Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w skokach przez przeszkody
WLKS Krakus Swoszowice, 6-8.08.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
190 ACCEPTED 2021-08-07 17:06:11
2021-08-07 17:06:11
Lena Władyka FIRST ROW
  • 2x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
189 ACCEPTED 2021-08-07 17:04:36
2021-08-07 17:04:36
Joanna Pawłowska ELVIS
  • 2x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
188 ACCEPTED 2021-08-05 00:03:50
2021-08-05 00:03:50
Kamila Rokita CORNET BLANCHE Z
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
187 ACCEPTED 2021-08-04 21:36:31
2021-08-04 21:35:58
Marzena Ferdyn NIWAR
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
186 ACCEPTED 2021-08-04 21:34:18
2021-08-04 21:34:18
Magdalena Twardoch CHARAMIS
  • 2x 11/Legz/Konkurs nr 11. L - Reg. egzaminacyjny
185 ACCEPTED 2021-08-04 21:33:06
2021-08-04 21:33:06
Karolina Pindur-Antosz DOLORES N
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
184 ACCEPTED 2021-08-04 11:00:09
2021-08-04 11:00:09
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
183 ACCEPTED 2021-08-04 10:59:41
2021-08-04 10:59:41
Jarosław Koziarowski LEONARDO
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
182 ACCEPTED 2021-08-04 10:59:00
2021-08-04 10:59:00
Aleksandra Matuła CHAMANII
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
181 ACCEPTED 2021-08-04 10:58:31
2021-08-04 10:58:31
Aleksandra Matuła GRANDIOS
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
180 ACCEPTED 2021-08-04 10:56:28
2021-08-04 10:56:28
Izabela Szymula BOND BEJ
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
179 ACCEPTED 2021-08-04 10:55:50
2021-08-04 10:55:50
Amelia Piętka AHLERT
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
178 ACCEPTED 2021-08-04 10:55:17
2021-08-04 10:55:17
Julia Dubik AHLERT
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
177 ACCEPTED 2021-08-03 12:48:12
2021-08-03 12:42:02
Nikola Połeć JEMEN
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
176 ACCEPTED 2021-08-04 21:39:10
2021-08-03 11:38:46
Paulina Batko AMFORA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
175 ACCEPTED 2021-08-02 23:34:13
2021-08-02 23:23:48
Anna Kubać ELIGARD
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
174 ACCEPTED 2021-08-02 23:34:19
2021-08-02 23:14:10
Klaudia Bogdał IRMA
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
173 ACCEPTED 2021-08-02 22:32:15
2021-08-02 22:28:39
Beata Wilk BOHUN
  • 2x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
172 ACCEPTED 2021-08-02 22:32:37
2021-08-02 22:16:40
Dominika Klimek NAIROBI
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
171 ACCEPTED 2021-08-02 22:33:03
2021-08-02 22:15:17
Aleksandra Cielecka AGA
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
170 ACCEPTED 2021-08-03 12:47:29
2021-08-02 20:06:50
Agnieszka Zakrzewska QUATERIMO
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
169 ACCEPTED 2021-08-03 12:47:33
2021-08-02 20:04:53
Ewelina Smoła QUATERIMO
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
168 ACCEPTED 2021-08-02 22:33:17
2021-08-02 20:00:38
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 14/C/Konkurs nr 14. C - Reg. z jokerem 269.5
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19 - N1 - Reg. dwufazowy 274.2
167 ACCEPTED 2021-08-02 22:33:23
2021-08-02 19:27:54
Aniela Kilian LACARO
  • 1x 14/C/Konkurs nr 14. C - Reg. z jokerem 269.5
166 ACCEPTED 2021-08-02 22:33:28
2021-08-02 19:26:27
Aniela Kilian COSTANTINO AD
  • 1x 14/C/Konkurs nr 14. C - Reg. z jokerem 269.5
165 ACCEPTED 2021-08-02 22:33:35
2021-08-02 15:12:58
Anna Dołowy CICHA WODA
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
164 ACCEPTED 2021-08-02 22:33:40
2021-08-02 14:37:37
Karolina Biernat A'CONTENDRA AZ
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
163 ACCEPTED 2021-08-02 13:58:29
2021-08-02 13:53:48
Marta Pławecka MAURO
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
162 ACCEPTED 2021-08-02 13:58:53
2021-08-02 13:49:55
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
161 ACCEPTED 2021-08-02 13:58:56
2021-08-02 13:39:00
Aleksandra Maciaszek AMOS
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
160 ACCEPTED 2021-08-02 13:58:34
2021-08-02 13:37:24
Aleksandra Maciaszek DIARADOS 7
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
159 ACCEPTED 2021-08-02 12:36:12
2021-08-02 12:35:51
Krzysztof Leśniak HELLFIRE
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
158 ACCEPTED 2021-08-02 12:36:18
2021-08-02 12:35:22
Krzysztof Leśniak KENZO V/D ZWINKHOEVE
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
157 ACCEPTED 2021-08-02 12:36:22
2021-08-02 12:34:58
Krzysztof Leśniak FOR FUN 7
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
156 ACCEPTED 2021-08-02 12:07:29
2021-08-02 07:36:56
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
155 ACCEPTED 2021-08-02 12:07:58
2021-08-01 23:37:41
Anna Korus MARAT
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
154 ACCEPTED 2021-08-02 12:12:04
2021-08-01 23:37:01
Anna Korus LASEK
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
153 ACCEPTED 2021-08-02 12:08:10
2021-08-01 22:54:02
Gabriela Dzierża LIZA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
152 ACCEPTED 2021-08-02 12:12:18
2021-08-01 22:53:26
Kinga Nowińska BONANZA
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
151 ACCEPTED 2021-08-02 12:09:53
2021-08-01 22:46:48
Mateusz Draus SAURON
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
150 ACCEPTED 2021-08-02 22:35:24
2021-08-01 21:56:17
Aleksandra Krok KREDKA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
149 ACCEPTED 2021-08-02 12:10:06
2021-08-01 21:45:06
Karolina Nowak ALHAMBRA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
148 ACCEPTED 2021-08-02 22:37:23
2021-08-01 21:37:43
Selena Fikas MAXI
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
147 ACCEPTED 2021-08-02 12:11:25
2021-08-01 18:30:34
Małgorzata Jaworska ATOS
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
146 ACCEPTED 2021-08-02 12:11:53
2021-08-01 18:30:05
Małgorzata Jaworska ZORAN
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2021-08-02 12:12:41
2021-08-01 16:19:35
Joanna Szewczyk HIS ROYAL
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
144 ACCEPTED 2021-08-02 12:12:49
2021-08-01 08:57:37
Emma Czapla LINDO
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
143 ACCEPTED 2021-08-02 12:13:29
2021-08-01 08:53:31
Laura Czapla LINDO
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
142 ACCEPTED 2021-08-02 12:13:39
2021-07-31 18:05:46
Lilianna Wójcik LIZA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
141 ACCEPTED 2021-08-02 12:13:52
2021-07-31 18:01:53
Olga Włudarska LIZA
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
140 ACCEPTED 2021-08-02 12:14:02
2021-07-31 18:01:36
Oliwia Mrajca LIZA
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
139 ACCEPTED 2021-08-02 12:15:37
2021-07-31 18:01:20
Agata Kmita JESSY
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
138 ACCEPTED 2021-08-02 12:14:15
2021-07-31 18:00:54
Wiktoria Misiaszek JESSY
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
137 ACCEPTED 2021-08-02 12:14:23
2021-07-31 18:00:24
Patrycja Bednarczyk JESSY
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
136 ACCEPTED 2021-08-02 12:14:33
2021-07-31 16:21:23
Michalina Kowalska BOND BEJ
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
135 ACCEPTED 2021-08-02 22:34:26
2021-07-31 14:18:41
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
134 ACCEPTED 2021-08-02 12:14:46
2021-07-31 12:36:01
Anna Kłosowska JOY RIDE B
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
133 ACCEPTED 2021-08-02 12:14:52
2021-07-31 12:34:34
Filip Krauze EFLIM
  • 2x 11/Legz/Konkurs nr 11. L - Reg. egzaminacyjny
132 ACCEPTED 2021-08-02 13:59:21
2021-07-31 11:11:08
Paulina Połeć PUŁASKI
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
131 ACCEPTED 2021-08-02 12:15:10
2021-07-31 10:10:42
Weronika Serafin PRIMA
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
130 ACCEPTED 2021-08-02 12:15:20
2021-07-30 14:05:28
Mateusz Ogiegło KENIA
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
129 ACCEPTED 2021-07-30 21:17:25
2021-07-30 14:04:48
Nikola Walczak KENIA
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
128 ACCEPTED 2021-07-30 10:49:47
2021-07-29 22:54:17
Kinga Turaj EGIPCJANIN
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
127 ACCEPTED 2021-07-30 10:50:05
2021-07-29 22:52:05
Grzegorz Gaczorek IMBIR W
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2021-07-30 10:50:23
2021-07-29 20:09:24
Magdalena Seweryn DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
125 ACCEPTED 2021-07-30 10:50:32
2021-07-29 19:52:21
Katarzyna Bębenek EROS
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
124 ACCEPTED 2021-07-30 10:50:46
2021-07-29 19:31:44
Martyna Kot DR. HOUSE
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-07-30 10:50:51
2021-07-29 19:30:57
Martyna Kaźmierczak COOL COMICS
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
122 ACCEPTED 2021-07-30 10:50:59
2021-07-29 19:30:00
Natalia Tatarczyk MILŁOKI
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2021-07-30 10:51:04
2021-07-29 19:29:15
Klaudia Groborz LANTUS
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2021-07-30 10:51:10
2021-07-29 19:27:44
Natalia Leśniewska DAMIANA
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
119 ACCEPTED 2021-07-30 10:51:15
2021-07-29 19:26:31
Emma Sobik KORONEA
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2021-07-30 10:51:26
2021-07-29 19:25:20
Paulina Zerzoń TOSCA
  • 2x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
117 ACCEPTED 2021-07-30 10:51:32
2021-07-29 19:24:26
Magdalena Pawlas SELAVI
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-07-30 10:51:40
2021-07-29 19:22:22
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19 - N1 - Reg. dwufazowy 274.2
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
115 ACCEPTED 2021-07-30 10:51:51
2021-07-29 18:16:11
Natalia Knerowicz LALIC
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2021-07-30 10:52:56
2021-07-29 17:45:29
Natalia Gajek NIRVANA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2021-07-30 10:52:08
2021-07-29 16:27:26
Krzysztof Pyrek HESTIA
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
112 ACCEPTED 2021-07-30 10:52:17
2021-07-29 16:26:18
Krzysztof Pyrek JASTINELLA ANPI
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:01
2021-07-29 16:24:32
Krzysztof Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
110 ACCEPTED 2021-07-30 10:52:24
2021-07-29 16:23:25
Filip Pyrek MEDEA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-07-30 10:52:29
2021-07-29 16:22:10
Krzysztof Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
108 ACCEPTED 2021-07-30 10:52:34
2021-07-29 16:21:09
Filip Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:06
2021-07-29 16:20:17
Olga Kozioł JULIETTA ANPI
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2021-07-30 10:52:40
2021-07-29 11:56:35
Marek Bucior VITUS
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2021-07-30 10:52:48
2021-07-29 11:07:59
Aleksandra Caban USHUAIA DE JARSAY
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2021-08-02 12:18:42
2021-07-29 09:21:06
Dominika Klimek JESSY
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2021-07-30 20:38:07
2021-07-29 09:20:29
Anna Michalik MINOR
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:12
2021-07-29 08:35:53
Irena Bigaj MELA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
101 ACCEPTED 2021-07-30 20:42:16
2021-07-29 07:14:15
Maciej Bigaj DESPERADOS
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-07-30 20:29:12
2021-07-29 07:13:30
Irena Bigaj B CATILLIA
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19 - N1 - Reg. dwufazowy 274.2
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
99 ACCEPTED 2021-07-30 10:54:04
2021-07-29 07:12:31
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:19
2021-07-29 07:11:53
Irena Bigaj SAMBOR
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
97 ACCEPTED 2021-07-30 22:06:57
2021-07-29 00:40:06
Kornelia Gniadek JOLIE
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
96 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:25
2021-07-28 23:02:17
Urszula Orzechowska MOKAR
  • 2x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:30
2021-07-28 23:01:57
Nikola Piskorz CZARTABAZA
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:35
2021-07-28 23:01:36
Martyna Niechajewicz MIRANDA
  • 2x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:42
2021-07-28 23:01:14
Julia Czarnota MERA
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-07-30 20:45:36
2021-07-28 22:56:32
Weronika Klimczyk IKAR
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
91 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:50
2021-07-28 22:19:22
Edyta Gajęcka LARS
  • 2x 11/Legz/Konkurs nr 11. L - Reg. egzaminacyjny
90 ACCEPTED 2021-07-30 10:53:56
2021-07-28 21:58:59
Karolina Stanowska FINE LINE
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 11/Legz/Konkurs nr 11. L - Reg. egzaminacyjny
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
89 ACCEPTED 2021-07-30 10:54:18
2021-07-28 21:20:25
Maria Nycz BUKIET
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
88 ACCEPTED 2021-07-30 10:54:25
2021-07-28 19:32:15
Maria Roczniak FAKIR
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-07-30 20:36:11
2021-07-28 18:07:02
Julia Radwańska JACKSON
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19 - N1 - Reg. dwufazowy 274.2
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-07-30 20:38:22
2021-07-28 17:48:09
Marta Galos KARMEN AA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2021-07-30 10:55:07
2021-07-28 15:40:46
Magdalena Lesisz PATAGONIA
  • 2x 11/Legz/Konkurs nr 11. L - Reg. egzaminacyjny
84 ACCEPTED 2021-07-30 20:44:05
2021-07-28 15:09:19
Kamila Malik AGITACJA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2021-07-30 20:48:17
2021-07-28 14:51:45
Natasza Batko TAJGA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-07-30 20:47:33
2021-07-28 14:33:39
Maja Najdzionek FUKS
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-07-30 10:55:17
2021-07-28 13:55:43
Natalia Józefczyk ORKAN
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
80 ACCEPTED 2021-07-30 10:56:26
2021-07-28 13:19:45
Jagna Bryniarska SENCHA
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2021-07-30 10:56:32
2021-07-28 13:18:44
Magdalena Zaręba KING
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2021-07-30 20:34:49
2021-07-28 13:01:36
Filip Kotarba SHADOW
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2021-07-30 10:56:56
2021-07-28 10:55:01
Amelia Woźniacka OPIUM II
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
76 ACCEPTED 2021-07-30 10:57:04
2021-07-28 10:53:27
Amelia Woźniacka ASHANTI
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
75 ACCEPTED 2021-07-28 10:14:55
2021-07-27 22:26:03
Konstancja Kozińska AKERMAN
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
74 ACCEPTED 2021-07-28 10:15:00
2021-07-27 22:08:05
Jola Hornik PUMAR
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
73 ACCEPTED 2021-07-28 10:15:08
2021-07-27 21:55:34
Zuzanna Sukiennik ROXANNE 154
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
72 ACCEPTED 2021-07-28 10:15:13
2021-07-27 20:42:21
Marek Drzyźdżyk ELBRA
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2021-07-30 20:38:48
2021-07-27 17:59:39
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
70 ACCEPTED 2021-07-30 20:35:44
2021-07-27 17:45:38
Wiktoria Soswa A MANUKA W
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2021-07-30 20:35:48
2021-07-27 17:38:22
Wiktoria Soswa CAMEL
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-07-30 10:57:13
2021-07-27 15:50:05
Roma Kula CASSEL
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
67 ACCEPTED 2021-07-30 20:32:09
2021-07-27 11:52:57
Vincent Fedorczak WIQUIRRA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2021-07-30 20:32:56
2021-07-27 11:52:38
Aleksandra Chełmecka WACZAFA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2021-07-30 20:34:14
2021-07-27 10:45:38
Filip Kotarba BAJER
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19 - N1 - Reg. dwufazowy 274.2
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-07-30 20:41:21
2021-07-27 10:15:15
Klaudia Polaczek SOFIA
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
63 ACCEPTED 2021-07-30 10:57:32
2021-07-27 08:14:24
Krzysztof Zalewski HERBA
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
62 ACCEPTED 2021-07-30 20:30:30
2021-07-26 23:09:49
Justyna Piwowarczyk AQUA XIMA-NOOR
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-07-30 20:33:31
2021-07-26 19:30:25
Victoria Styś OSKAR
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-07-30 20:33:35
2021-07-26 19:29:34
Victoria Styś JUST NOTHING
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-07-30 21:09:04
2021-07-26 19:01:01
Wiktoria Koza SUMIRA
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 14/C/Konkurs nr 14. C - Reg. z jokerem 269.5
  • 1x 18/C1/Konkurs nr 18 - C1 - Reg. dwufazowy 274.2
58 ACCEPTED 2021-07-30 20:34:22
2021-07-26 15:49:07
Zofia Juszkiewicz GANDINI
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
57 ACCEPTED 2021-07-30 20:34:40
2021-07-26 15:46:53
Bernard Grzywna ONIL
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-07-30 20:34:57
2021-07-26 15:45:10
Iwona Feliksiewicz VIGGO
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19 - N1 - Reg. dwufazowy 274.2
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-07-30 20:34:34
2021-07-26 15:44:19
Iwona Feliksiewicz MISTERIA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 19/N1/Konkurs nr 19 - N1 - Reg. dwufazowy 274.2
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-07-30 10:57:52
2021-07-26 13:52:27
Amelia Zając FANTACO
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2021-07-30 20:27:17
2021-07-26 13:38:50
Olga Stalony-Dobrzańska VIVANTI PROGRES
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
52 ACCEPTED 2021-07-28 10:18:54
2021-07-26 13:33:05
Julia Hardek SENATOR-K
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
51 ACCEPTED 2021-07-28 10:19:04
2021-07-26 13:04:30
Mikołaj Samborek S-CESJA
  • 2x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2021-07-28 10:19:01
2021-07-26 13:03:52
Kinga Kozubek ALWARO POLSMAK
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
49 ACCEPTED 2021-07-30 20:30:20
2021-07-25 21:14:35
Aleksandra Chmiela ALBATROS
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2021-07-30 20:37:56
2021-07-25 14:45:19
Maja Sadowska HERA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-07-30 20:56:23
2021-07-25 14:44:35
Maja Sadowska DRACO
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-07-30 20:37:25
2021-07-25 14:43:52
Hanna Sadowska SZANTA
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
45 ACCEPTED 2021-07-30 20:37:45
2021-07-25 14:43:07
Nadia Fuła RENA
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
44 ACCEPTED 2021-07-30 20:37:48
2021-07-25 14:42:21
Jadwiga Szczygieł RENA
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
43 ACCEPTED 2021-07-30 20:37:35
2021-07-25 14:41:37
Nina Jamróz TOWER
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
42 ACCEPTED 2021-08-02 12:24:49
2021-07-25 11:16:52
Dominika Bach DUNA-MI
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-07-28 10:18:25
2021-07-25 11:14:54
Anna Woźniak DAMAR
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-07-28 10:18:31
2021-07-24 23:07:39
Oliwia Maciejczyk-Cień GALA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2021-07-30 20:31:37
2021-07-24 22:31:38
Martyna Kamińska BIG BLUE
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2021-08-02 12:09:18
2021-07-24 22:00:02
Paulina Ćwiękała HUESO
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2021-07-30 20:27:00
2021-07-24 21:59:38
Milena Zontek LOTUS-TREN
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-07-30 20:40:58
2021-07-24 21:59:10
Magdalena Wawro HONEY N
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2021-07-30 20:46:44
2021-07-24 21:58:44
Rafał Walaszek ALLEGRO
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2021-07-30 20:27:08
2021-07-24 21:58:17
Robert Morawski IWAN
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2021-07-30 20:25:56
2021-07-24 21:57:47
Hanna Matusiak LA COSTA
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-07-30 20:26:49
2021-07-24 21:57:20
Agata Kotynia GALA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2021-07-30 20:26:29
2021-07-24 21:53:34
Dorota Jaszczurowska NIL
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-07-30 20:26:32
2021-07-24 21:53:13
Maria Jaszczurowska DORADO
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2021-07-30 20:33:10
2021-07-24 21:52:46
Agata Drewiczewska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2021-07-30 20:31:56
2021-07-24 21:52:22
Laura Bachniak SURINAM
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
27 ACCEPTED 2021-07-30 21:49:25
2021-07-24 13:52:34
Kamila Kowalewska KENSINGTON RV
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2021-07-30 22:14:13
2021-07-24 13:51:49
Joanna Cebulak KATINKA RV
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-07-30 22:14:21
2021-07-24 13:51:24
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-07-30 22:14:31
2021-07-24 13:51:07
Joanna Cebulak JACTION BREAKER RV
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-07-30 22:14:41
2021-07-24 13:49:15
Ewa Walas MICENTO
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-07-30 22:14:47
2021-07-24 13:48:30
Ewa Walas BONIEK
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-07-30 22:14:58
2021-07-24 13:47:59
Tomasz Plewa CHACCO Z
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-07-30 22:15:06
2021-07-24 13:46:54
Tomasz Plewa LINDE KG
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-07-30 22:15:15
2021-07-24 13:46:12
Tomasz Plewa KANSAS RV
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2021-07-30 22:15:24
2021-07-24 13:45:43
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - Reg. zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-07-30 20:27:51
2021-07-23 23:21:44
Karolina Osmańska-Jelonek ARON
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
16 ACCEPTED 2021-07-30 20:23:25
2021-07-23 14:31:53
Magdalena Gąsior VIVE LE ROI
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-07-30 20:23:32
2021-07-23 14:31:17
Weronika Borys CHRISTIANO I L
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 11/Legz/Konkurs nr 11. L - Reg. egzaminacyjny
  • 1x 21/L1/Konkurs nr 21- L1 - Reg. zwykły 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-08-03 11:47:01
2021-07-23 12:35:04
Oliwia Jania KARISMA
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-07-28 10:17:19
2021-07-23 07:33:00
Joanna Heydel KAMIS
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 16B/LL 80/Konkurs nr 16B - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
12 ACCEPTED 2021-07-28 10:17:25
2021-07-23 07:32:38
Kaja Bajek IZIS
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15B/LL 60/Konkurs nr 15B - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
11 ACCEPTED 2021-07-28 10:17:11
2021-07-23 07:31:12
Agnieszka Wasilewska MANGALIA
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-07-30 20:23:57
2021-07-23 07:19:28
Helena Pietrus KOPE
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-07-30 20:24:00
2021-07-23 07:18:59
Sylwia Pietrus KOPE
  • 1x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17A/LL 95/Konkurs nr 17A - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ TPM
8 ACCEPTED 2021-07-30 20:28:30
2021-07-23 06:10:59
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs nr 13. N - Reg. szybkości 239
  • 1x 20/P1/Konkurs nr 20- P1 - Reg. zwykły 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-07-30 20:22:30
2021-07-22 23:31:20
Weronika Popiel R CALL OF DUTY
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 17B/LL 95/Konkurs nr 17B - LL 95 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2021-07-30 20:25:13
2021-07-22 21:38:10
Jadwiga Rogalska LOSE YOURSELF
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 9AB/LL 90/Konkurs nr 9AB. LL 90 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-07-30 20:25:28
2021-07-22 21:37:09
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs nr 10. L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs nr 12. P - Reg. zwykły 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-07-28 10:16:34
2021-07-22 21:22:35
Dominika Dębska WINNIE
  • 2x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
3 ACCEPTED 2021-07-30 20:27:43
2021-07-22 21:10:08
Julia Szewczyk FAKIR
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 7AB/LL 50/Konkurs nr 7AB. LL 50 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 1x 15A/LL 60/Konkurs nr 15A - LL 60 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ TPM
2 ACCEPTED 2021-07-30 20:24:17
2021-07-22 20:33:28
Weronika Stanula GAMA
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2021-07-30 20:26:11
2021-07-22 16:26:44
Emilia Buwaj FIKUS-TABUN
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8AB/LL 70/Konkurs nr 8AB. LL 70 - Tow. specjalny – z trafieniem w normę czasu - Seria A i B
  • 2x 16A/LL 80/Konkurs nr 16A - LL 80 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ TPM
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bach Dominika -
2004 (J.)
Brak
2. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
3. Bajek Kaja Stowarzyszenie KJ Horse&fun
2008 (JM.)
brak
4. Balialina Oleksandra WLKS
5. Batko Natasza KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O057788
6. Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
7. Bębenek Katarzyna brak przynależności
2006 (J.)
brak
8. Bednarczyk Patrycja SK Kochul
2004 (J.)
O056693
9. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
O042964
10. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
11. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
12. Bogdał Klaudia Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
13. Borys Weronika BPK
2003 (MJ.)
O052342
14. Brańka-Borja Maria WLKS
15. Bryniarska Jagna KJ Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O062734
16. Bucior Marek BPK
S
O040807
17. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
LZRWZJ/3413/21
18. Caban Aleksandra bpk
S
brak
19. Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
S
O003873
20. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (MJ.)
O051354
21. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O056699
22. Cielecka Aleksandra Krakowska Akademia Sportu
2003 (MJ.)
Brak
23. Ćwiękała Paulina Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (MJ.)
O048894
24. Czapla Emma Brak
2010 (JM.)
Brak
25. Czapla Laura Brak
2007 (JM.)
None
26. Czarnota Julia KS Szwadron Jawornik
2008 (JM.)
LZRWZJ/1000/21
27. Dębska Dominika bpk
S
O042969
28. Dołowy Anna -
S
brak
29. Draus Mateusz Zaczarowane Wzgórze
2004 (J.)
brak
30. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
31. Drzyźdżyk Marek bpk
S
O031917
32. Dubik Julia WLKS Krakus
2021 (Mł.)
33. Dzierża Gabriela SK Kochul
2009 (JM.)
brak
34. Fedorczak Vincent BPK
2010 (JM.)
brak
35. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
36. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
S
O058543
37. Fikas Selena bpk
2003 (MJ.)
O057645
38. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
O048339
39. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
40. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
O013080
41. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
S
O023589
42. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
43. Gąsior Magdalena BPK
2003 (MJ.)
O052329
44. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
S
brak
45. Gniadek Kornelia Klub Sportowy Faruk
S
O043007
46. Groborz Klaudia LJKS Eldorado Świerklany
2005 (J.)
brak
47. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
48. Hardek Julia WLKS Krakus Swoszowice
2006 (J.)
x
x
49. Heydel Joanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O055462
50. Hornik Jola Bpk
2006 (J.)
Brak
51. Jamróz Nina Klub Sportowy LASER TEAM
2011 (Mł.)
O063105
52. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (MJ.)
O053033
Brak
53. Jaszczurowska Dorota Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2006 (J.)
O046997
54. Jaszczurowska Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O045927
55. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
56. Józefczyk Natalia bpk
2004 (J.)
brak
57. Juszkiewicz Zofia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
brak
58. Kamińska Martyna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
brak
59. Kaźmierczak Martyna LJKS ELDORADO Świerklany
S
O028097
60. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O042158
61. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
62. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
O043783
63. Kmita Agata SK Kochul
2004 (J.)
O056696
64. Knerowicz Natalia WLKS krakus Swoszowice
2003 (MJ.)
Brak
65. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
66. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (J.)
O057922
67. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (J.)
O044289
68. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
69. Kowalewska Kamila Ks jumping team Wiercany
2020 (Mł.)
O038034
70. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
brak
71. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (MJ.)
O034818
72. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
73. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
74. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
2021 (Mł.)
O056734
75. Kozioł Olga bpk
2003 (MJ.)
O038324
76. Kozubek Kinga Brak
2003 (MJ.)
brak
77. Krauze Anna Kjk Szary
S
O001614
78. Krauze Filip Kjk Szary Michałowice
2005 (J.)
O059257
79. Krok Aleksandra Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2005 (J.)
O043321
80. Kubać Anna KJ Facimiech
2004 (J.)
O052655
81. Kula Roma BPK
S
O001922
82. Lesisz Magdalena bez przynależności klubowej
S
O038004
83. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
84. Leśniewska Natalia LJKS Eldorado Świerklany
2005 (J.)
O058130
85. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
S
O023908
86. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
S
-
87. Maciejczyk-Cień Oliwia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2004 (J.)
O053034
88. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
89. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
90. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
91. Matusiak Hanna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (MJ.)
O031661
92. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
Brak
93. Misiaszek Wiktoria SK Kochul
2007 (JM.)
O061170
94. Morawski Robert Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O019029
95. Mrajca Oliwia SK Kochul
2008 (JM.)
O061169
96. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (J.)
O046343
97. Niechajewicz Martyna KS Szwadron Jawornik
2008 (JM.)
brak
98. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
99. Nowińska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
616009610107813
100. Nycz Maria brak przynależności
2006 (J.)
brak
101. Ogiegło Mateusz brak
2008 (JM.)
brak
102. Orzechowska Urszula KS Szwadron Jawornik
2005 (J.)
brak
103. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
LZRWZJ/5128/17
104. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (J.)
O047796
105. Pawłowska Joanna
106. Pawłowska Joanna WLKS KRAKUS Swoszowice
2008 (JM.)
brak
107. Pekaniec Józef WLKS Krakus
108. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
109. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
110. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
111. Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian
S
O001661
112. Piskorz Nikola KS Szwadron Jawornik
2006 (J.)
brak
113. Piwowarczyk Justyna bpk
S
brak
114. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
115. Pławecka Marta Brak
2004 (J.)
Brak
116. Polaczek Klaudia PECK
S
Brak
117. Połeć Nikola KJ EQUISTRO Wierzawice
2001 (MJ.)
O040957
118. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
119. Popiel Weronika KJK Szary
2004 (J.)
brak
120. Profic Monika
121. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
122. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
123. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
124. Roczniak Maria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
125. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
S
O038734
10241351
126. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
127. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
128. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
129. Samborek Mikołaj BRAK
2003 (MJ.)
Brak
130. Serafin Weronika KJ Facimiech
2004 (J.)
O048234
131. Seweryn Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
132. Skrobacz Olga WLKS Krakus
133. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
134. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
135. Sobik Emma LJKS Eldorado Świerklany
2008 (JM.)
brak
136. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
137. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
138. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (J.)
LZRWZJ/1168/21
139. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
140. Stanula Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (J.)
O056177
141. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
142. Strama Maria OJK Pod Dębami Inwałd
2004 (J.)
0044049
143. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
144. Sukiennik Zuzanna Bpk
2006 (J.)
Brak
145. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (JM.)
O061221
146. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (J.)
O063890
147. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
148. Szymula Izabela WLKS
/
149. Tatarczyk Natalia LJKS Eldorado Świerklany
2006 (J.)
Brak
150. Turaj Kinga BPK
BRAK
151. Twardoch Magdalena ASK Świerklaniec
2005 (J.)
O053230
152. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
153. Walas Ewa KJ Leśna Wola
S
O017426
154. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
155. Walczak Nikola bpk
2008 (JM.)
brak
156. Wasilewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
O003349
157. Wawro Magdalena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
Brak
158. Wilk Beata KJ Nostro
2006 (J.)
O052581
159. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (MJ.)
O036701
160. Władyka Lena
161. Władyka Lena WLKS Krakus
162. Włudarska Olga SK Kochul
2006 (J.)
O061166
163. Wójcik Lilianna SK Kochul
2010 (JM.)
O061163
164. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
165. Woźniacka Amelia WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
O057649
166. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
X
X
167. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
168. Zając Amelia bpk
2005 (J.)
LZRWZJ/4673/21
169. Zakrzewska Agnieszka BPK
S
brak
170. Zalewski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O062131
171. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
172. Zerzoń Paulina LJKS Eldorado Świerklany
2005 (J.)
O057933
173. Zontek Milena Bpk
2007 (JM.)
Brak
174. Zontek Milena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

113

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBO ARIA
K032470 A0009872S
2.

185

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
3.

180

AGA MŁP POL 2010 klacz gniada/- F: Awans
M: Karla
- -
4.

126

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
5.

189

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
brak Brak
6.

19

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
7.

98

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
8.

207

ALEBASTR F:
M:
9.

156

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
10.

128

ALLEGRO SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Ustionov / Libero H
M: Adelina / Aloube Z
K020890 616009630173312
11.

31

ALWARO POLSMAK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 wałach siwa/161 F: Prince Polsmak
M: Amazonka Polsmak
K013649 POL 009 57 01693 05
12.

10

AMFORA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Salwiusz
M: Ancza
Brak A0019982S
13.

177

AMOS - POL - wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
14.

54

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
15.

99

AQUA XIMA-NOOR SP POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Auforta
brak 616 009 54 00786 16
16.

95

ARON WIELKOPOLSKA POL 2015 ogier siwa/173 F: Carlos DZ
M: Akcja
Brak 616007610115415
17.

76

ASHANTI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Huzar
M: Arkadia
K023836 6160065802208
18.

157

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:165 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
19.

97

B CATILLIA KWPN POL 2007 klacz gniada/167 F: Berlin/ Cassini I
M: Pattillia/ Indoctro
K020875 528003000709725
20.

107

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
21.

100

BIG BLUE SP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Louis
M: Borowka
brak -
22.

178

BOHUN TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/160cm F: Wig
M: Bohemian Rhapsody
K030058 616999550129312
23.

160

BONANZA KUC POL 2005 klacz srokata/mk:152 F: Wiek
M: Broszka
K025254 POL013570102905
24.

190

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
25.

165

BOND BEJ A POL 2008 wałach gniada/166 F: a
M: a
brak a
26.

146

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
27.

70

BUKIET KUC WALIJSKI POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:125 F: Duinveldt’s Lewa
M: Blanka
brak 616098200094507
28.

114

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
29.

211

CAMILLA 139 HOL GER 2010 klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
30.

96

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
31.

194

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
32.

77

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
33.

147

CHACCO Z HOL POL 2013 ogier gniada/172 F: Centurion
M: ToskanaIV
K024931 --
34.

192

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
35.

197

CHARAMIS Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Dietward 23
M: Libra
K031855 000066221
36.

82

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 wałach gniada/166 F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
37.

184

CICHA WODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/170cm F: Iterb
M: Co to
brak POL009670006207
38.

143

CLINTON JP SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Etoulon VDL
M: D
A A
39.

181

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
40.

42

COOL COMICS Czeski Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
K017919
41.

199

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
42.

183

COSTANTINO AD HOL GER 2012 wałach siwa/- F: Clarimo Ask / Clearway
M: Galatea / Latouro N
K031374 DE421000073612
43.

63

CZARTABAZA OO POL 2007 wałach siwa/mk:153 F: Eurykles
M: Czarowinka
Brak .
44.

16

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
45.

176

DABLIN W SP POL 2008 wałach kasztanowata/168 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
46.

28

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
47.

45

DAMIANA ANGIELSKA POL 2002 klacz kasztanowata/165 F: Royal Court
M: Dynamika
Brak -
48.

125

DESPERADOS SP POL 2015 wałach kara/168 F: Castle Rock
M: Duma
x x
49.

175

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
K025388 DE418185063412
50.

196

DOLORES N SP POL 2010 klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
51.

90

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
K018574 616009640073809
52.

39

DOUBLE SURPRISE ROSE APPALOOSA POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Strawberry’s Flower
M: Magic Kimberly Rose
Brak 000063680
53.

41

DR. HOUSE KOŃ TRAKEŃSKI POL 2013 ogier skarogniada/165 F: Herbstkönig ex. His Time
M: Daria II
K024042 00
54.

130

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
55.

49

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
56.

12

DUNA-MI SP POL 2012 klacz ciemnogniada/163 F: Galileusz
M: Dewiza
Brak 616009640080912
57.

167

EFLIM SP POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Echefella
K025762 616009690058514
58.

37

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
59.

22

ELBRA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kara F: Bój
M: Elba
K019864
60.

186

ELIGARD Czysta Krew Arabska POL 2012.04.11 wałach gniada/mk:149/150 F: Alert
M: Esena
brak numeru PZJ konia 616POL12009339A
61.

216

ELVIS F:
M:
62.

ELVIS NN POL 2017 wałach siwa/152 F: NN
M: NN
brak 616999570194817
63.

122

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
64.

40

EROS WIELKOPOLSKA POL 17.05.2015 wałach skarogniada/162 F: Hektor
M: Erotyka
brak 61600769005915
65.

71

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
Brak 616098200014730
66.

79

FANTACO Słowacka Gorącokrwista SVK 2007 klacz kasztanowata/165 cm F: Barón (Nick Finance)
M: Fantagiro
LKRWZJ/1820/21 703001682115107
67.

151

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
68.

88

FIKUS- TABUN HUCULSKA POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
Brak Brak
69.

67

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
70.

215

FIRST ROW POL F:
M:
71.

172

FOR FUN 7 OS POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: Chacco Star / Chacco-Blue
K032169 -
72.

129

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
73.

91

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
74.

29

GALA MŁP POL 2015 klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
75.

213

GALERIA F:
M:
76.

84

GAMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: NN
M: NN
K029695 616999660517214
77.

108

GANDINI SP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Corde Star
M: Gejsza
brak brak
78.

191

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
79.

170

HELLFIRE SP POL 2015 Wałach gniada/mk:- F: Hippica Koh-J-Noor
M: Hewelia
K029167 -
80.

119

HERA Szlachetna Półkrew POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
K023191 Pol009580328205
81.

78

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
K031155 616009610107813
82.

51

HESTIA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:127 F: Semen
M: Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
K019159 POL013570166507
83.

162

HIS ROYAL OLD GER 2006 wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Hauptstutbuch Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
84.

123

HONEY N WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/170 F: Carlos DZ
M: Hajka
K025298 6160076101080
85.

154

HUESO MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Jurand
M: Honda
brak POL006580112308
86.

127

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
87.

38

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
88.

187

IRMA MŁP POL 2013 klacz siwa/163 F: Erazm
M: Iskra
brak brak
89.

93

IWAN WLKP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
90.

26

IZIS MAŁPOLSKA POL 2008 klacz siwa/165 F: Czumen-K
M: Ilia
brak POL 007610116008
91.

115

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
K029677 056-002-W00293652
92.

144

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: D-Livia RV / Clinton
K025969 528003201407651
93.

208

JAMIRO F:
M:
94.

52

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
95.

205

JEDI G KWPM GER 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 -
96.

18

JEMEN MŁP POL 2011 Wałach gniada/. F: Barnaba
M: Juvena / Grey
K025552
97.

13

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
98.

164

JESSY MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/158 F: Eufrat
M: Jena
brak 616006550050515
99.

8

JOLIE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/164 F: Bijou Be
M: Jenny
616099570194413 616009570194413
100.

166

JOY RIDE B SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Brak
M: Brak
K029535 1123567
101.

59

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
brak 616 009 57 0191313
102.

106

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
103.

25

KAMIS ŚLĄSKA POL 2010 wałach ciemnogniada/160 F: Delegat
M: Kama
K031008 616008660914810
104.

149

KANSAS RV KWPN POL 2014 wałach gniada/165 F: Kannan
M: Der Senat 111
K028862 -
105.

5

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
106.

121

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
107.

104

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
108.

142

KATINKA RV KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/169 F: Genius / Baloubet Du Rouet
M: Fantastique RV / Mr. Blue
K030492 528003201507060
109.

132

KENIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz srokata/155 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
110.

11

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
K030083 A
111.

171

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/165 F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
112.

74

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
113.

83

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
114.

46

KORONEA XX POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Don Corleone
M: Koronis
K029624 --
115.

15

KREDKA KONIK POLSKI POL 2014 klacz myszata/kuc:140 F: Moryń
M: Koniczynka
brak 616011670012914
116.

87

LA COSTA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Cassino / Cassini II
M: Lukrecja / Kontrast
K017021 POL009670111604
117.

182

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
118.

50

LALIC Deutsches Sportpferd POL 2012 wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
Brak 456570251312
119.

44

LANTUS SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: nn
M: nn
brak brak
120.

66

LARS SP POL 2003 Wałach gniada/174 F: Atylla
M: Licówka
brak
121.

159

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030216 61699961020813
122.

209

LAXTON F:
M:
123.

193

LEONARDO KWPN NED 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
K031217 .
124.

202

LEONARDO DA VINCI JPP F:
M:
125.

148

LINDE KG SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Number One / Numero Uno
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
K031469 616007610184117
126.

163

LINDO SP POL 2016 gelding bay/167cm F: Sir Robin
M: Lira
None 616009570061216
127.

153

LIZA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/158 F: Wars
M: Lea
brak 616006660146911
128.

206

LOSE YOURSELF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/175 F: Hippica Koh-I-Noon
M: Lawenda
K028781 616009570167415
129.

85

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/- F: Hippica Koh-I-Noor
M: Lawenda
K028781 107EL67
130.

68

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
131.

92

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
132.

212

MA BELLE DE MUZE F:
M:
133.

24

MANGALIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/170 F: Minaret
M: Morfina
K031006 616006570028814
134.

152

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
135.

86

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
136.

174

MAURO Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach siwa/mk:140 F: Pentagram
M: Maessa
Brak 616POL12009408A
137.

14

MAXI Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz kasztanowata/158 F: In Camera
M: Muriel
brak 9/2012
138.

53

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
139.

60

MELA SP POL 2014 klacz bułana/kuc:126 F: x
M: x
x x
140.

65

MERA OO POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: Kazbek
M: Miranda
LKRWZJ/1178/21 616POL15010573A
141.

145

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
142.

43

MILŁOKI NN POL 2010 wałach kara/170 F: nn
M: nn
brak brak
143.

120

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
144.

64

MIRANDA OO POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Ar-Rahman
M: Marabia
brak POL050000003528
145.

109

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K hes.
M: Misi sp/Barros KWPN
K029137 616009610013616
146.

62

MOKAR OO POL 2010 Wałach kasztanowata F: Wadi Nur
M: Marabia
brak
147.

179

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
K028451 /
148.

200

NETIA F:
M:
149.

89

NIL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Minaret
M: Niwa/Armand
K024709 ----
150.

57

NIRVANA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Candiavolo
M: Nanellie
K018928 616009670152309
151.

195

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
152.

58

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
153.

110

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
154.

75

OPIUM II SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Bijou Be
M: Osada
brak 616009540077115
155.

33

ORKAN KONIK POLSKI POL 2003 wałach myszata/kuc:135 F: Makrus
M: Oksana
brak 616011570233203
156.

105

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
157.

72

PATAGONIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Bonaparte
M: Korea
K020086 616009540110409
158.

169

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
159.

17

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly / Diamant de Semilly
M: Pumara / Marino
K026640 616009520046012
160.

20

PUMAR SP POL 2002 wałach gniada/165 F: Maram
M: Purianka
Brak 009520018402
161.

188

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
162.

210

QUINCY F:
M:
163.

80

R CALL OF DUTY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: Rosynant
M: Raca
brak 616009670127710
164.

204

RAINBOW DASH F:
M:
165.

150

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 brak
166.

27

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
167.

118

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
168.

21

ROXANNE 154 HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/168 F: Cheenok
M: Reingold
Brak 431316983704
169.

198

ROXY F:
M:
K017426
170.

32

S-CESJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz gniada/165 F: Silver Dream
M: Cedra
brak 616 009 57 02987 06
171.

61

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
172.

155

SAURON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165 F: Dionizos
M: Sisley
brak 616006570050715
173.

48

SELAVI SP POL 2006 klacz siwa/175 F: Louis
M: Sasanka
K012553 --
174.

30

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
K016668
175.

73

SENCHA TRK POL 2010 klacz gniada/166 F: Komfortas / Fordas
M: Szabla / Pergamon
K023842 POL732010081110
176.

111

SHADOW TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
K029227 616999570222212
177.

124

SOFIA WLKP POL 2012 klacz gniada/160 F: Paszkwil
M: Sonda
Brak 6160075701094
178.

131

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
179.

101

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/162 F: Mag/Empik
M: Sugestia/Elsing
K019852 616006690084911
180.

214

SVADILFARI DSP POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro
M: Salsa
Brak DE455559602917
181.

116

SZANTA MAŁY KOŃ POL 2013 Klacz gniada/mk:143 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
182.

7

TAJGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz siwa/162cm F: Patryk
M: Toga
K010131 POL 009 57 00574 04
183.

201

TANGO PONYSPORT F:
M:
184.

47

TOSCA SP POL 2007 Klacz gniada F: NN
M: Troska
K012166
185.

117

TOWER Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach gniada/165 F: In Camera
M: Tewa
brak .
186.

56

USHUAIA DE JARSAY SELLE FRANCAIS POL 2008 klacz gniada/165 F: Cardero
M: Kerlis du ter
brak 08 055 733 S
187.

112

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir
M: Valciria
K029139 A0013005S
188.

55

VITUS Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009670062608
189.

94

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant vs Heffinck
M: Startina
DE 418185050413 DE 418185050413
190.

81

VIVE LE ROI SP POL 2009 wałach gniada/169 F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
K018439 616009670139509
191.

103

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
192.

23

WINNIE HC POL 2015 wałach myszata/kuc:xxxx F: War
M: Wasyla
K031642 616012570087715
193.

102

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
194.

158

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
K032619 616 010 61 00836 16
Rider Club
Competition
Prize
Balialina Oleksandra WLKS
200
SUM:
200.00
Barszczewska Laura BPK podkarpackie
50
SUM:
50.00
Bigaj Irena KS FARUK
100
SUM:
100.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
50
SUM:
50.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
300
300
SUM:
600.00
Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
SUM:
100.00
Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
300
400
SUM:
700.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
400
SUM:
400.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
300
SUM:
300.00
Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
200
SUM:
200.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
200
200
SUM:
400.00
Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
200
200
100
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bach Dominika
-
DUNA-MI (12)
2021-08-08
18
2021-08-08
14
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SURINAM (101)
2021-08-06
28
2021-08-06
13
2021-08-07
28
2021-08-07
16
2021-08-08
3
Bajek Kaja
Stowarzyszenie KJ Horse&fun
IZIS (26)
2021-08-07
10
2021-08-07
37
2021-08-08
14
2021-08-08
17
Balialina Oleksandra
WLKS
ALEBASTR (207)
2021-08-07
5
2021-08-08
3
200
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
REXONEA-P (139)
2021-08-07
8
2021-08-07
3
50
2021-08-08
5
Batko Natasza
KJK Szary Michałowice
TAJGA (7)
2021-08-06
28
2021-08-06
2021-08-07
19
2021-08-08
25
Batko Paulina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
AMFORA (10)
2021-08-06
26
2021-08-06
22
2021-08-07
11
2021-08-07
39
2021-08-08
2021-08-08
Bębenek Katarzyna
brak przynależności
EROS (40)
2021-08-06
2021-08-06
25
Bigaj Irena
KS FARUK
MELA (60)
2021-08-07
2021-08-07
9
2021-08-06
1
2021-08-06
1
2021-08-08
4
SAMBOR (61)
2021-08-06
1
2021-08-06
1
LOTOS (68)
2021-08-07
20
2021-08-07
2021-08-07
2
100
2021-08-07
11
2021-08-08
7
2021-08-08
12
2021-08-06
1
2021-08-06
17
Bigaj Maciej
KS Faruk
2021-08-06
3
2021-08-06
2021-08-07
21
2021-08-07
Bogdał Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
IRMA (187)
2021-08-07
15
2021-08-07
2021-08-08
6
2021-08-08
Borys Weronika
BPK
2021-08-06
13
2021-08-06
2021-08-07
14
2021-08-07
15
2021-08-08
7
Brańka-Borja Maria
WLKS
2021-08-08
7
2021-08-08
8
Bryniarska Jagna
KJ Czarny Dunajec
SENCHA (73)
2021-08-08
2021-08-08
15
Bucior Marek
BPK
VITUS (55)
2021-08-07
20
2021-08-07
2021-08-08
10
2021-08-08
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-08-06
14
2021-08-06
2021-08-07
22
2021-08-07
2021-08-08
10
2021-08-08
Caban Aleksandra
bpk
2021-08-07
3
2021-08-07
23
2021-08-08
2021-08-08
23
Cebulak Joanna
KJ Lesna Wola Glogow Mlp
2021-08-06
4
2021-08-06
11
2021-08-07
21
2021-08-08
9
2021-08-06
18
2021-08-07
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-08
2021-08-06
5
2021-08-07
19
2021-08-08
4
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (103)
2021-08-06
21
2021-08-06
22
2021-08-07
34
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-08
15
Cielecka Aleksandra
Krakowska Akademia Sportu
AGA (180)
2021-08-07
9
2021-08-07
2021-08-08
4
Ćwiękała Paulina
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
HUESO (154)
2021-08-06
1
2021-08-06
1
2021-08-07
16
2021-08-07
2021-08-08
4
Czapla Laura
Brak
LINDO (163)
2021-08-07
2021-08-07
2
Czarnota Julia
KS Szwadron Jawornik
MERA (65)
2021-08-08
3
2021-08-08
Dębska Dominika
bpk
WINNIE (23)
2021-08-07
1
2021-08-07
Dołowy Anna
-
2021-08-07
27
2021-08-07
Draus Mateusz
Zaczarowane Wzgórze
SAURON (155)
2021-08-07
24
2021-08-06
21
2021-08-06
2021-08-08
22
2021-08-08
2021-08-07
33
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-08-06
15
2021-08-06
2021-08-07
20
2021-08-07
2021-08-08
12
2021-08-08
Drzyźdżyk Marek
bpk
ELBRA (22)
2021-08-08
8
2021-08-08
Dubik Julia
WLKS Krakus
AHLERT (189)
2021-08-06
1
2021-08-08
6
2021-08-07
9
Fedorczak Vincent
BPK
WIQUIRRA (102)
2021-08-06
21
2021-08-06
18
2021-08-07
31
2021-08-07
26
2021-08-08
5
2021-08-08
12
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
MISTERIA (109)
2021-08-07
5
2021-08-07
13
2021-08-08
5
2021-08-06
3
2021-08-06
7
VIGGO (112)
2021-08-07
25
2021-08-08
22
2021-08-08
7
2021-08-07
27
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (195)
2021-08-07
21
2021-08-07
10
Fikas Selena
bpk
MAXI (14)
2021-08-06
1
2021-08-06
1
2021-08-07
5
2021-08-07
17
2021-08-08
12
2021-08-08
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (118)
2021-08-07
25
2021-08-08
11
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (38)
2021-08-07
40
2021-08-07
2021-08-08
9
2021-08-08
11
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
LARS (66)
2021-08-07
16
2021-08-07
4
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (57)
2021-08-06
16
2021-08-07
28
2021-08-07
2021-08-08
8
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARMEN AA (121)
2021-08-06
7
2021-08-06
2021-08-07
1
2021-08-08
16
2021-08-08
Gąsior Magdalena
BPK
2021-08-06
8
2021-08-06
2021-08-07
2021-08-07
4
2021-08-08
9
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
DABLIN W (176)
2021-08-06
17
2021-08-07
29
2021-08-08
16
Gniadek Kornelia
Klub Sportowy Faruk
JOLIE (8)
2021-08-06
2021-08-06
10
2021-08-07
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-08
Groborz Klaudia
LJKS Eldorado Świerklany
LANTUS (44)
2021-08-08
13
2021-08-08
19
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (110)
2021-08-06
6
2021-08-06
15
2021-08-07
3
2021-08-07
12
2021-08-08
11
Hardek Julia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-08-07
4
2021-08-07
11
2021-08-08
9
2021-08-08
Heydel Joanna
Bez Przynależności Klubowej
KAMIS (25)
2021-08-08
4
2021-08-08
7
2021-08-07
15
2021-08-07
9
Hornik Jola
Bpk
PUMAR (20)
2021-08-07
13
2021-08-07
1
Jamróz Nina
Klub Sportowy LASER TEAM
TOWER (117)
2021-08-07
17
2021-08-07
2021-08-08
10
2021-08-08
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
2021-08-07
6
2021-08-07
Jaszczurowska Dorota
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
NIL (89)
2021-08-06
16
2021-08-06
5
2021-08-07
2021-08-07
4
2021-08-08
13
2021-08-08
Jaszczurowska Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
DORADO (90)
2021-08-06
9
2021-08-06
2021-08-07
3
2021-08-07
31
2021-08-08
6
2021-08-08
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (157)
2021-08-06
1
2021-08-07
7
2021-08-08
3
50
ZORAN (158)
2021-08-06
20
2021-08-07
24
2021-08-08
26
Juszkiewicz Zofia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GANDINI (108)
2021-08-06
22
2021-08-06
4
2021-08-07
38
2021-08-07
2021-08-08
8
2021-08-08
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (182)
2021-08-08
1
300
2021-08-08
2
300
Klimczyk Weronika
KJK Pod Żubrem
IKAR (127)
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-07
18
2021-08-07
25
2021-08-08
5
2021-08-08
14
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
JESSY (13)
2021-08-07
22
2021-08-07
4
2021-08-08
2
NAIROBI (179)
2021-08-07
30
2021-08-07
18
2021-08-08
20
Kmita Agata
SK Kochul
JESSY (164)
2021-08-07
35
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
MARAT (152)
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-07
2021-08-07
2021-08-08
21
2021-08-08
13
LASEK (159)
2021-08-08
1
2021-08-08
1
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (107)
2021-08-06
6
2021-08-07
5
2021-08-08
3
100
2021-08-06
2
2021-08-07
4
NETIA (200)
2021-08-06
1
2021-08-06
1
2021-08-07
10
2021-08-07
2021-08-08
8
2021-08-08
12
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (91)
2021-08-06
2021-08-06
19
2021-08-07
14
2021-08-07
2021-08-08
10
2021-08-08
Kowalewska Kamila
Ks jumping team Wiercany
2021-08-06
24
2021-08-06
2021-08-07
11
2021-08-07
22
2021-08-08
6
Kowalska Michalina
WLKS Krakus Swoszowice
BOND BEJ (165)
2021-08-06
5
2021-08-07
5
2021-08-08
7
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (131)
2021-08-06
2
2021-08-06
1
2021-08-07
2
300
2021-08-08
1
400
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
LEONARDO (193)
2021-08-06
21
2021-08-07
27
2021-08-08
20
2021-08-08
2021-08-06
8
2021-08-08
4
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
JAMIRO (208)
2021-08-07
1
400
2021-08-08
4
LAXTON (209)
2021-08-07
6
Kozińska Konstancja
WLKS Krakus
AKERMAN (19)
2021-08-06
1
2021-08-07
8
2021-08-07
24
2021-08-08
4
2021-08-08
Kozioł Olga
bpk
2021-08-06
7
2021-08-06
3
2021-08-07
5
2021-08-07
16
2021-08-08
8
2021-08-08
14
Kozubek Kinga
Brak
2021-08-08
16
2021-08-08
6
Krauze Anna
Kjk Szary
2021-08-07
30
Krauze Filip
Kjk Szary Michałowice
EFLIM (167)
2021-08-07
1
2021-08-07
10
Krok Aleksandra
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
KREDKA (15)
2021-08-06
27
2021-08-06
1
2021-08-07
18
2021-08-07
32
2021-08-08
11
2021-08-08
Kubać Anna
KJ Facimiech
ELIGARD (186)
2021-08-07
2021-08-07
23
Lesisz Magdalena
bez przynależności klubowej
2021-08-07
4
2021-08-07
4
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2021-08-06
1
2021-08-07
1
300
FOR FUN 7 (172)
2021-08-06
18
2021-08-07
8
2021-08-07
16
HELLFIRE (170)
2021-08-06
5
JEDI G (205)
2021-08-07
18
Leśniewska Natalia
LJKS Eldorado Świerklany
DAMIANA (45)
2021-08-08
1
2021-08-08
23
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (49)
2021-08-08
9
2021-08-08
1
200
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2021-08-06
12
2021-08-07
13
2021-08-06
2021-08-07
2021-08-07
2021-08-08
18
AMOS (177)
2021-08-06
10
2021-08-07
26
2021-08-07
2021-08-08
5
Maciejczyk-Cień Oliwia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
GALA (29)
2021-08-06
2
2021-08-07
2021-08-07
18
2021-08-08
12
2021-08-08
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
AGITACJA (126)
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-07
24
2021-08-07
31
2021-08-08
10
Matla Łukasz
OJK Pod Dębami Inwałd
2021-08-07
26
2021-08-07
14
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
GRANDIOS (191)
2021-08-06
2
2021-08-07
6
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-08
CHAMANII (192)
2021-08-06
20
2021-08-07
14
2021-08-07
2021-08-08
10
2021-08-08
Matusiak Hanna
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-08-06
2021-08-07
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (120)
2021-08-06
23
2021-08-06
2021-08-07
23
2021-08-07
32
2021-08-08
22
2021-08-08
Misiaszek Wiktoria
SK Kochul
JESSY (164)
2021-08-07
34
Morawski Robert
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
IWAN (93)
2021-08-06
2021-08-06
9
2021-08-07
12
2021-08-07
12
2021-08-08
3
2021-08-08
Mrajca Oliwia
SK Kochul
LIZA (153)
2021-08-07
12
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (129)
2021-08-06
6
2021-08-06
12
2021-08-07
8
2021-08-08
14
Niechajewicz Martyna
KS Szwadron Jawornik
MIRANDA (64)
2021-08-08
7
2021-08-08
Nowak Karolina
WLKS Krakus
ALHAMBRA (156)
2021-08-06
27
2021-08-07
8
2021-08-07
10
2021-08-08
1
Nowińska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
BONANZA (160)
2021-08-07
8
2021-08-07
2021-08-08
2
2021-08-08
12
Nycz Maria
brak przynależności
BUKIET (70)
2021-08-06
24
2021-08-06
1
Ogiegło Mateusz
brak
KENIA (132)
2021-08-07
19
Orzechowska Urszula
KS Szwadron Jawornik
MOKAR (62)
2021-08-08
2
2021-08-08
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ARON (95)
2021-08-06
1
2021-08-07
6
2021-08-07
18
2021-08-08
5
2021-08-08
15
Pawłowska Joanna
ELVIS (216)
2021-08-08
15
Pekaniec Józef
WLKS Krakus
2021-08-07
21
2021-08-07
4
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
AHLERT (189)
2021-08-06
6
2021-08-07
2
2021-08-08
2
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (83)
2021-08-06
14
2021-08-08
2
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (83)
2021-08-07
10
2021-08-07
19
2021-08-08
4
Pindur-Antosz Karolina
St. KS Sentio Equestrian
DOLORES N (196)
2021-08-06
9
2021-08-06
11
2021-08-07
9
2021-08-07
20
Piskorz Nikola
KS Szwadron Jawornik
2021-08-08
16
2021-08-08
Piwowarczyk Justyna
bpk
2021-08-06
1
2021-08-06
1
2021-08-07
7
2021-08-07
2021-08-08
13
2021-08-08
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
CHACCO Z (147)
2021-08-06
13
2021-08-06
10
KANSAS RV (149)
2021-08-06
20
2021-08-06
10
2021-08-07
7
2021-08-08
23
REBELIANT (150)
2021-08-06
8
2021-08-07
9
2021-08-07
3
200
2021-08-08
2
200
2021-08-06
2021-08-06
25
2021-08-06
2021-08-07
32
2021-08-07
2021-08-08
9
Pławecka Marta
Brak
MAURO (174)
2021-08-07
20
2021-08-07
Polaczek Klaudia
PECK
SOFIA (124)
2021-08-07
27
2021-08-07
2021-08-08
16
2021-08-08
9
Połeć Nikola
KJ EQUISTRO Wierzawice
JEMEN (18)
2021-08-06
11
2021-08-06
16
2021-08-07
29
2021-08-07
33
Połeć Paulina
WLKS Krakus Swoszowice
2021-08-07
17
Popiel Weronika
KJK Szary
2021-08-06
12
2021-08-07
28
2021-08-07
Profic Monika
GALERIA (213)
2021-08-08
17
2021-08-08
Pyrek Filip
WLKS Krakus
MEDEA (53)
2021-08-07
10
2021-08-07
2021-08-08
11
2021-08-08
1
2021-08-07
1
2021-08-08
17
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2021-08-07
11
2021-08-08
17
2021-08-07
16
2021-08-07
3
100
2021-08-08
13
2021-08-08
3
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
JACKSON (115)
2021-08-06
2
2021-08-06
9
2021-08-07
20
2021-08-07
23
2021-08-08
8
2021-08-08
15
Roczniak Maria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (71)
2021-08-06
1
2021-08-07
4
2021-08-08
17
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
2021-08-06
2021-08-06
23
MARATON (86)
2021-08-06
2021-08-06
1
2021-08-07
5
2021-08-07
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (116)
2021-08-07
14
2021-08-08
1
2021-08-08
2021-08-07
29
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
HERA (119)
2021-08-07
2
2021-08-07
28
DRACO (130)
2021-08-07
7
Samborek Mikołaj
BRAK
S-CESJA (32)
2021-08-08
11
2021-08-08
Serafin Weronika
KJ Facimiech
PRIMA (169)
2021-08-07
13
2021-08-07
25
Seweryn Magdalena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-08-07
6
2021-08-07
2021-08-08
13
2021-08-08
Smoła Ewelina
BPK
QUATERIMO (188)
2021-08-07
36
2021-08-08
24
2021-08-08
Sobik Emma
LJKS Eldorado Świerklany
KORONEA (46)
2021-08-08
2
2021-08-08
8
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
2021-08-06
2021-08-06
19
2021-08-07
2021-08-07
30
2021-08-08
2021-08-08
6
CAMEL (114)
2021-08-06
4
2021-08-07
15
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-08
24
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (181)
2021-08-07
4
2021-08-08
Stalony-Dobrzańska Olga
Brak
2021-08-07
11
2021-08-07
2021-08-08
9
2021-08-08
Stanowska Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
2021-08-06
12
2021-08-06
2021-08-07
4
2021-08-08
19
2021-08-08
Stanula Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GAMA (84)
2021-08-06
15
2021-08-07
17
2021-08-07
13
2021-08-06
2021-08-08
3
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-08-06
4
2021-08-06
3
2021-08-07
22
2021-08-08
6
Strama Maria
OJK Pod Dębami Inwałd
ROXY (198)
2021-08-06
11
2021-08-06
2021-08-07
29
2021-08-07
2021-08-08
2
2021-08-08
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (105)
2021-08-07
12
2021-08-08
21
2021-08-06
2021-08-06
17
2021-08-07
15
2021-08-07
17
2021-08-07
2021-08-08
4
Sukiennik Zuzanna
Bpk
2021-08-07
21
2021-08-07
1
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (118)
2021-08-07
7
2021-08-08
5
Szewczyk Joanna
WLKS Krakus Swoszowice
HIS ROYAL (162)
2021-08-07
2021-08-07
2021-08-08
11
2021-08-08
16
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (71)
2021-08-06
1
2021-08-07
16
2021-08-08
8
Szulakowski Mikołaj
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
EMET (122)
2021-08-06
29
2021-08-06
STEP (173)
2021-08-07
1
200
2021-08-07
2
200
2021-08-08
10
2021-08-08
2
100
Szymula Izabela
WLKS
BOND BEJ (190)
2021-08-06
8
2021-08-07
12
2021-08-08
10
Tatarczyk Natalia
LJKS Eldorado Świerklany
2021-08-08
18
2021-08-08
20
Turaj Kinga
BPK
2021-08-07
1
2021-08-07
2021-08-08
14
2021-08-08
Twardoch Magdalena
ASK Świerklaniec
CHARAMIS (197)
2021-08-07
3
2021-08-07
10
Walas Ewa
KJ Leśna Wola
MICENTO (145)
2021-08-07
6
2021-08-07
17
2021-08-08
6
BONIEK (146)
2021-08-07
15
2021-08-08
19
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-08-06
14
2021-08-06
ALLEGRO (128)
2021-08-06
22
2021-08-06
19
2021-08-07
4
2021-08-07
14
2021-08-08
18
2021-08-08
Walczak Nikola
bpk
KENIA (132)
2021-08-07
3
2021-08-08
7
2021-08-08
7
Wasilewska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
2021-08-07
22
2021-08-07
Wawro Magdalena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
HONEY N (123)
2021-08-06
22
2021-08-06
2021-08-07
19
2021-08-07
2021-08-08
5
Wilk Beata
KJ Nostro
BOHUN (178)
2021-08-08
13
2021-08-08
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (122)
2021-08-07
2021-08-07
33
Władyka Lena
FIRST ROW (215)
2021-08-08
10
Włudarska Olga
SK Kochul
LIZA (153)
2021-08-07
14
Woźniacka Amelia
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2021-08-07
13
2021-08-08
3
ASHANTI (76)
2021-08-07
15
2021-08-08
14
2021-08-08
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (28)
2021-08-06
1
2021-08-07
26
2021-08-07
2021-08-08
3
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-08-06
26
2021-08-06
7
2021-08-07
23
2021-08-07
24
2021-08-08
24
Zając Amelia
bpk
FANTACO (79)
2021-08-07
7
2021-08-07
12
Zakrzewska Agnieszka
BPK
QUATERIMO (188)
2021-08-07
12
Zalewski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
HERBA (78)
2021-08-07
19
2021-08-08
6
2021-08-08
1
2021-08-07
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (74)
2021-08-08
2021-08-08
9
Zerzoń Paulina
LJKS Eldorado Świerklany
TOSCA (47)
2021-08-08
5
2021-08-08
Zontek Milena
Bpk
2021-08-07
2021-08-07
41
2021-08-08
15
2021-08-08

Number of Riders: 174

Number of Horses: 194

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl