Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w skokach przez przeszkody
WLKS Krakus Swoszowice, 1-3.10.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
148 ACCEPTED 2021-10-02 20:16:32
2021-10-02 20:16:32
Monika Profic GALERIA
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
147 ACCEPTED 2021-10-02 20:15:56
2021-10-02 20:15:56
Robert Profic BELINDA
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
146 ACCEPTED 2021-10-02 11:35:33
2021-10-02 11:35:33
Nikola Piskorz CZARTABAZA
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2021-09-30 19:00:12
2021-09-30 19:00:12
Rafał Walaszek KANDY PROGRES
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2021-09-30 18:59:36
2021-09-30 18:59:36
Małgorzata Jaworska ATOS
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
143 ACCEPTED 2021-09-30 15:55:32
2021-09-30 15:55:32
Robert Profic DON PEDRO ZW
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
142 ACCEPTED 2021-09-30 15:54:39
2021-09-30 15:54:39
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
141 ACCEPTED 2021-09-30 15:54:12
2021-09-30 15:54:12
Kinga Czekaj KLAUDIA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
140 ACCEPTED 2021-09-30 15:53:08
2021-09-30 15:53:08
Jarosław Koziarowski ATLANTO
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
139 ACCEPTED 2021-09-30 15:52:18
2021-09-30 15:52:18
Jarosław Koziarowski CORDENTO
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
138 ACCEPTED 2021-09-30 15:51:05
2021-09-30 15:51:05
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
137 ACCEPTED 2021-09-30 15:50:39
2021-09-30 15:50:39
Jarosław Koziarowski LEONARDO
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
136 ACCEPTED 2021-09-30 15:49:09
2021-09-30 15:49:09
Aleksandra Matuła CHAMANII
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
135 ACCEPTED 2021-09-30 15:48:21
2021-09-30 15:48:21
Julia Dubik AHLERT
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
134 ACCEPTED 2021-09-30 15:47:57
2021-09-30 15:47:57
Amelia Piętka AHLERT
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
133 ACCEPTED 2021-09-30 15:46:18
2021-09-30 15:46:18
Izabela Szymula BOND BEJ
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
132 ACCEPTED 2021-09-30 15:45:34
2021-09-30 15:45:34
Kinga Kościarz ALEBASTR
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2021-09-30 15:44:39
2021-09-30 15:44:39
Natalia Maciaszek NIGHTMANAGER
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
130 ACCEPTED 2021-09-30 15:43:22
2021-09-30 15:43:22
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
129 ACCEPTED 2021-09-30 11:33:58
2021-09-30 11:33:58
Krzysztof Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
128 ACCEPTED 2021-09-30 11:32:55
2021-09-30 11:32:55
Krzysztof Pyrek MEDEA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
127 ACCEPTED 2021-09-30 11:31:56
2021-09-30 11:31:56
Krzysztof Pyrek JASTINELLA ANPI
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2021-09-30 11:30:49
2021-09-30 11:30:49
Filip Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2021-09-30 11:28:57
2021-09-30 11:28:57
Aniela Kilian LACARO
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - Reg. zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-09-30 11:28:14
2021-09-30 11:28:14
Aniela Kilian CONSTANTINO AD
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-09-28 20:53:50
2021-09-28 20:53:50
Natalia Krakowiak DIORYT
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
122 ACCEPTED 2021-09-28 20:50:50
2021-09-28 20:50:50
Mateusz Draus FILA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2021-09-28 20:42:28
2021-09-28 20:42:28
Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE
  • 2x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2021-09-28 08:51:13
2021-09-28 08:51:13
Julia Hardek SENATOR-K
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
119 ACCEPTED 2021-09-26 23:07:05
2021-09-26 22:53:47
Karolina Nowak ALHAMBRA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
118 ACCEPTED 2021-09-26 23:07:14
2021-09-26 21:41:49
Paweł Piątkowski EXICON
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-09-26 23:07:20
2021-09-26 21:40:29
Joanna Pawłowska ELVIS
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2021-09-26 23:07:30
2021-09-26 21:19:01
Edyta Gajęcka LARS
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
115 ACCEPTED 2021-10-02 11:48:56
2021-09-26 20:47:36
Kinga Nowińska BONANZA
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
114 ACCEPTED 2021-09-26 23:07:44
2021-09-26 19:49:41
Marek Drzyźdżyk ELBRA
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2021-09-26 23:07:51
2021-09-26 17:07:45
Maja Najdzionek FUKS
  • 2x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
112 ACCEPTED 2021-09-26 23:07:55
2021-09-26 14:32:33
Robert Morawski IWAN
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
111 ACCEPTED 2021-09-28 20:43:27
2021-09-26 14:19:28
Olga Stalony-Dobrzańska VIVANTI PROGRES
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
110 ACCEPTED 2021-09-26 23:08:01
2021-09-26 13:46:01
Szymon Najdzionek LITTLE WINNER
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-09-26 23:08:32
2021-09-26 12:23:31
Olga Górkiewicz BOLIWIA
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
108 ACCEPTED 2021-09-26 10:07:53
2021-09-25 17:14:26
Konstancja Kozińska AKERMAN
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2021-09-26 10:07:58
2021-09-25 13:37:49
Anna Woźniak DAMAR
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2021-09-26 10:08:03
2021-09-25 10:30:24
Oliwia Jania KARISMA
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
105 ACCEPTED 2021-09-26 10:08:09
2021-09-25 08:09:32
Aneta Molo WINNIE
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
104 ACCEPTED 2021-09-28 10:20:28
2021-09-24 19:48:13
Rafał Walaszek LOTUS-TREN
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2021-09-24 23:48:38
2021-09-24 12:27:02
Jola Hornik PUMAR
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
102 ACCEPTED 2021-09-24 23:48:34
2021-09-24 09:51:33
Julia Rajca H-BATAGLLIO
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/Legz/Konkurs nr 11. L - Reg. egzaminacyjny
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
101 ACCEPTED 2021-09-24 23:48:29
2021-09-24 07:13:51
Anna Kubać ELIGARD
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2021-09-24 23:48:19
2021-09-23 21:13:36
Adam Lewicki DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
99 ACCEPTED 2021-09-24 23:48:15
2021-09-23 21:08:50
Magdalena Seweryn FINISH
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
98 ACCEPTED 2021-09-25 00:34:17
2021-09-23 20:04:30
Rafał Walaszek INIDA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2021-09-25 00:34:37
2021-09-23 20:01:04
Magdalena Moskwik HUESO
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
96 ACCEPTED 2021-09-25 00:37:28
2021-09-23 20:00:29
Maria Jaszczurowska DORADO
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
95 ACCEPTED 2021-09-25 00:35:24
2021-09-23 20:00:06
Agata Drewiczewska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-09-26 10:08:24
2021-09-23 16:27:12
Sylwia Kamińska FINEZJA
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2021-09-24 23:48:59
2021-09-23 15:21:22
Klaudia Bogdał IRMA
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-09-24 23:49:06
2021-09-23 12:58:08
Szymon Najdzionek ZIP-CODE
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
91 ACCEPTED 2021-09-25 00:38:38
2021-09-23 10:39:22
Anastazja Pasternak ENRICO PONY SPORT
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
90 ACCEPTED 2021-09-24 23:49:16
2021-09-23 08:14:41
Wiktoria Stwora FIRST FIGHTER M.Z
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
89 ACCEPTED 2021-09-25 00:40:57
2021-09-23 07:55:14
Maria Mitka CALISTA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2021-09-25 00:35:31
2021-09-22 22:00:25
Agata Golec STARCO VAN’T FRIEDEN
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-09-25 07:49:52
2021-09-22 21:26:09
Aleksandra Błachnio KARLITO BREGANDE P
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2021-09-28 10:17:41
2021-09-22 21:00:40
Helena Dudzińska MENTOR
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
85 ACCEPTED 2021-09-25 00:41:02
2021-09-22 20:36:38
Wiktoria Koza SUMIRA
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 14/C/Konkurs nr 14. C - Reg. z jokerem 269.5
  • 1x 18/C1/Konkurs nr 18 - C1 - Reg. dwufazowy 274.2
84 ACCEPTED 2021-09-25 00:40:24
2021-09-22 19:47:06
Anna Kapusta SHADOW
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2021-09-28 10:56:55
2021-09-22 18:48:59
Aleksandra Chmiela ALBATROS
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 11/Legz/Konkurs nr 11. L - Reg. egzaminacyjny
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-09-24 23:49:51
2021-09-22 18:09:45
Anna Pilch FINISH
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
81 ACCEPTED 2021-09-24 23:49:56
2021-09-22 17:12:24
Iga Grodzka SAN ROMANCO
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2021-09-24 23:50:00
2021-09-22 17:11:13
Karolina Stanowska FINE LINE
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
79 ACCEPTED 2021-09-25 00:38:07
2021-09-22 17:01:33
Anastazja Pasternak SZOGUN
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
78 ACCEPTED 2021-09-25 00:39:04
2021-09-22 17:00:43
Aleksandra Oleksy CORTADO
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
77 ACCEPTED 2021-09-25 00:40:08
2021-09-22 16:33:36
Mateusz Draus EMIKA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2021-09-25 00:47:01
2021-09-22 15:36:33
Marta Jurkiewicz LOCARNO
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2021-09-25 00:43:08
2021-09-22 14:33:21
Anna Krzykawska MATRIX
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2021-09-25 00:39:36
2021-09-22 13:12:24
Bernard Grzywna ONIL
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
73 ACCEPTED 2021-09-25 00:40:30
2021-09-22 12:02:52
Ewa Michalska JULISSI
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2021-09-25 00:41:58
2021-09-22 11:24:52
Paulina Śliwa KARDAN
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2021-09-25 00:38:57
2021-09-22 08:51:15
Wiktoria Sajak BIRMA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
70 ACCEPTED 2021-09-25 00:42:22
2021-09-22 00:20:51
Wiktoria Kozera DRAMA
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
69 ACCEPTED 2021-09-25 00:42:29
2021-09-21 23:38:50
Daria Kosmal KLAUDIA
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-09-24 23:50:14
2021-09-21 22:44:48
Amelia Woźniacka OPIUM II
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-09-24 23:50:22
2021-09-21 22:43:45
Amelia Woźniacka ASHANTI
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
66 ACCEPTED 2021-10-02 11:34:43
2021-09-21 21:31:06
Urszula Orzechowska CZARTABAZA
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2021-09-24 23:50:35
2021-09-21 21:30:36
Julia Kania BAR
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2021-09-24 23:50:38
2021-09-21 21:30:06
Julia Czarnota MERA
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
63 ACCEPTED 2021-09-24 23:50:42
2021-09-21 21:29:45
Martyna Niechajewicz MIRANDA
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
62 ACCEPTED 2021-09-24 23:50:46
2021-09-21 21:29:20
Natalia Kurek PETHRA
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2021-09-24 23:50:50
2021-09-21 21:28:46
Oliwia Kurek MOKAR
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2021-09-25 00:42:39
2021-09-21 19:18:04
Kinga Czekaj BE BALOU
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19 - N1 - Reg. dwufazowy 274.2
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-09-25 00:43:26
2021-09-21 18:01:46
Weronika Gębska TROJA
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
58 ACCEPTED 2021-09-25 00:46:40
2021-09-21 16:39:16
Vincent Fedorczak WIQUIRRA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2021-09-25 00:36:33
2021-09-21 16:38:48
Aleksandra Chełmecka WACZAFA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-09-25 00:45:15
2021-09-21 15:08:00
Filip Kotarba BAJER
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 14/C/Konkurs nr 14. C - Reg. z jokerem 269.5
  • 1x 18/C1/Konkurs nr 18 - C1 - Reg. dwufazowy 274.2
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19 - N1 - Reg. dwufazowy 274.2
55 ACCEPTED 2021-09-25 00:45:20
2021-09-21 15:07:29
Gabriela Sadzik BASCADO
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
  • 2x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-09-25 00:35:01
2021-09-21 15:02:39
Wiktoria Soswa A MANUKA W
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2021-09-25 00:51:25
2021-09-21 13:07:35
Nikola Walczak KENIA
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
52 ACCEPTED 2021-09-25 00:51:30
2021-09-21 13:06:55
Natalia Walczak KARMEN
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
51 ACCEPTED 2021-09-26 10:11:23
2021-09-21 11:10:06
Zofia Juszkiewicz GANDINI
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
  • 2x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2021-09-25 00:51:35
2021-09-21 08:46:02
Roma Kula CASSEL
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
49 ACCEPTED 2021-09-25 00:37:38
2021-09-21 08:24:43
Lena Władyka FIRST
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
48 ACCEPTED 2021-09-25 00:43:11
2021-09-21 06:24:21
Blanka Sęk FAMO
  • 2x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2021-09-25 00:51:39
2021-09-20 23:02:19
Aleksandra Wojciechowska AMOR
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
46 ACCEPTED 2021-09-25 00:51:43
2021-09-20 21:46:35
Daria Osieka EDISON E. NÉMASÁG
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-09-25 00:50:28
2021-09-20 21:14:24
Maja Sadowska HERA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-09-25 00:51:46
2021-09-20 20:50:06
Karolina Biernat A'CONTENDRA AZ
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-09-25 00:33:19
2021-09-19 21:38:12
Victoria Styś OSKAR
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
42 ACCEPTED 2021-09-25 00:33:23
2021-09-19 21:37:52
Victoria Styś JUST NOTHING
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-09-24 23:51:05
2021-09-19 21:36:51
Kinga Kozubek ALWARO POLSMAK
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-09-25 00:46:21
2021-09-19 20:42:14
Joanna Wdaniec CASQUERA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-09-24 23:51:19
2021-09-19 17:24:11
Natalia Józefczyk ORKAN
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
38 ACCEPTED 2021-09-24 23:51:29
2021-09-19 08:24:31
Patrycja Antoniewicz SAN ROMANCO
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
37 ACCEPTED 2021-09-24 23:51:36
2021-09-18 22:08:06
Maria Roczniak FAKIR
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-09-24 23:51:42
2021-09-18 22:07:15
Weronika Walterbach ERBAS
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-09-24 23:51:46
2021-09-18 17:16:25
Natalia Gajek NIRVANA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2021-09-25 00:36:42
2021-09-18 11:09:40
Michalina Czaderska SAMIRO KA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2021-09-24 23:52:55
2021-09-17 16:12:33
Aleksandra Pacwa CYKADA W
  • 2x 11/Legz/Konkurs nr 11. L - Reg. egzaminacyjny
32 ACCEPTED 2021-09-25 00:47:21
2021-09-16 16:40:03
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-09-25 00:47:27
2021-09-16 16:39:09
Jadwiga Rogalska LOSE YOURSELF
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-09-24 23:53:13
2021-09-16 13:47:20
Jagoda Rejman MARSZAŁEK
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-09-24 23:53:19
2021-09-16 13:00:10
Emilia Tyrka ERBAS
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
28 ACCEPTED 2021-09-25 00:41:39
2021-09-16 11:31:55
Maria Steć NADOBNA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
27 ACCEPTED 2021-09-25 00:47:42
2021-09-15 22:09:04
Milena Nowak ALFIE
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
26 ACCEPTED 2021-09-24 23:53:29
2021-09-15 21:46:13
Julia Dudek B-KAMEA
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
25 ACCEPTED 2021-09-24 23:53:36
2021-09-15 19:40:31
Irena Jarczewska WHAT A CASH K Z
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-09-24 23:53:55
2021-09-15 14:05:50
Maria Pohl DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
23 ACCEPTED 2021-09-24 23:54:00
2021-09-15 14:05:29
Magdalena Seweryn DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
22 ACCEPTED 2021-09-24 23:54:06
2021-09-15 14:05:05
Kamila Żaba E-SABER
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
21 ACCEPTED 2021-09-25 00:47:49
2021-09-15 14:03:50
Julia Szewczyk FAKIR
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
20 ACCEPTED 2021-09-25 00:40:51
2021-09-15 14:02:53
Paulina Batko AMFORA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-09-25 00:47:54
2021-09-15 11:28:58
Karolina Osmańska-Jelonek ARON
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
18 ACCEPTED 2021-09-25 00:48:19
2021-09-15 09:26:39
Amelia Bober OPAR Z BRZEZIA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2021-09-25 00:45:45
2021-09-14 10:28:16
Emilia Buwaj FIKUS-TABUN
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
16 ACCEPTED 2021-09-24 23:54:25
2021-09-14 09:07:01
Krzysztof Zalewski HERBA
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
15 ACCEPTED 2021-09-24 23:54:33
2021-09-14 09:04:52
Joanna Heydel KAMIS
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
14 ACCEPTED 2021-09-25 00:46:52
2021-09-14 07:39:36
Helena Pietrus KOPE
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-09-25 00:46:54
2021-09-14 07:38:53
Sylwia Pietrus KOPE
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
12 ACCEPTED 2021-09-25 00:37:07
2021-09-14 01:32:26
Julia Czuczeło CONRAD 98
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-09-24 23:54:43
2021-09-13 21:40:43
Michalina Kowalska BOND BEJ
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2021-09-25 00:44:51
2021-09-13 21:33:35
Dominika Dębska WINNIE
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-09-25 00:50:31
2021-09-13 20:44:52
Oliwia Huntemann PORTER
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
8 ACCEPTED 2021-09-25 00:50:57
2021-09-13 20:44:15
Oliwia Huntemann TOWER
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
7 ACCEPTED 2021-09-25 00:50:59
2021-09-13 20:43:47
Nina Jamróz TOWER
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
6 ACCEPTED 2021-09-28 10:23:08
2021-09-13 20:43:02
Nadia Fuła RENA
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
5 ACCEPTED 2021-09-28 10:23:15
2021-09-13 20:42:34
Jadwiga Szczygieł RENA
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
4 ACCEPTED 2021-09-28 10:23:21
2021-09-13 20:41:57
Hanna Sadowska SZANTA
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
3 ACCEPTED 2021-09-28 10:23:26
2021-09-13 20:41:12
Maja Sadowska DRACO
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-09-25 00:48:26
2021-09-13 18:08:26
Ewa Kołodziejczyk FAROL DO ZAMBUJAL
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2021-09-25 00:48:42
2021-09-13 18:00:27
Amelia Zając FANTACO
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antoniewicz Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2005 (J.)
Brak
2. Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
3. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
O042964
4. Błachnio Aleksandra KJK FABREX
S
O048544
5. Bober Amelia brak
2006 (JM.)
O056736
6. Bogdał Klaudia Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
7. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
8. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
9. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (MJ.)
O051354
10. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O056699
11. Czaderska Michalina Brak
2007 (JM.)
O054211
12. Czarnota Julia KS Szwadron Jawornik
2008 (JM.)
LZRWZJ/1000/21
13. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
14. Czuczeło Julia KJ VIP Kraków
2001 (MJ.)
O045219
15. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
16. Data Zosia WLKS Krakus
17. Dębska Dominika bpk
S
O042969
18. Draus Mateusz Zaczarowame Wzgórze
2004 (J.)
brak
19. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
20. Drzyźdżyk Marek bpk
S
O031917
21. Dubik Julia WLKS Krakus
22. Dudek Julia Brak
2004 (J.)
O056572 Dudek Julia
23. Dudzińska Helena Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2008 (JM.)
brak
9811
24. Fedorczak Vincent BPK
2010 (Mł.)
brak
25. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
O048339
26. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
O013080
27. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O023589
28. Gębska Weronika brak przynależności klubowej
2000 (MJ.)
brak
29. Golec Agata Brak
S
Brak
30. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
31. Grodzka Iga Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
32. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
33. Hardek Julia WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
x
x
34. Heydel Joanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O055462
35. Hornik Jola Bpk
2006 (JM.)
Brak
36. Huntemann Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2005 (J.)
O053059
37. Jamróz Nina Klub Sportowy LASER TEAM
2011 (Mł.)
O063105
38. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (J.)
O053033
Brak
39. Jarczewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
40. Jaszczurowska Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O045927
41. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
42. Jaworska Małgorzata Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2001 (MJ.)
0024181
10200526
43. Józefczyk Natalia bpk
2004 (J.)
brak
44. Jurkiewicz Marta BPK
2006 (JM.)
brak
45. Juszkiewicz Zofia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O044805
46. Kamińska Sylwia Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
brak
47. Kania Julia KS Szwadron Jawornik
2001 (MJ.)
brak
48. Kapusta Anna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2003 (J.)
O048336
49. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
50. Kołodziejczyk Ewa KJ Assanya
2004 (J.)
brak
51. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
52. Kosmal Daria BPK
2002 (MJ.)
None
53. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
0044289
54. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
brak
55. KOWYNIA JULITA
56. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
57. Kozera Wiktoria OJK Zordina
S
Brak
58. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
59. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
60. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
O056734
61. Kozubek Kinga Brak
2003 (J.)
brak
62. Krakowiak Natalia Klub Jeździecki Facimiech
2002 (MJ.)
O045054
63. Krzykawska Anna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
64. Kubać Anna KJ Facimiech
2004 (J.)
O052655
65. Kula Roma BPK
S
O001922
66. Kurek Natalia KS Szwadron Jawornik
2005 (J.)
brak
67. Kurek Oliwia KS Szwadron Jawornik
2004 (J.)
brak
68. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
69. Kwolek Julia WLKS Krakus
70. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
71. Lewicki Adam Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2006 (JM.)
Brak
72. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
73. Maciaszek Natalia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2020 (Mł.)
brak
74. Matuła Aleksandra WLKS Krakus
2007 (JM.)
Brak
75. Michalska Ewa brak
2000 (MJ.)
O061217
76. Mitka Maria Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2007 (JM.)
O050887
77. Molo Aneta bpk
S
O052567
78. Morawski Robert OJK Stajnia Pod Dębami
S
O019029
79. Moskwik Magdalena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (J.)
Brak
80. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
81. Najdzionek Szymon Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
82. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
83. Najdzionek Szymon Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
N028637
84. Niechajewicz Martyna KS Szwadron Jawornik
2008 (JM.)
brak
85. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
86. Nowak Milena BPK
2009 (JM.)
brak
87. Nowińska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
616009610107813
88. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2005 (J.)
6777/19 AB
89. Orzechowska Urszula KS Szwadron Jawornik
2005 (J.)
brak
90. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
91. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
LZRWZJ/5128/17
92. Pacwa Aleksandra Cisówka Imielin
S
O026607
93. Pasternak Anastazja CJK DAKAR
2009 (JM.)
25022022
94. Pasternak Anastazja CJK DAKAR SARNÓW
2009 (JM.)
O056475
95. Pawłowska Joanna WLKS KRAKUS Swoszowice
2008 (JM.)
brak
96. Piątkowski Paweł WLKS Krakus
S
O000941
97. Piętka Amelia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2007 (JM.)
O064003
98. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
99. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
100. Pilch Anna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2010 (Mł.)
Brak
101. Piskorz Nikola KS Szwadron Jawornik
2006 (JM.)
brak
102. Pohl Maria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
103. Profic Monika bpk
S
brak
104. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
105. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
106. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
107. Rajca Julia Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2003 (J.)
O048900
108. Rejman Jagoda Bez przynależności klubowej
2001 (MJ.)
Brak
109. Roczniak Maria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
110. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
2000 (MJ.)
O038734
10241351
111. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
112. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
113. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
0042962
114. Sajak Wiktoria OJK Zordina
2006 (JM.)
brak
115. Sęk Blanka Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
116. Seweryn Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
117. Skrzypiec Agata
118. Śliwa Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
119. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
120. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
121. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (JM.)
O048236
122. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
123. Steć Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
124. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
125. Stwora Wiktoria Stajnia Mirowo
2003 (J.)
brak
126. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
127. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (Mł.)
O061221
128. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
129. Szymula Izabela WLKS
/
130. Tyrka Emilia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
131. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
132. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
133. Walczak Natalia BPK
2003 (J.)
brak
134. Walczak Nikola bpk
2008 (JM.)
brak
135. Walterbach Weronika Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
136. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
137. Władyka Lena WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
brak
138. Wojciechowska Aleksandra bpk
S
brak
139. Woźniacka Amelia WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
O057649
140. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
141. Żaba Kamila Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2000 (MJ.)
Brak
142. Zając Amelia bpk
2005 (J.)
LZRWZJ/4673/21
143. Zalewski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O062131
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

59

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBO ARIA
K032470 A0009872S
2.

108

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
3.

145

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
brak Brak
4.

109

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
5.

10

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
6.

143

ALEBASTR Ukraiński Wierzchowy UKR 2003 ogier ciemnogniada/168 F: Borispol /
M: Aleya /
K031203 804098100042500 UKR
7.

96

ALFIE TINKER POL 2012 wałach dereszowata/135 F: NN
M: NN
brak 826073001852814
8.

112

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
9.

38

ALWARO POLSMAK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 wałach siwa/161 F: Prince Polsmak
M: Amazonka Polsmak
K013649 POL 009 57 01693 05
10.

75

AMFORA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Salwiusz
M: Ancza
Brak A0019982S
11.

106

AMOR SP POL 2005 wałach kara/163cm F: Plaster
M: Amanda
brak POL009 63 01578 05
12.

160

AMOS - POL - wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
13.

137

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
14.

50

ARON WIELKOPOLSKA POL 2015 ogier siwa/173 F: Carlos DZ
M: Akcja
LKRWZJ/5995/21 616007610115415
15.

31

ASHANTI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Huzar
M: Arkadia
K023836 6160065802208
16.

150

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
17.

153

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
Brak
18.

162

ATOS SP POL 2013 wałach kasztanowata/165 F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
K025877 616009570145613
19.

47

B-KAMEA KOŃ MAŁY POL 2009 klacz siwa/mk:165 F: Bakszysz
M: Karina TT
K031872 B-kamea 616013590127609
20.

87

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
21.

33

BAR SP POL 2015 wałach gniada/173 F: Palermo
M: Z
brak 00
22.

88

BASCADO Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/165 F: Lascado
M: Bonanza
K025903
23.

83

BE BALOU HANOWERSKA GER 2006 klacz gniada/178 F: Balou Du Douet
M: Wonderwall
brak 431310022406
24.

170

BELINDA / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
25.

69

BIRMA SP POL 2008 klacz skarogniada/mk:156 F: Krotoszyn
M: Benita
brak brak
26.

122

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Psalm
M: Bawaria
Brak POL 006 57 00925 06
27.

116

BONANZA KUC POL 2005 klacz srokata/mk:152 F: Wiek
M: Broszka
K025254 POL013570102905
28.

144

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/167 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
29.

54

BOND BEJ A POL 2008 wałach gniada/166 F: a
M: a
brak a
30.

76

CALISTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz siwa/170 F: Bolero De Ravel
M: Charli Z
K031256 616009600209014
31.

148

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
32.

90

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
33.

105

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
34.

146

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
35.

163

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
36.

166

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi III
K015244 DE421000583209
37.

151

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
38.

63

CONRAD 98 HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/- F: CASSINI II
M: WEGA IV
K014623 DE421000139607
39.

135

CONSTANTINO AD POL F:
M:
40.

149

CORDENTO - POL - wałach /- F: -
M: -
- -
41.

70

CORTADO DSPF POL 2012 Wałach kara/178 F: Calme
M: Wikatelle
K024810 DE 456370031112
42.

44

CYKADA W HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Classic velvet brown
brak 616009610164712
43.

32

CZARTABAZA OO POL 2007 wałach siwa/mk:153 F: Eurykles
M: Czarowinka
Brak .
44.

110

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
45.

161

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
K025388 DE418185063412
46.

134

DIORYT SP POL 2002 wałach siwa/162 F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548 POL009520054502
47.

152

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
48.

64

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
K018574 616009640073809
49.

19

DOUBLE SURPRISE ROSE APPALOOSA POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Strawberry’s Flower
M: Magic Kimberly Rose
Brak 000063680
50.

131

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
51.

81

DRAMA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz kasztanowata/164 F: Toledo
M: Diana
x X
52.

51

E-SABER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Sabat
M: Erka
Brak 616006570183215
53.

107

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
K025391 HUN M MF 044310000
54.

117

ELBRA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kara F: Bój
M: Elba
K019864
55.

20

ELIGARD Czysta Krew Arabska POL 2012.04.11 wałach gniada/mk:149/150 F: Alert
M: Esena
brak numeru PZJ konia 616POL12009339A
56.

114

ELVIS NN POL 2017 wałach siwa/mk:152 F: NN
M: NN
brak 616999570194817
57.

72

EMIKA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/158 F: Banita
M: Etiopia
Brak 616006580154813
58.

68

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 wałach tarantowata/kuc:138 F: WARON
M: EZA-ERIS
K019883 POL013570056505
59.

41

ERBAS MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Sentender
M: Erka
Brak 616006570190613
60.

113

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
K017389 BRAK
61.

141

FADINA PP KWPN NED 2010 klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
62.

40

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
Brak 616098200014730
63.

85

FAMO KUC FELIŃSKI POL 2017 wałach gniada/kuc:130 F: Emos
M: Fantazja
brak 616-013-57-01-004-17
64.

99

FANTACO Słowacka Gorącokrwista SVK 2007 klacz kasztanowata/165 cm F: Barón (Nick Finance)
M: Fantagiro
LKRWZJ/1820/21 703001682115107
65.

98

FAROL DO ZAMBUJAL LUSITANO POR 2010 wałach siwa/mk:mk: 153 F: Xisto Da Broa
M: Xenon II
brak 620001002412954
66.

89

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
K032787 Brak
67.

133

FILA POL F:
M:
68.

29

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
69.

2

FINEZJA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/162 F: Emerson
M: Fantazja
brak 616006570125213
70.

18

FINISH KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:140 F: Otto
M: Fiesta
Brak 616013570096611
71.

65

FIRST KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Opan
M: Fabiola
brak 528003201010034
72.

25

FIRST FIGHTER M.Z WESTFALSKA POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Furst Nymphenburg
M: Rosenrot
BRAK DE441411613210
73.

158

FOR FUN 7 OS POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: Chacco Star / Chacco-Blue
K032169 -
74.

172

FUKS SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
brak 616009591054713
75.

118

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
76.

171

GALERIA SP POL 2005 klacz gniada/157 F: Louis
M: /Lwow
brak brak
77.

8

GANDINI SP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Corde Star
M: Gejsza
brak brak
78.

167

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
79.

21

H-BATAGLLIO Polski Koń Szlachetny Półkrw POL 2015 wałach siwa/167 F: Hippica Andiamo
M: Bolera De Ravel
LKRWZJ/6039/21 616009570166215
80.

157

HELLFIRE SP POL 2015 Wałach gniada/mk:- F: Hippica Koh-J-Noor
M: Hewelia
K029167 -
81.

100

HERA Szlachetna Półkrew POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
K023191 Pol009580328205
82.

52

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
K031155 616009610107813
83.

155

HEVANTOS F:
M:
84.

58

HUESO MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Jurand
M: Honda
brak POL006580112308
85.

156

INADJA UD F:
M:
86.

57

INIDA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/178 F: Landor
M: Inira
brak 616007610112215
87.

23

IRMA MŁP POL 2013 klacz siwa/163 F: Erazm
M: Iskra
brak brak
88.

119

IWAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
89.

164

JAMIRO F:
M:
90.

138

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
91.

74

JULISSI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 27.06.2008 klacz gniada/168 F: Landino
M: Junona
brak POL 009 57 01084 08
92.

56

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
93.

53

KAMIS ŚLĄSKA POL 2010 wałach ciemnogniada/160 F: Delegat
M: Kama
K031008 616008660914810
94.

154

KANDY PROGRES KWPN POL 2015 ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda
K027772 528003201508971
95.

80

KARDAN WIELKOPOLSKI POL 2013 wałach srokata/167 cm F: Romeo
M: Karafka
Brak ...
96.

111

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
97.

27

KARLITO BREGANDE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach skarogniada/172 F: Ron William
M: Kamara-P
- 616009670019011
98.

104

KARMEN SP POL 2004 Klacz kara/155 F: Nn
M: Nn
brak
99.

60

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
100.

103

KENIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz srokata/155 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
101.

159

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/165 F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
102.

82

KLAUDIA SP POL 2004 klacz gniada/170 F: Rumulado/ Kojak
M: Kaliope/ Czubarykt
K009640 10671
103.

92

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
104.

136

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
105.

115

LARS SP POL 2003 Wałach gniada/174 F: Atylla
M: Licówka
brak
106.

169

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 Mare bay F: LARIMAR 7
M: S-CATANIA/CARETINO 2
107.

165

LAXTON F:
M:
108.

147

LEONARDO KWPN NED 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
K031217 .
109.

120

LITTLE WINNER b Polski Koń Sportowy POL 2015 wałach gniada/168 F: Vermont
M: Lotna
Brak 616009570147415
110.

93

LOCARNO Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Rammstein
M: Liberta
brak
111.

95

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/- F: Hippica Koh-I-Noor
M: Lawenda
K028781 107EL67
112.

125

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
113.

132

MA BELLE DE MUZE BWP BEL 2012 klacz siwa/170 F: Bamako de Muze / Darco
M: Geneve de Muze / Vigo D'Arsouilles
K030755 056002W00303201
114.

94

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
115.

46

MARSZAŁEK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Derkacz
M: Matura
Brak
116.

84

MATRIX MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/157 F: CAMUS
M: MAJA
brak POL006630148505
117.

139

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
118.

124

MENTOR MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/174 F: Maciek
M: Tekla
brak 616999610301407
119.

34

MERA OO POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: Kazbek
M: Miranda
LKRWZJ/1178/21 616POL15010573A
120.

35

MIRANDA OO POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Ar-Rahman
M: Marabia
brak POL050000003528
121.

37

MOKAR OO POL 2010 Wałach kasztanowata F: Wadi Nur
M: Marabia
brak
122.

79

NADOBNA KUC POL 24.05.2014 klacz siwa/kuc:147 F: Macbeth
M: Narewka
- 616013520069214
123.

142

NIGHTMANAGER Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach ciemnogniada/164 F: Nów Or Never M
M: Highlight
Brak DE473730402317
124.

42

NIRVANA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Candiavolo
M: Nanellie
K018928 616009670152309
125.

140

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
126.

71

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
127.

97

OPAR Z BRZEZIA HUCUŁ POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:140 cm F: Baca
M: Olszynka
K027356 POL 012 57 00804 08
128.

30

OPIUM II SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Bijou Be
M: Osada
brak 616009540077115
129.

39

ORKAN KONIK POLSKI POL 2003 wałach myszata/kuc:135 F: Makrus
M: Oksana
brak 616011570233203
130.

55

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
131.

36

PETHRA OO POL 2011 Klacz gniada/mk:150 F: Esculap
M: Pilawa
K019500 brak
132.

101

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Moheba Zirkon
M: Pixi
brak Pol013681018302
133.

22

PUMAR SP POL 2002 wałach gniada/165 F: Maram
M: Purianka
Brak 009520018402
134.

168

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
135.

129

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
136.

62

SAMIRO KA WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/158 F: X
M: X
Brak X
137.

28

SAN ROMANCO WESTFALSKA POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Svarowski
M: Romantika
Brak 2764414114938084
138.

123

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
K016668
139.

73

SHADOW TYP KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
K029227 616999570222212
140.

16

STARCO VAN’T FRIEDEN HAFLINGER NED 2013 wałach izabelowata/mk:155 F: Stakkato
M: Tarina van De Parel
Brak .
141.

77

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
142.

130

SZANTA . POL 2013 klacz gniada/kuc:145 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
143.

67

SZOGUN KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:134 F: Szaman
M: Niagara
616013610070010 616013610070010
144.

102

TOWER Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach gniada/165 F: In Camera
M: Tewa
brak .
145.

86

TROJA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Fart
M: Twcza
brak .....
146.

9

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant vs Heffinck
M: Startina
K025739 DE 418185050413
147.

61

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
148.

48

WHAT A CASH K Z KWPN POL 2009 klacz gniada/160 F: What a kashmir K
M: Rosanne M
Brak 056015Z55779609
149.

7

WINNIE HC POL 2015 wałach myszata/kuc:xxxx F: War
M: Wasyla
K031642 616012570087715
150.

91

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
151.

24

ZIP-CODE SWB POL 2016 wałach gniada/167 F: Armani Code
M: Melanie C
brak 04161023
Rider Club
Competition
Prize
Czuczeło Julia KJ VIP Kraków
100
200
SUM:
300.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
100
SUM:
100.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
300
SUM:
300.00
Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
300
SUM:
300.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
400
400
SUM:
800.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
300
200
SUM:
500.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
300
SUM:
300.00
Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
50
SUM:
50.00
Najdzionek Szymon Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
200
200
SUM:
400.00
Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
100
50
200
SUM:
350.00
Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewicz Patrycja
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-10-03
10
Batko Paulina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
AMFORA (75)
2021-10-01
1
2021-10-01
8
2021-10-02
13
2021-10-03
5
2021-10-03
22
2021-10-02
18
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2021-10-01
4
2021-10-02
12
2021-10-03
2021-10-03
Błachnio Aleksandra
KJK FABREX
2021-10-01
13
2021-10-01
Bober Amelia
brak
2021-10-01
1
2021-10-02
20
2021-10-02
2021-10-03
11
2021-10-01
16
2021-10-03
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2021-10-01
5
2021-10-02
4
2021-10-03
8
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-10-01
21
2021-10-01
2021-10-02
27
2021-10-02
25
2021-10-03
5
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (61)
2021-10-01
16
2021-10-01
18
2021-10-02
17
2021-10-02
19
2021-10-03
17
2021-10-03
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-10-02
2
2021-10-02
2
2021-10-01
17
2021-10-01
17
2021-10-03
2021-10-03
5
Czaderska Michalina
Brak
2021-10-01
2021-10-01
2021-10-02
2021-10-03
3
2021-10-03
Czarnota Julia
KS Szwadron Jawornik
MERA (34)
2021-10-02
36
2021-10-02
2021-10-03
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
KLAUDIA (82)
2021-10-01
22
2021-10-01
2021-10-01
2021-10-01
2021-10-02
2021-10-03
12
Czuczeło Julia
KJ VIP Kraków
2021-10-01
1
2021-10-01
3
2021-10-02
15
2021-10-02
3
100
2021-10-03
1
200
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (163)
2021-10-02
9
2021-10-03
6
Data Zosia
WLKS Krakus
CLINTERO (166)
2021-10-02
18
2021-10-02
2021-10-03
6
Dębska Dominika
bpk
WINNIE (7)
2021-10-02
2021-10-03
19
2021-10-02
2021-10-03
14
Draus Mateusz
Zaczarowame Wzgórze
EMIKA (72)
2021-10-01
15
2021-10-01
1
2021-10-02
28
2021-10-02
2021-10-03
2
FILA (133)
2021-10-01
24
2021-10-01
22
2021-10-02
2021-10-02
43
2021-10-03
13
2021-10-03
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-10-01
5
2021-10-01
21
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
10
2021-10-03
Drzyźdżyk Marek
bpk
ELBRA (117)
2021-10-02
3
2021-10-02
25
Dubik Julia
WLKS Krakus
AHLERT (145)
2021-10-01
10
2021-10-02
14
2021-10-03
10
Dudek Julia
Brak
B-KAMEA (47)
2021-10-02
20
2021-10-02
Dudzińska Helena
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
MENTOR (124)
2021-10-01
12
2021-10-02
40
2021-10-02
Fedorczak Vincent
BPK
2021-10-01
1
2021-10-01
2
2021-10-02
18
2021-10-02
2021-10-03
15
2021-10-03
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (129)
2021-10-02
13
2021-10-03
7
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
LARS (115)
2021-10-02
12
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (42)
2021-10-02
23
2021-10-02
2021-10-03
7
Gębska Weronika
brak przynależności klubowej
TROJA (86)
2021-10-02
34
2021-10-02
22
2021-10-03
21
2021-10-03
6
Golec Agata
Brak
2021-10-02
7
2021-10-02
31
2021-10-03
4
2021-10-03
3
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BOLIWIA (122)
2021-10-02
7
2021-10-02
14
Grodzka Iga
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-10-03
5
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (71)
2021-10-01
5
2021-10-01
8
2021-10-02
2
2021-10-02
10
2021-10-03
17
2021-10-03
4
Hardek Julia
WLKS Krakus Swoszowice
SENATOR-K (123)
2021-10-02
9
2021-10-03
9
2021-10-02
8
Heydel Joanna
Bez Przynależności Klubowej
KAMIS (53)
2021-10-02
9
2021-10-02
14
2021-10-03
3
2021-10-03
Hornik Jola
Bpk
PUMAR (22)
2021-10-02
15
2021-10-02
13
Huntemann Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
PORTER (101)
2021-10-03
2021-10-03
10
TOWER (102)
2021-10-02
39
Jamróz Nina
Klub Sportowy LASER TEAM
TOWER (102)
2021-10-02
24
2021-10-03
12
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
KARISMA (111)
2021-10-03
11
2021-10-03
Jarczewska Irena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-10-03
6
2021-10-03
14
Jaworska Małgorzata
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
ATOS (153)
2021-10-01
2
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (162)
2021-10-02
6
2021-10-03
2
100
Józefczyk Natalia
bpk
ORKAN (39)
2021-10-02
2021-10-02
25
Jurkiewicz Marta
BPK
LOCARNO (93)
2021-10-02
1
2021-10-02
33
2021-10-03
2
2021-10-03
5
Juszkiewicz Zofia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-10-01
2021-10-01
19
2021-10-02
21
2021-10-02
2021-10-03
13
2021-10-03
Kamińska Sylwia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-10-03
16
2021-10-03
Kania Julia
KS Szwadron Jawornik
BAR (33)
2021-10-02
24
2021-10-02
2021-10-03
15
2021-10-03
Kapusta Anna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
SHADOW (73)
2021-10-01
12
2021-10-01
22
2021-10-02
7
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
13
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2021-10-01
5
2021-10-02
2021-10-03
4
LACARO (136)
2021-10-01
1
2021-10-02
2
200
2021-10-03
4
Kołodziejczyk Ewa
KJ Assanya
2021-10-01
25
2021-10-01
2021-10-02
22
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ALEBASTR (143)
2021-10-02
13
2021-10-02
5
2021-10-03
6
ATLANTO (150)
2021-10-02
2021-10-02
Kosmal Daria
BPK
KLAUDIA (82)
2021-10-02
21
2021-10-02
6
2021-10-03
11
2021-10-03
2
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (87)
2021-10-01
6
2021-10-01
2
2021-10-02
2021-10-02
5
2021-10-03
1
300
Kowalska Michalina
WLKS Krakus Swoszowice
2021-10-02
25
2021-10-03
9
KOWYNIA JULITA
INADJA UD (156)
2021-10-01
6
2021-10-02
2021-10-03
5
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (77)
2021-10-02
4
2021-10-02
4
2021-10-03
2
300
Kozera Wiktoria
OJK Zordina
DRAMA (81)
2021-10-02
42
2021-10-02
2021-10-03
26
2021-10-03
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
LEONARDO (147)
2021-10-01
10
2021-10-02
17
2021-10-03
14
2021-10-01
7
2021-10-02
7
CORDENTO (149)
2021-10-01
14
2021-10-03
9
ATLANTO (150)
2021-10-01
15
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CHENET (163)
2021-10-01
2
JAMIRO (164)
2021-10-02
1
400
2021-10-03
1
400
LAXTON (165)
2021-10-02
6
Kozińska Konstancja
WLKS Krakus
AKERMAN (109)
2021-10-01
1
2021-10-02
6
2021-10-02
2
2021-10-03
8
2021-10-03
6
Kozubek Kinga
Brak
2021-10-03
12
2021-10-03
Krakowiak Natalia
Klub Jeździecki Facimiech
DIORYT (134)
2021-10-01
1
2021-10-02
2
2021-10-03
8
2021-10-03
Krzykawska Anna
Bez Przynależności Klubowej
MATRIX (84)
2021-10-03
10
2021-10-03
10
Kubać Anna
KJ Facimiech
ELIGARD (20)
2021-10-03
28
2021-10-03
Kula Roma
BPK
CASSEL (105)
2021-10-01
3
2021-10-01
7
Kurek Natalia
KS Szwadron Jawornik
PETHRA (36)
2021-10-02
5
2021-10-02
2021-10-03
18
2021-10-03
Kurek Oliwia
KS Szwadron Jawornik
MOKAR (37)
2021-10-02
26
2021-10-02
2021-10-03
4
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
HEVANTOS (155)
2021-10-01
10
2021-10-02
2
300
2021-10-03
4
2021-10-02
3
200
2021-10-03
Kwolek Julia
WLKS Krakus
GRANDIOS (167)
2021-10-02
29
2021-10-03
6
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
FOR FUN 7 (158)
2021-10-02
7
2021-10-03
13
2021-10-02
1
300
2021-10-03
5
Lewicki Adam
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FINISH (18)
2021-10-03
18
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
AMOS (160)
2021-10-02
9
2021-10-03
8
2021-10-02
3
50
2021-10-03
18
Maciaszek Natalia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2021-10-02
26
2021-10-02
2021-10-03
8
2021-10-03
Magdoń Julia
BPK
2021-10-01
1
2021-10-01
16
2021-10-02
2021-10-02
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus
CHAMANII (146)
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
6
2021-10-03
Michalska Ewa
brak
JULISSI (74)
2021-10-01
6
2021-10-02
23
2021-10-02
8
2021-10-03
7
2021-10-03
4
Mitka Maria
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
CALISTA (76)
2021-10-01
18
2021-10-01
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
Morawski Robert
OJK Stajnia Pod Dębami
IWAN (119)
2021-10-02
2021-10-02
14
Moskwik Magdalena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
HUESO (58)
2021-10-01
26
2021-10-01
2021-10-02
44
2021-10-02
2021-10-03
2
2021-10-03
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2021-10-02
17
2021-10-02
27
2021-10-03
9
Najdzionek Szymon
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-10-02
21
2021-10-02
6
2021-10-03
25
2021-10-03
16
Najdzionek Szymon
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FADINA PP (141)
2021-10-01
1
2021-10-03
2
200
FUKS (172)
2021-10-03
3
200
Niechajewicz Martyna
KS Szwadron Jawornik
MIRANDA (35)
2021-10-02
37
2021-10-02
2021-10-03
20
2021-10-03
Nowak Karolina
WLKS Krakus
ALHAMBRA (112)
2021-10-01
18
2021-10-01
2021-10-02
7
2021-10-02
22
2021-10-03
1
Nowak Milena
BPK
ALFIE (96)
2021-10-01
23
2021-10-01
1
2021-10-02
2021-10-02
22
2021-10-03
2021-10-03
7
Nowińska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
BONANZA (116)
2021-10-02
9
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
4
Oleksy Aleksandra
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
CORTADO (70)
2021-10-01
9
2021-10-01
2021-10-02
12
2021-10-02
2021-10-03
7
2021-10-03
Orzechowska Urszula
KS Szwadron Jawornik
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-02
2021-10-02
Osieka Daria
RC Riding Center Sosnowice
2021-10-02
28
2021-10-02
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ARON (50)
2021-10-01
3
2021-10-01
20
2021-10-02
19
2021-10-03
3
2021-10-03
11
2021-10-02
19
Pacwa Aleksandra
Cisówka Imielin
2021-10-02
1
Pasternak Anastazja
CJK DAKAR
SZOGUN (67)
2021-10-01
16
2021-10-01
1
2021-10-02
12
2021-10-03
19
2021-10-03
Pasternak Anastazja
CJK DAKAR SARNÓW
2021-10-01
1
2021-10-01
4
2021-10-02
16
2021-10-03
1
Pawłowska Joanna
WLKS KRAKUS Swoszowice
ELVIS (114)
2021-10-02
41
2021-10-02
2021-10-03
9
2021-10-03
Piątkowski Paweł
WLKS Krakus
EXICON (113)
2021-10-01
13
2021-10-01
9
Piętka Amelia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
AHLERT (145)
2021-10-01
7
2021-10-02
5
2021-10-03
2
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (92)
2021-10-01
12
2021-10-01
4
2021-10-03
10
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (92)
2021-10-02
10
2021-10-02
5
2021-10-03
5
Pilch Anna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FINISH (18)
2021-10-03
16
Piskorz Nikola
KS Szwadron Jawornik
2021-10-03
Pohl Maria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-10-02
10
2021-10-03
4
Profic Monika
bpk
GALERIA (171)
2021-10-03
27
2021-10-03
8
Profic Robert
WLKS Krakus
2021-10-01
6
2021-10-02
BELINDA (170)
2021-10-03
2021-10-03
Pyrek Filip
WLKS Krakus
2021-10-02
1
2021-10-02
13
2021-10-03
20
2021-10-03
10
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2021-10-01
7
2021-10-01
11
2021-10-02
4
2021-10-02
2
100
2021-10-03
3
50
2021-10-03
3
MEDEA (139)
2021-10-01
1
2021-10-01
16
2021-10-02
16
2021-10-02
9
2021-10-03
19
2021-10-03
2
2021-10-01
10
2021-10-01
8
2021-10-02
1
200
2021-10-02
5
2021-10-03
15
2021-10-03
1
Rajca Julia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-10-02
10
2021-10-02
2021-10-03
14
2021-10-03
12
Rejman Jagoda
Bez przynależności klubowej
2021-10-02
5
Roczniak Maria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (40)
2021-10-01
1
2021-10-01
24
2021-10-02
30
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
MARATON (94)
2021-10-01
2021-10-01
2021-10-03
15
2021-10-03
2021-10-01
11
2021-10-01
9
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
12
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (130)
2021-10-02
2021-10-03
1
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
HERA (100)
2021-10-01
2
SZANTA (130)
2021-10-02
14
DRACO (131)
2021-10-01
3
2021-10-02
6
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (88)
2021-10-01
20
2021-10-01
2021-10-02
15
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
Sajak Wiktoria
OJK Zordina
BIRMA (69)
2021-10-01
2021-10-01
2021-10-02
32
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
Sęk Blanka
Bez Przynależności Klubowej
FAMO (85)
2021-10-03
2021-10-03
17
Seweryn Magdalena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-10-03
15
2021-10-02
23
Skrzypiec Agata
HELLFIRE (157)
2021-10-02
8
2021-10-02
11
2021-10-03
7
Śliwa Paulina
Bez Przynależności Klubowej
KARDAN (80)
2021-10-02
4
2021-10-02
16
2021-10-03
23
2021-10-03
14
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
2021-10-01
12
2021-10-01
2021-10-02
11
2021-10-02
4
2021-10-03
8
2021-10-03
7
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (151)
2021-10-01
2021-10-02
2021-10-03
Stalony-Dobrzańska Olga
Brak
2021-10-02
23
2021-10-02
2021-10-03
2
Stanowska Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
2021-10-01
9
2021-10-02
11
2021-10-02
Stanuch Milena
Bez Przynależności Klubowej
HAWANKA (45)
2021-10-02
8
2021-10-02
24
Steć Maria
Bez Przynależności Klubowej
NADOBNA (79)
2021-10-01
16
2021-10-01
12
2021-10-02
2
2021-10-02
3
2021-10-03
17
2021-10-03
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-10-02
10
2021-10-03
3
100
Stwora Wiktoria
Stajnia Mirowo
2021-10-02
4
2021-10-02
1
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (55)
2021-10-01
2021-10-01
11
2021-10-02
16
2021-10-02
8
2021-10-03
16
2021-10-01
12
2021-10-01
4
2021-10-02
21
2021-10-03
16
2021-10-02
2021-10-03
3
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (129)
2021-10-02
17
2021-10-03
3
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (40)
2021-10-02
11
2021-10-03
7
2021-10-03
9
Szymula Izabela
WLKS
BOND BEJ (144)
2021-10-01
23
2021-10-01
2021-10-02
14
2021-10-03
4
Tyrka Emilia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ERBAS (41)
2021-10-02
15
2021-10-03
14
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
INIDA (57)
2021-10-01
16
2021-10-01
19
2021-10-02
24
2021-10-02
2021-10-03
6
2021-10-03
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
MARATON (94)
2021-10-02
26
2021-10-02
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-10-01
11
2021-10-01
15
2021-10-02
20
2021-10-02
2021-10-03
1
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
2021-10-01
13
2021-10-02
8
2021-10-03
11
Walczak Natalia
BPK
KARMEN (104)
2021-10-02
17
2021-10-02
19
2021-10-03
8
Walczak Nikola
bpk
KENIA (103)
2021-10-02
3
2021-10-02
38
2021-10-03
16
Walterbach Weronika
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ERBAS (41)
2021-10-02
19
2021-10-03
12
Wdaniec Joanna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2021-10-01
14
2021-10-01
17
2021-10-02
18
2021-10-02
18
2021-10-03
5
Władyka Lena
WLKS Krakus Swoszowice
FIRST (65)
2021-10-01
14
2021-10-01
2021-10-02
1
2021-10-03
24
2021-10-03
Wojciechowska Aleksandra
bpk
AMOR (106)
2021-10-02
10
2021-10-02
2021-10-03
17
2021-10-03
Woźniacka Amelia
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2021-10-01
16
2021-10-01
1
2021-10-02
12
2021-10-03
1
2021-10-03
15
ASHANTI (31)
2021-10-01
16
2021-10-02
16
2021-10-03
13
2021-10-02
35
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (110)
2021-10-01
15
2021-10-01
2021-10-02
11
2021-10-02
2021-10-03
9
2021-10-03
Zając Amelia
bpk
FANTACO (99)
2021-10-01
8
2021-10-02
3
2021-10-03
13
2021-10-03
Zalewski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
HERBA (52)
2021-10-02
20
2021-10-02
2021-10-03
1

Number of Riders: 143

Number of Horses: 151

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl