkisz
M: Norma
Brak 616 011 60 01798 13
168.

143

ODETTE VAN DE HELLE BWP POL 2014 klacz skarogniada/172 F: CHELLANO II
M: PASCALE VAN DE HELLE
brak 056002W00307532
169.

227

ODYLLA HUCULSKA POL 2010 klacz srokata/mk:140 F: Fant
M: Nadia
brak 616012570100210
170.

74

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
K023863 DE433330406210
171.

163

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
172.

186

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Celebes
M: Parma
brak 616 009 53 00318 12
173.

57

PEGASUS SON SP POL 2007 wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245 POL009660568407
174.

233

PEGGY PRINCESS CONNEMARA PONY CZE 2014 klacz biała/mk:147 F: Glencarring Prince
M: Cleamhnas
KJ0XF2 KJ0XF2
175.

170

PERFECT ONE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/175 F: Casino-L
M: Parada
K030585 616007610104213
176.

146

POGORIA W SP POL 2006 klacz siwa/160 F: Wiking W
M: Princessa
K014364 POL 009 54 00951 06
177.

94

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
178.

235

POLYDOOR VAN DEN DRIES BWP CZE 2015 wałach gniada/173 F: Comme il faut
M: Lůna sun van den dries
Chybi KJ0X6D
179.

248

PRIDE OF BALLYMORE KUC CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028298 372414020041055
180.

181

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
181.

133

PRIMA II Polski Kon Sportowy POL 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Ordon
M: Politura
K034888 616009540150310
182.

109

PRINCESS OF LOVE SVK SVK 26.09.2016 kobyla seal brown/158 F: Color of Love
M: Haiti II CH
11189 703002000629
183.

108

QUAMOS OLDEMBURG SVK 18.07.2016 valach light chestnut/173 F: Quasimodo van de Molendreef
M: Carrica
11546 DE418180123816
184.

238

QUENTINO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
K034078 616 999 54 01214 12
185.

48

REBELL'S CIDRE DSP GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
186.

236

RENESMEE HANNOVERSKY KUN CZE 2017 klacz gniada/176 F: Quaid Frh
M: Noblesa
Chybi KJ104I
187.

216

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
K032246 981100004448082
188.

161

RINGO KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:120 F: Kapsel / Krystek
M: Tamiza Rumba /
K020512 POL013690065405
189.

257

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
190.

77

RUBIN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach jasnogniada/167 F: Brandon
M: Rachela
brak 616009610041317
191.

103

RUDBEKIA SP POL 2010 klacz gniada/174 F: Faust Z
M: Raolia
K019783 616009610183310
192.

166

S-KORSYKA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:145 F: A
M: S
Brak R
193.

212

SANTORINI L HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE4210000142111
194.

190

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
K033481 203001927178515
195.

97

SHADOW TYP KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
K029227 616999570222212
196.

135

SHUTER’S DIAMOND SPORT HORSE POL 2011 wałach gniada/168 F: Sir Shutterfly
M: Crime
K020454 040 017 01-11743-1197227400000
197.

78

SIMBA ZK SP POL 2015 klacz gniada/165 F: LANDINO
M: SANTA STAR ZK
K034601 616009590057115
198.

225

SPARTA DE BETZE Z ZANGERSCHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Socrates H M Z
M: Ayade Hero Z
brak 056015Z551444118
199.

167

SPOT KUC POL 2014 wałach tarantowata/kuc:136 F: A
M: A
Brak 1
200.

229

STRALSUND HANOWERSKA GER 2015 wałach gniada/165 F: Stakkato
M: Gina
K033938 DE431318304415
201.

247

STRYKER HAFLINGER POL 2016 wałach izabelowata/kuc:153 F: St. Solzman
M: Walzertraum
brak 2016003500000105
202.

56

SULIWAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Discar
M: Sawa
K026226 616009610023814
203.

156

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
204.

64

SUNCLAIR Z ZANG BEL 2016 klacz gniada/167 F: Singular LS la Silla / Fergard Mail
M: Napoli Z / Eurocommerce Napels
K030472 056015Z55575116
205.

51

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
206.

16

SVADILFARI NIWM. SPORT. POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro / Contender
M: Salsa / Palmares
K030550 DE455559602917
207.

137

TAFLA SP POL 2007 klacz gniada/167 F: Landcordek
M: Tuffany
Brak Brak
208.

160

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:116 F: nn /
M: nn /
K031793 616999570159216
209.

157

TEQUILA A POL 0000 klacz kara/173 F: Baldini
M: T/Chambertin
Brak 1
210.

206

TITHANA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
Brak B0137010S
211.

142

TOFFI TYP SZLACHETNY POL 2008 ogier gniada/169 cm F: Ordon
M: Tiffany
Brak 616999540099908
212.

138

TOSKAN Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Ordon
M: Tiffany
Brak 616009540095210
213.

149

U,SECRET OLDENBURSKA POL 2012 wałach gniada/160 F: Ustinov
M: Veni Vici
brak brak
214.

121

UNICA-K SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Stakkato-Gold
M: Ulena-K
Brak POL
215.

58

VAN-GOG HANOWERSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Grand
M: Verf
K030184 B0138824S BLR01114
216.

164

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 A0013005S
217.

140

W-ROCH HUCULSKA POL 2014 wałach srokata/140 cm F: Wikt
M: Wena
Brak 616012570159614
218.

141

WENUS MAŁY KOŃ POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/135 cm F: Poker
M: Wena
Brak 616013540151409
219.

176

WENUS TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K032172 616999670115513
220.

76

WIGONIA M SP POL 2011 klacz kasztanowata/177 F: So In Love
M: Wersja M
K019820 616009690079111
221.

144

WINNIE HC POL 2015 wałach myszata/kuc:138 F: War
M: Wasyla
K031642 616012570087715
222.

253

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
223.

67

ZIZOU Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
Rider Club
Competition
Prize
Bigaj Irena KS FARUK
150
SUM:
150.00
Cehulová Jasmine JK Mackovjak
200
SUM:
200.00
Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
400
SUM:
400.00
Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
300
SUM:
300.00
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
100
200
900
SUM:
1200.00
Kajfasz Julia KJ Facimiech
100
300
SUM:
400.00
Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
200
300
250
SUM:
750.00
Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
50
SUM:
50.00
Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
200
200
250
250
300
600
250
700
SUM:
2750.00
Kośnik Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
150
500
SUM:
650.00
Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
250
500
300
SUM:
1050.00
Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
150
SUM:
150.00
Kut Ewa UKJ Lalin
300
SUM:
300.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
800
SUM:
800.00
Pietrzak Daria Klub Sportowy Adamus Equestrian
150
300
250
SUM:
700.00
Pypłacz Adrianna KJ Laredo
200
SUM:
200.00
Romanko Katarzyna KJ LEŃCZE
100
50
200
SUM:
350.00
Strzałka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
200
SUM:
200.00
Szurman Mikołaj KJ Facimiech
700
200
50
SUM:
950.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
38
2022-08-06
Bertoldi Maja
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
BENGRAF (110)
2022-08-05
2022-08-05
11
2022-08-06
39
2022-08-06
2022-08-07
28
Bialik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-08-05
15
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
4
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-08-05
42
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
Biel Zofia
KJ Leńcze
2022-08-07
10
2022-08-06
20
2022-08-06
Bigaj Irena
KS FARUK
LA CORUNA (204)
2022-08-06
2
150
2022-08-06
Bobkiewicz Wiktoria
Klub Jeździecki Lavender
VAN-GOG (58)
2022-08-05
2022-08-05
9
2022-08-06
25
2022-08-06
2022-08-07
5
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
2022-08-05
47
2022-08-06
8
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-07
4
CZEDAN (96)
2022-08-05
10
2022-08-05
35
2022-08-06
10
2022-08-07
20
Bulanda Nikola
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FRITS (153)
2022-08-05
31
2022-08-05
46
2022-08-07
4
2022-08-07
2
Burliga Martyna
RC Riding Center Sosnowice
2022-08-05
12
2022-08-05
7
2022-08-06
27
2022-08-06
33
2022-08-07
16
Cehulová Jasmine
JK Mackovjak
CINTIA (199)
2022-08-05
1
200
2022-08-05
12
2022-08-06
13
2022-08-06
15
2022-08-07
11
Černá Slavomíra
JK Mirage Spišská Nová Ves
2022-08-05
7
2022-08-05
16
2022-08-06
35
2022-08-07
14
Černý Jaroslav
JK Mirage Spišská Nová Ves
QUAMOS (108)
2022-08-05
36
2022-08-06
25
2022-08-06
2022-08-07
23
Chęcińska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
QUENTINO (238)
2022-08-05
2022-08-05
19
2022-08-06
28
2022-08-06
2022-08-07
34
Cywicka Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
HUBAL (93)
2022-08-05
2022-08-05
33
2022-08-06
32
2022-08-07
2022-08-06
POKER (94)
2022-08-05
25
2022-08-05
2022-08-06
29
2022-08-07
9
Czapla Urszula
LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
N-OLIMPIA (139)
2022-08-05
12
2022-08-05
2022-08-06
11
2022-08-06
22
2022-08-07
36
Czarnek Oliwia
RC Riding Center Sosnowice
2022-08-06
1
2022-08-07
1
400
2022-08-05
15
2022-08-05
14
2022-08-07
19
2022-08-05
18
2022-08-06
27
2022-08-06
17
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
LA LANA (148)
2022-08-05
5
2022-08-05
8
2022-08-06
15
2022-08-07
14
Dolińska Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-08-05
22
2022-08-05
2022-08-06
9
Dorková Tamara
Greenfield Sport Horse Velký Slavkov
MON AMI (183)
2022-08-05
27
2022-08-05
16
2022-08-06
32
2022-08-07
6
MICHEL (191)
2022-08-05
43
2022-08-05
2022-08-06
10
2022-08-07
Drabczyk Martyna
JKS Czanki
HARRY (222)
2022-08-05
2022-08-05
14
2022-08-06
9
2022-08-06
2022-08-07
7
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-08-05
41
2022-08-05
2022-08-06
1
2022-08-06
Drewniak Katarzyna
brak
SULIWAN (56)
2022-08-05
5
2022-08-06
31
2022-08-06
38
2022-08-07
17
Drewniany Kinga
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2022-08-05
33
2022-08-05
33
Drwota Matylda
KJ Leńcze
2022-08-05
14
2022-08-05
37
2022-08-06
2022-08-06
34
2022-08-07
25
Drzyźdżyk Marek
bpk
ELBRA (224)
2022-08-06
16
2022-08-06
37
2022-08-07
18
Dudkowska Lena
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
JOKER (38)
2022-08-05
27
2022-08-05
2022-08-06
13
2022-08-07
13
Duroňová Petra
JK SLÁVIA Spišská Nová Ves
IRINA (188)
2022-08-05
26
2022-08-05
18
2022-08-06
14
2022-08-07
7
Fabisz Julia
Brak
2022-08-05
37
Falewicz-Sonek Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
39
2022-08-07
12
HOLY MK (61)
2022-08-05
13
2022-08-05
2022-08-06
12
2022-08-06
2022-08-07
2
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
MISTERIA (162)
2022-08-05
7
2022-08-05
6
2022-08-06
7
2022-08-06
12
2022-08-07
13
VIGGO (164)
2022-08-05
7
2022-08-05
13
2022-08-06
10
2022-08-06
2022-08-07
11
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
PARYS (186)
2022-08-05
38
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
1
Francuz Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
IWAN (237)
2022-08-07
2022-08-07
Fudała Maria
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-08-05
16
2022-08-05
2022-08-06
7
2022-08-06
41
2022-08-07
27
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (49)
2022-08-05
20
2022-08-05
28
2022-08-06
21
2022-08-06
26
2022-08-07
7
Gałas Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
ZIZOU Z (67)
2022-08-05
6
2022-08-05
6
2022-08-06
18
2022-08-07
9
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2022-08-06
2022-08-06
24
2022-08-07
2
300
Gradowska Aleksandra
BPK (MAZ)
2022-08-05
6
2022-08-05
43
2022-08-06
44
2022-08-06
2022-08-07
23
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (8)
2022-08-06
26
2022-08-06
9
2022-08-07
17
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
2022-08-06
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
2022-08-05
5
2022-08-06
4
100
2022-08-07
6
IPHONE (215)
2022-08-06
3
200
2022-08-07
1
900
Kudelska Klaudia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ERBAS (182)
2022-08-06
14
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
STRALSUND (229)
2022-08-05
25
2022-08-06
34
2022-08-06
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (163)
2022-08-05
5
2022-08-06
2022-08-06
41
2022-08-07
19
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-08-05
12
2022-08-07
8
2022-08-06
11
2022-08-06
9
Hornik Jola
Bpk
2022-08-06
35
2022-08-06
Jakubiec Wiktoria
Klub Jeździecki Lavender
AURA N (59)
2022-08-05
26
2022-08-05
47
2022-08-06
43
2022-08-06
2022-08-07
12
Janas Olga
BPK
EL NINO (99)
2022-08-05
18
2022-08-05
13
2022-08-06
36
2022-08-06
2022-08-07
Janosz Wiktoria
Plesówka
2022-08-05
40
2022-08-05
2022-08-06
46
2022-08-06
2022-08-07
20
Jaromin Klaudia
RC Riding Center Sosnowice
AMAZING (243)
2022-08-05
2
2022-08-05
13
2022-08-06
2022-08-06
37
2022-08-07
7
Kajfasz Julia
KJ Facimiech
DUSHI W (90)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
13
2022-08-06
2022-08-07
2
2022-08-05
23
2022-08-05
8
2022-08-06
3
100
2022-08-07
2
300
2022-08-06
12
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (113)
2022-08-05
4
2022-08-06
3
200
2022-08-07
3
300
2022-08-05
1
250
Kamoda Maja
Konecki KJ Fullmet
FINLANDIA (250)
2022-08-05
6
2022-08-05
2022-08-07
5
2022-08-06
9
2022-08-06
Kapała Justyna
PLKJ Plessówka
DENERIS (240)
2022-08-06
18
2022-08-06
28
Kapusta Anna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
SHADOW (97)
2022-08-05
21
2022-08-05
2022-08-06
18
2022-08-06
32
2022-08-07
24
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2022-08-05
20
2022-08-05
2022-08-06
8
2022-08-07
13
LIVANO (230)
2022-08-05
21
2022-08-05
16
2022-08-06
5
50
2022-08-07
10
2022-08-05
28
2022-08-05
2022-08-06
14
2022-08-06
2022-08-07
16
Kaźmierczak Michał
RC Riding Center Sosnowice
2022-08-05
3
200
2022-08-05
2
200
2022-08-06
10
2022-08-07
5
2022-08-05
2
250
2022-08-05
2
250
2022-08-06
1
300
2022-08-07
3
600
2022-08-05
17
2022-08-06
2
250
2022-08-07
2
700
Kloze Inga
KJ Bachmat Pruszowice
CORTACCIO (115)
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
Kluczyńska Ola
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2022-08-05
23
2022-08-05
21
2022-08-06
7
2022-08-07
2022-08-06
11
2022-08-07
1
Kmietowicz Lilla
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-08-07
9
Kobylec Karolina
JKS Desant
2022-08-05
14
2022-08-05
22
Kokoszka Hanna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
HEREZJA (120)
2022-08-05
12
2022-08-05
17
2022-08-06
14
2022-08-06
16
2022-08-07
2022-08-07
3
Kolber Katarzyna
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARAT (81)
2022-08-06
29
2022-08-06
Kopacz-Layer Izabela
Brak
2022-08-06
2
Konsek Agata
LJKS Eldorado Świerklany
2022-08-06
31
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
2022-08-07
13
Kośnik Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
2022-08-05
2
150
2022-08-05
21
2022-08-06
16
2022-08-06
20
2022-08-07
8
TAFLA (137)
2022-08-05
1
2022-08-05
32
2022-08-06
38
2022-08-06
47
2022-08-07
11
TOFFI (142)
2022-08-05
4
2022-08-05
15
2022-08-06
33
2022-08-06
16
2022-08-07
1
500
Koszucka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
CAMPOLO Z (125)
2022-08-05
2022-08-05
5
2022-08-06
2022-08-06
4
2022-08-07
31
CARAVAGIO (126)
2022-08-05
30
2022-08-05
2022-08-06
27
2022-08-06
HALIFAX (127)
2022-08-05
2022-08-05
9
2022-08-06
8
2022-08-06
2022-08-07
24
IVY (128)
2022-08-05
9
2022-08-06
1
250
2022-08-06
4
2022-08-07
2
500
2022-08-05
2022-08-05
1
300
2022-08-06
6
2022-08-07
7
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (106)
2022-08-05
29
2022-08-05
11
2022-08-06
19
2022-08-07
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (79)
2022-08-05
29
2022-08-05
16
2022-08-06
2022-08-06
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (156)
2022-08-05
10
2022-08-05
15
2022-08-06
3
150
2022-08-06
23
Kozak Maja
KJ Leńcze
S-KORSYKA (166)
2022-08-05
2022-08-05
35
2022-08-06
15
2022-08-06
2022-08-07
20
Kozioł Grażyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-08-06
15
2022-08-06
2022-08-07
3
KASAFI (98)
2022-08-05
22
2022-08-05
2022-08-06
19
2022-08-06
35
2022-08-07
18
Kruczek Nikola
Klub Jeździecki Facimiech
LUMAYA SB (145)
2022-08-05
2022-08-05
4
2022-08-07
26
Kubicka Joanna
RC Riding Center Sosnowice
AGRA (210)
2022-08-05
2022-08-05
37
2022-08-06
2022-08-06
21
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2022-08-05
9
2022-08-05
2022-08-06
5
2022-08-06
Kudelska Klaudia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ERBAS (182)
2022-08-06
14
Kula Roma
BPK
CASSEL (88)
2022-08-05
23
2022-08-05
22
2022-08-06
21
2022-08-06
12
2022-08-07
10
Kut Ewa
UKJ Lalin
2022-08-05
7
2022-08-06
1
300
2022-08-06
6
2022-08-07
7
2022-08-05
17
2022-08-05
2022-08-06
40
2022-08-06
2022-08-07
18
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2022-08-05
45
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
24
2022-08-07
21
Kuźnik Alicja
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
PRIMA II (133)
2022-08-05
36
2022-08-05
40
2022-08-06
34
2022-08-06
28
2022-08-07
22
Lamich Karel
JK Opava
2022-08-06
5
2022-08-07
5
2022-08-06
10
2022-08-06
11
2022-08-07
18
RENESMEE (236)
2022-08-06
17
2022-08-07
12
2022-08-06
29
Lamich Ml. Karel
JK Opava
2022-08-06
13
2022-08-06
16
2022-08-07
16
Lamichova Veronika
2022-08-06
Layer Blanka
KJ Leńcze
TAJGA (160)
2022-08-05
6
2022-08-05
2022-08-07
1
2022-08-05
16
2022-08-05
2022-08-06
5
2022-08-06
2022-08-07
9
RINGO (257)
2022-08-06
3
2022-08-06
Layer Marek
KJ Leńcze
NETIA (158)
2022-08-05
22
2022-08-05
2022-08-06
33
2022-08-06
2022-08-07
33
2022-08-05
29
2022-08-05
18
2022-08-06
12
2022-08-06
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
DIARETTO (111)
2022-08-05
2022-08-06
5
2022-08-07
1
800
2022-08-05
10
2022-08-06
7
2022-08-06
4
2022-08-07
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
CASTEL (73)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
OLIMPIA (74)
2022-08-05
45
2022-08-06
2022-08-07
11
Łabucin Marcin
RC Riding Center Sosnowice
AGRA (210)
2022-08-07
29
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
INTRYGA (75)
2022-08-05
4
2022-08-05
7
2022-08-06
7
2022-08-06
17
2022-08-07
15
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
ARIA (116)
2022-08-05
28
2022-08-06
24
2022-08-07
HARMAN GR (117)
2022-08-05
2022-08-05
26
2022-08-06
45
2022-08-06
2022-08-07
14
Malesza Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
FINEZJA (178)
2022-08-05
1
2022-08-05
21
2022-08-06
5
2022-08-06
27
2022-08-07
6
Mamcarczyk Anna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (206)
2022-08-05
32
Matejka Samuel
Greenfield Sport Horses Veľký Slavkov
2022-08-05
13
2022-08-06
12
2022-08-07
4
2022-08-05
5
2022-08-06
26
2022-08-05
20
2022-08-07
22
IRINA (188)
2022-08-06
25
MICHEL (191)
2022-08-07
12
Michalska Anna
KJ Leńcze
SPOT (167)
2022-08-05
2022-08-05
30
Michalska Anna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-08-06
8
2022-08-06
2022-08-07
15
Michałek Marcin
Klub Jeździecki Facimiech
IRYS (104)
2022-08-06
39
2022-08-06
22
2022-08-06
20
2022-08-06
11
Mikoś Agnieszka
bzk
NEKNES (132)
2022-08-06
6
2022-08-06
17
Miś Oliwia
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-08-05
27
2022-08-05
Mogieła-Morawiec Wiktoria
LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
W-ROCH (140)
2022-08-05
8
2022-08-05
2022-08-06
10
2022-08-06
2022-08-07
8
WENUS (141)
2022-08-05
3
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
1
2022-08-07
4
Molo Aneta
BPK
WINNIE (144)
2022-08-06
2022-08-06
Morawski Robert
OJK Stajnia Pod Dębami
IWAN (29)
2022-08-06
17
2022-08-06
Mróz Kacper
Stow. Warszawski KJ
2022-08-05
8
2022-08-06
11
2022-08-07
6
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
KAS VDL (102)
2022-08-05
8
2022-08-05
24
2022-08-06
4
2022-08-06
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-05
8
Nemčeková Ema
Greenfield Sport Horses Veľlký Slavkov
2022-08-05
3
2022-08-07
21
2022-08-06
4
Nosal Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
KARINA (221)
2022-08-06
2022-08-06
Nowak Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BACARDI (214)
2022-08-06
28
2022-08-05
30
2022-08-05
34
2022-08-06
23
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LENY (241)
2022-08-05
2022-08-05
19
2022-08-06
2022-08-06
18
Okarmus-Dymanus Joanna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (252)
2022-08-06
24
Orłowska Zuzanna
KS Team Rancho Pcim
2022-08-06
36
2022-08-06
2022-08-07
35
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
AMFORA (195)
2022-08-05
23
2022-08-05
46
2022-08-07
32
Pawłowska Martyna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FIGA (22)
2022-08-05
15
2022-08-05
2022-08-06
Petruňáková Martina
JK Mackovjak SNV
2022-08-05
2
2022-08-05
8
2022-08-06
8
2022-08-06
10
2022-08-07
10
Petruňáková Michaela
JK Mackovjak SNV
2022-08-05
1
2022-08-05
10
2022-08-06
4
2022-08-06
25
2022-08-07
11
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
GENUA M (219)
2022-08-05
30
2022-08-05
29
GRECJAS G (223)
2022-08-05
2022-08-05
Piechowicz Wiktoria
Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
DOLLY (2)
2022-08-05
20
2022-08-05
24
2022-08-07
27
2022-08-06
30
2022-08-06
Pietrzak Daria
Klub Sportowy Adamus Equestrian
UNICA-K (121)
2022-08-05
3
150
2022-08-05
1
300
2022-08-06
8
2022-08-06
2
250
2022-08-07
4
Pilch Anna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FIGA (22)
2022-08-07
E-SABER (251)
2022-08-05
7
2022-08-05
Pilch Mikołaj
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
JURATA (171)
2022-08-05
9
2022-08-05
13
2022-08-06
23
2022-08-06
22
2022-08-07
19
Pinocy Magdalena
BPK
MIDOS (47)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Piwowarczyk Justyna
KJK Pod Żubrem
2022-08-05
39
2022-08-05
2022-08-06
23
2022-08-06
Pławecka Sylwia
Bez Przynależności Klubowej
RUBIN (77)
2022-08-06
30
2022-08-06
Profic Rozalia
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
NOTES (70)
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
5
Pypłacz Adrianna
KJ Laredo
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-07
2022-08-06
15
2022-08-06
1
200
Radwańska Inga
UKJ Lalin
KOLIBRA (53)
2022-08-05
2
2022-08-05
2022-08-06
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2022-08-05
17
2022-08-05
10
2022-08-06
6
2022-08-07
12
Romanko Katarzyna
KJ LEŃCZE
TEQUILA (157)
2022-08-05
6
2022-08-05
3
100
2022-08-06
3
2022-08-06
4
50
2022-08-07
3
200
Rusyniak Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
IMODEL (207)
2022-08-05
2022-08-05
10
2022-08-06
2
2022-08-07
7
2022-08-06
20
Samson Wiktoria
Konecki KJ Fullmet
COSTELLO (249)
2022-08-05
2
2022-08-05
10
2022-08-06
19
2022-08-06
8
2022-08-07
9
Satoła Julia
KJ Facimiech
2022-08-05
19
2022-08-05
20
2022-08-06
19
2022-08-06
21
Sęk Oliwia
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-08-05
24
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
Serafin Julia
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2022-08-05
25
2022-08-05
Serafin Weronika
KJ Facimiech
PRIMA (181)
2022-08-06
CYPIS (184)
2022-08-06
30
2022-08-06
30
Skarbek Martyna
BPK (MAZ)
2022-08-05
2022-08-05
24
2022-08-07
8
2022-08-06
2022-08-06
44
Skrzypczak Liliana
Bez Przynależności Klubowej
STRYKER (247)
2022-08-05
2022-08-05
17
2022-08-06
15
2022-08-06
2022-08-07
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-08-05
2022-08-05
39
2022-08-06
2022-08-06
Słabiak Bartosz
brak
BALANTAJ (196)
2022-08-07
2022-08-07
Śmiałkowska Daria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (205)
2022-08-07
3
Sobecka Alicja
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (206)
2022-08-05
14
2022-08-06
16
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
2022-08-05
9
2022-08-06
2022-08-06
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
2022-08-05
2022-08-05
41
2022-08-06
14
2022-08-06
6
2022-08-07
15
Sowińska Zuzanna
BPK (MAZ)
2022-08-06
36
2022-08-06
2022-08-07
14
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (130)
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-07
17
Stefańczyk Daria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (206)
2022-08-06
42
2022-08-07
26
MORSPOT (208)
2022-08-07
4
Stolarska Nina
Bez Przynależności Klubowej
ODYLLA (227)
2022-08-05
18
2022-08-05
Strzałka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
RUDBEKIA (103)
2022-08-05
3
2022-08-05
9
2022-08-06
5
2022-08-06
31
2022-08-07
3
200
Suwała Aleksandra
Kielecki KJ
DAKOTA (211)
2022-08-05
11
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
Szanser-Smagacz Joanna
Klub Jeździecki Facimiech
CZUMIZ (168)
2022-08-06
11
2022-08-06
2022-08-07
30
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (169)
2022-08-05
4
2022-08-05
48
2022-08-06
46
2022-08-06
40
2022-08-07
6
2022-08-07
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
HITCH (86)
2022-08-05
14
2022-08-06
9
2022-08-07
1
700
2022-08-05
5
2022-08-06
2
200
2022-08-05
11
2022-08-05
11
2022-08-06
5
50
2022-08-06
2022-08-07
5
Talaga Emilia
KS Team Rancho Pcim
2022-08-06
2
2022-08-06
2022-08-07
25
Talaga Nikola
KS Team Rancho Pcim
LANDORO (69)
2022-08-06
37
2022-08-06
2022-08-07
17
Tutaj Michalina
BPK (SWK)
DE MARCO (100)
2022-08-06
2
2022-08-06
34
2022-08-07
13
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2022-08-05
27
2022-08-05
19
2022-08-06
18
2022-08-06
Tyrańska Aleksandra
brak
EROS (193)
2022-08-05
48
2022-08-05
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARAT (81)
2022-08-05
31
2022-08-05
2022-08-05
19
2022-08-05
12
2022-08-06
13
2022-08-05
1
2022-08-06
22
2022-08-06
2022-08-05
35
2022-08-05
2022-08-06
6
2022-08-06
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-05
2022-08-06
Wdaniec Joanna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
CASQUERA (177)
2022-08-05
44
2022-08-05
32
2022-08-06
43
2022-08-06
Węgrzyn Martyna
UKJ Lalin
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Węgrzyn Mikołaj
UKJ Lalin
ELEKT (54)
2022-08-05
38
2022-08-05
31
2022-08-06
35
2022-08-07
16
Wilk Lena
KJ Leńcze
KROPELKA (189)
2022-08-05
2022-08-05
11
2022-08-06
7
2022-08-06
2022-08-07
6
SERYL (190)
2022-08-05
2022-08-05
28
2022-08-06
12
2022-08-06
2022-08-07
3
Wójcik Lena
brak
METEOR (197)
2022-08-06
29
2022-08-06
33
Wójcikiewicz Milena
RC Riding Center Sosnowice
2022-08-05
34
2022-08-07
8
2022-08-05
34
2022-08-06
20
2022-08-06
AMETYS (213)
2022-08-07
2
2022-08-06
3
2022-08-06
Wojtyczka Olimpia
JKS Desant
POGORIA W (146)
2022-08-05
26
2022-08-05
Wolf Paulina
KS Faruk
2022-08-05
3
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
10
Wyrobek Emilia
Kjk Szary Michalowice
U,SECRET (149)
2022-08-06
21
2022-08-06
2022-08-07
19
Załoga Ewa
RC Riding Center Sosnowice
KARMEN (1)
2022-08-05
4
2022-08-05
25
2022-08-06
9
2022-08-06
19
2022-08-07
5
Zawadzka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
CONTENTO (201)
2022-08-05
14
2022-08-05
36
2022-08-06
7
2022-08-06
42
2022-08-07
15
Zielińska Nina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (205)
2022-08-05
44
2022-08-05
2022-08-06
36
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2022-08-06
6
2022-08-07
6
WENUS (176)
2022-08-05
31
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
45
2022-08-07
1
AMFORA (195)
2022-08-06
6
2022-08-06
3
2022-08-05
17
2022-08-06
2022-08-06
32
2022-08-07
9
COCO LADY (232)
2022-08-05
4
2022-08-06
13
2022-08-07
4
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
KANADA (244)
2022-08-06
26
2022-08-06
2022-08-07
8
Żukowska Maria
LKJ Deresz Siemianowice
TOSKAN (138)
2022-08-05
31
2022-08-05
42
2022-08-06
31
2022-08-06
2022-08-07
37

Number of Riders: 185

Number of Horses: 223

The sum of prizes: 11 550.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl