Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
123 ACCEPTED 2022-06-27 17:51:53
2022-06-27 17:51:53
Eliška Zikmundová EXPECTANCY LUCY
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
122 ACCEPTED 2022-06-27 17:50:51
2022-06-27 17:50:51
Eliška Zikmundová MAGNETO
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
121 ACCEPTED 2022-06-27 17:49:03
2022-06-27 17:49:03
Nikola Ečerová ARLEEN
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
120 ACCEPTED 2022-06-27 17:46:53
2022-06-27 17:46:53
Nikola Ečerová OPTIMUS BYZANTIUM
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
119 ACCEPTED 2022-06-24 11:49:36
2022-06-23 20:18:21
Oliwia Dobrosielska WENEZUELA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
118 ACCEPTED 2022-06-28 22:07:33
2022-06-23 15:19:40
Zofia Dula IHS KATIE
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
117 ACCEPTED 2022-06-24 11:46:55
2022-06-23 13:30:17
Emilia Michniak ABROKOSS
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
116 ACCEPTED 2022-06-24 11:47:06
2022-06-23 13:25:47
Idalia Kuliga FOR EVER YOUNG
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
115 ACCEPTED 2022-06-28 22:25:52
2022-06-22 22:54:56
Weronika Badura COOLMAN FEMONT
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
114 ACCEPTED 2022-06-28 22:26:19
2022-06-22 22:12:49
Karol Miklas MACIEJKA
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
113 ACCEPTED 2022-06-24 11:48:11
2022-06-22 22:08:52
Zuzanna Społowicz DOLFUS
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
112 ACCEPTED 2022-06-24 11:48:09
2022-06-22 22:08:26
Zuzanna Społowicz DŻAURUS
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
111 ACCEPTED 2022-06-24 11:48:07
2022-06-22 22:08:04
Artur Społowicz POLGARD
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
110 ACCEPTED 2022-06-24 11:48:05
2022-06-22 22:07:36
Artur Społowicz ESPADAGO AA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
109 ACCEPTED 2022-06-24 11:48:04
2022-06-22 22:06:12
Artur Społowicz JURIA
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
108 ACCEPTED 2022-06-24 11:50:27
2022-06-21 21:55:44
Alicja Giersok FEAR DRAIOCHTA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
107 ACCEPTED 2022-06-28 22:27:37
2022-06-21 09:58:31
Mariusz Kleniuk MONACO
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
106 ACCEPTED 2022-06-21 20:52:55
2022-06-20 22:16:59
Anna Michalska BATALION
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
105 ACCEPTED 2022-06-21 21:05:11
2022-06-20 22:09:46
Szymon Nachotko SKOWRONEK - WM
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
104 ACCEPTED 2022-06-21 20:56:57
2022-06-20 21:52:35
Szymon Nachotko DI CAPRIO P
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
103 ACCEPTED 2022-06-21 20:57:43
2022-06-20 21:40:17
Szymon Nachotko LIBERO-P
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
102 ACCEPTED 2022-06-28 22:27:54
2022-06-20 18:23:26
Aleksandra Puch JUGA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
101 ACCEPTED 2022-06-28 22:28:09
2022-06-20 16:41:18
Irmina Kałka ROSSARD
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
100 ACCEPTED 2022-06-28 22:28:18
2022-06-20 16:02:54
Weronika Sławińska KRYSA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
99 ACCEPTED 2022-06-28 22:28:28
2022-06-20 16:01:37
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
98 ACCEPTED 2022-06-28 22:28:36
2022-06-20 13:50:12
Katarzyna Piasecka LORD
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
97 ACCEPTED 2022-06-28 22:28:44
2022-06-20 13:49:53
Patrycja Knap SAKE ALANDI
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
96 ACCEPTED 2022-06-28 22:28:52
2022-06-20 13:49:33
Barbara Sikora EPOX
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
95 ACCEPTED 2022-06-28 22:29:01
2022-06-20 13:49:12
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
94 ACCEPTED 2022-06-28 22:29:12
2022-06-20 13:48:27
Magdalena Rybowicz AMARILLO
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
93 ACCEPTED 2022-06-28 22:14:43
2022-06-20 13:07:55
Zbigniew Witczak GINGER
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
92 ACCEPTED 2022-06-28 22:29:22
2022-06-20 07:36:37
Katarzyna Steczowicz INDI DU MESNIL
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
91 ACCEPTED 2022-06-28 22:29:30
2022-06-20 07:33:52
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
90 ACCEPTED 2022-06-21 21:01:40
2022-06-19 22:30:42
Wioleta Hajnos DONNA QUENYA HW
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
89 ACCEPTED 2022-06-21 21:01:46
2022-06-19 22:29:13
Aleksandra Ślusarska MAŁY GIN
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
88 ACCEPTED 2022-06-21 21:01:49
2022-06-19 22:28:49
Iga Ślusarska H'BACCARD
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
87 ACCEPTED 2022-06-21 21:01:52
2022-06-19 22:28:04
Magdalena Zaręba KING
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
86 ACCEPTED 2022-06-24 12:01:05
2022-06-19 22:27:31
Aniela Węgłowska DEMODEX
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
85 ACCEPTED 2022-06-21 21:01:57
2022-06-19 22:27:05
Wojciech Wróbel BIARRITZ AA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
84 ACCEPTED 2022-06-20 12:46:55
2022-06-19 22:25:48
Przemysław Sobczyk D'OCYNK
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
83 ACCEPTED 2022-06-20 12:46:00
2022-06-19 22:25:20
Przemysław Sobczyk DWORNA DAMA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
82 ACCEPTED 2022-06-21 21:02:02
2022-06-19 22:24:40
Justyna Popiołek JANY
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
81 ACCEPTED 2022-06-21 21:02:08
2022-06-19 22:24:11
Aleksandra Krok DONNA ESGAROTH HW
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
80 ACCEPTED 2022-06-21 21:02:12
2022-06-19 22:23:38
Jagna Bryniarska SENCHA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
79 ACCEPTED 2022-06-28 22:29:55
2022-06-19 18:40:27
Martyna Gruszczyk STRALSUND
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
78 ACCEPTED 2022-06-28 22:30:03
2022-06-19 18:04:49
Hanna Szeliga DŻAGAR AA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
77 ACCEPTED 2022-06-28 22:30:13
2022-06-19 12:59:05
Matylda Dziewońska JASPIS
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
76 ACCEPTED 2022-06-21 20:51:18
2022-06-19 07:14:12
Dorian Orłowski BASMA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
75 ACCEPTED 2022-06-21 20:51:09
2022-06-19 07:13:39
Natalia Durda TAWUŁA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
74 ACCEPTED 2022-06-28 23:05:58
2022-06-19 00:16:21
Aleksandra Chełmecka WACZAFA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
73 ACCEPTED 2022-06-28 23:06:09
2022-06-18 18:41:16
Maria Kozyra IHS DIAMONTE
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
72 ACCEPTED 2022-06-28 23:06:19
2022-06-18 15:11:09
Klára Čépeová LIBERTINA 1
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
71 ACCEPTED 2022-06-28 23:06:33
2022-06-17 20:59:46
Sara Siudek M- HALNY
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-22 10:55:33
2022-06-17 10:23:56
Mariusz Kleniuk THORN VDM Z
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-22 10:55:29
2022-06-17 10:23:21
Mariusz Kleniuk IMANO
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-22 10:55:02
2022-06-17 10:22:37
Mariusz Kleniuk ALHAMBRA M
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
67 ACCEPTED 2022-06-28 23:06:54
2022-06-17 09:04:36
Szymon Nachotko IRWID AA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
66 ACCEPTED 2022-06-28 23:07:05
2022-06-17 09:03:50
Szymon Nachotko NECABRE
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
65 ACCEPTED 2022-06-21 20:25:44
2022-06-17 09:02:51
Tola Armańska LARKIN
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
64 ACCEPTED 2022-06-28 23:07:19
2022-06-16 22:10:06
Marcin Michałek JARANIS AA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
63 ACCEPTED 2022-06-28 23:07:28
2022-06-16 21:23:26
Marianna Grabowska RIPLEY
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
62 ACCEPTED 2022-06-17 11:13:24
2022-06-16 20:20:15
Agnieszka Nawrot MERRYLINE
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
61 ACCEPTED 2022-06-23 08:49:09
2022-06-16 18:25:41
Dominika Mączyńska CAGLIOSTRO PKZ
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
60 ACCEPTED 2022-06-28 23:07:41
2022-06-16 18:03:08
Jakub Kwiatek NOT NOW
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
59 ACCEPTED 2022-06-24 11:47:38
2022-06-16 17:56:40
Agnieszka Lasko VISERION
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
58 ACCEPTED 2022-06-28 23:07:54
2022-06-16 13:30:46
Zofia Kusińska CINDY ELIZAR
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
57 ACCEPTED 2022-06-21 20:59:19
2022-06-16 12:11:54
Zofia Zawadzińska BACHUS
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
56 ACCEPTED 2022-06-22 11:03:39
2022-06-16 10:30:52
Petr Lacina RAINBOW
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
55 ACCEPTED 2022-06-28 23:08:05
2022-06-16 08:13:35
Petr Lacina KICK STAR
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
54 ACCEPTED 2022-06-28 23:08:16
2022-06-16 08:13:05
Petr Lacina FIFTY FIFTY
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
53 ACCEPTED 2022-06-28 13:11:54
2022-06-15 10:24:51
Martyna Sinica LEKTER
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
52 ACCEPTED 2022-06-28 23:08:31
2022-06-15 07:56:43
Jakub Wieczorkowski FIONA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
51 ACCEPTED 2022-06-28 23:14:17
2022-06-15 07:56:04
Aleksandra Strońska RIVIERA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
50 ACCEPTED 2022-06-28 23:14:05
2022-06-15 07:54:56
Julia Sikora ISHII MAKI
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
49 ACCEPTED 2022-06-28 23:13:53
2022-06-15 07:54:24
Hanna Nowak MIRANDER
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
48 ACCEPTED 2022-06-28 23:13:41
2022-06-15 07:53:26
Oliwia Gut DEMON
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
47 ACCEPTED 2022-06-21 21:00:19
2022-06-15 07:17:29
Tomasz Stachowiak IMAN
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
46 ACCEPTED 2022-06-21 21:04:00
2022-06-15 07:16:55
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
45 ACCEPTED 2022-06-28 23:13:24
2022-06-14 17:58:55
Wiktoria Chochół CZECZOT
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
44 ACCEPTED 2022-06-28 23:13:12
2022-06-13 15:12:19
Lena Ciszek VANESSA PONYSPORT
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
43 ACCEPTED 2022-06-28 23:13:01
2022-06-13 15:11:04
Lena Ciszek BURZA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-22 10:50:24
2022-06-12 18:43:12
Weronika Krzecka FIRST KISS
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
  • 1x 0//Próba skoków
  • 1x 0//Próba terenowa
41 ACCEPTED 2022-06-28 13:11:15
2022-06-12 15:01:45
Vanessa Skotnicka KASZMIR
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
40 ACCEPTED 2022-06-28 23:12:47
2022-06-11 15:51:21
Katarzyna Cieślińska SABRA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
39 ACCEPTED 2022-06-20 10:50:44
2022-06-11 07:56:44
Marcel Ważyński BANDEROLA - P
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
38 ACCEPTED 2022-06-20 10:50:41
2022-06-11 07:56:24
Marcel Ważyński DIACONTINA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
37 ACCEPTED 2022-06-28 23:12:34
2022-06-10 14:09:53
Anna Korus BALLYSEEDY JACKO
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
36 ACCEPTED 2022-06-28 23:12:22
2022-06-10 14:08:58
Anna Korus LASEK
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
35 ACCEPTED 2022-06-28 23:12:11
2022-06-09 15:46:57
Oliwia Cempiel AIQ
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
34 ACCEPTED 2022-06-28 23:11:59
2022-06-08 20:37:18
Maria Kanior-Schott SAHARA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
33 ACCEPTED 2022-06-28 23:11:49
2022-06-08 16:52:07
Wiktoria Stencel WENECJA I
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
32 ACCEPTED 2022-06-18 10:42:04
2022-06-08 10:04:51
Mariusz Kleniuk AVENIDO
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
31 ACCEPTED 2022-06-21 21:02:45
2022-06-07 22:26:16
Zofia Wójcik LOVE ME BMF
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
30 ACCEPTED 2022-06-21 21:02:51
2022-06-07 22:25:17
Amelia Sygnat EMS
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
29 ACCEPTED 2022-06-21 21:02:58
2022-06-07 22:24:22
Aleksandra Połetek TREB
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
28 ACCEPTED 2022-06-21 21:03:01
2022-06-07 22:22:40
Blanka Okoczuk FLAWIA GOLD
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
27 ACCEPTED 2022-06-21 21:03:05
2022-06-07 22:20:13
Blanka Okoczuk PEREGRIN
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
26 ACCEPTED 2022-06-21 21:03:08
2022-06-07 22:18:44
Julia Kania GRASSI M
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
25 ACCEPTED 2022-06-21 21:03:11
2022-06-07 22:18:02
Jakub Gręźlikowski VINSTI
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
24 ACCEPTED 2022-06-21 21:03:15
2022-06-07 22:17:18
Maria Figarska - Głąb DOLLAR BOY M
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
23 ACCEPTED 2022-06-21 21:03:23
2022-06-07 22:15:41
Weronika Buczek BALLINACLOUGH WHITE ROSE
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
22 ACCEPTED 2022-06-21 21:03:27
2022-06-07 22:14:33
Julia Bolek UNA EMOCION
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
21 ACCEPTED 2022-06-28 23:11:15
2022-06-06 20:55:01
Klaudia Jasnos KORTINA AA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
20 ACCEPTED 2022-06-18 10:39:15
2022-06-06 14:58:54
Zofia Bugla AFEKT '' M ''
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
19 ACCEPTED 2022-06-24 12:42:01
2022-06-06 08:03:26
Agnieszka Zemla-Golonek SULIWAN M
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
18 ACCEPTED 2022-06-23 08:49:02
2022-06-06 08:02:34
Julia Golonek PERRIN
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
17 ACCEPTED 2022-06-28 08:23:28
2022-06-05 18:38:25
Aleksandra Stańska PERS
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
16 ACCEPTED 2022-06-18 10:42:14
2022-06-05 18:36:31
Aleksandra Stańska RAPSODIA
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
15 ACCEPTED 2022-06-18 10:42:15
2022-06-05 18:33:29
Aleksandra Stańska JUVENTIS
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
14 ACCEPTED 2022-06-18 10:42:16
2022-06-05 18:31:03
Aleksandra Stańska L'ANDIAMO PONYSPORT
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
13 ACCEPTED 2022-06-28 23:10:51
2022-06-05 14:12:35
Marcin Michałek BRYLANT
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
12 ACCEPTED 2022-06-06 09:33:16
2022-06-04 12:33:59
Magdalena Kowalska ANTONINA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
11 ACCEPTED 2022-06-28 23:10:37
2022-06-03 21:15:11
Krzysztof Biliński SELAVI
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80
10 ACCEPTED 2022-06-03 07:46:54
2022-06-03 06:59:13
Jolanta Tarczyńska GIORGIA LA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
9 ACCEPTED 2022-06-03 07:46:56
2022-06-03 06:58:47
Jolanta Tarczyńska CHECKPOINT
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
8 ACCEPTED 2022-06-28 23:10:17
2022-05-30 11:57:40
Marta Kopczyńska EMERALD
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
7 ACCEPTED 2022-06-28 23:09:59
2022-05-30 11:56:56
Magdalena Kopczyńska SYMEON M
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
6 ACCEPTED 2022-06-22 10:38:47
2022-05-26 22:49:27
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
5 ACCEPTED 2022-06-28 23:09:42
2022-05-25 16:03:31
Zuzanna Marugi HORTA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
4 ACCEPTED 2022-06-03 07:47:12
2022-05-24 20:26:55
Jana Bartošová GINNY
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90
3 ACCEPTED 2022-06-23 08:49:01
2022-05-24 17:51:31
Lucie Húsková ČIKO
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*
2 ACCEPTED 2022-06-03 07:47:04
2022-05-24 17:47:50
Lucie Húsková SAINT MAURITIUS
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2*
1 ACCEPTED 2022-06-28 23:09:21
2022-05-20 17:58:28
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Armańska Tola St. SKJ Grobice
S
O019849
2. Badura Weronika KJ Facimiech
2003 (MJ.)
O035638
3. Bartošová Jana Ranch u Cesty
S
none
4. Biliński Krzysztof Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
S
O063247
5. Bolek Julia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O060680
6. Bryniarska Jagna KJ Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O062734
7. Buczek Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O056691
8. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
9. Cempiel Oliwia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2003 (MJ.)
O062015
10. Čépeová Klára Stáj Zwinger
2001 (MJ.)
H4255
11. Chełmecka Aleksandra Klub Jeździecki Facimiech
2002 (MJ.)
O051354
12. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
13. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
S
O034437
14. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
15. Dobrosielska Oliwia KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O062441
16. Dula Zofia Klub Jeździecki Perrin
2009 (JM.)
.
17. Durda Natalia Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
S
O014006
18. Dziewońska Matylda KJ Perrin
2002 (MJ.)
O037380
19. Ečerová Nikola Horse Academy
S
A1274
20. Figarska - Głąb Maria Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O062016
21. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
22. Giersok Alicja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O057612
2923/22
23. Golonek Julia KJ Perrin Rudawa
2008 (JM.)
O052651
24. Grabowska Marianna KJ Facimiech
2002 (MJ.)
O037368
25. Gręźlikowski Jakub Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O059546
26. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
S
O022400
27. Gut Oliwia KJ Facimiech
2015 (Mł.)
O049611
28. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
29. Húsková Lucie JK Ranch u cesty z.s.
S
None
10165979
30. Jasnos Klaudia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O026160
31. Kałka Irmina KJ Facimiech
S
O053543
32. Kania Julia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O060677
33. Kanior-Schott Maria PLKJ Plessówka
S
O045819
34. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
35. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
36. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
37. Knap Patrycja KJ Facimiech
2006 (J.)
O058755
38. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
39. Kopczyńska Marta KJ Perrin Rudawa
2001 (MJ.)
O042728
40. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
41. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (MJ.)
O027148
42. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
43. Kozyra Maria KJ Perrin Rudawa
2010 (JM.)
O070579
44. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O043321
45. Krupa Justyna KJ Facimiech
2006 (J.)
O043322
46. Krzecka Weronika JKS w Jaroszówce
2007 (JM.)
O045684
47. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (J.)
O043178
48. Kusińska Zofia Klub Jeździecki Facimiech
2008 (JM.)
O059914
49. Kwiatek Jakub KJ Perrin Rudawa
S
O068250
50. Lacina Petr JS Pod Hostýnem
S
114932337
51. Lacina Petr JS pod Hostýnem
S
H1850
10090212
52. Lasko Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (MJ.)
O049459
53. Mączyńska Dominika LKJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O042053
10218039
54. Marugi Zuzanna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2003 (MJ.)
O039702
55. Michalska Anna KJ Na Koń w Łagowie
S
O061366
56. Michałek Marcin Klub Jeździecki Facimiech
S
O001132
57. Michniak Emilia Klub Sportowy konsul
2009 (JM.)
brak
58. Miklas Karol Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O049658
59. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
LZPZJ/1382/21
60. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
61. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
S
O011306
62. Nowak Hanna KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057787
63. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059545
64. Orłowski Dorian KJ Bella Brzeźnik
2009 (JM.)
O060859
65. Piasecka Katarzyna KJ Facimiech
S
O003702
66. Połetek Aleksandra Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O056160
67. Popiołek Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2010 (JM.)
O061262
68. Puch Aleksandra KJ FACIMIECH
2007 (JM.)
O060053
69. Rybowicz Magdalena KJ Facimiech
2009 (JM.)
O059408
70. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
71. Sikora Barbara KJ Facimiech
2004 (J.)
O057112
72. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (MJ.)
O040993
73. Sinica Martyna KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
O046200
74. Siudek Sara KJ Perrin Rudawa
2006 (J.)
Brak
75. Skotnicka Vanessa LZJ Drama Zbrosławice
2007 (JM.)
O059370
76. Skupień Kamil Ludowy Klub Jeździecki "Olimp" Prudnik
O033468
77. Ślusarska Aleksandra Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O063413
78. Ślusarska Iga Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2010 (JM.)
O068729
79. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
80. Sobczyk Przemysław KJ Czarny Dunajec
S
O062751
81. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
82. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
83. Stachowiak Tomasz Lkj Moszna
S
O000593
84. Stańska Aleksandra KJ PonySport
S
O012725
10118361
85. Steczowicz Katarzyna St. SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
86. Steczowicz Zofia St. SKJ Grobice
2002 (MJ.)
O037425
87. Stencel Wiktoria Brak
2004 (J.)
O061500
88. Strońska Aleksandra KJ Facimiech
S
O001783
10121568
89. Sygnat Amelia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059544
90. Szeliga Hanna Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O037366
91. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
92. Ważyński Marcel Walewicki KJ Gabon
S
O040073
10181400
93. Węgłowska Aniela Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2009 (JM.)
O066322
94. Wieczorkowski Jakub KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057786
95. Witczak Zbigniew Walewicki Klub Jeździecki GABON
S
O006571
96. Wójcik Zofia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059913
97. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
O056608
98. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
99. Zawadzińska Zofia Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O005735
100. Zemla-Golonek Agnieszka KJ Perrin Rudawa
S
O041906
101. Zikmundová Eliška Eventing Team (MA0227)
S
F4181
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

111

ABROKOSS KOŃ ARABSKI POL 2018 wałach siwa/150 F: Wiron
M: Al Gazella
brak 616POL18012911A
2.

60

AFEKT '' M '' Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Rhodesian Winner / o.Snurfe
M: Afra '' M '' / o. Faust Z
K030838 616009690054916
3.

132

AIQ Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/160 F: Accuse
M: Arvena
K029569 616009670070616
4.

121

ALHAMBRA M SP POL 2016 klacz gniada/168 F: La Calidad
M: Amfora M
K030554 6160096900547
5.

125

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
6.

46

ANTONINA OLDENBURG POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
K023267 DE418180167410
7.

136

ARLEEN CZECH WARMBLOOD CZE 2011 Klacz siwa F: Carpalo
M: Aliance
203009224621211
8.

74

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
9.

62

AVENIDO WLKP POL 2011 wałach gniada/168 F: Le Mistral
M: Avia/Biskwit
K021386 616007610102811
10.

93

BACHUS Szlachetna Pólkrew POL 2011 wałach gniada/176 F: MORAVIA
M: BABILONIA
K019430 616009670024711
11.

107

BALLINACLOUGH WHITE ROSE CONNEMARA IRL 2011 klacz siwa/kuc:145 F: Crossykeys Rebel
M: Mo Cailin Bay
K031135 M3-372004000027148
12.

95

BALLYSEEDY JACKO IPS POL 2013 wałach jelenia/kuc:148 F: Pickmere Antonio / Strinesdale Matador Pbar
M: Ballyseedy Supreme / Cusop Darcy
K030777 372009000000758
13.

69

BANDEROLA - P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/168 F: Corleone Z
M: Boule De Neige
K030333 616009670016115
14.

87

BASMA SP POL 2005 klacz gniada/164 F: WINSTON
M: BIANKA
K012722 POL 009530128205
15.

89

BATALION WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/171 F: Czardasz
M: Ballada
K031261 A0006230S
16.

101

BIARRITZ AA MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach skarogniada/165 F: Szkrab
M: Belissa/Emetyt
K033363 616006 59 21091 18
17.

45

BRYLANT WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/167 F: Landor
M: Branka
K032002 616007610089517
18.

20

BURZA Angielski Pełnej Krwi POL 2008 klacz kasztanowata/xxx F: Rainbows for life
M: Polarni Hvezda
K031400 203CZE000178080
19.

25

CAGLIOSTRO PKZ BWP POL 2016 wałach gniada/170 F: Lothar PKZ
M: Costa Rica/Cornet Obolensky
K034643 VV009860
20.

27

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
K021925 616POL11007152T
21.

42

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
K026621
22.

1

ČIKO CZEWB CZE 2008 Gelding bay/170 F: Rock´n Roll
M: Čírka
KG3780 203009223577808 105XZ25
23.

73

CINDY ELIZAR Oldenburger Springpferd GER 2015 klacz siwa/165 F: Calcio
M: Quidala
K034224 DE418181051915
24.

38

COOLMAN FEMONT HOL DEU 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
K016036
25.

53

CZECZOT KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:146 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Czarowna
K029455 616013640052915
26.

77

D'OCYNK TRK. POL 2015 wałach siwa/166 F: Cedrus / Ogar
M: D-Kore / Komfortas
K029062 732010072615
27.

115

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada/165 F: Alywar
M: Demografia
K029168
28.

52

DEMON PKSP POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Comandor
M: Dorian
K032688 616009540114616
29.

206

DI CAPRIO P SP POL 2016 wałach kara/163 F: Ron William
M: Desdemona
brak A0003180S
30.

68

DIACONTINA HANOWERSKA GER 2017 klacz gniada/172 F: Diacontinus
M: Count's Campina
K030915 DE431317900117
31.

133

DOLFUS M (AA) POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Fusion du Defey xo
M: Dolce Vita m/Veloce de Favi xo
K028443 616009690065415
32.

113

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Zafonium
M: Dolriada
K019175 POL080000006025
33.

103

DONNA ESGAROTH HW SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Damara I
K032001 616 009 57 00422 17
34.

97

DONNA QUENYA HW SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Arctic
M: Donna Rivendell
K030432 616009570042117
35.

76

DWORNA DAMA SP POL 2017 klacz siwa/167 F: Arctic / Acordelli
M: Dworna Pani / Bibigar
K030742 616009570041817
36.

67

DŻAGAR AA Małopolska (Aa) POL 2016 wałach gniada/168 F: Rashim
M: Dżaga
K032023 616006690051316
37.

132

DŻAURUS MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Quercus du Maury
M: Dżaga
K031500 616006690067117
38.

4

EMERALD SP POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Talent Charboniere
M: Erisa
K033874 616009570060618
39.

103

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
K025490 616999570290402
40.

124

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
41.

112

ESPADAGO AA MŁP POL 2018 wałach gniada/165 F: Dżagas
M: Espadra
K034462 6160066900959
42.

118

EXPECTANCY LUCY 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JVH
43.

34

FEAR DRAIOCHTA Irish Sport Horse POL 2009 wałach gniada/165 cm F: Loughehoe Guy
M: Lady Dawn
K033047 5070152
44.

55

FIFTY FIFTY CS CZE 2016 mare dark bay/163 F: AGE OF JAPE(POL) xx
M: KIMA-H
203010237956316 000087520
45.

2

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
K015680 POL006660560405 104WI98
46.

120

FIRST KISS SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnumud Bisschop /
M: Fleur De Lille /
K033434 616009610184417
47.

104

FLAWIA GOLD KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:129,5 F: Folkert
M: Łata
K022258 616013570173811
48.

128

FOR EVER YOUNG HOLSZTYN POL 2011 klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
K020583 DE421000231911
49.

82

GINGER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: RASCIN
M: GIBARA
K032622 61600960007817
50.

44

GINNY PONY CZE 2011 mare light chestnut/144 F: unknown
M: Dorotka
none 203000992507911
51.

41

GIORGIA LA PKS POL 2018 klacz gniada/166 F: Gold Quaterback
M: Granada
K033327 616009610055218
52.

106

GRASSI M SP POL 2018 wałach gniada/160 F: Da Vinci
M: Genetyka M
K034029 B0104148S
53.

99

H'BACCARD SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009 60 03793 08
54.

92

HORTA Litewski Wierzchowy POL 2016 klacz gniada/168 F: Oregon
M: Homily
K030766 035079
55.

128

IHS DIAMONTE TINKER IRL 2011 klacz srokata/kuc:129 F: -
M: -
K032571 39054
56.

120

IHS KATIE TINKER POL 2013 klacz srokata/kuc:145 F: NN
M: NN
K028267 372003006854549
57.

94

IMAN XX POL 2014 wałach gniada/165 F: Roulette
M: Izara
K032987 616POL14008464T
58.

122

IMANO SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Ramirez
M: Isabell
K034109 616009680001917
59.

28

INDI DU MESNIL OLD. POL 2016 ogier skarogniada/164 F: It's Me du Mesnil / Narcos II
M: Casablanca / Casander
K024399 DE 418188080116
60.

6

IRWID AA MAŁOPOLSKA POL 2018 ogier gniada/164 F: Dżagas
M: Iriwia
K033368 616006690096018
61.

50

ISHII MAKI Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/162 F: Zazou
M: Isola Bene
K032703 -
62.

102

JANY SP POL 2002 klacz siwa/164 F: Arcus
M: Jamka
K008714 .
63.

56

JARANIS AA MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz ciemnogniada/165 F: -
M: -
K034318 616006630029418
64.

124

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/161 F: Ekoton
M: Jafa
K032525 6160065501019
65.

84

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/174 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
66.

129

JURIA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/172 F: Rashim
M: Junida
K028671 616006690064715
67.

64

JUVENTIS WLKP POL 2013 Klacz gniada F: Top Gun / Prince Ig'or
M: Jessica-Pro / Pro Savage
K023816
68.

19

KASZMIR SP POL 2008 wałach gniada/- F: Aron
M: Kaskada
K012886 POL009540099108
69.

54

KICK STAR CS CZE 2017 gelding dark bay/165 F: SCATER
M: KIMA-H
203010237961617 000089221
70.

101

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
71.

17

KORTINA AA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/167 F: Bon
M: Kalia
K034151 616006660031717
72.

122

KRYSA TYP KOŃ MAŁY POL 2017 klacz ciemnokasztanowata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Brak 616999630169017
73.

65

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
74.

83

LARKIN HOL. POL 2011 ogier gniada/170 F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin I
K020989 DE421000691411
75.

133

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn /
M: nn /
K030216 61699961020813
76.

23

LEKTER MŁP POL 2012 wałach skarogniada/175 F: Jasny Poranek / Jalienny
M: Latynoska / Chester
K031979 616006590070512
77.

91

LIBERO-P SP POL 2015 wałach siwa/161 F: CORVALLO
M: LIBERTA
K032205 616009670052715
78.

126

LIBERTINA 1 CZEWB CZE 2011 klisna ryzák/178 F: 912 LOUTANOS ORION
M: 55/282 LIMINA
KJ0KXF 000066874
79.

79

LORD KUC POL 2013 wałach skarogniada/kuc:144 F: NN
M: NN
K031376 000000731
80.

102

LOVE ME BMF KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
K027498 616999680084811
81.

129

M- HALNY MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach srokata/175 F: Hindus
M: Majka
Brak 616006570062918
82.

40

MACIEJKA Wielkopolska Pochodzenie Trake POL 2016 klacz gniada/167 F: Powój
M: Metreza
K030541 616007590058816
83.

117

MAGNETO SP POL 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Obelisk
M: Moris
Brak 0
84.

100

MAŁY GIN Pełna Krew Angielska POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Needham's Fort
M: Mała Gwiazka
K034242 616POL18010150T
85.

58

MERRYLINE MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Barnaba
M: Markiza
K028319 616006570169614
86.

51

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack / Marvan I
M: Miranda / Ar-Rahman
K027858 616POL14010047A
87.

33

MONACO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Castle Rock /
M: Mon Amour / Johnny Boy II
K032260 616009610085017
88.

5

NECABRE SP POL 2018 ogier kasztanowata F: Cuba Libre
M: Necandia
K033373
89.

505

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
90.

71

NOT NOW XX IRL 2008 wałach siwa/155 F: Clodovil
M: Nashville Skyline / Nashwan
K021301 372IRE45107521T
91.

116

OPTIMUS BYZANTIUM Anglo Euroean Studbook GBR 2015 gelding black/170cm F: Im Special de Muze
M: Boracha ( by Presenting)
none 826002150877069
92.

105

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:14 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
93.

110

PERRIN OO POL 2008 wałach siwa/156 F: Eurykles / Emigrant
M: Pereira / Eldon
K027906 POL08000005931
94.

119

PERS KM POL 2011 wałach skarogniada/kuc:146 F: -
M: -
K034440 -
95.

113

POLGARD MŁP POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Dżagas
M: Polagra
K034461 616006690096318
96.

125

RAINBOW CZECH WARMBLOOD CZE 2017 gelding bay/170 F: Quaid
M: Hortenzie
KJ104M 203010237962017
97.

63

RAPSODIA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
K019854
98.

29

RHEAGO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
K025997
99.

57

RIPLEY SP POL 2014 klacz siwa/168 F: Ulco / Voltaire
M: Rivera / Fred
K027328 616009670040214
100.

135

RIVIERA PKSP POL 2016 klacz gniada/170 F: Carerino K
M: Rico
Brak /
101.

121

ROSSARD MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Sword
M: Rosa Greya
K029432
102.

134

SABRA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Silver Whistle
M: Scandinavia
K026163
103.

75

SAHARA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Mar Bej
M: Semida
K013632 A
104.

43

SAINT MAURITIUS CZEWB CZE 2012 wałach biała/170 F: Sahib Kubišta
M: Madlen
brak 203009225234212
105.

123

SAKE ALANDI Pełna Krew Angielska CZE 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Alandi / Galileo
M: Stromboli / Enjoy Plan
K030866 203CZE000089160
106.

130

SELAVI WLKP POL 2009 wałach gniada/170 F: Pigmalion
M: Segowia
K016669 POL007520039709
107.

104

SENCHA TRK POL 2010 klacz gniada/166 F: Komfortas / Fordas
M: Szabla / Pergamon
K023842 POL732010081110
108.

109

SKOWRONEK - WM DSP POL 2017 ogier ciemnogniada/161 F: Tipsy's Pet
M: Sikorka
brak DE455559000117
109.

126

STRALSUND HANOWERSKA GER 2015 wałach gniada/165 F: Stakkato
M: Gina
brak DE431318304415
110.

16

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia / Fanimo
K029858 616009690054316
111.

61

SYMEON M SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Symona M / Faust Z
K029915 616009690054216
112.

86

TAWUŁA Wlkp/poch. Trakeńskie POL 2015 klacz kara/167 F: ELOqUENT
M: TACHTA
K031847 616007600197015
113.

123

THORN VDM Z Z POL 2017 wałach gniada/178 F: Toulon
M: Qinara
K034193 05601Z55684617
114.

108

TREB XX POL 2014 wałach jasnokasztanowata/164 F: Roulette (GB)
M: Trebia
K029026 126/2015
115.

108

UNA EMOCION XX POL 2016 klacz gniada/162 F: Dżulietto
M: Uroda
K033577 94/2017
116.

21

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc F: Akrobata
M: Vini Ponysport
K029195 616013570027906
117.

112

VINSTI XX CZE 2009 wałach gniada/165 F: Tribal Instinct
M: Vlasenka
K032027 141/09
118.

24

VISERION HAN GER 2014 gelding dark bay/175 F: Viscount / Valentino
M: Latifundia / Le Primeur
K031815 DE431312312614
119.

127

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
120.

131

WENECJA I WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/155 F: Galon
M: Wella
K034097 616007610122616
121.

114

WENEZUELA Czysta Krew Arabska POL 2007 klacz siwa/kuc:148 F: Pilin Psyche
M: Warta
brak .
122.

116

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
123.

11

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Armańska Tola
St. SKJ Grobice
LARKIN (83)
2022-07-01
Badura Weronika
KJ Facimiech
2022-07-01
Bartošová Jana
Ranch u Cesty
GINNY (44)
2022-07-01
Biliński Krzysztof
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
SELAVI (130)
2022-07-01
Bolek Julia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-07-01
Bryniarska Jagna
KJ Czarny Dunajec
SENCHA (104)
2022-07-01
Buczek Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-07-01
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-01
Cempiel Oliwia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
AIQ (132)
2022-07-01
Čépeová Klára
Stáj Zwinger
2022-07-01
Chełmecka Aleksandra
Klub Jeździecki Facimiech
WACZAFA (127)
2022-07-01
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
CZECZOT (53)
2022-07-01
Cieślińska Katarzyna
SKJ OMEGA
SABRA (134)
2022-07-01
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
BURZA (20)
2022-07-01
2022-07-01
Dobrosielska Oliwia
KJ Czarny Dunajec
WENEZUELA (114)
2022-07-01
Dula Zofia
Klub Jeździecki Perrin
IHS KATIE (120)
2022-07-01
Durda Natalia
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
TAWUŁA (86)
2022-07-01
Dziewońska Matylda
KJ Perrin
JASPIS (124)
2022-07-01
Ečerová Nikola
Horse Academy
2022-07-01
ARLEEN (136)
2022-07-01
Figarska - Głąb Maria
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-07-01
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2022-07-01
Giersok Alicja
KJ Jaroszówka
2022-07-01
Golonek Julia
KJ Perrin Rudawa
PERRIN (110)
2022-07-01
Grabowska Marianna
KJ Facimiech
RIPLEY (57)
2022-07-01
Gręźlikowski Jakub
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VINSTI (112)
2022-07-01
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
STRALSUND (126)
2022-07-01
Gut Oliwia
KJ Facimiech
DEMON (52)
2022-07-01
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2022-07-01
Húsková Lucie
JK Ranch u cesty z.s.
ČIKO (1)
2022-07-01
2022-07-01
Jasnos Klaudia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2022-07-01
Kałka Irmina
KJ Facimiech
ROSSARD (121)
2022-07-01
Kania Julia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GRASSI M (106)
2022-07-01
Kanior-Schott Maria
PLKJ Plessówka
SAHARA (75)
2022-07-01
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
MONACO (33)
2022-07-01
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
AVENIDO (62)
2022-07-01
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2022-07-01
IMANO (122)
2022-07-01
2022-07-01
Knap Patrycja
KJ Facimiech
2022-07-01
Kopczyńska Magdalena
KJ Perrin Rudawa
2022-07-01
Kopczyńska Marta
KJ Perrin Rudawa
2022-07-01
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2022-07-01
LASEK (133)
2022-07-01
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
2022-07-01
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
2022-07-01
Kozyra Maria
KJ Perrin Rudawa
2022-07-01
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
2022-07-01
Krupa Justyna
KJ Facimiech
2022-07-01
Krzecka Weronika
JKS w Jaroszówce
2022-07-01
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2022-07-01
Kusińska Zofia
Klub Jeździecki Facimiech
2022-07-01
Kwiatek Jakub
KJ Perrin Rudawa
NOT NOW (71)
2022-07-01
Lacina Petr
JS pod Hostýnem
2022-07-01
2022-07-01
Lacina Petr
JS Pod Hostýnem
RAINBOW (125)
2022-07-01
Lasko Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2022-07-01
Mączyńska Dominika
LKJ Hippologia Strzegom
2022-07-01
Marugi Zuzanna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
HORTA (92)
2022-07-01
Michalska Anna
KJ Na Koń w Łagowie
2022-07-01
Michałek Marcin
Klub Jeździecki Facimiech
BRYLANT (45)
2022-07-01
2022-07-01
Michniak Emilia
Klub Sportowy konsul
ABROKOSS (111)
2022-07-01
Miklas Karol
Klub Jeździecki Jaroszówka
2022-07-01
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2022-07-01
2022-07-01
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2022-07-01
2022-07-01
2022-07-01
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
2022-07-01
Nowak Hanna
KJ Facimiech
2022-07-01
Okoczuk Blanka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-07-01
PEREGRIN (105)
2022-07-01
Orłowski Dorian
KJ Bella Brzeźnik
BASMA (87)
2022-07-01
Piasecka Katarzyna
KJ Facimiech
LORD (79)
2022-07-01
Połetek Aleksandra
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
TREB (108)
2022-07-01
Popiołek Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
JANY (102)
2022-07-01
Puch Aleksandra
KJ FACIMIECH
JUGA (84)
2022-07-01
Rybowicz Magdalena
KJ Facimiech
AMARILLO (125)
2022-07-01
Selega Paulina
LKJ Moszna
WIEDŹMIN (116)
2022-07-01
Sikora Barbara
KJ Facimiech
EPOX (124)
2022-07-01
Sikora Julia
KJ Facimiech
2022-07-01
Sinica Martyna
KJ Bella Brzeźnik
LEKTER (23)
2022-07-01
Siudek Sara
KJ Perrin Rudawa
M- HALNY (129)
2022-07-01
Skotnicka Vanessa
LZJ Drama Zbrosławice
KASZMIR (19)
2022-07-01
Ślusarska Aleksandra
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
MAŁY GIN (100)
2022-07-01
Ślusarska Iga
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2022-07-01
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (29)
2022-07-01
KRYSA (122)
2022-07-01
Sobczyk Przemysław
KJ Czarny Dunajec
2022-07-01
D'OCYNK (77)
2022-07-01
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
JURIA (129)
2022-07-01
2022-07-01
POLGARD (113)
2022-07-01
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
DŻAURUS (132)
2022-07-01
DOLFUS (133)
2022-07-01
Stachowiak Tomasz
Lkj Moszna
IMAN (94)
2022-07-01
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
PERS (119)
2022-07-01
2022-07-01
2022-07-01
2022-07-01
Steczowicz Katarzyna
St. SKJ Grobice
2022-07-01
Steczowicz Zofia
St. SKJ Grobice
2022-07-01
Stencel Wiktoria
Brak
WENECJA I (131)
2022-07-01
Strońska Aleksandra
KJ Facimiech
RIVIERA (135)
2022-07-01
Sygnat Amelia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (103)
2022-07-01
Szeliga Hanna
Klub Jeździecki Facimiech
2022-07-01
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2022-07-01
2022-07-01
Ważyński Marcel
Walewicki KJ Gabon
2022-07-01
2022-07-01
Węgłowska Aniela
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DEMODEX (115)
2022-07-01
Wieczorkowski Jakub
KJ Facimiech
FIONA (2)
2022-07-01
Witczak Zbigniew
Walewicki Klub Jeździecki GABON
GINGER (82)
2022-07-01
Wójcik Zofia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-07-01
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
2022-07-01
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (101)
2022-07-01
Zawadzińska Zofia
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
BACHUS (93)
2022-07-01
Zemla-Golonek Agnieszka
KJ Perrin Rudawa
2022-07-01
Zikmundová Eliška
Eventing Team (MA0227)
MAGNETO (117)
2022-07-01
2022-07-01

Number of Riders: 101

Number of Horses: 123

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl