Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
181 ACCEPTED 2022-10-06 12:20:16
2022-10-06 12:20:16
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
180 ACCEPTED 2022-10-06 13:01:37
2022-10-06 12:19:26
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
179 ACCEPTED 2022-10-06 12:15:36
2022-10-06 12:15:36
Przemysław Sarnowski HARDCORE Z
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
178 ACCEPTED 2022-10-06 12:12:34
2022-10-06 12:12:34
Grzegorz Psiuk SIGNORINA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
177 ACCEPTED 2022-10-06 12:10:48
2022-10-06 12:10:10
Maria Ziółkowska ARTEMIDA L
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
176 ACCEPTED 2022-10-06 12:07:00
2022-10-06 12:07:00
Julia Wygnańczuk EAZY BOY
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
175 ACCEPTED 2022-10-06 12:05:49
2022-10-06 12:05:49
Ewa Aleksandra Dyżewska CASANOVA HIPPICA
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
174 ACCEPTED 2022-10-05 07:36:23
2022-10-04 23:09:17
Magdalena Kozińska DILAYLA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
173 ACCEPTED 2022-10-05 10:51:09
2022-10-04 21:16:32
Wioleta Staniewicz PACO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
172 ACCEPTED 2022-10-06 07:40:23
2022-10-04 20:49:39
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
171 ACCEPTED 2022-10-07 09:48:10
2022-10-04 20:23:03
Tatiana Ślipy BELLA MARIA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
170 ACCEPTED 2022-10-08 08:59:50
2022-10-04 19:56:08
Weronika Ziółkowska BALOU BALOU
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
169 ACCEPTED 2022-10-05 07:36:33
2022-10-04 18:45:05
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
168 ACCEPTED 2022-10-06 12:36:58
2022-10-04 18:36:23
Łucja Marks MELODY
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
167 ACCEPTED 2022-10-06 12:36:20
2022-10-04 18:36:06
Karolina Terlecka LORENTINA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
166 ACCEPTED 2022-10-06 12:35:34
2022-10-04 18:35:45
Michał Żmuda LIMERYK
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
165 ACCEPTED 2022-10-05 10:51:18
2022-10-04 17:20:43
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
164 ACCEPTED 2022-10-05 10:51:21
2022-10-04 17:19:19
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
163 ACCEPTED 2022-10-05 07:37:05
2022-10-04 16:31:58
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
162 ACCEPTED 2022-10-05 07:37:12
2022-10-04 16:31:45
Julia Milewska CLAUDIUS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
161 ACCEPTED 2022-10-06 07:38:51
2022-10-04 15:43:25
Helena Markiewicz MARIKA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
160 ACCEPTED 2022-10-05 07:37:18
2022-10-04 15:27:03
Zuzanna Niziołek NELSON
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
159 ACCEPTED 2022-10-06 14:18:14
2022-10-04 15:12:14
Maria Fura BIKSONA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
158 ACCEPTED 2022-10-05 08:13:48
2022-10-04 14:35:01
Dorota Tyszkiewicz WIZJA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
157 ACCEPTED 2022-10-05 12:08:24
2022-10-04 14:02:24
Zuzanna Lisiewicz ECHMEA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
156 ACCEPTED 2022-10-05 14:03:12
2022-10-04 13:07:46
Roksana Smolarska TOUCH OF JAZZ Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
155 ACCEPTED 2022-10-06 10:53:37
2022-10-04 11:09:07
Zuzanna Kurzeja CHACCONA BLUE S
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
154 ACCEPTED 2022-10-06 10:53:28
2022-10-04 11:08:20
Klaudia Kamińska ARGENTINA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
153 ACCEPTED 2022-10-05 07:43:05
2022-10-04 10:07:35
Kaja Koriat - Kreft PASJA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
152 ACCEPTED 2022-10-05 13:14:44
2022-10-04 09:30:23
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 16/P/P - zwykły
151 ACCEPTED 2022-10-05 07:37:37
2022-10-04 09:25:36
Magdalena Ćwik NEW SKY C
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
150 ACCEPTED 2022-10-04 08:01:02
2022-10-03 21:44:25
Maja Jagniewska DIAMANTE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
149 ACCEPTED 2022-10-04 08:26:11
2022-10-03 21:29:37
Grzegorz Psiuk ADAGIO MOON
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
148 ACCEPTED 2022-10-04 08:01:11
2022-10-03 21:28:56
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
147 ACCEPTED 2022-10-04 08:01:17
2022-10-03 21:15:05
Gaja Skorowska DĘBLIN AA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
146 ACCEPTED 2022-10-04 11:59:58
2022-10-03 21:12:43
Wiktoria Kotowska CALICO 8
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
145 ACCEPTED 2022-10-05 07:43:34
2022-10-03 20:44:40
Klaudia Kiełpińska ELITA
  • 1x 16/P/P - zwykły
144 ACCEPTED 2022-10-06 10:02:55
2022-10-03 20:44:14
Marta Bednarz AKROPOL
  • 1x 16/P/P - zwykły
143 ACCEPTED 2022-10-04 08:01:27
2022-10-03 20:32:11
Róża Wójcikiewicz GULIA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
142 ACCEPTED 2022-10-05 10:51:02
2022-10-03 19:11:58
Maja Rogala LEONIA P
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
141 ACCEPTED 2022-10-04 11:59:51
2022-10-03 18:26:34
Przemysław Sarnowski MINERVA VK
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
140 ACCEPTED 2022-10-04 08:01:35
2022-10-03 17:42:08
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
139 ACCEPTED 2022-10-05 07:44:18
2022-10-03 17:36:54
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 1x 17/N/N - zwykły
138 ACCEPTED 2022-10-05 07:44:11
2022-10-03 17:36:02
Andrzej Smoliński GREEN DAY
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
137 ACCEPTED 2022-10-04 08:01:45
2022-10-03 15:24:35
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
136 ACCEPTED 2022-10-04 08:01:56
2022-10-03 15:24:15
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
135 ACCEPTED 2022-10-04 07:58:29
2022-10-03 13:15:54
Jolanta Niski GJALT-D
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
134 ACCEPTED 2022-10-04 12:00:17
2022-10-03 12:52:16
Lisa Merkel LIBRA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
133 ACCEPTED 2022-10-04 07:58:57
2022-10-03 12:51:34
Magdalena Block PORTOS
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
132 ACCEPTED 2022-10-04 08:00:40
2022-10-03 11:11:38
Julia Jabłońska MELANIA
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
131 ACCEPTED 2022-10-05 07:37:54
2022-10-03 10:07:18
Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
130 ACCEPTED 2022-10-03 13:24:47
2022-10-03 08:18:15
Anna Tarka DEMETER
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
129 ACCEPTED 2022-10-05 07:42:37
2022-10-02 22:33:29
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
128 ACCEPTED 2022-10-06 07:40:12
2022-10-02 22:24:09
Julia Kijowska MR PUKETORP
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
127 ACCEPTED 2022-10-04 16:34:18
2022-10-02 21:10:42
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
126 ACCEPTED 2022-10-03 13:43:06
2022-10-02 17:06:22
Łucja Bertrand BEAUTY GIRL KZ
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
125 ACCEPTED 2022-10-04 07:55:35
2022-10-02 15:40:48
Dominika Przytuła BRUGIA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
124 ACCEPTED 2022-10-03 09:27:54
2022-10-02 15:26:18
Pola Lewandowska LANCELOTTA K
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
123 ACCEPTED 2022-10-03 13:46:19
2022-10-02 15:25:52
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
122 ACCEPTED 2022-10-04 07:57:15
2022-10-02 14:36:47
Weronika Kaniewska NEMERALD
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
121 ACCEPTED 2022-10-03 13:43:21
2022-10-02 14:20:10
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
120 ACCEPTED 2022-10-03 08:28:52
2022-10-02 11:17:07
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
119 ACCEPTED 2022-10-03 08:28:56
2022-10-02 11:16:26
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 2x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 16/P/P - zwykły
118 ACCEPTED 2022-10-05 07:42:54
2022-10-02 08:21:23
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
117 ACCEPTED 2022-10-03 08:29:01
2022-10-02 08:04:42
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
116 ACCEPTED 2022-10-03 08:29:08
2022-10-02 08:03:57
Sara Wnuczko DANDY
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
115 ACCEPTED 2022-10-03 09:28:35
2022-10-02 07:37:19
Maria Padalak CHERRY CORVUS D
  • 1x 8/N/N - zwykły
114 ACCEPTED 2022-10-03 09:28:38
2022-10-02 07:37:00
Maria Padalak STAKKATO BOY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
113 ACCEPTED 2022-10-05 12:08:02
2022-10-02 00:42:11
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
112 ACCEPTED 2022-10-04 11:59:23
2022-10-01 22:10:37
Magdalena Klepner BUENA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
111 ACCEPTED 2022-10-03 13:42:57
2022-10-01 21:51:58
Ewa Wesołowska WOLVERINE
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
110 ACCEPTED 2022-10-03 13:43:13
2022-10-01 19:30:54
Natalia Browarczyk QUINTANA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
109 ACCEPTED 2022-10-06 07:40:03
2022-10-01 14:55:00
Dominika Reszuta ARKADIUS R Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
108 ACCEPTED 2022-10-03 08:29:21
2022-10-01 13:19:57
Aleksandra Kozłowska GOLDEN LADY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
107 ACCEPTED 2022-10-03 13:45:25
2022-10-01 12:04:07
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
106 ACCEPTED 2022-10-03 13:24:31
2022-10-01 11:22:11
Pola Greźlikowska HERTI
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
105 ACCEPTED 2022-10-04 08:02:19
2022-10-01 10:50:52
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
104 ACCEPTED 2022-10-03 08:29:27
2022-10-01 10:50:06
Maja Psiuk CELYNOS
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
103 ACCEPTED 2022-10-03 13:24:21
2022-10-01 10:22:57
Zofia Ustimiuk MISZA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
102 ACCEPTED 2022-10-03 10:07:40
2022-10-01 09:29:45
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
101 ACCEPTED 2022-10-04 07:59:57
2022-10-01 07:11:11
Lena Gabriel I-BLACK WIDOW
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
100 ACCEPTED 2022-10-06 14:30:34
2022-09-30 23:34:47
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
99 ACCEPTED 2022-10-06 14:30:36
2022-09-30 23:32:31
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
98 ACCEPTED 2022-10-06 14:30:38
2022-09-30 23:31:56
Paulina Pellowska CHIORT POBERI
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
97 ACCEPTED 2022-10-06 14:30:41
2022-09-30 23:31:37
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 9/C/C - zwykły
96 ACCEPTED 2022-10-06 14:30:44
2022-09-30 23:30:57
Blanka Pellowska NADIA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
95 ACCEPTED 2022-10-06 14:30:47
2022-09-30 23:30:29
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
94 ACCEPTED 2022-10-06 10:53:13
2022-09-30 20:20:30
Paulina Endraszka BRANDY
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
93 ACCEPTED 2022-10-04 07:59:41
2022-09-30 19:55:59
Małgorzata Chylicka DIAVOJ
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
92 ACCEPTED 2022-10-05 12:08:10
2022-09-30 12:33:02
Karolina Wernerowicz VLEUT
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 16/P/P - zwykły
91 ACCEPTED 2022-10-05 12:08:13
2022-09-30 12:13:21
Karolina Wernerowicz CARAJON
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
90 ACCEPTED 2022-10-06 08:46:40
2022-09-30 12:00:39
Wiktoria Januszkiewicz HONEY
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
89 ACCEPTED 2022-10-04 07:59:05
2022-09-29 21:03:34
Tomasz Olszewski NICKY BOY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
88 ACCEPTED 2022-10-06 12:01:30
2022-09-29 20:56:22
Julia Nazarewicz ELEAR
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
87 ACCEPTED 2022-10-05 09:17:15
2022-09-29 20:06:57
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
86 ACCEPTED 2022-09-30 14:24:34
2022-09-29 20:03:45
Nadia Wostal BOLIVAR
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
85 ACCEPTED 2022-09-30 14:24:45
2022-09-29 20:01:40
Przemysław Sarnowski GRENADA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
84 ACCEPTED 2022-10-06 20:37:48
2022-09-29 19:30:50
Martyna Kiereś SPRING STAR'S ARNE
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
83 ACCEPTED 2022-10-04 13:17:21
2022-09-29 19:30:19
Zofia Pakur LEMINUS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
82 ACCEPTED 2022-10-03 09:29:06
2022-09-29 11:50:26
Katarzyna Becker ENZO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
81 ACCEPTED 2022-10-03 09:28:56
2022-09-29 11:49:59
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 8/N/N - zwykły
80 ACCEPTED 2022-10-03 09:29:03
2022-09-29 11:49:23
Zuzanna Becker MADISON VDL
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
79 ACCEPTED 2022-09-30 14:07:51
2022-09-29 10:57:18
Dominika Czarlińska MARENGO AMORE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
78 ACCEPTED 2022-10-06 07:39:13
2022-09-29 10:55:03
Ewa Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
77 ACCEPTED 2022-10-05 12:08:37
2022-09-29 10:53:59
Aleksandra Babiarz KETLING
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
76 ACCEPTED 2022-10-06 07:38:42
2022-09-29 10:53:26
Marcin Olszewski RASCINO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
75 ACCEPTED 2022-09-30 14:05:52
2022-09-29 10:51:54
Zofia Lewandowska SIR DIARADO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
74 ACCEPTED 2022-10-03 08:37:10
2022-09-29 10:48:14
Renata Wójcik CASCADELLA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
73 ACCEPTED 2022-10-03 08:37:13
2022-09-29 10:48:01
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
72 ACCEPTED 2022-10-03 08:37:16
2022-09-29 10:47:42
Renata Wójcik DIADEMA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
71 ACCEPTED 2022-10-04 07:54:45
2022-09-28 21:30:22
Zofia Andrzejewska SOFIA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
70 ACCEPTED 2022-10-04 08:00:54
2022-09-28 18:46:40
Blanka Nowakowska LEMONIADA
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
69 ACCEPTED 2022-10-04 07:54:36
2022-09-28 17:11:52
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
68 ACCEPTED 2022-09-30 14:09:40
2022-09-28 16:10:36
Zuzanna Trocikowska CERSANIA
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
67 ACCEPTED 2022-09-30 14:09:43
2022-09-28 16:10:17
Zuzanna Trocikowska BOSS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
66 ACCEPTED 2022-10-05 13:14:49
2022-09-28 16:00:01
Maria Wintoch CRISTO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
65 ACCEPTED 2022-09-30 14:07:11
2022-09-28 15:57:45
Nadia Głębocka NAOMI C II
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 7/P/P - dwufazowy
64 ACCEPTED 2022-10-04 07:59:32
2022-09-28 15:27:58
Martyna Jarosz ROSA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
63 ACCEPTED 2022-09-30 14:07:34
2022-09-28 12:27:07
Alicja Olszewska DORAWA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
62 ACCEPTED 2022-10-07 14:41:48
2022-09-28 11:07:58
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
61 ACCEPTED 2022-10-06 10:53:15
2022-09-28 10:55:39
Paulina Endraszka DELILAH
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
60 ACCEPTED 2022-10-06 10:53:18
2022-09-28 10:52:11
Paulina Endraszka DEMETER 18
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
59 ACCEPTED 2022-10-05 07:42:28
2022-09-28 08:32:20
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
58 ACCEPTED 2022-10-06 07:39:44
2022-09-27 23:12:41
Marcin Joppek JENDOLA-B PJT
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
57 ACCEPTED 2022-10-06 10:09:19
2022-09-27 23:11:59
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
56 ACCEPTED 2022-09-30 14:05:56
2022-09-27 23:04:38
Zofia Lewandowska CASALI
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 17/N/N - zwykły
55 ACCEPTED 2022-09-30 14:05:29
2022-09-27 23:04:06
Grzegorz Psiuk CASALI
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
54 ACCEPTED 2022-10-03 13:45:55
2022-09-27 21:54:00
Martyna Cistowska SHARM EL SHEIKH CH
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
53 ACCEPTED 2022-09-30 14:25:49
2022-09-27 20:56:05
Bartosz Gauza COUNTESS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
52 ACCEPTED 2022-09-30 14:09:00
2022-09-27 20:54:28
Magdalena Ćwik NO WORRIES SRK
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
51 ACCEPTED 2022-09-30 14:26:23
2022-09-27 20:53:55
Zofia Ćwik DAGA GR
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
50 ACCEPTED 2022-09-30 14:24:02
2022-09-27 20:53:21
Julia Rozwadowska-Walczak RAINBOW
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
49 ACCEPTED 2022-09-30 14:25:55
2022-09-27 20:52:52
Bartosz Gauza IRALSINA
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
48 ACCEPTED 2022-09-30 14:06:24
2022-09-27 20:52:23
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
47 ACCEPTED 2022-09-30 14:23:03
2022-09-27 20:51:45
Weronika Rozwadowska-Walczak KASJOPEA
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
46 ACCEPTED 2022-09-30 14:40:14
2022-09-27 20:50:52
Bartosz Gauza KASJOPEA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
45 ACCEPTED 2022-09-30 14:40:19
2022-09-27 19:55:21
Agnieszka Racka LOUIS H
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
44 ACCEPTED 2022-09-30 14:40:25
2022-09-27 19:54:49
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
43 ACCEPTED 2022-09-30 14:40:30
2022-09-27 19:54:18
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
42 ACCEPTED 2022-09-30 14:08:06
2022-09-27 11:43:09
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
41 ACCEPTED 2022-10-03 13:43:33
2022-09-27 10:25:35
Zuzanna Bodak SANTINO
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
40 ACCEPTED 2022-10-05 07:43:17
2022-09-27 09:38:40
Irena Goszczyńska DONNA CENTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
39 ACCEPTED 2022-10-05 10:50:53
2022-09-27 09:37:44
Maja Kwiatkowska DOMENA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
38 ACCEPTED 2022-10-05 10:50:55
2022-09-27 09:37:18
Maja Kwiatkowska CELESTIA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
37 ACCEPTED 2022-10-03 08:37:54
2022-09-26 14:34:43
Dawid Czarnecki NYRUSO H
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
36 ACCEPTED 2022-10-03 08:37:25
2022-09-26 14:33:42
Dominika Długosz TARTAN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
35 ACCEPTED 2022-10-03 08:37:29
2022-09-26 14:33:10
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
34 ACCEPTED 2022-10-03 09:29:31
2022-09-26 09:35:53
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
33 ACCEPTED 2022-09-30 14:11:25
2022-09-26 09:31:42
Zuzanna Górska FANATYK
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
32 ACCEPTED 2022-09-30 14:08:28
2022-09-26 09:17:00
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
31 ACCEPTED 2022-09-30 14:42:23
2022-09-25 15:58:49
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 17/N/N - zwykły
30 ACCEPTED 2022-10-06 11:18:49
2022-09-25 12:53:05
Apolonia Gac GOLDEN LADY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
29 ACCEPTED 2022-10-04 07:58:12
2022-09-24 21:20:39
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
28 ACCEPTED 2022-10-04 07:58:03
2022-09-24 21:19:27
Zuzanna Gawęda ERA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
27 ACCEPTED 2022-10-04 07:58:06
2022-09-24 21:19:05
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
26 ACCEPTED 2022-10-03 09:29:16
2022-09-23 19:59:52
Nela Seroczyńska PIXI BH
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
25 ACCEPTED 2022-10-03 09:28:28
2022-09-23 14:56:51
Natalia Sikorska SINUS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
24 ACCEPTED 2022-10-03 09:28:44
2022-09-21 13:10:20
Julia Erbel GAMON
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
23 ACCEPTED 2022-09-30 14:06:41
2022-09-21 11:16:40
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
22 ACCEPTED 2022-10-03 09:29:19
2022-09-21 09:17:40
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
21 ACCEPTED 2022-10-04 09:06:00
2022-09-20 12:04:54
Antonina Hoffmann RIVANDER
  • 2x 5/L-egz./L - Egzaminacyjny
  • 2x 15/L/L - zwykły
20 ACCEPTED 2022-10-04 08:00:30
2022-09-19 22:00:21
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
19 ACCEPTED 2022-10-04 07:58:40
2022-09-19 19:56:42
Zuzanna Okroy PIACZENTO
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
18 ACCEPTED 2022-09-30 14:23:38
2022-09-19 10:56:22
Paulina Nowakowska ALISTER
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
17 ACCEPTED 2022-10-04 07:54:56
2022-09-18 18:37:25
Maksymilian Orlik VENDETTA
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
16 ACCEPTED 2022-10-04 07:54:59
2022-09-18 18:36:57
Weronika Orlik CASTAR VAN DE KLEITE Z
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
15 ACCEPTED 2022-10-04 08:25:48
2022-09-18 18:36:05
Agnieszka Michalska CZARIS
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
14 ACCEPTED 2022-10-04 09:06:03
2022-09-18 18:35:48
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
13 ACCEPTED 2022-10-03 09:28:03
2022-09-18 18:21:08
Zbigniew Szrejder LUCKY ZUCCA TB
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
12 ACCEPTED 2022-10-03 09:28:06
2022-09-18 18:20:47
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
11 ACCEPTED 2022-10-03 09:29:22
2022-09-18 17:41:28
Kacper Seroczyński PIXI BH
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
10 ACCEPTED 2022-10-04 07:57:37
2022-09-18 13:59:31
Irena Goszczyńska CALAMUS DRACO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
9 ACCEPTED 2022-10-04 11:59:29
2022-09-15 16:17:23
Natasza Stasiak ICARUS VAN HET MISPELHOF
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
8 ACCEPTED 2022-10-03 08:38:18
2022-09-14 21:58:59
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
7 ACCEPTED 2022-10-03 08:38:07
2022-09-13 09:47:53
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
6 ACCEPTED 2022-09-30 14:40:55
2022-09-12 09:35:38
Ewa Müller COTE D'OR
  • 2x 5/L-egz./L - Egzaminacyjny
5 ACCEPTED 2022-10-03 09:29:41
2022-09-11 21:01:11
Magdalena Duczyc CALIF
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
4 ACCEPTED 2022-10-06 07:39:46
2022-09-10 23:26:45
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
3 ACCEPTED 2022-09-30 14:40:47
2022-09-10 18:50:19
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 15/L/L - zwykły
2 ACCEPTED 2022-10-06 12:01:32
2022-09-07 18:11:23
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
1 ACCEPTED 2022-09-30 14:06:57
2022-09-02 16:02:40
Blanka Brzeska ALFA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Zofia KJ Dolina Charlotty
2009 (JM.)
O081640
2. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
3. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
O056367
4. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
5. Becker Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
6. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
7. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
8. Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O066434
9. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
10. Block Magdalena GTH Gdynia
S
Brak
11. Bodak Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Pomerania
2014 (Mł.)
O073429
12. Browarczyk Natalia Brak
2003 (MJ.)
Brak
13. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
14. Chylicka Małgorzata KJ Turze
2009 (JM.)
O079353
15. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
16. Cistowska Martyna KJ Dolina Charlotty
2009 (JM.)
O 081 637
17. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
18. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
19. Czarlińska Dominika Pomorska Liga Jeździecka
S
Brak
20. Czarnecki Dawid -
S
O003411
21. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (MJ.)
O053312
22. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
23. Długosz Karolina SKJ Sopot
2007 (JM.)
O066521
10297366
24. Drozdowska Julia
25. Duczyc Magdalena KJ Dimar
2011 (Mł.)
O075751
LZRWZJ/3971/22
26. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki KJ
S
O003288
27. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
28. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (MJ.)
O041356
29. Fura Maria BPK
2009 (JM.)
b
30. Gabriel Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
10257910
31. Gac Apolonia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O064281
32. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
33. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
10258045
34. Glanert Nina
35. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
36. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
37. Goszczyńska Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
38. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
39. Greźlikowska Pola BPK pom
2011 (Mł.)
///////
40. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
41. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
O049915
42. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (J.)
O044117
10288461
43. Jabłońska Julia Stajnia Wilkowo
2009 (JM.)
brak
44. Jagniewska Maja Sopocki KJ
2006 (J.)
O050336
O050336
45. Janiszewska Wiktoria Brak
2008 (JM.)
Brak
46. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
47. Januszkiewicz Wiktoria bez przynależności klubowej
2005 (J.)
brak
48. Jarosz Martyna stajnia Pegaz Reda
2006 (J.)
brak
49. Jensen Natalia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O066457
LZRWZJ/47/22
50. Jephcotti Matylda
51. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
52. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
53. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
54. Kamińska Martyna Klub Jeździecki Arpav
2005 (J.)
O050335
55. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
56. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
57. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (MJ.)
O023043
58. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
59. Kiełpińska Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
60. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
61. Kijowska Julia Stajnia wilkowo
2006 (J.)
O046829
62. Klepner Magdalena Pomorska Liga Jeździecka
S
O026629
63. Koriat - Kreft Kaja Jeździecki Klub Sportowy Pomerania
2009 (JM.)
O064878
64. Kotowska Wiktoria Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
O067809
65. Kozińska Magdalena GTH Gdynia
S
O013963
66. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
67. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
68. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
69. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (MJ.)
O041295
70. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
71. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (J.)
O047537
72. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (J.)
O052595
73. Lewandowska Pola Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O061674
74. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
75. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
76. Lisiewicz Zuzanna bpk
2009 (JM.)
brak
77. Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O029281
78. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
79. Markiewicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
brak
80. Marks Łucja BPK
2006 (J.)
-
81. Merkel Lisa GTH Gdynia
2006 (J.)
O051474
82. Michalska Agnieszka KJ J.J. Darboven
S
O059286
83. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
84. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
85. Narloch Wiktoria Bpk
S
O021043
86. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O062418
87. Niski Jolanta KJ Black Horse Team
S
O059507
88. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
89. Nowak Weronika
90. Nowakowska Blanka Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2010 (JM.)
O072733
91. Nowakowska Paulina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019073
92. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
93. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
94. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025506
95. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
96. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
97. Orlik Maksymilian KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O066803
98. Orlik Weronika KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O066825
99. Padalak Maria Sopocki KJ
2006 (J.)
O041037
100. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
101. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
102. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
103. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (MJ.)
O045465
104. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
105. Przytuła Dominika niezrzeszona
2004 (J.)
O063010
106. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
107. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
108. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
109. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
110. Psiuk Grzegorz Sopocki Klub Jeździecki
S
0001094
111. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
112. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
113. Reszuta Dominika KJ La Scalla
S
O023149
114. Rochowczyk Olga Sopocki KJ
2005 (J.)
O052448
115. Rogala Maja Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
072661
116. Rozwadowska-Walczak Julia Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
0000
117. Rozwadowska-Walczak Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
0083828927373
118. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
119. Sachta Sara
120. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
121. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
122. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
123. Seroczyński Kacper KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O070082
124. Sikorska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061879
125. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
126. Ślipy Tatiana BPK kuj-pom
2007 (JM.)
nic
127. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (MJ.)
O030660
128. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
129. Staniewicz Wioleta brak
S
64313/22
130. Staroniewicz Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
131. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
132. Suminska Ewa Klub Jeździecki Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
133. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
134. Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
2007 (JM.)
O060775
135. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
136. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
O004337
137. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
138. Tarka Anna BPK
2007 (JM.)
Brak
139. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O037535
140. Terlecka Karolina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2007 (JM.)
Brak
141. Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
2006 (J.)
O051004
142. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
143. Tyszkiewicz Dorota Brak
S
O012948
144. Ustimiuk Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2013 (Mł.)
O063639
145. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
146. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O020407
147. Wernerowicz Karolina Akademia Jeździecka Dawidy
2008 (JM.)
O053405
148. Wesołowska Ewa Brak
2007 (JM.)
brak
149. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O031453
150. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
151. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
152. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (JM.)
O062112
153. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
154. Wostal Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2010 (JM.)
O061846
155. Wygnańczuk Julia SKJ
2010 (JM.)
O061921
156. Ziółkowska Maria BPK
2007 (JM.)
brak
157. Ziółkowska Weronika Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062891
158. Żmuda Michał Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2005 (J.)
-
159. Żukowska Marta Brak
2007 (JM.)
Xxx
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

119

ADAGIO MOON Holsteiner Warmblut GER 2015 gelding bay/177 F: -
M: -
K034388 DE421000056815
2.

180

AKROPOL SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Qulester
M: Armenia
K020800 616009590011312
3.

22

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:149 F: Koleś
M: Aronia
Brak 616013520020916
4.

33

ALISTER SP POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
5.

185

ARGENTINA PKSP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn
M: Alfara
K022637 616009530197811
6.

176

ARKADIUS R Z Z POL 2018 wałach siwa/164 F: Baldini II
M: Arkadia
Brak 056015Z55634118
7.

191

ARTEMIDA L SP POL 2006 klacz skarogniada/170 F: Lansjer L
M: Alexiana L
brak 0000000000000000
8.

115

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
9.

213

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
10.

49

BEAUTY GIRL KZ ZANGERSHEIDE BEL 2013 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
K027029 056015Z55822813
11.

207

BELLA MARIA OLD POL 2011 klacz kara/174 F: Ballon
M: Catina
K022749 DE473730173111
12.

208

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
K028227 616009600116412
13.

200

BIKSONA MALOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Armani
M: Bisbona
b 616006640074614
14.

77

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
15.

35

BOLIVAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
16.

30

BOSS MŁP POL 2006 wałach gniada/177 F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
K012562 616006580770106
17.

182

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
18.

94

BRUGIA SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Calderon
M: Breda
brak 616009520088717
19.

122

BUENA SP POL 2018 klacz gniada/164 F: Pupil
M: B-Karina
K035090 616009510214718
20.

108

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
21.

96

CALAMUS DRACO SP POL 2018 ogier gniada/173 F: Alczento
M: Cassinia
K034760 616009530051818
22.

88

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
23.

125

CALICO 8 HOL POL 2003 ogier siwa/165 F: Cassini I
M: Caprice III
K031603 DE421000036103
24.

76

CALIF KUC WALIJZKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
K034889 013520066309
25.

164

CARAJON HAN GER 2009 wałach gniada/178 F: Canstakko
M: Franja / For Keeps
K032581 DE431313905409
26.

18

CASALI HOL POL 2014 klacz siwa/168 F: Casall / Caretino
M: Z-New Sunshine / New Time
K026729 DE421000547214
27.

189

CASANOVA HIPPICA SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Caprizia / Captain Paul
K028594 616009570039415
28.

56

CASCADELLA HOLSZ POL 2018 klacz gniada/. F: CASCADELLO I
M: CHARLEEN
K033454 DE421000088018
29.

93

CASTAR VAN DE KLEITE Z ZANGERSHEIDE POL 2013 wałach gniada/172 F: Cluysenauer VD Heffinck
M: Jeunesse VD Kleite
K034972 056015Z55839613
30.

158

CELESTIA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Alczento
M: Casi
K032432 6019394990400000000017
31.

55

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
32.

29

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Aviano
M: Cyrana
K020836 POL007610103007
33.

186

CHACCONA BLUE S HANOWERSKA POL 2018 klacz kasztanowata/162 F: Chaccon Blue
M: Doreen
K033297 DE431310773818
34.

45

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
35.

194

CHELLO Z ZANG BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
36.

175

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
37.

98

CHERIE DE BEAUFOUR SF FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Macy van Leut / Elanville
K030234 12243223Y
38.

68

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
K028499 616009530041914
39.

202

CHIORT POBERI HANOWERSKA GER 2006 wałach kasztanowata/168 F: Chacco Blue
M: Ramiros Girl
K030810 De 431310006906
40.

143

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/177 F: Elvaro
M: Clarima
K032767 616009510293615
41.

112

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
42.

153

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/160 F: Orlando van de Heffinck / Heartbreaker
M: Cocaina / Pablo I
K030334 826002160878411
43.

42

CORNET DREAM HOL GER 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Cassina III / Cassini I
K030469 DE421000113615
44.

44

COTE D'OR SP POL 2009 wałach gniada/165 F: CARRY SON
M: HERA XXXIV
K018874 616009640083809
45.

167

COTE D’OR SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 616009640083809
46.

37

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
47.

173

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
48.

168

CRISTO HAN GER 2016 wałach gniada/165 F: Cristallo I
M: Diva Odessa
K031430 DE431310385316
49.

209

CYGAN KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Xxx 616999610221917
50.

118

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/179 F: Solaris / Stalypso
M: Chiqita / Love Affair
K022781 616009600268411
51.

39

DAGA GR SP POL 2016 klacz kara/164 F: Salamon
M: xx
xxxx xxx
52.

215

DAMA F:
M:
53.

53

DANDY KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Szaman
M: Dazy
K026384 616 013 61 00919 13
54.

20

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
55.

113

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 A0022279S
56.

183

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
57.

81

DEMETER SP POL 2014 klacz gniada/173 F: Love Affair
M: Daskaty
Brak 616009660658614
58.

184

DEMETER 18 HAN GER 2017 klacz siwa/164 F: Diacontinus / Diarado
M: Sophia / Stolzenberg / Stakkato
K034149 DE421311400617
59.

58

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Contendero I / Contender
M: Diarada / Diarado
K032933 616009600053516
60.

111

DIAMANTE OLD GER 2015 wałach ciemnosiwa/180 cm F: Darshan /
M: Calush AA / Remon AA
K033366 DE418182534915
61.

106

DIAVOJ SP POL 2008 wałach gniada/1 F: Convoi / Contender
M: Diana / Romualdo
K017626 616009530267508
62.

140

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
63.

157

DOMENA Szlachetna Półkrew POL 2017 klacz gniada/mk:155 F: Lord Star
M: Doliwia
K030495 616098200271774
64.

216

DONATELLO DRP 2014 ogier kasztan F: Dreidimensjonal I AT
M: Morella / Voyage
K029188
65.

150

DONNA CENTO SP POL 2017 klacz ciemnogniada/165 F: Alczento
M: Donna Star
K030497 61655528382717
66.

141

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
67.

24

DORAWA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Corvus Z
M: Demolka/ Nielsen
K034432 616007520084715
68.

90

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
69.

27

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
K015187 POL 007 66 0765808
70.

117

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Emerald Van't Ruytershof
M: Krisja De L'esperance
K026964 056015Z55692214
71.

190

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa/170 F: Eurocommerce Zurich / Berlin
M: Veroniek / Faldo
K026779 528003200907280
72.

165

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Fibonacci S
M: Edmiła
K029635 616007610057716
73.

187

ELEAR KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:141 F: Galahad
M: Elenka
K035188 616999640086014
74.

151

ELITA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385 616009530002312
75.

73

ENZO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
76.

97

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
77.

31

FANATYK WLKP POL 2012 wałach gniada/167 F: LUDGER
M: FALADA
K022642 616007682004312
78.

84

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
79.

13

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Ed /
M: Finka /
K030590 616013640092316
80.

181

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
81.

70

GAMON WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/175 F: Dionizos
M: Gama/Rabiatos Z
K028785 DE 441411456712
82.

217

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
83.

121

GINEWRA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor
M: Gaja
K029036 616007610083716
84.

100

GJALT-D KWPN POL 2011 wałach kara/183 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
K022542 528003201105500
85.

54

GOLDEN LADY WESTFALSKA POL 2014 klacz kasztanowata/171 cm F: Gold Way
M: Rudasya
K034739 UA630002373
86.

163

GRAFFA WLKP POL 2006 mare bay/165 F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
87.

152

GREEN DAY NIEM. SPORT. GER 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboh / Colestus
M: Gwen / Graf Top
K026824 DE455878558215
88.

36

GRENADA SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir
M: Gracja
K031584 616009640053316
89.

114

GULIA SP POL 2016 klacz gniada/158 F: Farezzo B /
M: Galia / Dal
K032531 616009520081516
90.

193

HARDCORE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach ciemnogniada/174 F: Hardrock Z
M: Budine
brak -
91.

50

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
92.

46

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
93.

80

HERTI KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: Split
M: Hortyna
K030248 616013610111107
94.

195

HEWELIA OLDENBURSKA POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox cup
M: Hawana
Brak 616009600275812
95.

75

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
96.

179

HONEY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 wałach siwa/178 F: Kingsten
M: Hellana
KO26367 brak
97.

107

I-BLACK WIDOW HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Uriko
M: Diuna-To / Casall
K034598 DE421000712216
98.

123

ICARUS VAN HET MISPELHOF Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2008 wałach gniada/175 F: TINKA'S BOY
M: FOLIE DE MUZE
K035003 056-002-W00271798
99.

210

IGOR F:
M:
100.

38

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
101.

174

JENDOLA-B PJT KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Endola-HB / Unaniem
K029238 528003201402374
102.

142

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
103.

32

KASJOPEA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Castle Rock
M: Sir Neel
xxxx xxx
104.

86

KATTALEYA SH Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 klacz kasztanowata/175 F: Kannan
M: Lady Blue Latour
K033823 056015Z55516415
105.

166

KETLING SP POL 2018 ogier gniada/170 F: Morricone old. / Millennium 11
M: Kostaryka WLKP/ Sofix sp
K033301 616009520069918
106.

148

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
107.

203

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
108.

64

LANCELOTTA K HOLSZTYŃSKA POL 2017 klacz gniada/162 F: Lancer II
M: Zoe XIII
K034763 DE421000093617
109.

161

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
110.

127

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
K028860 528008080117808
111.

110

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
112.

159

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:138 F: Dorato P
M: Leda
K033285 696098200086795
113.

126

LIBRA TYP POGRUBIANY POL 2014 klacz gniada/166 F: Admirał
M: Loteria
Brak 616999530004614
114.

9

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Maaik
M: Lubnia
K027145 616007610046312
115.

41

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
116.

52

LISBERGS PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY GER 2017 wałach gniada/kuc:129 F: Prinzipal /
M: That's Right / Stardust Boyvan'tStedeke
K033589 276484840058717
117.

60

LOCARNO HDH A. E. S. NED 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
118.

8

LORENTINA SP POL 2012 klacz gniada/164 F: Comandor
M: Losanna/Cruseiro L
Brak 616009610079612
119.

102

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
120.

40

LOUIS H HAN GER 2017 wałach kasztanowata/172 F: Lord Fauntleroy / Lord Pezi
M: Lapalu H / Numero Uno
K034490 DE431310600617
121.

65

LUCKY ZUCCA TB SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Zucca /
M: La Cordessa /
K034679 616009520017217
122.

72

MADISON VDL KWPN POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express
M: Een Dame VDL
K032058 528003201704570
123.

25

MARENGO AMORE SP POL 2010 wałach gniada/178 F: Mywill
M: Miss Amore
Brak 616009610208610
124.

172

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
125.

5

MAURIK'S LIU.JO WELSH PONY NED 2010 klacz skarogniada/kuc:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
K030920 528017201200770
126.

109

MELANIA KUC POL 2010 klacz myszata/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616098200187874
127.

10

MELODY SP POL 2017 klacz gniada/mk:150 F: Tjungske
M: Malta
- 616009592026417
128.

211

MEXICANA Polski Koń Sportowy POL 2011 klacz kara/162 F: Bolshoi
M: Mżawka
. 616009520066311
129.

62

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dasti Man / Candy Man
M: Mona / Navajo
K029742 616013640042915
130.

124

MINERVA VK KWPN POL 2017 klacz gniada/166 F: Grand SLAM VDL
M: Hakarla
K031464 528210004711495
131.

79

MISZA KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
K035180 616999640110708
132.

178

MOLO SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
K015555 616009540163809
133.

26

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
134.

177

MR PUKETORP Kłusak Amerykański SWE 2008 wałach ciemnogniada/mk:153cm F: Sacred Spirit
M: Fancy Joy
K033386 75200211S083444
135.

116

NABAB SP POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Markies V
M: Nirwana
K024599 616009600175011
136.

204

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:126 F: Nn
M: Nn
K026291 161999610284910
137.

23

NAOMI C II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/167Corrado F: Corrado Boy
M: Nancy
K022852 616098100041205
138.

144

NELSON KUC POL 2015 wałach ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Król karo
M: N’Lusi
Brak 616013600244015
139.

95

NEMERALD KWPN NED 2018 wałach kasztanowata/167 F: Emerald Van’t Ruytershof
M: Dorana/Turbo Van’t Gestelhof
. 528003201807411
140.

145

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Nancy / Concert
K030612 61600952006917
141.

104

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
142.

28

NO WORRIES SRK KWPN NED 2018 klacz gniada/168 F: It's Possible SRK
M: Iron Lady/ Mylord Carthago
0000 037372782
143.

61

NYRUSO H KWPN NED 2018 wałach gniada/176 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: HYRUSA H
- 528003201805345
144.

160

PACO WLKP POL 2014 ogier kara/170 F: Fatim
M: Pamela
brak 616007610012814
145.

214

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun) /
M: NN (Prima) /
K023409 616999600472608
146.

149

PASJA KOŃ MAŁY POL 2009 klacz siwa/mk:156 F: Gach
M: Platyna
KO35268 616013530137809
147.

101

PIACZENTO KUC POL 2018 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: DON MATEO
M: POLHAARS GARBELLA
K034163 616013610213918
148.

74

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn /
M: nn /
K028466 616999661405213
149.

99

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
150.

103

PORTOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/173 F: Benitol
M: Pasja
Brak 616007530109216
151.

43

QUATERINA G OLDENBURSKA POL 2011 klacz kasztanowata/164 F: Quaterback
M: Argentina
K025408 DE433331656811 2764333316568113
152.

83

QUINTANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta II G.
K029141 616009640049616
153.

34

RAINBOW KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:146 F: xx
M: xx
xxxx xxxxx
154.

51

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
155.

66

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof /
K031122 056002W00315801
156.

171

RASCINO WESTF GER 2017 wałach gniada/170 F: Rascin /
M: Iluzja / Libretto
K034441 -DE441410992017
157.

120

RIVANDER WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
K028668 616007520056612
158.

105

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz skarogniada/165 F: Dan po Nirkan
M: Rola po Czyniec
brak POL OO76100306
159.

85

SANTINO KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo14
M: Elliot
K025155 616999662050808
160.

155

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
161.

162

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
162.

146

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
163.

87

SHARM EL SHEIKH CH KOŃ MAŁY POL 2008 wałach siwa/kuc:135cm F: Dwie Plamy
M: Sorena
KO31774 POL013530148408
164.

192

SIGNORINA SP POL 2018 klacz kara/163 F: Quidam de Revel II Z
M: Seniorita
Brak 616 009 60 01475 18
165.

67

SINUS SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Impuls
M: Santana
K028074 616098200155038
166.

19

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
167.

57

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
168.

212

SLAYER-CH SP 2016 Wałach gn. F: Cantero
M: Sofia / Sofix
K031772 616009530171516
169.

91

SOFIA SP POL 2004 klacz gniada/158 F: Sofix
M: Georgia
K031780 POL009530178204
170.

206

SPRING STAR'S ARNE WELSH POL 2015 ogier izabelowata/kuc:131 F: Nn
M: Nn
K030716 528017201500336
171.

69

STAKKATO BOY NIEM. SPORT. GER 2016 wałach gniada/172 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Noblesse VI / Exorbitant
K033150 DE481810003516
172.

205

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/kuc:137 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
K007887 203001924653103
173.

71

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
174.

188

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:124 F: Timo /
M: Shira /
K030537 POL013610199407
175.

59

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:141 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
176.

147

TEDDY BEAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: -
M: -
K024194 616999530285711
177.

21

TISJAN DWB DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano / Hors La Loi II
M: U.N. / Aston
K019509 208333DW0406699
178.

63

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
179.

170

TOUCH OF JAZZ Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz kasztanowata/165 F: Take a chance on me Z
M: Dżuma
K032714 056015Z55520917
180.

201

ULTIMATUM OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
181.

92

VENDETTA SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
182.

16

VLEUT HANOWERSKA POL 2015 wałach myszata/168 F: Vancouver d'Auvray
M: Hauptstudbuch Davina
brak DE431319654915
183.

154

WIZJA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Conkord
M: Wieniawa
Brak 616009530042014
184.

82

WOLVERINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia
K029088 616009600066215
Rider Club
Competition
Prize
Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
70
SUM:
70.00
Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
150
SUM:
350.00
Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
40
SUM:
40.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
500
SUM:
500.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
50
60
SUM:
110.00
Czarnecki Dawid -
40
SUM:
40.00
Długosz Karolina SKJ Sopot
40
SUM:
40.00
Endraszka Paulina FS Succin
450
500
40
SUM:
990.00
Gabriel Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
30
40
SUM:
70.00
Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
150
60
40
SUM:
250.00
Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
30
SUM:
30.00
Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
30
SUM:
30.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
250
SUM:
250.00
Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
40
SUM:
40.00
Jagniewska Maja Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
40
300
380
SUM:
720.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
180
40
80
SUM:
400.00
Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
70
150
50
SUM:
270.00
Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
30
SUM:
30.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
80
SUM:
80.00
Kiełpińska Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
40
SUM:
40.00
Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
450
80
380
SUM:
910.00
Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
250
150
100
SUM:
500.00
Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
30
SUM:
30.00
Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
70
SUM:
70.00
Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
50
SUM:
50.00
Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
30
SUM:
30.00
Narloch Wiktoria Bpk
50
80
SUM:
130.00
Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
70
SUM:
70.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
40
SUM:
40.00
Padalak Maria Sopocki KJ
250
40
SUM:
290.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
100
300
SUM:
400.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
300
SUM:
300.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
300
SUM:
300.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
100
SUM:
100.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
120
40
SUM:
160.00
Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
80
SUM:
80.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Rochowczyk Olga Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Stasiak Natasza Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
30
SUM:
30.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
200
150
SUM:
350.00
Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
100
SUM:
100.00
Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
40
60
70
SUM:
170.00
Wernerowicz Karolina Akademia Jeździecka Dawidy
30
SUM:
30.00
Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
250
SUM:
250.00
Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Ziółkowska Weronika Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Zofia
KJ Dolina Charlotty
SOFIA (91)
2022-10-08
1
SLAYER-CH (212)
2022-10-08
39
2022-10-09
9
2022-10-09
21
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KETLING (166)
2022-10-08
16
2022-10-08
2022-10-09
4
70
2022-10-09
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-10-08
27
2022-10-08
2
200
2022-10-09
1
150
2022-10-09
16
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (63)
2022-10-08
10
40
2022-10-08
20
2022-10-09
20
2022-10-09
17
Becker Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ENZO (73)
2022-10-08
1
2022-10-08
30
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2022-10-08
24
2022-10-08
14
2022-10-08
22
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
AKROPOL (180)
2022-10-09
Bertrand Łucja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-10-08
2022-10-08
2022-10-09
19
2022-10-09
26
Biegalska Iga
Sopocki KJ
DORAVELLA (141)
2022-10-08
1
500
Block Magdalena
GTH Gdynia
PORTOS (103)
2022-10-08
20
2022-10-08
20
2022-10-09
10
2022-10-09
Bodak Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Pomerania
SANTINO (85)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
14
2022-10-09
Browarczyk Natalia
Brak
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
4
2022-10-09
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (22)
2022-10-08
1
2022-10-08
20
2022-10-09
15
2022-10-09
38
Chylicka Małgorzata
KJ Turze
DIAVOJ (106)
2022-10-08
34
2022-10-08
2022-10-09
23
2022-10-09
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (90)
2022-10-08
29
2022-10-09
24
Cistowska Martyna
KJ Dolina Charlotty
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
11
2022-10-09
13
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-10-08
1
2022-10-08
24
2022-10-09
40
2022-10-09
NEW SKY C (145)
2022-10-08
6
50
2022-10-08
7
60
2022-10-09
24
2022-10-09
25
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
DAGA GR (39)
2022-10-08
1
2022-10-08
42
2022-10-08
2022-10-09
35
2022-10-09
Czarlińska Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2022-10-08
45
2022-10-08
45
2022-10-09
2022-10-09
Czarnecki Dawid
-
2022-10-08
8
40
2022-10-08
2022-10-09
43
2022-10-09
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (178)
2022-10-08
25
2022-10-08
19
2022-10-09
17
2022-10-09
26
Długosz Karolina
SKJ Sopot
2022-10-08
2022-10-08
2022-10-09
29
2022-10-09
10
40
2022-10-08
Drozdowska Julia
MEXICANA (211)
2022-10-09
10
2022-10-09
13
Duczyc Magdalena
KJ Dimar
CALIF (76)
2022-10-08
19
2022-10-08
17
2022-10-09
2022-10-09
Dyżewska Ewa Aleksandra
Sopocki KJ
2022-10-08
32
2022-10-09
19
Endraszka Paulina
FS Succin
BRANDY (182)
2022-10-08
6
2022-10-08
2
2022-10-09
1
450
2022-10-09
1
500
DELILAH (183)
2022-10-08
2022-10-08
21
2022-10-09
13
DONATELLO (216)
2022-10-08
16
2022-10-09
7
40
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
GAMON (70)
2022-10-08
30
2022-10-08
36
2022-10-09
36
2022-10-09
22
Fura Maria
BPK
BIKSONA (200)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
2022-10-09
Gabriel Lena
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2022-10-08
11
30
2022-10-08
2022-10-09
8
40
2022-10-09
Gac Apolonia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-08
29
2022-10-09
8
2022-10-09
33
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-10-08
1
2022-10-08
29
2022-10-08
26
2022-10-08
5
150
2022-10-09
6
60
2022-10-09
14
2022-10-08
25
2022-10-08
2022-10-09
7
40
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
ERA (97)
2022-10-08
37
2022-10-09
21
2022-10-08
13
2022-10-09
10
Glanert Nina
CYGAN (209)
2022-10-08
1
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-10-08
9
30
2022-10-08
13
Górska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
FANATYK (31)
2022-10-08
17
2022-10-08
2022-10-09
2022-10-09
9
30
Goszczyńska Irena
KJ Pegaz Reda
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
23
2022-10-09
2022-10-08
50
2022-10-08
2022-10-08
1
2022-10-09
2022-10-09
DAMA (215)
2022-10-09
9
2022-10-09
7
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (146)
2022-10-08
15
2022-10-08
15
2022-10-09
15
2022-10-09
Greźlikowska Pola
BPK pom
HERTI (80)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
8
2022-10-09
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-10-08
1
250
2022-10-08
12
2022-10-09
30
2022-10-09
20
Hoffmann Antonina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
RIVANDER (120)
2022-10-08
3
2022-10-08
1
2022-10-09
7
40
2022-10-09
Hoffmann Zofia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
GINEWRA (121)
2022-10-08
2022-10-08
2022-10-09
2022-10-09
Jabłońska Julia
Stajnia Wilkowo
MELANIA (109)
2022-10-09
16
2022-10-09
10
Jagniewska Maja
Sopocki KJ
DIAMANTE (111)
2022-10-08
18
2022-10-09
3
200
Janiszewska Wiktoria
Brak
CYGAN (209)
2022-10-09
11
2022-10-09
Janka Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TISJAN (21)
2022-10-08
12
40
2022-10-08
14
2022-10-09
1
300
2022-10-09
2
380
Januszkiewicz Wiktoria
bez przynależności klubowej
HONEY (179)
2022-10-08
1
2022-10-08
29
2022-10-09
24
2022-10-09
Jarosz Martyna
stajnia Pegaz Reda
ROSA (105)
2022-10-08
20
2022-10-08
1
2022-10-09
5
2022-10-09
Jensen Natalia
JKS Barłomino
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
2
2022-10-09
3
Jephcotti Matylda
2022-10-09
2
2022-10-09
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2022-10-08
39
2022-10-08
1
2022-10-08
2022-10-09
27
2022-10-09
2022-10-08
27
2022-10-08
31
2022-10-09
15
2022-10-09
12
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-10-08
5
100
2022-10-08
4
180
2022-10-09
8
40
2022-10-09
5
80
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
ARGENTINA (185)
2022-10-08
2022-10-08
4
70
2022-10-08
3
150
2022-10-09
2022-10-09
5
50
2022-10-09
25
Kamińska Martyna
Klub Jeździecki Arpav
2022-10-08
1
2022-10-08
39
2022-10-09
42
2022-10-09
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (51)
2022-10-08
41
2022-10-09
38
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-10-08
41
2022-10-08
2022-10-09
12
30
2022-10-09
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-08
28
2022-10-08
15
2022-10-09
4
80
2022-10-09
22
Kiełpińska Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (151)
2022-10-09
11
40
Kiereś Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-08
1
2022-10-08
13
2022-10-09
2
2022-10-09
12
Kijowska Julia
Stajnia wilkowo
2022-10-09
1
2022-10-09
2
Klepner Magdalena
Pomorska Liga Jeździecka
BUENA (122)
2022-10-08
2022-10-08
Koriat - Kreft Kaja
Jeździecki Klub Sportowy Pomerania
PASJA (149)
2022-10-08
2022-10-08
2022-10-09
Kotowska Wiktoria
Klub Jeździecki Turze
CALICO 8 (125)
2022-10-08
37
2022-10-08
2022-10-09
24
2022-10-09
Kozińska Magdalena
GTH Gdynia
DILAYLA (140)
2022-10-08
32
2022-10-08
1
2022-10-09
7
2022-10-09
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-10-08
1
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
NABAB (116)
2022-10-08
10
2022-10-08
1
450
2022-10-08
7
80
2022-10-08
2
380
2022-10-09
2022-10-09
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (62)
2022-10-08
1
2022-10-08
39
2022-10-09
8
2022-10-09
26
2022-10-09
Kurzeja Zuzanna
Bpk
2022-10-08
1
2022-10-08
2022-10-08
1
2022-10-09
2022-10-09
2022-10-09
20
2022-10-09
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (148)
2022-10-08
23
2022-10-09
1
250
2022-10-08
1
150
2022-10-09
2
100
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
DOMENA (157)
2022-10-08
29
2022-10-08
2022-10-09
13
30
2022-10-09
CELESTIA (158)
2022-10-08
18
2022-10-08
2022-10-09
45
2022-10-09
Lautenbach Marta
Klub Jeździecki Turze
SEKUNDO J (155)
2022-10-08
46
2022-10-08
40
2022-10-09
15
2022-10-09
37
Lewandowska Pola
Pomorska Liga Jeździecka
2022-10-08
35
2022-10-08
2022-10-09
34
2022-10-09
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
CASALI (18)
2022-10-08
6
70
2022-10-09
9
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
2022-10-08
19
2022-10-08
2022-10-09
6
50
2022-10-09
Lisiewicz Zuzanna
bpk
ECHMEA (165)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
8
2022-10-09
Łajewska Katarzyna
KJ Black Horse Team Gdańsk
LOUDWIG C (102)
2022-10-08
12
30
2022-10-08
44
2022-10-09
44
2022-10-09
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
PJOTTER (99)
2022-10-08
38
Markiewicz Helena
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (172)
2022-10-08
1
2022-10-08
29
2022-10-09
4
2022-10-09
Marks Łucja
BPK
MELODY (10)
2022-10-08
20
2022-10-08
20
Merkel Lisa
GTH Gdynia
LIBRA (126)
2022-10-08
31
2022-10-08
20
2022-10-09
2022-10-09
Michalska Agnieszka
KJ J.J. Darboven
CZARIS (118)
2022-10-09
17
2022-10-09
Milewska Julia
JKS Barłomino
2022-10-08
39
2022-10-08
CLAUDIUS (143)
2022-10-08
Müller Ewa
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-09
18
2022-10-09
32
2022-10-08
2
2022-10-08
Narloch Wiktoria
Bpk
MORWA (26)
2022-10-08
5
50
2022-10-08
2022-10-09
3
80
2022-10-09
Nazarewicz Julia
Sopocki KJ
ELEAR (187)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
4
2022-10-09
17
TANGO (188)
2022-10-08
2022-10-08
2022-10-09
2022-10-09
Niski Jolanta
KJ Black Horse Team
GJALT-D (100)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
7
2022-10-09
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
NELSON (144)
2022-10-08
21
2022-10-09
2022-10-08
Nowak Weronika
IGOR (210)
2022-10-08
Nowakowska Blanka
Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
LEMONIADA (110)
2022-10-09
9
2022-10-08
49
2022-10-08
1
2022-10-09
37
Nowakowska Paulina
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
ALISTER (33)
2022-10-08
23
2022-10-08
20
2022-10-09
14
2022-10-09
34
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-10-08
9
2022-10-08
4
2022-10-09
6
70
2022-10-09
5
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
PIACZENTO (101)
2022-10-08
17
2022-10-08
13
2022-10-09
10
2022-10-09
16
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
DORAWA (24)
2022-10-08
28
2022-10-08
14
2022-10-09
28
2022-10-09
19
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
RASCINO (171)
2022-10-08
29
2022-10-08
45
2022-10-09
47
2022-10-09
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
NICKY BOY (104)
2022-10-08
9
40
2022-10-08
11
2022-10-09
13
2022-10-09
6
Orlik Maksymilian
KJ J.J. Darboven
2022-10-09
6
2022-10-09
5
Orlik Weronika
KJ J.J. Darboven
2022-10-09
14
2022-10-09
Padalak Maria
Sopocki KJ
2022-10-08
2
250
2022-10-09
11
2022-10-08
15
2022-10-09
9
40
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (127)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
2022-10-09
1
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
NADIA (204)
2022-10-08
18
2022-10-08
1
2022-10-09
7
2022-10-09
9
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
6
2022-10-09
6
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2022-10-08
6
100
2022-10-08
8
ULTIMATUM (201)
2022-10-08
31
2022-10-08
28
2022-10-08
22
2022-10-08
LA COCO 3 (203)
2022-10-08
3
300
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (27)
2022-10-08
2022-10-08
2022-10-08
2022-10-09
2022-10-09
2022-10-09
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-10-09
39
2022-10-09
41
Przytuła Dominika
niezrzeszona
BRUGIA (94)
2022-10-08
20
2022-10-08
39
2022-10-08
2022-10-09
19
2022-10-09
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CASALI (18)
2022-10-08
1
300
2022-10-09
28
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (55)
2022-10-08
7
2022-10-09
2
2022-10-09
3
300
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-10-09
2022-10-09
2022-10-08
17
2022-10-08
5
2022-10-08
2
100
2022-10-08
43
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-10-08
4
120
2022-10-08
23
2022-10-09
8
40
2022-10-09
7
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
LASSINI N (161)
2022-10-08
15
2022-10-08
45
2022-10-09
17
2022-10-09
39
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
SIGNORINA (192)
2022-10-08
2022-10-08
1
2022-10-08
39
2022-10-09
22
2022-10-09
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (55)
2022-10-08
8
80
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
LOUIS H (40)
2022-10-08
17
2022-10-09
2022-10-08
11
40
2022-10-08
2022-10-09
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2022-10-08
1
2022-10-08
22
Rochowczyk Olga
Sopocki KJ
GRAFFA (163)
2022-10-08
3
80
2022-10-08
33
2022-10-09
31
2022-10-09
35
Rogala Maja
Sopocki Klub Jeździecki
LEONIA P (159)
2022-10-08
2022-10-08
1
2022-10-09
13
2022-10-09
Rozwadowska-Walczak Julia
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
RAINBOW (34)
2022-10-08
1
2022-10-08
13
2022-10-09
12
2022-10-09
15
Rozwadowska-Walczak Weronika
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2022-10-09
2022-10-09
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-10-08
31
2022-10-08
30
2022-10-09
29
2022-10-09
18
Sarnowski Przemysław
Klub Jeździecki La Scalla
GRENADA (36)
2022-10-08
2022-10-08
21
2022-10-09
2022-10-09
41
Sarnowski Przemysław
Klub Jeździecki La Scalla
2022-10-08
2022-10-08
32
2022-10-09
30
2022-10-09
2022-10-08
47
2022-10-08
2022-10-09
26
2022-10-09
Seroczyńska Nela
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
3
2022-10-09
4
PIXI BH (74)
2022-10-08
1
2022-10-09
5
Seroczyński Kacper
KJ Black Horse Team Gdańsk
PIXI BH (74)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
5
2022-10-09
3
Sikorska Natalia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
SINUS (67)
2022-10-08
29
2022-10-08
29
2022-10-09
11
2022-10-09
Skorowska Gaja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-10-08
1
2022-10-08
33
2022-10-09
32
2022-10-09
Ślipy Tatiana
BPK kuj-pom
2022-10-09
12
2022-10-09
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
2022-10-08
1
2022-10-08
25
2022-10-09
25
2022-10-09
Staniewicz Wioleta
brak
PACO (160)
2022-10-08
1
2022-10-09
14
2022-10-08
2022-10-09
2022-10-08
29
Staroniewicz Karolina
Klub Jeździecki Arpav
PASJA (214)
2022-10-09
13
2022-10-09
Stasiak Natasza
Sopocki KJ
2022-10-08
26
2022-10-08
2022-10-09
10
30
2022-10-09
Suminska Ewa
Klub Jeździecki Młyńska Struga
CAFISSIMO (108)
2022-10-08
44
2022-10-08
19
2022-10-09
14
2022-10-09
Szachnowska Marita
Klub Jeździecki La Scalla
2022-10-08
1
2022-10-08
13
30
Szamp Julia
Sopocki KJ
2022-10-09
16
2022-10-09
18
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2022-10-08
18
2022-10-08
26
2022-10-09
40
2022-10-09
23
2022-10-08
24
2022-10-08
3
200
2022-10-09
3
150
2022-10-09
21
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
GINEWRA (217)
2022-10-09
23
Tarka Anna
BPK
DEMETER (81)
2022-10-08
20
2022-10-08
20
2022-10-09
11
2022-10-09
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (115)
2022-10-08
2022-10-09
Terlecka Karolina
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2022-10-08
1
2022-10-08
1
Trocikowska Zuzanna
Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
2022-10-08
16
2022-10-09
BOSS (30)
2022-10-08
32
2022-10-08
30
2022-10-09
36
2022-10-09
4
100
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (77)
2022-10-08
1
2022-10-08
29
2022-10-08
1
2022-10-09
3
2022-10-09
12
2022-10-09
Tyszkiewicz Dorota
Brak
WIZJA (154)
2022-10-08
44
2022-10-08
29
2022-10-09
25
2022-10-09
Ustimiuk Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
MISZA (79)
2022-10-08
19
2022-10-08
1
2022-10-09
2022-10-09
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CHELLO Z (194)
2022-10-08
38
2022-10-08
42
2022-10-09
20
2022-10-09
33
HEWELIA (195)
2022-10-08
7
40
2022-10-08
8
60
2022-10-09
21
2022-10-09
5
70
Wachowicz Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
BERGAMO (208)
2022-10-08
2022-10-08
48
2022-10-08
36
Wernerowicz Karolina
Akademia Jeździecka Dawidy
VLEUT (16)
2022-10-08
40
2022-10-08
2022-10-09
11
30
2022-10-09
TARTAN (59)
2022-10-08
51
2022-10-08
45
2022-10-09
16
2022-10-09
CARAJON (164)
2022-10-08
21
2022-10-08
2022-10-09
15
Wesołowska Ewa
Brak
2022-10-09
2022-10-09
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-10-09
12
CRISTO (168)
2022-10-08
43
2022-10-08
2022-10-09
46
2022-10-09
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
1
2022-10-09
13
DANDY (53)
2022-10-08
13
2022-10-08
2022-10-09
1
2022-10-09
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-10-08
48
2022-10-08
2022-10-09
2
250
2022-10-09
4
DIADEMA (58)
2022-10-08
29
2022-10-08
27
2022-10-09
27
2022-10-09
27
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
GULIA (114)
2022-10-08
10
30
2022-10-08
34
2022-10-09
16
2022-10-09
31
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2022-10-08
2022-10-08
Wostal Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
BOLIVAR (35)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
6
2022-10-09
Wygnańczuk Julia
SKJ
EAZY BOY (190)
2022-10-08
1
2022-10-08
1
2022-10-09
18
2022-10-09
22
Ziółkowska Maria
BPK
2022-10-08
1
2022-10-08
20
Ziółkowska Weronika
Sopocki KJ
2022-10-08
35
2022-10-09
2
200
Żmuda Michał
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2022-10-08
1
2022-10-08
1
Żukowska Marta
Brak
CYGAN (209)
2022-10-08
1

Number of Riders: 159

Number of Horses: 184

The sum of prizes: 9 320.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl