Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyszkie w skokach
KJ Facimiech, 12-13.06.2021

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bachrach Olimpia KJK Solka Międzyrzecze Górne
2005 (J.)
O051046
2. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
3. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
4. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
5. Bigaj Maciej KS Faruk
6. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
7. Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2008 (JM.)
O055747
8. Brzóska Wanessa KJK Solka Międzyrzecze
2007 (JM.)
O050616
9. Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
10. Buczek Weronika KJ Facimiech
2010 (Mł.)
O056691
11. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
LZRWZJ/3413/21
12. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (MJ.)
O051354
13. Chochół M'08 Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
14. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
15. Czaja Agata Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
16. Dudek Julia Brak
2004 (J.)
O056572 Dudek Julia
17. Dudzińska Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O062439
18. Dziewońska Matylda KJ Perrin
2002 (MJ.)
O037380
19. Fejdych Julia KJK Romico
S
O034821
20. Gacek Patrycja Niezrzeszona
2003 (J.)
Brak
21. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
22. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
brak
23. Golonek Weronika Ośrodek Jazdy Konnej Pegaz
2004 (J.)
Brak
24. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
25. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
26. Grygierek Marta KJ Facimiech
2005 (J.)
O047843
27. Gut Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2005 (J.)
brak
28. Jahan Maya Klub Sportowy Bór
2008 (JM.)
0056757
29. Jahan Olivia Klub Sportowy Bór
2005 (J.)
0050756
30. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (J.)
Brak
Brak
31. Jankowski Jakub OKJ Oxer Wtórek
S
O006216
32. Jaskierny Monika Brak
2009 (JM.)
0061586
33. Kajfasz Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
K030489
34. Kalman Antonia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
0054217
35. Kantor Oliwia KJK Solka Międzyrzecze
2003 (J.)
O051951
36. Kasprzyk Magdalena Ks Faruk
S
Brak
37. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (J.)
O039694
38. Kawaler Martyna KJ Facimiech
2009 (JM.)
O062122
39. Klimek Patrycja BPK
2005 (J.)
O045238
40. Kobiela Emilia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
41. Kojder Paulina niezrzeszony
2004 (J.)
brak
42. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
43. Kowalczewska Karolina KJ Facimiech
S
LZRWZJ/1705/21
44. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
45. Kozieł Olimpia Ośrodek Jazdy Konnej Pegaz
2009 (JM.)
Brak
46. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O041657
47. Krupa Justyna KJ Facimiech
2006 (JM.)
O043322
48. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
49. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
50. Kubać Anna KJ Facimiech
2004 (J.)
O052655
51. Kucharska Maja LKJ Deresz Siemianowice
2010 (Mł.)
O060729
52. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (J.)
O038701
53. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O041922
54. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
55. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
56. Langer Kaja KJK Romico
57. Layer Blanka
58. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
59. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
60. Machnio Maja KJK Solka Miedzyrzecze Gorne
2005 (J.)
O060013
61. Maciąg Emilia KjkSolka Międzyrzecze
2005 (J.)
O055495
62. Matusiak Jaga KJ Facimiech
S
O022465
63. Mołdrzyk Oliwia Bpk
2006 (JM.)
O051953
64. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
O051462
65. Nasiadka Kinga Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2001 (MJ.)
O040204
66. Palka Katarzyna niezrzeszona
S
brak
67. Parus Alicja Bpk
2008 (JM.)
O064157
68. Pawlus Nadia Brak
2010 (Mł.)
Brak
69. Petniak Wiktoria Klub Jeździecki Leńcze
S
0046300
70. Piątkowski Paweł WLKS Krakus
S
brak
71. Pierchała Natalia KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
brak
72. Pinocy Wiktoria EquiVerso Jastrzębie Zdrój
73. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
74. Pławecka Oliwia PLKJ Plessówka
2003 (J.)
O051217
75. Pricop Lena Bpk
2008 (JM.)
O056018
76. Pruś Maria KJK Solka Międzyrzecze
2010 (Mł.)
O055749
77. Przybylska-Kozerska Olga KJ Facimiech
S
brak
78. Puch Aleksandra KJ Facimiech
2007 (JM.)
O060053
79. Pudło Julia PLKJ Plessówka
2002 (MJ.)
23882/15
80. Radoń Justyna KJ Facimiech
S
O024533
81. Rejman Jagoda Bez przynależności klubowej
2001 (MJ.)
Brak
82. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (JM.)
O052576
83. Sęk Oliwia Bpk
2002 (MJ.)
O043331
84. Serafin Weronika
85. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O040993
86. Siwiec Katarzyna JKSKasztanka Żywiec
S
O009743
87. Skiba Julia Klub Jeździecki Perrin
2004 (J.)
O057909
88. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O044731
89. Skrzyniarz Barbara KJ Facimiech
S
LZRWZJ/6252/19
90. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
91. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
92. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (JM.)
LZRWZJ/1168/21
93. Stanuch Milena Bez Przynależności Klubowej
brak
brak
94. Stanula Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O056177
95. Starzycka Barbara Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O050126
96. Stec Estera Niezrzeszona
2004 (J.)
Brak
97. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
O045951
98. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
99. Suchoń Elżbieta KJ Facimiech
S
O053542
100. Suwała Amelia PLKJ Plessówka
2003 (J.)
O048240
101. Suwała Wojciech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
S
0054700
102. Szeliga Hanna Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O037366
103. Szerłomska Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
Brak
104. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (JM.)
O054718
105. Szymborski Alexandra bpk
S
brak
106. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
107. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (MJ.)
O031906
108. Turaj Kinga BPK
BRAK
109. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
110. Ulczok Zofia KJ Profit Orzesze
2004 (J.)
O045839
111. Urbanek Paweł KJK Pod Żubrem
S
O032616
112. Urbaniec Aleksandra KJK SOLKA Miedzyrzecze
S
O026210
113. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
114. Witta Patrycja KJ Facimiech
S
O015107
115. Wójcik Krzysztof KJK Facimiech
O000706
116. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
117. Woźniak Nikola Santos
2009 (JM.)
616999630181913
616999630181913
118. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
119. Zgłobica Alicja KJK Solka Międzyrzecze
2004 (J.)
O054550
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

120

ADRIAN II Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada/165 F: Bijou Be
M: April-Polsmark
K027110 616009570115114
2.

79

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
3.

61

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
4.

151

Anapon Moonlight Star F:
M:
5.

82

ANTONINA OLDENBURG POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
K023267 DE418180167410
6.

55

AUTOMATIX Niemiecki Koń Sportowy GER 2016 wałach gniada/163 F: All Music
M: Nyikita
K032028 DE 456560525016
7.

131

B CATILLIA KWPN POL 2007 klacz gniada/167 F: Berlin/ Cassini I
M: Pattillia/ Indoctro
K020875 528003000709725
8.

72

B-KAMEA KOŃ MAŁY POL 2009 klacz siwa/mk:165 F: Bakszysz
M: Karina TT
K031872 B-kamea 616013590127609
9.

78

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
10.

25

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
Brak 616009540026015
11.

29

BALLINACLOUGH WHITE ROSA CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Crosskeys Rebel
M: Mo Cailin Ban
brak M3-372004000027148
12.

48

BALTAR AA MLP POL 2016 wałach siwa/165 F: Drop
M: Batalia
Brak 616006580229616
13.

118

BARBORKA NN POL 2010 klacz siwa/mk:151 F: Nn
M: Nn
K031126 73002006185709
14.

150

Biqueen F:
M:
15.

140

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
16.

83

BRANKA MALOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/158 F: Ostragon
M: Bella
Brak 616006580543410
17.

26

CAN TABILE MK OLDENBURGER GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Cartoon
M: Cozette Z
K022098 DE 418 185 003 112
18.

122

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
19.

4

CASHMIR SP POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Choco Wonder
M: Cystyna
K031870 616009660402716
20.

49

CASSINIA OLDENBURSKA POL 2009 klacz gniada/175 F: Cassini II
M: Bonita
K014104 DE 418180684909
21.

92

CHACCO HANOWERSKI POL 2006 wałach gniada/183 F: Chacco-Blue
M: Dorfmaedel
K010868 DE431319645306
22.

64

CHAN SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Rammstein
M: Chaline
K017823 616009580763409
23.

142

CHICAGO FREESTYLE FP HOLSZTYŃSKI POL 2013 Wałach gniada/167 F: Casalito
M: Paco
brak
24.

99

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
K032026 DE456570113512
25.

123

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
26.

141

CONTESS Deutsches Sportpferd POL 2009 klacz siwa/- F: Con Sherry
M: Cibell
K026045 DE 456-5702944-09
27.

117

CURLEY SUE HOLST POL 2002 klacz ciemnogniada/170 F: Nn
M: Nn
Brak Pol
28.

103

CYGANKA NN POL 2011 klacz ciemnogniada/mk:158 F: NN
M: NN
Brak 616098100100182
29.

145

Cypis F:
M:
30.

133

CZAGAJ SP POL 2004 wałach gniada/168 F: Psalm
M: Cykada
BRAK .
31.

44

CZAKO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Bibigar
M: Czajka
K029163 POL 009 54 000 27 06
32.

125

CZECZOT GR. D KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:kuc:14 F: X
M: X
K029455 616013640052915
33.

98

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
34.

70

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
35.

58

DANNY FOX B DRP GER 2005 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
K016541 DE 44 14 113 488 05
36.

127

DANTE ALIGHIERI WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio
M: Demeter
616007540058412 616007540058412
37.

121

DEEP PURPLE Z NED 2015 wałach siwa/172 F: DALLAS V DL
M: FELOMA
K029914 056015Z55560715
38.

36

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
39.

73

DEMON PKS POL 2016 wałach gniada/173 F: Comandor
M: Dorian
brak A0023695S
40.

148

Desperados F:
M:
41.

71

DONNA EWITA DRP POL 2006 klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
K019279 POL013670111306
42.

34

DUSHI W KWPN NED 2008 klacz skarogniada/mk:158 F: Verdi
M: Promesse
LKRWZJ/335/21 528003000808076
43.

13

DŻAGAR AA Małopolska (Aa) POL 2016 wałach gniada/168 F: Rashim
M: Dżaga
K032023 616006690051316
44.

51

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
45.

95

ELIGARD Czysta Krew Arabska POL 2012.04.11 wałach gniada/mk:149/150 F: Alert
M: Esena
brak numeru PZJ konia 616POL12009339A
46.

2

ENTENTA SP POL 2005 klacz ciemnogniada/168 F: Caprioland
M: Equitana
K017514 009580539205
47.

62

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
48.

105

ESKA MŁP POL 2012 klacz gniada/mk:150 F: Paszkwil
M: Epoka
brak 616006570046313
49.

104

ETNA -B WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Izopren
M: Estrada
Brak 616007610150316
50.

32

EVERT KWPN POL 2009 wałach skarogniada/172 F: Douglas
M: Laurette
K016728 528003200907276
51.

97

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
BRAK BRAK
52.

40

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
53.

9

FAROUGE MEKL. POL 2008 wałach siwa/163 F: Balou Du Rouet
M: Fontainebleau
brak DE427270693508
54.

33

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
55.

63

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
56.

42

FIDEL MŁP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Armand
M: Flora
K027468 POL006570113507
57.

1

FIKUS- TABUN HUCULSKA POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
Brak Brak
58.

47

GAMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: NN
M: NN
K029695 616999660517214
59.

108

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
brak POL013540130807
60.

100

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
61.

126

HEROINA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/166 F: Bibigar
M: Hipologia
brak 616006580338515
62.

69

HESTIA AB Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: Hindus
M: Haga
K029916 616 009 57 01766 15
63.

115

HIPIKA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Salazar
M: Hipnoza
K029784 616009540099116
64.

37

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
65.

128

I SEE FIRE TRAKEN POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Heliopolis
M: Imola
brak brak
66.

139

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
67.

22

INES WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/170 F: jaz
M: Iris
brak POL 007610192208
68.

106

IRYS Szlachetna Półkrew POL 2003 wałach ciemnogniada/164 F: NN
M: NN
K029428 999540099403
69.

84

ISHII MAKI Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/162 F: Zazou
M: Isola Bene
Brak -
70.

68

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:136 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
71.

119

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/160 F: Ekoton
M: Jafa
brak 6160065501019
72.

14

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/173 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
73.

112

KALANDRA Polski Koń Szlachetnej Pół Krw POL 2013 klacz gniada/155 F: narvik
M: kolombina
brak 616009520023413
74.

41

KAMIDA SP POL 2017 klacz ciemnosiwa/168 F: Fred
M: Karia
brak
75.

39

KARINA MALOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/170 F: Erazm
M: Karmela
Brak 616 006 58 03925 17
76.

27

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
brak 616009670027713
77.

87

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
78.

8

L.S.CANALETTO HAN POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Long star
M: Capri zen
K027129 616 009 63 00601 14
79.

57

L'AMOUR RHLD GER 2010 wałach gniada/170 F: Louis le Bon
M: Sardoryke
K030833 DE 443430530410
80.

30

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
81.

96

LARS SP POL 2003 Wałach gniada/174 F: Atylla
M: Licówka
brak
82.

144

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Professional
M: Lady In Heaven
K012465
83.

91

LIBERATOR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/166 F: Caliro
M: Lara Croft
2878/19ABC 616009530238211
84.

50

LIMONCELLO EB KWPN POL 2016 wałach gniada/169 F: Lucky Boy
M: Whoopy
brak brak
85.

86

LORENTO Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
K027940 616999540122015
86.

132

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
87.

43

LUCJANO-W SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Stillios
M: Luna
K027758 616 009 580 248 913
88.

85

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Egipt
M: Linka
K021805
89.

110

MADOKS GT PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/176 F: Azart
M: Marihuana P
K020864 POL009520020409
90.

116

MAFIOSO MAŁOPOLSKA POL 2011 gelding bay/166 F: Bonaparte
M: Madera
K029920 6160065500825
91.

114

MAR-BIT MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/155 F: Mar Bej
M: Biedronka
O046216 006580616106
92.

147

MARKIZA KUC ISLANDZKI POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/mk:mk:mk:m F: Nieznany
M: Nieznany
brak 6169996301819
93.

109

MARSZAŁEK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Derkacz
M: Matura
Brak
94.

11

MAVANDER SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Vandamme/Guidam
M: Makabi/Maram
K023275 616009530150911
95.

80

MINAS VAN DE RANKHOEVE B.W.P BEL 2012 wałach gniada/170 F: Thunder van de Zuuthoeve
M: Ithaca
brak 967000009434615
96.

46

MOKKA XX POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Ecosse
M: Madera
K027274 POL0802345587653
97.

113

MONACO SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Korys Meduza
K031403 616009540059811
98.

6

MORIS WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/175 F: Leonardo
M: Martini
K031721 6160076101046
99.

12

MUNIEK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:118 F: Nion
M: Halfweg Milou
K031806 616013690091409
100.

146

MUSSO XX POL 2006 Wałach gniada/170 F: Alywar
M: Maria Ludwika
brak
101.

107

MUSTAFA WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Torado 2
M: Mela
Brak 616007610109015
102.

143

NELI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/167 F: Piko
M: Nokia
brak 616009610150109
103.

102

ODYS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: Olympia
K027247 009 68 00567 08
104.

88

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
K023863 DE433330406210
105.

134

PAN KONKRET SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Konkret 2
M: Pumara
K030749 616009520020316
106.

7

PINA COLADA SP POL 2015 klacz kara/mk:150 F: Rakoczy
M: Prima
Brak 616999600256015
107.

81

PUERTO RICO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Roland
M: Platyna
Brak 616009592146917
108.

65

R-POLA ŚLĄSKA POL 2015 klacz gniada/168 F: Rewers
M: Perła
Brak 616008570113215
109.

60

RAGNAR R SP POL 2016 wałach gniada/duży koń F: Durano W
M: Rupia R
K031370 616 009 55 00686 16
110.

136

RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD BWB BEL 2017 wałach siwa/174 F: Tornado FCS/Darco
M: Olivia Van 'T Oud Vliegveld/Vigo D'Arsouilles
brak 056-002-W00315619
111.

137

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
112.

74

RIHANNA SP POL 2010 klacz siwa/duży koń F: Love Affair
M: Riposta
K027121 616 009 60 02039 10
113.

130

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
114.

149

Ringo F:
M:
115.

54

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
116.

28

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Alibaba
M: Rebeka
K021682 POL 013 61 00397 07
117.

31

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
118.

56

SARACEN MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: Arad
M: Sarna
LKRWZJ/3604/19
119.

135

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
120.

38

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
K019347 616006570191111
121.

35

SVADILFARI DSP POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro
M: Salsa
Brak DE455559602917
122.

59

SZANDOR TYP SZLACHETNY POL nn wałach kara/duży koń F: NN
M: NN
K031371 POL 999 57 05659 04
123.

101

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:kuc:?? F: -
M: -
K031793 616999570159216
124.

20

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Shagya XXVI
M: TIMA
K017761 703001404620199
125.

138

TYBET SP POL 2014 wałach gniada/186 F: ...
M: ...
Brak ...
126.

66

VIS PONY SPORT KUC POL 2003 wałach tarantowata/kuc:124 F: Hormon
M: Vivian PonySport
Brak POL 013570043903
127.

67

VITUS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009 67 00626 08
128.

94

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant vs Heffinck
M: Startina
DE 418185050413 DE 418185050413
129.

124

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
130.

45

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203 616 007 61 01171 14
131.

75

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
132.

111

WISEACRE PEARL WELSH COB POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Broadley Owen 76144
M: Emeraldisle Rebecca
brak 826046020164361
133.

129

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachrach Olimpia
KJK Solka Międzyrzecze Górne
FIDEL (42)
2021-06-12
23
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Biel Zofia
KJ Leńcze
D'APRIL (98)
2021-06-12
7
2021-06-12
3
2021-06-12
1
2021-06-13
3
2021-06-13
1
Bigaj Alicja
KS FARUK
SAMBOR (31)
2021-06-12
1
2021-06-13
2021-06-13
12
2021-06-12
1
Bigaj Irena
KS FARUK
2021-06-12
12
2021-06-12
5
2021-06-13
5
2021-06-13
1
LOTOS (132)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-13
2
Bigaj Maciej
KS Faruk
2021-06-12
30
2021-06-12
10
2021-06-13
2021-06-13
10
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
2021-06-12
6
2021-06-12
5
2021-06-13
10
2021-06-13
7
Borkowska Weronika
KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2021-06-12
3
2021-06-12
13
2021-06-13
2021-06-13
Brzóska Wanessa
KJK Solka Międzyrzecze
MUSSO (146)
2021-06-12
6
2021-06-12
14
2021-06-13
9
2021-06-13
4
Brzyska Nadia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-06-13
4
2021-06-13
8
Buczek Weronika
KJ Facimiech
2021-06-13
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
9
2021-06-12
3
2021-06-12
6
2021-06-13
17
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-06-12
23
2021-06-12
2021-06-13
8
2021-06-13
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (124)
2021-06-12
18
2021-06-12
26
2021-06-13
15
2021-06-13
5
Chochół M'08 Wiktoria
KJ Facimiech
2021-06-12
10
2021-06-12
2021-06-13
13
2021-06-13
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
MORIS (6)
2021-06-12
19
2021-06-12
11
2021-06-13
3
2021-06-13
3
Czaja Agata
Bez Przynależności Klubowej
2021-06-12
12
2021-06-13
10
2021-06-13
6
2021-06-12
10
Dudek Julia
Brak
B-KAMEA (72)
2021-06-12
13
2021-06-12
20
Dudzińska Julia
KJ Facimiech
2021-06-12
28
2021-06-12
2021-06-13
19
2021-06-13
Dziewońska Matylda
KJ Perrin
MAFIOSO (116)
2021-06-12
27
2021-06-12
Fejdych Julia
KJK Romico
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
5
2021-06-12
6
Gacek Patrycja
Niezrzeszona
ESKA (105)
2021-06-13
2
2021-06-13
2
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (139)
2021-06-12
18
2021-06-12
2021-06-13
3
2021-06-13
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
LARS (96)
2021-06-12
17
2021-06-12
2021-06-13
12
2021-06-13
8
Golonek Weronika
Ośrodek Jazdy Konnej Pegaz
R-POLA (65)
2021-06-12
2021-06-12
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
BACIO (78)
2021-06-12
4
2021-06-12
16
2021-06-13
10
2021-06-12
29
2021-06-12
13
2021-06-13
17
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
CONCORD F (123)
2021-06-13
1
2021-06-12
1
2021-06-12
2
2021-06-13
2
Grygierek Marta
KJ Facimiech
CZAGAJ (133)
2021-06-12
9
2021-06-13
11
2021-06-12
2
2021-06-13
11
Gut Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
DEMON (73)
2021-06-13
12
2021-06-13
2021-06-12
9
2021-06-12
9
Jahan Maya
Klub Sportowy Bór
2021-06-13
2021-06-13
Jahan Olivia
Klub Sportowy Bór
KALANDRA (112)
2021-06-13
17
2021-06-13
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
KARISMA (27)
2021-06-12
2021-06-12
23
2021-06-13
9
2021-06-13
Jankowski Jakub
OKJ Oxer Wtórek
HEROINA (126)
2021-06-13
21
Jaskierny Monika
Brak
CYGANKA (103)
2021-06-13
2021-06-13
18
Kajfasz Julia
KJ Facimiech
DUSHI W (34)
2021-06-12
2021-06-12
8
2021-06-13
6
2021-06-13
Kalman Antonia
Bez Przynależności Klubowej
LUNAR (85)
2021-06-12
5
2021-06-12
2021-06-13
2
2021-06-13
Kantor Oliwia
KJK Solka Międzyrzecze
CZAKO (44)
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-12
2021-06-12
Kasprzyk Magdalena
Ks Faruk
2021-06-12
24
2021-06-12
11
2021-06-13
15
2021-06-13
12
DEMOLKA (36)
2021-06-12
7
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
2021-06-12
18
2021-06-12
6
2021-06-13
2
2021-06-13
9
Kawaler Martyna
KJ Facimiech
2021-06-12
6
2021-06-13
14
Klimek Patrycja
BPK
VITUS (67)
2021-06-12
2
2021-06-12
13
2021-06-13
1
2021-06-13
Kobiela Emilia
Bez Przynależności Klubowej
MUSTAFA (107)
2021-06-13
23
2021-06-13
Kojder Paulina
niezrzeszony
2021-06-12
1
2021-06-12
2
2021-06-13
7
2021-06-13
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
2021-06-12
16
2021-06-12
Kowalczewska Karolina
KJ Facimiech
EVERT (32)
2021-06-12
17
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
2021-06-12
15
Kozieł Olimpia
Ośrodek Jazdy Konnej Pegaz
2021-06-12
4
2021-06-12
15
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
CANNON (122)
2021-06-12
4
2021-06-12
2021-06-13
6
2021-06-13
4
Krupa Justyna
KJ Facimiech
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-12
4
2021-06-13
13
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2021-06-12
26
2021-06-12
2021-06-13
18
2021-06-13
TYBET (138)
2021-06-12
16
2021-06-12
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (108)
2021-06-13
13
2021-06-13
16
Kubać Anna
KJ Facimiech
ELIGARD (95)
2021-06-12
13
2021-06-13
6
2021-06-13
10
2021-06-12
5
Kucharska Maja
LKJ Deresz Siemianowice
MUNIEK (12)
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
16
2021-06-13
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2021-06-12
8
2021-06-12
2021-06-13
11
2021-06-13
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
BONGO (140)
2021-06-12
21
2021-06-12
Kuś Damian
KJ Facimiech
2021-06-12
20
2021-06-13
12
EPOX (62)
2021-06-12
4
2021-06-12
19
2021-06-13
2021-06-13
14
Kuźniak Aneta
Klub Jeździecki Facimiech
HORDA (37)
2021-06-12
28
2021-06-12
2021-06-13
4
2021-06-13
Langer Kaja
KJK Romico
Biqueen (150)
2021-06-12
7
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-13
2
Layer Blanka
Ringo (149)
2021-06-12
3
2021-06-12
2021-06-13
2
2021-06-13
Layer Marek
K.J.Facimiech
2021-06-12
14
2021-06-13
2021-06-13
15
2021-06-12
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-06-12
6
2021-06-12
2
2021-06-13
2
OLIMPIA (88)
2021-06-12
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-13
2
Machnio Maja
KJK Solka Miedzyrzecze Gorne
2021-06-12
2021-06-12
Maciąg Emilia
KjkSolka Międzyrzecze
WANESSA (45)
2021-06-12
1
2021-06-12
22
2021-06-13
8
2021-06-13
1
Matusiak Jaga
KJ Facimiech
RIHANNA (74)
2021-06-13
2021-06-12
10
Mołdrzyk Oliwia
Bpk
BARBORKA (118)
2021-06-12
33
2021-06-12
Musiolik Roksana
PLKJ PLESSÓWKA
SIMI (38)
2021-06-12
14
2021-06-12
2021-06-13
14
2021-06-13
6
Nasiadka Kinga
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2021-06-12
20
2021-06-12
2021-06-13
4
2021-06-13
8
Palka Katarzyna
niezrzeszona
ESKA (105)
2021-06-12
5
2021-06-12
25
Parus Alicja
Bpk
LAUR (144)
2021-06-12
5
2021-06-13
6
2021-06-13
2021-06-12
Pawlus Nadia
Brak
BRANKA (83)
2021-06-13
1
2021-06-13
8
Petniak Wiktoria
Klub Jeździecki Leńcze
CHACCO (92)
2021-06-12
6
2021-06-12
2021-06-13
12
2021-06-13
1
Piątkowski Paweł
WLKS Krakus
EXICON (97)
2021-06-12
4
2021-06-12
2021-06-13
Pierchała Natalia
KJK Elizar Jejkowice
2021-06-12
17
2021-06-12
Pinocy Wiktoria
EquiVerso Jastrzębie Zdrój
2021-06-12
2
2021-06-12
7
Piszczek Marta
KJK Elizar
2021-06-12
2
2021-06-12
9
Pławecka Oliwia
PLKJ Plessówka
MONACO (113)
2021-06-13
5
2021-06-13
20
Pricop Lena
Bpk
TIM TAM (20)
2021-06-12
8
2021-06-12
Pruś Maria
KJK Solka Międzyrzecze
JASIEK (68)
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-12
Przybylska-Kozerska Olga
KJ Facimiech
2021-06-12
29
2021-06-12
Puch Aleksandra
KJ Facimiech
JUGA (14)
2021-06-12
5
2021-06-12
12
2021-06-13
12
2021-06-13
1
Pudło Julia
PLKJ Plessówka
LORENTO (86)
2021-06-12
21
2021-06-12
2021-06-13
8
2021-06-13
Radoń Justyna
KJ Facimiech
SZANDOR (59)
2021-06-12
8
2021-06-12
2021-06-13
1
2021-06-13
Rejman Jagoda
Bez przynależności klubowej
2021-06-13
9
2021-06-13
16
Rzepecka Wiktoria
KJ Facimiech
ODYS (102)
2021-06-12
10
2021-06-12
8
2021-06-13
9
2021-06-13
1
Sęk Oliwia
Bpk
2021-06-12
30
2021-06-12
2021-06-13
6
2021-06-13
5
Serafin Weronika
Cypis (145)
2021-06-13
1
2021-06-13
Sikora Julia
KJ Facimiech
2021-06-12
14
2021-06-12
7
Siwiec Katarzyna
JKSKasztanka Żywiec
ETNA -B (104)
2021-06-12
34
2021-06-13
25
Skiba Julia
Klub Jeździecki Perrin
JASPIS (119)
2021-06-12
19
2021-06-12
Skorupa Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
BAKKOMA (25)
2021-06-12
11
2021-06-12
2021-06-13
5
2021-06-13
Skrzyniarz Barbara
KJ Facimiech
SARACEN (56)
2021-06-12
32
2021-06-12
2021-06-13
22
2021-06-13
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2021-06-12
6
2021-06-12
2021-06-13
7
2021-06-13
2021-06-12
3
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
11
Smoła Ewelina
BPK
2021-06-12
11
2021-06-13
4
Stalony-Dobrzańska Olga
Brak
2021-06-12
22
2021-06-12
2021-06-13
2
Stanuch Milena
Bez Przynależności Klubowej
INES (22)
2021-06-13
2021-06-13
17
Stanula Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GAMA (47)
2021-06-12
1
2021-06-13
1
Starzycka Barbara
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
MOKKA (46)
2021-06-13
3
2021-06-12
11
2021-06-12
Stec Estera
Niezrzeszona
ETNA -B (104)
2021-06-12
24
2021-06-13
24
Stopa Alicja
KJ Facimiech
2021-06-12
27
2021-06-12
2021-06-13
7
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2021-06-12
8
2021-06-13
1
2021-06-12
3
2021-06-13
4
Suchoń Elżbieta
KJ Facimiech
CHAN (64)
2021-06-12
9
2021-06-12
2021-06-13
13
2021-06-13
Suwała Amelia
PLKJ Plessówka
IRYS (106)
2021-06-12
12
2021-06-12
7
Suwała Wojciech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2021-06-12
3
2021-06-12
25
2021-06-13
12
2021-06-13
6
Szeliga Hanna
Klub Jeździecki Facimiech
2021-06-12
15
2021-06-12
Szerłomska Maria
KJ Facimiech
2021-06-12
4
2021-06-13
3
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
L'AMOUR (57)
2021-06-12
2
2021-06-12
2
2021-06-13
6
2021-06-13
2
Szymborski Alexandra
bpk
NELI (143)
2021-06-12
2
2021-06-13
15
2021-06-13
2021-06-12
3
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2021-06-12
21
2021-06-13
2021-06-12
4
2021-06-13
5
Trzcińska Franciszka
KJK Elizar
2021-06-12
1
2021-06-12
2
2021-06-13
2
2021-06-13
8
Turaj Kinga
BPK
2021-06-12
31
2021-06-13
14
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2021-06-12
2
2021-06-13
3
2021-06-12
2
2021-06-13
3
Ulczok Zofia
KJ Profit Orzesze
CONTESS (141)
2021-06-12
10
2021-06-12
2021-06-13
17
2021-06-13
16
Urbanek Paweł
KJK Pod Żubrem
ADRIAN II (120)
2021-06-12
8
2021-06-12
3
2021-06-13
4
2021-06-13
2
Urbaniec Aleksandra
KJK SOLKA Miedzyrzecze
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-12
4
2021-06-12
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2021-06-12
7
2021-06-12
3
2021-06-13
7
2021-06-13
2
Witta Patrycja
KJ Facimiech
2021-06-12
15
2021-06-12
10
2021-06-13
2021-06-13
4
Wójcik Krzysztof
KJK Facimiech
2021-06-12
2021-06-12
12
2021-06-13
7
2021-06-13
Wolf Paulina
KS Faruk
DEMOLKA (36)
2021-06-12
1
2021-06-13
8
2021-06-13
Woźniak Nikola
Santos
MARKIZA (147)
2021-06-12
9
2021-06-12
Zawalska-Furtak Katarzyna
KJK Solka Międzyrzecze
KAMIDA (41)
2021-06-13
4
2021-06-13
16
2021-06-12
8
2021-06-12
22
2021-06-13
2021-06-13
Zgłobica Alicja
KJK Solka Międzyrzecze
2021-06-12
5
2021-06-12
1
2021-06-13
7
2021-06-13
3

Number of Riders: 119

Number of Horses: 133

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl