Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyszkie w skokach
KJ Facimiech, 17-18.07.2021

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamek Klaudia niezrzeszona
S
brak
2. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
3. Błachnio Aleksandra KJK FABREX
S
O048544
4. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
5. Brzozowska Aleksandra Kielecki KJ
2009 (JM.)
O064287
6. Buczek Weronika KJ Facimiech
2010 (Mł.)
O056691
7. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
8. Choczyńska Weronika KS Szwadron Jawornik
2001 (MJ.)
brak
9. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
10. Czaderska Michalina Brak
2007 (JM.)
Brak
11. Czapla Laura Brak
2007 (JM.)
None
12. Dąbrowska Wirginia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O040326
13. Dębska Dominika bpk
S
O042969
14. Drożdż Olga BPK
2005 (J.)
brak
15. Ferdyn Marzena
16. Fizia Iga JKS Equi Verso
2011 (Mł.)
brak
17. Gacek Patrycja Niezrzeszona
2003 (J.)
Brak
18. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
19. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
O013080
20. Gniadek Kornelia Klub Sportowy Faruk
S
O043007
21. Gotowiecka Anna JKS Equi Verso
S
brak
22. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O034714
23. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
24. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (J.)
O041686
25. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
26. Hornik Jola Bpk
2006 (JM.)
Brak
27. Imioło Julia KJ Facimiech
S
O028245
28. Jamróz Natalia KJ Perrin Rudawa
2002 (MJ.)
O041903
29. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (J.)
O053033
Brak
30. Janosz Julia Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2002 (MJ.)
O037526
31. Jaskierny Monika Brak
2009 (JM.)
0061586
32. Jaszczurowska Dorota Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2006 (JM.)
O046997
33. Kajfasz Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
K030489
34. Kałka Irmina brak
S
O053543
35. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka
2005 (J.)
O044984
36. Kawaler Martyna KJ Facimiech
2009 (JM.)
O062122
37. Kaźmierczak Martyna LJKS ELDORADO Świerklany
S
O028097
38. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
39. Kocierz Nadia KJ Perrin
2009 (JM.)
brak
40. Konsek Agata LJKS Eldorado Świerklany
S
O028101
41. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
42. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
43. Kosman Magdalena Niezrzeszony
S
brak
44. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O057922
45. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
46. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
47. Kubać Anna KJ Facimiech
2004 (J.)
O052655
48. Kubicz Kornelia JKS Equi Verso
2000 (MJ.)
Brak
49. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (J.)
O038701
50. Kula Roma BPK
S
O001922
51. Kurek Natalia KS Szwadron Jawornik
2005 (J.)
brak
52. Kurek Oliwia KS Szwadron Jawornik
2004 (J.)
brak
53. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
54. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
55. Kwiatek Jakub KJ Perrin Rudawa
2006 (JM.)
Brak
56. Layer Blanka KJ Facimiech
2014 (Mł.)
brak
57. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
58. Legutko Nicole OJK Barcice
2006 (JM.)
Brak
59. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
60. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
S
O023908
61. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
62. Matusiak Jaga KJ Facimiech
S
O022465
63. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
Brak
64. Michałek Marcin
65. Moskwik Magdalena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (J.)
Brak
66. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
S
O011306
67. Okrzesik Adrianna Klub Jeździecki Facimiech
2000 (MJ.)
O049666
68. Pączkowska Iga Brak przynależności
2005 (J.)
O049607
69. Palka Katarzyna niezrzeszona
S
brak
70. Papkala Sylwia JKS Desant
71. Pawlaczyk Anna Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
brak
72. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O047796
73. Piasecka Katarzyna KJ Facimiech
S
O003702
74. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
75. Pinocy Wiktoria JKS EquiVerso
2012 (Mł.)
O064922
76. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
77. Piskorz Nikola KS Szwadron Jawornik
2006 (JM.)
brak
78. Pławecka Oliwia PLKJ Plessówka
2003 (J.)
O051217
79. Popiel Weronika KJK Szary
2004 (J.)
brak
80. Puch Aleksandra KJ Facimiech
2007 (JM.)
O060053
81. Pudło Julia PLKJ Plessówka
2002 (MJ.)
23882/15
82. Radoń Justyna KJ Facimiech
S
O024533
83. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
84. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
2000 (MJ.)
O038734
10241351
85. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (JM.)
O052576
86. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
87. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
88. Serafin Julia JKS Desant
89. Sewiło Wiktoria brak
2004 (J.)
O038763
90. Sikora Barbara KJ Facimiech
2004 (J.)
brak
91. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O040993
92. Simińska Katarzyna Klub Sportowy Team Rancho Pcim
S
O055457 Simińska Katarzyna LZR
93. Sinacka Kaja LJKS Eldorado Świerklany
2007 (JM.)
brak
94. Skiba Julia Klub Jeździecki Perrin
2004 (J.)
O057909
95. Skórska Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O065328
96. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
97. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
98. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
10231041
99. Śnioch Alicja Kielecki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
brak
100. Sobik Emma LJKS Eldorado Świerklany
2008 (JM.)
brak
101. Spytkowska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
102. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (JM.)
LZRWZJ/1168/21
103. Stec Estera Niezrzeszona
2004 (J.)
Brak
104. Stec Weronika Niezrzeszona
2006 (JM.)
Brak
105. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
106. Stwora Wiktoria Stajnia Mirowo
2003 (J.)
brak
107. Suchoń Elżbieta Facimiech
S
Brak
108. Sukiennik Zuzanna Bpk
2006 (JM.)
Brak
109. Suwała Amelia PLKJ Plessówka
2003 (J.)
O048240
110. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
111. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (JM.)
O054718
112. Szymborski Anna Bpk
S
Brak
113. Talik Alina KJ Facimiech
S
O036205
114. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (MJ.)
O031906
115. Turaj Kinga BPK
BRAK
116. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
117. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
118. Wasilewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
O003349
119. Wawro Magdalena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
Brak
120. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
121. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
122. Witta Patrycja KJ Facimiech
S
O015107
123. Wójcik Krzystof Klub Jeździecki Facimiech
S
O000706
124. Wojtyczka Olimpia JKS Desant
2009 (JM.)
brak
125. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
126. Zaczyk Katarzyna KJ Facimiech
S
Brak
127. Zając Amelia bpk
2005 (J.)
LZRWZJ/4673/21
128. Zerzoń Paulina LJKS Eldorado Świerklany
2005 (J.)
O057933
129. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
brak
130. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

51

ACHA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Anes
K027348 616006570046913
2.

128

AKCERON SP POL 2016 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
3.

151

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
4.

32

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
5.

85

AMOR Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: nn
M: Asysta
brak brak
6.

96

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:118 F: Karlos II
M: Anapon Moonlight
. .
7.

127

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
8.

98

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/183 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
9.

82

ARYSTOKRATKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/180 F: hippica koh-j-noor
M: alexandria ex turbud aria
brak 616009540072817
10.

40

AUTOMATIX Niemiecki Koń Sportowy GER 2016 wałach gniada/163 F: All Music
M: Nyikita
K032028 DE 456560525016
11.

150

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
12.

126

BALLINACLOUGH WHITE ROSA CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Crosskeys Rebel
M: Mo Cailin Ban
brak M3-372004000027148
13.

20

BASTER SP POL 2013 wałach gniada/167cm F: Bankiet
M: Batuta
brak 66009610115313
14.

70

BONITA-MG MŁP POL 2013 klacz ciemnogniada/160 F: Boston
M: Bolidka
brak 616006570046313
15.

97

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz skarogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
16.

9

BUNGEE 18 WESTFALSKA NED 2015 klacz gniada/162 F: Blockbuster
M: Chocolate
Brak DE 441410034515
17.

146

CALISTA HANOVERSKA POL 2016 klacz skarogniada/164 F: Contendro
M: Emmy / Epikur
K031805 -
18.

94

CAN TABILE MK OLDENBURGER GER 2012 klacz kasztanowata/171 F: Cartoon
M: Cozette Z
K022098 DE 418 185 003 112
19.

80

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
20.

45

CASHMIR SP POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Choco Wonder
M: Cystyna
K031870 616009660402716
21.

107

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
22.

46

CELPAR WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach kasztanowata/165 F: Elpar
M: Cerla
KO11743 007 53 01359 02
23.

8

CHAN SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Rammstein
M: Chaline
Brak
24.

148

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi III
K015244 DE421000583209
25.

91

COOL COMICS Czeski Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
K017919
26.

54

CYGANKA NN POL 2011 klacz ciemnogniada/mk:158 F: NN
M: NN
Brak 616098100100182
27.

88

CYNTIA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Frazer
M: C-Niagara
K030923 nn
28.

61

CZARTABAZA OO POL 2007 wałach siwa/mk:153 F: Eurykles
M: Czarowinka
Brak .
29.

31

CZECZOT KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:146 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Czarowna
K029455 616013640052915
30.

49

CZEDAN WLKP POL 2007 Wałach siwa/163 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
K011805 POL007610028307
31.

7

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
32.

109

DANNY FOX B DRP GER 2005 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
K016541 DE 44 14 113 488 05
33.

67

DARCO TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Machandel
M: Dumka
brak
34.

79

DEZA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/166 F: Grom
M: Dosia
K029959 616 006 57 01483 15
35.

89

DR. HOUSE KOŃ TRAKEŃSKI POL 2013 ogier skarogniada/165 F: Herbstkönig ex. His Time
M: Daria II
K024042 00
36.

111

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
37.

86

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
38.

77

DUSHI W KWPN NED 2008 klacz skarogniada/mk:158 F: Verdi
M: Promesse
LKRWZJ/335/21 528003000808076
39.

64

E-ZANDRA SP POL 2014 Klacz kara/173 F: Rotmistrz
M: E-Zara
Brak Brak
40.

66

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
41.

121

ELIGARD Czysta Krew Arabska POL 2012.04.11 wałach gniada/mk:149/150 F: Alert
M: Esena
brak numeru PZJ konia 616POL12009339A
42.

134

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
43.

36

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
44.

158

EROTYK F:
M:
45.

68

ESKA MŁP POL 2012 klacz gniada/mk:150 F: Paszkwil
M: Epoka
brak 616006570046313
46.

69

ETNA -B WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Izopren
M: Estrada
Brak 616007610150316
47.

11

EVERT KWPN POL 2009 wałach skarogniada/172 F: Douglas
M: Laurette
K016728 528003200907276
48.

144

FANTACO Słowacka Gorącokrwista SVK 2007 klacz kasztanowata/165 cm F: Barón (Nick Finance)
M: Fantagiro
LKRWZJ/1820/21 703001682115107
49.

44

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
50.

50

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
51.

56

FIRST FIGHTER M.Z WESTFALSKA POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Furst Nymphenburg
M: Rosenrot
BRAK DE441411613210
52.

129

GABBANA KWPN POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/168 F: Ultimo
M: Kirsten S
Brak 528210002634129
53.

130

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
54.

55

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
brak POL013540130807
55.

29

GOTYK SP POL 2016 ogier gniada/177 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Gobi
K030490 616009540071016
56.

5

GRAIS SP POL 2009 klacz siwa/173 F: Bajou du Roulet
M: Grafia
O055457 Simińska Katarzyna LZR 616009580715709
57.

156

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
58.

105

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
59.

76

HATTRICK SP POL 2012 wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Hellana / Liban
K021746 616009640083312
60.

110

HERA Szlachetna Półkrew POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
K023191 Pol009580328205
61.

92

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
K012474 POL006540056605
62.

12

HITCH KWPN POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
brak 528003201208965
63.

132

HONEY N WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/170 F: Carlos DZ
M: Hajka
K025298 6160076101080
64.

124

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
65.

39

I SEE FIRE TRAKEN POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Heliopolis
M: Imola
brak brak
66.

58

IHS DIAMONTE TINKER POL 2011 klacz srokata/129 F: -
M: -
brak 39054
67.

118

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
68.

84

INTRYGA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Colderon
M: Interna
brak
69.

102

IRYS Szlachetna Półkrew POL 2003 wałach ciemnogniada/164 F: NN
M: NN
K029428 999540099403
70.

48

ISHII MAKI Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/162 F: Zazou
M: Isola Bene
Brak -
71.

125

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
K029677 056-002-W00293652
72.

95

JAŚMINA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Berlin Bej
M: Jagódka
brak 616098200165495
73.

53

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/160 F: Ekoton
M: Jafa
K032524 6160065501019
74.

116

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
75.

142

JOANNA DARC SP POL 2012 klacz kasztanowata/160 F: Dereń
M: Jurta
K031881 616006550060012
76.

133

JOLIE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/164 F: Bijou Be
M: Jenny
616099570194413 616009570194413
77.

35

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/173 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
78.

152

JULIUS KWPN POL 2014 ogier siwa/167 F: Indorado
M: Willemun
K025397 528003201407400
79.

2

KALIMINI SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Raport
M: Kalahari
K029574 616009640082212
80.

22

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
81.

136

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
82.

18

KONETTA VDO KWPN NED 2015 klacz siwa/160 F: Carrera VDL
M: Gonetta V.D.O
K030036 528003201506111
83.

17

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
84.

153

KORONEA F:
M:
85.

138

KUTYNA II TRAKEŃSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Ogar
M: Klaudia
K031713 POL732010081215
86.

13

L'AMOUR RHLD GER 2010 wałach gniada/170 F: Louis le Bon
M: Sardoryke
K030833 DE 443430530410
87.

30

LANDICCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach gniada/162 F: Landino
M: Matnia
brak 616009540099511
88.

123

LARS SP POL 2003 Wałach gniada/174 F: Atylla
M: Licówka
brak
89.

99

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030216 61699961020813
90.

154

Ledanaja W F:
M:
91.

103

LIBERATOR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/166 F: Caliro
M: Lara Croft
K027460 616009530238211
92.

26

LIMERYK SP POL 2013 wałach gniada/167 F: Emetyt
M: Liza
Brak 616009580526413
93.

14

LIMONCELLO EB KWPN POL 2016 wałach gniada/169 F: Lucky Boy
M: Whoopy
brak brak
94.

104

LINDO SP POL 2016 gelding bay/167cm F: Sir Robin
M: Lira
None 616009570061216
95.

120

LORENTO Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
K027940 616999540122015
96.

16

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/- F: Hippica Koh-I-Noor
M: Lawenda
K028781 107EL67
97.

83

MADAM W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 klacz siwa/160 F: Desant
M: Mesalinka
brak 009540020802
98.

57

MANGALIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/170 F: Minaret
M: Morfina
K031006 616006570028814
99.

100

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
100.

23

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
101.

75

MERRYLINE MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Barnaba
M: Markiza
K028319 616006570169614
102.

87

MILŁOKI NN POL 2010 wałach kara/170 F: nn
M: nn
brak brak
103.

43

MINAS VAN DE RANKHOEVE B.W.P BEL 2012 wałach gniada/170 F: Thunder van de Zuuthoeve
M: Ithaca
K032348 967000009434615
104.

122

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
105.

62

MOKAR OO POL 2010 Wałach kasztanowata F: Wadi Nur
M: Marabia
brak
106.

143

MONACO SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Korys Meduza
K031403 616009540059811
107.

115

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
K028451 /
108.

108

NELI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/167 F: Piko
M: Nokia
Brak 6160096101501
109.

135

NIL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Minaret
M: Niwa/Armand
K024709 ----
110.

19

NINTENDO SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Leonardo
M: Neovilla
brak 6160096900439
111.

157

NIWAR F:
M:
112.

52

NOT NOW XX IRL 2008 wałach siwa/155 F: Clodovil
M: Nashville Skyline / Nashwan
K021301 372IRE45107521T
113.

73

NUEVA LUA ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz siwa/161 F: Number One 28
M: Anabell ZW
K032189 616093900423517
114.

74

ODYS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: Olympia
K027247 009 68 00567 08
115.

119

OMAR WLKP POL 2014 wałach gniada/160cm F: Pentagram
M: Orchidea
brak 616 007 55 01131 14
116.

78

P-MANUKA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz izabelowata/162 F: Ezir
M: Palona
Brak 616999570196415
117.

60

PALOMA WLKP POL 2008 klacz gniada/165 F: N
M: N
00000 0000
118.

81

PARIS D'OR Czeski Gorącokrwisty POL 13.04.2013 klacz siwa/166 F: COUPE D'OR
M: PESETA
K032117 203009229000213
119.

149

PARYS POL F:
M:
120.

117

PASSIER MAŁOPOLSKA POL 2016 ogier siwa/165 F: Emetyt
M: Polisa
K029622 brak
121.

63

PETHRA OO POL 2011 Klacz gniada/mk:150 F: Esculap
M: Pilawa
brak brak
122.

1

PIEKNY PAN MALOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Minaret
M: Panama
brak 6060000000000
123.

140

POEZJA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/167 F: Audytor
M: Pastela
K032598 616006630127013
124.

147

POLONIA SP POL 2007 klacz gniada/160 F: .
M: .
. .
125.

141

PUERTO RICO SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Roland
M: Platyna
K031446 616009592146917
126.

93

PUMAR SP POL 2002 wałach gniada/165 F: Maram
M: Purianka
Brak 009520018402
127.

65

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
128.

33

QUILETTA Oldenburger Springpferd POL 12.02.2010 klacz gniada/175 F: Quidam's Hero
M: Atlanta
K019009 DE 41 81 801 669 10
129.

6

R CALL OF DUTY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: Rosynant
M: Raca
brak 616009670127710
130.

112

RADKA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz ciemnogniada/163 F: Fatim / Ekwador
M: Rudna / Sandos
K027872 007540047006
131.

25

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
132.

10

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
Brak 981100004448082
133.

34

RIHANNA SP POL 2010 klacz siwa/duży koń F: Love Affair
M: Riposta
K027121 616 009 60 02039 10
134.

37

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
135.

28

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
136.

24

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Alibaba
M: Rebeka
K021682 POL 013 61 00397 07
137.

47

ROSSARD MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Sword
M: Rosa Greya
K029432
138.

101

ROXANNE 154 HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/168 F: Cheenok
M: Reingold
Brak 431316983704
139.

137

SAMIRO KA WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/158 F: X
M: X
Brak X
140.

90

SELAVI SP POL 2006 klacz siwa/175 F: Louis
M: Sasanka
K012553 --
141.

139

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
142.

131

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/162 F: Mag/Empik
M: Sugestia/Elsing
K019852 616006690084911
143.

145

SVADILFARI DSP POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro
M: Salsa
Brak DE455559602917
144.

3

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Regiel
M: Sycylia
K012189 POL 006540060708
145.

41

SZANDOR TYP SZLACHETNY POL nn wałach kara/duży koń F: NN
M: NN
K031371 POL 999 57 05659 04
146.

106

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:kuc:?? F: -
M: -
K031793 616999570159216
147.

27

TEST WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: Delgor
M: Tersja
K016791 POL 007670139107
148.

72

TOSCA SP POL 2007 Klacz gniada F: NN
M: Troska
K012166
149.

71

VALGO FIORD POL 2008 wałach bułana/kuc:130 F: Demo Kjeldsvang
M: Vilja
brak 013660520808
150.

21

VENUS KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:kuc:13 F: NN
M: NN
brak 616999540055615
151.

114

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant vs Heffinck
M: Startina
DE 418185050413 DE 418185050413
152.

59

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
153.

42

WINNIE HC POL 2015 wałach myszata/kuc:xxxx F: War
M: Wasyla
K031642 616012570087715
154.

38

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Klaudia
niezrzeszona
2021-07-17
9
2021-07-17
19
2021-07-18
4
2021-07-18
2
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SURINAM (131)
2021-07-17
1
2021-07-17
3
2021-07-18
13
2021-07-18
17
Błachnio Aleksandra
KJK FABREX
2021-07-18
5
2021-07-18
10
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
CZEDAN (49)
2021-07-17
21
2021-07-17
2021-07-17
11
2021-07-17
6
Brzozowska Aleksandra
Kielecki KJ
POLONIA (147)
2021-07-17
2
2021-07-17
2
2021-07-18
15
2021-07-18
26
Buczek Weronika
KJ Facimiech
2021-07-17
4
2021-07-17
7
2021-07-18
2
2021-07-18
11
2021-07-18
1
2021-07-18
24
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
CZECZOT (31)
2021-07-18
3
2021-07-18
Choczyńska Weronika
KS Szwadron Jawornik
MOKAR (62)
2021-07-17
20
2021-07-17
24
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
KUTYNA II (138)
2021-07-17
29
2021-07-17
2021-07-18
32
2021-07-18
23
Czaderska Michalina
Brak
SAMIRO KA (137)
2021-07-17
15
2021-07-17
2021-07-18
25
2021-07-18
Czapla Laura
Brak
LINDO (104)
2021-07-17
17
2021-07-17
19
2021-07-18
10
2021-07-18
13
Dąbrowska Wirginia
KJ Profit Orzesze
2021-07-18
16
2021-07-18
Dębska Dominika
bpk
WINNIE (42)
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
3
2021-07-18
Drożdż Olga
BPK
WACZAFA (59)
2021-07-17
4
2021-07-17
5
2021-07-18
7
2021-07-18
5
Ferdyn Marzena
NIWAR (157)
2021-07-18
2
2021-07-18
1
Fizia Iga
JKS Equi Verso
VENUS (21)
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
9
2021-07-18
Gacek Patrycja
Niezrzeszona
ESKA (68)
2021-07-17
13
2021-07-17
26
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (118)
2021-07-17
13
2021-07-17
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
LARS (123)
2021-07-17
20
2021-07-17
Gniadek Kornelia
Klub Sportowy Faruk
JOLIE (133)
2021-07-17
17
2021-07-17
18
Gotowiecka Anna
JKS Equi Verso
2021-07-17
4
2021-07-17
2021-07-18
1
2021-07-18
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (150)
2021-07-17
23
2021-07-17
12
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
AKTEUR B (151)
2021-07-17
10
2021-07-17
13
Gruszka Gabriela
Kielecki KJ
ARENA (127)
2021-07-17
4
2021-07-17
1
2021-07-18
2
2021-07-18
2
AKCERON (128)
2021-07-17
15
2021-07-17
35
2021-07-18
11
2021-07-18
Gumulak Julia
OJK Barcice
2021-07-18
1
2021-07-18
4
Hornik Jola
Bpk
PUMAR (93)
2021-07-17
14
2021-07-17
Imioło Julia
KJ Facimiech
GOTYK (29)
2021-07-17
2021-07-17
25
Jamróz Natalia
KJ Perrin Rudawa
NOT NOW (52)
2021-07-17
38
2021-07-17
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
KARISMA (22)
2021-07-17
2021-07-17
11
Janosz Julia
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2021-07-17
30
2021-07-18
2
2021-07-17
2021-07-18
31
Jaskierny Monika
Brak
CYGANKA (54)
2021-07-17
16
2021-07-17
11
Jaszczurowska Dorota
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
NIL (135)
2021-07-17
1
2021-07-17
29
2021-07-18
5
2021-07-18
10
Kajfasz Julia
KJ Facimiech
DUSHI W (77)
2021-07-17
4
Kałka Irmina
brak
ROSSARD (47)
2021-07-18
3
2021-07-18
6
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka
HIPIS (92)
2021-07-18
1
Kawaler Martyna
KJ Facimiech
2021-07-17
2
2021-07-17
21
Kaźmierczak Martyna
LJKS ELDORADO Świerklany
2021-07-18
11
2021-07-18
3
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
NAIROBI (115)
2021-07-17
2
2021-07-17
9
2021-07-18
5
2021-07-18
4
JESSY (116)
2021-07-17
5
2021-07-17
40
2021-07-18
Kocierz Nadia
KJ Perrin
2021-07-17
7
2021-07-17
22
Konsek Agata
LJKS Eldorado Świerklany
CYNTIA (88)
2021-07-18
9
2021-07-18
4
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
2021-07-18
2021-07-18
20
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
LASEK (99)
2021-07-17
1
2021-07-17
3
MARAT (100)
2021-07-17
14
2021-07-17
1
Kosman Magdalena
Niezrzeszony
DARCO (67)
2021-07-18
30
2021-07-18
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
2021-07-18
13
2021-07-18
12
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (130)
2021-07-17
2021-07-17
39
2021-07-18
5
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (55)
2021-07-17
8
2021-07-17
25
Kubać Anna
KJ Facimiech
ELIGARD (121)
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
Kubicz Kornelia
JKS Equi Verso
LIMERYK (26)
2021-07-17
34
2021-07-17
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2021-07-17
37
2021-07-17
Kula Roma
BPK
CASSEL (107)
2021-07-17
2
2021-07-17
15
Kurek Natalia
KS Szwadron Jawornik
PETHRA (63)
2021-07-17
2021-07-17
Kurek Oliwia
KS Szwadron Jawornik
2021-07-17
2021-07-17
Kuś Damian
KJ Facimiech
2021-07-18
4
2021-07-18
10
Kuźniak Aneta
Klub Jeździecki Facimiech
HORDA (124)
2021-07-17
26
2021-07-17
Kwiatek Jakub
KJ Perrin Rudawa
DEZA (79)
2021-07-17
6
2021-07-17
18
Layer Blanka
KJ Facimiech
RINGO (37)
2021-07-18
1
2021-07-18
2
Layer Marek
K.J.Facimiech
2021-07-18
2021-07-18
8
Legutko Nicole
OJK Barcice
JULIUS (152)
2021-07-18
2021-07-18
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (20)
2021-07-17
18
2021-07-17
31
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (86)
2021-07-18
1
2021-07-18
2
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
CLINTERO (148)
2021-07-17
Matusiak Jaga
KJ Facimiech
RIHANNA (34)
2021-07-18
2021-07-18
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (122)
2021-07-17
2021-07-17
12
2021-07-18
2
2021-07-18
2
Michałek Marcin
EROTYK (158)
2021-07-18
1
Moskwik Magdalena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
RADKA (112)
2021-07-17
9
2021-07-17
7
2021-07-18
11
2021-07-18
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
2021-07-18
5
2021-07-18
12
Okrzesik Adrianna
Klub Jeździecki Facimiech
TEST (27)
2021-07-17
16
2021-07-17
Pączkowska Iga
Brak przynależności
SYNAJ (3)
2021-07-18
9
2021-07-18
7
2021-07-17
7
2021-07-17
32
Palka Katarzyna
niezrzeszona
ESKA (68)
2021-07-18
5
2021-07-18
Papkala Sylwia
JKS Desant
2021-07-18
17
2021-07-18
Pawlaczyk Anna
Kielecki Klub Jeździecki
2021-07-17
6
2021-07-17
6
2021-07-18
12
2021-07-18
19
Pawlas Magdalena
LJKS Eldorado Świerklany
SELAVI (90)
2021-07-18
7
2021-07-18
4
Piasecka Katarzyna
KJ Facimiech
2021-07-17
23
2021-07-17
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (17)
2021-07-17
6
Pinocy Wiktoria
JKS EquiVerso
2021-07-17
2
2021-07-17
8
Pis Hanna
OJK Barcice
2021-07-18
3
2021-07-18
1
Piskorz Nikola
KS Szwadron Jawornik
2021-07-17
3
2021-07-17
5
Pławecka Oliwia
PLKJ Plessówka
MONACO (143)
2021-07-17
28
2021-07-17
17
2021-07-18
2021-07-18
28
Popiel Weronika
KJK Szary
2021-07-17
15
2021-07-17
2021-07-18
15
2021-07-18
Puch Aleksandra
KJ Facimiech
JUGA (35)
2021-07-17
2021-07-17
33
Pudło Julia
PLKJ Plessówka
LORENTO (120)
2021-07-17
20
2021-07-17
Radoń Justyna
KJ Facimiech
SZANDOR (41)
2021-07-18
2021-07-18
16
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
JACKSON (125)
2021-07-17
4
2021-07-17
7
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
2021-07-17
16
2021-07-17
11
2021-07-18
1
2021-07-18
MARATON (23)
2021-07-17
13
2021-07-18
2021-07-17
2021-07-18
Rzepecka Wiktoria
KJ Facimiech
ODYS (74)
2021-07-17
22
2021-07-17
19
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
HERA (110)
2021-07-17
18
2021-07-17
8
2021-07-18
1
2021-07-18
4
DRACO (111)
2021-07-17
9
2021-07-17
19
2021-07-18
8
2021-07-18
Satoła Julia
KJ Facimiech
2021-07-17
16
2021-07-17
8
Serafin Julia
JKS Desant
2021-07-17
10
2021-07-17
4
2021-07-18
18
2021-07-18
Sewiło Wiktoria
brak
CELPAR (46)
2021-07-17
6
2021-07-17
7
2021-07-18
2
Sikora Barbara
KJ Facimiech
EPOX (36)
2021-07-17
5
2021-07-17
2021-07-18
5
Sikora Julia
KJ Facimiech
2021-07-17
18
2021-07-17
12
2021-07-18
22
2021-07-18
8
Simińska Katarzyna
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
GRAIS (5)
2021-07-17
11
2021-07-17
8
2021-07-18
7
Sinacka Kaja
LJKS Eldorado Świerklany
AMOR (85)
2021-07-18
7
2021-07-18
14
Skiba Julia
Klub Jeździecki Perrin
JASPIS (53)
2021-07-17
19
2021-07-17
Skórska Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POEZJA (140)
2021-07-17
31
2021-07-17
2021-07-18
12
2021-07-18
Skotniczna Karolina
KS Team Rancho Pcim
2021-07-17
28
2021-07-17
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2021-07-17
7
2021-07-17
8
2021-07-17
2021-07-17
15
CASHMIR (45)
2021-07-17
10
2021-07-17
30
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-17
5
2021-07-17
5
Śnioch Alicja
Kielecki Klub Jeździecki
GABBANA (129)
2021-07-17
12
2021-07-17
13
2021-07-18
6
2021-07-18
21
Sobik Emma
LJKS Eldorado Świerklany
KORONEA (153)
2021-07-18
2
2021-07-18
4
Spytkowska Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
OMAR (119)
2021-07-17
2021-07-17
23
2021-07-18
3
2021-07-18
8
Stalony-Dobrzańska Olga
Brak
2021-07-17
2021-07-17
3
Stec Estera
Niezrzeszona
ETNA -B (69)
2021-07-17
2021-07-17
32
2021-07-18
2021-07-18
Stec Weronika
Niezrzeszona
VALGO (71)
2021-07-17
2021-07-17
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2021-07-17
3
2021-07-17
10
Stwora Wiktoria
Stajnia Mirowo
2021-07-18
9
2021-07-18
29
Suchoń Elżbieta
Facimiech
CHAN (8)
2021-07-17
24
2021-07-17
Sukiennik Zuzanna
Bpk
2021-07-17
14
2021-07-17
Suwała Amelia
PLKJ Plessówka
IRYS (102)
2021-07-18
33
2021-07-18
6
Szrajer Anna
Kielecki KJ
CALISTA (146)
2021-07-17
4
2021-07-17
14
2021-07-18
10
2021-07-18
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
HITCH (12)
2021-07-17
1
2021-07-17
L'AMOUR (13)
2021-07-17
1
Szymborski Anna
Bpk
NELI (108)
2021-07-17
12
2021-07-17
2021-07-18
10
2021-07-18
Talik Alina
KJ Facimiech
2021-07-17
16
Trzcińska Franciszka
KJK Elizar
2021-07-17
14
2021-07-17
5
Turaj Kinga
BPK
2021-07-17
27
2021-07-17
2021-07-18
27
2021-07-18
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2021-07-17
6
2021-07-17
2
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-07-17
27
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
2021-07-18
6
2021-07-18
3
Wasilewska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-17
21
2021-07-17
36
Wawro Magdalena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
HONEY N (132)
2021-07-17
22
2021-07-17
2021-07-18
1
2021-07-18
5
Wilk Lena
KJ Leńcze
TAJGA (106)
2021-07-17
1
2021-07-17
2021-07-18
1
2021-07-18
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (134)
2021-07-17
1
2021-07-18
6
2021-07-18
2021-07-17
2
Witta Patrycja
KJ Facimiech
2021-07-17
17
2021-07-17
21
Wójcik Krzystof
Klub Jeździecki Facimiech
2021-07-17
9
Wojtyczka Olimpia
JKS Desant
MADAM W (83)
2021-07-17
3
2021-07-17
2021-07-18
2
2021-07-18
6
Wolf Paulina
KS Faruk
2021-07-17
8
2021-07-17
9
2021-07-18
9
2021-07-18
Zaczyk Katarzyna
KJ Facimiech
2021-07-17
20
2021-07-17
2021-07-18
14
2021-07-18
Zając Amelia
bpk
FANTACO (144)
2021-07-17
10
2021-07-17
2
Zerzoń Paulina
LJKS Eldorado Świerklany
TOSCA (72)
2021-07-18
7
2021-07-18
7
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
2021-07-17
17
2021-07-17
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
2021-07-18
3
2021-07-18
8
ACHA (51)
2021-07-17
3
2021-07-17
3
2021-07-18
9
2021-07-18
2

Number of Riders: 130

Number of Horses: 154

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl