Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody. Pula nagród 30 000 PLN
RC RidingCenter Sosnowice, 20-22.05.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
187 ACCEPTED 2022-05-17 23:39:23
2022-05-17 23:25:30
Anna Michalik MINOR
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
186 ACCEPTED 2022-05-17 23:39:14
2022-05-17 23:24:50
Weronika Klimek LUXOR
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
185 ACCEPTED 2022-05-17 23:39:03
2022-05-17 23:02:06
Anna Korus BALLYSEEDY JACKO
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
184 ACCEPTED 2022-05-17 23:38:58
2022-05-17 23:01:28
Anna Korus LASEK
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
183 ACCEPTED 2022-05-17 22:24:28
2022-05-17 21:42:07
Anna Kubać ELIGARD
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
182 ACCEPTED 2022-05-17 22:24:24
2022-05-17 19:32:59
Katarzyna Stańczak BRENDO
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
181 ACCEPTED 2022-05-17 22:24:13
2022-05-17 19:30:51
Karolina Stańczak BAKO
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
180 ACCEPTED 2022-05-17 18:27:27
2022-05-17 16:56:17
Małgorzata Koszucka CLASSIC
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
179 ACCEPTED 2022-05-17 18:27:23
2022-05-17 16:20:53
Edyta Gajęcka LARS
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
178 ACCEPTED 2022-05-17 18:27:21
2022-05-17 16:20:14
Edyta Gajęcka CIEKAWA
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
177 ACCEPTED 2022-05-17 16:18:41
2022-05-17 15:43:08
Elżbieta Jodłowska ORCHIDEA KG
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
176 ACCEPTED 2022-05-17 13:22:48
2022-05-17 12:18:55
Nikola Nowicka LENY
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
175 ACCEPTED 2022-05-17 10:51:39
2022-05-17 10:00:13
Emilia Krzywosz GEDI
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
174 ACCEPTED 2022-05-16 18:40:48
2022-05-16 18:02:03
Julia Bromboszcz FOR FEELING STAR
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
173 ACCEPTED 2022-05-16 17:45:30
2022-05-16 16:21:37
Maja Bromboszcz AWANGARDA
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
172 ACCEPTED 2022-05-17 11:53:05
2022-05-16 16:08:55
Mateusz Tyszko POMMELINE VAN'T WELTHOF D'20
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
171 ACCEPTED 2022-05-17 11:53:22
2022-05-16 16:08:07
Mateusz Tyszko SELLY BLUE
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
170 ACCEPTED 2022-05-17 11:53:39
2022-05-16 16:07:33
Mateusz Tyszko LAUDATOR
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
169 ACCEPTED 2022-05-17 11:53:55
2022-05-16 16:06:56
Mateusz Tyszko EPIKA
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
168 ACCEPTED 2022-05-16 11:15:05
2022-05-16 08:45:50
Angelika Zapała NEFRETETE
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
167 ACCEPTED 2022-05-16 11:15:03
2022-05-16 08:45:36
Lidia Sławecka QUICK AMIGO
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
166 ACCEPTED 2022-05-16 11:14:55
2022-05-16 08:45:14
Angelika Zapała JANNEKE VAN HET LANGWATER
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
165 ACCEPTED 2022-05-16 11:14:59
2022-05-16 08:44:58
Angelika Zapała OTTO VAN HET LANGWATER
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
164 ACCEPTED 2022-05-15 15:54:49
2022-05-15 15:28:49
Peter Mackovjak QUINTESS M
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 13/C/Konkurs C - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 20/C1/Konkurs C1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
163 ACCEPTED 2022-05-15 15:54:53
2022-05-15 15:22:40
Peter Mackovjak GALANT M
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 14/CC/Konkurs CC - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 21/CC/Konkurs CC - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
162 ACCEPTED 2022-05-15 14:13:34
2022-05-15 13:48:52
Martyna Bugaj LAMELKA
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
161 ACCEPTED 2022-05-15 15:55:01
2022-05-15 13:42:31
Aleksandra Francuz IWAN
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
160 ACCEPTED 2022-05-15 14:13:28
2022-05-15 13:12:10
Marek Drzyźdżyk ELBRA
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
159 ACCEPTED 2022-05-15 10:59:01
2022-05-15 09:58:43
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 13/C/Konkurs C - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 20/C1/Konkurs C1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
158 ACCEPTED 2022-05-15 10:59:04
2022-05-15 09:15:58
Szymon Najdzionek CIGARETTA
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
157 ACCEPTED 2022-05-15 09:04:29
2022-05-15 00:14:46
Natalia Walczak BLANKA
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
156 ACCEPTED 2022-05-14 22:37:06
2022-05-14 22:11:23
Jola Hornik ROXANNE 154
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
155 ACCEPTED 2022-05-15 23:12:07
2022-05-14 19:29:38
Karolina Mędrala DON GUFFI
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
154 ACCEPTED 2022-05-14 19:47:14
2022-05-14 19:01:28
Maja Cyganik DON GUFFI
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
153 ACCEPTED 2022-05-14 17:25:20
2022-05-14 16:27:59
Natalia Przydatek MUQATI
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
152 ACCEPTED 2022-05-14 15:13:39
2022-05-14 15:11:47
Gabriela Burliga WENUS
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
151 ACCEPTED 2022-05-14 14:49:23
2022-05-14 14:43:19
Witold Wąsik CZACCO POTER
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
150 ACCEPTED 2022-05-14 14:48:55
2022-05-14 13:44:07
Małgorzata Koszucka CHUCK NORRIS
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
149 ACCEPTED 2022-05-14 14:48:59
2022-05-14 13:25:49
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 7/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
148 ACCEPTED 2022-05-14 14:49:13
2022-05-14 12:39:19
Anna Mamcarczyk TITHANA
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
147 ACCEPTED 2022-05-14 14:49:31
2022-05-14 12:37:13
Klaudia Jaromin AMAZING
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
146 ACCEPTED 2022-05-14 14:49:06
2022-05-14 12:36:17
Maja Kordzi FIGA
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
145 ACCEPTED 2022-05-14 12:16:09
2022-05-14 10:29:11
Edyta Mosor PAPILLON
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
144 ACCEPTED 2022-05-14 10:56:13
2022-05-14 09:56:33
Lena Dudkowska JOKER
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
143 ACCEPTED 2022-05-14 09:22:58
2022-05-14 08:54:47
Małgorzata Zawadzka CONTENTO
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
142 ACCEPTED 2022-05-13 22:26:53
2022-05-13 22:13:59
Wiktoria Samek JAKUZA
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
141 ACCEPTED 2022-05-13 21:46:07
2022-05-13 21:30:18
Wiktoria Harendarz SAN ROMANCO
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
140 ACCEPTED 2022-05-13 21:46:05
2022-05-13 21:19:23
Nina Zielińska KARAT
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
139 PRE-APPROVED 2022-05-13 21:46:01
2022-05-13 21:17:15
Hanna Pilch TITHANA
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
138 ACCEPTED 2022-05-13 21:45:59
2022-05-13 21:15:04
Joanna Okarmus-Dymanus KARAT
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
137 ACCEPTED 2022-05-13 21:00:13
2022-05-13 20:58:31
Paulina Kot TITHANA
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
136 ACCEPTED 2022-05-13 20:57:26
2022-05-13 20:57:03
Krzysztof Złocki COCO LADY
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
135 ACCEPTED 2022-05-13 21:45:56
2022-05-13 20:56:20
Daria Śmiałkowska SAN ROMANCO
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
134 ACCEPTED 2022-05-13 20:58:28
2022-05-13 20:53:32
Julia Rusyniak JAPA
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
133 ACCEPTED 2022-05-13 21:45:53
2022-05-13 20:52:07
Bartłomiej Wachulski JAPA
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
132 ACCEPTED 2022-05-13 20:58:19
2022-05-13 20:50:09
Maria Roczniak AMFORA
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
131 ACCEPTED 2022-05-13 20:58:01
2022-05-13 20:48:49
Maja Kordzi AMFORA
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
130 ACCEPTED 2022-05-13 20:57:32
2022-05-13 20:47:09
Krzysztof Złocki SR CLAIRIS
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
129 ACCEPTED 2022-05-13 20:57:39
2022-05-13 20:46:43
Krzysztof Złocki KONOOR BOY Z
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
128 ACCEPTED 2022-05-13 17:42:13
2022-05-13 17:34:10
Daria Stefańczyk KARAT
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
127 ACCEPTED 2022-05-13 12:21:27
2022-05-13 10:30:05
Zofia Biel CHIPPENDALE
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
126 ACCEPTED 2022-05-13 12:21:22
2022-05-13 10:27:13
Zofia Biel D'APRIL
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
125 ACCEPTED 2022-05-13 12:21:31
2022-05-13 09:48:14
Gabriela Łukaszczyk IRON
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
124 ACCEPTED 2022-05-13 08:13:34
2022-05-12 23:35:13
Olga Górkiewicz BOLIWIA
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
123 ACCEPTED 2022-05-12 20:54:06
2022-05-12 19:23:38
Anna Pietruszka SARANNAH
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
122 ACCEPTED 2022-05-12 09:51:22
2022-05-12 09:33:48
Julia Szewczyk K OCH MY LADY Z
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
121 ACCEPTED 2022-05-12 06:44:41
2022-05-12 00:16:59
Krzysztof Złocki STRYKER
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
120 ACCEPTED 2022-05-11 23:23:45
2022-05-11 23:09:37
Katarzyna Skrzypczak DIC DAC
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
119 ACCEPTED 2022-05-11 23:23:41
2022-05-11 23:09:08
Julia Dudzińska MINAS VAN DE RANKHOEVE
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
118 ACCEPTED 2022-05-11 22:39:05
2022-05-11 22:13:12
Krzysztof Złocki KANADA
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
117 ACCEPTED 2022-05-11 22:39:14
2022-05-11 21:26:23
Martyna Grobelny MAKS
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
116 ACCEPTED 2022-05-11 22:39:17
2022-05-11 21:25:46
Martyna Grobelny FREZIE
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
115 ACCEPTED 2022-05-11 22:38:35
2022-05-11 21:13:09
Emilia Wyrobek U,SECRET
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
114 ACCEPTED 2022-05-11 17:59:40
2022-05-11 15:24:53
Iga Pączkowska SYNAJ
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
113 ACCEPTED 2022-05-11 12:02:44
2022-05-11 11:58:50
Agnieszka Marynowicz RICCOLA
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
112 ACCEPTED 2022-05-12 06:44:31
2022-05-11 09:55:42
Ewa Załoga KARMEN
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
111 ACCEPTED 2022-05-11 08:56:02
2022-05-11 07:42:05
Agata Kurnik ESTERA
  • 2x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
110 ACCEPTED 2022-05-11 06:55:24
2022-05-11 00:25:36
Anna Wałęga CARTOUCHE H
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
109 ACCEPTED 2022-05-11 06:55:22
2022-05-10 22:49:03
Aleksandra Tyrańska EROS
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
108 ACCEPTED 2022-05-10 18:44:58
2022-05-10 17:53:08
Matylda Kasner CLIFF
  • 1x 7/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 14/CC/Konkurs CC - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 21/CC/Konkurs CC - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
107 ACCEPTED 2022-05-10 18:44:55
2022-05-10 17:52:47
Matylda Kasner ARES
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 13/C/Konkurs C - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
106 ACCEPTED 2022-05-10 18:44:52
2022-05-10 17:46:18
Wiktoria Krzanowska EPSILON
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
105 ACCEPTED 2022-05-10 18:44:49
2022-05-10 17:43:19
Wiktoria Krzanowska COCORRADO
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
104 ACCEPTED 2022-05-10 18:44:46
2022-05-10 17:21:59
Oliwia Kołodziejczyk PLATINUS
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
103 ACCEPTED 2022-05-10 14:46:51
2022-05-10 14:28:20
Magdalena Tyszko LEADER ONE
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
102 ACCEPTED 2022-05-10 14:56:46
2022-05-10 13:13:36
Magdalena Pinocy MIDOS
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
101 ACCEPTED 2022-05-10 08:24:00
2022-05-10 01:04:13
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
100 ACCEPTED 2022-05-10 08:23:58
2022-05-09 23:48:34
Maria Mierzyńska-Kiebzak LASCAL NO FIVE Z
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
99 ACCEPTED 2022-05-09 22:50:30
2022-05-09 22:36:56
Nadia Kocierz IHS DIAMONTE
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
98 ACCEPTED 2022-05-09 22:50:27
2022-05-09 22:36:07
Jakub Kwiatek HONOR
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
97 ACCEPTED 2022-05-08 22:02:12
2022-05-08 21:47:54
Tomasz Plewa RINGO STAR
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
96 ACCEPTED 2022-05-08 22:02:09
2022-05-08 21:47:28
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
95 ACCEPTED 2022-05-08 22:02:06
2022-05-08 21:46:57
Tomasz Plewa MAGICKAAT
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
94 ACCEPTED 2022-05-08 22:02:03
2022-05-08 21:46:33
Tomasz Plewa LINDE KG
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
93 ACCEPTED 2022-05-08 22:02:00
2022-05-08 21:46:07
Tomasz Plewa GULLIT H
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
92 ACCEPTED 2022-05-08 22:01:57
2022-05-08 21:45:31
Joanna Cebulak FLORENCJA KG
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
91 ACCEPTED 2022-05-08 22:01:54
2022-05-08 21:45:05
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
90 ACCEPTED 2022-05-08 19:02:05
2022-05-08 16:57:54
Belinda Hercog DISNEY
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
89 ACCEPTED 2022-05-17 16:19:13
2022-05-08 16:20:03
Olimpia Skrok-Wolska G
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
88 ACCEPTED 2022-05-08 19:01:59
2022-05-08 14:10:27
Katarzyna Czyżewska AGRA
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
87 ACCEPTED 2022-05-08 13:42:22
2022-05-08 12:15:09
Łukasz Sordyl KANNAN WHITE
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
86 ACCEPTED 2022-05-08 00:09:52
2022-05-07 23:27:47
Aleksandra Zając NIVETTE
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
85 ACCEPTED 2022-05-07 21:08:58
2022-05-07 18:46:12
Nikola Bauerek BLACK BERRY BEAUTY
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
84 ACCEPTED 2022-05-07 14:57:42
2022-05-07 14:56:09
Olimpia Skrok-Wolska FAVORI DE RIVERLAND
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
83 ACCEPTED 2022-05-06 19:35:03
2022-05-06 17:39:29
Elżbieta Jodłowska RUBIN
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
82 ACCEPTED 2022-05-10 19:53:26
2022-05-05 20:37:07
Victoria Styś CORNO
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
81 ACCEPTED 2022-05-05 13:50:35
2022-05-05 12:10:32
Helena Pietrus KOPE
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
80 ACCEPTED 2022-05-05 13:50:32
2022-05-05 12:08:05
Sylwia Pietrus KOPE
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
79 ACCEPTED 2022-05-05 13:50:29
2022-05-05 11:23:25
Wiktoria Petniak CHACCO
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
78 ACCEPTED 2022-05-05 13:50:27
2022-05-05 10:56:03
Maja Sadowska DRACO
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
77 ACCEPTED 2022-05-05 13:49:23
2022-05-05 08:23:17
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
76 ACCEPTED 2022-05-05 13:49:13
2022-05-05 07:41:56
Jagoda Kiluk JOHNY WALKER
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
75 ACCEPTED 2022-05-05 13:49:40
2022-05-05 07:41:38
Jagoda Kiluk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
74 ACCEPTED 2022-05-04 22:53:19
2022-05-04 22:36:02
Wojciech Sieńko FIASCO
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
73 ACCEPTED 2022-05-15 18:39:26
2022-05-04 21:25:33
Weronika Serafin PRIMA
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
72 ACCEPTED 2022-05-04 22:53:08
2022-05-04 21:13:55
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
71 ACCEPTED 2022-05-04 22:53:03
2022-05-04 21:13:34
Helena Nielsen STRESMANN 8
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
70 ACCEPTED 2022-05-04 22:52:54
2022-05-04 21:13:05
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
69 ACCEPTED 2022-05-04 22:52:49
2022-05-04 21:12:56
Grzegorz Faber JAGUAR
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
68 ACCEPTED 2022-05-04 22:52:47
2022-05-04 21:12:26
Martyna Rusinek OLMAR
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
67 ACCEPTED 2022-05-04 17:40:03
2022-05-04 16:32:11
Maria Szuba PALMA
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
66 ACCEPTED 2022-05-16 19:30:20
2022-05-04 13:16:35
Agnieszka Cywicka HUBAL
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
65 ACCEPTED 2022-05-15 18:57:08
2022-05-03 22:13:47
Anna Michalska SPOT
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
64 ACCEPTED 2022-05-13 12:21:14
2022-05-03 22:12:14
Katarzyna Romanko TEQUILA
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
63 ACCEPTED 2022-05-17 22:24:01
2022-05-03 22:11:47
Liliana Voigt HANDSOME KID B
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
62 ACCEPTED 2022-05-17 22:23:57
2022-05-03 22:11:23
Matylda Drwota MELLOW JACK MMK
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ACCEPTED 2022-05-04 14:13:10
2022-05-03 22:10:45
Lena Wilk SERYL
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ACCEPTED 2022-05-04 14:12:08
2022-05-02 18:27:24
Agata Studencka- Wójcik LIMONCELLO EB
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
59 ACCEPTED 2022-05-04 14:13:14
2022-05-02 16:10:25
Ewelina Smoła QUATERIMO
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
58 ACCEPTED 2022-05-04 14:13:20
2022-05-01 12:11:59
Julia Magdoń HÖLDERLIN TARKA
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
57 ACCEPTED 2022-05-04 14:11:50
2022-04-30 16:59:11
Weronika Niemczyk CALMIRA 7
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
56 ACCEPTED 2022-05-04 14:13:37
2022-04-29 09:08:14
Patrycja Witta I'M THE BOSS W
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
55 ACCEPTED 2022-05-04 14:13:43
2022-04-29 09:07:34
Wiktoria Rzepecka ODYS
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
54 ACCEPTED 2022-05-04 14:11:39
2022-04-28 14:21:53
Justyna Król SILVER STAR
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
53 ACCEPTED 2022-05-04 14:27:50
2022-04-27 21:41:43
Gabriela Dzierża CETONA
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
52 ACCEPTED 2022-05-04 14:13:50
2022-04-27 21:39:05
Irena Jarczewska WHAT A CASH K Z
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
51 ACCEPTED 2022-05-04 14:11:29
2022-04-27 16:50:13
Agnieszka Cywicka POKER
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
50 ACCEPTED 2022-05-04 14:11:25
2022-04-27 15:44:46
Hanna Kokoszka HEREZJA
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
49 ACCEPTED 2022-05-04 14:11:22
2022-04-27 12:24:45
Agnieszka Kołodziejczyk SIMI
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
48 ACCEPTED 2022-05-04 14:11:18
2022-04-27 12:18:58
Bernard Grzywna ONIL
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
47 ACCEPTED 2022-05-04 14:11:14
2022-04-27 12:18:14
Iwona Feliksiewicz VIGGO
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
46 ACCEPTED 2022-05-04 14:11:10
2022-04-27 12:17:10
Iwona Feliksiewicz MISTERIA
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 13/C/Konkurs C - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
45 ACCEPTED 2022-05-04 14:13:55
2022-04-27 09:49:17
Patrycja Witta CAN TABILE MK
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
44 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:58
2022-04-27 00:40:49
Wiktoria Soswa A MANUKA W
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
43 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:50
2022-04-26 14:40:15
Małgorzata Koszucka IVY
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
42 ACCEPTED 2022-05-17 11:54:15
2022-04-26 14:38:16
Małgorzata Koszucka JUST THIS ONE
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 7/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
41 ACCEPTED 2022-05-13 21:02:12
2022-04-26 12:27:54
Iga Grodzka AMFORA
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
40 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:33
2022-04-26 12:26:28
Karolina Osmańska-Jelonek ARON
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
39 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:29
2022-04-26 12:25:56
Julia Szewczyk FAKIR
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
38 ACCEPTED 2022-05-05 20:29:17
2022-04-25 18:22:46
Kamila Malik AGITACJA
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
37 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:21
2022-04-25 13:02:13
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
36 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:17
2022-04-24 21:01:17
Aleksandra Biedziak ENJOY
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
35 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:13
2022-04-24 20:58:57
Aleksandra Biedziak LA LUNA
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
34 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:09
2022-04-24 20:42:05
Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
  • 1x 13/C/Konkurs C - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
33 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:05
2022-04-24 16:58:31
Matylda Wolko BAMAKO PA-BO-MA
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
32 ACCEPTED 2022-05-04 14:10:01
2022-04-22 17:53:22
Agata Drewiczewska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
31 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:57
2022-04-22 06:49:50
Amelia Bober ROSSINI
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ACCEPTED 2022-05-04 14:14:04
2022-04-20 19:49:49
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
29 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:49
2022-04-19 22:28:31
Katarzyna Drewniak SULIWAN
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
28 ACCEPTED 2022-05-09 11:54:16
2022-04-19 20:53:05
Sonia Gaj PHOENIX VGW
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
27 ACCEPTED 2022-05-09 11:54:13
2022-04-19 20:51:06
Adam Kaźmierczak GIACOMO
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
26 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:36
2022-04-19 20:50:07
Adam Kaźmierczak ROI
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
25 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:32
2022-04-19 20:49:40
Adam Kaźmierczak LIVANO
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
24 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:26
2022-04-16 20:41:08
Oliwia Pławecka MONACO
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
23 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:19
2022-04-16 20:40:19
Maja Musiolik L'AMOUR
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
22 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:14
2022-04-15 20:15:23
Maria Fudała JAŚMIN BIAŁY
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
21 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:10
2022-04-14 23:01:19
Anna Sysakiewicz ARGENTINA
  • 2x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:06
2022-04-14 23:00:19
Alicja Sysakiewicz KAMARO
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
19 ACCEPTED 2022-05-04 14:09:02
2022-04-14 22:54:45
Anna Sysakiewicz KAMARO
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
18 ACCEPTED 2022-05-04 14:08:53
2022-04-13 17:21:50
Oliwia Czarnek DONNA RIVENDELL
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 2x 18/P1/Konkurs P1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
17 ACCEPTED 2022-05-04 14:08:49
2022-04-09 17:09:16
Lilla Kmietowicz KOFFI
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
16 ACCEPTED 2022-05-04 14:06:57
2022-04-04 20:50:47
Rafał Walaszek KARAT
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
15 ACCEPTED 2022-05-04 14:06:53
2022-04-04 14:55:36
Milena Zontek LOTUS-TREN
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
14 ACCEPTED 2022-05-04 14:06:49
2022-04-04 14:25:55
Agata Kotynia GALA
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
13 ACCEPTED 2022-05-04 14:06:45
2022-04-04 14:24:49
Marta Galos KARMEN AA
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
12 ACCEPTED 2022-05-04 14:14:09
2022-04-03 14:37:42
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x 4/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
11 ACCEPTED 2022-05-04 14:15:20
2022-04-01 10:09:33
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
10 ACCEPTED 2022-05-04 14:06:22
2022-04-01 09:23:46
Paulina Kojder FAROUGE
  • 1x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
9 ACCEPTED 2022-05-04 14:06:17
2022-03-31 22:08:36
Kinga Turaj EGIPCJANIN
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
8 ACCEPTED 2022-05-04 14:06:13
2022-03-31 22:07:47
Grzegorz Gaczorek IMBIR W
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
7 ACCEPTED 2022-05-18 12:37:13
2022-03-31 22:04:50
Monika Grundkowska LUIS NAZARIO DE LIMA Z WZ
  • 1x 5/N/Konkurs N - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
6 ACCEPTED 2022-05-18 12:37:27
2022-03-31 22:04:30
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 6/C/Konkurs C - szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 14/CC/Konkurs CC - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
  • 1x 21/CC/Konkurs CC - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
5 ACCEPTED 2022-05-04 14:06:01
2022-03-31 22:04:09
Monika Grundkowska DHAHA
  • 1x 7/CC/Konkurs CC- szybkości art. 239 - regionalny
  • 1x 21/CC/Konkurs CC - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
4 ACCEPTED 2022-05-04 14:05:57
2022-03-31 21:54:23
Patrycja Dadał LA LANA
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - dwufazowy art. 274.2 - regionalny
3 ACCEPTED 2022-05-04 14:05:43
2022-03-31 12:41:31
Hanna Dziduszko DJANAI D'ALME CZ Z
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 75/Konkurs LL 75 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
2 ACCEPTED 2022-05-04 14:05:38
2022-03-30 22:09:57
Milena Wójcikiewicz AMETYS
  • 2x 1/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 8/LL 70/Konkurs LL 70 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 90/Konkurs LL 90 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 95/Konkurs LL 95 - z trafieniem w normę czasu - towarzyski
1 ACCEPTED 2022-05-04 14:05:27
2022-03-30 22:09:11
Roksana Bugaj HEYE-FIVE VDP
  • 2x 3/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bauerek Nikola Bpk
2002 (MJ.)
Brak
2. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O063834
3. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
4. Bober Amelia brak
2006 (J.)
O056736
5. Brattli Vivian R.C. Riding Center Sosnowice
2002 (MJ.)
O027333
10112215
6. Bromboszcz Julia KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O064319
7. Bromboszcz Maja KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O037390
8. Bugaj Martyna BPK
2005 (J.)
Brak
9. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
10255143
10. Burliga Gabriela RC Riding Center Sosnowice
2003 (MJ.)
O052229
11. Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
S
O003873
12. Cyganik Maja RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O045661
13. Cywicka Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
S
O020334
14. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
15. Czyżewska Katarzyna RC Riding Center Sosnowice
S
brak
16. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
17. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
18. Drewniak Katarzyna brak
S
O009671
19. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (JM.)
O062279
20. Drzyźdżyk Marek bpk
S
O031917
21. Dudkowska Lena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2010 (JM.)
brak
22. Dudzińska Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O062439
23. Dziduszko Hanna Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O046503
24. Dzierża Gabriela Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
25. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
26. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
27. Francuz Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2004 (J.)
O069310
28. Fudała Maria Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
Brak
29. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
30. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
31. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
O013080
32. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
33. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
34. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
35. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O050095
36. Grodzka Iga Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
37. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
38. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
39. Harendarz Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2006 (J.)
Brak
40. Hercog Belinda Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O009507
41. Hornik Jola Bpk
2006 (J.)
Brak
42. Jarczewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
43. Jaromin Klaudia RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
O048946
44. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (MJ.)
O038072
45. Kasner Matylda Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O023415
10147432
46. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
47. Kiluk Jagoda KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055299
48. Klimek Weronika Krakowska Akademia Sportu
S
brak
49. Kmietowicz Lilla Klub Jeździecki ASSANYA
2010 (JM.)
Brak
50. Kocierz Nadia KJ Perrin
2009 (JM.)
brak
51. Kojder Paulina Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O058523
52. Kokoszka Hanna Krakowski Klub Jazdy Konnej
2004 (J.)
O045113
53. Kołodziejczyk Agnieszka Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2001 (MJ.)
O039568
54. Kołodziejczyk Oliwia Klub Jazdy Konnej Romico
2001 (MJ.)
O037387
55. Kordzi Maja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
56. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
57. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
58. Kot Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
59. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
60. Król Justyna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
brak
61. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
62. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
63. Kubać Anna KJ Facimiech
2004 (J.)
O052655
64. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
65. Kurnik Agata -
2001 (MJ.)
O068323
66. Kwiatek Jakub KJ Perrin Rudawa
2006 (J.)
O068250
67. Łukaszczyk Gabriela brak
S
brak
68. Mackovjak Peter Jazdecký klub Mackovjak Spišská Nová Ves
S
381
69. Magdoń Julia BPK
2007 (JM.)
Brak
70. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
71. Mamcarczyk Anna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
72. Marynowicz Agnieszka Vanto Jumping Team
S
brak
73. Mędrala Karolina RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
brak
74. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
Brak
75. Michalska Anna KJ Leńcze
S
Brak
76. Mierzyńska-Kiebzak Maria Bpk
S
O007999
77. Mosor Edyta brak
S
brak
78. Musiolik Maja PLKJ Plessówka
2009 (JM.)
Brak
79. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
80. Nielsen Emma BPK - SLA
2006 (J.)
O055751
81. Nielsen Helena BPK
2009 (JM.)
O067283
82. Niemczyk Weronika Kj Facimiech
2005 (J.)
O053538
83. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (MJ.)
O031567
84. Okarmus-Dymanus Joanna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
85. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
O012167
86. Pączkowska Iga Brak przynależności
2005 (J.)
O049607
87. Petniak Wiktoria Klub Jeździecki Leńcze
S
0046300
88. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
89. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
90. Pietruszka Anna Klub Jeździecki Facimiech
2009 (JM.)
O062301
91. Pilch Hanna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
92. Pinocy Magdalena BPK
S
O006459
93. Plewa Tomasz KJ leśna wola
S
O013203
94. Pławecka Oliwia Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2003 (MJ.)
O051217
95. Przydatek Natalia brak
2009 (JM.)
brak
96. Roczniak Maria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
97. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
S
O038734
10241351
98. Romanko Katarzyna KJ LEŃCZE
S
O009056
99. Rusinek Martyna KJK FABREX
S
O067431
100. Rusyniak Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
101. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (J.)
O052576
102. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
103. Samek Wiktoria Bpk
Brak
104. Serafin Weronika KJ Facimiech
2004 (J.)
O048234
105. Sieńko Wojciech Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O068413
106. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O038361
107. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
108. Sławecka Lidia KJ Mszana Górna
2006 (J.)
Brak
109. Śmiałkowska Daria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
110. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
111. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
112. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
113. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
114. Stańczak Karolina BPK
2006 (J.)
Brak
115. Stańczak Katarzyna BPK
S
Brak
116. Stefańczyk Daria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
117. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
118. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
119. Sysakiewicz Alicja Klub Jeździecki Facimiech
2012 (Mł.)
O068900
120. Sysakiewicz Anna Klub Jeździecki Facimiech
2008 (JM.)
O068899
121. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
O066386
122. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
123. Turaj Kinga BPK
BRAK
124. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
125. Tyrańska Aleksandra brak
S
O039902
126. Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
127. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
128. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
129. Wachulski Bartłomiej Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
130. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
131. Walczak Natalia BPK
2003 (MJ.)
brak
132. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
133. Wąsik Witold Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
S
O000678
134. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
S
O002461
135. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
136. Witta Patrycja KJ Facimiech
S
O015107
137. Witta Patrycja Kj Facimiech
S
O015107
138. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
139. Wolko Matylda Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O058516
140. Wyrobek Emilia Kjk Szary Michalowice
2007 (JM.)
o055313
141. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
142. Załoga Ewa RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
0061223
143. Zapała Angelika KJ Mszana Górna
S
O022515
144. Zawadzka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
Brak
145. Zielińska Nina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
146. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
147. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
148. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
O003604
149. Zontek Milena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2007 (JM.)
O059455
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

90

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBUD ARIA
K032470 A0009872S
2.

16

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
3.

127

AGRA MAŁOPOSLKA POL 2009 Klacz gniada/161 F: Diabełek
M: Andora
brak 616098200259534
4.

179

AMAZING Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/x F: Hipoliner
M: Amazonia
x 616POL17010071T
5.

59

AMETYS Czeska Gorącokrwista POL 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
6.

17

AMFORA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Salwiusz
M: Ancza
Brak A0019982S
7.

146

ARES WLKP POL 2005 Ogier gniada/- F: Cantanis / Cantus
M: Armila / Arak
K011182 POL007530239205
8.

73

ARGENTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Dionizos
M: Arwena
K033720 616009540062415
9.

88

ARON WIELKOPOLSKA POL 2015 ogier siwa/173 F: Carlos DZ
M: Akcja
LKRWZJ/3371/22 616007610115415
10.

107

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
11.

196

AWANGARDA SP POL 2012 mare dark bay/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
12.

204

BAKO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach siwa/162 F: NN
M: NN
Brak 616999540063011
13.

208

BALLYSEEDY JACKO IPS POL 2013 wałach jelenia/kuc:148 F: Pickmere Antonio / Strinesdale Matador Pbar
M: Ballyseedy Supreme / Cusop Darcy
K030777 372009000000758
14.

82

BAMAKO PA-BO-MA OS POL 2015 wałach gniada/173 F: Bamako de Muze / Darco
M: Malta-Pro / Pro Savage
K027845 DE418182529615
15.

124

BLACK BERRY BEAUTY SP POL 2011 klacz ciemnogniada/165 F: Nn
M: Nn
- -
16.

184

BLANKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kara/170 F: Regiment-PP
M: Baśka
brak 616009610028017
17.

162

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Psalm
M: Bawaria
Brak POL 006 57 00925 06
18.

205

BRENDO TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach siwa/160 F: MG Polaco
M: Betty
Brak 616999540110816
19.

98

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 mare white/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
20.

106

CAN TABILE MK OLDENBURG GER 2012 klacz kasztanowata/171 F: Cartoon
M: Cozette Z
K022098 DE 418 185 003 112
21.

115

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
22.

149

CARTOUCHE H Norwegian Warmblood POL 2013 wałach siwa/175 F: Chandler/ Casall
M: Ursula/ Democraat
K033751 578011020134603
23.

109

CETONA Czysta Krew Arabska POL 2010 klacz gniada/mk:150 F: FS Bengali
M: Circe
Brak 204/2012
24.

121

CHACCO HANOWERSKI POL 2006 wałach gniada/183 F: Chacco-Blue
M: Dorfmaedel
K010868 DE431319645306
25.

119

CHAMPAGNE DE TALMA SF POL 2012 wałach gniada/169 F: Canturo
M: Quinta de Pivoine
K021576 25000112237432S
26.

164

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
K032026 DE456570113512
27.

175

CHUCK NORRIS HANOWERSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Carrico
M: Gerona x Gloster
K021321 Xxx
28.

201

CIEKAWA SP POL 2013 klacz siwa/162 F: Grafit
M: Ciszawa
Brak 616009580295813
29.

186

CIGARETTA Z POL 2016 klacz siwa/170 F: Cigarette
M: -
- -
30.

203

CLASSIC HOL POL 2016 wałach gniada/170 F: 1
M: 1
1 1
31.

147

CLIFF HOL GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido / Cosimo
M: Noblesse 26 / Limbus
K025263 DE421000117311
32.

129

CLINTON JP SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Etoulon VDL /
M: -
K033600 -
33.

167

COCO LADY HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz siwa/175 F: Cancara
M: Lassandra
Brak DE421000014810
34.

144

COCORRADO OLDENBURSKA GER 2007 wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
35.

86

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
36.

172

CONTENTO WERSTWALSKA GER 2010 wałach ciemnokasztanowata/171 F: PR.H Calido
M: Jung Laissez Faier
K018339 DE441411589710
37.

30

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
K033429 DE421000601713
38.

178

CZACCO POTER OLD GER 2014 wałach kasztanowata/- F: Chaccato
M: Ilse I
K033419 DE433330716114
39.

163

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
40.

108

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
41.

62

DHAHA KWPN NED 2008 wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
K014156 528003000808787 104FP17
42.

158

DIC DAC Niemiecki Koń Sportowy GER 2016 wałach skarogniada/170 F: Diatendro
M: Fairy Blue
Brak DE455550030216
43.

128

DISNEY AES POL 2017 klacz gniada/173 F: Torado
M: Dżungla
K032312 826002170883780
44.

60

DJANAI D'ALME CZ Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz ciemnogniada/170 F: Don Diablo HX
M: Charmed d'Alm? C Z
brak 056015Z55284918
45.

182

DON GUFFI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
brak 616009520036711
46.

45

DON GUFFI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
brak 616009520036711
47.

71

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
48.

120

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
49.

64

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
50.

187

ELBRA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kara F: Bój
M: Elba
K019864
51.

206

ELIGARD Czysta Krew Arabska POL 2012.04.11 wałach gniada/mk:149/150 F: Alert
M: Esena
brak numeru PZJ konia 616POL12009339A
52.

185

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
K022418 528003200905507 104WF62
53.

85

ENJOY KWPN NED 2009 klacz gniada/165 F: CANTOS
M: CILEA Z
K033694 528003200903275
54.

50

EPIKA SP POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Emir R
M: Erupcja
PZJ LKPZJ/13967/22 A0003883S
55.

145

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
56.

148

EROS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/162 F: Hektor
M: Erotyka
brak 616 007 69 00659 15
57.

150

ESTERA TYP POGRUBIANY POL 2006 klacz gniada/170 F: Arak
M: Elora
brak -
58.

87

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
LKRWZJ/3372/22 616098200014730
59.

65

FAROUGE MEKL. POL 2008 gelding grey/163 F: Balou Du Rouet
M: Fontainebleau
K012159 DE427270693508
60.

123

FAVORI DE RIVERLAND SF POL 2015 wałach gniada/170 F: L’arc de Triomphe
M: Story de Riverland
K028411 15239162S
61.

55

FIASCO SP POL 2014 wałach skarogniada/175 F: Le Duc
M: Filarka
O068413 616009540044214
62.

177

FIGA TYP KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak B0116244S
63.

130

FLORENCJA KG WLKP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Furia KG
brak 616007610184317
64.

197

FOR FEELING STAR HANOWERSKA GER 2004 wałach kasztanowata/173 F: For Feeling/For Pleasure
M: Zepa/Zacharias
K028399 DE431314504804
65.

156

FREZIE KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka
K028581 Brak
66.

32

G KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Phin-Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
67.

67

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
68.

190

GALANT M ST SVK 2014 žrebec light chestnut/171 F: Guidam Sohn
M: Grandezza
10315 15620 SK
69.

198

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
LKRWZJ/5667/21 POL013540130807
70.

136

GIACOMO SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Castle Rock
M: M
Brak Brak
71.

131

GULLIT H KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/169 F: Cantos
M: X
K020759 X
72.

24

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
73.

96

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/167 F: Drop
M: Hipnoza
K032245 616006540090605
74.

58

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
75.

102

HÖLDERLIN TARKA HUN HUN 2015 wałach kasztanowata/174 F: Hölderin Jámbor
M: Ozora Tundér
Brak
76.

137

HONOR TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Nn
M: Nn
K033820 315038702341320
77.

57

HUBAL Polski Koń Szlachetny P?łkrwi POL 2018 wałach jasnokasztanowata/166 F: Amadeusz
M: Haidi
K034236 616009570012718
78.

103

I'M THE BOSS W KWPN NED 2013 wałach skarogniada/171 F: MONTENDER
M: STIEN W
brak 528003201305895
79.

138

IHS DIAMONTE TINKER IRL 2011 klacz srokata/kuc:129 F: -
M: -
K032571 39054
80.

113

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
K021423 616009610064512
81.

63

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
82.

176

INOUT W KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
83.

3

IPHONE KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador / Vigaro
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156 528003201307793
84.

165

IRON SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Ida
Brak 616009630146013
85.

89

IVY X POL 2013 klacz siwa/170 F: Kannan
M: X Carthago
Xx Cx
86.

46

IWAN TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: Leo
M: Indii
K034398 616 999 55 01557 10
87.

112

JAGUAR KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
88.

171

JAKUZA Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach gniada/168 F: NN
M: Jamajka
Brak 616999690110805
89.

192

JANNEKE VAN HET LANGWATER BWP BEL 2009 klacz kasztanowata/166 F: Indoctro / Capitol I
M: C-Sportiva V/H Langwater / Wensender
K033718 056002W00293460
90.

42

JAPA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/162 F: TIK-TAK
M: JORDANIA
Brak A0021364S
91.

74

JAŚMIN BIAŁY MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/165 F: Karmel
M: Jaśminowa Noc
Brak 616006570155416
92.

117

JOHNY WALKER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach ciemnogniada/176 F: Roland
M: Juta
K009618 POL009660037804
93.

173

JOKER KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
brak 134/11
94.

18

JUST THIS ONE KWPN NED 2013 wałach jasnokasztanowata/180 F: Cannabis
M: X Warrant
K029469 528003201407234
95.

160

K OCH MY LADY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz ciemnogniada/165 F: Hippica K'OCH i Noor
M: Orchidea
K032690 056015Z55361017
96.

72

KAMARO Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach siwa/kuc:133 F: Calipto
M: Kleopatra
K033721 616013520084117
97.

154

KANADA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Colox Cup
M: Kasandra
brak 616009600074916
98.

126

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
99.

69

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Arnold
M: Kapirinia
K031690 616006670106912
100.

166

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Burgund
M: Kama
Brak 006630053209
101.

39

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz siwa/kuc:135 F: WEZYR
M: KOLIA
K027971 616013580742109
102.

66

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
103.

81

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
104.

140

KENZO SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
105.

70

KOFFI NN POL 14.07.2014 klacz kara/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999580256414
106.

169

KONOOR BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/160 F: Hippica Koh I Noor
M: Air Quinta Z
Brak 05615Z55593318
107.

116

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
108.

75

L'AMOUR RHLD POL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Louis Le Bon
M: Sardoryke
K030833 DE443430530
109.

61

LA LANA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: La Calidad
M: Aida VI
K032173 DE421000752116
110.

84

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
111.

188

LAMELKA HUCULSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:139 F: Piaf
M: Lawenda
Brak 616 012 57 00118 10
112.

202

LARS SP POL 2003 Wałach gniada/174 F: Atylla
M: Licówka
brak
113.

139

LASCAL NO FIVE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Celine 16
K033541 05601525566460
114.

207

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn /
M: nn /
K030216 61699961020813
115.

49

LAUDATOR SP POL 2017 wałach gniada/175 F: Elvaro
M: LG. Zarah R6
PZJ LKPZJ/14147/22 A0008632S
116.

83

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
117.

141

LEADER ONE AES POL 2017 wałach siwa/167 F: NUMBER ONE
M: LAKIRA
K033020 826002170882740
118.

199

LENY Czeskagorącokrwista POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: 2806 Ligoretto
M: 26/106 Rosabela
brak
119.

99

LIMONCELLO EB KWPN NED 2016 wałach gniada/169 F: Lucky Boy / Lavall II
M: Whoopy / Mr. Blue
K030859 528003201608126
120.

132

LINDE KG SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Number One / Numero Uno
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
K031469 616007610184117
121.

77

LIVANO KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/173 F: Falaise de Muze
M: Ulisha Bella
brak 528003201606770
122.

68

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
123.

4

LUIS NAZARIO DE LIMA Z WZ SP POL 2016 wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Ajka
K029470 056001Z55650916
124.

209

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
-
125.

133

MAGICKAAT KWPN POL 2017 klacz siwa/174 F: Berlin
M: Dukaat
- 528003201704980
126.

155

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
K018799 POL013610202007
127.

51

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
128.

25

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez / Sulaatik's Versage
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
K029710 056011S201503
129.

142

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
130.

157

MINAS VAN DE RANKHOEVE B.W.P BEL 2012 wałach gniada/170 F: Thunder van de Zuuthoeve
M: Ithaca
K032348 967000009434615
131.

210

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
132.

92

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K / Caretino
M: Misi sp / Barros KWPN
K029137 616009610013616
133.

76

MONACO SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Korys Meduza
K031403 616009540059811
134.

181

MUQATI Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach gniada/mk:150 F: Ganges
M: Marabia
brak 616POL13009501A
135.

195

NEFRETETE SP POL 2016 klacz siwa/168 F: Tjungske / Carthago Z
M: Nikola / Le Voltaire
K031290 616009660313816
136.

125

NIVETTE SP POL 2018 klacz siwa/163 F: Tanos/Cantanis
M: Nanette/Cassini Kama
K033727 616009610069118
137.

104

ODYS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: Olympia
K027247 009 68 00567 08
138.

111

OLMAR PKSP POL 2009 wałach jasnokasztanowata/165 F: MARAM
M: OLIVIA
K018220 616009690136109
139.

94

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
140.

200

ORCHIDEA KG SP POL 2011 klacz gniada/.. F: Concreto
M: Orlika Baja KG
K026002 ..
141.

193

OTTO VAN HET LANGWATER BWP BEL 2014 wałach gniada/176 F: Thunder Van De Zuuthoeve / Argentinus
M: Jip Van Het Langwater / Wiensender
K033719 056002W00308914
142.

110

PALMA Słowacka Gorącokrwista CZE 2003 klacz gniada/. F: Amon S.V
M: Palermo
. 000019127
143.

174

PAPILLON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/163 F: Lunatic
M: Penny Lane
brak 616009510242817
144.

15

PHOENIX VGW BWP POL 2015 wałach kara/170 F: Iron Man van De Padenborre
M: Contendra/Contender
K030636 1091/21
145.

143

PLATINUS SP POL 2007 Wałach gniada/178 F: Leandro / Lenz
M: Plantacja / Burgund
K020924 12713
146.

97

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
147.

47

POMMELINE VAN'T WELTHOF D'20 Belgian Warmblood POL 2015 klacz kasztanowata/164 F: Emerald Van't Ruytershof
M: ne Pomme Van't Welthof
K030671 056002W00311951
148.

28

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
149.

101

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 ogier kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
150.

194

QUICK AMIGO Węgierski Koń Sportowy POL 2016 wałach gniada/168 F: Quatro
M: Anzsi
K030579 HUN M MF 164450310
151.

189

QUINTESS M ST SVK 2015 kobyla bay/165 F: Quick Lauro Z
M: Consuella M
10967 16425 SK
152.

134

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Reballa / Qumball
K027007 A0021522S
153.

151

RICCOLA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Nimroy
M: Rysa
brak POL009540109908
154.

135

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/170 F: Centolano
M: Reballa
K033599 528036201700008
155.

78

ROI BWP POL 2017 wałach kara/166 F: Come Il Faut
M: Kannan
brak brak
156.

80

ROSSINI SP POL 2017 wałach srokata/170 cm F: Erato
M: Rosa
K033310 616 009 58 03247 17
157.

183

ROXANNE 154 HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/167 F: *
M: *
Brak *
158.

122

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
159.

43

SAN ROMANCO WESTFALSKA POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Svarowski
M: Romantika
Brak 2764414114938084
160.

161

SARANNAH NN POL 2010 klacz siwa/000 F: .....
M: ....
K025324 616009570182710
161.

48

SELLY BLUE ANGLO EUROPEAN POL 2016 klacz siwa/176 F: Chacoon Blue
M: Selena 12
K033021 826002160881427
162.

100

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
K033481 203001927178515
163.

118

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
164.

52

SILVER STAR TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/160cm F: nn
M: nn
brak B0124350S
165.

95

SIMI MŁP POL 2011 wałach skarogniada/164 F: Minaret
M: Sisley
K019347 616006570191111
166.

191

SPOT KUC POL 2014 wałach tarantowata/kuc:136 F: A
M: A
Brak 1
167.

168

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
K033004 11210
168.

114

STRESMANN 8 OLD GER 2010 wałach gniada// F: Sergeant Peperr / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
169.

159

STRYKER HAFLINGER POL 2016 wałach izabelowata/kuc:153 F: St. Solzman
M: Walzertraum
Brak 2016003500000105
170.

79

SULIWAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Discar
M: Sawa
K026226 616009610023814
171.

152

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Regiel
M: Sycylia
K012189 POL 006540060708
172.

23

TEQUILA A POL 0000 klacz kara/173 F: Baldini
M: T/Chambertin
Brak 1
173.

170

TITHANA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
Brak B0137010S
174.

153

U,SECRET OLDENBURSKA POL 2012 wałach gniada/160 F: Ustinov
M: Veni Vici
brak brak
175.

93

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 A0013005S
176.

180

WENUS TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K032172 616999670115513
177.

105

WHAT A CASH K Z KWPN POL 2009 klacz gniada/160 F: What a kashmir K
M: Rosanne M
Brak 056015Z55779609
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bauerek Nikola
Bpk
2022-05-21
2022-05-21
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (84)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
ENJOY (85)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Biel Zofia
KJ Leńcze
D'APRIL (163)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
Bober Amelia
brak
ROSSINI (80)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Brattli Vivian
R.C. Riding Center Sosnowice
ELOMAH (185)
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Bromboszcz Julia
KJ Trachy Sośnicowice
2022-05-21
2022-05-21
Bromboszcz Maja
KJ Trachy Sośnicowice
AWANGARDA (196)
2022-05-21
2022-05-21
Bugaj Martyna
BPK
LAMELKA (188)
2022-05-20
2022-05-20
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-20
Burliga Gabriela
RC Riding Center Sosnowice
WENUS (180)
2022-05-20
2022-05-20
Cebulak Joanna
KJ Lesna Wola Glogow Mlp
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Cyganik Maja
RC Riding Center Sosnowice
DON GUFFI (182)
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Cywicka Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
HUBAL (57)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
POKER (97)
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Czarnek Oliwia
RC Riding Center Sosnowice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-22
Czyżewska Katarzyna
RC Riding Center Sosnowice
AGRA (127)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
LA LANA (61)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Drewniak Katarzyna
brak
SULIWAN (79)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Drwota Matylda
KJ Leńcze
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Drzyźdżyk Marek
bpk
ELBRA (187)
2022-05-21
2022-05-21
Dudkowska Lena
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
JOKER (173)
2022-05-20
2022-05-20
Dudzińska Julia
KJ Facimiech
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Dziduszko Hanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-20
2022-05-20
Dzierża Gabriela
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
CETONA (109)
2022-05-21
2022-05-21
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
JAGUAR (112)
2022-05-20
2022-05-20
CARAMELLA (115)
2022-05-20
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-22
VIGGO (93)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-22
Francuz Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
IWAN (46)
2022-05-20
2022-05-20
Fudała Maria
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (63)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
CIEKAWA (201)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
LARS (202)
2022-05-21
2022-05-21
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-05-20
2022-05-20
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BOLIWIA (162)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
Grobelny Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
MAKS (155)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
FREZIE (156)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
Grodzka Iga
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
AMFORA (17)
2022-05-21
2022-05-22
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
IPHONE (3)
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
DHAHA (62)
2022-05-20
2022-05-22
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (94)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-22
Harendarz Wiktoria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-05-22
Hercog Belinda
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DISNEY (128)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Hornik Jola
Bpk
2022-05-21
2022-05-21
Jarczewska Irena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-05-21
2022-05-21
Jaromin Klaudia
RC Riding Center Sosnowice
AMAZING (179)
2022-05-21
2022-05-21
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
RUBIN (122)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-20
2022-05-20
Kasner Matylda
Vanto Jumping Team
ARES (146)
2022-05-20
2022-05-21
CLIFF (147)
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
LIVANO (77)
2022-05-20
2022-05-20
ROI (78)
2022-05-20
2022-05-20
GIACOMO (136)
2022-05-20
2022-05-20
Kiluk Jagoda
KJ Facimiech
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Klimek Weronika
Krakowska Akademia Sportu
LUXOR (209)
2022-05-21
2022-05-21
Kmietowicz Lilla
Klub Jeździecki ASSANYA
KOFFI (70)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
Kocierz Nadia
KJ Perrin
2022-05-21
2022-05-21
Kojder Paulina
Klub Jeździecki Facimiech
FAROUGE (65)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Kokoszka Hanna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
HEREZJA (96)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Kołodziejczyk Agnieszka
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
SIMI (95)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Kołodziejczyk Oliwia
Klub Jazdy Konnej Romico
PLATINUS (143)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Kordzi Maja
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
AMFORA (17)
2022-05-20
2022-05-20
FIGA (177)
2022-05-20
2022-05-20
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
LASEK (207)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Koszucka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
2022-05-20
2022-05-20
IVY (89)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
INOUT W (176)
2022-05-20
2022-05-20
CLASSIC (203)
2022-05-20
2022-05-20
Kot Paulina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (170)
2022-05-21
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (67)
2022-05-20
2022-05-20
Król Justyna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
COCORRADO (144)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
EPSILON (145)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (198)
2022-05-21
2022-05-21
Kubać Anna
KJ Facimiech
ELIGARD (206)
2022-05-21
2022-05-21
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2022-05-21
Kurnik Agata
-
ESTERA (150)
2022-05-22
2022-05-22
Kwiatek Jakub
KJ Perrin Rudawa
HONOR (137)
2022-05-21
2022-05-21
Łukaszczyk Gabriela
brak
IRON (165)
2022-05-21
2022-05-21
Mackovjak Peter
Jazdecký klub Mackovjak Spišská Nová Ves
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
GALANT M (190)
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Magdoń Julia
BPK
2022-05-20
2022-05-20
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Mamcarczyk Anna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (170)
2022-05-21
Marynowicz Agnieszka
Vanto Jumping Team
RICCOLA (151)
2022-05-21
2022-05-21
Mędrala Karolina
RC Riding Center Sosnowice
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (210)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
Michalska Anna
KJ Leńcze
SPOT (191)
2022-05-20
2022-05-20
Mierzyńska-Kiebzak Maria
Bpk
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Mosor Edyta
brak
PAPILLON (174)
2022-05-21
2022-05-21
Musiolik Maja
PLKJ Plessówka
L'AMOUR (75)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
CIGARETTA (186)
2022-05-22
Nielsen Emma
BPK - SLA
ILLAPA L (113)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Nielsen Helena
BPK
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Niemczyk Weronika
Kj Facimiech
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LENY (199)
2022-05-21
2022-05-21
Okarmus-Dymanus Joanna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (166)
2022-05-21
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ARON (88)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Pączkowska Iga
Brak przynależności
SYNAJ (152)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Petniak Wiktoria
Klub Jeździecki Leńcze
CHACCO (121)
2022-05-20
2022-05-20
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (116)
2022-05-20
2022-05-20
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (116)
2022-05-21
2022-05-21
Pietruszka Anna
Klub Jeździecki Facimiech
SARANNAH (161)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Pilch Hanna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (170)
2022-05-22
Pinocy Magdalena
BPK
MIDOS (142)
2022-05-21
2022-05-21
Plewa Tomasz
KJ leśna wola
GULLIT H (131)
2022-05-20
2022-05-20
LINDE KG (132)
2022-05-20
2022-05-20
MAGICKAAT (133)
2022-05-20
2022-05-20
REBELIANT (134)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Pławecka Oliwia
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
MONACO (76)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Przydatek Natalia
brak
MUQATI (181)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Roczniak Maria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
AMFORA (17)
2022-05-21
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
MARATON (51)
2022-05-21
2022-05-21
Romanko Katarzyna
KJ LEŃCZE
TEQUILA (23)
2022-05-20
2022-05-20
SHAMANKA (118)
2022-05-20
Rusinek Martyna
KJK FABREX
OLMAR (111)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Rusyniak Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
JAPA (42)
2022-05-21
2022-05-21
Rzepecka Wiktoria
KJ Facimiech
ODYS (104)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
DRACO (120)
2022-05-20
2022-05-20
Samek Wiktoria
Bpk
JAKUZA (171)
2022-05-21
2022-05-21
Serafin Weronika
KJ Facimiech
PRIMA (28)
2022-05-22
2022-05-22
Sieńko Wojciech
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
FIASCO (55)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Skrok-Wolska Olimpia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
G (32)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
DIC DAC (158)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Sławecka Lidia
KJ Mszana Górna
2022-05-21
2022-05-21
Śmiałkowska Daria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-05-21
Smoła Ewelina
BPK
QUATERIMO (101)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Stańczak Karolina
BPK
BAKO (204)
2022-05-20
2022-05-20
Stańczak Katarzyna
BPK
BRENDO (205)
2022-05-20
2022-05-20
Stefańczyk Daria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (166)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
CORNO (30)
2022-05-20
2022-05-20
Sysakiewicz Alicja
Klub Jeździecki Facimiech
KAMARO (72)
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Sysakiewicz Anna
Klub Jeździecki Facimiech
KAMARO (72)
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (87)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Szuba Maria
KJ Facimiech
PALMA (110)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Turaj Kinga
BPK
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Tylka Marzena
KJ Facimiech
DAARISIE (108)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Tyrańska Aleksandra
brak
EROS (148)
2022-05-21
2022-05-21
Tyszko Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
EPIKA (50)
2022-05-20
2022-05-20
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2022-05-21
2022-05-21
Wachulski Bartłomiej
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
JAPA (42)
2022-05-22
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARAT (69)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Walczak Natalia
BPK
BLANKA (184)
2022-05-21
2022-05-21
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-05-22
Wąsik Witold
Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
2022-05-20
2022-05-20
Weigel Bartosz
KJ Facimiech
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka
KENZO (140)
2022-05-22
Wilk Lena
KJ Leńcze
SERYL (100)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Witta Patrycja
Kj Facimiech
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Witta Patrycja
KJ Facimiech
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Wójcikiewicz Milena
RC Riding Center Sosnowice
AMETYS (59)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Wolko Matylda
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Wyrobek Emilia
Kjk Szary Michalowice
U,SECRET (153)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
Zając Aleksandra
KJ Facimiech
NIVETTE (125)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Załoga Ewa
RC Riding Center Sosnowice
KARMEN (39)
2022-05-20
2022-05-20
Zapała Angelika
KJ Mszana Górna
2022-05-20
2022-05-20
NEFRETETE (195)
2022-05-21
2022-05-21
Zawadzka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
CONTENTO (172)
2022-05-20
2022-05-20
Zielińska Nina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (166)
2022-05-22
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
KANADA (154)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
STRYKER (159)
2022-05-20
2022-05-21
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
COCO LADY (167)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Zontek Milena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-05-20
2022-05-20

Number of Riders: 149

Number of Horses: 177

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl