Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
73 ACCEPTED 2021-09-16 21:22:16
2021-09-16 21:05:50
Wiktoria Tomasik CYRYL
  • 2x 1/LL 70/Konkurs nr 1 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 70 cm art. 238.1.1
72 ACCEPTED 2021-09-16 18:46:07
2021-09-16 18:30:01
Klaudia Siucińska SIR PAUILLAC
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – klasa P zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-09-16 18:16:31
2021-09-16 17:16:16
Renata Pietras ARSON
  • 2x 1/LL 70/Konkurs nr 1 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 70 cm art. 238.1.1
  • 1x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2021-09-16 12:29:46
2021-09-16 10:24:25
Emilia Ziętal ZUMICO
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
69 PRE-APPROVED 2021-09-16 12:29:43
2021-09-16 10:24:03
Maria Glonek GAIRE
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
68 ACCEPTED 2021-09-16 12:29:39
2021-09-16 10:23:37
Maria Glonek ZIBI
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
67 ACCEPTED 2021-09-16 12:29:35
2021-09-16 10:23:01
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 2x 7/LL 80/90/Konkurs nr 7 – Konkurs Mistrzowski Seniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 80/LL 90
66 ACCEPTED 2021-09-16 10:18:10
2021-09-16 09:03:03
Zuzanna Wiśniewska HASSIM
  • 2x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2021-09-16 10:18:07
2021-09-16 09:02:37
Zuzanna Wiśniewska DAPHNE
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-09-16 00:23:54
2021-09-15 23:36:08
Milena Serafin NUBRID
  • 1x 7/LL 80/90/Konkurs nr 7 – Konkurs Mistrzowski Seniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 80/LL 90
63 ACCEPTED 2021-09-15 22:27:20
2021-09-15 22:08:51
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 1x 7/LL 80/90/Konkurs nr 7 – Konkurs Mistrzowski Seniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 80/LL 90
62 ACCEPTED 2021-09-15 21:55:32
2021-09-15 21:34:34
Wiktoria Włodarczyk WALFEY AA
  • 1x 1/LL 70/Konkurs nr 1 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 70 cm art. 238.1.1
  • 1x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-09-15 17:47:31
2021-09-15 17:38:22
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – klasa P zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-09-15 15:52:01
2021-09-15 15:26:09
Paulina Kwiecień-Poborska MARKO
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
59 ACCEPTED 2021-09-15 14:42:03
2021-09-15 14:04:17
Weronika Woskresińska PRESTIŻ
  • 1x 1/LL 70/Konkurs nr 1 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 70 cm art. 238.1.1
  • 1x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2021-09-15 12:49:00
2021-09-15 12:40:28
Zuzanna Staniaszek WARELLA
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
57 ACCEPTED 2021-09-15 12:48:57
2021-09-15 12:39:38
Julia Nowak KOMO
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
56 ACCEPTED 2021-09-15 12:48:54
2021-09-15 12:39:12
Maria Mroczek KEN
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
55 ACCEPTED 2021-09-15 12:48:51
2021-09-15 12:38:36
Wiktoria Kasznicka EZA
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
54 ACCEPTED 2021-09-15 12:48:48
2021-09-15 12:38:02
Urszula Gruszka RASPUTIN
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
53 ACCEPTED 2021-09-15 12:48:44
2021-09-15 12:37:26
Judyta Dorochowicz KAOLIN
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
52 ACCEPTED 2021-09-15 00:15:32
2021-09-14 22:50:12
Milena Kręzel IRBANDIA
  • 1x 7/LL 80/90/Konkurs nr 7 – Konkurs Mistrzowski Seniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 80/LL 90
51 ACCEPTED 2021-09-15 00:15:29
2021-09-14 22:49:48
Milena Wojtczak KUCYNKA
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
50 ACCEPTED 2021-09-14 22:37:52
2021-09-14 22:04:25
Oliwia Pietranek N-KINAJ
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
49 ACCEPTED 2021-09-14 22:37:48
2021-09-14 21:25:50
Kamila Wichrowska REXERA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-09-14 20:00:06
2021-09-14 19:52:20
Maria Grzonek HESTIA
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
47 PRE-APPROVED 2021-09-14 19:49:58
2021-09-14 19:14:09
Katarzyna Feret CZAR
  • 1x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-09-14 16:57:59
2021-09-14 15:28:09
Katarzyna Dudek FENIKS
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
45 ACCEPTED 2021-09-14 12:22:18
2021-09-14 11:29:46
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – klasa P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5 – klasa N zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-09-14 12:22:15
2021-09-14 11:28:58
Mateusz Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-09-14 09:02:40
2021-09-14 08:35:32
Maja Selmaj ERYK PONY SPORT
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
42 ACCEPTED 2021-09-14 09:02:36
2021-09-14 07:46:58
Aleksandra Maszarek MAKSIMUS
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
41 ACCEPTED 2021-09-13 21:24:39
2021-09-13 20:59:52
Wiktoria Suliborska LEGIA
  • 2x 1/LL 70/Konkurs nr 1 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 70 cm art. 238.1.1
  • 1x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-09-16 18:16:38
2021-09-13 19:31:39
Joanna Kołacz DAKAR
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
39 ACCEPTED 2021-09-13 20:14:52
2021-09-13 19:19:20
Aleksandra Banasiak HERA
  • 2x 1/LL 70/Konkurs nr 1 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 70 cm art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-09-13 18:36:10
2021-09-13 18:15:07
Malena Kotecka EVEREST M
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-09-13 18:36:06
2021-09-13 18:14:55
Dawid Kotecki COLA LADY
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – klasa P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5 – klasa N zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-09-12 17:15:56
2021-09-12 16:44:55
Marika Kucińska SPES
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
35 ACCEPTED 2021-09-12 17:15:52
2021-09-12 14:54:19
Weronika Przybył BRANDON
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
34 ACCEPTED 2021-09-12 11:04:04
2021-09-12 10:05:44
Natasza Słowińska DAGA
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
33 ACCEPTED 2021-09-12 11:03:51
2021-09-12 09:56:35
Gabriela Galińska RAMIKA
  • 1x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-09-11 22:59:33
2021-09-11 22:30:08
Karolina Krasoń SUNDAY
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
31 ACCEPTED 2021-09-11 20:55:11
2021-09-11 20:23:36
Julia Durkiewicz FOR JOY ASK
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – klasa P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5 – klasa N zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-09-11 20:54:59
2021-09-11 19:59:15
Marta Dabioch GIBSON
  • 2x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2021-09-11 13:45:10
2021-09-11 12:48:07
Paulina Jassa CENTURION
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-09-11 13:45:06
2021-09-11 12:47:48
Paulina Jassa RUBY BLUE
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-09-11 13:45:04
2021-09-11 12:45:46
Paulina Jassa SILVER QUEEN
  • 2x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-09-11 13:45:00
2021-09-11 12:45:01
Paulina Jassa REKRUT BUM
  • 2x 1/LL 70/Konkurs nr 1 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 70 cm art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-09-11 12:19:20
2021-09-11 10:15:00
Klaudia Niedzielska ROY DE SEMILLY
  • 2x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-09-10 23:06:26
2021-09-10 22:19:01
Maria Gomulska BATUCADA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – klasa P zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-09-11 13:44:56
2021-09-10 18:50:10
Julia Janczak AWINION
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
22 ACCEPTED 2021-09-10 17:04:07
2021-09-10 15:52:21
Dominika Iwaniuk ETRES
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
21 ACCEPTED 2021-09-10 00:14:59
2021-09-09 22:10:58
Maria Sakrajda DECOLA
  • 1x 7/LL 80/90/Konkurs nr 7 – Konkurs Mistrzowski Seniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 80/LL 90
20 ACCEPTED 2021-09-10 00:14:52
2021-09-09 22:10:19
Lena Piotrowska KAPITAN
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
19 PRE-APPROVED 2021-09-10 00:14:45
2021-09-09 22:09:26
Joanna Lorek AGITANIA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – klasa P zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-09-10 00:14:42
2021-09-09 22:08:42
Hanna Lacheta BIG BILLY
  • 1x 7/LL 80/90/Konkurs nr 7 – Konkurs Mistrzowski Seniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 80/LL 90
17 ACCEPTED 2021-09-10 00:14:35
2021-09-09 22:08:03
Weronika Jamro NIGHT BOY VAN'T JENTINK
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
16 ACCEPTED 2021-09-09 08:33:04
2021-09-09 07:12:28
Zuzanna Rachalewska ROZITA
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
15 ACCEPTED 2021-09-12 20:53:45
2021-09-08 18:32:18
Alicja Gabrysiak GRENADA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – klasa P zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-09-08 18:41:34
2021-09-08 18:32:01
Alicja Gabrysiak BUBKA Z
  • 2x 2/LL 90/Konkurs nr 2 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 90 cm art. 238.1.1
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-09-07 21:37:42
2021-09-07 20:52:54
Wiktoria Tomasik FOKUS
  • 1x 7/LL 80/90/Konkurs nr 7 – Konkurs Mistrzowski Seniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 80/LL 90
12 ACCEPTED 2021-09-06 13:40:39
2021-09-06 11:49:20
Paulina Pawlak DISNEY
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
11 ACCEPTED 2021-09-06 13:39:47
2021-09-06 11:48:08
Aleksandra Jarosz GRANDA
  • 2x 7/LL 80/90/Konkurs nr 7 – Konkurs Mistrzowski Seniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 80/LL 90
10 ACCEPTED 2021-09-05 17:21:10
2021-09-05 09:15:03
Mateusz Leszczyński MARALD VAN ALTRIDO
  • 2x 1/LL 70/Konkurs nr 1 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 70 cm art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2021-09-01 22:57:55
2021-09-01 21:58:58
Anna Bochenek RICHELIEU
  • 2x 1/LL 70/Konkurs nr 1 – klasa LL dokładności bez rozgrywki 70 cm art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-09-01 22:49:37
2021-09-01 21:56:14
Antonina Lenczewska TAROT
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
7 ACCEPTED 2021-09-01 22:49:31
2021-09-01 21:55:32
Pola Klepacz DONOVAN
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4 – klasa P zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-09-01 22:49:26
2021-09-01 21:55:01
Patrycja Janiec MOCART
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-09-01 22:49:21
2021-09-01 21:54:14
Patrycja Janiec HANSOLO S
  • 1x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
4 ACCEPTED 2021-09-01 21:20:18
2021-09-01 21:14:16
Karolina Kryczka BLACK JACK AK
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3 – klasa L zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-09-10 19:42:24
2021-09-01 14:39:39
Hanna Dobrzelewska DUNKAN
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
2 ACCEPTED 2021-08-20 07:54:22
2021-08-19 20:34:04
Julia Biecka TOP GUN
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
1 ACCEPTED 2021-09-12 11:40:56
2021-08-18 10:21:57
Maria Olejnik KARMELOWY KRÓL
  • 2x 6/LL 60/70/Konkurs nr 6 – Konkurs Mistrzowski Juniorów - dwunawrotowy z rozgrywką LL 60 /LL 70
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banasiak Aleksandra Nie ma przynależności klubowej
2005 (J.)
Brak
2. Biecka Julia Brak przynależności klubowej
2009 (JM.)
Brak
3. Bochenek Anna Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
4. Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O051409
5. Dabioch Marta BPK - LOD
S
O022952
6. Dobrzelewska Hanna brak przynależności klubowej
2008 (JM.)
brak
7. Dorochowicz Judyta Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2008 (JM.)
brak
8. Dudek Katarzyna Fundacja Zielony Konik - Osiągnąć marzenia
2010 (Mł.)
brak
9. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
S
O014362
10. Gabrysiak Alicja ŁKJ Łódź
2004 (J.)
O036581
11. Galińska Gabriela ŁKJ
2011 (Mł.)
brak
12. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O048794
13. Gomulska Maria brak przynależności klubowej
S
brak
14. Gruszka Urszula Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2008 (JM.)
brak
15. Grzonek Maria jeździec niezrzeszony
2005 (J.)
brak
16. Iwaniuk Dominika Tuszyński KJ GARBÓWEK
2004 (J.)
Brak
17. Jamro Weronika KS Happy Horse
2006 (JM.)
O059323
18. Janczak Julia Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
19. Janiec Patrycja Łódzki KJ
2006 (JM.)
O056446
20. Jarosz Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020 (Mł.)
O059926
21. Jassa Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
22. Kasznicka Wiktoria Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2006 (JM.)
brak
23. Klepacz Pola ŁKJ Łódź
2006 (JM.)
O051453
24. Kmita Arleta Łódzki KJ
S
O000261
25. Kołacz Joanna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O046845
26. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
27. Krasoń Karolina Fundacja Zielony Konik - Osiągnąć marzenia
2010 (Mł.)
brak
28. Kręzel Milena brak
S
brak
29. Kryczka Karolina Łódzki Klub Jeździecki
S
O035602
30. Kucińska Marika ŁKJ
2008 (JM.)
O063132
31. Kwiecień-Poborska Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (JM.)
O064400
32. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
brak
33. Lenczewska Antonina Łódzki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
Brak
34. Leszczyński Mateusz Łódzki KJ
S
O013303
35. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (J.)
O050970
36. Majdziński Mateusz TKJ GARBÓWEK
2002 (MJ.)
BRAK
37. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
38. Maszarek Aleksandra Horseprofi
2004 (J.)
O043643
39. Mroczek Maria Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2009 (JM.)
brak
40. Niedzielska Klaudia Stow. R&S Stables Kębliny
2001 (MJ.)
O041192
41. Nowak Julia Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2004 (J.)
brak
42. Olejnik Maria ŁKJ Łódź
2009 (JM.)
O061395
43. Pawlak Paulina Nn
2007 (JM.)
Brak
44. Pietranek Oliwia KJ Fun Farma
2010 (Mł.)
brak
45. Pietras Renata Klub Jeździecki Wiki
S
O065449
46. Piotrowska Lena KS Happy Horse
2006 (JM.)
brak
47. Przybył Weronika Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O048262
48. Rachalewska Zuzanna Fundacja Zielony Konik - Osiągnąć marzenia
2012 (Mł.)
Brak
49. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (J.)
O049445
50. Selmaj Maja Łódzki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O066188
51. Serafin Milena De La Sens
S
brak
52. Siucińska Klaudia ŁKJ Łódź
2001 (MJ.)
O035603
53. Słowińska Natasza BPK
2010 (Mł.)
Brak
54. Staniaszek Zuzanna Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2008 (JM.)
brak
55. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O036236
56. Tomasik Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
Brak
57. Tomasik Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
Brak
58. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
59. Włodarczyk Wiktoria Brak
2006 (JM.)
Brak
60. Wojtczak Milena Brak
2006 (JM.)
Brak
61. Woskresińska Weronika Stajnia Grotniki
S
O029262
62. Ziętal Emilia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2010 (Mł.)
O062985
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

26

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
K019821 616 009 57 01298 11
2.

74

ARSON SZLACHETNY POL 2013 wałach siwa/170 F: Brak
M: Brak
Brak 616999590028313
3.

7

AWINION MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnosiwa/165 F: Barnaba
M: Amelia
Brak 616006580277515
4.

30

BATUCADA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Tjungske
M: Bebel Gilberto
brak brak
5.

25

BIG BILLY Irish Sport Horse POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak Gkgsyj
6.

12

BLACK JACK AK SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Blanche Z
K026500
7.

41

BRANDON Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 wałach gniada/165 F: Rumianek
M: Brenda
K031929 616 009 59 00236 15
8.

22

BUBKA Z ZANGERSHEIDE POL 2004 wałach kasztanowata/176 F: Balougran Z
M: Vedet van Meerveld
K011197 Z514904
9.

35

CENTURION SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lupicor
M: Cremona/Stakatto
Brak Brak
10.

43

COLA LADY SP POL 2011 klacz gniada/171 F: Palermo
M: Chaline
K022209 616009580140411
11.

76

CYRYL Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach gniada/165 F: Two-Twenty-Two
M: Czerwona Szarfa
Brak 080000005973
12.

52

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
K013087 POL009610208105
13.

40

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/kuc:147 F: Dublet
M: Milka
K026933 61601358000881111
14.

9

DAKAR TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach kasztanowata/179 F: Love affair
M: Domna cytra
Brak 616999590270710
15.

68

DAPHNE Holsztyńska Gorącokrwista POL 2011 klacz gniada/164 F: Connor
M: Flicka
Brak DE421000135611
16.

28

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
K026349 616999661188611
17.

20

DISNEY HANOWER POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
18.

15

DONOVAN WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Vandamme
M: Doba / Skuter
K030593 616007610160913
19.

2

DUNKAN PKSP POL 2005 wałach siwa/165 F: Corde
M: Dunkierka
brak POL 009 59 01808 05
20.

48

ERYK PONY SPORT KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Nico-k
M: Eufemina
K013361 616013570344907
21.

29

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
K022992 -
22.

44

EVEREST M PKSP POL 2010 wałach gniada/180 F: Nice Boy
M: Eneida / Fanimo
K020685 616009690073410
23.

59

EZA TYP SZLACHETNY POL 1997 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
- POL 999570247997
24.

51

FENIKS MAŁOPOLSKA POL 1999 wałach siwa/160 cm F: Mistral
M: Fleur
brak POL 006 54 00447 99
25.

21

FOKUS WLKP POL 2002 wałach skarogniada/170 F: Harwest
M: Flora
Brak 007590086903
26.

37

FOR JOY ASK Duńska Gorąca Krew POL 2009 Wałach skarogniada/167 F: For Enjoy Ask Z
M: Kaja 15
K026512 208333DW0906082
27.

72

GAIRE TARKEN LTU 2014 klacz gniada/156 F: Ice Age /
M: Galuota / Luitas
K031461 LTU002520277614
28.

36

GIBSON WLKP POL 2015 wałach kara/165 F: Polder
M: Gwardia / Fatim
K030210 POL 616 007 59 00805 15
29.

11

GOGO K KŁUSAK POL 2013 klacz gniada/mk:152 F: Judge Joe
M: Whippet Boshoeve
brak 138871
30.

19

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
31.

5

GRENADA SP POL 2008 klacz kasztanowata/160 F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL00959000920811964
32.

13

HANSOLO S MŁP POL 2016 wałach gniada/167 F: Dionizos
M: Hopka/Emetyt
K029097 616006540035416
33.

69

HASSIM TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach siwa/173 F: Louis
M: Hurra
Brak 616999590012111
34.

45

HERA MŁP POL 2004 klacz gniada/163 F: Halogen
M: NN
Brak 006 59 03054 04
35.

8

HESTIA MAŁOPOLSKA POL 1999 klacz gniada/153 F: Borysław
M: Husytka
brak 006590000199
36.

56

IRBANDIA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz siwa/166 F: Professional
M: Indonezja
BRAK 238/2010
37.

49

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
38.

57

KAOLIN SP POL 2000 Wałach gniada/170 F: Niels
M: Kazba
K005593 Pol 009590005500
39.

27

KAPITAN ANGLOARAB POL 2010 Wałach gniada/163 F: hkh
M: hkjhu
brak hdsaoif
40.

1

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe / Spartakus
K013521 POL009600062105
41.

60

KEN KOŃ SZLACHETNY POL 2013 wałach srokata/163 F: nn
M: nn
brak UA 610001059
42.

61

KOMO WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Maaik
M: Kwerenda
Brak
43.

55

KUCYNKA TYP KUC POL 2011 wałach tarantowata/kuc:122 F: NN
M: NN
Brak 616999510071211
44.

46

LEGIA Koń Polski Zimnokrwisty POL 2011 klacz kasztanowata/160 F: Lotar
M: Bila
Brak 616 010 59 02570 11
45.

50

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 wałach gniada F: For Passion D'ive Z / For Pleasure
M: Quandretta Pangaardenhof / Andretti
K024603 056002W00298853
46.

47

MAKSIMUS Szlachetna Półkrew POL 2010 wałach kara/162 F: Monsun
M: Malinka
K027651 616098200096708
47.

18

MARALD VAN ALTRIDO KWPN POL 2017 wałach skarogniada/168 F: ICELLIE
M: FARALDA D/ SIR OLDENBURG
Brak Brak
48.

64

MARKO ŚLĄSKA POL 2011 wałach kara/170 F: Lozert
M: Mada
brak 616008660748411
49.

14

MOCART SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Cyprys
M: Miranda/Czuwaj
K030594 616009590058110
50.

54

N-KINAJ KUC POL 2006 wałach skarogniada/kuc:130 F: Nowator
M: Kalipso
brak POL 013580687906
51.

24

NIGHT BOY VAN'T JENTINK HAFLINGER POL 2013 wałach izabelowata/kuc:kuc:ku F: hiol
M: hilkn
K029511 9778
52.

67

NUBRID HAFLINGER POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:150 F: Nugat
M: Bella Dea
brak 703001414307112
53.

63

PRESTIŻ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach gniada/163 F: Lover Boy
M: Polityka
brak POL 009 59 00346 04
54.

39

RAMIKA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Paco
M: Ramona
K028907 616009610034516
55.

58

RASPUTIN WLKP POL 2006 wałach gniada/168 F: barbur
M: ruletka
brak pol 007610016906
56.

32

REKRUT BUM SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Cascadello
M: Rita/Stalypso
Brak Brak
57.

53

REXERA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/166 F: Turbud Cicero
M: Rexonea P/ Contendor
K025448 616009590132014
58.

17

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
Brak
59.

66

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter / For Pleasure
M: Rapsodia / Corde
K026034 616009590024513
60.

31

ROY DE SEMILLY SP POL 2015 wałach kara/170 F: Talent Charboniere
M: Romina / Landino
K027294 616009590076015
61.

23

ROZITA KUC FELIŃSKI POL 2006 klacz bułana/kuc:135 F: Wiedźmin Ponysport
M: Romina
Brak 0135807114
62.

34

RUBY BLUE SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Cascadello
M: Rita Blue/ Chacco-Blue
Brak Brak
63.

70

SATISFACTION SP POL 2014 ogier gniada/168 F: Cacao Courcelle
M: Serbina / Lando
K026361 616009592005714
64.

33

SILVER QUEEN SP POL 2017 klacz gniada/170 F: Corrado Son
M: Syriana/Tanos
Brak Brak
65.

75

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
K022389 616009590185511
66.

42

SPES XX POL 2009 wałach gniada/mk:mk:mk:1 F: Zarewisch
M: Sespecja/Special Power
O063132 Brak
67.

38

SUNDAY Deutsches Reitpony POL 2011 klacz gniada/kuc:145 F: Da Capo
M: Selina
brak DE 455-6780166-11
68.

16

TAROT WLKP POL 2012 wałach gniada/154 F: Barok
M: Toga
Brak 616007660063812
69.

10

TOP GUN PKSP POL 2014 wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Tulka
Brak 616009610004014
70.

65

WALFEY AA MAŁOPOLSKA POL 2016 ogier gniada/165 F: Fusain du defey
M: Walijka
brak 616006690051416
71.

62

WARELLA MLP POL 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Regiel
M: Walez
Brak Pół 006590010109
72.

71

ZIBI KUC POL 2015 ogier izabelowata/kuc:132 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K031459 616013590118915
73.

73

ZUMICO KUC POL 2017 ogier izabelowata/kuc:131 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K030807 616013592079317
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banasiak Aleksandra
Nie ma przynależności klubowej
HERA (45)
2021-09-18
2021-09-18
9
Biecka Julia
Brak przynależności klubowej
TOP GUN (10)
2021-09-18
13
Bochenek Anna
Łódzki Klub Jeździecki
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Ciepłucha Hanna
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2021-09-18
2021-09-18
Dabioch Marta
BPK - LOD
GIBSON (36)
2021-09-18
1
2021-09-18
9
Dobrzelewska Hanna
brak przynależności klubowej
DUNKAN (2)
2021-09-18
11
Dorochowicz Judyta
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
KAOLIN (57)
2021-09-18
7
Dudek Katarzyna
Fundacja Zielony Konik - Osiągnąć marzenia
FENIKS (51)
2021-09-18
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
2021-09-18
5
2021-09-18
1
250
Gabrysiak Alicja
ŁKJ Łódź
2021-09-18
1
2021-09-18
1
200
BUBKA Z (22)
2021-09-18
1
2021-09-18
12
Galińska Gabriela
ŁKJ
RAMIKA (39)
2021-09-18
1
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (66)
2021-09-18
7
Gomulska Maria
brak przynależności klubowej
2021-09-18
3
2021-09-18
7
Gruszka Urszula
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2021-09-18
5
Grzonek Maria
jeździec niezrzeszony
HESTIA (8)
2021-09-18
Iwaniuk Dominika
Tuszyński KJ GARBÓWEK
ETRES (29)
2021-09-18
1
Jamro Weronika
KS Happy Horse
2021-09-18
4
Janczak Julia
Łódzki Klub Jeździecki
2021-09-18
Janiec Patrycja
Łódzki KJ
2021-09-18
5
MOCART (14)
2021-09-18
8
2021-09-18
Jarosz Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
GRANDA (19)
2021-09-18
4
Jassa Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2021-09-18
1
2021-09-18
1
2021-09-18
1
2021-09-18
9
2021-09-18
2021-09-18
5
2021-09-18
Kasznicka Wiktoria
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
EZA (59)
2021-09-18
20
Klepacz Pola
ŁKJ Łódź
DONOVAN (15)
2021-09-18
7
2021-09-18
8
Kmita Arleta
Łódzki KJ
CZAR (52)
2021-09-18
6
2021-09-18
3
100
Kołacz Joanna
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DAKAR (9)
2021-09-18
15
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2021-09-18
6
2021-09-18
2
200
Krasoń Karolina
Fundacja Zielony Konik - Osiągnąć marzenia
SUNDAY (38)
2021-09-18
21
Kręzel Milena
brak
2021-09-18
3
Kryczka Karolina
Łódzki Klub Jeździecki
2021-09-18
2021-09-18
Kucińska Marika
ŁKJ
SPES (42)
2021-09-18
9
Kwiecień-Poborska Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
MARKO (64)
2021-09-18
18
Lacheta Hanna
Klub Sportowy Happy Horse
2021-09-18
2
Lenczewska Antonina
Łódzki Klub Jeździecki
TAROT (16)
2021-09-18
17
Leszczyński Mateusz
Łódzki KJ
2021-09-18
9
2021-09-18
9
Lorek Joanna
KS Happy Horse
2021-09-18
Majdziński Mateusz
TKJ GARBÓWEK
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2021-09-18
2
150
2021-09-18
3
150
Maszarek Aleksandra
Horseprofi
2021-09-18
14
Mroczek Maria
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
KEN (60)
2021-09-18
Niedzielska Klaudia
Stow. R&S Stables Kębliny
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Nowak Julia
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
KOMO (61)
2021-09-18
Olejnik Maria
ŁKJ Łódź
2021-09-18
3
Pawlak Paulina
Nn
DISNEY (20)
2021-09-18
Pietranek Oliwia
KJ Fun Farma
N-KINAJ (54)
2021-09-18
22
Pietras Renata
Klub Jeździecki Wiki
ARSON (74)
2021-09-18
1
2021-09-18
9
Piotrowska Lena
KS Happy Horse
KAPITAN (27)
2021-09-18
19
Przybył Weronika
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
BRANDON (41)
2021-09-18
2
Rachalewska Zuzanna
Fundacja Zielony Konik - Osiągnąć marzenia
ROZITA (23)
2021-09-18
10
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (28)
2021-09-18
4
Selmaj Maja
Łódzki Klub Jeździecki
2021-09-18
8
Serafin Milena
De La Sens
NUBRID (67)
2021-09-18
6
Siucińska Klaudia
ŁKJ Łódź
2021-09-18
4
2021-09-18
4
Słowińska Natasza
BPK
DAGA (40)
2021-09-18
12
Staniaszek Zuzanna
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
WARELLA (62)
2021-09-18
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
LEGIA (46)
2021-09-18
9
2021-09-18
9
Tomasik Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
FOKUS (21)
2021-09-18
8
Tomasik Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
CYRYL (76)
2021-09-18
1
2021-09-18
9
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
DAPHNE (68)
2021-09-18
2
HASSIM (69)
2021-09-18
2021-09-18
9
Włodarczyk Wiktoria
Brak
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Wojtczak Milena
Brak
KUCYNKA (55)
2021-09-18
Woskresińska Weronika
Stajnia Grotniki
2021-09-18
15
2021-09-18
1
Ziętal Emilia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
ZUMICO (73)
2021-09-18
16

Number of Riders: 62

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 1 050.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl