Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
218 ACCEPTED 2022-08-06 20:47:21
2022-08-06 20:47:21
Dariusz Reszuta ABAGGIO
  • 1x ZR5/LL/LL - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
217 ACCEPTED 2022-08-06 20:42:59
2022-08-06 20:42:59
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 2x ZR5/LL/LL - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
216 ACCEPTED 2022-08-05 12:25:37
2022-08-05 12:25:37
Konrad Mański CORTINO
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
215 ACCEPTED 2022-08-04 18:06:30
2022-08-04 18:06:30
Zuzanna Niziołek LIMONCHELLO
  • 1x ZR2/L/L - dokładności (238.1.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
214 ACCEPTED 2022-08-03 17:05:37
2022-08-03 17:05:37
Natalia Klebba NOLAN
  • 1x ZR5/LL/LL - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
213 ACCEPTED 2022-08-03 17:04:48
2022-08-03 17:04:48
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 1x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR7/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
212 ACCEPTED 2022-08-03 16:37:47
2022-08-03 16:37:47
Helena Pałosz TITAN
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
211 ACCEPTED 2022-08-04 14:20:10
2022-08-02 13:08:46
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 2x ZR2/L/L - dokładności (238.1.1) - konkurs regionalny
  • 2x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
210 ACCEPTED 2022-08-02 11:43:04
2022-08-02 11:40:46
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR7/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR8/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
209 ACCEPTED 2022-08-05 10:40:59
2022-08-02 08:57:50
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
208 ACCEPTED 2022-08-02 10:06:00
2022-08-02 08:45:51
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 2x ZR2/L/L - dokładności (238.1.1) - konkurs regionalny
207 ACCEPTED 2022-08-02 07:35:06
2022-08-01 22:51:16
Filip Babiak SIGNORINA
  • 2x ZR1/LL/LL - dokładności ( art.238.1.1) - konkurs regionalny
206 ACCEPTED 2022-08-05 09:50:31
2022-08-01 22:40:55
Tomasz Olszewski CHILL WIN TOP
  • 2x ZR1/LL/LL - dokładności ( art.238.1.1) - konkurs regionalny
  • 2x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
205 ACCEPTED 2022-08-05 10:09:13
2022-08-01 22:35:31
Leon Półrola MAPLEVALLEY'S SALLY
  • 2x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 2x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
204 ACCEPTED 2022-08-05 09:46:46
2022-08-01 22:34:16
Leon Półrola IHRP GISELLE
  • 2x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 2x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
203 ACCEPTED 2022-08-01 21:50:25
2022-08-01 21:06:02
Zuzanna Becker MADISON VDL
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
202 ACCEPTED 2022-08-01 21:54:24
2022-08-01 21:05:11
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
201 ACCEPTED 2022-08-01 21:51:03
2022-08-01 19:22:57
Kamil Dudzik BELLA MARIA
  • 2x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
200 ACCEPTED 2022-08-02 12:38:31
2022-08-01 19:21:50
Zuzanna Topa ERIKA
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
199 ACCEPTED 2022-08-02 15:10:15
2022-08-01 18:19:14
Natasza Stasiak ICARUS VAN HET MISPELHOF
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
198 ACCEPTED 2022-08-02 21:14:07
2022-08-01 18:06:22
Klaudia Kaczorowska GLORA
  • 2x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
197 ACCEPTED 2022-08-02 21:14:11
2022-08-01 18:05:56
Klaudia Kaczorowska CONCHITTA Z
  • 2x ZR1/LL/LL - dokładności ( art.238.1.1) - konkurs regionalny
196 ACCEPTED 2022-08-05 15:55:08
2022-08-01 18:03:47
Natasza Alicja Tomaszewicz ARQUERA DEL JARAMA
  • 2x ZR2/L/L - dokładności (238.1.1) - konkurs regionalny
  • 2x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
195 ACCEPTED 2022-08-06 08:16:37
2022-08-01 18:03:45
Gaja Skorowska DĘBLIN AA
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 2x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
194 ACCEPTED 2022-08-05 09:50:01
2022-08-01 18:01:45
Justyna Kopko L' AREZZO KEROS
  • 2x ZR1/LL/LL - dokładności ( art.238.1.1) - konkurs regionalny
  • 2x ZR5/LL/LL - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
193 ACCEPTED 2022-08-07 16:28:11
2022-08-01 18:01:00
Justyna Kopko STUBENHOFF’S CORTADO
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
192 ACCEPTED 2022-08-04 13:39:29
2022-08-01 14:24:33
Angelika Bogacka WOLVERINE
  • 2x ZR1/LL/LL - dokładności ( art.238.1.1) - konkurs regionalny
  • 2x ZR5/LL/LL - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
191 ACCEPTED 2022-08-04 15:44:46
2022-08-01 12:42:42
Antonina Buszan ECHMEA
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
190 ACCEPTED 2022-08-04 12:55:22
2022-08-01 11:52:11
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR7/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
189 ACCEPTED 2022-08-02 12:10:29
2022-08-01 11:32:19
Julia Myszk KAMPIOEN FW
  • 2x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
188 ACCEPTED 2022-08-02 12:27:14
2022-08-01 11:10:55
Martyna Kiereś POLAR
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
187 ACCEPTED 2022-08-01 12:38:25
2022-08-01 11:10:29
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
186 ACCEPTED 2022-08-03 17:28:56
2022-08-01 09:38:43
Robert Filipczak QUEBEC
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
185 ACCEPTED 2022-08-01 07:57:23
2022-08-01 04:15:43
Natalia Czech CAMELIA
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
184 ACCEPTED 2022-08-05 09:58:55
2022-08-01 00:21:24
Zofia Pakur LEMINUS
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
183 ACCEPTED 2022-08-05 10:43:56
2022-08-01 00:20:03
Martyna Kiereś SPRING STAR'S ARNE
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
182 ACCEPTED 2022-08-05 10:34:19
2022-07-31 20:28:24
Karolina Szostawicka R-FOOD CARMELA A-Z
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
181 ACCEPTED 2022-08-05 09:53:18
2022-07-31 20:26:54
Karolina Szostawicka JUULTJE
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
180 ACCEPTED 2022-08-02 12:29:53
2022-07-31 19:18:08
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
179 ACCEPTED 2022-08-02 12:29:59
2022-07-31 19:16:33
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
178 ACCEPTED 2022-08-02 12:09:13
2022-07-31 16:30:59
Julia Szamp GREEN DAY
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
177 ACCEPTED 2022-08-01 07:50:29
2022-07-31 15:48:28
Julia Parda CACHASSIMO
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
176 ACCEPTED 2022-08-01 07:50:32
2022-07-31 15:47:36
Julia Parda COLLADA-A
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
175 ACCEPTED 2022-08-02 20:02:42
2022-07-31 15:00:32
Julia Karolak ADAGIO MOON
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
174 ACCEPTED 2022-08-01 16:34:09
2022-07-31 11:41:51
Oliwia Chudzik MESSI
  • 2x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
173 ACCEPTED 2022-08-06 10:32:32
2022-07-31 09:35:36
Helena Pałosz FIGA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
172 ACCEPTED 2022-08-01 21:47:30
2022-07-30 19:29:19
Jagoda Chrząszczak AKT
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
171 ACCEPTED 2022-08-04 20:27:07
2022-07-30 19:27:57
Aleksandra Wylegała COSTA SERENA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
170 ACCEPTED 2022-08-05 14:29:45
2022-07-30 19:27:05
Weronika Kamińska WALENCJA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
169 ACCEPTED 2022-08-05 09:57:40
2022-07-30 19:26:09
Julia Bronnenberg LAWENDA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
168 ACCEPTED 2022-08-02 21:14:34
2022-07-30 18:30:12
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR7/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
167 ACCEPTED 2022-08-05 09:54:28
2022-07-30 13:33:54
Maja Borowiecka KALA
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
166 ACCEPTED 2022-08-02 12:15:38
2022-07-30 05:30:56
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
165 ACCEPTED 2022-08-05 06:59:56
2022-07-30 00:28:10
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 1x ZR2/L/L - dokładności (238.1.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
164 ACCEPTED 2022-08-05 06:59:59
2022-07-30 00:27:20
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
163 ACCEPTED 2022-08-01 07:58:31
2022-07-29 21:27:35
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 22/DK CC/DK zwykły 238.2.1 - wys.140 cm
  • 1x 41/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
162 ACCEPTED 2022-08-01 07:58:05
2022-07-29 21:24:52
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR8/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
161 ACCEPTED 2022-08-01 07:58:11
2022-07-29 21:24:05
Agnieszka Racka LOUIS H
  • 1x ZR2/L/L - dokładności (238.1.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR7/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
160 ACCEPTED 2022-08-02 20:05:30
2022-07-29 19:51:25
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 2x ZR2/L/L - dokładności (238.1.1) - konkurs regionalny
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
159 ACCEPTED 2022-08-02 10:17:11
2022-07-29 18:23:18
Julia Zujkiewicz TURYSTKA
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
158 ACCEPTED 2022-08-02 19:41:14
2022-07-29 17:10:33
Michalina Skoczylas CAPRICHOSA
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
157 ACCEPTED 2022-08-01 11:09:34
2022-07-29 08:33:02
Ruxandra Natalia Nicolescu CARPACIO
  • 2x ZR1/LL/LL - dokładności ( art.238.1.1) - konkurs regionalny
  • 2x ZR5/LL/LL - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
156 ACCEPTED 2022-08-01 07:58:39
2022-07-29 08:26:42
Karolina Rogala ELTANI
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR8/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
155 ACCEPTED 2022-08-01 07:58:41
2022-07-29 08:25:21
Karolina Rogala KYANA HDH
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR7/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
154 ACCEPTED 2022-08-01 11:09:58
2022-07-29 08:23:53
Edyta Legawiec VADIS
  • 2x ZR1/LL/LL - dokładności ( art.238.1.1) - konkurs regionalny
  • 2x ZR5/LL/LL - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
153 ACCEPTED 2022-08-01 11:10:09
2022-07-29 08:06:44
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR8/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
152 ACCEPTED 2022-08-02 12:47:53
2022-07-29 08:04:38
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 2x ZR2/L/L - dokładności (238.1.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR3/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR7/P/P - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
151 ACCEPTED 2022-08-02 19:44:53
2022-07-29 07:24:52
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x ZR2/L/L - dokładności (238.1.1) - konkurs regionalny
  • 2x ZR6/L/L - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
150 ACCEPTED 2022-08-01 07:59:01
2022-07-29 00:03:27
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x ZR4/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
  • 1x ZR8/N/N - zwykły (238.2.1) - konkurs regionalny
149 ACCEPTED 2022-08-01 12:37:58
2022-07-28 22:56:47
Antonia Chylińska CARILO
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
148 ACCEPTED 2022-08-05 10:30:13
2022-07-28 22:54:46
Hanna Pszkit PASJONATA NADIA
  • 2x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
147 ACCEPTED 2022-08-02 21:51:17
2022-07-28 22:27:17
Marcel Soforek BOSS
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
146 ACCEPTED 2022-07-29 21:16:08
2022-07-28 22:25:21
Marcel Soforek LANDCASTER
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
145 ACCEPTED 2022-07-29 21:16:12
2022-07-28 22:24:23
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
144 ACCEPTED 2022-08-05 10:18:36
2022-07-28 22:07:33
Maja Kościelna MIRA
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
143 ACCEPTED 2022-08-06 08:26:26
2022-07-28 22:05:51
Wiktoria Rosada CAPREA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
142 ACCEPTED 2022-07-29 09:21:04
2022-07-28 19:11:15
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
141 ACCEPTED 2022-08-01 07:59:17
2022-07-28 17:31:40
Apolonia Gac GOLDEN LADY
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
140 ACCEPTED 2022-07-28 15:42:34
2022-07-28 10:12:10
Maja Szukalska SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
139 ACCEPTED 2022-08-06 18:51:17
2022-07-28 06:11:46
Zuzanna Kaleta LIKE A LION B
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
138 ACCEPTED 2022-08-02 20:39:12
2022-07-27 21:35:01
Wiktor Kajetan Piechota JUKON
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
137 ACCEPTED 2022-08-05 10:28:36
2022-07-27 21:23:16
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
136 ACCEPTED 2022-08-04 07:11:21
2022-07-27 18:28:59
Julia Lendzion FERDINAND
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
135 ACCEPTED 2022-07-29 21:16:38
2022-07-27 17:53:55
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
134 ACCEPTED 2022-08-04 20:28:32
2022-07-27 14:45:44
Magdalena Leżucha DISCOVERY
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
133 ACCEPTED 2022-08-03 22:19:07
2022-07-27 12:09:50
Maja Witkowska ZIBI LAZAR
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
132 ACCEPTED 2022-08-02 20:40:56
2022-07-27 12:09:14
Maja Witkowska KAKAO
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
131 ACCEPTED 2022-08-01 07:59:26
2022-07-27 11:56:06
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 22/DK CC/DK zwykły 238.2.1 - wys.140 cm
  • 1x 41/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
130 ACCEPTED 2022-07-28 08:55:49
2022-07-27 09:35:02
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
129 ACCEPTED 2022-07-27 13:12:06
2022-07-26 23:01:05
Lena Anna Tokarz AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
128 ACCEPTED 2022-07-28 13:42:16
2022-07-26 18:48:36
Wiktor Kajetan Piechota HANIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
127 ACCEPTED 2022-08-02 19:43:28
2022-07-26 18:47:37
Wiktor Kajetan Piechota ECONTEAU TER DIESCHOOT
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
126 ACCEPTED 2022-08-01 12:35:20
2022-07-26 18:32:25
Nadia Głębocka NAOMI C II
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
125 ACCEPTED 2022-08-06 08:19:35
2022-07-26 18:07:23
Kinga Foks FENDI
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 2x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
124 ACCEPTED 2022-07-28 13:41:39
2022-07-26 17:48:51
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
123 ACCEPTED 2022-07-27 13:11:17
2022-07-26 17:47:17
Martyna Kowalczyk HALAMA
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
122 ACCEPTED 2022-07-27 13:09:35
2022-07-26 17:46:30
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
121 ACCEPTED 2022-07-27 13:10:06
2022-07-26 14:00:43
Gabriela Lewandowska JUNIOR
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
120 ACCEPTED 2022-08-04 20:21:53
2022-07-26 14:00:17
Gabriela Lewandowska BEŁT
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
119 ACCEPTED 2022-08-05 09:51:51
2022-07-26 13:59:49
Michalina Lewandowska JAGIENKA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
118 ACCEPTED 2022-08-04 20:30:21
2022-07-26 13:59:24
Michalina Lewandowska EMMA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
117 ACCEPTED 2022-07-29 11:03:13
2022-07-26 08:15:17
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
116 ACCEPTED 2022-08-05 14:30:24
2022-07-25 21:57:13
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
115 ACCEPTED 2022-07-26 08:17:02
2022-07-25 18:52:52
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
114 ACCEPTED 2022-07-26 08:17:07
2022-07-25 18:52:03
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
113 ACCEPTED 2022-08-01 17:48:31
2022-07-25 12:01:31
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
112 ACCEPTED 2022-07-28 13:41:45
2022-07-24 17:33:10
Nikola Sobótka HAWANA
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
111 ACCEPTED 2022-07-28 13:41:47
2022-07-24 17:32:16
Nikola Sobótka GARROU DE MESSITERT
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
110 ACCEPTED 2022-08-01 12:36:14
2022-07-24 15:53:51
Antonina Książek LUCILLA
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 2x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
109 ACCEPTED 2022-08-01 21:53:55
2022-07-24 15:52:36
Michalina Książek NO LIMED
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
108 ACCEPTED 2022-08-01 07:59:47
2022-07-24 13:12:07
Pola Cichla DIANA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
  • 1x 43/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
107 ACCEPTED 2022-07-27 13:10:26
2022-07-24 09:24:34
Franciszek Głoskowski C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 1/ZAB/Zabawowy dokładności - do 50 cm
  • 2x 23/ZAB/Zabawowy dokładności - wys. do 50 cm
106 ACCEPTED 2022-08-05 09:49:50
2022-07-23 19:13:55
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
105 ACCEPTED 2022-07-24 07:37:22
2022-07-23 13:40:30
Aleksandra Lewicka PAINTED WHITE COURTIER
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
104 ACCEPTED 2022-07-26 21:04:35
2022-07-23 12:58:08
Helena Kolikow CAVALIADA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
103 ACCEPTED 2022-08-06 20:16:19
2022-07-22 17:17:45
Zofia Baranowicz INNOCENTY
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 43/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
102 ACCEPTED 2022-08-01 16:32:02
2022-07-22 14:51:54
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 41/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
101 ACCEPTED 2022-08-01 16:32:08
2022-07-22 14:50:22
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
100 ACCEPTED 2022-08-05 10:44:31
2022-07-22 14:47:18
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 42/KUCE 50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm
99 ACCEPTED 2022-08-05 10:24:37
2022-07-22 14:44:46
Blanka Pellowska NADIA
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
98 ACCEPTED 2022-07-26 08:18:15
2022-07-22 13:36:11
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
97 ACCEPTED 2022-07-26 08:18:16
2022-07-22 13:35:20
Dominika Długosz TARTAN
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
96 ACCEPTED 2022-08-05 09:45:17
2022-07-21 15:00:15
Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
95 ACCEPTED 2022-07-23 08:42:20
2022-07-21 09:28:33
Nela Dampc COQUICKUCO G
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
94 ACCEPTED 2022-08-04 20:29:02
2022-07-21 09:27:58
Nela Dampc DURANTO Z
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
93 ACCEPTED 2022-08-04 20:21:24
2022-07-21 09:27:29
Nela Dampc BATOR
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
92 ACCEPTED 2022-07-20 23:27:45
2022-07-20 23:04:30
Tola Wawrzkiewicz ZALVO
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
91 ACCEPTED 2022-07-20 23:27:52
2022-07-20 23:03:07
Tola Wawrzkiewicz FUEGO CN
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
90 ACCEPTED 2022-08-01 12:38:00
2022-07-20 10:21:04
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
89 ACCEPTED 2022-08-05 09:44:15
2022-07-20 09:48:15
Anna Romanowska HADES PONYSPORT
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
88 ACCEPTED 2022-08-05 10:52:40
2022-07-20 09:15:40
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
87 ACCEPTED 2022-07-28 09:09:47
2022-07-19 21:39:54
Victoria Ferjan MARCO
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
86 ACCEPTED 2022-07-28 09:09:49
2022-07-19 21:39:37
Victoria Ferjan CONTINIA
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
85 ACCEPTED 2022-08-01 10:41:37
2022-07-19 11:29:01
Jakub Mroczek VULCANO
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
84 ACCEPTED 2022-07-29 23:02:07
2022-07-18 14:41:07
Gabriela Romanowska RAKSA
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
83 ACCEPTED 2022-08-04 20:30:02
2022-07-18 14:24:50
Aleksandra Lewicka EGZORCYSTA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
82 ACCEPTED 2022-07-24 07:37:29
2022-07-18 14:22:25
Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
81 ACCEPTED 2022-07-22 08:26:03
2022-07-17 23:33:04
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
80 ACCEPTED 2022-08-05 09:48:30
2022-07-17 19:16:26
Katarzyna Zawadzka INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
79 ACCEPTED 2022-07-22 12:31:56
2022-07-17 15:58:09
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
78 ACCEPTED 2022-07-25 07:58:26
2022-07-17 15:57:46
Magdalena Szczechura CARTANA D`HOTOT
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
77 ACCEPTED 2022-08-05 10:55:55
2022-07-17 14:29:55
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
76 ACCEPTED 2022-08-05 10:03:24
2022-07-17 14:29:26
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
75 ACCEPTED 2022-07-28 13:42:31
2022-07-17 11:09:59
Maria Koperska - Pacyńska WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
74 ACCEPTED 2022-07-27 13:11:00
2022-07-17 11:07:37
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
73 ACCEPTED 2022-08-02 20:46:27
2022-07-17 07:51:33
Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 42/KUCE 50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm
72 ACCEPTED 2022-08-05 09:41:01
2022-07-17 07:50:18
Natalia Jensen GABA ZAGORKA
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
71 ACCEPTED 2022-08-05 10:07:11
2022-07-17 06:27:28
Marta Frukacz LUPIDELIA EBONY LADY
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
70 ACCEPTED 2022-08-05 10:16:26
2022-07-16 14:47:56
Julia Pawłowska MIKO
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
69 ACCEPTED 2022-08-05 10:54:33
2022-07-16 14:45:51
Julia Pawłowska TINA MILLER LADY
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
68 ACCEPTED 2022-08-05 10:06:33
2022-07-15 18:54:00
Zofia Wierucka LUNA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
67 ACCEPTED 2022-07-28 15:42:15
2022-07-15 18:53:33
Maria Wierucka CYKOR
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
66 ACCEPTED 2022-07-28 15:42:20
2022-07-15 18:53:03
Maria Wierucka KARINA
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
65 ACCEPTED 2022-08-05 10:10:42
2022-07-15 18:01:39
Marcel Wiśniewski MAROKO
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
64 ACCEPTED 2022-07-28 08:54:53
2022-07-15 18:00:12
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
63 ACCEPTED 2022-07-29 14:30:03
2022-07-15 11:55:55
Amelia Kużel WALENTINO
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
62 ACCEPTED 2022-07-18 07:53:21
2022-07-15 11:51:33
Wiktoria Ryciak CLOUD 27
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
61 ACCEPTED 2022-07-28 12:46:30
2022-07-15 11:48:27
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
60 ACCEPTED 2022-08-05 09:43:31
2022-07-14 20:45:54
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
59 ACCEPTED 2022-07-25 15:48:04
2022-07-14 14:30:30
Karolina Wernerowicz ORANG UTAN CLAUS
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
58 ACCEPTED 2022-07-25 15:48:06
2022-07-14 14:29:28
Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
57 ACCEPTED 2022-08-01 12:29:06
2022-07-14 12:26:40
Inga Olejarz ZOSIMA
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
56 ACCEPTED 2022-07-26 08:16:41
2022-07-14 09:51:54
Amelia Lewkowicz FORSTER
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
55 ACCEPTED 2022-07-26 08:16:44
2022-07-14 09:51:30
Amelia Lewkowicz UNIC DE L'AUBONNIERE
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
54 ACCEPTED 2022-07-19 10:45:25
2022-07-14 09:50:20
Zuzanna Sławińska WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
53 ACCEPTED 2022-07-19 10:45:22
2022-07-14 09:49:35
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
52 ACCEPTED 2022-07-27 09:41:17
2022-07-12 09:40:11
Marek Rozumecki BENETON
  • 2x 1/ZAB/Zabawowy dokładności - do 50 cm
  • 2x 23/ZAB/Zabawowy dokładności - wys. do 50 cm
51 ACCEPTED 2022-07-27 09:41:22
2022-07-12 09:35:05
Anna Rozumecka BENETON
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
50 ACCEPTED 2022-08-05 14:32:15
2022-07-11 23:08:18
Zofia Krzeszewska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
49 ACCEPTED 2022-08-05 14:20:41
2022-07-11 23:05:43
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
48 ACCEPTED 2022-07-25 15:47:35
2022-07-11 20:59:57
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
47 ACCEPTED 2022-07-25 15:47:37
2022-07-11 20:59:07
Zuzanna Gawęda ERA
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
46 ACCEPTED 2022-07-25 15:47:40
2022-07-11 20:57:55
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
45 ACCEPTED 2022-07-29 23:03:34
2022-07-10 21:24:13
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
44 ACCEPTED 2022-08-05 10:31:52
2022-07-10 21:23:41
Nela Seroczyńska PIXI BH
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
43 ACCEPTED 2022-07-25 15:47:23
2022-07-10 16:04:25
Julia Trześniewska CORRADO X
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
42 ACCEPTED 2022-08-05 11:01:18
2022-07-10 15:32:17
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
41 ACCEPTED 2022-08-05 10:37:52
2022-07-10 14:44:45
Michalina Błądek RICARDA
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
40 ACCEPTED 2022-08-01 16:33:42
2022-07-10 14:44:12
Maja Drozdowska HEDVAN
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 43/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
39 ACCEPTED 2022-07-30 08:37:05
2022-07-10 14:43:34
Amelia Rojek LIWIA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 43/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
38 ACCEPTED 2022-08-01 10:42:17
2022-07-10 14:42:34
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
37 ACCEPTED 2022-08-02 10:16:23
2022-07-10 14:42:00
Zofia Reimann BUCEFAL
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
36 ACCEPTED 2022-08-01 07:53:05
2022-07-10 14:41:37
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
35 ACCEPTED 2022-08-01 07:53:08
2022-07-10 14:41:03
Zofia Reimann ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
34 ACCEPTED 2022-08-05 10:04:51
2022-07-10 14:39:16
Maja Sałapatek LOGAN
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
33 ACCEPTED 2022-07-21 07:48:25
2022-07-10 13:05:29
Klara Kajdrys MAIDI
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
32 ACCEPTED 2022-07-19 10:46:24
2022-07-10 13:04:19
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
31 ACCEPTED 2022-07-21 07:47:39
2022-07-10 12:01:01
Marianna Pupiałło CANTTERA LEMON
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
30 ACCEPTED 2022-07-31 20:41:17
2022-07-10 12:00:33
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
29 ACCEPTED 2022-07-15 12:15:15
2022-07-10 11:50:09
Marcelina Biernaczyk LEON
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
28 ACCEPTED 2022-08-05 09:51:22
2022-07-10 11:49:43
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
27 ACCEPTED 2022-08-05 10:50:44
2022-07-10 11:49:11
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
26 ACCEPTED 2022-07-15 12:15:55
2022-07-10 11:48:30
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 2x 30/110/Z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
25 ACCEPTED 2022-08-05 10:25:51
2022-07-10 11:44:53
Lila Kulesza NANDINA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
24 ACCEPTED 2022-07-14 16:03:38
2022-07-10 11:43:27
Ignacy Luboński ALF
  • 1x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
23 ACCEPTED 2022-08-01 13:31:48
2022-07-10 11:41:45
Helena Lubońska ALF
  • 2x 1/ZAB/Zabawowy dokładności - do 50 cm
  • 2x 23/ZAB/Zabawowy dokładności - wys. do 50 cm
22 ACCEPTED 2022-07-21 07:48:13
2022-07-10 11:41:04
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
21 ACCEPTED 2022-07-25 15:48:16
2022-07-10 10:31:35
Iga Chojowska GI-GI STAR
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 2x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
20 ACCEPTED 2022-07-25 15:48:19
2022-07-10 10:28:32
Iga Chojowska BRAVOUR PP
  • 2x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
19 ACCEPTED 2022-07-21 07:47:33
2022-07-09 22:54:34
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
18 ACCEPTED 2022-07-19 11:13:23
2022-07-09 22:54:05
Julia Peszek KAZAN VAN DE PITSEMBURG
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
17 ACCEPTED 2022-07-19 11:13:27
2022-07-09 22:53:28
Julia Peszek VIKITA CHABAUDIERE
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 40/GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
16 ACCEPTED 2022-08-04 20:31:05
2022-07-08 23:56:12
Julia Zegarska ESPRIT
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 42/KUCE 50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm
  • 1x 43/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
15 ACCEPTED 2022-08-05 10:27:28
2022-07-08 17:30:27
Piotr Woźniak OSTEN
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
14 ACCEPTED 2022-07-29 11:58:29
2022-07-08 17:28:45
Stanisław Woźniak ZALOTKA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
13 ACCEPTED 2022-07-30 20:28:07
2022-07-08 14:50:29
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
12 ACCEPTED 2022-07-25 15:50:20
2022-07-08 14:49:05
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
11 ACCEPTED 2022-07-30 20:26:48
2022-07-07 13:27:30
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
10 ACCEPTED 2022-08-04 20:26:15
2022-07-07 13:12:33
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
9 ACCEPTED 2022-08-05 10:42:42
2022-07-07 13:12:00
Antoni Nowak SANTIAGO
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
8 ACCEPTED 2022-07-27 13:11:40
2022-07-07 13:11:25
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
7 ACCEPTED 2022-07-21 07:50:05
2022-07-07 10:07:48
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
6 ACCEPTED 2022-07-21 07:54:13
2022-07-07 10:06:43
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
5 ACCEPTED 2022-08-05 10:45:33
2022-07-06 23:56:20
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
4 ACCEPTED 2022-08-05 09:56:13
2022-07-06 23:54:47
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
3 ACCEPTED 2022-07-27 13:10:33
2022-07-06 23:54:20
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
2 ACCEPTED 2022-08-04 20:24:36
2022-07-06 23:53:48
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
1 ACCEPTED 2022-08-01 12:20:09
2022-07-06 21:40:56
Lena Gabriel I-BLACK WIDOW
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
2. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
3. Baranowicz Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
O058732
4. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
6. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
7. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
8. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
9. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
10. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
11. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
12. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
13. Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
O067719
14. Bogacka Angelika Sopocki Klub Jeździecki
S
0004888
15. Bogacka Angelika Sopocki Klub Jeździecki
S
0004888
16. Borowiecka Maja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2013 (Mł.)
O071435
17. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
18. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
19. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
20. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
21. Chmielewska Karolina SKJ Beckersport Laszczki
2011 (Mł.)
O061830
22. Chojowska Iga BPK (SLA)
2010 (JM.)
O054009
23. Chrząszczak Jagoda Budzyński KS Kłos SJ
2010 (JM.)
O063487
24. Chrząszczak Jagoda Budzyński KS Kłos SJ
2010 (JM.)
O063487
25. Chudzik Oliwia Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2003 (MJ.)
O051740
26. Chudzik Oliwia Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2003 (MJ.)
O051740
27. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
28. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
29. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
30. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
31. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
32. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
33. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
34. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
35. Długosz Karolina SKJ Sopot
2007 (JM.)
O066521
36. Drozdowska Maja Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O051350
37. Dudzik Kamil Sopocki Klub Jeździecki
S
O058152
38. Dudzik Kamil Sopocki Klub Jeździecki
S
O058152
39. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
40. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
41. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
42. Ferjan Victoria Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2008 (JM.)
O050021
43. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050337
44. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050337
45. Foks Kinga BPK
2011 (Mł.)
O066722
46. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
47. Gabriel Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
10257910
48. Gac Apolonia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O064281
49. Gac Apolonia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O064281
50. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
51. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
10258045
52. Gerard Carla Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
53. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
54. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
55. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
56. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
57. Głoskowski Franciszek KJ Infernal Team Golesze
2016 (Mł.)
Brak
58. Jensen Natalia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O066457
LZRWZJ/47/22
59. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
60. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
61. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O058077
62. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O058077
63. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
64. Kaleta Zuzanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055846
65. Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
2009 (JM.)
O059032
66. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
67. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
68. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
69. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
70. Karasińska Olga UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O053837
71. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
72. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
73. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O057311
74. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O057311
75. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
76. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
77. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
78. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
79. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O064348
80. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
81. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
82. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
83. Kościelna Maja Horse Team Agri Sudety
2011 (Mł.)
O069325
84. Kowalczyk Martyna Ukj karmen nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
85. Kowalczyk Martyna Ukj karmen nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
86. Koźlik Kornelia Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2007 (JM.)
O048154
87. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
88. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
89. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
90. Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O064947
91. Książek Antonina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057534
92. Książek Michalina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057082
93. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
94. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
O052198
95. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
96. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
97. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
98. Legawiec Edyta St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O045507
99. Legawiec Edyta St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O045507
100. Lendzion Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O054572
101. Lewandowska Gabriela KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O058314
102. Lewandowska Gabriela KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O058314
103. Lewandowska Michalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O057242
104. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
O062191
105. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
106. Leżucha Magdalena KJ VENA Rogoźnik
2011 (Mł.)
O067049
107. Lubońska Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2015 (Mł.)
brak
108. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
109. Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O029281
110. Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O029281
111. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
112. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
113. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2004 (J.)
O056639
114. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2004 (J.)
O056639
115. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (J.)
O049272
116. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (J.)
O049272
117. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
118. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
119. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
120. Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2010 (JM.)
O052047
121. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
122. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
123. Myszk Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2001 (MJ.)
O029201
124. Myszk Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2001 (MJ.)
O029201
125. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O062418
126. Nicolescu Ruxandra Natalia St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O068549
127. Nicolescu Ruxandra Natalia St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O068549
128. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
129. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
130. Olaszek Alicja KJ Janowice
2009 (JM.)
O055650
131. Olejarz Inga St. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
132. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
133. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
134. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
135. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
136. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
137. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
138. Pałosz Helena Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2010 (JM.)
O062531
139. Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O062531
140. Pałosz Helena Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2010 (JM.)
O062531
141. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
142. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
143. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (JM.)
O051351
144. Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O063460
145. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
146. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
147. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
148. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
149. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
150. Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
151. Półrola Leon JKS Olsza
2012 (Mł.)
O068050
152. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
153. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
154. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
155. Pszkit Hanna BPK WIE
2011 (Mł.)
O063801
156. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
157. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
158. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
159. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
160. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
161. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
162. Rochowczyk Olga Sopocki KJ
2005 (J.)
O052448
163. Rochowczyk Olga Sopocki KJ
2005 (J.)
O052448
164. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
165. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
166. Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O060529
167. Romanowska Anna UKS Primo Horse Club Podłęcze
2012 (Mł.)
O058685
168. Romanowska Gabriela UKS Primo Horse Club Podłęcze
2009 (JM.)
O052504
169. Rosada Wiktoria Horse Team Agri Sudety
2010 (JM.)
O069326
170. Rozumecka Anna BPK (SLA)
2011 (Mł.)
O068532
171. Rozumecki Marek BPK (SLA)
2013 (Mł.)
O072724
172. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
173. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
174. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
175. Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O060237
176. Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O070012
177. Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O070012
178. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
179. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
180. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
181. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
182. Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O057357
183. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
184. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
185. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
186. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
187. Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
2007 (JM.)
brak
188. Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
2007 (JM.)
O060775
189. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
190. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
191. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
192. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
193. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O059242
194. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
195. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
196. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
197. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O037535
198. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
199. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
200. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
201. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
202. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Olsza
2003 (MJ.)
O031778
203. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Olsza
2003 (MJ.)
O031778
204. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
205. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
206. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
207. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O061493
208. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
209. Wernerowicz Karolina Akademia Jeździecka Dawidy
2008 (JM.)
O053405
210. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
211. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
212. Wierucka Maria Rio Grande Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
213. Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
214. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
215. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
216. Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
217. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
218. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
219. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
220. Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
2010 (JM.)
O062371
221. Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
2011 (Mł.)
O058369
222. Wylegała Aleksandra Budzyński KS Kłos SJ
2010 (JM.)
O060605
223. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
224. Zegarska Julia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2009 (JM.)
O070458
.
225. Zujkiewicz Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O062054
226. Zujkiewicz Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O062054
227. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

339

ABAGGIO - POL - wałach inna/- F: -
M: -
- -
2.

33

ADAGIO MOON Holsteiner Warmblut GER 2015 gelding bay/177 F: -
M: -
K034388 DE421000056815
3.

113

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach gniada/167 F: Aga Khan Z / Acorado I
M: Savannah Z / Sandro Z
K026890 056015Z55631915
4.

201

AKT SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
5.

2

ALF KUC POL 1996 ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
6.

53

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/kuc:143 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
D K032821 DE456370366209
7.

153

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore / Glansevin Graffiti
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
C K022823 616013640032412
8.

100

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Carey son
M: Alexis
K025231 616009640064214
9.

336

ARQUERA DEL JARAMA ANDALUZYJSKA POL 2012 klacz kara/165 F: ADUANERO JR
M: INDUCIDA VI
K034915 724908000110587
10.

310

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
11.

191

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/169 F: Mefisto
M: Astoria
K026119 616006660355712
12.

71

BATOR KUC POL 2004 wałach kara/kuc:125 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
A1 K022347 POL013611585004
13.

322

BELLA MARIA OLD POL 2011 klacz kara/174 F: Ballon
M: Catina
K022749 DE473730173111
14.

104

BEŁT KUC POL 2006 ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan / Grey
M: Beauty 455 /
A0 K018400 POL013610022506
15.

96

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:129 F: Tobi /
M: Bella / Szaman
A1 K023005 616013610071112
16.

63

BIRKUT MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/160 F: Dżihad
M: Birma
K027683 616006590024415
17.

230

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos / Cantanis
M: Birma / Pikap
K031185 616007610112517/A0006038S
18.

85

BRAVOUR PP DRP POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Baccarat / Bergarac
M: Niiina / Machno Carwyn
D K022593 DE434340709312
19.

76

BUBBA ZAGORKA KUC POL 2008 wałach izabelowata/kuc:138 F: nn
M: nn
C K031028 616999610293408
20.

32

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
A1 K026766 616999610217814
21.

24

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
22.

105

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:120 F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
A0 K032417 616013520029212
23.

147

CACHASSIMO HOL POL 2015 wałach gniada/168 F: Cachas / Caretino
M: P-Calvana Pro / Calvados II
K030436 DE421000753015
24.

155

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold /
M: Upona / Concorde
K033063 826002150873992
25.

158

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
26.

60

CANTTERA LEMON OLD GER 2010 klacz skarogniada/163 F: Contendro I / Contender
M: Lakerana / Lemon tree
K034507 DE433330523910
27.

180

CAPREA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz gniada/mk:129 F: NN
M: NN
A1 K034984 B0155710Z
28.

174

CAPRICHOSA NN POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
D K034638 724910000052102
29.

190

CARILO HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach kara/182 F: Crusander
M: Zemita
K022674 DE421000259512
30.

331

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
K033236 De14810336217
31.

301

CARPACIO HOL GER 2010 wałach gniada/185 F: Canturo / Cantus
M: Raffiness / Mytens
K034276 DE421000275310
32.

18

CARTANA D`HOTOT KWPN POL 2007 klacz siwa/168 F: Cartano
M: Hautesse D`Hotot
K012164 528003000709281
33.

112

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
A1 K026979 616999640096107
34.

94

CAVALIADA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
A1 K034311 616999640091512
35.

16

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
36.

81

CHERIE DE BEAUFOUR SF FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Macy van Leut / Elanville
K030234 12243223Y
37.

334

CHILL WIN TOP WESTFALSKA GER 2013 wałach skarogniada/173 F: Chin Win
M: Cethe
brak DE441411315413
38.

50

CLOUD 27 HOL POL 2009 wałach gniada/173 F: Cayado/Clearway
M: Vathia/Casall
K023054 DE421000060909
39.

340

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
40.

151

COLLADA-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/168 F: Rascin
M: Candy Girl III PG
K034177 616009600083117
41.

316

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/160 F: Orlando
M: Cocaina
K030334 826002160878411
42.

304

CONCHITTA Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz siwa/170 F: Calvino Z
M: Glora /Bolshoi
K034287 056015Z55598018
43.

121

CONTINIA MECKL GER 2008 klacz ciemnogniada/162 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
K012128 DE427270058108
44.

69

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH. LTU 2015 klacz kara/163 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
45.

311

CORNET DREAM HOL GER 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Cassina III / Cassini I
K030469 DE421000113615
46.

78

CORRADO X HOL POL 2008 wałach gniada/170 F: Corrado I/ Colderabryere
M: Baroness/Fernando
K015030 DE421000282408
47.

335

CORTINO AES POL 2015 wałach siwa// F: La Calidad
M: Cortina
K028832 826002150875359
48.

203

COSTA SERENA TS POL 2008 klacz gniada/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
C K026372 616999610314508
49.

83

CREME DE LA BEQUEM HOL POL 2007 klacz gniada/168 F: Canturano
M: Marseille / Lord Byron
K032642 DE421000332407
50.

131

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
51.

217

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 A0022279S
52.

23

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Dora
D K030688 616013670098413
53.

182

DISCOVERY KUC POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/kuc:155 F: Strayer’s Samson
M: Dora
E K026205 616013670113812
54.

332

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
55.

308

DOLMEN XO POL 2014 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 616006590054214
56.

327

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
57.

70

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
D K031581 DE 427270089609
58.

337

EAGLE EH Z ZANG BEL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Krisja De L'esperance / Andiamo Z
K026964 056015Z55692214
59.

193

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz jasnokasztanowata/164 F: Fibonacci s
M: Edmiła
K029635 616007610057716
60.

128

ECONTEAU TER DIESCHOOT BWP POL 2004 ogier skarogniada/170 F: CONTENDRO
M: S.LAVERNELLE VAN'T JACOBIJNEN
K034550 226913
61.

75

EGZORCYSTA KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza
C K012364 POL013611069903
62.

317

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
63.

101

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
C K020362 POL013580665307
64.

80

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
65.

221

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
A1 K029748 276080000181828
66.

19

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:141 F: Tenor
M: Erozja
C K013977 616013680092309
67.

27

FENDI KUC POL 2014 klacz kara/kuc:119 F: nn
M: nn
A0 K032363 616999661392214
68.

122

FERDINAND KWPN POL 2010 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K029091 528210002572714
69.

166

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Zefir /
M: Fiona / Turnina's Gismore
D K030054 616013610142615
70.

14

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:131 F: ED
M: FINKA
A1 K030590 616013640092316
71.

86

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
72.

152

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
A1 K030515 DE410101018904
73.

57

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy ESP 2016 wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: MME Pompadour / Apache D'Adviers
K033438 724016116045180
74.

142

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
D K022353 616013520045812
75.

73

GABA ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2010 klacz myszata/kuc:123 F: Haszysz
M: Gucja
A1 K032942 616013660866010
76.

123

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
77.

319

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
78.

125

GARROU DE MESSITERT BWP POL 2006 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
79.

84

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
80.

325

GLORA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta / Le Voltaire
K026868 616009610088413
81.

10

GLORY KUC POL 2006 klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
C K011908 POL013610169106
82.

163

GOLDEN LADY WESTFALSKA POL 2014 klacz kasztanowata/171 cm F: Gold Way
M: Rudasya
K034739 UA630002373
83.

44

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream / DonnerBlitz
M: Padija / Play Back
D K029410 DE441411227909
84.

321

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
85.

329

GRAFFA WLKP POL 2006 mare bay/165 F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
86.

213

GREEN DAY Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboch
M: Gwen
K026824 455878558215
87.

62

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn /
M: nn /
C K025571 616999570218813
88.

109

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
K031180 616009640005316
89.

127

HANIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: Colox Cup old.
M: Hipnoza sp Cantanis hol.
K027092 616009600080215
90.

143

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
91.

124

HAWANA WLKP POL 2012 klacz siwa/170 F: Fred /
M: Hulanka / Mywill
K028546 616007610204812 616007610204812
92.

89

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
93.

197

HEDVAN KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:148 F: Airen 1
M: Hedva
D K031427 616013530209016
94.

144

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka /
C K030254 BELP218254BWP
95.

196

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
96.

184

I-BLACK WIDOW HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Uriko
M: Diuna-To / Casall
K034598 DE421000712216
97.

218

ICARUS VAN HET MISPELHOF Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2008 wałach gniada/175 F: TINKA'S BOY
M: FOLIE DE MUZE
K035003 056-002-W00271798
98.

224

IHRP GISELLE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:144 F: Chico /
M: Gazelle /
D K034741 372003000362260
99.

226

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Imka
D K025137 616013520046814
100.

119

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:139 F: Very Top / Going Top
M: Idylla / Kolczyk
C K020962 B0109035S
101.

107

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
D K016211 DE422220048005
102.

43

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K018737 616999610318008
103.

102

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K023715 POL013670006908
104.

25

JUKON SP POL 2017 ogier jasnokasztanowata/173 F: Number One
M: ILKA IV
K033116 616009610051217
105.

103

JUNIOR KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn /
M: nn /
A1 K016458 616999590267306
106.

171

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
C K023955 528015120120189
107.

30

KAKAO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/157 F: Negr
M: Korrina
K031617 616003010091116
108.

199

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Nowator / Pepton
M: Kolizja / Grosz
C K024848 POL 013 58 08307 07
109.

231

KALA NN POL 2010 klacz srokata/kuc:107 F: Tuptuś
M: Keli
A0 K035004 6169999530031710
110.

79

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
111.

324

KAMPIOEN FW KWPN POL 2015 wałach gniada/170 F: Baloubama
M: Bonigue Trichta FW
K029047 528003201503371
112.

132

KARINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:121 F: nn /
M: nn /
A0 K034424 616999610199214
113.

314

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
114.

338

KATTALEYA SH Z Z BEL 2015 klacz kasztanowata/175 F: Kannan
M: Lady blue latour
K033823 056015Z55516415
115.

54

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 wałach gniada/168 F: Muscaris D’Ariel/ Diamant de Semilly
M: Baie de Chalamont/ Balsamo
K027520 056002W00294617
116.

99

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
C K032857 372414005423067
117.

315

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
118.

312

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
K030586 826002150874633
119.

333

L' AREZZO KEROS Belgian Sport Horse BEL 2017 wałach kasztanowata/163 F: AREZZO VDL
M: FEE DE TOPALINE
K034913 056007000L58545
120.

141

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: LandjonkerS
M: Lugana
K012264 POL007610109107
121.

200

LAWENDA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:130 F: Stougjeshoeve Energy / Mintfield Aristocrat
M: Lady / nn
A1 K031377 616013610106515
122.

176

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
D K028860 528008080117808
123.

42

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K019289 616999610260905
124.

46

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
D K020887 616013660027212
125.

189

LIKE A LION B GRP POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: Like lexus
M: Vlvi B
D K032887 DE473730592012
126.

5

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P./
M: Ledy Peggy /
C K029868 013670148508
127.

330

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
128.

150

LISBERGS PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY GER 2017 wałach gniada/kuc:129 F: Prinzipal /
M: That's Right / Stardust Boyvan'tStedeke
A1 K033589 276484840058717
129.

145

LIWIA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: Trzy po trzy
M: Laguna
D K032198 616013640080014
130.

90

LOCARNO HDH A. E. S. NED 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
131.

154

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:149 F: Liguster /
M: Tangana / Angelo
D K028385 013840015206
132.

326

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
133.

305

LOUIS H HAN GER 2017 wałach kasztanowata/172 F: Lord Fauntleroy / Lord Pezi
M: Lapalu H / Numero Uno
K034490 DE431310600617
134.

188

LUCILLA WLKP POL 2006 klacz siwa/165 F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
K016024 POL 007 52 00037 06
135.

130

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
C K026657 528009101178093
136.

126

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turnina's Gismore /
M: Firwood's Ella /
C K027160 616013590109311
137.

204

MADISON VDL KWPN POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express
M: Een Dame VDL
K032058 528003201704570
138.

12

MAIDI KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / Paw Z IZB
A1 K025715 616013570174212
139.

223

MAPLEVALLEY'S SALLY KUC IRL 2011 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
C K034740 482282929292
140.

120

MARCO SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mariotta / Aviano
K033963 616009640050716
141.

116

MAROKO KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
C K023967 616013610107713
142.

72

MAURIK'S LIU.JO WELSH PONY NED 2010 klacz skarogniada/kuc:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
D K030920 528017201200770
143.

51

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
A1 K020303 POL 013 52 01433 08
144.

321

MESSI SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Romario/Caletto Son
M: Morwa
K028504 616009610124315
145.

134

MIKO KON MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Martini
M: Hipsy
A1 K029946 616016390028412
146.

65

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
C K017501 POL0135570315207
147.

181

MIRA NN POL 2017 klacz gniada/kuc:128 F: Nn
M: Nn
A1 K034985 616999670118417
148.

66

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
149.

137

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
A1 K026694 616013600252912
150.

342

NABAB SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
151.

318

NABAB SP POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Markies V
M: Nirwana
K024599 616009600175011
152.

194

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:126 F: Nn
M: Nn
A1 K026291 161999610284910
153.

41

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/mk:149 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
D K026584 616013520102614
154.

37

NAOMI C II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/167Corrado F: Corrado Boy
M: Nancy
K022852 616098100041205
155.

38

NO LIMED WLKP POL 2011 wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Niagara / Lambado
K028212 616007640040611
156.

320

NOLAN KWPN NED 2018 wałach gniada/169 F: Quasimodo Z
M: Jazavanta VTH
K034279 528003201803886
157.

169

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
C K030414 528000110082311
158.

82

ORANG UTAN CLAUS PSHV POL 2014 gelding grey/171 F: Caspar 232
M: Frau Antje
K034797 276465072242014
159.

138

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/kuc:145 F: NN
M: NN
D K031544 752001000118303
160.

74

PAINTED WHITE COURTIER BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Lordanos
M: Idefixe Courtier
K028983 056002W00310103
161.

187

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:119 F: nn /
M: nn /
A0 K030437 616999520132712
162.

111

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach ciemnogniada/kuc:128 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
163.

136

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:136 F: Wolling's Lion King
M: Nata
C K031837 POL013610018408
164.

15

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn /
M: nn /
A1 K028466 616999661405213
165.

309

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
166.

192

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula / Suseł
C K018231 013530067806
167.

148

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:149 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
D K027493 616013540074515
168.

61

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 wałach gniada/166 F: Osharin's Peron
M: Quitta
K028651 DE 410100398215
169.

306

QUATERINA G OLDENBURSKA POL 2011 klacz kasztanowata/164 F: Quaterback
M: Argentina
K025408 DE433331656811 2764333316568113
170.

165

QUEBEC HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach gniada/167 F: Quintero/ Quantum
M: Toscana XIV/ Cassini II
K030663 DE421000750812
171.

170

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:132 F: Tijd Vlijt's Victor / Tijd Vlijt's Santiago
M: R-Carmelita / Tijd Vlijt's Victoria
C K030776 616013600253116
172.

88

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
173.

17

RAKSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/160 F: Mariensztat
M: Rosa
K016982 007680046408
174.

59

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn /
M: nn /
A1 K030369 6169995921000613
175.

168

RICARDA KUC POL 2001 klacz inna/kuc:120 F: LEIBUCHTA-RIEKARDO
M: MUSI
A0 K029876 427 270090002
176.

232

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 wałach siwa/mk:140 F: MARTELL
M: RITA
C K017920 POL013540072804
177.

4

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
178.

110

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
A1 K026965 616013640116009
179.

303

SIGNORINA SP POL 2018 klacz kara/163 F: Quidam de Revel II Z
M: Seniorita
Brak 616 009 60 01475 18
180.

133

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy POL 2007 wałach kara/kuc:149 F: nn
M: nn
D K025093 826082001100940
181.

179

SPRING STAR'S ARNE WELSH POL 2015 ogier izabelowata/kuc:131 F: Nn
M: Nn
A1 K030716 528017201500336
182.

222

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/kuc:137 F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
C K007887 203001924653103
183.

341

STUBENHOFF’S CORTADO HOL GER 2010 wałach siwa/168 F: Coreggio / Coriano
M: Ullina / Consens
K034488 DE410103212510
184.

93

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
D K030398 528018020141035
185.

205

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
186.

45

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
187.

118

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
D K023949 013640081708
188.

215

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:124 F: Timo /
M: Shira /
A1 K030537 POL013610199407
189.

91

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:141 F: Efekt
M: Tajlandia
C K032776 616013580093813
190.

135

TINA MILLER LADY CONNEMARA IRL 2012 klacz siwa/kuc:146 F: Tynagh Miller / Ashfield Miller
M: Fodagoul Queen / Fiona's Man
D K033096 372004000027864
191.

233

TITAN DARTMOOR CROSS POL 2005 wałach gniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
C K028024 826073DH5090039
192.

149

TOPAZ KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino / / Stardust Boyvan'tStedeke
M: Thalia Von Uda / Tabor
A1 K025107 POL013530189108
193.

108

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix /
M: Gaskonia /
A0 K014651 POL013640024405
194.

117

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
195.

210

TURYSTKA TYP KUC POL 20-05-2014 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
D K032017 616999590041114
196.

13

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
C K027048 POL013670165307
197.

195

ULTIMATUM OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
198.

87

UNIC DE L'AUBONNIERE SF FRA 2008 wałach gniada/168 F: L'amour Du Bois / Rosire
M: Bella D'angoute / Krac Du Beziat
K032658 08065404F
199.

313

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
200.

302

VADIS XX POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Battle Of Marengo / Galileo
M: Flying Fantasy / Monsun
K031498 372IRE45243323T
201.

186

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
D K024184 826082-001201313
202.

11

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus
M: Valencia/Compliment
K018832 61600964000260
203.

55

VIKITA CHABAUDIERE SF FRA 2009 klacz gniada/170 F: Toulon / Heartbreaker
M: Kita Chabaudiere / Cing Sons II
K033102 250001092429401
204.

167

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/mk:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
D K030285 616 013 53 00266 16
205.

202

WALENCJA SP POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
D K019089 616013610101109
206.

140

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
K013740 616009530044309
207.

95

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
208.

106

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker / Lodor Llewelyn AP Meredith
M: Holly / Bengad Whitebeam
A1 K025821 ULEN82604602068
209.

6

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
210.

52

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 klacz siwa/kuc:127 F: Shamrock Mr. Olivier / Arkelshof's Sunstar
M: Wildzang's Rosebird / Cusop Steward
A1 K029122 528017201000296
211.

129

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jasnokasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore /
M: Windhoek's Jozefin / Boreas Ubbo
A1 K030563 616013640081011
212.

328

WOLVERINE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 wałach gniada/165 F: Alimanzor L
M: Wanilia
K029088 616009600066215
213.

139

ZALOTKA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
A1 Brak 616999520044112
214.

56

ZALVO KWPN NED 2004 ogier kasztanowata/170 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
215.

40

ZIBI LAZAR OLD. POL 2017 klacz gniada/162 F: For Pleasure / Furioso II
M: Granada / Graf Grannus
K034131 DE433330554317
216.

36

ZOSIMA NN UKR 2012 klacz gniada/166 F: Monako / Matula
M: Zerkalnaja / Robinson Goldoni
K033890 015573
217.

185

ZUCCHERO A VELO PONY POL 2011 ogier gniada/kuc:141 F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
C K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Baranowicz Zofia KJ Cavallino
80
SUM:
80.00
Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
120
SUM:
120.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
200
300
SUM:
500.00
Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
150
SUM:
150.00
Chojowska Iga BPK (SLA)
150
SUM:
150.00
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
300
100
300
SUM:
700.00
Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
100
SUM:
100.00
Drozdowska Maja Reimann Team Karlino
50
SUM:
50.00
Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
200
SUM:
200.00
Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
150
100
SUM:
250.00
Klebba Natalia KJ Arpav
100
SUM:
100.00
Kopko Justyna JKS Olsza
170
SUM:
170.00
Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
70
SUM:
70.00
Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
120
SUM:
120.00
Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
200
SUM:
200.00
Książek Michalina KJ Łąck przy SO w Łącku
200
SUM:
200.00
Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
100
SUM:
100.00
Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
150
SUM:
150.00
Lewandowska Gabriela KJ Akademia Kucania Dawidy
200
SUM:
200.00
Lewandowska Michalina KJ Akademia Kucania Dawidy
150
SUM:
150.00
Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
100
50
SUM:
150.00
Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
100
SUM:
100.00
Mański Konrad KJ Arpav
120
80
SUM:
200.00
Milewska Julia JKS Barłomino
100
50
SUM:
150.00
Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
50
SUM:
50.00
Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
50
SUM:
50.00
Olaszek Alicja KJ Janowice
50
SUM:
50.00
Pająk Przemysław JKS Barłomino
100
SUM:
100.00
Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
100
SUM:
100.00
Pellowska Blanka JKS Barłomino
120
80
SUM:
200.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
100
150
SUM:
250.00
Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
300
SUM:
300.00
Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
50
SUM:
50.00
Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
50
170
SUM:
220.00
Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
50
SUM:
50.00
Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
100
50
SUM:
150.00
Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
120
SUM:
120.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
200
200
SUM:
400.00
Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
100
SUM:
100.00
Szamp Julia Sopocki KJ
200
150
150
SUM:
500.00
Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
150
150
200
100
SUM:
600.00
Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
50
SUM:
50.00
Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
50
50
SUM:
100.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
150
200
SUM:
350.00
Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
150
200
SUM:
350.00
Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
50
SUM:
50.00
Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
150
SUM:
150.00
Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
350
SUM:
350.00
Wernerowicz Karolina Akademia Jeździecka Dawidy
100
300
SUM:
400.00
Wierucka Maria Rio Grande Krosinko
100
SUM:
100.00
Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko
100
SUM:
100.00
Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
50
SUM:
50.00
Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream Łódź
150
200
SUM:
350.00
Witkowska Maja KS Marel Team
80
SUM:
80.00
Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Zegarska Julia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
50
SUM:
50.00
Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiak Filip
KJ Kietlów
SIGNORINA (303)
2022-08-05
2022-08-05
Baranowicz Zofia
KJ Cavallino
INNOCENTY (226)
2022-08-05
18
2022-08-05
9
2022-08-06
14
2022-08-06
8
2022-08-07
2
80
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2022-08-05
2022-08-05
27
2022-08-06
1
2022-08-06
7
2022-08-07
15
2022-08-05
6
2022-08-06
22
2022-08-07
13
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2022-08-05
19
2022-08-06
2022-08-06
11
2022-08-06
25
2022-08-07
14
Białkowska Zofia
Klub Jeździecki Cavallino
HARDI BOY (143)
2022-08-05
3
2022-08-05
9
2022-08-06
11
2022-08-06
6
2022-08-07
1
120
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (158)
2022-08-06
1
200
2022-08-07
1
300
Biernaczyk Marcelina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (42)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
9
2022-08-06
25
2022-08-07
15
JACOB (43)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
25
2022-08-06
25
2022-08-07
26
Błądek Michalina
UKJ Reimann Team Karlino
RICARDA (168)
2022-08-05
1
2022-08-05
19
2022-08-06
4
2022-08-07
2
150
2022-08-06
3
Bogacka Angelika
Sopocki Klub Jeździecki
WOLVERINE (328)
2022-08-07
2
2022-08-07
2022-08-05
1
2022-08-05
Borowiecka Maja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
KALA (231)
2022-08-05
8
Bronnenberg Julia
Budzyński KS Kłos SJ
LAWENDA (200)
2022-08-05
22
2022-08-05
47
2022-08-06
10
2022-08-06
36
2022-08-07
12
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-08-05
10
2022-08-05
8
2022-08-07
13
2022-08-06
18
2022-08-06
18
Buszan Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
ECHMEA (193)
2022-08-06
1
2022-08-06
6
2022-08-05
1
2022-08-05
3
Chmielewska Karolina
SKJ Beckersport Laszczki
RAMZES (59)
2022-08-05
1
2022-08-05
27
2022-08-06
25
2022-08-06
13
2022-08-07
16
Chojowska Iga
BPK (SLA)
2022-08-05
27
2022-08-05
37
2022-08-06
30
2022-08-07
3
150
2022-08-05
8
2022-08-06
10
2022-08-06
2
2022-08-07
7
Chrząszczak Jagoda
Budzyński KS Kłos SJ
AKT (201)
2022-08-05
12
2022-08-05
7
2022-08-06
6
2022-08-06
13
Chudzik Oliwia
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
MESSI (321)
2022-08-07
15
2022-08-07
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
CARILO (190)
2022-08-05
9
2022-08-05
7
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
12
ASTERIX (191)
2022-08-05
2022-08-05
7
2022-08-05
14
2022-08-06
11
2022-08-06
2022-08-07
9
Cichla Pola
Sopocki Klub Jeździecki
DIANA (23)
2022-08-05
18
2022-08-05
24
2022-08-06
2022-08-06
32
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (45)
2022-08-05
4
2022-08-06
8
2022-08-07
1
300
2022-08-06
1
LEXUS (46)
2022-08-05
6
2022-08-05
2
100
2022-08-06
2
2022-08-06
1
2022-08-07
1
300
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-08-05
20
2022-08-05
10
2022-08-06
18
2022-08-06
2022-08-07
4
100
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-08-05
12
2022-08-05
7
2022-08-06
1
2022-08-06
13
2022-08-05
8
2022-08-06
11
2022-08-07
9
BATOR (71)
2022-08-06
46
2022-08-07
24
Długosz Dominika
SKJ Sopot
TARTAN (91)
2022-08-05
12
2022-08-06
18
2022-08-07
Długosz Karolina
SKJ Sopot
2022-08-05
26
2022-08-05
37
2022-08-06
1
2022-08-06
28
Drozdowska Maja
Reimann Team Karlino
HEDVAN (197)
2022-08-05
15
2022-08-05
2022-08-06
34
2022-08-07
3
50
2022-08-06
28
Dudzik Kamil
Sopocki Klub Jeździecki
2022-08-07
8
2022-08-07
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (308)
2022-08-05
1
2022-08-05
7
Fediow Daria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-08-05
7
2022-08-06
15
2022-08-06
8
2022-08-07
5
50
Ferjan Victoria
Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
MARCO (120)
2022-08-05
20
2022-08-05
15
2022-08-06
13
2022-08-06
28
CONTINIA (121)
2022-08-05
30
2022-08-05
20
2022-08-06
13
2022-08-07
8
Filipczak Robert
Sopocki Klub Jeździecki
QUEBEC (165)
2022-08-06
1
2022-08-06
29
Foks Kinga
BPK
FENDI (27)
2022-08-05
2022-08-05
1
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
2022-08-05
45
2022-08-05
36
2022-08-06
14
2022-08-06
3
2022-08-07
Gabriel Lena
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2022-08-05
3
2022-08-05
16
2022-08-06
1
2022-08-06
20
2022-08-07
4
Gac Apolonia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-08-05
12
2022-08-05
7
2022-08-06
1
2022-08-07
6
2022-08-06
13
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (79)
2022-08-05
11
2022-08-05
2022-08-06
27
2022-08-07
5
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
ERA (80)
2022-08-05
16
2022-08-05
10
2022-08-06
14
2022-08-07
2022-08-05
2022-08-05
6
2022-08-05
1
2022-08-06
2
150
Gerard Carla
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ROLEX 2 (232)
2022-08-05
29
2022-08-06
14
2022-08-06
2022-08-07
12
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-08-05
33
2022-08-06
4
2022-08-07
11
Głogowska Nina
Sopocki Klub Jeździecki
2022-08-05
17
2022-08-06
2
2022-08-06
2022-08-07
15
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-08-05
17
2022-08-05
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
1
200
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-07
9
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Głoskowski Franciszek
KJ Infernal Team Golesze
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
Jensen Natalia
JKS Barłomino
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
36
2022-08-06
21
2022-08-07
24
2022-08-05
1
2022-08-05
20
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (327)
2022-08-07
1
2022-08-07
6
Kaczorowska Klaudia
KJ Black Horse Team Gdańsk
GLORA (325)
2022-08-07
9
2022-08-07
2022-08-05
6
2022-08-05
1
Kajdrys Klara
KJ Akademia Kucania Dawidy
MAIDI (12)
2022-08-05
1
2022-08-06
46
2022-08-07
2022-08-05
1
2022-08-06
25
2022-08-05
46
2022-08-05
14
2022-08-06
21
2022-08-06
3
2022-08-07
19
Kaleta Zuzanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-08-05
26
2022-08-05
10
2022-08-06
27
2022-08-06
13
2022-08-07
Kamińska Weronika
Budzyński KS Kłos SJ
WALENCJA (202)
2022-08-05
20
2022-08-05
1
150
2022-08-06
8
2022-08-07
4
100
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2022-08-05
1
2022-08-06
11
2022-08-07
16
2022-08-05
11
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (88)
2022-08-05
16
2022-08-06
15
2022-08-07
7
2022-08-05
10
Karasińska Olga
UKJ Karmen Niekłonice
BIRKUT (63)
2022-08-06
18
2022-08-06
21
2022-08-07
10
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-08-06
8
2022-08-06
6
2022-08-07
23
2022-08-07
9
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (123)
2022-08-05
22
2022-08-05
11
2022-08-06
23
2022-08-06
4
Kiereś Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
2
2022-08-06
25
2022-08-07
21
Klebba Natalia
KJ Arpav
2022-08-07
3
2022-08-07
2
100
NOLAN (320)
2022-08-07
5
2022-08-07
11
Kolikow Helena
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-05
1
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
17
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
TOSKANIA (108)
2022-08-05
1
2022-08-06
46
2022-08-06
13
2022-08-07
31
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
2
2022-08-06
13
2022-08-07
23
Kopko Justyna
JKS Olsza
2022-08-07
7
2022-08-07
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-07
1
170
Kościelna Maja
Horse Team Agri Sudety
MIRA (181)
2022-08-05
9
2022-08-05
17
2022-08-06
7
2022-08-07
2022-08-06
Kowalczyk Martyna
Ukj karmen nieklonice
HALAMA (109)
2022-08-05
7
2022-08-05
17
2022-08-06
13
2022-08-06
13
Koźlik Kornelia
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2022-08-06
24
2022-08-07
15
2022-08-06
1
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-08-06
3
70
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
NABAB (342)
2022-08-07
2
120
Krzeszewska Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-08-06
2022-08-06
4
2022-08-07
2022-08-07
1
200
2022-08-06
8
Książek Antonina
KJ Łąck przy SO w Łącku
LUCILLA (188)
2022-08-05
35
2022-08-05
16
2022-08-06
10
2022-08-07
27
Książek Michalina
KJ Łąck przy SO w Łącku
2022-08-05
27
2022-08-05
35
2022-08-06
1
200
2022-08-06
10
2022-08-07
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
NANDINA (41)
2022-08-05
7
2022-08-05
2022-08-06
3
2022-08-06
8
2022-08-07
3
100
Kużel Amelia
Pegaz Reda
WALENTINO (140)
2022-08-05
7
2022-08-06
26
2022-08-06
16
2022-08-07
19
2022-08-05
1
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (315)
2022-08-06
4
2022-08-07
1
150
2022-08-06
6
2022-08-07
5
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (10)
2022-08-05
32
2022-08-05
36
2022-08-06
38
2022-08-06
24
2022-08-07
Legawiec Edyta
St. Interhorse Dobra Nadzieja
VADIS (302)
2022-08-05
4
2022-08-05
3
2022-08-07
3
2022-08-07
Lendzion Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FERDINAND (122)
2022-08-05
1
2022-08-05
2022-08-06
12
2022-08-06
13
2022-08-07
9
Lewandowska Gabriela
KJ Akademia Kucania Dawidy
JUNIOR (103)
2022-08-05
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
1
200
BEŁT (104)
2022-08-05
2022-08-06
46
2022-08-06
25
2022-08-07
22
Lewandowska Michalina
KJ Akademia Kucania Dawidy
EMMA (101)
2022-08-05
2022-08-06
28
2022-08-06
2022-08-07
JAGIENKA (102)
2022-08-05
2022-08-06
35
2022-08-06
28
2022-08-07
2
150
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-05
22
2022-08-05
10
2022-08-06
3
100
2022-08-07
16
2022-08-05
22
2022-08-06
3
2022-08-07
21
2022-08-05
3
50
2022-08-06
21
2022-08-06
37
2022-08-07
27
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
FORSTER (86)
2022-08-05
2022-08-05
6
2022-08-06
12
2022-08-07
6
2022-08-05
3
2022-08-05
3
2022-08-06
13
2022-08-06
19
2022-08-07
21
Leżucha Magdalena
KJ VENA Rogoźnik
DISCOVERY (182)
2022-08-05
23
2022-08-05
23
2022-08-06
2022-08-06
Lubońska Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (2)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (2)
2022-08-07
4
100
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
9
2022-08-06
13
2022-08-07
25
Łajewska Katarzyna
KJ Black Horse Team Gdańsk
LOUDWIG C (326)
2022-08-07
6
2022-08-07
9
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
PJOTTER (309)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
8
2022-08-07
8
2022-08-07
4
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
ARABELLA (100)
2022-08-05
7
2022-08-05
12
2022-08-06
26
2022-08-06
13
Mański Konrad
KJ Arpav
CORTINO (335)
2022-08-06
6
2022-08-06
2
120
2022-08-07
5
2022-08-07
3
80
Milewska Julia
JKS Barłomino
2022-08-06
2
100
2022-08-06
5
2022-08-07
3
50
2022-08-07
8
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-08-05
25
2022-08-05
11
2022-08-06
29
2022-08-06
28
2022-08-07
20
Mroczek Jakub
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
VULCANO (167)
2022-08-05
33
2022-08-05
5
2022-08-06
11
2022-08-07
6
50
Müller Ewa
Sopocki Klub Jeździecki
2022-08-05
7
2022-08-05
1
2022-08-07
10
2022-08-07
Myszk Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-08-07
2
2022-08-07
Nazarewicz Julia
Sopocki KJ
TANGO (215)
2022-08-05
1
2022-08-05
2022-08-06
13
2022-08-06
13
2022-08-07
32
Nicolescu Ruxandra Natalia
St. Interhorse Dobra Nadzieja
CARPACIO (301)
2022-08-05
7
2022-08-05
5
2022-08-07
6
2022-08-07
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
2022-08-06
2022-08-05
1
2022-08-07
5
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
SANTIAGO (110)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-07
10
2022-08-06
13
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
36
2022-08-07
5
50
Olaszek Alicja
KJ Janowice
2022-08-05
3
50
2022-08-05
4
2022-08-06
2022-08-06
Olejarz Inga
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ZOSIMA (36)
2022-08-05
17
2022-08-05
12
2022-08-06
22
2022-08-06
21
2022-08-07
11
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2022-08-07
14
2022-08-07
2022-08-05
2022-08-05
Pająk Przemysław
JKS Barłomino
KALA (199)
2022-08-05
2
100
2022-08-05
25
2022-08-06
22
2022-08-06
15
2022-08-07
8
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (176)
2022-08-05
17
2022-08-05
2022-08-06
7
2022-08-07
3
150
2022-08-06
2
POLAR (192)
2022-08-05
1
2022-08-05
4
2022-08-06
14
2022-08-07
Pałosz Helena
SKJ Beckersport Laszczki
FIGA (166)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
Pałosz Helena
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
TITAN (233)
2022-08-06
28
2022-08-06
18
2022-08-07
18
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-08-05
22
2022-08-05
25
2022-08-06
12
2022-08-06
24
2022-08-07
22
COLLADA-A (151)
2022-08-05
23
2022-08-05
39
2022-08-06
13
2022-08-06
25
2022-08-07
25
Pasternak Julia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-08-05
12
2022-08-05
2
100
2022-08-06
8
2022-08-06
8
2022-08-07
6
Pawłowska Julia
RIO GRANDE Krosinko
MIKO (134)
2022-08-06
2
2022-08-07
29
2022-08-06
46
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-05
24
2022-08-06
21
2022-08-07
23
2022-08-05
13
2022-08-06
23
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
NADIA (194)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
8
2022-08-07
1
120
2022-08-05
7
2022-08-05
1
2022-08-06
2
2022-08-06
2022-08-07
2
80
2022-08-06
2
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
ULTIMATUM (195)
2022-08-05
10
2022-08-05
14
2022-08-06
32
2022-08-06
9
2022-08-07
5
100
2022-08-05
26
2022-08-06
22
2022-08-06
7
2022-08-07
4
150
2022-08-05
27
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-08-05
7
2022-08-05
22
2022-08-06
2022-08-06
25
2022-08-07
20
2022-08-05
2022-08-06
29
2022-08-06
2022-08-05
33
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel STĘKINY
JUKON (25)
2022-08-05
25
2022-08-06
1
2022-08-05
22
2022-08-06
19
2022-08-07
17
2022-08-05
30
2022-08-05
20
2022-08-06
16
2022-08-06
5
2022-08-07
18
2022-08-05
3
2022-08-06
23
2022-08-05
14
2022-08-07
1
300
Pietrzak Pola
KJ KAJA Czosnowo
2022-08-06
13
2022-08-06
55
2022-08-07
6
50
Półrola Leon
JKS Olsza
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-05
21
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Prasek Hubert
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (107)
2022-08-05
1
2022-08-05
16
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
29
Prasek Magdalena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
USHER Z (313)
2022-08-06
3
50
2022-08-06
1
170
2022-08-07
6
2022-08-07
7
Pszkit Hanna
BPK WIE
2022-08-05
1
2022-08-05
36
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
27
2022-08-05
34
2022-08-06
28
2022-08-06
18
2022-08-07
15
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
CENTAUR (16)
2022-08-05
10
2022-08-05
24
2022-08-06
15
2022-08-07
5
50
2022-08-05
2
2022-08-05
22
2022-08-06
8
2022-08-07
17
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2022-08-06
5
2022-08-06
2022-08-07
LOUIS H (305)
2022-08-05
1
2022-08-07
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
BUCEFAL (32)
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-07
28
2022-08-05
31
2022-08-05
1
2022-08-06
25
2022-08-06
25
2022-08-07
3
100
2022-08-05
28
2022-08-06
14
2022-08-06
2022-08-07
8
50
Reszuta Dariusz
La scalla
ABAGGIO (339)
2022-08-07
4
2022-08-07
13
Rochowczyk Olga
Sopocki KJ
GRAFFA (329)
2022-08-07
7
2022-08-07
2022-08-05
7
2022-08-05
11
Rogala Karolina
Sopocki KJ
ELTANI (317)
2022-08-07
4
KYANA HDH (312)
2022-08-07
4
Rojek Amelia
UKJ Reimann Team Karlino
LIWIA (145)
2022-08-05
26
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-07
1
120
2022-08-06
21
Romanowska Anna
UKS Primo Horse Club Podłęcze
2022-08-05
5
2022-08-06
3
2022-08-07
22
Romanowska Gabriela
UKS Primo Horse Club Podłęcze
RAKSA (17)
2022-08-05
14
2022-08-05
14
2022-08-06
18
2022-08-07
14
Rosada Wiktoria
Horse Team Agri Sudety
CAPREA (180)
2022-08-05
1
2022-08-05
2022-08-06
56
2022-08-06
36
2022-08-07
28
Rozumecka Anna
BPK (SLA)
BENETON (96)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
36
2022-08-06
13
2022-08-07
30
Rozumecki Marek
BPK (SLA)
BENETON (96)
2022-08-05
6
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
VERONA (11)
2022-08-05
3
2022-08-05
6
2022-08-06
1
200
2022-08-07
3
200
2022-08-05
17
2022-08-06
2022-08-06
5
2022-08-07
7
Sałapatek Maja
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (154)
2022-08-05
6
2022-08-05
5
2022-08-06
11
2022-08-06
2022-08-07
6
Seroczyńska Nela
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-08-05
36
2022-08-05
1
2022-08-06
25
2022-08-06
42
2022-08-07
20
PIXI BH (15)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
53
2022-08-06
9
2022-08-07
14
Sierakowska Kalina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-08-06
8
2022-08-06
2022-08-07
5
50
Skoczylas Michalina
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-08-06
25
2022-08-06
8
2022-08-07
25
Skorowska Gaja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-08-05
3
2022-08-05
2022-08-06
6
2022-08-06
1
2022-08-07
14
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (51)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
11
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
9
2022-08-06
13
2022-08-07
8
50
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
GALILEO (319)
2022-08-06
9
2022-08-05
7
2022-08-07
10
Sobótka Nikola
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
HAWANA (124)
2022-08-05
30
2022-08-05
10
2022-08-07
4
100
2022-08-06
2022-08-06
20
2022-08-05
3
2022-08-05
10
2022-08-07
12
2022-08-06
2022-08-06
26
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2022-08-05
15
2022-08-05
16
2022-08-06
1
2022-08-06
27
2022-08-07
13
FUNNY BOY (142)
2022-08-05
30
2022-08-05
22
2022-08-06
2022-08-06
30
2022-08-07
11
BOSS (230)
2022-08-05
3
2022-08-05
23
2022-08-06
30
2022-08-06
9
2022-08-07
6
Stasiak Natasza
Sopocki KJ
2022-08-05
12
2022-08-05
20
2022-08-06
6
2022-08-06
13
2022-08-07
8
Szachnowska Marita
Klub Jeździecki La Scalla
2022-08-07
1
2022-08-07
Szamp Julia
Sopocki KJ
GREEN DAY (213)
2022-08-05
3
2022-08-06
1
200
2022-08-07
3
150
2022-08-06
1
150
2022-08-06
4
2022-08-07
7
Szczechura Magdalena
BPK
2022-08-05
7
2022-08-05
16
2022-08-06
1
2022-08-06
31
2022-08-07
24
MOLLY C (66)
2022-08-05
3
2022-08-05
22
2022-08-06
1
2022-08-06
6
2022-08-07
26
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-08-05
1
150
2022-08-05
1
150
2022-08-07
2
200
2022-08-06
12
2022-08-06
6
JUULTJE (171)
2022-08-05
2022-08-05
2
100
2022-08-07
7
2022-08-06
5
2022-08-06
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team Golesze
2022-08-05
6
2022-08-05
16
2022-08-06
25
2022-08-06
8
2022-08-07
7
50
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-08-05
3
50
2022-08-06
2
2022-08-07
5
50
2022-08-06
3
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (310)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
2022-08-06
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
2022-08-06
2
150
2022-08-07
2
200
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2022-08-05
1
2022-08-05
2022-08-05
3
2022-08-06
2
150
2022-08-07
2
200
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS Olsza
2022-08-07
12
2022-08-07
2022-08-05
2022-08-05
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
ERIKA (221)
2022-08-06
6
2022-08-06
54
2022-08-07
18
Trześniewska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2022-08-05
39
2022-08-06
17
2022-08-07
3
50
2022-08-06
14
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-08-05
15
2022-08-06
15
2022-08-06
4
2022-08-07
3
150
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
ZALVO (56)
2022-08-05
1
2022-08-07
1
350
2022-08-05
1
2022-08-05
3
2022-08-05
1
2022-08-06
22
2022-08-06
1
Wernerowicz Karolina
Akademia Jeździecka Dawidy
2022-08-05
3
2022-08-06
17
2022-08-07
2022-08-05
14
2022-08-06
3
100
2022-08-07
2
300
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CARLETTO (331)
2022-08-06
7
2022-08-06
8
2022-08-05
DIVA -W (332)
2022-08-06
9
2022-08-06
7
Wierucka Maria
Rio Grande Krosinko
CYKOR (131)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
42
2022-08-07
2022-08-06
42
KARINA (132)
2022-08-05
1
2022-08-05
21
2022-08-06
5
2022-08-06
9
2022-08-07
3
100
Wierucka Zofia
Rio Grande Krosinko
LUNA (130)
2022-08-05
11
2022-08-05
9
2022-08-06
21
2022-08-06
2
2022-08-07
4
100
Wiśniewska Zofia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
N'LUSI (137)
2022-08-06
42
2022-08-06
46
2022-08-07
7
50
Wiśniewski Marcel
KJ Golden Dream Łódź
MAROKO (116)
2022-08-05
2022-08-05
18
2022-08-06
4
2022-08-06
18
2022-08-07
TOUAREG (117)
2022-08-05
7
2022-08-05
1
150
2022-08-06
1
2022-08-06
2
2022-08-07
2
200
Witkowska Maja
KS Marel Team
KAKAO (30)
2022-08-05
15
2022-08-05
20
2022-08-06
26
2022-08-07
10
2022-08-06
22
2022-08-05
11
2022-08-05
3
2022-08-06
1
2022-08-07
2
80
2022-08-06
22
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
TOPAZ (149)
2022-08-05
36
2022-08-05
1
2022-08-06
36
2022-08-06
13
2022-08-07
4
100
2022-08-05
1
2022-08-05
44
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
13
Woźniak Piotr
ŁKJ Łódź
OSTEN (138)
2022-08-05
9
2022-08-05
21
2022-08-06
8
2022-08-06
4
2022-08-07
10
Woźniak Stanisław
ŁKJ Łódź
ZALOTKA (139)
2022-08-05
36
2022-08-06
13
2022-08-07
19
2022-08-05
36
Wylegała Aleksandra
Budzyński KS Kłos SJ
2022-08-05
13
2022-08-05
14
2022-08-06
31
2022-08-07
17
Zawadzka Katarzyna
SKJ Beckersport Laszczki
2022-08-05
36
2022-08-05
1
2022-08-06
28
2022-08-06
21
2022-08-07
26
Zegarska Julia
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
ESPRIT (19)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-05
2022-08-06
36
2022-08-06
57
2022-08-06
2022-08-07
3
50
Zujkiewicz Julia
KJ Akademia Kucania Dawidy
TURYSTKA (210)
2022-08-06
2022-08-06
39
2022-08-07
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
CASKADA (112)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-07
2
150
2022-08-06
52

Number of Riders: 227

Number of Horses: 217

The sum of prizes: 10 880.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl