Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
210 ACCEPTED 2023-01-13 10:28:04
2023-01-13 10:27:30
Anna Tarka DEMETER
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
209 ACCEPTED 2023-01-12 18:22:55
2023-01-12 18:22:55
Maja Jagniewska DIAMANTE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
208 ACCEPTED 2023-01-12 11:48:41
2023-01-12 11:48:41
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 2x 15/L/L - zwykły
207 ACCEPTED 2023-01-12 12:20:29
2023-01-12 11:46:21
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
206 ACCEPTED 2023-01-12 12:20:34
2023-01-12 11:45:03
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
205 ACCEPTED 2023-01-12 07:59:51
2023-01-11 22:59:33
Gaja Skorowska DĘBLIN AA
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
204 ACCEPTED 2023-01-12 12:31:06
2023-01-11 21:54:18
Nikola Domańska SPINWAY HONEY DEW
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
203 ACCEPTED 2023-01-12 07:59:17
2023-01-11 21:34:52
Natasza Alicja Tomaszewicz KING LOUI
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
202 ACCEPTED 2023-01-12 10:38:19
2023-01-11 21:22:55
Zuzanna Lisiewicz ECHMEA
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
201 ACCEPTED 2023-01-12 07:59:40
2023-01-11 20:39:49
Aleksandra Warmińska SPINWAY HONEY DEW
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
200 ACCEPTED 2023-01-12 13:08:36
2023-01-11 20:29:30
Roksana Bukowska ASSANA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
199 ACCEPTED 2023-01-12 08:00:01
2023-01-11 20:26:35
Karolina Rogala DIAMANT DU ROUET
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
198 ACCEPTED 2023-01-12 08:00:08
2023-01-11 20:19:24
Karolina Rogala KYANA HDH
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
197 ACCEPTED 2023-01-12 09:16:48
2023-01-11 18:25:11
Nadia Kaiser ELGON
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
  • 1x 15/L/L - zwykły
196 ACCEPTED 2023-01-12 11:08:08
2023-01-11 16:04:33
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
195 ACCEPTED 2023-01-13 07:42:29
2023-01-11 15:03:44
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
194 ACCEPTED 2023-01-12 07:57:11
2023-01-11 13:27:33
Weronika Wiśniewska RABATA
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
193 ACCEPTED 2023-01-12 07:56:28
2023-01-11 13:10:29
Stanislau Yavenka BOTOX-S
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
192 ACCEPTED 2023-01-12 07:56:32
2023-01-11 13:09:19
Stanislau Yavenka ARAGORN
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
191 ACCEPTED 2023-01-12 07:58:01
2023-01-11 13:08:43
Paweł Spisak SAFRAN
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
190 ACCEPTED 2023-01-12 07:58:03
2023-01-11 13:08:06
Paweł Spisak DŻOKER
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
189 ACCEPTED 2023-01-12 11:08:10
2023-01-11 09:35:34
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5/L/L - dokładności
188 ACCEPTED 2023-01-12 08:00:27
2023-01-11 09:24:40
Natalia Klebba NOLAN
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
187 ACCEPTED 2023-01-12 10:38:12
2023-01-10 22:07:12
Paweł Biełuś CORRLANDO LAND
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 2x 6/L-egz./L - Egzaminacyjny
  • 2x 15/L/L - zwykły
186 ACCEPTED 2023-01-12 10:09:39
2023-01-10 22:03:23
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
185 ACCEPTED 2023-01-12 10:09:41
2023-01-10 22:02:35
Blanka Pellowska NADIA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
184 ACCEPTED 2023-01-11 08:04:48
2023-01-10 21:54:01
Julia Kosior CHALLENGE
  • 2x 15/L/L - zwykły
183 ACCEPTED 2023-01-12 07:58:39
2023-01-10 21:52:55
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 15/L/L - zwykły
182 ACCEPTED 2023-01-13 08:37:03
2023-01-10 20:25:04
Aniela Wesołowska INEZ W
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
181 ACCEPTED 2023-01-11 13:56:17
2023-01-10 19:56:24
Andżelika Rychter BROKAT
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
  • 1x 15/L/L - zwykły
180 ACCEPTED 2023-01-11 13:55:00
2023-01-10 17:41:44
Maja Wicka DIAMENT
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
179 ACCEPTED 2023-01-11 14:17:03
2023-01-10 17:39:48
Agata Eremus DIAMENT
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
178 ACCEPTED 2023-01-12 12:50:29
2023-01-10 16:13:12
Dominika Glinka MISZA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
177 ACCEPTED 2023-01-12 12:50:42
2023-01-10 16:12:42
Wiktoria Sabiniarz IKAR
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
176 ACCEPTED 2023-01-12 07:58:31
2023-01-10 13:33:12
Diana Gorszkowa DEPAS CORINUS P
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
175 ACCEPTED 2023-01-11 13:55:27
2023-01-10 13:06:18
Robert Filipczak QUEBEC
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
174 ACCEPTED 2023-01-12 20:21:49
2023-01-10 12:54:30
Matthias Vulsteke REVELATION
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
173 ACCEPTED 2023-01-12 20:21:53
2023-01-10 12:54:12
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
172 ACCEPTED 2023-01-10 14:08:18
2023-01-10 12:50:38
Agata Koseda DOKER
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
171 ACCEPTED 2023-01-11 07:59:17
2023-01-10 11:12:59
Julia Frankowska KOPIA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
170 ACCEPTED 2023-01-11 07:50:02
2023-01-10 10:58:52
Oliwia Syty KRAKEN
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
169 ACCEPTED 2023-01-12 07:55:29
2023-01-10 09:57:25
Antonina Buszan ECHMEA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
168 ACCEPTED 2023-01-11 07:56:57
2023-01-10 08:46:40
Paulina Iwaszkiewicz BELLA MARIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
167 ACCEPTED 2023-01-10 08:05:34
2023-01-09 22:21:52
Julia Karolak ICARUS VAN HET MISPELHOF
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
166 ACCEPTED 2023-01-12 07:54:47
2023-01-09 19:59:31
Amelia Kotkowska DENVER
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
165 ACCEPTED 2023-01-12 07:56:14
2023-01-09 19:58:56
Monika Dobkowska AMAZING VS
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
164 ACCEPTED 2023-01-10 08:05:41
2023-01-09 19:47:04
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
163 ACCEPTED 2023-01-12 12:20:07
2023-01-09 19:35:34
Ida Mierzwiak CORTINA A-Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
162 ACCEPTED 2023-01-11 07:53:40
2023-01-09 19:03:16
Laura Gasińska FURIOSA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
161 ACCEPTED 2023-01-11 08:04:34
2023-01-09 18:46:21
Zuzanna Treder NIVA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
160 ACCEPTED 2023-01-11 07:53:28
2023-01-09 18:40:42
Marta Rześna PERFECT CUP
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
159 ACCEPTED 2023-01-11 13:57:24
2023-01-09 17:47:18
Aleksandra Fabisiak LADY CHACCA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
158 ACCEPTED 2023-01-12 07:46:10
2023-01-09 17:46:27
Aleksandra Fabisiak CARTIGA
  • 2x 5/L/L - dokładności
157 ACCEPTED 2023-01-11 07:48:48
2023-01-09 13:37:32
Magdalena Wojtala KRAKEN
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
156 ACCEPTED 2023-01-10 08:04:14
2023-01-09 13:26:10
Tomasz Olszewski NICKY BOY
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
155 ACCEPTED 2023-01-09 13:43:16
2023-01-09 13:05:09
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
154 ACCEPTED 2023-01-11 13:55:03
2023-01-09 13:01:12
Agata Wicka ERYK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
153 ACCEPTED 2023-01-11 13:55:11
2023-01-09 12:57:48
Zuzanna Bald ERYK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
152 ACCEPTED 2023-01-09 13:43:22
2023-01-09 12:28:57
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
151 ACCEPTED 2023-01-09 13:43:29
2023-01-09 09:25:19
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
150 ACCEPTED 2023-01-12 08:51:39
2023-01-09 09:07:26
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
149 ACCEPTED 2023-01-12 08:51:41
2023-01-09 09:06:42
Sara Wnuczko DANDY
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
148 ACCEPTED 2023-01-13 17:17:28
2023-01-09 08:20:34
Tomasz Olszewski DURGA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
147 ACCEPTED 2023-01-10 08:04:19
2023-01-09 08:20:03
Tomasz Olszewski CORSQUETTO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
146 ACCEPTED 2023-01-12 10:38:28
2023-01-08 21:58:08
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
145 ACCEPTED 2023-01-12 10:38:30
2023-01-08 21:57:24
Pauline Wieczorek ELISTON
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
144 ACCEPTED 2023-01-09 08:57:01
2023-01-08 21:35:21
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - dwufazowy
143 ACCEPTED 2023-01-09 08:56:54
2023-01-08 21:24:01
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
142 ACCEPTED 2023-01-09 08:56:56
2023-01-08 21:23:27
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
141 ACCEPTED 2023-01-09 08:57:14
2023-01-08 21:04:13
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
140 ACCEPTED 2023-01-09 08:12:41
2023-01-08 19:57:12
Maja Psiuk CELYNOS
  • 1x 8/N/N - zwykły
139 ACCEPTED 2023-01-09 08:12:44
2023-01-08 19:56:53
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 9/C/C - zwykły
138 ACCEPTED 2023-01-09 08:57:09
2023-01-08 19:12:46
Karolina Rogala FUEGO CN
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
137 ACCEPTED 2023-01-10 08:01:44
2023-01-08 18:22:44
Kacper Seroczyński FLORA PK
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
136 ACCEPTED 2023-01-10 08:01:46
2023-01-08 18:22:24
Kacper Seroczyński PIXI BH
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
135 ACCEPTED 2023-01-10 08:01:48
2023-01-08 18:21:56
Nela Seroczyńska PIXI BH
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
134 ACCEPTED 2023-01-10 08:01:51
2023-01-08 18:21:27
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
133 ACCEPTED 2023-01-09 08:57:22
2023-01-08 16:45:10
Julia Karolak ADAGIO MOON
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
132 ACCEPTED 2023-01-11 09:09:43
2023-01-08 16:09:03
Amelia Klimaszewska COTE D'OR
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
131 ACCEPTED 2023-01-12 07:58:51
2023-01-08 13:57:20
Julia Ochotna ASHTREE JEMIMA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
130 ACCEPTED 2023-01-11 13:56:02
2023-01-08 12:05:56
Weronika Dawidowska TOYDI
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
129 ACCEPTED 2023-01-09 08:57:37
2023-01-07 21:40:47
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
128 ACCEPTED 2023-01-11 07:49:09
2023-01-07 20:51:32
Antonina Lipińska NADIA
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
127 ACCEPTED 2023-01-11 08:00:38
2023-01-07 18:36:29
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
  • 1x 15/L/L - zwykły
126 ACCEPTED 2023-01-10 08:00:54
2023-01-07 16:14:19
Andrei Akulich DIAROSSA
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
125 ACCEPTED 2023-01-10 08:02:31
2023-01-07 16:13:47
Aurelia Drywa COLESLA
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
124 ACCEPTED 2023-01-10 08:00:48
2023-01-07 16:13:09
Andrei Akulich CORNETA P
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
123 ACCEPTED 2023-01-10 08:02:35
2023-01-07 16:12:22
Aurelia Drywa BELGRADO GRANDE
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
122 ACCEPTED 2023-01-11 07:57:51
2023-01-07 15:14:46
Zofia Lewandowska CASALI
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
121 ACCEPTED 2023-01-11 07:58:03
2023-01-07 15:14:12
Grzegorz Psiuk CASALI
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
120 ACCEPTED 2023-01-11 11:41:08
2023-01-06 21:52:33
Aleksandra Kozłowska LADY EMERYCHA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
119 ACCEPTED 2023-01-11 07:51:13
2023-01-06 21:19:09
Barbara Hamerska LADY EMERYCHA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
118 ACCEPTED 2023-01-09 13:39:07
2023-01-06 19:48:59
Marta Kropidłowska CZOZI
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
117 ACCEPTED 2023-01-10 08:01:34
2023-01-06 19:46:05
Marta Kropidłowska CON AMORE
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
116 ACCEPTED 2023-01-10 08:00:03
2023-01-06 18:42:25
Milena Markiewicz BIKSONA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
115 ACCEPTED 2023-01-11 07:54:24
2023-01-06 17:53:13
Justyna Kopko CIACOMO'S QUEEN
  • 2x 5/L/L - dokładności
114 ACCEPTED 2023-01-09 10:58:21
2023-01-06 16:51:16
Grzegorz Psiuk MINERVA VK
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
113 ACCEPTED 2023-01-14 11:09:49
2023-01-06 13:20:02
Maria Fura RUMBA
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
112 ACCEPTED 2023-01-09 13:38:56
2023-01-05 16:34:09
Oleksandra Yehoshyna BELMONDO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
111 ACCEPTED 2023-01-12 11:05:25
2023-01-05 16:31:47
Natalia Browarczyk QUINTANA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
110 ACCEPTED 2023-01-11 13:55:54
2023-01-05 15:56:46
Maria Fura BIKSONA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
109 ACCEPTED 2023-01-09 08:56:31
2023-01-05 09:07:58
Lena Molenda BUCEFAL
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
108 ACCEPTED 2023-01-09 13:39:26
2023-01-05 09:07:27
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
  • 1x 15/L/L - zwykły
107 ACCEPTED 2023-01-05 09:48:49
2023-01-05 09:06:29
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 2x 9/C/C - zwykły
106 ACCEPTED 2023-01-11 13:56:52
2023-01-04 23:59:26
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
105 ACCEPTED 2023-01-11 13:56:54
2023-01-04 23:58:27
Andrzej Smoliński GREEN DAY
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
104 ACCEPTED 2023-01-11 07:55:18
2023-01-04 21:54:30
Bartosz Gauza IBLUE
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
103 ACCEPTED 2023-01-10 08:02:07
2023-01-04 21:51:42
Magdalena Ćwik NO WORRIES SRK
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
102 ACCEPTED 2023-01-11 07:54:49
2023-01-04 21:51:15
Magdalena Ćwik NEW STAR C
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
101 ACCEPTED 2023-01-11 07:55:07
2023-01-04 21:50:35
Bartosz Gauza IRALSINA
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
100 ACCEPTED 2023-01-11 10:18:43
2023-01-04 21:49:58
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
99 ACCEPTED 2023-01-10 08:01:14
2023-01-04 21:49:19
Agata Kołaczyk CARINO O
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
98 ACCEPTED 2023-01-12 07:56:03
2023-01-04 21:31:09
Ewa Wesołowska BELMONDO
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
97 ACCEPTED 2023-01-09 13:38:31
2023-01-04 20:49:11
Katarzyna Becker ENZO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
96 ACCEPTED 2023-01-12 12:19:57
2023-01-04 14:31:19
Leon Półrola IHRP GISELLE
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
95 ACCEPTED 2023-01-12 12:19:59
2023-01-04 14:30:47
Leon Półrola MAPLEVALLEY'S SALLY
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
94 ACCEPTED 2023-01-05 09:48:21
2023-01-04 14:27:30
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
93 ACCEPTED 2023-01-04 16:44:08
2023-01-04 09:11:36
Julia Wójcik HEROS PK
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
92 ACCEPTED 2023-01-12 08:00:56
2023-01-04 09:10:21
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HAMER GR
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
91 ACCEPTED 2023-01-04 14:30:35
2023-01-04 09:09:36
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik NAKI NETTE
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
90 ACCEPTED 2023-01-12 13:35:33
2023-01-03 19:55:59
Beniamin Tomaszewski ESCOBAR C Z
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
89 ACCEPTED 2023-01-12 13:36:19
2023-01-03 19:55:14
Beniamin Tomaszewski CLAUDIUS
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
88 ACCEPTED 2023-01-10 08:01:24
2023-01-03 14:50:15
Dominika Przytuła BRUGIA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
87 ACCEPTED 2023-01-11 13:57:09
2023-01-03 14:16:30
Hanna Sienkiewicz JASMINA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
86 ACCEPTED 2023-01-03 20:48:55
2023-01-03 14:11:54
Laila Siekaj EVO
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
85 ACCEPTED 2023-01-03 18:43:32
2023-01-03 12:32:30
Nadia Wostal BOLIVAR
  • 2x 6/L-egz./L - Egzaminacyjny
  • 2x 15/L/L - zwykły
84 ACCEPTED 2023-01-03 11:53:55
2023-01-03 11:32:23
Zbigniew Szrejder LUCKY ZUCCA TB
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
83 ACCEPTED 2023-01-03 11:54:01
2023-01-03 11:31:45
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
82 ACCEPTED 2023-01-09 13:38:33
2023-01-03 08:41:55
Zuzanna Becker MADISON VDL
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
81 ACCEPTED 2023-01-10 08:04:38
2023-01-02 22:22:48
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
80 ACCEPTED 2023-01-03 11:52:58
2023-01-02 22:05:10
Martyna Ciegert UNTOUCHI BVH HELDENLAAN
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
  • 2x 15/L/L - zwykły
79 ACCEPTED 2023-01-02 22:19:33
2023-01-02 19:30:22
Julia Dobraniecka PANTEON
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
  • 2x 15/L/L - zwykły
78 ACCEPTED 2023-01-02 22:19:06
2023-01-02 18:20:12
Maria Padalak STAKKATO BOY
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
77 ACCEPTED 2023-01-02 22:19:10
2023-01-02 18:19:49
Maria Padalak CHERRY CORVUS D
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
76 ACCEPTED 2023-01-02 22:20:25
2023-01-02 14:26:02
Paula Baumgart JOKER
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
75 ACCEPTED 2023-01-02 22:23:05
2023-01-02 12:55:51
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
74 ACCEPTED 2023-01-10 08:04:57
2023-01-02 12:38:47
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
73 ACCEPTED 2023-01-10 08:04:59
2023-01-02 12:38:25
Zuzanna Gawęda ERA
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
72 ACCEPTED 2023-01-10 08:05:01
2023-01-02 12:35:50
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
71 ACCEPTED 2023-01-12 08:01:11
2023-01-02 12:05:51
Apolonia Gac GOLDEN LADY
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
70 ACCEPTED 2023-01-02 22:23:18
2023-01-02 12:00:52
Natalia Czech CAMELIA
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
69 ACCEPTED 2023-01-10 08:00:11
2023-01-02 11:36:16
Natalia Potrzebowska DIARADOS 7
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - dwufazowy
68 ACCEPTED 2023-01-02 22:22:04
2023-01-01 21:46:20
Zuzanna Górska FANATYK
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
67 ACCEPTED 2023-01-11 07:59:25
2023-01-01 19:45:04
Agata Mazur-Wróbel DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
66 ACCEPTED 2023-01-02 22:20:49
2023-01-01 18:55:07
Blanka Brzeska ALFA
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
65 ACCEPTED 2023-01-02 22:21:08
2023-01-01 18:53:55
Maja Żalikowska ALFA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
64 ACCEPTED 2023-01-10 08:00:22
2022-12-31 18:50:12
Nadia Komosa NADIA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
63 ACCEPTED 2023-01-12 20:01:15
2022-12-30 21:59:55
Danuta Bielska KALANTINO C
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
62 ACCEPTED 2023-01-02 22:23:30
2022-12-30 21:31:37
Martyna Nicpoń BIG BEN
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
61 ACCEPTED 2023-01-02 22:23:33
2022-12-30 21:29:00
Martyna Nicpoń SLAYER NH
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
60 ACCEPTED 2023-01-13 16:27:35
2022-12-30 21:26:55
Martyna Nicpoń KRAVITZ
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
59 ACCEPTED 2023-01-02 22:24:20
2022-12-30 21:25:04
Adam Nicpoń EROS VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
58 ACCEPTED 2023-01-02 22:24:25
2022-12-30 21:24:14
Adam Nicpoń OZZY
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
57 ACCEPTED 2023-01-02 22:24:05
2022-12-30 21:20:37
Adam Nicpoń CELINA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
56 ACCEPTED 2023-01-14 10:14:04
2022-12-30 19:26:21
Pola Greźlikowska HERTI
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
55 ACCEPTED 2023-01-10 08:02:51
2022-12-30 17:13:13
Małgorzata Dylak FRIDA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
54 ACCEPTED 2023-01-05 12:10:13
2022-12-30 14:53:03
Aleksandra Babiarz KETLING
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
53 ACCEPTED 2023-01-11 08:05:21
2022-12-30 14:52:15
Ewa Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
52 ACCEPTED 2022-12-31 08:50:43
2022-12-29 20:57:26
Grzegorz Psiuk BESARIAN
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
51 ACCEPTED 2023-01-03 11:53:44
2022-12-29 20:38:02
Małgorzata Chylicka DIAVOJ
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
50 ACCEPTED 2023-01-09 08:56:21
2022-12-29 20:07:15
Nadia Głębocka NAOMI C II
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
49 ACCEPTED 2023-01-10 08:05:16
2022-12-29 14:49:45
Michał Hycki FIONA CASTELLA
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
48 ACCEPTED 2023-01-12 07:57:48
2022-12-29 14:38:41
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
47 ACCEPTED 2022-12-30 07:36:06
2022-12-28 23:02:11
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
46 ACCEPTED 2023-01-11 07:53:51
2022-12-28 22:49:16
Ida Twerdochlib CALL ME LUCK Z
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
45 ACCEPTED 2023-01-11 07:53:55
2022-12-28 22:48:25
Ida Twerdochlib CORDENSKY
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
44 ACCEPTED 2023-01-09 08:24:28
2022-12-28 22:30:35
Zofia Apanasewicz WIZARD M
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
43 ACCEPTED 2023-01-09 08:24:34
2022-12-28 22:30:03
Adam Nicpoń HEART LIGHTNING
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
42 ACCEPTED 2023-01-09 08:24:41
2022-12-28 22:01:43
Adam Nicpoń GAMEBOY RED WINE
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
41 ACCEPTED 2023-01-13 16:29:32
2022-12-28 22:01:10
Martyna Nicpoń SUPREME
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
40 ACCEPTED 2022-12-29 14:21:42
2022-12-28 22:00:16
Adam Nicpoń L'AREZZO KEROS
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
39 ACCEPTED 2022-12-29 14:21:44
2022-12-28 21:58:56
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
38 ACCEPTED 2023-01-02 22:24:09
2022-12-28 21:58:02
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - dwufazowy
37 ACCEPTED 2022-12-30 07:36:11
2022-12-28 20:23:57
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 2x 7/P/P - zwykly
36 ACCEPTED 2023-01-12 21:17:29
2022-12-27 20:19:42
Klaudia Drewek CARPHATIO Z
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
35 ACCEPTED 2023-01-10 08:03:22
2022-12-27 18:48:26
Zuzanna Drechnowicz DARE DE LUX
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
34 ACCEPTED 2023-01-02 22:19:46
2022-12-27 10:51:24
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
33 ACCEPTED 2023-01-02 22:19:50
2022-12-27 10:50:56
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
32 ACCEPTED 2022-12-27 09:13:13
2022-12-26 23:43:47
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
31 ACCEPTED 2022-12-27 09:13:17
2022-12-26 20:44:05
Agnieszka Racka WOLVERINE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
30 ACCEPTED 2023-01-11 08:05:56
2022-12-26 20:43:37
Agnieszka Racka LOUIS H
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
29 ACCEPTED 2022-12-27 09:13:26
2022-12-26 20:43:01
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
28 ACCEPTED 2022-12-27 09:13:30
2022-12-26 20:42:31
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
  • 1x 19/CC/CC - dwufazowy
27 ACCEPTED 2023-01-10 10:41:03
2022-12-26 19:55:16
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
26 ACCEPTED 2023-01-10 08:03:56
2022-12-25 16:12:50
Natasza Alicja Tomaszewicz FEVER 5
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
25 ACCEPTED 2023-01-11 07:54:12
2022-12-25 16:11:50
Justyna Kopko GRACE OF AN ANGEL
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
24 ACCEPTED 2023-01-11 07:54:18
2022-12-25 16:10:43
Justyna Kopko KIARA D
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
23 ACCEPTED 2023-01-02 22:22:49
2022-12-25 12:03:08
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
  • 1x 18/C/C - dwufzowy
22 ACCEPTED 2022-12-28 08:03:00
2022-12-22 20:50:03
Nina Głogowska TASIEMKA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
  • 1x 15/L/L - zwykły
21 ACCEPTED 2022-12-28 08:03:02
2022-12-22 20:48:57
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
20 ACCEPTED 2023-01-11 13:56:45
2022-12-19 19:13:41
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
19 ACCEPTED 2022-12-28 08:03:23
2022-12-19 07:35:53
Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
18 ACCEPTED 2023-01-11 07:49:52
2022-12-18 17:49:06
Wera Binkowska IDAM
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
17 ACCEPTED 2022-12-29 14:22:02
2022-12-18 15:05:38
Maja Kwiatkowska DOMENA
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
16 ACCEPTED 2023-01-11 13:56:09
2022-12-18 11:41:55
Marta Trochowska LADY COLINERO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
15 ACCEPTED 2023-01-10 08:05:25
2022-12-18 11:39:54
Nela Dampc COQUICKUCO G
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
14 ACCEPTED 2023-01-10 08:05:28
2022-12-18 11:39:23
Nela Dampc DIOR V
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
13 ACCEPTED 2023-01-11 13:56:37
2022-12-18 11:36:44
Marcin Olszewski HISPANUS
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - dwufazowy
12 ACCEPTED 2023-01-09 08:24:54
2022-12-18 01:49:17
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 7/P/P - zwykly
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - dwufazowy
11 ACCEPTED 2023-01-11 15:56:44
2022-12-16 11:39:27
Maja Sałapatek LOGAN
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
10 ACCEPTED 2023-01-10 08:00:34
2022-12-16 11:37:18
Nadia Babij NORWID
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
9 ACCEPTED 2023-01-09 13:39:20
2022-12-16 11:35:28
Natasza Kozak GENOVO
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
8 ACCEPTED 2023-01-09 13:39:55
2022-12-16 11:34:40
Zofia Reimann ANTENAT
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
7 ACCEPTED 2023-01-09 13:38:49
2022-12-16 11:32:28
Sandra Romanowska SILVIA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - zwykły
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
6 ACCEPTED 2023-01-09 13:38:42
2022-12-16 11:31:40
Wiktoria Fedorczak BIBIANA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
5 ACCEPTED 2022-12-21 11:20:07
2022-12-15 18:37:30
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
  • 1x 15/L/L - zwykły
4 ACCEPTED 2023-01-02 22:20:56
2022-12-15 14:35:26
Blanka Brzeska EGBERT
  • 1x 14/LL/LL - zwykły
3 ACCEPTED 2023-01-02 22:21:32
2022-12-15 14:33:23
Grzegorz Psiuk EGBERT
  • 2x 5/L/L - dokładności
  • 1x 15/L/L - zwykły
2 ACCEPTED 2022-12-28 08:07:18
2022-12-15 14:08:01
Magdalena Duczyc CALIF
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - zwykły
1 ACCEPTED 2022-12-27 08:46:22
2022-12-15 13:52:20
Wiktoria Marcinkiewicz LUX
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - zwykły
  • 1x 15/L/L - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akulich Andrei Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
2. Apanasewicz Zofia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (J.)
O058596
3. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
4. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
O056367
5. Babij Nadia UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O056613
6. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
7. Bald Zuzanna BPK
2010 (JM.)
brak
8. Baumgart Paula St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O065192
9. Becker Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
10. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
11. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (MJ.)
O045760
12. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
13. Bielska Danuta K.J. J.J.DARBOVEN
S
O014550
14. Biełuś Paweł KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O065526
15. Binkowska Wera brak
2013 (Mł.)
O078393
16. Browarczyk Natalia Brak
2003 (MJ.)
Brak
17. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (J.)
O046916
18. Bukowska Roksana Brak
2009 (JM.)
Brak
19. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
20. Chylicka Małgorzata KJ Turze
2009 (JM.)
O079353
21. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (MJ.)
O040922
22. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
23. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
24. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
25. Dampc Nela Akademia Jazdy Konnej MJ
2012 (Mł.)
O062642
26. Dawidowska Weronika brak przynależności klubowej
2007 (J.)
...
27. Dobkowska Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O068184
28. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O057798
29. Domańska Nikola Brak
2008 (JM.)
Brak
30. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
31. Drechnowicz Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O056640
32. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
33. Drywa Aurelia KJ Koko Brzeźniki
S
O022289
34. Duczyc Magdalena KJ Dimar
2011 (JM.)
O075751
LZRWZJ/3971/22
35. Dylak Małgorzata KJ Pegaz Reda
2007 (J.)
none
36. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki KJ
S
O003288
37. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
38. Eremus Agata bpk
2010 (JM.)
brak
39. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
40. Fedorczak Wiktoria UKJ Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
O060344
41. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
S
O050337
42. Frankowska Julia KJ Kucykowo
2005 (J.)
brak
43. Fura Maria BPK
2009 (JM.)
b
44. Gac Apolonia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O064281
10302449
45. Gasińska Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2008 (JM.)
BRAK
46. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
47. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
48. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (J.)
O047345
10258045
49. Glinka Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2011 (JM.)
O075374
50. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (J.)
O057975
51. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
52. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
53. Gorszkowa Diana KJ AS DREAM
2003 (MJ.)
Brak
54. Greźlikowska Pola BPK pom
2011 (JM.)
///////
55. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
56. Hamerska Barbara Sopocki Klub Jeździecki
2007 (J.)
O049449
57. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
58. Iwaszkiewicz Paulina BPK kuj-pom
2006 (J.)
brak
59. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
S
O002741
60. Jagniewska Maja Sopocki KJ
2006 (J.)
O050336
O050336
61. Jensen Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2011 (JM.)
O066457
LZRWZJ/47/22
62. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
63. Kamińska Martyna Klub Jeździecki Arpav
2005 (J.)
O050335
64. Karaszewska Lena Sopocki KJ
2006 (J.)
O043456
65. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
66. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
67. Klimaszewska Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (JM.)
O050315
68. Klóskowska Natalia KJ Jackiewiczów
S
69. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (MJ.)
O037464
70. Komosa Nadia KJ Kucykowo
2009 (JM.)
brak
71. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
72. Koseda Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O035882
73. Kosior Julia JKS Senny
2006 (J.)
O056854
74. Kotkowska Amelia -
2008 (JM.)
brak
75. Kozak Natasza UKJ Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
O068377
76. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
77. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
78. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
79. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
80. Kwasek Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O050827
81. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (J.)
O047537
82. Laskowska Emilia Sopocki Klub Jeździecki
S
O024995
83. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
10302777
84. Lipińska Antonina KJ Kucykowo
2010 (JM.)
brak
85. Lisiewicz Zuzanna bpk
2009 (JM.)
brak
86. Marcinkiewicz Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2007 (J.)
O066644
87. Markiewicz Milena brak
2009 (JM.)
O056783
88. Mazur-Wróbel Agata SKJ Sopot
S
O006773
89. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
90. Mierzwiak Ida Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2005 (J.)
O079859
91. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
92. Molenda Lena UKJ Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
O075157
93. Narloch Wiktoria Bpk
S
O021043
94. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
95. Nicpoń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
96. Ochotna Julia PSJK
2010 (JM.)
0066714
97. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
98. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
99. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
100. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
101. Padalak Maria Sopocki KJ
2006 (J.)
O041037
102. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (J.)
O051351
103. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
104. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
105. Pawłowicz Martyna SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (MJ.)
O062405
106. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
107. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
108. Półrola Leon JKS Olsza
2012 (Mł.)
O068050
109. Potrzebowska Natalia KJ Koko Brzeźniki
2004 (MJ.)
O042948
110. Przytuła Dominika niezrzeszona
2004 (MJ.)
O063010
111. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
112. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
113. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
114. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
115. Psiuk Grzegorz Sopocki Klub Jeździecki
S
O001094
116. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
117. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
118. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
119. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
120. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
121. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
122. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
123. Romanowska Sandra UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
Brak
124. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
125. Rychter Andżelika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O067511
126. Rześna Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
2008 (JM.)
brak
127. Sabiniarz Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O052050
128. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
129. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
130. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
131. Seroczyński Kacper KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O070082
132. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (JM.)
O062828
133. Sienkiewicz Hanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2009 (JM.)
0062880
134. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
135. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
136. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
137. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (J.)
O058145
138. Syty Oliwia KJ Kucykowo
2006 (J.)
brak
139. Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
2007 (J.)
O060775
140. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
141. Tarka Anna BPK
2007 (J.)
Brak
142. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O037535
143. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Olsza
2003 (MJ.)
O031778
144. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
145. Treder Zuzanna Klub Jeździecki La Scalla
2011 (JM.)
Brak
146. Trochowska Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O007133
147. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
148. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
149. Warmińska Aleksandra BPK
2005 (J.)
brak
150. Wesołowska Aniela St. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O043883
151. Wesołowska Ewa Brak
2007 (J.)
brak
152. Wicka Agata BPK
2012 (Mł.)
BRAK
153. Wicka Maja BPK
2009 (JM.)
Brak
154. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
155. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (J.)
O051812
156. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
157. Wójcik Julia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2015 (Mł.)
Brak
158. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (MJ.)
O038237
10185778
159. Wojtala Magdalena Kucykowo Kiełpino
2010 (JM.)
brak
160. Wostal Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2010 (JM.)
O061846
161. Wygnańczuk Julia SKJ
2010 (JM.)
O061921
162. Yavenka Stanislau Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
S
O070086
163. Yehoshyna Oleksandra Brak
2007 (J.)
Brak
164. Zaleska Lena Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2010 (JM.)
O064349
165. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (JM.)
O054838
166. Żmudzińska Aurelia bpk
2008 (JM.)
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

81

ADAGIO MOON Holsteiner Warmblut GER 2015 gelding bay/177 F: -
M: -
K034388 DE421000056815
2.

45

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/149 F: Koleś
M: Aronia
K029537 616013520020916
3.

171

AMAZING VS KUC POL 2017 wałach gniada/pony:149 F: Obelisk
M: Armina Borderi
brak 616013670074917
4.

93

ANTENAT KUC POL 2016 wałach bułana/pony:144 F: brak
M: brak
brak brak
5.

173

ARAGORN SP (GŁÓWNA) POL 2017 wałach ciemnogniada/174 F: Rascin han.
M: Anchois xx/ Chef Supreme
xxx 616009600114517
6.

82

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
7.

230

ASHTREE JEMIMA SP POL 2013 klacz srokata/kuc:155 F: br.d.
M: br.d.
K033308 826069000206639
8.

180

ASHTREE JEMIMA * POL 2013 klacz srokata/155 cm F: Lys de Darmen
M: Arabiata po Alube Z
Brak 826069 000206639
9.

211

ASSANA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz kasztanowata/136 cm F: Linde Hoeve's Optimist
M: Ayubowan's Imke
Brak POL 013 53 01645 06
10.

111

BELGRADO GRANDE WESTWALSKA POL 2019 wałach siwa/- F: Pr.H Bingo Boy
M: Diarossa
brak -
11.

145

BELLA MARIA OLD POL 2011 klacz kara/174 F: Balloon
M: Catina
K022749 DE473730173111
12.

170

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach skarogniada/174 F: Wiliam
M: Bahama
brak 616009530072112
13.

89

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach skarogniada/174 F: William
M: Bahama
Brak 616009530072112
14.

38

BESARIAN WLKP POL 2015 wałach gniada/167 F: Numerus/Numero Uno ex Norton
M: Bonasera/Biskwit
K030690 616007610106115
15.

87

BIBIANA WLKP. POL 2016 klacz siwa/164 F: 0
M: 0
K033275 616006640062916
16.

51

BIG BEN NIEM. SPORT. GER 2014 wałach gniada/173 F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
K024151 DE481810006414
17.

158

BIKSONA MALOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Armani
M: Bisbona
b 616006640074614
18.

98

BIKSONA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Armani
M: Bisbona
b 616006640074614
19.

22

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
20.

62

BOLIVAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
21.

172

BOTOX-S M (AA) GŁÓWNA POL 2018 ogier gniada/167 F: Hebron
M: Bawaria/ Efekt
brak 616006580188718
22.

160

BROKAT ANGLOARAB POL 2008 wałach gniada/162 F: El Batal
M: Barda
K034157 006510396708
23.

105

BRUGIA SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Calderon
M: Breda
brak 616009520088717
24.

75

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/pony:128 F: nn /
M: nn /
K026766 616999610217814
25.

80

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
26.

31

CALIF KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/pony:130 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
K034889 013520066309
27.

137

CALL ME LUCK Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 wałach siwa/170 F: Cardento
M: Catacombe Van't Heike
K034286 056015Z55852017
28.

50

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold /
M: Upona / Concorde
K033063 826002150873992
29.

77

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
30.

104

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Cyfra / Vandamme
K029506 616009610017715
31.

2

CARPHATIO Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/164 F: Cristallo I
M: Cartania
K033898 056015Z55593617
32.

20

CARTIGA SP POL 2017 klacz jasnogniada/. F: Telco
M: Cartagene / Larron
brak 616009640045017
33.

146

CASALI HOL POL 2014 klacz siwa/168 F: Casall / Caretino
M: Z-New Sunshine / New Time
K026729 DE421000547214
34.

69

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
35.

54

CELINA OLDENBURG GER 2017 klacz siwa/172 F: Chacoon Blue
M: Laviva
*** ****
36.

73

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
37.

151

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759 732 01 00199 06
38.

24

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
39.

121

CHERIE DE BEAUFOUR SF FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Macy van Leut / Elanville
K030234 12243223Y
40.

41

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
K028499 616009530041914
41.

141

CIACOMO'S QUEEN KWPN GER 2012 klacz gniada/163 F: Ciacomo
M: Queen 267
brak 2939495383383838
42.

212

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/173 F: Elvaro
M: Clarima
K032767 616009510293615
43.

15

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
44.

110

COLESLA WESTWALSKA POL 2018 klacz gniada/- F: Colestus
M: Clasa
brak -
45.

106

CON AMORE Polski Koń Sportowy POL 2018 wałach kasztanowata/164 F: Colox Cup
M: Condelara
brak 616009600237418
46.

123

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH. LTU 2015 klacz kara/163 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
47.

138

CORDENSKY DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/175 F: Cordess/Clinton
M: Serafin/Lewinski
K028989 DE455878980115
48.

27

CORNET DREAM HOL GER 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Cassina III / Cassini I
K030469 DE421000113615
49.

102

CORNETA P WESTWALSKA POL 2015 klacz siwa/- F: Cornet Obolensky
M: Penelope
brak -
50.

194

CORRLANDO LAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Caretino K
M: Chwała
K033440 616 009 61 01161 13
51.

117

CORSQUETTO HOL POL 2018 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky
M: -
brak DE42100070698
52.

204

CORTINA A-Z WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz kara/174 F: Etos
M: Corrida
K021836 616007600129711
53.

152

COTE D'OR SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son
M: Hera XXXIV
K018874 616009640083809
54.

5

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
55.

12

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
56.

34

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
57.

196

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
58.

90

CZOZI Polski Koń Sportowy POL 2018 klacz kasztanowata/165 F: Larius Star
M: Czili
Brak -
59.

190

DANDY KUC POL 2013 wałach kasztanowata/pony:135 F: Szaman
M: Dazy
K026384 616 013 61 00919 13
60.

113

DARE DE LUX SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Hermes De Lux
M: Darola
K025894 616 009 53 00462 13
61.

148

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
62.

153

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
63.

183

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 A0022279S
64.

224

DEMETER SP POL 2014 klacz gniada/173 F: Love Affair
M: Daskaty
Brak 616009660658614
65.

169

DENVER Polski Koń Sportowy POL 2015 wałach gniada/170 F: Markies V
M: Debora
brak -
66.

178

DEPAS CORINUS P KUC POL 2010 wałach kasztanowata/146 F: .
M: .
. .
67.

184

DIAMANT DU ROUET Niemiecki Koń Sportowy GER 2018 wałach ciemnogniada/167 F: Origi D'O /Diamant De Semilly
M: Byuti / Balou Du Rouet
Brak DE473730384418
68.

214

DIAMANTE OLD GER 2015 wałach ciemnosiwa/180 cm F: Darshan /
M: Calush AA / Remon AA
K033366 DE418182534915
69.

154

DIAMENT KUC WALIJSKI POL 2017 wałach kara/pony:145 F: NN
M: NN
BRAK POL 616 999 61 02191 17
70.

99

DIARADOS 7 OLD POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Chella Girl / Sandro Boy
K025388 DE418185063412
71.

103

DIAROSSA WESTWALSKA POL 2015 klacz siwa/- F: Diarado
M: Casandra L
brak -
72.

59

DIAVOJ SP POL 2008 wałach gniada/1 F: Convoi / Contender
M: Diana / Romualdo
K017626 616009530267508
73.

124

DIOR V KWPN POL 2008 ogier skarogniada/169 F: Indoctro
M: Leslie
K018748 528003000808987
74.

130

DOKER WLKP POL 2012 wałach gniada/165 F: Cedrus
M: Damaszka
K030900 616 007 60 01142 12
75.

36

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V / Guidam
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
76.

94

DOLMEN XO POL 2014 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 616006590054214
77.

35

DOMENA Szlachetna Półkrew POL 2017 klacz gniada/155 F: Lord Star
M: Doliwia
K030495 616098200271774
78.

76

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
79.

118

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
80.

225

DURGA F:
M:
81.

DURGA SP POL x klacz siwa/x F: xxx
M: x
x
82.

177

DŻOKER SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Dżinger xx / Grand Presidium
K029064 616009510153016
83.

128

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz jasnokasztanowata/164 F: Fibonacci s
M: Edmiła
K029635 616007610057716
84.

195

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Fibonacci S
M: Edmiła
K029635 616007610057716
85.

78

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
86.

46

EGBERT SP POL 2018 wałach gniada/175 F: Conan D
M: Euforia
LKRWZJ/5956/23 616999610030118
87.

191

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
K014009 616007530282409
88.

197

ELISTORADO OLDENBURSKA POL 2017 wałach gniada/179 F: Eldorado van De Zeshoek
M: Lisa
Brak De418181130617
89.

85

ENZO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
90.

120

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
91.

56

EROS VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHIDE BEL 2018 wałach gniada/168 F: Extra
M: Etoile/darco
Brak Brak
92.

155

ERYK SP POL 2003 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
BRAK POL999530052203
93.

11

ESCOBAR C Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/172 F: Ephebe for Ever / Galoubet A
M: Ovita V / Hemmingway
K033111 056015Z55682715
94.

63

EVO KOŃ MAŁY POL 2012 wałach gniada/149 F: Strayrer’s samson
M: Euforia
K022467 616013670113712
95.

175

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
96.

47

FANATYK WLKP POL 2012 wałach gniada/167 F: LUDGER
M: FALADA
K022642 616007682004312
97.

228

FARFALLA VIL SP POL 2018 klacz gniada/171 F: MJT Nevados S
M: Fonica
brak 616009520028018
98.

114

FEVER 5 HAN GER 2008 klacz kasztanowata/165 F: For Edition I / For Pleasure
M: Chicca / Contendro I
K029927 DE431313326708
99.

122

FIONA CASTELLA HANNOVERANER POL 2015 klacz gniada/175 F: Fürst Belissaro
M: Attention One
K030634 0982615
100.

107

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/pony:131 F: Ed /
M: Finka /
K030590 616013640092316
101.

44

FLORENTINA WLKP POL 2008 klacz gniada/166 F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
102.

112

FRIDA KWPN POL 2011 mare bay/156 F: Lys Rouge
M: Zusje
none 528003201009913
103.

79

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy ESP 2016 wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: MME Pompadour / Apache D'Adviers
K033438 724016116045180
104.

136

FURIOSA Polski Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
Brak 616009600059712
105.

163

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K023100 POL009530232208
106.

4

GAMEBOY RED WINE SP POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Gino /
M: Sunday Morning / Bernini
K033278 616009640079017
107.

91

GENOVO Irlandzki Kuc Sportowy POL 2007 wałach kara/pony:140 F: NN
M: NN
K035249 201920693
108.

188

GOLDEN LADY WESTFALSKA POL 2014 klacz kasztanowata/171 cm F: Gold Way
M: Rudasya
K034739 UA630002373
109.

95

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
110.

139

GRACE OF AN ANGEL SELLE FRANCAISE FRA 2016 klacz siwa/160 F: Andiamo Semilly
M: Noble Lady
K030592 839348743737373
111.

164

GREEN DAY NIEM. SPORT. GER 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboh / Colestus
M: Gwen / Graf Top
K026824 DE455878558215
112.

187

HAMER GR SP POL 2018 wałach gniada/164 F: Calvino Z
M: Harma
Brak 616009680029018
113.

3

HEART LIGHTNING DEN DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: ***
M: ***
*** ***
114.

205

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
115.

226

HEROS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: Ed
M: Hanna H Montana / Wildzang's Silvano
K031096 616013640076915
116.

66

HEROS PK KUC POL 2015 wałach siwa/pony:130 F: ED
M: Hannah Montana
Brak 616013640076915
117.

37

HERSYLIA ZK SP POL 2013 klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
118.

208

HERTI KUC POL 2007 klacz gniada/pony:kuc:1 F: Split
M: Hortyna
K030248 616013610111107
119.

218

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
120.

161

HISPANUS NIEM. SPORT. POL 2017 wałach gniada/163 F: Accuse /
M: Historyjka / Exaltation
K031915 DE455557963117
121.

144

IBLUE KWPN POL 2013 wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: KAKINA
K028638 528003201303531
122.

125

ICARUS VAN HET MISPELHOF Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2008 gelding bay/175 F: TINKA'S BOY
M: FOLIE DE MUZE
none 056-002-W00271798
123.

132

IDAM KUC POL 2016 wałach siwa/pony:139 F: Madison
M: Iskra
K033906 616013680009916
124.

202

IHRP GISELLE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/pony:144 F: Chico /
M: Gazelle /
K034741 372003000362260
125.

210

IKAR SP POL 2008 wałach gniada/168 F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
126.

223

INEZ W Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 klacz siwa/175 F: Czumen K
M: Inger
K021249 616009610069410
127.

143

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
128.

165

JASMINA SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Concord
M: Jagoda
K034366 616009530050615
129.

39

JOKER SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Sword / Glimmerman
M: Jurta / Firstgraaf
K032694 616009580138012
130.

216

KALANTINO C SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Number One
M: Kalmia
K031445 616009520006717
131.

119

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
132.

126

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
133.

201

KATTALEYA SH Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 klacz kasztanowata/175 F: Kannan
M: Lady Blue Latour
K033823 056015Z55516415
134.

70

KETLING SP POL 2018 ogier gniada/170 F: Morricone old. / Millennium 11
M: Kostaryka WLKP/ Sofix sp
K033301 616009520069918
135.

140

KIARA D KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/163 F: BALTIC VDL
M: AINDIA
brak 528003201501698
136.

181

KING LOUI WELSH PONY IRL 2012 wałach gniada/pony:142 F: Zz
M: Zz
Brak 3923459593&
137.

147

KOPIA HUCUŁ POL 2013 klacz ciemnogniada/pony:135 F: NN
M: NN
brak 616999530260413
138.

219

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
139.

131

KRAKEN PKS POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Likwor
M: Kaskada
brak 616009530183915
140.

55

KRAVITZ OLD GER 2017 wałach gniada/168 F: Kasanova Della Pomme /
M: -
K033122 DE418181414717
141.

185

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
K030586 826002150874633
142.

33

L'AREZZO KEROS Seller Francaise FRA 2017 wałach jasnokasztanowata/167 F: Arezzo VDL
M: Ideal De La Loge
*** ***
143.

206

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
144.

166

LADY CHACCA SP POL 2018 klacz gniada/. F: Chacco Nann
M: Legia
Brak B0109776S
145.

159

LADY COLINERO SP POL 2018 klacz skarogniada/169 F: Colinero
M: Lady Catoki
Brak 616009520042618
146.

133

LADY EMERYCHA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/163 F: Emetyt
M: Lady Diablotka
K035310 616006591015714
147.

48

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
148.

26

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
149.

134

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/pony:149 F: Liguster /
M: Tangana / Angelo
K028385 013840015206
150.

1

LOUIS H HAN GER 2017 wałach kasztanowata/172 F: Lord Fauntleroy / Lord Pezi
M: Lapalu H / Numero Uno
K034490 DE431310600617
151.

60

LUCKY ZUCCA TB SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Zucca /
M: La Cordessa /
K034679 616009520017217
152.

199

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V / Guidam ex Adagio IV
M: Landova / Landor S
K030528 616009600058815
153.

23

LUX SP POL 2016 wałach kara/162 F: Rumianek
M: Lena
K035426 616009680056316
154.

86

MADISON VDL KWPN POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Global Express
M: Een Dame VDL
K032058 528003201704570
155.

203

MAPLEVALLEY'S SALLY KUC IRL 2010 klacz kara/pony:141 F: nn
M: nn
K034740 372003006879607
156.

30

MAURIK'S LIU.JO WELSH PONY NED 2012 klacz skarogniada/pony:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
K030920 528017201200770
157.

68

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/pony:143 F: Dasti Man / Candy Man
M: Mona / Navajo
K029742 616013640042915
158.

84

MINERVA VK KWPN POL 2017 klacz gniada/166 F: Grand SLAM VDL
M: Hakarla
K031464 528210004711495
159.

209

MISZA KUC POL 2008 wałach gniada/pony:120 F: Nn
M: Nn
K035180 616999640110708
160.

162

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
161.

129

NABAB SP POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Markies V
M: Nirwana
K024599 616009600175011
162.

100

NADIA KONIK POLSKI POL 2013 Klacz inna/145 F: Hans
M: Nokia
Brak
163.

193

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/pony:126 F: Nn
M: Nn
K026291 161999610284910
164.

64

NAKI NETTE KWPN NED 2018 klacz gniada/170 F: Carrera VDL /
M: Go Nette / Hamlet
K033861 528003201808402
165.

74

NAOMI C II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/167Corrado F: Corrado Boy
M: Nancy
K022852 616098100041205
166.

142

NEW STAR C SP POL 2018 klacz gniada/163 F: Quidam De Revel II Z
M: Nancy/ Concert
K035484 616
167.

115

NICKY-BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
168.

150

NIVA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/175 F: NOE D ' ISLE
M: NEBRASKA
Brak 616 007 53 00222 14
169.

109

NO WORRIES SRK KWPN NED 2018 klacz gniada/168 F: It's Possible SRK
M: Iron Lady/ Mylord Carthago
K035418 037372782
170.

186

NOLAN KWPN NED 2018 wałach gniada/169 F: Quasimodo Z
M: Jazavanta VTH
K034279 528003201803886
171.

101

NORWID SP POL 2017 wałach gniada/0 F: 0
M: 0
0 0
172.

92

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/pony:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
K030414 528000110082311
173.

116

ORTEGA SP POL 2018 wałach gniada/167 F: Larius Star
M: -
brak -
174.

57

OZZY OLDENBURG GER 2018 wałach gniada/177 F: ***
M: ****
*** ***
175.

49

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
176.

42

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
177.

231

PASCAL SP POL 2015 wałach gniady F: LANDOR
M: PANORAMA
616009610004815
178.

135

PERFECT CUP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/168 F: COLOX CUP
M: PRAKSEDA
brak 616009530041714
179.

108

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/pony:130 F: nn /
M: nn /
K028466 616999661405213
180.

149

PRIMA SP POL 2008 klacz gniada/160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
181.

156

QUEBEC HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach gniada/167 F: Quintero/ Quantum
M: Toscana XIV/ Cassini II
K030663 DE421000750812
182.

198

QUINTANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta II G.
K029141 616009640049616
183.

174

RABATA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Coriano’s Ass
M: Robertina
brak 616007610073914
184.

61

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof /
K031122 056002W00315801
185.

217

REVELATION OLDEMBURSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Hold up Premier
M: Stutbuch 1
Brak DE418180338617
186.

157

RUMBA TYP KOŃ MAŁY POL 2016 klacz siwa/145 F: NN
M: NN
brak 616999580452916
187.

176

SAFRAN SP POL 2016 wałach jasnokasztanowata/165 F: Tjungske KWPN / Carthago Z
M: Semantyka xx / Alywar
K031165 A0005991S
188.

88

SILVIA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: 0
M: 0
0 0
189.

52

SLAYER NH BWP POL 2018 wałach skarogniada/162 F: Contendro
M: Chilli kiss /cento
Brak Brak
190.

207

SPINWAY HONEY DEW CONNEMARA PONY POL 1996 klacz gniada/pony:139cm F: ASHFIELD BLUE ROCK
M: ASHFIELD GOLDEN HONEY
Brak M. 1351
191.

182

SPINWAY HONEY DEW CONNEMARA PONY POL 1996 klacz gniada/pony:139 F: Ashfield Blue Rock
M: Ashfield Golden Honey
brak M. 1351
192.

40

STAKKATO BOY NIEM. SPORT. GER 2016 wałach gniada/172 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Noblesse VI / Exorbitant
K033150 DE481810003516
193.

192

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/pony:137 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
K007887 203001924653103
194.

32

SUPREME HANOWER GER 2009 klacz kara/167 F: Edgar
M: Vorbuch 2
*** ***
195.

200

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
196.

28

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/pony:145 F: Durello Top
M: Torina
K030364 POL013640076706
197.

189

TOPAZ KUC POL 2008 wałach kasztanowata/pony:130 F: Rosenhof Massino / / Stardust Boyvan'tStedeke
M: Thalia Von Uda / Tabor
K025107 POL013530189108
198.

6

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
199.

65

TOYDI KONIK POLSKI POL 2015 wałach myszata/pony:137 F: Bachus
M: Turawa P
K035464 616011530208815
200.

29

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/pony:135 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
K027048 POL013670165307
201.

43

UDINE SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
202.

58

UNTOUCHI BVH HELDENLAAN AES POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Untouchable/ Hors la loi II
M: Hatschibuh/ Lord Calando
K034202 826002180885191
203.

179

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
204.

7

WIZARD M SP POL 2006 wałach gniada/159 F: Kastello
M: Westa
K013815 POL 009 53 00539 06
205.

25

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
Rider Club
Competition
Prize
Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
200
100
SUM:
330.00
Bielska Danuta K.J. J.J.DARBOVEN
90
SUM:
90.00
Dampc Nela Akademia Jazdy Konnej MJ
50
200
SUM:
250.00
Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
220
40
250
220
SUM:
730.00
Gawęda Julianna Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
50
140
SUM:
190.00
Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
120
50
SUM:
170.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
250
280
SUM:
530.00
Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
120
SUM:
120.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
30
SUM:
30.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
90
200
150
30
SUM:
470.00
Kopko Justyna JKS Olsza
30
SUM:
30.00
Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
140
230
SUM:
370.00
Milewska Julia JKS Barłomino
200
SUM:
200.00
Narloch Wiktoria Bpk
30
170
SUM:
200.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
170
280
40
300
380
100
140
170
350
300
SUM:
2230.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
60
SUM:
60.00
Padalak Maria Sopocki KJ
260
250
SUM:
510.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
60
SUM:
60.00
Potrzebowska Natalia KJ Koko Brzeźniki
180
SUM:
180.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
290
SUM:
290.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
170
SUM:
170.00
Psiuk Grzegorz Sopocki Klub Jeździecki
230
250
SUM:
480.00
Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
60
SUM:
60.00
Rychlik Sylwia St. J Baborówko
50
40
30
30
30
SUM:
180.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
140
SUM:
140.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
60
SUM:
60.00
Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
SUM:
30.00
Wojtal Julianna Sopocki KJ
180
SUM:
180.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrei
Pomorska Liga Jeździecka
CORNETA P (102)
2023-01-15
2023-01-15
27
DIAROSSA (103)
2023-01-15
26
2023-01-15
34
Apanasewicz Zofia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2023-01-14
54
2023-01-14
1
2023-01-15
2023-01-15
12
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KETLING (70)
2023-01-14
2023-01-14
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2023-01-14
12
30
2023-01-14
3
200
2023-01-15
25
2023-01-15
6
100
Babij Nadia
UKJ Reimann Team Karlino
NORWID (101)
2023-01-14
1
2023-01-14
35
2023-01-15
2023-01-15
11
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (6)
2023-01-14
35
2023-01-14
16
2023-01-15
21
Bald Zuzanna
BPK
ERYK (155)
2023-01-14
Baumgart Paula
St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
JOKER (39)
2023-01-14
38
2023-01-14
38
2023-01-15
2023-01-15
40
Becker Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ENZO (85)
2023-01-14
1
2023-01-14
30
2023-01-15
2023-01-15
8
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2023-01-14
66
2023-01-14
42
2023-01-15
45
2023-01-15
19
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
VALENTINA (179)
2023-01-15
15
Biegalska Iga
Sopocki KJ
2023-01-15
7
CANABAZ (77)
2023-01-14
3
Bielska Danuta
K.J. J.J.DARBOVEN
2023-01-14
1
2023-01-14
38
2023-01-15
2
2023-01-15
6
90
Biełuś Paweł
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2023-01-14
1
2023-01-14
4
2023-01-15
2023-01-15
43
Binkowska Wera
brak
IDAM (132)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
3
2023-01-15
4
Browarczyk Natalia
Brak
QUINTANA (198)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
2
2023-01-15
6
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (45)
2023-01-14
1
2023-01-15
10
EGBERT (46)
2023-01-15
11
2023-01-15
Bukowska Roksana
Brak
ASSANA (211)
2023-01-14
1
2023-01-14
36
2023-01-14
26
Buszan Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
ECHMEA (128)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
Chylicka Małgorzata
KJ Turze
DIAVOJ (59)
2023-01-14
1
2023-01-14
2023-01-15
10
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2023-01-14
1
2023-01-14
38
2023-01-15
2023-01-15
42
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (118)
2023-01-14
28
2023-01-15
28
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2023-01-14
36
2023-01-14
21
2023-01-15
37
2023-01-15
13
2023-01-14
1
2023-01-14
2023-01-14
18
2023-01-15
16
2023-01-15
14
Czech Natalia
Sopocki KJ
CAMELIA (50)
2023-01-14
32
2023-01-14
35
2023-01-15
41
Dampc Nela
Akademia Jazdy Konnej MJ
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
2023-01-15
3
DIOR V (124)
2023-01-14
1
2023-01-14
7
50
2023-01-15
2
200
Dawidowska Weronika
brak przynależności klubowej
TOYDI (65)
2023-01-15
14
2023-01-15
18
Dobkowska Monika
Pomorska Liga Jeździecka
2023-01-14
1
2023-01-14
22
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
PANTEON (42)
2023-01-14
24
2023-01-14
2023-01-14
1
2023-01-14
2023-01-15
22
2023-01-15
28
Domańska Nikola
Brak
2023-01-14
1
2023-01-14
26
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2023-01-14
24
2023-01-14
63
2023-01-15
25
2023-01-15
29
Drechnowicz Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-14
1
2023-01-14
16
2023-01-15
13
2023-01-15
21
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2023-01-14
38
2023-01-14
1
2023-01-15
9
2023-01-15
Drywa Aurelia
KJ Koko Brzeźniki
COLESLA (110)
2023-01-15
2023-01-15
2023-01-15
2023-01-15
17
Duczyc Magdalena
KJ Dimar
CALIF (31)
2023-01-14
13
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
13
2023-01-15
8
2023-01-15
Dylak Małgorzata
KJ Pegaz Reda
FRIDA (112)
2023-01-15
2023-01-15
9
Dyżewska Ewa Aleksandra
Sopocki KJ
EDESSO (78)
2023-01-14
9
2023-01-15
3
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (94)
2023-01-14
1
2023-01-14
47
2023-01-15
22
2023-01-15
Eremus Agata
bpk
DIAMENT (154)
2023-01-14
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CARTIGA (20)
2023-01-14
38
2023-01-14
1
2023-01-15
32
2023-01-15
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
1
2023-01-15
28
Fedorczak Wiktoria
UKJ Reimann Team Karlino
BIBIANA (87)
2023-01-14
22
2023-01-14
1
2023-01-15
2023-01-15
31
Filipczak Robert
Sopocki Klub Jeździecki
QUEBEC (156)
2023-01-14
22
2023-01-14
35
Frankowska Julia
KJ Kucykowo
KOPIA (147)
2023-01-14
12
2023-01-14
Fura Maria
BPK
RUMBA (157)
2023-01-15
2023-01-15
16
BIKSONA (158)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
Gac Apolonia
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-14
38
2023-01-14
49
2023-01-15
44
2023-01-15
Gasińska Laura
KJ Black Horse Team Gdańsk
FURIOSA (136)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
4
2023-01-15
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
IRALSINA (143)
2023-01-14
25
2023-01-14
3
220
2023-01-15
29
2023-01-15
14
IBLUE (144)
2023-01-14
2023-01-14
9
40
2023-01-14
2
250
2023-01-15
3
220
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (119)
2023-01-14
10
40
2023-01-15
19
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
ERA (120)
2023-01-14
2023-01-15
7
50
2023-01-14
5
140
2023-01-15
23
Glinka Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
MISZA (209)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
6
2023-01-15
2023-01-15
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-14
5
120
2023-01-14
17
2023-01-15
8
50
2023-01-15
34
Głogowska Nina
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-14
2023-01-14
24
2023-01-14
54
2023-01-15
4
2023-01-15
30
2023-01-14
24
2023-01-14
24
2023-01-15
2023-01-15
2
Górska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
FANATYK (47)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
6
2023-01-15
Gorszkowa Diana
KJ AS DREAM
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
9
2023-01-15
Greźlikowska Pola
BPK pom
HERTI (208)
2023-01-14
26
2023-01-14
35
2023-01-15
2023-01-15
7
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2023-01-14
1
250
2023-01-14
1
280
2023-01-15
10
2023-01-15
19
Hamerska Barbara
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-14
Hycki Michał
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2023-01-14
1
2023-01-14
31
2023-01-15
5
120
2023-01-15
26
Iwaszkiewicz Paulina
BPK kuj-pom
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
10
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
KJ Jackiewiczów
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
49
2023-01-15
12
30
HAMER GR (187)
2023-01-14
33
2023-01-14
1
2023-01-15
19
2023-01-14
29
2023-01-15
19
2023-01-15
Jagniewska Maja
Sopocki KJ
DIAMANTE (214)
2023-01-14
26
2023-01-15
17
Jensen Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
1
2023-01-15
21
Kaiser Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
ELGON (191)
2023-01-15
30
2023-01-15
46
Kamińska Martyna
Klub Jeździecki Arpav
2023-01-14
38
2023-01-14
14
2023-01-15
20
2023-01-15
36
Karaszewska Lena
Sopocki KJ
2023-01-14
20
2023-01-15
29
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-14
6
90
2023-01-15
39
2023-01-15
33
2023-01-14
37
2023-01-14
2023-01-15
3
200
2023-01-15
5
150
2023-01-14
1
2023-01-14
11
30
2023-01-15
35
2023-01-15
31
Klebba Natalia
KJ Arpav
NOLAN (186)
2023-01-14
1
2023-01-14
38
2023-01-15
18
2023-01-15
33
Klimaszewska Amelia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
COTE D'OR (152)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
2023-01-15
24
Klóskowska Natalia
KJ Jackiewiczów
HEROS PK (226)
2023-01-14
26
2023-01-15
9
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CARINO O (104)
2023-01-14
38
2023-01-14
38
2023-01-15
2023-01-15
38
Komosa Nadia
KJ Kucykowo
NADIA (100)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
Kopko Justyna
JKS Olsza
2023-01-14
1
2023-01-14
2023-01-15
11
30
KIARA D (140)
2023-01-14
64
2023-01-14
38
2023-01-15
31
2023-01-15
26
Koseda Agata
Sopocki Klub Jeździecki
DOKER (130)
2023-01-14
38
2023-01-14
53
2023-01-15
23
2023-01-15
Kosior Julia
JKS Senny
CHALLENGE (151)
2023-01-15
2023-01-15
Kotkowska Amelia
-
DENVER (169)
2023-01-14
2023-01-14
Kozak Natasza
UKJ Reimann Team Karlino
GENOVO (91)
2023-01-14
15
2023-01-14
1
2023-01-15
19
2023-01-15
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
NABAB (129)
2023-01-14
6
2023-01-15
12
2023-01-14
4
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-14
2023-01-14
2023-01-15
2023-01-15
15
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
CZOZI (90)
2023-01-14
1
2023-01-14
22
2023-01-15
14
2023-01-15
CON AMORE (106)
2023-01-14
1
2023-01-14
46
2023-01-15
12
2023-01-15
32
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (68)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
10
2023-01-15
12
Kwasek Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
KOTILLA (219)
2023-01-14
33
2023-01-14
27
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
DOMENA (35)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
2023-01-15
Laskowska Emilia
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-14
33
2023-01-14
7
2023-01-15
18
2023-01-15
10
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
CASALI (146)
2023-01-14
4
140
2023-01-15
2
230
Lipińska Antonina
KJ Kucykowo
NADIA (100)
2023-01-15
11
2023-01-15
Lisiewicz Zuzanna
bpk
ECHMEA (195)
2023-01-15
13
2023-01-15
Marcinkiewicz Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
LUX (23)
2023-01-14
1
2023-01-14
35
2023-01-15
5
2023-01-15
39
Markiewicz Milena
brak
BIKSONA (98)
2023-01-15
1
2023-01-15
1
Mazur-Wróbel Agata
SKJ Sopot
2023-01-14
1
2023-01-14
54
2023-01-15
5
2023-01-15
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (36)
2023-01-14
2023-01-15
Mierzwiak Ida
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
18
2023-01-15
Milewska Julia
JKS Barłomino
2023-01-14
2
200
2023-01-14
40
Molenda Lena
UKJ Reimann Team Karlino
BUCEFAL (75)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
10
2023-01-15
11
Narloch Wiktoria
Bpk
MORWA (162)
2023-01-14
9
30
2023-01-15
3
170
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-14
4
170
2023-01-14
10
2023-01-15
1
280
2023-01-15
9
2023-01-14
41
2023-01-14
36
2023-01-15
18
2023-01-15
9
40
2023-01-14
1
300
2023-01-15
1
380
2023-01-14
25
2023-01-14
6
100
2023-01-15
4
140
2023-01-15
4
170
CYCERA (34)
2023-01-14
1
350
2023-01-15
1
300
CELINA (54)
2023-01-14
35
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-14
35
OZZY (57)
2023-01-14
24
2023-01-14
24
Nicpoń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
SUPREME (32)
2023-01-14
43
BIG BEN (51)
2023-01-14
28
2023-01-14
21
2023-01-15
30
2023-01-15
43
2023-01-14
23
2023-01-14
44
KRAVITZ (55)
2023-01-14
34
2023-01-14
42
Ochotna Julia
PSJK
2023-01-14
22
2023-01-14
30
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
HISPANUS (161)
2023-01-14
62
2023-01-14
15
2023-01-15
27
2023-01-15
42
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
NICKY-BOY (115)
2023-01-14
24
2023-01-14
7
60
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2023-01-14
1
2023-01-14
35
2023-01-15
2023-01-15
48
DURGA (225)
2023-01-14
32
2023-01-14
21
2023-01-15
2023-01-15
20
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2023-01-15
2023-01-15
16
Padalak Maria
Sopocki KJ
2023-01-14
2023-01-14
12
2023-01-15
32
2023-01-14
2
260
2023-01-15
2
250
Pasternak Julia
UKJ Reimann Team Karlino
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
23
2023-01-15
17
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-14
1
2023-01-14
54
2023-01-15
36
2023-01-15
24
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (199)
2023-01-14
54
2023-01-14
38
2023-01-14
Pawłowicz Martyna
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (200)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
2023-01-14
1
2023-01-14
2023-01-15
4
NADIA (193)
2023-01-14
1
2023-01-15
5
2023-01-15
2023-01-14
26
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2023-01-14
30
2023-01-14
13
2023-01-15
8
60
2023-01-15
LA COCO 3 (206)
2023-01-14
29
2023-01-14
14
2023-01-15
12
2023-01-15
Półrola Leon
JKS Olsza
2023-01-14
1
2023-01-14
26
2023-01-15
6
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
14
Potrzebowska Natalia
KJ Koko Brzeźniki
2023-01-14
5
2023-01-14
5
2023-01-15
4
2023-01-15
4
180
Przytuła Dominika
niezrzeszona
BRUGIA (105)
2023-01-14
44
2023-01-14
54
2023-01-15
34
2023-01-15
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2023-01-15
24
2023-01-15
2023-01-15
20
2023-01-15
18
2023-01-15
8
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2023-01-15
2
290
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2023-01-14
3
170
2023-01-14
38
2023-01-15
23
2023-01-15
22
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
EGBERT (46)
2023-01-14
1
2023-01-14
54
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (73)
2023-01-14
8
2023-01-15
5
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2023-01-14
36
2023-01-14
2023-01-14
46
2023-01-15
4
2023-01-15
37
Psiuk Grzegorz
Sopocki Klub Jeździecki
CASALI (146)
2023-01-14
2
230
2023-01-15
1
250
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (73)
2023-01-14
8
60
2023-01-15
17
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2023-01-14
1
2023-01-14
2023-01-15
14
2023-01-15
38
2023-01-14
39
2023-01-14
2023-01-14
29
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
ANTENAT (93)
2023-01-14
14
2023-01-14
1
2023-01-15
8
2023-01-15
15
Rogala Karolina
Sopocki KJ
2023-01-14
37
2023-01-14
2023-01-15
35
2023-01-15
31
Rogala Karolina
Sopocki KJ
2023-01-14
2023-01-14
34
2023-01-15
16
2023-01-15
KYANA HDH (185)
2023-01-14
48
2023-01-15
15
Romanowska Sandra
UKJ Reimann Team Karlino
SILVIA (88)
2023-01-14
1
2023-01-14
24
2023-01-15
2023-01-15
14
2023-01-15
13
Rychlik Sylwia
St. J Baborówko
UDINE (43)
2023-01-14
8
50
2023-01-14
10
40
2023-01-15
9
30
2023-01-15
25
2023-01-14
10
30
2023-01-15
10
30
Rychter Andżelika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BROKAT (160)
2023-01-15
7
2023-01-15
33
Rześna Marta
KJ Black Horse Team Gdańsk
2023-01-14
22
2023-01-14
1
2023-01-15
2023-01-15
5
Sabiniarz Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (210)
2023-01-15
2023-01-15
11
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
F-MATI AZ (175)
2023-01-14
34
2023-01-14
23
2023-01-15
27
2023-01-15
13
Sałapatek Maja
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (134)
2023-01-14
2023-01-14
68
2023-01-15
15
2023-01-15
Seroczyńska Nela
KJ Black Horse Team Gdańsk
FLORA PK (107)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
1
2023-01-15
2
PIXI BH (108)
2023-01-14
1
2023-01-15
3
Seroczyński Kacper
KJ Black Horse Team Gdańsk
FLORA PK (107)
2023-01-14
1
2023-01-15
PIXI BH (108)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
7
2023-01-15
17
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
EVO (63)
2023-01-14
1
2023-01-14
41
2023-01-15
5
2023-01-15
3
2023-01-15
Sienkiewicz Hanna
KJ Black Horse Team Gdańsk
JASMINA (165)
2023-01-14
1
2023-01-14
42
2023-01-15
6
2023-01-15
9
Skorowska Gaja
Sopocki Klub Jeździecki
2023-01-14
67
2023-01-14
54
2023-01-15
2023-01-15
50
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
GALILEO (163)
2023-01-14
2023-01-15
32
GREEN DAY (164)
2023-01-14
44
2023-01-15
30
2023-01-15
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
SAFRAN (176)
2023-01-14
27
2023-01-14
20
DŻOKER (177)
2023-01-14
22
2023-01-14
15
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
CHARLIE (24)
2023-01-14
32
2023-01-15
11
2023-01-15
11
Syty Oliwia
KJ Kucykowo
KRAKEN (131)
2023-01-15
2023-01-15
Szachnowska Marita
Klub Jeździecki La Scalla
2023-01-15
2023-01-15
47
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2023-01-14
39
2023-01-14
31
2023-01-15
20
2023-01-15
16
2023-01-14
17
2023-01-14
18
2023-01-15
35
2023-01-15
13
Tarka Anna
BPK
DEMETER (224)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
3
2023-01-15
28
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (82)
2023-01-14
34
2023-01-14
30
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS Olsza
FEVER 5 (114)
2023-01-14
2023-01-14
2023-01-15
8
2023-01-14
1
2023-01-14
1
KING LOUI (181)
2023-01-14
33
2023-01-14
26
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2023-01-14
24
2023-01-14
13
2023-01-15
6
CLAUDIUS (212)
2023-01-14
2023-01-14
12
2023-01-15
5
140
Trafalska Liwia
BPK
2023-01-15
7
2023-01-15
Treder Zuzanna
Klub Jeździecki La Scalla
NIVA (150)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
Trochowska Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-14
24
2023-01-14
1
2023-01-15
26
2023-01-15
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
2023-01-14
19
2023-01-14
19
2023-01-15
17
2023-01-15
7
60
CORDENSKY (138)
2023-01-14
34
2023-01-15
15
2023-01-15
16
2023-01-14
14
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2023-01-14
2023-01-14
HEWELIA (218)
2023-01-14
1
2023-01-14
13
30
Warmińska Aleksandra
BPK
2023-01-14
33
Wesołowska Aniela
St. Warszawski KJ
INEZ W (223)
2023-01-14
22
2023-01-14
11
2023-01-15
15
2023-01-15
27
Wesołowska Ewa
Brak
BELMONDO (170)
2023-01-15
2023-01-15
18
Wicka Agata
BPK
ERYK (155)
2023-01-14
Wicka Maja
BPK
DIAMENT (154)
2023-01-14
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CZACZA (196)
2023-01-14
26
2023-01-14
23
2023-01-15
14
2023-01-14
69
2023-01-14
65
2023-01-15
51
2023-01-15
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
RABATA (174)
2023-01-14
34
2023-01-14
45
2023-01-15
21
2023-01-15
16
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
TOPAZ (189)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
2
2023-01-15
12
DANDY (190)
2023-01-14
1
2023-01-14
1
2023-01-15
13
2023-01-15
Wójcik Julia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2023-01-14
2023-01-14
2023-01-15
12
2023-01-15
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2023-01-14
4
180
Wojtala Magdalena
Kucykowo Kiełpino
KRAKEN (131)
2023-01-14
1
2023-01-14
22
Wostal Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
BOLIVAR (62)
2023-01-14
3
2023-01-14
1
2023-01-15
19
2023-01-15
Wygnańczuk Julia
SKJ
EAZY BOY (227)
2023-01-14
2
2023-01-14
2023-01-15
7
2023-01-15
Yavenka Stanislau
Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
BOTOX-S (172)
2023-01-14
38
2023-01-14
36
2023-01-15
24
2023-01-15
40
ARAGORN (173)
2023-01-14
38
2023-01-14
40
2023-01-15
22
2023-01-15
25
Yehoshyna Oleksandra
Brak
2023-01-14
33
2023-01-14
1
Zaleska Lena
Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
PRIMA (149)
2023-01-15
33
2023-01-15
41
Żalikowska Maja
KJ Dilmar
ALFA (45)
2023-01-15
8
2023-01-14
1
2023-01-14
1
Żmudzińska Aurelia
bpk
PASCAL (231)
2023-01-15
17
2023-01-15
29

Number of Riders: 166

Number of Horses: 205

The sum of prizes: 8 380.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl