Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
276 ACCEPTED 2022-11-10 07:25:57
2022-11-09 19:46:32
Inga Zdrojewska NICK 2
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
275 ACCEPTED 2022-11-11 17:17:43
2022-11-09 18:43:11
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
274 ACCEPTED 2022-11-10 07:25:48
2022-11-09 18:30:43
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
273 ACCEPTED 2022-11-10 07:26:41
2022-11-09 17:42:55
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
272 ACCEPTED 2022-11-10 12:25:20
2022-11-09 17:03:34
Marta Gapska CANIZARES
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
271 ACCEPTED 2022-11-10 07:26:51
2022-11-09 15:20:53
Kamil Dudzik BELLA MARIA
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
270 ACCEPTED 2022-11-11 16:42:33
2022-11-09 12:48:22
Robert Filipczak QUEBEC
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
269 ACCEPTED 2022-11-11 16:42:38
2022-11-09 12:47:24
Aleksandra Benkowska LORENTINA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
268 ACCEPTED 2022-11-10 12:22:56
2022-11-09 12:45:52
Łucja Marks MELODY
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
267 ACCEPTED 2022-11-12 23:21:08
2022-11-09 10:35:19
Magdalena Jop GRAAL
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
266 ACCEPTED 2022-11-12 23:21:17
2022-11-09 10:34:51
Robert Brandt CYRANO
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
265 ACCEPTED 2022-11-10 07:25:32
2022-11-09 10:34:18
Robert Brandt OUTLANDER
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
264 ACCEPTED 2022-11-10 07:23:59
2022-11-09 09:32:27
Antonina Blandzi DRATIGA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
263 ACCEPTED 2022-11-09 07:37:06
2022-11-08 22:07:25
Paulina Iwaszkiewicz BELMONDO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
262 ACCEPTED 2022-11-12 10:25:18
2022-11-08 22:06:54
Anna Rinc TALIAN
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
261 ACCEPTED 2022-11-09 12:17:23
2022-11-08 22:04:13
Casey Mc Adams BELLA MARIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
260 ACCEPTED 2022-11-10 07:27:07
2022-11-08 22:03:00
Maria Służewska-Gębka CEJLON
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
259 ACCEPTED 2022-11-09 11:17:52
2022-11-08 21:54:13
Lena Falkiewicz HARD ROCK
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
258 ACCEPTED 2022-11-09 10:50:12
2022-11-08 21:36:33
Lena Szymendera TURAWA P
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
257 ACCEPTED 2022-11-08 22:42:10
2022-11-08 21:33:57
Tola Wawrzkiewicz ZALVO
  • 1x 16/P/P - zwykły
256 ACCEPTED 2022-11-08 22:42:18
2022-11-08 21:33:25
Tola Wawrzkiewicz FUEGO CN
  • 1x 15/L/L - zwykły
255 ACCEPTED 2022-11-09 10:50:16
2022-11-08 21:32:19
Nina Kulas TURAWA P
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
254 ACCEPTED 2022-11-08 22:42:30
2022-11-08 21:32:01
Karolina Rogala FUEGO CN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
253 ACCEPTED 2022-11-09 10:50:19
2022-11-08 21:28:45
Malwina Mikołajczyk TURAWA P
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
252 ACCEPTED 2022-11-09 13:09:01
2022-11-08 21:28:37
Karolina Rogala KYANA HDH
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
251 ACCEPTED 2022-11-09 11:17:54
2022-11-08 21:12:59
Filip Falkiewicz CAALISTENIA
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
250 ACCEPTED 2022-11-09 10:51:51
2022-11-08 21:10:36
Elżbieta Staniewicz TONIA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
249 ACCEPTED 2022-11-11 12:03:34
2022-11-08 20:53:29
Grzegorz Psiuk SIGNORINA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
248 ACCEPTED 2022-11-08 20:21:18
2022-11-08 17:29:24
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
247 ACCEPTED 2022-11-10 13:21:04
2022-11-08 16:53:11
Wiktoria Janiszewska CYGAN
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
246 ACCEPTED 2022-11-08 16:32:27
2022-11-08 16:20:11
Paulina Stawiarska TOSKANIA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
245 ACCEPTED 2022-11-10 07:24:36
2022-11-08 16:10:10
Maria Fura BIKSONA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
244 ACCEPTED 2022-11-08 16:31:09
2022-11-08 16:09:17
Andżelika Rychter BROKAT
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
243 ACCEPTED 2022-11-09 07:36:56
2022-11-08 15:34:00
Dariusz Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
242 ACCEPTED 2022-11-09 07:36:58
2022-11-08 15:33:05
Dominika Reszuta ARKADIUS R Z
  • 2x 15/L/L - zwykły
241 ACCEPTED 2022-11-09 13:08:58
2022-11-08 13:48:06
Maja Rogala LEONIA P
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
240 ACCEPTED 2022-11-09 13:12:25
2022-11-08 13:07:20
Angelika Bogacka GRAND MARSHALL ZAGORKA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
239 ACCEPTED 2022-11-10 09:43:13
2022-11-08 11:58:15
Krystyna Kuźmicz BAWARIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
238 ACCEPTED 2022-11-09 10:07:37
2022-11-08 11:08:54
Zuzanna Bajan CIDRIS SILVA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
237 ACCEPTED 2022-11-12 08:52:51
2022-11-08 09:51:12
Marianna Szymoniak VALESKA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
236 ACCEPTED 2022-11-12 08:52:40
2022-11-08 09:48:01
Anna Buksakowska FRUGO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
235 ACCEPTED 2022-11-09 11:18:59
2022-11-08 09:00:55
Zuzanna Moszońska ROSA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
234 ACCEPTED 2022-11-10 07:24:55
2022-11-07 20:30:01
Milena Markiewicz BIKSONA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
233 ACCEPTED 2022-11-08 11:21:24
2022-11-07 20:26:04
Hanna Kuba GALANT
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
232 ACCEPTED 2022-11-08 11:21:25
2022-11-07 20:25:14
Hanna Kuba SIMBA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
231 ACCEPTED 2022-11-08 10:35:29
2022-11-07 20:24:21
Maja Kuba KALTER
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
230 ACCEPTED 2022-11-09 08:16:09
2022-11-07 19:27:58
Kamil Zblewski CARIA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
229 ACCEPTED 2022-11-08 10:54:10
2022-11-07 19:27:26
Antoni Nowak GRIXEL PK
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
228 ACCEPTED 2022-11-08 07:56:23
2022-11-07 19:01:45
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
227 ACCEPTED 2022-11-08 07:56:28
2022-11-07 18:24:56
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
226 ACCEPTED 2022-11-08 20:20:29
2022-11-07 18:23:04
Antonina Hoffmann RIVANDER
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
225 ACCEPTED 2022-11-08 09:52:27
2022-11-07 18:20:33
Nadia Zwolinska HATTRICK PK
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
224 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:39
2022-11-07 18:19:54
Joanna Mucha SANTIAGO
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
223 ACCEPTED 2022-11-08 10:54:40
2022-11-07 18:18:48
Pola Stachura PEPPER N
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
222 ACCEPTED 2022-11-08 07:50:52
2022-11-07 18:18:04
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
221 ACCEPTED 2022-11-08 07:52:37
2022-11-07 18:17:00
Martyna Kowalczyk HALAMA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
220 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:13
2022-11-07 18:16:08
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
219 ACCEPTED 2022-11-08 07:49:43
2022-11-07 17:47:42
Katarzyna Bziukiewicz KING OF DIAMONDS Z
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
218 ACCEPTED 2022-11-10 08:57:57
2022-11-07 17:36:08
Paulina Endraszka BRANDY
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
217 ACCEPTED 2022-11-08 07:49:14
2022-11-07 17:31:10
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
216 ACCEPTED 2022-11-10 08:58:02
2022-11-07 17:27:45
Paulina Endraszka DEMETER 18
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
215 ACCEPTED 2022-11-10 08:58:05
2022-11-07 17:27:27
Paulina Endraszka DORADO'S CLINTA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
214 ACCEPTED 2022-11-07 17:29:41
2022-11-07 16:25:07
Julia Karolak ADAGIO MOON
  • 1x 8/N/N - zwykły
213 ACCEPTED 2022-11-07 17:29:48
2022-11-07 16:23:11
Grzegorz Psiuk ADAGIO MOON
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
212 ACCEPTED 2022-11-08 10:34:33
2022-11-07 16:22:19
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
211 ACCEPTED 2022-11-08 10:34:35
2022-11-07 16:21:16
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
210 ACCEPTED 2022-11-08 16:30:19
2022-11-07 14:54:47
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
209 ACCEPTED 2022-11-11 08:52:02
2022-11-07 14:47:33
Grzegorz Psiuk BAHARTA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
208 ACCEPTED 2022-11-09 10:04:16
2022-11-07 12:21:29
Martyna Ciegert UNTOUCHI BVH HELDENLAAN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
207 ACCEPTED 2022-11-07 17:20:34
2022-11-07 12:21:09
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
206 ACCEPTED 2022-11-07 17:21:06
2022-11-07 11:43:29
Karolina Gołek LOTAR
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
205 ACCEPTED 2022-11-07 17:30:02
2022-11-07 11:30:30
Róża Wójcikiewicz GULIA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
204 ACCEPTED 2022-11-11 08:51:22
2022-11-07 11:24:57
Gabriela Tomaszewska DAMULKA
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
203 ACCEPTED 2022-11-11 08:51:28
2022-11-07 11:23:41
Alicja Maszkowska BELLA
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
202 ACCEPTED 2022-11-07 17:23:34
2022-11-07 10:48:12
Justyna Badaszko CLOUD NO. 9
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
201 ACCEPTED 2022-11-08 07:47:52
2022-11-07 09:21:42
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
200 ACCEPTED 2022-11-07 13:52:14
2022-11-07 09:09:35
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 2x 15/L/L - zwykły
199 ACCEPTED 2022-11-07 17:22:17
2022-11-07 09:08:09
Dariusz Reszuta KATTALEYA SH Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
198 ACCEPTED 2022-11-09 13:56:44
2022-11-07 07:53:48
Wiktoria Sabiniarz IKAR
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
197 ACCEPTED 2022-11-09 13:56:51
2022-11-07 07:53:31
Zofia Ustimiuk MISIA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
196 ACCEPTED 2022-11-09 13:56:34
2022-11-07 07:53:05
Anna Tarka DEMETER
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
195 ACCEPTED 2022-11-09 13:56:59
2022-11-07 07:52:39
Pola Greźlikowska HERTI
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
194 ACCEPTED 2022-11-09 13:56:39
2022-11-07 07:52:18
Dominika Glinka MISZA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
193 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:58
2022-11-07 05:06:03
Grażyna Suchecka HEWELIUSZ
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
192 ACCEPTED 2022-11-09 07:54:33
2022-11-07 02:23:12
Justyna Kotowska PENTAGON
S4
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
191 ACCEPTED 2022-11-09 07:53:57
2022-11-07 02:22:25
Justyna Kotowska SUSA
S4
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
190 ACCEPTED 2022-11-08 16:32:08
2022-11-06 22:37:19
Piotr Tauba RIBANA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
189 ACCEPTED 2022-11-08 10:34:51
2022-11-06 22:35:14
Wiktoria Ryciak CLOUD 27
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
188 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:26
2022-11-06 21:45:18
Helena Markiewicz MARIKA
  • 2x 5/L-egz./L - Egzaminacyjny
  • 2x 15/L/L - zwykły
187 ACCEPTED 2022-11-07 07:44:06
2022-11-06 21:39:24
Tomasz Olszewski CHOCOLATE FUDGECAKE
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
186 ACCEPTED 2022-11-07 13:56:19
2022-11-06 21:38:09
Anastazja Olszewska CHILL WIN TOP
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
185 ACCEPTED 2022-11-07 17:26:35
2022-11-06 21:37:41
Tomasz Olszewski LOLI COEUR FIELD
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
184 ACCEPTED 2022-11-07 07:44:26
2022-11-06 21:35:56
Luiza Majewska MISS TOASTIE
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
183 ACCEPTED 2022-11-07 07:44:28
2022-11-06 21:35:12
Luiza Majewska CHOCOLATE FUDGECAKE
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
182 ACCEPTED 2022-11-07 07:44:31
2022-11-06 21:34:41
Luiza Majewska CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
181 ACCEPTED 2022-11-08 10:34:42
2022-11-06 21:33:37
Leon Półrola MAPLEVALLEY'S SALLY
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
180 ACCEPTED 2022-11-08 10:34:43
2022-11-06 21:33:05
Leon Półrola IHRP GISELLE
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
179 ACCEPTED 2022-11-08 10:54:00
2022-11-06 21:32:25
Pola Szajda ARROW
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
178 ACCEPTED 2022-11-07 17:20:56
2022-11-06 21:31:58
Gabriela Węglińska HARRY
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
177 ACCEPTED 2022-11-07 17:27:58
2022-11-06 20:56:10
Oliwia Dalbiak CALETTO DE REVEL
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
176 ACCEPTED 2022-11-09 19:24:47
2022-11-06 19:38:34
Weronika Wiśniewska CARLITOS IN GOMERA L
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
175 ACCEPTED 2022-11-08 07:54:25
2022-11-06 19:06:21
Magdalena Szczechura ASTI SPUMANTE L
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
174 ACCEPTED 2022-11-08 07:54:27
2022-11-06 19:05:48
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
173 ACCEPTED 2022-11-07 07:45:31
2022-11-06 18:57:36
Agnieszka Racka WOLVERINE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
172 ACCEPTED 2022-11-07 07:45:33
2022-11-06 18:56:22
Agnieszka Racka LOUIS H
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
171 ACCEPTED 2022-11-07 07:45:36
2022-11-06 18:53:38
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
170 ACCEPTED 2022-11-07 17:28:11
2022-11-06 18:29:13
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
169 ACCEPTED 2022-11-07 18:55:44
2022-11-06 17:45:31
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
168 ACCEPTED 2022-11-07 18:57:19
2022-11-06 17:45:01
Paweł Spisak A STAR IS BORN
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
167 ACCEPTED 2022-11-08 10:35:18
2022-11-06 17:34:11
Aleksandra Kawecka WHITE THING
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
166 ACCEPTED 2022-11-08 07:52:27
2022-11-06 16:55:56
Maria Padalak STAKKATO BOY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
165 ACCEPTED 2022-11-08 07:52:29
2022-11-06 16:55:36
Maria Padalak CHERRY CORVUS D
  • 1x 9/C/C - zwykły
164 ACCEPTED 2022-11-07 13:53:23
2022-11-06 15:55:43
Maria Szutenbach KALEJDOSKOP
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
163 ACCEPTED 2022-11-08 16:31:33
2022-11-06 14:54:19
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
162 ACCEPTED 2022-11-07 07:45:52
2022-11-06 13:05:44
Natalia Klebba NOLAN
  • 2x 15/L/L - zwykły
161 ACCEPTED 2022-11-07 07:45:50
2022-11-06 13:05:25
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
160 ACCEPTED 2022-11-07 07:44:41
2022-11-06 12:46:31
Justyna Łopato HARDY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
159 ACCEPTED 2022-11-07 07:44:47
2022-11-06 12:45:58
Julia Glamowska HARDY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
158 ACCEPTED 2022-11-07 07:45:57
2022-11-06 11:27:04
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
157 ACCEPTED 2022-11-07 07:45:59
2022-11-06 11:26:47
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 9/C/C - zwykły
156 ACCEPTED 2022-11-08 16:31:54
2022-11-06 08:13:46
Barbara Jeziorowska PANTEON
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
155 ACCEPTED 2022-11-07 17:23:23
2022-11-06 07:20:02
Julia Drozdowska MEXICANA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
154 ACCEPTED 2022-11-07 17:31:18
2022-11-05 22:35:50
Pola Cichla DIANA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
153 ACCEPTED 2022-11-10 15:37:56
2022-11-05 20:40:05
Natalia Browarczyk QUINTANA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
152 ACCEPTED 2022-11-07 13:55:38
2022-11-05 20:21:15
Dominika Przytuła BRUGIA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
151 ACCEPTED 2022-11-07 17:20:45
2022-11-05 17:42:59
Maja Felskowska GIZMO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
150 ACCEPTED 2022-11-07 17:24:13
2022-11-05 16:06:59
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
149 ACCEPTED 2022-11-07 17:24:15
2022-11-05 16:04:08
Maryia Mikhailava STAKKATINO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
148 ACCEPTED 2022-11-07 17:24:18
2022-11-05 16:02:55
Siarhei Kazlou ROLEX VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
147 ACCEPTED 2022-11-07 17:24:20
2022-11-05 15:56:59
Siarhei Kazlou LUTHRON
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
146 ACCEPTED 2022-11-07 17:24:22
2022-11-05 15:54:29
Siarhei Kazlou LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
145 ACCEPTED 2022-11-07 17:31:29
2022-11-05 14:54:37
Natalia Czech CAMELIA
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
144 ACCEPTED 2022-11-07 17:28:28
2022-11-05 13:39:42
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
143 ACCEPTED 2022-11-07 17:25:10
2022-11-05 11:00:36
Weronika Ziółkowska BALOU BALOU
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
142 ACCEPTED 2022-11-07 07:37:15
2022-11-05 10:56:26
Przemysław Sarnowski MINERVA VK
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
141 ACCEPTED 2022-11-07 07:45:11
2022-11-05 00:14:53
Anna Grzybowska-Skrodzka HOJANAS
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
140 ACCEPTED 2022-11-07 17:21:52
2022-11-04 22:39:59
Lena Obłońska LA'MARCELL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
139 ACCEPTED 2022-11-07 17:21:17
2022-11-04 22:38:58
Iga Płatek WOODY ALLEN
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
138 ACCEPTED 2022-11-10 08:38:24
2022-11-04 22:35:37
Grzegorz Psiuk LADY CASTLE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
137 ACCEPTED 2022-11-07 13:51:50
2022-11-04 22:34:45
Pola Wawryniuk MOEL
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
136 ACCEPTED 2022-11-07 17:22:36
2022-11-04 22:34:39
Grzegorz Psiuk ANTARES S
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
135 ACCEPTED 2022-11-08 20:19:43
2022-11-04 22:34:21
Lena Krupińska ŚNIEŻKA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
134 ACCEPTED 2022-11-07 17:21:44
2022-11-04 22:33:22
Sonia Groszek BRONISZ
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
133 ACCEPTED 2022-11-07 07:43:52
2022-11-04 22:32:51
Nela Dampc COQUICKUCO G
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
132 ACCEPTED 2022-11-07 07:43:54
2022-11-04 22:32:22
Nela Dampc DIOR V
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
131 ACCEPTED 2022-11-07 17:28:53
2022-11-04 22:32:00
Jakub Jarecki SASANKA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
130 ACCEPTED 2022-11-07 17:28:55
2022-11-04 22:31:35
Jakub Jarecki OGALA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
129 ACCEPTED 2022-11-07 17:28:57
2022-11-04 22:31:11
Jakub Jarecki NAIROBI
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
128 ACCEPTED 2022-11-10 12:36:56
2022-11-04 21:03:54
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
127 ACCEPTED 2022-11-10 12:37:08
2022-11-04 21:03:16
Blanka Pellowska NADIA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
126 ACCEPTED 2022-11-10 12:37:21
2022-11-04 21:02:45
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
125 ACCEPTED 2022-11-10 12:37:42
2022-11-04 21:02:17
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
124 ACCEPTED 2022-11-10 12:37:54
2022-11-04 21:01:33
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
123 ACCEPTED 2022-11-07 13:53:56
2022-11-04 19:16:23
Blanka Brzeska EGBERT
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
122 ACCEPTED 2022-11-08 11:19:26
2022-11-04 17:47:58
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
121 ACCEPTED 2022-11-08 11:19:24
2022-11-04 17:47:09
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
120 ACCEPTED 2022-11-10 12:24:47
2022-11-04 17:16:11
Paulina Pierzyńska OKUDŻAWA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
119 ACCEPTED 2022-11-07 17:23:06
2022-11-04 14:18:19
Zbigniew Szrejder GINEWRA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
118 ACCEPTED 2022-11-07 17:23:08
2022-11-04 14:17:49
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
117 ACCEPTED 2022-11-07 07:41:32
2022-11-04 14:01:49
Antonina Buszan ECHMEA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
116 ACCEPTED 2022-11-10 07:25:15
2022-11-04 13:18:24
Urszula Zawadzka SULTAN OF SWING
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
115 ACCEPTED 2022-11-07 13:57:39
2022-11-04 12:13:37
Alicja Olszewska DORAWA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
114 ACCEPTED 2022-11-07 07:31:00
2022-11-04 12:13:28
Wera Binkowska IDAM
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
113 ACCEPTED 2022-11-08 07:53:48
2022-11-04 10:48:13
Zofia Trzcińska CONAN I
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
112 ACCEPTED 2022-11-09 10:02:58
2022-11-04 10:39:38
Zuzanna Becker MADISON VDL
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
111 ACCEPTED 2022-11-07 07:44:55
2022-11-04 10:29:40
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
110 ACCEPTED 2022-11-07 07:28:39
2022-11-04 10:21:10
Hanna Bacia MERCI
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
109 ACCEPTED 2022-11-07 07:29:02
2022-11-04 10:20:30
Natalia Bacia HANA GR
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
108 ACCEPTED 2022-11-07 07:34:40
2022-11-04 08:08:55
Martyna Jarosz ROSA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
107 ACCEPTED 2022-11-07 13:54:59
2022-11-03 23:38:43
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
106 ACCEPTED 2022-11-08 11:21:08
2022-11-03 23:37:39
Nina Głogowska TASIEMKA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
105 ACCEPTED 2022-11-07 17:24:49
2022-11-03 19:52:39
Weronika Czarnecka JALANDAHAR
  • 1x 8/N/N - zwykły
104 ACCEPTED 2022-11-07 07:32:32
2022-11-03 16:45:12
Agata Piastowska LILA LANI
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
103 ACCEPTED 2022-11-07 07:33:05
2022-11-03 16:44:35
Paweł Czerniewicz ECRUZEIRA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
102 ACCEPTED 2022-11-07 07:33:02
2022-11-03 16:39:12
Paweł Czerniewicz DONNA BELLA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
101 ACCEPTED 2022-11-07 07:33:52
2022-11-03 15:25:50
Wiktoria De Lubicz - Szeliska SOFIA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
100 ACCEPTED 2022-11-07 13:55:21
2022-11-03 15:08:58
Oliwia Deik SLAYER-CH
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
99 ACCEPTED 2022-11-07 14:00:06
2022-11-03 13:34:49
Maja Wolny TANDARA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
98 ACCEPTED 2022-11-07 14:00:10
2022-11-03 13:34:12
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
97 ACCEPTED 2022-11-07 13:59:30
2022-11-03 12:42:59
Małgorzata Chrostowska OPIUM
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
96 ACCEPTED 2022-11-09 10:16:46
2022-11-03 12:35:20
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
95 ACCEPTED 2022-11-07 13:58:57
2022-11-03 09:08:27
Aleksandra Babiarz AZALIA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
94 ACCEPTED 2022-11-08 16:30:44
2022-11-03 09:07:55
Marcin Olszewski DIARADO’S DAIMOND
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
93 ACCEPTED 2022-11-09 10:16:15
2022-11-03 09:07:26
Marcin Olszewski VHS SING NIGHT
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
92 ACCEPTED 2022-11-09 10:16:18
2022-11-03 09:07:08
Marcin Olszewski VHS GRAF BELMER
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
91 ACCEPTED 2022-11-08 07:54:36
2022-11-02 19:05:21
Julia Lendzion FERDINAND
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
90 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:49
2022-11-02 19:04:19
Julia Rozwadowska-Walczak RAINBOW
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
89 ACCEPTED 2022-11-07 17:24:32
2022-11-02 19:02:04
Julia Skotarczak MR. IT'S POSSIBLE SRK
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
88 ACCEPTED 2022-11-09 08:06:25
2022-11-02 14:40:02
Emilia Laskowska LEONARDO
S3
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
87 ACCEPTED 2022-11-04 12:23:45
2022-11-02 14:03:04
Nadia Głębocka NAOMI C II
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
86 ACCEPTED 2022-11-08 10:35:48
2022-11-02 11:06:29
Anna Kopeć STAKKATO BLUE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
85 ACCEPTED 2022-11-08 10:35:55
2022-11-02 11:00:23
Anna Kopeć HALLO WAY RED WINE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
84 ACCEPTED 2022-11-08 10:35:52
2022-11-02 10:58:43
Anna Kopeć CASORIE ZR Z
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
83 ACCEPTED 2022-11-09 11:18:45
2022-11-01 18:02:52
Natasza Stasiak ICARUS VAN HET MISPELHOF
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
82 ACCEPTED 2022-11-07 07:33:26
2022-11-01 15:08:46
Julia Erbel GAMON
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
81 ACCEPTED 2022-11-04 08:17:32
2022-11-01 13:31:49
Maksymilian Orlik VENDETTA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
80 ACCEPTED 2022-11-04 08:17:34
2022-11-01 13:31:11
Weronika Orlik CASTAR VAN DE KLEITE Z
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
79 ACCEPTED 2022-11-04 08:17:23
2022-11-01 13:30:40
Agnieszka Michalska CZARIS
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
78 ACCEPTED 2022-11-08 10:35:08
2022-10-31 21:44:18
Krzysztof Seren DEAUVILLE S
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
77 ACCEPTED 2022-11-08 10:35:01
2022-10-31 21:43:45
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
76 ACCEPTED 2022-11-08 20:20:00
2022-10-31 18:46:00
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
75 ACCEPTED 2022-11-04 12:29:25
2022-10-31 17:35:00
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
74 ACCEPTED 2022-11-04 12:29:53
2022-10-31 17:18:14
Paulina Kiempa QUIDAMO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
73 ACCEPTED 2022-11-08 07:53:15
2022-10-31 15:18:39
Natalia Witkowska WHISKY
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
72 ACCEPTED 2022-11-08 07:53:06
2022-10-31 15:18:13
Wiktoria Romanowska SAFORA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
71 ACCEPTED 2022-11-04 09:55:31
2022-10-31 14:56:46
Katarzyna Widzińska NITRYT
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
70 ACCEPTED 2022-11-04 09:55:29
2022-10-31 14:56:07
Katarzyna Widzińska KORSARZ
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
69 ACCEPTED 2022-11-07 07:31:17
2022-10-31 09:00:01
Anna Janka TISJAN
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
68 ACCEPTED 2022-11-04 09:14:11
2022-10-31 08:27:58
Magdalena Ćwik NEW SKY C
  • 1x 8/N/N - zwykły
67 ACCEPTED 2022-11-04 12:28:38
2022-10-31 08:27:03
Zofia Ćwik DAGA GR
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
66 ACCEPTED 2022-11-04 12:29:03
2022-10-31 08:26:31
Magdalena Ćwik NO WORRIES SRK
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
65 ACCEPTED 2022-11-07 07:30:06
2022-10-31 08:26:02
Magdalena Ćwik NEW STAR C
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
64 ACCEPTED 2022-11-07 07:30:12
2022-10-31 08:24:54
Bartosz Gauza IRALSINA
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
63 ACCEPTED 2022-11-07 07:31:50
2022-10-31 08:24:20
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
62 ACCEPTED 2022-11-04 09:14:22
2022-10-31 08:23:40
Weronika Knajdek NEW SKY C
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
61 ACCEPTED 2022-11-02 10:34:14
2022-10-31 08:22:43
Emilia Pilarska DUCATI
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
60 ACCEPTED 2022-11-10 07:43:29
2022-10-31 08:15:25
Marta Dacka CHIN CHAMPER
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
59 ACCEPTED 2022-11-07 13:57:13
2022-10-31 08:14:38
Wojciech Dahlke KYNAN S
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
58 ACCEPTED 2022-11-07 13:57:17
2022-10-31 08:13:23
Wojciech Dahlke CANTURO GRANDE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
57 ACCEPTED 2022-11-10 07:28:24
2022-10-31 08:09:51
Zofia Lewandowska CASALI
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
56 ACCEPTED 2022-11-10 07:28:30
2022-10-31 08:08:42
Grzegorz Psiuk CASALI
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
55 ACCEPTED 2022-11-08 07:43:26
2022-10-31 07:30:37
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
54 ACCEPTED 2022-11-03 17:42:03
2022-10-31 05:47:39
Przemysław Sarnowski GRENADA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
53 ACCEPTED 2022-11-02 10:11:24
2022-10-31 05:46:52
Nadia Wostal BOLIVAR
  • 2x 5/L-egz./L - Egzaminacyjny
  • 2x 15/L/L - zwykły
52 ACCEPTED 2022-11-04 08:07:12
2022-10-30 17:48:51
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
51 ACCEPTED 2022-11-07 17:28:43
2022-10-30 10:26:51
Maja Żalikowska ALFA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
50 ACCEPTED 2022-11-07 13:56:50
2022-10-30 10:04:47
Blanka Brzeska ALFA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
49 ACCEPTED 2022-11-07 13:54:26
2022-10-30 10:02:53
Grzegorz Psiuk EGBERT
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
48 ACCEPTED 2022-11-04 09:55:27
2022-10-29 18:25:28
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
47 ACCEPTED 2022-11-09 07:53:35
2022-10-29 18:23:57
Robert Hestkowski CHILE
S2
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
46 ACCEPTED 2022-11-09 07:53:36
2022-10-29 18:21:00
Robert Hestkowski JUVENTUS
S2
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
45 ACCEPTED 2022-11-09 07:53:39
2022-10-29 18:17:10
Robert Hestkowski PERHAN
S2
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
44 ACCEPTED 2022-11-09 07:53:34
2022-10-29 18:16:24
Robert Hestkowski BALERO BRECH
S2
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
43 ACCEPTED 2022-11-09 07:53:30
2022-10-29 18:15:57
Robert Hestkowski ANTIBES
S2
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
42 ACCEPTED 2022-11-09 10:07:40
2022-10-28 19:08:49
Mikołaj Bajan FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
41 ACCEPTED 2022-11-07 17:32:23
2022-10-28 10:08:59
Victoria Ferjan CONTINIA
  • 2x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 2x 16/P/P - zwykły
  • 2x 17/N/N - zwykły
40 ACCEPTED 2022-11-07 17:32:30
2022-10-28 10:08:41
Victoria Ferjan MARCO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
39 ACCEPTED 2022-11-03 10:11:46
2022-10-27 16:11:37
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
38 ACCEPTED 2022-10-28 08:18:49
2022-10-26 19:07:33
Maja Jankowiak EVITA Z
  • 1x 5/L-egz./L - Egzaminacyjny
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
37 ACCEPTED 2022-11-08 11:21:43
2022-10-26 09:04:37
Jakub Szelangiewicz EFFORT Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
36 ACCEPTED 2022-11-08 11:21:45
2022-10-26 09:03:30
Jakub Szelangiewicz CLAPTON
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
35 ACCEPTED 2022-11-08 11:21:46
2022-10-26 09:02:24
Jakub Szelangiewicz DONOVAN Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
34 ACCEPTED 2022-11-08 11:21:48
2022-10-26 09:01:22
Jakub Szelangiewicz CARLO
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
33 ACCEPTED 2022-11-08 07:49:22
2022-10-25 17:05:40
Aleksandra Grela ALINERO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
32 ACCEPTED 2022-11-03 10:11:30
2022-10-25 16:52:10
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
31 ACCEPTED 2022-10-27 08:58:09
2022-10-25 08:39:38
Aleksandra Zybała DI CAPRIO Z
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
30 ACCEPTED 2022-11-03 10:11:53
2022-10-24 15:14:14
Oliwia Klimkiewicz BIG STAR O Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
29 ACCEPTED 2022-11-03 10:11:56
2022-10-24 15:11:44
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
28 ACCEPTED 2022-11-07 13:56:02
2022-10-24 12:44:35
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
27 ACCEPTED 2022-11-07 07:34:08
2022-10-22 18:47:28
Julia Trochowska FIORANO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
26 ACCEPTED 2022-11-07 07:30:36
2022-10-20 14:36:31
Grzegorz Rychlik CAPSIZE
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
25 ACCEPTED 2022-11-09 10:07:49
2022-10-19 16:32:21
Dominika Henzel DAME PROVA Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
24 ACCEPTED 2022-10-28 08:03:00
2022-10-18 09:37:46
Diego Pieniaszek SEPTEMBER AA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
23 ACCEPTED 2022-11-08 07:52:57
2022-10-13 21:24:22
Zuzanna Okroy PIACZENTO
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
22 ACCEPTED 2022-11-04 12:28:48
2022-10-13 17:19:46
Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
21 ACCEPTED 2022-11-04 08:10:36
2022-10-13 13:23:37
Nela Seroczyńska PIXI BH
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
20 ACCEPTED 2022-11-04 08:10:43
2022-10-13 13:23:13
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
19 ACCEPTED 2022-11-03 10:13:20
2022-10-12 06:57:27
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
18 ACCEPTED 2022-11-08 07:55:27
2022-10-11 22:21:21
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
17 ACCEPTED 2022-11-08 07:55:31
2022-10-11 22:20:50
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
16 ACCEPTED 2022-11-08 07:55:33
2022-10-11 22:20:05
Marcin Joppek JENDOLA-B PJT
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
15 ACCEPTED 2022-11-08 07:55:35
2022-10-11 22:19:11
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
14 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:38
2022-10-11 17:45:12
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
13 ACCEPTED 2022-10-13 07:33:18
2022-10-11 12:16:32
Paulina Wachowiak POLLY B
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
12 ACCEPTED 2022-10-13 07:33:20
2022-10-11 12:15:56
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
11 ACCEPTED 2022-11-06 22:16:33
2022-10-10 21:06:46
Aleksandra Gorecka CON CONTADOR
  • 2x 5/L-egz./L - Egzaminacyjny
  • 2x 15/L/L - zwykły
10 ACCEPTED 2022-11-07 13:59:13
2022-10-08 08:37:44
Pola Lewandowska LANCELOTTA K
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
9 ACCEPTED 2022-10-12 07:34:46
2022-10-07 18:11:41
Julia Kalinowska ADAGIO-GL
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
8 ACCEPTED 2022-10-27 10:36:45
2022-10-06 15:25:21
Wanessa Kochanek ARMAGEDON
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
7 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:31
2022-09-24 21:27:01
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
6 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:14
2022-09-24 21:26:40
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
5 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:16
2022-09-24 21:26:19
Zuzanna Gawęda ERA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
4 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:17
2022-09-24 21:25:59
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
3 ACCEPTED 2022-11-03 10:12:28
2022-09-24 09:52:34
Magdalena Duczyc CALIF
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
2 ACCEPTED 2022-11-07 07:36:57
2022-09-23 16:26:11
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
1 ACCEPTED 2022-11-09 13:07:33
2022-09-23 15:05:52
Natalia Sikorska SINUS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
2. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
3. Bacia Hanna bpk
2009 (JM.)
O061428
4. Bacia Natalia bpk
2007 (JM.)
O061426
5. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
6. Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O043637
7. Bajan Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O019287
8. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
9. Bemong Maria Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O039473
10. Benkowska Aleksandra JKS W Siodle
2009 (JM.)
-
11. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
12. Binkowska Wera brak
2013 (Mł.)
O078393
13. Blandzi Antonina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O060990
14. Bogacka Angelika Sopocki Klub Jeździecki
S
0004888
15. Brandt Robert Champion Lodz
S
O042874
16. Browarczyk Natalia Brak
2003 (MJ.)
Brak
17. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
18. Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
S
O023478
10228330
19. Buksakowska Anna HKS LOtNA
2008 (JM.)
-
20. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
21. Bziukiewicz Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O055870
22. Chrostowska Małgorzata Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
brak
23. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
24. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (MJ.)
O040922
25. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
26. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
27. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
28. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
29. Czerniewicz Paweł CSJ Coval Pogórze
S
O056166
30. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (MJ.)
O053312
31. Dąbkowska Aleksandra JKS Barłomino sp.zoo
S
O015041
32. Dacka Marta KJ Sokół Damasławek
S
O059533
33. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
34. Dalbiak Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2006 (J.)
O048685
35. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
36. De Lubicz - Szeliska Wiktoria KJ Dolina Charlotty
2008 (JM.)
O057689
37. Deik Oliwia Klub Jeździecki Dolina Charlotty
S
O064462
38. Drozdowska Julia -
2002 (MJ.)
O043525
39. Duczyc Magdalena KJ Dimar
2011 (Mł.)
O075751
LZRWZJ/3971/22
40. Dudzik Kamil Sopocki Klub Jeździecki
S
O058152
41. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
42. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (MJ.)
O041356
43. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
44. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (JM.)
O053528
45. Felskowska Maja Klub Jeździecki Zajączkowo
2009 (JM.)
brak
46. Ferjan Victoria Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2008 (JM.)
O050021
47. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050337
48. Fura Maria BPK
2009 (JM.)
b
49. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O025871
50. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
51. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
52. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
10258045
53. Glamowska Julia Brak
2003 (MJ.)
Brak
54. Glinka Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O075374
55. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
56. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
57. Gołek Karolina JKS Dako-Galant Skibno
S
O010132
10145766
58. Gorecka Aleksandra Pomorski Liga Jeździecka
2006 (J.)
O061687
59. Gorzkowska Alicja bpk
2007 (JM.)
O055979
60. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
61. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
S
O034583
62. Greźlikowska Pola BPK pom
2011 (Mł.)
///////
63. Groszek Sonia SKJ Sopot
2008 (JM.)
Brak
64. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Arpav
S
O037297
65. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
66. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
67. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
68. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
O049915
69. Iwaszkiewicz Paulina BPK kuj-pom
2006 (J.)
brak
70. Janiszewska Wiktoria Brak
2008 (JM.)
Brak
71. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
72. Jankowiak Maja KJ Bonin
2008 (JM.)
O069046
73. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
74. Jarosz Martyna stajnia Pegaz Reda
2006 (J.)
brak
75. Jensen Natalia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O066457
LZRWZJ/47/22
76. Jeziorowska Barbara Sopocki KJ
2010 (JM.)
O066427
77. Jop Magdalena Klub Jeździecki Champion
S
0042875
78. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
79. Kalinowska Julia -
2001 (MJ.)
-
80. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
81. Kamińska Martyna Klub Jeździecki Arpav
2005 (J.)
O050335
82. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
83. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
84. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
85. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
86. Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
2007 (JM.)
O060072
87. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
88. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O057311
89. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (J.)
O037859
90. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
91. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
92. Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O035242
93. Kochanek Wanessa KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O047874
94. Kopeć Anna JKS Pęczerzyno
S
O019589
95. Kotowska Justyna SKJ Sopot
S
O001280
10096861
96. Kowalczyk Martyna UKJ Karmen Nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
97. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
98. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
99. Krupińska Lena Bpk
2010 (JM.)
Brak
100. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
101. Kuba Hanna brak
2008 (JM.)
brak
102. Kuba Maja brak
2005 (J.)
brak
103. Kulas Nina brak
2010 (JM.)
brak
104. Kuźmicz Krystyna Bpk
Brak
105. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
106. Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2002 (MJ.)
O040226
107. Laskowska Emilia Sopocki Klub Jeździecki
S
O024995
108. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (J.)
O052595
109. Lendzion Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O054572
110. Lewandowska Pola Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O061674
111. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
112. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
113. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
114. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
0019289
115. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
116. Majewska Luiza JKS Olsza
2014 (Mł.)
O068103
117. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2004 (J.)
O056639
118. Markiewicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O050329
119. Markiewicz Milena brak
2009 (JM.)
O056783
120. Marks Łucja Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
-
121. Maszkowska Alicja Bertyn Piastowo
2008 (JM.)
0069978
122. Mc Adams Casey Psjk
2009 (JM.)
brak
123. Michalska Agnieszka KJ J.J. Darboven
S
O059286
124. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
125. Mikołajczyk Malwina brak
2009 (JM.)
brak
126. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
127. Moszońska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
Brak
128. Mucha Joanna UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
Brak
129. Narloch Wiktoria Bpk
S
O021043
130. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
131. Obłońska Lena JKS Olsza
2012 (Mł.)
O070664
132. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
133. Olszanowski Daniel St. Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
134. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025506
135. Olszewska Anastazja Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2018 (Mł.)
brak
136. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
137. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
138. Orlik Maksymilian KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O066803
139. Orlik Weronika KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O066825
140. Padalak Maria Sopocki KJ
2006 (J.)
O041037
141. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
142. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
143. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
144. Pieniaszek Diego KJ Grek Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O039628
145. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
146. Pilarska Emilia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O061897
147. Płatek Iga Bpk
2012 (Mł.)
Brako
148. Półrola Leon JKS Olsza
2012 (Mł.)
O068050
149. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
150. Przytuła Dominika niezrzeszona
2004 (J.)
O063010
151. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
152. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
153. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
154. Psiuk Grzegorz Sopocki Klub Jeździecki
S
O001094
155. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
156. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
157. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
158. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
0001094
159. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
160. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
161. Reszuta Dariusz Klub Jeździecki La Scalla
S
O000544
162. Reszuta Dominika KJ La Scalla
S
O023149
163. Rinc Anna Rywal Grudziądz
S
Brak
164. Rochowicz Julia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O063192
165. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
166. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
167. Rogala Maja Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
072661
168. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
169. Romanowska Wiktoria JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O046134
170. Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
2001 (MJ.)
O042667
171. Rozwadowska-Walczak Julia Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
0000
172. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
173. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
174. Rychter Andżelika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
0067511
175. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
176. Sabiniarz Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O052050
177. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
178. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
179. Seren Krzysztof KJ Michałówka
S
O045652
180. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
181. Sikorska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061879
182. Skotarczak Julia Klub Jeździecki Profil
S
O026348
183. Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
184. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
185. Stachura Pola UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O054409
186. Staniewicz Elżbieta Pomorska Liga Jeździecka
S
O 042862
187. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
188. Stawiarska Paulina Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2013 (Mł.)
O071424
189. Suchecka Grażyna KJ Iskra Sztum
S
O045903
190. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
191. Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
2007 (JM.)
O060775
192. Szajda Pola Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2009 (JM.)
Brak
193. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
194. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
195. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
O004337
196. Szutenbach Maria Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (J.)
O047414
197. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (MJ.)
O043738
198. Szymendera Lena brak
2010 (JM.)
brak
199. Szymoniak Marianna HKS LOTNA
2003 (MJ.)
O082314
200. Tarka Anna BPK
2007 (JM.)
Brak
201. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
202. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O037535
203. Tomaszewska Gabriela Piastowo
2010 (JM.)
brak
204. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
205. Trochowska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
brak
206. Trzcińska Zofia Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
2005 (J.)
O055934
207. Ustimiuk Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2013 (Mł.)
O063639
208. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
10273927
209. Wawryniuk Pola Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O058370
210. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
211. Węglińska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2010 (JM.)
brak
212. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
213. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (J.)
O051812
214. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O035164
215. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (JM.)
O062112
216. Wolny Maja St. Stadnina Koni Olimpia
S
O023178
217. Wostal Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2010 (JM.)
O061846
218. Wysokińska Agata KJ Turze
2007 (JM.)
O051600
219. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (JM.)
O054838
220. Zawadzka Urszula OKJ Tabun
S
brak
221. Zblewski Kamil UKJ Karmen Niekłonice
S
O013654
222. Zdrojewska Inga Sportowy Klub Jeździecki Stajnia pod Wierzbą
2009 (JM.)
070147
223. Ziółkowska Weronika Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062891
10299009
224. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
225. Zybała Aleksandra St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O037266
10138421
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

144

A STAR IS BORN HOL GER 2017 klacz gniada/174 F: Action Breaker
M: Arina I
Brak DE421000135417
2.

141

ADAGIO MOON Holsteiner Warmblut GER 2015 gelding bay/177 F: -
M: -
K034388 DE421000056815
3.

25

ADAGIO-GL SP POL 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Vulkan L
M: Amira
brak 616009610078415
4.

105

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:149 F: Koleś
M: Aronia
K029537 616013520020916
5.

150

ALINERO Polski Koń Sportowy POL 2018 wałach gniada/164 F: Colinero
M: Abra Katabra
K 035 365 Brak
6.

136

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
7.

43

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA LAT 2012 klacz siwa/168 F: Antonio / Acorado
M: Carera / Cento
K031803 LV001000003212
8.

39

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz gniada F: Contendro
M: Aida
K024622 616009670098611
9.

120

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
10.

9

ANTIBES SP POL 2017 wałach /173 F: Rastin
M:
K033717
11.

152

ARABELLA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Carey Son /
M: Alexis / Duth Capitol
K025231 616009640064214
12.

219

ARKADIUS R Z Z POL 2018 wałach siwa/164 F: Baldini II
M: Arkadia
Brak 056015Z55634118
13.

1

ARMAGEDON SP POL 2013 wałach ciemnogniada/175 F: Boss /
M: Askania /
brak 616009610148113
14.

184

ARROW SP POL 2001 wałach siwa/161 F: Rubin /
M: Akita /
brak POL009660005401
15.

256

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
16.

294

ASHTREE JEMIMA SP POL 2013 klacz srokata/kuc:155 F: br.d.
M: br.d.
K033308 826069000206639
17.

205

ASTEJA SPI POL 2010 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alzacja / Fandavid
K025577 616009530022510
18.

10

ASTERIX WLKP POL 2009 wałach F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
19.

160

ASTI SPUMANTE L HAN POL 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
20.

295

ATIFA SP POL 2016 klacz gniada/- F: If du Reverdy
M: Atlantyda
K029056 616009590167716
21.

109

AZALIA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Landacord / Landjunge
M: Aura / Cordial
K028691 616009530215615
22.

278

BAHARTA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz tarantowata/163 F: Pathos
M: Bahara
brak 616 999 53 00329 11
23.

8

BALERO BRECH SP POL 2015 wałach gniada F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Cortina / Conteur
K028275 DE431319618715
24.

133

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
25.

265

BAWARIA SP POL 2010 klacz kasztanowata/X F: X
M: X
Brak X
26.

277

BELLA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:133 F: Lux
M: Balbina
brak 616999520077116
27.

257

BELLA MARIA OLD POL 2011 klacz kara/174 F: Ballon
M: Catina
K022749 DE473730173111
28.

236

BELLA MARIA OLD POL 2011 klacz kara/174 F: Balloon
M: Catina
K022749 DE473730173111
29.

220

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach skarogniada/174 F: William
M: Bahama
brak 616009530072112
30.

44

BIG STAR O Z ZANGERSHEIDE POL 2012 wałach kara/165 F: Big Star jr
M: Papilon
K025682 703955
31.

250

BIKSONA MALOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Armani
M: Bisbona
b 616006640074614
32.

251

BIKSONA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Armani
M: Bisbona
b 616006640074614
33.

32

BOLIVAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
34.

261

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
35.

202

BROKAT ANGLOARAB POL 2008 wałach gniada/162 F: El Batal
M: Barda
K034157 006510396708
36.

118

BRONISZ M POL 2008 wałach gniada/170 F: Diabełek
M: Bonita
K020375 POL006550126208
37.

102

BRUGIA SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Calderon
M: Breda
brak 616009520088717
38.

233

CAALISTENIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Maaik /
M: Caroline / Gluosnis
K022902 616009600209113
39.

135

CALETTO DE REVEL OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Julio / Julio Mariner
M: Padvas Blume / Quidam Rubin
K029311 DE418180277013
40.

168

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
41.

46

CALIF KUC WALIJZKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
K034889 013520066309
42.

146

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold /
M: Upona / Concorde
K033063 826002150873992
43.

93

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
44.

247

CANIZARES HOLSZTYNSKI POL 2018 ogier ciemnogniada/175 F: Connor
M: Feliz Fabienne
Brak Brak
45.

107

CANTURO GRANDE HAN POL 2016 wałach gniada/164 F: Canturano / Canturo
M: Bellisima / Phin Phin
K030722 DE431316968416
46.

65

CAPSIZE HOL GER 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I / Casall
M: T-Casina / Cassini I
K029664 DE421000505016
47.

221

CARIA SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If du reverdy
M: Carewna
Brak 616 009 64 00289 17
48.

132

CARLITOS IN GOMERA L WLKP POL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Vulkan L
M: Inwencja
K022798 616007610072813
49.

200

CARLO HOL GER 2015 ogier kasztanowata/173 F: Casall / Caretino
M: W-Ciara / Clearway
K028758 DE421000046115
50.

18

CASALI HOL POL 2014 klacz siwa/168 F: Casall / Caretino
M: Z-New Sunshine / New Time
K026729 DE421000547214
51.

180

CASORIE ZR Z Z POL 2018 klacz siwa/170 F: Carolus I
M: Zorie
BRAK 056015Z55322818
52.

52

CASTAR VAN DE KLEITE Z ZANGERSHEIDE POL 2013 wałach gniada/172 F: Cluysenauer VD Heffinck
M: Jeunesse VD Kleite
K034972 056015Z55839613
53.

258

CEJLON SP POL 2017 wałach srokata/165 F: Noel
M: Caluna
K032713 616009530062517
54.

3

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
55.

166

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
56.

37

CHERIE DE BEAUFOUR SF FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Macy van Leut / Elanville
K030234 12243223Y
57.

154

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
K028499 616009530041914
58.

5

CHILE SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Czubajka / Banita
K030665 A0001568S
59.

104

CHILL WIN TOP WESTFALSKA GER 2013 wałach skarogniada/173 F: Chin Win
M: Cethe
brak DE441411315413
60.

259

CHIN CHAMPER HOL POL 2011 wałach gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
K019756 DE421000074511
61.

82

CHOCOLATE FUDGECAKE TINKER GBR 2013 klacz kara/kuc:148 F: Harison
M: Chocolate
brak 826069000197550
62.

224

CIDRIS SILVA OS GER 2017 wałach siwa/162 F: Calico / Cassini I
M: Wereld Ovidius / Ovidius
K035267 DE433330886117
63.

198

CLAPTON SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Tangelo VD Zuuthoeve /
M: Clarima SR /
K032875 616009510181217
64.

174

CLOUD 27 HOL POL 2009 wałach gniada/173 F: Cayado/Clearway
M: Vathia/Casall
K023054 DE421000060909
65.

124

CLOUD NO. 9 -- POL 2015 wałach siwa/165 F: --
M: --
K033837 528019090010700
66.

213

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
67.

284

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
68.

26

CON CONTADOR KWPN POL 2007 wałach gniada/165 F: Con Air
M: Verona M
K012738 103SI28
69.

159

CONAN I SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Caliro /
M: Casandra / Coriolan
K023083 616009530238411
70.

13

CONTINIA MECKL GER 2008 klacz ciemnogniada/162 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
K012128 DE427270058108
71.

80

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH. LTU 2015 klacz kara/163 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
72.

84

CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER WELSH PONY IRL 2015 wałach kasztanowata/kuc:133 F: Royalview Casanova 7379 /
M: Rose Queen / Waxwing Roseman
K033349 826046040014007
73.

45

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
74.

273

CYGAN KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Xxx 616999610221917
75.

291

CYRANO SP POL 2017 wałach gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
76.

50

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/179 F: Solaris / Stalypso
M: Chiqita / Love Affair
K022781 616009600268411
77.

54

DAGA GR SP POL 2016 klacz kara/164 F: Salamon
M: xx
xxxx xxx
78.

226

DAME PROVA Z Z BEL 2014 klacz gniada/168 F: Dynamite vt Hazelarenhoekje / Heartbreaker
M: Da Silva Prova / Acord II
K033093 056015255645914
79.

276

DAMULKA SP POL 2018 klacz ciemnogniada/mk:145 F: Lenon L
M: Dama
brak 616 009 52 00234
80.

68

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
81.

176

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville
M: Driada z
K032108 616009520036815
82.

241

DEMETER SP POL 2014 klacz gniada/173 F: Love Affair
M: Daskaty
Brak 616009660658614
83.

262

DEMETER 18 HAN GER 2017 klacz siwa/164 F: Diacontinus / Diarado
M: Sophia / Stolzenberg / Stakkato
K034149 DE421311400617
84.

29

DI CAPRIO Z ZANG BEL 2018 ogier kara/167 F: Dominator 2000 Z/Diamant De Semilly
M: Cosma westf./ Chacco Blue mekl.
K034805 056015Z55182518
85.

145

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Dora
K030688 616013670098413
86.

204

DIARADO’S DAIMOND HOLSZTYŃSKA POL 2018 wałach siwa/165 F: Diarado
M: Ragnia/ Clinton
K033536 DE421000404518
87.

81

DIOR V KWPN POL 2008 ogier skarogniada/169 F: Indoctro
M: Leslie
K018748 528003000808987
88.

70

DONNA BELLA OLD POL 2012 klacz gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Donara / Quinnus II
brak DE 418181073312
89.

199

DONOVAN Z ZANG POL 2017 ogier gniada/174 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Contessa I G / Turbud Quirinus
K032698 056015Z553652217
90.

263

DORADO'S CLINTA AES POL 2017 klacz gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Grand de la Cour
Brak K030679
91.

94

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
92.

108

DORAWA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Corvus Z
M: Demolka/ Nielsen
K034432 616007520084715
93.

249

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:kuc:14 F: Bahar Tiger
M: Draga
K030939 616098100079236
94.

34

DUCATI SP POL 2018 klacz gniada/161 F: Landor
M: D
083727282 03737282
95.

281

EAGLE EH Z ZANG BEL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Krisja De L'esperance / Andiamo Z
K026964 056015Z55692214
96.

77

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz jasnokasztanowata/164 F: Fibonacci s
M: Edmiła
K029635 616007610057716
97.

71

ECRUZEIRA SP POL 2015 klacz siwa/172 F: .
M: .
K034672 616999530101915
98.

197

EFFORT Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/167 F: Ekwdor
M: My Lady VII
brak 056015Z55365117
99.

99

EGBERT SP POL 2018 wałach gniada/175 F: Conan D
M: Euforia
Brak 616999610030118
100.

36

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
101.

24

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
102.

31

EVITA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/166 F: Ekwador
M: U-Columbia
K032815 056015Z55849516
103.

162

FERDINAND KWPN POL 2010 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K029091 528210002572714
104.

137

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
105.

74

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
106.

49

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Ed /
M: Finka /
K030590 616013640092316
107.

225

FLYHIGH QUINTUS ISH IRL 2013 wałach gniada/168 F: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
K030183 372414005750182
108.

163

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
109.

287

FRUGO WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Jantar
M: Figa
brak POL 007530195506
110.

216

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy ESP 2016 wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: MME Pompadour / Apache D'Adviers
K033438 724016116045180
111.

195

GALANT KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach skarogniada/kuc:135 F: Morał
M: Gilza
brak 013580772207
112.

189

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2 /
M: Gwiazdka /
K021612 POL009640040207
113.

72

GAMON WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/175 F: Dionizos
M: Gama/Rabiatos Z
K028785 DE 441411456712
114.

121

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/168 F: Connor / Casall
M: Gaja / Carry Son
K029036 616007610083716
115.

115

GIZMO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach inna/170 F: Almanzor L
M: Goja
brak 616007600186215
116.

114

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
117.

91

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
118.

175

GOOD-DAY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: nn /
M: nn /
K017464 616999610169110
119.

290

GRAAL SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Gawona
K028149 616009600129115
120.

240

GRAND MARSHALL ZAGORKA Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach srokata/mk:148 F: Mefistor
M: Gratka
Brak 61601352009618
121.

33

GRENADA SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir
M: Gracja
K031584 616009640053316
122.

185

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:139 F: Ed
M: Gryta
K031181 616 013 64 00794 17
123.

142

GULIA SP POL 2016 klacz gniada/158 F: Farezzo B /
M: Galia / Dal
K032531 616009520081516
124.

155

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Vulkan L /
M: Historia /
K031180 616009640005316
125.

181

HALLO WAY RED WINE SP POL 2018 wałach siwa/170 F: ij
M: jyhg
brak lkji
126.

62

HANA GR Polski Koń Sportowy POL 2018 klacz gniada/165 F: Calvino Z
M: Hawana
Brak 616009680028918
127.

232

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
128.

85

HARDY WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Iloczyn
M: Harfa
Brak 616007640008017
129.

116

HARRY TINKER GBR 2016 wałach srokata/kuc:126 F: NN
M: NN
brak 826073001645337
130.

169

HATTRICK PK KUC POL 2018 wałach gniada/kuc:137 F: Ed
M: Hiszpanka
Brak 616013640084618
131.

188

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
132.

271

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
133.

245

HERTI KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: Split
M: Hortyna
K030248 616013610111107
134.

193

HEWELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/165 F: Huzar
M: Heroina
K030814 616006580457812
135.

218

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857 528003201204715
136.

87

HOJANAS TRAK LTU 2014 wałach gniada/170 F: Gluosnis
M: Huta
K024646 030619
137.

143

I-MARK W KWPN NED 2013 ogier ciemnogniada/- F: Montender / Contender
M: Curella / Favoritas
K022673 528003201300424
138.

234

ICARUS VAN HET MISPELHOF Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2008 wałach gniada/175 F: TINKA'S BOY
M: FOLIE DE MUZE
K035003 056-002-W00271798
139.

66

IDAM KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:139 F: Madison
M: Iskra
K033906 616013680009916
140.

173

IHRP GISELLE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:144 F: Chico /
M: Gazelle /
K034741 372003000362260
141.

243

IKAR SP POL 2008 wałach gniada/168 F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
142.

64

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
143.

131

JALANDAHAR SP POL 2007 klacz gniada/182 F: Karandasj (Kastor)
M: JUKA
K010891 11327
144.

165

JENDOLA-B PJT KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Endola-HB / Unaniem
K029238 528003201402374
145.

254

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
146.

6

JUVENTUS SP POL 2017 wałach gniada/176 F: Rastin
M: Jovacja/ Markies
147.

98

KALEJDOSKOP Wielkopolska/poch.trakeńskie POL 2018 wałach ciemnogniada/170 F: Aktyw
M: Kume
brak 616007600138518
148.

178

KALTER SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Horn
M: Kalia
brak POL 009610155306
149.

35

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
150.

167

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
151.

97

KATTALEYA SH Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 klacz kasztanowata/175 F: Kannan
M: Lady Blue Latour
K033823 056015Z55516415
152.

125

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
153.

151

KING OF DIAMONDS Z ZANGERSHEIDE POL 2017 ogier kara/Xxx F: Hippica Koh I Noor
M: Duma
Xxx 056015Z55705317
154.

113

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 wałach siwa/167 F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C D'10 / Darco
K021573 056002W00297529
155.

12

KORSARZ WLKP POL 2018 ogier ciemnogniada/171 F: Hipoidas / Heleris
M: Kostaryka / Eloquent
K034355 616007600060618
156.

211

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
157.

239

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
K030586 826002150874633
158.

106

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
159.

272

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
160.

129

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: La Dame Blanche L hol. / Cassiano hol.
K023757 616009610024713
161.

119

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
162.

260

LADY CASTLE SP POL 2016 klacz siwa/165 F: Castle Rock
M: Lady Catoki
brak 616009520044916
163.

110

LANCELOTTA K HOLSZTYŃSKA POL 2017 klacz gniada/162 F: Lancer II
M: Zoe XIII
K034763 DE421000093617
164.

170

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
165.

40

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
166.

238

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:138 F: Dorato P
M: Leda
K033285 696098200086795
167.

164

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Sirocco Z / Singulord Joter
K028893 528003201602993
168.

69

LILA LANI OLD POL 2017 klacz gniada/167 F: Lezard/ Landadel
M: Loomia/ Lonely Boy
K034152 De 456560531517
169.

90

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
170.

134

LOLI COEUR FIELD KWPN NED 2016 klacz gniada/170 F: AREZZO VDL
M: HOLI COEUR FIELD / CARDENTO
K034914 528003201601216
171.

283

LORENTINA SP POL 2012 klacz gniada/164 F: Comandor
M: Losanna/Cruseiro L
Brak 616009610079612
172.

95

LOTAR TRAK POL 2014 wałach gniada/164 F: Massini / Dixieland
M: Lubeka / Ajbek
K034725 POL732010069814
173.

89

LOUIS H HAN GER 2017 wałach kasztanowata/172 F: Lord Fauntleroy / Lord Pezi
M: Lapalu H / Numero Uno
K034490 DE431310600617
174.

128

LUTHRON SP POL 2016 wałach kasztanowata/- F: Numerus / Numero Uno
M: Luthien / Aloube Junior
K033068 616009610107416
175.

86

MACHORKA SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Midas / Furore
M: Marihuana / Grand Amour
K026967 616009520042514
176.

222

MADISON VDL KWPN POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express
M: Een Dame VDL
K032058 528003201704570
177.

172

MAPLEVALLEY'S SALLY KUC IRL 2011 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
K034740 482282929292
178.

14

MARCO SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mariotta / Aviano
K033963 616009640050716
179.

190

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
180.

55

MAURIK'S LIU.JO WELSH PONY NED 2010 klacz skarogniada/kuc:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
K030920 528017201200770
181.

266

MELODY SP POL 2017 klacz gniada/mk:150 F: Tjungske
M: Malta
- 616009592026417
182.

61

MERCI KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K034319 616999600229217
183.

123

MEXICANA Polski Koń Sportowy POL 2011 klacz kara/162 F: Bolshoi
M: Mżawka
Brak 616009520066311
184.

203

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dasti Man / Candy Man
M: Mona / Navajo
K029742 616013640042915
185.

280

MINERVA KWPN 2017 klacz gn F:
M:
K031358
186.

76

MINERVA VK KWPN POL 2017 klacz gniada/166 F: Grand SLAM VDL
M: Hakarla
K031464 528210004711495
187.

244

MISIA KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K035181 616999530233515
188.

83

MISS TOASTIE KUC IRLANDZKI IRL 2011 klacz skarogniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K034916 372003006852701
189.

242

MISZA KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
K035180 616999640110708
190.

96

MOEL M POL 2013 wałach gniada/165 F: Noel
M: Malia
K024706 616006530004513
191.

161

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
192.

149

MOLO SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
K015555 616009540163809
193.

17

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
194.

130

MR. IT'S POSSIBLE SRK KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: It's Possible SRK / Berlin
M: Aloma / Tygo
K032258 528003201708388
195.

269

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:126 F: Nn
M: Nn
K026291 161999610284910
196.

140

NAIROBI KWPN NED 2018 wałach ciemnogniada/170 F: Dakar VDL
M: Waldie H
K034360 528003201803575
197.

15

NAOMI C II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/167Corrado F: Corrado Boy
M: Nancy
K022852 616098100041205
198.

53

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Nancy / Concert
K030612 61600952006917
199.

63

NEW STAR C SP POL 2018 klacz gniada/163 F: Quidam De Revel II Z
M: Nancy/ Concert
cxxx 616
200.

255

NICK 2 WIELKOPOLSKI POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Likwor
M: Nebraska
K034221 616007530037715
201.

11

NITRYT WLKP POL 2018 ogier gniada/168 F: Hipoidas / Heleris
M: Novacane / Scufiott
K034315 616007600050818
202.

56

NO WORRIES SRK KWPN NED 2018 klacz gniada/168 F: It's Possible SRK
M: Iron Lady/ Mylord Carthago
0000 037372782
203.

92

NOLAN KWPN NED 2018 wałach gniada/169 F: Quasimodo Z
M: Jazavanta VTH
K034279 528003201803886
204.

139

OGALA OLD. POL 2017 klacz ciemnogniada/175 F: Ogano
M: Lanthaga
K031390 DE418181100617
205.

267

OKUDŻAWA SP POL 2014 wałach skarogniada/180 F: Kilian 38
M: Osama po Marino
brak 616 009 60 01133 14
206.

111

OPIUM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Sommerhit
M: Olimpic Lady
brak 616 009 61 01232 15
207.

253

OUTLANDER SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Econtero
M: Ilma
K023038 xxxx
208.

206

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
209.

78

PENTAGON WLKP. POL 1999 wałach kara/165 F: Pupil
M: Epika
brak POL 007530102399
210.

186

PEPPER N DEUTSCHES PFERD GER 2015 ogier gniada/165 F: Osharin's Peron /
M: Paula /
K027378 DE410100502915
211.

48

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach siwa F: Porto /
M: Per-Panna / Batyskaf
K014759 POL090000007340
212.

7

PERHAN WLKP POL 2017 wałach gniada/170 F: Hipoidas / Heleris
M: Parleza / Aragonit
K031619 616007600164617
213.

156

PIACZENTO KUC POL 2018 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: DON MATEO
M: POLHAARS GARBELLA
K034163 616013610213918
214.

28

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn /
M: nn /
K028466 616999661405213
215.

38

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
216.

27

POLLY B SP POL 2013 klacz gniada/173 F: Grand Master
M: Poline B
Brak 616009610083413
217.

42

QUALITO Z ZANG POL 2011 wałach gniada/176 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
218.

282

QUEBEC HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach gniada/167 F: Quintero/ Quantum
M: Toscana XIV/ Cassini II
K030663 DE421000750812
219.

58

QUIDAMO WESTFALSKA GER 2003 ogier gniada/169cm F: Quidam's Rubin
M: Lambada
K028661 DE441412044003
220.

274

QUINTANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta II G.
K029141 616009640049616
221.

286

QUINTO II G SP POL 2015 ogier gniada/169 F: Cros / Chambertin
M: Quinta II G. / Turbud Quirinus
K028757 616009640004815
222.

192

RAINBOW KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:146 F: xx
M: xx
xxxx xxxxx
223.

187

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
224.

122

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof /
K031122 056002W00315801
225.

207

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada/167 F: It's me du Mesnil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
K027276 616007640073214
226.

212

RIVANDER WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
K028668 616007520056612
227.

127

ROLEX VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: Canabis Z / Contender
M: Cracia / Stakkato
K031074 056002W00316201
228.

235

ROSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/171 F: Biskwit
M: Rosselia
Brak 616009520096009
229.

75

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz skarogniada/165 F: Dan po Nirkan
M: Rola po Czyniec
brak POL OO76100306
230.

292

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: Chantal
K030651 616999530188417
231.

157

SAFORA USZLACHETNIONA POL 2018 klacz kara/157 F: Imedor
M: Sawa
Brak -
232.

191

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
K026965 616013640116009
233.

138

SASANKA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Correro
M: Solaille
K031960 616009640079717
234.

148

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
235.

171

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
236.

30

SEPTEMBER AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Awans
M: Sasanka
KO30455 616006580328016
237.

47

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
238.

21

SIGNORINA SP POL 2018 klacz kara/161 F: Quidam de Revel II Z
M: Seniorita
Brak 616 009 60 01475 18
239.

196

SIMBA KUC WALIJSKI POL 2016 wałach siwa/kuc:128 F: Nanczo
M: Szakira
brak 616013690047316
240.

237

SINUS SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Impuls
M: Santana
K028074 616098200155038
241.

101

SLAYER-CH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Cantero
M: Sofia
K031772 616009530171516
242.

210

ŚNIEŻKA KUC UKR 2016 klacz siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak UA560000548
243.

73

SOFIA SP POL 2004 klacz gniada/158cm F: Sofix
M: Georgia
K031780 POL009530178204
244.

126

STAKKATINO HOL GER 2016 wałach gniada/161 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Eronika / Lantino
K032358 DE421000600516
245.

179

STAKKATO BLUE WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/168 F: Seitensprung
M: Cimara
K028591 De441410851615
246.

153

STAKKATO BOY NIEM. SPORT. GER 2016 wałach gniada/172 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Noblesse VI / Exorbitant
K033150 DE481810003516
247.

268

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/kuc:137 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
K007887 203001924653103
248.

252

SULTAN OF SWING SP POL 2012 wałach siwa/168 F: Wieland
M: Samira
brak 616009590122412
249.

79

SUSA HANN GER 2012 klacz skarogniada/162 F: Signum (xx)
M: Vorbuch 1/Falkner (holst.)
brak DE 431316508912
250.

293

SZEFOWA FOREST DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:- F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
K030794 616013640004108
251.

289

TALIAN Polski Koń Szlachetnej Polkrwi POL 2016 wałach kara/mk:160 F: Nikiel
M: Talia
Brak 616009640058916
252.

112

TANDARA SP POL 2014 klacz gniada/180 F: M
M: A
Brak 627266
253.

194

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top
M: Torina
K030364 POL013640076706
254.

67

TISJAN DWB DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano / Hors La Loi II
M: U.N. / Aston
K019509 208333DW0406699
255.

231

TONIA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: MYWILL
M: TELMA
brak 009610266408
256.

208

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:129 F: Don Mateo
M: Toska
K035044 616013530208616
257.

57

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
258.

229

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
259.

230

TURAWA P KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/mk:140 F: Homer
M: Tukana
brak 616011600265809
260.

100

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
K027048 POL013670165307
261.

103

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
262.

270

ULTIMATUM OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
263.

223

UNTOUCHI BVH HELDENLAAN AES POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Untouchable/ Hors la loi II
M: Hatschibuh/ Lord Calando
K034202 826002180885191
264.

288

VALESKA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: NEW WORLD
M: VICTORIA
K 018230 616009530232609
265.

51

VENDETTA SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
266.

228

VHS GRAF BELMER HANN POL 2016 wałach siwa/167 F: Ballybo
M: Grenoble/ Graf Top
K034680 DE 431319614216
267.

227

VHS SING NIGHT HANN POL 2017 ogier siwa/171 F: Cornet Obolensky
M: Sina/ Silvio I
Brak DE 431316964617
268.

158

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
269.

177

WHITE THING HOL. GER 2013 wałach gniada/164 F: Chin Champ
M: Princess L
K029536 DE421000145113
270.

88

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
271.

117

WOODY ALLEN KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:141 F: //
M: //
K024553 616999670107514
272.

215

ZALVO KWPN NED 2004 ogier kasztanowata/170 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
Rider Club
Competition
Prize
Bacia Natalia bpk
20
SUM:
20.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
550
450
SUM:
1000.00
Brandt Robert Champion Lodz
50
30
SUM:
80.00
Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
30
120
380
SUM:
530.00
Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
30
20
SUM:
50.00
Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
70
SUM:
70.00
Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
300
350
SUM:
650.00
Dąbkowska Aleksandra JKS Barłomino sp.zoo
20
SUM:
20.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
450
200
SUM:
650.00
Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
160
180
SUM:
340.00
Endraszka Paulina FS Succin
400
450
SUM:
850.00
Erbel Julia KJ Black Horse Team
20
SUM:
20.00
Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
40
SUM:
40.00
Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
120
SUM:
120.00
Gawęda Julianna Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
40
200
SUM:
240.00
Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
30
250
30
SUM:
310.00
Gorzkowska Alicja bpk
20
30
SUM:
50.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
450
SUM:
450.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
30
60
30
350
SUM:
470.00
Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
20
SUM:
20.00
Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
150
SUM:
150.00
Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
70
20
20
SUM:
110.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
80
30
SUM:
110.00
Kamińska Martyna Klub Jeździecki Arpav
20
SUM:
20.00
Kamińska Zofia Sopocki KJ
170
SUM:
170.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
20
SUM:
20.00
Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
480
SUM:
480.00
Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
30
SUM:
30.00
Klebba Natalia KJ Arpav
20
SUM:
20.00
Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
150
40
60
40
SUM:
290.00
Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
30
SUM:
30.00
Kopeć Anna JKS Pęczerzyno
40
30
SUM:
70.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
250
SUM:
250.00
Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
80
40
SUM:
120.00
Laskowska Emilia Sopocki Klub Jeździecki
320
370
SUM:
690.00
Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
300
SUM:
300.00
Markiewicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
250
SUM:
250.00
Milewska Julia JKS Barłomino
250
SUM:
250.00
Narloch Wiktoria Bpk
20
300
SUM:
320.00
Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
80
SUM:
110.00
Padalak Maria Sopocki KJ
30
250
SUM:
280.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
100
300
SUM:
400.00
Psiuk Grzegorz Sopocki Klub Jeździecki
350
SUM:
350.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
30
50
SUM:
80.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
60
SUM:
60.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
120
SUM:
120.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
100
SUM:
100.00
Reszuta Dariusz La scalla
500
SUM:
500.00
Rogala Karolina Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Rogala Karolina Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
20
20
SUM:
40.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
90
30
SUM:
120.00
Seren Krzysztof KJ Michałówka
150
SUM:
150.00
Skotarczak Julia Klub Jeździecki Profil
40
SUM:
40.00
Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
20
SUM:
20.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
40
20
SUM:
60.00
Stasiak Natasza Sopocki KJ
20
60
SUM:
80.00
Sylwester Nadia Sopocki KJ
400
SUM:
400.00
Szczechura Magdalena BPK
30
SUM:
30.00
Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
20
20
SUM:
40.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
200
40
80
300
170
SUM:
790.00
Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
200
SUM:
200.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
110
30
SUM:
140.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
500
SUM:
500.00
Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
20
SUM:
20.00
Wolny Maja St. Stadnina Koni Olimpia
50
SUM:
50.00
Wostal Nadia Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Ziółkowska Weronika Sopocki KJ
30
40
SUM:
70.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
AZALIA (109)
2022-11-12
64
2022-11-12
2022-11-13
49
2022-11-13
53
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (57)
2022-11-12
40
2022-11-12
37
2022-11-13
47
2022-11-13
41
Bacia Hanna
bpk
MERCI (61)
2022-11-12
62
2022-11-12
63
2022-11-13
10
2022-11-13
59
Bacia Natalia
bpk
HANA GR (62)
2022-11-12
1
2022-11-12
50
2022-11-13
25
2022-11-13
16
20
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2022-11-13
11
2022-11-13
2022-11-13
Bajan Mikołaj
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-11-12
38
2022-11-12
21
2022-11-13
18
2022-11-13
14
Bajan Zuzanna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2022-11-12
45
2022-11-12
2022-11-13
53
2022-11-13
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2022-11-12
28
2022-11-12
66
2022-11-13
30
2022-11-13
33
Bemong Maria
Bez Przynależności Klubowej K P O
ALMAR (136)
2022-11-12
36
2022-11-12
55
2022-11-13
38
2022-11-13
44
Benkowska Aleksandra
JKS W Siodle
LORENTINA (283)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (93)
2022-11-13
1
550
2022-11-12
1
450
Binkowska Wera
brak
IDAM (66)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
11
2022-11-13
16
Blandzi Antonina
Bez Przynależności Klubowej
DRATIGA (249)
2022-11-12
2022-11-12
28
Bogacka Angelika
Sopocki Klub Jeździecki
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
12
2022-11-13
Brandt Robert
Champion Lodz
OUTLANDER (253)
2022-11-12
7
50
2022-11-12
14
30
CYRANO (291)
2022-11-13
15
2022-11-13
Browarczyk Natalia
Brak
QUINTANA (274)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
1
2022-11-13
9
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (105)
2022-11-12
38
2022-11-12
46
2022-11-13
4
Bukowska Zuzanna
Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
UCCELLA Z (103)
2022-11-12
17
30
2022-11-12
26
2022-11-13
5
120
2022-11-13
2
380
Buksakowska Anna
HKS LOtNA
FRUGO (287)
2022-11-12
1
2022-11-12
74
2022-11-12
Buszan Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
ECHMEA (77)
2022-11-12
1
2022-11-12
38
2022-11-13
3
2022-11-13
Bziukiewicz Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
2022-11-12
32
2022-11-12
40
2022-11-13
22
2022-11-13
29
Chrostowska Małgorzata
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
OPIUM (111)
2022-11-12
33
2022-11-12
38
Cichla Pola
Sopocki Klub Jeździecki
DIANA (145)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
2022-11-13
32
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
2022-11-13
17
2022-11-13
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-11-12
47
2022-11-12
48
2022-11-12
2022-11-13
54
2022-11-13
2022-11-12
1
2022-11-12
34
2022-11-13
63
2022-11-13
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
DAGA GR (54)
2022-11-12
8
30
2022-11-12
2022-11-13
10
20
2022-11-13
55
Czarnecka Weronika
SCSJ Coval Pogórze
2022-11-12
8
70
Czech Natalia
Sopocki KJ
CAMELIA (146)
2022-11-13
35
2022-11-13
28
Czerniewicz Paweł
CSJ Coval Pogórze
2022-11-12
2022-11-12
41
2022-11-12
38
2022-11-13
27
2022-11-13
2022-11-12
1
2022-11-12
2022-11-12
39
2022-11-13
26
2022-11-13
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (149)
2022-11-12
1
300
2022-11-12
28
2022-11-13
1
350
2022-11-13
29
Dąbkowska Aleksandra
JKS Barłomino sp.zoo
ASTEJA (205)
2022-11-12
2022-11-12
53
2022-11-13
13
20
2022-11-13
Dacka Marta
KJ Sokół Damasławek
2022-11-12
22
2022-11-12
35
2022-11-13
23
2022-11-13
63
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
KYNAN S (106)
2022-11-12
13
2022-11-12
4
2022-11-13
2
450
2022-11-13
4
2022-11-12
22
2022-11-12
5
200
2022-11-13
Dalbiak Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-11-12
49
2022-11-12
32
2022-11-13
2022-11-13
23
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
24
2022-11-13
DIOR V (81)
2022-11-12
3
160
2022-11-12
2022-11-13
3
180
2022-11-13
De Lubicz - Szeliska Wiktoria
KJ Dolina Charlotty
SOFIA (73)
2022-11-12
1
2022-11-12
77
2022-11-12
2022-11-13
4
2022-11-13
31
2022-11-13
Deik Oliwia
Klub Jeździecki Dolina Charlotty
SLAYER-CH (101)
2022-11-12
33
2022-11-12
1
2022-11-12
38
2022-11-13
10
2022-11-13
11
2022-11-13
Drozdowska Julia
-
MEXICANA (123)
2022-11-12
62
2022-11-12
1
2022-11-13
5
2022-11-13
Duczyc Magdalena
KJ Dimar
CALIF (46)
2022-11-12
22
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
3
2022-11-13
2022-11-13
19
Dudzik Kamil
Sopocki Klub Jeździecki
2022-11-13
19
2022-11-13
Dyżewska Ewa Aleksandra
Sopocki KJ
EDESSO (201)
2022-11-12
Endraszka Paulina
FS Succin
BRANDY (261)
2022-11-12
2
400
2022-11-12
2
450
2022-11-13
12
2022-11-13
2022-11-12
49
2022-11-13
20
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
12
2022-11-13
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
GAMON (72)
2022-11-12
26
2022-11-12
47
2022-11-13
11
20
2022-11-13
51
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
2022-11-13
66
2022-11-13
12
40
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
HARD ROCK (232)
2022-11-13
62
2022-11-13
27
Felskowska Maja
Klub Jeździecki Zajączkowo
GIZMO (115)
2022-11-12
2022-11-12
72
2022-11-12
1
Ferjan Victoria
Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2022-11-12
41
2022-11-12
50
2022-11-13
52
2022-11-13
47
MARCO (14)
2022-11-12
2022-11-12
41
2022-11-13
51
2022-11-13
Filipczak Robert
Sopocki Klub Jeździecki
QUEBEC (282)
2022-11-12
38
2022-11-12
38
Fura Maria
BPK
BIKSONA (250)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CANIZARES (247)
2022-11-13
28
2022-11-13
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-11-12
20
2022-11-12
7
2022-11-13
6
120
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (35)
2022-11-12
13
40
2022-11-13
16
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
ERA (36)
2022-11-12
50
2022-11-13
40
2022-11-12
10
40
2022-11-12
4
200
2022-11-13
26
Glamowska Julia
Brak
HARDY (85)
2022-11-12
38
2022-11-13
33
2022-11-13
Glinka Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
MISZA (242)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
14
2022-11-13
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-11-12
35
2022-11-12
11
30
2022-11-13
2
250
2022-11-13
13
30
Głogowska Nina
Sopocki Klub Jeździecki
2022-11-12
1
2022-11-12
62
2022-11-13
5
2022-11-13
21
TASIEMKA (194)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
2022-11-13
18
Gołek Karolina
JKS Dako-Galant Skibno
LOTAR (95)
2022-11-12
54
2022-11-12
Gorecka Aleksandra
Pomorski Liga Jeździecka
2022-11-12
4
2022-11-12
2022-11-13
64
2022-11-13
Gorzkowska Alicja
bpk
2022-11-12
38
2022-11-12
29
2022-11-13
9
20
2022-11-13
15
30
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (47)
2022-11-12
1
2022-11-12
22
2022-11-13
10
2022-11-13
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
ALINERO (150)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-12
65
2022-11-12
2022-11-13
28
2022-11-13
Greźlikowska Pola
BPK pom
HERTI (245)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
10
2022-11-13
Groszek Sonia
SKJ Sopot
BRONISZ (118)
2022-11-12
42
2022-11-12
1
2022-11-13
16
2022-11-13
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Arpav
HOJANAS (87)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
55
2022-11-13
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-11-12
2022-11-12
12
2022-11-13
1
450
2022-11-13
13
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2022-11-12
48
2022-11-12
31
2022-11-13
42
2022-11-13
6
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
CHILE (5)
2022-11-12
15
30
2022-11-12
33
2022-11-13
2022-11-12
76
2022-11-12
62
PERHAN (7)
2022-11-12
6
60
2022-11-12
12
30
2022-11-13
26
2022-11-12
3
350
2022-11-12
2022-11-13
8
Hoffmann Antonina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
RIVANDER (212)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
17
20
2022-11-13
Iwaszkiewicz Paulina
BPK kuj-pom
BELMONDO (220)
2022-11-12
1
2022-11-12
33
2022-11-13
19
2022-11-13
Janiszewska Wiktoria
Brak
CYGAN (273)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
Janka Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TISJAN (67)
2022-11-12
5
150
2022-11-12
2022-11-13
43
2022-11-13
Jankowiak Maja
KJ Bonin
EVITA Z (31)
2022-11-12
2
2022-11-12
33
2022-11-13
22
2022-11-13
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SASANKA (138)
2022-11-12
63
2022-11-12
46
2022-11-13
24
2022-11-13
40
OGALA (139)
2022-11-12
33
2022-11-12
45
2022-11-13
37
2022-11-13
8
70
NAIROBI (140)
2022-11-12
17
20
2022-11-12
2022-11-13
15
20
2022-11-13
Jarosz Martyna
stajnia Pegaz Reda
ROSA (75)
2022-11-12
1
2022-11-12
33
2022-11-13
21
2022-11-13
Jensen Natalia
JKS Barłomino
2022-11-12
38
2022-11-12
1
2022-11-13
20
2022-11-13
1
Jeziorowska Barbara
Sopocki KJ
PANTEON (206)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
9
2022-11-13
Jop Magdalena
Klub Jeździecki Champion
GRAAL (290)
2022-11-13
13
2022-11-13
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2022-11-12
30
2022-11-12
18
2022-11-13
21
2022-11-13
2022-11-12
55
2022-11-12
31
2022-11-13
18
2022-11-13
19
2022-11-12
22
2022-11-12
2022-11-13
39
2022-11-13
45
Kalinowska Julia
-
2022-11-12
2022-11-12
75
2022-11-13
2022-11-13
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-11-12
7
80
2022-11-12
9
2022-11-13
11
30
Kamińska Martyna
Klub Jeździecki Arpav
2022-11-12
2022-11-12
16
20
2022-11-13
34
2022-11-13
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2022-11-12
16
2022-11-13
15
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (187)
2022-11-12
29
2022-11-13
4
170
2022-11-12
54
2022-11-13
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-11-12
35
2022-11-13
32
2022-11-12
16
30
2022-11-12
52
2022-11-13
36
2022-11-13
46
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2022-11-13
2022-11-13
2022-11-12
2022-11-12
Kawecka Aleksandra
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2022-11-12
11
20
2022-11-12
20
2022-11-13
39
2022-11-13
20
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
LUTHRON (128)
2022-11-12
37
2022-11-12
44
2022-11-13
19
2022-11-13
2022-11-12
14
2022-11-12
3
2022-11-13
2
480
MINERVA (280)
2022-11-12
67
2022-11-12
16
2022-11-13
38
2022-11-13
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (189)
2022-11-12
62
2022-11-12
51
2022-11-13
14
30
2022-11-13
33
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
QUIDAMO (58)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
2022-11-13
Klebba Natalia
KJ Arpav
2022-11-13
12
20
2022-11-13
54
NOLAN (92)
2022-11-13
60
2022-11-13
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-11-12
4
150
2022-11-12
9
40
2022-11-13
7
60
2022-11-13
11
40
2022-11-12
30
2022-11-12
64
2022-11-13
20
2022-11-13
44
Knajdek Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-11-12
43
2022-11-13
10
30
Kochanek Wanessa
KJ Agro-Handel Śrem
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
22
2022-11-13
Kopeć Anna
JKS Pęczerzyno
2022-11-12
23
2022-11-12
14
40
2022-11-13
17
30
2022-11-13
36
2022-11-12
1
2022-11-12
38
2022-11-12
2022-11-13
58
2022-11-13
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
2022-11-13
Kotowska Justyna
SKJ Sopot
SUSA (79)
2022-11-12
1
2022-11-12
44
2022-11-13
12
2022-11-13
Kowalczyk Martyna
UKJ Karmen Nieklonice
HALAMA (155)
2022-11-12
42
2022-11-12
51
2022-11-13
38
2022-11-13
42
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
COLI (284)
2022-11-12
2
250
2022-11-12
27
2022-11-13
49
2022-11-13
34
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (203)
2022-11-12
1
2022-11-12
24
2022-11-13
17
2022-11-13
2022-11-13
20
Krupińska Lena
Bpk
ŚNIEŻKA (210)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
13
2022-11-13
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2022-11-12
41
2022-11-13
37
Kuba Hanna
brak
GALANT (195)
2022-11-13
21
2022-11-13
23
2022-11-13
SIMBA (196)
2022-11-12
2022-11-12
Kuba Maja
brak
KALTER (178)
2022-11-12
31
2022-11-12
38
2022-11-12
1
2022-11-13
2022-11-13
Kulas Nina
brak
TURAWA P (230)
2022-11-13
18
Kuźmicz Krystyna
Bpk
BAWARIA (265)
2022-11-12
33
2022-11-12
1
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (211)
2022-11-12
25
2022-11-12
34
2022-11-13
6
80
2022-11-13
9
40
Lamek Natalia
Pomorska Liga Jeździecka
2022-11-12
36
2022-11-13
43
2022-11-13
22
2022-11-12
Laskowska Emilia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-11-12
39
2022-11-12
15
2022-11-13
3
320
2022-11-13
3
370
Lautenbach Marta
Klub Jeździecki Turze
SEKUNDO J (148)
2022-11-12
31
2022-11-12
59
2022-11-13
1
300
2022-11-13
62
Lendzion Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FERDINAND (162)
2022-11-12
38
2022-11-12
38
2022-11-13
26
2022-11-13
Lewandowska Pola
Pomorska Liga Jeździecka
2022-11-12
21
2022-11-12
2022-11-13
50
2022-11-13
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
CASALI (18)
2022-11-13
21
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
HARDY (85)
2022-11-12
1
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-11-13
2022-11-13
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-11-12
21
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
PJOTTER (38)
2022-11-12
61
2022-11-13
57
Majewska Luiza
JKS Olsza
2022-11-12
24
2022-11-13
13
2022-11-13
2022-11-12
22
2022-11-13
19
2022-11-12
2022-11-12
1
2022-11-13
25
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
ARABELLA (152)
2022-11-12
24
2022-11-12
2022-11-13
35
2022-11-13
Markiewicz Helena
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (190)
2022-11-12
1
2022-11-12
2022-11-13
2022-11-13
33
2022-11-12
1
250
2022-11-13
65
Markiewicz Milena
brak
BIKSONA (251)
2022-11-13
2
2022-11-13
Marks Łucja
Bez Przynależności Klubowej
MELODY (266)
2022-11-12
33
2022-11-12
1
Maszkowska Alicja
Bertyn Piastowo
BELLA (277)
2022-11-13
20
2022-11-13
7
Mc Adams Casey
Psjk
2022-11-12
1
2022-11-12
1
Michalska Agnieszka
KJ J.J. Darboven
CZARIS (50)
2022-11-12
43
2022-11-13
30
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
KEATON N (125)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
5
2022-11-13
4
250
2022-11-12
32
2022-11-12
38
2022-11-13
23
2022-11-13
27
Mikołajczyk Malwina
brak
TURAWA P (230)
2022-11-12
2022-11-13
14
Milewska Julia
JKS Barłomino
2022-11-12
25
2022-11-13
3
250
Moszońska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ROSA (235)
2022-11-12
60
2022-11-12
1
Mucha Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
SANTIAGO (191)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
8
2022-11-13
Narloch Wiktoria
Bpk
MORWA (17)
2022-11-12
10
20
2022-11-12
2022-11-13
2
300
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
GRIXEL PK (185)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-12
38
2022-11-13
4
2022-11-13
Obłońska Lena
JKS Olsza
2022-11-12
1
2022-11-12
22
2022-11-13
12
2022-11-13
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
PIACZENTO (156)
2022-11-12
1
2022-11-12
28
2022-11-12
1
2022-11-13
17
2022-11-13
22
2022-11-13
Olszanowski Daniel
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
DORAWA (108)
2022-11-12
17
30
2022-11-12
36
2022-11-13
34
2022-11-13
7
80
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-11-12
1
2022-11-12
60
2022-11-13
32
2022-11-13
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
13
2022-11-13
2022-11-12
59
2022-11-12
65
2022-11-13
67
2022-11-13
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2022-11-12
1
2022-11-12
52
2022-11-12
56
2022-11-13
2022-11-12
78
2022-11-12
62
2022-11-13
2022-11-13
Orlik Maksymilian
KJ J.J. Darboven
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
14
2022-11-13
2
Orlik Weronika
KJ J.J. Darboven
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
2022-11-13
17
Padalak Maria
Sopocki KJ
2022-11-12
26
2022-11-12
19
2022-11-13
12
30
2022-11-13
2022-11-12
4
250
2022-11-13
9
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
2022-11-12
22
2022-11-12
1
2022-11-13
15
2022-11-13
NADIA (269)
2022-11-12
1
2022-11-12
24
2022-11-13
4
2022-11-13
21
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
ULTIMATUM (270)
2022-11-12
57
2022-11-12
23
2022-11-13
31
2022-11-13
39
2022-11-12
6
100
2022-11-13
30
LA COCO 3 (272)
2022-11-13
4
300
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
2022-11-12
20
2022-11-12
45
2022-11-13
2022-11-13
58
Pieniaszek Diego
KJ Grek Sp. z o.o.
2022-11-12
38
2022-11-13
2022-11-12
2022-11-13
52
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
OKUDŻAWA (267)
2022-11-12
2022-11-12
1
2022-11-12
62
Pilarska Emilia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
DUCATI (34)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
20
2022-11-13
Płatek Iga
Bpk
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
18
2022-11-13
Półrola Leon
JKS Olsza
2022-11-12
1
2022-11-12
24
2022-11-13
15
2022-11-13
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
6
2022-11-13
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-11-12
23
2022-11-13
45
2022-11-13
Przytuła Dominika
niezrzeszona
BRUGIA (102)
2022-11-12
62
2022-11-12
38
2022-11-13
35
2022-11-13
Psiuk Grzegorz
Sopocki Klub Jeździecki
CASALI (18)
2022-11-12
2
350
2022-11-12
6
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-11-12
1
2022-11-12
2022-11-12
47
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
EGBERT (99)
2022-11-12
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
2022-11-13
7
2022-11-13
42
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
ANTARES S (120)
2022-11-12
9
30
2022-11-12
48
2022-11-13
8
50
2022-11-13
24
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-11-12
7
60
2022-11-13
10
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
LASSINI N (170)
2022-11-12
4
120
2022-11-12
42
2022-11-13
2022-11-13
61
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-11-12
1
2022-11-12
2022-11-12
67
2022-11-13
5
100
2022-11-13
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
BAHARTA (278)
2022-11-12
2022-11-12
61
2022-11-12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
ATIFA (295)
2022-11-13
50
2022-11-13
35
Rąbca Milena
JKS Niestępowo
RÓŻA (292)
2022-11-13
11
2022-11-13
2022-11-13
2022-11-13
24
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2022-11-12
46
2022-11-12
2022-11-13
25
LOUIS H (89)
2022-11-12
34
2022-11-12
53
2022-11-13
29
2022-11-12
2022-11-13
32
Reszuta Dariusz
Klub Jeździecki La Scalla
2022-11-12
58
2022-11-12
58
Reszuta Dariusz
La scalla
2022-11-12
8
2022-11-12
1
500
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2022-11-13
2022-11-13
Rinc Anna
Rywal Grudziądz
TALIAN (289)
2022-11-13
8
2022-11-13
6
Rochowicz Julia
Sopocki KJ
2022-11-13
7
2022-11-13
2022-11-12
1
2022-11-12
1
Rogala Karolina
Sopocki KJ
FUEGO CN (216)
2022-11-12
53
2022-11-12
15
40
Rogala Karolina
Sopocki KJ
KYANA HDH (239)
2022-11-12
10
30
Rogala Maja
Sopocki Klub Jeździecki
LEONIA P (238)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
2022-11-13
Romanowska Marta
KJ Bonin
GOOD-DAY (175)
2022-11-12
18
2022-11-12
5
2022-11-13
2022-11-13
3
Romanowska Wiktoria
JKS Rywal Grudziądz
SAFORA (157)
2022-11-12
1
2022-11-12
62
Rozkosz Anna
CSJ Coval Pogórze
GODECJA (114)
2022-11-12
24
2022-11-12
29
Rozwadowska-Walczak Julia
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
RAINBOW (192)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
5
2022-11-13
9
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-11-12
55
2022-11-12
42
2022-11-13
61
2022-11-13
Rychlik Grzegorz
St. J Baborówko
CAPSIZE (65)
2022-11-12
14
20
2022-11-12
2022-11-13
14
20
2022-11-13
Rychter Andżelika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BROKAT (202)
2022-11-13
23
2022-11-13
37
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
CLOUD 27 (174)
2022-11-12
5
90
2022-11-12
28
2022-11-13
16
30
2022-11-13
25
Sabiniarz Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (243)
2022-11-13
6
2022-11-13
Sarnowski Przemysław
Klub Jeździecki La Scalla
2022-11-12
25
2022-11-12
27
2022-11-13
48
2022-11-13
59
Seren Krzysztof
KJ Michałówka
2022-11-12
68
2022-11-13
4
150
2022-11-12
Seroczyńska Nela
KJ Black Horse Team Gdańsk
PIXI BH (28)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
2
2022-11-13
3
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
1
2022-11-13
1
Sikorska Natalia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
SINUS (237)
2022-11-12
2022-11-12
38
2022-11-13
36
2022-11-13
Skotarczak Julia
Klub Jeździecki Profil
2022-11-12
19
2022-11-12
11
40
2022-11-13
17
Służewska-Gębka Maria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
CEJLON (258)
2022-11-12
2022-11-12
13
20
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
I-MARK W (143)
2022-11-12
12
40
2022-11-12
2022-11-12
12
20
2022-11-12
54
Stachura Pola
UKJ Karmen Niekłonice
PEPPER N (186)
2022-11-12
51
2022-11-12
2022-11-13
47
2022-11-13
Staniewicz Elżbieta
Pomorska Liga Jeździecka
TONIA (231)
2022-11-12
73
2022-11-12
1
2022-11-13
14
2022-11-13
Stasiak Natasza
Sopocki KJ
2022-11-12
15
20
2022-11-12
2022-11-13
6
60
2022-11-13
Stawiarska Paulina
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
TOSKANIA (208)
2022-11-13
2022-11-13
Suchecka Grażyna
KJ Iskra Sztum
HEWELIUSZ (193)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
2022-11-12
1
400
2022-11-12
17
2022-11-13
22
2022-11-13
Szachnowska Marita
Klub Jeździecki La Scalla
2022-11-13
27
2022-11-13
Szajda Pola
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
ARROW (184)
2022-11-12
1
2022-11-12
33
2022-11-13
23
2022-11-13
Szczechura Magdalena
BPK
2022-11-12
40
2022-11-12
69
2022-11-13
8
30
2022-11-13
43
MOLLY C (161)
2022-11-12
69
2022-11-13
19
2022-11-13
45
2022-11-12
Szelangiewicz Jakub
KJ Bonin
EFFORT Z (197)
2022-11-12
18
20
2022-11-12
52
2022-11-13
24
2022-11-13
28
CLAPTON (198)
2022-11-12
19
20
2022-11-12
68
2022-11-13
24
2022-11-13
CARLO (200)
2022-11-12
24
2022-11-12
10
2022-11-13
15
2022-11-13
11
2022-11-12
17
2022-11-12
11
2022-11-13
31
2022-11-13
7
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
GINEWRA (121)
2022-11-12
3
200
2022-11-12
2022-11-13
18
2022-11-13
13
40
2022-11-13
RAMBO DV (122)
2022-11-12
6
80
2022-11-12
3
300
2022-11-13
48
2022-11-13
5
170
Szutenbach Maria
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2022-11-12
42
2022-11-12
38
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (254)
2022-11-12
2
200
2022-11-12
Szymendera Lena
brak
TURAWA P (230)
2022-11-12
Szymoniak Marianna
HKS LOTNA
VALESKA (288)
2022-11-12
38
2022-11-12
38
Tarka Anna
BPK
DEMETER (241)
2022-11-12
1
2022-11-12
2022-11-13
5
2022-11-12
62
2022-11-13
34
Tauba Piotr
Jks Barłomino
RIBANA (207)
2022-11-12
49
2022-11-12
2022-11-13
44
2022-11-13
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (256)
2022-11-12
5
110
2022-11-13
9
30
Tomaszewska Gabriela
Piastowo
DAMULKA (276)
2022-11-13
6
2022-11-13
2
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (10)
2022-11-12
2022-11-13
2022-11-13
1
500
Trafalska Liwia
BPK
2022-11-13
18
2022-11-13
Trochowska Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FIORANO (74)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
38
2022-11-13
Trzcińska Zofia
Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
CONAN I (159)
2022-11-12
2022-11-12
37
2022-11-13
41
2022-11-13
Ustimiuk Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
MISIA (244)
2022-11-12
28
2022-11-12
1
2022-11-13
7
2022-11-13
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
2022-11-12
44
2022-11-12
43
2022-11-13
64
2022-11-13
POLLY B (27)
2022-11-12
66
2022-11-13
46
2022-11-12
2022-11-13
Wawryniuk Pola
Pomorska Liga Jeździecka
MOEL (96)
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
2
2022-11-13
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
ZALVO (215)
2022-11-13
30
FUEGO CN (216)
2022-11-13
29
Węglińska Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HARRY (116)
2022-11-12
1
2022-11-12
2022-11-13
9
2022-11-13
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów
2022-11-13
37
2022-11-13
2022-11-12
9
20
2022-11-12
2022-11-13
36
2022-11-13
NITRYT (11)
2022-11-12
57
2022-11-12
2022-11-13
21
2022-11-13
KORSARZ (12)
2022-11-12
27
2022-11-12
2022-11-13