Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
76 ACCEPTED 2022-04-28 23:28:33
2022-04-28 23:18:44
Jeremi Zawalski WIMBLEDON
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
75 ACCEPTED 2022-04-28 19:46:51
2022-04-28 19:46:51
Tomasz Paradowski SIMONETTA
  • 1x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
  • 1x 5/P/Konkurs 110 cm zwykły z rozgrywką
74 ACCEPTED 2022-04-28 19:46:31
2022-04-28 19:46:31
Tomasz Paradowski JOHNNIE WALKER
  • 1x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
  • 1x 5/P/Konkurs 110 cm zwykły z rozgrywką
73 ACCEPTED 2022-04-28 19:45:56
2022-04-28 19:36:13
Maja Gąsiorowska FRIVOOL
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2022-04-28 17:35:54
2022-04-28 17:27:25
Anna Lasoń CEZAR
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
71 ACCEPTED 2022-04-28 13:49:50
2022-04-28 13:38:45
Nel Majewska NUBRID
  • 1x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-04-28 12:08:30
2022-04-28 10:01:57
Renata Bąk MEMORIAL DEL JARAMA
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
69 ACCEPTED 2022-04-28 12:08:28
2022-04-28 10:01:26
Grażyna Kozłowska JURANT
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2022-04-28 12:08:25
2022-04-28 10:00:36
Marianna Polińska RUBINT
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
67 ACCEPTED 2022-04-28 12:08:22
2022-04-28 10:00:18
Maja Bella Friedman H-ZHIVARA
  • 2x 8/P -2/Konkurs P - 2
66 ACCEPTED 2022-04-28 12:08:19
2022-04-28 09:59:59
Hanna Kosińska POMELO
  • 2x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
65 ACCEPTED 2022-04-28 12:08:11
2022-04-28 09:58:42
Hanna Kosińska KSIĄŻE BALOU M
  • 1x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
  • 1x 5/P/Konkurs 110 cm zwykły z rozgrywką
64 ACCEPTED 2022-04-28 12:08:07
2022-04-28 09:38:27
Aga Was POMPADOUR
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-04-27 22:35:54
2022-04-27 21:47:33
Agnieszka Binkowska FORREST GUMP
  • 1x 7/L - 3/Konkurs L - 3
  • 1x 8/P -2/Konkurs P - 2
62 ACCEPTED 2022-04-27 21:37:15
2022-04-27 21:04:46
Milena Kręzel IRBANDIA
  • 2x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
61 ACCEPTED 2022-04-27 21:37:12
2022-04-27 21:04:24
Milena Wojtczak JAZZY
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
60 ACCEPTED 2022-04-27 21:37:09
2022-04-27 20:49:14
Wojciech Lepianka KANON
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-04-27 21:37:08
2022-04-27 20:34:23
Katarzyna Sabitov NURI VD WATERMOLEN
  • 1x 7/L - 3/Konkurs L - 3
  • 1x 8/P -2/Konkurs P - 2
58 ACCEPTED 2022-04-27 19:26:17
2022-04-27 18:34:34
Natalia Woszczak ARABELLA
  • 1x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-04-27 19:26:16
2022-04-27 18:30:54
Jarosław Górecki ENDURO G
  • 1x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-04-27 18:21:39
2022-04-27 17:24:53
Malena Kotecka EVEREST M
  • 2x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
55 ACCEPTED 2022-04-27 18:21:37
2022-04-27 17:24:28
Dawid Kotecki COLA LADY
  • 1x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
  • 1x 5/P/Konkurs 110 cm zwykły z rozgrywką
54 ACCEPTED 2022-04-27 18:21:35
2022-04-27 17:24:15
Dawid Kotecki DAKOTA C
  • 2x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-04-27 16:22:32
2022-04-27 16:01:54
Maria Kulesza DISNEY
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2022-04-27 12:59:09
2022-04-27 12:42:15
Monika Gorszwa ENERGY W
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L - 3/Konkurs L - 3
  • 1x 8/P -2/Konkurs P - 2
51 ACCEPTED 2022-04-27 10:42:15
2022-04-27 10:29:11
Antonina Ługowska CYMA
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2022-04-27 08:29:56
2022-04-27 00:40:59
Amelia Różycka GAZAN
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2022-04-27 08:29:55
2022-04-26 22:00:03
Katarzyna Sabitov EDYCJA PP
  • 1x 7/L - 3/Konkurs L - 3
  • 1x 8/P -2/Konkurs P - 2
48 ACCEPTED 2022-04-26 20:56:57
2022-04-26 20:56:57
Sandra Wrońska HARNAŚ
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
47 ACCEPTED 2022-04-26 17:44:40
2022-04-26 16:03:59
Nikola Chokoszewska ALKATA
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2022-04-26 15:11:22
2022-04-26 14:22:52
Sylwester Januszewski NIGARIOT
  • 2x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
45 ACCEPTED 2022-04-26 15:11:21
2022-04-26 14:21:34
Sylwester Januszewski AVENTADOR-L
  • 1x 8/P -2/Konkurs P - 2
  • 1x 9/N- 7DK/Konkurs N - 7DK
44 ACCEPTED 2022-04-26 15:11:18
2022-04-26 13:49:41
Dorota Bednarek EMIRAT
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-04-26 15:11:16
2022-04-26 13:45:43
Karolina Stafiniak FANTAZJA-W
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2022-04-26 08:43:28
2022-04-25 22:57:12
Agnieszka Suchorzewska CHELSEA
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
41 ACCEPTED 2022-04-25 20:25:49
2022-04-25 20:25:49
Julia Paradowska IRENEUSZ
  • 2x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
40 ACCEPTED 2022-04-25 17:38:01
2022-04-25 17:35:04
Julia Borek HASZYSZ BEJ
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-04-25 16:07:04
2022-04-25 16:07:04
Sylwia Adamczak KARMAN
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-04-25 10:41:49
2022-04-25 09:58:05
Marta Walczak EXEDRO
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
37 ACCEPTED 2022-04-25 08:21:17
2022-04-25 07:21:21
Amelia Grzybowska ALEX
  • 1x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-04-25 08:21:14
2022-04-25 07:20:56
Justyna Banaszewska KLASER
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-04-24 18:59:58
2022-04-24 17:23:09
Maria Olejniczak ANGEL QUEEN
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
34 ACCEPTED 2022-04-24 18:59:56
2022-04-24 17:22:45
Krystyna Dryniak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs Pony Games
33 ACCEPTED 2022-04-24 19:53:51
2022-04-24 15:37:56
Lena Stanisławska RAMZES
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
32 ACCEPTED 2022-04-24 18:59:48
2022-04-24 14:52:52
Dorota Brzezinska-Grabarczyk CALINA
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-04-23 22:20:28
2022-04-23 22:20:28
Marta Szkiela ACON
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2022-04-23 21:10:12
2022-04-23 20:39:57
Julia Kociołek INTER-BREGO
  • 1x 7/L - 3/Konkurs L - 3
  • 1x 8/P -2/Konkurs P - 2
29 ACCEPTED 2022-04-23 15:04:25
2022-04-23 15:04:25
Joanna Łozińska-Miecznikowska NAZIR
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
28 ACCEPTED 2022-04-28 15:07:57
2022-04-23 14:48:01
Weronika Góra AQUA
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
27 ACCEPTED 2022-04-23 21:10:06
2022-04-23 13:31:03
Sandra Górska KENZO BOY
  • 1x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L - 3/Konkurs L - 3
26 ACCEPTED 2022-04-23 21:10:03
2022-04-23 13:30:43
Sandra Górska JULIETTE
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 7/L - 3/Konkurs L - 3
25 ACCEPTED 2022-04-23 21:10:01
2022-04-23 13:30:17
Szymon Górski ELIPSA
  • 1x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-04-22 17:51:26
2022-04-22 13:45:24
Marta Olczak STARBOY
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
23 ACCEPTED 2022-04-22 17:51:23
2022-04-22 12:08:54
Natalia Dybowska SCUDERIO
  • 2x 8/P -2/Konkurs P - 2
22 ACCEPTED 2022-04-28 21:05:21
2022-04-22 09:51:26
Malwina Borkowska KASZMIR
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-04-21 20:21:41
2022-04-21 20:14:36
Julia Kurzawa BELLA
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
20 ACCEPTED 2022-04-21 20:21:40
2022-04-21 20:14:05
Paulina Pawlak BAMBI
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-04-21 20:21:39
2022-04-21 20:13:40
Katarzyna Kamińska Krawczyk JAREMA
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-04-20 23:37:53
2022-04-20 22:29:26
Oliwia Pietranek N-KINAJ
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
17 ACCEPTED 2022-04-20 15:45:40
2022-04-20 14:29:02
Nel Stevens MAKTULIN
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
16 ACCEPTED 2022-04-20 15:45:38
2022-04-20 14:28:04
Joanna Cosgrave CYRKA
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
15 ACCEPTED 2022-04-20 15:45:36
2022-04-20 14:26:47
Zofia Lasoń TILLY
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
14 ACCEPTED 2022-04-20 13:22:39
2022-04-20 13:11:54
Maria Przybylak LILA
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs Pony Games
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
13 ACCEPTED 2022-04-20 13:22:35
2022-04-20 13:11:09
Maria Przybylak INGABERG HOPE
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs Pony Games
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
12 ACCEPTED 2022-04-28 16:27:52
2022-04-14 09:11:03
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/L - 3/Konkurs L - 3
  • 1x 8/P -2/Konkurs P - 2
11 ACCEPTED 2022-04-11 17:21:19
2022-04-10 16:29:39
Aleksandra Rdesińska ZAPPA
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
10 ACCEPTED 2022-04-11 17:21:16
2022-04-10 16:04:10
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 1x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-04-08 22:47:31
2022-04-08 22:19:15
Julia Biecka TOP GUN
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-04-08 22:47:26
2022-04-08 22:18:07
Zofia Szubańska ATILLA
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-04-03 22:51:58
2022-04-03 20:55:15
Wiktoria Kuśmierek WENA
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
6 ACCEPTED 2022-04-20 21:38:55
2022-04-03 20:50:22
Blanka Szulińska WENA
  • 2x 1/LL/Konkurs 50 cm dokładności
5 ACCEPTED 2022-04-21 19:45:41
2022-04-02 13:19:39
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 2/LL/Konkurs 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/N- 7DK/Konkurs N - 7DK
4 ACCEPTED 2022-04-28 22:14:58
2022-03-28 15:16:14
Zofia Osowska ATOS
  • 2x 3/LL/Konkurs 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 100 cm zwykły
3 ACCEPTED 2022-04-15 18:25:31
2022-03-21 17:27:26
Aleksandra Lota URKA VAN DE LOLKJE
  • 2x 7/L - 3/Konkurs L - 3
  • 2x 8/P -2/Konkurs P - 2
2 ACCEPTED 2022-03-21 13:31:01
2022-03-20 19:52:56
Oliwia Borkowska DOMINO
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs Pony Games
1 ACCEPTED 2022-03-21 13:31:00
2022-03-20 19:47:34
Oliwia Borkowska KASZMIR
  • 2x 6/Pony Games/Konkurs Pony Games
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. -
2. Adamczak Sylwia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O062630
3. Bąk Renata Stowarzyszenie R&S Stables
S
O006022
4. Banaszewska Justyna ORK Pod Dębem - Czołowo
S
brak
5. Bednarek Dorota WKJ Lublin SJ Wieża
S
O021847
6. Biecka Julia Brak przynależności klubowej
2009 (JM.)
Brak
7. Binkowska Agnieszka Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
O067042
8. Borek Julia Niezrzeszony
2008 (JM.)
Brak
9. Borkowska Malwina Brak
S
O068148
10. Borkowska Oliwia BRAK
2013 (Mł.)
BRAK
11. Chokoszewska Nikola Brak Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
12. Cosgrave Joanna KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
brak
13. Dryniak Krystyna Bez Przynależności Klubowej
2016 (Mł.)
Brak
14. Dybowska Natalia Virako Olimpia
S
O052765
15. Friedman Maja Bella St. R&S Stables Kębliny
2003 (MJ.)
O031354
10183554
16. Gąsiorowska Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2006 (J.)
O063014
17. Góra Weronika Brak przynależności klubowej
2003 (MJ.)
Brak
18. Górecki Jarosław Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
Brak
19. Górska Sandra TKJ Garbówek
2013 (Mł.)
Brak
20. Górski Szymon TKJ Garbówek
2007 (JM.)
Brak
21. Gorszwa Monika Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
22. Grabarczyk Dorota KJ Janowice
S
O033388
23. Grzybowska Amelia ORK Pod Dębem - Czołowo
2008 (JM.)
brak
24. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
25. Kamińska Krawczyk Katarzyna Bp
S
Brak
26. Kociołek Julia TKJ Garbówek
S
0038691
27. Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2009 (JM.)
O063245
28. Kotecka Malena SKJ Horseprofi Łódź
2007 (JM.)
O045956
29. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
30. Kozłowska Grażyna Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O065595
31. Kręzel Milena bpk
S
O054128
32. Kulesza Maria Bp
2009 (JM.)
Brak
33. Kurzawa Julia Bp
2009 (JM.)
Brak
34. Kuśmierek Wiktoria Klub Jeździecki Golden Dream
2009 (JM.)
O069334
35. Lasoń Anna KJ Fun Farma
S
O068878
36. Lasoń Zofia KJ Fun Farma
2009 (JM.)
O068879
37. Lepianka Wojciech delasens
S
brak
38. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
39. Łozińska-Miecznikowska Joanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O063028
40. Ługowska Antonina SKJ HORSEPROFI Łódź
2005 (J.)
brak
41. Majewska Nel De La Sens
2008 (JM.)
brak
42. Olczak Marta KJ Janowice
S
-
43. Olejniczak Maria KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O062041
44. Osowska Zofia KJ Janowice
2003 (MJ.)
O051729
45. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
S
O033511
46. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
47. Pawlak Paulina Nn
2007 (JM.)
Brak
48. Piaseczna Roksana SKJ HORSEPROFI
2011 (Mł.)
O067808
49. Pietranek Oliwia Fundacja Fun Farma
2010 (JM.)
O056220
50. Polińska Marianna Stowarzyszenie R&S Stables
2010 (JM.)
Bark
51. Przybylak Maria Skj HORESEPROFI
2011 (Mł.)
0066361
52. Rdesińska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (J.)
O068354
53. Różycka Amelia Stowarzyszenie R&S Stables
2010 (JM.)
brak
54. Sabitov Katarzyna KJ Lider Radzionków
S
O024583
55. Sabitov Katarzyna KJ Lider Radzinków
S
O024583
56. Stafiniak Karolina WZJ Lublin sekcja jeździecka Wieża
2010 (JM.)
O065017
57. Stanisławska Lena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
brak
58. Stevens Nel KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
O068196
59. Suchorzewska Agnieszka Brak
S
Brak
60. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
61. Szubańska Zofia Brak przynależności klubowej
2005 (J.)
Brak
62. Szulińska Blanka Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O062553
63. Szybka Irmina Walewicki KJ Gabon
2001 (MJ.)
O044404
64. Walczak Marta KJ Cheval Mariampol
2010 (JM.)
O056869
65. Was Aga Bo
S
Brak
66. Wojtczak Milena Brak
2006 (J.)
Brak
67. Woszczak Natalia Brak
2010 (JM.)
Brak
68. Wrońska Sandra SKJ HORSEPROFI Łódź
2006 (J.)
O064760
69. Zawalski Jeremi KJ Janowice
2012 (Mł.)
-
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

83

- F:
M:
2.

36

ACON WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/162 F: Szewron
M: Amanda
K027914 POL007520155407
3.

1

ALEX HUCULSKA POL 2015 wałach myszata/kuc:137 cm F: Wulkan
M: Ania / Pac
brak 616012550078315
4.

50

ALKATA NN POL 2005 Wałach izabelowata/160 F: Marat
M: Alabama
brak
5.

40

ANGEL QUEEN Deutsches Reitpony POL 2009 klacz bułana/kuc:148 F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533 DE434340333409
6.

10

AQUA PKSP POL 2006 klacz gniada/167 F: Granilli S
M: Artemida
brak POL 009 61 01316 06
7.

61

ARABELLA NN POL 2006 klacz gniada/154 F: NN
M: NN
K024741 616999590268606
8.

16

ATILLA HAFLINGER POL 2005 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Almwind
M: Dorena
Brak DE422. 220001105
9.

15

ATOS Szlachetna Półkrew POL 2004 wałach ciemnogniada/159 F: NN
M: Ariadna
K013500 616 999 59 00100 04
10.

48

AVENTADOR-L WLKP POL 2015 wałach kara/170 F: Ron William
M: Alpina
K027409 616007670053415
11.

27

BAMBI ACHALTEKINSKA POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
12.

28

BELLA NN POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:148 F: Nn
M: Nn
Brak 0000
13.

37

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
K014764 POL009610164306
14.

74

CEZAR KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999540120515
15.

45

CHELSEA SP POL 2018 klacz gniada/173 F: Mars
M: Casablanka
Brak 616009590010118
16.

58

COLA LADY SP POL 2011 klacz gniada/171 F: Palermo
M: Chaline
K022209 616009580140411
17.

54

CYMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Czumak
M: Cyntia
Brak 616007610133214
18.

23

CYRKA KUC POL 2011 klacz ciemnogniada/kuc:113 F: Nion
M: Mercus Celine
brak 616013690088011
19.

57

DAKOTA C WLKP POL 2016 klacz ciemnogniada/174 F: CASTLE ROCK / CLEARWAY
M: DODA / CASTILIO
K030345 616007610109416
20.

56

DISNEY HANOWER POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
21.

14

DOMINO KUC POL 2018 wałach srokata/mk:148 F: Gabaryt
M: Damara
Brak 616999580333818
22.

52

EDYCJA PP WLKP POL 2017 klacz gniada/163 F: Bankiet
M: Epoka
Brak A0015414S
23.

32

ELIPSA WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Nobody
M: Etna
Brak 616009590023495
24.

46

EMIRAT MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kara/157 F: Halogen
M: Europejka
K016649 Pol 006590136108
25.

60

ENDURO G MAŁOPOLSKA POL 2018 ogier gniada/170 F: Łyskacz
M: Elza
Brak 616098200307845
26.

55

ENERGY W KWPN POL 2009 wałach gniada/175 F: Jaaz
M: Testa Roza M
brak 528003200903942
27.

59

EVEREST M PKSP POL 2010 wałach gniada/180 F: Nice Boy
M: Eneida / Fanimo
K020685 616009690073410
28.

41

EXEDRO KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:137 F: Emir
M: Epoka
K029739 616013570081710
29.

47

FANTAZJA-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 klacz bułana/kuc:138 F: Tel Aviv
M: Flika-W
Brak 616013580360216
30.

65

FORREST GUMP HANOVERSKA POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: FAHRENHEIT
M: WHITNEY
BRAK BRAK
31.

75

FRIVOOL KWPN POL 2010 wałach gniada/172 F: Sandero
M: -
brak -
32.

53

GAZAN TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach siwa/mk:150 F: -
M: -
brak -
33.

69

H-ZHIVARA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz skarogniada/175 F: Zhivago
M: Wavinja
Brak DE421000164915
34.

51

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
35.

43

HASZYSZ BEJ ANGLOARAB POL 2001 wałach ciemnogniada/168 F: Brokat Bej
M: Huanita
Brak 006580000901
36.

20

INGABERG HOPE WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:129 F: HOPE CADFRIDOG
M: HENFYNYW MATILDA
BRAK 826046020160454
37.

35

INTER-BREGO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/163 F: Sommerhit
M: Infanesta
. 616009610146917
38.

64

IRBANDIA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz siwa/166 F: Professional /
M: Indonezja / Baby Bid
K032460 POL080000005945
39.

44

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
40.

26

JAREMA SP POL 2008 wałach gniada/169 F: Maram
M: Jarmila
Brak Brak
41.

63

JAZZY KUC WALIJSKI POL 2006 wałach gniada/kuc:125 F: Harley Pioneer
M: Windhoek's Jozefien
Brak POL 013590190406
42.

76

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
43.

33

JULIETTE NN POL 2014 klacz gniada/149 F: Nn
M: Nn
Brak 528008140091514
44.

71

JURANT SP POL 2003 wałach siwa F: Diabelek
M: Juma / Ishan
K023907 009590033103
45.

62

KANON TYP SZLACHETNY POL 2008 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
brak 616999590347608
46.

42

KARMAN WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: Eger
M: Karotka
brak POL007610191807
47.

13

KASZMIR MAŁOPOLSKI POL 2015 wałach srokata/169 F: ARTEDY
M: KASABLANKA
K033374 616006580276715
48.

34

KENZO BOY NN POL 2014 wałach ciemnogniada/141 F: Nn
M: Nn
Brak 616999592031514
49.

2

KLASER XX POL 2012 wałach skarogniada/160 F: Kornel
M: Klara / Who Knows
brak 616POL12007524T
50.

67

KSIĄŻE BALOU M SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou
M: Kastelka
K030728 616009590163516
51.

21

LILA KUC POL 2012 klacz kara/kuc:138 F: NN
M: NN
616999610313808 616999610313808
52.

24

MAKTULIN Czysta Krew Arabska POL 2017 wałach gniada/kuc:147 F: Mohikan
M: Messina
brak 616POL17011924A
53.

72

MEMORIAL DEL JARAMA Pura Raza Espaniola POL 2018 wałach gniada/165 F: Cobalto Del Jarama
M: Fragata Del Jarama
Brak 724015180338391
54.

25

N-KINAJ KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Nowator
M: Kalipso
K033293 013580687906
55.

18

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/kuc:136 F: Halasz
M: Nerba
K033292 616011610247409
56.

31

NAZIR TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach siwa/165 F: nn
M: nn
brak 616999590322107
57.

49

NIGARIOT XX POL 2017 ogier gniada/165 F: Chariot
M: Nigata / Delator
K031306 616POL17010021T
58.

73

NUBRID HAFLINGER POL 2012 Wałach izabelowata/kuc:145 F: Nugat
M: Bella Dea
703001414307112
59.

38

NURI VD WATERMOLEN KWPN NED 2018 wałach ciemnokasztanowata/175 F: HAYNES GH/CARAMBOLE
M: VANORELLA/GUIDAM/QUIDAM DE REVEL
K034117 52801047913
60.

9

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lando / Lancier
M: Taylor O / Lux
K010838 5280030509101 103FB85
61.

5

PANDA SP POL 2004 klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
62.

68

POMELO TRK. POL 2017 wałach kara/160 F: Eloquent
M: Pochwała / Etos
K031057 616003010086117
63.

66

POMPADOUR SP POL 2015 wałach gniada/158 F: Clavius
M: Careretino
....... ....
64.

11

RAMZES TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K033358 616999610068316
65.

70

RUBINT KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
66.

29

SCUDERIO HANNOVER GER 2014 wałach kara/180 F: Scuderia
M: Delayla
K029449 DE 431310353014
67.

82

SILVER STAR F:
M:
68.

81

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
69.

77

SIMONETTA Deutsches Sportpferd POL 2011 klacz skarogniada/168 F: Simonetti
M: Dacoma
K032389 DE455-8790066-11
70.

30

STARBOY Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach gniada/164 F: Scarosso
M: Quibell
- DE456560232316
71.

22

TILLY KUC / TINKER POL 2011 klacz srokata/kuc:132 F: nn
M: nn
brak 826069000225699
72.

17

TOP GUN PKSP POL 2014 wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Tulka
Brak 616009610004014
73.

3

URKA VAN DE LOLKJE FRYZYJSKA POL 2014 klacz kara/160 F: Norbert 444
M: Lolkje Van De Leidijk
K030685 616004201402942
74.

6

WENA TYP KUC POL 2012 klacz kara/kuc:128 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520124112
75.

39

WILDZANG'S SABIONA KUC WALIJSKI POL 2002 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
K030743 02.01166
76.

79

WIMBLEDON SP POL 2003 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
- -
77.

19

ZAPPA TYP SZLACHETNY POL 2006 mare chestnut/155 F: NN
M: NN
K013406 POL 999 59 04520 04
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Sylwia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
KARMAN (42)
2022-04-30
2022-04-30
Bąk Renata
Stowarzyszenie R&S Stables
2022-05-01
5
2022-05-01
Banaszewska Justyna
ORK Pod Dębem - Czołowo
KLASER (2)
2022-04-30
4
2022-04-30
10
Bednarek Dorota
WKJ Lublin SJ Wieża
EMIRAT (46)
2022-04-30
2022-04-30
7
Biecka Julia
Brak przynależności klubowej
TOP GUN (17)
2022-04-30
8
2022-04-30
Binkowska Agnieszka
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2022-05-01
4
2022-05-01
8
Borek Julia
Niezrzeszony
2022-04-30
20
2022-04-30
11
Borkowska Malwina
Brak
KASZMIR (13)
2022-04-30
15
2022-04-30
9
Borkowska Oliwia
BRAK
KASZMIR (13)
2022-05-01
7
2022-05-01
2
DOMINO (14)
2022-05-01
3
2022-05-01
4
Chokoszewska Nikola
Brak Przynależności Klubowej
ALKATA (50)
2022-04-30
2022-04-30
Cosgrave Joanna
KJ Fun Farma
CYRKA (23)
2022-04-30
28
2022-04-30
21
Dryniak Krystyna
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-01
6
2022-05-01
8
Dybowska Natalia
Virako Olimpia
2022-05-01
7
2022-05-01
Friedman Maja Bella
St. R&S Stables Kębliny
2022-05-01
2
2022-05-01
Góra Weronika
Brak przynależności klubowej
AQUA (10)
2022-04-30
18
2022-04-30
Górecki Jarosław
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2022-04-30
24
Górska Sandra
TKJ Garbówek
2022-04-30
1
2022-04-30
20
2022-05-01
9
2022-04-30
1
2022-04-30
22
2022-05-01
11
Górski Szymon
TKJ Garbówek
ELIPSA (32)
2022-04-30
1
2022-04-30
11
Gorszwa Monika
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2022-04-30
2022-04-30
2022-05-01
13
2022-05-01
6
Grabarczyk Dorota
KJ Janowice
CALINA (37)
2022-04-30
3
2022-04-30
6
Grzybowska Amelia
ORK Pod Dębem - Czołowo
ALEX (1)
2022-04-30
21
2022-04-30
23
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
2022-05-01
1
2022-05-01
Kamińska Krawczyk Katarzyna
Bp
JAREMA (26)
2022-04-30
17
2022-04-30
5
Kociołek Julia
TKJ Garbówek
2022-05-01
2022-05-01
5
Kosińska Hanna
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2022-04-30
2
2022-04-30
4
POMELO (68)
2022-04-30
4
2022-04-30
Kotecka Malena
SKJ Horseprofi Łódź
2022-04-30
2022-04-30
3
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2022-04-30
3
2022-04-30
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Kozłowska Grażyna
Stow. R&S Stables Kębliny
2022-04-30
1
2022-04-30
12
Kręzel Milena
bpk
2022-04-30
7
2022-04-30
6
Kulesza Maria
Bp
DISNEY (56)
2022-04-30
2022-04-30
Kurzawa Julia
Bp
BELLA (28)
2022-04-30
30
2022-04-30
29
Kuśmierek Wiktoria
Klub Jeździecki Golden Dream
WENA (6)
2022-05-01
11
2022-05-01
Lasoń Zofia
KJ Fun Farma
TILLY (22)
2022-04-30
21
2022-04-30
1
Lepianka Wojciech
delasens
KANON (62)
2022-04-30
2022-04-30
Lota Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-05-01
3
2022-05-01
Łozińska-Miecznikowska Joanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
NAZIR (31)
2022-05-01
17
2022-05-01
Ługowska Antonina
SKJ HORSEPROFI Łódź
CYMA (54)
2022-04-30
1
2022-04-30
2022-04-30
14
Majewska Nel
De La Sens
NUBRID (73)
2022-04-30
1
2022-04-30
19
Olczak Marta
KJ Janowice
STARBOY (30)
2022-04-30
4
2022-04-30
5
Olejniczak Maria
KJ Golden Dream
2022-05-01
2
2022-05-01
Osowska Zofia
KJ Janowice
ATOS (15)
2022-04-30
2022-04-30
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2022-04-30
2022-04-30
8
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
2022-04-30
7
2022-04-30
2
2022-04-30
8
2022-04-30
3
Pawlak Paulina
Nn
BAMBI (27)
2022-04-30
9
2022-04-30
1
Piaseczna Roksana
SKJ HORSEPROFI
2022-04-30
1
2022-04-30
Pietranek Oliwia
Fundacja Fun Farma
N-KINAJ (25)
2022-04-30
26
2022-04-30
2022-05-01
15
2022-05-01
Polińska Marianna
Stowarzyszenie R&S Stables
RUBINT (70)
2022-05-01
2022-05-01
7
Przybylak Maria
Skj HORESEPROFI
2022-04-30
31
2022-04-30
1
2022-05-01
5
2022-05-01
1
2022-05-01
8
2022-05-01
LILA (21)
2022-04-30
1
2022-04-30
27
2022-05-01
2022-05-01
15
Rdesińska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (19)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Różycka Amelia
Stowarzyszenie R&S Stables
GAZAN (53)
2022-04-30
21
2022-04-30
10
Sabitov Katarzyna
KJ Lider Radzinków
2022-05-01
6
2022-05-01
4
Sabitov Katarzyna
KJ Lider Radzionków
2022-05-01
1
2022-05-01
3
Stafiniak Karolina
WZJ Lublin sekcja jeździecka Wieża
2022-04-30
1
2022-04-30
6
Stanisławska Lena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
RAMZES (11)
2022-04-30
16
2022-04-30
Stevens Nel
KJ Fun Farma
2022-04-30
21
2022-04-30
1
2022-05-01
18
2022-05-01
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
ACON (36)
2022-04-30
25
2022-04-30
12
2022-05-01
10
2022-05-01
Szubańska Zofia
Brak przynależności klubowej
ATILLA (16)
2022-04-30
21
2022-04-30
Szulińska Blanka
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
WENA (6)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Szybka Irmina
Walewicki KJ Gabon
PANDA (5)
2022-04-30
5
2022-05-01
2022-04-30
2
2022-04-30
2
2022-05-01
14
Walczak Marta
KJ Cheval Mariampol
EXEDRO (41)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Wojtczak Milena
Brak
JAZZY (63)
2022-04-30
32
2022-04-30
26
Woszczak Natalia
Brak
2022-04-30
1
2022-04-30
13
Wrońska Sandra
SKJ HORSEPROFI Łódź
HARNAŚ (51)
2022-05-01
19
2022-05-01
Zawalski Jeremi
KJ Janowice
2022-04-30
1

Number of Riders: 69

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl