Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody. Pula nagród 30 000 PLN.
RC RidingCenter Sosnowice, 10-12.06.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
167 ACCEPTED 2022-06-09 21:27:56
2022-06-09 21:27:56
Iwona Feliksiewicz VIGGO
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
166 ACCEPTED 2022-06-09 21:23:18
2022-06-09 19:34:20
Ivana Sikorova APASIONATA ROCKY
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
165 ACCEPTED 2022-06-09 21:23:35
2022-06-09 19:33:16
Rozalie Moštkova ORCHYD ROMARIO
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
164 ACCEPTED 2022-06-09 21:23:44
2022-06-09 19:29:54
Rozarie Moštlova LILU
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
163 ACCEPTED 2022-06-08 21:42:45
2022-06-08 21:42:45
Lucie Venclikova EIVRIL
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
162 ACCEPTED 2022-06-08 21:41:19
2022-06-08 21:41:19
Rostislav Hlausek BALOUCANN
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
161 ACCEPTED 2022-06-08 21:40:31
2022-06-08 21:40:19
Rostislav Hlausek MONTEREY VDO
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
160 ACCEPTED 2022-06-08 21:39:18
2022-06-08 21:39:18
Rostislav Hlausek CAMBELBLACK
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
159 ACCEPTED 2022-06-08 21:35:07
2022-06-08 21:34:08
Eva Petrželková QUANTANO
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
158 ACCEPTED 2022-06-08 21:30:55
2022-06-08 21:30:55
Eliska Venhudová SAURON FITMIN
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
157 ACCEPTED 2022-06-08 21:35:13
2022-06-08 21:27:43
Marek Hentšel CEREMONIE FITMIN
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 15/C/Konkurs C - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 22/N1/Konkurs N1 - GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
156 ACCEPTED 2022-06-08 21:32:11
2022-06-08 21:25:53
Marek Hentšel CENSOR
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 16/CC/Konkurs CC - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 23/C1/Konkurs C1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
155 ACCEPTED 2022-06-08 07:01:06
2022-06-07 23:15:34
Anna Korus BALLYSEEDY JACKO
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
154 ACCEPTED 2022-06-07 22:57:51
2022-06-07 22:28:40
Zuzanna Korus ALF
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
153 ACCEPTED 2022-06-07 22:57:42
2022-06-07 22:20:13
Joanna Bzdok KAISER PROGRES
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
152 ACCEPTED 2022-06-07 21:14:47
2022-06-07 21:12:31
Paweł Piątkowski EXICON
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
151 ACCEPTED 2022-06-07 21:14:44
2022-06-07 20:41:47
Aleksandra Tyrańska EROS
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
150 ACCEPTED 2022-06-07 19:18:12
2022-06-07 18:06:42
Marcin Łabucin AGRA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
149 ACCEPTED 2022-06-07 15:10:05
2022-06-07 15:00:43
Joanna Bzdok KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
148 ACCEPTED 2022-06-08 16:19:26
2022-06-07 14:00:22
Antoni Potocki ZANTHAGO
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
147 ACCEPTED 2022-06-08 16:19:34
2022-06-07 13:59:47
Antoni Potocki PUERTO RICO
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
146 ACCEPTED 2022-06-07 10:29:20
2022-06-07 08:29:09
Gabriela Łukaszczyk IRON
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
145 ACCEPTED 2022-06-07 00:11:43
2022-06-06 23:33:20
Maciej Mączka ALFREDO ALFARVAD Z
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
144 ACCEPTED 2022-06-07 00:11:41
2022-06-06 23:32:01
Katarzyna Kieljan-Mączka JOOST
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
143 ACCEPTED 2022-06-07 12:03:31
2022-06-06 23:15:37
Wiktoria Krzanowska COCORRADO
  • 2x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
142 ACCEPTED 2022-06-07 12:03:55
2022-06-06 23:15:00
Wiktoria Krzanowska EPSILON
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
141 ACCEPTED 2022-06-06 22:18:05
2022-06-06 22:13:06
Krzysztof Złocki STRYKER
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
140 ACCEPTED 2022-06-06 22:17:46
2022-06-06 21:49:55
Lidia Sławecka QUICK AMIGO
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
139 ACCEPTED 2022-06-06 22:17:40
2022-06-06 21:48:49
Zuzanna Sławecka QUICK AMIGO
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
138 ACCEPTED 2022-06-06 22:17:33
2022-06-06 21:48:27
Zuzanna Sławecka ELEANOR
  • 2x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
137 ACCEPTED 2022-06-06 22:17:28
2022-06-06 21:48:02
Angelika Zapała NEFRETETE
  • 1x 20/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
136 ACCEPTED 2022-06-06 22:17:22
2022-06-06 21:47:39
Angelika Zapała OTTO VAN HET LANGWATER
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
135 ACCEPTED 2022-06-06 22:17:14
2022-06-06 21:47:22
Angelika Zapała JANNEKE VAN HET LANGWATER
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
134 ACCEPTED 2022-06-11 16:56:42
2022-06-06 18:56:09
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
133 ACCEPTED 2022-06-06 18:18:52
2022-06-06 17:54:49
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
132 ACCEPTED 2022-06-06 18:18:36
2022-06-06 17:53:23
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
131 ACCEPTED 2022-06-06 18:14:59
2022-06-06 16:38:04
Alicja Sobecka TITHANA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
130 ACCEPTED 2022-06-06 18:15:04
2022-06-06 16:34:18
Zuzanna Lackowska KARAT
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
129 ACCEPTED 2022-06-06 18:15:19
2022-06-06 16:29:14
Michalina Wachulska SAN ROMANCO
  • 1x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
128 ACCEPTED 2022-06-06 18:15:28
2022-06-06 16:24:44
Maja Kordzi FIGA
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
127 ACCEPTED 2022-06-06 18:15:35
2022-06-06 16:24:22
Hanna Pilch TITHANA
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
126 ACCEPTED 2022-06-06 18:15:42
2022-06-06 16:23:52
Nina Zielińska KARAT
  • 1x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
125 ACCEPTED 2022-06-06 18:15:49
2022-06-06 16:23:25
Julia Rusyniak SAN ROMANCO
  • 1x 17/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
124 ACCEPTED 2022-06-06 18:18:12
2022-06-06 16:22:53
Anna Mamcarczyk TITHANA
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
123 ACCEPTED 2022-06-06 18:18:02
2022-06-06 16:22:11
Bartłomiej Wachulski KARAT
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
122 ACCEPTED 2022-06-06 18:16:03
2022-06-06 16:21:11
Daria Śmiałkowska SAN ROMANCO
  • 1x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
121 ACCEPTED 2022-06-06 18:15:56
2022-06-06 16:18:57
Daria Stefańczyk KARAT
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
120 ACCEPTED 2022-06-06 15:17:12
2022-06-06 14:09:24
Krzysztof Złocki K OCH MY LADY Z
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
119 ACCEPTED 2022-06-06 15:17:08
2022-06-06 13:41:34
Iga Grodzka NORA
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
118 ACCEPTED 2022-06-06 15:17:01
2022-06-06 13:40:46
Maria Pohl NORA
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
117 ACCEPTED 2022-06-06 11:54:44
2022-06-06 10:14:17
Łukasz Sordyl KANNAN WHITE
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 14/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 22/N1/Konkurs N1 - GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
116 ACCEPTED 2022-06-06 11:54:41
2022-06-05 22:49:14
Julia Nowak BACARDI
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
115 ACCEPTED 2022-06-05 22:01:04
2022-06-05 21:55:52
Jola Hornik DREAM MAGIC
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
114 ACCEPTED 2022-06-05 22:01:02
2022-06-05 21:51:20
Jola Hornik ROXANNE 154
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
113 ACCEPTED 2022-06-05 22:00:59
2022-06-05 21:30:38
Marek Drzyźdżyk ELBRA
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
112 ACCEPTED 2022-06-05 20:11:20
2022-06-05 19:54:18
Katarzyna Jarosz FINE LINE
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
111 ACCEPTED 2022-06-05 20:11:23
2022-06-05 19:52:04
Olga Górkiewicz BOLIWIA
  • 2x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
110 ACCEPTED 2022-06-05 17:06:15
2022-06-05 15:21:10
Grzegorz Faber ESCOBAR
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
109 ACCEPTED 2022-06-05 14:46:04
2022-06-05 14:34:24
Maja Kula NERON
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
108 ACCEPTED 2022-06-05 14:45:54
2022-06-05 14:29:54
Sara Siudek M-HALNY
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
107 ACCEPTED 2022-06-05 14:45:49
2022-06-05 14:07:22
Nadia Kocierz IHS DIAMONTE
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
106 ACCEPTED 2022-06-05 10:31:46
2022-06-05 09:16:45
Józef Zięba RICO VD BISSCHOP
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
105 ACCEPTED 2022-06-05 10:31:55
2022-06-05 00:23:33
Hanna Żurek HASTRONA Z
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
104 ACCEPTED 2022-06-05 10:32:02
2022-06-04 23:21:42
Klaudia Jaromin AMAZING
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
103 ACCEPTED 2022-06-07 10:29:11
2022-06-04 21:02:40
Lýdia Petruňáková CASPAR G
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 14/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 22/N1/Konkurs N1 - GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
102 ACCEPTED 2022-06-05 10:31:35
2022-06-04 21:00:33
Martina Petruňáková KALUT
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
101 ACCEPTED 2022-06-04 21:38:06
2022-06-04 20:59:36
Michaela Petruňáková COMANDER
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
100 ACCEPTED 2022-06-04 20:37:01
2022-06-04 19:54:42
Nikola Nowicka LENY
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
99 ACCEPTED 2022-06-04 19:08:01
2022-06-04 17:26:02
Wiktoria Chęcińska QUENTINO
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
98 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:56
2022-06-04 14:28:42
Karolina Mędrala DON GUFFI
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
97 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:53
2022-06-04 10:16:16
Volodymyr Bykov CROWNED PRINCE
  • 1x 8/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 16/CC/Konkurs CC - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 24/CC/Konkurs CC - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
96 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:51
2022-06-04 10:13:37
Volodymyr Bykov Q-LADY-FINE
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
95 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:48
2022-06-04 10:10:29
Nataliia Syniavska HARLEY
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
94 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:45
2022-06-04 10:08:46
Nataliia Syniavska OSKAR II PKZ
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
93 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:43
2022-06-04 10:05:28
Nataliia Syniavska ISTANA
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
92 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:38
2022-06-03 22:32:19
Julia Czarnota MERA
  • 1x 17/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
91 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:36
2022-06-03 22:31:48
Urszula Orzechowska MANOLA
  • 1x 17/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
90 ACCEPTED 2022-06-08 13:33:28
2022-06-03 22:31:23
Martyna Niechajewicz NOWIN
  • 1x 17/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
89 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:29
2022-06-03 22:30:55
Mariusz Pustuła GLENN LANDINO Z
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
88 ACCEPTED 2022-06-04 19:01:29
2022-06-03 16:23:17
Krzysztof Złocki SR CLAIRIS
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
87 ACCEPTED 2022-06-04 19:01:25
2022-06-03 16:22:50
Krzysztof Złocki KONOOR BOY Z
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
86 ACCEPTED 2022-06-04 19:01:34
2022-06-03 16:22:26
Krzysztof Złocki COCO LADY
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
85 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:26
2022-06-03 11:08:21
Anna Szary-Ziębicka QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
84 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:24
2022-06-03 11:06:46
Michał Ziębicki ROYAL VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
83 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:21
2022-06-03 11:05:38
Michał Ziębicki MATRIX V/D BROWNSTABLES
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
82 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:19
2022-06-02 22:44:08
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
81 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:14
2022-06-02 22:43:46
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
80 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:16
2022-06-02 10:28:02
Maria Mierzyńska-Kiebzak LASCAL NO FIVE Z
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
79 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:06
2022-06-02 09:13:51
Sylwia Pietrus KOPE
  • 1x 20/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
78 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:03
2022-06-02 09:13:30
Helena Pietrus KOPE
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
77 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:57
2022-06-02 03:57:25
Krzysztof Złocki KANADA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
76 ACCEPTED 2022-06-04 19:07:10
2022-06-01 16:35:41
Justyna Wróbel LIZAK
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
75 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:53
2022-05-31 21:51:08
Patrycja Kierczak-Jekiełek FART
  • 2x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
74 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:51
2022-05-31 20:06:05
Jacek Jeruzal SMIRNOFF
  • 1x 20/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
73 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:48
2022-05-31 15:57:01
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
72 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:46
2022-05-31 15:56:23
Grzegorz Faber OLMAR
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
71 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:43
2022-05-31 15:54:31
Grzegorz Faber JAGUAR
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
70 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:41
2022-05-31 15:54:02
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
69 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:39
2022-05-31 14:51:06
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
68 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:35
2022-05-31 14:33:40
Nikola Walczak KENIA
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
67 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:24
2022-05-30 23:38:16
Jana Tsyhanenko KARMEL
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
66 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:21
2022-05-30 23:34:27
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
65 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:18
2022-05-30 23:33:58
Weronika Jagoda BACARDIA
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
64 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:16
2022-05-30 23:33:36
Izabela Lenart PILOT
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
63 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:09
2022-05-30 21:19:24
Gabriela Dzierża DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
62 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:07
2022-05-30 21:18:10
Klaudia Kudelska ERBAS
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:03
2022-05-30 21:15:30
Patrycja Antoniewicz DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ACCEPTED 2022-06-04 19:06:00
2022-05-30 21:14:03
Gabriela Dzierża ERBAS
  • 1x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
59 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:56
2022-05-30 21:13:30
Anna Pilch E-SABER
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
58 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:53
2022-05-30 21:13:01
Mikołaj Pilch JURATA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
57 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:49
2022-05-30 14:24:16
Aneta Molo WINNIE
  • 2x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 17/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
56 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:45
2022-05-30 13:04:41
Agnieszka Mikoś NEKNES
  • 2x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 17/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
55 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:37
2022-05-29 20:01:31
Martyna Burliga WENUS
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:29
2022-05-29 13:25:41
Natalia Walczak BLANKA
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
53 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:19
2022-05-29 10:20:15
Maja Likus OLIMPIA
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
52 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:16
2022-05-29 10:19:51
Maja Likus CASTEL
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
51 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:13
2022-05-29 07:57:59
Lena Władyka FIRST
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
50 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:10
2022-05-28 21:05:28
Agnieszka Cywicka HUBAL
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
49 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:07
2022-05-28 21:04:48
Agnieszka Cywicka POKER
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
48 ACCEPTED 2022-06-04 19:05:04
2022-05-28 17:42:34
Joanna Pawłowska ELVIS
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
47 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:47
2022-05-28 00:23:17
Patrycja Dadał LA LANA
  • 2x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
46 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:44
2022-05-27 20:16:57
Rozalia Profic NOTES
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 17/LL 50/Konkurs LL 50 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
45 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:41
2022-05-27 20:08:10
Magdalena Seweryn DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
44 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:37
2022-05-27 20:07:27
Karolina Osmańska-Jelonek AMFORA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
43 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:34
2022-05-27 18:51:20
Olga Kowalska RAMIRADO 0002
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
42 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:32
2022-05-27 18:51:01
Julia Ziarnik BUENA VISTA B
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
41 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:29
2022-05-27 16:49:46
Olga Skrobacz CORNET CROWN
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
40 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:26
2022-05-27 15:31:34
Roma Kula CASSEL
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
39 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:22
2022-05-27 00:26:00
Martyna Bialik ODETTE VAN DE HELLE
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
38 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:19
2022-05-26 15:07:48
Ewa Załoga KARMEN
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
37 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:15
2022-05-26 12:15:35
Martyna Gruszczyk STRALSUND
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
36 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:13
2022-05-26 08:31:07
Ilona Kliś LIZAK
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
35 ACCEPTED 2022-06-05 12:05:32
2022-05-26 08:15:33
Hanna Kokoszka HEREZJA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
34 ACCEPTED 2022-06-09 19:17:07
2022-05-26 07:30:02
Zbigniew Płatos OPIUM
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
33 ACCEPTED 2022-06-04 19:04:01
2022-05-26 07:29:35
Hanna Toporek JOSEPHINE D’ECAUSSINNES
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
32 ACCEPTED 2022-06-08 13:32:08
2022-05-25 23:14:02
Aleksandra Błachnio HÖLDERLIN TARKA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
31 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:53
2022-05-25 18:44:36
Zofia Sondej LORGAN S
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
30 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:32
2022-05-25 18:13:52
Małgorzata Koszucka CHOCO LADY
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
29 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:30
2022-05-25 18:12:44
Małgorzata Koszucka KELVIN
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
28 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:27
2022-05-25 18:12:06
Małgorzata Koszucka JUST THIS ONE
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 8/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
27 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:23
2022-05-25 18:10:35
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 8/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
26 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:21
2022-05-25 18:10:14
Małgorzata Koszucka IVY
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
25 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:17
2022-05-25 18:10:00
Małgorzata Koszucka CLASSIC
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
24 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:14
2022-05-25 17:54:13
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 16/CC/Konkurs CC - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 24/CC/Konkurs CC - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
23 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:11
2022-05-25 17:53:21
Monika Grundkowska LUIS NAZARIO DE LIMA Z WZ
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 14/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 22/N1/Konkurs N1 - GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
22 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:08
2022-05-25 17:52:38
Monika Grundkowska DHAHA
  • 1x 8/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 24/CC/Konkurs CC - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
21 ACCEPTED 2022-06-07 18:48:19
2022-05-25 14:07:13
Nikola Talaga LANDORO
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ACCEPTED 2022-06-04 19:03:02
2022-05-25 13:58:08
Emilia Talaga LANDORO
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
19 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:59
2022-05-25 13:22:03
Małgorzata Zawadzka CONTENTO
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
18 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:56
2022-05-25 11:49:53
Karolina Machno BORUSSIA ZK
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
17 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:53
2022-05-25 11:07:12
Natalia Kubik ZINE BLUE
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 8/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
16 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:47
2022-05-25 11:06:41
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 8/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
15 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:45
2022-05-25 08:03:34
Zuzanna Orłowska L.S. ELEKTRA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50- z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
14 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:42
2022-05-24 21:25:49
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 14/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 22/N1/Konkurs N1 - GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
13 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:40
2022-05-24 21:24:42
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 6/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 7/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 15/C/Konkurs C - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 23/C1/Konkurs C1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
12 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:33
2022-05-24 18:55:22
Jarosław Koziarowski LAXTON
  • 1x 14/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 22/N1/Konkurs N1 - GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
11 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:31
2022-05-24 18:54:05
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 15/C/Konkurs C - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 22/N1/Konkurs N1 - GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
10 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:28
2022-05-24 14:29:12
Irena Jarczewska WHAT A CASH K Z
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
9 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:21
2022-05-24 12:09:12
Oliwia Czarnek DONNA RIVENDELL
  • 2x 5/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
8 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:17
2022-05-24 09:21:53
Karolina Osmańska-Jelonek IMODEL
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ACCEPTED 2022-06-08 19:36:47
2022-05-24 09:21:23
Dominika Raczkowska CIAO BELLA Z
  • 2x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
6 ACCEPTED 2022-06-08 19:37:05
2022-05-24 09:20:47
Dominika Raczkowska CLINTESSA PRO
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny - kwalifikacyjny do niedzielnego GRAND PRIX
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
5 ACCEPTED 2022-06-04 19:02:02
2022-05-24 09:13:22
Julia Szewczyk FAKIR
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
4 ACCEPTED 2022-06-04 19:01:58
2022-05-23 23:06:23
Lena Dudkowska JOKER
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 18/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
3 ACCEPTED 2022-06-04 19:01:55
2022-05-23 23:01:27
Roksana Bugaj HEYE-FIVE VDP
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
2 ACCEPTED 2022-06-04 19:01:49
2022-05-23 22:41:07
Ewelina Smoła QUATERIMO
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 19/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
1 ACCEPTED 2022-06-04 19:01:45
2022-05-23 22:40:20
Grzegorz Gaczorek IMBIR W
  • 1x 12/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 21/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antoniewicz Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2005 (J.)
Brak
2. Bialik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
brak
3. Błachnio Aleksandra BPK
S
O048544
4. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
10255143
5. Burliga Martyna RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O047957
6. Bykov Volodymyr Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
Ukraina
7. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
8. Chęcińska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
O061592
PZJ
9. Cywicka Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
S
O020334
10. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
11. Czarnota Julia KS Szwadron Jawornik
2008 (JM.)
LZRWZJ/1000/21
12. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
13. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
14. Drzyźdżyk Marek bpk
S
O031917
15. Dudkowska Lena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2010 (JM.)
brak
16. Dzierża Gabriela Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
17. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
18. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
19. Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice
S
O001698
20. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
21. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
22. Grodzka Iga Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
23. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
24. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
S
O022400
25. Hentšel Marek JK Baník Ostrava
S
H1939
10019972
26. Hlausek Rostislav JK ŠILHEROVICE
/
27. Holesowski Pavel BPK
28. Hornik Jola Bpk
2006 (J.)
Brak
29. Jagoda Weronika KJ Mszana Górna
2006 (J.)
O045952
30. Jarczewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
31. Jaromin Klaudia RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
O048946
32. Jarosz Katarzyna bpk
2006 (J.)
brak
33. Jeruzal Jacek LKJ Moszna
S
O006305
10004382
34. Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026874
35. Kierczak-Jekiełek Patrycja KJ Black Mustang
S
Brak
36. Kliś Ilona bpk
S
brak
37. Kocierz Nadia KJ Perrin
2009 (JM.)
brak
38. Kokoszka Hanna Krakowski Klub Jazdy Konnej
2004 (J.)
O045113
39. Kordzi Maja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
40. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
41. Korus Zuzanna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2009 (JM.)
brak
42. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
43. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
44. Kowalska Olga BPK
2008 (JM.)
brak
45. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
46. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
47. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
48. Kudelska Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
49. Kula Maja Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2006 (J.)
O056721
50. Kula Roma BPK
S
O001922
51. Lackowska Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
52. Lenart Izabela Klub Jeździecki Global
S
brak
53. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
54. Łabucin Marcin RC Riding Center Sosnowice
S
brak
55. Łukaszczyk Gabriela brak
S
brak
56. Machno Karolina KS Team Rancho Pcim
2006 (J.)
O061041
-
57. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
58. Mamcarczyk Anna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
59. Mędrala Karolina RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
brak
60. Mierzyńska-Kiebzak Maria Bpk
S
O007999
61. Mikoś Agnieszka bzk
S
Brak
62. Molo Aneta bpk
S
O052567
63. Molo Karolina BPK
64. Moštkova Rozarie /
/
65. Moštlova Rozarie /
/
66. Niechajewicz Martyna KS Szwadron Jawornik
2008 (JM.)
brak
67. Nowak Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O063888
68. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (MJ.)
O031567
69. Orłowska Zuzanna KS Team Rancho Pcim
2007 (JM.)
O059585
70. Orzechowska Urszula KS Szwadron Jawornik
2005 (J.)
brak
71. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
O012167
72. Pawłowska Joanna WLKS KRAKUS Swoszowice
2008 (JM.)
brak
73. Petruňáková Lýdia JK Mackovjak SNV
S
00913
74. Petruňáková Martina JK Mackovjak SNV
2009 (JM.)
06968
75. Petruňáková Michaela JK Mackovjak SNV
2005 (J.)
none
76. Petrželková Eva Jk Velká Polom
S
H4043
77. Piątkowski Paweł KJ LEŃCZE
S
O000941
78. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
79. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
80. Pilch Anna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2010 (JM.)
Brak
81. Pilch Hanna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
82. Pilch Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
83. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
84. Pohl Maria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
85. Potocki Antoni SKS KJK Szary Michałowice
S
O002914
86. Profic Rozalia Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2010 (JM.)
Brak
87. Pustuła Mariusz KS Szwadron Jawornik
S
brak
88. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
89. Rusyniak Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
90. Seweryn Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
91. Sikorova Ivana /
/
92. Siudek Sara Kj Perrin Rudawa
2006 (J.)
Brak
93. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O034702
94. Sławecka Lidia KJ Mszana Górna
2006 (J.)
Brak
95. Sławecka Zuzanna KJ Mszana Górna
2004 (J.)
Brak
96. Śmiałkowska Daria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
97. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
98. Sobecka Alicja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
99. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (J.)
O041620
10229478
100. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
101. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
102. Stefańczyk Daria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
103. Syniavska Nataliia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
Ukraina
104. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
105. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
O066386
106. Talaga Emilia KS Team Rancho Pcim
2009 (JM.)
O064485
107. Talaga Nikola KS Team Rancho Pcim
2008 (JM.)
O060043
108. Toporek Hanna Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O039981
109. Trelińska Amelia Kielecki KJ
2007 (JM.)
O040528
110. Tsyhanenko Jana KJ Global
2003 (MJ.)
Brak
111. Tyrańska Aleksandra brak
S
O039902
112. Venclikova Lucie /
/
113. Venhudová Eliska /
/
114. Wachulska Michalina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
115. Wachulski Bartłomiej Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
116. Walczak Natalia BPK
2003 (MJ.)
brak
117. Walczak Nikola BPK
2008 (JM.)
brak
118. Władyka Lena WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O059590
119. Wróbel Justyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
120. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
121. Yakymor Albert
122. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
123. Załoga Ewa RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
0061223
124. Zapała Angelika KJ Mszana Górna
S
O022515
125. Zawadzka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
Brak
126. Ziarnik Julia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O031431
127. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
O019611
128. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
129. Zielińska Nina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
130. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
131. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
132. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
O003604
133. Żurek Hanna brak
2004 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

33

AGRA MAŁOPOSLKA POL 2009 Klacz gniada/161 F: Diabełek
M: Andora
brak 616098200259534
2.

180

ALF SP POL 2016 wałach gniada/178 F: Elf
M: Adrianna
Brak 616009570153816
3.

174

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
4.

148

AMAZING Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/159 F: Hipoliner
M: Amazonia
x 616POL17010071T
5.

90

AMFORA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Salwiusz
M: Ancza
Brak A0019982S
6.

189

APASIONATA ROCKY / POL / wałach inna F: /
M: /
/ /
7.

157

BACARDI SP POL 2008 wałach ciemnogniada/175 F: Campari M
M: Baszta
K032020 POL009630140908
8.

113

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
9.

181

BALLYSEEDY JACKO IPS POL 2013 wałach jelenia/kuc:148 F: Pickmere Antonio / Strinesdale Matador Pbar
M: Ballyseedy Supreme / Cusop Darcy
K030777 372009000000758
10.

184

BALOUCANN / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
11.

105

BLANKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kara/170 F: Regiment-PP
M: Baśka
brak 616009610028017
12.

117

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
13.

153

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Psalm
M: Bawaria
Brak POL 006 57 00925 06
14.

70

BORUSSIA ZK SP POL 2014 klacz siwa/163 F: Landino / Landgraf I
M: Bryza / Palant
K025276 616009591005314
15.

41

BUENA VISTA B SP POL 2016 klacz gniada/166 F: Vermont
M: Betina
brak 616009570170516
16.

164

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
K023063 DE418182536211
17.

183

CAMBELBLACK / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
18.

192

CANDY GIRL F:
M:
19.

66

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
20.

118

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
21.

23

CASPAR G Holsteiner Warmblut SVK 09.0 gelding bay/182 F: CON AIR
M: TINA XI
08549 105EJ92
22.

88

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
23.

103

CASTEL WESTF POL 2014 wałach gniada/167 F: Castelan II
M: Compromatik
K025174 DE441410826214
24.

68

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
25.

34

CENSOR HOL CZE 2008 Wałach siwa F: Carthago /
M: O-Cassindi Oh /
KF4554 DE421000583008 104UT73
26.

35

CEREMONIE FITMIN / POL / wałach inna// F: /
M: /
/
27.

193

CHICO HIPPICA F:
M:
28.

80

CHOCO LADY XXX POL 2010 klacz kasztanowata/168 F: Xx
M: Xx
Xx Xx
29.

4

CIAO BELLA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 mare bay/166 F: Corico Z
M: Lorraine
None None
30.

75

CLASSIC HOL POL 2016 wałach gniada/170 F: 1
M: 1
1 1
31.

3

CLINTESSA PRO OLD GER 2013 klacz gniada/166 F: Clinton I / Carolus
M: Askania / Athlet Z
K024059 DE418180196413
32.

54

COCO LADY HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz siwa/175 F: Cancara
M: Lassandra
Brak DE421000014810
33.

30

COCORRADO OLDENBURSKA GER 2007 wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
34.

144

COMANDER Slovenský Teplokrvník SVK 2009 valach bay/165 F: Cashman Can
M: Jasná
08774 8886
35.

166

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
36.

71

CONTENTO WESTWALSKA GER 2010 wałach ciemnokasztanowata/171 F: PR.H Calido
M: Jung Laissez Faier
K018339 DE441411589710
37.

89

CORNET CROWN WESTFALSKA UKR 2014 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Pam
PZJ LKPZJ/16125/22 DE441410823914
38.

140

CROWNED PRINCE WESTFALISCHES UKR 2014 stallion dark bay/169 F: Castelan II
M: QQ
Ukraina DE 441410827614
39.

73

DHAHA KWPN NED 2008 wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
K014156 528003000808787 104FP17
40.

141

DON GUFFI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
brak 616009520036711
41.

61

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
42.

91

DOUBLE SURPRISE ROSE APPALOOSA POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Strawberry’s Flower
M: Magic Kimberly Rose
Brak 000063680
43.

156

DREAM MAGIC Niemiecki Koń Sportowy POL 2004 wałach kasztanowata/160 F: *
M: *
Brak *
44.

110

E-SABER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Sabat
M: Erka
Brak 616006570183215
45.

185

EIVRIL / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
46.

154

ELBRA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kara F: Bój
M: Elba
K019864
47.

170

ELEANOR KUC POL 2013 klacz skarogniada/kuc:142 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
48.

99

ELVIS NN POL 2017 wałach siwa/mk:152 F: NN
M: NN
brak 616999570194817
49.

29

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
50.

111

ERBAS MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Sentender
M: Erka
Brak 616006570190613
51.

177

EROS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/162 F: Hektor
M: Erotyka
brak 616 007 69 00659 15
52.

151

ESCOBAR MALOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Davinci
M: Erisa
Brak 616006570126916
53.

178

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
K017389 BRAK
54.

59

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
LKRWZJ/3372/22 616098200014730
55.

123

FART MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach ciemnogniada/160 F: Dybicz
M: Finezja
Brak 616006550191009
56.

27

FIGA TYP KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak B0116244S
57.

152

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
58.

102

FIRST KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Opan
M: Fabiola
K021214 528003201010034
59.

65

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
60.

133

GLENN LANDINO Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/170 F: Landino
M: Mary Glenn
brak 0
61.

127

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
62.

138

HARLEY BWP UKR 2007 gelding bay/170 F: V Calvazo
M: La Silva
ukraina 104HN23
63.

147

HASTRONA Z KWPN NED 27.12.2012 klacz skarogniada/165 F: Wentworth Ebony
M: Vicolet A
brak 528003201200180
64.

10

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/167 F: Drop
M: Hipnoza
K032245 616006540090605
65.

57

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
66.

9

HÖLDERLIN TARKA HUN HUN 2015 wałach kasztanowata/174 F: Hölderin Jámbor
M: Ozora Tundér
Brak
67.

101

HUBAL Polski Koń Szlachetny P?łkrwi POL 2018 wałach jasnokasztanowata/166 F: Amadeusz
M: Haidi
K034236 616009570012718
68.

20

IHS DIAMONTE TINKER IRL 2011 klacz srokata/kuc:129 F: -
M: -
K032571 39054
69.

55

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
70.

60

IMODEL WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach siwa/164 F: Sędzia
M: IMaruśka
Brak B0118514S
71.

77

INOUT W KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
72.

38

IPHONE KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador / Vigaro
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156 528003201307793
73.

175

IRON SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Ida
Brak 616009630146013
74.

136

ISTANA BELGIUM UKR 2008 mare dark chestnut/160 F: Carlous
M: Noblesse Darco
ukraina 104MI09
75.

76

IVY X POL 2013 klacz siwa/170 F: Kannan
M: X Carthago
Xx Cx
76.

119

JAGUAR KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
77.

63

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
78.

167

JANNEKE VAN HET LANGWATER BWP BEL 2009 klacz kasztanowata/166 F: Indoctro / Capitol I
M: C-Sportiva V/H Langwater / Wensender
K033718 056002W00293460
79.

58

JOKER KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
brak 134/11
80.

173

JOOST AES NED 2014 wałach kara/168 F: Cuipers E.B.
M: Leola
K034010 Brak
81.

82

JOSEPHINE D’ECAUSSINNES SBS POL 2015 klacz siwa/170 F: Malito de Reves
M: Bea de papignies/ Kashmir vs
- 056007000J56421
82.

109

JURATA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz srokata/163 F: Heban
M: Jawa
Brak 616006570066214
83.

78

JUST THIS ONE KWPN POL 2014 wałach kasztanowata/180 F: Cannabis
M: X Warrant
Xxx Xxx
84.

160

K OCH MY LADY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz ciemnogniada/162 F: Koh I Noor
M: Orchidea
Brak 056015Z55361017
85.

179

KAISER PROGRES KWPN POL 2015 wałach siwa/165 F: Indorado
M: Froukje
K029023 528003201500018
86.

21

KALUT Slovenský Teplokrvník SVK 2007 gelding bay/170 F: 4476 Rosenthal
M: 4042 Kassandra
07472 5962
87.

124

KANADA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Colox Cup
M: Kasandra
brak 616009600074916
88.

158

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
89.

162

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Burgund
M: Kama
Brak 006630053209
90.

115

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
91.

86

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz siwa/kuc:135 F: WEZYR
M: KOLIA
K027971 616013580742109
92.

79

KELVIN KWPN NED 2015 wałach gniada/165 F: Everglade VDL
M: X Zapatero VDL
K031405 528003201506635
93.

116

KENIA SP POL 2012 klacz srokata/156 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
94.

176

KENTUCKY HIPPICA OLDENBURSKA POL 2014 ogier gniada/175 F: Kannan
M: Stavolta HIppica
K025864 418180273614
95.

52

KONOOR BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/160 F: Hippica Koh I Noor
M: Air Quinta Z
Brak 05615Z55593318
96.

125

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
97.

165

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
98.

67

L.S. ELEKTRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Long Star
M: Emanuel Wan
brak 616009630060214
99.

93

LA LANA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: La Calidad
M: Aida VI
K032173 DE421000752116
100.

72

LANDORO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
Brak 616009520048413
101.

7

LANDORO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
Brak 616009520048413
102.

128

LASCAL NO FIVE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Celine 16
K033541 05601525566460
103.

195

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn /
M: nn /
K030216 61699961020813
104.

64

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
105.

83

LEANDRO VERTE AES NED 2016 wałach kasztanowata/173 F: ARD VDL Douglas
M: Hylan Verte / Caramba Verte
K032475 826002160877097
106.

143

LENY Czeskagorącokrwista POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: 2806 Ligoretto
M: 26/106 Rosabela
brak
107.

187

LILU / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
108.

191

LIPO F:
M:
109.

84

LIZAK WLKP POL 2014 wałach siwa/170 F: Funt
M: Laura
brak 616007590017814
110.

126

LIZAK WLKP POL 2014 wałach siwa/170 F: Funt
M: Laura
brak 616007590017814
111.

81

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
112.

74

LUIS NAZARIO DE LIMA Z WZ SP POL 2016 wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Ajka
K029470 056001Z55650916
113.

149

M-HALNY MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach srokata/180 F: Hindus
M: Majka
Brak 616 006 57 00629 18
114.

134

MANOLA OO POL 2016 klacz kasztanowata/159 F: Kazbek
M: Marabia
brak 0
115.

130

MATRIX V/D BROWNSTABLES KWPN POL 2017 wałach gniada/176 F: GLENFIDDICH VDL / BACARDI VDL
M: I AM GOING FOR GOLD / BUBALU VDL
K030804
116.

135

MERA OO POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: Kazbek
M: Miranda
LKRWZJ/1178/21 616POL15010573A
117.

190

MIEKE F:
M:
118.

37

MONTEREY VDO / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
119.

169

NEFRETETE SP POL 2016 klacz siwa/168 F: Tjungske / Carthago Z
M: Nikola / Le Voltaire
K031290 616009660313816
120.

107

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
brak POL 013 68 00096 05
121.

150

NERON WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: COTTONCLUB
M: NAWA IV
K023347 POL 007 64 00442 05
122.

159

NORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz skarogniada/163 F: Imbred
M: Niwa
Brak 616098100104680
123.

92

NOTES KONIK POLSKI POL 2013 wałach bułana/kuc:146 F: Orkisz
M: Norma
Brak 616 011 60 01798 13
124.

18

NOWIN OO POL 2015 wałach siwa/153 F: Ar-Rahman
M: Nowina/Wermut
brak 0
125.

87

ODETTE VAN DE HELLE BWP POL 2014 klacz skarogniada/172 F: CHELLANO II
M: PASCALE VAN DE HELLE
brak 056002W00307532
126.

104

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
K023863 DE433330406210
127.

120

OLMAR PKSP POL 2009 wałach jasnokasztanowata/165 F: MARAM
M: OLIVIA
K018220 616009690136109
128.

186

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender Son
M: Oseina / Lombardo
K029214 616009600252413
129.

188

ORCHYD ROMARIO / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
130.

137

OSKAR II PKZ BWP UKR 2014 stallion bay/170 F: Kafka
M: Kaviaar
ukraina 107AF63
131.

168

OTTO VAN HET LANGWATER BWP BEL 2014 wałach gniada/176 F: Thunder Van De Zuuthoeve / Argentinus
M: Jip Van Het Langwater / Wiensender
K033719 056002W00308914
132.

112

PILOT WLKP POL 2017 wałach kara/165 F: Egerro
M: Pasja
brak 616007610109517
133.

100

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
134.

31

PUERTO RICO SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Roland
M: Platyna
brak A0018735S
135.

139

Q-LADY-FINE BWP UKR 2016 mare dark bay/170 F: Kafka
M: Awrora
Ukraina 107CT85
136.

132

QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2016 wałach gniada F: Guidam Sohn
M: Ti Amore
K030802 UELN 056-002-W00313460
137.

36

QUANTANO Český Teplokrevník CZE 2013 valach bay/175 F: Quadam
M: Karolína
KJ0TFT 000087408
138.

56

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 ogier kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
139.

142

QUENTINO TYP SZLACHECKI POL 2013 wałach gniada/165cm F: NN
M: NN
K034078 6169995401021412
140.

171

QUICK AMIGO Węgierski Koń Sportowy POL 2016 wałach gniada/168 F: Quatro
M: Anzsi
K030579 HUN M MF 164450310
141.

42

RAMIRADO 0002 HOL POL 2000 wałach gniada/178 F: Ramirado
M: Delore
brak 08406
142.

145

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
K032246 981100004448082
143.

155

ROXANNE 154 HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/167 F: *
M: *
Brak *
144.

131

ROYAL VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2017 wałach gniada/170 F: Grandorado
M: Heartbreaker
Brak Brak
145.

163

SAN ROMANCO WESTFALSKA POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Svarowski
M: Romantika
Brak 2764414114938084
146.

182

SAURON FITMIN / POL / wałach inna F: /
M: /
/ /
147.

129

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
148.

122

SMIRNOFF TRAKEHENER GER 2016 ogier skarogniada/172 F: Hirtentanz
M: Sunshine of Sydney
K033936 DE4090901573162760
149.

53

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
K033004 11210
150.

121

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
151.

85

STRALSUND HANOWERSKA GER 2015 wałach gniada/165 F: Stakkato
M: Gina
brak DE431318304415
152.

172

STRYKER HAFLINGER POL 2016 wałach izabelowata/kuc:153 F: St. Solzman
M: Walzertraum
Brak 2016003500000105
153.

114

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
154.

161

TITHANA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
Brak B0137010S
155.

194

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 A0013005S
156.

106

WENUS TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K032172 616999670115513
157.

62

WHAT A CASH K Z KWPN POL 2009 klacz gniada/160 F: What a kashmir K
M: Rosanne M
Brak 056015Z55779609
158.

108

WINNIE HC POL 2015 wałach myszata/kuc:138 F: War
M: Wasyla
K031642 616012570087715
159.

32

ZANTHAGO Zangersheide V.z.w POL 2011 wałach siwa/170 F: Zandor Z
M: Chinchilla Overcinge's Z
K027380 056015Z55684011
160.

69

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
Rider Club
Competition
Prize
Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
200
SUM:
200.00
Bykov Volodymyr Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
300
SUM:
300.00
Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
200
150
250
150
700
SUM:
1450.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
150
500
200
400
SUM:
1250.00
Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
50
SUM:
50.00
Gaczorek Grzegorz BPK
200
SUM:
200.00
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
400
800
SUM:
1200.00
Hentšel Marek JK Baník Ostrava
250
300
600
200
1500
SUM:
2850.00
Hlausek Rostislav JK ŠILHEROVICE
100
SUM:
100.00
Holesowski Pavel BPK
100
SUM:
100.00
Jagoda Weronika KJ Mszana Górna
100
SUM:
100.00
Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
200
200
500
400
800
100
200
400
2000
50
SUM:
4850.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
1000
300
500
SUM:
1800.00
Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
100
SUM:
100.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
600
100
1000
SUM:
1700.00
Kula Roma BPK
150
SUM:
150.00
Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
150
200
SUM:
350.00
Mierzyńska-Kiebzak Maria Bpk
550
SUM:
550.00
Piątkowski Paweł KJ LEŃCZE
150
250
200
600
SUM:
1200.00
Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
400
SUM:
400.00
Sondej Zofia Kielecki KJ
300
SUM:
300.00
Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
250
SUM:
250.00
Syniavska Nataliia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
300
200
SUM:
500.00
Toporek Hanna Kielecki KJ
100
SUM:
100.00
Venhudová Eliska /
250
SUM:
250.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
300
300
SUM:
600.00
Yakymor Albert
300
SUM:
300.00
Zapała Angelika KJ Mszana Górna
300
SUM:
300.00
Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
50
SUM:
50.00
Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewicz Patrycja
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-06-10
21
Bialik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-06-10
18
2022-06-10
2022-06-11
26
2022-06-11
2022-06-12
16
Błachnio Aleksandra
BPK
2022-06-10
2022-06-10
13
2022-06-12
2
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2022-06-10
2
2022-06-10
1
200
2022-06-11
2022-06-12
Burliga Martyna
RC Riding Center Sosnowice
WENUS (106)
2022-06-10
3
2022-06-10
2022-06-11
11
2022-06-11
2022-06-12
23
Bykov Volodymyr
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2022-06-10
1
300
2022-06-10
21
2022-06-10
4
2022-06-12
4
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-06-10
15
2022-06-10
Chęcińska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
QUENTINO (142)
2022-06-10
5
2022-06-10
2022-06-11
1
2022-06-11
2022-06-12
3
Cywicka Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
POKER (100)
2022-06-10
17
2022-06-11
12
2022-06-11
2022-06-12
11
HUBAL (101)
2022-06-10
2022-06-10
26
2022-06-11
2022-06-12
24
2022-06-11
21
Czarnek Oliwia
RC Riding Center Sosnowice
2022-06-10
22
2022-06-11
19
2022-06-12
13
Czarnota Julia
KS Szwadron Jawornik
MERA (135)
2022-06-12
10
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
LA LANA (93)
2022-06-10
19
2022-06-12
6
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAMADA (127)
2022-06-10
2
200
2022-06-10
16
2022-06-11
4
150
2022-06-12
11
SIGMA (129)
2022-06-10
8
2022-06-10
1
250
2022-06-11
3
150
2022-06-12
1
700
Drzyźdżyk Marek
bpk
ELBRA (154)
2022-06-11
16
2022-06-11
20
2022-06-12
14
Dudkowska Lena
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
JOKER (58)
2022-06-11
31
2022-06-11
2022-06-12
5
Dzierża Gabriela
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-06-11
26
ERBAS (111)
2022-06-11
8
2022-06-11
25
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (118)
2022-06-10
6
2022-06-11
4
150
2022-06-12
3
500
JAGUAR (119)
2022-06-10
14
2022-06-10
12
2022-06-11
3
200
2022-06-12
OLMAR (120)
2022-06-10
8
2022-06-10
2022-06-11
2022-06-10
9
2022-06-11
6
2022-06-12
4
400
ESCOBAR (151)
2022-06-10
10
2022-06-10
10
2022-06-11
5
2022-06-11
20
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VIGGO (194)
2022-06-11
4
50
2022-06-11
9
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (55)
2022-06-11
1
200
2022-06-11
14
2022-06-12
8
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BOLIWIA (153)
2022-06-11
10
2022-06-11
Grodzka Iga
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
NORA (159)
2022-06-11
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
IPHONE (38)
2022-06-11
4
2022-06-12
7
DHAHA (73)
2022-06-10
1
400
2022-06-12
2
800
2022-06-10
7
2022-06-11
7
2022-06-12
13
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
2022-06-10
14
2022-06-10
18
2022-06-11
2022-06-12
18
2022-06-11
22
Hentšel Marek
JK Baník Ostrava
CENSOR (34)
2022-06-10
2
250
2022-06-11
3
300
2022-06-12
3
600
2022-06-10
3
200
2022-06-11
7
2022-06-12
2
1500
Hlausek Rostislav
JK ŠILHEROVICE
2022-06-10
9
2022-06-11
15
2022-06-12
2022-06-10
12
2022-06-10
15
2022-06-11
19
2022-06-12
14
BALOUCANN (184)
2022-06-10
12
2022-06-11
4
100
2022-06-12
9
Holesowski Pavel
BPK
2022-06-11
15
2022-06-11
13
2022-06-12
4
100
Hornik Jola
Bpk
2022-06-10
8
2022-06-10
25
Jagoda Weronika
KJ Mszana Górna
BACARDIA (113)
2022-06-10
8
2022-06-10
14
2022-06-11
6
2022-06-11
5
100
2022-06-12
10
Jarczewska Irena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
MIEKE (190)
2022-06-10
31
2022-06-10
10
Jaromin Klaudia
RC Riding Center Sosnowice
AMAZING (148)
2022-06-11
1
Jarosz Katarzyna
bpk
FINE LINE (152)
2022-06-10
16
2022-06-10
1
2022-06-12
1
2022-06-11
3
2022-06-11
Kieljan-Mączka Katarzyna
St. KS KJK Szary Michałowice
JOOST (173)
2022-06-10
4
2022-06-10
Kierczak-Jekiełek Patrycja
KJ Black Mustang
FART (123)
2022-06-12
Kliś Ilona
bpk
LIZAK (84)
2022-06-11
8
Kocierz Nadia
KJ Perrin
2022-06-10
27
2022-06-10
2022-06-11
32
2022-06-11
24
Kokoszka Hanna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
HEREZJA (10)
2022-06-10
5
2022-06-10
2022-06-11
4
2022-06-12
8
2022-06-11
7
Kordzi Maja
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FIGA (27)
2022-06-12
3
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2022-06-11
13
2022-06-11
2
LASEK (195)
2022-06-12
6
Korus Zuzanna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
ALF (180)
2022-06-11
4
2022-06-11
8
2022-06-12
11
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
6
2022-06-11
2022-06-12
7
Koszucka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
CLASSIC (75)
2022-06-10
6
2022-06-10
15
2022-06-11
10
2022-06-11
8
2022-06-12
8
IVY (76)
2022-06-10
8
2022-06-11
3
200
INOUT W (77)
2022-06-10
7
2022-06-10
3
200
2022-06-11
1
500
2022-06-12
5
2022-06-10
5
2022-06-10
8
2022-06-11
2
400
2022-06-12
1
800
KELVIN (79)
2022-06-10
6
2022-06-10
13
2022-06-11
7
2022-06-12
5
100
2022-06-10
4
2022-06-10
3
200
2022-06-11
1
400
2022-06-12
1
2000
LA LANA (93)
2022-06-11
5
50
2022-06-11
17
Kowalska Olga
BPK
2022-06-11
2022-06-11
12
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2022-06-12
3
1000
2022-06-11
1
300
LAXTON (64)
2022-06-11
16
2022-06-12
2
500
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
EPSILON (29)
2022-06-11
2022-06-11
6
2022-06-12
10
2022-06-11
11
2022-06-11
2022-06-12
5
100
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
2022-06-10
11
2022-06-10
7
2022-06-11
8
2022-06-12
2
600
2022-06-10
5
2022-06-10
6
2022-06-11
5
2022-06-11
5
100
2022-06-12
1
1000
Kudelska Klaudia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ERBAS (111)
2022-06-10
4
2022-06-10
23
Kula Maja
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
NERON (150)
2022-06-10
7
2022-06-10
11
Kula Roma
BPK
CASSEL (88)
2022-06-10
2
150
2022-06-10
16
2022-06-12
10
Lackowska Zuzanna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (162)
2022-06-10
2
Lenart Izabela
Klub Jeździecki Global
PILOT (112)
2022-06-10
4
2022-06-10
2022-06-11
16
2022-06-11
2022-06-12
5
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
CASTEL (103)
2022-06-10
17
2022-06-10
2022-06-12
21
OLIMPIA (104)
2022-06-10
16
2022-06-10
2022-06-11
2
150
2022-06-12
3
200
Łabucin Marcin
RC Riding Center Sosnowice
AGRA (33)
2022-06-10
2022-06-10
6
2022-06-11
10
2022-06-11
2022-06-12
9
Łukaszczyk Gabriela
brak
IRON (175)
2022-06-11
5
2022-06-11
Machno Karolina
KS Team Rancho Pcim
2022-06-10
2022-06-10
20
2022-06-11
20
2022-06-11
2022-06-12
28
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-06-10
5
2022-06-10
5
Mamcarczyk Anna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (161)
2022-06-11
38
2022-06-11
Mędrala Karolina
RC Riding Center Sosnowice
DON GUFFI (141)
2022-06-10
5
2022-06-10
2022-06-11
19
2022-06-11
2022-06-12
18
Mierzyńska-Kiebzak Maria
Bpk
2022-06-10
10
2022-06-10
20
2022-06-12
1
550
Mikoś Agnieszka
bzk
NEKNES (107)
2022-06-11
13
2022-06-11
2022-06-12
1
Molo Aneta
bpk
WINNIE (108)
2022-06-11
7
2022-06-12
Molo Karolina
BPK
WINNIE (108)
2022-06-11
12
Moštkova Rozarie
/
2022-06-11
14
2022-06-11
5
2022-06-12
5
LIPO (191)
2022-06-11
3
2022-06-11
35
2022-06-12
7
Niechajewicz Martyna
KS Szwadron Jawornik
NOWIN (18)
2022-06-12
12
Nowak Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BACARDI (157)
2022-06-11
8
2022-06-11
8
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LENY (143)
2022-06-11
17
2022-06-11
2022-06-12
15
Orłowska Zuzanna
KS Team Rancho Pcim
2022-06-10
9
2022-06-10
30
2022-06-11
24
2022-06-11
2022-06-12
14
Orzechowska Urszula
KS Szwadron Jawornik
MANOLA (134)
2022-06-12
26
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
IMODEL (60)
2022-06-10
8
2022-06-11
34
2022-06-11
27
2022-06-12
25
AMFORA (90)
2022-06-10
7
2022-06-10
Pawłowska Joanna
WLKS KRAKUS Swoszowice
ELVIS (99)
2022-06-10
2022-06-10
15
2022-06-11
18
2022-06-11
2022-06-12
4
Petruňáková Lýdia
JK Mackovjak SNV
2022-06-10
4
2022-06-10
11
2022-06-11
6
2022-06-12
8
Petruňáková Martina
JK Mackovjak SNV
KALUT (21)
2022-06-10
12
2022-06-10
7
2022-06-11
1
2022-06-12
6
Petruňáková Michaela
JK Mackovjak SNV
COMANDER (144)
2022-06-10
11
2022-06-10
2022-06-11
13
2022-06-11
2022-06-12
16
Petrželková Eva
Jk Velká Polom
2022-06-11
15
2022-06-12
12
Piątkowski Paweł
KJ LEŃCZE
EXICON (178)
2022-06-10
3
150
2022-06-10
2
250
2022-06-11
2
200
2022-06-12
4
600
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (125)
2022-06-11
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (125)
2022-06-12
2
Pilch Anna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
E-SABER (110)
2022-06-10
3
2022-06-10
9
2022-06-11
10
2022-06-11
39
2022-06-12
13
Pilch Hanna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (161)
2022-06-12
22
Pilch Mikołaj
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
JURATA (109)
2022-06-10
6
2022-06-10
22
2022-06-11
9
2022-06-11
16
2022-06-12
8
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
OPIUM (186)
2022-06-10
6
2022-06-11
2022-06-12
5
400
Pohl Maria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
NORA (159)
2022-06-11
MIEKE (190)
2022-06-12
20
Potocki Antoni
SKS KJK Szary Michałowice
2022-06-10
2022-06-10
3
2022-06-10
14
2022-06-10
Profic Rozalia
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
NOTES (92)
2022-06-10
2022-06-10
2022-06-11
2
2022-06-11
2022-06-12
2
Pustuła Mariusz
KS Szwadron Jawornik
2022-06-12
7
Raczkowska Dominika
St. KJ Preria Wilkowice
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
2022-06-11
14
2022-06-12
11
2022-06-11
Rusyniak Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-06-12
4
Seweryn Magdalena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-06-10
28
2022-06-11
37
2022-06-12
Siudek Sara
Kj Perrin Rudawa
M-HALNY (149)
2022-06-10
7
2022-06-10
17
2022-06-11
4
2022-06-11
29
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
2022-06-11
11
2022-06-11
9
2022-06-12
9
Sławecka Lidia
KJ Mszana Górna
2022-06-11
18
Sławecka Zuzanna
KJ Mszana Górna
ELEANOR (170)
2022-06-11
15
2022-06-11
2022-06-11
23
Śmiałkowska Daria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-06-11
6
Smoła Ewelina
BPK
2022-06-11
10
2022-06-11
2022-06-12
17
Sobecka Alicja
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (161)
2022-06-10
2022-06-10
Sondej Zofia
Kielecki KJ
2022-06-10
10
2022-06-10
2
300
2022-06-11
6
2022-06-12
6
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
2022-06-10
15
2022-06-11
2
250
2022-06-12
7
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (166)
2022-06-10
24
2022-06-11
2022-06-12
Stefańczyk Daria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (162)
2022-06-10
11
2022-06-11
9
Syniavska Nataliia
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
ISTANA (136)
2022-06-10
9
2022-06-12
2
300
HARLEY (138)
2022-06-10
10
2022-06-12
4
200
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-06-10
13
2022-06-10
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (59)
2022-06-10
9
2022-06-11
14
2022-06-12
9
2022-06-10
29
2022-06-11
22
Talaga Emilia
KS Team Rancho Pcim
LANDORO (72)
2022-06-10
2
2022-06-11
15
Talaga Nikola
KS Team Rancho Pcim
2022-06-10
1
2022-06-11
17
2022-06-12
27
Toporek Hanna
Kielecki KJ
2022-06-10
12
2022-06-10
2022-06-11
3
100
2022-06-11
2022-06-12
9
Trelińska Amelia
Kielecki KJ
BOLIVIA (117)
2022-06-10
2022-06-11
13
2022-06-12
13
2022-06-11
7
Tsyhanenko Jana
KJ Global
KARMEL (115)
2022-06-10
1
2022-06-10
2022-06-11
23
2022-06-11
21
2022-06-12
17
Tyrańska Aleksandra
brak
EROS (177)
2022-06-11
3
2022-06-11
Venhudová Eliska
/
2022-06-10
2022-06-11
1
250
2022-06-12
10
Wachulska Michalina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-06-11
11
Wachulski Bartłomiej
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (162)
2022-06-11
36
Walczak Natalia
BPK
BLANKA (105)
2022-06-11
33
2022-06-11
Walczak Nikola
BPK
KENIA (116)
2022-06-11
9
2022-06-11
Władyka Lena
WLKS Krakus Swoszowice
FIRST (102)
2022-06-10
17
2022-06-10
2022-06-11
7
2022-06-11
2022-06-12
13
Wróbel Justyna
Bez Przynależności Klubowej
LIZAK (126)
2022-06-11
28
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-06-10
4
2022-06-11
2
300
2022-06-12
5
300
2022-06-10
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
AMFORA (90)
2022-06-11
25
2022-06-11
27
2022-06-12
15
Yakymor Albert
2022-06-12
3
300
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
TITAN 12 (114)
2022-06-10
18
2022-06-10
17
2022-06-11
18
2022-06-11
11
2022-06-12
14
Załoga Ewa
RC Riding Center Sosnowice
KARMEN (86)
2022-06-10
19
2022-06-10
2022-06-11
5
2022-06-11
14
2022-06-12
11
Zapała Angelika
KJ Mszana Górna
2022-06-10
1
300
2022-06-10
5
NEFRETETE (169)
2022-06-12
12
Zawadzka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
2022-06-10
6
2022-06-10
11
2022-06-11
6
2022-06-11
2
2022-06-12
7
Ziarnik Julia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-06-11
11
2022-06-11
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
2022-06-11
9
2022-06-11
5
50
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-06-10
4
2022-06-10
7
2022-06-10
3
100
2022-06-10
13
Zielińska Nina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (162)
2022-06-12
12
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2022-06-10
16
2022-06-10
2022-06-11
17
2022-06-11
2022-06-12
4
2022-06-10
9
2022-06-11
12
2022-06-12
12
2022-06-10
23
2022-06-10
10
2022-06-11
10
2022-06-12
6
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
KANADA (124)
2022-06-10
24
2022-06-11
12
2022-06-11
2022-06-12
3
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2022-06-10
13
2022-06-10
2022-06-11
12
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
STRYKER (172)
2022-06-10
14
2022-06-10
2022-06-12
1
Żurek Hanna
brak
2022-06-11
30
2022-06-11
2022-06-12
19

Number of Riders: 133

Number of Horses: 160

The sum of prizes: 21 650.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl