Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
83 ACCEPTED 2022-05-13 17:04:51
2022-05-13 16:57:32
Ada Bryszewska LE GRAN
  • 1x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
82 ACCEPTED 2022-05-13 17:04:50
2022-05-13 16:52:29
Dominika Stańczak SAGART
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
81 ACCEPTED 2022-05-13 15:02:51
2022-05-13 15:02:25
Aleksandra Lota CHELSEA
  • 1x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
  • 1x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
80 ACCEPTED 2022-05-13 14:03:50
2022-05-13 13:26:22
Monika Gorszwa ENERGY W
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
  • 1x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
79 ACCEPTED 2022-05-13 12:38:43
2022-05-13 12:10:06
Roksana Rygielska CONOR
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
78 ACCEPTED 2022-05-13 12:38:41
2022-05-13 12:03:59
Jarosław Górecki ARABELLA
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
77 ACCEPTED 2022-05-13 12:38:39
2022-05-13 12:03:27
Anna Górecka ANODA G
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2022-05-13 10:29:44
2022-05-12 23:22:44
Julia Kociołek INTER-BREGO
  • 2x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
75 ACCEPTED 2022-05-13 10:29:41
2022-05-12 22:19:50
Agata Arciszewska FRYC
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2022-05-13 10:29:35
2022-05-12 22:17:21
Agata Arciszewska CEKIN
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2022-05-13 10:29:33
2022-05-12 22:05:17
Nikola Chokoszewska ALKATA
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
72 ACCEPTED 2022-05-13 10:29:31
2022-05-12 21:59:34
Milena Wojtczak JAZZY
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
71 ACCEPTED 2022-05-13 10:29:28
2022-05-12 21:59:17
Milena Kręzel INSEL
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
70 ACCEPTED 2022-05-13 10:29:27
2022-05-12 21:58:39
Milena Kręzel IRBANDIA
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
69 ACCEPTED 2022-05-13 10:29:24
2022-05-12 21:00:29
Magdalena Zborowska ZAMBEZJA
  • 1x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
  • 1x 9/N-7DK/Konkurs nr 9 – Konkurs N-7DK
68 ACCEPTED 2022-05-12 20:51:06
2022-05-12 20:50:45
Pola Klepacz DONOVAN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
67 ACCEPTED 2022-05-12 17:08:08
2022-05-12 17:06:28
Natalia Łabęcka ASHLAN
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2022-05-12 16:50:14
2022-05-12 16:48:59
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2022-05-12 16:50:11
2022-05-12 16:48:47
Anna Bochenek RICHELIEU
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-05-12 16:50:10
2022-05-12 16:48:20
Anita Grubin OMEGA M
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-05-12 16:13:16
2022-05-12 16:02:41
Paulina Ciepłoch W-MISIU
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
62 ACCEPTED 2022-05-12 13:38:45
2022-05-12 11:16:40
Maria Przybylak LILA
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
61 ACCEPTED 2022-05-12 13:38:42
2022-05-12 11:13:54
Maria Przybylak INGABERG HOPE
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs nr 6 – Pony Games
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
60 ACCEPTED 2022-05-12 09:52:12
2022-05-12 09:48:50
Ada Przybylska DOBIESŁAW
  • 1x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
  • 1x 8a/P-5/Konkurs P-5 - przejazd pokazowy
59 ACCEPTED 2022-05-12 09:52:10
2022-05-12 08:42:33
Paulina Pawlak BAMBI
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-05-12 09:52:08
2022-05-11 22:23:33
Anna Polakowska SHADOW DANCE
  • 2x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
57 ACCEPTED 2022-05-11 19:10:23
2022-05-11 19:10:23
Julia Kowalska WIKTOR
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
56 ACCEPTED 2022-05-11 19:09:08
2022-05-11 18:43:29
Katarzyna Sabitov MYNOVA
  • 1x 9/N-7DK/Konkurs nr 9 – Konkurs N-7DK
55 ACCEPTED 2022-05-11 14:53:32
2022-05-11 14:06:20
Julia Borek HASZYSZ BEJ
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-05-11 12:12:38
2022-05-11 12:11:37
Maria Olejniczak ANGEL QUEEN
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
53 ACCEPTED 2022-05-11 08:30:15
2022-05-11 07:24:22
Katarzyna Sabitov EDYCJA PP
  • 2x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
52 ACCEPTED 2022-05-11 08:30:14
2022-05-10 22:55:44
Zuzanna Młudzik GROM
  • 1x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
  • 1x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
51 ACCEPTED 2022-05-10 21:39:28
2022-05-10 21:38:18
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
50 ACCEPTED 2022-05-10 21:37:39
2022-05-10 21:37:39
Tomasz Paradowski SIMONETTA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
49 ACCEPTED 2022-05-10 21:37:19
2022-05-10 21:37:19
Tomasz Paradowski JOHNNIE WALKER
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
48 ACCEPTED 2022-05-12 18:07:11
2022-05-10 21:09:27
Laura Jędryka NURI VD WATERMOLEN
  • 1x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
  • 1x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
47 ACCEPTED 2022-05-10 21:35:37
2022-05-10 21:00:18
Michalina Sierakowska ESTRELIA MK
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
46 ACCEPTED 2022-05-10 15:31:11
2022-05-10 15:19:54
Hanna Kosińska POMELO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
45 ACCEPTED 2022-05-10 15:31:08
2022-05-10 15:19:33
Hanna Kosińska KSIĄŻE BALOU M
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
44 ACCEPTED 2022-05-10 15:31:03
2022-05-10 15:19:15
Grażyna Kozłowska SILVER STAR
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-05-10 15:30:58
2022-05-10 15:18:55
Maja Bella Friedman CASCADESSA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
42 ACCEPTED 2022-05-10 15:30:52
2022-05-10 15:18:36
Maja Bella Friedman H-ZHIVARA
  • 1x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
  • 1x 8a/P-5/Konkurs P-5 - przejazd pokazowy
41 ACCEPTED 2022-05-10 15:30:46
2022-05-10 15:05:47
Oliwia Pietranek N-KINAJ
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2022-05-10 14:20:28
2022-05-10 14:20:28
Joanna Łozińska-Miecznikowska NAZIR
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
39 ACCEPTED 2022-05-10 10:32:33
2022-05-10 09:50:11
Julia Kapala WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs nr 6 – Pony Games
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
38 ACCEPTED 2022-05-10 10:32:32
2022-05-10 09:23:33
Hanna Wyrzutowicz CALINECZKA
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs nr 6 – Pony Games
37 ACCEPTED 2022-05-10 09:17:06
2022-05-10 09:11:02
Elżbieta Cosgrave WENUS
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs nr 6 – Pony Games
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
36 ACCEPTED 2022-05-10 09:17:04
2022-05-10 09:10:38
Joanna Cosgrave CYRKA
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs nr 6 – Pony Games
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
35 ACCEPTED 2022-05-10 09:17:03
2022-05-10 09:09:28
Zofia Lasoń TILLY
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
34 ACCEPTED 2022-05-10 09:17:02
2022-05-10 09:08:24
Nel Stevens MAKTULIN
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
33 ACCEPTED 2022-05-10 08:21:15
2022-05-10 01:04:12
Dawid Kotecki DAKOTA C
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
32 ACCEPTED 2022-05-13 13:12:37
2022-05-10 01:03:45
Dawid Kotecki COLA LADY
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
31 ACCEPTED 2022-05-10 08:21:10
2022-05-10 01:03:25
Malena Kotecka EVEREST M
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
30 ACCEPTED 2022-05-09 22:37:09
2022-05-09 21:37:04
Katarzyna Kamińska Krawczyk JAREMA
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2022-05-09 22:37:07
2022-05-09 21:36:44
Aga Was POMPADOUR
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-05-09 13:13:46
2022-05-09 12:49:54
Natalia Tomczak BASZTA
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
27 ACCEPTED 2022-05-09 13:13:41
2022-05-09 12:49:16
Pola Spicha PACYNKA
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
26 ACCEPTED 2022-05-09 10:28:50
2022-05-09 10:25:28
Julia Gaszewska CHILI
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
25 ACCEPTED 2022-05-09 10:28:49
2022-05-09 10:23:46
Marta Walczak EXEDRO
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
24 ACCEPTED 2022-05-09 09:50:32
2022-05-08 23:30:43
Oliwia Borkowska KASZMIR
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs nr 6 – Pony Games
23 ACCEPTED 2022-05-09 09:50:30
2022-05-08 23:30:21
Oliwia Borkowska DOMINO
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs nr 6 – Pony Games
22 ACCEPTED 2022-05-09 09:50:29
2022-05-08 21:46:46
Agnieszka Binkowska FORREST GUMP
  • 1x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
  • 1x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
21 ACCEPTED 2022-05-08 21:21:20
2022-05-08 21:20:38
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2022-05-08 16:10:51
2022-05-08 16:07:45
Patrycja Janiec HANSOLO S
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
19 ACCEPTED 2022-05-08 16:10:50
2022-05-08 16:06:47
Marianna Stankiewicz TAROT
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
18 ACCEPTED 2022-05-08 10:15:48
2022-05-08 10:14:34
Maria Sakrajda HOUBLON EFGE
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-05-08 10:15:45
2022-05-08 10:13:57
Maria Sakrajda BALTAZAR
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
16 ACCEPTED 2022-05-08 10:15:44
2022-05-08 10:13:19
Hanna Sakrajda PASJONATA POGROMS
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2022-05-07 20:34:41
2022-05-07 20:21:12
Anna Łosowska EVEREST II S
  • 2x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
14 ACCEPTED 2022-05-08 16:56:05
2022-05-06 23:49:38
Michalina Książek NO LIMED
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
13 ACCEPTED 2022-05-08 16:56:02
2022-05-06 23:49:09
Antonina Książek LUCILLA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
12 ACCEPTED 2022-05-06 15:20:52
2022-05-06 15:19:26
Nikola Czarnecka DUNKAN
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-05-06 15:20:48
2022-05-06 15:18:35
Julia Biecka TOP GUN
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2022-05-06 16:03:16
2022-05-05 20:25:37
Marta Szkiela ACON
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/L-2/Konkurs nr 7 – Konkurs L-2
9 ACCEPTED 2022-05-05 20:25:08
2022-05-05 20:25:08
Julia Paradowska IRENEUSZ
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
8 ACCEPTED 2022-05-05 14:55:43
2022-05-05 14:20:40
Dorota Brzezinska-Grabarczyk CALINA
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-05-03 20:07:07
2022-05-03 18:52:28
Dziyana Bubenchyk NEVER GIVE UP
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-05-03 20:07:05
2022-05-03 18:52:06
Maja Kowalczyk PERSJA
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-05-03 20:07:02
2022-05-03 18:51:49
Ruslan Niyazov FANTAZJA B
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
4 ACCEPTED 2022-05-03 20:06:59
2022-05-03 18:51:18
Zuzanna Śliwińska ŁUCZNIK II ZK
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką.
3 ACCEPTED 2022-05-02 14:14:01
2022-05-02 10:46:21
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
2 ACCEPTED 2022-05-02 14:13:57
2022-04-30 14:20:28
Hanna Wójcikiewicz WIQUAR
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, zwykły.
1 ACCEPTED 2022-04-24 07:04:30
2022-04-23 23:10:55
Gabriela Rozalska RAMMSTEIN
  • 2x 8/P-1/Konkurs nr 8 – Konkurs P-1.
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arciszewska Agata Stajnia Krzykosy
2001 (MJ.)
brak
2. Biecka Julia Brak przynależności klubowej
2009 (JM.)
Brak
3. Binkowska Agnieszka Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
O067042
4. Bochenek Anna Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
5. Borek Julia Niezrzeszony
2008 (JM.)
Brak
6. Borkowska Oliwia BRAK
2013 (Mł.)
BRAK
7. Bryszewska Ada KJ Lider Radzionków
S
brak
8. Brzezinska-Grabarczyk Dorota KJ Janowice
S
O033388
9. Bubenchyk Dziyana Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2001 (MJ.)
O065021
10. Chokoszewska Nikola Brak Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
11. Ciepłoch Paulina Brak
S
Brak
12. Cosgrave Elżbieta KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
O070635
13. Cosgrave Joanna KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
O070634
14. Czarnecka Nikola brak przynależności klubowej
2008 (JM.)
brak
15. Friedman Maja Bella St. R&S Stables Kębliny
2003 (MJ.)
O031354
10183554
16. Gaszewska Julia KJ Cheval Mariampol
2007 (JM.)
brak
17. Górecka Anna Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
Brak
18. Górecki Jarosław Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
Brak
19. Gorszwa Monika Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
20. Grubin Anita Łódzki Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
Brak
21. Janiec Patrycja Łódzki KJ
2006 (J.)
O056446
22. Jędryka Laura SKJ Virako-Olimpia
2002 (MJ.)
O067043
23. Kamińska Krawczyk Katarzyna Bp
S
Brak
24. Kapala Julia KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
O070729
25. Klepacz Pola ŁKJ Łódź
2006 (J.)
O051453
26. Kociołek Julia TKJ Garbówek
S
0038691
27. Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2009 (JM.)
O063245
28. Kotecka Malena SKJ Horseprofi Łódź
2007 (JM.)
O045956
29. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
30. Kowalczyk Maja bpk
2009 (JM.)
-
31. Kowalska Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2008 (JM.)
O058299
32. Kozłowska Grażyna Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O065595
33. Kręzel Milena bpk
S
O054128
34. Książek Antonina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057534
35. Książek Michalina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057082
36. Lasoń Zofia KJ Fun Farma
2009 (JM.)
O068879
37. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
38. Łabęcka Natalia Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (J.)
Brak
39. Łosowska Anna Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
Brak
40. Łozińska-Miecznikowska Joanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O063028
41. Młudzik Zuzanna Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
19198/14
42. Niyazov Ruslan Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
-
43. Olaszek Alicja KJ Janowice
2009 (JM.)
O055650
44. Olejniczak Maria KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O062041
45. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
S
O033511
46. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
47. Pawlak Paulina Nn
2007 (JM.)
Brak
48. Piaseczna Roksana SKJ HORSEPROFI
2011 (Mł.)
O067808
49. Pietranek Oliwia Fundacja Fun Farma
2010 (JM.)
O056220
50. Polakowska Anna Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
brak
51. Przybylak Maria Skj HORESEPROFI
2011 (Mł.)
0066361
52. Przybylska Ada bpk
S
brak
53. Raczkowska Weronika
54. Rozalska Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O040064
55. Rygielska Roksana Brak
2006 (J.)
Brak
56. Sabitov Katarzyna KJ Lider Radzionków
S
O024583
57. Sakrajda Hanna KS Happy Horse
2012 (Mł.)
O062554
58. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (J.)
O049445
59. Sierakowska Michalina Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O047679
60. Śliwińska Zuzanna SKJ Lehmann Horses
S
O013744
61. Spicha Pola BPK
2010 (JM.)
brak
62. Stańczak Dominika BPK
2002 (MJ.)
brak
63. Stankiewicz Marianna Łódzki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
Brak
64. Stevens Nel KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
O068196
65. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
66. Szybka Irmina Walewicki KJ Gabon
2001 (MJ.)
O044404
67. Tomczak Natalia PKJ SK Walewice
2002 (MJ.)
brak
68. Walczak Marta KJ Cheval Mariampol
2010 (JM.)
O056869
69. Was Aga Bo
S
Brak
70. Wójcikiewicz Hanna SKJ HORSEPROFI Łódź
2004 (J.)
O062752
71. Wojtczak Milena Brak
2006 (J.)
Brak
72. Wyrzutowicz Hanna KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
brak
73. Zborowska Magdalena Brak
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

1

ACON WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/162 F: Szewron
M: Amanda
K027914 POL007520155407
2.

77

ALKATA NN POL 2005 Wałach izabelowata/160 F: Marat
M: Alabama
brak
3.

58

ANGEL QUEEN Deutsches Reitpony POL 2009 klacz bułana/kuc:148 F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533 DE434340333409
4.

81

ANODA G MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz gniada/160 F: Łyskacz
M: Arabella
Brak 616098200300510
5.

82

ARABELLA NN POL 2006 klacz gniada/154 F: NN
M: NN
K024741 616999590268606
6.

71

ASHLAN SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
7.

22

BALTAZAR SP POL 2007 wałach kasztanowata/164 F: nn
M: Ballada
K018367 pol 009590244507
8.

63

BAMBI ACHALTEKINSKA POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
9.

32

BASZTA MŁP POL 2010 klacz kara/167 F: Huzar
M: Besarabia
K017478 616006590216910
10.

16

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
K014764 POL009610164306
11.

42

CALINECZKA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:117 F: Mercus Thoran
M: Mercus Celine
brak 616013690109812
12.

47

CASCADESSA HOL GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Cascadello I / Casall
M: M-Alessa B / Fiona VIII
K030460 DE421000090817
13.

78

CEKIN KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:140 F: Hipolit
M: Mikra
brak 616013610118911
14.

85

CHELSEA SP POL 2018 klacz gniada/173 F: Mars
M: Casablanka
Brak 616009590010118
15.

30

CHILI KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:138 F: NicpoN
M: Cinder Baynet
K030516 616013590136514
16.

36

COLA LADY SP POL 2011 klacz gniada/171 F: Palermo
M: Chaline
K022209 616009580140411
17.

83

CONOR XX POL 2002 wałach gniada/165 F: Professional (IRE)
M: Cortessa
LKRWZJ/2653/20 POL0200000001881
18.

40

CYRKA KUC POL 2011 klacz ciemnogniada/kuc:113 F: Nion
M: Mercus Celine
brak 616013690088011
19.

37

DAKOTA C WLKP POL 2016 klacz ciemnogniada/174 F: CASTLE ROCK / CLEARWAY
M: DODA / CASTILIO
K030345 616007610109416
20.

70

DECOLA TS POL 2011 klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
K026349 616999661188611
21.

64

DOBIESŁAW NN POL 2009 wałach kasztanowata/- F: NN
M: NN
brak 616999590326009
22.

28

DOMINO KUC POL 2018 wałach srokata/mk:148 F: Gabaryt
M: Damara
Brak 616999580333818
23.

72

DONOVAN WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Vandamme
M: Doba / Skuter
K030593 616007610160913
24.

19

DUNKAN PKSP POL 2005 wałach siwa/165 F: Corde
M: Dunkierka
brak POL 009 59 01808 05
25.

57

EDYCJA PP WLKP POL 2017 klacz gniada/163 F: Bankiet
M: Epoka
Brak A0015414S
26.

84

ENERGY W KWPN POL 2009 wałach gniada/175 F: Jaaz
M: Testa Roza M
brak 528003200903942
27.

52

ESTRELIA MK SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria / Landos
K030595 616009600207815
28.

20

EVEREST II S SP POL 2007 Wałach kara/182 F: Grando
M: Ewa
Brak 12549
29.

35

EVEREST M PKSP POL 2010 wałach gniada/180 F: Nice Boy
M: Eneida / Fanimo
K020685 616009690073410
30.

29

EXEDRO KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:137 F: Emir
M: Epoka
K029739 616013570081710
31.

12

FANTAZJA B SP POL 2017 klacz ciemnogniada/167 F: Le Duc
M: Fabella
K033359 -
32.

27

FORREST GUMP HANOVERSKA POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: FAHRENHEIT
M: WHITNEY
BRAK BRAK
33.

79

FRYC WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach srokata/163 F: Garon
M: Amanda
brak 616007610083610
34.

88

Fursten Gluck F:
M:
35.

56

GROM TYP SZLACHETNY POL 2003 wałach gniada/167cm F: Eger
M: Gedma
brak POL 999 61 12480 03
36.

46

H-ZHIVARA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz skarogniada/175 F: Zhivago
M: Wavinja
Brak DE421000164915
37.

25

HANSOLO S MŁP POL 2016 wałach gniada/167 F: Dionizos
M: Hopka/Emetyt
K029097 616006540035416
38.

59

HASZYSZ BEJ ANGLOARAB POL 2001 wałach ciemnogniada/168 F: Brokat Bej
M: Huanita
Brak 006580000901
39.

23

HOUBLON EFGE SP POL 2017 wałach kasztanowata/165 F: ...
M: ...
brak 25000152837143x
40.

65

INGABERG HOPE WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:129 F: HOPE CADFRIDOG
M: HENFYNYW MATILDA
BRAK 826046020160454
41.

75

INSEL HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/176 F: Cardino
M: Valetta II
Brak DE421000712016
42.

80

INTER-BREGO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/163 F: Sommerhit
M: Infanesta
. 616009610146917
43.

74

IRBANDIA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz siwa/166 F: Professional /
M: Indonezja / Baby Bid
K032460 POL080000005945
44.

17

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
45.

34

JAREMA SP POL 2008 wałach gniada/169 F: Maram
M: Jarmila
Brak Brak
46.

76

JAZZY KUC WALIJSKI POL 2006 wałach gniada/kuc:125 F: Harley Pioneer
M: Windhoek's Jozefien
Brak POL 013590190406
47.

53

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
48.

2

KASZMIR MAŁOPOLSKI POL 2015 wałach srokata/169 F: ARTEDY
M: KASABLANKA
K033374 616006580276715
49.

49

KSIĄŻE BALOU M SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou
M: Kastelka
K030728 616009590163516
50.

87

LE GRAN SP POL 2013 wałach gniada/169 F: Granilli S
M: La Scala L
brak 616009530164813
51.

66

LILA KUC POL 2012 klacz kara/kuc:138 F: NN
M: NN
616999610313808 616999610313808
52.

4

LUCILLA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/165 F: Lwówek
M: Lakonia
brak POL 007 52 00037 06
53.

11

ŁUCZNIK II ZK SP POL 2014 wałach ciemnogniada/164 F: San Moritz
M: Łysica
K026874 -
54.

38

MAKTULIN Czysta Krew Arabska POL 2017 wałach gniada/kuc:147 F: Mohikan
M: Messina
brak 616POL17011924A
55.

60

MYNOVA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/170 F: Impression KWPN
M: Ulinda KWPN Olivi KWPN
K030977 52801047225
56.

45

N-KINAJ KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Nowator
M: Kalipso
K033293 013580687906
57.

26

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/kuc:136 F: Halasz
M: Nerba
K033292 616011610247409
58.

44

NAZIR TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach siwa/165 F: nn
M: nn
brak 616999590322107
59.

14

NEVER GIVE UP SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Tjungske
M: Never Ending Dream R
K033360 -
60.

5

NO LIMED WLKP POL 2011 wałach siwa/160 F: Falbrus ,
M: Niagara / Lambado
K028212 616007640040611
61.

6

NURI VD WATERMOLEN KWPN NED 2018 wałach ciemnokasztanowata/175 F: HAYNES GH/CARAMBOLE
M: VANORELLA/GUIDAM/QUIDAM DE REVEL
K034117 52801047913
62.

68

OMEGA M SP POL 2017 klacz kasztanowata/165 F: For Leo
M: Olimpia/Aravel Waro
Brak ///
63.

10

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lando / Lancier
M: Taylor O / Lux
K010838 5280030509101 103FB85
64.

31

PACYNKA HUCUŁ POL 2011 klacz kara/kuc:130 F: LUPO
M: POZIOMKA
brak 616012610018311
65.

21

PASJONATA POGROMS KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:132 F: nn
M: Pasjonata Pollyanna
brak 616013610201115
66.

13

PERSJA SP POL 2012 klacz skarogniada/- F: -
M: -
- -
67.

50

POMELO TRK. POL 2017 wałach kara/160 F: Eloquent
M: Pochwała / Etos
K031057 616003010086117
68.

33

POMPADOUR SP POL 2015 wałach gniada/158 F: Clavius
M: Careretino
....... ....
69.

55

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:149 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
K027493 616013540074515
70.

7

RAMMSTEIN HOLSZTYŃSKA POL 2001 ogier ciemnogniada/165 F: Reinsberg
M: Keylin
K005947 DE421000126001
71.

69

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
Brak
72.

86

SAGART FRYZYJSKA POL 2013 wałach kara/169 F: Bertil Fan D'Ald Loop
M: Tulina
brak 616014690119113
73.

62

SHADOW DANCE Niemiecki Koń Sportowy GER 2012 Wałach kara F: Sarto
M: Quelle Belle Noir
brak
74.

48

SILVER STAR PKS POL 2017 wałach siwa/167 F: Tjungske
M: po Nice Boy
brak 616 009 59 20265 17
75.

54

SIMONETTA Deutsches Sportpferd POL 2011 klacz skarogniada/168 F: Simonetti
M: Dacoma
K032389 DE455-8790066-11
76.

24

TAROT WLKP POL 2012 wałach gniada/154 F: Barok
M: Toga
Brak 616007660063812
77.

39

TILLY KUC / TINKER POL 2011 klacz srokata/kuc:132 F: nn
M: nn
brak 826069000225699
78.

18

TOP GUN PKSP POL 2014 wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Tulka
Brak 616009610004014
79.

67

W-MISIU WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/160 F: BENITOL
M: WARKA
Brak 616007590183512
80.

41

WENUS KUC POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:133 F: Elliot
M: Warmia
brak POL013660655205
81.

43

WHAT`S UP TEDDY Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:123 F: TJID VLIJT`S CYBER
M: WATKA
brak 616013590034914
82.

61

WIKTOR WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: Almanzor L
M: Wiki
K027202 616007600053314
83.

8

WIQUAR MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/mk:153 F: Ramadan
M: Wiquerra
brak 616006690084411
84.

73

ZAMBEZJA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz kara/165 F: Consus
M: Zeta
Brak POL007590256604
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arciszewska Agata
Stajnia Krzykosy
CEKIN (78)
2022-05-14
1
2022-05-14
12
FRYC (79)
2022-05-14
15
2022-05-14
15
Biecka Julia
Brak przynależności klubowej
TOP GUN (18)
2022-05-14
4
2022-05-14
Binkowska Agnieszka
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2022-05-15
8
2022-05-15
9
Bochenek Anna
Łódzki Klub Jeździecki
2022-05-14
10
2022-05-14
Borkowska Oliwia
BRAK
2022-05-15
2022-05-15
9
DOMINO (28)
2022-05-15
5
2022-05-15
3
Bryszewska Ada
KJ Lider Radzionków
LE GRAN (87)
2022-05-15
2022-05-15
4
Bubenchyk Dziyana
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2022-05-14
11
2022-05-14
6
Chokoszewska Nikola
Brak Przynależności Klubowej
ALKATA (77)
2022-05-14
2022-05-14
Ciepłoch Paulina
Brak
W-MISIU (67)
2022-05-14
2022-05-14
14
Cosgrave Elżbieta
KJ Fun Farma
WENUS (41)
2022-05-15
13
2022-05-15
11
2022-05-15
13
2022-05-15
Cosgrave Joanna
KJ Fun Farma
CYRKA (40)
2022-05-15
6
2022-05-15
2
2022-05-15
15
2022-05-15
Czarnecka Nikola
brak przynależności klubowej
DUNKAN (19)
2022-05-14
1
2022-05-14
Friedman Maja Bella
St. R&S Stables Kębliny
2022-05-15
3
2022-05-15
2022-05-14
8
2022-05-14
2
Gaszewska Julia
KJ Cheval Mariampol
CHILI (30)
2022-05-14
13
2022-05-14
19
Górecka Anna
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
ANODA G (81)
2022-05-14
18
2022-05-14
13
Gorszwa Monika
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-15
10
2022-05-15
Grubin Anita
Łódzki Klub Jeździecki
OMEGA M (68)
2022-05-14
8
2022-05-14
Janiec Patrycja
Łódzki KJ
2022-05-14
2
2022-05-14
Jędryka Laura
SKJ Virako-Olimpia
2022-05-15
9
2022-05-15
11
Kamińska Krawczyk Katarzyna
Bp
JAREMA (34)
2022-05-14
2
2022-05-14
2
Kapala Julia
KJ Fun Farma
2022-05-15
12
2022-05-15
8
2022-05-15
14
2022-05-15
Klepacz Pola
ŁKJ Łódź
DONOVAN (72)
2022-05-14
6
2022-05-14
3
Kosińska Hanna
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2022-05-14
4
2022-05-14
11
POMELO (50)
2022-05-14
20
2022-05-14
Kotecka Malena
SKJ Horseprofi Łódź
2022-05-14
7
2022-05-14
5
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2022-05-14
9
2022-05-14
6
2022-05-14
1
2022-05-14
14
Kowalczyk Maja
bpk
PERSJA (13)
2022-05-14
2022-05-14
Kowalska Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
WIKTOR (61)
2022-05-14
2022-05-14
19
Kozłowska Grażyna
Stow. R&S Stables Kębliny
2022-05-14
2022-05-14
Kręzel Milena
bpk
2022-05-14
7
2022-05-14
22
INSEL (75)
2022-05-14
18
2022-05-14
Książek Antonina
KJ Łąck przy SO w Łącku
2022-05-14
11
2022-05-14
7
Książek Michalina
KJ Łąck przy SO w Łącku
2022-05-14
5
2022-05-14
1
Lasoń Zofia
KJ Fun Farma
TILLY (39)
2022-05-14
14
2022-05-14
1
2022-05-15
2022-05-15
11
Lota Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
CHELSEA (85)
2022-05-15
12
2022-05-15
13
Łabęcka Natalia
Stowarzyszenie R&S Stables
ASHLAN (71)
2022-05-14
6
2022-05-14
Łosowska Anna
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2022-05-15
7
2022-05-15
Łozińska-Miecznikowska Joanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
NAZIR (44)
2022-05-15
7
2022-05-15
Młudzik Zuzanna
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
GROM (56)
2022-05-15
3
2022-05-15
5
Niyazov Ruslan
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2022-05-14
13
2022-05-14
16
Olaszek Alicja
KJ Janowice
2022-05-14
11
2022-05-14
13
Olejniczak Maria
KJ Golden Dream
2022-05-15
1
2022-05-15
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2022-05-14
4
2022-05-14
1
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
2022-05-14
10
2022-05-14
4
2022-05-14
21
2022-05-14
8
Pawlak Paulina
Nn
BAMBI (63)
2022-05-14
9
2022-05-14
10
Piaseczna Roksana
SKJ HORSEPROFI
2022-05-14
8
2022-05-14
5
Pietranek Oliwia
Fundacja Fun Farma
N-KINAJ (45)
2022-05-14
1
2022-05-14
Polakowska Anna
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2022-05-15
10
2022-05-15
Przybylak Maria
Skj HORESEPROFI
2022-05-15
7
2022-05-15
10
2022-05-15
4
2022-05-15
Przybylska Ada
bpk
2022-05-15
8
2022-05-15
Raczkowska Weronika
2022-05-15
2
2022-05-15
1
Rozalska Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-15
2
2022-05-15
Rygielska Roksana
Brak
CONOR (83)
2022-05-14
1
2022-05-14
5
Sabitov Katarzyna
KJ Lider Radzionków
2022-05-15
5
2022-05-15
MYNOVA (60)
2022-05-15
Sakrajda Hanna
KS Happy Horse
2022-05-14
1
2022-05-14
3
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
2022-05-14
9
2022-05-14
15
2022-05-14
1
2022-05-14
17
DECOLA (70)
2022-05-14
12
2022-05-14
Sierakowska Michalina
Stow. R&S Stables Kębliny
2022-05-14
23
2022-05-14
9
Śliwińska Zuzanna
SKJ Lehmann Horses
2022-05-14
3
2022-05-14
10
Spicha Pola
BPK
PACYNKA (31)
2022-05-14
1
2022-05-14
17
Stańczak Dominika
BPK
SAGART (86)
2022-05-15
6
2022-05-15
Stankiewicz Marianna
Łódzki Klub Jeździecki
TAROT (24)
2022-05-14
2022-05-14
1
Stevens Nel
KJ Fun Farma
2022-05-14
1
2022-05-14
15
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
ACON (1)
2022-05-14
14
2022-05-14
2022-05-15
5
2022-05-15
Szybka Irmina
Walewicki KJ Gabon
2022-05-14
3
2022-05-14
12
Tomczak Natalia
PKJ SK Walewice
BASZTA (32)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Walczak Marta
KJ Cheval Mariampol
EXEDRO (29)
2022-05-14
1
2022-05-14
16
Was Aga
Bo
2022-05-14
16
2022-05-14
Wójcikiewicz Hanna
SKJ HORSEPROFI Łódź
WIQUAR (8)
2022-05-14
7
2022-05-14
17
Wojtczak Milena
Brak
JAZZY (76)
2022-05-14
2022-05-14
Wyrzutowicz Hanna
KJ Fun Farma
2022-05-15
4
2022-05-15
1
2022-05-15
16
2022-05-15
Zborowska Magdalena
Brak
2022-05-15
12
2022-05-15

Number of Riders: 73

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl