Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
50 ACCEPTED 2022-06-22 07:00:56
2022-06-22 07:00:56
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 1/P8/eOOM kuce I półfinał - program P8 - czworobok 20x40
  • 1x 4/P10/eOOM kuce II półfinał - program P10 - czworobok 20x40
49 ACCEPTED 2022-06-17 00:05:19
2022-06-16 23:52:04
Gabriela Zielińska DRUH
  • 1x 3/L9/Runda L - młodzicy (11-12 lat) na kucach - L9 - czworobok 20x40
  • 1x 6/L1/Runda L - ZT - L1- czworobok 20x60
  • 1x 16/L11/Runda L - młodzicy (11-12 lat) na kucach - L11 - czworobok 20x40
48 ACCEPTED 2022-06-17 00:05:14
2022-06-16 23:22:22
Bogna Apanasewicz HIMO
  • 1x 7/L3/Runda L - ZR - L3- czworobok 20x60
  • 1x 9/D1/Runda D - ZR - D1- czworobok 20x60
  • 1x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
47 ACCEPTED 2022-06-17 00:05:09
2022-06-16 18:06:23
Aleksandra Stańska GEVIN
  • 1x 9/D1/Runda D - ZR - D1- czworobok 20x60
  • 1x 10/N4/Runda N - ZR - N4- czworobok 20x60
46 ACCEPTED 2022-06-17 00:05:04
2022-06-16 18:05:39
Aleksandra Stańska L'ANDIAMO PONYSPORT
  • 1x 8/P1/Runda P - ZR - P1- czworobok 20x60
  • 1x 9/D1/Runda D - ZR - D1- czworobok 20x60
45 ACCEPTED 2022-06-16 16:08:03
2022-06-16 15:45:21
Alicja Stopa QUILETTA
  • 1x 5/P9/eOOM duże konie I półfinał - program P9 - czworobok 20x60
  • 1x 14/D6/eOOM duże konie II półfinał - program D6 - czworobok 20x60
  • 1x 18/D7/eOOM duże konie Finał - program D7 - czworobok 20x60
44 ACCEPTED 2022-06-16 16:08:00
2022-06-16 15:23:46
Wiktor Wojtarowicz SISI
  • 1x 11/C1/Runda C - ZR - C1 - czworobok 20x60
43 ACCEPTED 2022-06-15 06:24:54
2022-06-14 21:33:42
Zuzanna Kołodziejczak VINKENHOVE ZARAH
  • 1x 1/P8/eOOM kuce I półfinał - program P8 - czworobok 20x40
  • 1x 4/P10/eOOM kuce II półfinał - program P10 - czworobok 20x40
  • 1x 17/P11/eOOM kuce Finał - program P11 - czworobok 20x40
42 ACCEPTED 2022-06-15 06:24:40
2022-06-14 21:19:01
Dominika Klimek DOLCE EWITA
  • 1x 10/N4/Runda N - ZR - N4- czworobok 20x60
  • 1x 22/N5/Runda N - ZR - N5 - czworobok 20x60
41 ACCEPTED 2022-06-14 15:13:21
2022-06-14 14:35:49
Zuzanna Halastra LEKSUS Z BACÓWKI
  • 1x 19/L2/Runda L - ZT - L2- czworobok 20x60
40 ACCEPTED 2022-06-14 15:13:34
2022-06-14 14:33:51
Magdalena Bardo KARINO
  • 1x 19/L2/Runda L - ZT - L2- czworobok 20x60
39 ACCEPTED 2022-06-14 07:37:16
2022-06-13 22:15:17
Anna Czeluśniak - Barańska ANTARES
  • 1x 13/CC4/Mała Runda - ZR - CC4 - czworobok 20x60
  • 1x 25/CC5/Mała Runda - ZR - CC5 - czworobok 20x60
38 ACCEPTED 2022-06-14 07:37:12
2022-06-13 11:11:19
Izabela Gutkowska PIELGRZYM
  • 1x 20/P3/Runda P - ZR - P3 - czworobok 20x60
37 ACCEPTED 2022-06-14 07:37:10
2022-06-13 11:10:00
Barbara Lipiejko PIELGRZYM
  • 1x 11/C1/Runda C - ZR - C1 - czworobok 20x60
  • 1x 23/C2/Runda C - ZR - C2 - czworobok 20x60
36 ACCEPTED 2022-06-14 07:37:06
2022-06-13 11:08:46
Wojciech Szyndler CHIVASSI V
  • 1x 6/L1/Runda L - ZT - L1- czworobok 20x60
  • 1x 7/L3/Runda L - ZR - L3- czworobok 20x60
  • 1x 19/L2/Runda L - ZT - L2- czworobok 20x60
  • 1x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
35 ACCEPTED 2022-06-16 16:07:56
2022-06-12 23:23:31
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 10/N4/Runda N - ZR - N4- czworobok 20x60
34 ACCEPTED 2022-06-14 07:37:00
2022-06-12 23:22:56
Laura Pawlik AMARILLO
  • 1x 2/L8/Runda L - młodzicy (8-10 lat) na kucach - L8 - czworobok 20x40
  • 1x 15/L10/Runda L - młodzicy (8-10 lat) na kucach - L10 - czworobok 20x40
33 ACCEPTED 2022-06-16 16:07:52
2022-06-12 23:21:02
Mila Gomulec EROTYK
  • 1x 5/P9/eOOM duże konie I półfinał - program P9 - czworobok 20x60
  • 1x 14/D6/eOOM duże konie II półfinał - program D6 - czworobok 20x60
  • 1x 18/D7/eOOM duże konie Finał - program D7 - czworobok 20x60
32 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:55
2022-06-12 23:20:29
Magdalena Rybowicz EPOX
  • 1x 5/P9/eOOM duże konie I półfinał - program P9 - czworobok 20x60
  • 1x 14/D6/eOOM duże konie II półfinał - program D6 - czworobok 20x60
  • 1x 18/D7/eOOM duże konie Finał - program D7 - czworobok 20x60
31 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:52
2022-06-12 23:19:55
Mila Gomulec LORD
  • 1x 1/P8/eOOM kuce I półfinał - program P8 - czworobok 20x40
  • 1x 4/P10/eOOM kuce II półfinał - program P10 - czworobok 20x40
  • 1x 17/P11/eOOM kuce Finał - program P11 - czworobok 20x40
30 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:49
2022-06-12 23:19:03
Alicja Stopa DANNY FOX B
  • 1x 1/P8/eOOM kuce I półfinał - program P8 - czworobok 20x40
  • 1x 4/P10/eOOM kuce II półfinał - program P10 - czworobok 20x40
  • 1x 17/P11/eOOM kuce Finał - program P11 - czworobok 20x40
29 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:46
2022-06-12 23:18:16
Magdalena Rybowicz OLIVER
  • 1x 1/P8/eOOM kuce I półfinał - program P8 - czworobok 20x40
  • 1x 4/P10/eOOM kuce II półfinał - program P10 - czworobok 20x40
  • 1x 17/P11/eOOM kuce Finał - program P11 - czworobok 20x40
28 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:44
2022-06-12 14:09:23
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x 12/CC1/Runda Świętego Jerzego - ZR - CC1 - czworobok 20x60
  • 1x 24/CC2/Runda Świętego Jerzego - ZR - CC2 - czworobok 20x60
27 ACCEPTED 2022-06-15 06:24:34
2022-06-12 12:50:11
Julia Schneider BALBINO III
  • 1x 7/L3/Runda L - ZR - L3- czworobok 20x60
  • 1x 8/P1/Runda P - ZR - P1- czworobok 20x60
  • 1x 20/P3/Runda P - ZR - P3 - czworobok 20x60
26 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:38
2022-06-12 12:20:09
Agnieszka Białek ESTHER
  • 1x 7/L3/Runda L - ZR - L3- czworobok 20x60
  • 1x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
25 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:34
2022-06-09 22:22:21
Aleksandra Ślusarska MAŁY GIN
  • 2x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
24 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:31
2022-06-09 22:21:58
Iga Ślusarska H'BACCARD
  • 2x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
23 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:28
2022-06-09 22:21:36
Magdalena Zaręba KING
  • 2x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
22 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:26
2022-06-09 22:20:53
Aniela Węgłowska DEMODEX
  • 2x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
21 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:23
2022-06-09 22:20:19
Przemysław Sobczyk DWORNA DAMA
  • 2x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
20 ACCEPTED 2022-06-16 07:05:36
2022-06-09 22:19:49
Przemysław Sobczyk D'OCYNK
  • 2x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
19 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:18
2022-06-09 22:19:23
Justyna Popiołek JANY
  • 2x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
18 ACCEPTED 2022-06-16 07:05:26
2022-06-09 22:17:59
Jagna Bryniarska SENCHA
  • 2x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
17 ACCEPTED 2022-06-15 06:24:28
2022-06-09 22:06:27
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x 9/D1/Runda D - ZR - D1- czworobok 20x60
  • 1x 10/N4/Runda N - ZR - N4- czworobok 20x60
  • 1x 22/N5/Runda N - ZR - N5 - czworobok 20x60
16 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:08
2022-06-09 17:14:39
Lena Ciszek BARWA
  • 1x 5/P9/eOOM duże konie I półfinał - program P9 - czworobok 20x60
  • 1x 14/D6/eOOM duże konie II półfinał - program D6 - czworobok 20x60
  • 1x 18/D7/eOOM duże konie Finał - program D7 - czworobok 20x60
15 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:05
2022-06-09 16:58:11
Lena Ciszek VANESSA PONYSPORT
  • 1x 1/P8/eOOM kuce I półfinał - program P8 - czworobok 20x40
  • 1x 4/P10/eOOM kuce II półfinał - program P10 - czworobok 20x40
  • 1x 17/P11/eOOM kuce Finał - program P11 - czworobok 20x40
14 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:03
2022-06-09 13:39:43
Elżbieta Chmielowska BROK
  • 1x 6/L1/Runda L - ZT - L1- czworobok 20x60
  • 1x 19/L2/Runda L - ZT - L2- czworobok 20x60
13 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:00
2022-06-09 13:39:25
Agnieszka Chmielowska MAESTOSO XV-3
  • 1x 6/L1/Runda L - ZT - L1- czworobok 20x60
  • 1x 19/L2/Runda L - ZT - L2- czworobok 20x60
12 ACCEPTED 2022-06-07 07:32:21
2022-06-06 22:35:26
Antonina Chlebosz BOLO-ŁĄCZNIK
  • 1x 6/L1/Runda L - ZT - L1- czworobok 20x60
  • 1x 19/L2/Runda L - ZT - L2- czworobok 20x60
11 ACCEPTED 2022-06-15 22:15:43
2022-06-06 11:54:14
Zofia Kryniger DOKTOR
  • 1x 1/P8/eOOM kuce I półfinał - program P8 - czworobok 20x40
  • 1x 4/P10/eOOM kuce II półfinał - program P10 - czworobok 20x40
  • 1x 17/P11/eOOM kuce Finał - program P11 - czworobok 20x40
10 ACCEPTED 2022-06-06 07:28:54
2022-06-03 23:13:23
Karolina Kosiec FERO-SANDRO HERO
  • 1x 7/L3/Runda L - ZR - L3- czworobok 20x60
  • 1x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
9 ACCEPTED 2022-06-14 12:17:34
2022-06-02 18:53:32
Magdalena Kępka KARATINO
  • 1x 5/P9/eOOM duże konie I półfinał - program P9 - czworobok 20x60
  • 1x 14/D6/eOOM duże konie II półfinał - program D6 - czworobok 20x60
  • 1x 18/D7/eOOM duże konie Finał - program D7 - czworobok 20x60
8 ACCEPTED 2022-06-14 07:35:50
2022-06-02 09:42:41
Hanna Nowak MIRANDER
  • 1x 6/L1/Runda L - ZT - L1- czworobok 20x60
  • 1x 7/L3/Runda L - ZR - L3- czworobok 20x60
  • 1x 19/L2/Runda L - ZT - L2- czworobok 20x60
  • 1x 19/L4/Runda L - ZR - L4 - czworobok 20x60
7 ACCEPTED 2022-06-14 07:35:47
2022-06-02 09:40:49
Jakub Wieczorkowski FIONA
  • 1x 5/P9/eOOM duże konie I półfinał - program P9 - czworobok 20x60
  • 1x 14/D6/eOOM duże konie II półfinał - program D6 - czworobok 20x60
  • 1x 18/D7/eOOM duże konie Finał - program D7 - czworobok 20x60
6 ACCEPTED 2022-06-14 07:35:44
2022-06-01 18:34:02
Zuzanna Bysko FERO-SANDRO HERO
  • 1x 9/D1/Runda D - ZR - D1- czworobok 20x60
  • 1x 21/D2/Runda D - ZR - D2 - czworobok 20x60
5 ACCEPTED 2022-06-14 07:35:41
2022-05-31 18:23:20
Blanka Okoczuk MG POLACO
  • 1x 5/P9/eOOM duże konie I półfinał - program P9 - czworobok 20x60
  • 1x 14/D6/eOOM duże konie II półfinał - program D6 - czworobok 20x60
  • 1x 18/D7/eOOM duże konie Finał - program D7 - czworobok 20x60
4 ACCEPTED 2022-06-06 12:55:55
2022-05-28 11:31:34
Julia Preisner SCHÖNE
  • 1x 5/P9/eOOM duże konie I półfinał - program P9 - czworobok 20x60
  • 1x 14/D6/eOOM duże konie II półfinał - program D6 - czworobok 20x60
  • 1x 18/D7/eOOM duże konie Finał - program D7 - czworobok 20x60
3 ACCEPTED 2022-06-14 07:35:38
2022-05-26 09:25:45
Hanna Pis SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 1/P8/eOOM kuce I półfinał - program P8 - czworobok 20x40
  • 1x 4/P10/eOOM kuce II półfinał - program P10 - czworobok 20x40
  • 1x 17/P11/eOOM kuce Finał - program P11 - czworobok 20x40
2 ACCEPTED 2022-06-13 12:39:49
2022-05-26 07:43:59
Małgorzata Grabowska GARTON
  • 1x 8/P1/Runda P - ZR - P1- czworobok 20x60
  • 1x 10/N4/Runda N - ZR - N4- czworobok 20x60
  • 1x 20/P3/Runda P - ZR - P3 - czworobok 20x60
1 ACCEPTED 2022-06-17 19:54:04
2022-05-25 15:59:41
Małgorzata Sieńko SABELLINA
  • 1x 7/L3/Runda L - ZR - L3- czworobok 20x60
  • 1x 8/P1/Runda P - ZR - P1- czworobok 20x60
  • 1x 20/P3/Runda P - ZR - P3 - czworobok 20x60
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanasewicz Bogna OJK Barcice
2001 (MJ.)
O053028
2. Bardo Magdalena Stajnia Batos
S
Brak
3. Białek Agnieszka brak
S
O072642
4. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
5. Bryniarska Jagna KJ Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O062734
6. Bysko Zuzanna Stajnia Sandro-Hero
2006 (J.)
O064726
7. Chlebosz Antonina KJK Pod Żubrem
2010 (JM.)
brak
8. Chmielowska Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
9. Chmielowska Elżbieta WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
10. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
11. Czeluśniak - Barańska Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O028631
12. Gomulec Mila KJ Facimiech
2008 (JM.)
O058634
13. Grabowska Małgorzata WLKS Krakus
S
O049840
14. Gutkowska Izabela Klub Jeździecki Facimiech
S
O053228
15. Halastra Zuzanna Stajnia Batos
2009 (JM.)
brak
16. Kępka Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2008 (JM.)
O062273
17. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
O043783
18. Kołodziejczak Zuzanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2009 (JM.)
O058169
19. Kosiec Karolina STAJNIA SANDRO HERO
2007 (JM.)
O064717
20. Krupa Justyna KJ Facimiech
2006 (J.)
O043322
21. Kryniger Zofia KJ Facimiech
2010 (JM.)
O068764
22. Lipiejko Barbara KJ Facimiech
S
O026330
23. Nowak Hanna KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057787
24. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059545
25. Pawlik Laura KJ Facimiech
2012 (Mł.)
O068897
26. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (JM.)
O054946
27. Popiołek Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2010 (JM.)
O061262
28. Preisner Julia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
1621/22
29. Rybowicz Magdalena KJ Facimiech
2009 (JM.)
O059408
30. Schneider Julia OJK Barcice
2002 (MJ.)
O058773
31. Sieńko Małgorzata Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
KO33912
32. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
33. Ślusarska Aleksandra Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O063413
34. Ślusarska Iga Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2010 (JM.)
O068729
35. Sobczyk Przemysław KJ Czarny Dunajec
S
O062751
36. Stańska Aleksandra KJ PonySport
S
O012725
10118361
37. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
O045951
38. Szyndler Wojciech Klub Jeździecki Facimiech
2008 (JM.)
O068816
39. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
40. Węgłowska Aniela Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2009 (JM.)
O066322
41. Wieczorkowski Jakub KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057786
42. Wojtarowicz Wiktor KJ LIDER RADZIONKÓW
2004 (J.)
O047275
43. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
44. Zielińska Gabriela Wiślany Zakątek
2010 (JM.)
O064488
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

39

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
2.

43

ANTARES MAŁOPOLSKA POL 2006 Ogier siwa F: Cyborg / Frombork
M: Aura / Vis Versa
K010568 POL006660266006 11177
3.

32

BALBINO III ANDALUZ POL 2008 wałach siwa/161 F: Temerario XI
M: Solea XLVI
brak (licencja jednorazowa) 724015080130811
4.

20

BARWA MAŁOPOLSKA POL 1998 klacz gniada/166 F: Bawarczyk
M: Bajda
Mzj Nn
5.

6

BOLO-ŁĄCZNIK MAŁOPOLAK POL 2011 wałach gniada/164 F: Berlin-Bej
M: Bola
brak 616006580463511
6.

18

BROK ŚLĄSKA POL 2006 wałach kara/165 F: Awans
M: Batuta
brak POL008690037406
7.

41

CHIVASSI V TYP SZLACHETNY DEN 2012 wałach kasztanowata/173 F: Come Back II
M: La Vista V
K034608 DK 208333201202801
8.

25

D'OCYNK TRK. POL 2015 wałach siwa/166 F: Cedrus / Ogar
M: D-Kore / Komfortas
K029062 732010072615
9.

35

DANNY FOX B DRP GER 2005 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
K016541 DE 44 14 113 488 05
10.

27

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada/165 F: Alywar
M: Demografia
K029168
11.

21

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/180 F: Diarado
M: Dociaccia
K023500 DE 418184086110
12.

16

DOKTOR KUC POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:143 F: Nando
M: Dumka
LKRWZJ/2303/22ABC 12576
13.

47

DOLCE EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
K029234 -
14.

54

DRUH TYP KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:ok 130 F: nn
M: nn
brak 616999580447116
15.

26

DWORNA DAMA SP POL 2017 klacz siwa/167 F: Arctic / Acordelli
M: Dworna Pani / Bibigar
K030742 616009570041817
16.

37

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
17.

38

EROTYK SP POL 2011 ogier siwa/169 F: Tjungske
M: Erotyka
K019002 616009610116511
18.

2

ESTHER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz kasztanowata/176 F: Emetic
M: Pic Zoe
K034597 POL 009 63 01281 07
19.

33

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
20.

1

FERO-SANDRO HERO Niemiecki Koń Sportowy GER 2007 wałach kara/180 F: San Romantiko
M: Franca
K024690 DE455870052707
21.

4

FERO-SANDRO HERO NIEMIECKI KOŃ GER 2007 wałach kara/180 F: SAN ROMANTIKO
M: FRANCA
K024690 DE455870052707
22.

13

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
K015680 POL006660560405 104WI98
23.

3

GARTON Szlachetna Półkrew POL 2010 wałach siwa/168 F: Voltaire / Furioso II
M: Golanda / Able Albert
K018276 616009670088610
24.

52

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
K021069
25.

29

H'BACCARD SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009 60 03793 08
26.

53

HIMO FRYZYJSKA POL 2010 ogier kara/160 F: Timo
M: Hiske D.V.
LKRWZJ/4595/22 616014530021010
27.

24

JANY SP POL 2002 klacz siwa/164 F: Arcus
M: Jamka
K008714 .
28.

15

KARATINO TRK. POL 2015 wałach kara/170 F: Emis/Heleris
M: Kaskaja/Cugnot
K028372 POL732010079315
29.

46

KARINO SP POL 2012 wałach siwa/mk:142 F: Nn
M: Nn
Brak 616999590238512
30.

28

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
31.

51

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
32.

45

LEKSUS Z BACÓWKI HUCUŁ POL 2009 wałach gniada/mk:136 F: Puszkar
M: Lira
brak 616012570024009
33.

36

LORD KUC POL 2013 wałach skarogniada/kuc:144 F: NN
M: NN
K031376 000000731
34.

55

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
35.

17

MAESTOSO XV-3 LIPICAŃSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: Maestoso XV Montedora
M: Marbella
brak 703001000505
36.

30

MAŁY GIN Pełna Krew Angielska POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Needham's Fort
M: Mała Gwiazka
K034242 616POL18010150T
37.

12

MG POLACO ANDALUZYJSKA ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
K011573 19010100243000311676 11676
38.

14

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack / Marvan I
M: Miranda / Ar-Rahman
K027858 616POL14010047A
39.

34

OLIVER KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
K033164 616999610222012
40.

42

PIELGRZYM WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Akerman
M: Pamiątka
K019086 -
41.

50

QUILETTA Oldenburger Springpferd POL 12.02.2010 klacz gniada/175 F: Quidam's Hero
M: Atlanta
K019009 DE 41 81 801 669 10
42.

10

SABELLINA SP POL 2013 klacz kasztanowata/163 F: Sword
M: Samsara
KO33912 616009540048013
43.

5

SCHÖNE Niemiecki Koń Sportowy POL 2015 klacz kasztanowata/169 F: Sir Winston Churchill
M: Bellevue
LKRWZJ/2118/22 DE 410101018615
44.

22

SENCHA TRK POL 2010 klacz gniada/166 F: Komfortas / Fordas
M: Szabla / Pergamon
K023842 POL732010081110
45.

49

SISI OLDENBURG POL 2013 klacz kara/173 F: Suprice
M: Navira
Xxx Xxx
46.

11

SULAATIK'S PITTSBURGH NFP NED 2012 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
K025129 528018020121352
47.

19

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc F: Akrobata
M: Vini Ponysport
K029195 616013570027906
48.

48

VINKENHOVE ZARAH KUC WAL. POL 2013 klacz kara/kuc:145 F: Nia Domo's Bolero
M: Vinkenhove Fallon
K031439 056013W020K1312
49.

40

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Bogna
OJK Barcice
HIMO (53)
2022-06-22
3
2022-06-22
5
2022-06-23
1
2022-06-23
1
Bardo Magdalena
Stajnia Batos
KARINO (46)
2022-06-23
1
Białek Agnieszka
brak
ESTHER (2)
2022-06-22
7
2022-06-23
10
2022-06-23
5
Bigaj Irena
KS FARUK
LOTOS (55)
2022-06-22
Bryniarska Jagna
KJ Czarny Dunajec
SENCHA (22)
2022-06-23
8
Bysko Zuzanna
Stajnia Sandro-Hero
2022-06-22
4
2022-06-23
2
2022-06-23
2
Chlebosz Antonina
KJK Pod Żubrem
2022-06-22
2
2022-06-23
2
2022-06-23
1
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2022-06-22
6
2022-06-22
6
2022-06-23
5
2022-06-23
6
BARWA (20)
2022-06-22
3
2022-06-22
5
2022-06-23
7
2022-06-23
4
Czeluśniak - Barańska Anna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
ANTARES (43)
2022-06-22
1
2022-06-23
1
2022-06-23
1
Gomulec Mila
KJ Facimiech
LORD (36)
2022-06-22
5
2022-06-22
5
2022-06-23
7
2022-06-23
5
EROTYK (38)
2022-06-22
6
2022-06-22
7
2022-06-23
3
2022-06-23
7
Grabowska Małgorzata
WLKS Krakus
GARTON (3)
2022-06-22
1
2022-06-22
3
2022-06-23
1
2022-06-23
1
Gutkowska Izabela
Klub Jeździecki Facimiech
2022-06-23
3
Halastra Zuzanna
Stajnia Batos
2022-06-23
3
Kępka Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-06-22
4
2022-06-22
2
2022-06-23
1
2022-06-23
2
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
2022-06-22
1
2022-06-23
1
Kołodziejczak Zuzanna
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2022-06-22
1
2022-06-22
1
2022-06-23
1
2022-06-23
1
Kosiec Karolina
STAJNIA SANDRO HERO
2022-06-22
5
2022-06-23
11
2022-06-23
3
Krupa Justyna
KJ Facimiech
2022-06-22
1
Kryniger Zofia
KJ Facimiech
DOKTOR (16)
2022-06-22
4
2022-06-22
4
2022-06-23
4
2022-06-23
4
Lipiejko Barbara
KJ Facimiech
2022-06-22
1
2022-06-23
1
2022-06-23
1
Nowak Hanna
KJ Facimiech
2022-06-22
4
2022-06-22
6
2022-06-23
12
2022-06-23
4
Okoczuk Blanka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-06-22
1
2022-06-22
1
2022-06-23
2
2022-06-23
1
Pawlik Laura
KJ Facimiech
2022-06-22
1
2022-06-23
Pis Hanna
OJK Barcice
2022-06-22
3
2022-06-22
2
2022-06-23
3
2022-06-23
3
Popiołek Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
JANY (24)
2022-06-23
4
Preisner Julia
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-22
8
2022-06-22
8
2022-06-23
8
2022-06-23
8
Rybowicz Magdalena
KJ Facimiech
OLIVER (34)
2022-06-22
7
2022-06-22
7
2022-06-23
6
2022-06-23
7
EPOX (37)
2022-06-22
2
2022-06-22
3
2022-06-23
4
2022-06-23
3
Schneider Julia
OJK Barcice
2022-06-22
1
2022-06-22
2
2022-06-23
2
2022-06-23
2
Sieńko Małgorzata
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2022-06-22
4
2022-06-22
4
2022-06-23
4
2022-06-23
3
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2022-06-22
1
2022-06-23
1
2022-06-23
1
Ślusarska Aleksandra
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2022-06-23
13
Ślusarska Iga
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2022-06-23
7
Sobczyk Przemysław
KJ Czarny Dunajec
D'OCYNK (25)
2022-06-23
2
2022-06-23
5
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2022-06-22
3
2022-06-22
3
2022-06-23
1
2022-06-23
1
GEVIN (52)
2022-06-22
1
2022-06-22
1
2022-06-23
2
2022-06-23
1
Stopa Alicja
KJ Facimiech
2022-06-22
2
2022-06-22
3
2022-06-23
2
2022-06-23
2
2022-06-22
7
2022-06-22
4
2022-06-23
6
2022-06-23
6
Szyndler Wojciech
Klub Jeździecki Facimiech
2022-06-22
1
2022-06-22
2
2022-06-23
3
2022-06-23
2
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (21)
2022-06-22
2
2022-06-22
2
2022-06-23
1
2022-06-23
2
Węgłowska Aniela
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DEMODEX (27)
2022-06-23
9
Wieczorkowski Jakub
KJ Facimiech
FIONA (13)
2022-06-22
5
2022-06-22
6
2022-06-23
5
2022-06-23
5
Wojtarowicz Wiktor
KJ LIDER RADZIONKÓW
SISI (49)
2022-06-22
1
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (28)
2022-06-23
5
Zielińska Gabriela
Wiślany Zakątek
DRUH (54)
2022-06-22
1
2022-06-22
3
2022-06-23
1
2022-06-23
1

Number of Riders: 44

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl