Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
112 ACCEPTED 2022-05-17 18:33:54
2022-05-17 18:06:41
Tola Wawrzkiewicz DENVER Z
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
111 ACCEPTED 2022-05-17 18:34:28
2022-05-17 18:05:45
Tola Wawrzkiewicz ZALVO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
110 ACCEPTED 2022-05-17 14:56:10
2022-05-17 14:56:10
Alicja Czapska KENZO-GL
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
109 ACCEPTED 2022-05-17 14:54:22
2022-05-17 14:54:22
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
108 ACCEPTED 2022-05-17 08:28:18
2022-05-17 08:19:35
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
107 ACCEPTED 2022-05-17 11:39:16
2022-05-17 07:43:12
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
106 ACCEPTED 2022-05-17 08:28:33
2022-05-16 19:16:31
Marcin Orłowski DEJA VU 7
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
105 ACCEPTED 2022-05-17 08:28:38
2022-05-16 19:15:50
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
104 ACCEPTED 2022-05-17 11:38:57
2022-05-16 16:20:35
Filip Falkiewicz ATIFA
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
103 ACCEPTED 2022-05-17 18:38:07
2022-05-16 14:17:33
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
102 ACCEPTED 2022-05-17 18:38:07
2022-05-16 14:16:52
Dariusz Reszuta KATTALEYA SH Z
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
101 ACCEPTED 2022-05-17 18:41:56
2022-05-16 14:15:54
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
100 ACCEPTED 2022-05-17 18:42:01
2022-05-16 14:15:21
Dariusz Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
99 ACCEPTED 2022-05-17 19:35:58
2022-05-16 13:48:05
Dorota Lost EGON
  • 2x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
98 ACCEPTED 2022-05-16 12:59:10
2022-05-16 11:56:54
Konrad Mański JARSINA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
97 ACCEPTED 2022-05-16 12:59:13
2022-05-16 11:56:29
Konrad Mański CORTINO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
96 ACCEPTED 2022-05-16 15:33:53
2022-05-16 11:52:03
Janina Marta Koszałka DOLORES
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
95 ACCEPTED 2022-05-17 19:35:26
2022-05-16 09:49:01
Martyna Balicka MISSISIPI
  • 2x 1/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 10/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 11/70/kuce i duże konie, do 70 cm - towarzyski dokładności
94 ACCEPTED 2022-05-17 11:42:02
2022-05-16 08:44:27
Justyna Kopko JUBALIA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
93 ACCEPTED 2022-05-16 11:07:45
2022-05-16 00:00:59
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
92 ACCEPTED 2022-05-16 11:07:40
2022-05-16 00:00:43
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
91 ACCEPTED 2022-05-16 12:01:16
2022-05-15 22:55:15
Zuzanna Kopecka LORD
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
90 ACCEPTED 2022-05-16 10:19:30
2022-05-15 22:09:59
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 2x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
89 ACCEPTED 2022-05-16 11:50:26
2022-05-15 21:06:42
Lena Falkiewicz HARD ROCK
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
88 ACCEPTED 2022-05-16 11:50:28
2022-05-15 21:05:51
Lena Falkiewicz CAALISTENIA
  • 2x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
87 ACCEPTED 2022-05-16 11:51:25
2022-05-15 19:10:47
Urszula Zawadzka SULTAN OF SWING
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2022-05-16 11:06:26
2022-05-15 18:09:32
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
85 ACCEPTED 2022-05-16 11:06:20
2022-05-15 17:59:43
Pola Cichla DIANA
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
84 ACCEPTED 2022-05-16 11:51:55
2022-05-15 17:20:20
Weronika Ziółkowska BALOU BALOU
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
83 ACCEPTED 2022-05-16 11:05:52
2022-05-15 14:59:04
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
82 ACCEPTED 2022-05-16 11:05:23
2022-05-14 14:38:43
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
81 ACCEPTED 2022-05-16 11:05:18
2022-05-13 17:55:32
Maja Jagniewska DIAMANTE
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
80 ACCEPTED 2022-05-16 11:05:05
2022-05-13 08:02:33
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
79 ACCEPTED 2022-05-16 11:05:01
2022-05-13 08:02:15
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
78 ACCEPTED 2022-05-16 11:49:50
2022-05-13 00:30:32
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
77 ACCEPTED 2022-05-16 10:19:58
2022-05-12 21:54:13
Adrianna Trzcińska GJALT-D
  • 2x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
76 ACCEPTED 2022-05-16 10:18:41
2022-05-12 21:10:41
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
75 ACCEPTED 2022-05-13 18:33:52
2022-05-12 18:27:48
Kornelia Golla SWEET BOY
  • 2x 0/PK/Pierwszego kroku – rozgrywany na zasadach konkursu zabawowego opisanego wg regulaminu zawodów DiM
  • 2x 0/PK/Pierwszego kroku – rozgrywany na zasadach konkursu zabawowego opisanego wg regulaminu zawodów DiM
74 ACCEPTED 2022-05-13 18:32:14
2022-05-12 16:43:08
Dawid Czarnecki CRUZ S
  • 2x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 2x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
73 ACCEPTED 2022-05-13 18:31:59
2022-05-12 16:42:44
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 6/L-lic/L - licencyjny
  • 2x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 15/L-lic/L - licencyjny
72 ACCEPTED 2022-05-13 18:32:01
2022-05-12 16:42:04
Dominika Długosz TARTAN
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2022-05-17 19:35:07
2022-05-12 13:55:40
Robert Filipczak QUEBEC
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-05-17 19:34:11
2022-05-12 10:33:40
Maria Szymańska LUKRECJA
  • 2x 1/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
  • 2x 10/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
69 ACCEPTED 2022-05-13 18:34:49
2022-05-11 21:42:07
Zofia Synoradzka NEVISTO 3
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
  • 1x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
68 ACCEPTED 2022-05-16 11:51:03
2022-05-11 17:49:16
Oliwia Chudzik MESSI
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2022-05-12 18:34:55
2022-05-11 17:33:58
Julia Olszewska KALYARR
  • 2x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
66 ACCEPTED 2022-05-12 12:44:11
2022-05-11 10:26:57
Katarzyna Mucha WIZJA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2022-05-13 18:34:28
2022-05-11 10:12:22
Alina Kłosowska PERŁA
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
64 ACCEPTED 2022-05-11 15:34:36
2022-05-11 10:11:54
Julianna Miłosz ALENTOR
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-05-11 15:35:41
2022-05-11 10:10:51
Natalia Gussmann BERESTECZKO
  • 1x 2/70/kuce i duże konie, do 70 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/70/kuce i duże konie, do 70 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2022-05-11 15:42:27
2022-05-11 09:36:03
Maja Skorwider NELA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
61 ACCEPTED 2022-05-11 15:32:37
2022-05-11 09:25:31
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
60 ACCEPTED 2022-05-11 15:32:40
2022-05-11 09:24:57
Agata Piastowska LILA LANI
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-05-17 11:42:05
2022-05-11 09:24:37
Justyna Kopko G'FLY DE MANCY
  • 2x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
58 ACCEPTED 2022-05-17 11:42:07
2022-05-11 09:24:10
Justyna Kopko JUST LUCKY
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
57 ACCEPTED 2022-05-17 11:42:09
2022-05-11 09:23:36
Justyna Kopko CHIPIE DE TEXO
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
56 ACCEPTED 2022-05-11 15:36:32
2022-05-11 08:26:47
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 2/70/kuce i duże konie, do 70 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/70/kuce i duże konie, do 70 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-05-11 15:36:17
2022-05-11 08:19:46
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 1/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 2/70/kuce i duże konie, do 70 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 10/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 11/70/kuce i duże konie, do 70 cm - towarzyski dokładności
54 ACCEPTED 2022-05-11 15:36:05
2022-05-11 08:18:12
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
  • 2x 10/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
53 ACCEPTED 2022-05-11 15:42:02
2022-05-10 20:28:22
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
52 ACCEPTED 2022-05-11 13:19:43
2022-05-10 19:21:41
Karolina Rogala ELTANI
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
  • 1x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
51 ACCEPTED 2022-05-11 13:19:48
2022-05-10 19:20:20
Karolina Rogala FUEGO CN
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
50 ACCEPTED 2022-05-11 15:41:56
2022-05-10 17:34:33
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
49 ACCEPTED 2022-05-12 15:37:43
2022-05-10 11:03:52
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
48 ACCEPTED 2022-05-11 15:41:45
2022-05-10 08:40:56
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
47 ACCEPTED 2022-05-17 11:39:48
2022-05-10 08:08:29
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
46 ACCEPTED 2022-05-17 08:26:37
2022-05-09 22:21:23
Aleksandra Izbicka LORA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2022-05-16 18:26:00
2022-05-09 19:09:10
Kacper Seroczyński PIXI BH
  • 1x 1/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
  • 2x 10/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
44 ACCEPTED 2022-05-16 18:26:02
2022-05-09 19:08:29
Nela Seroczyńska PIXI BH
  • 2x 1/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
  • 1x 10/KUCE 50/kuce do 50 cm - towarzyski dokładności
43 ACCEPTED 2022-05-17 11:39:52
2022-05-09 18:56:42
Weronika Wilska-Czarnecka BIG SANTURIA PS
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
42 ACCEPTED 2022-05-13 18:33:30
2022-05-09 18:35:56
Justyna Badaszko CORNETA C
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
41 ACCEPTED 2022-05-11 15:33:23
2022-05-09 17:40:28
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
  • 1x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
40 ACCEPTED 2022-05-11 15:33:28
2022-05-09 17:39:49
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
39 ACCEPTED 2022-05-11 15:33:33
2022-05-09 17:38:54
Renata Wójcik FERGIE S
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
38 ACCEPTED 2022-05-13 18:35:09
2022-05-09 14:47:40
Paulina Statkiewicz JULIA FLY
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
37 ACCEPTED 2022-05-11 15:40:59
2022-05-08 21:52:37
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
36 ACCEPTED 2022-05-17 11:45:00
2022-05-08 21:42:41
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
35 ACCEPTED 2022-05-17 11:45:02
2022-05-08 21:42:18
Marcin Joppek BLOMMY BLUE PJT
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
34 ACCEPTED 2022-05-17 11:45:10
2022-05-08 21:41:08
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
33 ACCEPTED 2022-05-17 11:45:15
2022-05-08 21:40:31
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
32 ACCEPTED 2022-05-16 15:33:20
2022-05-07 22:07:02
Maria Służewska-Gębka CEJLON
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-05-11 15:40:33
2022-05-07 16:34:12
Natalia Klebba NOLAN
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2022-05-12 15:36:37
2022-05-07 13:38:11
Zuzanna Górska FANATYK
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
29 ACCEPTED 2022-05-11 15:40:24
2022-05-06 21:47:55
Agnieszka Racka LOUIS H
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
28 ACCEPTED 2022-05-11 15:40:17
2022-05-06 21:40:22
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
27 ACCEPTED 2022-05-11 15:40:12
2022-05-06 21:39:38
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
  • 1x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
26 ACCEPTED 2022-05-16 11:03:19
2022-05-06 18:19:50
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
25 ACCEPTED 2022-05-16 11:02:49
2022-05-06 15:11:01
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
24 ACCEPTED 2022-05-16 10:20:30
2022-05-06 15:10:10
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 1x 6/L-lic/L - licencyjny
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
23 ACCEPTED 2022-05-16 10:20:41
2022-05-06 15:09:17
Andrzej Smoliński GREEN DAY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
22 ACCEPTED 2022-05-11 15:39:58
2022-05-05 21:48:58
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
21 ACCEPTED 2022-05-11 15:39:56
2022-05-05 16:05:20
Natalia Czech CAMELIA
  • 2x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 2x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
20 ACCEPTED 2022-05-11 15:39:50
2022-05-05 15:37:53
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
19 ACCEPTED 2022-05-12 15:35:54
2022-05-05 14:58:43
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
18 ACCEPTED 2022-05-12 09:06:10
2022-05-04 19:50:59
Julia Trochowska FIORANO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - towarzyski dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-05-12 09:06:24
2022-05-04 19:50:18
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
16 ACCEPTED 2022-05-16 12:24:19
2022-05-04 17:46:14
Maja Psiuk CELYNOS
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
15 ACCEPTED 2022-05-16 12:24:16
2022-05-04 17:45:50
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
14 ACCEPTED 2022-05-11 13:17:51
2022-05-04 16:11:49
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2022-05-11 15:39:32
2022-05-04 08:54:15
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
12 ACCEPTED 2022-05-13 18:33:04
2022-05-03 18:46:53
Przemysław Sarnowski ILFAST
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
11 ACCEPTED 2022-05-11 15:39:29
2022-05-02 16:53:02
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
10 ACCEPTED 2022-05-16 11:52:15
2022-05-01 23:28:47
Agnieszka Kokot LILY-ANN
  • 2x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
9 ACCEPTED 2022-05-11 08:24:07
2022-05-01 23:22:53
Joanna Kulczycka HAZELBERG'S KANJER
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
8 ACCEPTED 2022-05-17 19:35:50
2022-05-01 13:08:40
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 9/C/C - zwykły, o puchar Jana Krzysztofa Bieleckiego
  • 1x 18/C/C - zwykły, o puchar firmy GILLMET
7 ACCEPTED 2022-05-11 13:16:59
2022-04-29 14:07:14
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 2x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
6 ACCEPTED 2022-05-17 19:34:42
2022-04-29 13:22:37
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 8/N/N - zwykły, o Puchar Firmy N JOPPEK PARTNES
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
  • 1x 17/N/N - zwykły z rozgrywką, Grand Prix o puchar Zarządu SKJ Sopot, sponsor MASTER i Firma WILLSOFTEX, producent hulajnóg elektrycznych JOYOR
5 ACCEPTED 2022-05-12 12:43:33
2022-04-29 09:00:17
Jakub Jarecki GOLD RUSH
  • 2x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 2x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
4 ACCEPTED 2022-05-17 11:47:08
2022-04-29 08:59:49
Jakub Jarecki NAIROBI
  • 2x 4/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL - towarzyski z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-05-12 12:44:48
2022-04-28 20:38:29
Roksana Oczki NO PROBLEM
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
2 ACCEPTED 2022-05-12 12:43:39
2022-04-28 19:43:34
Jakub Jarecki OGALA
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
1 ACCEPTED 2022-05-12 12:43:41
2022-04-28 19:43:06
Jakub Jarecki SASANKA
  • 1x 5/L/L - zwykły, o puchar Prezesa Hipodromu Sopot
  • 1x 7/P/P - dwufazowy, o puchar Vice Marszałka Senatu Bogdana
  • 1x 14/L/L - dwufazowy, o puchar Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm
  • 1x 16/P/P - z Jokerem, Sponsor MASTER i ASP GROUP
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
2. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
3. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
4. Balicka Martyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062075
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
6. Bemong Maria Bez Przynależności Klubowej
S
O039473
7. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
8. Chudzik Oliwia Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2003 (MJ.)
brak
9. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
10. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
O002228
11. Czarnecki Dawid -
S
O003411
12. Czech Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052440
13. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
14. Długosz Karolina SKJ Sopot
2007 (JM.)
O066521
15. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
16. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O007117
17. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
18. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050337
19. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
20. Golla Kornelia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2014 (Mł.)
Brak
21. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
22. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
23. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
24. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki KJ
S
O032375
25. Gussmann Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O050635
26. Izbicka Aleksandra Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2008 (JM.)
O063842
27. Jagniewska Maja Sopocki KL
2006 (J.)
O050336
O050336
28. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
29. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
30. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O043456
31. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
32. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
33. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
34. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
35. Kłosowska Alina JKSR MICHELIN
S
O011501
36. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
37. Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
38. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
39. Koszałka Janina Marta Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O038826
40. Kozak Malwina PLJ
2005 (J.)
O050331
41. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
42. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
43. Laskowska Emilia JKS Barłomino
S
O024995
44. Lost Dorota Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O024663
45. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (J.)
O049272
46. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
47. Miłosz Julianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057196
Brak
48. Mucha Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O057197
49. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
50. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
51. Olszewska Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O064886
52. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
53. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
54. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
55. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
56. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
57. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
58. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
59. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
60. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
61. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
62. Romaniecka Nadia Sobieski Jumping Team
2003 (MJ.)
O042315
10262549
63. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
64. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
65. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
66. Seroczyński Kacper KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O070082
67. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
O042287
68. Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
69. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
70. Statkiewicz Paulina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O022595
71. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
72. Synoradzka Zofia KJ Arpav
2003 (MJ.)
O038931
73. Szachnowska Marita Klub jeździecki la scalla
2007 (JM.)
Brak
74. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
75. Szymańska Maria SKJ
2013 (Mł.)
brak
76. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
77. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
78. Trochowska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
brak
79. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
80. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
81. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
82. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O031453
83. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
84. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
85. Zaleska Lena Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2010 (JM.)
O064349
86. Zawadzka Urszula OKJ Tabun
S
brak
87. Ziółkowska Weronika Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062891
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ALENTOR SP POL 2015 wałach gniada/174 F: Lenon L
M: Aralia
K033947 616009670038415
2.

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
3.

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
4.

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
5.

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
6.

ATIFA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: If Du Reverdy/Le Tot de Semilly
M: Atlantyda/Stalypso/Stakkato
K029056 616009590167716
7.

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
8.

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
K030657 616009530124415
9.

BIG SANTURIA PS OLDENBURSKA GER 2015 klacz gniada/179 F: Big Star
M: Santuria x Sandro Boy
Brak Brak
10.

BLOMMY BLUE PJT OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco-Blue
K026060 DE 418185028813
11.

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
12.

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
13.

CAALISTENIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Maaik
M: Caroline
K022902 616 009 60 02091 13
14.

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold
M: Upona
K033063 826002150873992
15.

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
16.

CEJLON SP POL 2017 wałach srokata/165 F: Noel
M: Caluna
K032713 616009530062517
17.

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
18.

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
19.

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
20.

CHIPIE DE TEXO SELLE FRANCAISE FRA 2012 klacz gniada/161 F: Shouppy Dam Des Horts/ Quidam De Revel
M: New Pap De Texo/ Quick Star
brak 25000112248557A
21.

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
22.

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
23.

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/160 F: Orlando
M: Cocaina
K030334 826002160878411
24.

CORNET DREAM HOLSZTYN POL 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolenski
M: Cassina lll/Cassini l
K030469 DE 421000113615
25.

CORNETA C WESTFALSKA GER 2015 klacz siwa/172 F: Cornet Obolensky
M: Collina / Collin L
K033836 DE441411122615
26.

CORTINO AES POL 2015 wałach siwa// F: La Calidad
M: Cortina
K028832 826002150875359
27.

COTE D’OR SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 616009640083809
28.

CRUZ S SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C. Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
29.

DEJA VU 7 HANN GER 2015 wałach kasztanowata/180 F: Duke of Hearts
M: Anette
K032523 DE431316700515
30.

DENVER Z ZANG NED 2004 wałach ciemnokasztanowata/178 F: Dutch Capitol / Capitol
M: Kina B / Boreas
K016213 Z-612504
31.

DIAMANTE OLDENBURG GER 2015 gelding dark grey/180 cm F: Darshan
M: Caluscha AA
K033366 DE 418182534915
32.

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/147 F: Strayer's Samson
M: Dora
K030688 616013670098413
33.

DOLMAN SP POL 2013 gelding bay/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
34.

DOLMEN XO POL 2014 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 616006590054214
35.

DOLORES Polski Koń Szlachetny POL 2017 klacz kasztanowata/173 F: Czarczaf
M: Daria L
K033753 A0008968S
36.

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
37.

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/170 F: Krym
M: Elmadina
K011853 006580095806
38.

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
39.

FANATYK WLKP POL 2012 wałach gniada/167 F: LUDGER
M: FALADA
K022642 616007682004312
40.

FERGIE S SP POL 2017 klacz gniada/. F: George Z /
M: Federica S / Concert
K030676 616009520048417
41.

FIGA LITEWSKA LTU 2013 klacz kasztanowata/170 F: Charmeur
M: Frida
K026847 LTU005170140713
42.

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
43.

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
44.

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy POL 2016 wałach gniada/168 F: Verdi TN
M: HHE Pompadour
K033438 724016116045180
45.

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
46.

G'FLY DE MANCY SELLE FRANCAIS FRA 2016 klacz gniada/168 F: Radieux / Heartbreaker
M: Trofly De Mancy
brak 25000116400438L
47.

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
48.

GJALT-D KWPN NED 2011 wałach kara/183 F: Zapatero VDL
M: Olivia
K022542 528003201105500
49.

GOLD RUSH WLKP POL 2016 wałach gniada/170 F: Correro
M: Gracje
K029135 616007610084016
50.

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
51.

GREEN DAY Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboch
M: Gwen
K026824 455878558215
52.

GUNS N' ROSES SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
53.

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
54.

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
55.

HAZELBERG'S KANJER Anglo European Sporthorse NED 2015 wałach dereszowata/170 F: Juweel
M: Erina
K028679 528246002282844
56.

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
57.

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
58.

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
59.

ILFAST KWPN POL 2014 ogier siwa/167 F: Berlin
M: Parniekie
K027768 528003201307664
60.

JARSINA KWPN NED 2014 klacz gniada/- F: Numero Uno
M: Soraya
K026770 528003201400334
61.

JUBALIA KWPN NED 2014 klacz siwa/162 F: Whitesnake
M: Lubalia
brak 528003201407013
62.

JULIA FLY SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Chacco-Fly
M: Julia Mariner
K031510 616098100075700
63.

JUST LUCKY HOLSZTYŃSKA GER 2010 wałach siwa/168 F: Corregio
M: Ullina
Brak DE410103212510
64.

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
65.

KALYARR Angielska Pelna Krew POL 2014 wałach gniada/165 F: Aramus
M: Karawela
K033827 252/2015
66.

KATTALEYA SH Z Z BEL 2015 klacz kasztanowata/175 F: Kannan
M: Lady blue latour
K033823 056015Z55516415
67.

KENZO-GL WLKP POL 2017 wałach siwa/- F: CON SPIRITO
M: KOBRA
K034376 616007610040917
68.

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 gelding grey/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
69.

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
70.

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: AREZZO VDL
M: SIROCCO Z
K028893 528003201602993
71.

LILA LANI OLD POL 2017 klacz gniada/167 F: Lezard/ Landadel
M: Loomia/ Lonely Boy
K034152 De 456560531517
72.

LILY-ANN HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/174 F: Lavall I
M: Ornella XV
K029588 DE421000148014
73.

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
74.

LOCARNO HDH A. E. S. POL 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
75.

LORA KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/165 F: Jaśmin
M: Liwia
K033973 616013660449216
76.

LORD SP POL 2008 wałach gniada/-- F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
77.

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
78.

LOUIS H HANOWER GER 2017 wałach kasztanowata/172 F: Lord Fauntleroy
M: Złapali H
Brak Brak
79.

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
80.

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
81.

MESSI SP POL 2015 wałach gniada/180 F: Romario/Caletto Son
M: Morwa
brak 616009610124315
82.

MISSISIPI TYP KUC POL 2017 klacz siwa/137 F: NN
M: NN
K033229 616999630166417
83.

NAIROBI KWPN NED 2018 wałach ciemnogniada/170 F: Dakar VDL
M: Waldie H
K034360 528003201803575
84.

NELA SP POL 2007 klacz siwa/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
85.

NEVISTO 3 HAN GER 2012 wałach gniada/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
86.

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
87.

NO PROBLEM OLD POL 2017 mare bay/172 F: Numero Uno
M: Esme
K030674 DE418180235517
88.

NOLAN KWPN NED 2018 wałach gniada/169 F: Quasimodo Z
M: Jazavanta VTH
brak 528003201803886
89.

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 / Boreas
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
90.

OGALA OLD. POL 2017 klacz ciemnogniada/175 F: Ogano
M: Lanthaga
K031390 DE418181100617
91.

PEARL NIGHT SP POL 2009 klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455 616009530093609
92.

PERFECT SMILE SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Ares / Elvis
M: P-Veronique / Colman
K028966 616009530207615
93.

PERŁA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Perfekt
M: Parada
K023724
94.

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/130 F: nn /
M: nn /
K028466 616999661405213
95.

PRIMA SP POL 2008 klacz gniada/160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
96.

QUEBEC HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach gniada/167 F: Quintero/ Quantum
M: Toscana XIV/ Cassini II
K030663 DE421000750812
97.

SASANKA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Correro
M: Solaille
K031960 616009640079717
98.

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:150 cm F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
99.

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
100.

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
101.

SULTAN OF SWING SP POL 2012 wałach siwa/168 F: Wieland
M: Samira
brak 616009590122412
102.

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
103.

SWEET BOY KUC POL 2015 wałach izabelowata/125 F: NN
M: NN
K033533 616999530231815
104.

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/139 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
105.

TEDDY BEAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: -
M: -
K024194 616999530285711
106.

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
107.

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/136 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
K027048 POL013670165307
108.

WIZJA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Likwor
M: Wena
K032798 616007530181816
109.

ZALVO KWPN NED 2004 ogier kasztanowata/170 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 87

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl