Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
242 ACCEPTED 2022-10-28 16:51:24
2022-10-26 20:02:55
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
241 ACCEPTED 2022-10-27 20:44:27
2022-10-26 19:59:33
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
240 ACCEPTED 2022-10-28 07:35:49
2022-10-26 19:56:34
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
239 ACCEPTED 2022-10-28 07:35:51
2022-10-26 19:56:13
Julia Milewska CLAUDIUS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
238 ACCEPTED 2022-10-27 12:07:53
2022-10-26 19:35:06
Weronika Czarnecka VALESKA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
237 ACCEPTED 2022-10-27 08:46:48
2022-10-26 16:51:01
Helena Stankiewicz-Drozd ASHTREE JEMIMA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
236 ACCEPTED 2022-10-27 08:29:26
2022-10-26 16:11:36
Kamil Dudzik BELMONDO
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
235 ACCEPTED 2022-10-27 10:44:33
2022-10-26 15:46:24
Wiktoria Szulimowska WOLVERINE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
234 ACCEPTED 2022-10-27 14:13:50
2022-10-26 15:42:27
Casey Mc Adams BELLA MARIA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
233 ACCEPTED 2022-10-27 08:29:37
2022-10-26 15:41:15
Kamil Dudzik NEWCASTLE
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
232 ACCEPTED 2022-10-28 12:09:49
2022-10-26 15:03:37
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
231 ACCEPTED 2022-10-27 14:35:45
2022-10-26 14:50:08
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
230 ACCEPTED 2022-10-27 14:35:48
2022-10-26 14:49:43
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
229 ACCEPTED 2022-10-26 14:44:18
2022-10-26 14:36:05
Paulina Kiempa QUIDAMO
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
228 ACCEPTED 2022-10-28 07:39:05
2022-10-26 14:27:40
Filip Falkiewicz CAALISTENIA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
227 ACCEPTED 2022-10-27 08:46:17
2022-10-25 22:25:48
Justyna Łopato SKITTLES
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
226 ACCEPTED 2022-10-27 08:27:21
2022-10-25 21:32:09
Zuzanna Trocikowska BOSS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
225 ACCEPTED 2022-10-28 07:36:34
2022-10-25 21:07:50
Aleksandra Benkowska LORENTINA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
224 ACCEPTED 2022-10-28 12:15:41
2022-10-25 20:45:21
Wioleta Staniewicz PACO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
223 ACCEPTED 2022-10-26 09:12:28
2022-10-25 20:40:56
Maja Szukalska SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
222 ACCEPTED 2022-10-26 09:10:29
2022-10-25 20:00:42
Arkadiusz Jóźwiak T.LOVE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
221 ACCEPTED 2022-10-28 10:59:52
2022-10-25 18:09:18
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
220 ACCEPTED 2022-10-26 12:00:50
2022-10-25 17:05:59
Mateusz Kroc ORTEGA 10
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
219 ACCEPTED 2022-10-26 12:00:52
2022-10-25 17:01:09
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
218 ACCEPTED 2022-10-28 10:59:02
2022-10-25 16:50:49
Helena Markiewicz MARIKA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
217 ACCEPTED 2022-10-26 13:45:19
2022-10-25 15:41:54
Maria Wintoch CRISTO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
216 ACCEPTED 2022-10-27 08:44:29
2022-10-25 14:32:14
Małgorzata Chylicka DIAVOJ
  • 2x 15/L/L - zwykły
215 ACCEPTED 2022-10-27 09:00:11
2022-10-25 14:14:53
Anna Janka AR
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
214 ACCEPTED 2022-10-26 09:08:50
2022-10-25 11:35:51
Lena Molenda BUCEFAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
213 ACCEPTED 2022-10-28 13:02:33
2022-10-25 10:52:45
Julia Wygnańczuk EAZY BOY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
212 ACCEPTED 2022-10-25 12:51:33
2022-10-25 09:33:55
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
211 ACCEPTED 2022-10-26 13:45:05
2022-10-25 09:33:42
Wiktoria Sabiniarz IKAR
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
210 ACCEPTED 2022-10-25 09:15:26
2022-10-25 08:13:25
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
209 ACCEPTED 2022-10-28 07:36:20
2022-10-25 07:18:08
Tomasz Miśkiewicz POMO D'ORO NH Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
208 ACCEPTED 2022-10-28 07:36:22
2022-10-25 07:13:22
Tomasz Miśkiewicz CLARIMA AZ
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
207 ACCEPTED 2022-10-28 07:36:23
2022-10-25 07:12:50
Tomasz Miśkiewicz DIAMAR
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
206 ACCEPTED 2022-10-27 08:45:56
2022-10-25 07:10:03
Tomasz Miśkiewicz BALOURANO
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
205 ACCEPTED 2022-10-28 07:36:25
2022-10-25 07:07:02
Tomasz Miśkiewicz CSANDER
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
204 ACCEPTED 2022-10-28 07:36:27
2022-10-25 07:04:04
Tomasz Miśkiewicz BELLA BELLISIMA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
203 ACCEPTED 2022-10-27 08:49:21
2022-10-25 07:03:17
Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR
  • 1x 9/C/C - zwykły
202 ACCEPTED 2022-10-25 07:56:17
2022-10-25 06:59:29
Gaja Skorowska DĘBLIN AA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
201 ACCEPTED 2022-10-25 08:18:19
2022-10-25 04:47:39
Paulina Iwaszkiewicz BIKSONA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
200 ACCEPTED 2022-10-25 07:56:04
2022-10-24 22:34:29
Grzegorz Psiuk SIGNORINA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
199 ACCEPTED 2022-10-25 12:50:38
2022-10-24 22:27:23
Małgorzata Zubrycka KNIGHT RIDER Z
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
198 ACCEPTED 2022-10-26 13:35:23
2022-10-24 21:41:15
Wiktoria Janiszewska CYGAN
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
197 ACCEPTED 2022-10-26 13:35:26
2022-10-24 21:40:44
Nina Glanert CYGAN
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
196 ACCEPTED 2022-10-26 09:06:28
2022-10-24 21:04:30
Dorota Tyszkiewicz WIZJA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
195 ACCEPTED 2022-10-26 12:01:27
2022-10-24 20:34:23
Aniela Wesołowska INEZ W
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
194 ACCEPTED 2022-10-25 12:50:52
2022-10-24 20:05:46
Julia Gawęcka GULIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
193 ACCEPTED 2022-10-25 12:50:21
2022-10-24 20:01:47
Justyna Badaszko CLOUD NO. 9
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
192 ACCEPTED 2022-10-26 09:14:44
2022-10-24 18:38:58
Julia Erbel GAMON
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
191 ACCEPTED 2022-10-26 08:57:25
2022-10-24 17:22:56
Hanna Sienkiewicz JASMINA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
190 ACCEPTED 2022-10-25 12:50:03
2022-10-24 17:11:53
Maja Rogala LEONIA P
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
189 ACCEPTED 2022-10-25 08:19:50
2022-10-24 15:36:04
Jolanta Niski GJALT-D
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
188 ACCEPTED 2022-10-25 08:20:15
2022-10-24 12:37:49
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
187 ACCEPTED 2022-10-25 08:20:17
2022-10-24 12:35:28
Michał Szukała WHAT'S UP
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
186 ACCEPTED 2022-10-25 08:20:19
2022-10-24 12:34:56
Michał Szukała TANGO
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
185 ACCEPTED 2022-10-24 09:41:58
2022-10-24 08:36:54
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
184 ACCEPTED 2022-10-26 09:03:23
2022-10-24 08:36:52
Lena Żakowska BARACK IRW
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
183 ACCEPTED 2022-10-25 09:35:47
2022-10-24 08:11:17
Anna Tarka DEMETER
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
182 ACCEPTED 2022-10-26 09:12:57
2022-10-24 08:10:51
Gabriela Węglińska HALINKA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
181 ACCEPTED 2022-10-27 09:34:00
2022-10-24 08:10:03
Tomasz Olszewski LOLI COEUR FIELD
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
180 ACCEPTED 2022-10-27 09:34:02
2022-10-24 08:09:27
Tomasz Olszewski CHILL WIN TOP
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
179 ACCEPTED 2022-10-24 16:17:55
2022-10-24 08:09:02
Pola Szajda ARROW
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
178 ACCEPTED 2022-10-25 08:20:31
2022-10-24 08:08:41
Leon Półrola MAPLEVALLEY'S SALLY
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
177 ACCEPTED 2022-10-25 08:20:34
2022-10-24 08:08:11
Leon Półrola IHRP GISELLE
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
176 ACCEPTED 2022-10-25 09:18:50
2022-10-24 08:07:40
Luiza Majewska CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
175 ACCEPTED 2022-10-25 09:18:54
2022-10-24 08:07:15
Luiza Majewska MISS TOASTIE
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
174 ACCEPTED 2022-10-25 12:51:21
2022-10-24 07:49:24
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
173 ACCEPTED 2022-10-26 08:54:31
2022-10-24 07:47:53
Antonia Chylińska HORAYA OMGH
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
172 ACCEPTED 2022-10-26 08:54:26
2022-10-24 07:46:12
Antonia Chylińska CARILO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 7/P/P - dwufazowy
171 ACCEPTED 2022-10-26 09:15:20
2022-10-23 21:53:37
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
170 ACCEPTED 2022-10-26 09:15:23
2022-10-23 21:52:55
Blanka Pellowska NADIA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
169 ACCEPTED 2022-10-27 08:47:48
2022-10-23 21:05:23
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
168 ACCEPTED 2022-10-28 12:29:04
2022-10-23 20:51:42
Paulina Endraszka DORADO'S CLINTA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
167 ACCEPTED 2022-10-25 12:50:30
2022-10-23 20:49:26
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
166 ACCEPTED 2022-10-25 12:50:13
2022-10-23 20:41:51
Weronika Ziółkowska BALOU BALOU
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
165 ACCEPTED 2022-10-24 16:17:19
2022-10-23 19:56:00
Daria Leba KOLENDRA
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
164 ACCEPTED 2022-10-27 08:46:36
2022-10-23 19:40:35
Inga Zdrojewska NICK II
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
163 ACCEPTED 2022-10-24 11:05:33
2022-10-23 18:37:39
Dariusz Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
162 ACCEPTED 2022-10-26 09:06:14
2022-10-23 15:29:42
Zofia Pela QUIRIN
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
161 ACCEPTED 2022-10-24 08:10:54
2022-10-23 15:21:05
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
160 ACCEPTED 2022-10-24 08:11:01
2022-10-23 15:18:48
Sara Wnuczko DANDY
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
159 ACCEPTED 2022-10-27 08:44:18
2022-10-23 13:42:47
Amelia Klimaszewska CRISTO
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
158 ACCEPTED 2022-10-26 08:59:01
2022-10-23 11:16:52
Natalia Reńska HEKTOR
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
157 ACCEPTED 2022-10-26 09:04:01
2022-10-23 10:51:44
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
156 ACCEPTED 2022-10-25 08:18:32
2022-10-22 23:50:42
Aleksandra Mazerewicz CLAVEL
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
155 ACCEPTED 2022-10-24 10:17:20
2022-10-22 22:02:39
Zofia Pakur LEMINUS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
154 ACCEPTED 2022-10-26 12:01:07
2022-10-22 22:01:29
Martyna Kiereś SPRING STAR'S ARNE
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
153 ACCEPTED 2022-10-24 11:49:14
2022-10-22 20:39:16
Wera Binkowska IDAM
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
152 ACCEPTED 2022-10-26 12:00:23
2022-10-22 19:55:23
Piotr Tauba RIBANA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
151 ACCEPTED 2022-10-24 09:47:54
2022-10-22 19:54:20
Wiktoria Ryciak CLOUD 27
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
150 ACCEPTED 2022-10-25 07:58:37
2022-10-22 19:32:01
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
149 ACCEPTED 2022-10-24 08:11:34
2022-10-22 19:15:54
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
148 ACCEPTED 2022-10-24 08:11:40
2022-10-22 19:15:14
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
147 ACCEPTED 2022-10-24 16:18:16
2022-10-22 19:09:17
Justyna Łopato HARDY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
146 ACCEPTED 2022-10-25 15:39:26
2022-10-22 19:08:45
Julia Glamowska HARDY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
145 ACCEPTED 2022-10-27 20:33:07
2022-10-22 18:43:46
Julia Nazarewicz ELEAR
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
144 ACCEPTED 2022-10-24 11:02:00
2022-10-22 14:34:04
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
143 ACCEPTED 2022-10-24 11:49:32
2022-10-22 12:48:40
Zuzanna Lisiewicz ECHMEA
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
142 ACCEPTED 2022-10-25 09:04:46
2022-10-22 12:34:46
Aleksandra Stanik HERMAN
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
141 ACCEPTED 2022-10-24 11:49:53
2022-10-22 12:22:12
Joanna Tomczyk DALEMIR
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
140 ACCEPTED 2022-10-24 11:01:38
2022-10-22 12:04:59
Dorota Lost GRACYJAN
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
139 ACCEPTED 2022-10-26 12:01:13
2022-10-22 11:18:08
Lena Butkiewicz PUMER FOR PLEASURE
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
138 ACCEPTED 2022-10-24 11:05:53
2022-10-22 08:30:45
Maria Chabowska DAMESA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
137 ACCEPTED 2022-10-24 11:49:25
2022-10-22 07:33:24
Zofia Lubocka MISSISIPI
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
136 ACCEPTED 2022-10-24 11:01:30
2022-10-22 07:32:30
Julianna Miłosz ALENTOR
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
135 ACCEPTED 2022-10-24 11:01:24
2022-10-22 07:31:41
Natalia Gussmann BERESTECZKO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
134 ACCEPTED 2022-10-27 08:46:59
2022-10-21 19:02:43
Ida Twerdochlib STERRE VAN HIPPOSENSE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
133 ACCEPTED 2022-10-27 10:31:29
2022-10-21 17:19:57
Maja Kwiatkowska CELESTIA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
132 ACCEPTED 2022-10-27 10:31:26
2022-10-21 17:19:32
Maja Kwiatkowska DOMENA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
131 ACCEPTED 2022-10-25 09:36:00
2022-10-21 16:13:41
Lena Kołodziej HERTI
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
130 ACCEPTED 2022-10-25 09:35:34
2022-10-21 16:13:10
Zofia Ustimiuk MISIA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
129 ACCEPTED 2022-10-26 12:01:48
2022-10-21 12:27:51
Julia Pawłowska AMAZING SUCCESS WM
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
128 ACCEPTED 2022-10-26 12:01:21
2022-10-21 12:23:52
Roksana Smolarska TOUCH OF JAZZ Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
127 ACCEPTED 2022-10-25 08:19:05
2022-10-21 09:06:33
Karina Kuć SWEET SURPRISE
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
126 ACCEPTED 2022-10-26 09:04:40
2022-10-20 23:08:20
Amelia Kowalska BOSSIER
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
125 ACCEPTED 2022-10-24 11:50:07
2022-10-20 22:05:22
Robert Musiał ARTEK
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
124 ACCEPTED 2022-10-24 11:50:09
2022-10-20 22:04:14
Robert Musiał DE FUTORE Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
123 ACCEPTED 2022-10-24 08:12:42
2022-10-20 21:36:20
Natalia Czech CAMELIA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
122 ACCEPTED 2022-10-26 09:11:43
2022-10-20 20:07:42
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
121 ACCEPTED 2022-10-24 12:14:34
2022-10-20 20:01:00
Anna Grzybowska-Skrodzka HOJANAS
  • 2x 15/L/L - zwykły
120 ACCEPTED 2022-10-24 08:12:51
2022-10-20 19:39:37
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
119 ACCEPTED 2022-10-25 10:21:08
2022-10-20 19:09:36
Maria Fura BIKSONA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
118 ACCEPTED 2022-10-24 10:14:15
2022-10-20 18:40:40
Kinga Czapla BELMONDO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
117 ACCEPTED 2022-10-24 10:14:45
2022-10-20 17:28:22
Izabela Sitnik SLAYER-CH
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
116 ACCEPTED 2022-10-27 08:24:09
2022-10-20 17:18:05
Grzegorz Psiuk ADAGIO MOON
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
115 ACCEPTED 2022-10-24 08:13:03
2022-10-20 17:16:55
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
114 ACCEPTED 2022-10-24 10:14:57
2022-10-20 17:04:41
Oliwia Deik SOFIA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
113 ACCEPTED 2022-10-24 08:13:09
2022-10-20 15:20:38
Tola Wawrzkiewicz FUEGO CN
  • 2x 15/L/L - zwykły
112 ACCEPTED 2022-10-24 08:13:16
2022-10-20 15:19:56
Karolina Rogala FUEGO CN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
111 ACCEPTED 2022-10-26 09:05:30
2022-10-20 14:22:02
Natasza Stasiak ICARUS VAN HET MISPELHOF
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
110 ACCEPTED 2022-10-24 10:01:47
2022-10-20 11:01:45
Przemysław Sarnowski MINERVA VK
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
109 ACCEPTED 2022-10-24 10:11:29
2022-10-19 21:03:39
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
108 ACCEPTED 2022-10-20 07:27:11
2022-10-19 21:03:22
Agata Stępień AR
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
107 ACCEPTED 2022-10-25 09:17:34
2022-10-19 17:20:14
Julia Sobiechowska JAMAJKA
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
106 ACCEPTED 2022-10-24 10:12:53
2022-10-19 16:24:25
Kacper Szatkowski NEGRO
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
105 ACCEPTED 2022-10-25 12:49:35
2022-10-19 15:51:18
Blanka Kaczmarek NOUGAT VAN OTERHOF Z
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
104 ACCEPTED 2022-10-24 10:12:28
2022-10-19 12:33:45
Nadia Głębocka NAOMI C II
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
103 ACCEPTED 2022-10-24 16:17:36
2022-10-19 12:24:55
Zuzanna Treder PORTOS
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
102 ACCEPTED 2022-10-24 11:05:35
2022-10-19 12:24:29
Maura Reszuta ARCTIC MONKEY R
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
101 ACCEPTED 2022-10-20 07:25:21
2022-10-19 09:57:05
Ewa Wesołowska WOLVERINE
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
100 ACCEPTED 2022-10-20 07:23:16
2022-10-19 09:36:17
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
99 ACCEPTED 2022-10-20 07:25:09
2022-10-19 08:16:49
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
98 ACCEPTED 2022-10-20 07:26:01
2022-10-19 07:38:00
Martyna Łukaszewska WIKI
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
97 ACCEPTED 2022-10-24 11:05:23
2022-10-18 22:01:50
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
96 ACCEPTED 2022-10-19 08:19:59
2022-10-18 20:01:16
Aleksandra Barczak MURANO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
95 ACCEPTED 2022-10-27 20:34:12
2022-10-18 19:20:55
Julia Dobraniecka PANTEON
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
94 ACCEPTED 2022-10-26 13:08:55
2022-10-18 18:41:08
Liwia Trafalska ASHTREE JEMIMA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
93 ACCEPTED 2022-10-24 11:49:44
2022-10-18 13:39:06
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
92 ACCEPTED 2022-10-19 08:19:34
2022-10-18 12:07:05
Zuzanna Kilian LORD EWITA
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
91 ACCEPTED 2022-10-24 10:13:14
2022-10-17 18:56:28
Blanka Nowakowska LEMONIADA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L-egz./L - Egzaminacyjny
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
90 ACCEPTED 2022-10-25 09:04:00
2022-10-17 13:26:39
Julia Lendzion FERDINAND
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
89 ACCEPTED 2022-10-24 16:18:06
2022-10-17 10:15:27
Danuta Bielska KALANTINO C
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
88 ACCEPTED 2022-10-25 12:49:52
2022-10-17 08:39:43
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
87 ACCEPTED 2022-10-25 08:20:49
2022-10-17 07:32:58
Katarzyna Becker ENZO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
86 ACCEPTED 2022-10-25 08:20:54
2022-10-17 07:32:13
Zuzanna Becker MADISON VDL
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
85 ACCEPTED 2022-10-25 08:20:56
2022-10-17 07:31:44
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
84 ACCEPTED 2022-10-19 08:19:46
2022-10-17 07:02:20
Zofia Gryglicka RAFAEL
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
83 ACCEPTED 2022-10-27 08:47:01
2022-10-16 22:14:20
Ida Twerdochlib CALL ME LUCK Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
82 ACCEPTED 2022-10-24 10:12:04
2022-10-16 18:59:33
Pola Wawryniuk MOEL
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
81 ACCEPTED 2022-10-24 10:13:34
2022-10-16 18:59:04
Michalina Bucewka ŚNIEŻKA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
80 ACCEPTED 2022-10-24 10:15:47
2022-10-16 18:58:30
Lena Obłońska LA'MARCELL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
79 ACCEPTED 2022-10-25 08:21:11
2022-10-16 18:57:42
Nela Dampc DIOR V
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
78 ACCEPTED 2022-10-25 08:21:13
2022-10-16 18:56:42
Nela Dampc COQUICKUCO G
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
77 ACCEPTED 2022-10-24 10:16:00
2022-10-16 18:56:01
Jakub Jarecki NAIROBI
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
76 ACCEPTED 2022-10-24 10:16:03
2022-10-16 18:55:32
Jakub Jarecki OGALA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
75 ACCEPTED 2022-10-24 10:16:06
2022-10-16 18:55:11
Jakub Jarecki SASANKA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
74 ACCEPTED 2022-10-18 09:19:26
2022-10-16 17:15:21
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
73 ACCEPTED 2022-10-18 09:19:28
2022-10-16 17:14:50
Renata Wójcik DIADEMA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
72 ACCEPTED 2022-10-18 09:22:16
2022-10-16 17:14:36
Renata Wójcik CITIZEN CASALL
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
71 ACCEPTED 2022-10-20 07:25:50
2022-10-16 15:30:02
Alicja Olszewska DORAWA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
70 ACCEPTED 2022-10-17 07:45:02
2022-10-16 13:05:56
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 9/C/C - zwykły
69 ACCEPTED 2022-10-17 07:45:06
2022-10-16 13:05:43
Maja Psiuk CELYNOS
  • 1x 8/N/N - zwykły
68 ACCEPTED 2022-10-24 10:14:05
2022-10-16 09:05:52
Zofia Lewandowska CASALI
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - zwykły
67 ACCEPTED 2022-10-24 10:35:13
2022-10-16 09:04:48
Grzegorz Psiuk CASALI
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
66 ACCEPTED 2022-10-25 09:05:22
2022-10-16 07:33:14
Paulina Stawiarska TOSKANIA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
65 ACCEPTED 2022-10-17 07:45:14
2022-10-15 21:30:36
Agnieszka Racka LOUIS H
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
64 ACCEPTED 2022-10-17 07:45:17
2022-10-15 21:29:54
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
63 ACCEPTED 2022-10-18 09:21:18
2022-10-15 21:01:52
Marta Pundzis IKE
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
62 ACCEPTED 2022-10-18 09:21:22
2022-10-15 21:00:57
Aleksandra Pundzis CORTINA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
61 ACCEPTED 2022-10-24 11:06:16
2022-10-15 20:51:47
Maria Służewska-Gębka CEJLON
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
60 ACCEPTED 2022-10-26 12:00:30
2022-10-15 20:33:59
Julia Drozdowska MEXICANA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
59 ACCEPTED 2022-10-18 09:20:46
2022-10-15 20:32:06
Maksymilian Orlik VENDETTA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
58 ACCEPTED 2022-10-18 09:20:48
2022-10-15 20:31:19
Weronika Orlik CASTAR VAN DE KLEITE Z
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
57 ACCEPTED 2022-10-18 09:20:24
2022-10-15 20:30:37
Agnieszka Michalska CZARIS
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 15/L/L - zwykły
56 ACCEPTED 2022-10-26 09:09:44
2022-10-15 14:28:31
Zofia Teper BELLE IRW
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
55 ACCEPTED 2022-10-27 09:34:15
2022-10-15 12:25:43
Natalia Browarczyk QUINTANA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
54 ACCEPTED 2022-10-19 08:18:47
2022-10-14 18:37:12
Blanka Brzeska ALFA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
53 ACCEPTED 2022-10-27 08:46:24
2022-10-14 09:37:57
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
52 ACCEPTED 2022-10-18 09:20:03
2022-10-13 22:14:39
Nina Głogowska TASIEMKA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
51 ACCEPTED 2022-10-25 08:18:45
2022-10-13 21:23:42
Zuzanna Okroy PIACZENTO
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
50 ACCEPTED 2022-10-24 10:11:42
2022-10-13 19:23:48
Alicja Kinkel LUCIENE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
49 ACCEPTED 2022-10-24 10:15:09
2022-10-13 15:56:58
Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
48 ACCEPTED 2022-10-19 08:18:37
2022-10-13 13:57:45
Daria Sowińska NIKIFOR
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
47 ACCEPTED 2022-10-25 08:18:56
2022-10-13 11:49:47
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
46 ACCEPTED 2022-10-18 09:22:31
2022-10-13 10:40:19
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
45 ACCEPTED 2022-10-14 11:51:15
2022-10-13 10:11:01
Oliwia Bogusz O' GUST VDM
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
44 ACCEPTED 2022-10-24 11:01:48
2022-10-12 19:22:51
Barbara Hamerska LADY EMERYCHA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
43 ACCEPTED 2022-10-25 12:49:28
2022-10-12 14:43:28
Blanka Kaczmarek WAAIE Q ETOYCA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
42 ACCEPTED 2022-10-26 12:01:40
2022-10-12 13:34:08
Marcin Olszewski DIARADO’S DAIMOND
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
41 ACCEPTED 2022-10-20 07:24:07
2022-10-12 13:33:36
Aleksandra Babiarz AZALIA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
40 ACCEPTED 2022-10-20 07:24:58
2022-10-12 13:30:52
Aleksandra Babiarz KETLING
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
39 ACCEPTED 2022-10-26 09:01:25
2022-10-12 06:54:47
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
38 ACCEPTED 2022-10-13 07:34:01
2022-10-11 21:59:32
Blanka Brzeska EGBERT
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
37 ACCEPTED 2022-10-14 11:46:49
2022-10-11 10:53:01
Aleksandra Wołczyńska REBEL
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
36 ACCEPTED 2022-10-20 07:23:53
2022-10-11 09:40:37
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
35 ACCEPTED 2022-10-24 10:17:33
2022-10-11 08:21:14
Roksana Reksa BAHARTA
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
34 ACCEPTED 2022-10-12 07:37:48
2022-10-10 13:10:53
Nadia Wostal BOLIVAR
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
33 ACCEPTED 2022-10-12 07:37:56
2022-10-10 13:09:54
Przemysław Sarnowski GRENADA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
32 ACCEPTED 2022-10-26 14:38:57
2022-10-10 11:48:35
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
31 ACCEPTED 2022-10-12 07:35:22
2022-10-10 09:53:45
Paulina Nowakowska ALISTER
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
30 ACCEPTED 2022-10-18 09:19:51
2022-10-10 07:50:35
Maja Wolny TANDARA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
29 ACCEPTED 2022-10-18 09:19:53
2022-10-10 07:50:03
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
28 ACCEPTED 2022-10-13 07:34:38
2022-10-09 19:58:15
Marcin Matelski HIGH TOUCH
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
27 ACCEPTED 2022-10-24 08:14:35
2022-10-09 18:56:04
Ewa Müller QUATERINA G
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
26 ACCEPTED 2022-10-26 09:01:54
2022-10-09 14:05:55
Apolonia Gac GOLDEN LADY
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
25 ACCEPTED 2022-10-18 09:23:05
2022-10-09 11:56:10
Nela Seroczyńska PIXI BH
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
24 ACCEPTED 2022-10-17 07:43:34
2022-10-09 11:55:30
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
23 ACCEPTED 2022-10-27 08:47:29
2022-10-08 20:29:32
Oliwia Skrzypkowska CHACOON BON
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
22 ACCEPTED 2022-10-24 10:12:14
2022-10-06 20:51:16
Aleksandra Możdżyńska DUNAY GREAT
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
21 ACCEPTED 2022-10-12 07:38:17
2022-10-06 18:13:09
Dawid Rakoczy QAMAN-EXPRES
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
20 ACCEPTED 2022-10-12 07:38:20
2022-10-06 18:12:04
Dawid Rakoczy SIENA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
19 ACCEPTED 2022-10-12 07:38:19
2022-10-06 18:07:26
Dawid Rakoczy MAGIC BOY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
18 ACCEPTED 2022-10-12 07:38:22
2022-10-06 18:06:56
Dawid Rakoczy GRANDORSE Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
17 ACCEPTED 2022-10-10 11:38:04
2022-10-06 10:38:04
Nadia Buczkowska PHOENIX
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
16 ACCEPTED 2022-10-24 10:13:04
2022-10-05 22:40:35
Maksymilian Mroczkowski ERA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
15 ACCEPTED 2022-10-19 08:19:16
2022-10-05 15:29:33
Oliwia Jendruszewska MONETA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
14 ACCEPTED 2022-10-26 13:27:15
2022-10-05 14:05:22
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
13 ACCEPTED 2022-10-04 08:54:00
2022-10-04 08:51:17
Magdalena Hamerska PLASTYK
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
12 ACCEPTED 2022-10-20 07:25:38
2022-10-03 08:59:30
Nadia Małecka AMIGOS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
11 ACCEPTED 2022-10-26 08:44:35
2022-10-02 16:54:02
Natalia Kęcińska RYTMIKA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
10 ACCEPTED 2022-10-26 14:37:33
2022-09-27 20:21:27
Marcelina Nietz HALA D
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
9 ACCEPTED 2022-10-18 09:21:54
2022-09-27 14:47:41
Oliwia Dalbiak CALETTO DE REVEL
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
8 ACCEPTED 2022-10-26 14:39:13
2022-09-26 11:23:12
Emilia Racinowska SKITTLES
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
7 ACCEPTED 2022-10-12 07:50:14
2022-09-24 09:50:26
Magdalena Duczyc CALIF
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
6 ACCEPTED 2022-10-24 08:15:02
2022-09-23 16:25:19
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
5 ACCEPTED 2022-10-24 10:17:45
2022-09-23 15:04:24
Natalia Sikorska SINUS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
4 ACCEPTED 2022-10-12 07:34:10
2022-09-19 20:42:27
Michał Zarzycki RETMAN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
3 ACCEPTED 2022-10-19 14:01:32
2022-09-19 12:42:02
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
2 ACCEPTED 2022-10-25 12:51:05
2022-09-13 21:56:32
Amelia Rojek LIWIA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
1 ACCEPTED 2022-10-26 08:36:07
2022-09-13 21:55:36
Kaja Bernat ODESSA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
2. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
3. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
4. Barczak Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
2006 (J.)
O077547
5. Becker Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
6. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
7. Bejuk Matylda
8. Bemong Maria Bez Przynależności Klubowej
S
O039473
9. Benkowska Aleksandra JKS W Siodle
2009 (JM.)
-
10. Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O063661
11. Bielska Danuta K.J. J.J.DARBOVEN
S
O014550
12. Binkowska Wera brak
2013 (Mł.)
O078393
13. Bogusz Oliwia KJ Bonin
2007 (JM.)
O057325
14. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (JM.)
O061896
15. Browarczyk Natalia Brak
2003 (MJ.)
Brak
16. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
17. Bucewka Michalina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O074840
18. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (JM.)
O058495
19. Butkiewicz Lena KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (J.)
O053344
20. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O053708
21. Chylicka Małgorzata KJ Turze
2009 (JM.)
O079353
22. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
23. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
24. Czapla Kinga Brak
S
Brak
25. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
0009824
26. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
27. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (MJ.)
O053312
28. Dąbkowska Aleksandra JKS Barłomino sp.zoo
S
O015041
29. Dalbiak Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2006 (J.)
O048685
30. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
31. Deik Oliwia Klub Jeździecki Dolina Charlotty
S
O064462
32. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O057798
33. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
34. Drozdowska Julia -
2002 (MJ.)
O043525
35. Duczyc Magdalena KJ Dimar
2011 (Mł.)
O075751
LZRWZJ/3971/22
36. Dudzik Kamil Sopocki Klub Jeździecki
S
O058152
37. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki KJ
S
O003288
38. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
39. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (MJ.)
O041356
40. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
41. Fura Maria BPK
2009 (JM.)
b
42. Gac Apolonia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O064281
43. Gawęcka Julia brak
2008 (JM.)
brak
44. Glamowska Julia Brak
2003 (MJ.)
Brak
45. Glanert Nina Brak
2011 (Mł.)
Xxxx
46. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
47. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
48. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
49. Gryglicka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
2005 (J.)
O046990
50. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Arpav
S
O037297
51. Gussmann Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O050635
52. Hamerska Barbara Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049449
53. Hamerska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O069965
54. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (J.)
O044117
10288461
55. Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
S
O022330
56. Iwaszkiewicz Paulina BPK kuj-pom
2006 (J.)
brak
57. Janiszewska Wiktoria Brak
2008 (JM.)
Brak
58. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
59. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
60. Jendruszewska Oliwia Brak
2006 (J.)
Brak
61. Jensen Natalia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O066457
LZRWZJ/47/22
62. Jóźwiak Arkadiusz Bez Przynależności Klubowej
S
O021021
63. Kaczmarek Blanka St. Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
O061598
64. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
65. Kamińska Martyna Klub Jeździecki Arpav
2005 (J.)
O050335
66. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
67. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
68. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
69. Kęcińska Natalia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
brak
70. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (J.)
O037859
71. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
72. Kilian Zuzanna KJ Dilmar
2011 (Mł.)
O072135
73. Kinkel Alicja JKS Niestępowo
2003 (MJ.)
O047539
74. Klimaszewska Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (JM.)
O050315
75. Kołodziej Lena BPK
2010 (JM.)
Brak
76. Kowalska Amelia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2008 (JM.)
brak
77. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
78. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
79. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
80. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
81. Kuć Karina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056109
82. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
83. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (J.)
O047537
84. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O054961
85. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (J.)
O052595
86. Leba Daria KJ Classic
2001 (MJ.)
Brak
87. Lendzion Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O054572
88. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
89. Lisiewicz Zuzanna bpk
2009 (JM.)
brak
90. Lost Dorota Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O024663
91. Lubocka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
Brak
92. Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O029281
93. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
94. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
0019289
95. Łopato Justyna KJ Dilmar
S
O019289
96. Łukaszewska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
2010 (JM.)
Brak
97. Majewska Luiza JKS Olsza
2014 (Mł.)
O068103
98. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
99. Markiewicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O050329
100. Matelski Marcin Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
S
O003420
101. Mazerewicz Aleksandra Sopocki KJ
2006 (J.)
O053350
102. Mc Adams Casey Psjk
2009 (JM.)
brak
103. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
104. Michalska Agnieszka KJ J.J. Darboven
S
O059286
105. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
106. Miłosz Julianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057196
Brak
107. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
108. Molenda Lena UKJ Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
Brak
109. Możdżyńska Aleksandra Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O046421
110. Mroczkowski Maksymilian St. SK Olimpia Nowe Dąbie
2007 (JM.)
O047562
111. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
112. Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav
S
O056570
113. Narloch Wiktoria Bpk
S
O021043
114. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O062418
115. Nicpoń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
116. Nietz Marcelina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O071514
117. Niski Jolanta KJ Black Horse Team
S
O059507
118. Nowakowska Blanka Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2010 (JM.)
O072733
119. Nowakowska Paulina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019073
120. Obłońska Lena JKS Olsza
2012 (Mł.)
O070664
121. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
122. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025506
123. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
124. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
125. Orlik Maksymilian KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O066803
126. Orlik Weronika KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O066825
127. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
128. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O039660
129. Pawłowska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O057161
130. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O054591
131. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
132. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
133. Półrola Leon JKS Olsza
2012 (Mł.)
O068050
134. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
135. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
136. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
137. Psiuk Grzegorz Sopocki Klub Jeździecki
S
0001094
138. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
139. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
140. Pundzis Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O051858
141. Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
O069160
142. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
O001876
143. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
144. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
145. Reksa Roksana St. VitaSport Brachlewo
2006 (J.)
O059695
146. Reńska Natalia Sportowy Klub Jeździecki Stajnia pod Wierzbą
2007 (JM.)
Brak
147. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
148. Reszuta Maura KJ La Scalla
S
O023148
149. Rochowczyk Olga Sopocki KJ
2005 (J.)
O052448
150. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
151. Rogala Maja Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
072661
152. Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O060529
153. Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
2001 (MJ.)
O042667
154. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
155. Sabiniarz Wiktoria Skj
2005 (J.)
O052050
156. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
157. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
158. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
159. Sienkiewicz Hanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2009 (JM.)
0062880
160. Sikorska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061879
161. Sitnik Izabela KJ Dolina Charlotty
2005 (J.)
O043815
162. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
163. Skrzypkowska Oliwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O074327
164. Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
165. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (MJ.)
O030660
166. Sobiechowska Julia Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2009 (JM.)
brak
167. Sonnefeld Michalina
168. Sowińska Daria Klub Jeździecki Castello Bonin
2007 (JM.)
O068048
169. Staniewicz Elżbieta
170. Staniewicz Wioleta Pomorska Liga Jeździecka
S
64313/22
171. Stanik Aleksandra Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O013975
172. Stankiewicz-Drozd Helena bpk
2010 (JM.)
brak
173. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
174. Stawiarska Paulina Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2013 (Mł.)
O071424
175. Stępień Agata Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
176. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
177. Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
2007 (JM.)
O060775
178. Szajda Pola Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2009 (JM.)
Brak
179. Szatkowski Kacper Klub Jeździecki Polonez
2003 (MJ.)
O041256
180. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
O004337
181. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
182. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
183. Szukała Michał Klub Jeździecki Classic
S
O023422
184. Szulimowska Wiktoria brak
S
brak
185. Tarka Anna BPK
2007 (JM.)
Brak
186. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
187. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O037535
188. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
189. Tomczyk Joanna nie zrzeszona
2002 (MJ.)
brak
190. Trafalska Liwia BPK
2008 (JM.)
brak
191. Treder Zuzanna Brak
2011 (Mł.)
Brak
192. Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
2006 (J.)
O051004
193. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
194. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
195. Tyszkiewicz Dorota bpk
S
O012948
196. Ustimiuk Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2013 (Mł.)
O063639
197. Wawryniuk Pola Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O058370
198. Wawrzkiewicz Tola SKJ Sopot
2010 (JM.)
O052266
199. Węglińska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2010 (JM.)
brak
200. Wesołowska Aniela St. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O043883
201. Wesołowska Ewa Brak
2007 (JM.)
brak
202. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O031453
203. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
204. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
205. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
206. Wolny Maja St. Stadnina Koni Olimpia
S
O023178
207. Wołczyńska Aleksandra Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O013380
208. Wostal Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2010 (JM.)
O061846
209. Wygnańczuk Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
brak
210. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
211. Zarzycki Michał KJ J.J. Darboven
S
O057620
212. Zdrojewska Inga SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2009 (JM.)
brak
213. Ziółkowska Weronika Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062891
214. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

245

ADAGIO MOON Holsteiner Warmblut GER 2015 gelding bay/177 F: -
M: -
K034388 DE421000056815
2.

137

ALENTOR SP POL 2015 wałach gniada/174 F: Lenon L
M: Aralia
K033947 616009670038415
3.

79

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:149 F: Koleś
M: Aronia
K029537 616013520020916
4.

48

ALISTER SP POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
5.

88

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
6.

236

AMAZING SUCCESS WM Deutsches Sportpferd POL 2018 wałach gniada/164 F: -
M: -
Brak DE55558760018
7.

90

AMIGOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach szampańska/170 F: Aramir
M: Amiga
Brak 616007610019216
8.

93

AR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Polonez
M: Andora
brak 616009610199314
9.

261

AR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach kasztanowata/162 F: Polonez
M: Andora
Brak 616009610199314
10.

142

ARCTIC MONKEY R SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Night Carry
M: Arkadia
K029760 616009530069516
11.

158

ARROW SP POL 2001 wałach siwa/161 F: Rubin /
M: Akita /
brak POL009660005401
12.

150

ARTEK SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Lasko /
M: Artemida /
K032088 616009510062413
13.

297

ASESOR Wlkp Poch. Trak. POL 2016 ogier skarogniada/160 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Asta / Hamlet Go
K029215 616007600138916
14.

237

ASHTREE JEMIMA SP POL 2013 klacz srokata/155 F: nn
M: nn
brak 826069000206639
15.

255

ASHTREE JEMIMA SP POL 2013 klacz srokata/mk:155 F: BR.D
M: BR.D
K033308 826069000206639
16.

140

ASTEJA SPI POL 2010 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alzacja / Fandavid
K025577 616009530022510
17.

86

AZALIA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Landacord / Landjunge
M: Aura / Cordial
K028691 616009530215615
18.

46

BAHARTA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz tarantowata/163 F: Pathos
M: Bahara
brak 616 999 53 00329 11
19.

196

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
20.

252

BALOURANO HOL POL 2015 wałach gniada/170 F: Balous Bellini / Balou Du Rouet
M: U-Cerina / Carano
Brak 1336
21.

212

BARACK IRW NIEM. SPORT. GER 2014 wałach skarogniada/169 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Anuk / Calato
K028635 DE455550000414
22.

278

BELLA BELLISIMA HOL GER 2009 Klacz kara F: Diarado
M: Regina /Carolus
K015274
23.

269

BELLA MARIA OLD POL 2011 klacz kara/174 F: Balloon
M: Catina
K022749 DE473730173111
24.

219

BELLE IRW NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/170 F: Big Star Jr. / Big Star
M: Bellinda / Wellington
K032900 DE4555505687
25.

127

BELMONDO Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 29.06.2012 wałach kara/174 F: Wiliam
M: Bahama
brak 616009530072112
26.

249

BELMONDO SP POL 29.06.2009 wałach skarogniada/176 F: Wiliam
M: Bahama
Brak 616009530072112
27.

136

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/149 F: Corvallo
M: Baccara
K030657 616009530124415
28.

163

BIKSONA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz gniada/164 F: Armani
M: Bisbona
brak 616006640074614
29.

188

BIKSONA MALOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Armani
M: Bisbona
b 616006640074614
30.

61

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
31.

42

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
32.

49

BOLIVAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
33.

248

BOSS MŁP POL 2006 wałach gniada/177 F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
K012562 616006580770106
34.

214

BOSSIER WLKP POL 2004 ogier kara/163 F: Ajbek
M: Bossa
K0009139 10370
35.

218

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K026766 616999610217814
36.

169

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
K034588 826002170880607
37.

280

CAALISTENIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Maaik /
M: Caroline / Gluosnis
K022902 616009600209113
38.

166

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
39.

76

CALETTO DE REVEL OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Julio / Julio Mariner
M: Padvas Blume / Quidam Rubin
K029311 DE418180277013
40.

113

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
41.

55

CALIF KUC WALIJZKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
K034889 013520066309
42.

257

CALL ME LUCK Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 wałach siwa/170 F: Cardento
M: Catacombe Van't Heike
K034286 056015Z55852017
43.

84

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
44.

109

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold /
M: Upona / Concorde
K033063 826002150873992
45.

207

CARILO HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach kara/182 F: Crusander
M: Zemita
K022674 DE421000259512
46.

126

CASALI HOL POL 2014 klacz siwa/168 F: Casall / Caretino
M: Z-New Sunshine / New Time
K026729 DE421000547214
47.

73

CASTAR VAN DE KLEITE Z ZANGERSHEIDE POL 2013 wałach gniada/172 F: Cluysenauer VD Heffinck
M: Jeunesse VD Kleite
K034972 056015Z55839613
48.

144

CEJLON SP POL 2017 wałach srokata/165 F: Noel
M: Caluna
K032713 616009530062517
49.

267

CELESTIA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Alczento
M: Casi
K032432 6019394990400000000017
50.

63

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
51.

258

CHACOON BON OLDENBURSKA POL 2017 ogier siwa/172 F: Chacoon Blue
M: Baloufina
K033959 DE418182581517
52.

6

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
53.

263

CHILL WIN TOP WESTFALSKA GER 2013 wałach skarogniada/173 F: Chin Win
M: Cethe
brak DE441411315413
54.

16

CITIZEN CASALL HOL POL 2018 wałach gniada/174 F: Casall
M: Cantania
K033456 DE421000086018
55.

275

CLARIMA AZ HOL. POL 2015 klacz siwa/167 F: Clarimo
M: T-Nelly/ Newton
Brak 1235
56.

41

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/177 F: Elvaro
M: Clarima
K032767 616009510293615
57.

164

CLAVEL HOL GER 2012 wałach siwa/170 F: K022404
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
58.

291

CLINT OLD GER 2016 wałach kara/170 F: Clintissimo / Clinton I
M: Laviva / Quality
K029772 DE418180075716
59.

114

CLOUD 27 HOL POL 2009 wałach gniada/173 F: Cayado/Clearway
M: Vathia/Casall
K023054 DE421000060909
60.

197

CLOUD NO. 9 -- POL 2015 wałach siwa/165 F: --
M: --
K033837 528019090010700
61.

111

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
62.

178

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH. LTU 2015 klacz kara/163 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
63.

194

CORMINT'S LADY HAN POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
64.

75

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/160 F: Hipoidas
M: Conti
K033286 616009600220417
65.

181

COTE D’OR SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 616009640083809
66.

183

CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER WELSH PONY IRL 2015 wałach kasztanowata/kuc:133 F: Royalview Casanova 7379 /
M: Rose Queen / Waxwing Roseman
K033349 826046040014007
67.

239

CRISTO HAN GER 2016 wałach gniada/165 F: Cristallo I
M: Diva Odessa
K031430 DE431310385316
68.

251

CRISTO HANOWER POL 2016 wałach ciemnogniada/167 cm F: Cristallo I
M: Diva Odessa
K 031 430 DE 431310385316
69.

277

CSANDER HAN POL 2017 ogier gniada/168 F: Cornet Obolensky
M: Po Catoki
Brak 124577
70.

238

CYGAN KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Xxx 616999610221917
71.

71

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/179 F: Solaris / Stalypso
M: Chiqita / Love Affair
K022781 616009600268411
72.

149

DALEMIR WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach gniada/170 F: König Sobieski
M: Drama
Brak 616007530316104
73.

143

DAMESA TRAKEŃSKA POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Emis
M: Delicja
K030774 616003010095216
74.

106

DANDY KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Szaman
M: Dazy
K026384 616 013 61 00919 13
75.

151

DE FUTORE Z ZANG BEL 2017 ogier gniada/174 F: De Flor 111 z / Der Senaat 111
M: Mgenta Van St Maarten / President
K032032 056015z55894417
76.

161

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 A0022279S
77.

186

DEMETER SP POL 2014 klacz gniada/173 F: Love Affair
M: Daskaty
Brak 616009660658614
78.

299

DENVER Z ZANG NED 2004 wałach ciemnokasztanowata/178 F: Dutch Capitol / Capitol
M: Kina B / Boreas
K016213 Z-612504
79.

67

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Contendero I / Contender
M: Diarada / Diarado
K032933 616009600053516
80.

276

DIAMAR HOL POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Diamar/Diarado
M: Po Colman
Brak 13568
81.

235

DIARADO’S DAIMOND HOLSZTYŃSKA POL 2018 wałach siwa/165 F: Diarado
M: Ragnia/ Clinton
K033536 DE421000404518
82.

203

DIAVOJ SP POL 2008 wałach gniada/1 F: Convoi / Contender
M: Diana / Romualdo
K017626 616009530267508
83.

177

DIOR V KWPN POL 2008 ogier skarogniada/169 F: Indoctro
M: Leslie
K018748 528003000808987
84.

110

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V / Guidam
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
85.

266

DOMENA Szlachetna Półkrew POL 2017 klacz gniada/mk:155 F: Lord Star
M: Doliwia
K030495 616098200271774
86.

284

DORADO'S CLINTA AES POL 2017 klacz gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Grand de la Cour
Brak K030679
87.

91

DORAWA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Corvus Z
M: Demolka/ Nielsen
K034432 616007520084715
88.

213

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
89.

120

DUNAY GREAT Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach skarogniada/162 F: Tempelwächter
M: Demeter
K032741 616POL14008329T
90.

162

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Emerald Van't Ruytershof
M: Krisja De L'esperance
K026964 056015Z55692214
91.

285

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa/170 F: Eurocommerce Zurich / Berlin
M: Veroniek / Faldo
K026779 528003200907280
92.

147

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Fibonacci S
M: Edmiła
K029635 616007610057716
93.

289

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
94.

56

EGBERT SP POL 2018 wałach gniada/175 F: Conan D
M: Euforia
Brak 616999610030118
95.

34

ELEAR KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:141 F: Galahad
M: Elenka
K035188 616999640086014
96.

174

ENZO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
97.

123

ERA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Casino L / Cassiano
M: Eroika / Czarownik
K028011 616009610105913
98.

179

FERDINAND KWPN POL 2010 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K029091 528210002572714
99.

62

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Ed /
M: Finka /
K030590 616013640092316
100.

112

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy ESP 2016 wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: MME Pompadour / Apache D'Adviers
K033438 724016116045180
101.

293

GAMEBOY RED WINE SP POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Gino /
M: Sunday Morning / Bernini
K033278 616009640079017
102.

224

GAMON WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/175 F: Dionizos
M: Gama/Rabiatos Z
K028785 DE 441411456712
103.

298

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
104.

104

GINEWRA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor
M: Gaja
K029036 616007610083716
105.

168

GJALT-D KWPN POL 2011 wałach kara/183 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
K022542 528003201105500
106.

283

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
107.

211

GOLDEN LADY WESTFALSKA POL 2014 klacz kasztanowata/171 cm F: Gold Way
M: Rudasya
K034739 UA630002373
108.

138

GRACYJAN Polski Kon Sportowy POL 2017 wałach skarogniada/176 F: Imequyl
M: Gracyja
brak 616009510180817
109.

198

GRAFFA WLKP POL 2006 mare bay/165 F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
110.

54

GRANDORSE Z KWPN NED 2017 wałach siwa/170 F: George Z /
M: Qumorka Z /
K033797 056015Z55644417
111.

287

GRANNUS LAZAR OLD POL 2012 klacz gniada/- F: Levinson / Levisto Z
M: / Graf Grannus
K021213 -
112.

50

GRENADA SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir
M: Gracja
K031584 616009640053316
113.

200

GULIA SP POL 2016 klacz gniada/158 F: Farezzo B/
M: Galia/Dal
K032531 brak
114.

17

GUNS N' ROSES WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Vicsount / Pythagoras
M: Gejsza / Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
115.

2

HALA D KOŃ MAŁY POL 2011 klacz kasztanowata/mk:140 F: NEPUMUK
M: HESKA
K029620 616013610157811
116.

223

HALINKA HAFLINGER POL 2001 klacz bułana/kuc:150 F: nn
M: nn
brak 66087539901763
117.

101

HARDY WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Iloczyn
M: Harfa
Brak 616007640008017
118.

294

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:126 F: Jack
M: Henrietta
K033332 48329393848448
119.

108

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
120.

209

HEKTOR WLKP POL 2017 wałach gniada/158 F: Rulon
M: Himala
Brak 616007610138417
121.

180

HERMAN MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/162 F: Amant
M: Hilda
brak B0108040S
122.

187

HERTI KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: Split
M: Hortyna
K030248 616013610111107
123.

57

HIGH TOUCH HOL POL 2015 klacz siwa/172 F: Cornet Obolens
M: Donna Lady
K033217 DE421000140615
124.

141

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857 528003201204715
125.

152

HOJANAS TRAK LTU 2014 wałach gniada/170 F: Gluosnis
M: Huta
K024646 030619
126.

208

HORAYA OMGH KWPN POL 2012 klacz siwa/164cm F: Quasimodo Z
M: Shoraya
K026999 528003201207530
127.

215

ICARUS VAN HET MISPELHOF Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2008 wałach gniada/175 F: TINKA'S BOY
M: FOLIE DE MUZE
K035003 056-002-W00271798
128.

145

IDAM KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:139 F: Madison
M: Iskra
K033906 616013680009916
129.

173

IHRP GISELLE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:144 F: Chico /
M: Gazelle /
K034741 372003000362260
130.

36

IKAR SP POL 2008 wałach gniada/168 F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
131.

74

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
K033735 616013520089214
132.

290

ILARIMA HOL POL 2016 klacz gniada/166 F: Clarimo
M: Espada
*** DE 421000708816
133.

234

INEZ W Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 klacz siwa/175 F: Czumen K
M: Inger
K021249 616009610069410
134.

182

JAMAJKA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz kasztanowata/159 F: Ibanez
M: Jerez
brak 616999640040517
135.

37

JASMINA SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Concord
M: Jagoda
K034366 616009530050615
136.

159

KALANTINO C SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Number One
M: Kalmia
K031445 616009520006717
137.

40

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
138.

139

KATTALEYA SH Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 klacz kasztanowata/175 F: Kannan
M: Lady Blue Latour
K033823 056015Z55516415
139.

87

KETLING SP POL 2018 ogier gniada/170 F: Morricone old. / Millennium 11
M: Kostaryka WLKP/ Sofix sp
K033301 616009520069918
140.

199

KNIGHT RIDER Z ZANG BEL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan / Volatire
M: Clear Round Z / Colbert GTI
K030318 056015Z55788112
141.

156

KOLENDRA TYP MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
K033885 616999580455315
142.

69

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 wałach siwa/167 F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C D'10 / Darco
K021573 056002W00297529
143.

253

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
144.

130

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
145.

8

LADY EMERYCHA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/163 F: Emetyt
M: Lady Diablotka
K035310 616006591015714
146.

296

LAMBI II SP 2011 Wałach gn F: Ever For Pleasure
M: Lusi / Bolero de Ravel
K019865 616009600268311
147.

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
148.

270

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
149.

134

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
K028860 528008080117808
150.

124

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
151.

195

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:138 F: Dorato P
M: Leda
K033285 696098200086795
152.

65

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
153.

230

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady / Cannavaro
K028687 DE418181087113
154.

105

LISBERGS PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY GER 2017 wałach gniada/kuc:129 F: Prinzipal /
M: That's Right / Stardust Boyvan'tStedeke
K033589 276484840058717
155.

201

LIWIA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: Trzy po trzy
M: Laguna
K032198 616013640080014
156.

262

LOLI COEUR FIELD KWPN NED 2016 klacz gniada/170 F: AREZZO VDL
M: HOLI COEUR FIELD / CARDENTO
K034914 528003201601216
157.

81

LORD EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670037303
158.

279

LORENTINA SP POL 2012 klacz gniada/164 F: Comandor
M: Losanna/Cruseiro L
Brak 616009610079612
159.

259

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
160.

64

LOUIS H HAN GER 2017 wałach kasztanowata/172 F: Lord Fauntleroy / Lord Pezi
M: Lapalu H / Numero Uno
K034490 DE431310600617
161.

118

LUCIENE SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Corleolord L
M: Laponia
K032797 616009600246815
162.

175

MADISON VDL KWPN POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express
M: Een Dame VDL
K032058 528003201704570
163.

52

MAGIC BOY KWPN POL 2017 wałach gniada/170 F: Apardi
M: Selena
xxxxx xxxxx
164.

172

MAPLEVALLEY'S SALLY KUC IRL 2011 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
K034740 482282929292
165.

281

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
166.

129

MAURIK'S LIU.JO WELSH PONY NED 2010 klacz skarogniada/kuc:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
K030920 528017201200770
167.

228

MEXICANA Polski Koń Sportowy POL 2011 klacz kara/162 F: Bolshoi
M: Mżawka
Brak 616009520066311
168.

116

MINERVA VK KWPN POL 2017 klacz gniada/166 F: Grand SLAM VDL
M: Hakarla
K031464 528210004711495
169.

185

MISIA KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K035181 616999530233515
170.

184

MISS TOASTIE KUC IRLANDZKI IRL 2011 klacz skarogniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K034916 372003006852701
171.

146

MISSISIPI TYP KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
K033229 616999630166417
172.

119

MOEL M POL 2013 wałach gniada/165 F: Noel
M: Malia
K024706 616006530004513
173.

221

MOLO SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
K015555 616009540163809
174.

80

MONETA SP POL 2006 klacz gniada/160 F: Nieznane
M: Nieznane
Brak 616 999 53 02137 03
175.

30

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
176.

83

MURANO Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2017 ogier ciemnogniada/168 F: MALIBU
M: MAGIA
Brak 616 009 68 00145 17
177.

77

NABAB SP POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Markies V
M: Nirwana
K024599 616009600175011
178.

226

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:126 F: Nn
M: Nn
K026291 161999610284910
179.

131

NAIROBI KWPN NED 2018 wałach ciemnogniada/170 F: Dakar VDL
M: Waldie H
K034360 528003201803575
180.

121

NAOMI C II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/167Corrado F: Corrado Boy
M: Nancy
K022852 616098100041205
181.

122

NEGRO WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/170 F: Likwor
M: Niagara
K034006 616007530101218
182.

250

NEWCASTLE SP POL 2016 wałach siwa/178 F: Castle Rock
M: Nancy
K029634 616009520020816
183.

254

NICK II WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Likwor
M: Nebraska
K034221 616007530037715
184.

78

NIKIFOR TARAKEŃSKA POL 2009 wałach gniada/163 F: Aztec
M: Nikita
K018345 12609
185.

193

NOUGAT VAN OTERHOF Z ZANGERSHEIDE POL 2009 wałach gniada/165 F: Nonstop
M: Accella
brak 056015Z55626409
186.

59

O' GUST VDM BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Fantomas de Muze
M: Saskia
brak 056002W00307064
187.

35

ODESSA SP POL 2015 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak 616009670038115
188.

132

OGALA OLD. POL 2017 klacz ciemnogniada/175 F: Ogano
M: Lanthaga
K031390 DE418181100617
189.

229

ORTEGA 10 HOLSTEINER POL 2018 ogier gniada/169 F: Ogano Sitte
M: S-Valona/Casco
brak DE421000515518
190.

206

PACO WLKP POL 2014 ogier kara/170 F: Fatim
M: Pamela
C035339 616007610012814
191.

20

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
192.

45

PHOENIX Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz gniada/162 F: Ecosse
M: Princess of Java
K034086 616POL16008903T
193.

165

PIACZENTO KUC POL 2018 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: DON MATEO
M: POLHAARS GARBELLA
K034163 616013610213918
194.

9

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn /
M: nn /
K028466 616999661405213
195.

44

PLASTYK MAŁOPOSKA POL 2011 wałach gniada/mk:150 F: Planet
M: Kropka
K021860 6160065501523
196.

274

POMO D'ORO NH Z ZANG POL 2017 wałach kasztanowata/173 F: Perigueux
M: Mira I.M.M. Z/Moujik de Sohan
Brak Brak
197.

157

PORTOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Camelot
M: Pearl Night
K031121
198.

232

PUMER FOR PLEASURE Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach kara/168cm F: Ever for Pleasure
M: Pumara
K028910 POL 009 52 00350 09
199.

51

QAMAN-EXPRES BWP BEL 2016 ogier kasztanowata/170 F: Global Express / Orient Express
M: Mananka-A / Inshallah De Muze
K030680 056002W00314190
200.

5

QUATERINA G OLDENBURSKA POL 2011 klacz kasztanowata/164 F: Quaterback
M: Argentina
K025408 DE433331656811 2764333316568113
201.

241

QUIDAMO WESTFALSKA GER 2003 ogier gniada/169cm F: Quidam's Rubin
M: Lambada
K028661 DE441412044003
202.

15

QUINTANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta II G.
K029141 616009640049616
203.

216

QUIRIN Deutshes Sportpferd POL 2012 klacz gniada/167 F: Quaterback
M: Lordia
K031608 DE455670299412
204.

82

RAFAEL WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/164 F: Gluosnis
M: Rafia
K031602 616007600112810
205.

107

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
206.

202

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof /
K031122 056002W00315801
207.

292

Ranger van het eikenhof F:
M:
208.

58

REBEL SP POL 2014 wałach kara/168 F: Ambrozio J
M: Renoma
K027379 616009530145414
209.

47

RETMAN SP POL 2009 wałach ciemnogniada/172 F: Rytm / Rio Branco
M: Rytm / Rio Branco
K033921 POL009530000609
210.

227

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada/167 F: It's me du Mesnil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
K027276 616007640073214
211.

1

RYTMIKA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/167 F: Egerro
M: Rosa
brak 616007610045317
212.

133

SASANKA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Correro
M: Solaille
K031960 616009640079717
213.

282

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
214.

271

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
215.

210

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
216.

53

SIENA SWEDEN POL 2015 klacz gniada/164 F: Xxxx
M: Xxxx
Xxxx Xxxx
217.

160

SIGNORINA SP POL 2018 klacz kara/161 F: Quidam de Revel II Z
M: Seniorita
Brak 616 009 60 01475 18
218.

135

SINUS SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Impuls
M: Santana
K028074 616098200155038
219.

66

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
220.

25

SKITTLES SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Viscount/Pythagoras
M: Sofia/Quamiro
K029320 616009610110415
221.

95

SLAYER-CH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Cantero
M: Sofia
K031772 616009530171516
222.

125

ŚNIEŻKA KUC UKR 2016 klacz siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak UA560000548
223.

128

SOFIA SP POL 2004 klacz gniada/158 F: Sofix
M: Georgia
K031780 POL009530178204
224.

222

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy POL 2007 wałach kara/kuc:149 F: nn
M: nn
K025093 826082001100940
225.

231

SPRING STAR'S ARNE WELSH POL 2015 ogier izabelowata/kuc:131 F: Nn
M: Nn
K030716 528017201500336
226.

260

STAKKATO LAZAR OLD. POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Stakkato Gold han. / Stakkato
M: Carmen S DSP/ Cancoon hol
K026987 DE433330923814
227.

225

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/kuc:137 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
K007887 203001924653103
228.

256

STERRE VAN HIPPOSENSE - BEL 2014 klacz srokata/kuc:146 F: -
M: -
Brak 056-022-000299540
229.

176

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
230.

167

SWEET SURPRISE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/157 F: Lordanos
M: S-Landdiva
K015454 616098200081436
231.

220

T.LOVE WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Almanzor L
M: Tawuła po Czos
K033581 616007600223016
232.

68

TANDARA SP POL 2014 klacz gniada/180 F: M
M: A
Brak 627266
233.

171

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
K028281 616007520052211
234.

70

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top
M: Torina
K030364 POL013640076706
235.

117

TISJAN DWB DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano / Hors La Loi II
M: U.N. / Aston
K019509 208333DW0406699
236.

295

TONIA F:
M:
237.

60

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:129 F: Don Mateo
M: Toska
K035044 616013530208616
238.

85

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
239.

233

TOUCH OF JAZZ Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz kasztanowata/165 F: Take a chance on me Z
M: Dżuma
K032714 056015Z55520917
240.

244

VALESKA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: NEW WORLD
M: VICTORIA
K 018230 616009530232609
241.

72

VENDETTA SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
242.

192

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI BEL 2007 klacz kara/kuc:138 F: Templeriud / Templeriud Syrah
M: Dyle Qeenbee / Weston Leandros
K031650 056013W00009772
243.

148

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
244.

170

WHAT'S UP SP POL 2017 klacz siwa/161 F: CASTEL ROCK hol.
M: WIZJA wlkp / CEDRUS wlkp/poch.trak.
K030535 616009520030817
245.

92

WIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz siwa/168 F: Vittorio
M: Wolta
BRAK 616007520016011
246.

217

WIZJA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Conkord
M: Wieniawa
Brak 616009530042014
247.

89

WOLVERINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia
K029088 616009600066215
248.

268

WOLVERINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia
K029088 616009600066215
Rider Club
Competition
Prize
Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
50
SUM:
50.00
Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
20
SUM:
20.00
Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
30
SUM:
30.00
Czech Natalia Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
230
250
SUM:
480.00
Dąbkowska Aleksandra JKS Barłomino sp.zoo
20
SUM:
20.00
Dalbiak Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
60
SUM:
60.00
Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
20
200
SUM:
220.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki KJ
350
SUM:
350.00
Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
20
30
SUM:
50.00
Gryglicka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
150
20
SUM:
170.00
Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
30
SUM:
30.00
Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
70
SUM:
70.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
70
SUM:
70.00
Kamińska Martyna Klub Jeździecki Arpav
20
SUM:
20.00
Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
70
SUM:
70.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Kinkel Alicja JKS Niestępowo
20
SUM:
20.00
Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
150
400
SUM:
550.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
140
SUM:
140.00
Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
20
30
SUM:
50.00
Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
170
250
SUM:
420.00
Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
180
250
20
20
SUM:
470.00
Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
30
SUM:
30.00
Markiewicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
30
60
SUM:
90.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Milewska Julia JKS Barłomino
100
SUM:
100.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
20
30
300
SUM:
650.00
Mroczkowski Maksymilian St. SK Olimpia Nowe Dąbie
20
SUM:
20.00
Narloch Wiktoria Bpk
20
30
150
SUM:
200.00
Nowakowska Blanka Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
20
SUM:
20.00
Nowakowska Paulina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
20
SUM:
20.00
Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
SUM:
30.00
Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
SUM:
30.00
Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
40
SUM:
40.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
20
SUM:
20.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
400
560
SUM:
960.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
300
400
500
SUM:
1200.00
Psiuk Grzegorz Sopocki Klub Jeździecki
200
200
SUM:
400.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
350
200
SUM:
550.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
50
SUM:
50.00
Pundzis Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
120
SUM:
120.00
Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
90
SUM:
90.00
Racinowska Emilia KJ Dilmar
20
SUM:
20.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
80
SUM:
80.00
Reszuta Dariusz La scalla
350
SUM:
350.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
50
30
120
80
SUM:
280.00
Sonnefeld Michalina
30
SUM:
30.00
Sylwester Nadia Sopocki KJ
40
150
SUM:
190.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
100
100
70
SUM:
270.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
160
30
SUM:
190.00
Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Szukała Michał Klub Jeździecki Classic
300
SUM:
300.00
Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
30
SUM:
30.00
Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
80
110
SUM:
190.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
30
SUM:
30.00
Wolny Maja St. Stadnina Koni Olimpia
30
SUM:
30.00
Wołczyńska Aleksandra Klub Jeździecki Pegaz Reda
70
SUM:
70.00
Wostal Nadia Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Wygnańczuk Julia Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
40
SUM:
40.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
AZALIA (86)
2022-10-29
38
2022-10-30
60
2022-10-30
KETLING (87)
2022-10-29
5
50
2022-10-30
33
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (85)
2022-10-29
8
50
2022-10-29
30
2022-10-30
42
2022-10-30
10
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2022-10-29
71
2022-10-29
64
Barczak Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
MURANO (83)
2022-10-29
64
2022-10-29
1
2022-10-30
2022-10-30
Becker Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ENZO (174)
2022-10-29
35
2022-10-29
35
2022-10-30
2022-10-30
24
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2022-10-29
26
2022-10-29
60
2022-10-30
59
2022-10-30
64
2022-10-29
21
2022-10-30
29
Bejuk Matylda
2022-10-29
1
2022-10-29
79
2022-10-30
50
2022-10-30
Bemong Maria
Bez Przynależności Klubowej
ALMAR (88)
2022-10-29
22
2022-10-29
12
2022-10-30
18
2022-10-30
34
Benkowska Aleksandra
JKS W Siodle
LORENTINA (279)
2022-10-29
2022-10-29
35
Bernat Kaja
UKJ Reimann Team Karlino
ODESSA (35)
2022-10-29
1
2022-10-29
16
20
2022-10-30
48
2022-10-30
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (13)
2022-10-30
4
Bielska Danuta
K.J. J.J.DARBOVEN
2022-10-29
50
2022-10-29
2022-10-30
44
2022-10-30
Binkowska Wera
brak
IDAM (145)
2022-10-29
1
2022-10-29
2022-10-29
21
2022-10-29
2022-10-30
6
2022-10-30
9
Bogacka Angelika
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-29
1
2022-10-30
10
Bogusz Oliwia
KJ Bonin
2022-10-29
44
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-30
4
2022-10-30
53
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (148)
2022-10-29
31
2022-10-29
39
2022-10-30
56
2022-10-30
46
Browarczyk Natalia
Brak
2022-10-29
1
2022-10-29
37
2022-10-30
1
2022-10-30
11
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (79)
2022-10-29
1
2022-10-29
54
2022-10-30
7
2022-10-30
41
Bucewka Michalina
Sopocki Klub Jeździecki
ŚNIEŻKA (125)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
10
2022-10-30
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
PHOENIX (45)
2022-10-29
1
2022-10-29
37
2022-10-30
15
2022-10-30
47
Butkiewicz Lena
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-10-29
35
2022-10-29
1
2022-10-30
23
2022-10-30
Chabowska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DAMESA (143)
2022-10-29
33
2022-10-29
14
30
2022-10-30
32
2022-10-30
19
Chylicka Małgorzata
KJ Turze
DIAVOJ (203)
2022-10-30
42
2022-10-30
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
CARILO (207)
2022-10-29
19
2022-10-29
2022-10-29
50
2022-10-30
40
2022-10-30
45
2022-10-29
1
2022-10-29
2022-10-29
32
2022-10-30
21
2022-10-30
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (213)
2022-10-29
15
2022-10-30
18
Czapla Kinga
Brak
BELMONDO (127)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Czarnecka Weronika
SCSJ Coval Pogórze
VALESKA (244)
2022-10-29
30
2022-10-29
56
Czech Natalia
Sopocki KJ
CAMELIA (109)
2022-10-29
32
2022-10-30
13
30
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (221)
2022-10-29
1
230
2022-10-29
22
2022-10-30
2
250
2022-10-30
19
Dąbkowska Aleksandra
JKS Barłomino sp.zoo
ASTEJA (140)
2022-10-29
56
2022-10-29
2022-10-30
17
20
2022-10-30
Dalbiak Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-10-29
37
2022-10-29
29
2022-10-30
7
60
2022-10-30
14
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DIOR V (177)
2022-10-29
11
20
2022-10-29
2022-10-30
2
200
2022-10-29
37
2022-10-29
2022-10-30
13
2022-10-30
Deik Oliwia
Klub Jeździecki Dolina Charlotty
SOFIA (128)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-29
61
2022-10-30
25
2022-10-30
2022-10-30
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
PANTEON (20)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
21
2022-10-30
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2022-10-29
1
2022-10-29
43
2022-10-30
3
2022-10-30
51
Drozdowska Julia
-
MEXICANA (228)
2022-10-29
37
2022-10-29
1
2022-10-30
7
2022-10-30
Duczyc Magdalena
KJ Dimar
CALIF (55)
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-30
19
2022-10-30
19
2022-10-30
Dudzik Kamil
Sopocki Klub Jeździecki
BELMONDO (249)
2022-10-30
26
2022-10-30
NEWCASTLE (250)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
2022-10-30
34
Dyżewska Ewa Aleksandra
Sopocki KJ
EDESSO (289)
2022-10-29
4
2022-10-30
3
350
Endraszka Paulina
FS Succin
PACO (206)
2022-10-30
20
2022-10-30
46
2022-10-29
75
2022-10-29
76
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
GAMON (224)
2022-10-30
35
2022-10-30
38
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
2022-10-29
58
2022-10-29
2022-10-30
30
2022-10-30
35
Fura Maria
BPK
BIKSONA (188)
2022-10-30
5
2022-10-30
Gac Apolonia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-29
2022-10-29
Gawęcka Julia
brak
GULIA (200)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Glamowska Julia
Brak
HARDY (101)
2022-10-29
64
2022-10-30
27
Glanert Nina
Brak
CYGAN (238)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-10-29
22
2022-10-29
55
2022-10-30
16
20
2022-10-30
11
30
Głogowska Nina
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-29
2022-10-30
7
2022-10-30
6
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (210)
2022-10-30
2022-10-30
Gryglicka Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
RAFAEL (82)
2022-10-29
2
150
2022-10-30
11
20
2022-10-29
2022-10-30
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Arpav
HOJANAS (152)
2022-10-30
23
2022-10-30
Gussmann Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-10-29
64
2022-10-29
2022-10-30
36
2022-10-30
Hamerska Barbara
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-29
1
2022-10-29
47
2022-10-29
2022-10-30
2022-10-30
3
2022-10-30
Hamerska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
PLASTYK (44)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
11
2022-10-30
Hoffmann Zofia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
GINEWRA (104)
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-29
Hulisz Aleksandra
KJ MORGAN w Balczewie
2022-10-29
21
2022-10-29
49
2022-10-30
59
2022-10-30
13
30
Iwaszkiewicz Paulina
BPK kuj-pom
BIKSONA (163)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Janiszewska Wiktoria
Brak
CYGAN (238)
2022-10-29
21
Janka Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TISJAN (117)
2022-10-29
21
2022-10-29
8
70
2022-10-30
17
2022-10-30
6
AR (261)
2022-10-29
35
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
NAIROBI (131)
2022-10-29
23
2022-10-29
2022-10-30
18
2022-10-30
OGALA (132)
2022-10-29
20
2022-10-29
31
SASANKA (133)
2022-10-29
31
2022-10-29
27
2022-10-30
25
2022-10-30
28
Jendruszewska Oliwia
Brak
MONETA (80)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Jensen Natalia
JKS Barłomino
2022-10-29
37
2022-10-30
4
2022-10-30
1
2022-10-29
1
Jóźwiak Arkadiusz
Bez Przynależności Klubowej
T.LOVE (220)
2022-10-29
1
2022-10-29
41
Kaczmarek Blanka
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
9
2022-10-30
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-10-29
6
70
2022-10-29
17
Kamińska Martyna
Klub Jeździecki Arpav
2022-10-29
18
20
2022-10-29
2022-10-30
2022-10-30
50
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2022-10-29
7
70
2022-10-29
2022-10-30
9
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (107)
2022-10-29
2022-10-30
37
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-29
47
2022-10-29
26
2022-10-30
43
2022-10-30
6
100
2022-10-30
44
Kęcińska Natalia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2022-10-29
78
2022-10-29
37
2022-10-30
15
2022-10-30
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
QUIDAMO (241)
2022-10-29
27
2022-10-29
29
Kiereś Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-29
1
2022-10-29
21
2022-10-30
12
2022-10-30
3
Kilian Zuzanna
KJ Dilmar
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-30
18
2022-10-30
2022-10-30
18
Kinkel Alicja
JKS Niestępowo
LUCIENE (118)
2022-10-29
1
2022-10-29
64
2022-10-30
14
2022-10-30
12
20
Kołodziej Lena
BPK
HERTI (187)
2022-10-29
1
2022-10-29
21
2022-10-30
2022-10-30
11
Kowalska Amelia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
BOSSIER (214)
2022-10-30
30
2022-10-30
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
NABAB (77)
2022-10-29
4
150
2022-10-29
6
2022-10-30
2
400
2022-10-29
2022-10-29
5
2022-10-30
21
2022-10-30
11
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-10-30
37
2022-10-30
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
LAMBI II (296)
2022-10-29
3
140
2022-10-29
32
2022-10-30
34
2022-10-30
16
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
ORTEGA 10 (229)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
12
2022-10-30
41
LINKWOOD (230)
2022-10-29
13
20
2022-10-29
52
2022-10-30
15
30
Kuć Karina
Bez Przynależności Klubowej
2022-10-29
40
2022-10-29
44
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (253)
2022-10-29
2
170
2022-10-29
2
250
2022-10-30
30
2022-10-30
36
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
DOMENA (266)
2022-10-29
1
180
2022-10-29
2022-10-30
1
250
CELESTIA (267)
2022-10-29
17
20
2022-10-29
2022-10-30
13
20
2022-10-30
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
2022-10-30
2022-10-30
18
Lautenbach Marta
Klub Jeździecki Turze
SEKUNDO J (282)
2022-10-30
31
2022-10-30
51
Leba Daria
KJ Classic
KOLENDRA (156)
2022-10-30
32
2022-10-30
52
Lendzion Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FERDINAND (179)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
46
2022-10-30
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
CASALI (126)
2022-10-29
12
30
2022-10-30
13
Lost Dorota
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
GRACYJAN (138)
2022-10-30
27
2022-10-30
Lubocka Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
MISSISIPI (146)
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-30
2022-10-30
2022-10-30
Łajewska Katarzyna
KJ Black Horse Team Gdańsk
LOUDWIG C (259)
2022-10-29
2022-10-29
Łopato Justyna
KJ Dilmar
2022-10-30
20
2022-10-30
12
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
HARDY (101)
2022-10-29
71
2022-10-30
45
Łukaszewska Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Maltanka
WIKI (92)
2022-10-29
1
2022-10-29
71
2022-10-30
37
2022-10-30
Majewska Luiza
JKS Olsza
2022-10-29
30
2022-10-29
1
2022-10-30
8
2022-10-29
21
2022-10-29
21
2022-10-30
21
2022-10-30
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
AMIGOS (90)
2022-10-29
1
2022-10-29
37
2022-10-30
25
2022-10-30
Markiewicz Helena
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (281)
2022-10-29
8
30
2022-10-29
2022-10-30
2022-10-30
6
60
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki KJ
CLAVEL (164)
2022-10-29
41
2022-10-30
2022-10-29
Mc Adams Casey
Psjk
2022-10-30
2022-10-30
10
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (110)
2022-10-29
51
2022-10-29
2022-10-30
7
50
2022-10-30
26
Michalska Agnieszka
KJ J.J. Darboven
CZARIS (71)
2022-10-29
37
Milewska Julia
JKS Barłomino
2022-10-29
5
100
2022-10-30
24
2022-10-29
2022-10-30
23
Miłosz Julianna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ALENTOR (137)
2022-10-29
35
2022-10-29
37
2022-10-30
20
2022-10-30
43
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
BALOURANO (252)
2022-10-29
65
2022-10-29
34
2022-10-30
25
2022-10-30
32
2022-10-29
3
300
2022-10-30
5
2022-10-29
37
2022-10-29
1
2022-10-30
48
2022-10-30
2022-10-29
36
2022-10-29
54
2022-10-30
29
2022-10-30
DIAMAR (276)
2022-10-29
57
2022-10-29
2022-10-30
26
2022-10-30
54
CSANDER (277)
2022-10-29
39
2022-10-29
2022-10-30
49
2022-10-30
2022-10-29
9
20
2022-10-29
10
30
2022-10-30
58
2022-10-30
3
300
Molenda Lena
UKJ Reimann Team Karlino
BUCEFAL (218)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
2022-10-30
8
Możdżyńska Aleksandra
Klub Jeździecki Arpav
2022-10-29
28
2022-10-29
34
2022-10-30
38
2022-10-30
56
Mroczkowski Maksymilian
St. SK Olimpia Nowe Dąbie
ERA (123)
2022-10-29
15
20
2022-10-29
2022-10-30
57
2022-10-30
Müller Ewa
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-29
52
2022-10-29
59
Musiał Robert
Klub Jeździecki Arpav
ARTEK (150)
2022-10-29
1
2022-10-29
45
2022-10-30
63
2022-10-30
52
2022-10-29
61
2022-10-30
20
2022-10-30
28
2022-10-29
Narloch Wiktoria
Bpk
MORWA (30)
2022-10-29
12
20
2022-10-29
15
30
2022-10-30
4
150
Nazarewicz Julia
Sopocki KJ
ELEAR (34)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
15
2022-10-30
11
Nicpoń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CLINT (291)
2022-10-29
2022-10-29
23
2022-10-29
2022-10-29
63
Nietz Marcelina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
HALA D (2)
2022-10-29
1
2022-10-29
21
2022-10-30
4
2022-10-30
13
Niski Jolanta
KJ Black Horse Team
GJALT-D (168)
2022-10-29
1
2022-10-29
2022-10-29
59
2022-10-30
16
2022-10-30
Nowakowska Blanka
Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
LEMONIADA (124)
2022-10-29
2022-10-29
37
2022-10-29
1
2022-10-30
33
2022-10-30
10
20
Nowakowska Paulina
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
ALISTER (48)
2022-10-29
62
2022-10-29
36
2022-10-30
14
20
2022-10-30
53
Obłońska Lena
JKS Olsza
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
20
2022-10-30
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
PIACZENTO (165)
2022-10-29
1
2022-10-29
28
2022-10-29
1
2022-10-30
5
2022-10-30
5
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
DORAWA (91)
2022-10-29
38
2022-10-29
24
2022-10-30
12
30
2022-10-30
15
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-10-29
37
2022-10-29
2022-10-29
37
2022-10-30
10
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2022-10-29
1
2022-10-29
37
2022-10-29
46
2022-10-29
2022-10-30
36
2022-10-30
39
Orlik Maksymilian
KJ J.J. Darboven
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
16
2022-10-30
31
Orlik Weronika
KJ J.J. Darboven
2022-10-29
35
2022-10-29
1
2022-10-30
14
2022-10-30
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (134)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
2
2022-10-30
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-10-29
16
30
2022-10-29
20
2022-10-30
50
2022-10-30
32
Pawłowska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2022-10-29
1
2022-10-29
64
2022-10-30
40
2022-10-30
Pela Zofia
KJ Black Horse Team Gdańsk
QUIRIN (216)
2022-10-29
42
2022-10-29
43
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
2022-10-29
1
2022-10-29
2022-10-30
7
2022-10-30
15
NADIA (226)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
14
2022-10-30
6
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2022-10-29
19
2022-10-29
10
40
Półrola Leon
JKS Olsza
2022-10-29
1
2022-10-29
28
2022-10-30
17
2022-10-30
2022-10-29
1
2022-10-29
21
2022-10-30
12
2022-10-30
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-10-29
14
20
2022-10-29
2022-10-30
24
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
EGBERT (56)
2022-10-29
46
2022-10-29
1
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
EGBERT (56)
2022-10-30
2022-10-30
26
2022-10-30
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (63)
2022-10-29
1
400
2022-10-30
7
2022-10-30
1
560
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-10-29
1
300
2022-10-29
8
2022-10-30
1
400
2022-10-30
1
500
DIADEMA (67)
2022-10-29
34
2022-10-30
22
Psiuk Grzegorz
Sopocki Klub Jeździecki
CASALI (126)
2022-10-29
3
200
2022-10-30
3
200
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
SIGNORINA (160)
2022-10-29
37
2022-10-29
37
2022-10-30
2022-10-30
38
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-10-29
13
2022-10-29
2
350
2022-10-30
4
200
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
LASSINI N (270)
2022-10-29
60
2022-10-29
7
50
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (63)
2022-10-29
11
Pundzis Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
CORTINA (75)
2022-10-29
3
120
2022-10-29
2022-10-30
Pundzis Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
IKE (74)
2022-10-29
34
2022-10-29
2022-10-30
5
90
2022-10-30
2022-10-30
Racinowska Emilia
KJ Dilmar
2022-10-29
10
20
2022-10-29
45
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
LOUIS H (64)
2022-10-29
53
2022-10-30
17
2022-10-29
23
2022-10-30
47
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
2022-10-29
37
2022-10-29
27
2022-10-30
47
2022-10-30
27
SIENA (53)
2022-10-29
28
2022-10-29
18
2022-10-30
29
2022-10-30
11
2022-10-29
26
2022-10-29
25
2022-10-30
21
2022-10-30
7
80
2022-10-29
29
2022-10-29
25
2022-10-30
28
2022-10-30
31
Reksa Roksana
St. VitaSport Brachlewo
BAHARTA (46)
2022-10-30
29
2022-10-30
Reńska Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Stajnia pod Wierzbą
HEKTOR (209)
2022-10-29
1
2022-10-29
71
Reszuta Dariusz
La scalla
2022-10-30
2
350
2022-10-30
8
Reszuta Maura
KJ La Scalla
2022-10-30
17
2022-10-30
Rochowczyk Olga
Sopocki KJ
GRAFFA (198)
2022-10-29
33
2022-10-30
33
Rogala Karolina
Sopocki KJ
FUEGO CN (112)
2022-10-29
57
Rogala Maja
Sopocki Klub Jeździecki
LEONIA P (195)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
2022-10-30
9
Rojek Amelia
UKJ Reimann Team Karlino
LIWIA (201)
2022-10-29
1
2022-10-30
5
2022-10-30
2022-10-29
1
Rozkosz Anna
CSJ Coval Pogórze
GODECJA (283)
2022-10-29
17
2022-10-29
16
2022-10-30
22
2022-10-30
31
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
CLOUD 27 (114)
2022-10-29
6
50
2022-10-29
9
30
2022-10-30
4
120
2022-10-30
6
80
Sabiniarz Wiktoria
Skj
IKAR (36)
2022-10-30
2022-10-30
8
Sarnowski Przemysław
Klub Jeździecki La Scalla
GRENADA (50)
2022-10-29
2022-10-29
66
2022-10-30
61
2022-10-30
57
Sarnowski Przemysław
Klub Jeździecki La Scalla
2022-10-29
24
2022-10-29
2022-10-30
22
2022-10-30
Seroczyńska Nela
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
1
2022-10-30
20
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
3
2022-10-30
1
Sienkiewicz Hanna
KJ Black Horse Team Gdańsk
JASMINA (37)
2022-10-29
35
2022-10-29
2022-10-29
80
2022-10-29
2022-10-30
21
2022-10-30
2022-10-30
24
2022-10-30
Sikorska Natalia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
SINUS (135)
2022-10-29
37
2022-10-29
1
2022-10-30
22
2022-10-30
Sitnik Izabela
KJ Dolina Charlotty
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-29
76
2022-10-30
4
2022-10-30
42
2022-10-30
Skorowska Gaja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-29
35
2022-10-29
2022-10-30
55
2022-10-30
Skrzypkowska Oliwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-10-29
Służewska-Gębka Maria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
CEJLON (144)
2022-10-29
55
2022-10-29
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
2022-10-29
1
2022-10-29
2022-10-30
45
2022-10-30
Sobiechowska Julia
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
JAMAJKA (182)
2022-10-30
19
2022-10-30
Sonnefeld Michalina
2022-10-29
7
30
2022-10-29
2022-10-30
34
2022-10-30
Sowińska Daria
Klub Jeździecki Castello Bonin
NIKIFOR (78)
2022-10-29
1
2022-10-29
58
2022-10-30
23
2022-10-30
54
Staniewicz Elżbieta
TONIA (295)
2022-10-29
37
2022-10-29
1
Staniewicz Wioleta
Pomorska Liga Jeździecka
PACO (206)
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-29
Stanik Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej K P O
HERMAN (180)
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-30
2022-10-30
Stankiewicz-Drozd Helena
bpk
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Stasiak Natasza
Sopocki KJ
2022-10-29
48
2022-10-29
2022-10-30
39
2022-10-30
Stawiarska Paulina
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2022-10-29
21
2022-10-29
1
2022-10-29
21
2022-10-30
17
2022-10-30
16
2022-10-30
Stępień Agata
Bez Przynależności Klubowej
AR (93)
2022-10-29
1
2022-10-29
35
2022-10-30
22
2022-10-30
28
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
2022-10-29
9
40
2022-10-29
2022-10-30
5
150
Szachnowska Marita
Klub Jeździecki La Scalla
2022-10-29
37
2022-10-29
49
Szajda Pola
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
ARROW (158)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
2022-10-30
7
Szatkowski Kacper
Klub Jeździecki Polonez
NEGRO (122)
2022-10-30
2022-10-30
39
2022-10-30
58
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
RAMBO DV (202)
2022-10-29
4
100
2022-10-29
6
100
2022-10-30
49
2022-10-30
8
70
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
GINEWRA (298)
2022-10-30
3
160
2022-10-30
9
30
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-29
1
2022-10-29
47
2022-10-30
8
30
2022-10-30
16
Szukała Michał
Klub Jeździecki Classic
BUGATTI B (169)
2022-10-30
1
300
2022-10-30
25
TANGO (171)
2022-10-30
2022-10-30
2
Szulimowska Wiktoria
brak
WOLVERINE (268)
2022-10-29
37
2022-10-29
37
Tarka Anna
BPK
DEMETER (186)
2022-10-29
1
2022-10-29
35
2022-10-30
2
2022-10-30
Tauba Piotr
Jks Barłomino
RIBANA (227)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
44
2022-10-30
62
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (297)
2022-10-29
46
2022-10-30
55
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
BELLE IRW (219)
2022-10-29
18
2022-10-29
28
2022-10-30
10
30
2022-10-30
20
Tomczyk Joanna
nie zrzeszona
DALEMIR (149)
2022-10-30
17
2022-10-30
12
Trafalska Liwia
BPK
2022-10-30
6
2022-10-30
Treder Zuzanna
Brak
PORTOS (157)
2022-10-30
28
2022-10-30
Trocikowska Zuzanna
Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
BOSS (248)
2022-10-29
5
80
2022-10-29
19
2022-10-30
5
110
2022-10-30
33
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (42)
2022-10-30
19
2022-10-30
9
2022-10-30
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
2022-10-29
64
2022-10-29
37
2022-10-29
51
2022-10-29
30
2022-10-30
15
20
2022-10-30
26
Tyszkiewicz Dorota
bpk
WIZJA (217)
2022-10-29
61
2022-10-29
1
2022-10-30
2022-10-30
51
Ustimiuk Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
MISIA (185)
2022-10-29
21
2022-10-29
1
2022-10-30
13
2022-10-30
Wawryniuk Pola
Pomorska Liga Jeździecka
MOEL (119)
2022-10-29
1
2022-10-29
45
2022-10-30
18
2022-10-30
Wawrzkiewicz Tola
SKJ Sopot
FUEGO CN (112)
2022-10-30
43
2022-10-30
DENVER Z (299)
2022-10-30
23
Węglińska Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HALINKA (223)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
HARRY (294)
2022-10-30
2022-10-30
16
Wesołowska Aniela
St. Warszawski KJ
INEZ W (234)
2022-10-29
13
2022-10-29
7
2022-10-30
10
Wesołowska Ewa
Brak
2022-10-30
13
2022-10-30
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
CRISTO (239)
2022-10-29
2022-10-29
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-10-29
42
2022-10-29
33
2022-10-30
35
2022-10-30
30
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
2
2022-10-30
14
DANDY (106)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
2
2022-10-30
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
DIADEMA (67)
2022-10-29
13
30
Wolny Maja
St. Stadnina Koni Olimpia
TANDARA (68)
2022-10-29
25
2022-10-29
40
2022-10-30
27
2022-10-30
48
2022-10-29
11
30
2022-10-30
24
2022-10-29
23
2022-10-30
27
Wołczyńska Aleksandra
Klub Jeździecki Pegaz Reda
REBEL (58)
2022-10-29
4
70
2022-10-29
48
2022-10-30
40
Wostal Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
BOLIVAR (49)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
2022-10-30
35
2022-10-30
7
50
Wygnańczuk Julia
Sopocki Klub Jeździecki
EAZY BOY (285)
2022-10-29
63
2022-10-29
53
2022-10-30
9
20
2022-10-30
Żakowska Lena
KJ Grodno-Dwór
2022-10-29
20
2022-10-30
2022-10-29
2022-10-30
19
Zarzycki Michał
KJ J.J. Darboven
RETMAN (47)
2022-10-29
2022-10-29
37
2022-10-30
49
2022-10-30
Zdrojewska Inga
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
NICK II (254)
2022-10-29
64
2022-10-29
37
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2022-10-30
41
2022-10-30
9
40

Number of Riders: 214

Number of Horses: 248

The sum of prizes: 10 430.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl