Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
214 ACCEPTED 2023-01-24 09:57:36
2023-01-24 09:57:36
Maria Szymańska KAWIOR
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
213 ACCEPTED 2023-01-25 11:31:45
2023-01-23 17:53:49
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
212 ACCEPTED 2023-01-24 15:56:23
2023-01-23 15:42:42
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
211 ACCEPTED 2023-01-26 17:39:28
2023-01-23 14:57:37
Lena Falkiewicz HARD ROCK
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 2x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
210 ACCEPTED 2023-01-26 11:19:38
2023-01-23 14:17:48
Natasza Stasiak ICARUS VAN HET MISPELHOF
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
209 ACCEPTED 2023-01-23 21:16:39
2023-01-23 09:43:41
Aleksander Kraśko BORSALINO
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
208 ACCEPTED 2023-01-24 10:57:39
2023-01-22 22:12:32
Helena Markiewicz MARIKA
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
207 ACCEPTED 2023-01-27 11:48:05
2023-01-22 14:09:28
Marcelina Biernaczyk FELICJA
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
206 ACCEPTED 2023-01-23 10:01:12
2023-01-22 12:53:24
Nikola Samborska VYŠNIA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
205 ACCEPTED 2023-01-23 07:24:41
2023-01-22 12:07:51
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
204 ACCEPTED 2023-01-26 07:57:59
2023-01-21 22:25:49
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 39/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
203 ACCEPTED 2023-01-24 15:56:10
2023-01-21 21:37:06
Maja Jagniewska DIAMANTE
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
202 ACCEPTED 2023-01-23 07:24:34
2023-01-21 10:49:49
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
201 ACCEPTED 2023-01-26 07:50:53
2023-01-20 19:49:44
Kalina Tarnowska DAGA GR
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.95 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
200 ACCEPTED 2023-01-23 11:09:23
2023-01-20 19:11:42
Alicja Grad GOLDEN ROSE
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.95 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
199 ACCEPTED 2023-01-23 11:09:25
2023-01-20 19:11:01
Alicja Grad LORGAN S
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
198 ACCEPTED 2023-01-20 12:58:27
2023-01-20 09:25:52
Marcel Soforek BOSS
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
197 ACCEPTED 2023-01-25 08:06:59
2023-01-19 22:36:02
Nataniel Wilczewski KHAMARO I
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
196 ACCEPTED 2023-01-30 11:16:00
2023-01-19 21:30:04
Diana Gorszkowa DEPAS CORINUS P
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 41/KUCE 50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm
195 ACCEPTED 2023-01-20 07:34:53
2023-01-19 18:34:06
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
194 ACCEPTED 2023-01-20 07:34:55
2023-01-19 18:33:28
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
193 ACCEPTED 2023-01-20 07:34:57
2023-01-19 18:32:28
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
192 ACCEPTED 2023-01-20 07:34:59
2023-01-19 18:30:34
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 41/KUCE 50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm
191 ACCEPTED 2023-01-20 07:35:01
2023-01-19 18:29:35
Blanka Pellowska NADIA
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
190 ACCEPTED 2023-01-20 07:29:42
2023-01-19 12:08:55
Nadia Głębocka NAOMI C II
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
189 ACCEPTED 2023-01-20 13:00:55
2023-01-19 11:38:46
Zofia Suwała CALIDA
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
188 ACCEPTED 2023-01-19 13:48:16
2023-01-19 09:31:59
Zuzanna Becker MADISON VDL
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
187 ACCEPTED 2023-01-24 22:08:02
2023-01-18 22:31:54
Adriana Czarnecka ODYSEJA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
186 ACCEPTED 2023-01-24 21:59:42
2023-01-18 21:40:58
Helena Michalak KUBA
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
185 ACCEPTED 2023-01-24 22:16:39
2023-01-18 21:37:22
Helena Michalak WINCENTY
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 32/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
184 ACCEPTED 2023-01-23 21:17:42
2023-01-18 21:20:46
Antonina Kucharska STUBBENHOFS CORTADO
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
183 ACCEPTED 2023-01-23 21:18:02
2023-01-18 21:18:37
Antonina Kucharska CHICHA MINT
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
182 ACCEPTED 2023-01-24 22:11:00
2023-01-18 19:20:44
Hanna Ciaś REDPARK JACK
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 42/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
181 ACCEPTED 2023-01-20 13:01:46
2023-01-18 19:14:17
Marcelina Maria Ciborowska TORERO
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
180 ACCEPTED 2023-01-19 13:48:33
2023-01-18 15:49:27
Michalina Lewandowska LIKE A LION B
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
179 ACCEPTED 2023-01-19 08:21:35
2023-01-18 09:24:21
Natasza Kozak GENOVO
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
178 ACCEPTED 2023-01-18 08:25:39
2023-01-18 08:24:19
Hanna Cytarska POSEJDON
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 32/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
177 ACCEPTED 2023-01-26 11:18:08
2023-01-17 21:06:04
Nadia Zwolinska HATTRICK PK
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
176 ACCEPTED 2023-01-26 11:18:50
2023-01-17 21:05:30
Antoni Nowak GRIXEL PK
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
175 ACCEPTED 2023-01-19 08:18:43
2023-01-17 21:03:37
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
174 ACCEPTED 2023-01-23 21:18:31
2023-01-17 21:03:31
Zuzanna Górska FANATYK
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 2x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
173 ACCEPTED 2023-01-26 11:20:14
2023-01-17 21:02:55
Maria Mucha ANIKO
  • 2x 1/ZAB/Zabawowy dokładności - do 50 cm
172 ACCEPTED 2023-01-19 08:17:53
2023-01-17 20:56:08
Joanna Mucha SANTIAGO
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
171 ACCEPTED 2023-01-18 08:31:40
2023-01-17 16:52:18
Katarzyna Zawadzka CLAUS
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
170 ACCEPTED 2023-01-21 21:41:17
2023-01-17 16:46:49
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
169 ACCEPTED 2023-01-19 08:17:37
2023-01-17 16:44:30
Marta Pundzis NELA
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
168 ACCEPTED 2023-01-19 08:18:28
2023-01-17 16:43:59
Marta Pundzis IKE
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
167 ACCEPTED 2023-01-24 22:15:34
2023-01-17 12:37:09
Aleksander Kraśko TIFFANY
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
166 ACCEPTED 2023-01-24 21:48:50
2023-01-16 17:29:26
Carmen Ittermann DRUHNA EWITA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
165 ACCEPTED 2023-01-20 12:59:53
2023-01-16 12:43:02
Stanisław Tomaszewski HELENKA
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.95 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
164 ACCEPTED 2023-01-20 12:59:56
2023-01-16 12:40:17
Stanisław Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
163 ACCEPTED 2023-01-24 21:40:22
2023-01-16 10:17:13
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 1x 10/130/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.130 cm
  • 1x 30/115/Z oceną stylu jeźdźca - wys.115 cm
  • 1x 31/125/Z oceną stylu jeźdźca - wys.125 cm
  • 1x 37/GP D/GP gr D - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.115 cm
162 ACCEPTED 2023-01-23 11:55:27
2023-01-16 10:16:33
Jagoda Kierznowska CASSELO
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
161 ACCEPTED 2023-01-23 11:55:30
2023-01-16 10:14:39
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 1x 9/120/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.120 cm
  • 1x 30/115/Z oceną stylu jeźdźca - wys.115 cm
  • 1x 31/125/Z oceną stylu jeźdźca - wys.125 cm
  • 1x 37/GP D/GP gr D - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.115 cm
160 ACCEPTED 2023-01-23 11:55:33
2023-01-16 10:13:42
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
159 ACCEPTED 2023-01-17 12:02:15
2023-01-16 10:12:53
Aleksandra Wypchło ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 16/DK CC/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.140 cm
158 ACCEPTED 2023-01-17 12:02:27
2023-01-16 10:12:17
Aleksandra Wypchło FLEUR DE LIS Z
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
157 ACCEPTED 2023-01-24 21:42:57
2023-01-16 09:24:09
Maja Piniawska CARDINA L
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
156 ACCEPTED 2023-01-17 12:03:48
2023-01-16 07:02:13
Nela Dampc COQUICKUCO G
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
155 ACCEPTED 2023-01-17 12:03:52
2023-01-16 07:01:41
Nela Dampc DIOR V
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
154 ACCEPTED 2023-01-24 22:13:02
2023-01-16 00:36:29
Milena Rąbca SZEFOWA FOREST (EX. SZEFOWA)
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
153 ACCEPTED 2023-01-27 09:36:42
2023-01-16 00:36:01
Milena Rąbca RÓŻA
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
152 ACCEPTED 2023-01-17 11:58:56
2023-01-15 18:51:41
Kacper Seroczyński PIXI BH
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
151 ACCEPTED 2023-01-26 11:19:17
2023-01-15 18:51:23
Kacper Seroczyński FLORA PK
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
150 ACCEPTED 2023-01-17 11:59:04
2023-01-15 18:51:03
Nela Seroczyńska PIXI BH
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
149 ACCEPTED 2023-01-24 21:52:35
2023-01-15 18:50:33
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
148 ACCEPTED 2023-01-23 21:21:19
2023-01-15 18:43:00
Helena Byszewska STRUNA
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
147 ACCEPTED 2023-01-24 22:13:23
2023-01-15 17:52:25
Stanisław Tomaszewski SZIMANO
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
146 ACCEPTED 2023-01-17 12:00:36
2023-01-15 14:54:02
Maria Koperska - Pacyńska EQUUS
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
145 ACCEPTED 2023-01-23 11:09:52
2023-01-15 12:19:18
Amelia Klimaszewska COTE D'OR
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
144 ACCEPTED 2023-01-20 07:30:23
2023-01-14 20:56:14
Maja Szestowicka CHA-CHA
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
143 ACCEPTED 2023-01-17 12:04:21
2023-01-13 22:04:58
Jan Mordzelewski KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
142 ACCEPTED 2023-01-24 21:52:01
2023-01-13 22:02:51
Jan Mordzelewski FAZA AS
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
141 ACCEPTED 2023-01-18 08:32:49
2023-01-13 11:34:49
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
140 ACCEPTED 2023-01-18 08:32:51
2023-01-13 11:29:07
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
139 ACCEPTED 2023-01-19 10:23:58
2023-01-12 20:00:46
Julia Mycio HALLOUMI
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
138 ACCEPTED 2023-01-17 12:11:00
2023-01-12 19:54:08
Maja Szukalska SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
137 ACCEPTED 2023-01-20 12:58:30
2023-01-12 19:26:07
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
136 ACCEPTED 2023-01-20 12:58:33
2023-01-12 19:25:05
Marcel Soforek LANDCASTER
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
135 ACCEPTED 2023-01-18 08:32:39
2023-01-11 21:41:51
Blanka Sawa ROSANNA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
134 ACCEPTED 2023-01-24 21:54:29
2023-01-11 18:52:16
Nikola Miłoszewska GRANDE DIVA
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
133 ACCEPTED 2023-01-19 08:21:27
2023-01-11 18:51:40
Nikola Miłoszewska GRAD
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
132 ACCEPTED 2023-01-18 11:14:00
2023-01-11 18:06:24
Zofia Pakur LEMINUS
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
131 ACCEPTED 2023-01-26 10:39:32
2023-01-11 14:26:13
Julia Osadkowska ASSADUR
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
130 ACCEPTED 2023-01-26 10:38:29
2023-01-11 14:24:53
Marta Światły SINGULORD SAVIA
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
129 ACCEPTED 2023-01-19 14:10:23
2023-01-11 14:24:09
Eliza Wiśniewska NATIONS CUP
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
128 ACCEPTED 2023-01-17 12:07:39
2023-01-11 11:21:12
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
127 ACCEPTED 2023-01-17 12:07:43
2023-01-11 11:20:29
Magdalena Szczechura ASTI SPUMANTE L
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
126 ACCEPTED 2023-01-11 08:08:43
2023-01-10 20:56:22
Maria Wierucka CYKOR
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
125 ACCEPTED 2023-01-11 08:08:48
2023-01-10 20:55:27
Zofia Wierucka LUNA
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
124 ACCEPTED 2023-01-17 12:10:08
2023-01-10 16:53:03
Maja Dąbrowska OZON
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
123 ACCEPTED 2023-01-17 12:10:40
2023-01-10 16:49:12
Maja Dąbrowska HOLLY
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
122 ACCEPTED 2023-01-17 12:10:35
2023-01-10 16:48:15
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
121 ACCEPTED 2023-01-17 12:00:59
2023-01-10 14:06:10
Gaja Kazimierczak LONGLIFE
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
120 ACCEPTED 2023-01-18 08:33:29
2023-01-10 11:21:51
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
119 ACCEPTED 2023-01-23 23:17:23
2023-01-10 10:09:52
Maja Witkowska VOGUE
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 2x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
118 ACCEPTED 2023-01-16 15:11:30
2023-01-09 22:05:10
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
117 ACCEPTED 2023-01-16 15:10:14
2023-01-09 22:04:17
Wiktoria Ryciak CLOUD 27
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
116 ACCEPTED 2023-01-27 11:50:48
2023-01-09 21:52:49
Lena Olejniczak INFERNO SEMPER INVICTA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
115 ACCEPTED 2023-01-24 22:16:01
2023-01-09 19:12:40
Zuzanna Stańczak TORNADO
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
114 ACCEPTED 2023-01-24 22:06:50
2023-01-09 16:05:26
Nadia Michałek MELANIA
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
113 ACCEPTED 2023-01-19 08:24:29
2023-01-08 20:23:19
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
112 ACCEPTED 2023-01-19 08:24:22
2023-01-08 20:22:14
Olga Karasińska BIRKUT
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
111 ACCEPTED 2023-01-09 13:40:40
2023-01-08 19:17:00
Tola Wawrzkiewicz ZALVO
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
110 ACCEPTED 2023-01-09 13:40:47
2023-01-08 19:16:16
Tola Wawrzkiewicz FUEGO CN
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 2x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
109 ACCEPTED 2023-01-23 21:26:40
2023-01-08 18:19:28
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
108 ACCEPTED 2023-01-24 22:16:54
2023-01-08 17:38:31
Anna Miłoszewska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
107 ACCEPTED 2023-01-17 12:01:33
2023-01-08 16:45:49
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
106 ACCEPTED 2023-01-23 21:27:05
2023-01-08 12:28:42
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
105 ACCEPTED 2023-01-23 07:25:21
2023-01-07 07:22:38
Antonina Książek CRACK S
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
104 ACCEPTED 2023-01-23 07:25:12
2023-01-07 07:13:30
Michalina Książek NO LIMED
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
103 ACCEPTED 2023-01-27 09:19:48
2023-01-06 18:28:00
Julia Nazarewicz ELEAR
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
102 ACCEPTED 2023-01-27 11:47:25
2023-01-06 18:27:06
Julia Nazarewicz DAMA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
101 ACCEPTED 2023-01-17 12:08:07
2023-01-06 10:55:25
Karolina Miś GO JACK
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
100 ACCEPTED 2023-01-18 08:32:33
2023-01-06 09:06:38
Zuzanna Sławińska BRAVE HEART 8
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
99 ACCEPTED 2023-01-17 12:06:09
2023-01-05 21:20:13
Antonia Chylińska HORAYA OMGH
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
98 ACCEPTED 2023-01-17 12:06:12
2023-01-05 21:19:49
Antonia Chylińska CARILO
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
97 ACCEPTED 2023-01-17 12:06:15
2023-01-05 21:19:25
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
96 ACCEPTED 2023-01-27 11:51:20
2023-01-05 18:16:25
Zuzanna Okroy PIACZENTO
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 42/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
95 ACCEPTED 2023-01-24 21:53:09
2023-01-05 16:17:13
Julia Zujkiewicz FLYING DREAM
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 42/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
94 ACCEPTED 2023-01-17 12:11:25
2023-01-05 14:24:46
Wiktoria Klimczak DON FUEGO CORRIENTE
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
93 ACCEPTED 2023-01-24 21:57:21
2023-01-05 14:16:01
Lena Kobylska HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
92 ACCEPTED 2023-01-13 07:40:25
2023-01-04 23:34:15
Laura Łożewska REALLY IMPORTANT
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
91 ACCEPTED 2023-01-11 07:59:53
2023-01-04 23:33:34
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
90 ACCEPTED 2023-01-17 12:08:35
2023-01-04 23:32:30
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
89 ACCEPTED 2023-01-12 07:49:12
2023-01-04 16:17:15
Marta Frukacz LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
88 ACCEPTED 2023-01-24 21:37:27
2023-01-04 16:16:27
Marta Frukacz BATOR
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
87 ACCEPTED 2023-01-24 22:15:01
2023-01-04 16:10:52
Liwia Nowak TAJGER
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
86 ACCEPTED 2023-01-21 09:43:27
2023-01-03 23:05:06
Emilia Tousty BENEMA
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
85 ACCEPTED 2023-01-19 08:20:51
2023-01-03 23:02:44
Zuzanna Hana ZAWRAT
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 16/DK CC/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.140 cm
84 ACCEPTED 2023-01-27 09:16:09
2023-01-03 20:36:22
Natalia Czyżyk-Zahiu DIAMENT WIKTOROWA
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
83 ACCEPTED 2023-01-27 09:35:05
2023-01-03 20:35:19
Natalia Czyżyk-Zahiu MELA
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
82 ACCEPTED 2023-01-27 09:37:03
2023-01-03 20:33:57
Lena Wilk SERYL
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
81 ACCEPTED 2023-01-12 07:50:31
2023-01-03 20:33:29
Zofia Biel CHIPPENDALE
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
80 ACCEPTED 2023-01-11 07:50:17
2023-01-03 20:10:31
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 42/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
79 ACCEPTED 2023-01-11 08:10:07
2023-01-03 20:02:49
Zuzanna Zalewska IDYLLA
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
78 ACCEPTED 2023-01-11 08:09:42
2023-01-03 20:02:25
Lilianna Zalewska KOSTARYKA
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
77 ACCEPTED 2023-01-11 08:09:47
2023-01-03 20:01:49
Aleksandra Lewicka PAINTED WHITE COURTIER
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
76 ACCEPTED 2023-01-11 08:09:59
2023-01-03 20:00:38
Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
75 ACCEPTED 2023-01-19 08:20:12
2023-01-03 18:36:58
Julia Banasik JUNIOR
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
74 ACCEPTED 2023-01-27 09:47:35
2023-01-03 15:53:43
Michalina Skoczylas CAPRICHOSA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 42/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
73 ACCEPTED 2023-01-10 08:15:30
2023-01-03 14:14:42
Laila Siekaj EVO
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
72 ACCEPTED 2023-01-11 07:50:46
2023-01-03 11:49:10
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
71 ACCEPTED 2023-01-23 07:25:06
2023-01-03 11:48:27
Nina Głogowska TASIEMKA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
70 ACCEPTED 2023-01-19 10:22:49
2023-01-02 23:40:59
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
69 ACCEPTED 2023-01-24 22:00:37
2023-01-02 23:40:17
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
68 ACCEPTED 2023-01-19 10:23:05
2023-01-02 23:39:20
Sara Wnuczko DANDY
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
67 ACCEPTED 2023-01-12 07:49:00
2023-01-02 20:35:30
Lena Procińska JE T'AIME
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
66 ACCEPTED 2023-01-19 10:05:00
2023-01-02 17:38:31
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
65 ACCEPTED 2023-01-19 10:05:02
2023-01-02 17:37:14
Zuzanna Gawęda ERA
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
64 ACCEPTED 2023-01-19 10:05:04
2023-01-02 15:21:59
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 40/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
63 ACCEPTED 2023-01-17 11:59:41
2023-01-02 07:18:06
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
62 ACCEPTED 2023-01-26 09:47:54
2023-01-01 20:50:07
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 2x 30/115/Z oceną stylu jeźdźca - wys.115 cm
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
  • 1x 37/GP D/GP gr D - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.115 cm
61 ACCEPTED 2023-01-11 07:52:06
2023-01-01 20:48:10
Zofia Kamińska PORTOS
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
60 ACCEPTED 2023-01-11 07:52:24
2023-01-01 20:45:29
Lena Janaszczyk PASJONATA PARYS
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
59 ACCEPTED 2023-01-11 07:52:30
2023-01-01 20:44:07
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
58 ACCEPTED 2023-01-11 07:52:15
2023-01-01 20:42:59
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
57 ACCEPTED 2023-01-20 12:59:12
2023-01-01 20:18:04
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
56 ACCEPTED 2023-01-20 12:59:15
2023-01-01 20:16:49
Michalina Jach STARTPOWER CAPTAIN
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
55 ACCEPTED 2023-01-13 07:43:19
2022-12-30 23:33:53
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
54 ACCEPTED 2023-01-12 07:53:58
2022-12-30 23:30:20
Nadia Radzikowska CONCORDE
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
53 ACCEPTED 2023-01-27 09:49:37
2022-12-30 16:20:04
Julia Skłodowska FARAON
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 42/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
52 ACCEPTED 2023-01-13 07:39:24
2022-12-30 13:25:02
Adam Goszczyński CINDORIJKE DE VLIST Z
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
51 ACCEPTED 2023-01-13 07:39:26
2022-12-30 13:22:58
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
50 ACCEPTED 2023-01-13 07:39:28
2022-12-30 13:22:02
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
49 ACCEPTED 2023-01-13 07:39:30
2022-12-30 13:21:09
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
48 ACCEPTED 2023-01-24 22:05:37
2022-12-29 17:48:32
Marcel Wiśniewski MAROKO
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
47 ACCEPTED 2023-01-11 07:57:32
2022-12-29 13:12:23
Monika Kulesza LOWERBORDER'S LISA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
46 ACCEPTED 2023-01-17 12:05:08
2022-12-27 18:54:28
Zuzanna Drechnowicz DARE DE LUX
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
45 ACCEPTED 2023-01-17 12:05:11
2022-12-27 18:53:14
Zuzanna Drechnowicz B.APPLE JACK Z
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
44 ACCEPTED 2023-01-17 12:04:44
2022-12-27 18:32:09
Zuzanna Hernas JUST DO IT
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 43/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
43 ACCEPTED 2023-01-13 07:42:06
2022-12-27 13:50:57
Milena Szeliga LA COSTA
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
42 ACCEPTED 2023-01-19 08:19:16
2022-12-24 23:16:36
Maria Czerepińska CORBETT ZAGORKA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
41 ACCEPTED 2023-01-17 12:08:46
2022-12-24 11:33:10
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
40 ACCEPTED 2023-01-20 07:31:38
2022-12-23 12:44:54
Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 1x 9/120/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.120 cm
  • 1x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 30/115/Z oceną stylu jeźdźca - wys.115 cm
  • 1x 37/GP D/GP gr D - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.115 cm
39 ACCEPTED 2023-01-24 21:39:49
2022-12-20 17:16:28
Róża Laskowska BEŁT
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
38 ACCEPTED 2023-01-19 10:45:43
2022-12-20 17:07:39
Julian Laskowski PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
37 ACCEPTED 2023-01-19 10:45:47
2022-12-20 17:06:55
Róża Laskowska BIDDYS SPOT THE STAR
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
36 ACCEPTED 2023-01-09 08:17:11
2022-12-20 16:39:02
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
35 ACCEPTED 2023-01-12 07:53:02
2022-12-19 13:13:44
Oliwia Banaszczyk P’CONTIFAX
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
34 ACCEPTED 2023-01-19 08:25:20
2022-12-19 12:35:14
Iga Chojowska GI-GI STAR
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
33 ACCEPTED 2023-01-11 07:58:27
2022-12-19 12:33:05
Iga Chojowska BRAVOUR PP
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
32 ACCEPTED 2023-01-24 21:05:36
2022-12-19 07:33:26
Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
31 ACCEPTED 2023-01-27 11:50:15
2022-12-18 17:54:28
Wera Binkowska IDAM
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
30 ACCEPTED 2023-01-18 10:11:52
2022-12-18 14:41:55
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
29 ACCEPTED 2023-01-10 08:16:00
2022-12-18 10:28:15
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
28 ACCEPTED 2023-01-11 07:49:32
2022-12-18 10:09:07
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
27 ACCEPTED 2023-01-10 08:14:36
2022-12-18 10:08:20
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
26 ACCEPTED 2023-01-26 11:15:34
2022-12-18 10:07:19
Helena Gola MERNIE
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
25 ACCEPTED 2023-01-17 12:03:22
2022-12-18 10:06:37
Helena Gola CARBONARA MK
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 39/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
24 ACCEPTED 2023-01-17 12:09:10
2022-12-18 10:05:54
Wiktoria Cwalina ULILEN
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 39/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
23 ACCEPTED 2023-01-17 12:09:13
2022-12-18 10:04:59
Wiktoria Cwalina DIARADOS
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
  • 1x 38/Fin Młodzik DK i JM/Finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
22 ACCEPTED 2023-01-17 12:09:18
2022-12-18 10:03:46
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 1x 9/120/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.120 cm
  • 1x 30/115/Z oceną stylu jeźdźca - wys.115 cm
  • 1x 31/125/Z oceną stylu jeźdźca - wys.125 cm
  • 1x 37/GP D/GP gr D - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.115 cm
21 ACCEPTED 2023-01-10 08:15:15
2022-12-18 08:55:33
Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
  • 1x 20/DK N1/DK zwykły 238.2.1 - wys.125 cm
20 ACCEPTED 2023-01-09 09:08:28
2022-12-18 08:54:20
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
19 ACCEPTED 2023-01-11 07:49:35
2022-12-18 08:53:48
Lila Kulesza NANDINA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
18 ACCEPTED 2023-01-10 08:14:38
2022-12-18 08:53:18
Helena Lubońska RAMIRO
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
17 ACCEPTED 2023-01-10 08:14:40
2022-12-18 08:52:40
Helena Lubońska ALF
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 32/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
16 ACCEPTED 2023-01-10 08:14:43
2022-12-18 08:52:03
Ignacy Luboński SZOGUN
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
15 ACCEPTED 2023-01-13 07:41:26
2022-12-17 20:49:35
Maria Szmyt MALIBU STAR
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
14 ACCEPTED 2023-01-13 07:40:07
2022-12-17 20:49:08
Maria Szmyt MACIEJKA
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 32/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
13 ACCEPTED 2023-01-23 21:33:47
2022-12-17 16:15:29
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/105/Z oceną stylu jeźdźca - wys.105 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 36/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
12 ACCEPTED 2023-01-24 21:56:04
2022-12-16 20:16:41
Zofia Kałaska GRANIT
  • 2x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
11 ACCEPTED 2023-01-23 21:34:04
2022-12-16 19:43:08
Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 32/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
10 ACCEPTED 2023-01-12 07:51:11
2022-12-16 18:02:42
Nikola Samborska FRIARSTOWN MICHÉAL
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
9 ACCEPTED 2023-01-27 18:57:01
2022-12-16 11:29:21
Zofia Reimann ANTENAT
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
8 ACCEPTED 2023-01-23 17:19:30
2022-12-16 11:27:58
Amelia Rojek LIWIA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
7 ACCEPTED 2023-01-23 17:19:17
2022-12-16 11:27:29
Maja Sałapatek LOGAN
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
6 ACCEPTED 2023-01-18 08:32:14
2022-12-16 11:26:49
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 35/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
5 ACCEPTED 2023-01-18 10:13:48
2022-12-16 11:26:04
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 33/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
4 ACCEPTED 2023-01-18 10:13:55
2022-12-16 11:25:35
Zofia Reimann ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/85/Z oceną stylu jeźdźca - wys.85 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
  • 1x 34/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
3 ACCEPTED 2023-01-19 08:20:28
2022-12-16 11:24:54
Lena Molenda BUCEFAL
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
2 ACCEPTED 2023-01-27 18:57:45
2022-12-16 11:24:07
Maja Drozdowska HEDVAN
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 28/95/Z oceną stylu jeźdźca - wys.95 cm - I kwalifikacja CSIO SOPOT YOUNG STARS
1 ACCEPTED 2023-01-11 11:44:34
2022-12-16 11:22:27
Kaja Bernat ODESSA
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 18/DK L1/DK dokładności 238.1.1 - wys.105 cm
  • 1x 19/DK P1/DK zwykły 238.2.1 - wys.115 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. treningowy Parkur Hipodrom Sopot
2. Banasik Julia Stow. J Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O057374
3. Banaszczyk Oliwia BPK (SLA)
2010 (JM.)
O059391
4. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
5. Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O063661
6. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
7. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
8. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
9. Binkowska Wera brak
2013 (Mł.)
O078393
10. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
11. Byszewska Helena KJ Kietlów
2006 (J.)
O061244
brak
12. Chojowska Iga BPK (SLA)
2010 (JM.)
O054009
13. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
14. Ciaś Hanna Stow. J Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O052604
15. Ciborowska Marcelina Maria Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O063911
16. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (JM.)
O057092
17. Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2014 (Mł.)
O067625
18. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
19. Czerepińska Maria Stow. J Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O063817
20. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
21. Czyżyk-Zahiu Natalia KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O068414
22. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
23. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
24. Dampc Nela Akademia Jazdy Konnej MJ Pępowo
2012 (Mł.)
O062642
25. Drechnowicz Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O056640
26. Drozdowska Maja Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O051350
27. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (JM.)
O053528
28. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
29. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
30. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (J.)
O047345
10258045
31. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (J.)
O057975
32. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
33. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (JM.)
O057412
34. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
35. Gorszkowa Diana KJ AS DREAM
2013 (Mł.)
O078773
36. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
37. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
38. Grad Alicja St. Interhorse Dobra Nadzieja
2007 (J.)
O053068
39. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
40. Hana Zuzanna KJ Koko Brzeźniki
2007 (J.)
O051855
10262422
41. Hernas Zuzanna KJ Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O063627
42. Ittermann Carmen Klub Jeździecki Dilmar
2010 (JM.)
O057938
43. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
44. Jagniewska Maja Sopocki KJ
2006 (J.)
O050336
O050336
45. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
46. Janusz Zofia Akademia Jeździecka Dawidy
2009 (JM.)
O057823
47. Jensen Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2011 (JM.)
O066457
LZRWZJ/47/22
48. Kajdrys Klara KU AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (JM.)
O061567
49. Kałaska Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2011 (JM.)
O067041
50. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
51. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (JM.)
O059116
52. Karasińska Olga Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
2008 (JM.)
O053837
53. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
54. Kazimierczak Gaja Klub Sportowy Gajewniki
2011 (JM.)
O058812
55. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O057311
56. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
57. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (J.)
O045671
58. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
59. Klimaszewska Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (JM.)
O050315
60. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O042380
61. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
O053219
62. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (JM.)
O064083
63. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
64. Kozak Natasza UKJ Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
O068377
65. Koźlik Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
2007 (J.)
O048154
66. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (JM.)
O055762
67. Książek Antonina UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O057534
68. Książek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O057082
69. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
70. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
71. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
72. Laskowska Róża Akademia Jeździecka Dawidy
2013 (Mł.)
O067046
73. Laskowski Julian Akademia Jeździecka Dawidy
2009 (JM.)
O067045
74. Lewandowska Michalina AJD Akademia Jeździecka Dawidy
2010 (JM.)
O057242
75. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (JM.)
O062191
76. Lubońska Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2015 (Mł.)
O071496
77. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
78. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O060321
79. Markiewicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O050329
80. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (MJ.)
O046886
81. Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O051059
82. Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
2014 (Mł.)
O068497
83. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
84. Miłoszewska Anna Akademia Jeździecka Dawidy
2010 (JM.)
O063159
85. Miłoszewska Nikola AZS Klub Uczelniany Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (J.)
O053404
86. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O042379
87. Molenda Lena UKJ Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
O075157
88. Mordzelewski Jan Stow. J Stajnia Podolszyn
2014 (Mł.)
O070484
89. Mucha Joanna UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O073394
90. Mucha Maria UKJ Karmen Nieklonice
2014 (Mł.)
Brak
91. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (MJ.)
O044859
92. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (JM.)
O062418
93. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
94. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (JM.)
O059328
95. Okroy Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O062196
96. Olejniczak Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
O061070
97. Osadkowska Julia KJ Osadkowski Jakubowice
2008 (JM.)
O061793
98. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
99. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (J.)
O051351
100. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
101. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
102. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (MJ.)
O056127
103. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
104. Procińska Lena Sopocki KJ
2009 (JM.)
O061541
105. Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
O069160
106. Rąbca Milena JKS Niestępowo
2012 (Mł.)
O062613
107. Radzikowska Nadia JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O063188
brak
108. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
109. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
110. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (JM.)
O061894
111. Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O060529
112. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
113. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
114. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
115. Samborska Nikola BPK (SLA)
2009 (JM.)
O054232
116. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
117. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
118. Seroczyński Kacper KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O070082
119. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (JM.)
O062828
120. Skłodowska Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O065332
LZRWZJ/5277/23
121. Skoczylas Michalina Stow. J Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O070012
122. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (JM.)
O059496
123. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
124. Stańczak Zuzanna BPK warm.-maz.
2012 (Mł.)
O075451
125. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
126. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
127. Światły Marta KJ Osadkowski
2009 (JM.)
O061858
128. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (J.)
O058145
129. Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
2007 (J.)
O060775
130. Szczechura Magdalena BPK
2007 (J.)
O064350
131. Szeliga Milena KU AZS Politechniki Warszawskiej
2009 (JM.)
O070333
132. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
133. Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067626
134. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
135. Szymańska Maria SKJ
2013 (Mł.)
O069373
136. Tarnowska Kalina Akademia Jazdy Konnej MJ Pępowo
2007 (J.)
O052447
137. Tomaszewski Stanisław SKJ Besthorses Robercin
2008 (JM.)
O058748
138. Tomaszewski Stanisław Brak
2008 (JM.)
O058748
139. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (J.)
O047456
140. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O061493
141. Walczyk Natasza Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067624
142. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
143. Wierucka Maria Klub Jeździecki Rumaky
2012 (Mł.)
O059330
144. Wierucka Zofia Klub Jeździecki Rumaky
2011 (JM.)
O057409
145. Wilczewski Nataniel SKJ Becersport
2012 (Mł.)
O061815
146. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
147. Wiśniewska Eliza Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2009 (JM.)
O059835
148. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
149. Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
150. Witkowska Maja Klub Jeździecki Bracia Romanowscy
2009 (JM.)
O058026
151. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
152. Wypchło Aleksandra KJ Heea Turek
2005 (J.)
O044316
153. Zalewska Lilianna Klub Jeździecki Czahary
2010 (JM.)
O068176
154. Zalewska Zuzanna Klub Jeździecki Czahary
2010 (JM.)
O068175
155. Zawadzka Katarzyna BPK maz
2010 (JM.)
O059420
156. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (J.)
O044214
157. Zujkiewicz Julia Akademia Jeździecka Dawidy
2010 (JM.)
O062054
158. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (JM.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

238

.______ .____ . ._____ F: ______
M: .______
2.

78

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/pony:118 F: nn /
M: nn /
A1 K033280 528009091167446
3.

66

ALF KUC POL 1996 ogier izabelowata/pony:117 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
4.

124

ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z ZANGERSHEIDE POL 2013 wałach gniada/177 F: ALVARO V PACHERN
M: CRISTALANA Z
K033182 056015Z55648713
5.

56

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/pony:141 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
C K032821 DE456370366209
6.

159

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kara/pony:136 F: Turnina's Gismore / Glansevin Graffiti
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
C K022823 616013640032412
7.

163

ANIKO KUC POL 2012 wałach gniada/pony:123 F: Nano super
M: Abberthome judith
A1 Brak 616013520127912
8.

160

ANTENAT KUC POL 2016 wałach bułana/pony:- F: NN
M: NN
D K031568 616013550117916
9.

233

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
10.

136

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/169 F: Mefisto
M: Astoria
K026119 616006660355712
11.

138

ASTI SPUMANTE L HAN POL 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
12.

133

B.APPLE JACK Z Z POL 2015 wałach gniada/171 F: Black Jack
M: Afera
K031597 056015Z55000515
13.

90

BATOR KUC HUN 2004 wałach kara/pony:125 F: Maashoeven’s Egor
M: Manci
A1 K022347 POL013611585004
14.

79

BEŁT KUC POL 2006 ogier gniada/pony:119 F: Wulkan/Gray
M: Beauty 455 /
A0 K018400 POL013610022506
15.

210

BENEMA WLKP POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019079 616007610114111
16.

219

BENJA LUNA DRP GER 2008 klacz gniada/pony:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
D K022352 DE422220086308
17.

9

BIDDYS SPOT THE STAR KUC IRL 2013 wałach tarantowata/pony:123 F: nn /
M: nn /
A1 K033968 372003005509683
18.

7

BIOTOP BOJTORIAN HUNWB POL 2011 wałach ciemnogniada/pony:146 F: Baleno / Bastello
M: Buzavirag / Stukhuster Ricardo go for Gold
D K032778 HUN M PO110180000
19.

29

BIRKUT MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/160 F: Dżihad
M: Birma
K027683 616006590024415
20.

54

BORSALINO KUC BELG. BEL 2000 wałach siwa/pony:149 F: nn /
M: nn /
D K028362 056022000251442
21.

200

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos
M: Birma
K031185 616007610112517
22.

154

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/pony:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
C K020456 DE422220042208
23.

10

BRAVOUR PP DRP POL 2012 wałach kasztanowata/pony:146 F: Baccarat / Bergarac
M: Niiina / Machno Carwyn
D K022593 DE434340709312
24.

16

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/pony:149 F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
D K032568 826046020160147
25.

155

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/pony:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
A2/D K032795 528018020091208
26.

2

BUBBA ZAGORKA KUC POL 2008 wałach izabelowata/pony:138 F: nn
M: nn
C K031028 616999610293408
27.

169

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/pony:128 F: nn /
M: nn /
A1 K026766 616999610217814
28.

146

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/pony:144 F: Rob Roy
M: Bunia
D K030320 616013640076811
29.

103

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/pony:124 F: nn /
M: nn /
A1 K009557 616999611504104
30.

208

CALIDA HAN GER 2010 klacz gniada/161 F: Catoki / Cambridge
M: Snow White / Colon
K019373 DE431316772110 Brak
31.

81

CALINKA NIEM. SPORT. POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol / Limes
M: Cyntia / Elliot
K026684 DE456570206713
32.

171

CAPRICHOSA NN POL 2017 klacz siwa/pony:- F: nn
M: nn
D K034638 724910000052102
33.

127

CARBONARA MK HAN. POL 2012 klacz gniada/169 F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
34.

31

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
35.

135

CARILO HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach kara/182 F: Crusander
M: Zemita
K022674 DE421000259512
36.

220

CASSELO HOL SVK 2011 wałach siwa/- F: Cassini I / Caretino K
M: Viorita / Ephebe F. Ever
K034336 DE421000207711
37.

192

CHA-CHA AES POL 2015 klacz gniada/170 F: Eldorenus Z / Eldorado Van De Zeshoek
M: Centra / Nurjev
K028053 826002150874251
38.

227

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
39.

101

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
40.

178

CHERIE DE BEAUFOUR SF FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Macy van Leut / Elanville
K030234 12243223Y
41.

42

CHICHA MINT BR.D POL 2015 klacz gniada/171 F: nn
M: nn
K029302 498815221815
42.

93

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/pony:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
D K032026 DE456570113512
43.

100

CINDORIJKE DE VLIST Z Z POL 2013 klacz siwa/168 F: Calvino
M: Landorijke
K033853 056015Z55762813
44.

151

CLAUS HOL POL 2011 gelding grey/171 F: Cormint
M: Viola XXXV
K026183 DE421000210111
45.

95

CLOUD 27 HOL POL 2009 wałach gniada/173 F: Cayado/Clearway
M: Vathia/Casall
K023054 DE421000060909
46.

213

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
47.

57

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard / Colman
M: Corte / Corall
K028019 0000025664
48.

68

CONTHAGRA OS GER 2009 klacz ciemnogniada/173 F: Conthargos / Converter
M: Quolda Z / Quick Star
K020715 DE418184095709
49.

128

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH. LTU 2015 klacz kara/163 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
50.

167

CORBETT ZAGORKA DWB DEN 2013 wałach gniada/pony:148 F: Come Back II / Cor de la Bryere
M: Vestergaardens Regina / Ratio
D K028542 208333201302933
51.

221

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/pony:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
D K024681 DE435350116609
52.

211

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa / Coriano Z
K022581 616009510253313
53.

217

COTE D'OR SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son
M: Hera XXXIV
K018874 616009640083809
54.

49

CRACK S OLDEBBURGER POL 2006 wałach ciemnogniada/176 F: Converter
M: Caida_S
K025636 DE418180085606
55.

83

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/pony:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
56.

209

DAGA GR Polski Poń Szlachetny Półkrwi POL 2016 mare dark bay/163 F: Salamon
M: Dagana
K031002 616009680034516
57.

47

DAMA KOŃ MAŁY POL 14.08.2014 klacz skarogniada/pony:- F: nn
M: nn
D K 035623 616999530246414
58.

181

DANDY KUC POL 2013 wałach kasztanowata/pony:135 F: Szaman
M: Dazy
C K026384 616 013 61 00919 13
59.

132

DARE DE LUX SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Hermes De Lux
M: Darola
K025894 616 009 53 00462 13
60.

51

DEPAS CORINUS P KUC POL 2011 wałach kasztanowata/149 F: .
M: .
D K020943 528017201100673
61.

226

DIAMANTE OLD GER 2015 wałach ciemnosiwa/180 cm F: Darshan /
M: Calush AA / Remon AA
K033366 DE418182534915
62.

85

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2016 wałach kara/pony:- F: Asior
M: Delama
A0 K030188 616013660744815
63.

143

DIARADOS OS GER 2016 wałach kara/157 F: Diarado / Diamant De semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
64.

129

DIOR V KWPN POL 2008 ogier skarogniada/169 F: Indoctro
M: Leslie
K018748 528003000808987
65.

149

DON FUEGO CORRIENTE REŃ. POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Don Sandrino
M: Elvita han. / Escudo I han.
K029822 DE431436951116
66.

174

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/pony:139 F: V.I.P
M: Dalli
C K017093 013670148308
67.

46

ELEAR KUC POL 2014 wałach bułana/pony:- F: Galahad
M: Elenka
C K035188 616999640086014
68.

121

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/pony:138 F: Nico-K
M: Eufemia
C K016844 POL 013 57 01440 03
69.

177

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
70.

69

EVO KOŃ MAŁY POL 2012 wałach gniada/149 F: Strayrer’s samson
M: Euforia
D K022467 616013670113712
71.

232

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
72.

30

FANATYK WLKP POL 2012 wałach gniada/167 F: LUDGER
M: FALADA
K022642 616007682004312
73.

120

FARAON KUC POL 2015 wałach srokata/- F: NN
M: NN
C K026749 616999510352415
74.

24

FAZA AS KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz gniada/pony:140 F: Top Ewita /
M: Fanta /
C K016234 POL013580189807
75.

218

FELICJA KUC FEL. POL 2016 klacz gniada/pony:- F: Emos
M: Fantazja
C K030868 616013570121716
76.

125

FLEUR DE LIS Z ZANERSCHEIDE POL 2015 wałach skarogniada/170 F: Fernando H
M: Cavallerie
K035176 056015Z55590815
77.

117

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/pony:131 F: Ed /
M: Finka /
A1 K030590 616013640092316
78.

38

FLYING DREAM DRP POL 2008 wałach gniada/pony:149 F: ForKidsOnly
M: Nn
D K030613 DE020000018106
79.

158

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/pony:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
A1 K030515 DE410101018904
80.

96

FRIARSTOWN MICHÉAL CONNEMARA IRL 2011 wałach gniada/pony:149 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
D K024968 S3-372004000010447
81.

63

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy ESP 2016 wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: MME Pompadour / Apache D'Adviers
K033438 724016116045180
82.

201

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/pony:149 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia /
D K022353 616013520045812
83.

212

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2 /
M: Gwiazdka /
K021612 POL009640040207
84.

173

GENOVO Irlandzki Kuc Sportowy POL 2007 wałach kara/pony:140 F: NN
M: NN
D K035249 201920693
85.

11

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
86.

139

GO JACK HANIWERSKA POL 2011 wałach jasnokasztanowata/171 F: GAVI
M: HAUPTSTUTBOCH ANTONIA
K022996 DE431310184111
87.

215

GOLDEN ROSE HOLST. POL 2014 klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
K026474 DE421000549514
88.

172

GRAD MŁP POL 2009 wałach siwa/164 F: Devin du Maury / Quatar de Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
89.

33

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 klacz gniada/166 F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
90.

150

GRANIT TS POL 2015 wałach siwa/pony:- F: nn
M: nn
K033185 616999600194615
91.

165

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/pony:139 F: Ed
M: Gryta
C K031181 616013 640079417
92.

182

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/165 F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
93.

102

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/pony:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
A1 K021205 616013610071212
94.

237

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
95.

234

HATTRICK PK KUC POL 2018 wałach gniada/pony:144 F: Ed
M: Hiszpanka
D Brak 616013640084618
96.

193

HEDVAN KUC POL 2016 wałach siwa/pony:- F: Airen 1
M: Hedva
D K031427 616013530209016
97.

118

HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA KUC HOLENDERSKI POL 2012 klacz gniada/pony:140 F: De Gorde Ree Now Or Never
M: Heeterveen Twickel’s Julia
C K028789 528017021200773
98.

111

HELENKA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor /
M: Hellenika / Cabrol
K035271 616009661218016
99.

197

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
100.

147

HOLLY WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada F: DILMAR
M: HEAVEN
K034397 616007520017213
101.

134

HORAYA OMGH KWPN POL 2012 klacz siwa/164cm F: Quasimodo Z
M: Shoraya
K026999 528003201207530
102.

235

ICARUS VAN HET MISPELHOF Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2008 wałach gniada/175 F: TINKA'S BOY
M: FOLIE DE MUZE
K035003 056-002-W00271798
103.

185

IDAM KUC POL 2016 wałach siwa/pony:- F: Madison
M: Iskra
C K033906 616013680009916
104.

3

IDYLLA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Clavius
M: Isabell
K029375 616020530175615
105.

164

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/pony:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
D K033735 616013520089214
106.

60

INFERNO SEMPER INVICTA KOŃ MAŁY POL 2017 wałach kara/- F: Anapon Moonlight Dancer
M: Infinity
C K034314 616013530195517
107.

119

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/pony:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
D K016211 DE422220048005
108.

70

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/pony:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K018737 616999610318008
109.

88

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
K028189 616009600113114JP
110.

71

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/pony:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C/A2 K011731 POL013670007906
111.

168

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/pony:148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
D/A2 K021265 616013670121909
112.

131

JUST DO IT ŚLĄSKA POL 2014 klacz gniada/160 F: Alen /
M: Just To Be /
K033567 616008600235314
113.

176

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
114.

25

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/pony:148 F: Orchid's Romario II / Brandy XIII
M: Kantje's Rowena / Kantje's Ronaldo
D K026540 528018020091420
115.

230

KATTALEYA SH Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 klacz kasztanowata/175 F: Kannan
M: Lady Blue Latour
K033823 056015Z55516415
116.

223

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/pony:139 F: Dasti Man
M: Karina
C K030167 616013640078212
117.

229

KHAMARO I DRP POL 1998 ogier kasztanowata/140 F: Khamaro
M: Sandra
C K004372 100549498
118.

236

KILTORMER HARRY INNA POL 2017 wałach siwa F: NN
M: NN
D K035211 372003006884974
119.

130

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz ciemnokasztanowata/pony:135 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
C K011976 KWPN0301032
120.

4

KOSTARYKA SP POL 2011 klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
121.

203

KRESKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/pony:141 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
C K020861 616013640040510
122.

206

KUBA KUC POL 2013 wałach gniada/pony:126 F: Hermes
M: Fanta
A1 K023700 616013610197413
123.

196

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
124.

107

LA COSTA KUC POL 2014 klacz skarogniada/pony:139 F: Lordek
M: Lila
C K028330 616 013 52 00984 14
125.

202

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
126.

91

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/pony:148 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
D K028860 528008080117808
127.

144

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
D K020887 616013660027212
128.

187

LIKE A LION B Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/pony:148 F: Like Luxus / Leicester
M: Vivi B / Velvet R
D K032887 DE473730592012
129.

180

LISBERGS PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY GER 2017 wałach gniada/pony:- F: Prinzipal /
M: That's Right / Stardust Boyvan'tStedeke
A1 K033589 276484840058717
130.

37

LIWIA KUC POL 2014 klacz gniada/pony:149 F: Trzy po trzy
M: Laguna
D K032198 616013640080014
131.

22

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/pony:149 F: Liguster /
M: Tangana / Angelo
D K028385 013840015206
132.

122

LONGLIFE Holenderski Kuc Walijski NED 2011 wałach gniada/pony:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt’s Ashly
D K028152 528017201101099m
133.

216

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: CORLENSKY
M: LUTHIEN
K022155 616009640116509
134.

194

LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY) KUC CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/pony:149 F: Capparoe Lad / Coosheen Callowfeenish Ca
M: Lough Owel Carrowmore Las / High Peak
D K029249 M326088
135.

80

LOWERBORDER'S LISA NEW FOREST PONY POL 2008 klacz kasztanowata/pony:139 F: Kantje's Ronaldo
M: Lowerborder's Selester
C K033426 528018020082329
136.

84

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/pony:140 F: nn /
M: nn /
C K026657 528009101178093
137.

89

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/pony:132 F: Turnina's Gismore /
M: Firwood's Ella /
C K027160 616013590109311
138.

104

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/pony:111 F: Folkert
M: Meggie
A0 K026510 POL013540037105
139.

186

MADISON VDL KWPN POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Global Express
M: Een Dame VDL
K032058 528003201704570
140.

205

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
141.

106

MALIBU STAR KUC POL 2013 wałach siwa/pony:129 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
A1 K026544 616013600200713
142.

224

MARIKA SP POL 2010 mare grey/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
143.

34

MAROKO KUC POL 2013 wałach srokata/pony:- F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
C K023967 616013610107713
144.

82

MAURIK'S LIU.JO WELSH PONY NED 2010 klacz skarogniada/pony:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
D K030920 528017201200770
145.

86

MELA KUC POL 2014 klacz bułana/pony:- F: -
M: -
A1 K029979 616013540074315
146.

99

MELANIA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz siwa/pony:149 F: Top Gun
M: Madera
D K020295 006670111605
147.

126

MERNIE KUC POL 2006 klacz kasztanowata/pony:147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
D K028557 528008060065306
148.

108

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/pony:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
C K017501 POL0135570315207
149.

137

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
150.

59

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/pony:127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
A1 K026694 616013600252912
151.

199

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/pony:126 F: Nn
M: Nn
A1 K026291 161999610284910
152.

72

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/149 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
D K026584 616013520102614
153.

222

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/pony:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
C K014382 POL013520094805
154.

191

NAOMI C II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/167Corrado F: Corrado Boy
M: Nancy
K022852 616098100041205
155.

190

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/167 F: Colox Cup
M: Naomi / Elmero
K022899 6160076002755
156.

161

NELA SP POL 2007 klacz siwa/165 F: Castillo
M: Nutka
K012594 009600290707
157.

50

NO LIMED WLKP POL 2011 wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Niagara / Lambado
K028212 616007640040611
158.

87

ODESSA SP POL 2015 klacz gniada/brak F: Lanvester L
M: Olivia Plus- S
K028437 616009670038115
159.

188

ODYSEJA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz ciemnogniada/pony:149 F: Strayer’s Samson
M: Ombretta / Dakota
D K023209 616013670098913
160.

153

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/pony:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
C K030414 528000110082311
161.

145

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon/Darco
M: Oaza/Orkisz
K027943 616009640010915
162.

55

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz /
M: Paloma /
K021555 616009610168811
163.

1

PAINTED WHITE COURTIER BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Lordanos
M: Idefixe Courtier
K028983 056002W00310103
164.

166

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach ciemnogniada/pony:128 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
165.

76

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/pony:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1/C K018348 POL013610020809
166.

77

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/pony:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
167.

225

PIACZENTO KUC POL 2018 wałach ciemnogniada/pony:136 F: DON MATEO
M: POLHAARS GARBELLA
C K034163 616013610213918
168.

116

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/pony:130 F: nn /
M: nn /
A1 K028466 616999661405213
169.

8

PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION KUC IRL 2009 wałach gniada/pony:141 F: nn /
M: nn /
C K033770 372414005113044
170.

75

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/pony:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
D K024435 616013610029110
171.

26

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/pony:119 F: Anero /
M: Penelopa /
A0 K024691 POL013540129406
172.

28

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 wałach gniada/166 F: Osharin's Peron
M: Quitta
K028651 DE 410100398215
173.

6

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/pony:112 F: Springbourne Caerwyn / Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
A0 K029007 616013600465907
174.

157

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
175.

65

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/pony:126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
176.

105

REALLY IMPORTANT REN GER 2014 wałach gniada F: Ribiano /
M: Felina T /
K030312 443436636114
177.

189

REDPARK JACK CONNEMARA POL 2016 wałach siwa/pony:- F: Classiebawn Black Jack
M: Bruckless Hester
K033807 CP01518
178.

156

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/pony:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
179.

23

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/pony:149 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 DE435350022308
180.

184

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/pony:- F: nn /
M: Chantal / nn
A1 K030651 616999530188417
181.

64

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/pony:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
182.

162

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/pony:128 F: Majk
M: Sasanka - k
A1 K026965 616013640116009
183.

92

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/pony:- F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
A1 K033481 203001927178515
184.

141

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
185.

44

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 klacz kasztanowata/mk:mk: F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K025535 DE418181340113
186.

148

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy POL 2007 wałach kara/pony:149 F: nn
M: nn
D K025093 826082001100940
187.

204

STARTPOWER CAPTAIN DRP GER 2012 wałach kasztanowata/pony:146 F: Carnuet / Courage
M: Starpower Lady / Chamberlain
D K032431 DE422.220035712
188.

198

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/pony:137 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
C K007887 203001924653103
189.

52

STRUNA SP POL 2005 mare bay/164 F: Biskwit
M: Sterczyna
K014160 009610160905
190.

41

STUBBENHOFS CORTADO HOLSZTYN GER 2010 wałach siwa/170 F: Corregio2
M: Ulinna/Consens
K034488 DE410103212510
191.

123

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/pony:140 F: Sturevallens Gentelmen
M: Juliette
C K030406 752034123465
192.

40

SZEFOWA FOREST (EX. SZEFOWA) Polski Koń Wierzchowy POL 2008 klacz ciemnogniada/pony:140 F: Figaro
M: Szampanka
C K030794 616013640004108
193.

53

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
K019371 616009540116409
194.

67

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/pony:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
195.

19

TAJGER KUC POL 2016 wałach tarantowata/pony:- F: Hush Hush / Echo Vant Spieveld
M: Tajga / nn
D K030482 61699680051516
196.

73

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/pony:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
D K023949 013640081708
197.

140

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/pony:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
C K014263 POL013630041605
198.

5

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/pony:145 F: Durello Top
M: Torina
D K030364 POL013640076706
199.

39

TIFFANY Deutsches Reitpony POL 2004 klacz kasztanowata/pony:145 F: Top Nonstop
M: Namarie
D K022375 DE 441 410714004
200.

179

TOPAZ KUC POL 2008 wałach kasztanowata/pony:130 F: Rosenhof Massino / / Stardust Boyvan'tStedeke
M: Thalia Von Uda / Tabor
A1 K025107 POL013530189108
201.

45

TORERO KUC POL 2008 ogier kasztanowata/pony:148 F: Bolero
M: Totu
D K018393 POL013640060608
202.

27

TORNADO N POL 2006 wałach gniada/pony:130 F: nn
M: nn
A1 K030133 616999600326306
203.

35

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/pony:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
204.

74

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/pony:135 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
C K027048 POL013670165307
205.

142

ULILEN SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
206.

195

ULTIMATUM OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
207.

94

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus
M: Valencia/Compliment
K018832 61600964000260
208.

15

VOGUE KWPN BEL 2002 klacz gniada/168 F: Darco
M: Cheezy Z
K035503 NED41878
209.

214

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/pony:135 F: Nn
M: Nn
C K028188 LTU008860012011
210.

61

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/pony:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
211.

207

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/pony:120 F: nn
M: nn
A0 K030644 616999662046608
212.

62

ZALVO KWPN NED 2004 ogier kasztanowata/170 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
213.

170

ZAWRAT SP POL 2013 wałach gniada/xxx F: Canabis / Contender
M: Z Evette ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
214.

152

ZUCCHERO A VELO Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 ogier gniada/141 F: Malbron
M: LHS'Zanadiqua
C K023354 6160136614396
Rider Club
Competition
Prize
Banasik Julia Stow. J Stajnia Podolszyn
80
SUM:
80.00
Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
100
SUM:
100.00
Biel Zofia KJ Leńcze
150
SUM:
150.00
Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Chojowska Iga BPK (SLA)
200
50
SUM:
250.00
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
200
200
350
100
150
300
SUM:
1300.00
Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
100
SUM:
100.00
Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
75
SUM:
75.00
Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
150
SUM:
150.00
Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
50
SUM:
50.00
Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
300
SUM:
300.00
Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
100
100
150
SUM:
350.00
Hana Zuzanna KJ Koko Brzeźniki
100
150
SUM:
250.00
Jach Michalina KJ Herkules Wapno
150
50
200
150
150
SUM:
700.00
Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
100
150
SUM:
250.00
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
150
200
50
150
150
100
350
SUM:
1150.00
Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
50
150
SUM:
200.00
Książek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
300
SUM:
300.00
Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
150
200
200
SUM:
550.00
Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
200
SUM:
200.00
Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
200
50
SUM:
250.00
Lubońska Helena KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
100
SUM:
100.00
Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
100
SUM:
100.00
Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
100
SUM:
100.00
Miłoszewska Anna Akademia Jeździecka Dawidy
100
SUM:
100.00
Miłoszewska Nikola AZS Klub Uczelniany Uniwersytetu Warszawskiego
100
SUM:
100.00
Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
120
SUM:
120.00
Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
100
SUM:
100.00
Okroy Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
50
SUM:
50.00
Pellowska Blanka JKS Barłomino
80
120
SUM:
200.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
300
150
SUM:
450.00
Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Rąbca Milena JKS Niestępowo
50
150
50
SUM:
250.00
Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
200
100
SUM:
300.00
Skoczylas Michalina Stow. J Stajnia Podolszyn
120
SUM:
120.00
Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
200
SUM:
200.00
Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
200
50
SUM:
250.00
Tomaszewski Stanisław Brak
100
150
SUM:
250.00
Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
80
SUM:
80.00
Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
100
75
300
SUM:
475.00
Walczyk Natasza Polish Pony Club Tomaszkowo
150
SUM:
150.00
Wierucka Zofia Klub Jeździecki Rumaky
50
SUM:
50.00
Wilk Lena KJ Leńcze
50
SUM:
50.00
Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
100
SUM:
100.00
Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream Łódź
150
300
SUM:
450.00
Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
50
50
SUM:
100.00
Wypchło Aleksandra KJ Heea Turek
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banasik Julia
Stow. J Stajnia Podolszyn
JUNIOR (168)
2023-01-27
15
2023-01-27
13
2023-01-28
19
2023-01-28
2023-01-29
2
80
Banaszczyk Oliwia
BPK (SLA)
2023-01-27
3
2023-01-27
5
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-29
9
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2023-01-27
32
2023-01-27
37
2023-01-28
40
2023-01-28
1
2023-01-29
11
Bernat Kaja
UKJ Reimann Team Karlino
ODESSA (87)
2023-01-27
8
2023-01-28
1
2023-01-28
10
2023-01-27
42
2023-01-29
4
100
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2023-01-27
34
2023-01-27
33
2023-01-28
16
2023-01-28
42
2023-01-28
Biel Zofia
KJ Leńcze
2023-01-27
7
2023-01-27
4
2023-01-28
6
2023-01-28
4
2023-01-29
4
150
Biernaczyk Marcelina
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (70)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
3
50
FELICJA (218)
2023-01-27
34
2023-01-27
32
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
10
Binkowska Wera
brak
IDAM (185)
2023-01-27
34
2023-01-27
2023-01-28
43
2023-01-28
2023-01-29
19
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (211)
2023-01-27
28
2023-01-27
10
2023-01-28
7
2023-01-29
9
Byszewska Helena
KJ Kietlów
STRUNA (52)
2023-01-27
19
2023-01-27
9
2023-01-28
28
2023-01-28
1
2023-01-29
Chojowska Iga
BPK (SLA)
2023-01-27
16
2023-01-28
7
2023-01-28
16
2023-01-29
12
2023-01-27
27
2023-01-27
13
2023-01-28
1
200
2023-01-29
5
50
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2023-01-27
2
2023-01-27
19
2023-01-28
43
2023-01-28
4
2023-01-29
6
CARILO (135)
2023-01-27
2
2023-01-27
4
2023-01-28
1
2023-01-28
31
2023-01-29
13
ASTERIX (136)
2023-01-27
21
2023-01-27
11
2023-01-28
1
2023-01-28
21
2023-01-29
Ciaś Hanna
Stow. J Stajnia Podolszyn
2023-01-27
18
2023-01-27
32
2023-01-28
32
2023-01-28
5
2023-01-29
8
Ciborowska Marcelina Maria
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
TORERO (45)
2023-01-27
24
2023-01-27
12
2023-01-28
14
2023-01-28
16
2023-01-29
15
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
ULILEN (142)
2023-01-27
10
2023-01-28
1
200
2023-01-29
3
200
DIARADOS (143)
2023-01-27
2023-01-27
4
2023-01-28
2023-01-28
7
2023-01-27
13
2023-01-29
1
350
LEXUS (144)
2023-01-27
2
100
2023-01-27
1
150
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-29
2
300
Cytarska Hanna
Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2023-01-27
1
2023-01-27
34
2023-01-29
4
100
2023-01-28
12
2023-01-28
60
Czarnecka Adriana
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
ODYSEJA (188)
2023-01-27
1
2023-01-27
42
2023-01-28
12
2023-01-28
2023-01-29
Czerepińska Maria
Stow. J Stajnia Podolszyn
2023-01-27
11
2023-01-27
18
2023-01-28
16
2023-01-28
16
2023-01-29
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2023-01-27
5
2023-01-28
37
2023-01-28
2023-01-29
10
Czyżyk-Zahiu Natalia
KJ Leńcze
2023-01-27
2023-01-27
9
2023-01-28
9
2023-01-28
4
2023-01-29
MELA (86)
2023-01-27
1
2023-01-27
28
2023-01-28
6
2023-01-28
34
2023-01-29
18
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
OZON (145)
2023-01-27
12
2023-01-27
5
2023-01-28
1
2023-01-28
1
BUSZKA (146)
2023-01-27
4
2023-01-27
2
75
2023-01-28
16
2023-01-28
3
2023-01-29
13
HOLLY (147)
2023-01-27
11
2023-01-27
37
2023-01-29
7
2023-01-28
7
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2023-01-27
31
2023-01-27
2023-01-28
14
2023-01-29
3
150
Dampc Nela
Akademia Jazdy Konnej MJ Pępowo
2023-01-27
2
2023-01-27
30
2023-01-28
2023-01-28
44
2023-01-29
5
DIOR V (129)
2023-01-27
15
2023-01-27
4
2023-01-28
42
2023-01-29
9
Drechnowicz Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-27
2023-01-28
28
2023-01-28
26
2023-01-29
12
2023-01-27
2023-01-27
28
2023-01-27
19
2023-01-28
1
2023-01-28
39
2023-01-29
19
Drozdowska Maja
Reimann Team Karlino
HEDVAN (193)
2023-01-27
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
HARD ROCK (237)
2023-01-27
6
2023-01-27
11
2023-01-28
1
2023-01-28
1
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
2023-01-27
35
2023-01-28
2023-01-28
40
2023-01-29
20
BATOR (90)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
34
2023-01-28
43
2023-01-29
8
50
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (176)
2023-01-27
13
2023-01-28
6
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
ERA (177)
2023-01-27
1
2023-01-28
34
2023-01-28
2023-01-27
1
2023-01-28
10
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-27
31
2023-01-27
2023-01-28
9
2023-01-28
5
Głogowska Nina
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-27
35
2023-01-27
20
2023-01-28
14
2023-01-28
19
2023-01-28
2023-01-29
4
2023-01-27
11
2023-01-27
7
2023-01-28
11
2023-01-28
2023-01-29
9
Gola Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
MERNIE (126)
2023-01-27
12
2023-01-28
7
2023-01-29
9
2023-01-27
5
2023-01-28
5
2023-01-29
2
300
Górska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
FANATYK (30)
2023-01-27
6
2023-01-27
11
2023-01-28
28
2023-01-28
1
Gorszkowa Diana
KJ AS DREAM
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
12
2023-01-28
12
2023-01-29
4
Goszczyński Adam
KS Jumping Events Poznań
2023-01-27
19
2023-01-27
6
2023-01-28
38
2023-01-28
3
100
2023-01-29
5
100
CHARLTON (101)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
9
2023-01-29
4
150
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (102)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
3
2023-01-28
3
2023-01-29
20
CAJERO (103)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
22
2023-01-28
1
2023-01-29
13
Grad Alicja
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2023-01-27
9
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-27
23
2023-01-28
1
LORGAN S (216)
2023-01-27
9
2023-01-27
19
2023-01-28
1
2023-01-28
18
2023-01-29
8
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (140)
2023-01-27
7
2023-01-27
26
2023-01-28
2
2023-01-28
5
2023-01-29
Hana Zuzanna
KJ Koko Brzeźniki
ZAWRAT (170)
2023-01-27
6
2023-01-27
2
2023-01-28
3
100
2023-01-28
2
150
2023-01-29
10
Hernas Zuzanna
KJ Koko Brzeźniki
2023-01-27
2023-01-29
2023-01-27
15
2023-01-28
1
2023-01-28
2023-01-28
41
Ittermann Carmen
Klub Jeździecki Dilmar
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
22
2023-01-28
12
2023-01-29
8
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
KRESKA (203)
2023-01-27
1
150
2023-01-27
3
50
2023-01-28
14
2023-01-28
14
2023-01-29
2
200
2023-01-27
1
150
2023-01-27
1
150
2023-01-28
16
2023-01-28
1
2023-01-29
6
Jagniewska Maja
Sopocki KJ
DIAMANTE (226)
2023-01-27
30
2023-01-28
20
2023-01-29
19
Janaszczyk Lena
KJ Ranczo Kołata
2023-01-27
1
2023-01-27
2
100
2023-01-28
50
2023-01-28
34
2023-01-29
17
AJSZA (78)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
2023-01-29
2
150
2023-01-28
43
Janusz Zofia
Akademia Jeździecka Dawidy
2023-01-27
7
2023-01-27
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-28
16
2023-01-29
Jensen Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-27
25
2023-01-27
29
2023-01-28
25
2023-01-28
41
2023-01-29
11
Kajdrys Klara
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2023-01-27
40
2023-01-27
28
2023-01-28
16
2023-01-28
25
2023-01-29
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (75)
2023-01-27
4
2023-01-27
31
2023-01-28
7
2023-01-29
8
2023-01-28
1
2023-01-27
30
2023-01-27
23
2023-01-28
1
2023-01-28
2023-01-29
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (157)
2023-01-27
26
2023-01-27
37
2023-01-28
Karasińska Olga
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
BIRKUT (29)
2023-01-27
2023-01-27
2023-01-29
11
2023-01-28
1
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-27
2023-01-28
30
Kazimierczak Gaja
Klub Sportowy Gajewniki
LONGLIFE (122)
2023-01-27
6
2023-01-27
30
2023-01-28
7
2023-01-28
32
2023-01-29
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (212)
2023-01-27
19
2023-01-28
19
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2023-01-27
19
2023-01-27
6
2023-01-28
4
2023-01-28
2023-01-29
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2023-01-27
5
2023-01-27
1
150
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-29
3
200
CASSELO (220)
2023-01-27
19
2023-01-27
1
2023-01-28
13
2023-01-29
5
50
2023-01-28
2
150
CORBINIAN (221)
2023-01-27
1
150
2023-01-27
2
100
2023-01-28
7
2023-01-28
3
2023-01-29
1
350
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2023-01-27
19
2023-01-28
2023-01-28
24
2023-01-29
8
2023-01-27
9
Klimaszewska Amelia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
COTE D'OR (217)
2023-01-27
11
2023-01-27
15
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-29
6
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2023-01-27
9
2023-01-27
1
2023-01-28
28
2023-01-28
29
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2023-01-27
23
2023-01-27
10
2023-01-28
43
2023-01-28
23
2023-01-29
6
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
EQUUS (121)
2023-01-27
1
2023-01-27
34
2023-01-28
22
2023-01-28
2023-01-29
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2023-01-27
20
2023-01-27
15
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-28
Kozak Natasza
UKJ Reimann Team Karlino
GENOVO (173)
2023-01-27
45
2023-01-27
36
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
6
Koźlik Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
2023-01-27
22
2023-01-27
22
2023-01-28
28
2023-01-28
25
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
TIFFANY (39)
2023-01-27
21
2023-01-28
24
2023-01-28
13
2023-01-29
5
50
2023-01-27
9
2023-01-28
25
2023-01-28
7
2023-01-29
3
150
Książek Antonina
UKJ Reimann Team Karlino
CRACK S (49)
2023-01-27
31
2023-01-28
5
2023-01-29
20
Książek Michalina
UKJ Reimann Team Karlino
2023-01-27
35
2023-01-27
2023-01-28
17
2023-01-29
1
300
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2023-01-27
13
2023-01-27
7
2023-01-28
2
150
2023-01-28
8
2023-01-29
6
2023-01-27
19
2023-01-27
7
2023-01-28
8
2023-01-28
1
200
2023-01-29
2
200
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
JOWISZ (71)
2023-01-27
5
2023-01-28
25
2023-01-28
2
2023-01-29
1
200
NANDINA (72)
2023-01-27
2023-01-27
2023-01-28
44
2023-01-29
18
2023-01-28
57
Kulesza Monika
KJ Humorek Krawcowizna
2023-01-27
13
2023-01-28
37
2023-01-28
16
2023-01-29
10
Laskowska Róża
Akademia Jeździecka Dawidy
2023-01-27
1
2023-01-27
34
2023-01-28
50
2023-01-28
2023-01-29
15
BEŁT (79)
2023-01-27
1
2023-01-28
43
2023-01-28
34
2023-01-29
Laskowski Julian
Akademia Jeździecka Dawidy
2023-01-27
27
2023-01-28
19
2023-01-28
26
2023-01-29
12
Lewandowska Michalina
AJD Akademia Jeździecka Dawidy
2023-01-28
2023-01-29
14
2023-01-28
3
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2023-01-27
21
2023-01-27
26
2023-01-28
22
2023-01-29
2
200
2023-01-27
29
2023-01-28
12
2023-01-28
2
2023-01-29
8
50
Lubońska Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (65)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
2
2023-01-28
34
2023-01-29
12
ALF (66)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
1
2023-01-28
6
2023-01-29
5
50
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
2023-01-27
1
2023-01-28
1
2023-01-28
12
2023-01-29
14
SZOGUN (67)
2023-01-27
1
2023-01-27
17
2023-01-28
12
2023-01-28
7
2023-01-29
3
100
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
2023-01-27
5
2023-01-27
3
2023-01-28
11
2023-01-28
1
2023-01-29
14
Markiewicz Helena
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (224)
2023-01-27
19
2023-01-27
1
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-29
21
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (81)
2023-01-27
4
2023-01-27
4
2023-01-28
8
2023-01-28
1
2023-01-29
10
Melich Oliwia
SKJ Beckersport Laszczki
2023-01-27
22
2023-01-28
14
2023-01-28
7
2023-01-29
11
Michalak Helena
Klub Jeździecki Jolly Jumper
KUBA (206)
2023-01-27
1
2023-01-27
25
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-28
2023-01-29
5
WINCENTY (207)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
2
2023-01-28
8
2023-01-29
3
100
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
MELANIA (99)
2023-01-27
10
2023-01-28
29
2023-01-29
4
100
Miłoszewska Anna
Akademia Jeździecka Dawidy
2023-01-27
6
2023-01-28
14
2023-01-28
9
2023-01-29
4
100
Miłoszewska Nikola
AZS Klub Uczelniany Uniwersytetu Warszawskiego
2023-01-27
26
2023-01-27
2023-01-28
15
2023-01-29
8
GRAD (172)
2023-01-27
19
2023-01-28
11
2023-01-29
4
100
Miś Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
GO JACK (139)
2023-01-27
4
2023-01-27
10
2023-01-28
20
2023-01-28
12
Molenda Lena
UKJ Reimann Team Karlino
BUCEFAL (169)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
1
2023-01-28
63
2023-01-29
7
Mordzelewski Jan
Stow. J Stajnia Podolszyn
FAZA AS (24)
2023-01-27
1
2023-01-27
22
2023-01-28
7
2023-01-29
12
2023-01-28
22
2023-01-27
1
2023-01-28
3
2023-01-28
43
Mucha Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
SANTIAGO (162)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
22
2023-01-28
3
2023-01-29
10
Mucha Maria
UKJ Karmen Nieklonice
ANIKO (163)
2023-01-27
2
2023-01-27
1
2023-01-28
1
2023-01-28
2
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
HALLOUMI (182)
2023-01-28
17
2023-01-29
1
120
Nazarewicz Julia
Sopocki KJ
ELEAR (46)
2023-01-27
34
2023-01-27
33
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
DAMA (47)
2023-01-27
46
2023-01-28
16
2023-01-28
37
2023-01-29
13
2023-01-27
1
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
GRIXEL PK (165)
2023-01-27
1
2023-01-27
15
2023-01-29
15
2023-01-28
12
2023-01-28
34
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
50
2023-01-28
43
2023-01-29
3
100
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
TAJGER (19)
2023-01-27
18
2023-01-27
17
2023-01-28
5
2023-01-28
2023-01-28
25
2023-01-29
10
Okroy Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
PIACZENTO (225)
2023-01-27
46
2023-01-27
31
2023-01-28
55
2023-01-29
3
50
2023-01-28
22
Olejniczak Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2023-01-27
1
2023-01-27
38
2023-01-28
22
2023-01-28
2023-01-29
9
Osadkowska Julia
KJ Osadkowski Jakubowice
ASSADUR (233)
2023-01-27
9
2023-01-27
2023-01-28
2023-01-28
1
2023-01-29
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (91)
2023-01-27
8
2023-01-27
14
2023-01-28
3
2023-01-28
3
2023-01-29
7
Pasternak Julia
UKJ Reimann Team Karlino
2023-01-27
13
2023-01-27
8
2023-01-28
5
2023-01-28
11
2023-01-29
5
50
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
2
2023-01-28
22
2023-01-29
2
80
NADIA (199)
2023-01-27
1
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-28
4
2023-01-29
1
120
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
ULTIMATUM (195)
2023-01-27
36
2023-01-27
13
2023-01-28
14
2023-01-28
2023-01-29
7
LA COCO 3 (196)
2023-01-27
10
2023-01-27
4
2023-01-28
2023-01-28
4
2023-01-29
1
300
2023-01-27
6
2023-01-27
3
2023-01-28
2023-01-28
2
150
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
2023-01-27
15
2023-01-27
26
2023-01-28
1
2023-01-28
35
Prasek Hubert
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (119)
2023-01-27
26
2023-01-27
14
2023-01-28
2
2023-01-28
1
2023-01-29
14
Procińska Lena
Sopocki KJ
2023-01-27
11
2023-01-27
2023-01-28
11
2023-01-29
24
Pundzis Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
NELA (161)
2023-01-27
9
2023-01-28
28
2023-01-29
3
50
IKE (164)
2023-01-27
2023-01-28
30
2023-01-29
Rąbca Milena
JKS Niestępowo
2023-01-27
3
50
2023-01-28
2023-01-28
35
2023-01-29
2
150
RÓŻA (184)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
49
2023-01-28
34
2023-01-29
7
50
Radzikowska Nadia
JKS u Robsonów
2023-01-27
11
2023-01-27
22
2023-01-28
16
2023-01-28
18
2023-01-29
16
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
2023-01-27
1
2023-01-28
12
2023-01-28
3
2023-01-29
1
200
2023-01-27
9
2023-01-28
25
2023-01-28
25
2023-01-29
4
100
ANTENAT (160)
2023-01-27
25
2023-01-27
48
2023-01-29
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2023-01-27
34
2023-01-27
34
2023-01-28
34
2023-01-28
57
2023-01-29
21
Rodziak Olga
KJ Cavallino
2023-01-27
1
2023-01-27
27
2023-01-28
2023-01-28
7
2023-01-29
17
Rojek Amelia
UKJ Reimann Team Karlino
LIWIA (37)
2023-01-27
36
2023-01-27
6
2023-01-28
28
2023-01-28
16
2023-01-29
16
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
VERONA (94)
2023-01-27
1
2023-01-28
12
2023-01-29
10
2023-01-27
26
2023-01-27
37
2023-01-28
13
2023-01-28
2023-01-29
23
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
F-MATI AZ (232)
2023-01-27
19
2023-01-27
22
2023-01-28
23
2023-01-28
19
2023-01-29
15
Sałapatek Maja
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (22)
2023-01-27
19
2023-01-27
17
2023-01-28
9
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
7
ANTENAT (160)
2023-01-28
57
2023-01-28
60
Samborska Nikola
BPK (SLA)
2023-01-27
37
2023-01-27
11
2023-01-28
2023-01-28
27
2023-01-29
VYŠNIA (214)
2023-01-27
28
2023-01-27
21
2023-01-28
28
2023-01-28
27
2023-01-29
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
ROSANNA (23)
2023-01-27
16
2023-01-27
16
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-28
7
2023-01-29
2023-01-27
20
2023-01-27
25
2023-01-28
2023-01-28
24
2023-01-29
11
Seroczyńska Nela
KJ Black Horse Team Gdańsk
PIXI BH (116)
2023-01-27
34
2023-01-28
3
2023-01-28
3
2023-01-29
22
FLORA PK (117)
2023-01-27
1
2023-01-28
12
2023-01-28
22
2023-01-29
16
Seroczyński Kacper
KJ Black Horse Team Gdańsk
PIXI BH (116)
2023-01-27
1
FLORA PK (117)
2023-01-27
1
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
EVO (69)
2023-01-27
1
2023-01-27
8
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-28
7
Skłodowska Julia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
FARAON (120)
2023-01-27
1
2023-01-27
41
2023-01-28
12
2023-01-28
16
2023-01-29
6
Skoczylas Michalina
Stow. J Stajnia Podolszyn
2023-01-27
10
2023-01-27
22
2023-01-28
16
2023-01-28
19
2023-01-29
1
120
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2023-01-27
1
2023-01-27
24
2023-01-28
2
2023-01-28
12
2023-01-29
6
50
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
BOSS (200)
2023-01-27
2023-01-27
31
2023-01-28
42
2023-01-28
33
2023-01-29
14
FUNNY BOY (201)
2023-01-27
38
2023-01-27
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-27
19
2023-01-27
31
2023-01-28
37
2023-01-28
21
2023-01-29
22
Stańczak Zuzanna
BPK warm.-maz.
TORNADO (27)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
50
2023-01-28
3
2023-01-29
9
Stasiak Natasza
Sopocki KJ
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-29
7
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (208)
2023-01-27
2
2023-01-27
26
2023-01-27
2023-01-28
28
2023-01-28
1
2023-01-29
20
Światły Marta
KJ Osadkowski
2023-01-27
2023-01-27
45
2023-01-28
28
2023-01-28
41
2023-01-29
21
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
CHARLIE (227)
2023-01-27
26
2023-01-27
Szachnowska Marita
Klub Jeździecki La Scalla
2023-01-29
18
Szczechura Magdalena
BPK
MOLLY C (137)
2023-01-27
2023-01-28
28
2023-01-28
36
2023-01-27
2023-01-27
11
2023-01-28
1
2023-01-28
24
2023-01-27
41
Szeliga Milena
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LA COSTA (107)
2023-01-28
11
2023-01-28
18
2023-01-29
7
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
CHA-CHA (192)
2023-01-27
23
2023-01-27
44
2023-01-28
32
2023-01-29
17
Szmyt Maria
Polish Pony Club Tomaszkowo
MACIEJKA (104)
2023-01-27
1
2023-01-28
6
2023-01-28
5
2023-01-29
1
200
2023-01-27
25
2023-01-27
1
2023-01-27
34
2023-01-28
50
2023-01-29
19
2023-01-28
8
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-29
2
200
2023-01-27
5
2023-01-27
3
50
2023-01-28
1
2023-01-28
Szymańska Maria
SKJ
KAWIOR (223)
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
34
2023-01-28
16
2023-01-29
16
Tarnowska Kalina
Akademia Jazdy Konnej MJ Pępowo
DAGA GR (209)
2023-01-27
5
2023-01-27
12
2023-01-28
1
2023-01-28
11
2023-01-29
15
Tomaszewski Stanisław
Brak
SZIMANO (53)
2023-01-27
26
2023-01-28
3
100
2023-01-29
3
150
Tomaszewski Stanisław
SKJ Besthorses Robercin
HELENKA (111)
2023-01-27
16
2023-01-27
23
2023-01-28
2023-01-28
40
2023-01-29
17
MAJERAN (205)
2023-01-27
2023-01-27
29
2023-01-28
16
2023-01-29
8
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
BENEMA (210)
2023-01-27
6
2023-01-27
1
2023-01-28
15
2023-01-28
9
2023-01-29
2
80
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2023-01-27
2
100
2023-01-27
2
75
2023-01-28
3
2023-01-28
2
2023-01-29
1
300
Walczyk Natasza
Polish Pony Club Tomaszkowo
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
3
2023-01-28
4
2023-01-29
2
150
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
ZALVO (62)
2023-01-27
13
2023-01-27
2
2023-01-27
15
2023-01-27
4
2023-01-28
28
2023-01-28
28
2023-01-29
12
Wierucka Maria
Klub Jeździecki Rumaky
CYKOR (83)
2023-01-28
12
2023-01-28
55
2023-01-29
11
Wierucka Zofia
Klub Jeździecki Rumaky
LUNA (84)
2023-01-29
5
50
2023-01-28
25
2023-01-28
25
Wilczewski Nataniel
SKJ Becersport
KHAMARO I (229)
2023-01-27
21
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-28
35
Wilk Lena
KJ Leńcze
SERYL (92)
2023-01-27
1
2023-01-27
14
2023-01-28
22
2023-01-28
16
2023-01-29
7
50
Wiśniewska Eliza
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2023-01-27
31
2023-01-27
46
2023-01-28
1
2023-01-28
27
2023-01-29
18
Wiśniewska Zofia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
N'LUSI (59)
2023-01-28
34
2023-01-28
22
2023-01-29
4
100
Wiśniewski Marcel
KJ Golden Dream Łódź
MAROKO (34)
2023-01-27
12
2023-01-29
3
150
TOUAREG (35)
2023-01-27
4
2023-01-28
2023-01-28
3
2023-01-29
1
300
Witkowska Maja
Klub Jeździecki Bracia Romanowscy
VOGUE (15)
2023-01-27
28
2023-01-27
46
2023-01-28
28
2023-01-28
2023-01-28
11
2023-01-29
4
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
TOPAZ (179)
2023-01-27
1
2023-01-28
22
2023-01-29
5
50
2023-01-28
3
2023-01-27
1
2023-01-27
34
2023-01-28
60
2023-01-29
6
50
DANDY (181)
2023-01-27
37
2023-01-28
16
2023-01-29
9
Wypchło Aleksandra
KJ Heea Turek
2023-01-27
1
2023-01-27
1
2023-01-28
1
200
2023-01-29
2023-01-27
6
2023-01-27
9
2023-01-28
4
2023-01-28
6
2023-01-29
Zalewska Lilianna
Klub Jeździecki Czahary
2023-01-27
1
2023-01-27
12
2023-01-28
1
2023-01-28
1
Zalewska Zuzanna
Klub Jeździecki Czahary
IDYLLA (3)
2023-01-27
5
2023-01-27
5
2023-01-28
1
2023-01-28
1
Zawadzka Katarzyna
BPK maz
CLAUS (151)
2023-01-27
2
2023-01-27
11
2023-01-28
1
2023-01-28
28
2023-01-29
13
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2023-01-27
2023-01-27
42
2023-01-28
1
2023-01-28
6
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
16
Zujkiewicz Julia
Akademia Jeździecka Dawidy
2023-01-27
39
2023-01-29
5
2023-01-27
34
2023-01-28
2023-01-28
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
2023-01-27
2023-01-27
2023-01-28
9
2023-01-28
7

Number of Riders: 158

Number of Horses: 214

The sum of prizes: 11 450.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl