Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
63 ACCEPTED 2021-09-03 22:04:09
2021-09-03 22:04:09
Monika Gorszwa BAYER TEAM
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2021-09-03 22:03:36
2021-09-03 22:03:36
Martyna Bugała CZAHA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2021-09-03 22:02:44
2021-09-03 22:02:44
Martyna Bugała SUBTELNA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2021-09-03 18:02:15
2021-09-03 17:13:25
Anna Górecka CONOR
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2021-09-03 18:02:14
2021-09-03 17:12:05
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
58 ACCEPTED 2021-09-03 18:02:13
2021-09-03 17:08:40
Jarosław Górecki ARABELLA
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
57 ACCEPTED 2021-09-03 18:02:13
2021-09-03 17:03:46
Arkadiusz Spychałowicz PASJA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2021-09-02 22:44:06
2021-09-02 22:03:46
Aleksandra Lota SIMONETTA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
55 ACCEPTED 2021-09-02 22:43:53
2021-09-02 21:40:15
Katarzyna Rybarkiewicz ISKRA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
54 ACCEPTED 2021-09-02 22:43:50
2021-09-02 21:20:58
Malwina Borkowska KASZMIR
  • 2x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2021-09-03 10:39:23
2021-09-02 21:15:09
Kamila Wichrowska REXERA
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
52 ACCEPTED 2021-09-02 20:55:01
2021-09-02 20:55:01
Sylwia Adamczak BRYZA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2021-09-02 20:54:34
2021-09-02 20:54:34
Sylwia Adamczak KARMAN
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2021-09-02 17:28:43
2021-09-02 16:30:56
Nadia Sabitov Mj'01 SHADOW DANCE
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2021-09-02 14:25:27
2021-09-02 14:21:14
Eliza Filipiak EMPORA
  • 2x 7/P-2/Konkurs nr 7 – Konkurs P-2
48 ACCEPTED 2021-09-02 10:31:32
2021-09-02 09:55:45
Emilia Pronobis GOGO K
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2021-09-01 22:09:56
2021-09-01 20:54:47
Amelia Różycka GAZAN
  • 2x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-09-01 15:00:04
2021-09-01 14:46:16
Wiktoria Kaźmierska KARTOUCHE
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
45 ACCEPTED 2021-09-01 15:00:03
2021-09-01 14:45:54
Dziyana Bubenchyk DANIA ZK
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką
44 ACCEPTED 2021-08-31 11:32:18
2021-08-31 10:01:41
Julia Borek HASZYSZ BEJ
  • 1x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2021-08-31 11:32:12
2021-08-31 09:14:17
Gaja Kazimierczak AILLE CLOONEY
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2021-08-31 08:57:54
2021-08-31 08:31:44
Lena Szkudlarek KUCYNKA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2021-08-31 08:57:50
2021-08-31 08:27:41
Milena Wojtczak KUCYNKA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2021-08-31 08:57:47
2021-08-31 08:27:18
Milena Kręzel IRBANDIA
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
39 ACCEPTED 2021-08-31 08:57:45
2021-08-31 07:34:26
Magdalena Jóźwiak NADZIEJA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
38 ACCEPTED 2021-08-31 08:57:42
2021-08-31 07:24:39
Monika Gorszwa DELICJA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
37 ACCEPTED 2021-08-31 11:32:10
2021-08-30 16:43:42
Gaja Kazimierczak NESKA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-08-30 11:29:24
2021-08-30 10:44:19
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 5/PONY/Konkurs nr 5 – Pony Games
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
35 ACCEPTED 2021-08-30 11:29:19
2021-08-30 09:26:06
Pola Klepacz DONOVAN
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką
34 ACCEPTED 2021-08-30 11:29:16
2021-08-30 09:25:40
Patrycja Janiec MOCART
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
33 ACCEPTED 2021-08-29 23:31:34
2021-08-29 23:31:34
Joanna Łozińska-Miecznikowska NAZIR
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
32 ACCEPTED 2021-08-29 23:31:16
2021-08-29 23:31:16
Julia Kowalska WIKTOR
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
31 ACCEPTED 2021-08-29 23:29:53
2021-08-29 21:37:25
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2021-08-29 23:29:50
2021-08-29 21:37:02
Gabriela Ratajska LYJANOS V/D HEES Z
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
29 ACCEPTED 2021-08-28 21:37:16
2021-08-28 19:00:07
Justyna Banaszewska KLASER
  • 1x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2021-08-28 21:37:13
2021-08-28 16:21:35
Zofia Lasoń TILLY
  • 1x 5/PONY/Konkurs nr 5 – Pony Games
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
27 ACCEPTED 2021-08-28 21:37:11
2021-08-28 16:20:42
Alicja Lasoń GROM
  • 2x 5/PONY/Konkurs nr 5 – Pony Games
26 ACCEPTED 2021-08-27 22:09:50
2021-08-27 16:54:03
Katarzyna Kądrowska AVOLT M.W.
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
25 ACCEPTED 2021-08-27 16:18:47
2021-08-27 15:47:10
Anna Łosowska EVEREST II S
  • 2x 7/P-2/Konkurs nr 7 – Konkurs P-2
24 ACCEPTED 2021-08-24 18:23:36
2021-08-24 17:16:49
Maria Przybylak INGABERG HOPE
  • 2x 5/PONY/Konkurs nr 5 – Pony Games
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
23 ACCEPTED 2021-08-24 16:25:56
2021-08-24 15:27:24
Natalia Dybowska SCUDERIO
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
22 ACCEPTED 2021-08-24 10:27:01
2021-08-24 00:14:27
Maciej Pająk MOVIMENTO-VM
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
21 ACCEPTED 2021-08-23 21:49:31
2021-08-23 21:44:50
Milena Lis INKA
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
20 ACCEPTED 2021-08-23 15:04:18
2021-08-23 13:48:31
Maria Gomulska BATUCADA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką
19 ACCEPTED 2021-08-23 15:04:14
2021-08-23 12:59:52
Ada Stankowska DUNKAN
  • 2x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-08-23 15:04:12
2021-08-23 10:58:11
Julia Biecka TOP GUN
  • 2x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2021-08-22 21:28:40
2021-08-22 21:28:40
Marta Szkiela JOHNNIE WALKER
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
  • 2x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
16 ACCEPTED 2021-08-22 21:27:38
2021-08-22 21:27:38
Julia Paradowska IRENEUSZ
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką
15 ACCEPTED 2021-08-22 21:26:09
2021-08-22 19:49:17
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2021-08-22 17:24:45
2021-08-22 09:35:59
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2021-08-22 17:24:35
2021-08-22 09:34:39
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 2x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2021-08-22 17:24:31
2021-08-22 09:34:18
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2021-08-22 17:24:24
2021-08-22 09:33:53
Łucja Broniarek ISSOS
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2021-08-21 19:32:44
2021-08-21 18:03:44
Matylda Kronic HUGO
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2021-08-21 13:02:47
2021-08-21 08:51:57
Oliwia Borkowska KASZMIR
  • 2x 5/PONY/Konkurs nr 5 – Pony Games
8 ACCEPTED 2021-08-21 13:02:40
2021-08-20 19:37:53
Dawid Kotecki COLA LADY
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką
7 ACCEPTED 2021-08-20 22:08:03
2021-08-20 19:37:41
Malena Kotecka EVEREST M
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
6 ACCEPTED 2021-09-03 10:39:18
2021-08-20 12:11:41
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką
5 ACCEPTED 2021-09-02 20:52:38
2021-08-20 12:11:20
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – Konkurs klasy L, zwykły z rozgrywką
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką
  • 1x 6/L-3/Konkurs nr 6 – Konkurs L-3
4 ACCEPTED 2021-08-20 12:25:58
2021-08-20 09:34:39
Dominika Pronobis CYMA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm. z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2021-08-20 12:25:51
2021-08-19 23:24:36
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2 – Konkurs 80 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/N-7DK/Konkurs nr 8 – Konkurs N-7DK
2 ACCEPTED 2021-08-20 12:25:47
2021-08-19 22:37:45
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – Konkurs klasy P, zwykły z rozgrywką
  • 1x 8/N-7DK/Konkurs nr 8 – Konkurs N-7DK
1 ACCEPTED 2021-08-31 15:38:03
2021-08-19 22:34:35
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 7/P-2/Konkurs nr 7 – Konkurs P-2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczak Sylwia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O062630
2. Banaszewska Justyna ORK Pod Dębem - Czołowo
S
brak
3. Biecka Julia Brak przynależności klubowej
2009 (JM.)
Brak
4. Borek Julia Niezrzeszony
2008 (JM.)
Brak
5. Borkowska Malwina Brak
S
Brak
6. Borkowska Oliwia BRAK
2013 (Mł.)
BRAK
7. Broniarek Łucja Kj Infernal Team
2007 (JM.)
O062988
8. Bugała Martyna bpk
S
9. Chmaj Julia SKJ Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O025961
10. Dybowska Natalia Virako Olimpia
S
O052765
11. Filipiak Eliza Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O057501
12. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
13. Gomulska Maria brak przynależności klubowej
S
brak
14. Górecka Anna Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
Brak
15. Górecki Jarosław Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
Brak
16. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (J.)
O045964
17. Gorszwa Monika Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
Brak
18. Janiec Patrycja Łódzki KJ
2006 (JM.)
O056446
19. Jóźwiak Magdalena Stajnia Euforia
S
Brak
20. Kądrowska Katarzyna bpk
2007 (JM.)
O061839
21. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
22. Klepacz Pola ŁKJ Łódź
2006 (JM.)
O051453
23. Kotecka Malena SKJ Horseprofi Łódź
2007 (JM.)
O045956
24. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
25. Kowalska Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2008 (JM.)
O058299
26. Kręzel Milena brak
S
brak
27. Kronic Matylda Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2003 (J.)
O058855
28. Lasoń Alicja KJ Fun Farma
2015 (Mł.)
brak
29. Lasoń Zofia KJ Fun Farma
2009 (JM.)
brak
30. Lis Milena Stajnia Adrianna
2007 (JM.)
Brak
31. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
32. Łosowska Anna Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
Brak
33. Łozińska-Miecznikowska Joanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O063028
34. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O062693
35. Olejniczak Maria SKJ Horseprofi
2011 (Mł.)
O062041
36. Pająk Maciej KJ Infernal Team Golesze
2005 (J.)
O054419
37. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
S
O033511
38. Piaseczna Roksana Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
39. Pronobis Dominika SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
Brak
40. Pronobis Emilia SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (JM.)
O063668
41. Przybylak Maria SKJ Horseprofi
2011 (Mł.)
BRAK
42. Ratajska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (J.)
O036019
43. Różycka Amelia Stowarzyszenie R&S Stables
2010 (Mł.)
brak
44. Sabitov Mj'01 Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (MJ.)
O024582
45. Stankowska Ada Brak przynależności klubowej
2010 (Mł.)
Brak
46. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
47. Szkudlarek Lena Brak
2008 (JM.)
Brak
48. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
49. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
50. Wojtczak Milena Brak
2006 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

50

AILLE CLOONEY NN IRL 2015 wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
K030735 3720030068444433
2.

63

ARABELLA NN POL 2006 klacz gniada/154 F: NN
M: NN
K024741 616999590268606
3.

33

AVOLT M.W. KWPN POL 2005 klacz skarogniada/170 F: Sandreo
M: LA DEMON
brak 528003 05.05196
4.

37

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
K029485 616006580409014
5.

27

BATUCADA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Tjungske
M: Bebel Gilberto
brak brak
6.

67

BAYER TEAM MAL POL 2009 KLACZ Gniada/170 F: Drop
M: Bajka
006590022409
7.

12

BOLGHERI ZK SP POL 2013 wałach siwa/173 F: Nice Boy / Lancer II
M: Bryza / Palant
K023105 616009590014513
8.

59

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/155 F: Darzbór
M: Bianka
brak POL006550200107
9.

19

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:- F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
K032417 616013520029212
10.

5

COLA LADY SP POL 2011 klacz gniada/171 F: Palermo
M: Chaline
K022209 616009580140411
11.

64

CONOR XX POL 2002 wałach gniada/165 F: Professional (IRE)
M: Cortessa
LKRWZJ/2653/20 POL0200000001881
12.

14

CYMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Czumak
M: Cyntia
Brak 616007610133214
13.

66

CZAHA TRAK POL 2006 KLACZ Kasztanowata/170 F: Havbek
M: Czarka
732010028506
14.

52

DANIA ZK SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Landino
M: Dracena
K032461 616009590056315
15.

46

DELICJA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Nn
M: Nn
Brak 05022007
16.

44

DONOVAN WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Vandamme
M: Doba / Skuter
K030593 616007610160913
17.

26

DUNKAN PKSP POL 2005 wałach siwa/165 F: Corde
M: Dunkierka
brak POL 009 59 01808 05
18.

4

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
19.

55

EMPORA Wlkp/poch. Trakenskie POL 2015 klacz kara/158 F: Etos
M: Eria
K028371 616007600197715
20.

32

EVEREST II S SP POL 2007 Wałach kara/182 F: Grando
M: Ewa
Brak 12549
21.

15

EVEREST M PKSP POL 2010 wałach gniada/180 F: Nice Boy
M: Eneida / Fanimo
K020685 616009690073410
22.

54

GAZAN TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach siwa/mk:150 F: -
M: -
brak -
23.

1

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
K023910 52800321106486
24.

9

GOGO K KŁUSAK POL 2013 klacz gniada/mk:153 F: Judge Joe
M: Whippet Boshoeve
Brak 138871
25.

34

GROM KUC POL 2016 wałach tarantowata/kuc:115 F: Little-Boy V.D. Hoeve
M: Gracja
brak 616098200186758
26.

51

HASZYSZ BEJ ANGLOARAB POL 2001 wałach ciemnogniada/163 F: Brokat Bej
M: Huanita
Brak 006580000901
27.

17

HUGO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach skarogniada/mk:mk:162 F: Hingis
M: Helwetka-A
K030828 616009600244311
28.

31

INGABERG HOPE WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:129 F: HOPE CADFRIDOG
M: HENFYNYW MATILDA
BRAK 826046020160454
29.

28

INKA FRYZYJSKA POL 2011 klacz kara/164 F: Simme fan fjildhuzen
M: Maartje V.D wiske hoeve
Brak 616004201004934
30.

48

IRBANDIA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz siwa/166 F: Professional
M: Indonezja
BRAK 238/2010
31.

23

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
32.

60

ISKRA TYP SZLACHETNY POL 2012 klacz gniada/158 F: NN
M: NN
K028688 615 999 59 2007 15
33.

18

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
K009527 POL007600110603
34.

24

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
35.

58

KARMAN WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: Eger
M: Karotka
brak POL007610191807
36.

53

KARTOUCHE SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Cotton Club ex Catmaran
M: Kobra
brak -
37.

16

KASZMIR MAŁOPOLSKI POL 2015 wałach srokata/169 F: ARTEDY
M: KASABLANKA
BRAK 616006580276715
38.

21

KILLASPIC LADY Irish Sport Horse IRL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: Killaspic Braveheart
M: Shanacnuck Lady
Brak -
39.

39

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
K027476 528003201508978
40.

36

KLASER XX POL 2009 wałach skarogniada/160 F: .
M: .
. .
41.

49

KUCYNKA TYP KUC POL 2011 wałach tarantowata/kuc:122 F: NN
M: NN
Brak 616999510071211
42.

38

LYJANOS V/D HEES Z ZANGER. POL 2017 wałach gniada/175 F: Lyjanero
M: Sissi III
Brak 056015Z55681417
43.

43

MOCART SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Cyprys
M: Miranda/Czuwaj
K030594 616009590058110
44.

29

MOVIMENTO-VM Niemiecki Koń Sportowy GER 2015 wałach gniada/173 F: Carivari
M: Morena WM / Landcordek
K031590 DE455879072015
45.

47

NADZIEJA SP POL 2005 klacz gniada/165 F: Nn
M: Nn
Brak 07062005
46.

22

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/kuc:145 F: Halasz
M: Nerba
brak 616011610247409
47.

41

NAZIR TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach siwa/165 F: nn
M: nn
brak 616999590322107
48.

8

NESKA Deutsche Ride Pony POL 2004 klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
K021849 013520044804
49.

3

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lando / Lancier
M: Taylor O / Lux
K010838 5280030509101 103FB85
50.

13

PANDA TYP KM POL 2004 klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
51.

62

PASJA Polski Koń Sportowy POL 2004 klacz gniada/168 F: West
M: Platyna
Brak 009590115804
52.

11

REXERA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/166 F: Turbud Cicero
M: Rexonea P/ Contendor
K025448 616009590132014
53.

20

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
K029554 Brak
54.

30

SCUDERIO HANNOVER GER 2014 wałach kara/180 F: Scuderia
M: Delayla
K029449 DE 431310353014
55.

57

SHADOW DANCE Niemiecki Sportowy GER 2012 Wałach kara/168 F: Sarto
M: Quelle Belle Noir
K023490 410100657712
56.

61

SIMONETTA HANOWERSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/168 F: Simonetti
M: Dacoma
Brak Brak
57.

65

SUBTELNA MLP POL 2006 KLACZ GNIADA/160 F: Browar
M: Subiekcja
006590096006
58.

35

TILLY KUC / TINKER POL 2011 klacz srokata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 826069000225699
59.

25

TOP GUN PKSP POL 2014 wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Tulka
Brak 616009610004014
60.

40

WIKTOR WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: Almanzor L
M: Wiki
K027202 616007600053314
61.

45

WILDZANG'S SABIONA KUC WALIJSKI POL 2002 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
K030743 02.01166
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Sylwia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
KARMAN (58)
2021-09-04
4
BRYZA (59)
2021-09-04
16
Banaszewska Justyna
ORK Pod Dębem - Czołowo
KLASER (36)
2021-09-04
2
2021-09-04
Biecka Julia
Brak przynależności klubowej
TOP GUN (25)
2021-09-04
5
2021-09-04
Borek Julia
Niezrzeszony
2021-09-04
13
2021-09-04
14
Borkowska Malwina
Brak
KASZMIR (16)
2021-09-04
11
2021-09-04
Borkowska Oliwia
BRAK
KASZMIR (16)
2021-09-05
2021-09-05
3
Broniarek Łucja
Kj Infernal Team
ISSOS (18)
2021-09-04
15
2021-09-04
Bugała Martyna
bpk
2021-09-04
2021-09-04
CZAHA (66)
2021-09-04
3
2021-09-04
1
Chmaj Julia
SKJ Salio Besiekierz Rudny
2021-09-05
1
2021-09-05
2
Dybowska Natalia
Virako Olimpia
2021-09-05
3
2021-09-05
Filipiak Eliza
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
EMPORA (55)
2021-09-05
3
2021-09-05
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2021-09-04
1
2021-09-04
2021-09-04
4
2021-09-04
Gomulska Maria
brak przynależności klubowej
2021-09-04
5
2021-09-04
3
Górecka Anna
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
CONOR (64)
2021-09-04
5
Górecki Jarosław
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2021-09-04
3
2021-09-04
8
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
CONOR (64)
2021-09-04
12
Gorszwa Monika
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DELICJA (46)
2021-09-04
20
2021-09-04
2021-09-05
10
2021-09-05
2021-09-04
17
2021-09-04
Janiec Patrycja
Łódzki KJ
MOCART (43)
2021-09-04
12
2021-09-04
Jóźwiak Magdalena
Stajnia Euforia
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-05
11
2021-09-05
Kądrowska Katarzyna
bpk
2021-09-05
2
2021-09-05
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
NESKA (8)
2021-09-04
10
2021-09-04
2021-09-04
2
2021-09-04
Klepacz Pola
ŁKJ Łódź
DONOVAN (44)
2021-09-04
3
2021-09-04
4
Kotecka Malena
SKJ Horseprofi Łódź
2021-09-04
10
2021-09-04
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2021-09-04
1
2021-09-04
1
Kowalska Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
WIKTOR (40)
2021-09-04
9
2021-09-04
Kręzel Milena
brak
2021-09-04
2021-09-04
11
Kronic Matylda
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
HUGO (17)
2021-09-04
7
2021-09-04
Lasoń Alicja
KJ Fun Farma
GROM (34)
2021-09-05
2021-09-05
6
Lasoń Zofia
KJ Fun Farma
TILLY (35)
2021-09-05
5
2021-09-05
9
2021-09-05
Lis Milena
Stajnia Adrianna
INKA (28)
2021-09-05
7
2021-09-05
Lota Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-09-04
8
2021-09-04
Łosowska Anna
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2021-09-05
4
2021-09-05
Łozińska-Miecznikowska Joanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
NAZIR (41)
2021-09-05
2021-09-05
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2021-09-04
6
2021-09-04
Olejniczak Maria
SKJ Horseprofi
2021-09-05
2021-09-05
1
2021-09-05
1
2021-09-05
Pająk Maciej
KJ Infernal Team Golesze
2021-09-04
9
2021-09-04
2
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2021-09-04
4
2021-09-04
5
Piaseczna Roksana
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-04
Pronobis Dominika
SKJ Horseprofi Łódź
CYMA (14)
2021-09-04
6
2021-09-04
Pronobis Emilia
SKJ HORSEPROFI Łódź
GOGO K (9)
2021-09-04
18
2021-09-04
2021-09-05
2021-09-05
2
Przybylak Maria
SKJ Horseprofi
2021-09-05
2021-09-05
4
2021-09-05
6
2021-09-05
Ratajska Gabriela
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-09-04
7
2021-09-04
10
2021-09-04
Różycka Amelia
Stowarzyszenie R&S Stables
GAZAN (54)
2021-09-04
9
2021-09-04
Sabitov Mj'01 Nadia
SKJ Virako-Olimpia
2021-09-04
19
2021-09-04
Stankowska Ada
Brak przynależności klubowej
DUNKAN (26)
2021-09-04
8
2021-09-04
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
2021-09-04
11
2021-09-04
6
2021-09-05
8
2021-09-05
Szkudlarek Lena
Brak
KUCYNKA (49)
2021-09-04
7
Szybka Irmina
KJ Janowice
2021-09-04
2021-09-04
13
2021-09-05
5
2021-09-05
2
E-MAIL (4)
2021-09-04
2
PANDA (13)
2021-09-04
13
2021-09-05
1
Wichrowska Kamila
Tuszyński KJ Garbowek
REXERA (11)
2021-09-05
4
2021-09-05
Wojtczak Milena
Brak
KUCYNKA (49)
2021-09-04
12

Number of Riders: 50

Number of Horses: 61

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl