Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
26 PRE-APPROVED 2022-08-24 16:36:17
2022-08-24 15:47:49
Julia Haller De Hallenburg GALA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 2x 16/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
25 ACCEPTED 2022-08-24 16:36:22
2022-08-24 11:38:12
Oliwia Dykas ALTAMIRA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 2x 17/LL 75/Konkurs LL 75 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
24 ACCEPTED 2022-08-24 11:32:04
2022-08-24 11:31:24
Maja Szostak EROS
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
23 ACCEPTED 2022-08-23 21:44:17
2022-08-23 20:42:56
Katarzyna Pachota DALIDO PRO
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 16/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
22 ACCEPTED 2022-08-23 19:28:13
2022-08-23 19:22:29
Patrycja Dadał LA LANA
  • 1x 5/P/Konkurs P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 6/N/Konkurs N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
21 ACCEPTED 2022-08-23 19:28:11
2022-08-23 19:20:34
Patrycja Dadał BENZ
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
20 ACCEPTED 2022-08-23 17:58:41
2022-08-23 17:44:47
Maria Nowogórska BENZ
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
19 ACCEPTED 2022-08-23 13:34:28
2022-08-23 12:13:48
Weronika Serafin PRIMA
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2022-08-23 13:34:25
2022-08-23 12:01:53
Gabriela Grudzińska DALIDO PRO
  • 1x 16/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
17 ACCEPTED 2022-08-23 13:34:21
2022-08-23 11:26:07
Urszula Grudzińska K-REWIA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 16/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 17/LL 75/Konkurs LL 75 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
16 ACCEPTED 2022-08-23 13:34:17
2022-08-23 11:24:46
Maria Magiera DALIDO PRO
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
15 ACCEPTED 2022-08-22 18:42:53
2022-08-22 18:38:20
Oliwia Kunicka NELA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Złotej
  • 1x 10/LL 90/Konkurs LL 90 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Złotej
  • 1x 11/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 18/LL 95/Konkurs LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Złotej
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-08-24 11:39:16
2022-08-22 16:45:09
Lila Sajdak EROS
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
13 ACCEPTED 2022-08-22 11:12:49
2022-08-22 11:10:57
Maja Przybyłowska CORNEAS
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 16/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
12 ACCEPTED 2022-08-22 09:59:23
2022-08-22 09:54:34
Justyna Maciejko DALIA
  • 1x 11/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 15/LL 70/Konkurs „Koń-Rower” - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA -1 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Specjalnej
11 ACCEPTED 2022-08-21 00:35:35
2022-08-20 15:25:32
Albert Kmiecik SORDISSA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Złotej
  • 1x 10/LL 90/Konkurs LL 90 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Złotej
  • 1x 11/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17/LL 75/Konkurs LL 75 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 18/LL 95/Konkurs LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Złotej
10 ACCEPTED 2022-08-19 16:13:07
2022-08-19 15:27:05
Bartosz Słabiak BALANTAJ
  • 1x 10/LL 90/Konkurs LL 90 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Złotej
  • 1x 11/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-08-19 12:06:25
2022-08-19 11:20:23
Gabriela Chudy SANKTORINA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1-Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 2x 16/LL 60/Konkurs LL 60 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
8 ACCEPTED 2022-08-19 08:40:19
2022-08-18 22:51:10
Nikola Gągola PARYS
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
7 ACCEPTED 2022-08-18 23:31:35
2022-08-18 22:07:02
Martyna Noga A-VIVALDI
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 2x 17/LL 75/Konkurs LL 75 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
6 ACCEPTED 2022-08-18 23:31:31
2022-08-18 21:51:51
Julia Gumulak CANTO AMICOR
  • 1x 5/P/Konkurs P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 6/N/Konkurs N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 12/P/Konkurs P -Reg. z jokerem 269.5 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 13/N/Konkurs N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
5 ACCEPTED 2022-08-18 23:31:22
2022-08-18 21:50:33
Laura Olszowska BACHUS
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - Tow. zwykły 238.2.1 - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Złotej
4 ACCEPTED 2022-08-18 21:30:25
2022-08-18 21:21:28
Maciej Zaczyk NUMEROSA
  • 2x 11/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 12/P/Konkurs P -Reg. z jokerem 269.5 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
3 ACCEPTED 2022-08-18 13:56:59
2022-08-16 22:17:43
Julia Czuczeło CAPITAL BEJ
  • 1x 4/L/Konkurs L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/P/Konkurs P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 11/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P -Reg. z jokerem 269.5 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
2 ACCEPTED 2022-08-18 13:56:56
2022-08-16 22:17:11
Julia Czuczeło CONRAD 98
  • 1x 5/P/Konkurs P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 6/N/Konkurs N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 4 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 12/P/Konkurs P -Reg. z jokerem 269.5 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
  • 1x 13/N/Konkurs N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 5 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Srebrnej
  • 1x 15/LL 70/Konkurs „Koń-Rower” - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA -1 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Specjalnej
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - Reg. dwufazowy 274.1.5.3 - Pucharu Ośrodka Jeździeckiego ASSANYA - 6 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Brązowej
1 ACCEPTED 2022-08-01 19:45:04
2022-08-01 19:44:50
Maja Przybyłowska PALMA
  • 1x 4/L/Konkurs L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Konkurs L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 15/LL 70/Konkurs „Koń-Rower” - Towarzyskiego Pucharu Rezydencji ASSANYA -1 Konkurs kwalifikacyjny Rundy Specjalnej
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banicka Kamila
2. Chudy Gabriela Klub Jeździecki ASSANYA
2008 (JM.)
brak
3. Czuczeło Julia Klub Jeździecki ASSANYA
2001 (MJ.)
O045219
4. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
5. Dykas Oliwia Klub Jeździecki ASSANYA
2007 (JM.)
brak
6. Gągola Nikola OJK Barcice
2006 (J.)
Brak
7. Gierlach Evita Klub Jeździecki ASSANYA
2003 (MJ.)
brak
8. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
10194355
9. Grudzińska Gabriela Stajnia Dolina Jednorożców
2009 (JM.)
Brak
10. Grudzińska Urszula Stajnia Dolina Jednorożców
2007 (JM.)
Brak
11. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
12. Haller De Hallenburg Julia Klub Jeździecki ASSANYA
2007 (JM.)
brak
13. Kamińska Kamila Klub Jeździecki ASSANYA
2010 (JM.)
brak
14. Kmiecik Albert Klub Jeździecki ASSANYA
S
O071837
15. Kmietowicz Lilla Klub Jeździecki ASSANYA
2010 (JM.)
brak
16. Kobylecka Kamila Klub Jeździecki ASSANYA
2008 (JM.)
brak
17. Kunicka Oliwia Niezrzeszona
2008 (JM.)
O063409
18. Maciejko Justyna Bez Przynależności Klubowej
S
O053176
19. Magiera Maria Stajnia Dolina Jednorożców
S
Brak
20. Noga Martyna OJK Barcice
2006 (J.)
Brak
21. Nowogórska Maria brak
2007 (JM.)
brak
22. Olszowska Laura OJK Barcice
2005 (J.)
Brak
23. Pachota Katarzyna Stajnia Dolina Jednorożców
2010 (JM.)
Brak
24. Przybyłowska Maja Klub Jeździecki ASSANYA
2003 (MJ.)
Regionalna Nr: 3523/21 A(w) B(
25. Sajdak Lila Klub Jeździecki ASSANYA
2010 (JM.)
brak
26. Serafin Weronika KJ Facimiech
2004 (J.)
O048234
27. Słabiak Bartosz Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2007 (JM.)
O069314
28. Szostak Maja
29. Szostak Maja Klub Jeździecki ASSANYA
2001 (MJ.)
brak
30. Zaczyk Maciej Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2002 (MJ.)
O040547
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

15

A-VIVALDI SP POL 2013 wałach siwa/164 F: Van Gogh
M: Adelina
Brak 616009630179313
2.

29

ALTAMIRA FOLBLUT POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Special Power
M: Asceza
brak POL06000004347
3.

13

BACHUS SP POL 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Roland
M: Boria
brak 616009580396414
4.

18

BALANTAJ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/162 F: Pentagram
M: Bretania
K035020 616006550033113
5.

35

BALOUSSINI 2 BAYER GER 2007 wałach gniada/- F: Baloubino B
M: Walaen
- DE481810507107
6.

27

BENZ SP POL 27.04.2014 wałach gniada/164 F: Elman
M: Beta
Brak 616009630022114
7.

26

BENZ SP POL 2014 wałach gniada/165 F: brak
M: brak
brak 616009630022114
8.

14

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
9.

11

CAPITAL BEJ NIEM. SPORT. POL 2011 wałach kara/170 F: Contenaro
M: Acani Bej
K019234 DE455678063411
10.

32

CHACCO G F:
M:
11.

10

CONRAD 98 HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/- F: CASSINI II
M: WEGA IV
K014623 DE421000139607
12.

3

CORNEAS NN POL 2014 wałach gniada/165 F: nn
M: nn
brak 38483829373
13.

20

DALIA SP POL 2006 klacz siwa/168 F: NN
M: NN
K034620 616-999-63-02600-06
14.

22

DALIDO PRO OLDENBURSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Dalet xx
M: Prestige ll
Brak DE 418180159714
15.

33

EROS WIELKOPOLSKA POL 17.05.2015 wałach skarogniada/162 F: Hektor
M: Erotyka
brak 61600769005915
16.

8

EROS HUCUŁ POL 2017 wałach myszata/kuc:140 F: nn
M: nn
brak pozniej
17.

31

FISTASZEK KUC POL 2004 wałach skarogniada/kuc:115 F: Dżambo
M: Funia
brak 013630188304
18.

5

GALA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz gniada/167 F: Warus
M: Grandeza
brak 616 009 54 00519 03
19.

23

K-REWIA KUC FELIŃSKI POL 2008 klacz myszata/kuc:125 F: Marinero
M: Kenia
Brak POL 013670080408
20.

28

LA LANA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: La Calidad
M: Aida VI
K032173 DE421000752116
21.

21

NELA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/166 F: KINGSTEN
M: NIGERIA-M
BRAK 6160076101425
22.

12

NUMEROSA HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: V-Chelista
K034094 DE421000530512
23.

9

PALMA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/164 F: Barnaba
M: Przemsza
K025834 616006630223809
24.

16

PARYS SP POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zachodni Wiatr
M: Pineska
Brak 616009530275809
25.

30

PRIDA F:
M:
26.

24

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
27.

34

PROMESA HUCULSKA POL 2003 klacz skarogniada/mk:- F: Ousor VIII-50
M: Popielatka
brak 012570163803
28.

17

SANKTORINA Angielska Czysta Krew POL 2006 klacz gniada/165 F: Special Power
M: Sanktoza
brak 06000000049
29.

19

SORDISSA Polski Koń Sportowy POL 2013 klacz gniada/170 F: Sword xx
M: Sodża
K023447 POL616009690057413
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Chudy Gabriela
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-08-27
1
2022-08-27
8
2022-08-28
2
2022-08-28
2022-08-27
2
Czuczeło Julia
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-08-26
3
2022-08-26
2
2022-08-27
1
200
2022-08-27
2022-08-28
1
200
2022-08-26
1
2022-08-27
2
2022-08-26
2
2022-08-27
1
2022-08-28
1
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
BENZ (27)
2022-08-26
5
LA LANA (28)
2022-08-26
1
2022-08-26
Dykas Oliwia
Klub Jeździecki ASSANYA
PERSJA (6)
2022-08-27
5
2022-08-26
4
2022-08-26
2022-08-27
5
2022-08-27
2022-08-28
4
2022-08-28
Gągola Nikola
OJK Barcice
PARYS (16)
2022-08-26
3
2022-08-26
2022-08-27
1
2022-08-27
2022-08-28
1
Gierlach Evita
Klub Jeździecki ASSANYA
PROMESA (34)
2022-08-27
4
2022-08-27
1
2022-08-27
1
2022-08-28
3
2022-08-28
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
2022-08-27
1
300
Grudzińska Urszula
Stajnia Dolina Jednorożców
K-REWIA (23)
2022-08-26
2022-08-26
Gumulak Julia
OJK Barcice
2022-08-26
2
2022-08-26
1
2022-08-27
Haller De Hallenburg Julia
Klub Jeździecki ASSANYA
GALA (5)
2022-08-26
5
2022-08-26
1
2022-08-27
8
2022-08-27
2022-08-28
2022-08-28
Kamińska Kamila
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-08-26
1
2022-08-26
6
2022-08-27
1
2022-08-27
1
2022-08-27
3
2022-08-28
2022-08-28
1
Kmiecik Albert
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-08-26
6
2022-08-26
3
2022-08-27
4
2022-08-28
3
2022-08-28
2022-08-27
2
Kmietowicz Lilla
Klub Jeździecki ASSANYA
PRIDA (30)
2022-08-26
1
2022-08-26
Kobylecka Kamila
Klub Jeździecki ASSANYA
EROS (8)
2022-08-27
6
EROS (33)
2022-08-27
1
2022-08-27
1
Kunicka Oliwia
Niezrzeszona
NELA (21)
2022-08-26
1
2022-08-26
4
2022-08-27
2
2022-08-28
2
2022-08-27
3
2022-08-28
2
Maciejko Justyna
Bez Przynależności Klubowej
DALIA (20)
2022-08-27
3
2022-08-27
1
Magiera Maria
Stajnia Dolina Jednorożców
2022-08-26
2
Noga Martyna
OJK Barcice
2022-08-26
7
2022-08-26
2022-08-27
6
2022-08-27
Nowogórska Maria
brak
BENZ (26)
2022-08-26
8
2022-08-27
4
Olszowska Laura
OJK Barcice
BACHUS (13)
2022-08-26
9
2022-08-26
2022-08-27
3
2022-08-27
7
2022-08-28
2022-08-28
5
Pachota Katarzyna
Stajnia Dolina Jednorożców
2022-08-26
Przybyłowska Maja
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-08-26
7
2022-08-26
1
PALMA (9)
2022-08-26
2
2022-08-27
1
2022-08-27
2022-08-28
1
Sajdak Lila
Klub Jeździecki ASSANYA
EROS (8)
2022-08-28
4
2022-08-28
Szostak Maja
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-08-27
2022-08-27
10
2022-08-28
2022-08-28
EROS (8)
2022-08-26
8
2022-08-26
1

Number of Riders: 30

Number of Horses: 29

The sum of prizes: 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl